PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - TS Podbeskidzie [3.09.2012 godz. 18.30]

Strony : [1] 2

voytek
02-09-2012, 19:20
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/558320_10151126516989578_999594087_n.jpg

W poniedziałek piłkarze CWKS-u rozegrają kolejne ligowe spotkanie w sezonie 2012/13. Drużyna Jana Urbana podejmie przy Łazienkowskiej Podbeskidzie Bielsko-Biała. Początek meczu o godzinie 18:30.

Historia ligowych potyczek z Podbeskidziem:

10.09.11 Legia – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 [Vrdoljak]
10.03.12 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia 0:1 [Wolski]

W sumie: 2 mecze, 1 wygrana i 1 przegrana, w bramkach 2:2.

Jan Urban nie będzie mógł skorzystać z usług Ivicy Vrdoljaka, Rafała Wolskiego i Michała Kucharczyka. Chorwat może pauzować nawet miesiąc, w przypadku Wolskiego niewykluczone, że konieczny będzie kolejna operacja kontuzjowanej stopy, natomiast Kucharczyk już do Trondheim poleciał z urazem mięśnia dwugłowego. Do ww. grona dołączył Jakub Kosecki, który narzeka na mięsień w udzie i od piątku nie trenuje z drużyną. Kontuzja wyklucza go ze spotkania z Podbeskidziem, jak i z gier w reprezentacji Polski do lat 21. Do kadry wraca Rado, który od początku roku nie rozegrał jeszcze dobrego meczu. Pomoc Legii na jutrzejsze spotkanie wygląda mizernie: Janusz Gol, Dominik Furman, Daniel Łukasik, Jorge Salinas, Michał Żyro, Miroslav Radović, Michał Kopczyński. Wobec kontuzji dziwi brak powołanie dla zawodników ME: Żurka i Jagiełły.

Podbeskidzie do Warszawy przyjedzie osłabione brakiem najprawdopodobniej czterech zawodników – Bartłomieja Koniecznego, który nie zagra przez całą rundę, a także Michala Pitera-Bucko, Marka Sokołowskiego i Fabiana Paweli, którzy zmagają się z lżejszymi urazami.

Transfery TS przed sezonem 2012/13:
Przychodzą: Kamil Adamek (N - Drzewiarz Jasienica), Damian Chmiel (P - GKS Katowice), Mateusz Niechciał (O - Sandecja Nowy Sącz), Fabian Pawela (N - Czarni Żagań), Michal Piter-Bučko (O - 1.FC Tatran Prešov), Damian Szczęsny (N - GKS Tychy)

Odchodzą: Ivan Ćurić (N - ?), Liad Elmalich (P - ?), Tomasz Górkiewicz (O - ?), Wojciech Jurek (O - Czarni-Góral Żywiec), Łukasz Mierzejewski (O - HNK Rijeka), Mariusz Mikoda (O - BKS Stal Bielsko-Biała), Sylwester Patejuk (N - Śląsk Wrocław), Maciej Rogalski (P - Olimpia Grudziądz), Adrian Sikora (N - Piast Gliwice), Ondřej Šourek (O - FC Vysočina Jihlava), Maciej Wierzbicki (B - GKS Katowice)

Z.
02-09-2012, 19:26
Chyba jedna z 2 czy 3 polskich drużyn z którymi mamy gorszy bilans meczów :lol:

Cez(L)are
02-09-2012, 19:28
ktoś zna stan biletów na obecną chwile ? (wliczajac karnety)

midzi
02-09-2012, 19:29
Mnie to nie śmieszy w kontekście jutrzejszego meczu. Z takimi osłabieniami siermiężny futbol chłopaków z Podbeskidzia może nam sprawić sporo trudności. Mimo wszystko liczę na jakiś przebłysk ofensywnych graczy i wymęczone 2-0.

TyluBielany
02-09-2012, 19:34
Nie wiem jak to jutro ma wyglądać. Mamy w kadrze na jutrzejsze spotkanie dwóch skrzydłowych, którzy nie prezentują wysokiej formy. Myślę, aby dać szansę od pierwszej minuty Salinasowi.

Mario
02-09-2012, 19:38
Nie spodziewam się zbyt łatwego meczu dla nas. Patrząc na kadrę, którą dysponuje Urban łatwo dojść do wniosku, że brakuje pomocników. Kontuzje ma Kucharczyk i Kosecki, na skrzydłach zobaczymy więc dwóch zawodników kompletnie bez formy - Żyro i Radovića. Zmienić ich może jedynie Salinas. Kiepsko.

Mimo wszystko oczekuję zwycięstwa, muszą teraz odkupić swoje winy z czwartku i golić w lidze frajerów do zera.

padre
02-09-2012, 19:55
Nie zastanawia Was liczba i moment tych kontuzji? Jak dla mnie to dostali tak w kość, że mógł Jaś przeszacować ich możliwości podczas obozów. Nie to, żebym płakał z powodu gonienia grajków do roboty na treningach :lol2:

A gadanie Jasia po pierwszych meczach w pucharach i lidze, że forma ma przyjść na rundę play-off LE to już w ogóle :lol: Fizycznie to Rosenborg nas zniszczył.

Co do meczu to pewnie wygrają, choć nie zdziwi mnie remis.

(L)ukas
02-09-2012, 19:57
Jak to jest w końcu z relacją na Eurosporcie2? Mecze poniedziałkowe miały być na tej stacji, a z tego co widzę, to w programie jest US Open?

Tom Kruz
02-09-2012, 19:57
Skoro Kuchenkorz u siebie dziś stracił punkty, to zapewne i nasi jutro nie wygrają, wszak ''nie zawsze wytrzymują presję'' a ''Odra (czytaj Podbeskidzie) to bardzo niewygodny rywal'' ;).

Buzz
02-09-2012, 19:59
Wszystko racja, ale martwi prawdopodobieństwo wystąpienia Żyro od 1 minuty...

Mam jedynie nadzieję, że Podbeskidzie prezentuje adekwatny do jego umiejęstności poziom, i że Michał ma zdolność strzelania bramek tego typu drużynom (Okocimski, Gryf, itp.), to może być dobry mecz dla niego, jeśli chce się pokazać, że jednak nie jest tak chvjowy.

Byle wygrać \')

Bonhart
02-09-2012, 20:04
Ze co? Problemy? Zaj*****y ogorow. Jak straca jakiekolwiek punkty to znaczy, ze sa pedalami nie szanujacymi swoich kibicow.

Majkisek
02-09-2012, 20:11
Ze co? Problemy? Zaj*****y ogorow. Jak straca jakiekolwiek punkty to znaczy, ze sa pedalami nie szanujacymi swoich kibicow.

No tak bo do tej pory to zawsze obecna drużyna takich ogórów kosiła, co ja mówię, zajebywała no nie? :lol:

Nie oszukujmy, większość z nich i tak jest pedałami nie szanującymi swoich kibiców i udowodnili to niejednokrotnie.

Sgt.
02-09-2012, 20:24
Panowie, o czym wy mówicie, w ekstraklasie nie ma już słabych drużyn. Każdy może wygrać z każdym.

...nie! zaraz, wrrrróć. Chciałem powiedzieć, że w ekstraklasie nie ma drużyn mocnych i każdy może z każdym przegrać :lol3:

No ale dopóki w formie jest Ljuboja, dopóty mamy przewagę jednego zawodnika, który potrafi zrobić różnicę, bo w przeciwieństwie do innych ludzi biegających po ekstraklasowych boiskach, on jest piłkarzem. Tak więc o ile mecz zapowiada się szalenie ciężko (pamiętajmy, że Podbeskidzie nigdy nam nie leżało, no i trzeba cały czas pamiętać, że bilans z nami mają korzystny, więc to chyba oni będą faworytem w tym spotkaniu), o tyle liczę że 1:0 uda się wyłuskać.

RifRaf
02-09-2012, 21:01
Sagan: 2 gole jutro. Minimum.

e(L) Pichichi
02-09-2012, 21:10
Każdy inny wynik jak minimum 3-0 będzie dla mnie sporym rozczarowaniem.Powinni wyjść pokazać,że mają jaja i zapier*** i gryźć trawę.Jak nie odpuszczą to będzie dobrze.:)

bigpaolo10
02-09-2012, 21:12
[QUOTE=Sgt.;1060398]Panowie, o czym wy mówicie, w ekstraklasie nie ma już słabych drużyn. Każdy może wygrać z każdym.

powiedzial bym ze kazdy moze wygrac z Legia.......smiech przez lzy :[

Chmielo
02-09-2012, 21:19
Każdy inny wynik jak minimum 3-0 będzie dla mnie sporym rozczarowaniem.Powinni wyjść pokazać,że mają jaja i zapier*** i gryźć trawę.Jak nie odpuszczą to będzie dobrze.:)

Żebyś się nie zdzwił. :popcorn:

Z.
02-09-2012, 21:26

Żyro na takie drużyny jest wystarczający. Zapewne strzeli coś albo zapoda asystę i serial o młodym, utalentowanym będzie trwał do meczów z Lechem czy w pucharach.

Do meczu podchodzę zupełnie bez stresu. Spokojnie ich pokonają 2-0 czy 3-0.

Lillo
02-09-2012, 21:28

Mam jedynie nadzieję, że Podbeskidzie prezentuje adekwatny do jego umiejęstności poziom, i że Michał ma zdolność strzelania bramek tego typu drużynom (Okocimski, Gryf, itp.), to może być dobry mecz dla niego, jeśli chce się pokazać, że jednak nie jest tak chvjowy.

Byle wygrać \')

Żyro na pewno zagra od początku bo nie ma nikogo innego, no chyba że Wawrzyniak zagra na skrzydle :strach:

rastas
02-09-2012, 21:34
Stawiam na Sagana minimum 1 raz w pierwszej polowie. Zyro moze tym razem nie trafi w lezacego obronce ;)

Paw(L)ak
02-09-2012, 22:02
Panowie, o czym tu mowa? Podbeskidzie to nie Rosenborg, to nie Ried, to nawet nie Bełchatów - to banda polskich ogórów których Legia Warszawa, nieważne w jakim składzie i w jakiej formie, ma pojechać i odesłać do domu z kwitkiem. Powtórki z meczu na Łazienkowskiej z zeszłego roku nie przyjmuję do wiadomości, remisu zresztą też. Ma być zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera, innej opcji nie ma.
Najlepiej 2:0, bo postawiłem taki wynik w typerku.

E: Stuknął tysiąc, nawet nie zauważyłem, a miałem to obwieścić w oświadczeniach. Szybko ten czas na forumce leci.

Buzz
02-09-2012, 22:10
Panowie, o czym tu mowa? Podbeskidzie to nie Rosenborg, to nie Ried, to nawet nie Bełchatów - to banda polskich ogórów których Legia Warszawa, nieważne w jakim składzie i w jakiej formie, ma pojechać i odesłać do domu z kwitkiem. Powtórki z meczu na Łazienkowskiej z zeszłego roku nie przyjmuję do wiadomości, remisu zresztą też. Ma być zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera, innej opcji nie ma.
Najlepiej 2:0, bo postawiłem taki wynik w typerku.

To tylko teoria, a w praktyce jak to wygląda każdy widzi. Im gorsza banda ogórów tym dla naszych kopaczy gorzej.

Ja postawiłem na 3:0 :lol2:

P.S. Gratuluję tysięcznego posta :imprezowicz:

Łukaszzzz
02-09-2012, 22:29
Jest idealna okazja, aby zagrał Salinas i być może Suler. Na pewno nie zrobi to różnicy, mając tak słabo grających zawodników. I oby znowu nie zaczęli tracić mistrzostwa przez takie mecze :nie:

Tuzin
02-09-2012, 22:36
Jak to jest w końcu z relacją na Eurosporcie2? Mecze poniedziałkowe miały być na tej stacji, a z tego co widzę, to w programie jest US Open?

