PDA

Zobacz pełną wersję : Nocne Rozmowy

cfc
12-12-2003, 01:31
kurde niechce mi sie spac
ale tez niema co tu robic, siedze i ogladam Home Alone na necie przez winampa . Ahh life is sad ...

c_zary
12-12-2003, 01:35
Ide owieczki liczyc. Nara.

Mario_w(L)kp
12-12-2003, 01:35
Heh bezsenność i mnie dotknęła . Ja se gram w kulki :rotfl: Zajebista gra :rotfl:

cfc
12-12-2003, 01:37
dobrze ze niejestes walijczykiem bo bym pomyslal ze ty cos innego z tymi owcami idziesz robic :P hehe

kulki powiadasz ? :> mam ochote isc i cos zjesc ale wszyscy spia i niechce mi sie nado shodzic bo schody skrzypia i zaraz caly dom wstanie

Mario_w(L)kp
12-12-2003, 01:40
Ooooooo to jest plan , ide do lodówki po parówki :rotfl:

c_zary
12-12-2003, 01:41
dobrze ze niejestes walijczykiem
No tez sie ciesze.

Co do owiec to ciekawe skad te pomysly rodza sie w Twej glowie 8-

cfc
12-12-2003, 01:44
bo wlasnie patrzylem na nasza grupe na MS 2006 :)
juz wiem ze bede na 100% na anglii , walii i polnocnej irl :D :D reszty jeszcze niewiem :P tzn no napewno nie w azerbejdzanie :P
a co do tej walii , to tu sie angole nasmiewaja z walijczykow i nazywaja ich Sheep Shaggers

niegadac o jedzeniu bo glodny jeszcze bardziej sie robie

c_zary
12-12-2003, 01:49
juz wiem ze bede na 100% na anglii , walii i polnocnej irl :D :D reszty jeszcze niewiem :P
A ja jak zwykle na Polce :)

Mario_w(L)kp
12-12-2003, 01:53
juz wiem ze bede na 100% na anglii , walii i polnocnej irl :D :D reszty jeszcze niewiem :P tzn no napewno nie w azerbejdzanie :P
a co do tej walii , to tu sie angole nasmiewaja z walijczykow i nazywaja ich Sheep Shaggers

Swoja drogą fajnie by było zgrać się w pare osób , kupic zapas % i jechac do Azerbejdżanu ...pociągiem . Wycieczka życia :)

cfc
12-12-2003, 01:58

Swoja drogą fajnie by było zgrać się w pare osób , kupic zapas % i jechac do Azerbejdżanu ...pociągiem . Wycieczka życia :)

hehe , no ciekawe ile by sie jechalo :P ja bym niepojechal bo jak duzo pije przez dluzszy czas to starasznie chudne i potem ciezko przytyc :P
tzn jest tak przed wakacjami w polsce waze ok :) po wakacjach ( jakis 3 tyg) waze o jakies 6 kg mniej

kurde wiedzialem ze niepowinieniem wystawac po zarcie, schodze na dol ciemno wszedzie niechce palic siwatla bo wszyscy sie obudza . no wiec schodze a tu nagle na psa nadepnolem (!) ta szkoczyla ale i pisknela
s;ysdzalem jak ktos w pokoju starszych sie rzucial , czuje ze jutro bede mial kazanie :P
no ale dzis mi to lezy bo mam swoje jedzonko :D

Mario_w(L)kp
12-12-2003, 02:04
hehe ja tez trace kilogramy latem. Ale to chyba nie od picia, jak jest cieplutko i słonecznie jakoś aktywniej się spędza czas . Najlepsze jest to że trace kilogramy a przestaje się mieścić w spodnie :rotfl: Ale spowodowane jest to przyspieszonym wzrostem mięśnia piwnego w okresie letnim.

