PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-Tytan Częstochowa(Środa 17.12)i Tytan-Legia (21.12)

Gacek
11-12-2003, 17:22
Jak zapewne wszyscy wiedzą w środe meczyk. Mają być podobno jakieś atrakcje(patrz oprawa) i piłki z autografami(marzenie me). Zapraszajcie ziomków i kogoś kto nigdy na koszu niebył, Wiadomo że godzina meczu nieodpowiednia:/ ale.. jak ktoś kocha Legie to sie zjawi...ja napewno;)
p.s. Tnijcie konfetti

Raffi
11-12-2003, 20:54
Jeszcze parę słów wyjaśnienia, dlaczego mecz został przełożony z soboty na środę: w sobotę mianowicie odbywająją się zawody organizowane przez sekcję szermierczą CWKS: zawody im. mjr Przeździeckiego i Memoriał Bogusława Zycha, któe zajmują całą sobotę. Z kolei w niedzielę odbywa się Puchar Polski w szermierce, więc niedziela też odpada. Pozostaje zatem środa

Rafa(L)2
12-12-2003, 07:29
A jakie maja byc niespodzianzki z oprawy????

Adiq
12-12-2003, 08:01
Ja słyszałem, że podobno ma być kartoniada z panoramą Warszawy w asyście rzymskich ogni. 8-

Beny
12-12-2003, 09:17
Ja słyszałem, że podobno ma być kartoniada z panoramą Warszawy w asyście rzymskich ogni. 8-

I petardy hukowe.

Cholera, a mnie nie będzie - chrzanić mecze w środy o 17! :zly:

Mini
12-12-2003, 09:35
ZAJEBIŚCIE! jutro mnie nie ma w Stolicy a w środe sobie spokojnie przyjde :banan:

Walek_C.Z.K
12-12-2003, 09:52
Ja też niestety nie będę, bo mam zaliczenie z Linuxa o 18.15 ( studia dzienne!!!!!!), ale może kogoś wyśle w zastępstwie!

Ostry
12-12-2003, 14:22
Jako,że środa już powinna być luźna w szkole( Święta :) ), to zapewne pojawię się na tym meczu.

cintus
12-12-2003, 14:40
Środa? Mam zajęcia o 18! :( Ale może się uda, olać i wpaść, w końcu mam juz tyle konfetti :) a i bym sobie usiadł jakby duzo osób by nie było. :) SKĄD WIECIE CO MA BYĆ NA OPRAWIE?

Kawa
12-12-2003, 14:52
SKĄD WIECIE CO MA BYĆ NA OPRAWIE?
Wiesz takie tajne wtyki ;)
ps nie bedzie wielkiego czerwonego ;) :hmm:

LOL3K
12-12-2003, 15:17
Ja będe na bank jeżeli wyzddrowieję bo chory jestem :fu:
A od poniedziałku 5 klasówek :fu:

Wtorek: Chemia, Historia :hmm:
Środa: Geografia
Czwartek: Matma
Piątek: Muzyka :buhaha: :buhaha:

Mini
12-12-2003, 15:36

Muzyka??? a w której to klasie jest? i w jakiej szkole?

LOL3K
12-12-2003, 15:37
Właśnie mnie też to zdziwiło że w tej klaise mam muzyke :hmm:
Jak babka podała plan to wyślałem że skonam ze śmiechu jak powiedziała muzyka '8

Kawa
12-12-2003, 15:37

Muzyka??? a w której to klasie jest? i w jakiej szkole?
Ja miałem muze w pierwszej klasie eLO

kozer
12-12-2003, 16:04
Temat jest chyba o meczu a nie o tym co kto będzie robił zamiast na niego pójść :look: '8

Gacek
13-12-2003, 12:49
kto z Was jedzie na rewanż?? ja jade

Rafa(L)2
13-12-2003, 15:01
kto z Was jedzie na rewanż?? ja jadeJa nie moge jechac ale bede z wami duchem ;)

cintus
13-12-2003, 15:19
kto z Was jedzie na rewanż?? ja jade

Ja pisałem w sprawie wyjazdu, nie dostałem odpowiedzi, więc nie wiem jak stoi sprawa. :(

cintus
13-12-2003, 21:09
Jest może WWW tajnych wtyków? :D Heh, możcie powiedzieć coś więcej?

LOL3K
13-12-2003, 21:26
możcie powiedzieć coś więcej?

Nie, nie możemy :zly: Przyjdź to będziesz wiedział co jest ....

Kawa
14-12-2003, 00:15
www.sex.pl '8

Luk@s
16-12-2003, 10:24
www.sex.pl '8

:rotfl:
raczej bede na meczu...

Zajacc
16-12-2003, 21:05
Ja nie moge, żal pupe ściska jak to czytam...

Na meczu pewnie bede ale jak zwykle sie spoznie ;)

Tupcia
17-12-2003, 00:15
Eee.. środa to taka lipna jest...
Prawie o tym bilecie zapomniałam, zwlaszcza, ze napisali, ze to sobota 17-ego 8-
Ale dobra, luuzik, smiesznie będzie:D
A może z tych atrakcji to dzielenie się opłatkiem świątecznie i kolędy z koszykarzami 8)

Ostatnia szansa na darcie sie w tym roku ;)

Mini
17-12-2003, 09:33
Eee.. środa to taka lipna jest...
Prawie o tym bilecie zapomniałam, zwlaszcza, ze napisali, ze to sobota 17-ego 8-
Ale dobra, luuzik, smiesznie będzie:D
A może z tych atrakcji to dzielenie się opłatkiem świątecznie i kolędy z koszykarzami 8)

Ostatnia szansa na darcie sie w tym roku ;)

ostatnia?

