PDA

Zobacz pełną wersję : [19.08.2012] Legia - Korona (na trybunach)

m82
18-08-2012, 15:38
Zanim zaczniemy dyskusję na temat wydarzeń na trybunach, nowych przyśpiewkach, kibicach gości itp. przypominam, że jutro przed meczem POMAGAMY!!!

http://zapodaj.net/images/929379884a68d.jpg

Koń Rafał
19-08-2012, 02:08
Przed meczem w źródle będzie można jeszcze kupić kominiarki. Od 15.

m82
19-08-2012, 16:30
Moze ktoś podrzucić tekst nowej piosenki?

Hubson
19-08-2012, 16:40
http://oi47.tinypic.com/xmvhuq.jpg

Jasper121
19-08-2012, 16:42
Na jaką melodię jest to śpiewane?

Krzysztof_Jarzyna
19-08-2012, 16:43
szkoda, że nie mamy przyśpiewki takiej jak widzew, zajebisty efekt http://www.youtube.com/watch?v=V6RcAoYvofo

przepraszam, że napisałem, że inna drużyna ma niezłą przyśpiewkę i fajnie to wygląda....bije w piersi i proszę o wybaczenie

Stout
19-08-2012, 16:52
Faktycznie,szkoda:jejku:
Na następnym meczu podejdź do gniazda i przedstaw ten problem.

Don
19-08-2012, 17:32
Na Żylecie ochroniarze? :zapomnialem:

yhmov
19-08-2012, 17:46
Przykro się na to patrzy :wkurzony:

Domino KG(L)
19-08-2012, 18:54
Ta ochrona to przegina jakas - prawdziwe Guantanamo - Żyleta to nawet otoczona w pewnym sensie...

Układ
19-08-2012, 18:58
Odnośnie nowej piosenki, oto ona: http://youtu.be/oLgnCTFZUSk
Odnośnie:
Od lat słyniemy z tego że wymyślamy piosenki sami , nie kserując ich z innych ekip Polskich czy zagranicznych, dlatego zależy nam żeby tak zostało.

http://youtu.be/AWdblQ46N_0 - 6:27

Luke
19-08-2012, 20:32
A z jakiej to okazji trzeba zdejmować okulary przed szanownym panem ochraniaczem na bramce? Coś się zmieniło ostatnio czy może tylko mnie taka przyjemność spotkała?

Cinuś
19-08-2012, 20:35
Mi zawsze kazali zdejmować okulary, tak samo czapkę. Dzięki temu mają Cie nagranego z odsłoniętą twarzą.

Nowa piosenka miazga, szczególnie bębny. Cieszyło też "jeden gol, drugi gol..." i "gwizdek sędziego..."

daimler
19-08-2012, 20:56
Ta ochrona to przegina jakas
zapewne chodzi o "zapewnienie drożności ciągów komunikacyjnych" :roll:

Benek
19-08-2012, 21:04
Wszystko pięknie gdyby nie te klaskanie...

Łysol
19-08-2012, 21:07
Dzisiaj widziałem jak dzieciaka +/- 8 lat fiskali dokładnie :nienormalny: Nawet rzeczy z kieszeni musiał wyjmować, gorzej niż dorosłych.

m82
19-08-2012, 21:11
zapewne chodzi o "zapewnienie drożności ciągów komunikacyjnych" :roll:

Według mnie przy pogowaniu ochrona została zbyt delikatnie potraktowana 8)

Majkisek
19-08-2012, 21:19
Odnośnie:

Trzeba przyznać, że Arisowi wychodzi to świetnie. Ciężko nam będzie się zbliżyć do ich wykonania, u nas większość przyśpiewek jednak krzyczymy, więc takiej melodyjności z tygodnia na tydzień raczej nie wyrobimy.

siekan
19-08-2012, 21:36
Dzisiaj widziałem jak dzieciaka +/- 8 lat fiskali dokładnie :nienormalny: Nawet rzeczy z kieszeni musiał wyjmować, gorzej niż dorosłych.

Ogólnie to, co działo się dzisiaj na bramkach to skandal. Czepianie się wytartych zdjęć, brak odpowiedzi na pytanie czy za ponowne wyrobienie będzie trzeba płacić skoro to wasza wina, że robicie chujo.w.e karty. Widać, że znaleźli sobie nowy sposób na wyciągniecie hajsu od ludzi. Aha, jeszcze jedno, nie dawać tym ku.r.wom kart do rąk.

P.S. Nowa pieśń bardzo fajna!

daimler
19-08-2012, 21:39
Ogólnie to, co działo się dzisiaj na bramkach to skandal. Czepianie się wytartych zdjęć, brak odpowiedzi na pytanie czy za ponowne wyrobienie będzie trzeba płacić skoro to wasza wina, że robicie chujo.w.e karty. Widać, że znaleźli sobie nowy sposób na wyciągniecie hajsu od ludzi. Aha, jeszcze jedno, nie dawać tym ku.r.wom kart do rąk.

myślę, że podsumowanie frekwencji na stadionach w pierwszej kolejce da wszystkim sporo do myślenia. nic nie działa tak, jak wpływy z dnia meczowego mniejsze o połowę :look:
jeszcze trochę i zacznie się sraczka.

Szejdi
19-08-2012, 21:43
Ale na tych bramkach barany :lol:

- Dobra pokaż co masz w saszetce.
- Ale ja nie mam saszetki..
- ..aha... to pokaż bluzę

:lol:

R.
19-08-2012, 21:50
Nowa piesn fajna(no moze oprocz "nie zamulaj", strasznie dziwacznie to brzmi). Ma potencjal ale musi byc mniej krzyczana(kilka razy fajnie wychodzilo), bo wtedy brzmi malo wyraznie przez co efekt jest mocno sredni.
Jeszcze odnosnie hitu z Wiednia - rowno i wolno wychodzi tylko wtedy, gdy Sz. reka "pokazuje" wlasciwy rytm. Nie wiem, niektorzy chyba faktycznie nie mieli muzyki w szkole bo kompletnie nie rozumiem jak mozna nie slyszec bebnow.

