PDA

Zobacz pełną wersję : Karnety na rundę wiosenną - już od czwartku 11.12!

Raffi
09-12-2003, 12:17
z www.legia.pl :

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

Mimo tego, że do 13 marca 2004 pozostały jeszcze 3 miesiące, już w tym tygodniu kibice będą mogli kupić karnety na rundę wiosenną sezonu 2003/2004. Sprzedaż uruchomiona zostanie w czwartek 11 grudnia. Karnety będzie można nabywać w godz. 10:00 - 17:00 w kasach Legii przy wejściu na trybunę krytą. Podobnie jak w poprzednich latach w pierwszej kolejności zapraszamy kibiców, którzy mieli karnet w rundzie jesiennej w bieżącym roku. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup karnetu do 23 grudnia klub przygotował drobne upominki świąteczne.
Po nowym roku będziemy kontynuować sprzedaż karnetów. Od 5 do 23 stycznia prowadzona będzie sprzedaż dla posiadaczy karnetów z rundy jesiennej, natomiast od 26 stycznia dla wszystkich pozostałych.

Ceny karnetów i biletów (w nawiasach):
Trybuna odkryta - 90 PLN (22 PLN)
Przed trybuną krytą - 120PLN (22 PLN)
Trybuna kryta:
Sektory A i F - 160 PLN (32 PLN)
Sektory B i E - 210 PLN (40 PLN)
Sektory C i D - 250 PLN (50 PLN)

Sprzedaż będzie prowadzona w dniach:

11,12.12 10:00 - 17:00
13.12. 10:00 - 14:00
15-19.12 10:00 - 17:00
22,23.12 10:00 - 16:00

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Koko
09-12-2003, 13:18
Swietny pomysl, moze dzieki temu wiecej osob nabedzie karnety. Chociaz sam pewnie kupie dopiero przed startem ligi, ale moze ze wzgledu na prezencik odloze hajs teraz :>

P.S. Tylko zeby to nie byly probki szamponow :buhaha:

Adam-oldboy
09-12-2003, 13:34
Swietny pomysl, moze dzieki temu wiecej osob nabedzie karnety. Chociaz sam pewnie kupie dopiero przed startem ligi, ale moze ze wzgledu na prezencik odloze hajs teraz :>

Jeśli dobrze zrozumiałem, to na gifty mogą liczyć tylko posiadacze karnetów z jesieni, bo pozostali mogą kupować karnety dopiero od 26 stycznia.

Koko
09-12-2003, 13:50

Jeśli dobrze zrozumiałem, to na gifty mogą liczyć tylko posiadacze karnetów z jesieni, bo pozostali mogą kupować karnety dopiero od 26 stycznia.

No zgadza sie. Ja mialem teraz karnet, tylko ze na Zylete. I zawsze kupowalem przed samym poczatkiem sezonu, bo na odkryta nie sprzedaje sie az tyle abonamentow i nie ma problemu z jego dostaniem.

Mini
09-12-2003, 14:37
to musz pędzić żeby kupic na to samo miejsce co ostatnio :rotfl:
jak ktos kupi i dostanie prezent to niech napisze jaki zebym wiedział czy warto się spieszyć czy spokojnie poczekać aż się cieplej zrobi

Tuzin...
09-12-2003, 16:08
Inna sprawa ze dzialacze widzac dobra frekwencje w poprzedniej rundzie nie podniesli cen biletow :+:

Keleborn
09-12-2003, 16:13
Inna sprawa ze dzialacze widzac dobra frekwencje w poprzedniej rundzie nie podniesli cen biletow :+:

Bo i rywale jakby trochę mniej atrakcyjni...

domber
09-12-2003, 16:56
Ta wczesnie , ja i tak dopiero smigam po karnet jak dostan hajs od Mikolaja czyli po 24 :]

Dziubek
09-12-2003, 17:56
Ja to śmigne jeszcze jakoś teraz póki mam hajsy z STS-u bo potem znowu przyjdą chude czasy :/

Tupcia
09-12-2003, 18:50
a ja siedze i mysle co począc..
Czekac czy niee.. bo w zasadzie mialabym jzu z glowy, ale ni wie, czy się przypadkiem ne przenieść na zylete :/
Eh, DYLEMATY!!

pijak
09-12-2003, 23:58
ehh mam 100 zł na "koncie" i musze pomyśleć kiedy je wydam :>
tzn. jak sie dowiem co za upominki... no poczekajmy te pare dni...