cintus
17-12-2003, 20:44
A ja już wróciłeeem. :)
Byłem na meczu (o dziwo!) przed czasem (4 minuty :P). Piłki nie dostałem, kartoniady i innych kibicowskich atrakcji nie było i nie wylosowali mnie! ;(
Więc ostatni mecz Koszykarzy w tym roku był przereklamowany.
Znowu był gość "spod Muranowa", który cały czas potrafił tylko krzyczeć i klnąć do sędziów i przeciwników, po co on przychodzi na LEGIĘ? Była też ekipa śmieszna z ŁYSYm na czele, na trybunie przy wejściu, śmieszni goście. ;)
W okolicy 3 kwarty jakieś spięcie było, o co chodziło!? ???
:fu: Przez tą "defiladę" do ochrony nie pojadę do Częstochowy, bo mi zabroniono, przez to, ale wrażenie zrobiło... 8o
No rekordu nie pobiliśmy, jest nim ciągle Legia kosz alle alle z Alby, 8 min., ale za to wygraliśmy znowu ponad setkę.

Gdzieś z środkowych i dalszych miejsc po efektownych koszach Legionistów rzucane było konfetti, ktoś z forum robił konfetti?
Ja miałem 1,5 kilo, czyli ok. 70 porcji. Chciałem poroznosić je po krzesłkach, ale zbyt późno przyjechałem... :( Potem przez mecz rzuciłem kilka porcji sam, ale w końcu zdecydowałem i słusznie bo ludzie b. chętnie brali, że rozdam w okolicach miejsca gdzie siedziałem, więc dałem własnie ekipie przy wejściu i pierwszych miejscach trybun, tylko kilka razy zanaczyłem, że rzucamy na końcową syrenę i była dyscyplina wcześniej z nerwów poszło tylko coś ok. 3 porcji! A EFEKT BYŁ ZNAKOMITY W TYM ROGU! KTO WIDZIAŁ, TEN WIE, PRZYNAJMNIEJ TAK MI SIĘ WYDAWAŁO.

No to w TVP3 będą w serwisie sportowym urywki.

emde
17-12-2003, 20:50
Ja bylem ale musialem leciec w polowie 3 kwarty. Jak sie skonczylo? :)

ps. Zlapalem pilke :rotfl: , troche sie kiedys bronilo... :)

kozer
17-12-2003, 20:58
Na poprzednim meczu atmosfera była fajniejsza, ale nie było źle. Dobrze że dużo osób przychodzi i doping jest porządny, szkoda że strasznie nierówno wychodzi wszystko.
Najciekawszy był powrót. Pozdro dla kumatych '8

Raffi
17-12-2003, 21:15
Wynik to podobno :) 107-96. W przerwie nic szczególnego się nie działo, ale poszła plotka, która się nie potwierdziła, niemniej "parę" osób poszło na początku do wyjścia.
Dla nas najwięcej = 22 punkty = Dominik Czubek
Dryja za 3 8- Szkoda tylko tego toalnego rozprężenia w 4. kwarcie (3 straty pod rząd :fu: :fu: ), bo powinno było się skończyć 20-25 punktami, a tak w sumie wyniki trochę nie oddaje przebiegu gry, choć do 2 kwarty Tytan trzymał się nieźle w sumie

bemowiak
17-12-2003, 21:21
Wynik to
http://www.bemowiak2.republika.pl/DSC00030.JPG
:look:

A to co rozpowiadali to był sposób motywacji żeby podejść pod wejście...
Wiem o co poszło ale niechce mi sie pisać.

I prawie bym sie pobił z ochroniarzem... ja tu mu w pracy pomagam mówie Wojtkowi co ma zrobić a ten już sie awanturuje...
Mój ulubieniec z ochrony zresztą.

Rafa(L)2
17-12-2003, 21:31
W ok. srodku boiska to ja rzucalem z kumplami konfetti..starczylo mi przez caly mecz i jescze kumplom dawalem..;)

Tuzin...
17-12-2003, 23:15
Hehe ja tez zlapalem ziemniaka :>

Widzieliscie Zarajczyka? Fali nie robil cygan pieprzony :D

Raffi
17-12-2003, 23:33
ale za to jak wczuwał się podczas "ja kocham Legię" '8 '8

Tupcia
18-12-2003, 00:54

EMDE Ty farciarzu!!! 8)
A my z Kasją jak zwykle spoznienie - pod koniec drugiej kwarty przyszłysmy;];] Bywaaaaa ;)

Ale najlepszy to byl potem dziadekw autobusie! Żalujcie ze go nie widzieliscie :buhaha:

Kasja
18-12-2003, 08:30

EMDE Ty farciarzu!!! 8)
A my z Kasją jak zwykle spoznienie - pod koniec drugiej kwarty przyszłysmy;];] Bywaaaaa ;)

Ale najlepszy to byl potem dziadekw autobusie! Żalujcie ze go nie widzieliscie :buhaha:
noooooo beeeez kiiiiituuu to byl dopiero typ :D
ciekawe czy faktycznie poszli z nim na wodke pozniej ;)
nie no ogolnie wracalo sie pozytywmnie :D

Mini
18-12-2003, 09:55
a już miałem drugi szaliczek żeby cieplej było ale ktoś mi zabrał..... :> '8

Raffi
18-12-2003, 10:30
Radosna koszykówka

Czubek poprowadził Legię do zwycięstwa

Mimo słabiutkiej gry legioniści wygrali wczoraj na własnym parkiecie z Tytanem Częstochowa 108:97. Spotkanie obejrzało blisko 1300 kibiców!