ŁUKASZ.
19-08-2012, 21:54

Tak było już na wcześniejszych meczach.
Do tego alkomaty i dziwny system ich działania. Na mecz z Metalurgsem nie wpuścili np. małolata dosłownie 13-14 lat, który nic nie pił. Do tego sypanie mandatami za byle gówno. Chory klimat stwarzają.

Bobicz
19-08-2012, 21:55
Tekst nowej piosenki bardzo słaby.

RalF
19-08-2012, 21:58
A mnie pierwszy raz praktycznie na bramkach nie sprawdzili barany, nerki w ogole nie ogladali, a i plecak tylko glowna kieszen...
co do piosenki, dla mnie tez slaba, i nie piszcie zebym wymyslil lepsza
.

Duchu
19-08-2012, 22:00
Inauguracja z mojej strony nie udana.
Dziś dowiedziałem się że mam zakaz od marca (?!), który pokwitowałem dziś.
Co ciekawe, mój ostatni mecz to SV Ried.

Dodatkowo na bramkach mega sprawdzanie, wyrzucanie ludzi za vlepki i wyrzucanie ludziom wszystkiego..
Widziałem jak człowieka nie wpuścili z zgodowym celtykiem z Pogonią.
Pani w info wkurwiająca i nie miła..

e: Tak wiem, czepiam się ku**a..

RalF
19-08-2012, 22:03
a za co? :>

Qhar
19-08-2012, 22:09

P.S. Nowa pieśń bardzo fajna!

Byłem pewny, że skoro wprowadzą nowe karty to zacznie się czepialstwo do jakości obecnych, żeby przymuszać do wymiany. Z racji noszenia uzbrojenia oczu w postaci okularów to samo osprzętowanie zproponowałem starszemu panu mającemu problem z czytelnością zdjęcia i po problemie przynajmniej na dziś.

Skwarek.
19-08-2012, 22:09
a moje zdanie jest takie że do puki ludzie nie zaczną się bawić na sektorze to każda piosenka wyjdzie chujowo :) Ta nowa akurat jest melodyjna tylko jak wiekszosć stoi jak by za kare przychodziło na stadion to takie są odczucia. najlepiej jak by jakis piorun pierdolna nam w żylete może wszyscy by się obudzili :)

siekan
19-08-2012, 22:19
Tak było już na wcześniejszych meczach.
Do tego alkomaty i dziwny system ich działania. Na mecz z Metalurgsem nie wpuścili np. małolata dosłownie 13-14 lat, który nic nie pił. Do tego sypanie mandatami za byle gówno. Chory klimat stwarzają.

Możliwe. Wcześniej nie miałem takiej sytuacji, a dzisiaj się przyczepili do lekko startego rogu zdjęcia. Mało co nie doszło do rękoczynów.

odiesel
19-08-2012, 22:19
Jak już wprowadzamy xera zagraniczne to dobrze byłoby powrócić do "Ole, Legia ole ole..." i "Nie poddawaj się"

Lodbrook
19-08-2012, 22:20
A mnie się marzy taki zaśpiew na melodię Thunderstruck AC/DC. Brzmiało by to mniej więcej tak:

Ahaahaaa... (klasks, klask) :klaszcze: Legia!
Ahaahaaa... (klasks, klask) :klaszcze: Legia!

A tu link do utworu z koncertu na River Plate:

http://www.youtube.com/watch?v=o018byLnMFM

ForzaJuve
19-08-2012, 22:25
Niezłe jaja na rodzinnym- zakaz opierania się o szybę i barierkę w pierwszym rzędzie przy murawie...

Kijek
19-08-2012, 23:15
Nagle też zaczęła im przeszkadzać vlepka z herbem na trumnie w karcie kibola :lol:

"na następny mecz pan to zerwie" :lol:

beka
19-08-2012, 23:44
stwierdzam, że ludzie mający problem ze śpiewem/klaskaniem zgodnie z bębnem nawet w momencie wyciszenia pieśni to są chyba niepełnosprawni

Shizuo
19-08-2012, 23:46
Co do nowej pieśni moim zdaniem oprócz ostatnich dwóch wersów tekst jest bardzo w porządku . Cieszy też fajna melodia , ale powinniśmy byc konsekwentni z tym kserowaniem bo to już zaczyna być śmieszne .

PeCe
19-08-2012, 23:49
Co do nowej pieśni moim zdaniem oprócz ostatnich dwóch wersów tekst jest bardzo w porządku . Cieszy też fajna melodia , ale powinniśmy byc konsekwentni z tym kserowaniem bo to już zaczyna być śmieszne .

A to kserówka? Pytam z ciekawości.

beka
19-08-2012, 23:51
PeCe - na poprzedniej stronie

Shizuo
20-08-2012, 00:01
Wkurza to, że jednej pieśni nie śpiewamy bo jak sie okazuje jest skserowana. A teraz wprowadzamy nową i wszystko jest okej ? Może dajmy sobie spokój, jeśli coś sprawdziło sie w Grecji i ma zajebistą melodię to spróbujmy tego u nas . Zobaczy sie jak wyjdzie . Albo po prostu konsekwentnie olejmy kolejną pieśń ze względów ściągania melodii od innej ekipy.

Siedemdziesiąty7
20-08-2012, 00:05
Tekst nowej piosenki bardzo słaby.

