PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zwrócić karnet czyli z poradnika młodego kibola :-)

mort
02-10-2012, 23:29
Ponieważ toczycie dyskusję w kilku tematach a pytania powtarzają się wciąż te same dla higieny forum dzięki jednemu z naszych forumowiczów (wielkie pozdro :D ) zebraliśmy poradnik pt. "jak zwrócic karnet" - żeby nie rozwalać dziesięciu tematów tu wszystko macie jak na dłoni :)

1. Co potrzebna, żeby zwrócić karnet?
Przyjść osobiście, zabrać kartę kibica, zabrać kartę płatniczę/ kartę kredytową/ numer konta.
Można też spróbować poprzez wysyłanie maila na adres pok@legia.pl z podaniem nr transakcji otrzymanego w mailu.

2. Gdzie mam iść? Kasa czy POK?
Zwrotu dokonujemy w kasie.

3. Kupowałem karnet w kasie, ale nie mam paragonu, co mam zrobić?
Nie potrzebujesz paragonu, karnet masz nabity na kartę kibica.

4. Czy dostanę potwierdzenie zwrotu?
Jak zwracają pieniądze na kartę to wydruk z terminala jest Twoim potwierdzeniem zwrotu karnetu.

5. Ile czasu czeka się na zwrot pieniędzy?
Nawet do 14 dni, więc wcześniej nie ma co interweniować.

6. Czy mogę dostać zwrot pieniędzy za mecz z Koroną (zamknięty stadion decyzją wojewody)?
Jak najbardziej, pieniądze się Tobie należą.

7. Co potrzebuję, żeby odebrać pieniądze za mecz z Koroną?
Tylko kartę kibica, reszta jak przy zwrocie karnetu. Można też spróbować poprzez wysyłanie maila na adres pok@legia.pl z podaniem nr transakcji otrzymanego w mailu.

8. W jakich godzinach otwarty jest POK?
Punkt Obsługi Kibica (POK) czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 19:00, w soboty w godzinach 10:00 – 17:00. W dniu meczu jest on otwarty do rozpoczęcia drugiej połowy.

m82
16-10-2012, 08:34
Mort POK i kasy nie są czynne w niedzielę, usuń tą informacje ponieważ wprowadza ludzi w błąd.

rch
24-10-2012, 18:14
Czy ktoś odzyskał już pieniądze ?
Zwróciłem karnet 29go września, Pani w okienku poprosiła mnie o kartę płatniczą do konta na które mieli przelać zwrot.
Do tej pory nic.
Maile wysyłane na pok@legia.com pozostają bez odpowiedzi.

novyr9
24-10-2012, 18:34
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=6062&page=182

Greq
11-11-2012, 15:00
czes legionisci jestem za jaworzna i chcialem sie zapytac jak ta karte kibica wyrobic co potrzeba dowod wiadome ale czy zdiecie tez musze miec dzieki za porade legia mistrz

Benek
11-11-2012, 15:08
czes legionisci jestem za jaworzna i chcialem sie zapytac jak ta karte kibica wyrobic co potrzeba dowod wiadome ale czy zdiecie tez musze miec dzieki za porade legia mistrz

Zdjęcie robią na miejscu.

Przypominam tylko, że obecnie trwa bojkot.

padre
11-11-2012, 17:39

:hmm:

Cześć koleżko.

Dziś świętujemy odzyskanie niepodległości przez naszą ukochaną Ojczyznę, więc taka prośba - pisz po polsku. ;)

A co do wyrabiania karty to rozkmiń to, co napisał Ci Benek1916 w drugim zdaniu.

Ha(L)ina
13-11-2012, 09:13
Czy ktoś odzyskał już pieniądze ?
Zwróciłem karnet 29go września, Pani w okienku poprosiła mnie o kartę płatniczą do konta na które mieli przelać zwrot.
Do tej pory nic.
Maile wysyłane na pok@legia.com pozostają bez odpowiedzi.

Ja karnet zwróciłam 27/10 a kasę miałam 31/10..szok

miszszczu
13-11-2012, 10:40
:hmm:

A co do wyrabiania karty to rozkmiń to, co napisał Ci Benek1916 w drugim zdaniu.