Nie dajcie się penetrować - krzyczał do swoich zawodników trener Jacek Gembal. Bezskutecznie. Koszykarze Legii zaprezentowali w środę radosną koszykówkę. Żywiołowo dopingowani przez blisko 1300 kibiców grali fatalnie w obronie i beztrosko w ataku. Nad grę zespołową przedkładali nieprzemyślane indywidualne akcje, które najczęściej kończyły się stratą piłki. Trener Jacek Gembal krzyczał, łapał się za głowę, brał czas, ale na niewiele się to zdało. Koszykarze Tytana, którzy na mecz wyszli niemal prosto z autokaru, bo poznawanie stolicy rozpoczęli od stania w korku, do końca pierwszej połowy byli równorzędnym rywalem dla warszawskiej drużyny.

Po 20 minutach było tylko 56:53, a prezes sekcji koszykarskiej Legii Witold Romanowski zapewniał, że gra drużyny nie jest spowodowana zaległościami finansowymi klubu wobec zawodników. - Część pieniędzy koszykarze już dostali, a pozostałe otrzymają jeszcze przed świętami - obiecał.

Dopiero w drugiej połowie gospodarze wreszcie agresywniej bronili i zbierali większość piłek ze swojej tablicy. Dzięki Dominikowi Czubkowi, który był niemal bezbłędny w rzutach zza linii 6,25 m (trafił 6 razy), poprawili również skuteczność w ataku. W trzeciej kwarcie w końcu na miarę oczekiwań zaczął grać Andrzej Sinielnikow (9 asyst i 6 strat). Po jego pięknej akcji w 26. minucie rozgrywający dobre spotkanie Wojciech Leśniak popisał się efektownym wsadem i legioniści zwiększyli prowadzenie do 8 punktów - 71:63. Trzecią kwartę stołeczna drużyna wygrała aż 26:15.

Wkrótce kibice w hali na Bemowie zaczęli odliczać punkty dzielące Legię od setki. W 36. minucie ich marzenie się spełniło. Wojciech Leśniak wykorzystał jeden rzut wolny i zwiększył prowadzenie warszawskiego zespołu do 23 punktów - 100:77. W końcówce spotkania trener Jacek Gembal dał szansę gry młodym zawodnikom, ale ci kompletnie zawiedli.

- Grali tak jakby obrazili się na mnie, że kazałem im wyjść na parkiet - mówił zdenerwowany szkoleniowiec warszawskiej Legii. - O naszej wygranej zadecydowała trzecia kwarta - wyznał bohater meczu Dominik Czubek (22 pkt). - Jesteśmy zadowoleni z wyniku spotkania, ale o jego stylu chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć - dodał.

Data: 2003-12-18

Jacek Dzierżanowski

Beny
18-12-2003, 10:33
Brawo za frekwencję! :+: (Chrzanić mecze w środy! :/ )

:zly: dla młodych zawodników!

Raffi
18-12-2003, 10:42
Kozłowski zrobił chyba 3 straty pod rząd, w ten sam sposób :fu: , myślałem, że Gembal go pobije...
Co do pory, to ja spóźniłem się jakieś 45 minut, ale na szczęście mecz rozpoczął się z dużym opóźnieniem, więc załąpałem się nawet na połowę 2. kwarty :]

Koszykarze Legii wygrali zaległy mecz

Filip Goździewicz 17-12-2003, ostatnia aktualizacja 17-12-2003 22:33

W wypełnionej hali i przy ogłuszającym dopingu kibiców Legia pokonała zespół Tytana Częstochowa 108:97 w zaległym meczu 15. kolejki I ligi. Warszawiacy zajmują siódme miejsce w tabeli

Pierwsza połowa to okres bardzo zaciętej gry. Legia prezentowała się bardzo korzystnie w ataku, ale odwrotnie było w obronie. Doprowadzało to do szału trenera Jacka Gembala, który mówił w przerwie: Jeśli moi zawodnicy chcą wygrać ten mecz, to muszą przede wszystkim zacząć bronić i chcieć bronić, a oni wyszli na mecz myśląc, że to jest konkurs rzutowy.

Ustawienie strefy, a także większa agresywność w kryciu pozwoliła gospodarzom już na początku drugiej połowy wyjść na kilkupunktowe prowadzenie, które systematyczne zwiększali. Tak, że w 34. min wynik brzmiał 97:74 dla Legii. Na kilka minut przed końcem nonszalancja, a także niepotrzebne straty w kozłowaniu doprowadziły do sytuacji, że przewaga zaczęła topnieć. Trener Gembal od razu zareagował wprowadzając na boisko Andrieja Sinielnikowa, który uspokoił grę i Legia utrzymał prowadzenie do końca.

Po meczu najlepszy strzelec zespołu Legii w tym meczu Dominik Czubek skomentował problemy z zaległościami finansowymi wobec zawodników:- Dostaliśmy już część pieniędzy. Mamy dostać następną, ale kiedy to będzie? Podobno ma to być jutro...Na razie gramy - zakończył.

LEGIA WARSZAWA - TYTAN CZĘSTOCHOWA 108:97. Kwarty: 27:23, 29:30,26:15,26:29

Legia: Leśniak 20, Sinielnikow 15, Sulima 13 (2), Trojanowski 12 (2), Dryja 12 (1) oraz Czubek 22 (6), Błaszczyk 7, Malewski 5, Dębski 2 , Kozłowski 0, Karbowski 0, Stasiak 0

Kawa
18-12-2003, 11:11
Najśmieszniejsze jest to, ze o słabej grze naszych dowiaduje sie z dzisiejszej prasy. :oho:

Mini
18-12-2003, 11:26
Najśmieszniejsze jest to, ze o słabej grze naszych dowiaduje sie z dzisiejszej prasy. :oho:

trzeba bylo stać przodem do boiska to bys wiedział :>

Kasja
18-12-2003, 11:42
taaa a ja w ogole zgubilam na tym koszu swoj ;( :fu:
a raczej nie swoj co jest najgorsze...