Nieistotne. Sz. i tak o niej zapomni po dwóch meczach jak o wielu innych wyj*** pieśniach i namiętnie będzie zapodawał połowę meczu "Hej, Legia gol".

IX14
20-08-2012, 00:07
Widzę ,że dziad jeb**y mimo swojego zaawansowanego wieku ,stara się uprzykrzyć życie ludziom ,bo nagle 99,9 % osób chodzących na mecze musi wymienić karty z powodu wytartych zdjęć:\\

Daro
20-08-2012, 00:13
Nieistotne. Sz. i tak o niej zapomni po dwóch meczach jak o wielu innych wyj*** pieśniach i namiętnie będzie zapodawał połowę meczu "Hej, Legia gol".

Jeśli masz z tym problem to podejdź pod gniazdo i powiedz o tym a nie wylewasz teraz żale ma forum.

Mido
20-08-2012, 00:13
"Nowy wzór KK będzie stopniowo wdrażany"?? No i mamy stopniowe wdrażanie, będą się teraz o wszystko przyczepiać. Ja dzisiaj ledwo się przepchałem przez "nieaktualne" zdjęcie.

Szejdi
20-08-2012, 00:16
http://www.youtube.com/watch?v=AWdblQ46N_0&feature=youtu.be
7:30

Tego gościa z wężem (donald?) dzisiaj zabrakło :kac:

Układ
20-08-2012, 00:24
Ja mam wrażenie patrząc na ostatni komunikat WF, że oni po prostu nie wiedzieli, że ktoś to już śpiewa.
Inna inszość, że piosenka przy kilku ostatnich NSowych lirycznie rzeczywiście wypada bladziutko.

Łysol
20-08-2012, 00:24
Shady, u nas możesz liczyć na coś podobnego tyle, że z większym ciśnieniem :)

odiesel
20-08-2012, 00:44
z komentarzy z LL

"więc przyłącz się, nie zamulaj!" - wiec przyłącz sie, do góry szal

dobry pomysl bo to "nie zamulaj" brzmi okropnie

Siedemdziesiąty7
20-08-2012, 01:33
Jeśli masz z tym problem to podejdź pod gniazdo i powiedz o tym a nie wylewasz teraz żale ma forum.

Nie stresuj się i nie zgrywaj kumatego. Nie mam z tym ani problemu ani też nie wylewam żalów. Następne ewentualne pouczenia proszę na pw.

Obywatel_X
20-08-2012, 01:36
Odnośnie:

Od lat słyniemy z tego że wymyślamy piosenki sami , nie kserując ich z innych ekip Polskich czy zagranicznych, dlatego zależy nam żeby tak zostało.

Bo my zawsze jesteśmy wybitnymi prekursorami.

Jaka to melodia?

http://www.youtube.com/watch?v=4jAie5fEXKA&list=FLjW00J0vCtxKLmVyQDF3kVA&index=1&feature=plpp_video

jednostrzałowiec
20-08-2012, 02:32
czego wy chcecie od zwrotu "nie zamulaj"?? Tekst nowej piosenki taki sobie, ale akurat to jest wg mnie całkiem spoko, no ale widzę, że w tym temacie strasznie zamulacie;)

Jakup
20-08-2012, 02:43
Z tą ochroną to jest co raz gorzej. Pierwszy cymbał przy bramce zabrał mi kartę kibica, bo miałem słabo widoczne zdjęcie, a drugi ***** podczas macanka jak sprawdzał saszetkę to powiedział, że z vlepkami nie wejdę. Oddałem mu je, pomacał mnie i puścił dalej, a w kieszeni miałem z 5 razy więcej vlep niż w tej saszetce :lol3:

piternakata
20-08-2012, 03:13
Wszystko pieknie, doping dobry, ale... Mamy teraz obchody kolejnej rocznicy Powstania Warszawskiego i na kazdym meczu do poczatku pazdziernika powinno leciec "Czesc i chwala bohaterom!".

Cinuś
20-08-2012, 05:19
Jak następnym razem się do Was przyjebią o nieczytelne zdjęcie to zapytajcie gdzie jest ich zdjęcie, pomaga.

Art. 21.
1. Kierownik do spraw bezpieczeństwa, członkowie służby porządkowej i służby
informacyjnej obowiązani są do noszenia w widocznym miejscu identyfikatora
wydanego przez organizatora.
2. Identyfikator zawiera następujące informacje:
1) nazwę wystawcy;
2) numer identyfikacyjny i wizerunek twarzy;
3) termin ważności;
4) pieczęć i podpis wystawcy.
3. Organizator prowadzi ewidencję wydanych identyfikatorów, zawierającą następujące
dane:
1) imię i nazwisko oraz numer PESEL członka służby pobierającego identyfikator
lub serię i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość;
2) podpis członka służby pobierającego identyfikator, datę i godzinę pobrania;
3) numer zaświadczenia o ukończeniu przez członka służby przeszkolenia w
zakresie zabezpieczania imprez masowych i dane identyfikujące wystawcę
tego zaświadczenia.

daimler
20-08-2012, 08:59
Jeszcze więcej biletów i karnetów trzeba kupować. Słyszałem, że wtedy ochrona jest miła, sympatyczna i skora do współpracy. Oni są po prostu sfrustrowani niską frekwencją i to dlatego! :prawi:

syrokomla
20-08-2012, 09:00
Tak swoją droga niezłe maja babole w tych regulaminach:

§ 5
1. Klub zastrzega sobie prawo odmowy wydania Karty bez podania przyczyny.
2. Klub odmawia wydania Karty:
a) jeżeli Wnioskodawca odmówi podania swoich danych osobowych zawartych we wniosku,
wymaganych przez Ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2009 r., Nr 62, poz.
504), tj. wizerunek twarzy, imię i nazwisko, numer PESEL (a w przypadku jego braku: rodzaj,
seria i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość),,
b) osobie, wobec której zostało wydane orzeczenie sądowe, polegające na zakazie wstępu na
imprezy masowe (zakaz stadionowy),
c) osobie, wobec której Klub wydał zakaz klubowy, polegający na zakazie uczestniczenia w
imprezach masowych (zakaz klubowy),
d) osobie, która posiada już ważną Kartę , jednakże z wyłączeniem przypadków związanych w
wydawaniem duplikatów Karty.
e) Karty innych klubów?

