PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - RTS Widzew Łódź [23.11.2012 godz. 20.45]

voytek
20-11-2012, 14:28
http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg443/scaled.php?server=443&filename=widzewd.png&res=medium

23 listopada w piątek o godz.20.45 Legia Warszawa rozegra mecz w ramach 13. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy z Widzewem Łódź. Od 2000 roku łódzki zespół jest jednym z najwygodniejszych przeciwników dla warszawskiej drużyny. Legioniści siedem razy z rzędu (liga + PP) ogrywali widzewiaków przed własną publicznością. Z ostatnich 12 spotkań ligowych wygraliśmy aż 11. W ciągu minionych 12 lat obie drużyny mierzyły się 15 razy, a tylko trzy zakończyły się remisami. W tych spotkaniach Legia zdobyła 27 bramek, tracąc zaledwie trzy gole.

Przyjeżdża WIDZEW i Kubuś, jeśli to czytasz przekaż kolegom:
TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Żadnej bukmacherki, 100% k**** za całokształt i 2-3 w 1997! Spektakularne lanie miło widziane ;)

Historia ligowych spotkań: Historia spotkań Legii z Widzewem sięga roku 1948 a dokładnie 4 lipca, kiedy po raz pierwszy oba kluby rozegrały oficjalne spotkanie. Na stadionie przy ul. Łazienkowskiej, Legia dowodzona przez Edwarda Drabińskiego rozniosła Łodzian 6:0. Od tamtej pory Warszawiacy z Łodzianami w lidze mierzyli się 64 razy, z których Legia wygrała 28 konfrontacji przy 18 remisach i 18 porażkach. W bramkach 94-59 dla CWKS-u.

Do tej pory w meczach ligowych rozgrywanych w Stolicy Polski, Widzewowi udało się wygrać tylko trzy razy. Za to Legia wygrywała prawie regularnie, bo aż 21 razy. 8 meczów kończyło się podziałem punktów. W 32 spotkaniach na Łazienkowskiej Legia strzeliła łodzianom 64 bramki, tracąc jedynie 21. Tylko oby ta statystyka nie uśpiła naszych kopaczy, tak jak przed spotkaniem z Jagiellonią.

29.10.1997 Legia Warszawa - Widzew Łódź 3:1 [Czereszewski 3, Zeigbo 17, Sokołowski I 74]
09.09.1998 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0 [Karwan 72]
11.09.1999 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:1 [Mięciel 37, Czereszewski 75]
06.04.2001 Legia Warszawa - Widzew Łódź 0:0
25.10.2002 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0 [Svitlica 48, 87]
08.06.2004 Legia Warszawa - Widzew Łódź 6:0 [Sokołowski I 10, 49, Saganowski 21, 69, 88, Boruc 65 (k)]
12.05.2007 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0 [Grzelak 18, Vuković 87]
14.09.2007 Legia Warszawa - Widzew Łódź 3:1 [Vuković 26, Chinyama 70, Édson 77]
30.04.2011 Legia Warszawa – Widzew Łódź 1:0 [Cabral 65]
23.10.2011 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0 [Żyro 65, Wolski 90]

W meczu z Widzewem Jan Urban będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. W piątek zagrożeni wykluczeniem będą Artur Jędrzejczyk (siedem upomnień) Daniel Łukasik, Jakub Rzeźniczak i Miroslav Radović (po trzy upomnienia). Do zespołu dołączy Inaki Astiz, który pauzował w Poznaniu.

W drużynie z Łodzi na pewno nie wystąpi Adam Banasiak (na początku tego sezonu zasilił RTS, po zakończeniu kontraktu w Legii.), który w Gdańsku obejrzał czerwoną kartkę. Zagrożeni wykluczającą kartką będą Phibel oraz Ben Difallah. Do gry po meczu pauzy wraca Marcin Kaczmarek.

Po niezłym starcie w lidze (4 zwycięstwa z rzędu na otwarcie sezonu) Widzew zajmuje 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów, na co składa się 5 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. W bramkach 14-16. Po 4. kolejce T-Mobile Ekstraklasy łodzianie zdołali wygrać jedynie w Gliwicach z Piastem, a zwycięskiego gola strzelili w czasie doliczonym. Poza wygraną na Śląsku widzewiacy zremisowali w Białymstoku z Jagiellonią i przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze 1:1 - tak więc 5 punktów w ostatnich 8 kolejkach. Na wyjazdach w tym sezonie Łodzianie radzą siebie ze zmiennym szczęściem (bilans 2-1-2): Polonia (1-3), Lechia (0-2), Piast (2-1), Zagłębie (1-0), Jagiellonia (2-2).

Transfery Widzewa przed i w trakcie sezonu 2012/13:
Przychodzą: Aléx Bruno (P - z plaży), Adam Banasiak (O - Olimpia Elbląg), Radosław Bartoszewicz (P - Bogdanka Łęczna), Đorđe Đikanović (O - FK Budućnost), Miloš Dragojević (B - FK Budućnost), Sebastian Dudek (P - Śląsk Wrocław), Emerson Carvalho (P - z plaży), Bartłomiej Kasprzak (P - Garbarnia II Kraków), Jakub Kowalski (P - Arka Gdynia), Aleksandr Lebiediew (N - FK Gorodieja), Krystian Nowak (P - Tur Turek), Thomas Phibel (O - Royal Antwerp FC), Adrian Pietrowski (N - Nielba Wągrowiec), Sebastian Radzio (P - Ruch Radzionków)
Odchodzą: Souheďl Ben Radhia (O - Club Athlétique Bizertin), Jarosław Bieniuk (O - Lechia Gdańsk), Bruno Pinheiro (O - Gil Vicente FC), Đorđe Đikanović (O - FK Budućnost), Dudu Paraíba (O - CF Lobos de la BUAP), Radosław Matusiak (N - FC Rot-Weiß Erfurt?), Piotr Mroziński (P - Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Ostrowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała?), Przemysław Oziębała (N - Górnik Zabrze), Mindaugas Panka (P - Ruch Chorzów), Michał Pytkowski (B - Nielba Wągrowiec), Damian Radowicz (P - ?), Rafał Serwaciński (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Ugochukwu Ukah (O - Jagiellonia Białystok), Jurijs Žigajevs (P - FK Ventspils)

edit: przepraszam, musiałem
sjejxVitQMc
http://i47.tinypic.com/vz94zk.png

Pan Artysta
20-11-2012, 14:36
szkoda, że nie będzie pusto

Breados
20-11-2012, 14:38
Patrząc na historię spotkań z Widzewem u siebie i na wyjeździe, plus biorąc pod uwagę obecną formę łodzian, powinno się nie mieć najmniejszych obaw, ale... oby takie podejście nie udzieliło się piłkarzom, koncentracja od pierwszej minuty, szybkie dwa gongi i mecz pod kontrolą- o taki scenariusz bym poprosił :)

ja123
20-11-2012, 14:39
Prawdziwe "Derby Polski" dla trochę starszych ;)

Don
20-11-2012, 14:41
W mecz musimy wejść bez kompleksów jak w meczu z Lechem, strzelić na początku 2-3 bramki i potem się bronic, do końca by 3 pkt zostały w Warszawie - prosty przepis na mistrzunia :imprezowicz:

PuciPuci
20-11-2012, 15:01
No, że jazda jazda jazda i gładkie 3-0 :paker: nie chciałbym być świadkiem innego scenariusza :cicho:
e: w sumie to moga powtórzyć wynik z 2004 i teraz zamiast Boruca niech karnego strzela Duszan :D

księciuniu
20-11-2012, 15:05
Historia, statystyki meczów u siebie, mobilizacja, szybkie bramki i gładka wygrana - jakbym czytał forum Lecha przed poprzednią kolejką :hmm:

daimler
20-11-2012, 15:11
szkoda, że nie będzie pusto
ale pełno też chyba nie za bardzo?
Jak idą bilety?
nie zapominaj, że Widzew to klasyk dla ciebie, dla mnie i kilku innych patologów. Dla modnej świezej publiki to ogórek z dołu tabeli.

R.
20-11-2012, 15:13
Efekt po meczu z Lechem moze troche napedzic sprzedaz.

Kawa
20-11-2012, 15:13
ale pełno też chyba nie za bardzo?
Jak idą bilety?

Na Żyletę to nie wiem czy 10 biletów sprzedali.

Puszer
20-11-2012, 15:44
Jazda z k**** od pierwszego gwizdka :chuligan:

Tylko zwycięstwo !

daimler
20-11-2012, 16:00
Na Żyletę to nie wiem czy 10 biletów sprzedali.
reszta to **** :)

daimler
20-11-2012, 16:01
Efekt po meczu z Lechem moze troche napedzic sprzedaz.

3eMldcg1Fwo

Niko
20-11-2012, 16:14
a Widzew wchodzi do klatki? Czy mają zakaz tudzież ITI sobie ich nie życzy?

hansolo
20-11-2012, 16:36
W związku z pismem, w którym Zarząd Legii Warszawa informuje o nieprzyjmowaniu kibiców gości podczas meczu Legia - Widzew - 23 listopada, godz. 20:45, informujemy że wyjazd na piątkowe spotkanie nie będzie organizowany.
żródło: widzewtomy.net

detoxizer
20-11-2012, 17:08
żródło: widzewtomy.net

No cóż... Jebani hipokryci. Tak samo pokazywanie w kulisach kibiców, po tym jak odesłali bilety do Poznania.

(L)ukas
20-11-2012, 18:23
voytek, żadnej bukmacherki, a wklejasz im ściągę ;) Ja widzę 3:0 lub więcej, 2x Ludojad i Kosecki :D

Sgt.
20-11-2012, 18:48
Tak samo pokazywanie w kulisach kibiców, po tym jak odesłali bilety do Poznania.

Jakby nie pokazali, to byłby pojazd że robią film z kulis meczu i uporczywie udają że kibiców Legii nie ma ;)

voytek
20-11-2012, 19:07
voytek, żadnej bukmacherki, a wklejasz im ściągę ;)

podpucha :D

mam nadzieję, że tym razem żadnej 2 do przerwy nie zobaczę, a tym bardziej na koniec, bo to co wywalczyli sobie do tej pory poszłoby się j****.

a poważnie, czuję bicie głową w mur i skromne 1-0.

felixxx
20-11-2012, 19:20
No ten wynik 0:2 do przerwy i kurs :zly: Tylko, żeby nic im nie strzeliło do łbów. Stawiam 3:1 dla Legii.

Fatman
20-11-2012, 19:20
Widzew wydaje się przeżywać zdecydowany kryzys formy po świetnym początku sezonu i trzeba to koniecznie wykorzystać. Nie ma co ukrywać, strata punktów w tym spotkaniu byłaby kompromitacją. Mam przeczucie, że jeśli szybko strzelimy bramkę, to może skończyć się, jak w 2004, a to przez wzgląd na pozytywny impuls dany piłkarzom zwycięstwem w Poznaniu. Po takich meczach człowiek jest naładowany i, jeśli idzie, to już nie chce odpuścić. Nie chcę wyjść na niepoprawnego optymistę, ale obstawiam tu manitę:)

detoxizer
20-11-2012, 19:21
manitę:)

Nie można po polsku obstawić po prostu wpierdolu? ;)

LioneL
20-11-2012, 20:10
nie zapominaj, że Widzew to klasyk dla ciebie, dla mnie i kilku innych patologów. Dla modnej świezej publiki to ogórek z dołu tabeli.