Mini
18-12-2003, 17:08

a to nie był ten sam? :>

MTP
18-12-2003, 17:44
Hehe ja tez zlapalem ziemniaka :>

Widzieliscie Zarajczyka? Fali nie robil cygan pieprzony :D
Kurna albo mam przewidzenia ale siedziałem nie daleko i sie podnióśł do pierwszej fali.Cóz wydaje mi sie że tak każdy jeżdzi a on tą Legie naprawde polubił.
Aha cyganem nie jest bo jest za Partizanem a to Zvezda ma przydomek Cigani :-)

Tuzin...
18-12-2003, 18:20
No to w takim razie za duzo solarki :] :]

Kasja
18-12-2003, 19:56

nie mam pojecia, ale bardzo mozliwe :(
ehh teraz to juz przepadlo :/

Mini
19-12-2003, 08:03

nie mam pojecia, ale bardzo mozliwe :(
ehh teraz to juz przepadlo :/

przeczytaj skojarzenia co Adiq o mnie napisał to będziesz wiedzieć ze to chyba ten sam był. ale potem to już nie moja wina ;)

1916
19-12-2003, 12:29
ej, no napiszscie co sie działo na meczu a nie gadacie o jakims szaliku ...

Raffi
19-12-2003, 12:42
W sumie było jak zawsze, choć z oprawy tym razem tylko konfetti, duzo osób(1300-1400), doping może minimalnie bardziej rwany niż poprzednio, ale ok.
Mecz zacięty tylko na początku, potem nasi odjechali na tyle, że mogło pograć paru młodych (a Gembal mógł się powkurzać, bo kaszanili momentami :oho: )

Mini
19-12-2003, 12:44

cicho ;) szalik ważna sprawa

Beny
19-12-2003, 12:52
...doping może minimalnie bardziej rwany niż poprzednio...

No bo mnie nie było. 8) 8-

c_zary
19-12-2003, 13:40
Nie wiemy bo zesmy szalika szukali 8)

Beny
19-12-2003, 13:48

Nie idzie dzisiaj na forum wytrzymać.

PS. Szkoda szalika. 8o

Q_(L)
19-12-2003, 13:49

Idzie... :] przecież siedzimy od rana 8)

Beny
19-12-2003, 13:53

A robota leży... :buhaha:

Q_(L)
19-12-2003, 14:00

Nic mie nie mów :> :rotfl:

Adam-oldboy
19-12-2003, 14:09

Nic mie nie mów :> :rotfl:
Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
Ale ja chciałem tylko...
Kochany! Chyba ja wyraźnie po polsku mówię: do końca roku nic nie biorę! Ja chcę wreszcie spokojnie zjeść!
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kasja
19-12-2003, 15:36
ie o jakims tylko o moim :P teraz musze go odkupic :P
Mini -> nawet jak to Twoja wina to wybaczam bo jestes Milanista :P
pozdr

Mini
19-12-2003, 18:08
pozdr

moja wina od razu? 8) ja nic o nim nie wiem. tzn wiem że był i czytam ze nie ma. moze to ta polonia co niby w przerwie była....

Kasja
19-12-2003, 18:12
pozdr

moja wina od razu? 8) ja nic o nim nie wiem. tzn wiem że był i czytam ze nie ma. moze to ta Polonia co niby w przerwie była....
heh no z pewnoscia :D
nie no ale luz... byla, nie ma, musze odkupic...
trudno sie mowi :P

Mini
19-12-2003, 19:12
pozdr

moja wina od razu? 8) ja nic o nim nie wiem. tzn wiem że był i czytam ze nie ma. moze to ta Polonia co niby w przerwie była....
heh no z pewnoscia :D
nie no ale luz... byla, nie ma, musze odkupic...
trudno sie mowi :P

moze pojedziemy poszukać :>

Gacek
19-12-2003, 21:19
eee co to jest chat erotyczny??? :) oj Mini Mini :) :)

Tupcia
19-12-2003, 21:24

Tak tak, takeśmy szukali że hej ;) Nie no, ja Ci mówię Kasja, znalezc to sie nie znajdze znająć życie :/ ale kupimy ;) Everything gonna be alright;))

Kasja
19-12-2003, 23:55
heh nie no luz :P
dzisiaj mialysmy jechac, ale cos nie wyszlo :> heh pozdr :buhaha:
oby tak dalej nam zakupy szly ;)

Mini
20-12-2003, 11:07
eee co to jest chat erotyczny??? :) oj Mini Mini :) :)
cicho młody

Mini
20-12-2003, 11:09

Tak tak, takeśmy szukali że hej ;) Nie no, ja Ci mówię Kasja, znalezc to sie nie znajdze znająć życie :/ ale kupimy ;) Everything gonna be alright;))

teraz to lipa lepiej po swiętach bo bedzie mniej ludzi.
moze wam pomóc wybierać '8

Kasja
20-12-2003, 11:15

heh no proste ;)

Mini
20-12-2003, 15:57

heh no proste ;)

when i where? ;) :)

Kasja
20-12-2003, 16:08

heh no proste ;)

when i where? ;) :)
wszystko do ustalenia :>

c_zary
20-12-2003, 16:28
Wymiencie sie numerami i koniec tego czata.

Tupcia
21-12-2003, 01:32
c_zary przywoitka :buhaha: :buhaha: :buhaha:

c_zary
21-12-2003, 01:38
c_zary przywoitka :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Ja tu tylko sprzatam, w to co poza forum robicie to juz nie wnikam 8)

EOT

Tuzin...
21-12-2003, 16:33
O ktorej jest mecz w Czestochowie?

