PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Wisła Kraków [5.10.2012 g.20.40]

Strony : [1] 2

voytek
02-10-2012, 20:15
http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg840/scaled.php?server=840&filename=wisakrakw.png&res=medium

W piątek piłkarze Legii rozegrają kolejny mecz ligowy. O godzinie 20:45 przy Łazienkowskiej 3 podopieczni Jana Urbana podejmą Wisłę Kraków. Mecz, który w ostatnich latach był zapowiadany jako ligowy klasyk, tym razem głównie ze względu na formę krakowian nieco straci na wartości. GTS w ostatnich trzech meczach z Legią nie zdołał wygrać, a nawet strzelić bramki pomimo, że w poprzednim meczu rozegranym pod koniec marca 2012 roku Legia po czerwonych kartkach dla Jędrzejczyka i Gola kończyła spotkanie w dziewiątkę.

Historia ostatnich ligowych spotkań w Warszawie:
2011-10-02 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0 [Ljuboja 25, Gol 70]
2011-05-20 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0 [Cabral 45 (k), Szałachowski 90]
2010-05-08 Legia Warszawa – Wisła Kraków 0:3
2008-10-26 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1 [Grzelak 38, Chinyama 67]
2008-04-27 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1 [Rybus 29, 47]
2006-10-01 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:1
2006-05-13 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:2 [Vuković 48]
2005-05-22 Legia Warszawa - Wisła Kraków 5:1 [Sokołowski I 20, Włodarczyk 29, 34, 70, Magiera 60]
2003-09-19 Legia Warszawa - Wisła Kraków 4:1 [Vuković 52, Svitlica 53, Magiera 75, Surma 80]
2002-09-01 Legia Warszawa - Wisła Kraków 3:2 [Svitlica 3, Kucharski 68, Zieliński 83]

W historii ligowych rozgrywek Legia z Wisłą grały ze sobą 138 razy. Lepszy bilans zwycięstw w tych meczach mają piłkarze z Krakowa tj. 55 do 47, przy 36 remisach. Bilans bramkowy korzystny dla wojskowych 191-188. Piątkowe spotkanie będzie kolejną szansą Legionistów by podreperować tę niekorzystną statystykę i wejść na pozycje lidera w lidze.

Przed meczem z Wisłą Kraków sytuacja kadrowa w Legii powoli się stabilizuje. Do zajęć z drużyną wrócił Ivica Vrdoljak, którego uraz wykluczył z potyczkach z Rosenborgiem, Podbeskidziem, Górnikiem, Polonią, Piastem i Zagłębiem. Chorwat nie narzeka już na problemy zdrowotne i powinien być do dyspozycji sztabu szkoleniowego na spotkanie z „Białą Gwiazdą”. Legia wciąż będzie musiała radzić sobie bez Rafała Wolskiego i Michała Efira. W linii defensywy należy oczekiwać powrotu Artura Jędrzejczyka, który do Lubina nie pojechał, ponieważ Jan Urban pozwolił mu odpocząć.

Wisła ligowy sezon rozpoczęła od szczęśliwego zwycięstwa z GKS-em Bełchatów (2:1), kiedy decydującego gola w doliczonym czasie gry zdobył Genkow. Następnie nie miała już jednak tyle szczęścia - zaledwie zremisowała z Podbeskidziem (1:1), okazała się zdecydowanie słabsza od Polonii (1:3), a także Pogoni Szczecin (0:2). Potem po słabym meczu przyszło skromne 1:0 z Lechią Gdańsk. Ponownie bohaterem został Genkow. W poniedziałek zespół z Krakowa poniósł trzecią w tym sezonie ligową porażkę tym razem z Piastem Gliwice, który pokonując rywala 2:0 przyczynił się do dymisji Michała Probierza, która dziś została przyjęta przez władze Wisły. Nadal nie wiadomo, kto poprowadzi klub w piątkowym meczu przy Łazienkowskiej, który z 7 punktami po sześciu kolejkach zajmuje dopiero 11 miejsce w ligowej tabeli.

Na mecz z Legią do kadry Wisły powraca Łukasz Burliga, który pauzował w starciu z Piastem z powodu kartek. Nieobecny będzie Romell Quioto, wciąż cierpiący karę dyskwalifikacji 5 meczów za bezmyślny faul na Łukaszu Piątku w spotkaniu 3. kolejki ekstraklasy.

[B]Transfery Wisły przed sezonem 2012/2013:
Przychodzą: Damian Buras (P - Hutnik Nowa Huta (Kraków)), Łukasz Burliga (O - Ruch Chorzów), Michał Chrapek (P - Kolejarz Stróże), Jan Frederiksen (O - Broendby IF), Arkadiusz Głowacki (O - Trabzonspor Kulübü), Michał Miśkiewicz (B - FC Südtirol-Alto Adige), Romell Quioto (N - CDyS Vida (La Ceiba)), Daniel Sikorski (N - Polonia Warszawa)
Odchodzą: Mateusz Arian (P - MKS Kluczbork), Dudu Biton (N - Royal Standard de Ličge), Daniel Brud (P - Łódzki KS), Júnior Díaz (O - 1.FSV Mainz 05), Tomáš Jirsák (P - Botew Płowdiw), Milan Jovanić (B - zespół ME), Andraž Kirm (P - FC Groningen), Filip Kurto (B - Roda JC Kerkrade), Michael Lamey (O - RKC Waalwijk), Patryk Małecki (P - Eskişehirspor Kulübü), Gervasio Núńez (P - Quilmes AC), Dragan Paljić (O - Heracles Almelo), Łukasz Rojewski (N - Zagłębie Sosnowiec), Adrian Stanek (P - Soła Oświęcim)

Bootleg
02-10-2012, 21:35
No dobra gładkie 5-0 :paker:

a tak bardziej serio to, tydzień temu pisałem, że takie Zagłębie na wyjeździe trzeba pojechać... jak było każdy widział :poddaje: tak samo tym razem wydaje się, że jesteśmy murowanym faworytem i to zdecydowanie. Wszelkie atuty są po naszej stronie gramy przed własną publicznością (pozdro Panie wojewodo :chuligan: ), jesteśmy jakby nie patrzeć bez porażki w lidze, mamy dwójkę najlepszych strzelców w lidze... a i tak pewnie czeka nas męczenie buły. No, ale być może będzie jak w pierwszej linijce posta ;) a bywało już nieraz, bywało...

(L)ukas
02-10-2012, 21:41
Gdyby to był mecz wyjazdowy to każdy wynik byłby możliwy. W najgorszym wypadku będzie (kolejny) remis (polski Inter M.?). Stawiam na spokojne 2:0, Sagan i Ljuboja ;)

((L))ukasz
02-10-2012, 22:15
śniło mi się dziś ze było 5:1 dla nas, no ale w nocy miałem 40 stopni gorączki....

Szatan
02-10-2012, 22:26
Z taka gra w obronie, jaka Legia prezentuje w tym sezonie, to nie ma co liczyc, ze bedzie na zero z tylu. Ale powinny byc 3 punkty.

Rasenith
02-10-2012, 23:21
Wisła w kryzysie i słaba jak nigdy? W dodatku bez trenera? To idealny moment na to, żeby nasze darmozjady i nieroby mieniące się piłkarzami pomogły kolegom z Krakowa się odbudować. Mając w pamięci ostatenie mecze nie zdziwię się jak przegrają w niegodny sposób.

jayjay88
02-10-2012, 23:26
z drugiej strony, to że Wisła nie ma trenera to może oznaczać, że te piłkarze z Krakowa mogą podejść bardziej ambicjonalnie do meczu- żeby wykazać się przed nowym trenerem. Ale obym się mylił.

PuciPuci
03-10-2012, 03:23
z drugiej strony, to że Wisła nie ma trenera to może oznaczać, że te piłkarze z Krakowa mogą podejść bardziej ambicjonalnie do meczu- żeby wykazać się przed nowym trenerem. Ale obym się mylił.

O to to chciałem poruszyć. Ile to już zespołów, które po zwolnieniu zaczynały grać w piłkę w polskiej lidze się znajdywało. Niestety równie dobrze Wisła mogła tak grać bo nie chcieli swojego trenejro - co też częstą praktyką jest, o której się nie wspomina. Ale taka jak napisałeś - obyś się mylił ;)
A co do samego meczu to, jako że ostatnio nastawiałem się na wygrane (chodź podświadomość kłuła mnie w głowę i mówiła - dawaj obstawiaj remisy) to teraz podchodzę bardziej z dystansem i stwierdzam, że pewnie bez ostrej najebki to się obejrzeć tego nie będzie dało - ale obym się mylił :prawi: :mistrz:
Chodź patrząc na to k*** szczerze to każego do tej pory powinni lać bo to ogóry były.. i to boli (no oprócz Górnika bo naprawdę tworzą świetny kolektyw jak na polskie warunki).

jayjay88
03-10-2012, 09:18
Ciekawy jestem czy na boisko od 1 minuty wybiegnie Vrdoljak- jeśli wierzyć Urbanowi, to ma byc gotowy na Wisłę. Wydaje się, że Łukasikowi czy Furmanowi przyda się obok jakiś bardziej doświadczony środkowy. Tylko ciekawe w jakiej on jest formie po kontuzji.

a-d-a-m
03-10-2012, 09:19
Chodzą słuchy, że starszyzna chciała zwolnić Probierza, więc wcale bym się nie zdziwił gdyby w Warszawie zagrała zupełnie inna Wisła niż w Gliwicach... Nie zmienia to jednak faktu, że to i tak najsłabsza ekipa Krakusów od dobrych 10 lat, więc każdy inny wynik niż nasze zwycięstwo będzie totalną kompromitacją...

(L)ukas
03-10-2012, 11:24
Tomasz Kulawik został nowym szkoleniowcem Wisły Kraków - poinformowała stacja Orange Sport. Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Nazwisko byłego piłkarza Białej Gwiazdy przewijało się w polskich mediach już wcześniej.

za: Orange Sport

jayjay88
03-10-2012, 11:30
ciekawe czy tymczasowo czy na stałe.

tkatchuck
03-10-2012, 11:55
W zasadzie to może być każdy wynik. Nie wierzę, że Wisła jest tak słaba jak w ostatnich meczach, oni po prostu chcieli się pozbyć trenera. Z remisu będę zadowolony.

johnflower
03-10-2012, 12:29
W zasadzie to może być każdy wynik. Nie wierzę, że Wisła jest tak słaba jak w ostatnich meczach, oni po prostu chcieli się pozbyć trenera. Z remisu będę zadowolony.

W tej lidze zawsze może być każdy wynik. W teorie spiskowe o pozbywaniu się trenera nie wierzę, a z remisu Legii nigdy nie jestem zadowolony.

a-d-a-m
03-10-2012, 13:01
W tej lidze zawsze może być każdy wynik. W teorie spiskowe o pozbywaniu się trenera nie wierzę, a z remisu Legii nigdy nie jestem zadowolony.

jak starzy mało grają to nie są zadowoleni bo nie zarabiają, jak za ciężko pracują też nie są zadowoleni, ot polska piłka właśnie... zwal;nianie trenerów przez kopaczy jest na porządku dziennym...

a trenerem Wisły został Kulawik czyli zaciskania pasa ciąg dalszy

Yevaud
03-10-2012, 15:06
Zaciskanie pasa w Wisle moze wyjsc Wisle na dobre.
Zaciskanie pasa w Groclinie Dyskobolii Polonii Katowice poki co wychodzi calkiem dobrze, takze sportowo.