Pamiętam spotkania z Widzewem z lat 90-tych, w szczególności w drugiej połowie. I tak naprawdę, to ile tych lat "klasykowych" było z Widzewem? Właśnie lata 90-te i początek nowego wieku. Czujesz po prostu sentyment do tamtych czasów i dlatego wydaje ci się, że to taki wielki klasyk. To już z Górnikiem Legia miała więcej lat grania o coś. Ba, nawet z Wisłą mija już ładnych 15 lat, odkąd zaczęła się era cupiałowa. Lata 90-te to przede wszystkim inna rzeczywistość trybun i za tym się tęskni i to wspomina. Klasyk z Widzewem tak naprawdę narodził się w latach 90-tych, więc aż tak długiej tradycji nie ma. Ktoś zaczął chodzić na Legię w czasach ery Cupiała, więc dla niego takim klasykiem może być mecz z Wisłą, i czemu niby taka osoba ma być modną świeżą publiką?

Nawet sama ilość spotkań pomiędzy Legią i Widzewem nie jest jakaś oszałamiająca.

Klasyk to mają w Hiszpanii czy w Szkocji, gdzie praktycznie od założenia ligi rywalizują ze sobą odwieczni rywale.

MałyJohn
20-11-2012, 22:21
Chyba dla każdego(także i dla mnie), kto zaczynał latanie na mecze w połowie lat 90tych mecze z Widzewem zawsze będą największym klasykiem, bez względu na to, na którym miejscu w tabeli byli, są i będą Łodzianie.

Zresztą dla większości ówczesnych małolatów to właśnie Łódź była pierwszym wyjazdem. Takie rzeczy poprostu zostają już w każdym do końca

Podróżnik
20-11-2012, 23:10
Klasyk z Widzewem tak naprawdę narodził się w latach 90-tych, więc aż tak długiej tradycji nie ma.

Tu się nie zgodzę ponieważ od kiedy zaczynałem chodzić na mecze 1987 rok mecze miedzy Legia a Widzewem wśród kibiców były uznawane za klasyki i nie tylko kibiców wystarczy wspomnieć transfer Dziekanowskiego z Widzewa do Legii i jakie wywoływał emocje również w prasie i TV

Francais
20-11-2012, 23:30
Taka mała dygresja od tematu, za każdym razem jak oglądam ten filmik z pierwszego postu to mimo że widzialem go 54512razy to nadal cieszy sie japa :D

Beny
21-11-2012, 08:56
Ciężko ogarnąć jaki wynik będzie w piątek.
Z jednej strony wygrana w Poznaniu, mecz u siebie, lider, to wszystko zobowiązuje. Z drugiej wiadomo, że nasi w meczach z ogórami potrafią zaskoczyć nieudolnością. Widzew też się spręży.
Niemniej trzy punkty to obowiązek. A najlepiej z wysokim wynikiem. Po niedzieli boli jednych, niech po piątku boli i kolejnych.

Bootleg
21-11-2012, 09:14
Nie no bez przesady. Widzew w ostatnich 8 kolejkach zdobył 5 punktów. Słownie - pięć. Warto również dodać, że jedyne zwycięstwo w tym okresie to 3 pkt z Piastem. W Gliwicach meli kupę szczęścia, bo to Zbozień i reszta ferajny była lepsza... Gramy u siebie. Jesteśmy na fali po wygranej z Poznaniu. Nie widzę innej opcji, niż pełna dominacja zakończona 2 lub 3 bramkową wygraną :prawi:

elmoro87
21-11-2012, 09:16
Jeśli nasze gwiazdy wyjdą z odpowiednim nastawieniem do tego spotkania, to o wynik można być raczej spokojnym. W przeciwnym razie możliwa powtórka z meczu z Jagiellonią. Chociaż Widzew nie ma Frankowskiego, a u nas /mam nadzieję/ nie zagra Suler.
Widzew nie ma jakiegoś zastraszającego potencjału w ofensywie, a i z formą u nich nie najlepiej. Wygląda na to, że wyszaleli się na początku rundy.
Prawdę mówiąc w 3 ostatnich kolejkach 7 pkt to minimum, a z pewnością stać nas na 3 wygrane.

RONVE
21-11-2012, 10:27
Widzew jest w dołku, miejmy nadzieje że żadnego przełamania nie będzie z ich strony ;) Co do Legii, to takie mecze trzeba wygrywać jeśli się chcę zdobyć Mistrzostwo, myślę że będzie 1-0 może 2-0, nie więcej, każdy inny wynik będę traktował jako porażkę.

RONVE
21-11-2012, 10:30
Prawdę mówiąc w 3 ostatnich kolejkach 7 pkt to minimum, a z pewnością stać nas na 3 wygrane.

Jeżeli będą zmobilizowani i nie będzie jakichś kontuzji, kartek, to sądzę że 9 pkt jest do zdobycia, najważniejsze żeby wygrali we Wrocławiu i trochę utarli malinowe nosy ;)

prs
21-11-2012, 18:07
Z nudy w pracy tak na szybko obliczyłem "mniej więcej" ile jest już zajętych krzesełek na Żylecie, wyszło coś koło 960~980 miejsc, czy ktoś zna liczbę zwrotów karnetów na Żylecie?
Sektory 119, 120, 219,220 zajęte dla dzieciaków?

lukasz9209
21-11-2012, 18:29
Po tym co widziałem w Poznaniu jestem pewny, że będą 3 punkty ( oczywiście jeśli zagramy z takim samym zaangażowaniem).
Mecz z Widzewem to coś więcej niż mecz i mam nadzieje, że grajki o tym pamietają!!!

Podróżnik
21-11-2012, 18:38

Na te sektory nie sprzedają tylko biletów na jeden mecz wejdz sobie w karnety i zobaczysz że i tam jest jeszcze trochę wolnych miejsc

bigpaolo10
21-11-2012, 18:52
Z nudy w pracy tak na szybko obliczyłem "mniej więcej" ile jest już zajętych krzesełek na Żylecie, wyszło coś koło 960~980 miejsc, czy ktoś zna liczbę zwrotów karnetów na Żylecie?

fajnie....bedzie taka rodzinna atmosfera....spokojnie bedzie mozna zjesc hot-doga przegryzajac popcornem , nie bedzie wrzasku ani wybuchu petard......luksio jest ....brawa dla iti:yeah::yeah::yeah:

rey
21-11-2012, 22:45
Muszą wygrać, no po prostu muszą. Wszystko jedno ile (aczkolwiek miło by było powtórzyć wynik z meczu, w którym Artur strzelał karnego) ale mają wygrać. Pitbul w kurnik i te sprawy :)

Dolu
21-11-2012, 22:54
Muszą wygrać, no po prostu muszą. Wszystko jedno ile (aczkolwiek miło by było powtórzyć wynik z meczu, w którym Artur strzelał karnego) ale mają wygrać. Pitbul w kurnik i te sprawy :)

To miano "Pitbula" to ostatnio Koseckiemu chyba sie nalezy ;)

ŁUKASZ.
21-11-2012, 22:58
Pitbul w kurnik i te sprawy :)

Jak amstaf w karkówkę! :prawi: :hyhy:

e(L)egion
21-11-2012, 23:08
Z Widzewem nam ostatnio tak dobrze idzie, że aż strach. Teraz też nie wydają się być w jakiejś super dyspozycji, choć przed Jagiellonią też byłem praktycznie pewny zwycięstwa. Widzew ma jednak ten skład sporo gorszy. Nie no jakoś nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo. Chociaż te nasze patałachy nie raz udowadniali że nie ma rzeczy niemożliwych. No ale w tym sezonie idzie im nieźle więc należy wierzyć, że takie wpadki jak tydzień temu za często zdarzać się nie będą.

Co do emocji związanych z marką Widzew, to ja się muszę się przyznać, że po tych wszystkich latach gdzie laliśmy Widzew jak chcieliśmy i kiedy chcieliśmy, ten zespół zaczął mi dyndać. Pod koniec lat 90-tych to była owszem spora kosa i czasami nawet nie mogłem oglądać ich piłkarzy bo tak mnie wkurwiali. Teraz po tych wszystkich batach jakie od nas dostawali przez kolejne lata, stali się dla mnie zwykłymi ogórami do ogrania.O ile ciągle alergicznie reaguje na takie nazwiska jak Siadaczka, Szarpak czy Koniarek o tyle nazwiska Rybickiego, Mielcarza czy Brozia nie wywołują u mnie żadnych emocji. Ograć chociażby tylko 1-0 i zapomnieć.

Adqs
22-11-2012, 15:14
tak jutro gramy atakiem pozycyjnym https://www.youtube.com/watch?v=cH_7eBVr89Q

Karpik
22-11-2012, 15:21
Tylko żeby nie było tak jak z jagą... Brame pewnie dostanie bo to standart :D ale licze że gładkie 3:1 jak z amicą i jesteśmy coraz bliżej upragnionego trofeum :ok:

swiety1916
23-11-2012, 08:30
fajnie....bedzie taka rodzinna atmosfera....spokojnie bedzie mozna zjesc hot-doga przegryzajac popcornem , nie bedzie wrzasku ani wybuchu petard......luksio jest ....brawa dla iti:yeah::yeah::yeah:

Ludzi nie będzie, ilość i jakość zbliżona do meczu z Jagą.
Tym bardziej miło by było usłyszeć w tv np. "Hamas..." Bez podobnych, powiedzmy, incydentów, pewnie się nie obędzie :mf:

BlackAdder
23-11-2012, 15:52
Z tego co widzę, to chłopaki nieco lekceważąco podchodzą do przeciwnika. Co w konsekwencji może doprowadzić do tego, że w pierwszej połowie Legia będzie grała tak, jak z Jagiellonią... Mimo tego mam nadzieję, że nie z"ebią mi weekendu ;)

gizo
23-11-2012, 16:05
Przygotowania do meczu czas zacząć:piwo: 2-0:l:

mszk
23-11-2012, 19:29
Kuciak - Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Żewłakow, Wawrzyniak - Gol, Łukasik - Kosecki, Radović, Żyro - Ljuboja.

Robert E. Lee
23-11-2012, 19:31

Chyba żydówke.

Janusz Gol o nie, o nie...

Nazgul
23-11-2012, 19:33
Cos czuję, że przerżną jak z Jagą. Zawsze jak się pojawiają takie teksty jak ten Wawrzyniaka na LL - że mecze Legii z Widzewem to juz nie to - maja kłopoty.

Mario
23-11-2012, 19:55
Janusz Gol o nie, o nie...

Do tego Żyro:jejku:

voytek
23-11-2012, 19:57
Gol i Żyro idą ewidentnie na wystawę, bo Furman po takim meczu jak w Poznaniu powinien zagrać. Innego wytłumaczenie (kontuzja?) brak - szukają jelenia na Janka Gola.

