PDA

Zobacz pełną wersję : Zipera - Bez Ciśnień (Hip-Hop PL)

MaxyM_
10-12-2003, 17:14
Tutaj ściągniecie singla (zajebisty) i promo albumu. '8

Szczególnie Cipciusiowi będzie się podobać.

http://www.zipera.pl/singiel/Bez-cisnien.html

Mrozik
10-12-2003, 17:16
Jaki do tego jest teledysk przezajebisty :)

Swoją drogą o mają chyba też być na Gangstarze

Afgan
10-12-2003, 17:29

będą '8

Gutek
10-12-2003, 17:33
Hehe juz kilka razy to slyszalem na Vivie i bardzo spoko ;) A tak apropo co sądzicie o Włodim ? Slyszalem jeden jego kawalek i mi sie spodobal jak ktos slyszal wiecej niech mi cos podpowie czy kupic plytke czy nie :)

MaxyM_
10-12-2003, 17:35
Ja kupiłem i myślę, że warto... Choć mało tracków, plus "Na żywo" z nowym podkładem (poprzednio na kodexie)... I moim zdaniem o wiele lepszym.

Ale na twoim miejscu jakbym miał wybierać, to bym kupił nowego O.S.T.R.ego - 2 CD i kawałki prze zajebiste.

"Nie lubie poniedziałku" - powala.

Gutek
10-12-2003, 17:38
Aha no spox zastanowie sie bo jeszcze nie wiem czy wybrac 3 wymiar (slyszalem 2 utwory) czy wlasnie Wlodiego :/
PS W tym teledysku Bez ciś nień ta blondi to decha jakiej chyba nikt nie widzial 8o 8)

Ce
10-12-2003, 18:12
KLIP

http://cezomaniak.sm.pl/Zipera-Bez.Cisnien-Ce.avi[/b]

Mrozik
10-12-2003, 18:26

będą '8
Apropo 20.12 to kto sie na koncert wbija?? :P

Szuwar
10-12-2003, 19:00

ja :D

Mrozik
10-12-2003, 19:01

ja :D
To akurat wiem :P ( na szczesice nie trzeba 18 :P )

Cipciuś
10-12-2003, 19:10
Tutaj ściągniecie singla (zajebisty) i promo albumu. '8

Szczególnie Cipciusiowi będzie się podobać.

http://www.zipera.pl/singiel/Bez-cisnien.html

Hehe czemu zawdzieczam tę specjalna dedykację ? :D
No ja juz jakis czas mam ten singielek i naprwade fajna sprawa (dzieki Serw!)
Fajny Chilloutowy bicik :bauns:
:gibon:

qarton
10-12-2003, 19:26
Może słyszał ktoś o kawałku Ostrego ze Sweet Noisem? Jeżeli tak to poprosze o tytul, bede wdzieczny...

MaxyM_
10-12-2003, 19:27
Może słyszał ktoś o kawałku Ostrego ze Sweet Noisem? Jeżeli tak to poprosze o tytul, bede wdzieczny...

Peji chyba... ;)

qarton
10-12-2003, 19:33
Ty o peji to wiem, kolega mi coś mowil o kawalku ostrego... Nie wiem wlasnie czy to prawda...

szczepan
11-12-2003, 00:03
a moze ma ktos jakis dostep do teledysku bo podobno wystepuje w nim kolezanka mojego kumpla?

rkwa
11-12-2003, 00:25

będą '8

JEBAC KONCERTY ZA 50 ZL.
:box: :box: :box: [ziolo=zyd] :box: :box: :box:

Chcialem isc ale nawet SLZ nie ma wbitki czyli raczej nie wejde.:(

Włóczykij
11-12-2003, 20:41
slaby, zadnej orginalnosci pozatym wezcie sie zastanowcie, jak wwo nagralo z soundkail to teraz wszyscy nagrywaja z zagranicznymi wykonawcami przykladami tutaj sa: Vienio, Pele, Kasta! z calym szacunkiem ale ten kawalek to nic oryginalengo, pzdr dla wymienionych ELO :+:

szczepan
11-12-2003, 21:50
slaby, zadnej orginalnosci pozatym wezcie sie zastanowcie, jak wwo nagralo z soundkail to teraz wszyscy nagrywaja z zagranicznymi wykonawcami przykladami tutaj sa: Vienio, Pele, Kasta! z calym szacunkiem ale ten kawalek to nic oryginalengo, pzdr dla wymienionych ELO :+:

Kasty bym w to nie mieszal bo tam jest zupelnie inna wspolpraca patrz Kut-O i jego album...

cfc
11-12-2003, 22:01
a mi sie podoba , chociaz tak jak mowiles moda na zagranicze grupy. no ale to co widocznie ludzie chca, a mi sie podoba teledysk bo jest na co popatrzec :)
bo tu to same bleeeeeeeeeeeeeee , dlatego teskno do polski za Legia , dobrym piwem i fajnymi dupami :P

foks
12-12-2003, 13:09
co takiego specjalnego widzicie w tym teledysku? dla mnie to on ni czym nie zachwyca, a kawalek spoko jak rymuja francuzi, jak polacy to gorzej. tradycyjnie.
ogolnie to mnie dziwi ze ekipa soundkail w paryzu malo znaczy a u nas robi sie wielka gwiazda, i kazdy zespol z jednego kregu bierze ja na fjuczuring.
pozdro
foks

Włóczykij
12-12-2003, 13:12
co takiego specjalnego widzicie w tym teledysku? dla mnie to on ni czym nie zachwyca, a kawalek spoko jak rymuja francuzi, jak polacy to gorzej. tradycyjnie.
ogolnie to mnie dziwi ze ekipa soundkail w paryzu malo znaczy a u nas robi sie wielka gwiazda, i kazdy zespol z jednego kregu bierze ja na fjuczuring.
pozdro
foks

W 100% sie z toba zgadzam :>

Ostry
12-12-2003, 13:31
Ty o peji to wiem, kolega mi coś mowil o kawalku ostrego... Nie wiem wlasnie czy to prawda...

Mój kawałek? 8- Nic o tym nie wiem ;)

szczepan
13-12-2003, 22:04
pozdro
foks

ale ja cche zobaczyc kolezanke kumpla :D :P

dyha
13-12-2003, 22:14
:+:

płytka ciekawa :]

Wlasnie wczoraj bylem na Ostrym , i było klimatowo , prawie polowy nie poamiętam , ale bylo klimatowo :D

Szkoda ze ZIPy na to zadupie nie przyjadą :/ ***** jego psia mać.

szczepan
13-12-2003, 23:12
:+:

płytka ciekawa :]

Wlasnie wczoraj bylem na Ostrym , i było klimatowo , prawie polowy nie poamiętam , ale bylo klimatowo :D

Szkoda ze ZIPy na to zadupie nie przyjadą :/ *cenzura* jego psia mać.

nowa plyta ostrego jest spoko... aha no i Emade :D

dyha
14-12-2003, 07:37
wlasnie sciagmele sobie Emade , iciagne drugą plytke ostrego , juz poluje poluje i niemoge znaleźć zipów n ftp , Ce masz gdzieś ?

cheerful
14-12-2003, 10:01
jesli chodzi o muzyke to polski hip hop srednio mi podchodzi
w sumie jest oki ale ostatnio zauwazylam ze wplywa na mnie dolująco

osobiscie wole R&B albo Rap - oczywiscie w amerykanskim wydaniu

pozdro dla kumatych 8)

Porter
14-12-2003, 15:18
pozdro
foks

W 100% sie z toba zgadzam :>
oj kłóciłbym się czy mało znaczą w Paryżu

WNP<->SDA Lubelskie Podziemie Na Zawsze :krol:

foks
14-12-2003, 16:35
jak na francje to mierna ekipa, tam inne sie licza. nie mowie iz jest jakims gownem ktorego nikt nie lubi, tylko iz nie nalezy do czolowki, za ktora mylnie jest uwazana w polsce. przedstawi mi jakies argumenty mowiace o potedze ragga w wykonaniu soundkaila. Le bilan wciaga ich nosem z pitem baccardim.
pozatym bedac tam ostatnio mialem kupic kumplowi jakies vinyle sounkaila i nie moglem znalezc zadnych a szukalem wszedzie.
pozdro
foks

Włóczykij
15-12-2003, 13:29
W francuski mrapie rzadzi MAFIA i kawalek "pour ceux" czy jakos tak :+:

szczepan
15-12-2003, 23:19
no i dzisiaj wkoncu zobaczylem... teledysk moim zdanie mocno sredni taka przecietna krajowa... a co do tej panny to sie musze jeszcze upewnic ale jezeli to ta co mysle to bleeeeee :/

b3nito
16-12-2003, 03:49
jestem-ze-stolicy-ale-ostatnio-wole-poznanska-scene-hip-hopowa.Mezo-ma-cala-wyczesana-plytke,Owal-tez,52-Debiec-rowniez-wypuszcza-niezle-kawalki(ostatnio-dobry-jest-"kto?").U-nas-super-kawalek-Wlodiego,bez-cisnien-tez-spoko(ech-ta-dupeczka-z-Fu:D)Rozwalil-mnie-Tede...Ostasz-gral-w-harendzie-jego-kawalek...oto-refren:bejbe-bejbe-ogol-sobie-cipke-philishavem :buhaha: ..jako-ze-tam-pracuje-to-non-stop-sobie-tego-sluchalem '8

Ce
16-12-2003, 10:27
8- ostatnio wyszła płytka Aro-Cogonieznajom. polecam w 100%. dużo lepsza produkcja niż ascetoholixy, ski składy. dj deckse, dka, dj 600V. na początku bez zapału sie brałem za słuchanie jego płyty. ale po przesłuchaniu wiem że do klipu wybrał chyba najgorszy kawałek z płyty (który odstrasza 8- ).

a co do zipery to trzeba czekać na gorące kawaliny z muńkiem staszczykiem. hehehe '8