PDA

Zobacz pełną wersję : O cymbał

kozer
11-12-2003, 07:47
Mężczyzna grozi popełnieniem samobójstwa w centrum Warszawy
PAP 08:25

Na dachu hotelu Metropol w centrum Warszawy stoi mężczyzna, grożąc popełnieniem samobójstwa. Na miejscu są policyjni negocjatorzy, którzy namawiają desperata do odstąpienia od tego zamiaru.

A ja właśnie dowiedziałem się że część ulic jest z tej okazji zamknięta i jak się spóźnie na uczelnie to się wkurwie bo mam kolosa z matmy :box:

Jaco
11-12-2003, 07:56
Poinformował o tym Andrzej Browarek z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji.
:buhaha:
Na pewno nie radzę jechać Świętokrzyską. Korek od Nowego Światu, co najmniej do Jana Pawła. :fu:

Q_(L)
11-12-2003, 08:03
Ja się spóxniłem do roboty... jakies 30 minut :/

Beny
11-12-2003, 08:33
8- Ale z Was samoluby!

A nie pomyślał któryś dlaczego facet chce odebrać sobie życie? :/

Szkoła? Praca? ***** tu o ludzkie życie chodzi! 8)

lamia
11-12-2003, 08:47
8- Ale z Was samoluby!

A nie pomyślał któryś dlaczego facet chce odebrać sobie życie? :/

Szkoła? Praca? *cenzura* tu o ludzkie życie chodzi! 8)
i kto tu jest samolubem! 8- bezczelny ten samobojca - jak juz blokuje czesc ulic moglby przynajmniej transparent wywiesic dlaczego to samobojstwo chce popelnic, a nie tak...

Beny
11-12-2003, 08:56
Lamia ja Cię proszę, Ty mnie kurczę nie denerwuj. ;)

I nie rób sobie żartów z poważnej sprawy.

Każdy ma jakieś problmemy, niektórzy tragiczne, a Ty przyjmujesz to z uśmiechem. Twoja sprawa, ale ja do tego podchodzę inaczej.

PS. Sorrki za to, że nie będę odpowiadał dziś i jutro na to co napiszesz, bowiem mam w dniu jutrzejszym w firmie posiedzenie rady nadzorczej i muszę się do niego przygotować.

Pozdrawiam. :)

*PRZEMO*
11-12-2003, 09:01
moje zdanie jest dość dziwne:
a niech sobie skacze i dupy innym ludziom nie zawraca, jeszcze go wsadza do paki za to ze próbował sie zabic.

utrudnia ruch ludziom, przeszkadza. daje dodatkowa prace policji, niech skacze przeciez kogo to obchodzi, ze go zona rzuciłe etc.

lamia
11-12-2003, 09:04

Każdy ma jakieś problmemy, niektórzy tragiczne, a Ty przyjmujesz to z uśmiechem. Twoja sprawa, ale ja do tego podchodzę inaczej.
najbardziej sie oburzasz jak mamy podobne zdanie :) wierz mi, z usmiechem (i to ironicznym) przyjmuje podejscie forumowiczow, a nie problemy tego czlowieka. no ale coz zycie czlowieka w porownaniu ze spoznieniem sie do pracy 8-

PS. Sorrki za to, że nie będę odpowiadał dziś i jutro na to co napiszesz, bowiem mam w dniu jutrzejszym w firmie posiedzenie rady nadzorczej i muszę się do niego przygotować.

::o::

Q_(L)
11-12-2003, 09:10

najbardziej sie oburzasz jak mamy podobne zdanie :) wierz mi, z usmiechem (i to ironicznym) przyjmuje podejscie forumowiczow, a nie problemy tego czlowieka. no ale coz zycie czlowieka w porownaniu ze spoznieniem sie do pracy 8-

Jak chce się zabić, to niech to zrobi nie utudniając życia innym...

Koko
11-12-2003, 09:11
Kurcze ja uwazam ze Beny ma 100%. Facet chce sie zabic a wy sie martwicie o spoznienie do pracy :hmm: Dobrze ze nie ma dostepu do internetu na tym dachu bo jakby przeczytal te wypowiedzi to pewnie juz dawno by skoczyl :fu:

lamia
11-12-2003, 09:18

8- no tak, jak sie mysli o samobojstwie to zapewne na 1. miejscu stawia sie to czy nie utrudni komus zycia.

najlpepiej zaplanowac to z kilkuletnim wyprzedzeniem
- polise porzadna wykupic, zeby zona miala za co zyc
- uzbeirac pieniazki na pogrzeb
- wybrac sobie nagrobek, napis na nim
- najlepiej tez kupic kwiaty na grob.
poza tym, trzeba wybrac taki sposob, zeby nie angazowac w to policji, nie obudzic sasiadow, albo nie przeszkodzic komus w pracy 8o

Q_(L)
11-12-2003, 09:21

8- no tak, jak sie mysli o samobojstwie to zapewne na 1. miejscu stawia sie to czy nie utrudni komus zycia.

najlpepiej zaplanowac to z kilkuletnim wyprzedzeniem
- polise porzadna wykupic, zeby zona miala za co zyc
- uzbeirac pieniazki na pogrzeb
- wybrac sobie nagrobek, napis na nim
- najlepiej tez kupic kwiaty na grob.
poza tym, trzeba wybrac taki sposob, zeby nie angazowac w to policji, nie obudzic sasiadow, albo nie przeszkodzic komus w pracy 8o

Trafiłaś w samo sedno... tylko nie wiem, czy jakaś firma ubezpieczeniowa pozwoli na wykupienie u niej polisy z opcją samobójstwo :hmm:

W dupie mam problemy kogoś, kto uważa, że ich najlepszym rozwiązaniem jest zejście z tego swiata...

c_zary
11-12-2003, 10:27
Gdyby naprawde chcial sie zabic to juz by to zrobil w skuteczny sposob. Wylansowac chce sie chlopak i tyle :/

Q_(L)
11-12-2003, 10:36
Gdyby naprawde chcial sie zabic to juz by to zrobil w skuteczny sposob. Wylansowac chce sie chlopak i tyle :/

To niech qrwa idzie do jakiegos reality show, albo cos...