PS. Dobranoc , ide kimać

cfc
12-12-2003, 02:05
juz wiem ze bede na 100% na anglii , walii i polnocnej irl :D :D reszty jeszcze niewiem :P

no na Polsce bylem w Walii :) bylo wesolo juz w autokarze . Jechalo pare autokarow od nas z Londynu . wszyscy wysiedli w Cardiff b weseli , no a potem Walijczycy nas do pubow zparaszali i stawiali piwo :D ahh to byly czasy :)

cfc
12-12-2003, 02:09
hehe ja tez trace kilogramy latem. Ale to chyba nie od picia, jak jest cieplutko i słonecznie jakoś aktywniej się spędza czas . Najlepsze jest to że trace kilogramy a przestaje się mieścić w spodnie :rotfl: Ale spowodowane jest to przyspieszonym wzrostem mięśnia piwnego w okresie letnim.

no ja mam 196 cm , i waze tylko 88 kg:(
co do miesnia piwnego, w wakacje tez go dostaje :P ale trace zaraz po :) no coz , widocznie tak musi byc :)

c_zary
12-12-2003, 10:57

no na Polsce bylem w Walii :) bylo wesolo juz w autokarze . Jechalo pare autokarow od nas z Londynu . wszyscy wysiedli w Cardiff b weseli , no a potem Walijczycy nas do pubow zparaszali i stawiali piwo :D ahh to byly czasy :)
Wyraznie o Polce mowie przeciez :look: Chyba, ze wspominasz wizyte w Walii przy okazji tych owiec :P

lamia
12-12-2003, 12:34

Wyraznie o Polce mowie przeciez :look: Chyba, ze wspominasz wizyte w Walii przy okazji tych owiec :P
Czarus to ile Ty wazysz ze ona tak co noc wytrzymuje? (bo rozumiem se o spanie na niej chodzi :hmmm: )

cfc
12-12-2003, 12:38
dobra j teraz niewiem co sie dzieje :/ :hmm:
chyba za krotko spalem

Mazi
12-12-2003, 12:46
nuda - choroba XX wieku . Nudzi mi sie jak **** ... :(

cfc
12-12-2003, 12:48
ja jak wstalem , jakeis 20 min temu to tez sie nudzilem. potem zszedlem na dol a tam stos ganrkow i kubkow. tak sie nudzilem ze normalnie to wszytko umylem- jak nie ja :P
nawet w tv nic niema , ah zapomnialem tam nigdy nic niema

kamyk
12-12-2003, 19:13
widze ze forum nie przestaje zyc nawet w czasie długiej zimowej nocy..... '8

cfc
12-12-2003, 19:36
a gdzie tu zima ?:)
to wszystko z nudy :P hehe

c_zary
12-12-2003, 20:27
Czarus to ile Ty wazysz ze ona tak co noc wytrzymuje? (bo rozumiem se o spanie na niej chodzi :hmmm: )
8-
80 kolo - ostatnio wiecej.

c_zary
12-12-2003, 20:29
ja jak wstalem , jakeis 20 min temu to tez sie nudzilem. potem zszedlem na dol a tam stos ganrkow i kubkow. tak sie nudzilem ze normalnie to wszytko umylem- jak nie ja :P
Znajdz se nierobie cos do roboty 8o

lamia
12-12-2003, 20:31
8-
8- biedna kobieta 8o

*PRZEMO*
12-12-2003, 20:33
tak odbiegajac od tematu:

cholernie mi sie nudzi, pije juz drugie piwo i nie mam co robic? moze kots cos wymysli co mozna zrobic zeby sie nie nudzic :/

jestem otwarty na propozycje :D

Nazgul
12-12-2003, 20:33

I odstosunkuj się łaskawie od MU :)

c_zary
12-12-2003, 20:37
8-
8- biedna kobieta 8o
Ma sie calkiem dobrze i w przeciwienstwie do Ciebie jakos nie narzeka.

c_zary
12-12-2003, 20:39

cholernie mi sie nudzi, pije juz drugie piwo i nie mam co robic? moze kots cos wymysli co mozna zrobic zeby sie nie nudzic :/

Podrap sie prawa reka za lewym uchem a potem spraw, by nie bylo chorob i wojen na tym swiecie.

cfc
12-12-2003, 20:40

I odstosunkuj się łaskawie od MU :)

jaki ku :* nierobie :box: jetsem student, ucze sie w przerwie meczu '8

a co do MU , to niemoge. Sila wyzsza :P

cfc
12-12-2003, 20:48

moze jak c_zary owieczki licz '8

*PRZEMO*
12-12-2003, 20:50
wole piwa liczyc :rotfl:

podrapałem sie prawa reka ale nic nie pomogło nadal sie nudze :rotfl:

:]

cfc
12-12-2003, 20:52
hmm, jest jeden sposob ale zadaleko mieszkasz
mam taka jedna "znajaoma" ktora chetnie zabija nude '8

*PRZEMO*
12-12-2003, 20:54
Oooo!!

dawaj!

podac adres?!