Edit: Skąd ten skład, bo ja widzę Furmana w wyjściowym.

Antares
23-11-2012, 20:01
Przecież jest Furman, a nie Łukasik

Buzz
23-11-2012, 20:02
12. Dusan Kuciak - 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Artur Jędrzejczyk, 6. Michał Żewłakow, 14. Jakub Wawrzyniak - 20. Jakub Kosecki, 5. Janusz Gol, 37. Dominik Furman, 32. Miroslav Radović, 33. Michał Żyro - 28. Danijel Ljuboja

I Furman i Gol są. Łukasika nie ma. Skład taki jak w Poznaniu.

(L)ukas
23-11-2012, 20:05
Poleci ktoś jakiś dobry stream? Weeb.tv chyba poleciało w kulki i nie księgują od razu wpłaty (od 5 minut do 12 godzin) :/ Przestaję już wierzyć, że otrzymam kod do rozpoczęcia meczu.

e(L)egion
23-11-2012, 20:06
Cos czuję, że przerżną jak z Jagą. Zawsze jak się pojawiają takie teksty jak ten Wawrzyniaka na LL - że mecze Legii z Widzewem to juz nie to - maja kłopoty.
Widzew to jedna z niewielu drużyn w Ekstraklasie, która nas w ostatnich latach nie ograła na Ł3... No ale to byłby naprawdę dramat.

Żyro ewidentnie celem transferowym nr 1. Kolejny mecz w pierwszym składzie, a podobno nadaje się na stół operacyjny.

wLd
23-11-2012, 20:09
Na stadionie planowy wypizdów :) Chyba itiaje i tym razem obejdą się smakiem :zlosliwy:

Shin-Ski
23-11-2012, 20:14
Poleci ktoś jakiś dobry stream? Weeb.tv chyba poleciało w kulki i nie księgują od razu wpłaty (od 5 minut do 12 godzin) :/ Przestaję już wierzyć, że otrzymam kod do rozpoczęcia meczu.

http://www.drhtv.com.pl/drhtv4.html

zinger
23-11-2012, 20:14

kupuj przez allegro, tam dają z automatu.

(L)ukas
23-11-2012, 20:17
Dzięki. Jeszcze tydzień temu też było z automatu, teraz to zmienili.

bigpaolo10
23-11-2012, 20:22
Dzięki. Jeszcze tydzień temu też było z automatu, teraz to zmienili.
http://www.lshunter.tv/football-live-streaming-video.html

sprobuj tutaj...cos pewnie znajdziesz

Puszer
23-11-2012, 20:32
:look: Ale tłumy na trybunach :lol2:

(L)ukas
23-11-2012, 20:33
Dzięki, dzięki. Kod akurat przyszedł :)

Co do meczu, na trybunach pustki :ok: e(L)egion, my w Poznaniu też nie wygraliśmy od 8 lat. Wiadomo, że nie ma co porównywać Legii i wyjazdu na Lecha do przyjazdu Widzewa do Warszawy, ale z tym, że "w ostatnich latach na Ł3 nas nie ograli" trzeba uważać :prawi:

Nazgul
23-11-2012, 20:36
Dzięki, dzięki. Kod akurat przyszedł :)

Co do meczu, na trybunach pustki :ok: e(L)egion, my w Poznaniu też nie wygraliśmy od 8 lat.

A Jaga w Warszawie nie wygrała nigdy. Aż do ostanio...

(L)ukas
23-11-2012, 20:41
Wszyscy się u nas jakoś przełamują. Podbeskidzie w tamtym sezonie jak wygrało, to nie było ich pierwsze zwycięstwo w sezonie? Masakra jakaś. 2:0 do przerwy to minimum, później 2 lub 3 bramki i myślimy o następnym meczu.

nevermind
23-11-2012, 20:48
Niczego innego dziś nie oczekuje oprocz demolki tego łódzkiego dziadostwa 8)

Domino KG(L)
23-11-2012, 20:49
Czy ja słyszałem " Widzew, Widzew , łódzki Widzew, ja tej k.... nienawidzę! " ? Wredne kiblostwo... ale skąd jak nie ma Żylety? A mecz zaczyna się pozytywnie ;)

Parasol44
23-11-2012, 20:51
Było, przyznać się, który tam polazł:popcorn:

swiety1916
23-11-2012, 21:03
Chwd łamistrajkom. A potem jak KP odsyła bilety do Poznania beczą, że ich nikt nie poinformował o wyrabianiu KK Lecha i wyjeździe :jejku:

felixxx
23-11-2012, 21:05
kur Ljubo minimalnie

bloniaq
23-11-2012, 21:06
Jakie te rodziny z dziećmi są obrzydliwie antysemickie :foch:

felixxx
23-11-2012, 21:08
kur małek oczywiście wypatrzył :pokemon:

midzi
23-11-2012, 21:09
Zdejmijcie tego Żyro. Zaraz swojaka walnie. Nie mogę na niego dziś patrzeć.

Teraz nasz "talent" pracuje na czerwień. Ja p...

Domino KG(L)
23-11-2012, 21:11
Jakie te rodziny z dziećmi są obrzydliwie antysemickie :foch:

Może i antysemickie ale nie antysystemowe bo tam siedzą. A Żyro dziś dostanie czerwo jak tak będzie na wślizgu jechał jak jeździec bez głowy.

Xtreme
23-11-2012, 21:14
idzie długa laga co chwile byle do przodu ehhh...

Nazgul
23-11-2012, 21:15
Żyro za chwilę czerwona zarobi. Widzew maksymalnie daremny. Legia nie lepsza. Kopanina nieziemska. Zaraz Ciechana wyrzygam :(

Domino KG(L)
23-11-2012, 21:15
Janusz Gol - obraz nędzy i rozpaczy ...

Xtreme
23-11-2012, 21:17
co ten Żyro zrobil wrrrr tak zepsuć akcje :zlosliwy:

padre
23-11-2012, 21:18
Żyro :poddaje:

GregorAE
Jasiu ściągaj Żyro bo nikt go nie kupi :lol:

erdo78
idzie zima, drewno Zyro na opal

maatek
Żyro man of the match na razie :protestuje:

brachu
Janusz Gol - obraz nędzy i rozpaczy ...;( zgadzam sie z tym pogladem w 100% . od kilku miesiecy zastanawiam sie co ten czlowiek ma ze go nadal wypuszczaja w 1 skladzie

nst
Gol jest słaby ale Żyro to już totalna padaka. Niech go Janek ściągnie bo chłopak kaleczy tak że na trzeźwo trudno tego drewnianego kopacza oglądać.

matador
23-11-2012, 21:19
Z relacji Live na Legia.net

Klepka Radovicia z Żyro i... piłka odbiła się od drzewa. Znaczy się od Michała Żyro...
:lol:

Xtreme
23-11-2012, 21:23
grają niezły piach, ale moze w 2 polowie sie rozkrecą...

felixxx
23-11-2012, 21:23
Kosecki poczynił spory postęp.

padre
23-11-2012, 21:24

żeby się nie przeliczyli.

wujek_tomasz
23-11-2012, 21:24
Najlepsza pozycja dla Gola i Żyro to pozycja siedząca i tego się trzymajmy! :prawi:

Jakoś odnoszę wrażenie, że nie możemy ich zdominować. Początek był niezły pod tym względem, a teraz jakoś się wyrównało (zupełnie niepotrzebnie).

amanda
23-11-2012, 21:28

Żeby tylko Widzew się nie rozkręcił za bardzo.

erdo78
23-11-2012, 21:29
k..wa Ludojad to moglby ogarnac , ze jeszcze kilku gra w polu

wujek_tomasz
23-11-2012, 21:30
Żeby tylko Widzew się nie rozkręcił za bardzo.

Właśnie to mnie martwi. Postraszą kontrami i piłka będzie blisko Żewłakowa...

E: te powtórki podczas wywiadu z Golem dość wymowne...

GregorAE
23-11-2012, 21:31
Dobrą robotę robią nam pikniki z tymi przyśpiewkami anty ;)

xKrzysiux
23-11-2012, 21:32
tymczasem na trybunach.... łódzka k%^&a aeaeaeoo:>

(L)ukas
23-11-2012, 21:32
Dawać Salinasa na II połowę, ale obawiam się, że wejdzie Kucharczyk.

midzi
23-11-2012, 21:36
Która to beznadziejna pierwsza połowa w tej rundzie? Nie wiem co tam w szatni musi zrobić Urban, ale tu potrzebna jest rewolucja po przerwie, bo remis jest nawet zagrożony.

Kar(L)ik
23-11-2012, 21:37
Janusz Gol: ,,Musimy strzelić żeby wygrać mecz" dobrze wiedzieć.
Żyro, Gol, Kosecki nic nie grają jak narazie.

e(L)egion
23-11-2012, 21:38
Gramy identycznie jak z Piastem i Jagiellonią. Różnica jest taka, że Widzew jest słaby i dlatego nie przegrywamy. Trzeba jednak mieć nadzieję, że seria z co najmniej jednym strzelonym golem w lidze, dzisiaj nie zostanie przerwana.

Sagitarius
23-11-2012, 21:38
Na Widzew wystarczy wyżej wyjść i już się gubią... no ale trzeba chcieć.

Breados
23-11-2012, 21:39
Kosecki nie tyle co nie gra, ale akcje rzadko idą prawą stroną. Nie wiedzieć czemu, wszystko prawie odbywa się lewą stroną gdzie znajduje się chvjnia roku, Żyro. Śmierdzi mi tu okropnie remisem.

Loko
Nie no raczej nasi coś strzelą i oby ta wiśniówka im nie zaszkodziła...

Bootleg
Ktokolwiek za Żyro :modli: Gola też bym wymienił na Łukasika. Narazie strasznie sennie... Najlepiej wygląda chyba Radović, jest w stanie przytrzymać piłkę, rozegrać, kiwnąć. Jedyny plus taki, ze Widzew w ofensywie na tą chwilę stanowi zerowe zagrożenie

GregorAE
23-11-2012, 21:40
Gramy identycznie jak z Piastem i Jagiellonią. Różnica jest taka, że

W szatni pewnie wkur... bo Widzew zepsół im kupon ;) tego nie przewidzieli...

amanda
23-11-2012, 21:43
ITI Patataj :

Żyro powinien dostać dozór policyjny i meldować się w mendzie rejonowej w trakcie trwania meczu Legii...

:lol2:

sarinosoman
23-11-2012, 21:46
Grają tak, jakby lekarz im zakomunikował, że tętno nie może przekroczyć 120.
Chodzonym autobusu się nie prześcignie.
Żyro do zmiany - kaleczy piłkę i jest pierwszym kandydatem do czerwieni.

GregorAE
23-11-2012, 21:49
SZOK! Uraban czyta forum.

Kar(L)ik
23-11-2012, 21:49
Urban chyba czyta forum.

Sosen
23-11-2012, 21:50
Janek chyba czyta forum - Żyro i Gol aut !! Powinien to być dla nich ostatni mecz.

oczkovski
sprzedajcie Żyro na opał :modli:

Bootleg
No no, dziś niezależnie od wyniku nie powiem słowa na Urbana. Zrobiłbym jako trener identyczne zmiany...

