PDA

Zobacz pełną wersję : Stare gry ale kultowe

MaxyM_
08-12-2003, 21:24
Ściągajcie (http://www.qx-site.website.pl/strona/gry/dsj.rar)

Trzeba zacząć bić rekordy.

MaxyM_
08-12-2003, 21:31
http://www.lona.hip-hop.pl/generally.rar

Dżon Łejn
08-12-2003, 21:37
ma ktoś moon patrol , river raid bo to są najlultowniejsze :P gry dla mnie

c_zary
08-12-2003, 21:46
Another world?? :)

Dżon Łejn
08-12-2003, 21:51
cannon fodder
sensible
ninja
bruce lee
street fighter
ruskie jajeczka

MaxyM_
08-12-2003, 21:52
Dajcie linka do Cannon Fodder :help:

yusta
08-12-2003, 22:14

River Raid :+: Moja ulubiona. Na atarynce ciągle była grana..... Byle tylko most przestrzelić, to już będzie zaliczony i tak do oporu :)
Jest gdzies w necie na bank. Kiedyś sobie ściągnełam i grałam, o dziwo bez żadnego emulatora. Śmigała bardzo ładnie.

Ja jeszcze bardzo lubiłam Montezumę.

Adiq
08-12-2003, 22:18
River Raid :+: Moja ulubiona. Na atarynce ciągle była grana..... Byle tylko most przestrzelić, to już będzie zaliczony i tak do oporu :)

Ja kiedyś miałem Commodore 64, a na nim zajebistą gierkę - Koło Fortuny. Gra była jak najbardziej realistyczna, ale na jednym z haseł była sentencja... "Atari to gówno". 8-

Grzywa
08-12-2003, 22:21
www.staregry.pl

Ostatnio sobie sciagnełem z netu Herosów of Might Magic II i grałem w nich oraz Setlersów2 a teraz gram w Baldura 1 też dość stara

Aha tam jest Canon :>

Cipciuś
08-12-2003, 22:22
www.staregry.pl

Ostatnio sobie sciagnełem z netu Herosów of Might Magic II i grałem w nich oraz Setlersów2 a teraz gram w Baldura 1 też dość stara
No Baldur wymiata 1&2 z dodatkami wszytskimi przeszedlem bodajrze ze 3 razy :D

MaxyM_
08-12-2003, 22:26
Grzywa thanx man :+:

Unico
08-12-2003, 22:34
Another world?? :)

Widzę żę wiesz co dobre [ok]

Sharn
08-12-2003, 22:35

Jest gdzies w necie na bank. Kiedyś sobie ściągnełam i grałam, o dziwo bez żadnego emulatora. Śmigała bardzo ładnie.

Ja jeszcze bardzo lubiłam Montezumę.

Temat muzyczny z Montezumy do dziś pamiętam... Bomba... :+:

MaxyM_
08-12-2003, 22:47
Ile tam gier... Za które płaciłem kieszonkowe na giełdzie... Dyskietki Era.

Hehe mam prewność, że nie będe miał slide showu.

MaxyM_
08-12-2003, 22:50
Gunship

Stunts

Stunt driver

Street Rod

Ale w to katowałem

c_zary
08-12-2003, 23:13
Robbo
Spy vs Spy
Cywilizacja
Centurion
North & South
X-wing
Wolfenstein 3-d
Prehistorik
Mortal Kombat - Kiedys na Gambleriadzie w turnieju wystapilem :)

yusta
08-12-2003, 23:18
Robbo
Spy vs Spy
Cywilizacja
Centurion
North & South
X-wing
Wolfenstein 3-d
Prehistorik

Północ - Południe też kozak, ale to już był wypas na Amigę '8
Nie ma to jak atarynka z magnetofonem. Gra się wgrywa 40 minut, w tym czasie wszyscy siedzą cichutko jak myszki. Nie gadać, nie chodzić, nie oddychać bo coś się popsuje :oho: To była potem przyjemność. Pograć sobie po takim wyczekiwaniu w stresie '8