Raffi
21-12-2003, 16:45
O 17.30

bemowiak
21-12-2003, 18:54
Koszykówka: Tytan 68-84 Legia
W ostatnią środę koszykarze Legii wygrali u siebie z Tytanem. Dzisiaj, ale w Częstochowie dokonali tej sztuki po raz drugi. Tym razem zawodnicy Legii wygrali z tamtejszym Tytanem 84-68.
:]

Raffi
21-12-2003, 18:59
podobno u nich nie grał ten Saran,co takie paki sadził u nas

bemowiak
21-12-2003, 19:05
Nawet z nim by niemieli szan :P

Tuzin...
21-12-2003, 19:28
Ma ktos relacje jak tam nasi kibice?

Raffi
21-12-2003, 20:22
Nawet z nim by niemieli szans :P

Sorry, grał podobno, ale bardzo mało 8) Trener go na boisko nie wpuszczał :D

PS

-a z Legii ktoś był?
--------------

kasia15
7:21 pm

--------------------------------------------------------------------------------
No ba, pewnie ze byli, i to bardzo duzo kibicow..no i oczywiscie byli duzo glosniejsi niz nasi
'8 '8

bemowiak
21-12-2003, 20:23
Nawet z nim by niemieli szans :P

Sorry, grał podobno, ale bardzo mało 8) Trener go na boisko nie wpuszczał :D

I miał rację 8) po co najlepszego zawodnika męczyć jak i tak przegrają :D
P.s; Są gdzieś już statsy?

bemowiak
21-12-2003, 20:31
Teraz tylko Viking trzeba ograć i będziemy na ok 3 lub 4 miejscu.

P.s: Strona Vikinga http://www.625.pl/ 8- dziwny adres.

Tytanfan
21-12-2003, 20:44
Wasi kibice sa najlepi w Polsce. Dopingowali prawe caly mecz byli gosniejsi od naszej 500 osobowej publicznosci. Naprawde jestem pod wrazeniem. Saran grał mało, byl zdrow jak ryba ale nie dostał szansy. Powiem wam tak 11 z 25 trojek trafiliscie zagrali swietnie Sulima Sielnikow i Czubek chwile gral pacocha i calkiem spoko. www.e-basket.pl tam poszukajcie relacji i statystyk z meczu. Pozdrawiam i szacunek dla STOLICY

Jaco
21-12-2003, 20:45
Wasi kibice sa najlepi w Polsce. Dopingowali prawe caly mecz byli gosniejsi od naszej 500 osobowej publicznosci. Naprawde jestem pod wrazeniem. Saran grał mało, byl zdrow jak ryba ale nie dostał szansy. Powiem wam tak 11 z 25 trojek trafiliscie zagrali swietnie Sulima Sielnikow i Czubek chwile gral pacocha i calkiem spoko. www.e-basket.pl tam poszukajcie relacji i statystyk z meczu. Pozdrawiam i szacunek dla STOLICY
Dzięki za relację i miło nam, że obiektywnie to nam przedstawiłeś. Pozdrówki dla Ciebie i kolegów. :+:

Raffi
21-12-2003, 20:45
O, dziękujemy i pozdrawiamy :)

bemowiak
21-12-2003, 20:46
8- prosze bardzo ostatnio na meczach bywało po 60 osób a teraz byliśmy głośniejsi niź 500 osób w Częstochowie... :+: Tylko żeby to się nieskończyło jak piłka wystartuje...

Pozdro!

P.s: Że ja niemiałem hajsu... :/

P.s2: Mógł byś mi podać adres do strony Tytana.

Tytanfan
21-12-2003, 20:52
Chwile na meczu byli Jarza i MAgik. pytalem go komu kibicuje dyplomatycznie odpowiedzial ze lepszym. Naprawde swietna organizacja fanow waszych tak trzymac. Ja jestem kibicem pilkarzy Legii i chcialbym kiedys jechac na mecz do stolicy bo naprawde niezli jestescie. Wracajac do meczu to my zagralismy beznadziejnie. Jak zaczelismy was dochodzic to Sulima Sinielnikow i Czubek zaczeli sypac trojki i uspokoili. Saran poładował tylko na rozgrzewce. A jak bylo u was. Bo tylko czytalem na naszym forum ze niezle ładował. ON umie grac ale czemu dzis nie grał to nie wiem.

Tytanfan
21-12-2003, 20:59
Tytan swoja strone ma w budowie ale prosze bardzo www.kosz.tytansa.com.pl

Raffi
21-12-2003, 21:02
Porównując mecz z Tytanem i ze Stalą Stalowa Wola zastanawiałem się, jakim cudem Stal jest w tabeli przed wami :hmm: Jakim cudem jest na 4. miejscu w tabeli. Saran byłbardzo ruchliwy i jeszcze sporo (do pewnego momentu) za 3 sypało jeszcze kilku (Miękus chyba najbardziej), generalnie dosyćodważnie grałTytan, ale przede wszystkim w pierwszej połowie mecz byłzacięty (zwł. druga kwarta). Potem jeszcze podjazd w połowie 4. kwarty, ale w końcówce się uspokoiło

Tytanfan
21-12-2003, 21:15
A tu dzis ani Saran ani Miękus :fu: nie pograli w ogole. Tytan dzis nie podjal walki. A trzeba pochwalic Sielnikowa. No poprostu profesor. Osobiste bezblednie chyba 2 trojki w waznym momencie. Znow Czubek sypal niezle. NIe bylo Dryji ale i tak przewaga na desce byla dla Legii znaczna. Nie wiem co sie stalo. Poprostu wygral lepszy. Aha gdzies czytalem ze Gembal jest nerwowy. Eee to spokojny czlowieczek. Nie widzieliscie trenera Zastalu ten to jest dopiero zjebem

bemowiak
21-12-2003, 21:18
Gembal spokojny jest jak Legia wygrywa, raz zdarzyło mu się odpalić papierosa na hali a innym razem rzucił stołkiem, w szatni to zawodnicy jak źle grają to mają takie jazdy że aż mi się ich żal robi :]