Somebody
23-11-2012, 21:51
Jest Salinas :dziekuje:

bigpaolo10
jestem spokojny o wynik....Zyro i Gol zeszli :yeah:

Cez(L)are
Kosa ;o

nevermind
23-11-2012, 21:52
Kosecki :o

Sosen
Co Kosecki zrobił !!!!!!!!!!!!!!!!! :hasao:

Edi
dzikus :hipis:

Xtreme
O.o Kosecki :D to bedzie bramka kolejki :D

bigpaolo10
:yeah::yeah::yeah:

Domino KG(L)
Akcja sezonu jak na razie ! Tyko znowu serduszko dla Pusi...

detoxizer
Przed chwilą widziałem znowu Romana w akcji. :ucieka:

Somebody
Upieram się, że to dzięki zmianom :D
Pięknie wcisnął!

erdo78
23-11-2012, 21:53
no to Kosa w zimie zamieniony na czek :(

Xevatiz
Brawo Kosa, niezła akcja.

Mistyk
Piękny wjazd :yeah:

Kubal
:brawo:

tomzyl
23-11-2012, 21:54
Naprawdę nie zdziwi mnei nic, jak się zakończy wynikiem 0:0...

no dobra, Kosa jak już się zepnie to wali:D

Cez(L)are
23-11-2012, 21:55
Legia.Net
Na trybunach 12 356 osób

Net
23-11-2012, 21:55
Na C+ porównali Kosę do Messiego :lol::lol:

Xtreme
23-11-2012, 21:57
Co oni tam spożywają w tej przerwie że na 2 połowę wychodzą na gazie lol

nst
23-11-2012, 21:59
Mózg rozjebany. Co ten krasnal zrobił...masakra....
Od dzisiaj nie mówię że jest chujowy, jest słaby jak torebka Tetley po 10 szklankach.Proges małego.

bigpaolo10
23-11-2012, 22:01
Co oni tam spożywają w tej przerwie że na 2 połowę wychodzą na gazie lol
dobrego dealara maja :fajek:

oczkovski
23-11-2012, 22:02
kto tam mecz komentuje na c+ o doping wzdychał już dwa razy ?

nst
23-11-2012, 22:03
Do ilu spotkan dobijemy ze zdobyta bramka? :) Mysle ze 50 spokojnie :D

Parasol44
23-11-2012, 22:03
Wieszczycki

bigpaolo10
23-11-2012, 22:14

:lp::lp::lp:

Sosen
23-11-2012, 22:22
Nie no grają piach. Ostatnie 20 minut w Poznaniu i cały ten mecz, nie da się na tego oglądać.

Kuciak karateka :rotfl:

Domino KG(L)
23-11-2012, 22:22
Kuciak sekcje karate chyba otworzy. Jak by trafił Stępińskiego to K.O. sezonu :D

maatek
23-11-2012, 22:24
Już takie karate zrobił na Widzewie bodajże w poprzednim sezonie.

tomzyl
23-11-2012, 22:26
Rzeźniczak...

księciuniu
23-11-2012, 22:28
Ale dziwadełko - na C+ Sport i C+ Sport HD inny komentarz leci :o Na tym drugim bez głosów z trybun i takim usypiającym komentarzem chyba tych od studia Superpiątku (Zamilski i dziennikarz C+).

LioneL
23-11-2012, 22:30
Salinas to jednak szrot. Poza meczem z Podbeskidziem nie zagrał w żadnym meczu dobrze, nie dziwne, że siedzi na ławie. Nie ma kleju w nodze, jak biegnie z piką to mu odskakuje, o wygranej główce z uwagi na wzrost może zapomnieć.

Ktoś tu pisał po meczu z Podbeskidziem, żeby Legia sprowadzała więcej takich "Salinasów" :D

JohnnyX
23-11-2012, 22:30
Ale dziwadełko - na C+ Sport i C+ Sport HD inny komentarz leci :o Na tym drugim bez głosów z trybun i takim usypiającym komentarzem chyba tych od studia Superpiątku (Zamilski i dziennikarz C+).

audiodeskrypcje masz pewnie ustawioną :)

Zmień ścieżkę dźwiękową

księciuniu
23-11-2012, 22:31
audiodeskrypcje masz pewnie ustawioną :)

Zmień ścieżkę dźwiękową

A po polsku ??:zagubiony:

SirKruszon
23-11-2012, 22:31
Już takie karate zrobił na Widzewie bodajże w poprzednim sezonie.
Dokładnie tak dla przypomnienia 2:02 :)
mkevgubwmGA

JohnnyX
23-11-2012, 22:32
A po polsku ??:zagubiony:

Na pilocie poszukaj opcji zmiany ścieżki dźwiękowej, u mnie jest to przycisk z nutką.

Domino KG(L)
23-11-2012, 22:32
Wcale się Księciuniu nie dziwię że usypiający komentarz. Przy tym co dzieje się na boisku poza bramką Koseckiego to ciężko nie usnąć.

Nazgul
23-11-2012, 22:34
Ja tak sobie sapiens że im się po Poznaniu ta wiśniówka przedłużyła. Do środy :)))

midzi
23-11-2012, 22:40
Ufff... Zdobyte 30 punktów na jesieni, więc obecną kadencję Urbana można już ocenić jako połowiczny, ale sukces. Dobra robota.

Domino KG(L)
23-11-2012, 22:40
Mecz do zapomnienia. Na plus znowu i na szczęście Dominik Furman no i Kosecki. Nie tylko bramka ale zapierdzielał w defensywie aż miło było patrzeć. O reszcie chyba można zapomnieć. 3 punkty trzeba doliczyć i tyle.

Benek
23-11-2012, 22:41
Idealny mecz w naszej obecnej sytuacji. Legia wygryw po tragicznym meczu. Kto dzis przyszedl na stadion dla widowiska to wiecej nie przyjdzie:-)

Porter
23-11-2012, 22:41
Ta liga to tragedia... Na to się patrzeć nie da...

Bootleg
23-11-2012, 22:42
mecz do zapomnienia... wygrali i tyle. ważne 3 pkt w całym rozrachunku.

Szejdi
Powiem tylko, że dzięki Bogu ten mecz już się skończył.

Bangoo
Chvjpwy mecz. Tylko wynik ich broni, bo gra tragiczna.

Buzz
No i gitara! 3 pkt są i to na dodatek z Widzewem. Nie ważne jak grali i ile wygrali.

Puszer
23-11-2012, 22:44
Mecz dramatyczny, aż oczy bolą ale ważne 3pkt.

Robert E. Lee
23-11-2012, 22:45
Dawno takie przejścia obok meczu nie było. Walczył na 100% chyba tylko Furman.

Paw(L)ak
23-11-2012, 22:49
Mecz typowy dla Polskiej ekstraklasy - bez ładu, bez składu, bez sensu. Jedyny przebłysk to bramka Koseckiego, który przed strzałem elegancko kiwnął trzech drewniaków z Widzewa (Bartkowskiego dwa razy), a potem założył siatkę Dragojeviciowi. Na tragicznych gości nawet to wystarczyło. Ważne, że nawet po takiej dziadowskiej grze zdobyli trzy punkty. Tyle.

BlackAdder
23-11-2012, 22:50
Chciałbym wiosną zobaczyć parę Wolski-Furman na środku pomocy :yeah:

Cytrus
23-11-2012, 22:51
Cieszą kolejne 3 punkty. Najlepsi na boisku: Kuciak, Kosecki, Furman i Radović.

No i kolejnego plusa zarobił u mnie Urban szybką reakcją na to co wyprawiali Gol i Żyro w pierwszej połowie :bat:

midzi
23-11-2012, 22:52
Dobra informacja jest taka, że za 2 tygodnie Wolski wraca do treningów.

Luke
Z taką grą, jak zdobędą jeszcze 6 punktów, to będzie sukces. Dawno takiej kopaniny nie widziałem.
Jedyny plus, to to, że po takim widowisku szeregi 'Januszoli' się trochę przetrzebią.:zlosliwy:

Tomekkk
mecz dramatyczny...zresztą można było się tego spodziewać, bo Legia zawsze po niezłym meczu w następnym gra piach... Warto zauważyć że Kosecki, mimo że nie widoczny przez większość meczu daje nam kolejny raz ważną bramkę (Pogoń, Lech, Widzew). No i imponują mi jego powroty na pełnym gazie do obrony i walka o piłkę ( wiem, wiem to powinien być standard....)

jayjay88
23-11-2012, 22:54
Dobra informacja jest taka, że za 2 tygodnie Wolski wraca do treningów.

już kilka razy to słyszałem...

1916TaFu
23-11-2012, 22:56
Ale trzy żółte kartki z takim rywalem u siebie to jednak za dużo. Już Widzew zdobył ich mniej.. Żeby tylko w późniejszym czasie nie było o tę jedno żółtko za dużo przed ważniejszym meczem..

edit: Zapomniałem jednak dodać, że 3 pkt. są i to najważniejsze. :prosze:
Żeby nie było, że się przypierniczam na siłę i szukam dziury w całym :lol:

uho
23-11-2012, 23:02
Wszyscy widzieli jak to wyglądało ale mniej lub bardziej takiego spotkania trzeba było się spodziewać po zwycięstwie w Poznaniu. Cieszą trzy punkty, których po zaledwie trzynastu kolejkach jest aż 30 :D i co najważniejsze otwieramy tą kolejkę a co za tym idzie teraz presja na Lechu czy Polonii będzie podwójna bo każde potknięcie to już strata robi się ogromna :bauns:

Slyboots
23-11-2012, 23:09
Najgorszy mecz sezonu.

Zapisać 3 pkt i zapomnieć. Przykre, że mamy takie czasy w których mecze z Widzewem trzeba spłycać tylko do takich wrażeń.

Bootleg
23-11-2012, 23:10
Z taką grą, jak zdobędą jeszcze 6 punktów, to będzie sukces. Dawno takiej kopaniny nie widziałem.

Nie ma co zapeszać, ale ewentualne 36 pkt na koniec rundy to jest naprawdę sporo... jeżeli udałoby się tyle ugrać, to droga po mistrza naprawdę stoi otworem

edit: tak na szybko zerknąłem, to poza sezonem 07/08 gdzie Wisła nabiła 41 pkt. (swoją drogą masakra 13 zwycięstw i 2 remisy :ucieka: ) zazwyczaj lider po jesieni ma 30/31 pkt. wyjątkiem w sezonie 2009/2010 znów Wisła z 34 pkt. Tak więc wygrać z Ruchem i Śląskiem, a będzie naprawdę dobrze

PuciPuci
23-11-2012, 23:10
Mecz nudny jak atmosfera na trybunach, nie powiem ale spałem przy kompie to oglądając ^^ ważne 3 punkty no i na tym opowieści o tym meczu można zakończyć bo to że Żyro i Gol to drewniaki wiadomo od początku sezonu ;)

e(L)egion
23-11-2012, 23:14
Napisałem przed meczem, że ważne aby ich ograli chociaż 1-0 i tak też się stało. Nie spodziewałem się jednak aż takiej kopaniny. Na szczęście to już końcówka rundy i nie ma co dramatyzować, bo przed nami tylko dwa mecze, a zebrany kapitał punktowy jest jak na nas naprawdę pokaźny.