MaxyM_
08-12-2003, 23:19
Mad Max

Sharn
08-12-2003, 23:25
Robbo
Spy vs Spy
Cywilizacja
Centurion
North & South
X-wing
Wolfenstein 3-d
Prehistorik

Nie ma to jak atarynka z magnetofonem. Gra się wgrywa 40 minut, w tym czasie wszyscy siedzą cichutko jak myszki. Nie gadać, nie chodzić, nie oddychać bo coś się popsuje :oho: To była potem przyjemność. Pograć sobie po takim wyczekiwaniu w stresie '8

Dlatego lepsze było C64. Po wgrywaniu na Atari rzeczywiście przyjemnie było pograć, ale cały czas pamiętam kasety lecące z okna jak się sypało coś 5 obrotów licznika przed końcem... :P2

c_zary
08-12-2003, 23:26
Lemingi pamietacie? :D

c_zary
08-12-2003, 23:27
Robbo
Spy vs Spy
Cywilizacja
Centurion
North & South
X-wing
Wolfenstein 3-d
Prehistorik

Dlatego lepsze było C64. Po wgrywaniu na Atari rzeczywiście przyjemnie było pograć, ale cały czas pamiętam kasety lecące z okna jak się sypało coś 5 obrotów licznika przed końcem... :P2
Trzeba bylo byc sprytnym - ja mialem Atarynke ze stacja dyskow :P

yusta
08-12-2003, 23:29

W kwestii formalnej. Jeżeli się sypało, to tylko i wyłącznie coś koło 5 obrotów przed końcem '8
Jak zrobili stacje dyskietek do atarynki to dopiero był luksus :)

Sharn
08-12-2003, 23:31
No ba. Z Amigi najbardziej zacięcie grałem w Silent Service II (kurna to tak było? Ta wieprzowina :) ) w każdym razie symulator łodzi podwodnej (BTW ma ktoś coś takiego, nowego? ) . Matka mnie chciała na leczenie wysłać, jak kiedyś wchodzi do pokoju a ja siedzę skulony przed monitorem, spocony cały i nasłuchuje gdzie mniej więcej wrzucaja bomby głębinowe... Musiało to komicznie wyglądać... :buhaha:

Dżon Łejn
08-12-2003, 23:31
ja w moim 130xe miałem turbo 8)
one on one
pole position
jaguar
strip poker
misja
fred
franko

c_zary
08-12-2003, 23:33
Jak zrobili stacje dyskietek do atarynki to dopiero był luksus :)
Ba :]
Tylko ze nikt oprocz mnie tego nie mial i nie moglem sie wymieniac z kolegami :(
Sexmisja - to byl prawdziwy hit 8)

yusta
08-12-2003, 23:36
No ba. Z Amigi najbardziej zacięcie grałem w Silent Service II (kurna to tak było? Ta wieprzowina :) ) w każdym razie symulator łodzi podwodnej (BTW ma ktoś coś takiego, nowego? ) . Matka mnie chciała na leczenie wysłać, jak kiedyś wchodzi do pokoju a ja siedzę skulony przed monitorem, spocony cały i nasłuchuje gdzie mniej więcej wrzucaja bomby głębinowe... Musiało to komicznie wyglądać... :buhaha:

Mój brat grał kiedyś do porzygania (dosłownie '8 ) w The Last Starfighter.
W Silent Service grał ciągle mój ojciec, mnie nudzą takie gierki :/

Dżon Łejn
08-12-2003, 23:36
a sex game
co jebało sie babe machając dżojem :rotfl:

Sharn
08-12-2003, 23:37
a sex game
co je***ło sie babe machając dżojem :rotfl:

Grałem w coś takiego - robótka ręczna można powiedzieć... :buhaha: :buhaha: :rotfl:

yusta
08-12-2003, 23:41
a sex game
co je***ło sie babe machając dżojem :rotfl:

Grałem w coś takiego - robótka ręczna można powiedzieć... :buhaha: :buhaha: :rotfl:

Najlepsze były, wszelkiego rodzaju olimpiady. Masakra dla joysticków. Non - stop jakies blaszki się łamały czy coś...

