PDA

Zobacz pełną wersję : Pogoń Szczecin - Legia Warszawa [22.10.2012 godz.18:30]

voytek
18-10-2012, 09:28
http://desmond.imageshack.us/Himg812/scaled.php?server=812&filename=pogoszczecin.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium

Po reprezentacyjnej przerwie w najbliższy poniedziałek Legia Warszawa zmierzy się w Szczecinie z Pogonią. Początek spotkania o godzinie 18:30. Bezpośrednią transmisję przeprowadzą Canal+ Sport, Canal+ Sport HD, Eurosport 2 i Eurosport 2 HD, ale to na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera przy ul. Karłowicza 28 powinno zasiąść najwięcej kibiców Pogoni i Legii. Po latach ligowej posuchy w zgodowych meczach mamy znów przyjemność gościć w Szczecinie.

TEMAT KIBICOWSKI TUTAJ (http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13988)

Historia ligowych spotkań: Jak dotąd Legia rozegrała w Szczecinie 39 meczów. 21 z nich kończyło się zwycięstwem Legii, 12 razy drużyny dzieliły się punktami, a sześciokrotnie zwyciężali gospodarze. Warszawianie mają również korzystny bilans bramek - 69:39. Po 2000 roku w Szczecinie zagraliśmy tylko 7 razy:

[26.08.2000] Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa [Radosław Wróblewski 56]
[04.11.2001] Pogoń Szczecin 0-3 Legia Warszawa [Vuković 10, Svitlica 19, Kucharski 39]
[08.03.2002] Pogoń Szczecin 2-2 Legia Warszawa [Czereszewski 70, Kucharski 79]
[22.03.2003] Pogoń Szczecin 0-4 Legia Warszawa [Svitlica 13, Majewski 28, Kucharski 38, Sokołowski I 83]
[01.08.2004] Pogoń Szczecin 1-2 Legia Warszawa [Włodarczyk 32, Sokołowski I 63]
[16.09.2005] Pogoń Szczecin 2-2 Legia Warszawa [P. Magdoń 45 (s), Boris Peskovič 54 (s)]
[15.10.2006] Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa [Szałachowski 52]

Łącznie na poziomie ligowym graliśmy z Pogonią 80 razy, z czego 49 spotkań zakończyło się zwycięstwem Legii, padło 20 remisów a 11 razy triumfowali Portowcy. Bilans bramkowy 162 - 70.

W meczu z Pogonią na murawie na pewno nie pojawi się Artur Jędrzejczyk, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek. Nie wiadomo również, czy zdolny do gry będzie Jakub Kosecki, który narzekał na problemy z dyskiem ale wznowił treningi, i najprawdopodobniej będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego na mecz z Pogonią. Póki co indywidualnie trenuje Dickson Choto. Do kontuzjowanych od dłuższego czasu Rafała Wolskiego i Michała Efira dołączył mający problemy z sercem Marek Saganowski.

Pogoń niezbyt dobrze weszła w tegoroczny sezon. W swoim pierwszym meczu szczecinianie przegrali na wyjeździe w ramach 1/16 finału Pucharu Polski z Olimpią Grudziądz. Tę plamę zawodnicy beniaminka zmazali jednak kilka tygodni później, kiedy w 1. ligowej kolejce niespodziewanie rozbili u siebie Zagłębie Lubin aż 4-0. Potem nie było już jednak tak ciekawie. Pogoń najpierw przegrała z Lechią Gdańsk (0-2), a w kolejnej serii spotkań nie sprostała Piastowi Gliwice (0-1). Gdy wydawało się, że mimo wszystko ekstraklasowe salony to za wysokie progi nadszedł mecz z Wisłą Kraków. Skazywani na pożarcie piłkarze Pogoni zaskoczyli wszystkich pokonując krakowski klub 2-0. To spotkanie odmieniło grę podopiecznych Artura Skowronka. W kolejnych kolejkach odnieśli oni dwa remisy 1-1 (z Lechem Poznań i Jagiellonia Białystok) oraz wygrali z ówczesnym liderem tabeli - Widzewem Łódź - pewnie, 3-1. Pod względem ilość strzelonych aktualnie goli w ekstraklasie w szeregach Pogoni najwyżej w klasyfikacji znajdują się: Edi Andradina, Donald Djoussé, a także Robert Kolendowicz - cała trójka ma na swoim koncie po trzy zdobyte bramki. Pogoń w ligowej tabeli ze zdobytymi jedenastoma punktami znajduje się obecnie na ósmej pozycji. Łącznie gracze Artura Skowronka w ekstraklasie odnieśli trzy zwycięstwa i po dwa remisy oraz porażki. Zdobyli jedenaście goli, a sami dali sobie strzelić sześć. Oznacza to, że poza Lechem Poznań, szczecinianie to klub, który traci najmniej bramek spośród wszystkich ekip z tej klasy rozgrywkowej. Statystycznie piłkarze Pogoni grają nieco lepiej na własnym stadionie, niż na obiektach rywala. Na Karłowicza notują bilans 2-1-1, bramki: 7-3, podczas gry na obcym terenie 1-1-1, bramki: 4-3. za legionisci.com (http://legionisci.com/mecz/636)

Transfery Pogoni po awansie do Ekstraklasy:
Przychodzą: Grzegorz Bonin (P - Łódzki KS), Maciej Dąbrowski (O - Olimpia Grudziądz), Dusan Pernis (B - Dundee United FC), Mouhamadou Traore (N - Zagłębie Lubin), Michał Koj (Panathinaikos U-20)
Odchodzą: Dawid Kucharski (O - ?), Adrian Łuszkiewicz (P - Miedź Legnica), Robert Mandrysz (P - Bogdanka Łęczna), Łukasz Matuszczyk (O - Motor Lublin), Vuk Sotirović (N - FK BSK Borca (Belgrad)), Mekeil Williams (O - FC Fyn), Łukasz Wójcik (O - Radomiak Radom), Daniel Wólkiewicz (P - Energetyk Gryfino)

Mario
18-10-2012, 10:01
Cytując Urbana, "to będzie ciężki mecz". Pogoń jest w gazie, grają dobrą piłkę i co ważniejsze, skuteczną. W tym spotkaniu może paść każdy wynik, bo zwycięstwo Portowców wcale mnie nie zdziwi. Legia gra słabo, nie ma Saganowskiego, na szpicy zapewne zagra Ljuboja, który wielokrotnie udowodnił, że to nie jest jego pozycja. Być może Janek zdecyduje się wystawić Kucharczyka, jako tego najbardziej wysuniętego zawodnika, ale ja jakoś w to nie wierzę.