RalF
20-08-2012, 09:04
Nie trzeba grzecznie usiąść na dupie i czekać, aż ruch ultras zginie...
swoją dtlrogą, polecam tym co nie bylki/ byli a nie czytali przeczytać ostatnia strone wczorajszego zina

daimler
20-08-2012, 09:18
siąść na dupie i czekać, aż ruch ultras zginie...
nie zginie tak, jak nie zginął przez blisko dwa lata protestu.
kwestia priorytetów - obecnie pozwalamy się traktować jak gówno w zamian za to, że pozwolą nam łaskawie rozwinąć sektorówkę, a jak mają zły dzień to nie pozwolą i ****.
Więc skoro tak - to nie narzekajcie na ochronę.

Mental
20-08-2012, 10:00
Ktoś w komentarzach na LL rzucił pomysł, żeby zaśpiewać "Daaaaaniel , Daniel Ljubojaaaaaa" na melodię "Legiaaaa, Legia Warszawaaaa". Co myślicie?

Chyba Ljubo postawą na boisku zasłużył, żeby go tak wyróżnić. Jak śpiewamy Janki Golowi i Duszanowi, to i Ljubo się należy po jego ostatnich występach. Jest już drugi sezon, w ubiegłym roku też strzelił trochę ważnych bramek. Dziwie się, że po strzeleniu hat-tricka Sz. nie zarzucił nic w tym temacie...

bloniaq
20-08-2012, 10:17
Po ostatnim meczu z Koroną Ljuboja (i Rado zresztą też) ostentacyjnie sobie poszedł kiedy dostawali opierdol za Lechię. To czemu teraz niby ma dostawać jakieś nagrody?

stratuss
20-08-2012, 10:23
Z tą ochroną to jest co raz gorzej. Pierwszy cymbał przy bramce zabrał mi kartę kibica, bo miałem słabo widoczne zdjęcie, a drugi ***** podczas macanka jak sprawdzał saszetkę to powiedział, że z vlepkami nie wejdę. Oddałem mu je, pomacał mnie i puścił dalej, a w kieszeni miałem z 5 razy więcej vlep niż w tej saszetce :lol3:

Chwila moment... Akurat przy mnie tez jeden steward sie spruł do kogoś obok o nie wyraźne zdjęcie.
"No, coś Pan jest nie podobny do siebie na tym zdjęciu" tyle usłyszałem, żenada. Widać że kazali im sie przypierdolić do kart wszystkim jak leci.

Nie wiem jak to sie skończyło bo wszedłem dość szybko (ok 1,5h przed meczem).

Zastanawia mnie jedno. Czy nie można udowodnić swojej tożsamości pokazując d/o albo prawo jazdy albo cokolwiek ze zdjęciem? Od razu zabranie karty i płać za wyrobienie nowej ? Wychodzi na to że za każdym razem jak zmienie fryzure, przytyje, schudne, opale sie musze wyrabiać nową karte bo jakiś paź będzie mi mówił że mnie nie poznaje?

Śmieszy mnie że zawsze w sezonie letnim wchodze na mecz z saszetką i nigdy nikt mi nie sprawdza czy mam kieszeń po jej wewnętrznej stronie (a mam), w saszetce czasem mam po 2-3 otwarte paczki szlugów i też nikt nie sprawdza. Ale jak trzeba sie wykazać to idzie w gre alkomat, szaliki nie związane z meczem itp. Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości że tu chodzi tylko o bezpieczeństwo i pokazanie tego przed KSP to sie grubo myli.

Swoją drogą zastanawiałem sie wczoraj czy wejde w koszulce gówno prawda bo jest nie związana z meczem wybitnie, ale chyba jeszcze tego nie rozkminili :lol3:

EDIT:

Po ostatnim meczu z Koroną Ljuboja (i Rado zresztą też) ostentacyjnie sobie poszedł kiedy dostawali opierdol za Lechię. To czemu teraz niby ma dostawać jakieś nagrody?

Rado faktycznie. Ale Ljubo to chyba typ ktory emanuje jakiekolwiek pozytywne emocje jedynie przez 5-10 sekund po zdobyciu przez siebie gola, a poza tym to ma na wszystko wywalone jajca :D

Majkisek
20-08-2012, 10:58

Akurat o Rado śpiewane jest najwięcej piosenek aktualnie, więc powielę Twoje pytanie, czemu? Tym bardziej, że jego forma przez ostatnie 9(?) miesięcy jest beznadziejna. Tak na marginesie to wreszcie mamy dwóch ofensywnych zawodników, którzy sylabami pasują do ''W tramwaju...'' i którzy na dodatek grają bardzo dobrze. A jeden z nich jak wiadomo był już niegdyś częścią tej pieśni ;)

Robert E. Lee
20-08-2012, 11:00
Skończcie pierdolić. To jest forum kibiców Legii Warszawa, a nie Daniela Ljuboji.