Tytanfan
21-12-2003, 21:21
To u nas byl spokojny. NIe no moze jeszcze bedzie okazja do rewanzu. Fajniebybylo nawiazac przyjazn na trybunach. Bylo cos o Pogoni Zagłebiu Legii dorzuccie kiedys jeszcze Tytana :>

kasia15
21-12-2003, 21:30
Brawo dla Waszych kibicow, jestem pod ogromnym wrazeniem, siedzialam zaraz obok i naprawde super sie spisaliscie <brawo> no i trzeba jeszcze pochwalic gre Waszych zawodnikow, i te celne 3, no nic pozdrowionka, aha moglby sie do mnie na gg podlaczyc kiedys? moj nr to 4574511

bemowiak
21-12-2003, 21:46
Jak ktoś ma chęć obejrzeć moje zdjęcia z pierwszego meczu (w Warszawie) szczególnie kibice z Częstochowy ;) to są pod adresem
http://www.bemowiak2.republika.pl/tytan.html

Tytanfan
21-12-2003, 21:58
NIezłe te fotki. widzialem ze tak tez ktos robil zdjecia od Was.

bemowiak
21-12-2003, 22:02

Pewnie ktoś z Legia Live!

Przed chwilą ojciec mi powiedział że chciał jechać samochodem do Częstochowy na mecz nawet wyliczył że wacha by kosztowała 100 zł, no niestety ale samochód sie zepsół i za durną naprawe zażyczyli sobie 350 zł więc zrezygnował... hwd tym co naprawiali :fu:

Jaco
21-12-2003, 22:07

Przed chwilą ojciec mi powiedział że chciał jechać samochodem do Częstochowy na mecz nawet wyliczył że wacha by kosztowała 100 zł, no niestety ale samochód sie zepsół i za durną naprawe zażyczyli sobie 350 zł więc zrezygnował... hwd tym co naprawiali :fu:
Następnym razem powiedz starszemu, że byliby chętni na podwózkę. Oczywiście z partycypowaniem w kosztach wachy. 8)

Tytanfan
21-12-2003, 22:07
mozecie mi podac link do jakiejs stronki o koszykowce Legii

bemowiak
21-12-2003, 22:08

Następnym razem powiedz starszemu, że byliby chętni na podwózkę. Oczywiście z partycypowaniem w kosztach wachy. 8)

Ok :]

Jaco
21-12-2003, 22:15
Poszukaj uważnie na stronie głownej :look:
http://www.legia.warszawa.pl/kosz/

Raffi
21-12-2003, 22:16
www.legialive.pl/kosz
http://www.legianet.com/index.php?strona=kosz

Jest jeszcze strona Rafała - typowo koszykarska -, ale coś tam przebudowuje i chwilowo nie działa.
O oficjalnej nie wspomnę, bo ine ma o czym...chociaż w czwartek pojawiła się na niej informacja, że będzie aktualizowana..chyba tego nie doczekam :oho:

Tytanfan
21-12-2003, 22:20
Sulima 18, dębski 0, Pacocha 13, Trojanowski 2, Leśniak 11, Błaszczyk 0, Sielnikow 15, Czubek 17, stasiak 6, Malewski 2

bemowiak
21-12-2003, 22:23
www.legialive.pl/kosz
http://www.legianet.com/index.php?strona=kosz

Jest jeszcze strona Rafała - typowo koszykarska -, ale coś tam przebudowuje i chwilowo nie działa.
O oficjalnej nie wspomnę, bo ine ma o czym...chociaż w czwartek pojawiła się na niej informacja, że będzie aktualizowana..chyba tego nie doczekam :oho:

A jaka jest oficjalna? 8- pierwszy raz słysze...
Podaj adres.

Raffi
21-12-2003, 22:25
Leśniak podobno miał aż 14 zbiórek, w tym 9 w ataku 8-

Krzysiek Dryja ma niestety złamany palec u nogi :/ Dobrze, że teraz 2 tygodnie przerwy będą.......To i Pacocha dojdzie do siebie.

Oficjalna...hehe...NIGDY nie była aktualizowana.......Zawsze była "w przygotowaniu" :rotfl: . Chodzi mi o stronę CWKS
Acha, jest jeszcze stronka:
http://basketcom.republika.pl/
a dokładniej mówiąc,
http://basketcom.republika.pl/podstrony/koszykowka_Iliga20032004.htm

Tytanfan
21-12-2003, 22:28
Taa Leśniak mial 9 w ataku. dzieki za linki

bemowiak
21-12-2003, 22:42
na e-baskecie twierdzą że na meczu było 800 osób... to jeszcze lepiej że przekrzyczeliśmy większą grupe :)

P.s: Tytanfan, ile mieliśmy flag i jak zapamiętałeś to jakie.

bemowiak
21-12-2003, 23:59
Teraz to co się od Gacka dowiedziałem, co było trudne bo śpiący był.

Od nas 37 osób wszyscy z szalikami, mieliśmy jedną flage ale niepowiedział jaką. Tytan gra w tej hali co siatkarze AZS-u Częstochowa, kibiców 800 oni bez szalików i flag, śpiewały tylko cheerliderki, i było tylko nas słychać.

