PDA

Zobacz pełną wersję : 27. kolejka Ekstraklasy

Raffi
20-05-2003, 20:47
jawohl... 8) 8) na razie Amica prowadzi z Odrą po golu Dawidowskiego.

C@mo
20-05-2003, 21:10
moglo byc 2:0 dla Amici Kucharski( Dawid) trafil w slupek.
do boju kuchenki

yusta
20-05-2003, 21:15
Dzisiaj za Amicę a jutro będę trzymac kciuki z Polonię, kto by pomyslał :D

Cube
20-05-2003, 21:17
hej Kuchenki do boju :> 8) caly Wodzislaw placze - pucharow tam nie zobaczą :cz:

szczepan
20-05-2003, 21:18
Amica w dziesiatke. Skrzypek dostal czerwien... :box:
a sam nei wiem czy powinnien byc karny czy wolny (jak wskazal sedzia)!

C@mo
20-05-2003, 21:24
koniec I polowy.
niech przunajmniej kuchenki remis z wodzislawia wywioza
plissss

Raffi
20-05-2003, 22:03
2:0
Tomasz Sokołowski :)

szczepan
20-05-2003, 22:29
No i po meczu! ODRA PRZEGRALA 0:3! :) ;) :+:

no a drugi gol Dawidowskiego (ten na 0:3) naprawde bardzo bardzo ladny!

ale najwazniejsze jest to ze Odra traci punkty!

ciekawie bedzie w nastepnej kolejce w Katowicach... Gks i Odra beda mieli braki kadrowe... :D

Raffi
20-05-2003, 22:30
0:3!
Piękny lob Dawidowskiego
A do 70. minuty było praktycznie oblężenie Cżęstochowy. A już najlepsza była sytuacja, kiedy Szamo minął się z piłką, a Nowacki próbował strzelić do pustej bramki i ...nie trafił w piłkę :help:

Yevaud
21-05-2003, 09:19
No to jeszcze tylko zwycięstwo Polonii nad Wisłą, wygrana z Kolejorzem i mozemy świętować udaną kolejkę (tylko kto kolejkę postawi?)

szczepan
21-05-2003, 22:55
No to jeszcze tylko zwycięstwo Polonii nad Wisłą, wygrana z Kolejorzem i mozemy świętować udaną kolejkę (tylko kto kolejkę postawi?)

udana w malym stopniu... Odra traci punkty ale reszta nie... tylko ze teraz bedzie mecz Katowice - Odra a to oznacza ze juz po nastepnej kolejce mozemy byc w pucharach :D :P tzn na miejscach puchrowych...

c_zary
21-05-2003, 23:26
Juz tylko 3 kolejki do konca i coraz mnie okazji dla rywali do straty punktow :help: Mam nadzieje, ze w niedziele uda sie wreszcie stanac na podium...

yusta
22-05-2003, 00:45
Odra - Amica - Odra ma niezłą zadyszkę, jak Skrzypek dostał czerwień to jako tako sie prezentowali, ale skuteczność zerowa.

Groclin - Garbarnia - Jak dla mnie to dwa karniaki z kapelusza. Garbarnia po stracie gola bardzo się odkryła i skończyło się 5:0 Wieszczycki kontuzja, raczej już w tym sezonie nie zagra. Nie ma się jednak co cieszyć, bo bardzo dobrze zastąpił go dzisiaj Woś.

Wisła K - Polonia - jedno wielkie bajoro. Szkoda, że tak się skończyło bo przy tak fatalnych warunkach mogło być różnie. Jeżeli PZPN tak sie lubuje ostatnio w analizach wideo to ciekawe czy Cantoro dostanie karę za wyprowadzenie ciosu łokciem.

Górnik - Wisła P - W Górniku jakby mały smrodek. Kompała nie grał, powód - ból zęba :rotfl: . Z dobrej strony pokazał się Jeleń, hmm może ten tranfer do Legii to nie taki zły pomysł, tylko załamują mnie jego wypowiedzi w TV. Dzisiaj gadał jakby mu zęby ktos wybił.

Pogoń - Widzew - Jedyne co można napisać to - brawo dla "Portowców" za ambitną walkę do końca.

KSZO - GKS - GKS miał trudne zadanie tylko do pierwszej bramki, potem już luzik.

Zagłębie - Ruch - Kolejne spotkanie, w którym nerwówkę wprowadza arbiter. Po meczu podobno Srutwa i jeszcze ktos z Ruchu dostali czerwone kartki, więc kolejne mecze w niezłym osłabieniu i chyba to przesądza los Ruchu Chorzów. Zagłebie raczej na bank baraże, a może i utrzymają sie bez.

_Bart
22-05-2003, 04:11
No cuż, kolejka w sumie pewna, choć liczyłem na potknięcie Wisły. Teraz juz bedzie trudniej w szczególności że Wisła P. po (jak dla mnie) podstawieniu Górnika juz sie utrzymała i teraz Krakowianą ona się podłoży pewnie napewno.

O mistrza będzie więc bardzo trudno ale co nam pozostaje, póki możemy to wieżymy.

ps. Cholera już sie widno robi :D