Adiq
11-12-2003, 10:44
Hoop... ;)

Adiq
11-12-2003, 10:46
Desperat zrezygnował z samobójstwa
PAP 10:30

Na ten temat
ť Desperat nad hotelem Metropol

Po prawie trzech godzinach młody mężczyzna, który rano wszedł na wysokie ramię wysięgnika w centrum Warszawy obok skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, zszedł na ziemię. W Śródmieściu nadal panują duże utrudnienia w ruchu.

Po godz. 7 policja dostała zgłoszenie, że jakiś mężczyzna - jak się później okazało 27-latek - wchodzi na dźwig. Mężczyzna doszedł do samego końca wysięgnika i balansował na wysokości około 50 m.

Na miejsce natychmiast przyjechały pogotowie, straż pożarna i policja.

Z dachu pobliskiego hotelu Metropol trzech negocjatorów nawiązało z desperatem kontakt przez megafon i doprowadziło do tego, że po blisko trzech godzinach mężczyzna zszedł do kabiny dźwigu, a następnie na ziemię.

Policja szacuje, że koszty całej akcji będą bardzo duże. (mp)

Jaco
11-12-2003, 11:10
Kurcze ja uwazam ze Beny ma 100%. Facet chce sie zabic a wy sie martwicie o spoznienie do pracy :hmm: Dobrze ze nie ma dostepu do internetu na tym dachu bo jakby przeczytal te wypowiedzi to pewnie juz dawno by skoczyl :fu:
Podobno miał w ręku laptop. :hmm:

Adiq
11-12-2003, 11:12
Przeglądał ten topic... 8-

1916
11-12-2003, 11:23

i skoczył ? 8-

Adiq
11-12-2003, 11:38

i skoczył ? 8-
Nie, bo mu Invalid_Session wyskoczył... :D

Cube
11-12-2003, 11:57

i to mnie wlasnie wqrwia - powinien teraz za to wszystko zabulic chocby do konca zycia mial na to tyrac :fu:

legionista z wmb
11-12-2003, 12:40
desperat chcial znow skoczyc z maszta telefonicznego w giecznie kolo zgieza chcial skoczyc ale interweniowala policja straz pogotowie scenariusz byb taki sam jak dwa tygodnie temu najpierw desperad zazadal malucha i prawa jazdy ktore stracil po pijanemu szedl po godzinie sam :lp:

Grzywa
11-12-2003, 14:03

i to mnie wlasnie wqrwia - powinien teraz za to wszystko zabulic chocby do konca zycia mial na to tyrac :fu:

Myślę że wtedy jego życie było by naprawdę baaaaardzo krótkie... i by się już napewno nie wrócił... bo by musiał płacić x2 :lol:

Kawa
11-12-2003, 14:28
Tez jestem zdania- chcesz skakac to skacz, a jak nie to dupy nie zawracaj. Koszty akcji sa cholernie duze, a taki pajac z reguły pewnie nie płaci i jeszcze miasto blokuje.

Beny
11-12-2003, 14:35

Też mnie to zastanawia. ;)

Fakt, że niektórzy mają do tego nazbyt "luźne" podejście, ale słyszałem też, że i "w tym szaleństwie jest metoda".

::o::

No co? '8 :)
Musiałem coś napisać, aby nie było, że ingoruję Twoje wpisy, albo jeszcze coś gorszego... :D =P
I wcale praca nie czyni wolnym. :zly:

yusta
11-12-2003, 19:21
Hehe, widzicie jakie ja mam w robocie atrakcje? :D Koleś siedział tam ze dwie godziny, zamkneli ulice dookoła i rozłożyli poduchę. W sumie to w takim miejscu ją rozłożyli, że i tak by nie trafił w nią, nawet jakby bardzo chciał :oho:

c_zary
15-12-2003, 19:04

Wlasnie na TVN mowili, ze pacjent nie mial zamiaru skakac i naprawde zrobil to tylko zeby sie wylansowac 8o

Dżon Łejn
15-12-2003, 19:05
będzie gwiazdą w pierdlu 8-

szczepan
15-12-2003, 19:15

jak jest idiota i chce sie zabic to jego sprawa...

legart
15-12-2003, 19:18

W wariatkowie, pono już się leczył, to był jego drugi dźwig 8-

Sharn
15-12-2003, 19:20
Podobno wysłali 9 załóg straży - pytam po co? Przecież wystarczyła by sprzątaczka ze zmiotką i szufelką... 8o

c_zary
15-12-2003, 19:20

W wariatkowie, pono już się leczył, to był jego drugi dźwig 8-
Robi w branzy kariere.

c_zary
15-12-2003, 19:21
Podobno wysłali 9 załóg straży - pytam po co? Przecież wystarczyła by sprzątaczka ze zmiotką i szufelką... 8o
...plus mop.

Nazgul
15-12-2003, 19:28

Chce się zabić - ma prawo i nic nikomu do tego. Ja mu nie przeszkadzam to czemu on przeszkadza mnie. Jakby naprawde chciał się zabić toby sobie w domu petelkę uwiązał albo gaz odkręcił... A on zwyczajnie pokazówkę odpierdzielił i tyle. O, nawet wyżej ktoś to też napisał...