PDA

Zobacz pełną wersję : Kiełbowicz odwieszony!!!

kamyk
20-05-2003, 10:14
Wczoraj zebrała się Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN w sprawie Tomasza Kiełbowicza. Po rozpatrzeniu sprawy NKO postanowiła: "zmienić decyzję WD PZPN w ten sposób iz uchyla się rygor natychmiastowej wykonalności oraz w związku z odbyciem w połowie kary zawiesza sięwykonanie nieodbytej części kary na okres 6 miesięcy."
W ten sposób już w środę możemy ujrzeć Kiełbika na boisku!!!

podala legia.pl

zalozylem nowy temat bo tamten o kilbku byl o karze jaka bedzie a to jest o dowieszeniu jej i ze zagra w srode!!

bemowiak
20-05-2003, 10:16
to super!!! wreszcie pzpn postanowiło coś mądrego!!!

Lawy
20-05-2003, 10:48
BRAWO!!
Ale się zdziwiłem. Nie sądziłem że pzpn stać na taki krok! hmmm....

Ostry
20-05-2003, 11:10
Tego się absolutnie nie spodziewałem 8- Jestem tą decyzją bardzo zaskoczony.
Ciekawe czy Kiełbik zagra w pierwszym składzie z Lechem? W super formie to on nie był przed zawieszeniem,ale przynajmniej ładną bramkę z Wisłą Płock strzelił :)

Keleborn
20-05-2003, 13:27
I bardzo dobrze. Ktoś się widać zreflektował. No to teraz: nasza lewa stopa!

Mrk
20-05-2003, 15:16
To dobrze, bo Wróbel jednak nie jest jeszcze w formie.

takiowaki
20-05-2003, 15:39
Zapewne to samo sobie pomysleli w PZPN-ie. Piekny gest, naprawde podziwiam dzialaczy zwiazku. Maja swiadomosc tego, ze tylko na boisku mozna udowodnic jak bylo naprawde i ze takie zawieszenie nic nie da. Ich wielkie serce jest znane nie od dzis, dzieki jednak, ze tak czesto daja nam przyklad swojego milosierdzia. No i ta sprawiedlisowsc spoleczna i wartosci dydaktyczne - zrobiles zle, ale zawsze jest czas na rozgrzeszenie. A pukuta jest wazna, ale nie najwazniejsza. * ZAWSZE I WSZEDZIE, PZPN NAJLEPSZY BEDZIE!!

*ps. nie dotyczy Krakowa, nie mam kompleksow

c_zary
20-05-2003, 15:44
W sumie to w Lodzi jakos nie bylo widac, ze Kielbika brakuje.

Tomi
20-05-2003, 15:55
W sumie to w Lodzi jakos nie bylo widac, ze Kielbika brakuje.

Moim zdaniem lekko było widać brak Kiełbika. Wróbel zagrał dobrze ale ja mimo wszystko bardziej cenię Kiełbika....Wróbel umie biec z piłką tylko do przodu, technika nie jest jego mocną stroną,a kiedy ma sytuację strzeleką to za bardzo się grzeje i nie umie wykończyć akcji. Poza tym wrzutki Kiełbika a wrzutki Wróbla to też przepaść. Jedyne czego Wróblowi nie można odmówić to waleczności. W Łodzi zapieradalał jak mógł przez cały meczyk, czego dowodem faule ;) . Najgorzej mnie denerwuje to, że Vuko boi się strzelać...widzieliście w Łodzi ? - znów to robił, ma pozycję na strzał a on na siłę próbuje oddać piłkę koledze, raz uderzył ale, że tak powiem nie był to strzał życia :) . Jutro Legia musi też próbować strzelać z dystansu, może Tyrajski okaże się drugim Kokoszankiem ;)

szczepan
20-05-2003, 16:42
i juz Krakow sie burzy...

a zreszta :D wazne ze Kielbik zagra jutro :D Wrobel jak wejdzie w drugiej polowie to bedzie mial ulatwione zadanie i tak powinno byc :D

yakuza
20-05-2003, 16:57
Ja tez jestem zaskoczony. Poszli w końcu po rozum do głowy. Tylko po **** go wogole zawieszali...? :fu:

Gutek
20-05-2003, 18:09
Nioof fajno.A jakie jest uzasadnienie tej decyzji i za co wogole go zawiesili bo ostatnio bylem nieobecny... ? :)

aaadamm
20-05-2003, 18:49
i juz Krakow sie burzy...

nie tylko Krakow...na forum GKS wyczytalem...:

Są tzw. równi i równiejsi...
Ale kibiców ległej i tak nie przekonasz oni i tak już płaczą, że to ich klub skrzywdzono (patrz np. forum "wybiórczej").
K...a, za kopanie po jajajch tylko dwa mecze. Płakać czy się śmiać ...ech...
pozdro all.

Kolejny przykład ,że traktują ległą bardziej ulgowo niż inne kluby

To jest wlasnie cala Polska!!!!
korupcja i znajomosci!!!!

hehehe

ostatnie jest najleopsze

szczepan
20-05-2003, 19:12
ta :D nie wiedzialem ze forum zaborczej jest naszym forum :o no coz :D
a co do tego "kopania po jajach" to chyba tam w katowicach powinni albo kupic sobie telewizor i C+ albo jezeli juz to maja to przetrzec oczy bo chyba Kielbowicz nie trafil go w jaja. :P

Mrk
21-05-2003, 00:07
Zapewne to samo sobie pomysleli w PZPN-ie. Piekny gest, naprawde podziwiam dzialaczy zwiazku. Maja swiadomosc tego, ze tylko na boisku mozna udowodnic jak bylo naprawde i ze takie zawieszenie nic nie da. Ich wielkie serce jest znane nie od dzis, dzieki jednak, ze tak czesto daja nam przyklad swojego milosierdzia. No i ta sprawiedlisowsc spoleczna i wartosci dydaktyczne - zrobiles zle, ale zawsze jest czas na rozgrzeszenie. A pukuta jest wazna, ale nie najwazniejsza. * ZAWSZE I WSZEDZIE, PZPN NAJLEPSZY BEDZIE!!

*ps. nie dotyczy Krakowa, nie mam kompleksow
Nie ośmieszaj się i nie przenoś na nasze forum prostoty waszego.
pozdro

yusta
21-05-2003, 00:14
Wczoraj zebrała się Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN w sprawie Tomasza Kiełbowicza. Po rozpatrzeniu sprawy NKO postanowiła: "zmienić decyzję WD PZPN w ten sposób iz uchyla się rygor natychmiastowej wykonalności oraz w związku z odbyciem w połowie kary zawiesza sięwykonanie nieodbytej części kary na okres 6 miesięcy."

Chciałabym uzmysłowić Wiślakom, bo to im przede wszystkim żal tyłki sciska, że decyzję o zawieszeniu podjął Wydził Dyscypliny. Decyzja ta nie była obiektywna i nie pofatygowano się nawet żeby przesłuchać najbardziej zainteresowanych. Po tej szopce NKO nie miała innego wyjścia jak odwieszenie Kiełbika. To samo zrobiłby każdy sąd drugiej instancji w Polsce. Jak można wydać wyrok, nie przesłuchując, świadków, ofiary i oskarżonego? Zastanówcie się zanim nastepnym razem napiszecie o miłosierdziu PZPN-u

Gandi
21-05-2003, 00:33

Chciałabym uzmysłowić Wiślakom, bo to im przede wszystkim żal tyłki sciska, że decyzję o zawieszeniu podjął Wydził Dyscypliny. Decyzja ta nie była obiektywna i nie pofatygowano się nawet żeby przesłuchać najbardziej zainteresowanych. Po tej szopce NKO nie miała innego wyjścia jak odwieszenie Kiełbika. To samo zrobiłby każdy sąd drugiej instancji w Polsce. Jak można wydać wyrok, nie przesłuchując, świadków, ofiary i oskarżonego? Zastanówcie się zanim nastepnym razem napiszecie o miłosierdziu PZPN-u

Nie ża,l nie żal, koleżanko szanowna tylko zwykłe poczucie bezsilności wobec pewnych osób zasiadających w takich miescach jak Pzpn czy Piłka Nożna

Dowiedz sie też szanowna koleżanko że w sprawie Uche o której i tutaj było głośno pana Zieńczuka także nikt nie przesłuchiwał.( Nie przyszedł sobie bidusia na przesłuchanie i wszystko było git)
Jakoś można było przywalić trzy mecze i niezła kaske bez zawieszenie i nie było zmiłój. (Broń Boże ja tu nie mówie że mu sie kara nie należała bo przegiął pałe to fakt)

Widzicie sami że ta cała sprawa z Kiełbikeim obróciła sie przeciwko wam(pisałem już o tym u Was w wątku o zawieszeniu waszego zawodnika) i że koniec konców odibije sie ona na Was rykoszetem.Trzaskać już nasze wzajemne animozje bo z nami już tak zawsze będzie ale straciliście sporo u Kibiców innych drużyn

yusta
21-05-2003, 00:43
Starciliśmy bo co? Bo nie slemy listów do PZPN-u żeby Kiełbika nie odwieszał? Cała ta sytuacja jest dla mnie nieporównywalna do sytuacji z Uche i nie będe jechac na Kiełbika bo takie jest zapotrzebowanie opinii publicznej w Krakowie i innych miastach Polski.

szczepan
21-05-2003, 00:56
ze co niby stracilismy? niby jak? wytlumacz mi?

Gandi
21-05-2003, 01:28
chodzi o postrzeganie klubu a zarazem jego kibiców.Robią wam tak naprawde antyreklame.
To takie tworzenie "świętych krów" którym niejako wolno więcej z zasady
Dla Was moźe nie jest to tak widoczne ale wierzcie mi - ludzie z reszty kraju patrzą na to inaczej.I nie mówcie tutaj nic o kompleksach (uprzedzam taki zarzut 8) ) bo tutaj chodzi o kompletnie inna sprawe Pownie że możecie napisać - że wam to lata - jasne że tak ale nie miejcie pretensji że inni traktują Was także na "specjalnych" prawach. Takie precedensy po mojemy tylko zaogniają sytuacje

Raffi
21-05-2003, 01:39
O jakim precedensie my tu mówimy? :rotfl: :rotfl: Nie pierwszy i nie ostatni przypadek......

Poza tym umówmy sie - już kara jednego meczu była tu karą bardzo surową, nie mówiąc o dwóch.

Gandi
21-05-2003, 02:15
O jakim precedensie my tu mówimy? :rotfl: :rotfl:

Poza tym umówmy sie - już kara jednego meczu była tu karą bardzo surową, nie mówiąc o dwóch.

No i gitarka
Pozostańmy zatem przy swoich wersjach wydarzeń czy też :> jak mawiaja promisie "nie mieszajmy dwóch systemów walutowych" '8

Raffi
21-05-2003, 02:25
oki :>
W każdym razie moja wersja to 1 mecz max za takie coś.

Yevaud
21-05-2003, 09:08
Dla Was moźe nie jest to tak widoczne ale wierzcie mi - ludzie z reszty kraju patrzą na to inaczej.

Jeśli chodzi o święte krowy, to taką zdaje się być Głowacki. W meczu z GKSem zasłużył na 3 żółte kartki. Nie dostał żadnej, a wszyscy rozprawiali o tym, jak Wisła został skrzywdzona.

Nikt nie próbował potem wyryfikowac tych kartek nawet.

Q_(L)
21-05-2003, 09:36

chodzi o postrzeganie klubu a zarazem jego kibiców.Robią wam tak naprawde antyreklame.
Dla Was moźe nie jest to tak widoczne ale wierzcie mi - ludzie z reszty kraju patrzą na to inaczej.... bo tutaj chodzi o kompletnie inna sprawe

Jestem BARDZO ciekaw o jaką sprawę, dlatego proszę o wyjaśnienie...