Dżon Łejn
08-12-2003, 23:44
skorpion był niezniszczalny
machało się mocno
ale niewygodny troszku bo niewyprofilowany

Cezdor
09-12-2003, 01:43
Sensible World of Soccer mistrz :+: :+: :+:

Łysolek
09-12-2003, 06:25
Settlers 2 :+:
Warcraft 1 :+:
Warcraft 2 :+:
Cywilization
Sim City
Arkanoid
Boulder Dash '8

no i oczywiście jeszcze Transport Tycoon :D

pierwsze trzy to moje klasyki , oczywiście miałem je w swoich zbiorach ale jak to kiedyś było , wymieniałeś sie płytkami , pozyczałeś i tak zadna do mnie nie wróciła :)
tzn. wróciła mam Hopkinsa FBI :rotfl:

Łysolek
09-12-2003, 06:28
www.staregry.pl

gdzie na tej stronie ściągnąłeś Settlersów 2 ?? 8-
jakbyś mógł podaj linka :)
z góry dzięki :+:

legart
09-12-2003, 07:54
River Raid - ile było tych mostów do przejścia,
Bruce lee - bardzo mnie to wciągało,
Montezuma Revenge - dla mnie najlepsza platformówka
Road Race - przycinało się samochodem przez całe USA,

Z późniejszych u kumpla po pijaku przycinaliśmy na Amidze 500 w Północ-Południe

A w Panzer Genaral jedynka do dzisiaj mnie rajcuje 8-

Ze strzelanin Wolfstein, Doom i Redneck Rampage :)

kozer
09-12-2003, 08:45
www.staregry.pl

Właśnie znalazłem settlersów 2. Wezme je dzis z warcraftem.

Łysolek
09-12-2003, 09:19
www.staregry.pl

:+: :+: :+: :+: :+: :+: to na bro jakies szybkie jeszcze skoczymy :piwo5:

pozdro

Ragan
09-12-2003, 10:02
:+: www.staregry.pl :+: macie ziomki kultowe gry :+:

Łysolek
09-12-2003, 10:10
:+: www.staregry.pl :+: macie ziomki kultowe gry :+:
8- witamy na forum
jakbyś uwaznie przejrzał temat to byś wiedzial , zę ten link został już tu podany :look:

ems
09-12-2003, 11:47
www.staregry.pl

:+: :+: :+: :+: :+: :+: to na bro jakies szybkie jeszcze skoczymy :piwo5:

pozdro

jezeli to warcraft 2 to poprosze kopie i tego i settlersow :)

Skanda(L)
09-12-2003, 11:51
Syndikate to byla tez zajebista gierka na amige

kozer
09-12-2003, 13:24
Syndikate to byla tez zajebista gierka na amige

No syndicate byl wyjebany. Ale juz syndicate wars byla zjebana i nie podobala mi sie az tak bardzo

Mazi
09-12-2003, 13:45
hyhy ... łezka w oku się kręci ... :)

Warcraft 1 - 2
Civilastion 1-2
Bruce Lee - ja piernicze , chyba z 6-7 lat miałem , jak w to grałem , a co nieco jeszcze pamietam
SWOS ( sensible world od soccer ) - brak słow !
Syndicate też było swietne :)
Street Fighter
Dizzy
Championship Manager 97/98 :D

ehhh... to było świetne ... teraz zabije 50 ludzi w GTA , wygram 5 meczy w Fife ... i sie nudzi :(:(

Tamte gierki miały 100 % grywalnośći !!!!