'8

:rotfl:

c_zary
12-12-2003, 20:56

moze jak c_zary owieczki licz '8
Ale to tylko przed zasnieciem.

BTW: Dzis niewyspany jestem bo o 8:00 obudzil mnie jakis Rumun. ****** mial spory tupet skoro myslal, ze cos mu skapnie z ranca od czlowieka wyrwanego z poscieli 8-

cfc
12-12-2003, 20:57
Hampton Hill,
Hampton
Surrey

trafisz? :P
doejdziesz 111, 285 :)

lepiej by bylo jak bys ty trafil , tzn wiesz moze kolezanke zaprosi :P
ale jka nie to sama przyjedzie , czytam w twoich myslach wiec adres juz znam :D

*PRZEMO*
12-12-2003, 21:05
BTW: Dzis niewyspany jestem bo o 8:00 obudzil mnie jakis Rumun. je*** mial spory tupet skoro myslal, ze cos mu skapnie z ranca od czlowieka wyrwanego z poscieli 8-

alez ty nie dobry jestes :rotfl:

trzeba bbyc łaskawym dla innych

Cfc no wpadł bym ale czyuje ze nie wstane od kompa, tak jakos ciezko mi :rotfl:

cfc
12-12-2003, 21:10
oj czlowieku to ja moze tez jeje do ciebie niebede wysylyal bo to tylko strata czasu :P jka mowisz ze nawet od kompa niewstaniesz :P

ja dzis wstalem o 9 :( listonosz sie dobijal paczke dla sasiada dal mi bo tam nikogo niebylo .
c_zary ciebie rumun a mnie hindus obudzil :/

c_zary
12-12-2003, 21:21
BTW: Dzis niewyspany jestem bo o 8:00 obudzil mnie jakis Rumun. je*** mial spory tupet skoro myslal, ze cos mu skapnie z ranca od czlowieka wyrwanego z poscieli 8-

alez ty nie dobry jestes :rotfl:

trzeba bbyc łaskawym dla innych

Zrehabilitowalem sie kibicujac mu jak sasiad sprawdzal jego czas na setke 8)

*PRZEMO*
12-12-2003, 21:23
mnie to zazwyczaj rano budz smieciarka podjezdzajaca pod moj blok tak o 7.30 albo jakis palant co trabi

Mazi
12-12-2003, 21:32
A mnie w dni powszednie budzi moja mamuśka , bo inaczej to bym spał i spał , a w weekend sam sie budze ... po południu .

Sposob na nude ? Sen !!

To teraz wymyśliłem 8) :buhaha:

*PRZEMO*
12-12-2003, 21:33
No tak ile mozna pic?! :rotfl:

cfc
12-12-2003, 21:35
kurde tylko temat byl wymyslony wczoraj w nocy, z nudow. niemoglem zasnac :P
wiec sen niepodziala bo nieda sie usnac
a propo picia , ide na dol bo chyba slyszalem jak kuzyn wrocil ze sklepu z piwem :)
milej nudy '8
bede w nocy :P

kamyk
12-12-2003, 21:44
a ja ide spac bo jutro musze wstac o 5:40 jade na zjazd do Radomia dzis też byłem ! do jutra do wieczora :P milego rozmywania nocnego ;)

Mazi
12-12-2003, 21:48
Jest piatek , nie pije , bo prowadze , pojde spać jak mi sie bedzie chciało- wstane jak misie bedzie chciało :D . Kocham spać .

Spicie czasami w dzień?
Ja tylko w zime ( jak niedzwiedz :buhaha: ) , jak wroce zmeczony ze szkoly i jak widze ze ciemno jest na dworze , to tylko cieplo sie ubieram i na wyro i 2 godzinki drzemki , pozniej wstaje - kawa i nauka . W miedzy czasie forum oczywiscie . Im wiecej mysle i pisze o spaniu i jak patzrze na moje wyro ,to coraz bardziej mi sie spac chce ... :D KOCHAM SPAĆ :D

Cipciuś
12-12-2003, 21:50
No ja podejrzewam ze dzis nie bede mogl spac dluugo.
Jutro kupuje plejaczka2 a jak na cos czekam to co chwila sie budza i dupa ze snu. A wszystko przez Maxyma :D