To tyle.

kozer
22-12-2003, 00:38
Było nas słychać pomijając drugą kwartę gdzie doping trochę osłabł. pozdro dla kumatych

Tytanfan
22-12-2003, 06:31
Ej no my tez darlismy sie troche ale wasi byli bardziej wprawienia w spiewaniu i dlatego '8 . JA nie widzialem zadnej flagi chyba nie wywiesili. Mam nadzieje ze doczekamy sie szalikow i jakis flag. I kiedys takich fanow jak wasi :+: .

Kasja
22-12-2003, 08:58
Ej no my tez darlismy sie troche ale wasi byli bardziej wprawienia w spiewaniu i dlatego '8 . JA nie widzialem zadnej flagi chyba nie wywiesili. Mam nadzieje ze doczekamy sie szalikow i jakis flag. I kiedys takich fanow jak wasi :+: .
kazdy by chcial '8

Tytanfan
22-12-2003, 09:12
Zwracam honor byla flaga.

Kasja
22-12-2003, 09:18
jakos nie zwrocilam wczesniej uwagi ale czy sa gdzies jakies zdjecia z tego meczu??? tzn wiem ze na LegiaLive nie ale moze na jakiejs Czestochowskich kibicow :)

Tytanfan
22-12-2003, 09:25
Strona Tytana jest w budowie i dopiero zdjecie beda sie ukazywac w nowym roku.

kasia15
22-12-2003, 09:33
Bemowiak: Bez przesady, naszych kibiców też było słychac, najbardziej na początu, pod koniec faktycznie wszyscy zamilkli.. pozdrowionka

Kawa
22-12-2003, 10:20
Jedna uwaga do fanów Tytana. Dlaczego dopingujecie sponsora? Czy wasz klub niema historycznej nazwy?
Na lewo, na prawo... :buhaha:
pzdr dla tych co byli :>

Tytanfan
22-12-2003, 10:48
Do KAwy: Obecnie nazwa klubu jest TYTAN wiec kibicujemy klubowi

kozer
22-12-2003, 10:55
http://www2.legialive.pl/kosz/photos/04tytan2_1.avi :rotfl:
Następnym razem jak będe miał wybierać, szama czy picie to biore to pierwsze.

bemowiak
22-12-2003, 11:50
Bemowiak: Bez przesady, naszych kibiców też było słychac, najbardziej na początu, pod koniec faktycznie wszyscy zamilkli.. pozdrowionka

Ja tylko pisze co się dowiedziałem od Gacka.

MTP
22-12-2003, 11:59
Na lewo, na prawo... :buhaha:
pzdr dla tych co byli :>

Nie no bez kitu HIT.Jeszcze z choreografią!
Kibicowski oscar dla tego co wymyślił

Mini
22-12-2003, 16:28
na samym poczatku jak gospodarze coś krzyknęli i zaczelismy spiewac to miałem wrażenie że chyba to nas głównie słchać i rzeczywiscie tak było.
flagi były dwie jedna na kołach.

Magiera :+: pozdro dla kumatych.

Gacek
22-12-2003, 16:34
No dla kumatych. Następny mecz u nas z Vikingiem-pełna mobilizacja:D
Magiera :+: 4 kum kum

kozer
22-12-2003, 17:24
Jak legioniści zdobyli pierwsze punkty poleciało sporo konfetti. Szkoda, że nie dali nam odpalić zimnych ognii.

Wczoraj zapomniałem czegoś dopisać
Magiera :+:

Mini
22-12-2003, 17:30
Jak legioniści zdobyli pierwsze punkty poleciało sporo konfetti. Szkoda, że nie dali nam odpalić zimnych ognii.

Wczoraj zapomniałem czegoś dopisać
Magiera :+:

no z zimnymni ogniami to lekka przesada była. bardziej niebezpieczny jest ten sklepik z którego mozna na legalu wziąść butelke i rzucić na boisko. gdzies tu jest brak logiki. fakt że nad głową mielismy czujnik na dym ale to tylko zimnego ognie i moglismy zejsc na dół je spalić. dziwna ta ochrona.

Kawa
22-12-2003, 18:59
A ja dodam od siebie, ze jak miejscowi skandowali Tytan to brzmiało raz jak "Den Haag", a innym razem jak "Widzew" '8
Jaceeeeeekk Magiera, Jaceeeeeekk Magiera.... :+:

Raffi
22-12-2003, 19:14
Gacek, jak to jest z tymi płatnościami - wypłacili im coś przed weekendem?

Gacek
22-12-2003, 19:44
niewiem wiem tylko że z tym sponsorem to na poważnie:) wczoraj na tvp3 podobno w kurierze był materiał na temat legii(kosz) mówili że dzięki kibicom klub zyskał sponsora ;)

Tytanfan
22-12-2003, 20:07
Ej chlopaki tylko nie mowcie ze nasze TYTAN [ocenzurowano - regulamin przeczytaj[[MaxyM]]. A tak na powaznie to jestesmy mniej wprawieni w kibicowaniu. Daliscie nam przyklad i daliscie nam do myslenia. Duzo ludzi sie zachwyca. A unas wajcha :fu: no szkoda ale obiecuje ze jak nastepnym razem sie spotkamy to bedziemy lepsza konkurencja. Aha i mam nadzieje ze wspolnie zaspiewamy Na lewo na prawo.... Niezaleznie od wyniku. Pozdawiam

Kawa
22-12-2003, 20:27
Nie mówie tego ze złosciwości porostu tak kilka razy usłyszałem. po wsłuchaniu sie zeczywiście było słychac Tytan.
Było widac, ze wielu osobom podoba sie Na prwao, na lewo jak po meczu opuszczali sale.