Ejże, ejże. A co to kolega ma problem z samodzielnym myśleniem, żeby mu narzucać, że ma bojkotować Legię?
To że licho pisz, nie znaczy zaraz, że wymaga myślenia za niego. Jego sprawą jest czy podążać za grupką pseudo kibiców Legii, która woli grandzić niż kibicować i jeszcze się obrażać, że ktoś grozi palcem za grandzenie.
Prawo nie jest idealne, ale jakieś tam jest i Legia Warszawa musi go przestrzegać, tak jak powinni robić to kibice. Nie Legia to prawo wymyśliła, tylko Legii to prawo narzucono. Nie rozumiem zatem dlaczego kibice zamiast walczyć z prawodawcami, walczą ze swoim ukochanym (???) klubem.

Reasumując - nie narzucaj koledze swojego zdania (jeśli to jest wogóle twoje zdanie) ...

erdo78
13-11-2012, 10:47
nie kompromituj się :nienormalny:

a-d-a-m
13-11-2012, 10:51
Nie rozumiem zatem dlaczego kibice zamiast walczyć z prawodawcami, walczą ze swoim ukochanym (???) klubem.

Ejże ejże, a czy prawodawcy każą ajtijajom traktować ludzi jak bydło? Wchodziłeś w ogóle kiedyś na Żyletę? Masz pojęcie o działaniach Błędowskiego?
Kibice nie walczą z Legią tylko z tępymi itiotami poprzez zaprzestanie finansowania ich iventów. Legię można oglądać i w tv i na wyjazdach, dopóki ktoś w tej korporacji nie pójdzie po rozum do głowy.

Ursynów1916
13-11-2012, 11:11
.
Prawo nie jest idealne, ale jakieś tam jest i Legia Warszawa musi go przestrzegać, tak jak powinni robić to kibice.

No właśnie to dlaczego mistrzuniu rażąco naruszają UoIM lejąc mocne alkohole na VIPach ? a na Żylecie alkomaciki i np kilkaset osób nie wchodzi !

Traktowanie NaS jak gów..o się skończyło ! Tłoczą nas jak bydło i traktują jak balast ! Do tego kapowanie na policję za zajmowanie nieswojego miejsca ! Trzeba nie mieć do siebie szacunku żeby pomimo tych szykan chodzić na mecze ! Wrócimy jak będzie inny właściciel !

Całe szczęście że ludzie pojmują że należy solidaryzować się z Żyletą i NaSzymi zasadami, te kilka tysięcy osób na meczach którzy wypięli się na Żyletę to zwykli zdrajcy i szmaty bez zasad a nie kibice !

miszszczu
13-11-2012, 12:05
No właśnie to dlaczego mistrzuniu rażąco naruszają UoIM lejąc mocne alkohole na VIPach ? a na Żylecie alkomaciki i np kilkaset osób nie wchodzi !

Wydaje mi się, że temat ten już został poruszony, że procentów w strefie VIP już nie będą dawać, oczywiście mogę się mylić

Traktowanie NaS jak gów..o się skończyło ! Tłoczą nas jak bydło i traktują jak balast ! Do tego kapowanie na policję za zajmowanie nieswojego miejsca ! Trzeba nie mieć do siebie szacunku żeby pomimo tych szykan chodzić na mecze ! Wrócimy jak będzie inny właściciel !

A dlaczego tak się dzieje? Czy na inne trybuny też jest problem żeby wejść - raczej nie. A dlaczego? Ano dlatego, że tam nikt nie rzuca achtungami, nie wymachuje racami itp. Nie bronię Błędowskiego i jego ludzi. Proponowałbym jedynie spojrzeć nieco bardziej obiektywnie na problem - część kibiców z Żylety święta nie jest - niestety za jej wygłupy karani są wszyscy.

Całe szczęście że ludzie pojmują że należy solidaryzować się z Żyletą i NaSzymi zasadami, te kilka tysięcy osób na meczach którzy wypięli się na Żyletę to zwykli zdrajcy i szmaty bez zasad a nie kibice !

Sam jesteś szmatą bez zasad a nie kibicem.
Niedawno miałem okazję być w Dortmundzie - poszedłem na Borusję. Jak myślisz - jaka była atmosfera? Za-je-bis-ta. A czy ktoś rzucał achtungami? Ktoś wyrywał pisuary?