Zaciskanie pasa czesto wiaze sie z obcinaniem pensji darmozjadom lub/i wyrzucaniem ich.
U nas niestety najwiecej darmozjadow jest na stanowiskach dyrektorskich i to oni decyduja gdzie zaciskac pasa - wiec na pewno nie zaczna od siebie.

Domino KG(L)
03-10-2012, 18:30
Co do Wisły nie wierzę , ze jest taka słaba - dla mnie ewidentnie grali żeby zwolnieć trenera. W Warszawie zupełnie inaczej będą grać niż z Piastem , który wcale słaby nie jest. Gliwiczanie na dzień dzisiejszy grają świetny futbol, chyba najlepszy obok Górnika. Wiadomo, że nie wszystko im wychodzi ale styl, zespołowość, ambicja - tego im odmówić nie można.

Fatman
03-10-2012, 18:59
Bez przesady, przecież nie jest też tak, że, nawet zakładając ich grę przeciwko Probierzowi, mogą tak od razu wskoczyć na jakiś znacznie wyższy poziom. trzeba ich zlać i tyle.

e(L)egion
03-10-2012, 19:19
Mi się trochę przypomina sytuacja sprzed 3-ech lat przed derbami. Może nie wszystko było analogiczne bo my mieliśmy 3 zwycięstwa z rzędu w tym z Wisłą na wyjeździe od "XXX la"t (no w zasadzie to było w Sosnowcu) ale czarnuchy wydawały się równie przesłabe. Tak jak Wisła do meczu z nami w czterech poprzednich meczach przegrali 3 i też przed meczem z nami zwolnili trenera i wzięli tego Bakero. Mieliśmy ich pojechać jak za dawnych lat, a skończyło się na 1-1 po strzale życia jakiegoś czarnego i ogólnych męczarniach. Zupełnie się nie zdziwie jak w piątek będzie tak samo.

W terminologii bukmacherskiej jest to dla mnie typowy mecz "no bet". My nie jesteśmy wcale tak mocni jak to się na początku wydawało, a Wisła jest trochę nieobliczalna. Graczy mają mimo wszystko, jak na polskie warunki, dobrych więc na taki mecz mogą spiąć poślady. Z drugiej strony ostatnio pokazywali, że są denni. Pytanie tylko ile z tej denności to było knucie przeciwko Probierzowi. Oczywiście nawet jeśli to było knucie, to tak jak zauważył Fatman, w piątek raczej nie wskoczą na Borkowy "całkiem inny poziom" ale wystarczy się choć trochę sprężą i nasi mogą mieć znowu "mokro". Dodatkowo na meczu zapowiada się stypa, więc wymówka jest już gotowa. Ja tam nie nastawiam się na nic wielkiego. Oby wyszarpali to 1-0.

Huxley
03-10-2012, 23:02
Będzie w plecy, bo wiślakom nagle się przypomni, że jednak coś tam potrafią, a nasi piłkarze pewnie się zmotywują do meczu w ten sposób: "przecież tam nie ma trenera, tamci się przecież położą, przecież nie trzeba się będzie wysilać"...po meczu dorzucą, że przegrali przez Żyletę...

gizo
04-10-2012, 00:59
Będzie dobrze.

Gregor79
04-10-2012, 16:20
Chcę byc optymistą przed meczem i po , grzechem będzie nie wygrac z tak słabą Wisłą jak teraz,ale jak juz ktos tu pisał to tylko polska liga i wszystko moze sie zdarzyc , jesli zagramy swoje i nie zdarzą sie jakies błędy Warzywniakowi lub innemu młodemu ogórkowi (czytaj Łukasik) to powinno byc dobrze mnie zadowoli każda wygrana nawet 1:0 . W końcu dawno nie wygralismy meczu w lidze.

tkatchuck
04-10-2012, 17:22
Chcę byc optymistą przed meczem i po , grzechem będzie nie wygrac z tak słabą Wisłą jak teraz,ale jak juz ktos tu pisał to tylko polska liga i wszystko moze sie zdarzyc , jesli zagramy swoje i nie zdarzą sie jakies błędy Warzywniakowi lub innemu młodemu ogórkowi (czytaj Łukasik) to powinno byc dobrze mnie zadowoli każda wygrana nawet 1:0 . W końcu dawno nie wygralismy meczu w lidze.

Łaska kibica na pstrym koniu jeździ, jak widać. Jeszcze niedawno Łukasik był zajebisty, bo zagrał pięć spotkań na wysokim poziomie, a teraz po dwóch słabszych jeździcie po nim od ogórków.

Gregor79
04-10-2012, 18:51
Łaska kibica na pstrym koniu jeździ, jak widać. Jeszcze niedawno Łukasik był zajebisty, bo zagrał pięć spotkań na wysokim poziomie, a teraz po dwóch słabszych jeździcie po nim od ogórków.

Gdyby nie kontuzja Ivicy to by Łukasik prawdopodobnie nie grał . Niestety w Legii jest taka polityka zeby na siłe promowac młodych,(tak się tłumaczy brak kasy na transery) nie wazne jak grają ,nawet kosztem wyników ,ważne zeby potem ich sprzedac dobrze, dlatego trenerem jest Urban,który przewidział że samymi młodymi nie da się wszystkiego wygrac,oni uczą się grac w Legii i swoje błędy muszą popełniac.

detoxizer
04-10-2012, 19:02
Gdyby nie kontuzja Ivicy to by Łukasik prawdopodobnie nie grał . Niestety w Legii jest taka polityka zeby na siłe promowac młodych, nie wazne jak grają ,nawet kosztem wyników ,ważne zeby potem ich sprzedac dobrze, dlatego trenerem jest Urban.

Stary, ale o Łukasiku można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest ogórkiem. :lol:

Adqs
04-10-2012, 19:10
http://zniczpruszkow.com.pl/e107_plugins/e107_gallery/albums/Znicz%20Pruszkow%200-2%20Wisla%20Pulawy/33.JPG Beret szukał młodych na meczu Znicz Pruszków - Wisła Puławy.
Marek, wiem, że czytasz: Dawid Pożak, Arek Maksymiuk
a i ten... Adrian Paluchowski

POLECAM!

Gregor79
04-10-2012, 19:11
Stary, ale o Łukasiku można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest ogórkiem. :lol:

ale młodym i nieukształtowanym juz tak ;) ,on dopiero nabiera szlifu(Urban okreslił to jako częsc rozwoju piłkarskiego ) , nie ma asyst ,nie ma bramek moze z czasem daj mu Boże jak najlepiej.

tkatchuck
04-10-2012, 20:10
Saganowskiego nie ma w kadrze na Wisłę. Pięknie. Stawiam bezbramkowy remis w ciemno.

Lillo
04-10-2012, 20:47
ale młodym i nieukształtowanym juz tak ;) ,on dopiero nabiera szlifu(Urban okreslił to jako częsc rozwoju piłkarskiego ) , nie ma asyst ,nie ma bramek moze z czasem daj mu Boże jak najlepiej.

Co ty za metanol chlejesz, Łukasik to nasz najlepszy środkowy pomocnik, gdyby Vrdoljak miał grać jedynego defensywnego to by spuchł po pierwszej połowie a w drugiej człapał jak w ostatniej rundzie.

Bootleg
04-10-2012, 20:54
Brak Sagana na Wisłę :roll: kontuzji nie ma, więc o co chodzi?

Buzz
04-10-2012, 21:06
Kolejny przykład głupoty ze strony tej ajtijajowej zgrai. Podali, że Sagana nie będzie, ale już nie łaska napisać 1 zdanie więcej, dlaczego go nie będzie? :poddaje:

E: Aha. A skąd to info?
E2: Już widzę.

Maciekso
04-10-2012, 21:06
za: legia.com

Badania okresowe ujawniły u Marka Saganowskiego zaburzenia kardiologiczne, które wymagają dalszej diagnostyki.

W najbliższych dniach zawodnik przejdzie dalsze szczegółowe badania. Niestety, do momentu zdiagnozowania problemu Marek Saganowski nie będzie mógł trenować. Nie jest również możliwy jego udział w meczu z krakowską Wisłą.

Oby wrócił jak najszybciej...

Kempes
04-10-2012, 21:08
Opieranie ataku na dwóch 34-latkach jest bardzo ryzykowne. I mam nadzieje że nie zacznie to od dziś wychodzić..

Może zazębi się znów stary duet ofensywy Rado-Ljuboja (szpica); lub ewentualnie Salinas-Ljuboja. Jakoś chętniej zobaczyłbym to drugie rozwiązanie..

księciuniu
04-10-2012, 21:09
Miejmy nadzieję, że to się nie okaże nic poważnego :-/

Ale gradu bramek to jutro bym się nie spodziewał.

Fatman
04-10-2012, 21:10
Może Kucharczyk zagra wysuniętego napastnika?

IX14
04-10-2012, 21:12
Sagan też bojkotuje;) odradzam jutro granie tego meczu na sts.

Maciekso
04-10-2012, 21:12
Prędzej obstawiałbym, że Ljuboja zagra na szpicy, a za nim będzie Salinas, co oznacza, że na skrzydłach znowu Żyro z Kosceckim

Gregor79
04-10-2012, 21:54
Kolejny przykład głupoty ze strony tej ajtijajowej zgrai. Podali, że Sagana nie będzie, ale już nie łaska napisać 1 zdanie więcej, dlaczego go nie będzie? :poddaje:

E: Aha. A skąd to info?
E2: Już widzę.

Brak słów ,ponoc Walter kibicuje wisle i musiał osłabic Legie ,nie mieli kiedy tego robic? niech te iti juz wy...

Ps; Sagan wierze że to nic powaznego ,czekamy na szybki powrót,pewnie juz po meczu z wisłą

midzi
04-10-2012, 22:40
Zdrowyś?

Zdrowia Sagan. Obyś wrócił na następne spotkania.

Huxley
04-10-2012, 22:47
Na szpicę tylko Kucharczyk....mam nadzieję, że u Sagana to nic nie znaczące szmery.

LioneL
05-10-2012, 08:35
Żewłakow przed meczem z Wisłą :kac:

- Czym dla Legii są mecze z Wisłą? Derbami Polski. Podobnie jak pojedynki Legii z Lechem czy ze Śląskiem. Klasyka ligi, zmieniająca się w zależności od pozycji naszego przeciwnika w tabeli. Dawniej to były mecze Legii z Górnikiem, Ruchem, a potem Widzewem, teraz są inni przeciwnicy. Ale z jednej strony Legia jest zawsze, a Wisła prawie zawsze. Za nami i chłopakami z Krakowa stoi historia - opowiada w rozmowie z "Rzeczpospolitą" kapitan Legii Michał Żewłakow.

Wisła zmieniła trenera, więc ma problem...

- A my to nie? Dla Legii trzy kolejne mecze bez zwycięstwa to porażka. Wszyscy w klubie są niecierpliwi, to widać i czuć. Nie myślimy o tym, co dzieje się w Wiśle, ale wiemy, że dla niej mecz na Łazienkowskiej też może mieć przełomowy charakter. Tomasz Kulawik zna Wisłę, wie, jak ją zmotywować przed wyjazdem do Warszawy. Chociaż, prawdę mówiąc, chłopaki z Wisły i bez tego będą gotowi do walki. Wiem, jak my się zachowujemy, jadąc do Krakowa. Powinniśmy wygrać i ponieważ w górze tabeli jest ścisk, trzy punkty bardzo poprawiłyby naszą pozycję.

Za wami stanie cały stadion.

- Nie cały, niestety. Bez połowy Żylety. A doping 30 tysięcy widzów bardzo by się przydał. Szkoda, że tak się stało, ale niektórzy kibice na Żylecie muszą się zmienić. Nie może być tak jak dotychczas, bo traci na tym drużyna i klub.

legia.net

Niech on najpierw zmieni swoją formę, a nie szczeka jak ratlerek.

m82
05-10-2012, 08:35
Sagan też bojkotuje;) odradzam jutro granie tego meczu na sts.

Typ jest prosty X2 8)

Beny
05-10-2012, 08:58
O ile Rzeźniczak to miękka pipka i nie raz dawał pokaz swojej głupoty i oderwania od rzeczywistości, to myślałem że Żewłakow z racji wieku i doświadczenia ciutek mądrzejszy. Gdyby jeden z drugim mieli tyle jaj co "niektórzy kibice z Żylety", to byśmy teraz grali w Lidze Mistrzów po zeszłosezonowym mistrzostwie. Niech spierdala.

A co do meczu. Na początku tygodnia byłem optymistą, Wisła jest przecież cienka jak siki pająka, więc wygrana to obowiązek. Ale im bliżej piątku, tym większe mam obawy. Nowa miotła (no może miotełka) zawsze wyzwala +25%, a nasi oczywiście już mają w głowach, że wygrali skoro GTS tak dołuje, pogonili trenera i w ogóle kupa. Z tym, że to zawsze źle się dla nas kończyło. Słabo więc to widzę. Jak nie zepną pośladów, to remis będzie sukcesem. Z tym, że to czwarty z rzędu, a więc w perspektywie jedynego wyniku całych rozgrywek kolejna porażka, nawet przy ślimaczącej się znów czołówce.
W normalnych warunkach powinni wyjść i wrzucić trójkę do przerwy. Szkoda, że od normalnych warunków dzielą nas już całe lata.

A co do Sagana, to mam nadzieję, że nic groźnego. Z sercem po trzydziestce nie ma żartów.
Na wszelkich wypadek może niech nie bada/leczy go nasz sztab medycznych cudotwórców.

a-d-a-m
05-10-2012, 09:13
Sagana bardzo szkoda, ale itiotom wychodzi po raz kolejny bokiem to dziadowanie i liczenie, że jakoś to będzie, byle taniej... Myśleli, że cały sezon ogarną zatrudniając jednego i to 34-letniego napastnika...

fan1988
05-10-2012, 09:53
20:45 05.10.2012 Legia Warszawa-Wisła Kraków
T-MOBILE EKSTRAKLASA W NECIE
http://nafalisportu.cba.pl/viewtopic.php?p=14098&sid=5006b068bea4d79325e51f13eb994055#14098

brachu
05-10-2012, 10:09
Sagana bardzo szkoda, ale itiotom wychodzi po raz kolejny bokiem to dziadowanie i liczenie, że jakoś to będzie, byle taniej... Myśleli, że cały sezon ogarną zatrudniając jednego i to 34-letniego napastnika... tu nie chodzi o dziadowanie ,ale jak to mogło dopiero teraz wyjść na jaw ?

a-d-a-m
05-10-2012, 10:23
tu nie chodzi o dziadowanie ,ale jak to mogło dopiero teraz wyjść na jaw ?

Mi nie chodzi o opiekę medyczną, tylko o ich oszczędzanie na wszystkim na czym się da... Trener przez 2-3 miesiące gadał do ściany, że konieczny jest jeszcze jeden napastnik, bo samym Saganem nie damy rady, to Zygo, Jóźwiak i inni mądrale to zlali, bo przecież "jakoś to bedzie"... Marek będzie zdrowy, będą omijały go kontuzje, a kartek w ogóle nie będzie dostawał...

detoxizer
05-10-2012, 10:30
Ja w takiej sytuacji postawiłbym na Kucharczyka na szpicy.

voytek
05-10-2012, 10:33
Trener przez 2-3 miesiące gadał do ściany, że konieczny jest jeszcze jeden napastnik, bo samym Saganem nie damy rady

Prędzej czy później to musiało wyjść bokiem. Może w końcu Urban zacznie traktować Kucharczyka jak napastnika zamiast miotać nim po skrzydłach, gdzie kompletnie się nie sprawdza. Toporny jest, ale na szpicy grać powinien.

a-d-a-m
05-10-2012, 10:37
Też tak myślałem, ale po obejrzeniu meczu w Gliwicach gdzie Kucharz był tak ustawiony, dochodzę do wniosku, że na szpicy będzie bardziej przydatny przy grze z kontry... W grze kombinacyjnej, czyli w 99% meczów u siebie, czarno go widzę...

voytek
05-10-2012, 10:51
za netownią, ruletka straszna, Żewłak w końcu ławka

Kapitan Legii nie zagra w dzisiejszym meczu z Wisłą. Trener Jan Urban chce posadzić na ławce rezerwowych Michała Żewłakowa. Na środku obrony od pierwszej minuty wystąpi Artur Jędrzejczyk. Szkoleniowiec zamierza dokonać zmian po ostatnich błędach defensywy. Legia traci sporo goli w lidze, a "Żewłak" jest w bardzo przeciętnej formie.

Jędrzejczyk ma mnóstwo sił, ponieważ w poprzednim ligowym spotkaniu, z Zagłębiem (2:2), zabrakło go w składzie. Urban obawiał się, że "Jędza" otrzyma czwartą żółtą kartkę w sezonie, co skutkowałoby dyskwalifikacją na mecz z Wisłą. - Postanowiliśmy dać Arturowi trochę odpoczynku. Do tej pory występował w każdym spotkaniu - tłumaczył trener zespołu z Łazienkowskiej. Powrót Jędrzejczyka to nie jedyna zmiana w stosunku do meczu z Miedziowymi. Dzisiaj od pierwszej minuty zagra również Ivica Vrdoljak, powracający na boisko po miesięcznej absencji spowodowanej kontuzją. Chorwat wskoczy do pierwszej jedenastki zamiast Daniela Łukasika, który ostatnio jest w słabszej dyspozycji. - Musimy być przygotowani, że młodzi będą mieli wahania formy. Vrdoljak to jeden z liderów drużyny, bardzo nam go brakowało - nie ukrywał Urban.

Przypuszczalny skład Legii - Kuciak – Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Astiz, Wawrzyniak – Kosecki, Furman, Vrdoljak, Salinas – Radović – Ljuboja

Piotr(L)2006
05-10-2012, 12:35
Dziś w naszym mieście zaczyna się też zlot Fanklubu Barcelony, potrwa do niedzieli. Prośba o nie "pozdrawianie" jak leci wszystkiego co czerwono niebieskie na mieście ;-)

a-d-a-m
05-10-2012, 12:42
a ty fanie Barcy nawet nie znasz barw swojej drużyny?

Piotr(L)2006
05-10-2012, 12:50

chłopcze jak ja kibicowałem pod Żyletą to Twoi rodzice bawili się w piaskownicy

księciuniu
05-10-2012, 12:54
Ale a-d-a-mowi chodziło chyba o to, że barwy Barcy są granatowo - bordowe, a nie "czerwono niebieskie".
:hipis:

Piotr(L)2006
05-10-2012, 12:54
a w czasie pseudo derbów pewnie wpieprzałeś popcorn na Wschodniej jak nas gazowali

detoxizer
05-10-2012, 12:56
a w czasie pseudo derbów pewnie wpieprzałeś popcorn na Wschodniej jak nas gazowali

:lol::lol::lol:
Pozamiatane.

Piotr(L)2006
05-10-2012, 12:57
Ale a-d-a-mowi chodziło chyba o to, że barwy Barcy są granatowo - bordowe, a nie "czerwono niebieskie".
:hipis:
to niech spróbuje je odróżnić na mieście, mam tam po prostu trochę znajomych i tyle w temacie

a-d-a-m
05-10-2012, 13:02
chłopcze jak ja kibicowałem pod Żyletą to Twoi rodzice bawili się w piaskownicy

szacun Mordo :uklony:

Trela to TY??? :lol:

to niech spróbuje je odróżnić na mieście, mam tam po prostu trochę znajomych i tyle w temacie

i pewnie myślałeś, że ktoś tych pajaców pomyli z kibicami z Grodu Kraka, tak? :lol:

nevermind
05-10-2012, 13:12
a ta barcelona to jakas zgoda Legii albo chociazby układ huliganski, ze nie mozna jej tknac?! :lol:

Z racji miejsca zamieszkania, tez mam paru znajomych wislaków ktorzy jada na mecz na Łazienkowską. Plissssska nie tykajcie ich i tyle w temacie. :lol:

piotraswrc
05-10-2012, 13:30
1. kolejka - wygrywamy
2. kolejka - wygrywamy
3. kolejka - wygrywamy
4. kolejka - remisujemy
5. kolejka - remisujemy
6. kolejka - remisujemy
7. kolejka - ...
To co teraz nasze gwiazdy:mistrz:, żeby iść za ciosem to co zrobią, przepier... mecz, żeby schemat został zachowany.

midzi
05-10-2012, 13:58
Wszystko mi się układa na pewny bezbramkowy remis... niestety.

Obym był tym razem złym prorokiem.

ZeMario
05-10-2012, 14:35
A niby jak Ci się wszystko układa na 0-0 można spytać? Jeśli dobrze liczę to zagraliśmy już 15 oficjalnych meczów w sezonie i w każdym coś strzeliliśmy. W prawie każdym też traciliśmy(wyjątki: Okocimski, Korona, GKS). Także jeśli czegoś można się spodziewać, to że stracimy bramkę, a strzelimy co najmniej jedną.

nevermind
05-10-2012, 14:41
Tak swoja droga ładne kursy na Białą Gwiazde.

Legia Warszawa - Wisla Krakow 05-10-12 20:45 1,65 3,50 5,25

:kawa:

Jak przegraja to przynajmniej klub bedzie miec kase na wanne i kible :lol:

Eman
05-10-2012, 15:03
A niby jak Ci się wszystko układa na 0-0 można spytać? Jeśli dobrze liczę to zagraliśmy już 15 oficjalnych meczów w sezonie i w każdym coś strzeliliśmy. W prawie każdym też traciliśmy(wyjątki: Okocimski, Korona, GKS). Także jeśli czegoś można się spodziewać, to że stracimy bramkę, a strzelimy co najmniej jedną.

Zewlakow nie gra wiec tej straconej bramki nie mozna byc tak pewnym

midzi
05-10-2012, 15:19
Poprawiona obrona z naszej strony (brak Żewłaka) vs indolencja strzelecka Wisły
Brak Sagana i nasi skrzydłowi bez formy vs mimo wszystko zmotywowana Wisła

księciuniu
05-10-2012, 15:24
...czyli wychodzi mniej więcej 1:0 dla nas :chees:

Jakoś to muszą wymęczyć.

midzi
05-10-2012, 15:32
Oby. Oby.

Eman
05-10-2012, 15:35
Miejmy nadzieje ze nie Zyro a Salinas wybiegnie w 1 skladzie

erdo78
05-10-2012, 15:41
pewnie nie, bo Janek ciągle bardzo wierzy w potencjał drewnianego Żyro, obym się mylił ...

Z.
05-10-2012, 15:49
1. kolejka - wygrywamy
2. kolejka - wygrywamy
3. kolejka - wygrywamy
4. kolejka - remisujemy
5. kolejka - remisujemy
6. kolejka - remisujemy
7. kolejka - ...
To co teraz nasze gwiazdy:mistrz:, żeby iść za ciosem to co zrobią, przepier... mecz, żeby schemat został zachowany.

Za Urbana już tak kiedyś chyba było :D Coś mi chodzi po głowie - możliwe, że to było przy tym otwarciu 7 wygranych. Pamiętam, że przyszedł październik i chyba przegrali w nim wszystko - Kraków, u siebie z Odrą, Jagiellonia? I chyba Groclin :D

Andrés
05-10-2012, 15:58
Miejmy nadzieje ze nie Zyro a Salinas wybiegnie w 1 skladzie

W środku Ivica z Łukasikiem na skrzydłach Kosecki-Rado/Kucharczyk, więc dla Żykri miejsca zabraknie. Dla Salinasa zresztą tez.

chajtgr
05-10-2012, 16:00
Po to zatrudnili Urbaneiro treneiro aby stawiał na młodych i promował dlatego zagra Żyro :pokemon:

Yevaud
05-10-2012, 16:09
pewnie nie, bo Janek ciągle bardzo wierzy w potencjał drewnianego Żyro, obym się mylił ...

Alez Żyro swietnie sie spisuje w meczach z ogorkami!! :prawi:

Eman
05-10-2012, 16:19
W środku Ivica z Łukasikiem na skrzydłach Kosecki-Rado/Kucharczyk, więc dla Żykri miejsca zabraknie. Dla Salinasa zresztą tez.

dwoma defensywnymi a po c.uj? Kucharczyk powinien zagrac na szpicy Lukasik albo Ivica w srodku na def, lewa Kosa i prawa Salinas - i tak bym to widzial

chajtgr
05-10-2012, 16:48
Może dlatego że jak gramy jednym defensywnym to brakuje asekuracji w środku jest dziura i tracimy przez to bramki ?

Eman
05-10-2012, 16:50
Może dlatego że jak gramy jednym defensywnym to brakuje asekuracji w środku jest dziura i tracimy przez to bramki ?

drugi def nie zalaty dziury jaka robia Zewlakow z Wawrzyniakiem

My jestesmy Legia mamy grac do przodu a nie chowac sie za dwoma def

detoxizer
05-10-2012, 16:53
Ja tak sobie patrzę, to ***** każdy z nami chce mieć El Classico albo polskie Gran Derbi. :lol:

Adqs
05-10-2012, 16:58
Vrdoljak Furman Radović w środku

szczerze, to widzę to średnio. Rado to w ogóle w tyłach się nie będzie angażował, po Furmanie nie spodziewajmy się cudów. A jak zagra Ivica po miesiącu przerwy, jak grajki zareagują na grę "na wyjeździe" (bo chyba Wisła przyjeżdża i nie zaprzestanie z naszego powodu dopingu, ok), to już inna sprawa.
Nie lubię gadania "my som Legia" "takich to 3:0 trza" - takie mecze są tylko i wyłącznie wyjątkiem od smutnej reguły, już pewnie z szósty sezon, jak nie siódmy.

beka
05-10-2012, 17:04
Mi nie chodzi o opiekę medyczną, tylko o ich oszczędzanie na wszystkim na czym się da... Trener przez 2-3 miesiące gadał do ściany, że konieczny jest jeszcze jeden napastnik, bo samym Saganem nie damy rady, to Zygo, Jóźwiak i inni mądrale to zlali, bo przecież "jakoś to bedzie"... Marek będzie zdrowy, będą omijały go kontuzje, a kartek w ogóle nie będzie dostawał...

a Jóźwiak to akurat sobie może...

Piotr(L)2006 - wejście z jebnięciem zaliczyłeś :ucieka:

a co do meczu - jak zwykle w polskiej lidze, jak coś ma być spotkaniem elektryzującym tysiące, to wychodzi z tego wielka kupa, do której na trzeźwo się podejść nie da. I tak też bym spodziewał się dzisiaj - męczenie buły, a ktoś wygra tylko dzięki ewentualnemu babolowi/akcji z dupy

Tuzin
05-10-2012, 17:47
Mam dziwne wrażenie, że w wykonaniu Wisły to będzie powtórka z zeszłego sezonu z Wrocławia. Jeśli chodzi o nastroje przedmeczowe to były bardzo podobne.

Miedziana
05-10-2012, 17:48
Ale pierdolenie

dawidLLL
05-10-2012, 18:47
Gdzie w Warszawie na Grochowie (okolice kinowej, przyczółka grochowskiego) będzie można obejrzeć mecz z krakusami? :flaga:

BlackAdder
05-10-2012, 19:12
Z Żyro będzie bardzo dobry piłkarz. To znaczy on już jest niezły, ale jeszcze wszystkich zadziwi. Tylko niech mniej gada, a więcej trenuje :prawi:
Furman też ma papiery na grę i może być tylko coraz lepszy.
A dzisiaj wbrew pozorom każdy wynik jest możliwy. My ostatnio nie wygrywamy, a oni nie będą już grać przeciwko trenerowi i na dodatek grają z Warszawą :oczko:

Angela
05-10-2012, 19:40
Kuciak - Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Astiz, Wawrzyniak - Gol, Vrdoljak - Salinas, Radović, Kosecki - Ljuboja

Jest Salinas :D

fan1988
05-10-2012, 19:41
20:45 05.10.2012 Legia Warszawa-Wisła Kraków
T-MOBILE EKSTRAKLASA W NECIE
http://nafalisportu.cba.pl/viewtopic.php?t=13316&sid=34a984ad761f090907a0ac7a88348c7e

Luke
05-10-2012, 19:44
Zapowiada się, że tak jak w poprzednim sezonie, Ljuboja sam sobie będzie piłki w pole dorzucał.:poddaje: Obym się mylił:-/

Eman
05-10-2012, 19:56
Gol w pierwszym skladzie? To do Urbana niepodobne :mistrz:
ale juz przed meczem 1-0

Cez(L)are
05-10-2012, 20:07
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/32374_10151173864924578_2092696731_n.jpg

Fatman
05-10-2012, 20:12
Biorąc pod uwagę, że gra Salinas, to pewno Ljuboja będzie szukał gry z nim i z jego funkcjonowaniem na szpicy może być średnio. Pocieszeniem jest fakt, że nawet mimo braku klasycznej 9, przy dobrze układającej się grze kombinacyjnej, nie powinniśmy mieć problemu z kreowaniem sytuacji.

zinger
05-10-2012, 20:15
Na pół godziny przed meczem na trybunach pustki, tylko południowa zapełniona dzieciakami.

erdo78
05-10-2012, 20:15
patrzac na trybuny, alf moze zaspiewac

http://www.youtube.com/watch?v=pe42MNDjxTk

voytek
05-10-2012, 20:34
No k****, właśnie Skorża w C+ powiedział, że to on tak przygotował Łukasika i Furmana że wypalili w tym sezonie. Przez najbliższe 2 lata każdy młodzian to będzie zasługa Maćka.

detoxizer
05-10-2012, 20:35
Trybuny dzisiaj :lol:

Cez(L)are
05-10-2012, 20:35
Widocznie Akademia nie jest do niczego potrzebna tylko Skorża dla młodzieży...

beka
05-10-2012, 20:41
czy mi się tylko wydaje, czy Sen o Warszawie puścili z taśmy?

padre
05-10-2012, 20:45
I w dodatku sędziuje Stefański...:kac:

e: ale to jest flet...

Rzeźniczak :lol:

póki co to Wisła lepsza.

Belit
05-10-2012, 20:45
Wie ktoś jak wyłączyć tę audiodeskrypcję w UPC?

edit: znalazłem, "i" na pilocie i wybieramy ;)

MałaMi
05-10-2012, 20:46
czy mi się tylko wydaje, czy Sen o Warszawie puścili z taśmy?

zawsze go puszczają, tylko do tej pory tego nie słyszałeś bo zagłuszaliśmy go :D

Ach co za porywający doping......:rotfl2:

Edi
05-10-2012, 20:47
a Wiślacy są ? Pokazywali ich sektor?

Lodbrook
05-10-2012, 20:48
Zapału starczy pewnie na pierwsze 3 minuty :lol:

Jaco
"Nieustanny kulturalny głośny doping!" Zobaczymy za 20 minut. :lol:

Grzess
czy doping to z taśmy leci?Czy to tzw "bunt januszy"?:kurde:

Jaco
05-10-2012, 20:49
Jakie chamstwo! Gwiżdżą! :zlosliwy:

beka
05-10-2012, 20:49
raczej obecni coś próbują, ale coś dziwnie głośno (C+ wzorem Premier League ustawił mikrofony w stronę trybun?)

zawsze go puszczają,

bez sensu :D

Eman
05-10-2012, 20:52
No k****, właśnie Skorża w C+ powiedział, że to on tak przygotował Łukasika i Furmana że wypalili w tym sezonie. Przez najbliższe 2 lata każdy młodzian to będzie zasługa Maćka.

miejmy nadzieje ze mlodzi sprostuja jego slowa

kiubz
05-10-2012, 20:54
człowiek chce sobie kulturalnie meczyk w tv obejrzeć a tu taki zonk: co to za flety komentują?? U Owsiaka wygrali aukcje na komentowanie meczu w C+?

Dawać Smokowskiego i Kazia Węgrzyna, nie dość że i tak się nie da oglądać to jeszcze słuchać!

Belit
05-10-2012, 20:54
Skandaliczne zachowanie kiboli na trybunach. Za ryczenie bluzgów powinni zamknąć stadion do końca sezonu :prawi:

PS. kiubz, to się da wyłączyć. Jak masz upc, to "i" na pilocie i tam ustawiasz ;)

GUłag
05-10-2012, 20:58
człowiek chce sobie kulturalnie meczyk w tv obejrzeć a tu taki zonk: co to za flety komentują?? U Owsiaka wygrali aukcje na komentowanie meczu w C+?

Dawać Smokowskiego i Kazia Węgrzyna, nie dość że i tak się nie da oglądać to jeszcze słuchać!

Mój Boże, http://www.youtube.com/watch?v=K0uwEbIxhQw

trx.
05-10-2012, 20:59

Też mam ten problem na c+ i nie mam na pilocie innej ścieżki dźwiękowej na pilocie. Dziwne bo na sd jest Roslon

ZeMario
05-10-2012, 20:59
Dzięki Rzeźniczak. Co za tragiczny piłkarz.

bigpaolo10
05-10-2012, 21:00
***** 0-1

e(L)egion
05-10-2012, 21:00
No to się zaczyna robić to co przewidywałem w temacie "Ekstraklasa". Niestety ale póki co Wisła nas miażdży.

Edit: no i wyrównanie znowu wychodzi że chujowy ze mnie wróżbita :)

hummel
05-10-2012, 21:01
Bardzo dobrze :) I nagle cisza pikników "lubie to"

padre
Dzięki Rzeźniczak. Co za tragiczny piłkarz.

Nie nazywaj tego człowieka piłkarzem.

Kuciak też się nie popisał. Znowu.

Ale w sumie to nic nie grają, Wisła lepsza.

E: oby ta bramka Koseckiego podziałała na nich pozytywnie, bo póki co to mam wrażenie że jacyś nieobecni są w tym meczu...

btw. jeśli Rzeźnik przetrwa cały mecz to będzie cud.

kiubz
Skandaliczne zachowanie kiboli na trybunach. Za ryczenie bluzgów powinni zamknąć stadion do końca sezonu :prawi:

PS. kiubz, to się da wyłączyć. Jak masz upc, to "i" na pilocie i tam ustawiasz ;)

łojejejejej to jak mi się to włączyło to nie wiem, ale chyba miałem wersję dla niedosłyszących albo niewidzących :lol:. Kazia nie ma co prawda, ale przynajmniej ktoś bardziej ogarnięty

dzięki, uratowałeś mi wieczór :)

Puszer
Brawo KOSA ! :brawo:

beka
05-10-2012, 21:02
ładnie uderzył skubany. Moze ten mecz jednak nie będzie taki słaby

ale Rado tak przyjął piłke, że dobrze, że mu się boisko nie skończyło :lol3:

erdo78
koooo...wwaaaaaa 1:1

Jaco
No to się zaczyna robić to co przewidywałem w temacie "Ekstraklasa". Niestety ale póki co Wisła nas miażdży.
A teraz też przewidziałeś? :lol2:

Buzz
:lol::lol:

Toć to wina kiboli, bo nie przyszli i nie wspierają piłkarzy walczących o każdy milimetr murawy, tylko wypięli się na klub, ot co! Dlatego przegrywamy i pewnie nie wygramy :kowboi:

E: Ehh, a jednak, możemy nie przegrać...

Antares
05-10-2012, 21:05
W której minucie Rzeźniczak dostanie czerwoną kartkę?

Stefański to chvjowy sędzia. Każda stykowa sytuacja to faul, wgl nie czuje ducha gry.

Eman
05-10-2012, 21:06
C H A O S

erdo78
05-10-2012, 21:09
nie ma co pierd..ic chociaz jest walka

padre
05-10-2012, 21:09
Stefański to chvjowy sędzia. Każda stykowa sytuacja to faul, wgl nie czuje ducha gry.

Widać, że facet nigdy w piłkę nie grał...najgorsze jest to, że sędziował nam w Krk w zeszłym sezonie, też zaczął tak wcześnie dawać kartki, a jak się skończyło to wszyscy wiemy...kończyliśmy w 9.

Jasiu powinien Rzeźnika zmienić w przerwie.

e: brawo Kosa. brawo Gol. :)

beka
05-10-2012, 21:11
Kosa ma dzisiaj swój dzień

Puszer
GOL & KOSA :brawo:

erdo78
no to prosze narzekaczy na Kose. .. start

midzi
Janusz za to lubię Ciebie ;)

Szejdi
05-10-2012, 21:12
No muszę przyznać, że jestem w szoku :)

Antares
05-10-2012, 21:12
Hah co za zjebaną transmisje oglądam w momencie strzału Koseckiego jakaś reklama z dziwkami mi wyskoczyła, które hate kondons.

MałaMi
05-10-2012, 21:13
No muszę przyznać, że jestem w szoku :)

nie Ty jeden, kosa szoł się zaczyna

Lodbrook
05-10-2012, 21:13
Ja w szoku nie jestem bo Wisła strasznie cienka jest

nevermind
05-10-2012, 21:14
2:1 dla Legii, znów na farcie

No biedne lajkoniki, bo strzał garguły to byl taki "normalny", "mierzony" i w ogole tak miala ta pilka wpasc :lol::lol::lol:

erdo78
05-10-2012, 21:16
ch.. z wisla, wazne ze po stracie gola jest Wojnaaaa !!!!

yhmov
05-10-2012, 21:16
Pazie na pejsbuku ajtiaji juz zaczynaja sie spinac na Żylete :gupi:

Szejdi
05-10-2012, 21:23
Radović to chyba za punkt honoru sobie postawił strzelić dziś bramkę, bo strzela chyba z każdej piłki.

padre
05-10-2012, 21:28
Niech tam ktoś w szatni tego Salinasa opierdoli za buty.

Nazgul
05-10-2012, 21:29
Beznadziejny ten mecz. Nie ma na co patrzeć.

bigpaolo10
05-10-2012, 21:33
Hah co za zjebaną transmisje oglądam w momencie strzału Koseckiego jakaś reklama z dziwkami mi wyskoczyła, które hate kondons.

podaj linka :fy:

Kubal
05-10-2012, 21:33
Ma ktoś info o frekwencji?

detoxizer
05-10-2012, 21:34

Nie przesadzaj. W ostatnich latach takie klasyki to 1-0, 0-0.

e(L)egion
05-10-2012, 21:34
Wisła obudziła Legię i po 15 minutach dramatycznej gry, wyszliśmy na prowadzenie. Dobrze że wygrywamy choć końcówka drugiej połowy to znowu kiepska gra.

Acha Canal + powinien się zastanowić czy warto powierzać komentowanie meczów Wisły Mielcarskiemu. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale typ nawet nie stara się być obiektywny i tylko klepie pod "wisełkę".

Buzz
05-10-2012, 21:35
Radović to chyba za punkt honoru sobie postawił strzelić dziś bramkę, bo strzela chyba z każdej piłki.

W ogóle dzisiaj jakby żwawszy jest. Może czas wziąć się do roboty.

E: Kubal na LL! podali, że 12 tys.

PabloMag
Ja w szoku nie jestem bo Wisła strasznie cienka jest

Piast w poprzedniej kolejce jechał ich jak juniorów momentami

Tuzin
Salinas to niestety jest Manu.

Podróżnik
05-10-2012, 21:37

http://live.legionisci.com/

podają 12000

Cez(L)are
05-10-2012, 21:38

jedynie to z fb LL:

Na Żylecie dziś 256 osób. Trybuna Brychczego zajęta przez baaardzo wiele dzieciaków, które skorzystały z wejściówek - zaproszeń od klubu i z balonikami oraz małymi flagami na kijkach oglądają mecz, dopingując Legię. Teraz dość nietypowa akcja klubu - w przerwie do dzieciaków powędrowali Rafał Wolski i Tomasz Kiełbowicz. Szkoda, że wcześniej nikt nigdy dzieci nie odwiedzał w tych sektorach, ale lepiej późno niż wcale, prawda ;-) ?

ZeMario

No bez przesady. Dzisiaj po prostu złe buty założył i się ciągle ślizga.

R.

No ciekawa teoria. A ja tam po raz pierwszy widze niezle bite stale fragmenty gry.

voytek
miejmy nadzieje ze mlodzi sprostuja jego slowa

już dawno sprostowali, ma buc tupet, nawet jeśli było w tym trochę ironii
http://www.legia.net/wiadomosci,47854-dominik_furman:_skorza_nie_traktowal_mnie_powaznie .html
http://legionisci.com/news/49817_Lukasik_Dostalem_wsparcie_od_trenera_Urbana. html

Antares
Salinas jest do zmiany, nic mu nie wychodzi. Dodatkowo ze cztery razy potknął się o własne nogi. Nie potrafią im butów tam dobrać? Znowu ich dopiero stracona bramka obudziła, bo pierwsze 15 minut to była masakra.

Bootleg
05-10-2012, 21:39

Jak wyżej. Mielcarski z Rosłoniem tak męczą bułę, ze szkoda gadać... nie wspominając o tym, że ten pierwszy po bramce na 2-1 wyraźnie posmutniał :jejku: zero obiektywności z jego strony

padre

nie przesadzajmy, chłopak ma chyba z 20 lat dopiero w przeciwieństwie do tamtego czarodzieja

wiadomo, że będzie miał wahania formy, dzisiaj faktycznie słabiej wygląda

Eman

Sam jestes Manu

Francais

O tym samym pomyślałem oglądając te pierwszą połowe,prochu to on niestety nie wymyśli

detoxizer

Ty tak po jednym meczu? :roll:

erdo78
05-10-2012, 21:41
a Kosie stary zalatwil granie. ... troche luzu poprosze

beka
05-10-2012, 21:42
W ogóle dzisiaj jakby żwawszy jest. Może czas wziąć się do roboty.

E: Kubal na LL! podali, że 12 tys.

poszedł komunikat z klubu, że kasę będą z opóźnieniem dostawać, to może w ramach oszczędności Maca ograniczył :lol3:

majke(L)77
05-10-2012, 21:43
Salinas już nie raz pokazał, że potrafi grać. Dziś szału nie ma. No ale nie zawsze wszystkie mecze wychodzą. Ja tam w niego wierzę i mam nadzieję, że z Kosą będą stanowić o sile naszych skrzydeł :)

arczi
05-10-2012, 21:44

Nie no proszę cię. Daleko mi do jarania się grą samą w sobie i gloryfikowania kopaczy, ale pierwsza połowa jak na rodzime warunki stoi na całkiem wysokim poziomie. Bramki cud, miód, a akcja bramkowa na 2:0 to po prostu perfekcja. Nie wiem, czy nie najlepsza taka w wykonaniu Legii w tym roku.

Cez(L)are
05-10-2012, 21:46
Nie no proszę cię. Daleko mi do jarania się grą samą w sobie i gloryfikowania kopaczy, ale pierwsza połowa jak na rodzime warunki stoi na całkiem wysokim poziomie. Bramki cud, miód, a akcja bramkowa na 2:0 to po prostu perfekcja. Nie wiem, czy nie najlepsza taka w wykonaniu Legii w tym roku.

na 2:1 , a z resztą sie zgadzam.

Jaco
05-10-2012, 21:46
akcja bramkowa na 2:1 to po prostu perfekcja. Nie wiem, czy nie najlepsza taka w wykonaniu Legii w tym roku.

Nie inaczej. :fajek:

casual
05-10-2012, 21:48

Chyba sobie żartujesz. Poprzednie mecze Legii widziałeś? Czy tylko na podstawie dzisiejszego klikasz?

Szatan
05-10-2012, 21:48
Rzezniczak pala nie dokonczy tego meczu, jesli nie jest planoway do zmiany..

padre
05-10-2012, 21:54
jak nie poprawią na 3 to będzie gorąco...

kur....teraz Wilk powinien dostać drugą żółtą za taktyczny faul. Zobaczymy czy dla nas sędzia też będzie taki wyrozumiały.

Mielcarski nie powinien komentować tego meczu.

brawo Rzeźnik. Sam zszedł. Właściwie, to go znieśli.

Antares
05-10-2012, 21:54
My to mamy farta do bramek strzelanych nam przez paralityków jak Sikorski czy ostatnio Jeż i Garguła, którzy ostatnio dobry mecz półtora roku temu zagrali.

Antares
05-10-2012, 21:58
Trzeba było Ivice na stoperze zostawić, a Łukasika wpuścić.

Groszek 135
05-10-2012, 21:59
Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

Pa Kubuś

tresbien
05-10-2012, 22:09
Powiem szczerze, że dawno nie widziałem tak słabej Wisły z nami. Nawet jak 5-1 wygrywaliśmy to wydawało mi się że lepiej grali

Antares
05-10-2012, 22:12
Ten sędzia jest zdrowo pierdolnięty

Jeszcze ten Bułgarek podskakuje mu od początku mecz, każdą decyzję krytykuje, drze mordę, a ten obsraniec nie reaguje

felixxx
05-10-2012, 22:13
Co sędziuje stefański...

Szejdi
05-10-2012, 22:13
Bez Jędzy z Pogonią :wkurzony:

ZeMario
05-10-2012, 22:14
Czyli w następnej kolejce gramy bez nominalnego prawego obrońcy i jedynego, który trzyma w miarę dobry poziom

felixxx
no nareszcie konsekwentny

Szejdi
No i czerwień. Jeszcze druga i będzie rewanż za ostatni mecz w Krakowie :)

Lodbrook
05-10-2012, 22:15
Stefański to jednak straszny *****...

Jaco
05-10-2012, 22:15
Ależ chamstwa tam dziś się naschodziło. Wojewodo, zamykaj tą dżunglę! :chuligan:

kamilsson
05-10-2012, 22:16
Ruch-GKS sędziował p.Musiał ,zajebisty sedzia swoja drogą,puszczał gre jak w Anglii,a ten paparuch to jest przecież parodia jakaś,żółta dla Jędzy z kosmosu....
A podsumowując mecz dość krótko:
Kosie zeszła dwa razy.....

beka
05-10-2012, 22:19
Legia prowadzi 2:1, gra w przewadze, więc czas na babola i Wisła wraca do Krakowa z remisem...

Antares
05-10-2012, 22:20
Wisła gra bez defensywnego pomocnika już, przycisnąć i strzelić bramkę na spokojną końcówkę, bo jakby tutaj dzisiaj nie wygrali to byłby już szczy frajerstwa większy niż w Zabrzu.

padre
05-10-2012, 22:21
pocelujcie tą trzecią...:modli:
Ale ten Genkov jest irytujący. Pruje się cały czas ******

tresbien
05-10-2012, 22:23
pocelujcie tą trzecią...:modli:

gram na remis z handicapem na Legie -1 więc niech już tak zostanie :) skisła i tak nie zagraża nawet nam

felixxx
05-10-2012, 22:33
kur ale nerwy, wytrzymajcie to !

felixxx
05-10-2012, 22:35
Brawo ! Ważne 3 punkty.

Ziel
05-10-2012, 22:35
Tak słabej Wisły nie widziałem od lat.

R.
05-10-2012, 22:36
Mentalnosc... zamiast pocisnac im jeszcze z bramke to se podaja na srodku boiska. Wkurwia mnie takie podejscie niemilosiernie.

padre
05-10-2012, 22:36
uffff....brawo za 3 pkt, co nie zmienia faktu że po czerwonej zagrali jak ostatni pieprzeni minimaliści.

Robert E. Lee
05-10-2012, 22:37
Słabi są niczym ramówka tefałenu, niczym CV Leszka Miklasa itp. itd.

tresbien
05-10-2012, 22:37
kur ale nerwy, wytrzymajcie to !

naprawdę? To po Koronie najłatwiejszy mecz w tym sezonie. Wisła nic kompletnie nie pokazała

Już drugi raz piszesz z małej litery, jeszcze raz i będzie kara, zabraknie cię w pucharach

księciuniu
05-10-2012, 22:38
Kosa, za te bramki masz przejebane na Żylecie ;)

Antares
05-10-2012, 22:38
Dla mnie najlepszym zawodnikiem tego meczu był ostatnio mocno wyszydzany (nie tylko przeze mnie) Radović. W ofensywie najgroźniejszy, nawet na dupie wślizgami kilka razy jeździł. Bohaterem Kosecki, który jednak w drugiej połowie zgasł. Szału nie było, ale w końcu 3 punkty.

(L)ipton
05-10-2012, 22:40
uffff....brawo za 3 pkt, co nie zmienia faktu że po czerwonej zagrali jak ostatni pieprzeni minimaliści.

Odniosłem takie samo wrażenie. Wynik 2:1 spoko wystarczy po co nam trzecia, jak strzelą na 2:2 to trudno. Tyle ode mnie.

Bootleg
05-10-2012, 22:40
ale męczenie buły... o ile pierwsza połowa w dość dobrym tempie, tak druga beznadziejna. Wisła gdyby grała dziś z dobrze dysponowanym przeciwnikiem, wyjechałaby z wynikiem w okolicy 4-1/5-1 no ale, że grali z naszą Legią no to mieli do 94 minuty szansę zremisować... jedyne co cieszy to 3 pkt.

a i jeszcze jedno ewidentny brak Sagana z przodu... granie Ljuboją jako najbardziej wysuniętym napastnikiem to nie jest dobry pomysł. Dziś było kilkanaście sytuacji gdzie ktoś dogrywa piłkę ze skrzydła a w polu karnym jest.... przeciwległy skrzydłowy i czterech obrońców Wisły

Domino KG(L)
05-10-2012, 22:43
SŁABA ta Wisła strasznie. Jak by z nimi nie wygrali to był by dramat. Pilnowanie tego 2-1 też chluby nam nie przynosi. I ten doping - hehe bluzgi były, wyzwiska były a KIBOLSTWA brak. Jak wytłumaczą ten fenomen? Złe fluidy krążyły w powietrzu ?

Paw(L)ak
05-10-2012, 22:44
Taką beznadziejną Wisłę to oni powinni pocisnąć przynajmniej trzema bramkami, ale cóż... Ważne, że w końcu są 3 punkty, sam mecz do jak najszybszego zapomnienia.

jayjay88
05-10-2012, 22:45
Ivica lepiej mówi po polsku od Obraniaka, Boenischa, Perquisa, Polanskiego i Smudy razem wziętych :D

ZeMario
05-10-2012, 22:46
Mentalnosc... zamiast pocisnac im jeszcze z bramke to se podaja na srodku boiska. Wkurwia mnie takie podejscie niemilosiernie.

Może tak, ale chociaż kolejny raz przegrywając wygrywają spotkanie. W poprzednich sezonach to była prawdziwa rzadkość. Do tego patrząc na powtórki bramek widać, że jak atakujemy to w polu karnym jest kilku zawodników, a nie zero czy jeden. Z Saganem dziś byłyby 3 bramki na pewno.

brachu
05-10-2012, 22:49
ale męczenie buły... o ile pierwsza połowa w dość dobrym tempie, tak druga beznadziejna. Wisła gdyby grała dziś z dobrze dysponowanym przeciwnikiem, wyjechałaby z wynikiem w okolicy 4-1/5-1 no ale, że grali z naszą Legią no to mieli do 94 minuty szansę zremisować... jedyne co cieszy to 3 pkt.

a i jeszcze jedno ewidentny brak Sagana z przodu... granie Ljuboją jako najbardziej wysuniętym napastnikiem to nie jest dobry pomysł. Dziś było kilkanaście sytuacji gdzie ktoś dogrywa piłkę ze skrzydła a w polu karnym jest.... przeciwległy skrzydłowy i czterech obrońców Wisły :prawi: tak samo bym to podsumował. Na marginesie zawsze sie zastanawiam czemu w polskiej lidze drużyny nigdy nie wchodzą w pole karne 3-4 zawodnikami ,że jeden na pierwsszy slupek leci w ciemno a reszta szuka szczescia w innych sektorach pola karnego .

e(L)egion
05-10-2012, 22:49
Mecz szczególnie w drugiej połowie kiepski. Wiśle starczyło pary na pierwszy kwadrans, a potem się skończyło. My się potem obudziliśmy i na szczęście szybko wyszliśmy na prowadzenie. Druga połowa to już zupełne dno. Nie ma co się o niej rozpisywać.

Ogólnie to progresu nie widać i nie ma się czym podniecać.

Snoopy
05-10-2012, 22:51
Ivica lepiej mówi po polsku od Obraniaka, Boenischa, Perquisa, Polanskiego i Smudy razem wziętych :D
Racja ale co on z tymi 'derbi' :hmm:

voytek
05-10-2012, 22:52
Jeśli kogoś wyróżnić to obronę bez objeżdżanego Rzeźniczaka i Radovica, wg mnie gracz meczu. Reszta przeciętnie, Kosecki poza bramkami zupełnie niewidoczny i jak zwykle dętka w drugiej połowie. Salinas coś ma z Manu, szybki, uwolnić się potrafi, a jak trzeba dokładnie dograć lub strzelić najczęściej nie wie co zrobić z piłką. Ljuboja jako jedyny napastnik to pomysł chory, jedyny raz jako wysuniętego widziałem go na grafice przedmeczowej. W dodatku dziś bardzo irytujący, zwalniający grę. No i Furman, zaczyna łapać tik Borysiuka, któremu noga każe grzać z każdej nieprzygotowanej pozycji. Zabrze nie będzie zawsze i garnuszek zimnej wody by się przydał.

Kolejny raz wychodzimy na plus przegrywając mecz, jeszcze rok temu takie spotkanie jak dziś skończyłoby się porażką.

Mistarz
05-10-2012, 22:52
Mecz szczególnie w drugiej połowie kiepski. Wiśle starczyło pary na pierwszy kwadrans, a potem się skończyło. My się potem obudziliśmy i na szczęście szybko wyszliśmy na prowadzenie. Druga połowa to już zupełne dno. Nie ma co się o niej rozpisywać.

Ogólnie to progresu nie widać i nie ma się czym podniecać.

Podniecać może nie ale już któryś raz Jędrzejczyk pokazuje serce do gry. Wskażcie drugiego takiego? Ja nie widziałem.

wujek_tomasz
05-10-2012, 22:58
Przecież to się nie da patrzeć na trzeźwo... :zszokowany:

brachu
05-10-2012, 23:00
Podniecać może nie ale już któryś raz Jędrzejczyk pokazuje serce do gry. Wskażcie drugiego takiego? Ja nie widziałem.Jedrzejczyk jak by jeszcze po treningu zostawał i poćwiczył wrzutki to by mial szanse pograć gdzieś w europy. A tak to jest typowy polski przecinak .

nict
05-10-2012, 23:01
Taką beznadziejną Wisłę to oni powinni pocisnąć przynajmniej trzema bramkami, ale cóż... Ważne, że w końcu są 3 punkty, sam mecz do jak najszybszego zapomnienia.

Zgadzam się, zdecydowanie za długo Urban czekał ze zmianami. Jestem właściwie pewien, że gdyby zagrał Sagan to coś by ustrzelił. Sam mecz, jak wspomniałeś w niepamięć. 3pkt w Warszawie.

Bootleg
05-10-2012, 23:06
Jedrzejczyk jak by jeszcze po treningu zostawał i poćwiczył wrzutki to by mial szanse pograć gdzieś w europy. A tak to jest typowy polski przecinak .

byle nie ćwiczył tych wrzutek z Rzeźniczakiem... ten to dopiero "centruje" w karne. Zawody balonowe im. Gordona Bennetta... Takich kondonów jak on posyła w pole karne, to nie powstydziłby się Durex

R.
05-10-2012, 23:11
Jeśli kogoś wyróżnić to obronę bez objeżdżanego Rzeźniczaka i Radovica, wg mnie gracz meczu. Reszta przeciętnie, Kosecki poza bramkami zupełnie niewidoczny i jak zwykle dętka w drugiej połowie. Salinas coś ma z Manu, szybki, uwolnić się potrafi, a jak trzeba dokładnie dograć lub strzelić najczęściej nie wie co zrobić z piłką. Ljuboja jako jedyny napastnik to pomysł chory, jedyny raz jako wysuniętego widziałem go na grafice przedmeczowej. W dodatku dziś bardzo irytujący, zwalniający grę. No i Furman, zaczyna łapać tik Borysiuka, któremu noga każe grzać z każdej nieprzygotowanej pozycji. Zabrze nie będzie zawsze i garnuszek zimnej wody by się przydał.

Kolejny raz wychodzimy na plus przegrywając mecz, jeszcze rok temu takie spotkanie jak dziś skończyłoby się porażką.

Nie wiem skad te porownanie z Manu. Podobienstwo miedzy nimi to chyba tylko sylwetka i szybkos. Salinas nie zagral dzisiaj swietnego meczu ale slabego tez nie. Nie zgodze sie co do podan, bo faktycznie mial kilka strat, glownie w pierwszej polowie ale kilka razy ladnie dogrywal kolegom. Ja tam widze, ze ma ladnie ulozona noge jesli chodzi o wrzutki czy przerzuty. Dzisiaj w koncu pilki ze stalych fragmentow gry lecialy troche dalej niz na pierwszy slupek i do tego przewaznie z odpowiednia sila. Do poprawy strzaly zdecydowanie. Widac tez, ze czasami sie zbytnio sie podpalal. Nie wiem, ja tam nie jestem jakims ekspertem ale do tej pory mi sie ten grajek podoba i niezle rokuje na przyszlosc(zwlaszcza, ze ma 20 lat jesli dobrze pamietam). Zreszta sam Ljuboja go ostatnio chwalil.
Co do Furmana - niech probuje bo strzal to on akurat ma niezly(wnioski nie tylko z bramki w Zabrzu ale i z meczów mlodej Legii). Ktos musi probowac strzelania z dystansu dla urozmaicania atakow a w kadrze nie widze nikogo kto jest od niego wyraznie lepszy(nie wymieniam Ljuboji bo on z dystansu strzela coraz rzadziej).

Jaco
05-10-2012, 23:13
Ljuboja mistrz! Piłkarz kompletny. Dziękuję za uwagę.

detoxizer
05-10-2012, 23:14
Genkov równie wkurwiający, co kiedyś Radović. Wykładanie się i machanie łapami przy każdej akcji to po prostu jakaś kpina.
Legia sporo lepsza, a Wisła to jest jednak mocno chujowa w tym sezonie.

Ljuboja mistrz! Piłkarz kompletny. Dziękuję za uwagę.

Przyjęcie, zastawianie się, myślenie na boisku...

m82
05-10-2012, 23:19
Kolejny mecz, kolejny raz Kuciak puszcza głupią bramkę... słabo.

grodzisk1
05-10-2012, 23:20
Tak się zdobywa mistrza. Może słabo grali, ale 3 pkt są . Za Maćka nie odrabiali strat.

prowokator
05-10-2012, 23:23
Cytat pochodzi z serwisu ekstraklasa.tv i odnosi się do wiadomego meczu:
"To było naprawdę świetne, dynamiczne, ciekawe spotkanie i choć druga połowa starała się obniżyć przyspieszone tętna, to i tak hit ekstraklasy był prawdziwym hitem."
I teraz pytanie czy mamy do czynienia po prostu z przypadkiem klinicznej niepełnosprawności intelektualnej piszącego ten komentarz czy poziom tzw. ekstraklasy (nie)postrzeżenie zszedł już tak nisko że ów mecz był naprawdę świetnym widowiskiem?

voytek
05-10-2012, 23:25
@Raffels
bo wg mnie trochę ma, pewnie że fajniej gra od Indianina, ale zaczynam rozumieć skąd tak mała ilość bramek i asyst w słabej lidze słowackiej
a Furman pewnie, że niech strzela ale z lepszych pozycji, przygotowanych, bo dziś i z Zagłębiem wyglądało to na huraaa

Szejdi
05-10-2012, 23:25
W porównaniu do reszty spotkań ekstraklasy nie był najgorszy. Ale żeby od razu świetny to bym nie powiedział. 7/10. W skali ekstraklasy oczywiście.

R.
05-10-2012, 23:26
Kolejny mecz, kolejny raz Kuciak puszcza głupią bramkę... słabo.

Pilka leciala od strony muru i wpadla blisko krotkiego slupka tuz pod poprzeczke. Czy to az taki duzy blad?

e(L)egion
05-10-2012, 23:26
Tak się zdobywa mistrza. Może słabo grali, ale 3 pkt są . Za Maćka nie odrabiali strat.
Mistrzostwo to się wygrywa, wygrywając takie mecze na wyjeździe. Dzisiaj powinniśmy tą Wisłę konkretnie pogonić, a wyszło że do 94 minuty była nerwówka mimo grania w 11 na 10. Ostatecznie wygraliśmy, ale z lepszym rywalem, różnie to mogło być. Nie ma jednak co zbytnio marudzić. Są 3 punkty i to tyle do zapamiętnia.

Nazgul
05-10-2012, 23:30

Nie, no proszę Cię. Padlina do 13 minuty, gol Garguły, pocisnęli Wisłę i załadowali jej dwie bramy a potem - jednym nie za bardzo się chciało drudzy nie za bardzo umieli.

Czyżby grajki tez zbojkotowali mecz? ;)

Edit: Wielki plus za ten mecz dla Jędrzejczyka. Był wszędzie :)

LOL3K
05-10-2012, 23:34
Kubuś zaraz wjedziesz na forumkę i będziesz czytać.
Możesz strzelić i 50 goli w sezonie a i tak jesteś zerem włącznie z tatusiem.
Wypie.rdalaj do kosy bo tylko tam się nadajesz. :pociesza:

Fajnie, że ograli Wisłę, ale jakaś obojętność mnie ogarnia coraz większa, jak oglądam to w TV... Piłkarze pizdy, właściciele nieudaczniki, łamistrajki...

Fatman
05-10-2012, 23:36
Jak już parę osób wspominało, brak środkowego napastnika trochę wpłynął na grę, bo z Saganem pewnie dzisiaj byśmy strzelili więcej niż 2 bramki. Generalnie gra wyglądała nieźle, za wyjątkiem kilku głupich strat na połowie rywala i paru momentów, kiedy w naszej środkowej linii, już po zejściu Wilka, robiła się dziura.

Co do Salinasa, to owszem, pierwsza połowa w jego wykonaniu nie była najlepsza, ale w drugiej grał już bardzo przyzwoicie. Ja cały czas uważam, że póki nie wróci Wolski, to on nie ma bardzo z kim grać, bo Radovic preferuje jednak inny styl gry, oparty bardziej na szybkim dostaniu się pod bramkę przeciwnika przez zdobycie przestrzeni indywidualną akcją i nie nadaje się do końca do szybkiej wymiany podań. Kiedy jeszcze Ljuboja musiał grać na szpicy, Salinas był praktycznie osamotniony w pomocy i stąd nie mogą dziwić jego, przeważnie nieudane, indywidualne akcje. Na skrzydle też nie miał wielkiej pomocy, bo i od Rzeźniczaka prawa jej spodziewać się nie mógł.

Cez(L)are
05-10-2012, 23:58
- Dzisiejszy mecz był wyrównany i otwarty, ale to my graliśmy lepiej - szczególnie w pierwszej połowie spotkania. Fajnie, że po stracie gola szybko udało nam się zdobyć bramkę i potem już poszło. Cieszymy się, że po trzech remisach przyszła wygrana. Teraz mamy dwa tygodnie przerwy i będzie to czas aby skorygować pewne rzeczy, poprawić przed walką o kolejne punkty - mówił po spotkaniu Miroslav Radović.

- Kuba Kosecki zagrał dziś dobry mecz. On zawsze ma sporo sytuacji bramkowych, ale nie zawsze je wykorzystuje. Dziś był jego dzień, co miał to wykorzystał i jego wkład w zwycięstwo jest nie do przecenienia.

- Zagraliśmy dziś podwójnie osłabieni. Pierwszym osłabieniem był brak Marka Saganowskiego, który z przodu dawał nam dużą jakość gry. Wygraną dedykujemy Markowi i życzymy mu aby jak najszybciej wrócił na boisko. Drugim osłabieniem był brak Żylety, tak długo nie da się grać i mam nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Zawsze ceniłem wsparcie kibiców i zawsze ich rozumiałem - mam nadzieję, że już na kolejnym meczu na Łazienkowskiej będziemy mogli liczyć na ich wsparcie.

- Dziś zaliczyłem asystę, było też blisko bramki. Jest coraz lepiej, ale wciąż może być dużo lepiej. Muszę więcej od siebie wymagać. Trenuję sumiennie i mam nadzieję, że widać systematyczne postępy w grze. Mam nadzieję, że z meczu na mecz moja forma rośnie i rosła będzie. Dobrze czuję się fizycznie, a to u mnie podstawa. Zagrałem dziś na swojej ulubionej pozycji i dobrze się czułem - zabrakło mi jedynie bramki. Starałem się powalczyć i choć w jakimś stopniu zastąpić Marka Saganowskiego. Ważne, że udało sie pomóc drużynie.

- Miro Radovic

gostek1555
06-10-2012, 00:10
JakiśWiślak napisał:

Wypada podziękować Legii, że nie dobiła leżącego. Było 2:1 ale różnica poziomu na 6:1 przynajmniej. Legia wygrała mecz w 5 minut. Pozostałe 85 minut to dla nie tylko jednostka treningowa. Wyjątkowo lekka jednostka bo pewnie na większości treningów muszą się cokolwiek spocić... Żałosne. Dno. Dobranoc.

to dlaczego ostatnie 5 minut drżałem o wynik? :kurde:

Z.
06-10-2012, 00:10
Pomijając wszystko inne - czyli ogólne rozczarowanie kunktatorstwem i mizerią na boisku (nieważne - 3 pkt u siebie):

Po co Legii trener? Po co Legii drugi trener? Po co Legii cały sztab? Po co im płacić? Przecież to jest kryminał, żeby wpuszczać Rzeźniczaka na drugą połowę (i nie maja znaczenia dziury kadrowe, bo tam Stachurski czy Topolski by grali lepiej), a Gola zdjąć w 80 minucie.

Zmiany są robione na podstawie losowania? Spontanu, bo trener nagle sobie przypomina, że wypada jakaś zrobić? Co to w ogóle jest?

legart
06-10-2012, 00:36
Cytat pochodzi z serwisu ekstraklasa.tv i odnosi się do wiadomego meczu:
"To było naprawdę świetne, dynamiczne, ciekawe spotkanie i choć druga połowa starała się obniżyć przyspieszone tętna, to i tak hit ekstraklasy był prawdziwym hitem."
I teraz pytanie czy mamy do czynienia po prostu z przypadkiem klinicznej niepełnosprawności intelektualnej piszącego ten komentarz czy poziom tzw. ekstraklasy (nie)postrzeżenie zszedł już tak nisko że ów mecz był naprawdę świetnym widowiskiem?

nie był świetnym widowiskiem, poza paroma składnymi akcjami obie drużyny kopały się po czołach.

BlackAdder
06-10-2012, 01:02
Cieszą trzy punkty i zwycięstwo nad Wisłą, ale ten ich pieprzony minimalizm i jakaś taka bylejakość są strasznie wqrwiające. W takiej Anglii drużyna będąca dziś na miejscu Legii pogoniłaby łosi z 5:1. A Legia... wystarczyłby jeden fuks i mimo, iż od wyrównującej bramki byliśmy wyraźnie lepsi, Wisła wyjechałaby z remisem. Niesmaczne to było...

Skw_
06-10-2012, 01:06
Już na chłodno, nie zgodzę się z niektórymi osobami, w porównaniu do dwóch poprzednich meczów zagraliśmy całkiem niezłe spotkanie.
Przez pierwszy kwadrans Wisła zagrała najlepsze minuty w tym sezonie, później jednak gdy nasi przycisnęli, Wisła sprawiała wrażenie jakby nie wiedziała co się dzieje na murawie. Jedyne co może wkurw*ać to minimalizm jak za Skorży, powinniśmy jeszcze w pierwszej połowie dołożyć bramkę, może dwie i byłoby pozamiatane.
Wygraliśmy w pełni zasłużenie i moim zdaniem remis byłby niesprawiedliwy. Wisła nie miała żadnej 100% sytuacji, chociażby taką jaką miał Radović - który mimo nieskuteczności zagrał całkiem przyzwoicie. Na plus także Vrdoljak
I mam nadzieję, że kontuzja Drewniczaka okaże się na tyle poważna, że nie zagra do końca sezonu. Jędza pokazał mu jak powinien grać boczny obrońca

Antares
06-10-2012, 01:53
Jeszcze mnie takie refleksje naszły, że Jovanović, którego zapowiadali na wielkie wzmocnienie. Podstawowy obrońca Partizana, wielki talent, a gra niczym ... Knezević. Kryje na radar, łatwo go objechać, a z jego akcji ofensywnych też niezły ubaw. Rzeźniczak i Jędza chociaż tą piłką w pole karne potrafią trafiać, a ten parodysta w trybuny dośrodkowuje.

I kiedy my kurde ostatni raz z rożnego bramkę zdobyliśmy? Znowu mamy ich kilkanaście w meczu i żadnego zagrożenia po nich.

Loko
06-10-2012, 07:27
Mi od początku rundy imponuje Jędza, chłopak walczy na 100% widać to po jego zaangażowaniu na boisku, często wychodzi do ofensywnych akcji, podłącza się biega, wraca, pomaga. Naprawdę solidny chłopak.

Fajnie też zagrał dziś Wawrzyn i o dziwo jakoś dziś nie miał zapędów ofensywnych dość często i w paru momenetach ogrywał Wiślaków jak dzieciaków.

I oczywiście mega na plus Rado, kto mu wreszcie przemówił do głowy, żeby nie przewracać się jak jest sytuacja kontaktowa bark w bark z przeciwnikiem, ale dla tego kogoś duże piwo :)

Ogólnie cała paczka na plus oprócz Rzeźniczaka bo ten to kontuzje już chyba symulował...
Martwi mnie Dusan bo ten gol to jego wina, źle się ustawił i nie upilnował tego rogu, ewidentnie spóźniony, bo sam strzał wydawał się w jego zasięgu do wyjęcia. Ale mam nadzieję, że to tylko przejściowy dołek z którego po tej przerwie na reprezentacje wyjdzie, a i zagra w swojej reprezentacji :)

detoxizer
06-10-2012, 08:04
Ja tam i tak jestem pod wrażeniem tego, co Legia zrobiła z Wisłą w 10 minut od utraty gola.
I taka ciekawostka...
http://www.weszlo.com/fotonews/1349479178_Przechwytywanie%20w%20trybie%20pe%C5%82 noekranowym%202012-10-06%20014638.bmp.jpg

Auć.

Gregor79
06-10-2012, 08:09
moze Kosa od dziewczyny dostał ten naszyjnik ;) wspominał cos o rocznicy :)

Adqs
06-10-2012, 09:04
pamiętacie pewnie marynarkę Rzeźnika? To był dopiero hardcore.
Pierwszy mecz w sezonie u siebie, w którym po wyjściu na prowadzenie przestali atakować, stwarzać sytuacje. Wyjątek od reguły mam nadzieję.

Yanks
06-10-2012, 09:22
Mi od początku rundy imponuje Jędza, chłopak walczy na 100% widać to po jego zaangażowaniu na boisku, często wychodzi do ofensywnych akcji, podłącza się biega, wraca, pomaga. Naprawdę solidny chłopak.

Już w zeszłym sezonie, meczu nie pamiętam, ale jak przykurwił jednemu na przedpolu, wychodzącemu na czystą pozycję w końcówce, to powiedziałem - tak ma grać Legia. Skończyło się czerwienią dla Jędzy, ale wynik korzystny dowieźli do końca ...

WariatZR
06-10-2012, 10:04
Ja tam i tak jestem pod wrażeniem tego, co Legia zrobiła z Wisłą w 10 minut od utraty gola.
I taka ciekawostka...
http://www.weszlo.com/fotonews/1349479178_Przechwytywanie%20w%20trybie%20pe%C5%82 noekranowym%202012-10-06%20014638.bmp.jpg

Auć.
Jezu Kosa jaki pedał ! Ja naprawdę do dziś nie wiem kto go na żyletę wpuścił po którymś z meczów, bo ani z niego kopacz wybitny a i legionista z niego jak z koziej pały sandały.

zinger
06-10-2012, 10:36
Czy tylko ja zauważyłem, czy może mi się tylko wydaje, że Radovic praktycznie przestał podawać do Ljuboi? Jeszcze niedawno, praktycznie w każdej akcji szukał Ljubo, a teraz nawet kiedy ten jest w idealnej pozycji do podania i groźnej akcji, nie podaje mu. Dziwne, dziwne.

midzi
06-10-2012, 10:58
Czy tylko ja zauważyłem, czy może mi się tylko wydaje, że Radovic praktycznie przestał podawać do Ljuboi? Jeszcze niedawno, praktycznie w każdej akcji szukał Ljubo, a teraz nawet kiedy ten jest w idealnej pozycji do podania i groźnej akcji, nie podaje mu. Dziwne, dziwne.
Wczoraj to Radovic chciał strzelać prawie z każdej pozycji, gdzie miał poniżej 30 metrów do bramki, więc nic dziwnego.

PS. Sukienka Kosy to pewnie z New Look.

Kubal
06-10-2012, 11:07
Dramat,ciekawe czy już chodzi na depilacje dupy jak "CR7" :lol:

Mario
06-10-2012, 11:14
Straszne pedalstwo się szerzy w tej drużynie. Rzeźniczak, Kosecki, kto następny? Pedały jebane.

midzi
06-10-2012, 11:20
Musisz wpaść i przemówić im do rozsądku.

detoxizer
06-10-2012, 12:04
Dobra, można Urbana nie lubić, wyśmiewać jako trenera, ale fakt jest taki, że za Maciusia po 7 kolejkach, w każdym z jego sezonów w Legii, były już przynajmniej trzy porażki...

Domino KG(L)
06-10-2012, 12:52
Poczekajmy z ocenami i podsumowaniami chociaż do końca rundy. Liga słaba jest ogólnie jak chyba nigdy, nie ma co gadać. Jak by mieli już 3 porażki to zasługiwali by na miano padliny ligowej. A czy Urban potrafi ich lepiej ustawić czy zmotywować od Skorży to się okaże.

Beny
06-10-2012, 12:59
Tak słabą Wisłę widziałem chyba jeszcze w czasach przedcupiałowych :zdziwiony:. Poziom Odry Wodzisław i Polonii Bytom, coś tam dziabną, kogoś pogonią, ale generalnie to kupa w majtach.

Co do naszych to wielkie brawa dla Jędzy. Mam nadzieję, że wyleczył Żewłakowa z pierwszej jedenastki, przynajmniej póki ten się nie ogarnie.

Chciałem też wyróżnić Koseckiego, ale po powyższej fotce niech spierdala ciota jebana.

SzydeL
06-10-2012, 14:32
Dobrze, że kolejne 3 pkt. do tabeli, ale wczoraj jak oglądałem drugą połowę (nie wiem jak wyglądała pierwsza) to tam szczerze mówiąc za wiele się nie działo.Po za kilkoma sytuacjami naszych to rzekłbym, że Wiśle trochę zabrakło szczęścia do remisu.I to jak graliśmy w przewadze to stworzyli sobie jedną czy dwie setki, które mogli zamienić na bramkę.Ogólnie to nudy jak flaki z olejem.Jednak brawo za "dzień konia" Kosy, asystę Gola przy drugiej bramie i dobry mecz Jędzy i wydaje mi się Vrdoljaka. ;) Mam nadzieję, że Żewłakow troszeczkę odpocznie na ławce...

Dobra, można Urbana nie lubić, wyśmiewać jako trenera, ale fakt jest taki, że za Maciusia po 7 kolejkach, w każdym z jego sezonów w Legii, były już przynajmniej trzy porażki...

Otóż to. :prawi:

aqua05
06-10-2012, 16:05
http://www.12zawodnik.pl/galeria/legia-warszawa---wisla-krakow/id:507008b0ceba1

Cielo
06-10-2012, 16:09
to co Janusz zrobił przy drugiej bramce to :ucieka:
Propsy dodatnie, piłem wczoraj za jego zdrowie :krolewskie:

midzi
06-10-2012, 17:55
to co Janusz zrobił przy drugiej bramce to :ucieka:
Propsy dodatnie, piłem wczoraj za jego zdrowie :krolewskie:
Ja do dzisiaj przedłużyłem kurację po toastach za Janusza, a jutrzejsze pępkowe sprawi, że to będzie "długi weekend" :D

LioneL
06-10-2012, 18:00
Dobrze, że kolejne 3 pkt. do tabeli, ale wczoraj jak oglądałem drugą połowę (nie wiem jak wyglądała pierwsza) to tam szczerze mówiąc za wiele się nie działo.Po za kilkoma sytuacjami naszych to rzekłbym, że Wiśle trochę zabrakło szczęścia do remisu.I to jak graliśmy w przewadze to stworzyli sobie jedną czy dwie setki, które mogli zamienić na bramkę.

Niby kiedy? Sytuacja gdzie Genkov był na spalonym? Wiśle nic nie zabrakło do szczęścia, byli po prostu gorsi i zasłużenie przegrali. Oni nie mieli żadnej setki w tym meczu.

Sytuacje w 2 połowie to miała Legia (parada Pareiko po czym był słupek).

m82
06-10-2012, 23:31
Pilka leciala od strony muru i wpadla blisko krotkiego slupka tuz pod poprzeczke. Czy to az taki duzy blad?

Duży, nie duży błąd!

"Wiem, że to ja popełniłem błąd. Nie byłem idealnie ustawiony. Mogłem zachować się lepiej. Niestety Garguła wykorzystał mój błąd i zdobył bramkę na 1-0" - powiedział po meczu golkiper.

Cez(L)are
06-10-2012, 23:36
Duży, nie duży błąd!

"Wiem, że to ja popełniłem błąd. Nie byłem idealnie ustawiony. Mogłem zachować się lepiej. Niestety Garguła wykorzystał mój błąd i zdobył bramkę na 1-0" - powiedział po meczu golkiper.

błędy popełnia każdy, ważne, że potrafi sie do nich przyznać

je_martin
07-10-2012, 00:01
błędy popełnia każdy, ważne, że potrafi sie do nich przyznać

co z tego, że się przyzna. grunt by więcej błędów nie popełniał. bo ostatnio miał już kilka baboli :)

Cez(L)are
07-10-2012, 00:02
niech popełnia je w meczach wygranych :)