Mini
22-12-2003, 20:28
Ej chlopaki tylko nie mowcie ze nasze TYTAN [ocenzurowano - regulamin przeczytaj[[MaxyM]]. A tak na powaznie to jestesmy mniej wprawieni w kibicowaniu. Daliscie nam przyklad i daliscie nam do myslenia. Duzo ludzi sie zachwyca. A unas wajcha :fu: no szkoda ale obiecuje ze jak nastepnym razem sie spotkamy to bedziemy lepsza konkurencja. Aha i mam nadzieje ze wspolnie zaspiewamy Na lewo na prawo.... Niezaleznie od wyniku. Pozdawiam

widziałem ze błogosławione browary warszawskie też się wam spodobały bo sporo ludzi siedzących najbliżej naszego sektora siedziało i patrzyło sie na nas słuchając co śpiewamy nie zwracając uwagi na boisko. :)

kozer
22-12-2003, 20:54

widziałem ze błogosławione browary warszawskie też się wam spodobały bo sporo ludzi siedzących najbliżej naszego sektora siedziało i patrzyło sie na nas słuchając co śpiewamy nie zwracając uwagi na boisko. :)

A ochroniarz, który pilnował naszej prawej strony słysząc Browary Warszawskie, udawał że patrzy się na mecz i śmiał sie cały czas.
Najbardziej mnie wkurwiło to że nie zabrałem szalika z autokaru kiedy jeszcze mogłem :fu:

Grochów
22-12-2003, 21:53
Tyle,że on źle spierwał te 'błogosławione . . . .' ,jakby to R.tam wrzucił to by sie i koszykarzom grac odechciało :D
Mnie wkurwiała ta ochrona,strasznie cwaniakowali,szkoda,że sie im tak daliśmy,ale *** z tym. A jak nadszedł wiadomo jaki moment to mieli pełno w gaciach :] .
Na lewo,na prawo w góre i w dół :rotfl: HIT roku !!! Trzeba to dac na piłke !

kozer
22-12-2003, 21:58
Tyle,że on źle spierwał te 'błogosławione . . . .' ,jakby to R.tam wrzucił to by sie i koszykarzom grac odechciało :D
Mnie wkurwiała ta ochrona,strasznie cwaniakowali,szkoda,że sie im tak daliśmy,ale *** z tym. A jak nadszedł wiadomo jaki moment to mieli pełno w gaciach :] .

A może tak ruchoma kartoniada, albo zimne ognie przy śpiewie na lewo na prawo :rotfl:
Z ochroniarzy najbardziej kozaczył ten w tej czapeczce. Ale jakby przyszło co do czego to by pierwsi zjebali.

Kawa
22-12-2003, 22:25
Heh jakos sobie nie moge wyobrazic tego na Żylecie.
A tak z ciekawosci który to ty byłes :>

Grochów
22-12-2003, 23:13
Heh jakos sobie nie moge wyobrazic tego na Żylecie.
A tak z ciekawosci który to ty byłes :>
niebieska kurtka NIKE i granatowa bluza reeboka dresowa z białym paskiem ;]
Kozer,a Ty to który ?:D

Kawa
22-12-2003, 23:20
niebieska kurtka NIKE i granatowa bluza reeboka dresowa z białym paskiem ;]
aaa to ty :]
Eee tam odrazu pełno, odczuwalismy jedynie pewien dyskomfort ;)
To gdzie teraz jedziemy :D

kozer
22-12-2003, 23:30

Ja w skórze pomykałem i granatowej czapce z 2 pomponami na sznurkach :)

kozer
22-12-2003, 23:37
To gdzie teraz jedziemy :D

Do Chorzowa :>
Może być ciekawie

Gacek
23-12-2003, 09:48
A MOZE DO gDYNI:>??

kozer
23-12-2003, 10:34
E tam z Chorzowa będzie ciekawszy powrót :rotfl:

Kawa
23-12-2003, 11:09
E tam z Chorzowa będzie ciekawszy powrót :rotfl:
No nie jestem pewny czy z gdyni nie było by ciekawiej 8)

Gacek
23-12-2003, 12:19
arka...moze prokom by sie zaczaił :buhaha:

kozer
23-12-2003, 12:50
Tylko jedźmy trasą gdzie nie będzie świateł na skrzyżowaniach '8
A jak już się zatrzymamy to wychodzimy na maksymalnej k.urwie ;)

Mini
23-12-2003, 13:02
A jak już się zatrzymamy to wychodzimy na maksymalnej k.urwie ;) z rakietami w dłoni

Kawa
23-12-2003, 13:04
A jak już się zatrzymamy to wychodzimy na maksymalnej k.urwie ;) z rakietami w dłoni... i spiewem na ustach

Cipciuś
23-12-2003, 14:10
A jak już się zatrzymamy to wychodzimy na maksymalnej k.urwie ;) z rakietami w dłoni... i spiewem na ustach
.... Na Prawo Na Lewo......Dopiero by sie zdziwili :D

Kawa
24-12-2003, 13:24
11:32 - Koszykarze dziękują kibicom
Serdecznie dziękujemy kibicom za gorący doping podczas spotkań koszykarzy na Bemowie. Szczególne podziękowania składamy na ręce tych, którzy wybrali się z drużyną na mecz do Częstochowy. Wszystkim kibicom Legii składamy życzenia zdrowych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Autor: Koszykarze, trenerzy i władze sekcji koszykówki

Spoko 8)

cintus
26-12-2003, 18:05
Na prawo, na lewo? Jak to brzmi całe? I jak to się spiewa? :)

bemowiak
26-12-2003, 18:06

Ściągnij filmik z Legia Live.

cintus
26-12-2003, 19:26

Ściągnij filmik z Legia Live.

Raczej nie ściągne, a już napewno nie obejrze. Raz modem, dwa kodeki czy coś.