Grzess
20-08-2012, 11:16
Co do gloryfikowania grajków daimler ostatnio słusznie podjął temat w którym chyba wszystko dosadnie zostało powiedziane.Koniec kropka.
A co do samego meczu a precyzyjniej do trybun.W końcu przestaliśmy słuchać pie***lenia pana Hadaja i zajmujemy się swoim dopingiem.

beka
20-08-2012, 11:37
przecież po każdej bramce spora część trybuny mu odpowiadała, więc z tym jego olaniem bym polemizował

Siedemdziesiąty7
20-08-2012, 11:46
Czy przypadkiem ochrona nie robiła wczoraj prób "udrażniania dróg ewakuacyjnych" na dolnej żylecie?

http://legionisci.com/photos13j/13korona1_f3.jpg

Łysol
20-08-2012, 11:51
Tak było, ale na szczęście tylko po bokach.

PS. Ja prawie zawsze stoję na schodach i nie wyobrażam sobie aby tak było na całej Żylecie.

Bobicz
20-08-2012, 11:53
Beka- dokładnie! Zależy od miejsca na trybunie. Bębny i ludzie przy gnieździe jechali swoje, reszta normalnie odpowiadała więc to raczej żadna nowa tradycja :) I kolejny mecz gdzie jedziemy z dopingiem z megafonu, oby tak do końca

Runi
20-08-2012, 11:55
Swoją drogą zastanawiałem sie wczoraj czy wejde w koszulce gówno prawda bo jest nie związana z meczem wybitnie, ale chyba jeszcze tego nie rozkminili :lol3:

Wejdziesz. Bynajmniej do mnie się nikt o nią jeszcze nie przyjebał.

syrokomla
20-08-2012, 12:11
Przynajmniej

Jakup
20-08-2012, 12:24
Chwila moment... Akurat przy mnie tez jeden steward sie spruł do kogoś obok o nie wyraźne zdjęcie.
"No, coś Pan jest nie podobny do siebie na tym zdjęciu" tyle usłyszałem, żenada. Widać że kazali im sie przypierdolić do kart wszystkim jak leci.

Nie wiem jak to sie skończyło bo wszedłem dość szybko (ok 1,5h przed meczem).

Zastanawia mnie jedno. Czy nie można udowodnić swojej tożsamości pokazując d/o albo prawo jazdy albo cokolwiek ze zdjęciem? Od razu zabranie karty i płać za wyrobienie nowej ? Wychodzi na to że za każdym razem jak zmienie fryzure, przytyje, schudne, opale sie musze wyrabiać nową karte bo jakiś paź będzie mi mówił że mnie nie poznaje?

Tak było, poprosił mnie o jakiś dokument ze zdjęciem, do tego musiałem zdjąć okulary, popatrzył i mnie wpuścił, ale kartę kibica zabrał i powiedział, że zostanie wyrobiona nowa i będę ją mógł odebrać w tygodniu. Nie dość, że będę musiał stać w kolejce ze 2 godziny, zapłacę pewnie te 10zł czy ile tam jest za wyrobienie karty, to coś czuję, że na Rosenborgu będzie jakieś zamieszanie typu jeszcze nie wyrobili albo cuś.

Edit. Tak się teraz zastanawiam, że jak teraz będę miał nową kartę, to będzie ona miała także nowy numer i przez internet biletu na starą kartę nie ma sensu kupować?

qwarcu
20-08-2012, 12:36
przecież po każdej bramce spora część trybuny mu odpowiadała, więc z tym jego olaniem bym polemizował

Otóż to, znaczna część osób na górze nadal mu odpowiada, ale są postępy bądź co bądź ;)

Mido
20-08-2012, 12:45
Edit. Tak się teraz zastanawiam, że jak teraz będę miał nową kartę, to będzie ona miała także nowy numer i przez internet biletu na starą kartę nie ma sensu kupować?

Jeszcze starsze karty (te zielone z Borucem chyba jeśli dobrze widzę) mają te same numery co aktualne, więc podejrzewam, że teraz też numer zostanie. Z kupnem biletu jednak bym się wstrzymał dla pewności.

Jasper121
20-08-2012, 12:56
Ja przed Ried robiłem duplikat karty, bo swoją zapomniałem wziąć do Warszawy i nawet szybko to załatwiłem, za kartę oczywiście dycha, zrobili nowe zdjęcie, dane te same co na starej.

sofik
20-08-2012, 13:05
Nie przesadzajcie z tą frekwencją...

Pierwszy mecz Legii u siebie, 2011/2012: Legia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze 12 sierpnia, 20:30 ( 17 558 )

Pierwszy mecz Legii u siebie, 2012/2013: Legia Warszawa 4-0 Korona Kielce 19 sierpnia, 17:00 ( 17 246 )

głaz2
20-08-2012, 13:46
ogólnie mecz na plus jedyne co mi się nie podobało to dużo dziewczyn na żylecie którym nawet się nie chciało śpiewać

zlooty
20-08-2012, 14:14

Ja musiałem wyrabiać nową bo zdjęcie było kompletnie zajechane i bez dowodu osobistego nie chcieli mnie wpuszczać .
Numer będziesz miał nowy a bilet możesz śmiało kupić na starą kartę bo on automatem przechodzi na nową .

wrobel1996
20-08-2012, 14:48

Numery zostają, możesz kupować, przynajmniej ja już ze 3 razy wyrabiałem, to zawsze numery zostawały :)

Mido
20-08-2012, 15:05
Ale robienie nowej karty to chyba nie jest to samo co wyrobienie duplikatu, czy się mylę? Wydaje mi się, że nowa karta to nowe zdjęcie i numer, a duplikat to po prostu stara karta w nowej wersji?

voytek
20-08-2012, 15:16
Kibice Legii alarmują: klub zmusza do wyrabiania nowych kart kibica?