Takie jedno spostrzeżenie. Salinas to nie jest żadna alternatywa dla Żyry czy Kucharczka . W ogóle nasza lewa pomoc nie istnieje. Kogo Jasiu tam nie wystawi to i tak jest słabizna. Mam wrażenie, ze Żyro nie radzi sobie z presją. Jedno, dwa nieudane zagrania i zupełnie się spala. Salinas to kolejny dramat. Ktoś tu wcześniej dobrze napisał. Zero kleju w nodze, piłka mu ciągle odskakuje, zagrożenie praktycznie zerowe z jego strony. Może się jednak rozkręci.

SzydeL
23-11-2012, 23:17
Żenada.Kopanina jak w III lidze.Nawet sobie przyciąłem komara na ostatnie 10-15 minut. ;p Ale bronią ich 3 pkt.Sytuacja w tabeli naprawdę coraz lepsza i jeżeli w tej kolejce ktoś z czuba się potknie, to będzie naprawdę zaje*iście. ;)
PS.Żyro jest jeszcze bardziej drewniany niż był, a forma Janka Gola mnie niestety przeraża.

Ciechu
23-11-2012, 23:18
Styl gry tragiczny, ale wygrana cieszy.

Ja jednak zaapelowałbym do wojewody, aby pozbyć się tego stadionowego chamstwa poprzez zamknięcie stadionu! Bluzganie, blokowanie przejść ewakuacyjnych, zajmowanie miejsca niezgodnego z biletem :sedzia:

Luke
23-11-2012, 23:24
Takie jedno spostrzeżenie. Salinas to nie jest żadna alternatywa dla Żyry czy Kucharczka . W ogóle nasza lewa pomoc nie istnieje. Kogo Jasiu tam nie wystawi to i tak jest słabizna. Mam wrażenie, ze Żyro nie radzi sobie z presją. Jedno, dwa nieudane zagrania i zupełnie się spala. Salinas to kolejny dramat. Ktoś tu wcześniej dobrze napisał. Zero kleju w nodze, piłka mu ciągle odskakuje, zagrożenie praktycznie zerowe z jego strony. Może się jednak rozkręci.

Salinas ma wady jakie tu wymieniłeś i nie mam zamiaru tu polemizować. Jednakże po stokroć wolę jego niż sabotującego grę Żyrę, czy "będącego w składzie, ale nie na boisku" Kucharczyka. Dziś mało brakowało, a Żyro wywalczyłby karnego dla Widzewa, że nie wspomnę o jego walorach w ofensywie... Niestety nie mamy wyboru na skrzydła, bo na jedno musiałby być przesunięty Rado, z czego wyniknęłaby dziura w środku pola, a przy posiadaniu tylko Ljuboji na ataku koło się zamyka.

nevermind
23-11-2012, 23:27
Nie no Zyro to dzisiaj przeszedł samego siebie. :kac: Mam nadzieje, ze go juz w tej rundzie na placu nie zobacze bo jasny chvj człowieka trafia jak widzi co Michałek wyprawia na boisku i jak praktycznie kazda akcje potrafi spierdolić. :kac:

E: Najwazniejsze, ze klatwa Łazienkowskiej trwa w najlepsze. Oby moje wnuki doczekały stulecia bez wygranej Widzewa na Ł3 8)

sarinosoman
23-11-2012, 23:31
Dawno takie przejścia obok meczu nie było. Walczył na 100% chyba tylko Furman.
Legia paradoksalnie lepiej gra z drużynami, które grają mniej bojaźliwie. Tu widać było, że do 75-tej minuty kopacze Mroczkowskiego bali się cokolwiek zaryzykować, szarpnęli dopiero na koniec, z mizernym skutkiem - poza jedną wrzutką z lewego skrzydła. Widzew zwyczajnie nie miał żądeł.

BTW. Wczoraj szóstka nie weszła mi tylko dlatego, że zlane ciepłym moczem przez niejakiego Brendana Rodgersa Młode Chłopaki z Berna jednak miały żądła.

voytek
23-11-2012, 23:31
Póki co jedynym rozwiązaniem lewej strony jest... powrót Wolskiego. Kosa z Radovicem na skrzydłach, Wolski w środku. Problem może pojawić się zimą, kiedy ktoś zagnie parol na jednego nich a szczególnie Koseckiego, który udowadnia że indywidualną akcją jest w stanie zmienić losy meczu. Wtedy dopiero możemy być w czarnej doopie.

Wróble ćwierkają, że ITI chce zakontraktować Razacka aby powróciły hordy ohydnych kiboli na trybuny... :hyhy:

Co do meczu, nie spodziewałam się niczego innego. Oby zawsze po tak tragicznych spotkaniach inkasowano 3 punkty.

uho
23-11-2012, 23:38
Wróble ćwierkają, że ITI chce zakontraktować Razacka aby powróciły hordy ohydnych kiboli na trybuny... :hyhy:

Najpierw to niech oni Koseckiego zakontraktują bo jeszcze chwilka i się też na tym polu sfrajerują ;)

gostek1555
23-11-2012, 23:39
Mogło się skończyć jak z Jagą. Tyle że Widzew nie ma Frankowskiego.

ZeMario
23-11-2012, 23:43
Szkoda, że ich będą wyprzedawać jednego po drugim, bo chętnie bym zobaczył za 3-4 lata taką pomoc z Furmanem, Łukasikiem, Koseckim i Wolskim.

bigpaolo10
23-11-2012, 23:44
Tak patrze na to wszystko i w moje serce wkrada sie niepokoj....Daniel traci "sile razenia".....niby wszystko jest ok....ale "przestalo wchodzic"......dobrze ze nastepne 3 pkt "zaksiegowane"

LOL3K
23-11-2012, 23:53
Dno i nic więcej.
Podbeskidzie z Bełchatowem o niebo ciekawsze.

http://d.webgenerator24.pl/k/r//7y/hd/39yl84g0c04gc40co80wk0kss4w/kosa.600.jpg
Ja pamiętam psie. Wypi3rdalaj do Gdańska.

księciuniu
23-11-2012, 23:56
Jakbym złowił złotą rybkę, to bym ją poprosił, żeby Ci tego srającego Kubusia do avatara wrzuciła :lol:

e(L)egion
24-11-2012, 00:00
Salinas ma wady jakie tu wymieniłeś i nie mam zamiaru tu polemizować. Jednakże po stokroć wolę jego niż sabotującego grę Żyrę, czy "będącego w składzie, ale nie na boisku" Kucharczyka. Dziś mało brakowało, a Żyro wywalczyłby karnego dla Widzewa, że nie wspomnę o jego walorach w ofensywie... Niestety nie mamy wyboru na skrzydła, bo na jedno musiałby być przesunięty Rado, z czego wyniknęłaby dziura w środku pola, a przy posiadaniu tylko Ljuboji na ataku koło się zamyka.
Ja osobiście, który z nich by nie grał, różnicy wielkiej nie widzę. Żaden z nich nie stanowi jakiegokolwiek zagrożenia w ataku. Każdemu piłka odskakuje w przyjęciu i każdy z nich potrafi spieprzyć super zapowiadającą się akcję podając w jakiś koślawy sposób w decydującym momencie. Różnica jest tylko taka, że w przypadku Salinasa można jeszcze mieć nadzieję, że coś z niego będzie bo pokazał że coś tam umie i jest u nas zbyt krótko aby go tak od razu skreślać. Jednakże jego rozwój idzie nie w tę stronę co sobie wszyscy wyobrażali.

Żyro i Kucharczyk już na lewej stronie dużo pokazali i chyba nie ma się co łudzić. Ludzi to z nich na tej pozycji raczej nie będzie. Gorzej, że po takiej grze to raczej zostaną u nas na dłużej.

Kolodont
24-11-2012, 00:01
przeprosił Kosecki za Gdańsk? przeprosił. a swoją grą jeszcze bardziej rehabilituje się za dawne grzeszki więc nie wiem po co te wrzuty
to do Lol3k

LOL3K
24-11-2012, 00:10
A chvj mi po jego przeprosinach :o? Mnie nie przepraszał i tego nie oczekuję/oczekiwałem.
"Kibice poprosili, żebym do nich podszedł." Czyli nie sam z siebie. A spróbowałby tylko odmówić :lol:
Było myśleć 3 maja.
Jego NIBY ukochany klub traci szansę na mistrza a ta dziwka jeszcze japę cieszy.

Księciuniu :mf:

Angela
24-11-2012, 00:11
Niezbyt dobry temat, no ale na poprawę humoru :D

http://legionisci.com/photos13j/13widzew1_f33.jpg

Kolodont
24-11-2012, 00:18
ja wiem, że wtedy syn posła zachował się idiotycznie tak samo jak wcześniejszymi umizgami do ŁKS-u (dziś był starym ełkaesiakiem:) ale na Boga panie LOL3K bądź pan miłosierny! rzuć pierwszy kamieniem albo daj mu odkupić winy

frz022
24-11-2012, 00:22
Niezbyt dobry temat, no ale na poprawę humoru :D

http://legionisci.com/photos13j/13widzew1_f33.jpg

hardcore :yeah:

Gregor79
24-11-2012, 00:43
na poprawę humoru to lepsze
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zlct0AcEHW0#!

wujek_tomasz
24-11-2012, 00:46
Dajcie Kosie trochę luzu. Dobrze, cieszył się w Gdańsku ale prawda jest taka, że zespół musi mieć charakter żeby walczyć o mistrza i wygrywać mecze (takie jak dzisiaj) w których to właśnie mimo dominacji może być 0-0. Kosa ten charakter ma większy niż Rado, na chwilę obecną. Jak dla mnie zdecydowany plus to były zmiany w przerwie. Nie skreślałbym Salinasa zbyt wcześnie, wydaje mi się, że gość ma warunki (techniczne) na to żeby w lidze trochę poszaleć, dodajmy do całości oceny jego wiek i to, że ma jeszcze szanse na to żeby "nauczyć się ligi".

P.S.

A tak swoją drogą... może się nie znam :kowboi: ale Furman co gra, to mi serce rośnie! Jak on się ustawia! Gol to będzie w tym miejscu jak dwa razy mecz na video zobaczy i jeszcze mu Urban podpowie i narysuje (jeśli nie zapomni... Gol). Tylko żeby się na drobne nie rozmienił.

Neg
24-11-2012, 01:02
Furman i Łukasik powinni ze sobą grać cały czas. Gol na Puchary z jakimiś 3 ligowcami i nic więcej. Ewentualnie na zmianę w 89 minucie.

Vrdoljak po powrocie na środek obrony obok Żewłakowa. Tak bym to widział.

Co do stylu gry, to właśnie jest styl gry Janka. Sezon temu formę miał Ruch i Śląsk, w tym sezonie nie ma dosłownie nikt więc nic dosłownie nie stoi na przeszkodzie w drodze do mistrzostwa, nawet z kopaniem piłki piszczelami.

Gregor79
24-11-2012, 01:26
Zyro do sprzedania jak najszybciej,jego nie będe żałowac ,jesli mają kogos sprzedac w zime to własnie jego ,tylko czy znajdzie się frajer?

Don
24-11-2012, 02:37
Nie oglądałem meczu, nie wiem jak grali. Ale ważne są 3 pkt które został w Warszawie.

MNM
24-11-2012, 04:12
A chvj mi po jego przeprosinach :o? Mnie nie przepraszał i tego nie oczekuję/oczekiwałem.
"Kibice poprosili, żebym do nich podszedł." Czyli nie sam z siebie. A spróbowałby tylko odmówić :lol:
Było myśleć 3 maja.
Jego NIBY ukochany klub traci szansę na mistrza a ta dziwka jeszcze japę cieszy.

Księciuniu :mf:

heh zdaje się, ze nie on pierwszy wygrywał z Legia będąc jej pilkarzem na wypożyczeniu , ba jacyś tam nawet strzelali Legii bramki ciesząc przy tym ,, mordy" i jak by nie patrzeć, pozbawiali Legii mistrzostwa.

Ty młodego Kosy nienawidzisz od samego początku. I nie odpowiadaj, ze jest hipsterem albo "pedałem" bo tacy w Legii to tez nie pierwszczyzna.

Ty go nienawidzisz bo jest ,, synem tatusia " tak go okreslales od samego początku.
Pytanie wiec jest takie: co jest nie tak z twoim ojcem ?

Antares
24-11-2012, 07:26
Grali padakę, ale przy lepszej skuteczności mogli ten mecz wygrać wyżej. W Poznaniu zrobili trzy akcje i strzelili 3 gole, a więc ich gra wszystkim się podobała. Tutaj w pierwszej połowie setkę mieli Ljuboja gdzie minimalnie piłka minęła słupek i Żyro, który trafił w rękę bramkarza. W drugiej połowie jeszcze świetna okazja po wolnym dla Wawrzyniaka. Ogólnie oddali ponad 15 strzałów, a Widzew jeden celny przez cały mecz, który dodatkowo ledwo doturlał się do Kuciaka.

kamil3091
24-11-2012, 08:39
Grali słabo? A uj mnie to obchodzi.
Odpalam sobie tabelę i widzę w tej chwili sześciopunktową przewagę nad drugimi dziewczynami.

Mario
24-11-2012, 08:53
Mecz taki, że zęby bolały. Ale najważniejsze, że zgarnęli trzy punkty i nadal są na czele tabeli. 1/3 planu do końca rundy jesiennej została wykonana, teraz czas na Ruch i andersenów.

Kosecki jest w bardzo wysokiej formie, widzę w nim casus Rybusa, który też długo dołował z formą, a w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu wskoczył na europejski poziom. Jak ITI choć trochę myśli, to powinni już teraz przygotowywać nowy, trzyletni kontrakt dla Koseckiego.

Drugi mecz z rzędu i drugi raz słaba postawa Ljuboji. Daje to do myślenia.

FCB
24-11-2012, 09:29
hardcore :yeah:

e tam się śmiejecie, młynowych było dwóch

http://legionisci.com/photos13j/13widzew1_f40.jpg

detoxizer
24-11-2012, 09:52
Niech w takim stylu zdobędą 6 punktów w dwóch meczach i naprawdę narzekał nie będę.

Adqs
24-11-2012, 10:06
Drugi mecz z rzędu i drugi raz słaba postawa Ljuboji. Daje to do myślenia.4 ty mecz z rzędu i znów setka niewykorzystana. W Gdańsku, Poznaniu, z Jagą, teraz.. To też jest problem.

Beny
24-11-2012, 10:07
Mam nadzieję, że taka forma, jak wczoraj to odpoczynek po Poznaniu i zbieranie sił przed teoretycznie silniejszymi Ruchem i Śląskiem, bo dostosowanie się grą do beznadziejnego poziomu Widzewa, to jakiś sabotaż. Co z tego, że formę trzyma Furman, czy błysnął Kosecki, jak ogólnie cały mecz to kopanie się w czoło. Na szczęście są trzy punkty. I póki co to reszta na wkurwie musi liczyć, że nie zostaną w miejscu.

ZeMario
24-11-2012, 10:41
Kosecki jest w bardzo wysokiej formie, widzę w nim casus Rybusa, który też długo dołował z formą, a w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu wskoczył na europejski poziom. Jak ITI choć trochę myśli, to powinni już teraz przygotowywać nowy, trzyletni kontrakt dla Koseckiego.

Żeby nie było jak z Rybusem i go zimą nie sprzedali, bo znów się gra posypie. Swoją drogą, fajnie by wyglądały teraz skrzydła, gdyby Rybus został. Naprawdę byśmy wymiatali w lidze.

Majki
24-11-2012, 10:51
Akcja Kosy majstersztyk, poza tym jedna wielka padaka odbijali się od 16 metra

yiopl2000
24-11-2012, 11:07
a moim zdaniem wcale nie zagrali zle, poprostu widzew nie zmusil nas do zadnego wielkiego wysilku. Mam wrazenie ze chlopaki grali na 50% i ze gdyby bylo trzeba to mieli jeszcze rezerwy zeby zagrac szybciej. Mecz byl caly czas pod kontrola, my gralismy w pilke a widzew sie bronil, jasne, lepiej bylo walnac 2 brameczke zeby nie bylo nerwow, ale generalnie dla mnie do konca sezonu moze byc nudno a Legia wygrywa 1:0 i mamy 3 pkt :D

Lillo
24-11-2012, 11:57
Może Żyro w końcu odpali, Rybus też grał piach a później zapierdalał aż miło.

LOL3K
24-11-2012, 12:31
heh zdaje się, ze nie on pierwszy wygrywał z Legia będąc jej pilkarzem na wypożyczeniu , ba jacyś tam nawet strzelali Legii bramki ciesząc przy tym ,, mordy" i jak by nie patrzeć, pozbawiali Legii mistrzostwa.

Ty młodego Kosy nienawidzisz od samego początku. I nie odpowiadaj, ze jest hipsterem albo "pedałem" bo tacy w Legii to tez nie pierwszczyzna.

Ty go nienawidzisz bo jest ,, synem tatusia " tak go okreslales od samego początku.
Pytanie wiec jest takie: co jest nie tak z twoim ojcem ?

kubuś, romek to wy? Chyba, że braciszek.
on się cieszyl BEZPOŚREDNIO po meczu w 29 kolejce, kiedy to jego ukochany klub (któryś z kolei? :lol2:) przepierdala mistrza a ta łajza daje się złapać na takie zdjęcie :lol:
Pokaż kto strzelił brameczkę, w meczu który zabrał nam mistrza. Nie jakiś tam mecz w środku sezonu. Jeden konkretny mecz.
Jak lubisz piłkarzyków co plują ci w mordę to przy okazji jeszcze coś o kaczorowskim skrobnij.

bez wdawania się w szczegóły - koseckich nie trawię od czasu troszeczkę dłuższego niż ta miernota gra w Legii, a 3 maja 2012r. tylko to zaostrzył, (zabrakło tylko jakiejś piosenki żeby stał się ww. kaczorowskim), podobnie jak lizanie dupek przez kubusia eŁKSiakom.
A, że jest syneczkiem (p)osła i człowieka, który ma kontakty w świecie piłkarskim na pewno mu w tym pomogło. Ale chvj z nim. Przyjdzie oferta to i do ksp pójdzie i powie, że po cichu na to liczył :poddaje:

http://i.wp.pl/a/f/png/29972/kosecki_wywiad_500yt.png
Powieś sobie nad łóżkiem, albo na plecach wytatuuj. Bardzo męskie :rotfl:
http://files.gadu-gadu.pl/rzezniczak-ffbf91b280a2a55bc4844d160e97aefc5a3dd99c.jpg
Tego też możesz.
Więcej, aż takich spedalonych przypadków, nie stwierdziłem.

A od mojego ojca się trzymaj z dala. Dobrze radzę.

Marek.Only
24-11-2012, 12:46
zenada to co napisales

KubsOne
24-11-2012, 12:54
Abstrahując od dennego poziomu meczu, to zastanawiałem się czemu nie spróbować wystawić Koseckiego bezpośrednio za Ljubo. Albo nawet na miejsce Ljubo, a Daniela cofnąć za jego plecy. Na skrzydłach Rado i (Kucharczyk/Salinas/Żyro). Wydaje mi się, że przy grze kombinacyjnej Daniela i Koseckiego, wejścia tego drugiego ze środka boiska mogłyby być jeszcze bardziej niebezpieczne. Coś ala manewr z przesunięciem Messiego z lewej na środek. I nie, nie porównuję Koseckiego do Messiego.

LOL3K
24-11-2012, 13:04
zenada to co napisales

Bo nie klepię pod kubusia?
Wybacz.

Pod kaczora też klepałeś jak z Łęczną trafił, czy tych czasów jeszcze nie pamiętasz 8)?

SzydeL
24-11-2012, 13:27
zenada to co napisales

Sory, ale ma racje.Na razie to ty piszesz żenadę.

Bonhart
24-11-2012, 13:35
Bo nie klepię pod kubusia?
Wybacz.

Pod kaczora też klepałeś jak z Łęczną trafił, czy tych czasów jeszcze nie pamiętasz 8)?

Proponuje wyluzuj, bo ci guma w majtach peknie.
A pamietasz jak nam Mieciel ladowal bramy na wypozyczeniu do LKS-u czy jeszcze nie pamietasz? ;) Normalnie strzelal bramki i za chwile plakal jak Arboleda.
Ja tam nikomu nie kaze lubic Koseckiego, ale na boisku widze chlopaka, ktory szarpie, stara sie i osiaga forme ktora daje druzynie coraz wieksze korzysci. I takich zawodnikow w Legii trzeba.

zinger
24-11-2012, 13:43
Drugi mecz z rzędu i drugi raz słaba postawa Ljuboji. Daje to do myślenia.

No, daje. 13 kolejek, 9 bramek. Jak na zawodnika, który ma 34 lata, to nic w tym nienormalnego. Dołek w formie zdarza się każdemu, a u Ljuboji przejawia się tym, że w trzech (nie dwóch) ostatnich meczach nie wykorzystał kilku stuprocentowych okazji. Każdy chciałby mieć taką słabą postawę :lol:

Oczywiście w kontekście klubu jako całości daje to do myślenia. Mamy tylko jednego napastnika.

ZdziCHu
24-11-2012, 14:11
Ja tam nikomu nie kaze lubic Koseckiego, ale na boisku widze chlopaka, ktory szarpie, stara sie i osiaga forme ktora daje druzynie coraz wieksze korzysci. I takich zawodnikow w Legii trzeba.

:prawi:

Nazgul
24-11-2012, 14:33

A niby kto jego ukochanemu klubowi zabraniał zagrać dobrze i wygrać ten mecz? O ile pamiętam zagrali wtedy jak ostatnie parówy. To tez Koseckiego wina?