Reasumując - szkoda bić piany, ty masz swój punkt widzenia, ja swój. Dla ciebie nie ma zabawy bez naruszenia prawa, ja uważam że można świetnie się bawić owego prawa nie łamiąc. Jeśli wyznacznikiem waszego przywiązania do klubu i kibicowania mają być burdy i "spalona ziemia" (jak w Norwegii) - wtedy jestem szmatą i zdrajcą - bo nigdy takiego bydlęcego zachowania popierał nie będę. Tak wiem - trzeba było zdemolować stadion na Rosenborgu bo woda była za zimna, Norwedzy kibicowali po Norwesku (i pewnie obrażali Legionistów) a kiełbaski były za ciepłe.
Zacznijcie zachowywać się jak dorośli zaczniecie być traktowani jak dorośli.
Proste i logiczne

beka
13-11-2012, 12:11
Niedawno miałem okazję być w Dortmundzie - poszedłem na Borusję. Jak myślisz - jaka była atmosfera? Za-je-bis-ta. A czy ktoś rzucał achtungami? Ktoś wyrywał pisuary?

podając za http://m.sport.pl/sport/1,104952,12709787.html

Według rzeczniczki policji w Dortmundzie, wielu fanów ekipy gości przyjechało na derby Zagłębia Ruhry tylko po to, by wywołać awantury, a ich celem nie było zobaczenie meczu piłkarskiego.

Do pierwszych starć z policją doszło przed spotkaniem. W stronę funkcjonariuszy poleciały kamienie, butelki i płonące race. Doszło też do bójki między zwaśnionymi grupami kibiców. By zaprowadzić porządek, policja użyła gazu pieprzowego.

Z kolei na pseudokibice sympatycy Schalke 04 używali środków pirotechnicznych i prowokowali miejscowych kibiców, m.in. poprzez spalenie flagi Borussii.

Natomiast pseudokibice drużyny z Dortmundu mają na swoim koncie zdemolowanie restauracji, której wyposażenie posłużyło im do ataku na policjantów, którzy zmuszeni byli do użycia armatek wodnych.
Spośród 200 zatrzymanych większość stanowiły osoby z Gelsenkirchen. Ranny został jeden funkcjonariusz. Wieczorem policja nie potrafiła jeszcze powiedzieć ilu kibiców ucierpiało.

szybki edit: czy w Niemczech piro przypadkiem nie jest zakazane?
http://3.bp.blogspot.com/_JRKJW_AvAVY/TOFNSrGWzoI/AAAAAAAAACk/RqG2Tc8rJyQ/s1600/vfb_dortmund_PYRO.jpg

a co do przestrzegania prawa przez miłościwie panujących itiotów to oprócz wspomnianego już alkoholu dorzuciłbym ochronę z zasłoniętymi twarzami i ukrytymi identyfikatorami, przetrzymywanie większej ilości danych osobowych aniżeli jest to wymagane czy tez dzielenie się tymi danymi z policją/PZPN bez zgody zainteresowanych osób.

Robert E. Lee
13-11-2012, 12:12
Wydaje mi się, że temat ten już został poruszony, że procentów w strefie VIP już nie będą dawać, oczywiście mogę się mylić

A dlaczego tak się dzieje? Czy na inne trybuny też jest problem żeby wejść - raczej nie. A dlaczego? Ano dlatego, że tam nikt nie rzuca achtungami, nie wymachuje racami itp. Nie bronię Błędowskiego i jego ludzi. Proponowałbym jedynie spojrzeć nieco bardziej obiektywnie na problem - część kibiców z Żylety święta nie jest - niestety za jej wygłupy karani są wszyscy.

Sam jesteś szmatą bez zasad a nie kibicem.

Reasumując - szkoda bić piany, ty masz swój punkt widzenia, ja swój. Dla ciebie nie ma zabawy bez naruszenia prawa, ja uważam że można świetnie się bawić owego prawa nie łamiąc. Jeśli wyznacznikiem waszego przywiązania do klubu i kibicowania mają być burdy i "spalona ziemia" (jak w Norwegii) - wtedy jestem szmatą i zdrajcą - bo nigdy takiego bydlęcego zachowania popierał nie będę. Tak wiem - trzeba było zdemolować stadion na Rosenborgu bo woda była za zimna, Norwedzy kibicowali po Norwesku (i pewnie obrażali Legionistów) a kiełbaski były za ciepłe.
Zacznijcie zachowywać się jak dorośli zaczniecie być traktowani jak dorośli.
Proste i logiczne

Spaliło się parę krzesełek, a ty się zachowujesz jakbyśmy wpędzili klub w blisko 280 mln dług, czy zatrudniali spadochroniarzy z naszych innych firm bo nigdzie indziej ich nie wezmą.
Problem z wejściem na Żyletę jest spowodowany głównie tym, że na pozostałe trybuny jest tyle wejść ile było planowane, a na żyletę zlikwidowali wejścia z jednej strony stadionu. Z jakichś względów zaprojektowano taką a nie inną liczbę...

