PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Klub z siedzibą przy Konwiktorskiej 6 zwany obecnie Polonią [21.09.2012 g. 20:30]

voytek
18-09-2012, 13:21
http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://i49.tinypic.com/2nk0vma.png

Już w piątek piłkarze CWKS-u rozegrają kolejne ligowe spotkanie w sezonie 2012/13. Drużyna Jana Urbana podejmie przy Łazienkowskiej 3 klub grający przy Konwiktorskiej zwany obecnie Polonią. Początek meczu o godzinie 20:30.

Historia ostatnich ligowych potyczek z przybyszami z Grodziska (mecze w Warszawie):
2012-03-16 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 0:0
2011-03-07 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:0 [Sadlok 26’(s)]
2009-11-20 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1 [Grzelak 53’]
2008-08-09 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2:2 [Grzelak 11’ Iwanski 49’]
2007-08-12 Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk W. 1:0 [Grzelak 22']
2007-03-09 Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk W. 0:1
2005-08-20 Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk W. 0:2
2004-10-16 Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk W. 0:1
2003-10-29 Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk W. 1:1 [Svitlica 8']

Jak widać, niezależenie czy z Grodziska czy z Konwiktorskiej Legii ciężko gra się z piątkowym rywalem. Bilans spotkań z Dyskobolią to 20 meczów, z czego 7 zakończonych zwycięstwem, 5 remisów i 8 porażek. W bramkach 29-24 na korzyść wojskowych. Po przeprowadzce do Warszawy ośmiokrotnie obie drużyny spotkały się na boisku i tylko raz cieszono się ze zwycięstwa, padły 4 remisy i trzykrotnie wygrywała sąsiadka z Muranowa. W bramkach 5-9. Biorąc pod uwagę bilans wszystkich spotkań z KSP przed i po kupnie licencji (wstawić odpowiednie słowo) to 54 mecze, 24 triumfy CWKS-u, 16 remisów i 14 porażek a w bramkach 96-59.*

*statystyka dość skomplikowana ze względu na pokrętną historię klubu grającego przy Konwiktorskiej.

Piłkarzyki zamiast dużo gadać przed meczem (patrz wiosna) powinni spojrzeć na wyniki z lat ubiegłych i w ramach pokuty spektakularnie rozj*bać twór Ireneusza Króla, tak jak robiono to w latach 2001-2007 a szczególnie mile widziana powtórka z 26 marca 2004 r., co dobrze pamięta obecny napastnik Legii Marek Saganowski, strzelec 3 z 7 bramek. Od siebie dodam, że z tym meczem wiąże się ciekawa historia, jako że nie mogłem być obecny na stadionie mecz oglądałem ze znajomymi w knajpie, przed meczem rzucając hasło: za każda bramkę Legii stawiam flachę ;) Najprzyjemniejszy zakład w życiu.

Po meczu z Górnikiem Urbanowi wypadł młody Kosecki, który póki co trenował nie będzie z powodu skręcenia stawu skokowego. Syn posła jest jednak dobrej myśli i ma nadzieję, że wykuruje się do meczu z Polonią. Gdyby nie zdążył alternatywą na jego miejsce będą Salinas lub Michał Żyro, który ostatnio odpoczywał po meczu reprezentacji i dlatego nie pojechał do Zabrza. Tradycyjnie po meczu ligowym na dolegliwości narzeka Danijel Ljuboja, ale do piątku wszystko powinno być w porządku. Nadal do gry nie są zdolni Vrdoljak i Wolski.

"Derbowi" rywale powoli zdrowieją. Z piątki do niedawna kontuzjowanych zawodników w piątek gotowy do gry będzie już Adam Kokoszka, w pełni sił ma być także Jacek Kiełb. Szanse gry Aleksandara Todorovskiego ocenia się pół na pół. O tym, czy zagra z Legią szkoleniowiec zadecyduje w czwartek. Uraz żebra nie jest groźny, ale Macedończyk wciąż czuje ból. Nie ma szans, aby przy Łazienkowskiej zagrali Tomasz Hołota i Sebastian Przyrowski. Po długiej nieobecności powrócił do Warszawy Albańczyk Edgar Cani, który od poniedziałku trenuje pod okiem Piotra Stokowca.

Nie ma co rozpisywać się o formie czy stylu najbliższego rywala. W takich meczach jak z KSP czy RTS kopacze mają dać z siebie wszystko i niezależnie od ligowej pozycji i formy rywala, przez 90+ minut zapierd*lać po boisku (jak trzeba to i napierd*lać po nogach) z jedynym celem - zwycięstwo.

Transfery przed (lub w trakcie) sezonem 2012/2013:
Przychodzą: Siergiej Golatkin (O - SKA-Eniergija Chabarowsk), Daniel Gołębiewski (N - Korona Kielce), Tomasz Hołota (P - GKS Katowice), Dimitrije Injac (P - Lech Poznań), Isidoro (O - Real Betis Balompié), Jacek Kiełb (P - Lech Poznań), Sebastian Olczak (O - Znicz Pruszków), Mariusz Pawełek (B - Konyaspor Kulübü), Wojciech Szymanek (O - Czornomoreć Odessa), Diemé Yahiya (P - Górnik Wesoła (Mysłowice))

Odchodzą: Bruno (P - Hapoel Tel Awiw), Daniel Ciach (P - Warta Poznań), Michał Gliwa (B - Zagłębie Lubin), Michał Grunt (N - Zagłębie Sosnowiec), Róbert Jež (P - Zagłębie Lubin), Tomasz Jodłowiec (O - Śląsk Wrocław), Adrian Lis (B - Warta Poznań), Radek Mynář (O - ?), Maciej Sadlok (O - Ruch Chorzów), Daniel Sikorski (N - Wisła Kraków), Pavel Šultes (N - Ruch Chorzów), Jakub Tosik (O - Karpaty Lwów), Łukasz Trałka (P - Lech Poznań), Dawid Weis (P - Zagłębie Sosnowiec)

------

Temat około meczowy TUTAJ (http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13947)

a-d-a-m
18-09-2012, 13:30
Nigdy nam nie szło z tym Groclinem... Chyba tylko w debiucie Smudy ich ostro pojechaliśmy.

m82
18-09-2012, 13:56
Początek sezonu mieli całkiem udany, zaczęli grać niezłą piłkę po wyjściu spod skrzydeł JW.

Obstawiam remis.

Szejdi
18-09-2012, 14:01
Wiadomo.

Jeśli zbiorą wpierdol pod względem sportowym, oczekuję 11 żółtych kartek, co najmniej dwóch czerwonych, rozbitych łbów, zakrwawionych nosów i kilku połamanych nóg po drugiej stronie.

Tak ***** panienki, mówię poważnie i przekażcie to kolegom z zespołu któzy nie czytają tego forum (sa tacy?) i tym, którzy no abla.

Macie wyjść i wjechać w tych pedałów jak pitbull w kurnik. Wślizg, kosa, kosa, wślizg. I tak przez pełne 90 minut plus to co doliczy sędzia.

:prawi: :bejsbol:

zizou
18-09-2012, 14:19
Wiadomo.

[/size]

:prawi: :bejsbol:

Na kogo ta spina? Na drużynę 3NIE (nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak się nazywającą i nie wiadomo kiedy założoną)? Kiedyś, jak na Konwiktorskiej 6 grała Polonia Warszawa - to jak najbardziej:bejsbol:, ale teraz? No proszę...

Teraz to powinien być dla nas mecz jakich wiele w sezonie (dla mnie jest, od przenosin Groclinu do Warszawy większe ciśnienie mam na mecze z Widzewem niż na potyczki z... nie wiadomo kim:fajek:) - inaczej można pomyśleć, że wierzymy w to w co nawet niektóre dziewczyny z K6 przestały (... że to jest ciągle Polonia:fajek:).

I trzeba mieć nadzieję, że doczekamy się jeszcze kiedyś Derby Warszawy (tak, nadzieję - bo co to za satysfakcja, jak wroga nie ma albo jest słaby:?).

Mario
18-09-2012, 14:25
Czarnuchy pomimo tego, że nie przygotowywały się do sezonu jak inne kluby to grają całkiem niezłą piłkę. Mecz na pewno będzie bardzo zacięty, ale osobiście życzę sobie powtórki z 99 roku, kiedy to nasi pewnie wygrali 3:0 po dwóch bramkach Karwana.

Loko
18-09-2012, 14:55
Ekhmmmm co do ostatnich meczów to bym jeszcze dodał jeden:
Warszawa - Piątek, 26 marca 2004
Liga polska - 16. kolejka

Legia - Polonia W. 7:2 :)

Achh co ja bym dał za taki wynik.

Sgt.
18-09-2012, 15:01
Na kogo ta spina? Na drużynę 3NIE (nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak się nazywającą i nie wiadomo kiedy założoną)? Kiedyś, jak na Konwiktorskiej 6 grała Polonia Warszawa - to jak najbardziej, ale teraz? No proszę...

To jest cytat z wypowiedzi Niezidentyfikowanego Do Tej Pory Agresywnego Kibola* który swego czasu wyśledzili i napiętnowali dzielni dziennikarze śledczy Gazety Wyborczej na pewnym tajnym forum bojówek kibicowskich i jako taki żyje już własnym życiem, więc czarnuchy czarnuchami, ale tekst o pitbullu w kurniku musiał paść ;)

Poza tym pogarda pogardą, ale czarnuchów gnoić trzeba na każdej płaszczyźnie wybijając im ich fantasmagorie z głowy o tym skąd są, gdzie grają, co robią i w ogóle że mają jakikolwiek sens życia - więc i do tego piłkarze powinni się dostosować.

*daimlera

nst
18-09-2012, 15:14
KSP rozsypala sie obrona, Baszczynski nie zagra ( zlamany palec ) wiec jakis tam plus jest.

"Obrońca Polonii Marcin Baszczyński złamał palec w lewej nodze w czasie meczu z Jagiellonią i nie zagra przez około cztery tygodnie. Silna formacja defensywna "Czarnych Koszul" nagle się rozsypała "

Tak czy siak, z Baszczynskim czy bez trzeba ich zajechac i juz do przerwy wybic im z glowy mysli o chocby remisie.

Sgt.
18-09-2012, 15:29
Ja tam nie mam wielkich oczekiwań co do tego meczu, ot wygrana przewagą pięciu bramek i gol z karnego strzelony przez Kuciaka.

Beny
18-09-2012, 15:33
Dawno nie było jakiegoś jednoznacznego wyniku na naszą korzyść, więc pora na jakieś fajne 4:0, 5:1 ewentualnie. Wszyscy obstawiali, że czarnuchy się obsrają w tym sezonie, czemu ma się to nie zacząć od meczu z nami :prosze:.

chajtgr
18-09-2012, 15:39
Ta jasne 5,6,7 spoko a mi wystarczy nawet wymęczone 1-0 jak przed dwoma laty bo od tamtej pory jakoś słabo naszym piłkarzolom z tym gromieniem idzie...

(L)ukas
18-09-2012, 15:41

Flaszkę za każdą bramkę? ;)

milton
18-09-2012, 16:09
Co do tytułu wątku, to oni swoją siedzibę mają chyba gdzie indziej, a na Konwiktorskiej rozgrywają tylko mecze. Ale mogę się mylić.

(L)ukas
18-09-2012, 16:16
Na Zakroczymskiej mają siedzibę.

Robert E. Lee
18-09-2012, 17:17
Co do tytułu wątku, to oni swoją siedzibę mają chyba gdzie indziej, a na Konwiktorskiej rozgrywają tylko mecze. Ale mogę się mylić.

Dokładnie, bo ta biedna i uciśniona drużyna tak bardzo niszczona przez miasto stadion wynajmuje tylko na mecze.

Loko
18-09-2012, 18:17
Flaszkę za każdą bramkę? ;)

O proszę Pana, z miłą chęcią :)

PuciPuci
18-09-2012, 18:17
Jak nie wyjdą na gumowych nogach tylko z jajami i pewni tego, że rozjadą groclajn to liczę na wysoko i zdecydowanie do przodu. Jak Janek im w szatni nie rzuci, że to będzie ciężki mecz to może wkońcu się przełamią bo historia meczów z groclajnem w ostatnich latach nie wygląda kolorowo.
A czas najwyższy na wyginam śmiało ciało 4-0 mało :D

Nazgul
18-09-2012, 18:41

Te 2 mi się nie podoba.

e(L)egion
18-09-2012, 22:19
KSP rozsypala sie obrona, Baszczynski nie zagra ( zlamany palec ) wiec jakis tam plus jest.

"Obrońca Polonii Marcin Baszczyński złamał palec w lewej nodze w czasie meczu z Jagiellonią i nie zagra przez około cztery tygodnie. Silna formacja defensywna "Czarnych Koszul" nagle się rozsypała "

Jak dla mnie to rewelacyjna wiadomość. Ten typ jak w ostatnich latach grał przeciwko nam to wychodził zawsze z taką pianą na pysku jakby mu na Legii jaja obcięli. Stracili naprawdę ważne ogniwo i pewnie wyjdą dwójką Kokoszka - Szymanek, a to już nie wygląda tak kolorowo.

Co do reszty to czekamy na piątek.

Z.
18-09-2012, 22:25
Gładkie 3-0.

Bonhart
18-09-2012, 22:43
Czarna zaraza zawsze pozostanie czarna zaraza, chocby przeszla mutacje w szkarlatyne z powiklaniami. To co gra na K6 trzeba j**** rowno z trawa. Nie bede zaklinal rzeczywistosci - kazde te paraderby sa dla mnie meczem szczegolnym w ktorym oczekuje od naszych kopaczy zapier******* po calym boisku z predkoscia swiatla. 7-2 raczej nie poprawia - zatem 3-0 biore w ciemno ;)

voytek
19-09-2012, 07:47
Na Zakroczymskiej mają siedzibę.

A kto by się ich siedzibami interesował, ale skoro to mój babol prośba do wszechmogących na forum o zmianę "z siedzibą" na "grający" oby nikogo nie kłuło w oczy.

pryncypialny
19-09-2012, 07:57
Widzę optymizm , co wpis to przewidujecie gładkie zwycięstwo :) mam nadzieje ,że tak będzie ale...... no właśnie statystyka ostatnich meczy mówi że łatwo nie będzie, czarnuchy podejdą do tego meczu podwójnie zmotywowani od naszych grajków a to dlatego że nie są faworytem tego meczu i grają z Legią oczywiście. Co do Naszej Legii mam nadzieję że zostawią serce na boisku. Sagan wykorzysta swoją szansę bo na pewne będzie je miał, jeśli tak się stanie to jestem spokojny o wynik 2-1 mi wystarczy :D

Łysol
19-09-2012, 13:12
Od pierwszej minuty może zagrać Salinas (uraz Żyro). Chciałbym go zobaczyć od początku meczu, zmiany robił dobre.

Źródło: Legia.net

Bootleg
19-09-2012, 13:47
Na Łazienkowskiej trzeba ich przewieźć, nie ma innej opcji. Bardzo dobre info, że nie zagra Baszczyński, który trzyma ich obronę w ryzach. Jeżeli dobrze zaczniemy, to myślę, że jest szansa na jakiś ładny wynik powiedzmy różnicą 3 bramek ;) niemniej każdy inny wynik jak zwycięstwo zostanie odebrany źle :bejsbol:

Majki
19-09-2012, 14:09

Zaśpiewać 07 zgłoś się bezcenne :D

Lillo
19-09-2012, 15:19
Jak będą cisnęli tak jak z Podbeskidziem to każdy wynik jest możliwy, nawet to 7-2 :)

Robert E. Lee
20-09-2012, 10:37
W piątek Polonia zagra z Legią w derbach Warszawy. Wiele wskazuje na to, że problemy z kontuzjami nie są aż tak poważne. Niewykluczone jest, że nawet Marcin Baszczyński, który złamał palec u nogi może zagrać z Legią. - Może uda się go wprowadzić do gry. Trener Bako opowiadał, że kiedyś grał z dwoma złamanymi palcami - mówi Stokowiec.

Jeśli zagra to mam nadzieję, że poskaczą mu po tym paluszku, aż się czarnuszek popłakusia.

fan1988
21-09-2012, 09:31
20:30 21.09.2012 LEGIA WARSZAWA-POLONIA WARSZAWA
DERBY STOLICY-T-MOBILE EKSTRAKLASA W NECIE
http://nafalisportu.cba.pl/viewtopic.php?t=12905&sid=fe1403adf9a7674dfd600aa64b7dd26f

Szejdi
21-09-2012, 09:39
http://i50.tinypic.com/21dfjv5.jpg

Czyli dotarło... ;)

Yevaud
21-09-2012, 12:21
Z tego wszystkiego niepodoba mi sie zdanie:
Wslizg, kosa, kosa wslizg".
Jeszcze sobie Kosecki pomysli, ze jest idolem, skoro o nim pisza....

daimler
21-09-2012, 12:33
http://i50.tinypic.com/21dfjv5.jpg

Czyli dotarło... ;)

Co to ma ***** być? :lol: chyba zacznę kosić tantiemy :lol: :lol: :lol:

kamilsson
21-09-2012, 15:26
Co to ma ***** być? :lol: chyba zacznę kosić tantiemy :lol: :lol: :lol:

Ty Daimler tym postem przeszedłeś do historii tego forum, gazwybu, a co więcej sprawiłeś że w Kubusia wszedł duch wojownika,a nawet więcej ,on zmężniał dzięki Tobie :prawi:

daimler
21-09-2012, 16:09
Ty Daimler tym postem przeszedłeś do historii tego forum, gazwybu, a co więcej sprawiłeś że w Kubusia wszedł duch wojownika,a nawet więcej ,on zmężniał dzięki Tobie
niech spierdala :lol: :lol:

felixxx
21-09-2012, 17:11
Spokojnie, to ktoś dodał komentarz na jego profilu ale mam nadzieję , że zobaczy i przekaże swoim kolegom, bo dużo "lajków", w tym moj :D

fan1988
21-09-2012, 18:02
20:30 21.09.2012 LEGIA WARSZAWA-KP Katowice Grodzisk KSP WARSZAWA
DERBY na służewcu -T-MOBILE EKSTRAKLASA W NECIE
http://nafalisportu.cba.pl/viewtopic.php?t=12905&sid=0ccf9bd5d7aebe9ab548ab6a1aff0c28

Antares
21-09-2012, 21:17
Czemu znowu gramy w "10" z fast foodem w składzie?

I co oni kur*a za korki mają, że ciągle się ślizgają? Przez to bramkę straciliśmy.

e(L)egion
21-09-2012, 21:25
Kiepsko to wygląda, jakoś tak sennie. Niby 1-1 ale emocje jak na grzybach. Nie wiem jak czarnuchy muszą być osłabieni aby nasi ich u siebie w końcu zgnietli. W obronie mają jakieś eksperymenty, a i tak w miarę spokojnie sobie radzą. Na wyjeździe taka gra byłaby jeszcze ok ale u siebie musimy wygrywać, a póki co wygląda to tak, że równie dobrze możemy dostać wpierdol bo obrona znowu gra tak sobie. Wkurwiajaca jest ta nasza gra.

Kolodont
21-09-2012, 21:25
nie da się oglądać tego na trzeźwo... mniejsza o piękno futbolu, ma być zwycięstwo choćby po samobójczym kartoflu ale niech zagrają z większym animuszem. TYLKO ZWYCIĘSTWO !

Breados
21-09-2012, 21:28
Wawrzyniak z Radoviciem TRA-GE-DIA! Tego drugiego przez ostatnie 20 minut już na boisku wcale nie było widać. Łukasikowi niefortunnie przytrafił się poślizg, bo wszystkie jego inne interwencje bardzo na +, no i chyba zero strat.

Nazgul
21-09-2012, 21:51
Salinasowi tez WYBITNIE nie idzie...

detoxizer
21-09-2012, 22:24
*****, czy ja wymagam tak dużo? Wygranej z tymi czarnymi dziwkami? :jejku:

brachu
21-09-2012, 22:24
ale chujnia dzis byla .

felixxx
21-09-2012, 22:25
Mecz nie najgorszy ze strony Legii ale ***** znów 2 punkty w dupę... zabraknie tych punktów znów...

detoxizer
21-09-2012, 22:27
Mecz nie najgorszy ze strony Legii ale ***** znów 2 punkty w dupę... zabraknie tych punktów znów...

Yhy. Inny mecz oglądaliśmy, bo gra była nudna, tragiczna i bez polotu. TRAGEDIA.

felixxx
21-09-2012, 22:28
Yhy. Inny mecz oglądaliśmy, bo gra była nudna, tragiczna i bez polotu. TRAGEDIA.

Być może masz rację ale 20 strzałów z dupy się nie strzela. Zabrakło celownika Koseckiemu i Salinasowi.

Bootleg
21-09-2012, 22:29
Straszna padaczka dziś... akcje zawiązywały się bardzo słabo. Brak jakiegoś pomysłu, dochodzimy do 25 metra i rebus :roll: dziwi mnie, że nie próbowali strzelać z dystansu (jakieś pojedyncze próby Ljuboji i Radovica bodajże, które były blokowane) słabo, naprawdę słabo to dziś wyglądało.

a i jeszcze jedno zmiany... zdecydowanie za późno. Jeżeli do 60-70 minuty nic się ciekawego w ofensywie nie dzieje to za czym czekać? Furman i Kucharczyk powinni wejść dużo wcześniej.

Nazgul
21-09-2012, 22:30

Nie mogła być inna bo Dyskopolo piłkarsko było lepsze a przynajmniej grali z głową. U nas za dużo zagrań w ciemno i niezdecydowania.

Byłoby naprawdę nieciekawie gdyby czarni nie spuchli po godzinie gry. A i tak nie najlepiej świadczy, że Legia nie wykończyła w końcówce rywala dychającego rękawami...

Francais
21-09-2012, 22:33
Kolejne takie same pseudoderby jak od kilku lat,jedna składna akcja,reszta wrzutek na pałe na zasadzie może coś sie uda.

Szkoda strzału Koseckiego z pierwszej połowy, gdyby weszło...

Bootleg
21-09-2012, 22:39
A i tak nie najlepiej świadczy, że Legia nie wykończyła w końcówce rywala dychającego rękawami...

Nie wykończyła, bo dziś brakowało jak to się zwykło mówić "polotu i fantazji" w przodzie, to raz. Druga istotna rzecz (chyba nawet bardziej), że czarnuchy od jakiejś 70 minuty bronili się 7-8 zawodnikami na 30-25 metrze, a tego nasze grajki nie lubią najbardziej. Niby mieli jakiś pozorny luz w środku, ale dochodzili do 30 metra i bili głową w mur. Te wszystkie "miękkie" wrzutki w pole karne przyprawiają o odruch wymiotny... leci taki kondon minutę i koniec końców zbiera to któryś z obrońców przeciwnika i tak w kółko.

Dziś mogła uratować nas jedynie jakaś indywidualna akcja, rzut wolny na 18-20 metrze. To, że nie strzelimy bramki po składnej akcji można było przewidzieć mniej więcej od 70 minuty.

detoxizer
21-09-2012, 22:40
Panowie, nie róbmy sobie jaj. Przecież, *****, nie widać praktycznie żadnych różnić w porównaniu do wiosennego meczu. Identyczna chujnia, tyle że bramkowy remis.

Mro
21-09-2012, 22:42
Nie wykończyła, bo dziś brakowało jak to się zwykło mówić "polotu i fantazji" w przodzie, to raz. Druga istotna rzecz (chyba nawet bardziej), że czarnuchy od jakiejś 70 minuty bronili się 7-8 zawodnikami na 30-25 metrze, a tego nasze grajki nie lubią najbardziej. Niby mieli jakiś pozorny luz w środku, ale dochodzili do 30 metra i bili głową w mur. Te wszystkie "miękkie" wrzutki w pole karne przyprawiają o odruch wymiotny... leci taki kondon minutę i koniec końców zbiera to któryś z obrońców przeciwnika i tak w kółko.

Dziś mogła uratować nas jedynie jakaś indywidualna akcja, rzut wolny na 18-20 metrze. To, że nie strzelimy bramki po składnej akcji można było przewidzieć mniej więcej od 70 minuty.

W jednym zdaniu: Zabrakło przebłysku "geniuszu" Daniela L, Rado (z zeszłego sezonu) lub kontuzjowanego Wolskiego. Życie.

daimler
21-09-2012, 22:42
Zacytuję "Różala":
Te pedały mogą robić laskę mojemu psu.

Tyle w temacie, kolejny po Zabrzu pokaz pedalstwa.

Huxley
21-09-2012, 22:44
Zacytuję "Różala":

Właściwie miałem napisać to samo plus, że z jednym napastnikiem daleko nie zajedziemy.

hatchet
21-09-2012, 22:46
Zacytuję "Różala":

E tam, od zeszłego sezonu nic się nie zmieniło. Dali dupy wtedy, to teraz robią to regularnie. Trochę osób złapało się na nowe otwarcie i kilka wygranych na początek, a oni dalej swoje.

No cóż, nam pozostaje jedno:

"Ja kocham Legię, pierdole ITI"

BlackAdder
21-09-2012, 22:47
Słaba gra, mizerniutka wola walki, Salinas za późno zmieniony na Furmana, coś jeszcze by się pewnie znalazło i czarne pedały wyeżdżają zadowolone z Łazienkowskiej. Tak oto ch"jowo rozpoczął się weekend.

MNM
21-09-2012, 22:51
kolejny sezon idzie na przemial

daimler
21-09-2012, 22:52
To prawda, że były piąteczki po meczu? :zagubiony:

e(L)egion
21-09-2012, 22:54
No to mamy urbanową Legię po meczach gdzie silniejsza grupa ligi powiedziała sprawdzam. Wynik, jak na aspiracje zespołu słaby, żeby nie powiedzieć bardzo słaby. Po takim meczu naprawdę trudno wierzyć że z tej mąki będzie na koniec maja chleb, choć liga zapowiada się kolejny raz bardzo słabo więc kto wie...

Wkurwiające jest to, że czarnuchy znowu przyjechały sobie na Łazienkowską po remis i znowu bez jakiegoś wielkiego ciśnienia go osiągnęły. W marcu mili trochę łatwiej bo nasi wtedy praktycznie nie strzelali. Dzisiaj trochę strzelali ale i tak nie wyglądało to jakoś oszałamiająco.

Swojego babola zaliczyć musiał też, a jakże, Inaki Astiz. Na szczęście dzisiaj bez konsekwencji, choć Wawrzyniak był blisko "spowodowania upadku" Wszołka w polu karnym. Mam nadzieję że jakoś w tygodniu Urban zostanie podpytany przez dziennikarzy o formę Sulera bo ile można oglądać typa, który prawie że w każdym meczu musi coś spierdolić. Z drugiej strony jak się patrzy na naszą obronę to wygląda to tak, że Astiz jednak zapierdala (co nie znaczy że to jakiś wielki plus), a Żewłakow się po prostu ustawia i gra tak trochę aby się zbytnio nie wysilać. Nic poza tym. Dzisiaj Teodorczyk pokazał w jednej akcji, że samo ustawianie się to może być za mało. Tylko czekać, aż w końcu zawodnicy z ligi się połapią o co biega i zaczną się z Żewłakowem ścigać. Może być wtedy ciekawie...

Co do gry w ataku to mieliśmy jak zwykle sporo strzałów ale pożytku z tego żadnego. Szkoda, bo rywal miał eksperymentalną obronę, a i bramkarz to ogólne pośmiewisko ligi. Szkoda, że nasi poraz kolejny w meczu derbowym u siebie postanowili tej formacji rywala zapracować na wysokie noty.

Ogólnie oglądając nasz zespół może się wydawać, że wygląda to lepiej niż w poprzednim sezonie, ale mimo wszystko to dalej ta sama Legia, która nie potrafi punktować kiedy należy i na koniec sezonu znowu czegoś będzie brakowało... :poddaje:

Mro
21-09-2012, 22:55
To prawda, że były piąteczki po meczu? :zagubiony:

Wspólny z Żyletą śpiew "Walczyć trenować" czy były piąteczki już nie widziałem.

e(L)egion
21-09-2012, 22:58
Acha na i stałe fragmenty gry. Tydzień temu Łukasik seryjnie "za krótko". Dzisiaj seryjnie "za długo". Czy nie można jednego gościa wyuczyć wrzucania tak jak należy? Panie Urban k.u.r.wa mać...

padre
21-09-2012, 23:00
Miałem nasmarować sporego posta, ale e(L)egion już mnie wyręczył...

3 mecze z lepszymi druzynami (wliczając Rosenborg, Górnika i dziewczyny) i bilans to 2 punkty. Chujnia.

Najsmutniejsze jest to że piłkarzyki i trenerek uważają, że zagrali dobry mecz, tylko nie wyszło...**** będzie, nie mistrz. Nie ma w tej drużynie charakteru i chęci wygrywania za wszelką cenę.

kiubz
21-09-2012, 23:01
a czego wy się spodziewaliście? Jak Urban zaczynał w 2007 to też było ach i och, że Wisła zjebała, że go nie wzięła... 21 punktów po 7 meczach... a potem łup, łup i na koniec sezonu wielki czerwony ****.

już w październiku usłyszymy, że to będzie trudny mecz

daimler
21-09-2012, 23:01
Wspólny z Żyletą śpiew "Walczyć trenować" czy były piąteczki już nie widziałem
buzi trzeba było sobie jeszcze dać.
kiedyś po takim meczu to było nie do pomyślenia.

1916TaFu
21-09-2012, 23:03
Remis z drużyną zbudowaną na szybko w dwa tygodnie.:poddaje:
Wszystko mówi samo za siebie..

Tylko jak piłkarze mają czuć presję i wagę takiego meczu skoro po remisie wspólne śpiewy i do tego (chyba) piąteczki?:jejku:

MNM
21-09-2012, 23:18
a pozatym to trzeba byc dobrej mysli. Jeszcze tylko pare meczykow, pozniej urlopik a pozniej szalenie wazne zgrupowanko: turcja, cypr, hiszpania, portugalia
chlopaki podladuja akumulatory i bedzie gitara

Don
21-09-2012, 23:30
W tej ostatniej akcji musieli się ***** kręcić z tą piłką dalej? Nie mogli zajebać petardy na bramkę???

felixxx
21-09-2012, 23:34
Rzeźniczak już wpis na srejsbuka :rotfl:

felixxx
21-09-2012, 23:34
W tej ostatniej akcji musieli się ***** kręcić z tą piłką dalej? Nie mogli zajebać petardy na bramkę???

Dokładnie. Tam Kucharczyk chyba pomylił bramki :D

Raffi
21-09-2012, 23:36
Mecz był spokojnie do wygrania :poddaje:Sytuacji było aż nadto

PS CZY JA MUSZĘ PRZYPOMINAĆ ŻE TO NIE JEST TEMAT KIBOLSKI?

Gabro
21-09-2012, 23:37
Pechowy jest ten Urban. Znowu będzie grał przy pustych trybunach...

księciuniu
21-09-2012, 23:46
Kosa i Salinas niby coś kręcili, Ljubo jak zwykle, Radovic „wyważony” [cytat za C+ :lol: ], Łukasik pomimo kiksu nie bał się potem grać, Sagan niewidoczny, obrońcy we mgle, trener spóźniony ze zmianami … ale najgorsze było, że drużyny nie było.
Oni coś tam umieli, coś tam próbowali, ale nie walczyli, nie gryźli, pitbulla to ze świecą szukać ;) Wszystko na zasadzie: straciliśmy gola – trudno, strzeliliśmy gola – fajnie, będzie remis – też ładny wynik.

Nie wiem czy to kwestia mentalności kopaczy, „charyzmy” trenera, „piąteczkowej” atmosfery nawet po takich meczach … im to wszystko wisi. I to wkurza najbardziej. Mecz był spokojnie do wygrania, Polonia za wysoko poprzeczki nie zawiesiła, ale, mówiąc językiem raklamy, żeby wygrać trzeba grać. A nie przechodzić obok meczu.

P.S. A po kiksie Łukasika tam było jeszcze w huk czasu i w huk ludzi żeby ta kontrę zatrzymać … dzieci we mgle.

felixxx
21-09-2012, 23:51
Dominik Furman: Nie możemy być zadowoleni z tego rezultatu. Byliśmy zdecydowanie lepsi i tylko brak skuteczności uniemożliwił nam zdobycie większej ilości bramek. Trener bardzo dobrze rozpracował Polonię. Przewidywał, że goście zagrają bardzo defensywnie. Mieliśmy idealnie rozpracowane „Czarne Koszule”, które niczym nas nie zaskoczyły. Szkoda, że straciliśmy gola po kontrze wyprowadzonej ze środka boiska. Zdołaliśmy szybko odpowiedzieć. Niestety, później piłka nie chciała wpaść do bramki.

Danijel Ljuboja: Taka jest piłka. Czasami do wygranej wystarczą dwa celne uderzenia, innym razem 20 strzałów nie dają trzech punktów. Tak było dzisiaj. Cieszę się ze strzelonego gola. Żałuję, że to trafienie nie zapewniło nam kompletu „oczek”. Mieliśmy więcej okazji, ale nie zdołaliśmy przechylić szali zwycięstwa na naszą stronę. Po prostu szwankowała skuteczność. Nie było do końca pewne, czy dzisiaj zagram. Bolała mnie noga, ale przed spotkaniem przyjąłem kilka tabletek i wytrzymałem 90 minut. Mam nadzieję, że pomogę drużynie również w Lubinie.

Jakub Kosecki: Byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną, ale to nie wystarczyło do wygranej. Szkoda, ponieważ wykreowaliśmy wiele okazji strzeleckich. W decydujących momentach brakowało jednak skuteczności. Na pewno nie mam pretensji do Jorge Salinasa, który nie wykorzystał dwóch okazji. Sam w Zabrzu mogłem strzelić gola, a się pomyliłem. Byłbym niepoważny, gdybym tak uczynił. Moim zdaniem Polonia powinna kończyć to spotkanie w 10, ponieważ Adam Pazio powinien otrzymać żółtą kartkę za faul, po którym mieliśmy rzut karny. Później sędzia pokazał temu zawodnikowi kolejny kartonik. Dzisiaj nie odczuwałem problemów zdrowotnych. Na szczęście kontuzja z Zabrza okazała się niegroźną, a moje zejście z boiska nie było spowodowane urazem.

Michał Żewłakow: Nas rozliczają za punkty i pozycję w tabeli na koniec sezonu. Liczę, że po ostatnim spotkaniu będziemy zajmowali pierwsze miejsce. Szkoda straconych punktów. Niestety nie udało się odrobić strat w końcówce, chociaż mieliśmy swoje okazje bramkowe.

Ale ten Żewłak mnie ostatnio wkurwia.

prs
21-09-2012, 23:53
straszna padaka, tego nie dało się oglądać, czy dla nich zagranie agresywnie 90 minut w przeciagu jednej rundy to dużo? Jedynie Saganowi cośtam zależało + Łukasikowi w drugiej połowie, a reszta? Kosa, Salinas itp co chwila zwijali się z bólu zamiast samemu ciąć, nie rozumiem tego.
Przykro się to oglądało. Fajnie że flaga Piekiełko pokazała się z najlepszej strony.

Gabro
21-09-2012, 23:55
straszna padaka, tego nie dało się oglądać, czy dla nich zagranie agresywnie 90 minut w przeciagu jednej rundy to dużo? Jedynie Saganowi cośtam zależało + Łukasikowi w drugiej połowie, a reszta? Kosa, Salinas itp co chwila zwijali się z bólu zamiast samemu ciąć, nie rozumiem tego.
Przykro się to oglądało. Fajnie że flaga Piekiełko pokazała się z najlepszej strony.

Zgadzam się- fatalnie to się ogląda. Drużynę mamy mocno przeciętną.

Z.
22-09-2012, 00:14
1. Tak przegrywa się mistrzostwo. Nie cennym remisem w Zabrzu. Remisem z dupy u siebie z niezłą drużyną.

2. Kolejny słaby mecz w 'derbach'. Na tą chwilę nie wyobrażam sobie, żebyśmy pokonali ich u nich.

3. Kolejny mecz bez stuprocentowej sytuacji. W Zabrzu bramka po autodestrukcji bramkarza i strzale życia Furmana, dzisiaj karny i dziesięć czy pietnaście niezłych lub złych strzałów z dystansu.

4. Kolejny mecz bez jakiegokolwiek planu i stylu. Kolejny raz wychodzimy w środku jednym piłkarzem odpowiadającym za defensywę i 4 ofensywnymi. Kolejny raz nie dominujemy w środku pola, kolejny raz za dużo jest na boisku kreatywnych gwiazd, a za mało traktorzystów, którzy powinni zajmować się odbiorem i podaniem do najbliższego.

5. Kolejny raz gramy w drugiej połowie bez trenera. Trener siedzi, mecz się toczy. Jak Kucharczyk wszedł to bez polecenia grania lewą stroną - wciąż namiętnie tłukli prawą.

6. Kolejny raz Furman (nieważne kto, ważne jakie ma zadania) wchodzi dopiero w jakiejś 85 minucie (i nareszcie zaczynamy mieć przewagę w środku, bo wreszcie jest dwa na dwa, a nie jeden na dwa). Ile razy można robić ten sam błąd? Łazarek też kiedyś wystawił na Cypr 10 napastników. Może czas zrezygnować również z Łukasika, wpuszczać od razu Kucharczyka i grać długą od obrony do ataku? La Furja Kibu Vicuna.

7. Kolejny raz bazujemy wyłącznie na tym, że może Ljuboja czy Salinas coś wymyślą. Żadnych schematów, pomysłów. Bierz chłopie tą piłkę i może wpadnie.

8. Kolejny raz...

Acha na i stałe fragmenty gry. Tydzień temu Łukasik seryjnie "za krótko". Dzisiaj seryjnie "za długo". Czy nie można jednego gościa wyuczyć wrzucania tak jak należy? Panie Urban k.u.r.wa mać...

Z Iwańskim było to samo. Ciekawe za jakiego trenera :cicho:

Nazgul
22-09-2012, 00:27
Z Iwańskim było to samo. Ciekawe za jakiego trenera :cicho:

Iwańskiemu piłki przeszkadzały :)

wujek_tomasz
22-09-2012, 00:53
Te co pod koszulką chował? :lol2:

Kempes
22-09-2012, 00:55
Stałe fragmenty gry spróbowałbym oddać Salinasowi. Niziutki jest więc i tak wielkiego pożytku z niego przy dośrodkowaniach nie ma, a nogę ma niesamowicie ułożoną. Dziś zarejestrowałem dwa mega plasowane strzały (minimalnie niecelne) i ze dwa trzy ostre dośrodkowania. Nie żadne balony czy niedoloty jak to w Polsce często bywa.

Jakup
22-09-2012, 01:15
A Kosecki po meczu w wywiadzie dla C+ : "Ja jestem Legionistą z krwi i kości" :lol:

legart
22-09-2012, 01:25
1.

7. Kolejny raz bazujemy wyłącznie na tym, że może Ljuboja czy Salinas coś wymyślą. Żadnych schematów, pomysłów. Bierz chłopie tą piłkę i może wpadnie.

I właśnie dlatego nie lubie Urbana

IX14
22-09-2012, 01:53
Radovic idź w cholerę .Remis=porażka.

Antares
22-09-2012, 07:09
Cały sezon z jednym Saganowskim w ataku będziemy grać?

Astiz to jeden z nielicznych hiszpańskich piłkarzy, który nie potrafi grać w piłkę. Nie wiem on taki surowy technicznie czy soczewek nie zakłada, że co mecz przy wyprowadzaniu piłki podaje do rywali? Standardowo zaliczył też jednego babola kiedy nie trafił w piłkę i Wszołek wychodził sam na sam z Kuciakiem, ale Wawrzyniak go chyba czystym wślizgiem sięgnął.

Brylancik
22-09-2012, 07:41
Mecz istna porażka, niby jeden punkt ale z tymi pajacami to porażka, uciekali w swoje pole karne żeby sie bronić a u Nas jeden z drugim wycofywał piłke do Kuciaka. Do Radovica akurat najwiekszych pretensji bym nie miał ale Salinas i Kosecki niech postrzelają sobie na treningach wiecej bo na tyle okazji coś trzeba wsadzić w siate. W TV wyglądało to jakby Legia "nie chciała" zdobyć kompletu punktów, zamiast napierania na czarnuchów ciągłe wycofywanie piły do obrony i bramkarza :(

Mario
22-09-2012, 08:50
Czarnuchy prezentowały się słabo, ale nasze piłkarzyki jeszcze gorzej. Jak można było nie wygrać tego spotkania? Wszystko co chciałbym napisać już zostało napisane, więc nie będę powtarzał. Jedyne czego teraz brakuje, to dawnych lat, wejścia na trening tych pizdeuszy, wjebaniu co poniektórym. Może by się ogarnęli.

detoxizer
22-09-2012, 08:57
No ale Rzeźniczak by oddał... ;)

Mario
22-09-2012, 09:14
No ale Rzeźniczak by oddał... ;)

Fakt, zapomniałem o jego "mężności" w wywiadzie. Ciekawe jaki cios by zadał, pewnie coś w jego stylu. Bolesne obrażenia paznokciami.:niebij:

voytek
22-09-2012, 10:21
Nie wiem, ale odnoszę wrażenie że ten zespół gra gdy na placu nie ma kogoś z pary Ljuboja (wczoraj spowalniał wiele akcji) - Radović (wczoraj przyzwoicie ale nie nadaje się do grania w linii w Łukasikiem).

Obrona: Żewłakowa niestety trzeba powoli sadzać na ławce, bo to Astiz zaczyna więcej biegać i czyścić a Żewłak "ustawia się i czeka" i z pary dwóch nie najszybszych przecież obrońców o dziwo Hiszpan wypada w tym momencie lepiej. Wawrzyniak w swoim stylu, Jędzą trochę lepiej. Może najwyższy czas kazać Koksowi skupić się na obronie, bo z tych jego ofensywnych wycieczek wynika jedynie dziura w bloku defensywnym.

Pomoc: Łukasik musi mieć partnera o podobnych predyspozycjach do asekuracji. Z Vrdoljakiem wyglądało to bardzo dobrze. Teraz aż prosi się o Furmana. Rado wczoraj zagrał niezłe spotkanie, ale dużo lepiej czuje się za napastnikiem. Salinas próbował, ale jego zagrania były za trudne dla większości naszych asów. Kosa w swoim stylu.

Atak: Sagan kolejny słaby mecz, samo bieganie niewiele przynosi. Kiedy w końcu Urban przestanie wystawiać Kucharczyka w pomocy i zacznie traktować go jak zmiennika MS? Innego wyjścia nie ma.

Ja determinacji w tym meczu nie widziałem. Zmiany zbyt późne, jakiś taki mecz na remis który zadowoli wszystkich. Czy to pomysł Urbana czy wytyczne z góry ale nadal nie rozumiem Kucharczyka na skrzydle, Sagana
jako jedynego napastnika do końca rundy, Łukasika z Radovicem w parze, Sulera w dramatycznej formie (?) że nie może wprowadzić go za Żewłakowa. Po Zabrzu byłem optymistą, po wczorajszym meczu zaczyna to przypominać męczenie buły. Kolejny mecz pokaże czego jesteśmy bliżej.

Trenerem być :)
Kuciak - Jędrzejczyk (ewentualnie na środek ale wtedy Rzeźniczak...) Suler (na próbę) Astiz Wawrzyniak (szkoda że nie ma zmiennika) - Łukasik Furman (niech wraca Vrdoljak) - Kosecki/Salinas Ljuboja Radović/Kosecki (na skrzydle) - Saganowski/Kucharczyk

midzi
22-09-2012, 10:22
Tak jak u Skorzy praktyce nie istniała ofensywa poza Ljuboją i Rado, który był w gazie tak za Urbana praktycznie nasz środek pola został zniszczony w ciągu kilku miesięcy. Mamy tam wyłącznie Łukasika, który haruje w odbiorze piłki, gdy idzie kontra, a tak to grają w tej strefie boiska same kółeczka i piłkę oddają do tyłu, albo do boku. Jedynie Radovic pociągnął dziś kilka razy do przodu, ale widać, że bebech mu ciąży w ostatecznym momencie.

Nie jesteśmy w stanie zdominować zespołu z Katowic u siebie nie mając przewagi w środku pola.

bemowo 76
22-09-2012, 10:28
Astiz to jeden z nielicznych hiszpańskich piłkarzy, który nie potrafi grać w piłkę. Nie wiem on taki surowy technicznie czy soczewek nie zakłada, że co mecz przy wyprowadzaniu piłki podaje do rywali? Standardowo zaliczył też jednego babola kiedy nie trafił w piłkę i Wszołek wychodził sam na sam z Kuciakiem, ale Wawrzyniak go chyba czystym wślizgiem sięgnął.

Akurat dzisiaj gral dobrze, rzadko kogos przepuscil i nie bylo bezmyslnych fauli. Bardziej mozna martwic sie o forme Zewlakowa.

Beny
22-09-2012, 11:53
I co z tego, że gra wygląda lepiej niz za schyłkowego Skorży, jak i tak tracimy punkty z pizdeuszami. Remis w Zabrzu, remis z czarnuchami, w maju będziemy liczyć punkty, których zabrakło do mistrzostwa. To dwa średniaki, które wyżej uja nie podskoczą i naszym obowiązkiem jest z nimi wygrywać. A tu nawet ciężkich spotkań jeszcze nie graliśmy. Straty punktów jeszcze się trafią i znów będzie zgrzytanie zębami.

Ja tam się na piłce nie znam, ale nie mogę patrzeć na Radovica. Dla mnie nic nie wnosi, zwody znane w całej lidze, kiepski przegląd pora. I przede wszystkim gorsze niż w poprzednim sezonie zrozumienie z Ljuboją. Próbowałbym grać inaczej, bez Rado.

Szkoda błędu Łukasika, ale jak ktoś napisał było jeszcze mnóstwo czasu na przecięcie akcji. Żal straconych punktów.

BógHonorOjczyzna
22-09-2012, 13:31
Właśnie. Ostatnio coś nie mogą się zgrać jak dla mnie. Za dużo marnują dobrych akcji. Ljubo nie ma do kogo podawać, bo się nie wystawiają.

Lillo
23-09-2012, 11:20
Zauważyliście że te trzy mecze które wygraliśmy graliśmy systemem 4-2-3-1, i gra się bardziej kleiła.

ZającWola
23-09-2012, 12:33
Legia gra lepiej bez Radovicia jak dla mnie :).

midzi
23-09-2012, 14:18
Zauważyliście że te trzy mecze które wygraliśmy graliśmy systemem 4-2-3-1, i gra się bardziej kleiła.
Przecież tylko fani grania jednym środkowym pomocnikiem tego nie widzą. Centralna strefa boiska dziurawa jak ser szwajcarski.

Henio
23-09-2012, 18:22
Legia gra lepiej bez Radovicia jak dla mnie :).

Chyba wszyscy to widzą oprócz głupiego Jasia.

Nazgul
23-09-2012, 19:00
Chyba wszyscy to widzą oprócz głupiego Jasia.

Jacy wszyscy? Ja nie zauważyłem. Zauważyłem za to, że Radović gra o wiele lepiej gdy na boisku nie ma Ljuboi :) Po prostu ci dwaj tak ciążą ku sobie że każdy obrońca w tej lidze ma to już rozpracowane w najdrobniejszych szczegółach.

yhmov
23-09-2012, 19:05
http://i.imgur.com/OcFdD.jpg

:sedzia:

nevermind
23-09-2012, 19:07
Juz skasował :lol2:

Breados
23-09-2012, 19:15

:sedzia:

:lol:

Ja mam z kolei kontr-pytanie, jak można być takim idiotą aby z aktualnie już bardzo niskim poszanowaniem wśród kibiców robić z siebie jeszcze większą parówę.

Adqs
23-09-2012, 19:35
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/340765_474357945919510_439925447_o.jpg :(

cougar
23-09-2012, 19:45
Zanosi się na 5 sezon z rzędu gdzie Polonia w dwumeczu góra nad Legią. :)

Taatar
23-09-2012, 20:12

Ja mam z kolei kontr-pytanie, jak można być takim idiotą aby z aktualnie już bardzo niskim poszanowaniem wśród kibiców robić z siebie jeszcze większą parówę.

Wydaje mi się, że on i tak już ma to gdzieś :)

Druga sprawa co nazywamy idiotyzmem...

Polecam. http://www.weszlo.com/blog/16/899

daimler
23-09-2012, 20:24

Noooo brawo! Jeszcze więcej piąteczek i jeszcze więcej wspólnych śpiewów po meczu!

Do tego ta ***** skasowała ten wpis i uraczyła publikę innym:

w pewnych tematach chyba najlepiej się czasami nie wypowiadać… i tak też uczynię…
Nawet nie ma na tyle jaj i charakteru, aby pozostać przy swoim zdaniu.
**** mu w dupę.

midzi
23-09-2012, 20:33
Najśmieszniejsze/najstraszniejsze, że ten tuman i płaczek jest już u nas ósmy sezon i co jakiś czas pojawiają się jeszcze komentarze, które przedstawiają go jako "młody talent", który może się kiedyś obudzi.

Jak ajtijajowcy macie kogoś sprzedawać zimą to już szukajcie jakiegoś klubu w Baku, czy na Bliskim Wschodzie dla Kubusia.

Z.
23-09-2012, 20:39
Jaki on jest dramatyczny :lol:

daimler
23-09-2012, 20:43
Zwykła łódzka piizda chcąca uchodzić za elo cool ziomka, a w rzeczywistości zwykły kmiot bez krzty charakteru.

turbo-tomek
23-09-2012, 20:56
Polecam. http://www.weszlo.com/blog/16/899

No właśnie. Wpierdol stewardom, którzy zrealizowali gazowanie osób z trybuny, jest jakby naturalny i ze wszech miar uzasadniony, choćby paniką, wszakże na trybunie nie działo się nic niepokojącego.

Wyjebanie gratów pepsi (stół do piłkarzyków) też można jakoś wytłumaczyć, emocje gdzieś ujść muszą. No ale demolka stadionu? Po co? Swoją drogą, na zdjęciach z legia.com nie widać, coby jakiekolwiek lustro zostało zbite (choć powyrywano drzwi, pisuary, podajniki do ręczników itp). Czyżby przesądy?

Z.
23-09-2012, 21:06
Zwykła łódzka piizda chcąca uchodzić za elo cool ziomka, a w rzeczywistości zwykły kmiot bez krzty charakteru.

To nawet nie o to chodzi.. Niech sobie ma nawet najgłupsze poglądy i zmienia je co trzy minuty.

Bardziej chodzi o to, że z nim jest trochę jak z Olejnik. Dopóki nie pisała felietonów w Wyborczej dopóty uchodziła wyłącznie za dziennikarkę rzadko przygotowaną i jednostronną. Natomiast jak się pochylić nad jej felietonami to wychodzi jakiś maksymalny infantylizm, zdania na poziomie rozprawki w liceum itp

I z Rzeźniczakiem jest podobnie. Najbardziej przerażające nie jest to, że ma takie poglądy jakie ma i zmienia je co 5 minut, żeby być fajnym. Najbardziej przerażające jest to, że to stary chłop o mentalności dziecka. Nie myśli, nie bierze odpowiedzialności, nie ma instynktu samozachowawczego, nie rozumie że w pewnym sensie jest częścią sytuacji, w której się znalazł etc

Rozumiem, że tak się można zachowywać w gimnazjum ale na Boga on jest przecież przed trzydziechą :lol:

midzi
23-09-2012, 21:24
Przecież Kubuś chce bywać na walkach MMA, KSW, czy innych pokazach mody, a nie grać w piłkę. Fejs & lans to podstawa, a oni mu każą jeszcze grać w piłę ;)

Bonhart
23-09-2012, 21:24
Gdyby ten siurek poswiecal tyle czasu na treningi co na mizdrzenie sie na fejsbuniu, to moze nauczylby sie grac w pilke a nie kopal ciagle w czolo. Kubusiu, jak patrze (na szczescie coraz rzadziej jest okazja) na twoja gre na boisku, to sam mam ochote wyrwac pare krzeselek. Wiec zamknij z laski swojej mordeczke.

Taatar
23-09-2012, 21:27
sam mam ochote wyrwac pare krzeselek. Wiec zamknij z laski swojej mordeczke.

Naprawdę na Twoje życie ma wpływ osoba, której pewnie nawet osobiście nie znasz? :zdziwiony:

Pan Artysta
24-09-2012, 08:49
Zanosi się na 5 sezon z rzędu gdzie Polonia w dwumeczu góra nad Legią. :)

zapytał bym czy ciebie to podnieca, tak głupie wpisy - ale po co jak widać, że tak :lol:
ps:
w dwumeczu górą- Nostardamus sie nam objawił :lol:
pomijam miejsce w tabeli na koniec sezonu, udziały w europejskich pucharach czy zdobywane MP i PP

Robson(L)
24-09-2012, 09:05
Poza tym dwumecze to się gra w pucharach.

Mario
24-09-2012, 09:36
Przecież Kubuś chce bywać na walkach MMA, KSW,

Może chce iść śladami Wiśniewskiego? :lol:

Loko
24-09-2012, 10:27
Może chce iść śladami Wiśniewskiego? :lol:

Prędzej Najmana :)

voytek
24-09-2012, 11:31
Jeszcze jedno z meczu: zero żółtych kartek dla Legii. Zero. To ma być walka w derbach? Nawet jeśli atakowali dziwnie to wygląda. Ot, taka grzeczna drużyna.

Angela
24-09-2012, 11:37
Uwaga uwaga. Wypowiedź Kubusia:

Jakub Rzeźniczak
I jakoś nigdy nie odczulem jakiejś większej sympatii ze strony zylety... Wiesz wkurwiajace jest tez to ze jako jedyny chce mieć jakiś bliższy kontakt z kibicami bo sprawia mi to przyjemność... Rozmowa przekazywanie koszulek na różnego typu akcje lubię to robić bo dobrze sie z tym czuje... Ale wy macie to głęboko gdzieś...

Marek.Only
24-09-2012, 13:00
jak juz cytujesz to daj zrodlo

jayjay88
24-09-2012, 13:14
oj grabi sobie ten Drewniak coraz bardziej...

Angela
24-09-2012, 13:39
Nie ma źródła bo jest to urywek z wiadomości prywatnej jaką prowadził z koleżanką :)

jayjay88
24-09-2012, 13:41
Angela- skołuj całą i printscreen ;] może jeszcze czegoś ciekawego się dowiemy od pana piłkarza

Angela
24-09-2012, 13:50
Całej nie mam, mam tyle co mi skopiowała dziewczyna. Ale to chyba większość jest.

Jakub Rzeźniczak
Czekaj czy Twoim zdaniem powinienem popierać demolowania stadionu? Tym bardziej swojego.? Oczywiście używanie gazu pał czy innych swinstw jest głównej strasznym ale czy jakby ktoś zaatakował Cię w domu wyrywalabys kibel czy demolowala własne mieszkanie? O to mi chodziło...

Jakub Rzeźniczak
i co ma dziękowanie za doping z moim wpisem co bo nie za bardzo wiem… dziekuję się za pomoc drużynie w walc o zwyciestwo a nie za niszczenie stadionu… więc nie pisz że mam was w dupie bo tak nie jest ale pewnych rzeczy nie powinno się pochwalać… Twoim zdanie ok jest że po meczu ktoś zaczął obrażać jędze jak wam dziekowaliśmy po derbach to wtedy jest wszystko ok bo nie wygraliśmy tak?

Jakub Rzeźniczak
http://legionisci.com/news/50067_Czy_wojewoda_powinien_zamknac_Zylete_Opinie_ dziennikarzy.html
Czy wojewoda powinien zamknąć Żyletę? Opinie dziennikarzy - legionisci.com
legionisci.com
Udostępnij

Jakub Rzeźniczak
i przeczytaj wypowiedzi dziennikarzy w tym tekście smokowskiego i tych z dziennika? powiedzieli coś innego niż ja? złapać tych co demolowali a żylety nie zamykać proste… i oni w tym tekście są ok a ja bee… wytłumaczysz to?

Koleżanka
a co do podchodzenia sorry Kuba ale nie gadaj glupot.. ja chcesz to nawet mozesz podjesc sam... po "derbach" ilu z Was podeszlo? 6?

Jakub Rzeźniczak
To fakt po derbach nie podszedlem mój błąd

Jakub Rzeźniczak
Zawsze docenialem doping i będę docenial bo pomaga drużynie... To jest sport zespolowy i sam nie mogę decydować czy podejdziemy czy nie... Tylko powiedz mi czemu na zyletę nie można powiedzieć złego słowa bo zaraz sie wszyscy obrażają? Macie krótka pamięć bo juz nikt nie pamięta jak jeździłem na spotkania mediacyjne by Staruchowi problemów nie robić... Jeździłem przez całe miasto poswiecalem swój czas ale co was tez to interesuje... Bo wy nic złego w demolowania stadionu nie widzicie a jeśli juz coś ja napisałem to jazda wyzwanie i obrazanie... Myślisz ze mi jest miło to czytać czy osobom mi bliskim?

daimler
24-09-2012, 13:55
czy jakby ktoś zaatakował Cię w domu wyrywalabys kibel czy demolowala własne mieszkanie? O to mi chodziło...
nie *****, gdyby ktoś mnie w domu zaatakował to otworzyłbym mu wszystkie drzwi i prosił, żeby wytarł buty przed wejściem i nie nabrudził :lol: :lol:

Macie krótka pamięć bo juz nikt nie pamięta jak jeździłem na spotkania mediacyjne by Staruchowi problemów nie robić... Jeździłem przez całe miasto poswiecalem swój czas ale co was tez to interesuje...
ŁASKĘ ***** kmiocie robiłeś? :|

jarcyś
24-09-2012, 16:53
Oho, już zbierają się forumowe mądre głowy by dać odpór wrogowi nr 1 - Rzeźniczakowi. Mniejsza z tym, że nie napisał nic specjalnego - o banach stadionowych dla bohaterów walczących z kiblami i krzesełkami. Walka w samoobronie z zomowcami gazującymi kibiców ma inny wymiar niż walka ze spłuczką od sedesu więc nie mieszajcie pojęć, Rzeźniczak o tym nic nie napisał.

daimler : tak, w pewnym sensie zrobił

Bonhart
24-09-2012, 17:17

Naprawdę na Twoje życie ma wpływ osoba, której pewnie nawet osobiście nie znasz? :zdziwiony:

Kpisz czy o droge pytasz??? Proponuje czytac ze zrozumieniem.
Ale jesli chodzi o meritum, to i owszem, gra Legii ma wplyw na moje zycie - konkretnie na dobre samopoczucie. I wk**** mnie goscie, ktorzy zamiast trenowac ( a akurat Kubus powinien potrenowac i to sporo) madrza sie na fejsbuniu.
I nie wiem co ma do tego osobiste znanie kogos... ale ciesze sie ze poprawilem ci nastroj.

siekan
24-09-2012, 18:30
Widze, że tu pasuje bardziej wiec przerzucam:

rzeźniczak,szmato, posłuchaj, już parę razy pierdoliłeś głupoty ale teraz to zwyczajnie palka się przegięła. Co ty myślisz, że jesteś Zanettim czy Del Piero, którym wolno wszystko w stosunku do swojego klubu że wypisujesz takie idiotyzmy jak ten wczorajszy, którego screen został tutaj wrzucony? Naprawdę nie wiesz kiedy należy powiedzieć stop i zachować pewne rzeczy dla siebie. Nie rozgraniczasz bycia osoba prywatna od, bądź co bądź, publicznej? Takie coś to możesz sobie mówić w domciu, przed lustereczkiem, trzymając w reku szminkę. Ch.u.j by to Nas wszystkich wówczas obchodziło. Ty jednak, po raz kolejny, postąpiłeś inaczej niż zdrowy rozsadek by na to wskazywał. Wyszedłeś przed szereg, narobiłeś burdelu, a no koniec schowałeś główkę w piasek i biegiem pod kołderkę żeby cie, ci źli kibole przypadkiem nie zjedli widelcem. Nie żal się potem w wywiadach tylko zacznij myśleć. Tylko tyle i aż tyle. A najlepiej to zrobisz jak zwyczajnie spierdo.l.i.sz z tego klubu w sina dal.

Pan Artysta
24-09-2012, 20:16
daimler : tak, w pewnym sensie zrobił

sory ale komu zrobił łaskę ? zachowuje się jak emo-kondon i tyle w temacie

TNTP
24-09-2012, 20:45
przecież to jest zwykły kondom, więc nie wiem czym się tutaj przejmować. psy szczekają, a karawana jedzie dalej, a "rzeźnik" buhahah prędzej, czy później skończy jak kaczorowski.

a i jeszcze jedno to my go zatrudniamy, a nie on nas, więc niech pilnuje mordy.

Urban
24-09-2012, 21:00
Noooo brawo! Jeszcze więcej piąteczek i jeszcze więcej wspólnych śpiewów po meczu!

:bravo:

Fatman
24-09-2012, 21:03
Podrzędny zawodnik, nie grający wiodącej roli w drużynie, chciał wyjść na kogoś ważnego, co więcej, myśli że jest kimś ważnym. Czym się tu przejmować? Raz, dwa i go u nas nie będzie.

W sumie jest też drugie wyjście- chce się przypodobać władzom klubu żeby dostać podwyżkę:lol3:

daimler
25-09-2012, 08:51
Oho, już zbierają się forumowe mądre głowy by dać odpór wrogowi nr 1 - Rzeźniczakowi.
jeśli już odpór, to nie Rzeźniczakowi, tylko jego najwyraźniej wrodzonej głupocie.

padre
25-09-2012, 09:17
Miałem pewne wątpliwości, ale teraz to już wiem na pewno, że ta ***** robi na etacie w pijarze w tym klubie. Tylko tak się zastanawiam - 1) po co on siedzi na ławce 2) dlaczego oni mu płacą za pierdolenie głównie o sobie?

cytując klasyka:

Kubuś - spierd alaj. Albo wiesz co, nie spierdal aj.

VVypierdalaj . na Widzew.

detoxizer
25-09-2012, 09:23
Nie macie czym się przejmować, tylko opiniami jakiegoś niedojdy? :popcorn: Przecież dla niego i tak największą karą jest możliwość wybiegnięcia na murawę i "zaprezentowania" własnych umiejętności.

Ytong
25-09-2012, 11:30
Kubuś biedactwo przez tego Facebooka strzelił w swoje pedalskie kolano...cóż tak jest jak się nie umie używać facebooka.