*PRZEMO*
powiem ci ze ja tez kocham spac, a najbardziej uwielbiam zapusicic sobie film na video i pojsc spac! no nie ma nic lepszego niz spac przy dobrym filmie

budze sie pozniej w połowie przewijam i to samo od nowa!

piekne jest weekendowe zycie! :rotfl: 8)

domber
spanie w dzien jest najlepsze tylko potem jak wstaniesz to taki jakis niedojebany jestes :/

Mazi
12-12-2003, 21:52
A ja lubie zasypiać , przy muzyce - jak w dzien to mp3 , a w nocy audio lub kasety i nastawiam tylko sleep coś tam i automatico sie wyłącza sprzet np.po 45 minutach ( u mnie standard ) . A jak mp3 , to lecą i lecą .... hyhy , ostatnio zasypiam przy Moleście :D:D .

Mazi
12-12-2003, 21:53
spanie w dzien jest najlepsze tylko potem jak wstaniesz to taki jakis niedojebany jestes :/

Zgadza sie ,czasami sie czuje , jakbym kaca miał 8- . Ale wtedy mineralka , mocna kawa i jest gut . :]

Adiq
12-12-2003, 21:56
Ja praktykuję ostatnio w dni powszednie życie nietoperza.
Chodzę spać przed 1, wstaję o 3 i do 4 śledzę na żywo wyniki NBA z moimi typami w Toto-Mixie, a potem przed 7 wstaję do szkoły. 8-

Cipciuś
12-12-2003, 22:00
Ta hehe prawdziwy nietoperz to ja kiedys bylem jak poszedlem w srode na impreze i obudzilem sie o 7 rano - po czym stwierdzilem ze ide do szkoly - juz na pierwszej lekcji nauczycielka stwierdzila ze "ty to chyba jestes wczorajszy jeszcze" -Jaa ? Gdzie tam prosze pani..... - Szkola to nie przytułek, idz do domu sie przespac i moze wtedy wrocisz ! Wzielem to do serca - do poniedzialku mnie nie bylo :D
To sie nazywa nietoperz - ba! nawet SOWA :D

Kempes
12-12-2003, 22:01
U mnie zawsze takie praktyki w zimie występują , praktycznie przez cały rok do szkoł na jedną godzine sie wstaje ,ale tylko w takich porach roku jak obecna po szkole po prostu jak walne sie na łóżko to w 10 minut zasypiam i budze sie nieżadko około 19 , 20 8-

lamia
12-12-2003, 22:06
8-
8- biedna kobieta 8o
Ma sie calkiem dobrze i w przeciwienstwie do Ciebie jakos nie narzeka.
a czy ja na cokolwiek narzekam? :hmmm: zycie jest piekne :D

wypozyczylam sobie 7 filmow Kosturicy, bedzie maraton 8- zobaczymy ile wytrzymam i czy jutro bede w stanie na zakupy jechac 8-

Kempes
12-12-2003, 23:46
no i qwa kiedy ja zarywam nocke to nikogo nie ma :rotfl:

kozer
12-12-2003, 23:49
jak ni ma jak sa

Crammer
12-12-2003, 23:57
no ja tez jestem

Mario_w(L)kp
13-12-2003, 00:03
Wielkopolska nie śpi , Wielkopolska czuwa ;)

kamyk
13-12-2003, 19:16
ja też kimam w dzien szczegulnie w zime ze 2 godzinki zawsze w dzien spie jak mam czas :) i tak samo jak Mazi najczesciej usypiam przy właczonej jakies muzyce :)

cfc
14-12-2003, 03:20
i znow nastala noc a ja znow niemoge spac :(
teraz to nie z nudy
tylko z tego ze dzis wstalem o 2. i jeszcze w ciagu dnia ogladalem jakis nudny film i zasnolem na kanapie.
no nic pewnie nikogo niema wiec ide na CS'a

Adiq
14-12-2003, 03:53
8)

cheerful
14-12-2003, 10:30
ja tez mam czasem takie noce ze nie moge spac.Zwłaszcza jak wieczorem zachce mi sie kawy...ale wtedy to w bardziej pozyteczny sposob wykorzystuje ten czas, no.sprzatajac 8) a nie nabijajac posty na forum :]

cfc
15-12-2003, 00:22
a kiedy mam posty nabijac jak nie w nocy ? tylko w nocy mam czas i tylko w nocy starsi spia wiec ban na kompa za wywalenie ze starego college'u nieobowiazuje :]