Domino KG(L)
24-11-2012, 15:04
Skoro mamy pisać o meczu to prawda jest taka czy to kogoś boli czy nie , że Kosecki zagrał dobry mecz i obok Furmana był najlepszy. Ładny gol, dobra gra także w defensywie i nie ma co uskuteczniać wycieczek personalnych - synek tatusia czy co tam innego. Chcecie podsumować Koseckiego to poczekajcie do końca sezonu i okaże się czy zapracuje na szaczunek czy jest miękka faja. Tyle ode mnie. Bez napinki.

Don
24-11-2012, 15:07
Szczerze powiedziawszy to bez Koseckiego w drużynie nie byli byśmy w tym momencie liderem, tyle w tym temacie... :kowboi:

amanda
24-11-2012, 15:13
Szczerze powiedziawszy to bez Koseckiego w drużynie nie byli byśmy w tym momencie liderem, tyle w tym temacie... :kowboi:

:prawi: Chłopak ma zapał i daje z siebie wszystko.

Mario
24-11-2012, 15:30
No, daje. 13 kolejek, 9 bramek. Jak na zawodnika, który ma 34 lata, to nic w tym nienormalnego. Dołek w formie zdarza się każdemu, a u Ljuboji przejawia się tym, że w trzech (nie dwóch) ostatnich meczach nie wykorzystał kilku stuprocentowych okazji. Każdy chciałby mieć taką słabą postawę :lol:

Oczywiście w kontekście klubu jako całości daje to do myślenia. Mamy tylko jednego napastnika.

Nie miałem na myśli jego skuteczności, tylko ogólną formę. W meczu z Amicą i Widzewem to nie był ten sam Ljuboja. Tracił piłki, nie rozgrywał tak, jak do tej pory. Czasami sprawia wrażenie, jak by mu się już nie chciało. Może myśli już o petrodolarach?

Magik2501
24-11-2012, 15:36
http://i.wp.pl/a/f/png/29972/kosecki_wywiad_500yt.png
Powieś sobie nad łóżkiem, albo na plecach wytatuuj. Bardzo męskie :rotfl:
http://files.gadu-gadu.pl/rzezniczak-ffbf91b280a2a55bc4844d160e97aefc5a3dd99c.jpg

Dwa lalusie. Szkoda, że w Legii nie ma jakiegoś starego piłkarza, który by im porządnie je.bnął przez łeb za reprezentowanie Legii w takich strojach. Nie zdziwię się jak niedługo zaczną malować usta i paznokcie.

marsu2
24-11-2012, 15:41
Pozdrawiam fanów Koseckiego. "Legionisty od urodzenia"

http://oi45.tinypic.com/n183n4.jpg

3fj9ubIHqi0

1:38

Cieszynki z Gdańska już LOL3K wstawił.Kosecki może strzelić i tuzin bramek , ale dla mnie i tak będzie hipokrytą.

Edi
24-11-2012, 15:52
Jak dla mnie to on jest przede wszystkim piłkarzem, dobrym piłkarzem. Rozliczajmy go z tego co robi na boisku. Według mnie wywiązuje sie w 100% z zadań powierzonych mu na placu gry. A poza boiskiem.. no cóż.

Don
24-11-2012, 16:05
On jest tylko i wyłącznie piłkarzem, niech zapierdala na boisku strzela dla nas bramki, a reszta jego żywota mnie mało interesuje, teraz gra w Legii niech zapierdala na majstra. :oczko:

b.
24-11-2012, 16:07
jedni mają wyjebane na to, co piłkarzyk robi i ogólnie co sobą reprezentuje poza boiskiem, byle dobrze grał

ja jednak wolałbym przeciętną drużynę ze środka tabeli, ale kopaczy z jajami, z którymi można byłoby zbić piątki po meczu

i tu nikt nie wymaga, żeby ktoś całował herb po golu, był urodzonym warszawiakiem i nigdzie poza Legią nie grał - jak najbardziej wystarczy taki np. Sagan. charakter, walka na boisku i godne zachowanie poza boiskiem - wystarczy

ale niestety mamy takie czasy, że chodzą jakieś metroseksualne pizdy, które ubierają się jak cioty, np Rzezniczak czy Kosecki

ja, podobnie jak Lolek czy Magik nie chcę takich legionistów, widocznie mało tolerancyjny jestem

gostek1555
24-11-2012, 16:16
On jest tylko i wyłącznie piłkarzem, niech zapierdala na boisku strzela dla nas bramki, a reszta jego żywota mnie mało interesuje, teraz gra w Legii niech zapierdala na majstra. :oczko:

Mistrza, na litość boską :roll:

A Kosecki niech gra, podpisuje kontrakt na 3 lata, wygrywa z nami ligę, wywalcza awans do LM, a potem niech odchodzi do Bundesligi czy gdzie sobie tam zażyczy i opowiada, jak to od urodzenia zawsze był za Borussią/Wolfsburgiem/itd.

Z tą LM to może przesada, ale warto mieć marzenia :fajek:

bigpaolo10
24-11-2012, 16:34
ta dyskusja powoli staje sie smieszna....byl kiedys taki slynny trener ktory nazywal sie Helenio Herrera (moze zrobilem blad w pisowni)...byl argentynczykiem trenowal wloskie kluby....jego motto zyciowe " tam jest moja ojczyzna gdzie jest moj chleb"....ludzie odpuscie juz...gra , strzela bramki , czego jeszcze oczekujecie?....po kazdym meczu ma oglaszac wszem i wobec ze kocha Legie albo Lechie Gdansk albo jakis inny klub....niech sobie robi co chce ...bierze kase od LEGII ....zapierdala , strzela bramki ...za to bierze pieniadze ...i o to chodzi....a jak pozniej pojdzie np.grac do panienek z konwiktorskiej to bedziecie mu "jechac" na forum??.....jego zycie jego sprawa

Mario
24-11-2012, 16:56
ale niestety mamy takie czasy, że chodzą jakieś metroseksualne pizdy, które ubierają się jak cioty, np Rzezniczak czy Kosecki

Przynajmniej na boisku nie cechują się pizdościowością. A szczególnie Kosecki, któremu aż piana z mordy leci. A o to chodzi, bo nie mam już 10, 15 czy nawet 20-lat, by stawiać sobie piłkarzyków za bóstwa, wzory itp. Jak się prowadzą poza boiskiem mnie nie interesuje, to na boisku ma być rzeźnikiem, ma łamać nogi, walczyć.

e(L)egion
24-11-2012, 17:17
Dwa lalusie. Szkoda, że w Legii nie ma jakiegoś starego piłkarza, który by im porządnie je.bnął przez łeb za reprezentowanie Legii w takich strojach. Nie zdziwię się jak niedługo zaczną malować usta i paznokcie.
Skoro ci to tak przeszkadza to sam im je.bnij. Raczej się nie chowają po kątach więc w czym problem? :roll:

midzi
24-11-2012, 17:35
Nie żebym był fanem Kubusiów (mówiąc szczerze to jednego i drugiego chyba nigdy nie zdzierżę jako pełnoprawnego zawodnika Legii), ale ta dyskusja powoli robi się śmieszna. Metroseksualne prowadzenie się poza boiskiem (nie dotyczy to tylko tej dwójki), wcześniejsze wypowiedzi i cieszynki względem klubów, w których grali (Widzew/ŁKS i Lechia) to tylko jedna strona medalu, która nie może zamazywać prawdziwego obrazu. Kosecki wyrasta na zawodnika, który ma szanse wskoczyć na poziom Rybusa z poprzedniego sezonu (swoja drogą przypomnę pojazdy na "Rybkę", w tym moje) i trzeba go traktować jako zawodnika, który już robi różnicę i w przyszłości (może runda, może kilka sezonów) może stać się podporą drużyny.

PS. Już to widzę jak co poniektórzy ciągają wszystkich wymalowanych gimbusów w metrze za uszy :D

gniewko
24-11-2012, 17:45
Co ciekawe oba lalusie sa najwiekszymi walczakami w Legii. Wczorajsze bezbarwne 1-0 tym lepsze ze sasiadka puscila baka i mamy 6 pkt juz nad nimi :).

Mario
24-11-2012, 18:44
i trzeba go traktować jako zawodnika, który już robi różnicę i w przyszłości (może runda, może kilka sezonów) może stać się podporą drużyny.

Może się okazać, że Koseckiego już w styczniu tutaj nie będzie. O ile do końca rundy będzie się prezentował tak dobrze, jak teraz i dorzuci ze dwie bramki i asysty.

rojekk
24-11-2012, 19:34
Akcja Kosy majstersztyk,
Co do akcji zgoda. Jednak bramka zdobyta szczęśliwie.
Widać przy strzale, że zamknął oczy i jeb..ł na siłę.

Remisz
24-11-2012, 19:55
Zagrali dno jedynie to indywidualna akcja kosy dała im zwycięstwo.
Jak będą tak grali jak wczoraj to daleko nie zajdą.
Miejmy nadzieję że to tylko zły dzień :)

detoxizer
24-11-2012, 20:42
Ja wiem, czy dno? Zagrali bez większego wysiłku, a i tak na Widzew to starczyło. Nie da się grać zawsze pięknie, ważne są trzy punkty i powiększający się dystans nad goniącymi nas.

zizou
24-11-2012, 21:24
Wszystkim, którzy piszą że wczoraj zagrali dno, polecam dzisiejsze mecze - miałem trochę czasu i obejrzałem wszystkie 3. Po tym mogę powiedzieć jedno; na tym tle, a przecież grały dziewczyny z Grodziska?Katowic?, Lechia i Górnik (jakby nie patrzeć aktualna czołówka tabeli) nasz wczorajszy mecz z Widzewem to była piłkarska uczta:lol:

Runda się kończy, większość drużyn gra znacznie gorzej niż w sierpniu czy wrześniu. Nas to też dotyczy (widać że np. Danijel chciałby już odpocząć, i tu po raz kolejny szkoda, że wypadł Sagan - wziąłby na siebie walkę z obrońcami i Ljuboja miałby więcej sił w ostatnich meczach), na szczęście kolejne 3 pkt są na naszym koncie:yeah:

sarinosoman
24-11-2012, 22:38
W kopanej, w przeciwieństwie do takiej np. jazdy figurowej, o wygranej nie decyduje styl. Widzew przyjechał autobusem i do 75-tej minuty z niego nie wysiadł, a w ostatnim kwadransie zdobył się na jedną (dla niedowidzących: JEDNĄ) niebezpieczną wrzutkę. Nasi wygrali mecz pomimo tego, że nieuzbrojonym okiem widać, iż kilku z nich dołuje z formą, a dwóch powinno ograniczyć swój udział w kolejnych spotkaniach do roli telewidzów.

Oglądałem dzisiaj mecz ManU-QPR (ostatni potrzebny do wejścia czwórki). Pierwsza połowa to był jakiś dramat, druga zaczęła się od straty bramki przez ManU. Sir Alex zdjął Scholesa i A. Younga, wpuścił Hernandeza i Andersona - w ciągu ośmiu minut, po trzech gongach było po meczu.