Już w zeszłym tygodniu nie pokazywali meczu Ekstraklasy z powodu US Open.

BarteZ93
02-09-2012, 23:03

Bodajże wczoraj na Eurosporcie2 w przerwie reklamowej była informacja ze pokażą na żywo mecz Legii, więc powinien być

Legionista1994
02-09-2012, 23:21
Bodajże wczoraj na Eurosporcie2 w przerwie reklamowej była informacja ze pokażą na żywo mecz Legii, więc powinien być

Własnie to jest śmieszne bo oni reklamuja się ,że pokaża mecz na żywo ale we wtorek?!

BarteZ93
02-09-2012, 23:40
Własnie to jest śmieszne bo oni reklamuja się ,że pokaża mecz na żywo ale we wtorek?!

Chyba jest tak jak mówisz chociaż nawet na wtorek nie ma tego w programie.
Znalazlem informacje na ten temat:

Eurosport 2 nie pokazał na swojej antenie meczu Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk, chociaż posiada prawa do transmisji wszystkich poniedziałkowych spotkań Ekstraklasy. Co więcej - stacja sama wybiera jakie mecze będzie transmitować. Ważniejsza od derbów Pomorza okazała się dla Eurosportu I runda tenisowego US Open. Co ciekawe w programie transmitowano powtórki, bo w Nowym Jorku tenisowe zmagania przerwał deszcz.

Za tydzień Eurosport 2 również nie pokaże ostatniego meczu 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Pojedynek Legii Warszawa z Podbeskidziem będzie transmitowany tylko na Canal+ Sport. Tekstowa transmisja na żywo tradycyjnie w Ekstraklasa.net.

Czyli chlopaki z Eurosportu walą w ch*** w dalszym ciągu :[

Marecky
02-09-2012, 23:52
Nie spodziewam się zbyt łatwego meczu dla nas.

Noo, ja też bym się nie spodziewał... W końcu gramy z TSP! a to uznana marka w Polsce, jedna z lepszych obecnie drużyn... Trzeba się wznieść na wyżyny umiejętności żeby ich ograć. Remis brałbym w ciemno!

:lol:

ZającWola
03-09-2012, 00:29
Takich ogórów trzeba kosić bezapelacyjnie!! Na swoim stadionie 3:0 to powinien być najniższy wymiar kary..

Doktor Burski
03-09-2012, 02:00
Myślę, że nasze grajki mają w pamięci tamto widowisko sprzed roku i że nie będą chcieli wygrać meczu na stojąco jak wtedy.

PuciPuci
03-09-2012, 02:20
Myślę, że nasze grajki mają w pamięci tamto widowisko sprzed roku i że nie będą chcieli wygrać meczu na stojąco jak wtedy.

Oby bo na to co było rok temu na Ł3 nie dało się patrzeć i to umieranie grajków Podpieskidzia od 40 minuty, tylko się człowiek niepotrzebnie wk**** oby dzisiaj było sprawnie i bez bólu...

Numer
03-09-2012, 02:55
Jak co sezon, szpital w najlepsze.

e(L)egion
03-09-2012, 07:55
Ja proponuję niektórym osobom odpalenie tematu meczowego z Podbeskidziem u siebie z tamtego roku. Identycznie mieliśmy ich ogolić. Sam nawet kogoś tam wyśmiewałem za jakieś bajdurzenie o trudnym meczu. Jak było dobrze wiemy. Oby dzisiaj było inaczej.

voytek
03-09-2012, 08:07
Plus przeliczniki (8.0 na Podbeskidzie, 4.3 remis). W którymś meczu muszą dorobić. Zawsze można się wytłumaczyć "zmęczeniem po Trondheim".

Mario
03-09-2012, 08:58
Noo, ja też bym się nie spodziewał... W końcu gramy z TSP! a to uznana marka w Polsce, jedna z lepszych obecnie drużyn... Trzeba się wznieść na wyżyny umiejętności żeby ich ograć. Remis brałbym w ciemno!

To chyba masz krótką pamięć. Mam ci przypomnieć co się stało przed rokiem przy Łazienkowskiej w meczu z Podbeskidziem? Do tego dodaj sobie formę Radovića i Żyro, brak Koseckiego i Kucharczyka, co wychodzi? Brak ofensywnych pomocników.

Byle tylko nasi ich nie zlekceważyli.

nevermind
03-09-2012, 09:18

Łap i poczytaj: http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13015

Nie zmienia to oczywiscie faktu, ze trzeba ich pyknac na tyle wysoko zeby to łódzkie badziewie zluzować z 1szego miejsca :gwiazda:

E: Wystarczy 1:0. Wiec taki wynik by mi pasował. :lol2:

Krawczol
03-09-2012, 09:29
Nie ma się co oszukiwać. Nie jesteśmy Realem ani Barceloną, nawet zachowując proporcje do naszej ligi. Tutaj każdy mecz trzeba wywalczyć, zwłaszcza z takim Podbeskidziem. Na początku rozgrywek trafił nam się teoretycznie łatwy terminarz i musimy to wykorzystać. Oby podeszli do tego meczu na 100%, inaczej skończy się jak rok temu. Ktoś pisał ironicznie, że gramy z TSP a to uznana marka. Nie ma co patrzeć na nazwę, Podbeskidzie to jedna z bardziej walecznych ekip w lidze, co z tego że umiejętności mają mniejsze, skoro u nas czasem wystarczy wybiegać mecz i można wymęczyć 1-0. Do tego z przodu nie jest u nas najlepiej. Drewniany Żyro, Radovic z nadwagą i pędziwiatr Kosecki. Liczę na spryt Ljuboji i Sagana.

felixxx
03-09-2012, 10:27
Do tego z przodu nie jest u nas najlepiej. Drewniany Żyro, Radovic z nadwagą i pędziwiatr Kosecki. Liczę na spryt Ljuboji i Sagana.

Nawet tego "pędziwiatra" nie będzie :)

Mini
03-09-2012, 11:26
Podbeskidzie nie jest już bieniaminkiem - plus dla nas
Patejuk nie strzeli już przewrotką - drugi plus dla nas
Skorża nie siedzi na naszej ławce - trzeci, czwarty i piąty plus dla nas 8)

nst
03-09-2012, 11:27
Mini wyczerpał temat :D
Wygrana jest obowiązkiem. Mogą być problemy z Górnikiem, bo nieźle grają, ale na Boga, z Podbeskidziem? Jak wtopią to nadają się do tarcia chrzanu. I tak się nadają ale cicho :D

Pau(L)aaa
03-09-2012, 13:55
Tylko wygrana, bo inaczej będzie kiepściutko. Nie może się powtórzyt to co sezon temu, a poza tym trzeba zmazać plamę po ostatnim meczu z Rosenborgiem i walczyc o mistrza

nst
03-09-2012, 17:42
Oficjalna podaje :
Kuciak.Jędrzejczyk.Żewłakow.Astiz.Wawrzyniak. Radović. Gol.Łukasik. Ljuboja.
Żyro.Saganowski
:gupi:

bloniaq
03-09-2012, 17:46
Pewnie gra po to żeby go sprzedać w końcu. Tylko nie byłbym taki pewien że jego po takich występach wzrośnie...

trx.
03-09-2012, 17:57
To że gra Żyro jeszcze ewentualnie można zrozumieć, ze względu na kontuzje mógłby tam zagrać chyba tylko Salinas. Warto spojrzeć na ławkę rezerwowych: Wojciech Skaba 84.
Jakub Rzeźniczak 25.
Dickson Choto 4.
Marko Suler 8.
Dominik Furman 37.
Michał Kopczyński 22.
Jorge Salinas 7

Pomijając dlaczego w drużynie nie ma napastników na zmianę na poziomie ekstraklasy (ITI i transfery?) to zastanawia mnie dlaczego Urban nie wziął na taki mecz jakiegoś napastnika z ME - Mikita, Kamiński? Na ławce jest bramkarz, 3 obrońców, def pomocnik i 2 ofensywnych pomocników... A mecz przecież może się różnie potoczyć jak już to znamy z autopsji.

Stout
03-09-2012, 18:24
Ten Węgrzyn to jakiś "etatowy" komentator meczów Legii??
Znowu będzie pierdzielił bzdury....

Mro
03-09-2012, 18:27
A mi się coś spieprzyło w c+ sport hd i mam dźwięk ze stadionu bez komentatorów :uklony:

Efcia
03-09-2012, 18:28
U mnie jest to samo

Francais
03-09-2012, 18:31
spokojnie to od nich jakas awaria

GregorAE
03-09-2012, 18:32
Ja mam normalnie, więc raczej nie od nich.

Stout
03-09-2012, 18:37
I dobrze.Jest taka super atmosfera,że aż komentatorzy zamilkli:lol2::lol2:

Jakup
03-09-2012, 18:38
Komentatorzy zamknięci na wniosek wojewody :prawi:

Efcia
03-09-2012, 18:40
Słychać od czasu do czasu kibiców a nawet to co do siebie krzyczą zawodnicyu a komentarza niet:-/

Francais
03-09-2012, 18:41
u mnie wszystko juz smiga

bloniaq
03-09-2012, 18:41
Słychać od czasu do czasu kibiców a nawet to co do siebie krzyczą zawodnicyu a komentarza nieZazdroszczę

nevermind
03-09-2012, 18:44
Ja pierdole :lol:

(L)ukasz
ten zespół to równia pochyła... 1:0 u siebie z Podbeskidziem

(L)ukas
Zaczyna się

Tuzin
03-09-2012, 18:45
Odra nigdy nam nie leżała.

Buzz
Bez komentarza. Chyba sobię ten mecz daruję, bo nie wytrzymam...

Orzelek
Śmiech na sali :kac:

turbo-tomek
03-09-2012, 18:46
Warszawa...... Warszawa-Warszawa.... CWKS Legia.... Warszawa-Warszawa.

(L)ukasz
03-09-2012, 18:49
Tego się nie da oglądać. Idę na browara

padre
03-09-2012, 18:52
Szkoda, że Ludojad był na spalonym przy tej bramce...

Dobrze weszli w mecz, byli lepsi przez te 10 minut i taka bramka :jejku:

3 naszych obrońców(na stojaka) i jeden Demjan (w biegu)....i pada bramka. kryminał

e: Sagan poprzeczka...:roll: będzie ciężko...

Żyro się spiął w tym meczu. Szkoda, że nic z tego (tradycyjnie) póki co nie wynika...

(L)ukas
03-09-2012, 18:56
Żyro na razie najlepszy na boisku :) Dobra kiwka i dośrodkowania.

Antares
03-09-2012, 18:59
Podbeskidzie nie potrafi grać w piłkę. Co próbują kilka podań zrobić to się okazja dla Legii tworzy. Trzeba przyznać, że na dupach jeżdżą tylko szczęscia brakuje.

turbo-tomek
03-09-2012, 19:03
Podbeskidzie nie potrafi grać w piłkę. Co próbują kilka podań zrobić to się okazja dla Legii tworzy. Trzeba przyznać, że na dupach jeżdżą tylko szczęscia brakuje.

Ale w tym sporcie chodzi o to, zeby strzelić o jedną bramkę więcej. Jak na razie, wychodzi im to lepiej.

Sagitarius
03-09-2012, 19:04
Teraz będą leżeć przez 90 minut, co za liga :/

PuciPuci
03-09-2012, 19:07
Dejavu tego co było rok temu ;] strzelili bramke a potem od 40 minuty umierali ;] ale co się dziwić oni już swoje zrobili...
No właśnie 35 minuta i żółta kartka za opóźnianie mówi wszystko...

ŁukaszD
03-09-2012, 19:10
Żyro się spiął w tym meczu

Opis produktu: Plasty na nos rozszerzają kanały nosowe, co zwiększa przepływ powietrza przez nos aż do 61%. Wdychając więcej tlenu zwiększasz swoją energię. Stosując AIR PLUS: - łatwiej oddychasz - nie boli Cię głowa - nie chrapiesz - poprawiasz sprawność organizmu - wysypiasz się

Wyspała się księżniczka :lol2:

Francais
03-09-2012, 19:11
Radovic :wleb:

(L)ipton
03-09-2012, 19:12
Bez komentarza to się tego oglądać nie da. Na szczęście rozkminiłem żeby w dekoderze zmienić ścieżkę dźwiękową, jak ktoś nie ma tego komentarza to myślę że to pomoże. Przy 72% posiadania przegrywać 1:0 z Podbeskidziem hahaha. To czego nasze kopacze się chyba nigdy nie nauczą, czyli skuteczność.

padre
03-09-2012, 19:12
Radović...co za okazja.

Są lepsi piłkarsko o klasę...Ale za styl niestety nikt punktów nie daje.

Mam wrażenie, że w normalnych warunkach (doping, kocioł etc.) cos by juz dawno wpadło...

Żewłak i Astiz to nie ta klasa co 2-3 lata temu niestety...

jajcarz
03-09-2012, 19:14
Radović to ma problem, żeby w ogóle w bramkę trafić.
Zawodowy piłkarz, z bęcem takim, że chłopaki w 3 lidze się tak nie zapuszczają.

nevermind
03-09-2012, 19:20
Chlopaczek z okregówki wkreca w ziemie Zewłakowa :D

Co za nędza. :jejku:

detoxizer
03-09-2012, 19:23
Jeszcze z 10 sytuacji to może coś wepchną.

Breados
03-09-2012, 19:25
Pedały najwidoczniej tworzą kolejny wymiar pojęcia frajer, poprzedni sezon wręczył im spory niedosyt :lol:

e(L)egion
03-09-2012, 19:25
No i się wszystkie pewniaki pochowały. K.ur.wa znowu się zaczyna rozdawanie punktów jakimś amatorom. Ja to chyba nie dożyję już porządnej Legii.

Sgt.
03-09-2012, 19:26
Bez komentarza to się tego oglądać nie da.

Gdyby nie wynik, to byłby to mecz absolutnie fenomenalny, strasznie ich gniotą, tylko jakim cudem jeszcze nic w sieci na stałe nie wylądowało...

W ogóle gdyby to nie Legia grała, to bym powiedział że to cholernie fajny mecz piłkarsko.

GregorAE
03-09-2012, 19:28
No i się wszystkie pewniaki pochowały. K.ur.wa znowu się zaczyna rozdawanie punktów jakimś amatorom. Ja to chyba nie dożyję już porządnej Legii.

Jeszcze mają 45min.
Gra nie jest żenująca, brakuje tylko skuteczności.

Huxley
03-09-2012, 19:29
Cięciała i Byrtek za mocni dla Legii....:cenzura:

Orzelek
03-09-2012, 19:31
Niech poprawią sobie celowniki, bo sytuacje są, lecz skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

e(L)egion
03-09-2012, 19:32
Jeszcze mają 45min.
Gra nie jest żenująca, brakuje tylko skuteczności.
Łatwiej niż w pierwszej połowie już chyba nie będzie. Zaraz zacznie się leżenie i "skurcze" w 50 minucie. Można też założyć z dużym prawdopodobieństwem, że ten Adamek czy Adamiak jeszcze za raz, dwa razy ruchnie naszego Żewłakowa...

Antares
03-09-2012, 19:36
Jak spalony to ***** trafiają :hyy:

(L)ipton
Gdyby nie wynik, to byłby to mecz absolutnie fenomenalny, strasznie ich gniotą, tylko jakim cudem jeszcze nic w sieci na stałe nie wylądowało...

W ogóle gdyby to nie Legia grała, to bym powiedział że to cholernie fajny mecz piłkarsko.

Chodziło mi raczej o brak komentarza gdy w tle słychać ten wspaniały i kulturalny doping. Gra sama w sobie nie jest zła tylko tak jak napisałem skuteczność niemalże zerowa. Przez pierwsze 30 minut nie słyszałem Węgrzyna i jego koleżki i dziko było jak taka cisza na meczu.

(L)ukas
*******, co strzał to kret lub ostatni rząd krzesełek na stadionie.

GregorAE
03-09-2012, 19:39
Łatwiej niż w pierwszej połowie już chyba nie będzie. Zaraz zacznie się leżenie i "skurcze" w 50 minucie. Można też założyć z dużym prawdopodobieństwem, że ten Adamek czy Adamiak jeszcze za raz, dwa razy ruchnie naszego Żewłakowa...

Proste, ale na razie mają jeszcze te 45min na odniesienie zwycięstwa. Jeśli im się nie uda, wtedy można ich spokojnie hejtować.

SirKruszon
03-09-2012, 19:41
Łatwiej niż w pierwszej połowie już chyba nie będzie.
Na pewno nie każda minuta będzie sprzyjała rywalom, wkradnie się nerwowość, zaczną się długie piłki do nikogo. Jak dla mnie szans należy się dziś upatrywać w jakimś przebłysku Ljuboji.

daimler
03-09-2012, 19:42
Pierdolony poziom dna :lol3:

Breados
03-09-2012, 19:46
Skorża wróć?

60 minuta a oni już ewidentnie sił na napieranie nie mają, remis to MAX co z tego meczu jeszcze można wycisnąć.

jajcarz
03-09-2012, 19:50
Wawrzyniak.

Hattricka mógł już włożyć, a przy strzale wywala się o własne nogi co chwila :D

padre
Łajzy przesadzają z tym leżeniem.

Niech ograją tych chvjów

Antares
Byrtek aktorzyna jeb*ny ciągle leży

ZdziCHu
03-09-2012, 19:52
Ljubo kontuzja, a na ławce nie ma napastnika ,brawo panie Urban:bravo:

Antares
03-09-2012, 19:53
Bez Ljuboji to już na pewno nic nie strzelą

20 rożnych i większe zagrożenie ma z nich Podbeskidzie (kontry) niż Legia...

turbo-tomek
03-09-2012, 19:53

Ale to wina Janka, że nie ma napadziora?

nevermind
03-09-2012, 19:54
Ale to wina Janka, że nie ma napadziora?

Przeciez miał sie uczepic kieszeni prezesa, nie? :cicho:

ZdziCHu
03-09-2012, 19:54
No nie jego wina, ale skoro tyle kontuzji to chyba logiczne że trzeba z ME kogoś zabrać

padre
03-09-2012, 19:55

raczej brawo panie Zygo.

Ogólnie jesli to coś poważnego to mamy przejebane. Wychodzi skąpiradztwo ITI i opieranie druzyny na jednym zawodniku.

Nie wygrywamy tego meczu, z Górnikiem może byc podobnie i Jasiu już może zostać w Zabrzu... :lol2:

E: Radovica to już niech pogonią w cholerę. Z nim nie będzie mistrzostwa w tym Klubie.

Antares
03-09-2012, 19:56
No nie jego wina, ale skoro tyle kontuzji to chyba logiczne że trzeba z ME kogoś zabrać

W ME w tym momencie też nie ma żadnego godnego uwagi

oczkovski
03-09-2012, 19:57
Żyroninio rzutów wolnych

ZdziCHu
03-09-2012, 19:58
A skąd wiesz,jezdzisz na Młodą Legie czy oceniasz po wynikach?

turbo-tomek
03-09-2012, 19:58

Śmiem twierdzić, ze ten Salinas może lepiej wypadać na pozycji napastnika, niż nieograny młokos.

TNTP
03-09-2012, 20:06
Te na tv puls grają dwuglowego rekina i cóż teraz mam począć?? Wybrać sport czy moze kulturę...

Antares
03-09-2012, 20:09
Dlaczego z nami tacy ch*jowi bramkarze muszą mieć mecze życia?

pleba
03-09-2012, 20:10
Żyro :hyy::lol2:

turbo-tomek
Dlaczego z nami tacy ch*jowi bramkarze muszą mieć mecze życia?

Teraz trzeba ich zniszczyć.

GregorAE
Lazio płacze :lol:

padre
03-09-2012, 20:11
Brawo kurva Żyro! W końcu.

oczkovski
Hahaahahahahahahahahahahahah nie wiedziałem po golu czy się cieszyć czy śmiać

Buzz
Nawet taka niby beznadziejna Wisła potrafiła im gola strzelić :lol:

E: :lol::lol: Jeszcze weźmiemy i wygramy to...

E2: :lol:

padre
03-09-2012, 20:13
BRAWO ***** MŁODZI BRAAAAAAAAAAAAAAWO:raca:

turbo-tomek
Jazda z k...

oczkovski
Nie Wytrzymam !!! Hahahahahaahhahahaha :lol:

Sgt.
Furman PROFESURA!!!

Antares
03-09-2012, 20:14
Furman!! Ten Salinas też ma umiejętności.:bravo:

Orzelek
03-09-2012, 20:14
dobre :konfetti:

oczkovski
03-09-2012, 20:16
Salinas co dziś piłki rozdaje

Tuzin
03-09-2012, 20:17
Ten Salinas jest jednak lepszy niż Manu.

Sgt.
Co Salinas gra!!!

jajcarz
Wawrzyniak.

No kuzwa on hattricka na miękko powinien włożyć, a ani razu w bramkę nawet nie kopnął :lol2:

nevermind
Ten Salinas to jest jednak kocur :o

Antares
Wawrzyniak ku*wa nie biegaj do tego ataku i ludzi nie wkurwiaj. Salinas znowu kapitalne podanie :bravo:

PuciPuci
Czas isc sie zapic bo jest ku temu powód!
Fakt faktem zasłużyli po przed drugą połowę Podbeskidzie żadnego strzału nie oddało a Nasi cisneli. A Żyro jestem w szoku prawą nogą strzelił :O

34 strzały w meczu - masakra ;]

Neg
Salinas bardzo dobre wejście. Podoba mi się ten gracz. Łukasik dziś również pokazuje kolejny raz klasę, szkoda, że Wolski akurat wypadł i trenerem jest Urban.

pleba
Gra Salinasa może się podobać.

erdo78
03-09-2012, 20:18
no to chyba transfer udany :bravo:

Antares
03-09-2012, 20:20
Tutaj powinno być jakieś 9-1

Sgt.
03-09-2012, 20:20
To się obudzili! 8:1 powinno być, patałachy jedne, co oni ze mną robią!!! :lol:

padre
03-09-2012, 20:21
UFFF..........

Rado...oby ta bramka pomogła mu wrócić do formy.

Buzz
03-09-2012, 20:21
Teraz żałuję, że meczu nie oglądałem :lol:

Naprawdę dobry ten Salinas? Pytam, bo nie widziałem meczu.

E: O, Rado :lol2:

uho
03-09-2012, 20:22
Ostatnie 10 minut poprostu FE-NO-ME-NA-LNE :dziekuje:

Sgt.
03-09-2012, 20:22
Nigdy się nie spodziewałem, że takiego zawału będę dostawał na meczu z Podbeskidziem. I tak, mogę to powiedzieć: oni zagrali świetnie i cisnęli tych pedałów z gór, tylko ten absurdalny wynik...

O, a teraz palec pod budkę kto uważa, że za Skorży Legia by ten mecz wygrała. No, hmm..? nie? nikt?

34 strzały Legii...

A, i zupełnie obiektywnie? ZA-JE-BI-STY MECZ! Tak sportowo.

plavi
03-09-2012, 20:23
Kaziu pie...li takie bzdury :jejku:

oczkovski
03-09-2012, 20:24

wymiatał ! szok ;) szybki dokładny i prawie gola strzelił w sumie to tylko Kuciak prawie gola nie strzelił jakby to przegrali to byli by frajerami do potęgi setnej

Neg

No moim zdaniem świetny technicznie i bardzo inteligentne zagrania, zaliczył chyba jedną stratę a pod piłką był cały czas. Parę naprawdę świetnych akcji no i miał szansę na bramkę a nawet na... trzy ? Raz fenomenalnie obronił Zając z linii bramkowej, raz zabrakło mu centymetrów a raz spieprzył sam na sam. No naprawdę jak na nasze warunki to fenomenalny i nie było widać po zejściu Ljuboji jego nieobecności. Mi się podobała jego gra.

gostek1555
Otóż to. Za skorży by było 0-2 po jakiejś kontrze. Jak dla mnie rehabilitacja za trondheim. Nie odpuścili tym gorolom ani minuty.

Nazgul
03-09-2012, 20:25
Ale mecz.

Ale przez całą druga połowę czułem że wygrają. Że to w końcu musi zacząć wpadać. Początek meczu zaś - cóż - zapowiadał że będzie ciężko: Kuciak się ogolił a to nie wróży dobrze. Ostatnio jak się ogolił uwaliliśmy w Zabrzu i odpadliśmy ze Sportingiem...

Orzelek
Z dna na początku po szczyt w końcówce. 34 strzały! Do pewnego momentu człowieka ogarniała kurwica, że nic nie wpadało. Ostatnie 10 minut klasa :brawo:

bloniaq
Coś dla hejterów Urbana: ile razy za Skorży przegrywaliśmy mecz by na koniec zwyciężyć?

voytek
Salinas bardzo dobre wejście. Podoba mi się ten gracz. Łukasik dziś również pokazuje kolejny raz klasę, szkoda, że Wolski akurat wypadł i trenerem jest Urban.

Gdyby był Skorża to byłby pewny wpierd*l, za niego Legia nigdy w lidze nie wygrała przegrywając. Nigdy. Rok temu z Podbeskidziem 1-2 i zero gry, balony i brak pomysłu, teraz klepka po ziemi, a statystyki powalają 35 oddanych strzałów. Nie ma nawet czego porównywać.

padre
03-09-2012, 20:26
Kaziu pie...li takie bzdury :jejku:

ktoś go z C+ powinien ogarnąć, sam mu chyba maila napiszę że kompromituje się jako komentator bo nie jest zwyczajnie obeznany z tematem - nie przygotował się należycie do transmisji a potem pier doli takie smuty, że trybuny zawiodły

Slyboots
Ten Salinas to jest jednak kocur :o

Na tle Podbeskidzia to i Żyro dobrze wygląda. Zobaczymy jak zagra z Polonią chociażby.

nict
Cały mecz moim zdaniem dobry, konsekwencja, brak chaosu! Za Skorży było by już po meczu. Charakter. To mi się podoba. Salinas - ten człowiek myśli na boisku!

E: Poza bramką, bo Żewłaka objechał jak juniora.

Cytrus
Mistrzostwo :bravo: Dobrze tym ogórom za tą gre na czas :fy:

Tuzin
03-09-2012, 20:27
***** jaki festiwal piąteczek.

Mario
W ostatnich 10 minutach pokazali zabójczą skuteczność. Dobrze, że to wygrali, bo mieli tyle sytuacji, że wstyd było przegrać ten mecz. Fenomenalne wejście Salinasa, chłopak pokazał, że zasługuje na pierwszy skład, jego techniczne zagrania były genialne. Brawo za wolę walki i końcowy wynik, oby tak było do końca sezonu.

Cielo
Salinas bardzo fajny mecz, podania w punkt, prawie zdobył gola.
Młodzi zagrali dobrze. Ciężko się gra na autobus. Ważne, są 3 punkty, a dzięki Rado i ja mam 3pkt za ten mecz w typerku ;) Najbardziej wkvrwiające w tych gorolach były ciągle rozwiązujące się buty..
http://i47.tinypic.com/5pedl1.jpg

Nazgul
03-09-2012, 20:28
Coś dla hejterów Urbana: ile razy za Skorży przegrywaliśmy mecz by na koniec zwyciężyć?

Dwa: Z Lechem w 2010 i Hapoelem 2011.

detoxizer
Co oni grali w ostatnich 10 minutach :ucieka: Salinas :ucieka:

Sgt.
Cały mecz moim zdaniem dobry, konsekwencja, brak chaosu! Za Skorży było by już po meczu. Charakter. To mi się podoba. Salinas - ten człowiek myśli na boisku!

Niby tak, ale charakter pokazali też w Trondheim.

Kolejne dwa: Spartak w Moskwie i Górnik Zabrze w Warszawie z 0:1 na 2:1 w 3 minuty na koniec meczu (druga bramka Mezengi pamięam).

Jarson23
dziś było na co popatrzeć aż miło :)
Salinas będą z niego "ludzie"
cała drużyna na plus, no może niepotrzebne gafy Gola :/
nie było źle, z taką grą i co najważniejsze zaangażowaniem powinno być coraz lepiej

ZeMario
03-09-2012, 20:30
Ja tam jestem zachwycony. Od 20 minuty ich cisnęliśmy, Podbeskidzie miało farta że do przerwy spotkanie nie było rozstrzygnięte. Żyro pozamykał ryje(także mi), Łukasik jest świetny, Salinas też, a Furman mega!

Neg

Gdyby był Skorża to byłby pewny wpierd*l, za niego Legia nigdy w lidze nie wygrała przegrywając. Nigdy. Rok temu z Podbeskidziem 1-2 i zero gry, balony i brak pomysłu, teraz klepka po ziemi, a statystyki powalają 35 oddanych strzałów. Nie ma nawet czego porównywać.

Dobra, ale skąd wiesz, że Legia w ogóle by w tym meczu przegrywała gdyby trenerem był Skorża ? ... Zresztą ja w Legii chciałbym kogoś lepszego niż Urban i Skorża.

Bootleg
34 strzały :ucieka:

Jaco
03-09-2012, 20:32
A teraz pokemony poczytajcie swoje wcześniejsze posty. :foto:

daimler
03-09-2012, 20:33
Ludzie, spokojnie. To było
PODBESKIDZIE
BIELSKO-BIAŁA

nie zesrajcie się :lol3:

ZeMario
Dobra, ale skąd wiesz, że Legia w ogóle by w tym meczu przegrywała gdyby trenerem był Skorża ? ... Zresztą ja w Legii chciałbym kogoś lepszego niż Urban i Skorża.

Jaja se robisz?

Domino KG(L)
Psioczyłem, wyzywałem, wqrwiałem się ale pokazali charakter i determinację. Zrobili to co powinni. Ich obowiązek ale z pełnym przekonaniem - BRAWO.

voytek

Każdy by chciał, ale nie za ITI.

Jak to skąd, z zeszłego sezonu. Neg, skoro po tym meczu nie widzisz różnicy to ja naprawdę nie mam innych argumentów. Tutaj nie chodzi o zwycięstwo z ogórami a charakter drużyny. Jeszcze Furman na stałe za Gola i będzie OK. Mecz prawdy w Zabrzu.

Nazgul
03-09-2012, 20:38
PODBESKIDZIE
BIELSKO-BIAŁA

Tym bardziej. To drwale nam zawsze zabierali sukcesy. Wodzisławie, Bielska i inne takie.

Sgt.
PODBESKIDZIE
BIELSKO-BIAŁA

nie zesrajcie się

Wiesz co? Wali mnie to z kim grali w sumie. Ten mecz był tak cholernie emocjonujący, że w sumie chociażby to był Dolcan Ząbki, to jednak oglądało się to fenomenalnie. Może to jest miejsce na smutne podsumowanie, że jaram się meczem z PBB, ale wiem co było w zeszłym roku, wiem jak wygląda nasza liga, wiem jak wygląda Legia, ogólnie rzecz biorąc w tej całej mizerii obejrzałem spotkanie, którego dramaturgia była wprost jak zmyślona. To co się działo zasługiwało moim zdaniem żeby się tym jarać, chociażbyśmy nie grali z największymi drwalami wszechczasów.

nict

Właśnie w Trondheim charakteru zabrakło, o ile w ogóle można mówić o jakimś charakterze tam. Cóż, liga rządzi się innymi prawami. Dziś pokazali jak powinni grać cały sezon. Najbardziej cieszy mnie brak tego chaosu, konsekwencja, non-stop grali swoje. Bez stresu.

Tom Kruz

Kolejne dwa: Spartak w Moskwie i Górnik Zabrze w Warszawie z 0:1 na 2:1 w 3 minuty na koniec meczu (druga bramka Mezengi pamięam).

Plus 2:1 z Cracovią po słynnym wolnym Iwańskiego w doliczonym czasie gry.

Także jednak trochę tego było ;).

Bonhart
03-09-2012, 20:39
Mowilem, ze opier*****y frajerow ;)
Wrocilem z Leroy Merlin w 75min. Odpalilem kompa, opier**** pilkarzy i od razu zaczeli grac. :)
Nie wiem jak wygladala 1 polowa ale statystyki iscie barcelonskie.
Nastepny prosze :)

sarinosoman
03-09-2012, 20:39
PODBESKIDZIE
BIELSKO-BIAŁA

W zeszłym sezonie też było i zesrał się kto inny.

Wreszcie mecz grany z jajami, konsekwentnie, do zwycięstwa. Zachowując wszelkie proporcje - tak MC wywalczyło w Anglii mistrza, nie wchodziło, nie wchodziło, ale w końcu wlazło. O to chodzi, tak się zapracowuje na szacun - nawet przy mniej lub bardziej drewnianych umiejętnościach niektórych.

Za Skorży 34 strzały? Chyba gumką w szatni.

Pau(L)aaa
03-09-2012, 20:41
ależ nieprawdopodobne emocje ;P
3-1 super i Mamy Lidera w Warszawie <3

Żyro, Furman i Radooo

Korosiak
Skutecznością to chłopaki nie grzeszą. Ale cieszy fakt, że potrafili zacisnąc poślady i nie dali plamy.

Breados

Que? :hyy:

Puszer
03-09-2012, 20:43
SALINAS !!! :eek:

Sgt.
03-09-2012, 20:43
Que?

http://bit.ly/TaZflG :hyy:

W sumie to co pokazali to też charakter, po prostu nieco innego rodzaju...

detoxizer
03-09-2012, 20:44
Panowie, zdanie na ich temat większość ma wyrobione- wiadomo czemu- ale nie można jednak odbierać im tego, że z 0-1 wyprowadzili na 3-1 w ostatnich 10 minutach po naprawdę, naprawdę zajebistej grze. Lepsza skuteczność i wynik jak Metalurgsem.

Tomereek
03-09-2012, 20:51

i z Cracovią u siebie z 0:1 na 2:1 w pierwszym sezonie jego pracy.

jajcarz
03-09-2012, 20:51
http://bit.ly/TaZflG :hyy:

W sumie to co pokazali to też charakter, po prostu nieco innego rodzaju...

Wiem, że jesteś delikatny i jak Ci się zwróci uwagę to zaczniesz na mnie naskakiwać. Ale mam prośbę jak cytujesz to zrób to tak, żeby było widać na kogo słowa odpowiadasz. Piszesz dużo, często wyciągasz pojedyncze zdanie z nie wiadomo którego postu. Z góry dziękuję i przepraszam za OT.

e: dziękuję. Co do tego posta masz rację ale w innych tutaj jak i w innych tematach trzeba szukać na kogo posta odpowiadasz

Sgt.
03-09-2012, 20:52
Wiem, że jesteś delikatny i jak Ci się zwróci uwagę to zaczniesz na mnie naskakiwać. Ale mam prośbę jak cytujesz to zrób to tak, żeby było widać na kogo słowa odpowiadasz. Piszesz dużo, wyciągasz pojedyncze zdanie z nie wiadomo którego postu. Z góry dziękuję i przepraszam za OT.

No niewątpliwie jestem delikatny, ale naskakiwać nie będę, bo akurat masz rację. Inna sprawa, że cytowany post składał się wyłącznie z zacytowanego słowa i był dwa piętra wyżej.

e: dziękuję. Co do tego posta masz rację ale w innych tutaj jak i w innych tematach trzeba szukać na kogo posta odpowiadasz

Wiem, masz rację, głupi nawyk wrzucania "quote'ów" z palca, zamiast klikać jak Pan Bóg przykazał na "cytuj".

Sagitarius
03-09-2012, 20:59
Mamy drużynę. Za Skorży może mieliśmy optyczną przewagę w takich meczach ale nic z tego nie wynikało. Tutaj była konsekwencja. Akcja za akcją i w końcu wpadło. Przyjemnie się na to patrzyło.

gostek1555
03-09-2012, 21:01
Ten mecz to wiadomość do wszystkich ''murarzy'' z ekstraklasy:

NIE W TYM SEZONIE :kowboi:

ZeMario
03-09-2012, 21:03
Mamy drużynę. Za Skorży może mieliśmy optyczną przewagę w takich meczach ale nic z tego nie wynikało. Tutaj była konsekwencja. Akcja za akcją i w końcu wpadło. Przyjemnie się na to patrzyło.

żadnej optycznej przewagi za Skorży nie było. Było tylko klepanie między obrońcami. Teraz wreszcie coś gramy.

ja123
03-09-2012, 21:05
Salinasa wprowadzać za Rado. Jak powtórzy takie mecze, mam nadzieję, że się żegnamy z Rado w zimę. On nam pecha przynosi w lidze.

SzydeL
03-09-2012, 21:08
Przyznaję bez bicia, ale oglądanie dzisiejszego meczu dane mi było oglądać od ok.92 minuty.Widziałem tylko bramkę Rado, po tym jak chwile wcześniej zje*ał setkę.Ale z tego co widziałem w powtórkach, skrócie to można być zadowolonym, że w końcu do końca gramy z jajem.Do końca atakujemy, strzelamy, konstruujemy akcje.To mi się podoba.Niestety u Skorży tego nie było.Urban ewidentnie poprawił grę w ataku pozycyjnym i było to już widać w kilku meczach w tym sezonie.Ja wiem, że to początek sezonu, Podbeskidzie, ale naprawdę trzeba być zadowolonym i mieć nadzieję, bo start mamy chyba najlepszy od kilku dobrych sezonów.Jest dobrze i niech tak zostanie. ;) Pozdro.

daimler
03-09-2012, 21:09
Za Skorży mieliśmy LE i wyjście z grupy, a Wy się tasujecie że wygrali z Podbeskidziem :roll:
Nie bronię Skorży, mam na nich wyjebane, ale gdzie Rzym a gdzie Krym?

Fatman
03-09-2012, 21:09
Radovica trzymać do zimy, niech gra, może strzeli parę goli i w następnym okienku niech spada. A wiosną duet w środku Wolski (oby został:modli:) i Salinas, który dziś zagrał po prostu niesamowicie. Co będzie, jak on zgra się z kolegami? Mam wrażenie, że trafiliśmy na prawdziwą perełkę:)

Za Skorży mieliśmy LE i wyjście z grupy, a Wy się tasujecie że wygrali z Podbeskidziem
Wolę dziś być może nadmierny optymistą i cieszyć się po wygranej z PBB, niż chodzić wkvrwiony, jak rok temu po porażce z nimi. Jak gramy dobrze, to nie będę się udręczał tylko cieszył:)

Kempes
03-09-2012, 21:14
To podanie (no-look pass) pod koniec z środka do Wawrzyniaka który chciał wymusić karnego, to autorstwa Salinasa było ?

Przezajebiste. z Jordanem mi się skojarzyło :D

nevermind
03-09-2012, 21:14
To podanie (no-look pass) pod koniec z środka do Wawrzyniaka który chciał wymusić karnego, to autorstwa Salinasa było ?

No chyba nie Żyro :D

Taaa Salinas taka piłke posłał.

Sgt.
03-09-2012, 21:16
No chyba nie Żyro

Taaa Salinas taka piłke posłał.

No on w tym spotkaniu kilka takich miał, chociaż ta do Wawrzyniaka to był majstersztyk. Miał momenty że piłki rozdawał jak karty do brydża. Oby nie było z nim tak, jak z Lovrencicsem jest po trzech spotkaniach czy innym Bensonem było - super-debiut, a potem muł.

Porter
03-09-2012, 21:16
Bez kitu ja też nie ogarniam czym Wy się jaracie.

Na to się patrzeć nie dało, przewracanie się, kiksy, wpadanie na siebie, kontry, które miało Podbeskidzie to dziki fart, że nie trafili, taki Gol przypomne przy niej wyjebał się na 'Chrystuska' ze 2 metry od napadziora..

Żeby nie było, fajnie pokazał się ten mehiko i nasza młodzież. Fetującym Michasia Żyrę przypomnę, że czwartek był 3 dni temu. Żewłakow też niech odpocznie bo kręci nim jakiś ogórek jak dzieckiem. Rzeźniczak już w Łodzi?

To był ich psi obowiązek dzisiaj wygrać.

twarog1987
03-09-2012, 21:17
Dajcie na wstrzymanie z ocenianiem jaki to mamy teraz wspaniały zespół,zweryfikuje go Lech czy Górnik w następnej kolejce,droga do celu jeszcze daleka.Jeżeli chodzi o porównanie zespołów z poprzedniego i tego sezonu to na tą chwilę Urban-Skorża 0-1 ,ale to przez puchary ,Urban zdobędzie mistrz to o Skorży zapomną wszyscy,ale niech go najpierw zdobędzie,bo rywale nasi do tej pory w lidze byli śmieszni,a w pucharach wyszło,że ten zespół już tak wspaniały nie jest...

BlackAdder
03-09-2012, 21:17
Za Skorży mieliśmy LE i wyjście z grupy, a Wy się tasujecie że wygrali z Podbeskidziem :roll:

Nie jarając się, tylko stwierdzając fakty: lepiej być pierwszym w Polsce, niż którymś tam w drugiej lidze europejskiej. Stąd bardzo mnie cieszy, że dziś naprawdę im zależało, chyba nawet bardziej niż z Rosenborgiem. Podczas gdy za Skorży mieli ligę w d"pie. A już sposób w jaki przegrali Mistrzostwo w porównaniu z wyjściem z grupy drugiej ligi europejskiej ma się mniej więcej tak, jak wielka kupa na ładnej broszce :oczko:

Huxley
03-09-2012, 21:18
Jeżeli Łukasik będzie się tak dalej rozwijał to niedługo ITI będzie miał kilka milionów euro długu mniej....super wynik...tylko się zastanawiam czy daliby radę wyciągnąć z 0-2 dla Podbeskidzia.

bloniaq
03-09-2012, 21:22
PRZYPOMINAM

A teraz pokemony poczytajcie swoje wcześniejsze posty. :foto:

Fajnie że wywalczyli zwycięstwo, mimo przegranej. Faktycznie dawno tak nie było, ale spokojnie, to dopiero początek sezonu. Jeszcze i tak będziecie kurwić na Urbana, jak nie daj Bóg, Żyro i Furman obsrają się po pachy przed wymogiem zwycięstwa z Królodyskopolo, i nie będzie komu dostawić nogi (tak jak dziś przez 80 minut), za to Wszołek i Teodorczyk, czy jak się te czarne pazie nazywają, fuksem coś wrzucą. Przecież to nie jest nieprawdopodobne. A pianie z zachwytu, nawet na necie raczej im w stąpaniu po Ziemi nie pomoże.

beka
03-09-2012, 21:24

można też dokonać obrazowego porównania w drugą stronę. Za Urbana mamy po 3 meczach komplet pkt z drużynami, z którymi lekko się nam nie grało (zeszłej jesieni zarówno Korona jak i Podbeskidzie wygrały z Legią). Natomiast Skorża szedł na rekord w liczbie przegranych meczy w ciągu sezonu, a jeśli jakaś drużyna potrzebowała 3 pkt, to wystarczyło przyjechać na Łazienkowską.

Fajnie, że wygrali, ale na jaranie się przyjdzie jeszcze czas. Chciałem tak dla ochłody przypomnieć, że o ile dotychczasowi rywali Legii dopiero zaczęli sezon i wchodzą w rytm meczowy, to Legia już w nim jest mając ponad 2 razy więcej rozegranych meczy.

voytek
03-09-2012, 21:26
Widzę, że Skorża będzie się woził na pucharowej przygodzie przy każdym kolejnym trenerze.

18 porażek w 2 lata w lidze też zaliczył.

gonzo(L)
03-09-2012, 21:32
pamiętacie Felixa Ogbuke? zwykły murzyn jakich pełno. w debiucie z dziewuchami udało mu się 2 razy prosto kopnąć piłkę, chyba założyć siatkę i to by było na tyle. od razu wielkie podniecenie zapanowało jaki to z niego będzie kozak. niestety nie był. oby z Salinsem nie było podobnie.

ps. mopmen też chyba pierwsze mecze miał dość udane. później bywało różnie :lol2:

Fatman
03-09-2012, 21:37
pamiętacie Felixa Ogbuke? zwykły murzyn jakich pełno. w debiucie z dziewuchami udało mu się 2 razy prosto kopnąć piłkę, chyba założyć siatkę i to by było na tyle. od razu wielkie podniecenie zapanowało jaki to z niego będzie kozak. niestety nie był. oby z Salinsem nie było podobnie.

ps. mopmen też chyba pierwsze mecze miał dość udane. później bywało różnie :lol2:

Założyć komuś siatkę przypadkowo, a puszczać taki podania, jak Salinas dzisiaj, to jednak różnica. Oczywiście, różnie może z nim być, ale widać, że gość po prostu umie grać w piłkę.

LOL3K
03-09-2012, 21:38
Nie no szacun, przegrywali z jakimś gównianym Podbeskidziem przez 70 minut.
Te 3 bramki to im powinni na dzień dobry wjebać.

Jak zagrają tak z jakimś lepszym rywalem pochwalę. Nie mniej miło, że strzelili łaskawie i powalczyli :P
Jak wyjmą z 2:0 z taką Wisłą czy Lechem... Bajka będzie :D

Salinas dobry grajek się wydaje. Trzeba zobaczyć na tle przeciwnika na poziomie o ile są w tej lidze tacy...

Ważne są 3 pkt 8)

Mario
03-09-2012, 21:40
Nie rozumiem tych, którzy piszą, że nie ma się co podniecać dzisiejszym wynikiem. To lepiej jak by przegrali? Dzisiaj przynajmniej pokazali, że potrafią z nawiązką odrobić jednobramkową stratę i wygrać spotkanie. W zeszłym sezonie przegrali z Podbeskidziem, teraz wygrali, jednocześnie zanotowali trzecie zwycięstwo z rzędu. W obliczu padaki w Lidze Europy dobrze, że chociaż w lidze na razie nie zawodzą.

Benek
03-09-2012, 21:44
34-5 w strzłach dla Legii...Ze skutecznością to u nich nie najlepiej:) Późno bo późno ale zrobili co mieli zrobić!!!

midzi
03-09-2012, 21:45
Mnie to nie śmieszy w kontekście jutrzejszego meczu. Z takimi osłabieniami siermiężny futbol chłopaków z Podbeskidzia może nam sprawić sporo trudności. Mimo wszystko liczę na jakiś przebłysk ofensywnych graczy i wymęczone 2-0.
Miały być trudności? Były. Miało być wymęczone zwycięstwo dwoma bramkami? Było (choć wynik nietrafiony).

Dziś Urban zaplusował zmianami. Salins i Furman przyłożyli się do wygrania tego spotkania (wiem, że na ławce posucha, ale jednak trafił z czasem i z personaliami).

Porter
03-09-2012, 21:46
Nie rozumiem tych, którzy piszą, że nie ma się co podniecać dzisiejszym wynikiem.

Z brzegu :

To był ich psi obowiązek dzisiaj wygrać.

.

Te 3 bramki to im powinni na dzień dobry wjebać.

RifRaf
03-09-2012, 21:49
Narzekacie, narzekacie, ale WSZYSCY jesteście podjarani i nie możecie się już doczekać meczu prawdy w Zabrzu :chees:

Jerzman
Dzisiaj przed południem u mnie w fabryce chodził news, że 100 000 poszło z szatni Legii do buka na wygraną Bielszczan do przerwy:kowboi:. Nie wiem już co o tym sądzić...

Mario
W zeszłym roku też ich psim obowiązkiem było wygrać z totalnym beniaminkiem Ekstraklasy. Ale nie wygrali. W dzisiejszym spotkaniu przynajmniej nie zawiedli oczekiwań, a na to się zapowiadało, bo przez większą część spotkania przegrywali. Ważne trzy punkty.

Prawdziwa weryfikacja ich formy przypadnie na 21 września.

Fatman
03-09-2012, 21:51
Dzisiaj przed południem u mnie w fabryce chodził news, że 100 000 poszło z szatni Legii do buka na wygraną Bielszczan do przerwy:kowboi:. Nie wiem już co o tym sądzić...

Bo jest kryzys, klub nie płaci, to jakoś dorobić trzeba:hipis:

Mario
03-09-2012, 21:52

Ciekawe, który do buka leciał:lol:

gostek1555
03-09-2012, 21:54
Dariusz Łatka po meczu:

Zabrakło tak niewiele, a w końcówce Legia się rozstrzelała. Ciężko na gorąco tuż po meczu dokonać głębszych analiz, ale na pewno mogliśmy osiągnąć lepszy wynik.

:lol2:

Kempes
03-09-2012, 22:02
Dariusz Łatka po meczu:

:lol2:

Z perspektywy tego, że do 81 minuty było 0-1 to faktycznie niewiele im zabrakło. Niezależnie od przebiegu meczu i miliarda naszych strzałów. Sami też sobie winni bo mieli ze dwie świetne akcje do podwyższenia na 0-2.

Generalnie z 10 bramek w tym meczu mogło być :nienormalny:

KRA
03-09-2012, 22:20
Bez totalnej podniety co do tego wyniku to jednak tym naszym kaleczniakom nie można dziś odmówić woli zwycięstwa, tak rzadko spotykanej za Skorży, gdzie jak żarło to żarło, a jak był piach to przez cały mecz.

I znamienne jest to, że ta drużyna patałachów, coby o nich nie pisać, pokazuje póki co charakter. I tylko ten mecz w Trondheim dla mnie niewytłumaczalny, jakby go przegrali specjalnie...

Luke
03-09-2012, 22:21
Jak wyjmą z 2:0 z taką Wisłą czy Lechem... Bajka będzie :D

Oni mają grać od początku i sami strzelać, a nie odrabiać.:)

Niezły mecz w wykonaniu naszych grajków, który się nawet miło oglądało, jak na ekstraklasową szarzyznę. Oby w Zabrzu zagrali podobnie, tylko skuteczniej, a będzie można zacząć wyciągać wnioski o początku sezonu.
Żeby tylko z Ljubo nie było nic poważnego, bo z lepszymi drużynami od Podbeskidzia, to sobie bez niego nie poradzimy.

Mini
03-09-2012, 22:25

Jak widzę teraz powtórkę i strzały Ljubolji (spalony) czy Saganowskiego (zbicie Zajaca na poprzeczkę) nie wyglądały na takie które celowo szły poza bramkę byle tylko przegrywać do przerwy 8)

34 strzały... + akcje których nie udało się zakończyć strzałem... u Skorży starczyło by na 2/3 sezonu

e. miałem jeszcze o Golu wspomnieć i właśnie się wypierdolił na pysk przy kontrze Podbeskidzia :lol:
co za gamoń :lol: chyba napruty wychodzi na boisko w tym sezonie, bo z Koroną też o własne nogi się wywalał

crolick
03-09-2012, 22:36
Prawdziwa weryfikacja ich formy przypadnie na 21 września.Jakby kolega nie zauważył, prawdziwa weryfikacja formy naszych paralityków już była.

A z Salinasa może być pociecha. Najprawdopodobniej do czasu aż przejmie nawyki polskiej ligi (jak Roger swego czasu)...

felixxx
03-09-2012, 22:38
Jednak zjebka dla Żyro się przydała, bo wziął to sobie do serca i zaczął grać. Oby to nie był wyjątek... Co do Salinasa to widać, że technicznie ten piłkarz jest wyborny, zobaczymy jak u niego z kondycją w ciągu sezonu.

Brawo, jeszcze 27 kroków.

Tom Kruz
03-09-2012, 22:43
Jednak zjebka dla Żyro się przydała, bo wziął to sobie do serca i zaczął grać.

Po prostu to jest gracz idealny na słabego przeciwnika (w meczach z Gryfem np. też sie wyróżniał :lol2:). Nie pierwszy raz potwierdziła się prawidłowość, że im przeciwnik mocniejszy tym, jego postawa jest gorsza i odwrotnie. Proste.

SnikerS
03-09-2012, 22:45
Ciekawe jakby wyglądali Łukasik i Furman razem w środku. Do czasu aż Vrdoljak się nie wyleczy mógłby tak spróbować Urban w kolejnych meczach, bo fajnie wygląda ta ich gra. Za to Gol :sedzia: Dzisiaj hamulcowy wielu akcji.

WariatZR
03-09-2012, 22:51
Po dzisiejszym meczu jeżeli Urban dalej będzie wystawiać tego gamonia i patałacha koseckiego to naprawdę jest to przykład na to ze jest to piłkarz z nadania politycznego bo tatuś jest u koryta, bo co by nie mówiąc drewniany Żyro jest o niego o głowę lepszy, a Salinas przez dwadzieścia parę minut pokazał i zrobił więcej niż ten kosecki przez cały mecz , a tak na marginesie to z Salinasa naprawdę może być pożytek. Co by nie mówiąc Legia Bez Koseckiego !

MarkoOHT
03-09-2012, 23:03
Mi tam się sam mecz podobał. Mimo, że Podbeskidzie od początku broniło się w 9 we własnym polu karnym to udało się stworzyć masę okazji i co najważniejsze nie musiałem już oglądać fantastycznej taktyki "dzida na Ljuboje i niech sobie radzi". Żewłakow niech się tylko ogarnie bo widać, że jak on gra szajs to cała obrona daje dupy.

Z.
03-09-2012, 23:05
PODBESKIDZIE
BIELSKO-BIAŁA

:brawo:

Dzisiejszy orgazm większości pubilki po wygraniu psim swędem meczu z jakimś ogórami, parę dni po porażce w najważniejszym meczu sezonu, oraz późniejsze piąteczki z piłkarzami to dla mnie oznaka, że coraz mniej tych kibiców dla których 3-0 to norma, a nie sukces. :kac:

dyha
03-09-2012, 23:08
Kierwa.

Nie miałem juz nerwów tego oglądać i w 80 minucie wyszedłem z domu.

Gdzie dorwę 2 połowę, albo chociaż te ostatnie 10 minut?

legart
03-09-2012, 23:08
Obrona momentami kiepściutko, w przodzie nieskutecznie. Dałbym pograć Luboji z Salinasem. Z Furmana i Łukasika będą ludzie.

Tom Kruz
03-09-2012, 23:15
Z Furmana i Łukasika będą ludzie.

Tylko czy jeszcze w Legii, czy już w innym klubie, a jeśli w Legii to zapewne niedługo, wszak długi ITI spłacać trzeba. Według innej opcji w przypadku kontuzji nasz sztab medyczny może im skutecznie wybić karierę na wysokim poziomie z głowy ;).

midzi
03-09-2012, 23:16
Dzisiaj muszę przyznać, że nastąpiło przełamanie w moim podejściu do Łukasiku. Sądziłem, że to może być kolejny "talent", który stanie w miejscu, albo spuści za jakiś czas z tonu, ale miał dzisiaj w pierwszej połowie taki moment, że za dwa-trzy razy dostał w środku piłkę, poklepał z kolegami, a następnie rzucił piękną piłką... chyba do Wawrzyniaka. Ma chłopak zmysł do gry w środku pola.

johnsmith
03-09-2012, 23:22
do tych co pierdziela na skorze i ze janek lepszy: to dzieki skorzy i ljubo gramy technicznie, po ziemi, kombinacyjne, wymiennosc pozycji, czasami podania ala xabi (janusz gol), pietki i inne chvje muje! nie zapominajcie o tym...
a kwiatki typu 'walka, determinacja,...' no kvrwa widac ja bylo w czwartek - czy juz zapomnieliscie? spuszczacie sie nad meczem z podbeskidziem przypominam!
z tel pisze wiec bledy itd.

legart
03-09-2012, 23:24
Dzisiaj muszę przyznać, że nastąpiło przełamanie w moim podejściu do Łukasiku. Sądziłem, że to może być kolejny "talent", który stanie w miejscu, albo spuści za jakiś czas z tonu, ale miał dzisiaj w pierwszej połowie taki moment, że za dwa-trzy razy dostał w środku piłkę, poklepał z kolegami, a następnie rzucił piękną piłką... chyba do Wawrzyniaka. Ma chłopak zmysł do gry w środku pola.

Gra nierówno (co nie dziwi pod okiem Urbana hehe) ale mam nadzieję że będzie się jednak rozwijał.

A propos Urbana to chyba miał jakieś ciężkie zejście po weekendzie, bo co było jego zblizenie na telebimie to siedział ze spuszczoną głową (zarówno jak przegrywaliśmy jak i po dobrej końcówce meczu). Podtrzymuje że Urban jak Skorza nie wie dlaczego wygrywa mecz jak i przegrywa.

BarteZ93
03-09-2012, 23:25
Kierwa.

Nie miałem juz nerwów tego oglądać i w 80 minucie wyszedłem z domu.

Gdzie dorwę 2 połowę, albo chociaż te ostatnie 10 minut?

Jak sie szybko ogarniesz to na C+ GOL jest końcówka, w programie mecz jest do 0:10 wiec może cos pozniej jeszcze będzie.

MNM
03-09-2012, 23:26
taaa, za Maciusia to dopiero bylo pięknie, co drugi mecz strata punktów.

legart
03-09-2012, 23:26
do tych co pierdziela na skorze i ze janek lepszy: to dzieki skorzy i ljubo gramy technicznie, po ziemi, kombinacyjne, wymiennosc pozycji, czasami podania ala xabi (janusz gol), pietki i inne chvje muje! nie zapominajcie o tym...
a kwiatki typu 'walka, determinacja,...' no kvrwa widac ja bylo w czwartek - czy juz zapomnieliscie? spuszczacie sie nad meczem z podbeskidziem przypominam!
z tel pisze wiec bledy itd.

Skorżą z Urbanem są siebie warci, ino Skorża się lepiej wysławiał, a Janek lepiej klepie piłkarzy po pleckach.

bloniaq
03-09-2012, 23:41

Moim zdaniem naciągane. A co jakby Sagan trafił z bani na początku?

MNM
03-09-2012, 23:41

Dzisiejszy orgazm większości pubilki po wygraniu psim swędem meczu z jakimś ogórami, parę dni po porażce w najważniejszym meczu sezonu, oraz późniejsze piąteczki z piłkarzami to dla mnie oznaka, że coraz mniej tych kibiców dla których 3-0 to norma, a nie sukces. :kac:

Psim swędem to Legia przeszła Spartaka ( karny dla Spartaka tuz przed bramka Gola), takim samym psim swędem prawie by przeszła Rosenborg ( poprzeczka Ljubo, strzał Zyro).

Teraz mamy Lige i 3 mecze wygrane na stracie.

Neg
04-09-2012, 00:25
Każdy by chciał, ale nie za ITI.

Jak to skąd, z zeszłego sezonu. Neg, skoro po tym meczu nie widzisz różnicy to ja naprawdę nie mam innych argumentów. Tutaj nie chodzi o zwycięstwo z ogórami a charakter drużyny. Jeszcze Furman na stałe za Gola i będzie OK. Mecz prawdy w Zabrzu.

Tak, u siebie sezon temu przegraliśmy z Podbeskidziem w lidze, ale 5 dni później graliśmy z PSV na wyjeździe, z racji tego, że Legia od zawsze ? ma pustki na ławce rezerwowych trzeba było się trochę oszczędzać w tym spotkaniu i ja to w pełni rozumiałem, dziś nie musieli się oszczędzać przed niczym bo teraz dodatkowo dostaną tydzień wolnego przez spotkania reprezentacji.

Posiadanie piłki ponad 70&, oddanych strzałów w meczu ponad 30 a do 82 minuty przegrywamy 1:0, nie, mnie to wcale nie napawa optymizmem. Mamy 3 zwycięstwa, ale z kim ? Z Koroną, która jest w fatalnej formie i dostali bęcki od Śląska i Lechi Gdańsk, zajmują ostatnią pozycje w lidze. Ograliśmy ogórów z Bełchatowa, co powinni spaść do 2 ligi już 5 sezonów temu i lecieć co sezon w dół czy teraz Podbeskidzie ?

Ja wiem, że zazwyczaj jest taka "reguła", że beniaminek pierwszy swój sezon w lidze wyżej, leci na fali z poprzedniego swojego sezonu, Cracovia jak weszła do ligi też była trudnym przeciwnikiem. Podbeskidzie sezon temu urwało punkty nie tylko nam z tych "topowych" drużyn. No i jak wspomniałem, po 15 latach graliśmy po tym meczu z Podbeskidziem w Europejskich Pucharach, to na pewno siedziało w głowie piłkarzy, no ale jak pokazał sezon, to spotkanie z Podbeskidziem wiele nas kosztowało, chociaż.. tutaj można wdać się w głębsza rozkminę, kto ten sezon spierdolił, zarząd z wyprzedażą w środku sezonu czy Skorża z błędnymi decyzjami, mieliśmy tez pecha, trzeba to również przyznać - nie dość, że pozbyliśmy się 3 podstawowych piłkarzy to przeżywający chyba najlepszy sezon w Legii - Rado doznał kontuzji oraz Wolski, który jak wiemy, dawał nam bardzo wiele.

No i jak wiadomo, mecz meczowi nie równy, równie dobrze za Skorzy moglibyśmy dziś oddać strzałów 7 i wygrać 3:0 kontrolując mecz od początku do końca. Nigdy się tego nie dowiemy.

PuciPuci
04-09-2012, 00:51
Jeżeli w trakcie rundy jesiennej zdobędą conajmniej 33 punkty to będziemy świętować MP w tym sezonie!:pijemy: Ale do tego długa droga...
Nie dośc, że w tym meczu Ljuboja zszedł bo narzekał na bóle to szpital w Legii :/ :humorek:
Cieszy postawa Salinasa bo naprawdę świetnie się wprowadził w "spektakl":lo:.
W sumie dodać można jeszcze jedną rzecz - w naszej lidze nie wygrywa się MP za mecze z Lechem, Wisłą czy Śląskiem, w naszej lidze wygrywa się MP w meczach właśnie z drwalami i ogórami typy PBB czy Korona Kielce ;] :lol3:

Nazgul
04-09-2012, 00:57
...coraz mniej tych kibiców dla których 3-0 to norma, a nie sukces. :kac:

Bo coraz mniej tych 3:0. Coś z czegoś wynika :)

Tak.

Potem ktoś się Paragwajczykowi zrewanżował podobnym co nie udało się przelobowac Zajaca.

Potwierdza się uwaga z wiosny - Zajac świetny bramkarz.

R.
04-09-2012, 01:03
Bo coraz mniej tych 3:0. Coś z czegoś wynika :)

Tak.

Potem ktoś się Paragwajczykowi zrewanżował podobnym co nie udało się przelobowac Zajaca.

Potwierdza się uwaga z wiosny - Zajac świetny bramkarz.

Zajac na rozgrzewce byl w niebieskim tiszercie? Bo z trybun wtedy wygladal jakby wyjeli jakiegos gimnazjaliste i dali mu rekawice bramkarskie. Co chwile mu pilki z rak wylatywaly i generalnie smiesznie wygladal. A tu prosze, w meczu rewelacja.

Edyta: I jeszcze odnosnie sedziowania - byl karny na Wawrzyniaku? Byla reka u kogos z Podbeskidzie w ich polu karnym(ja nie widzialem a ludzie krzyczeli, ze ktos tam ewidetnie dotknal)? I ta kartka dla Zajaca to nie bylo za dotkniecie pilki reka po za polem karnym? Bo chyba za takie cos powinna byc czerwona z automatu? Generalnie dziwne to sedziowanie chyba bylo.

Majkisek
04-09-2012, 01:25
Zajac na rozgrzewce byl w niebieskim tiszercie? Bo z trybun wtedy wygladal jakby wyjeli jakiegos gimnazjaliste i dali mu rekawice bramkarskie. Co chwile mu pilki z rak wylatywaly i generalnie smiesznie wygladal. A tu prosze, w meczu rewelacja.

Edyta: I jeszcze odnosnie sedziowania - byl karny na Wawrzyniaku? Byla reka u kogos z Podbeskidzie w ich polu karnym(ja nie widzialem a ludzie krzyczeli, ze ktos tam ewidetnie dotknal)? I ta kartka dla Zajaca to nie bylo za dotkniecie pilki reka po za polem karnym? Bo chyba za takie cos powinna byc czerwona z automatu? Generalnie dziwne to sedziowanie chyba bylo.

Znajomi siedzący na wysokości linii pola karnego od strony Południowej mówili, że Wawrzyniak ewidentna symulka a ręka była na linii pola karnego. I ponoć jak bramkarz nie jest ostatni (a tu nie był), to można dać żółtą.

LegiaMistrz93
04-09-2012, 01:29
Krótka piłka w temacie:
Michaś Żyro aeeaeaooo :ok:

A mógł się przewrócić,
a mógł się poslizgnąć,
a mógł się wystraszyć,
a strzelił.

Jak dzisiaj byli z Lazio u nas to bankowo Michaś w zimę jedzie do Rzymu za 2 banie euro.
Piękna sprawa ;)

jayjay88
04-09-2012, 01:31
Wawrzyniak ewidentna symulka, Zajacowi uciekała piłka i przystopował ją ręką- pół metra za linią pola karnego- prawidłowa żółta kartka.
nie kojarzę, o której sytuacji mówisz, że miała być ręka kogoś z podbeskidzia. pamiętam, że coś piłkarze po jakimś dośrodkowaniu krzyczeli ale w C+ nie pokazali tego na powtórkach żadnych

Antares
04-09-2012, 02:39
Nie wiem panowie czego wy oczekujecie, ale w tej lidze to niewiadomo kto jest słabszym, a kto mocniejszym rywalem. To nie jest żaden banał powtarzany przez komentatorów o "wyrównanym" poziomie, tylko taka jest prawda. Tutaj niczego nie można być pewnym. Jedzie taka Pogoń Zagłębie 4-0, a w następnej kolejce gładko przegrywa z Lechią, która to u siebie dostała od Polonii, która oczywiście w drugiej kolejce przegrała z Lechem, który powinien przegrać w trzeciej. Nie ma wyraźnie silnych zespołów. Dlatego przestańcie pisać pierdoły, że z takim Podbeskidziem to powinno z marszu być 3-0, bo chciałem przypomnieć, że niestety Legia przez ostatnie sześć lat to wcale nie było mistrzem co roku, a nawet wcale nie była... Do tej pory mecze układały się gładko, a tutaj po straconej bramce w końcu pokazywali jaja przez cały mecz, wygryźli te zwycięstwo, nikt nogi nie odstawiał.

Widzicie oczami wyobraźni te akcje Salinas - Ljuboja - Wolski? Tak kreatywnego środka pola w polskiej lidze to jeszcze nie pamiętam.

Deltasy
04-09-2012, 03:34
Widzicie oczami wyobraźni te akcje Salinas - Ljuboja - Wolski? Tak kreatywnego środka pola w polskiej lidze to jeszcze nie pamiętam.
Nie. Niestety Wolski zapadł mi w pamięć przeważnie jako niewidoczny zawodnik. Fakt kilka fajnych akcji było, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Pożyjemy zobaczymy, aczkolwiek trzymam serdecznie kciuki za Rafała i mam nadzieję że zmienię swoje zdanie.
Podobnie nie napalał bym się JESZCZE na Salinasa...

Sonny
04-09-2012, 08:32
Wreszcie widziałem w zawodnikach po stracie bramki chęć odrobienia, ba wygrania meczu. To mi się podobało. Nie kalkulowali, tylko atakowali i atakowali. Dawno nie widziałem w wykonaniu Legii w lidze tylu strzałów na bramkę, takiej przewagi w posiadaniu piłki, takiej ofensywnej piłki. Furman i Łukasik bardzo dobry mecz. Żyro mnie denerwował, ale kiedy strzelił bramkę wszystko się zmieniło. Ljuboja jak zwykle bardzo aktywny, to samo Wawrzyniak, który grał dziś jako lewoskrzydłowy. W słabszej formie jest Radovic. Natomiast bardzo dobrą zmianę dał Salinas. Widać, że potrafi, ma pojęcie grać. Tysiąc razy lepszy zawodnik na skrzydle niż Kosecki. Chciałbym go w następnym spotkaniu od początku, aby zobaczyć czy rzeczywiście jest takim kozakiem. Ten transfer może być strzałem w dziesiątkę.

Nie ma co się oczywiście podniecać, ale Wisła z nimi straciła punkty już w tym sezonie i jestem pewien, że nie jeden Lech czy inne zespoły także pogubią.

e(L)egion
04-09-2012, 08:35
Ja już pewnym momencie nie wierzyłem i wuj mnie strzelał że kolejny raz graczem meczu zostanie bramkarz drużyny gości. Na szczęście wcisnęli jedną, a potem poszło. Zwracam honor wszystkim co wierzyli od początku do końca :)

Za dwa tygodnie Zabrze. Tam już takiej dominacji nie będzie ale też będzie można się przekonać na co naprawdę nas stać.

EviLmonkey
04-09-2012, 08:39
Oj ciężko się ten mecz oglądało. Ale wyjątkowo nie ze względu na nudę na płycie, ile na nerwy związane z brakiem udokumentowania bramką przygniatającej przewagi Legii.

Mnie osobiście najbardziej po tym meczu podnosi na duchu nie fakt, że wyciągnęli wynik, co że przy stanie 2:1 nie cofnęli się, żeby bronić przewagi. Tylko napierniczali na pełnej, żeby jeszcze coś włożyć. Tak to właśnie powinno wyglądać.

gizo
04-09-2012, 08:54
Potwierdza się stare powiedzenie - chcieć to móc - walka o każdy kawałek murawy, o każdą piłkę. Takie zaangażowanie chciałoby się oglądać w każdym meczu. Bardzo dobry występ Żyro i Łukasika (nawiasem, Łaukasik przypomina mi z wyglądu i gry Schweinsteigera:oj:) Dobre wejście Salinasa i oczywiście Furmana.
Martwić może niestety obrona. Całe szczęście Podbeskidzie skupiło się na murowaniu bramki ale kilka ich wyjść pokazało, że z szybkimi napastnikami nasza obrona sobie nie radzi. Brak skuteczności to kolejny problem. Nie można sie tak męczyć z leszczami jak Podbeskidzie. Miejmy nadzieję, że to jednak wystarczy na naszą ligę i powodów do radości będzie co niemiara.

Mario
04-09-2012, 09:04
Jakby kolega nie zauważył, prawdziwa weryfikacja formy naszych paralityków już była.

Ja tam chyba wolę, żeby mistrzostwo w końcu trafiło na Łazienkowską. Przygoda w Pucharach to fajna sprawa, można pokazać się w Europie, klub dobrze zarobi (a obecnie mam to w dupie, bo zarabia ITI, a nie klub). Trzeba mieć nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie lepiej w tej kwestii.

Lillo
04-09-2012, 09:22
Co by nie mówić za Skorży tak nie grali, brawo za walke do końca.

Beny
04-09-2012, 09:23
Ja bym rozdzielił ligę i mistrza od europucharów.
Te ostatnie to fajny prezent, jak widać w zeszłym roku trochę na wyrost, w tym najwidoczniej nie zasłużyliśmy.
Ale najważniejsza jest liga, ile do cholery można czekać na mistrzostwo i obijać się po drugich i trzecich miejscach.
Odpadli z pucharów, ch im w d, teraz mają stanąć na jajach i golić frajerów do końca.

Póki co widać różnicę w grze. Za Skorży dzisiaj byśmy kurwili, jak można było dać się ograć pierdziszewowi, a tak i statystyki ładne i Łukasik z Furman do przodu. Fajnie. Póki co.

voytek
04-09-2012, 09:31
@Neg, Ty to piszesz na serio?
Owszem, mecz meczowi nierówny, zaczął się identycznie od 0-1, a skończył zgoła odmiennie, pomimo rażącej nieskuteczności absolutną dominacją i satysfakcjonującym wynikiem. Tłumaczenie się PSV za 5 dni jest bez sensu, równie dobrze teraz mogli czuć w nogach Trondheim.

Zadziwiające jest to, że Ci którzy porażkę z Podbeskidziem rok temu nazywali czymś normalnym, czymś do czego należy się przyzwyczaić i przestać wymagać od Legii samych zwycięstw, wczorajszy triumf deprecjonują nazywając normą. Widocznie norma zależy od trenera. Właśnie takie zwycięstwa cieszą najbardziej, nie wygrane gładko z Koroną czy Bełchatowem, tylko wydarte w ostatnich minutach, koronujące przewagę w całym meczu, który przecież ułożył się nie najlepiej. Przyjdzie w lidze niejeden remis i porażka, ale kiedy na boisku oddajemy 34 strzały klepiąc piłkę w przemyślanych akcjach a nie wrzutkach na aferę przy milionie podań w obronie należy stwierdzić, że tak, dokonali czegoś czego przez ostatni rok nie potrafili zrobić ani razu, czyli w lidze wyciągnąć wynik z 0-1. Punkty z takimi "Podbeskidziami" to nie norma, to klucz do mistrzostwa... Odnoszę wrażenie że wyznacznikiem orgazmu dla wielu była Moskwa, ale niedługo zbrzydnie przywoływanie jej na każdym kroku. Tutaj potrzebne są właśnie takie orgazmy, abyśmy w maju mogli cieszyć się z mistrzostwa.

nst
04-09-2012, 09:41
Brak skutecznosci, ale pileczka latala. Nie bylo tego co mnie wkur... najbardziej czyli "dzida". Nawet jak mieli juz noz na gardle, bylo 0:1 i koncowka meczu to nie wrzucali byle jak i byle gdzie. Spokojny atak pozycyjny to w takim wypadku i w takiej lidze rzadkosc. To doceniam bardziej niz cala gre.

KRA
04-09-2012, 10:42
@Neg, Ty to piszesz na serio?
Owszem, mecz meczowi nierówny, zaczął się identycznie od 0-1, a skończył zgoła odmiennie, pomimo rażącej nieskuteczności absolutną dominacją i satysfakcjonującym wynikiem. Tłumaczenie się PSV za 5 dni jest bez sensu, równie dobrze teraz mogli czuć w nogach Trondheim.

Zadziwiające jest to, że Ci którzy porażkę z Podbeskidziem rok temu nazywali czymś normalnym, czymś do czego należy się przyzwyczaić i przestać wymagać od Legii samych zwycięstw, wczorajszy triumf deprecjonują nazywając normą. Widocznie norma zależy od trenera. Właśnie takie zwycięstwa cieszą najbardziej, nie wygrane gładko z Koroną czy Bełchatowem, tylko wydarte w ostatnich minutach, koronujące przewagę w całym meczu, który przecież ułożył się nie najlepiej. Przyjdzie w lidze niejeden remis i porażka, ale kiedy na boisku oddajemy 34 strzały klepiąc piłkę w przemyślanych akcjach a nie wrzutkach na aferę przy milionie podań w obronie należy stwierdzić, że tak, dokonali czegoś czego przez ostatni rok nie potrafili zrobić ani razu, czyli w lidze wyciągnąć wynik z 0-1. Punkty z takimi "Podbeskidziami" to nie norma, to klucz do mistrzostwa... Odnoszę wrażenie że wyznacznikiem orgazmu dla wielu była Moskwa, ale niedługo zbrzydnie przywoływanie jej na każdym kroku. Tutaj potrzebne są właśnie takie orgazmy, abyśmy w maju mogli cieszyć się z mistrzostwa.

Już w którymś temacie zwróciłem uwagę, że rzygam ciągłym wracaniem do Moskwy. Taki mecz nawet jeśli drużyna jest w gazie nie zdarza się za często i nie jest on żadnym wyznacznikiem, prędzej wyznacznikiem tego jak ma grać Legia był mecz w Bukareszcie. I do czegoś takiego trzeba dążyć a nie do cudownego meczu w Moskwie. Skorża miał na jesieni samograj, ta drużyna wygrywała bez żadnych schematów gry, stałych fragmentów. Tak jak Skorża nie wiedział dlaczego im tak dobrze idzie w pucharach, tak samo nie wiedział dlaczego jest tak chvjowo na wiosnę. Wówczas miał "samoniegraj" i nie potrafił ich ogarnąć przez kilkanaście spotkań.
Nie jestem żadnym zwolennikiem Urbana, ale daj Boże, żeby jego umiejętności (jakie by one nie były) trenerskie wystarczyły, żeby ogarnąć tych naszych patałachów i doprowadzić ich do tytułu. Póki co widzę różnicę w ligowym zachowaniu naszych grajków i oby tak było do końca sezonu.

beka
04-09-2012, 10:43
Tak, u siebie sezon temu przegraliśmy z Podbeskidziem w lidze, ale 5 dni później graliśmy z PSV na wyjeździe, z racji tego, że Legia od zawsze ? ma pustki na ławce rezerwowych trzeba było się trochę oszczędzać w tym spotkaniu i ja to w pełni rozumiałem, dziś nie musieli się oszczędzać przed niczym bo teraz dodatkowo dostaną tydzień wolnego przez spotkania reprezentacji.

Posiadanie piłki ponad 70&, oddanych strzałów w meczu ponad 30 a do 82 minuty przegrywamy 1:0, nie, mnie to wcale nie napawa optymizmem. Mamy 3 zwycięstwa, ale z kim ? Z Koroną, która jest w fatalnej formie i dostali bęcki od Śląska i Lechi Gdańsk, zajmują ostatnią pozycje w lidze. Ograliśmy ogórów z Bełchatowa, co powinni spaść do 2 ligi już 5 sezonów temu i lecieć co sezon w dół czy teraz Podbeskidzie ?

No i jak wiadomo, mecz meczowi nie równy, równie dobrze za Skorzy moglibyśmy dziś oddać strzałów 7 i wygrać 3:0 kontrolując mecz od początku do końca. Nigdy się tego nie dowiemy.

1) tak jak zostało powiedziane - tutaj dla odmiany piłkarze mogli mieć w nogach mecz w Trondheim. Poza tym był jeszcze drugi mecz w Bielsku, gdzie od oglądania "gry" zęby bolały

2) ta Korona, Bełchatów i Podbeskidzie w zeszłym sezonie nam pourywały punktów całkiem sporo. Poza tym z takimi drużynami zawsze Legii grało się najciężej. Dlatego 3 zwycięstwa z tymi drużynami przy bramkach 9:1 cieszy.

3) ale widzieliśmy co się działo za Skorży z Podbeskidziem. Przypomnę, 2:2 w dwumeczu

Co do opinii, że 3:0 powinno być normą a nie sukcesem. Niestety, to już nie są czasy Piszka i Podbrożnego, którzy golili wszystkich po równo.

midzi
04-09-2012, 10:52
Poczekajcie, poczekajcie. Po przerwie reprezentacyjnej może być zupełnie inna rzeczywistość.

LioneL
04-09-2012, 10:58
już raz za Urbana mieliśmy super wejście w sezon, jak się później skończyło - każdy wie.

ja Urbanowi i kopaczom nie wybaczę Rosenborga i tyle. Skorża na tym polu zjadł Urbana. Nie muszę przypominać Moskwy, bo Legia wtedy zagrała też dobrze z Rapidem, Hapoelem czy Sportingiem. A Legia Urbana męczyła się z Riedem, o Rosenborgu nie wspomnę.

pogadamy po 10 kolejce, jak ta Urbanowa maszyna będzie działała dalej. Mam nadzieję, że jak najlepiej, ale nadzieja matką głupich.

kristof
04-09-2012, 11:14
Legia wygrała w Moskwie fartem. Mieliśmy może ze 3 sytuacje bramkowe i strzeliliśmy z tego 3 bramki, z czego dwie strzałami życia zawodników.

Gdybyśmy z Rosenborgiem mieli chociaż odrobinę tego szczęścia co w dwumeczu ze Spartakiem, to Norwegowie dostaliby lanie w pierwszym meczu i najwyżej zremisowali drugi.

Totalnie zmieniliśmy styl gry. Przestaliśmy się utrzymywać przy piłce bez atakowania i skończyliśmy z dzidami na kontre, teraz akcje są szybkie, kombinacyjne przy dużej ruchliwości. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć efektów. Z koroną milion sytuacji 4 gole. Z Bełchatowem milion sytuacji 2 gole. Z Podbeskidziem trylion, pierdylion sytuacji 3 gole, do tego 2 gole ze spalonego i chyba z 5 zmarnowanych sam na sam.

Za Skorży nie było sytuacji bramkowych wcale. Chwila minie zanim nauczą się regularnie zamieniać te szanse na bramki.

Za Skorży nie odwrócili ANI JEDNEGO wyniku w całym sezonie. Wczoraj nie tylko odwrócili wynik, zle zrobili to na pełnej k...

To już 3 mecz Urbana i trzeci raz przecieram oczy ze zdumienia. Kiedyś chyba Kubicki miał 6 zwycięstw z rzędu na początku rundy, ale były to wszystko 1:0 wymęczone po jakimś stałym fragmencie gry. Teraz Legia naprawdę gniecie jak za dawnych dobrych czasów których już prawie nie pamiętam.

midzi
04-09-2012, 11:17
Jakbyś nie pamiętał to Urban miał już 7 wygranych z rzędu na początku sezonu... i marnie się to skończyło.

Rozumiem zachwyty jeśli chodzi o wyniki, ale nad jakością gry to ohy i ahy chwilowo są nie na miejscu.