Od wczoraj szerokim strumieniem spływają do nas komentarze kibiców, którzy wybrali się na mecz Legia - Korona. Wszystkie dotyczą tego samego - zmuszania ludzi do wyrabiania nowych Kart Kibica, oczywiście odpłatnie. Biorąc pod uwagę skalę zjawiska, można chyba mówić o jakiejś zorganizowanej akcji. Poniżej treść maila, w którym kibic opisuje cały problem najbardziej szczegółowo (list adresowany do Legii).

* * *

Witam,

Kieruje do Państwa korespondencję będącą efektem dziwnego i budzącego kontrowersje zachowania stewardów przed meczem Legia - Korona w dniu 19.08.2012.

Byłem naocznym świadkiem sytuacji, która została potwierdzona przez wielu uczestników, identyfikowania tożsamości kibiców na tzw. bramkach przez stewardów obsługujących wejście na stadion i kontrolę Kart Kibica (dalej "KK"). Stewardzi poddając pod wątpliwość tożsamość właścicieli biletów i karnetów przy wejściu na stadion zabierali KK informując o możliwości wyrobienia nowej KK w POK po meczu.

Stewardzi odbieranie KK argumentowali:

i) niewyraźnym zdjęciem, będącym efektem zarysowania lub wytarcia/rozmazania farby na KK
ii) brakiem podobizny właściciela do zdjęcia na KK

Podobne zdarzenie nie miało miejsca w tak masowym stopniu nigdy wcześniej. Na parę tygodni przed rozpoczęciem rozgrywek sezonu 2012/2013 Klub Legia Warszawa opracował i wdrożył nowy wzór KK wypowiadając się o tym w ten sposób "nowy wzór KK będzie stopniowo wdrażany" - co pozwala domniemywać, że jest to planowane działanie będące odgórną instrukcją dla stewardów.

Kibice celem identyfikacji zostali poproszeni przez stewardów o okazanie innego dokumentu tożsamości, po czym zabierano im KK.

Proszę o wskazanie w Regulaminie Kart Kibica punktu, który mówi o możliwości odebrania jej w przypadku gdy zdjęcie jest nie wyraźne lub brak jest podobizny.

O to część z Regulaminu KK.

"Część III §9

4. W przypadku ustalenia, iż:
a) dana osoba posługuje się nie swoją Kartą, Klub ma prawo do odebrania jej i zablokowania,

(...)

Część III §10

2. W przypadku zniszczeń na Karcie, nie wynikających z wad materiału z jakiego wykonana jest
Karta, uniemożliwiających identyfikację nadrukowanych na niej danych lub wizerunku Kibica,
Kibic zobowiązany jest do wyrobienia duplikatu Karty na własny koszt."

Żaden z tych zapisów nie ma zastosowania do wczorajszych sytuacji.

Brak podobizny skonfrontowany ze zdjęciem i identycznymi danymi w dowodzie osobistym nie pozwala domniemywać, iż osoba posługuje się nie swoją Kartą. Zniszczenia na Karcie "nie wynikające z wad materiału z jakiego wykonana jest Karta" mogą być rozumiane jako: złamanie lub pęknięcie KK, ubrudzenie Karty, spalenie itp.

Jeśli wizerunek jest niewyraźny z powodu startego rogu karty lub startej farby/nadruku, jest to niewątpliwie uszkodzenie NIE z winy właściciela KK tylko z jej słabej jakości. Większość z nas, jak i z pracowników Klubu Legia Warszawa dysponuje dowodami osobistymi lub kartami płatniczymi. Dobrze wiemy, że te karty nie ścierają się przez lata użytkowania. Jeśli po roku Karta Kibica jest wytarta nie umożliwiając identyfikacji jest to bezsprzecznie wina słabej jakości wykonania KK. Dlatego wymaganie wyrobienia nowej KK ponosząc koszt z cennika jest dla mnie niejasne.

Pragnę zapoznać Państwa z częścią Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z 2009 r. oraz "Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik d/s bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne"

Art. 20. ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych

"1. Służby porządkowe i informacyjne są uprawnione do:

b) legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości;"

Art. 3. ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych

"Ilekroć w ustawie jest mowa o:
19) dokumencie potwierdzającym tożsamość – należy przez to rozumieć dowód osobisty, tymczasowe zaświadczenie tożsamości, paszport, prawo jazdy, legitymację szkolną lub studencką, dokument stwierdzający tożsamość cudzoziemca albo inny dokument potwierdzający tożsamość zaopatrzony w wizerunek twarzy i adres zamieszkania osoby."

§6 pkt. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30.08.2011 r.

"Na podstawie art. 23 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. Nr 62, poz. 504 oraz z 2010 r. Nr 127, poz. 857 i Nr 152, poz. 1021) zarządza się, co następuje:

(...)

3. Tożsamość osoby legitymowanej ustala się na podstawie:
1) dowodu osobistego;
2) tymczasowego zaświadczenia tożsamości;
3) paszportu;
4) prawa jazdy;
5) legitymacji szkolnej lub studenckiej;
6) dokumentu stwierdzającego tożsamość cudzoziemca;
7) innych dokumentów potwierdzających tożsamość, zaopatrzonych w wizerunek twarzy i adres zamieszkania osoby legitymowanej."

Z tych zapisów jasno wynika jak powinna wyglądać identyfikacja uczestników meczu oraz jakie dokumenty pozwalają wylegitymować kibica.

W związku z powyższym Państwa działanie jest po raz kolejny oceniane przez kibiców jako żenujące oraz ukazujące brak jakichkolwiek motywów takiego działania na granicy regulaminów.

Przed nami bardzo ważny czwartkowy mecz w Lidze Europy, który może sprowadzić na stadion blisko komplet widzów. Czy Państwo widzą jakie są kolejki przed meczem do wyrobienia Kart Kibica? Przed drzwiami budynku stoi zazwyczaj paredziesiąt (minimum 50) osób wchodząc w tempie - jedna osoba na 10 minut. Czy Państwo tym działaniem chcą zmusić większość kibiców do nerwowego wyrabiania nowych KK w obawie odmówienia wejścia na stadion w czwartek lub w inny dzień meczowy w wyniku startej farby?

Proszę o udzielenie odpowiedzi lub komentarza do powyższej treści.

Z poważaniem,
kibic z Żylety.

Który poskarżył się do weszło? :lol2:

Benek
20-08-2012, 15:25
Brawo!:)

berserk
20-08-2012, 15:40
jeszcze odnośnie tych nowych/starych kart to kumpel ostatnio postanowił wymienić tą z trumną na tą z herbem, powiedział babce poprostu, że nie ma ochoty miec karty z tym czymś (czyt:trumną), numer na nowej karcie (z herbem) jest taki sam jak na poprzedniej (z trumną)...piszę w celu informacyjnym dla tych którzy nad tym się głowili i na tym zakończmy temat nowych/starych kart:)

Adqs
20-08-2012, 15:48
Bo my zawsze jesteśmy wybitnymi prekursorami.

Jaka to melodia?

http://www.youtube.com/watch?v=4jAie5fEXKA&list=FLjW00J0vCtxKLmVyQDF3kVA&index=1&feature=plpp_video

Znajdź tą piosenkę z filmiku sprzed maja 2010, kiedy zadebiutowała w pociągu z Bydgoszczy o ile ironizujesz lub jeśli nie, to masz rację i dobry debiut na forum :D

maatek
20-08-2012, 15:57
Torcida Split On Tour in Genoa at August 2007

Opis filmiku.

Amel
20-08-2012, 16:06
Nie trzeba grzecznie usiąść na dupie i czekać, aż ruch ultras zginie...
swoją dtlrogą, polecam tym co nie bylki/ byli a nie czytali przeczytać ostatnia strone wczorajszego zina
Tekst podobny do pewnej sceny z filmu "Fanatyk". Tam akurat mowa była o Żydach, że im bardziej się ich nienawidzi, tym oni są silniejsi. Coś w tym jest, że gdy pojawia się wróg ludzie się bardziej integrują.

ogólnie mecz na plus jedyne co mi się nie podobało to dużo dziewczyn na żylecie którym nawet się nie chciało śpiewać
Nie chciałbym uogólniać, bo pewnie jest tyle samo facetów albo i więcej na Żylecie, którym się nie chce śpiewać, ale wczoraj niedaleko mnie były chyba dwie dziewczyny i przy tańczeniu słychać było tylko piszczenie.

księciuniu
20-08-2012, 16:09
... ale wczoraj niedaleko mnie były chyba dwie dziewczyny i przy tańczeniu słychać było tylko piszczenie.

Chwalisz się czy żalisz ? :lol3:

Adqs
20-08-2012, 16:13
Opis filmiku.

OK, mea culpa.

Amel
20-08-2012, 16:33
Chwalisz się czy żalisz ? :lol3:
Bardziej żalę, bo czym tu się chwalić? ;)

LioneL
20-08-2012, 19:25
już przestańcie z tymi przyśpiewkami dla piłkarzy. Kiedyś pisałem, że w dawnych czasach trzeba było sobie naprawdę zasłużyć na to, aby jego nazwisko było skandowane na trybunach. A teraz leci po kolei, od piłkarzy do trenerów (Skorża, Urban, co to ma być?).

Jedynie Janusz Gol allez allez jest dla mnie do przyjęcia, bo jest w tym wg mnie nuta satyry.

Strzelił Ljuboja gole, gra dobrze? To jest robota i tyle.

Na tą chwilę to wg mnie tylko Boruc zasługuje na skandowanie jego nazwiska na trybunach, ew. Vuko. No i rzecz jasna Lucjan Brychczy i Krzysztof Dowhań. Mowa o żyjących ludziach powiązanych z Legią.

edit: za zeszły sezon żaden z nich nie powinien mieć taryfy ulgowej i tyle. Frajerzy gdzie jest mistrzostwo?

A nowa piosenka - przeciętna, szczególnie "nie zamulaj". A jeśli rzeczywiście to ksero, to już nie powinna być śpiewana.

adeer
20-08-2012, 19:56
jeśli Vuko to moim zdaniem i Sagan.
Nigdy się nie wstydził Legii a wręcz propagował swoje przywiązanie (np eLka w derbach Łodzi po strzelonej bramce)

Buzz
20-08-2012, 20:00
jeśli Vuko to moim zdaniem i Sagan.
Nigdy się nie wstydził Legii a wręcz propagował swoje przywiązanie (np eLka w derbach Łodzi po strzelonej bramce)

To nie on eLke pokazał, tylko Mięciel. Sagan to stary ełkaesiak.

Fatman
20-08-2012, 20:02
eLka w derbach Łodzi po strzelonej bramce
Mięciel

ZdziCHu
20-08-2012, 20:14
Według mnie, piłkarz zdobywa uznanie u kibiców ciężką pracą na boisku i oddaniu klubowi tak jak np. Lucjan Brychczy, nie wystarczy tylko całowanie herbu na koszulce.

FCB
20-08-2012, 20:18
To nie on eLke pokazał, tylko Mięciel. Sagan to stary ełkaesiak.