Benek
13-11-2012, 12:12

To najpierw się dowiedz jak jest:)

A dlaczego tak się dzieje? Czy na inne trybuny też jest problem żeby wejść - raczej nie. A dlaczego?

A może dlatego, że na inne sektory jest bramek więcej niż na Żyletę??

ja uważam że można świetnie się bawić owego prawa nie łamiąc.

Wszyscy widzimy tą świetną zabawę w ostatnich meczach Legii. Bawcie się dalej:)

Angela
13-11-2012, 12:50
Pozwolę sobie zabrać głos w sprawie alkoholu na VIPie. Nic się nie zmieniło. Pracowałam na Jadze w Silverze, alkohol leje się litrami, praktycznie w centrum sali stoją napoje procentowe. I szczerze mówiąc wątpię aby to się miało zmienić, duża waga jest do tego przywiązywana przez gości :)

Ursynów1916
13-11-2012, 13:32
miszszczu

Właśnie tak jak ktoś napomknął pomijając już że traktuje się nas jak terrorystów przy wchodzeniu - to jest taki tłok i ścisk że jest to narażanie zdrowia i życia.
A zabrano nam wejście z drugiej strony tylko dlatego żeby bogaty klient z zachodniej nie mieszał się z plebsem przy wchodzeniu !

miszszczu
13-11-2012, 13:40
miszszczu

Właśnie tak jak ktoś napomknął pomijając już że traktuje się nas jak terrorystów przy wchodzeniu - to jest taki tłok i ścisk że jest to narażanie zdrowia i życia.
A zabrano nam wejście z drugiej strony tylko dlatego żeby bogaty klient z zachodniej nie mieszał się z plebsem przy wchodzeniu !

Staram się zrozumieć o co walczą kibice z Żylety jednak nie potrafię.
Chcecie powiedzieć że jak przeproszą za ścisk, dorzucą więcej kołowrotków to wrócicie na stadion?
Chyba nie prawda? W pakiecie jeszcze powinni pozwolić na sektorówki, race, przenieść drogi ewakuacyjne (najlepiej poza Żyletę) itd itp.
Dajmy na to że klub pójdzie na pewne ustępstwa - na jakie ustępstwa może liczyć ze strony kibiców?
Kilka prób zażegnania konfliktu już było - zawsze z marnym skutkiem. Żeby daleko nie szukać - może przykład nie do końca trafiony bo problem nie na lini klub - kibice, jednak bardzo ładnie pokazuje problem: Legioniści dostali zakaz wyjazdowy na Puchar Polski, za Bydgoszcz (fakt, że absurdalny ale dostali). Obeszli zakaz losując na gospodarza meczu finałowego w Kielcach Legię. Czym to się skończyło?? Trzeba było tyle rac, achtungów itp? Komu na rękę był kolejny zakaz wyjazdów na puchar? Jak można próbować "układać" się z Żyletą, kiedy z jej strony same NIE ....

Benek
13-11-2012, 13:50
Chcecie powiedzieć że jak przeproszą za ścisk, dorzucą więcej kołowrotków to wrócicie na stadion?

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/487386_431461743569370_1570108018_n.jpg

Tu masz wszystko napisane ładnie i wyraźnie.

a-d-a-m
13-11-2012, 13:50
Staram się zrozumieć o co walczą kibice z Żylety jednak nie potrafię.

To może zamiast się mądralować najpierw warto trochę poczytać?

Postulaty Grup

del. (Benek ci już napisał)

bloniaq
13-11-2012, 13:53
Kurva, Ciebie się już nie da czytać. Tak, chcemy łamać prawo na trybunach odpalając race i oczekujemy, że skoro zarząd zamierza kosić na nas grube hajsy z tytułu biletów i szamy na stadionie przy zerowych ambicjach sportowych (co wynika z polityki transferowej) to zarząd będzie przynajmniej łagodził konflikt między nami a wąsami rządem Donkiem czy chvj wie kim jeszcze. I że będzie traktował nas jako kogoś kto ich utrzymuje do chvja a nie jako nieproszonych gości. Zamiast tego zarząd dopierdala nam bo liczy że wypełni stadion Januszami Twojego pokroju. No to proszę bardzo bawicie się na trybunach wspaniale sami. Nas to gówno obchodzi. Przecież nie łamiemy aktualnie prawa, nie przeklinamy i nie dewastujemy. Biegnij wspierać KP zamiast tracić czas na forum dla ludzi z którymi nie da się "układać". Czego Ty tu jeszcze szukasz?

Cez(L)are
13-11-2012, 13:54
na jakie ustępstwa może liczyć ze strony kibiców?

Ja bede kupował po dwa hot-dogi na każdym meczu !

Tak ciezko zrozumiec ze kibice chca sie bawic tak, jak bawili sie na stadionach przez tyle lat? Bez nas atmosfera jest taka jak ostatnio - czyli nie ma jej wcale! Ale jak ktoś jest szmatą i łamistrajkiem to niech sie jara tym, że na stadionie, który ma kilkadziesiat tysiecy miejsc słychać to, co krzyczy trener w trakcie spotkania.

miszszczu
13-11-2012, 14:25
Czego Ty tu jeszcze szukasz?

Myślełem, że forum owo służy wymianie poglądów, pisaniu na tematy kibicowskie, o Legii i takie tam.
Widać, niektórym przeszkadza to, że ktoś ma inne zdanie na temat bojkotu niż te "jedynie słuszne".
Skoro Ty (Wy) możecie zachęcać i namawiać do bojkotu, to chyba ja mam prawo do namawiania do kibicowania prawda??
Nie chcecie - nie chodzicie - namawiacie innych do niechodzenia
Chcę - chodzę - namawiam innych do chodzenia
Tak, kurva - jeżdżę co 2 tygodnie z Sopotu i będę jeździł, czy właścicielem będzie ITI czy inny arab. Szczerze - wolałbym, aby Żyleta była pełna i kibicowała - oczywiste jest że jest wtedy lepsza atmosfera i lepiej na pewno gra się piłkarzom - o co w końcu chodzi kibicującym
Czytałem te pisemka o postulatach - i bez komentarza z mojej strony.

Kończę temat, bo ani Wy nie przekonacie mnie (co najwyżej mnie zobrażacie od szmat i temu podobnych) ani ja nie przekonam was.
Mam jedynie nadzieję że Legia będzie w końcu Mistrzem Polski i żadnego fanatyka z Żylety nie zobaczę na fieście z tego tytułu

Majkisek
13-11-2012, 14:36
Myślełem, że forum owo służy wymianie poglądów, pisaniu na tematy kibicowskie, o Legii i takie tam.

Sam sobie przeczysz. Czy któryś z postulatów jest jakiś nieodpowiedni? Nielogiczny? Niemożliwy do wykonania?

Cez(L)are
13-11-2012, 14:39
Czy któryś z postulatów jest jakiś nieodpowiedni? Nielogiczny? Niemożliwy do wykonania?

Wystarczy, że jest nie po jego myśli :) Żadnych argumentów z jego strony.

Benek
13-11-2012, 14:39
Mam jedynie nadzieję że Legia będzie w końcu Mistrzem Polski i żadnego fanatyka z Żylety nie zobaczę na fieście z tego tytułu

A co ma bojkot meczy do świętowania ewentualnego zdobycia mistrzostwa???????

bloniaq
13-11-2012, 14:43

No dokładnie. Skoro bez komentarza to nie pierd*l, że wychodzisz stąd bo Cię ktoś wyzywa. Po prostu nie umiesz odpowiedzieć na argumenty. Nie widziałem żeby Cię ktoś wyzwał. Ktoś tylko napisał że łamistrajki to szmaty. Ty natomiast zwróciłeś się do tej osoby personalnie. Ja Cię nie namawiam do niechodzenia. Jak Ci się podoba to sobie chodź. Oglądaj sobie mecze przy akompaniamencie okrzyków trenera i piłkarzy. Jaraj się tą wspaniałą atmosferą tworzoną przez zarząd KP, tymi emocjami o jakich marzyłeś, tą wspaniałą akustyką. Nas tam nie będzie bo nie będą nam mówić jak mamy dopingować naszą drużynę i co mamy robić na naszych trybunach i nie będą nami pomiatać byli SBecy przy pomocy swoich pachołów w śmiesznych narzutkach.

Angela
13-11-2012, 14:43
Bojkot nie równa się nie kibicowanie Legii. Tak samo się cieszymy z wygranej jak ty łamistrajku na stadionie. Więc nie rozumiem do czego ten wpis, że masz nadzieję, że Nas nie zobaczysz na Starówce :)

Benek
13-11-2012, 14:53
. Pracowałam na Jadze w Silverze, alkohol leje się litrami, praktycznie w centrum sali stoją napoje procentowe

A tak swoją drogą, mogłabyś Angela popstrykać trochę fotek:)

PuciPuci
13-11-2012, 14:59
bla bla bla pier* o szopenie

Ci bandyci kibole itd. mają więcej rozumu jak ten cały zarząd razem wzięty plus tacy kibice jak Ty. Przez te wszystkie lata Ci kibole i źli ludzie, którzy jak to to twierdzisz działają przeciw Legii wypracowali markę i rozpoznawalność jaką obecnie ma ten klub i to, że tyle osób w tym kraju tej Legii właśnie kibicuje czy się z nią utożsamia.
Bo nie przekonają mnie pier**, że to przez poziom sportowy ludzie walą. Od czasów gry Legii w LM jest tak naprawdę jedno wielkie gówno jeśli chodzi o poziom sportowy. Awans do LE? co sezon przynajmniej tam powinniśmy grać a raz na 2 lata faza grupowa LM - to jest minimum dla takiego klubu. A od czasu itiotów jest tak na prawde dojenie każdej złotówki i powiększanie długu. W każdej porządnej firmie już dawno taki zarząd by wywalono na zbity ryj. A tutaj jest odwrotnie każdy każdemu rękę myje ;). Tylko się na stanowiskach wymieniają (jak za komuny).
Nie jeden ***** i kibol jak to niektórzy mówią zarządzał by lepiej tym klubem jak oni :) bo do umiejętności dorzucili by jeszcze miłość do Legii ;).
I sam gdybym miał możliwość zarządzać Legią to bym szedł na układ - płace ew. kary tylko nie chce mieć np. rac na murawie. Wstawiam się za kibolami tylko nie chce mieć zawieszenia w pucharach za ew. dymy na stadionie. lobbuje za racami i ciągami a np 10% z wydawanych przez kibiców gadżetów idzie na pokrycie kar. Natomiast w zamian 0,50gr z biletu na Żyletę na oprawy meczowe. Coś za cos w ramach rozsądku i zasad fairplay a wiedziałbym, ze na kazdym meczu mam komplet widzów i super atmosferę, która ściąga po pierwsze ludzi po drugie sponsorów bo o Legii byłoby głośno w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Ale jakbyś nie widział to mamy traktowanie zupełnie odwrotne od zasad dzentelmenskich. Jesli itioci nas maja w dupe to czemu kibice maja im w nia wlazic? Powinno byc wlasnie odwrotnie - ja mam towar ja chce go sprzedac, szukam nabywcow. A iti wcale nie zalezy na nabywcach:) a czasy komuny sie dawno skonczyly zeby panstwo zalatwialo rynki zbytu :)
Co do innych kwestii to naprawde dlugo by pisac poruszylem tylko krotko kwestie atmosfery i ekonomii ktore sie bardzo mocno ze soba zazebiaja.
A konczac to jesli dojezdzasz z Sopotu to zacznij lepiej kibicowac Lechii niz przyjezdzac na Legie - zaoszczedzisz swoj czas i pieniadze i sie nie bedziesz tak wkurzal na tych zlych kiboli ktorzy niszcza ten klub ;) bo na Arce masz podobna sytuacje jak tutaj ;) wiec proponuje Ci lajtowe rozwiazanie twych rozterek co do kibicowania :)

Angela
13-11-2012, 15:10
Jeżeli dostanie firma dla której tam pracuję zlecenie to pstryknę. Nawet nie pomyślałam.

Yanks
13-11-2012, 15:14
Widać, niektórym przeszkadza to, że ktoś ma inne zdanie na temat bojkotu

Tak, przeszkadza ...

Kończę temat

... bardzo słuszna decyzja ....

Mam jedynie nadzieję że (...) żadnego fanatyka z Żylety nie zobaczę na fieście z tego tytułu

... a ja, że nie będę musiał więcej czytać Twoich tekstów.

Nazgul
18-02-2013, 09:37
Temat chyba do zamknięcia, co? ;)