Beny
18-10-2012, 10:49
E tam.
Pogoń to ligowy średniak, w dodatku beniaminek.
Tylko zwycięstwo.

PuciPuci
18-10-2012, 17:29
Remis jest w zasięgu! :prawi:
A tak patrząc na to na trzeźwo i z dystansem to jak ugramy remis będzie git - za poprzedniej kadencji Jasia po dobrej serii niestety przyszło pasmo porażek a biorąc pod uwagę, że Pogoń gra dobrze i wraca Edi?(przynajmniej tak mi świeci w głowie) to i może zakończyć się porażką naszych gwiazdeczek. :lol2: I dodatkowo tak jak napisałem ten zły mecz/seria zawsze może przyjść w każdej chwili - oby jak najdłużej nie ;)

Benek
18-10-2012, 17:43
Edi grał i w poprzedniej kolejce o ile się nie mylę:)

wujek_tomasz
19-10-2012, 18:00
Może i jestem leniwy, bo piątek, a może to efekt remontu w domu ale czy mógłby mi ktoś przybliżyć kiedy ostatnio Pogoń nas ograła na boisku ligowym? U nas czy w Szczecinie. Pytam, bo wydaje mi się, że teraz wygra Pogoń i zaczynam się zastanawiać kiedy ostatnio to się zdarzyło.

nevermind
19-10-2012, 18:03
Może i jestem leniwy, bo piątek, a może to efekt remontu w domu ale czy mógłby mi ktoś przybliżyć kiedy ostatnio Pogoń nas ograła na boisku ligowym? U nas czy w Szczecinie. Pytam, bo wydaje mi się, że teraz wygra Pogoń i zaczynam się zastanawiać kiedy ostatnio to się zdarzyło.

25.10.1998 :p

wujek_tomasz
19-10-2012, 18:09
To chyba jednak o piątek chodzi, bo jeśli 98' i wyjazd to byłem na tym meczu :piwko: Czyli w przypadku porażki wypada zrobić rocznicowe obchody melanżowe \')

Dzięki za odpowiedź.

Fatman
19-10-2012, 20:20
Przegranej się nie spodziewam, ale śmierdzi mi remisem, który w zasadzie nie byłby złym wynikiem, jak na mecz wyjazdowy z drużyną prezentującą bardzo solidny poziom.
Z Ljuboją czy Kucharczykiem na szpicy, powinniśmy, mimo wszystko, przede wszystkim myśleć o zdobyciu środka pola. W ty meczu, gdybym był trenerem, zagrałbym 2 defensywnymi pomocnikami. Pogoń wyprowadza świetne kontry i ciężko mi sobie wyobrazić, patrząc na naszą dotychczasową grę, że jeden gracz odpowiadający w środkowej linii za zadania obronne, będzie w stanie poradzić sobie z naporem Szczecinian.

Domino KG(L)
19-10-2012, 21:32
Mecz zgodowy rządzi się swoimi prawami. Pogoń jest na fali. Chyba dla nikogo tajemnicą nie jest, że zwycięstwo z Portowcami uzależnione będzie od wyeliminowania z gry Ediego (oczywiście w ramach obowiązujących przepisów). Jednak to jest LEGIA, tu gra się o zwycięstwo z każdym. Czy to Pogoń, Wisła, Lech czy Podbeskidzie. Tylko 3 punkty!

Buzz
19-10-2012, 22:13
Muszą uważać na Ediego, szczególnie na jego wolne, które Brazylijczyk ma świetne. Oby to był dobry dzień i mecz Kuciaka...

Antares
19-10-2012, 22:21
Edi jak Edi, ale na tego Japońca trzeba uważać. Kolendowicz też może być groźny. A czy Pogoń jest na fali? U nas z dnia na dzień drużyny grają lepiej i gorzej, a dopiero co mowa o dwóch tygodniach.

dostojny kocur
20-10-2012, 12:59
Wygramy! \')

norullez
20-10-2012, 13:51
Wynik -------->>> nie ważny :sedzia:
Melanż z braćmi -------->>> bezcenne :lp:

e(L)egion
20-10-2012, 20:53
Mi ten poniedziałkowy mecz, śmierdzi takim 0-0 po strasznym męczeniu buły. Jakoś mnie ten sparing z Żalgirisem nastawił pesymistycznie ale nie na tyle by zakładać tam baty.

Pogoń przed przerwą na kadrę wprawdzie grała nieźle, ale ta przerwa właśnie może ich jakoś wybić z rytmu. Nie mają oni jakiegoś oszałamiającego składu żeby w dłuższym okresie utrzymać wysoką formę i myślę, że z nami nie będzie już tak porywająco jak z Lubinem czy chociażby z Widzewem.

My za to w ataku z cofajacym się do drugiej linii Ljuboją, nie rokujemy jakiegoś ogromu sytuacji.

Sporo więc wskazuje, że może to być zwykła kopanina, coś jak dzisiaj Wisła z Jagiellonią.

nevermind
20-10-2012, 21:11
2:0 dla Pogoni. Niech mają. 8) Ani troche nie bede zły jak to przepierdolą :pije:

Fatman
20-10-2012, 22:04
Mi ten poniedziałkowy mecz, śmierdzi takim 0-0 po strasznym męczeniu buły. Jakoś mnie ten sparing z Żalgirisem nastawił pesymistycznie ale nie na tyle by zakładać tam baty.
\
Remis tak, ale nie 0-0. W tym sezonie w każdym oficjalnym meczu strzelamy bramki, gra z przodu nie wygląda najgorzej, więc nawet grając jedynie z Ljuboją z przodu, coś zawsze wpakować powinniśmy.

LOL3K
21-10-2012, 02:19
Jebac wynik, dla mnie mogą obie 11. leżeć 90 minut. Aczkolwiek 3 punkty by się Pogoni przydały na koniec sezonu 8)

Ursynów1916
21-10-2012, 15:06
2:1 dla Pogoni pokazuje moja magiczna kula :piwko:
wynik ma drugorzędne znaczenie

Szawar
21-10-2012, 15:14
Jebac wynik

wynik ma drugorzędne znaczenie

Wynik -------->>> nie ważny :sedzia:

A pozniej bedzie pierd.olenie, ze czegos zabraklo do mistrzostwa.
Maja tam wygrac, jak kazdy inny mecz ligowy.

padre
21-10-2012, 15:28

Dokładnie.

Pogoń i bez tych 3 punktów się spokojnie utrzyma, niech zabierają punkty Górnikowi, Lechowi czy Śląskowi a nie nam. Co nie zmienia faktu, że Portowcy grają fajną piłkę i jak nas ograją to się nie zdziwię. A i żalu mimo wszystko nie będzie o wynik. Jeśli już to o zaangażowanie/umiejętności(lub ich brak) co po niektórych naszych zawodników.

Alejku Masalama Muhamad
21-10-2012, 15:35
Ależ pierdolicie..Z kim jest ta sztama? Z zespołem piłkarskim Pogoni czy z kibicami Pogoni? :nienormalny:

Kolendowicz też może być groźny
Nieleczone przeziębienie również. :nienormalny:

Wymagacie mistrzostwa od zespołu, a nie przeszkadza wam porażka z beniaminkiem. :nienormalny:

A i jeszcze post Mario...
Jak zawsze fachowa analiza, prawie tak dobra jak prognozy poczynań Zagłębia przed sezonem.
P.S. Urban nieudacznik.. co on wyczyniał w Lubinie w tamtym sezonie.. w głowie się nie mieści.

Ursynów1916
21-10-2012, 18:09

to czego zabraknie do mistrzostwa to haniebne zarządzanie przez pseudozarząd i pogonienie graczy na których jeszcze będą jacyś chętni jak to w zwyczaju mają zimą ajtijaje osłabiać zespół

Fatman
21-10-2012, 18:22
to czego zabraknie do mistrzostwa to haniebne zarządzanie przez pseudozarząd i pogonienie graczy na których jeszcze będą jacyś chętni jak to w zwyczaju mają zimą ajtijaje osłabiać zespół

Bardzo ciekawy punkt widzenia. Czyli wtedy, kiedy mielibyśmy mega perfekcyjnie zarządzany klub, to punkty nie byłyby potrzebne? Nie ma co się oszukiwać, nawet przy obecnej sytuacji we władzach Legii, jesteśmy na tyle silni, że walka o mistrzostwo i wygrywanie z beniaminkami jest naszym obowiązkiem.

Alejku Masalama Muhamad
21-10-2012, 18:56
Przegranej się nie spodziewam, ale śmierdzi mi remisem, który w zasadzie nie byłby złym wynikiem, jak na mecz wyjazdowy z drużyną prezentującą bardzo solidny poziom.

Remis tak, ale nie 0-0. W tym sezonie w każdym oficjalnym meczu strzelamy bramki, gra z przodu nie wygląda najgorzej, więc nawet grając jedynie z Ljuboją z przodu, coś zawsze wpakować powinniśmy.

Nie ma co się oszukiwać, nawet przy obecnej sytuacji we władzach Legii, jesteśmy na tyle silni, że walka o mistrzostwo i wygrywanie z beniaminkami jest naszym obowiązkiem.

Ja wiem, że jedno nie wyklucza drugiego ( beniaminek może prezentować solidny poziom, a to, że od Legii wymaga się wygranych nie jest równoznaczne z tym, że będą wygrywać), ale jeśli uważasz, że jest to nasz obowiązek, to chyba powinieneś też być przekonanym o wygranej Legii, a nie wyczuwać remis człowieku.

No i na Boga.. REMIS WCALE NIE BYŁBY ZŁYM WYNIKIEM, pewnie, że nie, będzie wynikiem bardzo złym.
A jeśli remis z, jak to mówisz i inni w sumie też, solidną drużyną na wyjeździe jest dobry, to taki sam remis z drużyną lepszą, którą jest Piast Gliwice u siebie za tydzień też będzie do zaakceptowania. Nie wspominając o sytuacjach takich jak wyjazd do Gdańska, Wrocławia, czy też przyjmowanie gości z Poznania.
:zszokowany:

Fatman
21-10-2012, 19:08
Ja wiem, że jedno nie wyklucza drugiego ( beniaminek może prezentować solidny poziom, a to, że od Legii wymaga się wygranych nie jest równoznaczne z tym, że będą wygrywać), ale jeśli uważasz, że jest to nasz obowiązek, to chyba powinieneś też być przekonanym o wygranej Legii, a nie wyczuwać remis człowieku.

No i na Boga.. REMIS WCALE NIE BYŁBY ZŁYM WYNIKIEM, pewnie, że nie, będzie wynikiem bardzo złym.
A jeśli remis z, jak to mówisz i inni w sumie też, solidną drużyną na wyjeździe jest dobry, to taki sam remis z drużyną lepszą, którą jest Piast Gliwice u siebie za tydzień też będzie do zaakceptowania. Nie wspominając o sytuacjach takich jak wyjazd do Gdańska, Wrocławia, czy też przyjmowanie gości z Poznania.
:zszokowany:

Rozdzielmy dwie sytuacje. Po pierwsze, faworytem jesteśmy i to dość wyraźnym. Porównując skład nasz i Pogoni, na każdej pozycji mamy przewagę, co jasno wskazuje, jaki cel powinni obrać piłkarze. Zwycięstwo, patrząc obiektywnie, jest naszym obowiązkiem.

Inną sprawą jest jednak forma, jaką w danym dniu zaprezentują zawodnicy. Wiadomo, że na mecze z Legią cała Polska się mobilizuje i drużyny przeciwne, szczególnie, kiedy grają u siebie, dają z siebie wszystko, by wyszarpać korzystny wynik. Przez to zawsze biorę dużą poprawkę na to, jak zaprezentujemy się w meczach wyjazdowych. Nie zawsze faworyt wygrywa i mam przeczucie, że tak będzie jutro (co nie zmienia faktu, że w płaszczyźnie obiektywnej mecz ten po prostu musimy wygrać).

Pisząc o tym, że remis uznam za wynik korzystny, mam na myśli po prostu to, że 1pkt na wyjeździe to zawsze coś, bo przy założenie, że na wyjeździe wszystko remisujemy, a u siebie wygrywamy, na 90% jesteśmy mistrzem. Wiadomo, że taki bilans jest nierealny, ale nie zmienia to faktu, że, zgodnie z piłkarskim powiedzeniem, jak nie możesz wygrać, to przynajmniej nie przegraj. W Szczecinie niejedna drużyna potraci punkty, tak samo jak w Zabrzu, gdzie też w końcu zremisowaliśmy, a nikt teraz nie powie, że to zły rezultat.

Alejku Masalama Muhamad
21-10-2012, 19:32
Pisząc o tym, że remis uznam za wynik korzystny, mam na myśli po prostu to, że 1pkt na wyjeździe to zawsze coś, bo przy założenie, że na wyjeździe wszystko remisujemy, a u siebie wygrywamy, na 90% jesteśmy mistrzem. Wiadomo, że taki bilans jest nierealny, ale nie zmienia to faktu, że, zgodnie z piłkarskim powiedzeniem, jak nie możesz wygrać, to przynajmniej nie przegraj. W Szczecinie niejedna drużyna potraci punkty, tak samo jak w Zabrzu, gdzie też w końcu zremisowaliśmy, a nikt teraz nie powie, że to zły rezultat.

Tylko jak to porzekadło może mieć zastosowanie jeśli Legia może wygrać w Szczecinie nie grając na 100% możliwości. Idąc Twoim tokiem rozumowania to przed meczem w Zabrzu nikt nie powinien mówić, że remis był złym wynikiem, ponieważ remis na wyjeździe jest według Ciebie dobrym wynikiem. A teraz jedynym co można powiedzieć o remisie w Zabrzu jest to, że jest to słaby wynik, bo Legia była zespołem lepszym i tylko minut i pełnej koncentracji(prawdopodobnie) zabrakło do zdobycia 3 pkt.

Fatman
21-10-2012, 19:47
Tylko jak to porzekadło może mieć zastosowanie jeśli Legia może wygrać w Szczecinie nie grając na 100% możliwości. Idąc Twoim tokiem rozumowania to przed meczem w Zabrzu nikt nie powinien mówić, że remis był złym wynikiem, ponieważ remis na wyjeździe jest według Ciebie dobrym wynikiem. A teraz jedynym co można powiedzieć o remisie w Zabrzu jest to, że jest to słaby wynik, bo Legia była zespołem lepszym i tylko minut i pełnej koncentracji(prawdopodobnie) zabrakło do zdobycia 3 pkt.

Pewna doza goryczy po meczu z Górnikiem jest, ale przecież, patrząc na to, jak inne drużyny radzą sobie na tamtejszym stadionie, remis cieszyć musi. W kontekście mistrzostwa najważniejsze są mecze u siebie, jeśli je będziemy wygrywać, to wystarczą sporadyczne zwycięstwa odniesione na wyjazdach, szczególnie z bezpośrednimi rywalami do tytułu, aby 1. miejsce na koniec sezonu było nasze. Może się zdarzyć, że nawet grając na 100% możliwości, jutro nie wygramy (jakby było inaczej, to taki Real czy City wygrywaliby wszystko po kolei). Zwycięstwo, oczywiście, zbliży nas do mistrzostwa, będzie to ważny krok do tego celu, ale my ich musimy wykonać zaledwie kilka, jeśli chodzi o zwycięstwa wyjazdowe, a okazji na to będzie wiele. Jeśli będziemy wygrywać u siebie, tak jak do tej pory (za wyjątkiem remisu z czarnuchami, który, przy dobrej grze w następnych meczach, będzie można uznać za wypadek przy pracy), to z remisów na wyjeździe z solidnymi średniakami, cieszyć się będę (a przynajmniej nie będę narzekać). Na obcych boiskach to my musimy wygrywać z ogórkami- Podbeskidziem czy Bełchatowem, na reszcie stadionów zwycięstwo jest jedynie miłym, oczywiście oczekiwanym, dodatkiem.

Abstrahuję tutaj od powinności wygrywania, bo, oczywiście, taki klub, jak Legia, zwyciężać powinna wszędzie. Natomiast z czysto praktycznego punktu widzenia, z takimi wynikami o jakich mówię, mistrzostwo zdobędziemy.

e. Czemu nie ma Smokowskiego w Lidze+ Ekstra?:zapomnialem: Odkąd to oglądam, to chyba pierwsza taka sytuacja, że w duecie z Twarowskim jest ktoś inny.

Gregor79
21-10-2012, 23:29
czy nasze gwiazdy poleciały samolotem ????

lisek147
22-10-2012, 08:28
wygramy ;) :konfetti:

Bugi B.
22-10-2012, 08:36
czy nasze gwiazdy poleciały samolotem ????

Wczoraj wieczorem lądowali na lotnisku w Goleniowie.

(L)ukas
22-10-2012, 18:42
Nasza obrona to na razie jakiś horror.

Tuzin
22-10-2012, 18:43
9 minuta i Pogoń dwie setki miała. To nie może się dobrze skończyć.

R.
22-10-2012, 18:46
Esencja indolencji taktycznej Urbana. Kucharczyk na prawym skrzydle, Ljuboja wysuniety, Salinas na lawce...

Maciek
22-10-2012, 18:49
9 minuta i Pogoń dwie setki miała. To nie może się dobrze skończyć.

No nie może, bo niewykorzystane sytuacje się mszczą :lol:

PanC
22-10-2012, 18:55
I jest dwa.

Ale wczoraj Lechia...

(L)ukas
22-10-2012, 18:55
Co się dzieje:? 2 niewykorzystane szanse Pogoni i rzeczywiście się zemściło.

Tuzin
22-10-2012, 18:56
No nie może, bo niewykorzystane sytuacje się mszczą :lol:

Specjalnie to napisałem, bo zawsze jak sapię na naszych na forum to maks w ciągu 5 minut strzelają gola czy coś.

Bootleg
22-10-2012, 19:29
mecz jak mecz, ale umacnianie zgody trwa w najlepsze :) jak widać i słychać :brawo:

Breados
22-10-2012, 19:31
Spodziewałem się 4:5 czy coś, ale po tym jak Pogoń popadła w konsternację po tych bramkach, zapowiada raczej się na rozważne prowadzenie piłki, nie jestem sobie w stanie przypomnieć kiedy ostatni raz Legia roztrwoniła dwubramkowe prowadzenie w lidze.

Swoją drogą sędzia nieźle ochvjał z tymi kartkami :nienormalny:

Nazgul
22-10-2012, 20:02
Tak patrzę na ten mecz i przypomina mi się taki cytat z "Kowal - prawdziwa historia":

...jeśli napastnik ma pojęcie o piłce, to piłeczkę weźmie w tym momencie pod siebie. Natomiast drewniak huknie, zblokują mu i będzie rzut rożny.

Ech :)

detoxizer
22-10-2012, 20:41
Rzeźniczak... :kurde:
Wynik niezły, kolejny mecz, w którym na pierwsze 15 minut nie wychodzą z szatni.

Szawar
22-10-2012, 20:56
Swoją drogą sędzia nieźle ochvjał z tymi kartkami :nienormalny:

W przypadku Wawrzyniaka na pewno.

midzi
22-10-2012, 20:59
Ładna wygrana w przeciętnym stylu. Oby więcej takich 3:0 na wyjazdach.

detoxizer
22-10-2012, 21:00
Ładna wygrana w przeciętnym stylu. Oby więcej takich 3:0 na wyjazdach.

Właśnie o to chodzi. Mogą na wyjazdach grać przeciętnie, ale przywozić punkty. Najważniejsze to wygrywać wszystko u siebie.

R.
22-10-2012, 21:05
Kartka dla Wawrzyniaka to jeden z największych kuriozów sędziowskich jakie widziałem od dawna... No po prostu majstersztyk Jarzębiaka.

Antares
22-10-2012, 21:09
Zarówno druga żółta dla Dąbrowskiego za taktyczny faul i jak dla Hernaniego za chamskie wejście w pełni zasłużone.

beka
22-10-2012, 21:10
oglądając grę Rzeźniczaka dzisiaj zastanawiałem sie jak on może nazywać się profesjonalnym piłkarzem?

e(L)egion
22-10-2012, 21:46
Z tak grającym w obronie przeciwnikiem, a zwłaszcza bramkarzem, frajerstwem by było dzisiaj nie wygrać. Pomogło napewno to ze byliśmy na początku skuteczni bo po dwóch setkach Pogoni, dostali szybkie dwa gongi i sprawa była załatwiona. W sumie to jednak nie ma się czym podniecać bo nasza obrona oczywiście musiała zaliczyć parę klopsów. Także mecz do zapomnienia i teraz trzeba myśleć o Piaście.

Bonhart
22-10-2012, 21:59
Moze nie grali rewelacji, ale przyjemnie oglada sie druzyne, ktora grajac na wyjezdzie z beniaminkiem robi co do niej nalezy. Mysle, ze narzekanie na ich gre, kiedy po 8 kolejkach maja lidera, najwiecej strzelonych bramek i najlepszy bilans. Pamietajmy, ze przed i w trakcie sezonu stracilismy czolowa mloda strzelbe i doswiadczonego napastnika w gazie.
Teraz maja 3 mecze, zeby pokazac czy sa spod znaku strusich jaj i kielbasy, czy orzeszkow ziemnych i korniszonka ;) W tych 3 meczach kazdy wynik ponizej 9 punktow bedzie kolejnym znakiem zapytania odnosnie ich umiejetnosci i ambicji.
Aha, Danielu Ljuboja, fajnie ze jestes z nami :)

Bugi B.
22-10-2012, 22:02
Kuciak... :)

Parasol44
22-10-2012, 22:13
Janukiewicz...:jejku:

miszszczu
22-10-2012, 22:19
oglądając grę Rzeźniczaka dzisiaj zastanawiałem sie jak on może nazywać się profesjonalnym piłkarzem?

Rzeźniczak to be, Rzeźnik tamto be...
Takie dowalanie z przyzwyczajenia? Bo to modne? Bo chłopak grał na Widzewie?
To Piłkarz Legii Warszawa, może nie Legionosta ale jednak swój, nasz. Do jego zaangażowania nigdy nie można się przyczepić, oddaje serducho za Legię.

jajcarz
22-10-2012, 22:21

Oglądałeś mecz czy pierdolisz dla zasady?

Fatman
22-10-2012, 22:29
Porównując dziś grę Łukasika i Furmana, muszę przyznać, że ten drugi, choć grał tylko 20 minut, wypadł lepiej od tego, którego zastąpił i zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby postawić na niego w następnych meczach od pierwszej minuty. Szczególnie może podobać się jego gra do przodu, gdzie mając piłkę, nigdy nie zwalnia tempa akcji, a wręcz przeciwnie, napędza drużynę do coraz mocniejszych ataków. Z Vrodljakiem mogliby stworzyć bardzo sympatyczny duet na Piasta.

A tak w ogóle to Wolski wróci w tej rundzie do gry?

jayjay88
22-10-2012, 22:36
co do Wolskiego
na oficjalnej stronie było w zeszłym tygodniu info, że na razie przeprowadza rehabilitację na siłowni, do treningów z piłką wróci za 3-4 tygodnie.

beka
22-10-2012, 22:39
jajcarz - właśnie oglądałem, niestety tylko drugą połowę i na jej podstawie moja opinia. Balony w pole karne, z których nic nie wynikało, głupie straty, że już o wpadce z okolic 50 min gdzie sprawił Pogoni piękną akcję sam na sam nie wspomnę. Za każdym razem jak wychodzi na boisko widać czemu gra Jędrzejczyk a nie on.

Rzeźniczak to be, Rzeźnik tamto be...
To Piłkarz Legii Warszawa, może nie Legionosta ale jednak swój, nasz. Do jego zaangażowania nigdy nie można się przyczepić, oddaje serducho za Legię.

z założenia w dupie mam to co modne, nie obchodzi mnie gdzie kiedyś grał. A to, że widać u niego zaangażowanie do mnie nie przemawia - tak samo albo i bardziej serducho za grę z L na piersi dałoby kilka tysięcy ludzi. On jest niby profesjonalista, zarabia niemałe pieniądze, więc oczekiwałbym od niego trochę więcej niż jakieś tam chęci

bigpaolo10
22-10-2012, 23:10
Chcialbym podzielic sie kilkoma refleksjami , aczkolwiek pewnie skonczy sie to banem bo na tym forum banuja za to ze masz inne zdanie niz moderator (znam to z autopsji)...Jak by na to nie patrzyl z mojego punktu widzenia nasza LEGIA gra w tej chwili najbardziej widowiskowa pilke w ekstraklasie . Dzisiejszy mecz naprawde bardzo mi sie podobal , mimo iz w pierwszych 15 minutach nie istnielismy na boisku . Moze inaczej widze mecz ale postawa Legiuni bardzo mi zaimponowala . Cwaniactwo i wyrachowanie oplacilo sie......wyczekiwanie i konsekwencja w grze....wyrachowanie Ljuboji i jego spryt daja Legii "to cos" co powoduje ze mecze oglada sie z przyjemnoscia . Macius "ukladal" gre na to zeby nie stracic bramki....i obojetnie czy gralo sie u siebie czy na wyjezdzie . Cierpiala na tym widowiskowosc , aczkolwiek wyniki przerastaly czasami rzeczywistosc (mecz w Moskwie)...Bardzo podoba mi sie gra Legii w obecnym sezonie i musze niestety stwierdzic ze wyglada to lepiej niz za czasow Skorzy . Na ta chwile chyba mam racje poniewaz Legia jest liderem a jej mecze naprawde oglada sie z przyjemnoscia.....Nie wnikam w poczynania ITI bo to jest temat na osobna dyskusje

Paw(L)ak
22-10-2012, 23:15
Mecz przeciętny, ale rywal (szkoda, że to akurat musiała być Pogoń) zmiażdżony, są 3 punkty zainkasowane na trudnym terenie gdzie niejedna drużyna będzie miała ciężko, teraz trzeba o tym zapomnieć i myśleć o kolejnym meczu - jeżeli będzie tak zawsze, to mistrzostwo będzie całkiem realne, ale jak to wszyscy z tamtego sezonu bardzo dobrze pamiętamy, z naszymi grajcarami nigdy nic nie wiadomo, więc bez zbytniej podniety podchodzę do wyniku.
Indywidualnie trzeba wyróżnić:
- Kuciaka: wyjął dwie setki na początku i mimo tego, że trochę się dzisiaj ślizgał na murawie był ostoją drużyny.
- Koseckiego: mimo że gościa nie lubię, trzeba przyznać że całkiem niezły może być z niego grajek, niech tylko trochę masy nabierze, byle by nie przedobrzył bo zrobi się z niego mały, krępy kloc. Dzisiaj gol, asysta i niemiłosierne kręcenie obroną braci, wszystko na plus.
- Ljuboję: 2 bramki i przez cały mecz aktywna gra. Pierwszy gol może trochę z dvpy, ale brawo za przytomność w polu karnym i błyskawiczną reakcję na klops Janukiewicza. Drugi gol to już wykończenie topowego napastnika.
Reszta drużyny też nieźle, chociaż na zjebkę zasługuje tradycyjnie linia obrony za te dwie setki które na początku miała Pogoń.

Szkoda braci ze Szczecina. Mało, że dostali trójkę, to jeszcze dwóch podstawowych zawodników nie zagra z Koroną. W Kielcach będzie Pogoni ciężko.

(L)ukas
23-10-2012, 00:52
- Ljuboję: 2 bramki i przez cały mecz aktywna gra. Pierwszy gol może trochę z dvpy, ale brawo za przytomność w polu karnym i błyskawiczną reakcję na klops Janukiewicza. Drugi gol to już wykończenie topowego napastnika.

I do tego strzelał prawą nogą :D Ledwo, ledwo się dotoczyła, ale napastnika rozlicza się z bramek. Ciekawy jestem tylko kiedy się weźmie za wybijanie "piątek", bo co rzut wolny to Ljuboja już przy piłce :ok:

padre
23-10-2012, 01:24
I do tego strzelał prawą nogą :D Ledwo, ledwo się dotoczyła, ale napastnika rozlicza się z bramek. Ciekawy jestem tylko kiedy się weźmie za wybijanie "piątek", bo co rzut wolny to Ljuboja już przy piłce :ok:

Piłkarze mają pierwszeństwo...8)

Beny
23-10-2012, 08:12
Właśnie tak powinny wyglądać mecze z beniaminkami.
Dać pozwolić się wyszaleć, wyprowadzić dwie proste, kontrolować mecz, dobić w końcówce. Brawo.
Liczę na powtórkę w niedzielę.

juby
23-10-2012, 08:22
Pogoń akurat ładnie się prezentowała jak na beniaminka, poza tym meczem oczywiście.
Co do meczu:
- zadziwiająca skuteczność, ile w tym farta ile "umiejętności" to nie wiem:chees:
- Dziewczyna w perłach, Ljubo i Kuciak fajnie się zaprezentowali, Łukasik dla mnie też nieźle, miał parę fajnych przerzutów
- znowu mnie irytuje Rado, za długo holuje piłkę co kończy się albo stratą albo beznadziejnym podaniem, za mało szuka partnerów tylko sam próbuje kończyć
- Kucharczyk, ehh, może ja mam uraz do niego (tak jak do Rado chyba:\\), ale znowu jakiś mało widoczny.

Szawar
23-10-2012, 08:32
Właśnie tak powinny wyglądać mecze z beniaminkami.
Dać pozwolić się wyszaleć, wyprowadzić dwie proste, kontrolować mecz, dobić w końcówce. Brawo.
Liczę na powtórkę w niedzielę.

Brzmi to idealnie co napisałeś, ale dwa szybkie gongi mogły ustawić mecz Pogoni. Mieliśmy więcej szczescia na początku, a bramka Ljuboi i szmata Janukiewicza podłamały Portowców.

daimler
23-10-2012, 08:57
Nie.
Bo jest zwykłą piizdą.
:nl:

Don
23-10-2012, 09:09
Bardzo dobry mecz, 2 bramki na początku, potem na spokojnie, lecz nie za spokojnie i na koniec dobicie rywala i wywiezienie 3 pkt ze Szczecina, mam nadzieje że kolejny mecz będzie tak samo dobry ;)

MeHow
23-10-2012, 09:38
Zgoda w pełni - ***** Rzeźniczaka. Jeden balon, po którym Janukiewicz podarowałam nam bramkę nie jest wytłumaczeniem dla mijania się z piłką i prokurowania setek. Jego dośrodkowania z czystej łaskawości przemiliczę. Niech ma.

Kucharczyk za to moim zdaniem całkiem znośny mecz. Postarał się o czerwoną kartkę, potrafił minąć przeciwnika na boku, dodatkowo gdyby partnerzy bardziej ogarniali jego wejścia mógłby spokojnie skończyć z 2 czy 3 asystami.

Na plus też Kuciak, Ljubo i tranzystor.

Lillo
23-10-2012, 09:51
Wolski wróci dopiero wtedy jak wyjebią tego znachora.

Loko
23-10-2012, 09:52
Pod nieobecność Sagna naprawdę spróbowałbym wariantu z wysuniętym na szpicy Kucharczykiem a cofniętym Ljuboją, ale już wczoraj Urban po meczu powiedział, że raczej nie bedzie kombinował i zostanie tak jak jest, a szkoda bo to by mogło być dobre rozwiązanie.

Ważne 3 punkty, wróciliśmy na fotel lidera, gra wyglada nie najgorzej w naszym wykonaniu, niewątpliwie problem jest w pierwszych 15-20 minutach gdzie w ogóle nie gramy i dajemy szansę drużynie przeciwnej na zdobycie bramki.

Kuciak wczoraj to by nawet karnego wyjął jak by był. :)

grekus
23-10-2012, 10:11
Jak mozesz wychwalac Jedrzejczyka , przeciez to jest totalne drewno !
Praktycznie zero wyjsc do przodu o wrzutkach nie wspomne bo ich nie ma . Ogrywaja go niemilosiernie a juz najlepiej sie grzeje jak trzeba szybko z klepki rozegrac pile . Przy nim Rzeznik to geniusz techniki :D . Dobrze ze jeszcze nie gral Gol kolejny wirtuoz :D

LioneL
23-10-2012, 11:26
Jędrzejczyk zjada Rzeźniczaka na śniadanie. Jesteś bratem lub ojcem Kubusia, że go tak bronisz?

Ljubo i Kuciak wiadomo. Kosa dobrze.

Niektórzy dowalają się do Rado i Kucharczyka, a jak dla mnie to zagrali oni na solidne 4/6. Kucharczyk jak miał akcję na skrzydle to nie walił piłki na pałę w pole karne, tylko podnosił głowę i szukał partnerów (piękne znalezienie wbiegającego Radovica czy też dogranie do Ljubo). A Rado zagrał jedno z leszych spotkań od jakiegoś czasu w Legii, nie irytował tak bardzo swoimi stratami piłek.

Trochę przygasł Salinas, jak dotąd wyszedł mu tak naprawdę tylko jeden mecz z Podbeskidziem.

gniewko
23-10-2012, 11:51
Mam podobne zdanie co LioneL odnosnie Kucharczyka i Rado. Jedrzejczyk zjada Rzeznika to prawda ale w ofensywie ten drugi sporo lepszy. Wole jednak pilkarsko Jedze bez porownania, choc wg mnie mecz Rzeznikowi wczoraj wyszedl (pare bledow w obronie ale i dobrze z przodu). Ciekawe, ze Gol sie z lawki nie podniosl. Ogolnie mecz bardzo fajny, denerwowal tylko Lukasik z Vrdoljakiem pasywnoscia i brakiem agresji, dynamiki w odbiorze.

grekus
23-10-2012, 12:05
I co Ci to da ze mnie zaczepisz , mozesz bys chcial obrazic :D ,, Jesteś bratem lub ojcem Kubusia, że go tak bronisz? ;; To juz nie mozna miec swojego innego zdania ??? Rzeznik kiedys podpadl i o to glownie chodzi a jak Jedza gra padake to mam go wychwalac ?? Przeciez jak gramy tylko z jakims troche lepszym przeciwnikiem to on nawet nie spojrzy gdzie podac tylko wywala na pale . Piszecie o dosrodkowaniach ?? Kosie ze 3 rajdy wyszly i tyle , bramke musial strzelic bo inaczej to byscie go tu zjedli jakby spudlowal . A gdzie jego wrzutki przeciez to skrzydlowy ?? . Zauwazcie ze puki co Kosa przeciwko lepszej ekipie sie spala wychodza mu mecze z ogorkami . Mam nadzieje ze Jedzrejczyk niedlugo zagra bo chca go sprzedac :D wtedy przypomne o tym co pisalem albo odszczekam i zostane jego fanem :D

padre
23-10-2012, 12:27
Jak mozesz wychwalac Jedrzejczyka , przeciez to jest totalne drewno !
Praktycznie zero wyjsc do przodu o wrzutkach nie wspomne bo ich nie ma . Ogrywaja go niemilosiernie a juz najlepiej sie grzeje jak trzeba szybko z klepki rozegrac pile . Przy nim Rzeznik to geniusz techniki :D . Dobrze ze jeszcze nie gral Gol kolejny wirtuoz :D

Kubuś, daj spokój.

na fejsiku poćwicz hejtowanie Jędzy:pociesza:

btw. Drewniczak to ma dopiero wrzutki! Mistrz w swoim fachu :lol:
Ale żeby nie było - wczoraj od nie pamiętam kiedy zagrał tylko słabo. Jest progres.

grekus
23-10-2012, 13:07
Kubuś, daj spokój.

na fejsiku poćwicz hejtowanie Jędzy:pociesza:

btw. Drewniczak to ma dopiero wrzutki! Mistrz w swoim fachu :lol:
Ale żeby nie było - wczoraj od nie pamiętam kiedy zagrał tylko słabo. Jest progres.

Dlatego ze nie gral to tylko slabo :D oczywiscie chodzi mi o twojego idola :D

Hehe niech wam bedzie :dziekuje: . Puki co trzeba sie cieszyc z zwyciestwa z przecietna Pogonia . Pozyjemy zobaczymy . Swojego zdania na temat Jedrzejczyka raczej nie zmienie tak samo jak Gol i Żyro to drewniaki . A i cieszy mnie atmosfera na stadionie Pogoni zaznaczam ze nie bylem na meczu tylko tv. ale pamietam poprzednie mecze to wiekszosc to byly gwizdy na Legie . A po Valencji jak Legia grala z pogonia to juz sie nie dawalo wytrzymac ,gwizdy non-stop jeden typ sektor obok ublizal na maxa wiec kilku pobieglo zeby go przyciszyc . Wtedy sie wtracil fan-klub z Gryfina i powiedzieli ze oni sami to zalatwia :D Akcja byla szybka i skuteczna hehe . Szacuneczek dla nich

padre
23-10-2012, 13:39
Dlatego ze nie gral to tylko slabo :D oczywiscie chodzi mi o twojego idola :D

Hehe niech wam bedzie :dziekuje: . Puki co trzeba sie cieszyc z zwyciestwa z przecietna Pogonia . Pozyjemy zobaczymy . Swojego zdania na temat Jedrzejczyka raczej nie zmienie tak samo jak Gol i Żyro to drewniaki. A i cieszy mnie atmosfera na stadionie Pogoni zaznaczam ze nie bylem na meczu tylko tv. ale pamietam poprzednie mecze to wiekszosc to byly gwizdy na Legie . A po Valencji jak Legia grala z pogonia ...

Póki co niech Twoim idolem zostanie słownik ortograficzny.:look:

Co do Żyry - zgoda.

detoxizer
23-10-2012, 13:54
Żyro was jeszcze wszystkich zaskoczy! :foch: :prawi:

padre
23-10-2012, 13:57
Żyro was jeszcze wszystkich zaskoczy! :foch: :prawi:

Oby! Najmilsze zaskoczenie by było gdyby go sprzedali za 1,5 bańki ojro i wzięli np. Traore z Lechii.

grekus
23-10-2012, 14:10
Póki co niech Twoim idolem zostanie słownik ortograficzny.:look:

Co do Żyry - zgoda.

Brak slownika nie poprawi gry Legii ale za to brak Jedzy moze w tym pomoc . Oczywiscie jesli by choc troche przeznaczyli na transfery . Tylko ze problem w tym ze iti ma to chyba w du... Żyro ma papiery na gre tylko jemu ewidetnie nie chce sie rozwijac , on juz mysli ze jest wielki. Koncze i postaram sie nie dac sprowokowac :mistrz: .

e(L)egion
23-10-2012, 14:18
Pod nieobecność Sagna naprawdę spróbowałbym wariantu z wysuniętym na szpicy Kucharczykiem a cofniętym Ljuboją, ale już wczoraj Urban po meczu powiedział, że raczej nie bedzie kombinował i zostanie tak jak jest, a szkoda bo to by mogło być dobre rozwiązanie.

Urban jakiś czas temu
Szkoleniowiec Legii odnosi się także do wystawienia Kucharczyka i Żyry w napadzie. "Kucharczyk często podkreśla, że jako napastnik czuje się najlepiej. Ale jeśli miałbym go porównywać do Saganowskiego, to nie jest w stanie go zastąpić. (...) On bardziej bazuje na swojej szybkości i potrzebuje więcej miejsca, aby te atuty w pełni wykorzystać. (...) Niektórzy zawodnicy chcą grać na wielu pozycjach, ale ja czasami chciałbym, aby grali na jednej, ale dobrze" - dodaje trener Legii.
Także narazie nie ma takiej opcji.

LioneL
23-10-2012, 14:26
Rzeźniczak ze dwa sezonu temu miał życiową formę, grał naprawdę dobrze i był filarem prawej oborny Legii. Ale od tamtego czasu stacza się w dół ze swoją grą. W obronie jest wożony jak dzieciak, na co Jędrzejczyk sobie aż w takim stopniu nie pozwala. Najlepsza akcja pokazująca umiejętności Rzeźnika w obronie to ta w meczu z Norwegami na wyjeździe, jak go rywal z boku boiska po prostu ośmieszył (nie mylić z ograniem) i stworzył groźną sytuację.

Tak jak ktoś wyżej wspomniał mistrzostwem byłoby sprzedanie Żyro i ściągniecie za niego za free Traore. W sumie to i Adrianem Mierzejewskim bym nie pogardził, nie jest to wcale taki słaby zawodnik, a do tego nie stary - jeśli rzeczywiście byłby za darmo to można go brać.

lesko
23-10-2012, 14:31
http://tips-scores.blogspot.com

Darmowy Typ Dodany !:konfetti:

Alejku Masalama Muhamad
23-10-2012, 14:45
W mojej opinii Kucharczyk jest zbyt marny technicznie na środkowego napastnika, on właśnie nadaje się wyłącznie na bok boiska, bo tam jest więcej miejsca niż na środku i braki nie są tak widoczne. Chyba, że Legia powinna grać wyłącznie kontratakiem, wtedy byłoby to jakieś wyjście.. Tylko z kim grać kontratakiem? Z Piastem?

MeHow
23-10-2012, 16:42
Kucharczyk jest zbyt marny technicznie na środkowego napastnika
Stanko Svitlica.

Mario
23-10-2012, 16:54
W mojej opinii Kucharczyk jest zbyt marny technicznie na środkowego napastnika, on właśnie nadaje się wyłącznie na bok boiska, bo tam jest więcej miejsca niż na środku i braki nie są tak widoczne.

Czyli na skrzydłowego ma odpowiednią technikę? :lol: Przecież to środkowy napastnik nie musi robić nic, jego zadaniem jest dołożenie jakiejkolwiek części ciała, by piłka wpadła do bramki. A na boku? Kiwka, kiwka, zagranie, podanie itp...

SzydeL
23-10-2012, 17:05
Dobrze, że wygraliśmy, bo bałem się tego meczu po tym jak widziałem Pogoń na Widzewie w poprzedniej kolejce.Na szczęście są 3 pkt., które później mogą okazać się bardzo przydatne.Co do gry to w sumie nic ciekawego nie zagraliśmy, ale po tym poznaje się drużynę, gdy strzela bramkę, chociaż od pierwszych minut jest w defensywie i cudem nie traci dwóch bramek w 5 minut.Później mam wrażenie Pogoń wysiadła, a nie wiem zupełnie dlaczego.
PS.Przy bramce Ljuboji wiedziałem, że padnie już gol w momencie gdy obrońca główkował piłkę prosto na strzał Rzeźniczakowi. :D Podobnie straciliśmy bramkę w Trondheim, z tym, że tam padła od razu, bezpośrednio po strzale, a nie po dobitce i błędzie bramkiera. ;p

Yevaud
23-10-2012, 19:30
W mojej opinii Kucharczyk jest zbyt marny technicznie na środkowego napastnika, on właśnie nadaje się wyłącznie na bok boiska, bo tam jest więcej miejsca niż na środku i braki nie są tak widoczne. Chyba, że Legia powinna grać wyłącznie kontratakiem, wtedy byłoby to jakieś wyjście.. Tylko z kim grać kontratakiem? Z Piastem?

Kucharczyk jak dotad zagral jedna dobra runde.
Na jesieni 2010, kiedyt to gral jako napastnik wlasnie. Bywal czesto najlepiej ocenianym zawodnikiem. Przez "mendia" takze byl nominowany w kategorii odkrycie roku polskiej pilki. W Legii w tej kategorii byl bezkonkurencyjny.
Poniej byl przesuwany na inne pozycje i raczej spotyka sie z szyderstwami niz uznaniem.
Czy zaczal grac drastycznie slabiej, czy tez jednak gra z przodu mu bardziej lezala?

Papi
23-10-2012, 19:37
Paw(L)ak: Ljuboję: 2 bramki i przez cały mecz aktywna gra. Pierwszy gol może trochę z dvpy, ale brawo za przytomność

Napastnicy z jajami na całym świecie strzelają takie "z dvpy gole" i o to właśnie chodzi :D - Nie odpuszczać żadnej piłki! W lidze polskiej to co prawda dość "niepopularne" ale my na szczęście mamy Sagana i Ljubo dla których walka do końca to norma...nawet gdy im nie idzie to widać że im się CHCE (czego niestety nie można powiedzieć o wszystkich)

Fatman
23-10-2012, 19:49
Kucharczyk jak dotad zagral jedna dobra runde.
Na jesieni 2010, kiedyt to gral jako napastnik wlasnie. Bywal czesto najlepiej ocenianym zawodnikiem. Przez "mendia" takze byl nominowany w kategorii odkrycie roku polskiej pilki. W Legii w tej kategorii byl bezkonkurencyjny.
Poniej byl przesuwany na inne pozycje i raczej spotyka sie z szyderstwami niz uznaniem.
Czy zaczal grac drastycznie slabiej, czy tez jednak gra z przodu mu bardziej lezala?

Moim zdaniem, to on wtedy wypadał dobrze z braku solidnych piłkarzy u nas, bo wszyscy prezentowali się źle. Od tej pory Kucharczyk znacznie podniósł swoje umiejętności, co widać choćby po jego sposobie operowania piłką, która przestała go parzyć. Po prostu teraz jest znacznie silniejsza konkurencja.

mmm
23-10-2012, 20:14
Wielka prośba: ma ktoś link do pełnego meczu?

Brawo Kuciak, kto wie jakby potoczył się mecz, gdyby nadal grał u nas "ręcznik" :raca:

zinger
23-10-2012, 21:14
czy tez jednak gra z przodu mu bardziej lezala?

Z Piastem w PP zagrał na szpicy i strzelił gola. No ale trenerzy widocznie wiedzą lepiej.