Ile ja potrafiłem przed nimi siedziec ....

ehhh... :) fajnie tak powspominać

Grzywa
09-12-2003, 14:39
www.staregry.pl

Setlersów ściągnąłem z jakiejś Polskiej strony gdzie gostek dał chyba 9 gier na krzyż w tym tą... swojego czasu właśnie się zajwiłem na stare gry i znalazłem ta stronkę jak i wiele innych na zachodnich serwisach i tak co dwa miechy mnie nachodzi pościągam z 10 gier :P i pogram z tydzień i mi przechodzi :P

Co do mojej Historii z grami komputerowymi nie zaczynałem od ATARI czy też C64 mój początek zaczął się od maszynki zwanej "Rambo" było to prostokątne pudełko z 2 chyba pstryczkami do tego 2 joye podłączało się to do TV i grało a było tam chyba 40 gier :o Oj grałem z kumplem w Boks (kropka i dwie ręce zrobione z kresek gdy biłeś lewą lub prawą ręka to one się wydłużały chyba po paru miesiącach się dopiero skapłem że to boks jest :] ) albo w żabkę która skakała przez ulice gdzie jeździły samochody a samochodami były kwadraty... W końcu przyszła komunia... i mój stary się wykosztował poszedł zemną do sklepu i kupił zajebistego Pegasusa z jednym Kartrigem z 168 grami niby tam było tyle tych gier ale tak naprawdę to było ich około 20 a reszta to jakieś modyfikacje ale grałem na tym jednym kartrigu chyba z 2 lata non stop ta niezapomniana Contra... Pin Ball... Tetris... BaseBall... Mario Bross... normalnie aż mi się łezka kręci w oku... miałem też pistolet na "laser?" co się strzelało nim do kaczek czy też innych takich... Miliony Cartrigów wymienianie się z kolegami... później wymieniane się na giełdzie itd. itp. dobre to były czasy... w między czasie w moim domu pojawił się pierwszy komp... Był to 386 z karta graficzną Herkules oraz z dosem jeszcze nortonem comanderem i pomarańczowym monitorem... Gry jakie miałem tam to Herkules... Formuła 1... trójwymiarowy Tetris... :o Oj przychodziło pół klasy do mnie na kompa np. po to żeby pograć sobie w szachy :P Później kumpel sprowadził z zagranicy P70 co było krzykiem mody miał tam zajebiste gry w tym Big Red Racing i chyba pierwszą fife jaka była... do niego wtedy przychodziło pół osiedla '8 No a mój brat w międzyczasie kupił Sege 16 bit oj ten Mortal Kombat 2 nocami się siedziało i robiło wszystkie fatality, frendshipy super ciosy było nawet tak że siedzieliśmy z kumplem nad jednym fatality ponad 5 godzin żeby go zrobić na zmianę próbowaliśmy... to była sztuka a jak wyszło... :+: normalnie masakra czuliśmy się jak młodzi bogowie :P na Sedze było kupę fajnych gierek a grafika była wyjechana w kosmos porównując do Pegasusa no ale w tamtych czasach mało gier było do Segi... dopiero później się ich pojawiło więcej... Późnij był pierwszy komp z porządną karta graficzną noce na Duke Nuken 3d... Warcraft 2... Setlers 2... Diablo... Starcraft... HoMM2... Quake... czy też Doom2 kupiłem sobie nawet książkę z opisami każdej rundy mapkami sekretami dyskietką z edytorem poziomów do tej pory to gdzieś mam... To były piękne czasy z tym wszystkim nieodłącznie kojarz mi się czasopismo Gambler najbardziej zajebiste czasopismo i jedyne jakie kupowałem regularnie kilka dobrych lat wszystko się to skończyło gdy Gambler upadł :/ do tej pory mam wszystkie jego numery... a moja zajawka się urwała w raz z urwaniem się tego czasopisma... Nie przerzuciłem się wtedy na inne po prostu przestałem cokolwiek kupować i w ten sposób już dawno nie wiem co się dzieje na rynku gier komputerowych i jestem nie kumaty :) Oczywiście od czasu do czasu zajawie się jakaś tam nową grą np. ostatnio Operation FlashPoint czy też Half-Life czy też Fallout lub Might Magic 7 czy 8 ale to już nie to samo 8)

Kurde mam jeszcze takie 2 Refleksje miałem kiedyś demo gry która nazywała się "Cave Wars" zajebiście mi się podobała była to Strategia turowa szukałem jej na necie i znalazłem ale niestety nie chciała działać ile ja bym dał żeby sobie w nią pograć...
A druga sprawa jeżeli ktoś lubi andrenalinke ważne w grze jest dla niego nie Grafika tylko grywalnośc (miodność :> ) niech sobie pogra w Tibie zajebistą gra RPG on-line za darmo trudno jest się nauczyć w nią grac i jest to na początku dość skomplikowane by poznać wszystkie niuanse gry ale naprawdę warto sobie zobaczyć :)

Ehhh żem się rozpisał :D

marecci
09-12-2003, 14:58
Lemingi pamietacie? :D

właśnie przechodze sobie je ponownie od wczoraj i utknołem. Jeśli przez przypadek ktoś ma i pamięta to prosze uprzejmie o wskazówki jak przejść plansze do której kod brzmi: CAKHNNIBFN.

tylko sprężajcie się. jestem teraz chory i mam czas na gierki, ale to jeszcze dwa dni góra, potem wracam do roboty...

MaxyM_
09-12-2003, 15:06
Grzywa hehe dobry powrót do przeszłości.

Atari
386 i Test Drive 8-
Nintendo - qurwa nie mogłem się od gnoji uwolnić z osiedla.
Super Nintendo - qurwa od gnoji z ich rodzicami
3DO (Need For Speed, Fifa itd. Lepsza grafa niz PSX [PSX jeszcze nie było] - wtedy na PC nie do pomyślenia) - Prawdziwe zatrzęsienie u mnie w domu.
------
Wicemistrzostwo I Mistrzostw Polski w grach komputerowych
------
PC
PSX - krótka zajawka, odsprzedałem
PC
PC - slide showy w takich grach jak GTA itd.
------
Przestałem grać...
------
PS2 - w tym tygodniu (mam nadzieję) i znów się zacznie.

kozer
09-12-2003, 15:13
Ja na początku miałem takie małe czarne pudełko co się podłączało do TV. Były 2 patyki i odbijało się piłkę. Potem miałem takie ruskie czarne pudło w którym było ze 180 gier. A potem nadszedł czas na Amige. Nie zapomne gry Body Blows w której żeby zacząć grać trzeba było wykonać kombinację z dyskietek (były aż 4) wkładało sie dysk nr 1 po jakims czasie 4 potem 2, 3 i znowu 4 a trwało to więcej niż sama walka. :rotfl:
Czasopism o grach nie kupuję od czasu gdy upadł Secret Service :+: dla mnie to był najlepszy miesięcznik.
Ze starych gier to wyjebany jest jescze Transport Tycoon (to było moje największe marzenie, kiedy nie miałem jeszcze PC). No i absolutny hicior Prince of Persia tu komentarz jest niepotrzebny, kto grał ten zrozumie :>

domber
09-12-2003, 15:29
Comodore 64 to byla maszyna jak wgrywala sie gra w magnetofonie to nie mozena bylo sie ruszyc bo sie nie wgrala, dokrecalo sie taka srubke od glowicy czy cos nie pamietam. Potem nadzszedl czas na Amige 500 plus to juz byl wypas, byly tez jakies pegazusy na kartridze to tez bylo fajne pamietam contre, czolgi , mario co za czasy.

Kempes
09-12-2003, 15:36
No więc między pegazusem ,a obecnym komputerem miałem Amige.
Mistrzowe ''stworzonko'' na którym była największa grywalność '8
Czasem grafika nie powalała ale taka gra jak Sensible world of soccer chociazby zawsze bedzie wspominana miło , mimo 10 razy lepszej serii Fifa itp ...

Strip Poker , Alladyn , Trol , Cannon Folder , Jungle Strike ....
całe dnie sie grało 8)

*PRZEMO*
09-12-2003, 15:39
Grzywa co za zbieg okolicznosci... ja tez pegazusa dostałem na komunie..

kozer. tez miałem takie pudełko..

z gier na pegazusa to najbardziej lubiłem kontre, pozniej z czasem to przechodziło sie etapy na czas 8)

komputera nie miałem, moj pierwszy to odrazu athlon ktory mam do dzis :]

Grzywa
09-12-2003, 16:08

W jakich? 8- 8)

A co do tego PSX żałuje tylko jednego... a mianowicie Final Fantasy VII chciałbym sobie pograć bo nie grałem... a wiele dobrego słyszałem... A na kompa to trudno dorwać :/ A co do twojego PS2 to mamy rozumieć że żegnasz się z forum na jakiś czas? :P

Ps. Ale ze mnie ***** :P zapomniałem o moim bardzo ważnym epizodzie a mianowicie Worms WWP akurat mi założyli wtedy stałe i zacząłem grać w tą grę przez net z kumplem na pewno każdy z was grał lub słyszał o Wormsach ale nie zdajecie sobie na pewno sprawy ile przez siec powstało modyfikacji tej gry a najbardziej popularną modyfikacja były Shopper oraz Propper gry te polegały na skakaniu na „ninja line” po specjalne do tego przystosowanych mapach :> nauczyc się skakac nie było łatwo... a już zyby szybko skakac to trzeba było mega dużo ćwiczyć dziennie gdzies tak min z 1 godzine ćwiczenia i 3 godizny grania :D No i nie chwaląc się załozyłem z kumplem Polski Klan który dośc długo funkcjonował nazywał się “White Eagle” i mieliśmy sporo cżłonków jak i nieźle się wymiatało i się triki umiało heh no ale czasu zaczeło brakować zaczełem się coraz bardziej angażowac w życie kibicowskie i przestało się trenować coraz gorzej szło aż wkońcu zrezygnowaliśmy z prowadzenia Klanu i zawiesiliśmy jego działalność ostatnio próbowałem cos tam poskakac jeszcze jak pare lat temu lecz bez treningu i tyle czasu przerwy bardzo kiepsko mi szło... wiec już sobie dałem spokuj... o nawet znalazłem jeszcze stronke naszego klanu nie sksowana została :D http://weklan.w.interia.pl/news.html Ja to robocop44 :D

kozer
09-12-2003, 16:10
Gry na Amige zajebiście wciągały można było grać, grać i grać i jakoś się nie nudziło. Wtedy zamiast na grafike stawiało się na grywalność.

No i te czasy kiedy w sklepach kupowało się oryginalne piraty. Pamiętam jak był taki sklep na Gocławiu Mirage i tam zawsze jak kupowałem gry to dostawałem kopie i płaciłem za to grosze. A na giełdzie przy Grzybowskiej za gry się płaciło ze 2 zł od dyskietki.

MaxyM_
09-12-2003, 16:19

W jakich? 8- 8)

I Mistrzostwa Polski w Grach komputerowych... Organizowane przez śp Top Secret na Wacie Warszawskim.

Byłem na pierwszych targach... Jak to sie qurwa nazywa? I był Need For Speed jako kfalifikacje do MP... Jako, że napierdałaem w NFS od roku na 3DO, a to dopiero weszło na PC... Zająłem 1st place.

Po jakimś czasie dostałem zaproszenie.. nie chciałem jechać, alemnie starzy namówili...

NFS - 1st place
Lotus - rozśmieszyłem typa i się do rowu wpierdolił - 1st place
Coś tam jeszcze...

Finał w sansibla (nigdy nie grałem) - byłem 3-ci.

Mam medal do dziś :D

arczi
09-12-2003, 18:07
Az mi sie łezka w oku zakręciła.

Piękny temat Panowie ( i panie ).

Dzieki wam odbyłem małą podróż sentymentalną.
Ile wspomnień wrócilo... ehhh... ;)

yusta
09-12-2003, 20:14
Az mi sie łezka w oku zakręciła.

Piękny temat Panowie ( i panie ).

Dzieki wam odbyłem małą podróż sentymentalną.
Ile wspomnień wrócilo... ehhh... ;)

Co te panie tak w nawiasie? :>

Licząc gry TV, to u mnie wyglądało to tak:

1. Commodore 16 albo 116 - cacko z gumową klawiaturą, która sobie przestała jednego dnia działać. Siedziałam i godzinami wpisywałam jakies programy, żeby potem przez 30 sekund pooglądac sobie jakąś kręcącą się rozetkę.

2. Atarynka :+: To były piekne czasy. Połamane joye itd. River Raid, Montezuma, Archon (takie fajne szachy).....

3. Pegasus i Mario Brothers, Tank i Contra.

4. Sega - wymiatała w tamtych czasach

5. P133 - i pierwsze sesje ze znajomymi. Kompy łączone przez kabel i jazdaaa - Fifa 96, C&C, Doom a potem Quake (w te dwie ostatnie nie lubiłam grać :() pamiętam jakie jazdy były z Fifą 96. Przy jednym kompie koleś cieszy się z gola, a u mnie pilka przeleciała obok słupka i nie wiedziałam o co mu biega '8

6. Mój obecny sprzęcik. Troszkę już wysłużony i niedługo (mam nadzieję) zostanie zastąpiony czymś nowszym. Gram teraz bardzo rzadko. Ostatnie gry, które mnie wciągneły to GTA 3 i Mafia.

c_zary
09-12-2003, 20:22
Moje dwie pierwsze machiny to:

1. Atari 65 XE ze stacja dyskow - Godzinami potrafilem grac w Ninja i Bruce Lee. W koncu moj starszy sie wqurwil, ze nie mozna mnie odciagnac od telewizora i... kupil mi czarno bialy monitor 8o
2. PC 386 SX/33 4MB RAM i 80 HD :) Do tego jeszcze dwa flopy na 1,44 i 1,2 :)

Mazi
09-12-2003, 20:38
A moj pierwszy sprzet to ZX Spectrum , tam takie gierki , jak :

Dizzy
Ninja

yyy

River Raid
Raid over Moscow ...

hmmmm....

tytułów nie pamietam :/

była taka gierka (film chyba też ) o gangsterach ... niezniszczalni , niewidzalni..... NIETYKALNI ! (?) - to też fajne było :)

i taka gierka fantasy , skladajaca sie z 4 czesci , tytułu niee pamietam :(

Mrozik
09-12-2003, 21:04
Heh, ja zawsze gry na Pegasusa na X-lecia kupowałem :) . Contra rulezz :)

Crammer
09-12-2003, 21:12
Heh, ja zawsze gry na Pegasusa na X-lecia kupowałem :) . Contra rulezz :)
tez to mialem... pegasusa znaczy sie. zajefajne byly gry wtedy. taki dizzy, albo mario i oczywiscie contra. albo tank...to bylo cos.
a z gier na pc to wymiata baldur 1&2 i icewind dale. ciekawy jest tez starcraft, sim city 3000 i inne np. simfarm. albo cormagedon 2

domber
09-12-2003, 21:28
a mieliscie taka gierke jak Polanie to byla strategia??? tez zajebista (na pc) :+:

c_zary
09-12-2003, 21:38
a mieliscie taka gierke jak Polanie to byla strategia??? tez zajebista (na pc) :+:
Wciagala bo... byla made in Poland :)

Swierzy
09-12-2003, 21:39
No to teraz ja sie popisze :)
Na poczatku dostalem Atari. "Pokochalem swe Atari. Bylo z drewna i ze stali. Wegiel sypac trzeba rowno bo sie czesto psuje gowno" :D. Mialem wtedy moze ze 4 lata, maly gnoj bylem ale w gierki napieralem zawodowo. Pamietam takie hiciory jak Bruce Lee, River Raid, Montezuma's Revenge, Pit Stop II, Jet Set Willy, Ninja, Fred, Hans Kloss, Burdel Dash ;), Alley Cat 8) (ah te latajace telefony, telewizory, tostery - pozdro dla qmatych;) ) oraz niesmiertelnego Robbo.
Potem jak juz bylem w podstawowce starsi zasponsorowali mi 386SX i nastapily zlote lata giercowania:) W tym okresie rzadzily Syndicate, UFO 1 i 2, Lotusy, Prehistorik, Ugh, SEAL Team, F-19, Stunts Test Drive, X-Wing, Tie Fighter i jeszcze wiele wiele innych. Jakby tak pisac to by wyszlo pewnie ponad 100-200 pozycji.
Pamietam tez Gambleriady na ktore smigalem w podstawowce. ehh to byly czasy. I pisemka tez byly jakies normalne. Nie jakies pierdoly w stylu CD Action tylko Secret Service, Top Secret i Gambler :) ehh :ronaldo:

Swierzy
09-12-2003, 21:40
Polanie mieli debesciackie texty :)
"Do boju" i "Do Ataku" niezle brechty wtedy z tego mialem :D

kud(L)aty68
09-12-2003, 21:50
http://www.the-underdogs.org/

Łysolek
14-12-2003, 20:45

:+: :+: :+:

mam swoich Settlersów 2 Gold Edition :D:D:D

Wasil
14-12-2003, 20:51
Ja pamiętam jak się napinało w Striker`a (piłkarska gierka) ,aż się łezka kręci. Stary komputer do tej pory stoi ,poczciwy 386 jeszcze na nortonie jechał.

Swierzy
14-12-2003, 20:56
Nie Nortonie tylko DOS'ie :P ;)
Norton Commander to tylko nakladka na DOS zebys nie musial do wszystkiego wstukiwac komend :)
pozdro.

Sharn
14-12-2003, 20:56
Te, Łysy - to pierwsze to ja mam - kombinuj nad tym jak ci przekazać.

P.S. Przywieź flaszkę... '8

_Bart
14-12-2003, 21:02

Tu trza sie zalogowac zeby cos sciagnac bo moj angielski jest zly :D i nie wiem dokladnie :/

Łysolek
14-12-2003, 22:18

Tu trza sie zalogowac zeby cos sciagnac bo moj angielski jest zly :D i nie wiem dokladnie :/

nie trzeba :>

bardzo łatwo jest cokolwiek ściągnąc :>

Te, Łysy - to pierwsze to ja mam - kombinuj nad tym jak ci przekazać.

P.S. Przywieź flaszkę...

czyli jaką grę ??

Tylko byś pił :rotfl:

Sharn
14-12-2003, 22:44
Żarty srtoję, pozatym widzę że już masz... A jak czytam posty Yusty to wiem jaką chce mieć żonę... Rozwala mnie bo taka jak ja jest... 8-

P.S. Jak zrobić by były szmery w sercu? Jak pochalm to działa, ale na tych baranów z komisji to może być mało... Walcie z info na Sharn1916@legia.warszawa.pl - aktualne do środy. 8o

Nazgul
15-12-2003, 00:29
Dajcie linka do Cannon Fodder :help:

Daj maila to Ci podeślę obie części :)
A jak dla mnie to Another World, Flashback, Sensible Soccer, Sierra Soccer, Walker, Syndicate, Panzer General, M1 Tank Platoon, Gunship 2000... Uff...

Łysolek
15-12-2003, 12:42
Żarty srtoję, pozatym widzę że już masz...

i tak pożycz 8) , bo w tej co sciągnąłem wersji Edytor nie działa :/

Sharn
15-12-2003, 12:47
Ja mam oryginała ( 8- ) więc pewnie działa... 8)

Łysolek
15-12-2003, 12:49
Ja mam oryginała ( 8- ) więc pewnie działa... 8)

pożycz , odsprzedaj , daj za darmo :D:D:D !!!!!!!!!!!

Sharn
15-12-2003, 12:54
I jeszcze dopłać... '8

Tylko że możemy się ustawić po środzie - teraz nie mam czasu dosłownie na nic... Kontakt na priv. 8)

Dżon Łejn
15-12-2003, 13:28
Kariera na atari
sherman
drakonus