Dopóki po meczu będziemy mieli z przodu o jeden więcej niż z tyłu, mam wywalone na styl gry, ciuchy grajków, ich lanserkę na fejsie, jakość wody w wodociągach i inne pierdoły, które nijak nie dają mistrzowskiego tytułu.

Don
24-11-2012, 23:11
Ja wiem, czy dno? Zagrali bez większego wysiłku, a i tak na Widzew to starczyło. Nie da się grać zawsze pięknie, ważne są trzy punkty i powiększający się dystans nad goniącymi nas.

Dystans nad goniacymi nas powieksza sie bo my mamy szczescie a nie umiejetnosci, a oni pecha..

Nazgul
24-11-2012, 23:49
Dystans nad goniacymi nas powieksza sie bo my mamy szczescie a nie umiejetnosci, a oni pecha..

Pech to popularna wymówka nieudaczników :)

sarinosoman
25-11-2012, 00:04
Korekta:
"dystans nad goniącymi powiększa się, bo my mamy szczęście, a nie umiejętności, a oni mają pecha i jeszcze mniej umiejętności..."
wtedy może się zgodzę.

Bonhart
25-11-2012, 00:30
Panowie, blagam, o wygranych w pilce noznej DECYDUJE STYL. Jak druzyna gra dobrze to moze sobie przegrac i zremisowac ze 2-3 mecze, ale reszte wygra. Druzyna ktora gra kaszane moze przyfarcic i 10 razy, ale w koncu przyjdzie czarna seria - mielismy nieszczescie przekonac sie o tym na wiosne. Legia Urbana gra dobrze i stylowo, oczywiscie jak na polskie warunki - ofensywnie, kombinacyjnie, co maskuje wszechobecne krajowe dziadostwo w wyszkoleniu technicznym. Wlasnie ofensywny styl gry pozwolil wygrac np. z takim Piastem, pomimo slabego poczatku. Nie spodziewamy sie chyba w timobajlekstraklasie stylu na miare Barcy, mamy ten swojh przasny-urbanatak futbol i trzeba sie modlic zeby to utrzymali, bo wtedy bedziemy swietowac mistrza na dobrych kilka kolejek przed koncem. A takie mecze jak z Widzewem oczywiscie beda mialy miejsce nie raz, i druzyna grajaca dobra pilke indywidualnymi blyskami powinna je wygrywac (co sie wczoraj stalo).

detoxizer
25-11-2012, 01:26

Jasne- chcesz nam powiedzieć, że przez pecha przejebaliśmy MP w tamtym sezonie? :lol:

matx
25-11-2012, 01:35
W kilku wątkach toczą się dyskusje na takim poziomie, że ręce opadają..

sarinosoman
25-11-2012, 01:39
IMO to wygrane weryfikują styl i tylko tyle.
Miłościwie nam panujący Mistrz Polski grał w jakimś olśniewającym stylu? Widocznie tak, skoro został Mistrzem. A może Wicemistrz grał? Jedni i drudzy zdobyli, co mieli zdobyć kosztem reszty i tyle.
Chyba że mylimy styl ze skutecznością albo taktyką. Najbardziej przemyślany IMO futbol w polskiej lidze grał w tym sezonie Górnik Nawałki. Grał, bo powoli zaczyna tym stylem usypiać już sam siebie. Poukładana gra w środku pola, koronki, krzyżówki i inne robótki nożne przymuliły Milika i Nakoulmę. I nie jest to jakaś specjalna przewina Nawałki, który chce krzewić na rodzimej roli dobre wzorce, to raczej przypadłość genetyczna - nasi nie rodzą się w Katalonii czy Asturii jeno pod lipami i gruszami, i najlepiej czują się w taktyce "dzida do przodu".
W przypadku Legii nie mówiłbym o jakimś stylu, bo to na wyrost, ale o nastawieniu na ofensywę (to jeszcze nie "styl") i o rozsądnej ekonomii gry - jak na nasze warunki, to już naprawdę DUŻO. Rozsądna ekonomia gry Legii polega IMO na tym, że gdy się trzeba mocniej spocić (silny rywal albo bramka w plery), nasi zazwyczaj to robią.
Styl ma Barcelona, ManU, Arsenal, Bayern, itp., co oznacza, że wszystkich starają się golić w ten sam sposób. Udaje im się to albo nie, ale nigdy nie zaczynają grać jak Korona Kielce czy Podbeskidzie B-B. Styl mieli Chicago Bulls z Jordanem, Pippenem, Rodmanem. Styl posiadali podopieczni Tichonowa w Sbornej. Charakterystyczny jest przykład Arsenalu - klub ma rozpoznawalną pieczątkę Wengera, styl wyróżniający się w Premiership, choć już od dawna nie gwarantuje skuteczności.
My gramy takie mecze, jak z Koroną czy Lechem, i takie, jak z Jagą czy Widzewem, ergo raz mamy gości zapiermandalających po boisku z kosiarkami "w stylu", a raz na wpół sennych fryzjerów z maszynką jednorazową, Daniela L. ślepego na kolegów, dwóch pomocników w stanie nie nadającym się do użycia, Salinasa uparcie ustawiającego się pod stoperem po to, żeby przegrać trzecią głowę z rzędu i to też jest jakiś "styl". Do "stylu" potrzeba wyrównanego składu i solidnej ławki, żeby można było dokonać korekty ustawienia "nie kosztem stylu" i nie z powodu "wystawiłem-tego-zawodnika-bo-nie-mam-qrwka-kim grać". I trzeba paru osób, które potrafią egzekwować to samo niezależnie od przeciwnika. Przykład Barcelony - wszyscy wiedzą, co grają, mimo to pójście na wymianę ciosów zazwyczaj kończy się wynikiem hokejowym, postawienie autobusu - wdupobraniem mniejszym. Ktoś ogladał mecz Bayern - Hannover? Przepraszam, jaki styl reprezentował Hannover? Worka treningowego?

LOL3K
25-11-2012, 01:57
Ciekawe czy jakby kaczorowski zasadził 42 bramki i co mecz zapierdalał 123 minuty grzechy zostałby mu odpuszczone przez niektórych :lol2:

Marsu - też tego szukałem, ale ni chvja znaleźć nie mogłem.

http://www.weszlo.com/news/12847-Jest_polska_odpowiedz_na_Cristiano_Poznajcie_Kryst iana_z_Widzewa_

Zaraz tego dostaniemy :lol:

beka
25-11-2012, 12:06
Panowie, blagam, o wygranych w pilce noznej DECYDUJE STYL. Jak druzyna gra dobrze to moze sobie przegrac i zremisowac ze 2-3 mecze, ale reszte wygra.

nie, decydują tylko i wyłącznie strzelone bramki. Grecja zdobywająca ME, Chelsea w CL czy Śląsk zdobywają MP - tak na szybko wymieniłem 3 drużyny, które w porównaniu do swoich rywali nie miały stylu, ale opanowały sztukę, że nawet jak grają słaby mecz to jakoś te bramki wepchną. I wygrywali. Bo to się w piłce liczy - strzelone bramki, a nie jak chcieliby fani Barcelony i paru innych drużyn wymienione podania, posiadanie piłki czy oddane strzały.

A co do rozmowy na temat tego jak zawodnicy się ubierają i wyglądają. Ruchać ich nie zamierzam, nie mam już 10 lat, żeby piłkarza stawiać za wzór. Oczywiście wolałbym drużynę złożoną z zawodników z charakterem jak Szamo czy Boruc, ale to przeszłość, takie czasy już nie wrócą, a po boisku biegają najemnicy.

Bonhart
25-11-2012, 12:11
Jesli dla Ciebie miedzy cieszeniem sie po wygranym meczu a spiewaniem ze Legia to k... jest jakas symetria to gratuluje. Skonczmy ten watek.

Bonhart
25-11-2012, 12:25
nie, decydują tylko i wyłącznie strzelone bramki. Grecja zdobywająca ME, Chelsea w CL czy Śląsk zdobywają MP - tak na szybko wymieniłem 3 drużyny, które w porównaniu do swoich rywali nie miały stylu, ale opanowały sztukę, że nawet jak grają słaby mecz to jakoś te bramki wepchną. I wygrywali. Bo to się w piłce liczy - strzelone bramki, a nie jak chcieliby fani Barcelony i paru innych drużyn wymienione podania, posiadanie piłki czy oddane strzały.

Akurat te przyklady ktore podales bardzo dobrze pasuja do mojej teorii - to byly druzyny ktore glajac przecietnie mialy olbrzymi fart, ktory niepredko (zaryzykowalbym nawet ze nigdy) sie powtorzy. Gdzie jest teraz Grecja? Gdzie jest Slask? Z reszta zostawmy lepiej w spokoju ostatni sezon naszej ligi - tam wszyscy grali ch**owo, a mistrza mogli wylosowac, wyszloby na jedno.
Piekno pilki na pewno polega na tym, ze zdarzaja sie wyniki kompletnie nieprzewidywalne. Ale kiedy czlowiek popatrzy na to z szerszej perspektywy to golym okiem widac, ze druzyny dominujace najczesciej sa o poziom wyzej nad ligowymi rywalami. Nie licza na cud i szczesliwe 1-0 dziesiec razy z rzedu, tylko strzelaja te bramki o kotrych mowisz i wygraywaja. Taka byla Legia 93-95, tak grali po odejsciu Pisza i spolki przez jakies 2 sezony. Wydaje mi sie, ze ta druzyna ma szanse choc odrobine nawiazac do tamtych lat. Chociaz z tym wlascicielem raczej bedzie ciezko.

zinger
25-11-2012, 13:20
Nie miałem na myśli jego skuteczności, tylko ogólną formę. W meczu z Amicą i Widzewem to nie był ten sam Ljuboja. Tracił piłki, nie rozgrywał tak, jak do tej pory. Czasami sprawia wrażenie, jak by mu się już nie chciało. Może myśli już o petrodolarach?

O tym właśnie pisałem. Jedyny napastnik, 34 lata, końcówka rundy, może mu się przydarzyć obniżka formy. I mimo tej obniżki w dalszym ciągu ma sytuacje, wystarczyłoby, że z Jagą z 5 metrów przylutował obok bramkarza, a nie w niego, w Poznaniu trafił na pustaka z 16, a w piątek brakowało dosłownie 30 centymetrów i miałby 12 bramek. Ma 9, co i tak jest bardzo dobrym wynikiem. Ja nie widziałem, żeby sprawiał wrażenie, że mu się nie chce, ale możesz się upierać przy swoim. Po prostu część zadań w pierwszej połowie rundy robił za niego Sagan, teraz musi robić to sam.

A co do petrodolarów - kilka razy mówił, że nie zdobył jeszcze w swojej karierze mistrza i bardzo chce to zrobić z Legią, byłby głupią parówą, gdyby odszedł zimą.

Pan Artysta
25-11-2012, 13:56
Kosa junior to debi.l i tyle w temacie

Domino KG(L)
25-11-2012, 17:36
Kosa junior to debi.l i tyle w temacie

No to mamy ustalone i koniec rozkminy :fajek: