PDA

Zobacz pełną wersję : drukarnia ART

domber
09-12-2003, 19:36
Fragment wywiadu udzielonego dla grudniowego numeru „Polonia ‘Ole” przez Kazimierza Jannasza, właściciela drukarni ART:
- Dwa lata temu Tadeusz Dobrzycki [prezes koncernu Żywiec Trade Holding – red.] złożył działaczom KP Polonia SSA propozycję sponsorowania klubu poprzez reklamę na banerach piwa „Warka”. Niestety, jeden z członków Zarządu sportowej spółki akcyjnej tak przewlekał rozmowy, aż w końcu zostały one zakończone bez uzgodnienia warunków współpracy reklamowej. Szkoda - do klubowej kasy nie wpłynęły z tego tytułu żadne pieniądze. Pieniądze, które Polonii na pewno by się przydały – mówi Kazimierz Jannasz.
- Czy do sprawy można wrócić?
- Naturalnie. Wiem od Tadeusza Dobrzyckiego, że nadal jest gotowy do podjęcia rozmów, ale będzie je prowadził tylko z kompetentnymi ludźmi, którzy na pierwszym planie będą mieli interes klubu. Powiem więcej. Także i ja, jako szef Drukarni ART deklaruję pomóc finansowo klubowi. Jednak rozmawiać będę wyłącznie z władzami nowej spółki. [Rozmawiał: Maciej Zadrożny, „Polonia ‘Ole”]

Więcej w grudniowym numerze „Polonia ‘Ole”. W sprzedaży od poniedziałku 15 grudnia.
czy ta drukarnia nie sponsoruje kartonow dla nas???

Herman
09-12-2003, 19:43
Ta sama.
:look:

Mazi
09-12-2003, 19:43
tak , to ta drukarnia ...

kamyk
09-12-2003, 20:03
nio to niezły bubel zaczyna się robic.....

Raffi
09-12-2003, 20:11
sytuacja jest cokolwiek zabawna: drukarnia jest sponsorem Legii na wcale nie taką małą sumkę, tydzień temu p. Jannasz udziela długiego wywiadu NL, po czym w rozmowie z wysłannikiem P'O zaprzecza temu, że go udzielał itd itp :buhaha:

MTP
09-12-2003, 20:22
Dobry joke :rotfl: :rotfl: I przepadkiem taki sam txt.

Kawa
09-12-2003, 20:24
A w wywiadzie dla NL podkresla ze na Legii taka wspaniała atmosfera, że on zawsze wsród kibiców siedzi, a na Poloni to kaszana. Ponadto dodaje, zeon jest wielkim fanem nie takjak ktos tam który zabrałgo na pierwszy mecz. Konsekwencji troszke.

Raffi
09-12-2003, 20:28
No i był w Płocku :>

Sytuacja jest zabawna i ciekaw jestem jak się rozwinie :]

Adiq
09-12-2003, 21:26
No i był w Płocku :>

Z Wisłą Płock również współpracują. Wydaję mi się, że nie ma co dramatyzować, ponieważ, po prostu chcą się kojarzyć z mazowieckim sportem, a naprawdę ciężko to zrealizować sponsorując jedynie Legię. Przecież to nas mocno faworyzują i myślę, że nigdy nie dorzuciliby kasy na oprawę dla kibiców Polonii.

Tuzin...
27-12-2003, 15:40
Zgadza sie. Maja bannery na Konwiktorskiej oraz z tego co czytam ich forum to po tych ich zmianach wlasnosciowych maja podpisac jakas umowe sponsorska.

Sharn
27-12-2003, 15:43
Poczekamy - zobaczymy. Myślę, że będzie po naszej, jedynej słusznej, stronie. 8)

Dżon
27-12-2003, 15:54
Czytałem tę wypowiedź w polonii'ole (swoją drogą niedługo otworzę chyba nowy temat o kłamstwach zamieszczanych w tym szmatławcu przez nawiedzonych ludzi). Jannasz pisze tam że nie wygłaszał w wywiadzie dla NL opinii o kibicach Legii lub Polonii. Ciężko wywnioskować czy napisał, że w ogóle nie udzielał wywiadu. W każdym razie został tam przedstawiony jako dobrodziej Polonii.

ems
27-12-2003, 17:02
Czytałem tę wypowiedź w polonii'ole (swoją drogą niedługo otworzę chyba nowy temat o kłamstwach zamieszczanych w tym szmatławcu przez nawiedzonych ludzi). Jannasz pisze tam że nie wygłaszał w wywiadzie dla NL opinii o kibicach Legii lub Polonii. Ciężko wywnioskować czy napisał, że w ogóle nie udzielał wywiadu. W każdym razie został tam przedstawiony jako dobrodziej Polonii.

udzielal udzielal, jest nawet nagranie jak mowi ze na Polonii atmosfera to dno, nie to co u nas (czyli to samo co bylo w NL)...

kozer
27-12-2003, 23:39
Czytałem tę wypowiedź w Polonii'ole (swoją drogą niedługo otworzę chyba nowy temat o kłamstwach zamieszczanych w tym szmatławcu przez nawiedzonych ludzi). Jannasz pisze tam że nie wygłaszał w wywiadzie dla NL opinii o kibicach Legii lub Polonii. Ciężko wywnioskować czy napisał, że w ogóle nie udzielał wywiadu. W każdym razie został tam przedstawiony jako dobrodziej Polonii.

Ja wiedziałem, żę z tobą coś nie tak jest :> 8)
Wejście drukarni Art do Polonii było by dziwne bo zmieniło by to trochę wizerunek firmy niekoniecznie na lepszy.

Dżon
28-12-2003, 20:24
Ja wiedziałem, żę z tobą coś nie tak jest
Zawsze czytam Polonie'ole a potem odkładam na półkę tylną okładką do przodu, do góry nogami i zakrywam innymi pismami :rotfl:

domber
28-12-2003, 20:37
ja tez kiedys kupilem ta gazete :/

jak byly te panienki na plakacie co tancza na meczach kosza :rotfl:

kozer
28-12-2003, 20:48
Zawsze czytam Polonie'ole.

Sugeruję zmienić koledze rangę na Polonista '8

Dżon
30-12-2003, 11:33
Dżon napisał:

Zawsze czytam Polonie'ole a potem odkładam na półkę tylną okładką do przodu, do góry nogami i zakrywam innymi pismami

A później cieszą się, że nakład wzrósł z 4 do 5 egzemplarzy. Ja na szczęście tego w ręku nie miałem.
:fu: 8- :box: :* :zly: o co Wy mnie podejrzewacie??? ZAWSZE czytam Polonię'ole, ale NIGDY bym jej nie kupił! Czytam, i dzięki temu wiem za co ich nie lubić '8

legart
31-12-2003, 13:29
Dżon napisał:

Zawsze czytam Polonie'ole a potem odkładam na półkę tylną okładką do przodu, do góry nogami i zakrywam innymi pismami

A później cieszą się, że nakład wzrósł z 4 do 5 egzemplarzy. Ja na szczęście tego w ręku nie miałem.
:fu: 8- :box: :* :zly: o co Wy mnie podejrzewacie??? ZAWSZE czytam Polonię'ole, ale NIGDY bym jej nie kupił! Czytam, i dzięki temu wiem za co ich nie lubić '8

Ja w Empiku też przeglądam, ale cięzko znaleść bo jakieś obuzy chowają :rotfl:

kozer
31-12-2003, 18:53
Ja w Empiku też przeglądam, ale cięzko znaleść bo jakieś obuzy chowają :rotfl:

To Dżon w empiku grasuje i chowa polonie łolele le

Dżon
01-01-2004, 18:05
Jeszcze jedno spostrzeżenie: ostatnio(przed świętami)w empiku Naszej Legii były 2 egzemplarze (we wtorek - pierwszy dzień sprzedaży!) natomiast Polonii'łole cała sterta (a to nr grudniowy był czyli już od ok. 3 tygodni musiał byc w sprzedaży!)
No to powstaje pytanie - po jakiego wała oni to wydają w ogóle? :hmm:
PS. w tymże pisemku zamieszczono informację, że jest do nabycia na terenie całej Polski :buhaha: :buhaha: :buhaha:

bemowiak
01-01-2004, 18:08
PS. w tymże pisemku zamieszczono informację, że jest do nabycia na terenie całej Polski :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Po co :hmm: przecierz kibice Polonii to rodowici Warszawiacy ? :]

W mieścinie obok której mam działke też to jest w jakimś kiosku, spytałem się sprzedawcy czy ktoś to wogóle kupuje, powiedział że od 3 miescięcy to sprowadzają i jeszcze nikt tego niekupił...

Mrozik
01-01-2004, 18:21

Po co :hmm: przecierz kibice Polonii to rodowici Warszawiacy ? :]

W mieścinie obok której mam działke też to jest w jakimś kiosku, spytałem się sprzedawcy czy ktoś to wogóle kupuje, powiedział że od 3 miescięcy to sprowadzają i jeszcze nikt tego niekupił...
To po :* takie coś sprowadzać '8