pijak
10-12-2003, 00:00
Czekac czy niee.. bo w zasadzie mialabym jzu z glowy, ale ni wie, czy się przypadkiem ne przenieść na zylete :/
Eh, DYLEMATY!!
wogóle nad czym myślisz!!!!!!
idzie runda wiosenna... tzn. piękne słoneczko :) więc śmigaj na Żylete,
podłapiesz troche promyków słonecznych :D i taniej jest '8

Adiq
10-12-2003, 00:04
Eh, DYLEMATY!!
Dobrze prawi... :+:

c_zary
10-12-2003, 00:10
Eh, DYLEMATY!!
I Adiq na pewno sie ucieszy :)

Adiq
10-12-2003, 03:46
8-

marecki
10-12-2003, 09:42
8-

nie rznij glupa '8

Mini
10-12-2003, 14:50
8-

jaka radość bije od Ciebie :buhaha:

Tupcia zapraszamy na Żyletę :)

Tupcia
10-12-2003, 22:10
8-

No nie no, co tu sie dzieje za moimi plecami 8- :buhaha: :buhaha: '8

Dziękuję bardzo wszem i wobec za zaproszenia, aczkolwiek chyba ejdnak będę musiala zasmucić Adiqa :>

pijak
10-12-2003, 22:20
8-

No nie no, co tu sie dzieje za moimi plecami 8- :buhaha: :buhaha: '8

Dziękuję bardzo wszem i wobec za zaproszenia, aczkolwiek chyba ejdnak będę musiala zasmucić Adiqa :>
......i jego 5 tyś znajomych :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Adiq
10-12-2003, 23:58
Kolejne spekulacje na mój temat... :oho:

szczepan
11-12-2003, 00:02
Kolejne spekulacje na mój temat... :oho:

"jestes gwiazda ludzi fantazja"

offtopic:

matka poszla sie myc ide na szluga! :D

jebac polski i wypracowania!

Kawa
11-12-2003, 15:38
Dziś na Łazienkowskiej panował spory ruch. Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Dla tych, którzy do Świąt zdecydują się na zakup abonamentu klub przygotował ciekawe niespodzianki. Ci, którzy kupią najdroższy karnet (250 zł) otrzymają oficjalne klubowe kalendarze w kształcie herbu, a inni plakaty Legii i trąbki. Zarówno plakaty jak i kalendarze można nabyć na Łazienkowskiej - cena 10 zł.
Jutro Dariusz Kubicki spotka się z młodzieżą w liceum im. K. Baczyńskiego.
Autor: Woytek

Beny
11-12-2003, 15:57
Dziś na Łazienkowskiej panował spory ruch. Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Dla tych, którzy do Świąt zdecydują się na zakup abonamentu klub przygotował ciekawe niespodzianki. Ci, którzy kupią najdroższy karnet (250 zł) otrzymają oficjalne klubowe kalendarze w kształcie herbu, a inni plakaty Legii i trąbki. Zarówno plakaty jak i kalendarze można nabyć na Łazienkowskiej - cena 10 zł.
Jutro Dariusz Kubicki spotka się z młodzieżą w liceum im. K. Baczyńskiego.
Autor: Woytek

:zly: Epidemia się rozszerza i jest groźniejsza od SARS... 8-

c_zary
11-12-2003, 16:14
Ci, którzy kupią najdroższy karnet (250 zł) otrzymają oficjalne klubowe kalendarze w kształcie herbu, a inni plakaty Legii i trąbki
- Poprosze trabke na miejscu w pakiecie z wytrabieniem Oledzkiemu prosto do ucha skocznego WYPIERALAJ! :)

Ostry
11-12-2003, 16:39
Prezenty to bardzo dobry pomysł,zachęci to zapewne więcej kibiców do zakupienia karnetów przed Świętami.Tylko kto wymyślił te trabki :fu: ?

Tuzin...
03-01-2004, 21:50
600 karnetow sprzedanych do tej pory to chyba duzo nie?

Endrju
03-01-2004, 22:37
Chciałbym zauważyc że teraz był niezbyt dobry termin: świeta, sylwester, wyjazdy. Ogólnie według mnie karnetów powinno być około 4.000 8)

bemowiak
03-01-2004, 22:40
Prezes Edward Trylnik nie jest jak na razie zbyt zadowolony ze sprzedaży abonamentów na rundę wiosenną. Dotychczas sprzedano 600 karnetów, natomiast jesienią z tej formy wstępu na stadion skorzystało 2600 widzów. W klubie cały czas trwają starania o uatrakcyjnienie oglądania meczów dla posiadaczy karnetów. Zaraz po nowym roku Legia rozważy podawanie poczęstunku dla kibiców, którzy wykupili abonamenty.

Podoba mi się ten pomysł, kanapeczki na meczu czemu nie '8

dyha
03-01-2004, 22:47
Prezes Edward Trylnik nie jest jak na razie zbyt zadowolony ze sprzedaży abonamentów na rundę wiosenną. Dotychczas sprzedano 600 karnetów, natomiast jesienią z tej formy wstępu na stadion skorzystało 2600 widzów. W klubie cały czas trwają starania o uatrakcyjnienie oglądania meczów dla posiadaczy karnetów. Zaraz po nowym roku Legia rozważy podawanie poczęstunku dla kibiców, którzy wykupili abonamenty.

Podoba mi się ten pomysł, kanapeczki na meczu czemu nie '8wyobrazasz sobie moyw jak wniozsa 50 kanapek na Zylete i bedą szukalim tych co mają karnety :D

bemowiak
03-01-2004, 22:49

Podoba mi się ten pomysł, kanapeczki na meczu czemu nie '8wyobrazasz sobie moyw jak wniozsa 50 kanapek na Zylete i bedą szukalim tych co mają karnety :D

Będą wchodzić i się drzeć KANAKIIIIII KANAPKIIIII :rotfl:

Długi123
03-01-2004, 23:17
Obojętnie co będą kombinować to śmigajcie jak najszybciej kupić karnet!W klubie jak wiadomo nie ma kasy i na ten moment możemy tylko my pomóc.Tak więc namawiać znajomych i jak najszybciej kupować karnety ;)

Tuzin...
04-01-2004, 01:45
Moim zdaniem malutko...
W zeszłej rundzie był napewno więcej :)
Chodzilo mi o sprzedaz jak do tej pory, bo PS cos lamentuje. Rok temu o tej porzez jeszcze w ogole nie sprzedawali karnetow wiec postep jest :P

pijak
04-01-2004, 12:11
eee tam walić takie opinie!!!
ważne żeby kupić, a kiedy to sprawa 2-go rzędna

ma(L)ek
05-01-2004, 09:42
Ja jade w tym tygodniu ..mam nadzieje ze dojade ;)

Dżon
06-01-2004, 11:24
Ja już 2 osoby co chodziły "w kratkę" namówiłem na karnety...
Karnetów powinno byc conajmniej 4000, albo i więcej, ale jest masa osób, które chodzą np. na 5 meczów w rundzie i płacą oddzielnie :fu: . Wydają więcej kasy (lepiej z p-tu widzenia klubu) ale za to potem na mniej ważnym meczu jest kiepska frekwencja...

BBB
10-01-2004, 21:20
Kupilem przed swietami juz,karnet naprawde sie oplaca ,dzieki temu ma sie gratis ze dwa,trzy mecze.Ogolnie wychodzi taniej niz jakbym mial kupowac co mecz bilet.
Co do prezetnow ,jak ja kupowalem to kasjerka powiedziala ze trabek juz nie ma,podobno sie skonczyly 8- ,nie wiem czy smiac sie z tego powodu czy plakac...nie dosc ze prezent najbardziej gowniany z mozliwych, to jeszcze zorganizowac w ludzki sposob tej quasi-niespodzianki nie umieli :/,ale w sumie zadna strata.

Aigel
15-01-2004, 00:35
Ja dzis kupilem sobie karnecik na swoje miejsce na krytej, ale nie o tym chcialem pisac.
Przed swietami dzwonila do mnie jakas babeczka ze jest z kowalski.net i moze przeslac mi karnet do domu, i podala numer konta na ktory mialem wplacic kaske, podziekowalem. Potem pomyslalem po co bede placil za przesylke jak i tak ktoregos dnia bede musial przejezdzac kolo lazienkowskiej i wtedy kupie. Ten piekny dzien byl dzisiaj, poszedlem do kasy, a pani (zreszta strasznie mila:)) powiedziala mi ze moje miejsce jest zarezerwowane i by je odrezerwowac musze zadzwonic do kowalskiego. Operacja odblokowania trwala 15 minut, ale naszczescie zalatwilem sprawe pomyslnie.
Ale co mnie najbardziej zaskoczylo, okazalo sie ze klub ma dlug w kowalski.net i te pieniadze ktore bym wplacil na konto poszly by odrazu na pokrycie czesci dlugu 8o