Sagan pokazał eLkę do kibiców GTS-u na Reymonta podczas swoich występów w Vitórii SC Guimarăes po tym jak strzelił jedynego gola w spotkaniu eliminacyjnym P. UEFA ( 29.09.2005)

Buzz
20-08-2012, 20:21
Sagan pokazał eLkę do kibiców GTS-u na Reymonta podczas swoich występów w Vitórii SC Guimarăes po tym jak strzelił jedynego gola w spotkaniu eliminacyjnym P. UEFA ( 29.09.2005)

Ok, ale koledze adeer chodziło o derby Łodzi :)

stratuss
20-08-2012, 20:30
Woda z dupy leci jak sie tu niektórych "czyta".

Jest wiele powodów dla których nikt nie będzie skandował Ljubo. I nie dlatego ze sie go lubi czy nie lubi ani czy jest słabym czy wybitnym napastnikiem.

Ma strzelać bramki, za to dostaje najwięcej klopsu w kadrze z tego co wiadomo. I starczy, zaśpiewa z nami Warszawe, brawa i tyle.

Skorży też nie skandowałem, chociaż do końca nie byłem przekonany o zasadności jego zwolnienia. Wyjątek to finał PP w Bydgoszczy. Ten mecz miał klimat :lol3:

Po prostu wbijcie sobie do głowy że strzelanie bramek i jako taka postawa na boisku to nie wszystko aby 10 000 ludzi skandowało czyjeś nazwisko. Jeszcze w rytmie sztandarowej przyśpiewki :gupi:

Poza tym to jest pierwszy mecz w lidze a niektórzy chyba już w przerwie trzepali w kiblu pod trybuną że idziemy na mistrza :rotfl2:

EDIT: Szczerze mówiąc nie spodziewałem sie że weszło opublikuje maila. Ale oni lubią takie świeże skandale na "szczeblach władzy" :D :piwo:

turbobizon
20-08-2012, 21:33
Staramy się śpiewać jakaś beznadziejną piosenkę, do tego okazało się że skopiowaną od Arisu. (tak w ogóle, nie rozumiem jaki jest problem w tym że ktoś śpiewa jakąś piosenkę na taką samą melodię. w czym to przeszkadza? jak będziemy tak podchodzić to melodii zabraknie...) A może jednak lepiej wrócić do czegoś prostego, ale za to melodyjnego, coś do czego cały stadion się przyłączy? Niestety, ale straszna zamuła jest na trybunach...

Dlaczego nie ma zajebistego 'Oleeee. Legia ole ole...'? Bo ktoś ma coś podobnego? No i co z tego? Nie róbmy jaj, wprowadził to bodajże Levi i wychodziło super, może zrobić jakąś sondę i zobaczymy jaki % ludzi będzie za powrotem.

Kolejna propozycja: http://www.youtube.com/watch?v=MtbDHWFQULM

:ultras2:

Dixon
20-08-2012, 21:49
Nie można oceniać po 1 meczu czy przyśpiewka jest ok czy nie.
Chciałbym się dowiedzieć czemu nie śpiewamy (dla mnie mega) : Do końca moich dni ?

qwarcu
20-08-2012, 22:28
Kolejna propozycja: http://www.youtube.com/watch?v=MtbDHWFQULM

Dobra korba była przy tej przyśpiewce ;) Obawiam się tylko że na Żylecie mogłaby już tak kozacko nie wyjść z tego względu że nie byłaby śpiewana a krzyczana, ale spróbować można.

E: Najwspanialszy klub na świecie, Wszystko czego dziś chce, Do boju marsz Legio (na melodie ti amo), warto by było odświeżyć

hummel
20-08-2012, 22:30
Dobra korba była przy tej przyśpiewce ;) Obawiam się tylko że na Żylecie mogłaby już tak kozacko nie wyjść z tego względu że nie byłaby śpiewana a krzyczana, ale spróbować można.

Nie będzie śpiewana z wiadomych względów :)

majesia
20-08-2012, 22:36
A z jakiej to okazji trzeba zdejmować okulary przed szanownym panem ochraniaczem na bramce? Coś się zmieniło ostatnio czy może tylko mnie taka przyjemność spotkała?

Nie tylko Ciebie :) Mnie również ... Teraz to strach nawet kolor włosów zmienic :czerwona:

Sosen
20-08-2012, 22:39
A ja, w imieniu mojej skromnej osoby proszę o zamknięcie tematu, bo po postach co niektórych to już żal.pl. Tyle. Dziękuje, dobranoc.

hummel
21-08-2012, 00:12
A ja, w imieniu mojej skromnej osoby proszę o zamknięcie tematu, bo po postach co niektórych to już żal.pl. Tyle. Dziękuje, dobranoc.

Podpisuje się pod tym. Aczkolwiek bywało gorzej :D

CywiL
21-08-2012, 18:22
Czasami żałuję, że praktycznie odpuściłem pisanie na tym forum i śledzenie wątków.
Wystarczy, że przeczytam taki temat jak ten i już wiem czemu odpuściłem...:cinkciarz:

19zacisze16
21-08-2012, 19:04
Przed meczem w źródle będzie można jeszcze kupić kominiarki. Od 15. A przed Rosenborgiem będzie można jeszcze kupić?

19zacisze16
21-08-2012, 19:28
Co do nowej piosenki to myślę że lepiej by brzmiała gdyby bębny wchodziły w przerwach między wersami: "A Legia gra [bęben], A my śpiewamy[bęben] itd." :)

mort
21-08-2012, 21:25
Czasami żałuję, że praktycznie odpuściłem pisanie na tym forum i śledzenie wątków.
Wystarczy, że przeczytam taki temat jak ten i już wiem czemu odpuściłem...:cinkciarz:

jak Wy mnie wkurwiacie, nie dość,że nie chce Wam się moderować to jeszcze otwarcie o tym piszecie :lol: :lol: :lol:

CywiL
21-08-2012, 21:33
:cicho::lol2: