PDA

Zobacz pełną wersję : Legia w Pucharze Polski 2012/13- piłkarsko

Strony : [1] 2 3 4 5

Robert E. Lee
26-07-2012, 12:07
Potencjalni rywale Młodej Legii w I rundzie PP:

Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Zawisza Bydgoszcz, Kolejarz Stróże, Termalica Nieciecza, Bogdanka Łęczna, Arka Gdynia, Flota Świnoujście, Ruch Radzionków, Warta Poznań, Olimpia Grudziądz, Sandecja Nowy Sącz, GKS Katowice, Dolcan Ząbki, Polonia Bytom, Wisła Płock, KS Polkowice, Olimpia Elbląg

Potencjalni rywale Legii w II rundzie PP:

Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Zawisza Bydgoszcz, Kolejarz Stróże, Termalica Nieciecza, Bogdanka Łęczna, Arka Gdynia, Flota Świnoujście, Ruch Radzionków, Warta Poznań, Olimpia Grudziądz, Sandecja Nowy Sącz, GKS Katowice, Dolcan Ząbki, Polonia Bytom, Wisła Płock, KS Polkowice, Olimpia Elbląg, Młoda Legia, Górnik Wałbrzych, Pelikan Łowicz, Limanovia Limanowa, Ruch Zdzieszowice, Łysica II Bodzentyn, Luboński KS, Chrobry Głogów, Okocimski KS, Wigry Suwałki, Kotwica Kołobrzeg, Sokół Ostróda, Stomil Olsztyn, Sokół Aleksandrów Łódzk

Dzisiaj losowanie o 15:30.

Buzz
26-07-2012, 12:12
Łysica II Bodzentyn

Klub z B-klasy, ograli ostatnio w PP Pogoń Siedlce 5-1... :ucieka:

A losowanie, będzie na Orange Sport.

gniewko
26-07-2012, 12:20
Mloda Legia - Olimpia Elblag
Legia - Pogon i jest git :)

Adqs
26-07-2012, 12:33
Klub z B-klasy, ograli ostatnio w PP Pogoń Siedlce 5-1... :ucieka:

A losowanie, będzie na Orange Sport.

W PP, jak Bytovia czy kilka innych druzyn jako rezerwy gra I, III-ligowy sklad. Myslalem, ze Pogon po pokonaniu Wisly powaznie traktuje PP, ale jednak nie, coz, najwazniejszy bedzie win z Radomiakiem

capital
26-07-2012, 12:49
Mloda Legia - Olimpia Elblag
Legia - Pogon i jest git :)

No bardzo git, zwłaszcza, że mecze zaplanowano na 1 sierpnia na 17:00 :-

ja123
26-07-2012, 12:57
Fajnie byłoby, gdyby w drugiej rundzie Młoda Legia trafiła na Groclin GKS Polonia Warszawa. Mecz chyba odbyłby się na Łazienkowskiej :lol3:

Kubalo1916
26-07-2012, 15:37
Zagramy ze zwycięzcą OKS Brzesko/Polonia Bytom.

Adqs
26-07-2012, 15:41
No bardzo git, zwłaszcza, że mecze zaplanowano na 1 sierpnia na 17:00 :-

Mloda Legia zagra 1 sierpnia o 17, choc to nic pewnego ze o tej godzinie i tego dnia, zas stara 5.08, ale nie wiadomo jeszcze o ktorej rzecz jasna.
e: Mloda Legia z Polkowicami, zatem chyba nic ciekawego ani pilkarsko ani kibicowsko, no i licze na wygrana i mecz champion vs champion czyli Mloda Legia - WKS Slask

Lillo
26-07-2012, 15:43
Młoda Legia z KS Polkowice zwycięzca gra ze Śląskiem ;)

Buzz
26-07-2012, 16:00
Czemu jest KS Polkowice, a nie Górnik Polkowice?

Benek
26-07-2012, 16:54
Chciałbym zobaczyć, że jak ML ogrywa Mistrza Polski:)

Swoją drogą ciekawe jakim składem byśmy wtedy zagrali.

Szawar
27-07-2012, 10:01
Chciałbym zobaczyć, że jak ML ogrywa Mistrza Polski:)

Swoją drogą ciekawe jakim składem byśmy wtedy zagrali.

Niech na poczatku wygraja z Polkowicami.
Jesli zawodnik pierwszej druzyny zagra w meczu pucharowym to nie moze juz zagrac w barwach ME. Zreszta młodzi sami na ten awans zapracowali, więc niech sie dobrze bawia i powalczą.

Benek
27-07-2012, 12:21
Też jestem zdania, że powinni grać bez pomocy z I drużyny.

Robert E. Lee
31-07-2012, 19:09
W Brzesku po 90 minutach 1:1, trwa dogrywka. Oby Bytom przeszedł, to nie trzeba będzie nic przekładać.

nevermind
31-07-2012, 19:41
Okocimski :p

stratuss
05-08-2012, 14:22
Pytanko. Czy w poprzednich sezonach 1/16 pucharu z udzialem Legii nie były transmitowane na tvn turbo ? Teraz juz nawet na to ich nie stać ?

iniemamniejusz
05-08-2012, 14:24
Nie było

IX14
05-08-2012, 17:00
Suler w pierwszym składzie ,może chociaż przez 20 minut nie stracą bramki :wstyd:

Edi
05-08-2012, 17:06
Gdzie można obejrzeć ?

Szejdi
05-08-2012, 17:11
Gdzie można obejrzeć ?

Na stadionie. Tylko.

IX14
05-08-2012, 17:47
1:0 jeeeeeeeeeeeee !

xKrzysiux
05-08-2012, 18:00
Jędza na środku obrony. Trener Urban czyta forum?:bravo:

Don
05-08-2012, 18:00
Niemożliwe że wygrywamy 1:0 :rotfl3:

Senator
05-08-2012, 18:08
Nie było

Jak nie było, Był np. mecz 1/16 z Pogonią ze Szczecina

Puchar Polski w TVN Turbo!
1/16 piłkarskiego Pucharu Polski Pogoń - Legia (wtorek, godz. 19) pokaże TVN Turbo.

Teraz za to sobie wybrali towarzysze mecze z 1/16

TVN Turbo pokaże mecz Piast Gliwice - Widzew Łódź, który odbędzie się w sobotę 11 sierpnia w Gliwicach o godzinie 18.30 oraz Miedź Legnica - Polonia Warszawa w niedzielę 12 sierpnia godz. 14.30

Legia ich chyba nie interesuje :hmm:

felixxx
05-08-2012, 18:14
Dwa do zera. Żyro !

Preparat
05-08-2012, 18:14
Co to za gośc ten Michał Kopczyński? Pojawił się niespodziewanie ( nigdy o nim nie słyszałem), strzelił gola i już go nie ma. :hmm:

Buzz
05-08-2012, 18:16
Młody chłopak, grał w Młodej Legii. Jakiś czas temu podpisał kontrakt seniorski. Często grywał w sparingach.

felixxx
05-08-2012, 18:18
3:0 Sagan

trx.
05-08-2012, 18:26
Szkoda kontuzji Kopczyńskiego, chłopak ma pecha, jednak mam nadzieję że to nic poważnego. Ma ktoś jakieś info?

iniemamniejusz
05-08-2012, 18:35
Jak nie było, Był np. mecz 1/16 z Pogonią ze Szczecina

Teraz za to sobie wybrali towarzysze mecz z 1/16 Piast-Widzew

Legia ich chyba nie interesuje :hmm:

Wiem. Rok temu z Rozwojem nie było, z Pogonią mecz pokazali bo jakieś zainteresowanie było. Dwa lata temu ze Stilonem chyba też, nie pamiętam już. Mecze typu Rozwój, Okocimski i inne Stale każdy ma w głębokim poważaniu...

Mario
05-08-2012, 21:24
Dzisiaj zrobili to co do nich należało, pojechali po zwycięstwo do ogórków i to zwycięstwo odnieśli. Teraz czas na rewanż z Austriakami, i niech grają takim składem jak dzisiaj z małymi zmianami. Kuciak za Skabę, Kosecki za Kucharczyka, Żewłakow za Sulera (nawet dzisiaj były głupie błędy z jego strony) i Łukasik od początku (dzisiaj od pierwszej minuty grał Kopczyński, prezentował się dobrze na tle pierwszoligowca, ale złapał kontuzję).

IX14
20-08-2012, 23:37
We wtorek o 15 losowanko.

Jasper121
21-08-2012, 08:46
Będzie gdzieś transmisja z losowania?

Szejdi
21-08-2012, 15:43
Za 20 minut losowanie. Legia może trafić na takie drużyny

Ekstraklasa:
Piast Gliwice,
GKS Bełchatów,
Wisła Kraków,
Jagiellonia Białystok,
Ruch Chorzów,
Polonia,
Zagłębie Lubin,
Śląsk Wrocław,
Lechia Gdańsk,
Korona Kielce.
I liga:
Cracovia Kraków,
Warta Poznań,
Flota Świnoujście,
Olimpia Grudziądz.
II liga:
Górnik Wałbrzych.

Mecz 1/8 finału zostanie rozegrany 26 września (ew. 3 października).
O tym kto zagra u siebie decyduje poziom rozgrywkowy (niższy - gospodarz) a później to zależy kto zostanie pierwszy wylosowany (czyli Górnik Wałbrzych na 100% gra u siebie).

:)

haven89
21-08-2012, 15:48
wiedząc że losują dla Legii będzie Legia vs Górnik Wałbrzych. albo z Olimpia :D

syrokomla
21-08-2012, 15:57
jest jakas transmisja?

haven89
21-08-2012, 16:06
ups Wisła z Legią?

Edit: Uff z Wartą

Szejdi
21-08-2012, 16:08
wiedząc że losują dla Legii będzie Legia vs Górnik Wałbrzych. albo z Olimpia :D

Ojej. Chyba jednak nie zgadłeś.

haven89
21-08-2012, 16:09
Ojej. Chyba jednak nie zgadłeś.

ale było blisko :D

Szejdi
21-08-2012, 16:10

Bardzo... :roll: Idź być pokemonem gdzie indziej.

turbo-tomek
21-08-2012, 16:39

Co masz na myśli pisząc "blisko"? Jakiś kręcinopodobny działacz miał już kulkę z Górnikiem Wałbrzych w ręku, ale ją w ostatniej chwili odłożył, bo 1/8 finału to jeszcze nie pora na "wałki"? Dobrze, że Liga Europy nie była losowana w Warszawie, bo spekulacje trwałyby do wiosny.

Ytong
21-08-2012, 16:45
Bardzo... :roll: Idź być pokemonem gdzie indziej.

Losowanie całkiem dobre, Piast nie gra jakoś wspaniale.

Całe szczęście wakacje się niedługo kończą...

detoxizer
21-08-2012, 18:52

Tak coś czuję, że blisko to Ty jesteś, ale bana.

Nazgul
21-08-2012, 19:07
ups Wisła z Legią?

Edit: Uff z Wartą

Nierozstawieni byliście? :hyhy:

Z.
25-09-2012, 17:54
Z Marko Sulerem, Dicksonem Choto i Tomaszem Kiełbowiczem, a bez Danijela Ljuboji, Michała Żewłakowa i Jakuba Wawrzyniaka pojedzie Legia Warszawa na środowy mecz 1/8 finału Pucharu Polski do Gliwic. Osiemnastka na mecz z Piastem:

Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba

Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk, Marko Suler, Dickson Choto, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz

Pomocnicy: Daniel Łukasik, Michał Kopczyński, Dominik Furman, Janusz Gol, Jakub Kosecki, Miroslav Radović, Jorge Salinas, Michał Żyro

Napastnicy: Michał Kucharczyk, Marek Saganowski

Nie chcę być złym prorokiem, ale Urban pakuje nas w nerwowy mecz w Gliwicach. I popełnia drugi raz ten sam błąd - wychodzi z założenia, że mecz PP jest bardziej do testów niż do wygrywania. Wcześniej wystawił skład z dupy na Superpuchar i popłynęliśmy.

Mam nadzieje, że nie wystawi w pierwszym składzie Skaby, Kiełbowicza, Choto i Sulera, a także Rzeźniczaka. Może jestem staromodny, ale uważam, że jako Legia Warszawa powinniśmy mierzyć w potrójną koronę, a nie jakieś testy. Testy - ale umiarkowane - to można robić w 1/4, gdy ma się w zapasie rewanż albo w 1/16, gdy gra się z jakimś ogórkami. No, a realia są niestety takie, że Piast ma 2 pkt mnie w lidze od nas :]

Piast jest w gazie i na trudno o lepszy prezent dla nich niż wystawienie piłkarzy kompletnie niezgranych i pewnie nieprzygotowanych (bo trening to nie mecz).

ZwolSon
25-09-2012, 18:39
Może Janowi coś mówi, że Piast też będzie testować jutro...
Swoją drogą jak jutro drugoplanowi się nie pokażą to już sobie posiedzą na ławce aż ktoś wypadnie przez uraz...

Fatman
25-09-2012, 19:15
Obrońców to akurat mógłby przetestować, bo to, co wyrabia Astiz woła o pomstę do nieba i trzeba znaleźć zmiennika, niezależnie czy byłby nim Choto, Suler czy też Vrdoljak (ten ostatni wydaje mi się bardzo rozsądnym rozwiązaniem, oczywiście jak wróci). Po za tym, Wawrzyniak gra taki piach, że raczej Kiełbik dużo słabszy nie będzie, a sądzę, że wręcz odwrotnie.

Beny
25-09-2012, 19:28
Piast jest w gazie i na trudno o lepszy prezent dla nich niż wystawienie piłkarzy kompletnie niezgranych i pewnie nieprzygotowanych (bo trening to nie mecz).

A kiedy mają się zgrywać podczas meczu, kiedy właśnie negujesz ich wystawienie w takim właśnie meczu? :]

Z dwojga złego niech się zgrywają w pucharze, niż tracą przez to punkty w lidze. Dwa ostatnie puchary były bardzo przyjemne. Ale ja chcę mistrza.

voytek
25-09-2012, 19:39
Nie chcę być złym prorokiem, ale Urban pakuje nas w nerwowy mecz w Gliwicach. I popełnia drugi raz ten sam błąd - wychodzi z założenia, że mecz PP jest bardziej do testów niż do wygrywania.

Mam nadzieje, że nie wystawi w pierwszym składzie Skaby, Kiełbowicza, Choto i Sulera, a także Rzeźniczaka.

Z., no proszę Cie... Urban robi to czego domaga się większość, czyli luzuje Wawrzyniaka który gra powiedzmy średnio i wystawi Kiełbowicza lub Kubusia "fejsik" Rzeźniczaka na lewej i w środku zacznie wprowadzać wariant najprawdopodobniej Suler - Astiz, który prędzej czy później musi zastąpić drętwego i coraz wolniejszego Żewłakowa. Czy z Żewłakowem i Wawrzyniakiem czy z Kiełbowiczem i Sulerem to będzie tak samo trudny mecz. Piast jest w gazie i to grajki muszą się sprężyc niezależnie jakim składem wyjdą, bo jeśli odpuszczą może być bardzo trudno o korzystny rezultat. Dadzą ciała, będzie to winą wszystkich, od trenera po kopaczy ale na pewno nie braku Wawrzyniaka i Żewłakowa. Jeśli miałby nie wystawiać wymienionych przez Ciebie zawodników to wyszlibyśmy dwójką obrońców i Kuciakiem w tyłach ;)

Zgoda, odpadnięcie na tym etapie PP byłoby klęska którą mógłby uratować tylko mistrz.

Lillo
25-09-2012, 19:43
Obrońców to akurat mógłby przetestować, bo to, co wyrabia Astiz woła o pomstę do nieba i trzeba znaleźć zmiennika, .

Jeśli Astiz gra piach to co gra Żewłakow?

Z.
25-09-2012, 19:50
A kiedy mają się zgrywać podczas meczu, kiedy właśnie negujesz ich wystawienie w takim właśnie meczu? :]

Już odpowiadam. Nawet w lidze. Ale zawsze u siebie. I zawsze z drużynami, które postawią autobus - a takich sporo: Podbeskidzie, Widzew, Bełchatów, Lechia, Piast, Pogoń.

Z dwojga złego niech się zgrywają w pucharze, niż tracą przez to punkty w lidze. Dwa ostatnie puchary były bardzo przyjemne. Ale ja chcę mistrza.

Ja chcę i tego i tego. Uważam po prostu, że podejmujemy niepotrzebne ryzyko. Co innego jak w 1/4 trafimy Olimpię Grudziądz czy Górnika Wałbrzych albo u siebie z jakimiś autobusami.

Z., no proszę Cie... Urban robi to czego domaga się większość, czyli luzuje Wawrzyniaka który gra powiedzmy średnio i wystawi Kiełbowicza lub Kubusia "fejsik" Rzeźniczaka na lewej i w środku zacznie wprowadzać wariant najprawdopodobniej Suler - Astiz, który prędzej czy później musi zastąpić drętwego i coraz wolniejszego Żewłakowa. Czy z Żewłakowem i Wawrzyniakiem czy z Kiełbowiczem i Sulerem to będzie tak samo trudny mecz. Piast jest w gazie i to grajki muszą się sprężyc niezależnie jakim składem wyjdą, bo jeśli odpuszczą może być bardzo trudno o korzystny rezultat. Dadzą ciała, będzie to winą wszystkich, od trenera po kopaczy ale na pewno nie braku Wawrzyniaka i Żewłakowa. Jeśli miałby nie wystawiać wymienionych przez Ciebie zawodników to wyszlibyśmy dwójką obrońców i Kuciakiem w tyłach ;)

1. Wątpię by większość chciała wystawienia Rzeźniczaka :D

2. Szczerze? Skaba to nie jest piłkarz na Legię. Jego wystawianie po prostu nie ma żadnego sensu. Co do Kiełbowicza i Choto to - przy całej mojej sympatii - jest podobnie. To nie ma sensu. Można ich wystawiać tylko przy jakiejś mega awaryjnej sytuacji i tak jak pisałem wyżej - najlepiej z autobusem. Piast jest w gazie i mam dziwne wrażenie, że ci Hiszpanie będą atakować frontalnie. Suler? Można dyskutować. Dla mnie to Pancze Kumbev lub Kelhar. Kompletna pomyłka. Testy - również tylko z autobusami, a nie w meczu, gdzie jeden błąd i może być out.

3. Na przyszłość najlepszą opcją w obronie jest... Vrdoljak. Zwłaszcza w kontekście rozwoju Furmana i Łukasika.

syrokomla
25-09-2012, 19:50
Piast jest w gazie i to grajki muszą się sprężyc niezależnie jakim składem wyjdą

Jako kibic Legii dożyłem na prawdę dziwnych i smutnych czasów. :-/

voytek
25-09-2012, 20:11
1. Wątpię by większość chciała wystawienia Rzeźniczaka :D

Ha, to akurat przypuszczenie kto wyjdzie. Większość chce luzu dla Wawrzyniaka (może ankieta?).

2. Szczerze? Skaba to nie jest piłkarz na Legię. Jego wystawianie po prostu nie ma żadnego sensu. Co do Kiełbowicza i Choto to - przy całej mojej sympatii - jest podobnie. To nie ma sensu. Można ich wystawiać tylko przy jakiejś mega awaryjnej sytuacji i tak jak pisałem wyżej - najlepiej z autobusem. Piast jest w gazie i mam dziwne wrażenie, że ci Hiszpanie będą atakować frontalnie. Suler? Można dyskutować. Dla mnie to Pancze Kumbev lub Kelhar. Kompletna pomyłka. Testy - również tylko z autobusami, a nie w meczu, gdzie jeden błąd i może być out.

Co do Skaby zgoda, co do reszty nie. Suler w końcu musi zagrać mecz o stawkę i wtedy przekonamy się ile jest wart, bo w kadrze nie gra najgorzej. Ten jeden błąd może popełnić każdy.

3. Na przyszłość najlepszą opcją w obronie jest... Vrdoljak. Zwłaszcza w kontekście rozwoju Furmana i Łukasika.

:modli: Mnie się to osobiście marzy, szczególnie druga cześć.

Jako kibic Legii dożyłem na prawdę dziwnych i smutnych czasów. :-/

Ja też, ale jeśli ktoś nadal żyje złudzeniami że Legia jest zawsze faworytem, to powinien przypomnieć sobie Stale Sanok itp. czy ubiegły sezon kiedy na Łazienkowskiej lały nas takie tuzy jak Bełchatów, Podbeskidzie czy Lechia a dwa zwrócić uwagę skąd wzięło się takie a nie inne myślenie. Czy obecni kopacze gwarantują komfort przed takim meczem, wg mnie nie.

Beny
26-09-2012, 08:29
Już odpowiadam. Nawet w lidze. Ale zawsze u siebie. I zawsze z drużynami, które postawią autobus - a takich sporo: Podbeskidzie, Widzew, Bełchatów, Lechia, Piast, Pogoń.

Ja chcę i tego i tego. Uważam po prostu, że podejmujemy niepotrzebne ryzyko. Co innego jak w 1/4 trafimy Olimpię Grudziądz czy Górnika Wałbrzych albo u siebie z jakimiś autobusami.

A ja z kolei uważam, że Piast do tuzów nie należy i wystarczy na nich zgrywanie rezerwowych. Jesteśmy Legia Warszawa i w dupie mamy przyzwoicie grających beniaminków \').

Co do autobusów w polu karnym, to z wymienionych przez Ciebie drużyn - zawsze w lidze, zawsze u siebie - Podbeskidzie, Bełchatów nas w ubiegłym sezonie wyrolowały niezależnie od składu obrony. Lechia zrobiła to jeszcze sezon wcześniej. Więc nie ma znaczenia, który garnitur gra, bo wyniki i tak są różne. Ryzyko w top kalkuluję jedynie w pucharze.

daimler
26-09-2012, 09:02
Tego pytania zabraknąć nie może:
Jest gdzieś w TV transmisja? :D

yogi_wwa
26-09-2012, 09:10
TVN Turbo ;)

fan1988
26-09-2012, 14:36
18:30 26.09.2012 Piast Gliwice-Legia Warszawa
PP w necie
http://nafalisportu.cba.pl/viewtopic.php?t=12993&sid=10c2ac0a9592497d7424361d79b18545

Yevaud
26-09-2012, 14:46
2. Szczerze? Skaba to nie jest piłkarz na Legię.

Serio?
mnie sie wydaje, ze Skaba jest jednym z lepszych bramkarzy w lidze.
Dwa sezony temu Skorza uznal, ze Skaba jest bramkarzem nr 3, i jak w koncu wskoczyl do skladu, to byl nieco zdemotywowany, zdezorientoway i potrzebowal nabrac pewnosci siebie.
W rundzie wiosennej w zasadzie z przyzwyczajenia juz mowiono, ze to tylko "recznik" w bramce, ale wg mnie byl na poziomie sredniej ligowej. Poczatek rundy jeseinnej rok temu mial juz naprawde udany. Ale Legii trafil sie Kuciak.

O Skabie mozna mowic, ze to nie jest pilkarz na Legie chyba tylko w kontekscie jakze chlubnej historii legijnych goalkeeperow. Bo juz np. w porownaniu z Koseckimi itp. to Skaba na swojej pozycji wydaje mi sie solidniejszym zawodnikiem.

Ale jak zostal "recznikiem" tak sie od tej latki nie uwolni.

3. Pelna zgoda.

beka
26-09-2012, 14:55
to interesujące co mówisz biorąc pod uwagę, że to nie Kosecki ma strach w oczach jak się piłka znajduje w pobliżu

Yevaud
26-09-2012, 15:38
Otoz jestem krotkowidzem i az tak dokladnie pilkarzom w oczy nie zagladam i staram sie ich oczu nie oceniac a raczej umiejetnosci.

Adqs
26-09-2012, 17:37
Zagramy w składzie: Skaba - Jędrzejczyk, Suler, Choto, Rzeźniczak - Salinas, Furman, Gol, Radović, Żyro - Kucharczyk

Buzz
26-09-2012, 17:44
Byle nie było "puchar za ligę". Odpukać :cicho: Oby w końcu Urban przełamał niemoc w meczach z Piastami, itp.

Cielo
26-09-2012, 17:46
Jest już gdzieś skład Piasta podany?

Z.
26-09-2012, 17:59
Zagramy w składzie: Skaba - Jędrzejczyk, Suler, Choto, Rzeźniczak - Salinas, Furman, Gol, Radović, Żyro - Kucharczyk

Z jednej strony fajnie, bo wreszcie dwóch defensywnych w środku (!!!!!) i Kucharczyk na szpicy z drugiej obrona i bramkarz - tragedia.

voytek
26-09-2012, 18:05
No na pierwszy rzut oka z bramkarzem i aż dwójką nowych środkowych obrońców zonk. Na plus, w końcu Kucharczyk w ataku. Ocena składu i tak po meczu.

Fatman
26-09-2012, 18:12
Na chvj ten Rzeźniczak, ja się pytam?

Buzz
26-09-2012, 18:23
Piast: Jakub Szmatuła - Tomasz Bzdęga, Łukasz Krzycki, Fernando Cuerda, Elmehdi Sidqy, Alvaro Jurado, Artis Lazdins, Tomasz Podgórski, Pavol Cicman, Ruben Fernandez - Adrian Sikora

Taatar
26-09-2012, 18:25
Na chvj ten Rzeźniczak, ja się pytam?

Swoją drogą, to zabawne, że piłkarz, który w Legii gra już tyle czasu doprowadził do takiej sytuacji, że nie lubią go tak duże rzesze osób. :kawa:

"Odnośnie sytuacji, po której dostał "liścia" od gniazdowego Legii, mówi: "(...) Mogłem się 'odwinąć', ale byłem zaskoczony całą sytuacją, bo nie wiedziałem, że coś takiego może się wydarzyć. Teraz zachowałbym się inaczej po tej sytuacji."

Poprawiło mi to humor :D

Cielo
26-09-2012, 18:37
"Dickson Choto znowu niecelnie, to już nie pierwsze takie zagranie piłkarza z afryki" :lol:

syrokomla
26-09-2012, 18:44
Gol i Żyro to w ogóle są na boisku?

pawlik
26-09-2012, 18:46
ojoj jak jęknął pizduś, mam nadzieję, że bolało.

nst
26-09-2012, 18:53
Najwiecej kontuzji głowy ma Rzezniczak... który to juz uraz?

"Luk brwiowy a glowa to zupelnie co innego" - ***** mac padlem :wymioty:

(L)ukas
26-09-2012, 18:54
ojoj jak jęknął pizduś, mam nadzieję, że bolało.

Ale fotka na fejsa ze szwami lub piz.dą pod okiem będzie :D Co do meczu, to tragedia :/

GregorAE
26-09-2012, 18:57
Już się bałem, że się odwinie :lol:

gizo
26-09-2012, 18:59
Jak narazie Piast ma przewage.

Eman
26-09-2012, 19:01
Gol i Żyro to w ogóle są na boisku?

widziani byli w murze

pryncypialny
26-09-2012, 19:07
Kurw... grają jak cioty, zero pomysłu a co najważniejsze zero zangażowania

Eman
26-09-2012, 19:10

i caly czas sie slizgaja

Cielo
26-09-2012, 19:10

bo w tym roku będzie Liga za Puchar ;)

syrokomla
26-09-2012, 19:12
Że zacytuje klasyka
سوف تكون مثيرة للاهتمام كأس

:ucieszony:

ZdziCHu
26-09-2012, 19:14
nic nie graja i prowadzą :D

R.
26-09-2012, 19:16
I to jest pozycja dla Kucharczyka a nie jakies skrzydla.

wujek_tomasz
26-09-2012, 19:21
Dramat. Zaczynam poważnie tęsknić za jakimkolwiek innym trenerem. Terlecki to to komentuje? Wkur.wia mnie na potęgę jego gadanie :?

midzi
26-09-2012, 19:22
Oczywiście. Kucharczykowi powinno się wbić kołem w tym miejscu, w którym przyjął piłką i dać łańcuch na max 10-15 metrów. A nie robienie z niego marnego skrzydłowego, któremu odskakuje piłka na aut, a okiwać może najwyżej siebie samego.

GregorAE
26-09-2012, 19:22
Kucharczyk jest lewonożny, tak? Całkiem nieźle wyszło mu to z prawej.

Radovic...

Robert E. Lee
26-09-2012, 19:23
Dawać Kopczyńskiego za Gola, i Koseckiego za McDonalda.

e(L) Pichichi
26-09-2012, 19:24
Jeszcze zatęsknicie za tym Skorżą,dużo milej się oglądało Legię pod jego wodzą.Przynajmniej mieliśmy PP i pojeździliśmy długo po Europie,a za Urbana nie będzie ani MP ani PP,niestety ale taka prawda.

e(L) Pichichi
26-09-2012, 19:26
Dawać Kopczyńskiego za Gola, i Koseckiego za McDonalda.

Koseckiego chcesz dać?Nie osłabiaj ludzi od tego marokańczyka to będzie się odbijał jak piłeczka pingpongowa,poza tym to niemiłosierne drewno...:rotfl:

e(L)egion
26-09-2012, 19:26
Jeszcze zatęsknicie za tym Skorżą,dużo milej się oglądało Legię pod jego wodzą.
Tak ku.rw.a szczególnie na wiosnę tak gdzieś od połowy marca do początku maja tego roku... :jejku:

midzi
26-09-2012, 19:27
Skorżę zawsze można oglądać. Wystarczy wyjechać na wakacje do Kraju Saudów.

Adqs
26-09-2012, 19:31
Gol jak Cię lubię to poproś o zmianę gościu

midzi
26-09-2012, 19:52
Zasłużył Salinas. Kawał grajka będzie z niego.

PS. Furman wszedł niczym Gerrard i to nie na żarty ;)

Nazgul
26-09-2012, 19:55
Spokój Legii mi imponuje. Coś mi się zdaje że trójka będzie. Piast aktywny, ale bezradny.

juby
26-09-2012, 19:56
Fajnie Salinas i Furman się pokazują. Choto też nieźle, nawet chyba mi się wydawało że wyprzedził do piłki jednego z rywali :bejsbol:
E: O, Rado jest na boisku. Nie zauważyłem, myślałem że zmiany nie zauważyłem ;)
E2: jaki ten Suler jest chvjowy...

Szawar
26-09-2012, 20:02
Spokój Legii mi imponuje. Coś mi się zdaje że trójka będzie. Piast aktywny, ale bezradny.

Co nie. :lol3:

Nazgul
26-09-2012, 20:22
Co nie. :lol3:

Trafiło się ślepej kurze.

Gol - król wszystkich Januszów :D

ZdziCHu
26-09-2012, 20:22
fajnie się niosą pozdrowienia dla sędziego :ok:

Loko
26-09-2012, 20:27
Cóż, ważne, że wygrali...

Szawar
26-09-2012, 20:28
Mecz, który Legia miała wygrac bez większych nakładów sił. Słabo prezentują ie Ci potencjalni zmiennicy, nawet na tle rezerw Piasta.

Domino KG(L)
26-09-2012, 20:30
Dwa pozytywy po tym meczu. Pierwszy to awans a drugi że Kubuś "As mediów" Rzeźniczak dostał w głowę. Zaszkodzić raczej nie może ale ...może się poprawi.

Antares
26-09-2012, 20:32
Furman do pierwszego składu zamiast FastFodda, a co do meczu to awans jest i to jest najważniejsze. Mecz do wygrania i jak najszybszego zapomnienia.

e(L)egion
26-09-2012, 21:16
Mecz do wygrania i jak najszybszego zapomnienia.
Mecz może i do zapomnienia ale jeśli ten styl pozostanie na kolejne spotkania to może być słabo. Wiem, że dzisiaj grało paru zmienników ale tyczy się to głównie tyłów. Z przodu każdy z tych graczy, którzy wystąpili dzisiaj, kręci się koło pierwszego składu i oprócz Ljuboi nikogo tam zbytnio nie brakowało. Sagan był na ławie, ale nie był on ostatnio w jakiejś wybitej formie i dzisiaj też by nas pewnie nie zbawił.

Suler z Choto jakoś wybitnie meczu nie zawalili, ale wielkiej alternatywy dla dwójki Żewłakow - Astiz niestety nie tworzą. Szkoda, bo pewnie zostaniemy przy tej ostatniej dwójce, która nic nadzwyczajnego nie gwarantuje. Można by spróbować Jędrzejczyka na środku ale na prawą stronę zostaje Rzeźniczak, który poza jako taką walką nic więcej nie oferuje. Ogólnie widać, że gry obronnej szybko nie poprawimy.

Czekam na Lubin. Tam pewnie czekają nas podobne męczarnie.

zinger
26-09-2012, 21:59
Zastanawiające jest, że już chyba drugi albo trzeci mecz z rzędu Rado im bliżej końca meczu, tym gra lepiej. Ale żeby nie było tak dobrze, to jest tylko podniesienie poziomu z "beznadziejnie" na "przeciętnie".

W środku pomocy powinien grać Furman z Łukasikiem, powinni dostać szansę zaprezentowania się razem, wydaje się że będą się idealnie uzupełniać. Zamiast Rado z Ljuboja współpracować może teraz Salinas, jemu przynajmniej chce się biegać.

daimler
26-09-2012, 22:36
Ten meczy był tak pasjonujący, że obudziłem się w 80. minucie :hyy:

peterson
26-09-2012, 23:05
Galeria z meczu z Piastem http://www.waszapilka.pl/galleries,1054,0

http://waszapilka.pl/pictures/smallGalleries/1054/big/28928.jpg?rand=228832727

Robert E. Lee
27-09-2012, 11:05
Tak na marginesie to ciekawie pod względem wieku wyglądała wczoraj nasza pomoc i atak. Szkoda, że w obronie Urban się coś sra ogrywać młodych, bo wolałbym oglądać Cichockiego niż Sulera.

Furman '92
Salinas '92
Żyro '92
Kopczyński '92
Kucharczyk '91
Kosecki '90

Gol '85
Radovic '84

Myślałem, że Radovic jest starszy... ogarnąłby się chłop, bo jeszcze by mógł pokopać na poważniejszym poziomie, zamiast przesiadywać po fastfoodach.

Tuzin
27-09-2012, 11:57
W pamięć z tego meczu zapadł mi jakiś hiszpański (?) kopacz z Piasta, co w 60 minucie już prawie umarł z wycieńczenia, a potem jak w 80 minucie schodził to ledwo się do linii bocznej dotoczył.
Kolejny "piłkarz" co przyjechał na Erasmusa?

3obo
27-09-2012, 12:14
Przyznam się bez bicia, że oglądałem tylko pierwszą połowę wczorajszego meczu. Niestety oglądałem ją z lekkim strachem i złością. Przerażał mnie brak pomysłu naszych graczy na grę ofensywną. W czasie pierwszej połowy naliczyłem 2 strzały w światło bramki Piasta. Trochę mało.

Yevaud
27-09-2012, 13:32
Zyro dwie asysty.
Bardzo ladnie od 30 minuty wspolprawcowali Zyro, Kucharczyk i Salinas.

Zyro mistrzem PP :) I w poprzednim sezonie najjasniej wlasnie w meczach PP blyszczal.

Fatman
27-09-2012, 14:29
Jedno, co mnie cieszy po ostatnich meczach, to, nawet mimo często nie najlepszej gry pod względem jakości, to przygotowanie motoryczne. Widać, że nasze grajki nie siadają w drugich połowach i jeśli tylko dołożą dobrą grę pod kątem czysto piłkarskim (co przecież już w tym sezonie pokazywali), to o wyniki można być spokojnym.

A za Sulera, to ktoś w tym klubie powinien beknąć:bat:

Mario
27-09-2012, 14:32
Zyro mistrzem PP :) I w poprzednim sezonie najjasniej wlasnie w meczach PP blyszczal.

To tylko świadczy o jego poziomie. Nie ma co ukrywać, że większość klubów zlewa Puchar Polski i wystawiają z reguły słabszy skład niż w lidze.

nevermind
27-09-2012, 14:40
Zyro mistrzem PP I w poprzednim sezonie najjasniej wlasnie w meczach PP blyszczal.

I dlatego ograniczyłbym jego wystepy do rozgrywek o Puchar Polski :lol2:

midzi
27-09-2012, 14:44
Przypomniał mi się ostatni CF jak Kołtoń wchodził w tyłek Michałowi i porównując trzech zawodników na jego pozycji (Kosecki, Żyro i Kucharczyk) stawiał jego ponad pozostałą dwójką. Nie dość, że najmłodszy to jeszcze najlepszy technicznie i nie bazujący wyłącznie na szybkości, a do tego uniwersalny. Jeśli jego uniwersalność ma się sprowadzać do błyszczenia na tle padaki, a zupełnego przechodzenia koło meczy na tle średniaków to ja dziękuję.

voytek
27-09-2012, 15:07
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że tak ganiony zawodnika jest obecnie drugim strzelcem zespołu w lidze (2 gole) a biorąc pod uwagę łączny bilans wypada bardzo dobrze, w 8 meczach [508 minut] 5 bramek i 3 asysty, gdzie przy 10 meczach Radovica [877] 2 bramki 4 asysty, 11 m. Koseckiego [817] 2 bramki 3 asysty, 10 m. Kucharczyka [704] 2 gole 3 asysty to przed nim są jedynie Ljuboja - 10 m. [768] 7g 3a. i Saganowski - 12 m. [917] 7g 3a.

Yevaud
27-09-2012, 17:23
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że tak ganiony zawodnika jest obecnie drugim strzelcem zespołu w lidze (2 gole) a biorąc pod uwagę łączny bilans wypada bardzo dobrze, w 8 meczach [508 minut] 5 bramek i 3 asysty, gdzie przy 10 meczach Radovica [877] 2 bramki 4 asysty, 11 m. Koseckiego [817] 2 bramki 3 asysty, 10 m. Kucharczyka [704] 2 gole 3 asysty to przed nim są jedynie Ljuboja - 10 m. [768] 7g 3a. i Saganowski - 12 m. [917] 7g 3a.

Bo Zyro wszak nie jest ganiony za skutecznosc w meczach z ogorkami tylko za to, ze w meczach przeciw solidnym rywalom gasnie.
Mnie sie wydaje, ze sie wyrobi, jak jeszcze troche pogra. No i kolejna sprawa - on takie nieporadne wrazenie robi, jakby nagle wyrosl i sie jeszcze do swojego wzrostu nie przyzwyczail, nie potrafil skoordynowac pracy wszystkich swoich miesni. Tarry Prattchett o takim napisalby: "Wygladal, jak gdyby sie skladal z samych stawow i lokci".

Bootleg
27-09-2012, 17:54
mi z kolei się wydaje, że on musi mieć ciągłość w graniu. w momencie gdy siada na długo na ławce i wchodzi na 15-20 minut jest przeważnie bezproduktywny. Gdy czuje, że się na niego stawia to gra lepiej. przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie.

beka
27-09-2012, 22:19

no tak, tylko sytuacja wygląda tak samo jak w zeszłym sezonie, czyli statystyki nabija sobie na ogórkach (stąd najczęściej błyszczy w PP) natomiast jak rywal się zrobi poważniejszy to Michaś zatraca skillzy

midzi
27-09-2012, 22:43
Wszak mój imiennik w CF stwierdził, że jeszcze rośnie, więc z koordynacją może mieć jeszcze większe problemy.

LBaLin
17-10-2012, 10:16
Losowanie par 1/4 finału rozgrywek o Puchar Polski, które miało odbyć się dzisiaj o 17:00, zostało odwołane ze względu na mecz Polska - Anglia. Nowy data losowania nie jest jeszcze znana.

Adqs
18-10-2012, 22:24
Losowanie w środę o 17.00

owca
24-10-2012, 17:08
I gramy z Olimpią Grudziądz, jakoś mnie to nie dziwi ;)

EviLmonkey
24-10-2012, 17:19
I gramy z Olimpią Grudziądz, jakoś mnie to nie dziwi ;)

Ciiiiiiiiii. ;)

PS: będzie niesamowita frekwencja na trybunach. Przeciwnik i środek tygodnia. :lol2:

Magik2501
24-10-2012, 18:00
Uhh!! ITI może spodziewać się solidnego zastrzyku pieniędzy! :)

m82
24-10-2012, 20:28
W Grudziądzu aktualnie gra Marcin Smoliński... i we Wrocławiu pewnie znowu stwierdzą, że ktoś nam kulki w losowaniu specjalnie podmienił :kawa:

Edyta:
Nie pomyliłem się, już napisali

Interesujące jest, że niemal wszyscy przewidzieli, że Legia trafi na Olimpię Grudziądz, co się stało. I to w pierwszej parze. Jakby ktoś śledził kulki po włożeniu do pucharu. Fantastycznie ten fakt skomentował poproszony o wypowiedź prezes Jagiellonii Białystok. Stwierdził bowiem, że o tym, że nie liczył na wylosowanie Olimpii, bo ta była zarezerwowana dla Legii. Chciał się nawet o to zakładać ze znajomymi. Przytarł nosa dziennikarzynom. Spruł się Adam Godlewski, który stwierdził, że co prawda Legia wylosowała Olimpię, ale mogła każdy inny klub.

detoxizer
25-10-2012, 15:12
Niebywałe. :lol: On tak naprawdę? Czy poziom zakompleksienia może być aż tak wysoki? :hmm:

nevermind
25-10-2012, 15:14
Niebywałe. :lol: On tak naprawdę? Czy poziom zakompleksienia może być aż tak wysoki? :hmm:

Tym bardziej, ze jego Ślůnsk dostal rywala z tego samego szczebla rozgrywkowego :jamaica:

Alejku Masalama Muhamad
25-10-2012, 16:05
"Ślůnsk" prezesa Jagiellonii?

księciuniu
25-10-2012, 16:10
Nie, Andersena.

detoxizer
25-10-2012, 17:05
Idźmy za ciosem, w finale też wylosowaliśmy najchujowszy Ruch z możliwych. :lol:

zinger
25-10-2012, 21:00
Zupełnie nie wiem czemu wszyscy mają taki problem z tym że losujemy zawsze przeciwnika z niższej ligi. A samych zainteresowanych ktoś kiedyś zapytał kogo wolą? Gwarantuję Andersenowi i tym wszystkim szczekaczom, że pytając kogoś z 2 czy 3 ligi kogo chcą wylosować: Legię czy Śląsk? Każdy odpowie, że Legię. Jak przyjeżdża Legia, to jest święto wszędzie, wszędzie! Ludzie sprzątają w domach, ubierają się odświętnie, bo przyjedzie Legia, która mimo że nie zdobyła mistrzostwa od 6 lat zawsze i wszędzie przyciągnie największe tłumy.

Dlatego płaczki, spójrzcie prawdzie w oczy i przyznajcie, że prawdziwy powód waszej frustracji jest tylko taki, że to was ta Legia nie wylosowała... :wdupe:

Adin
19-02-2013, 11:04
czas odświeżyć :) tydzień do meczu.

Jestem ciekaw przede wszystkim, czy wybiegnie jedenastka szykowana na koronę, czy może da pograć nowym?

Bootleg
19-02-2013, 11:23
Jestem ciekaw przede wszystkim, czy wybiegnie jedenastka szykowana na koronę, czy może da pograć nowym?

ale jak jedenastka szykowana na Koronę?? przecież mecz z Olimpią jest po meczu z Koroną ;)

tkatchuck
19-02-2013, 11:33
Obrona raczej taka jak z Koroną, rotacja może będzie z przodu, ale też fajerwerków bym się nie spodziewał.

Kuciak - Jędza, Żewłak, Astiz, Wawrzyniak - Łukasik, Vrdoljak, Kosa, Rado/Brzyski, Ljuboja - Dwaliszwili

Adin
19-02-2013, 11:37
ale jak jedenastka szykowana na Koronę?? przecież mecz z Olimpią jest po meczu z Koroną ;)

:lol3: nie pije więcej w poniedziałek :gupi:

Jako ciekawostka:

sparing z 13 lutego.

Korona Kielce 0-2 Olimpia Grudziądz
Dariusz Gawęcki 79, Adam Cieśliński 88 (k)

Korona Kielce: Seweryn Derbisz (60 Bartosz Gugulski) - Krzysztof Kiercz (60 Piotr Piwowar), Piotr Malarczyk (60 Kacper Wróblewski), Mateusz Bodzioch, Kamil Sylwestrzak - Ivan Marković (60 Jakub Kotarzewski), Vanja Marković, Bartosz Kwiecień (75 Ivan Marković), Tomasz Foszmańczyk (60 Marcin Cebula, 75 Tomasz Foszmańczyk), Kamil Kuzera - Karol Angielski (78 Krzysztof Kiercz).

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel (70 Daniel Osiecki) - Robert Pisarczuk (70 Grzegorz Gebauer), Michał Łabędzki (70 Sławomir Mazurkiewicz), Marcin Staniek (70 Hubert Kościukiewicz), Adam Banasiak (70 Mariusz Kryszak) - Robert Szczot (70 Adrian Frańczak), Mateusz Górka (46 Marcin Woźniak), Dariusz Kłus, Maciej Rogalski, Marcin Smoliński (70 Dariusz Gawęcki) - Piotr Ruszkul (70 Adam Cieśliński).

warto odnotować, że graczem Olimpii jest Adam Banasiak, oraz Adam Cieśliński byli gracze Legii.

m82
19-02-2013, 12:31
warto odnotować, że graczem Olimpii jest Adam Banasiak, oraz Adam Cieśliński byli gracze Legii.

Zapomniałeś o Marcinie Smolińskim, chyba trochę bardziej znany od powyższej dwójki.

padre
25-02-2013, 11:24
Na szczęście już jutro kolejny mecz i powrót na Ł3. Ciężko sobie wyobrazić inny scenariusz jak zwycięstwo, najlepiej przesądzające o awansie do półfinału.

Pytanie tylko, czy Urban postawi na skład bliższy temu na mecz z GKSem, czy może da szansę tym, którzy z Bełchatowem w lidze nie zagrają.

Wtorek, pogoda, przeciwnik z niższej półki, więc z frekwencją pewnie będzie słabiej.

Ytong
25-02-2013, 12:10
Mecz z Olimpia bedzie moze w TV?

nevermind
25-02-2013, 12:12
Mecz z Olimpia bedzie moze w TV?

tvn turbo.

padre
25-02-2013, 12:14
Ma być na tvn turbo.

e: nevermind szybszy

Beny
25-02-2013, 12:18
Pytanie tylko, czy Urban postawi na skład bliższy temu na mecz z GKSem (...)

Inaczej nie widzę, niech się zgrywają, by w sobotę nie było wstydu większego niż po meczu z Koroną. Brzyski, Jodłowiec i Gruzin na plac. Liczę na to, że będą chcieli pokazać, że mogą już grać w pierwszym składzie w lidze.

Co do wyniku, to trzybramkowa zaliczka przed rewanżem byłaby miła.

GregorAE
25-02-2013, 13:02
Ta Olimpia nie jest wcale taka słaba. Chociaż widziałem tylko jej mecze grane w Grudziądzu. Nie wiem jak prezentują się na wyjazdach, dlatego przydałoby się sprawę awansu rozstrzygnąć już jutro.

Kuciak - Jędrzejczyk, Astiz, Jodłowiec, Brzyski, Radovic, Furman, Łukasik, Kosecki, Ljuboja, Dwaliszwili.

Taką 11 chciałbym zobaczyć.

Helmonder
25-02-2013, 13:28
Kuciak - Jędrzejczyk, Astiz, Jodłowiec, Brzyski, Radovic, Furman, Łukasik, Kosecki, Ljuboja, Dwaliszwili.

Taką 11 chciałbym zobaczyć.

Chu.j ze składem. Kto by to nie był ma zapierdal.ać za dwóch. Chcę zobaczyć pełne zaangażowanie, złość i walkę do ostatniego tchu. Kto nie ma siły ten do budy i wchodzi kolejny, bo jest w kim wybierać. O przód się nie martwię ale obrona ma zagrać na zero!

Bootleg
25-02-2013, 13:29
Za Legionisci.com

Szrek posędziuje z Olimpią Grudziądz

:lol: a na liniach Osioł i Kot w Butach

Lillo
25-02-2013, 15:17

:lol:

A co do meczu, to nieważne jakim wyjdą składem mają ich rozpierdolić

Xytras
25-02-2013, 15:29
tvn turbo.

Na Orange Sport też będzie transmisja

Loko
25-02-2013, 15:45
Ta Olimpia nie jest wcale taka słaba. Chociaż widziałem tylko jej mecze grane w Grudziądzu. Nie wiem jak prezentują się na wyjazdach

No litości, ale akurat jutro ich zasranym obowiązkiem jest wygrana, podbonie rzecz się ma do sobotniego meczu z Bełchatowem.

Adqs
25-02-2013, 19:53
"Więcej niż prawdopodobny" sklad na jutro:
Piotr Jóźwiak @P_Jozwiak

Legia na Olimpię G.: Skaba - Jędrzejczyk, Jodłowiec, Astiz, Wawrzyniak - Radović, Furman, Gol (Łukasik), Brzyski - Saganowski, Dwaliszwili

Grzess
25-02-2013, 20:11
.

Jeśli faktycznie Kuciak ma po sezonie odejść to z Olimpią mógł by zagrać Berezowski.Astiz?Prosze Cie.Ten facet nie dość że kręci nosem na kontrakt to i od dłuższego czasu gra dupe.A prawda jest taka że nie mamy innego wyjścia tylko grać albo Astizem+drugi stoper albo Żewłakiem i w taki sam sposób.Jak dla mnie obydwa są samobójstwem.Jeśli Astiz ma być złem koniecznym to może zacznijmy już teraz wprowadzać tych wspomnianych młodych.I takie luźne pytanie...Ja może zapytam czemu Janek nie spróbuje grać np dwoma napastnikami?Ma teraz jako-taki wybór więc czemu nie.

padre
25-02-2013, 20:12
Jutro zobaczymy wiele zmian w składzie – zagrają ci, co w Kielcach nie zagrali lub też grali mniej. Nie lekceważymy przeciwnika - to, że od początku zagrają Dwaliszwili, Saganowski czy Jodłowiec nie oznacza, że nie chcemy wygrać trofeum.

Co on za przeproszeniem ********?
Chyba ci zawodnicy nie mają zbyt wysokich notowań u trenera...

Adqs
25-02-2013, 21:04
W autokarze (dokąd?- adqs) znaleźli się Janusz Gol i Michał Kucharczyk. Zabrakło Danijela Ljuboi i Jorge Salinasa.

Kadra Legii na mecz z Koroną:

Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Brzyski

Pomocnicy: Janusz Gol, Michał Kucharczyk, Bartosz Bereszyński, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Daniel Łukasik, Dominik Furman, Jakub Kosecki

Napastnicy: Marek Saganowski, Wladimer Dwaliszwili..

swiety1916
26-02-2013, 08:34
Za Legionisci.com

Przypominają się czasy na starej Żylecie: Hej Szrek spójrz za siebie, bo ci Osioł Fionę je.ie! :hyhy:

Breados
26-02-2013, 14:00
Będzie transmisja na tvn turbo?

@Dzięki za cynk.

trzeci
26-02-2013, 14:05
Tak będzie na tvn turbo, a na Orange Sport od 17:15

maradona81
26-02-2013, 14:05
i na tvn turbo i na orange sport:)

Helmonder
26-02-2013, 14:13
Tak będzie na tvn turbo, a na Orange Sport od 17:15

Dla tych co niestety nie mogą iść na Ł3 lub oglądać live to mają szanse na retransmisje dzisiejszej nocy na Orange Sport o 1:30 lub jutro o 12:15

Lillo
26-02-2013, 18:45
ale dziś tiki-take gramy :)

E: no i w dupe :]

Bonhart
26-02-2013, 18:51
Juz ponad pol godziny meczu... mnie to wystarczy...
Szybkosciowo to jest jakis dramat, ze pilkarze Korony ich wyprzedzali to jeszcze rozumiem, ale ze szybsze sa jakies ogory z Grudziadza...?
I jeszcze to rozgrywanie, bez pomyslu, niechlujnie, z zerowa dokladnoscia...
Czarno to widze.

edit: no i tak musialo byc. Zasluzyli sobie bo to co odstawiaja to jakas popelina.

Xevatiz
26-02-2013, 18:52
I oto jest 1:0 ;d

Stout
26-02-2013, 18:52
Grać ******* !!!!!

Pag
26-02-2013, 18:53
Brameczka. Uwiecznienie nędzy i rozpaczy. Z szacunkiem dla "Nędzy".

haven89
26-02-2013, 18:54
i wy chcecie na mistrza isc??:poddaje:

(L)ukas
26-02-2013, 18:55
Dobrze że nie musimy walczyć o utrzymanie.

Stout
26-02-2013, 18:55
Wy.ierdalaj pokemonie na swoje nozownickie forum .

nst
26-02-2013, 18:56
i wy chcecie na mistrza isc??:poddaje:

Tak, bo mamy teoretyczne szanse i nie mamy Sikorskiego ;) Czekaj na swojego tłustego szeryfa z cygarem, może kupi wam 2 zawodników z przeceny :D

Astiz...Denerwuje mnie chłopak. Jasiek, denerwuje mnie trener... Rado podaje trochę nie w czas...
Cienko to widzę, chcą wejść do bramki i wymienić 30 podań. To nie Barcelona. Strzelać jak jest szansa a nie podawać cholera wie gdzie.

Na **** Rado dubluje 10 raz pozycje?

Kamilos
26-02-2013, 18:57
W Kielcach kartoflisko na boisku i nie mogli grać technicznie teraz ciężko stwierdzić co jest nie tak z boiskiem ale nadal chłopaki nie mogą grać swojego :P Ich gra to jedna wielka kpina, takie mecze to oni powinni rozstrzygać po pierwszych 45 minutach i wysłać rywala z bagażem 4 bramek do domu. Wszyscy przypisali im mistrzostwo i puchar polski a tu jeden wielki ch... Z taką grą to niech oni się lepiej spinają żeby załapać się na puchary jakiekolwiek.

Jasper121
26-02-2013, 19:00
O flaszkę idę, że w drugiej połowie zagrają o wiele lepiej... W końcu HT/FT 2/1 piechotą u buka nie chodzi ;)

nst
26-02-2013, 19:01
O flaszkę idę, że w drugiej połowie zagrają o wiele lepiej... W końcu HT/FT 2/1 piechotą u buka nie chodzi ;)

Nie, grają padakę, nie grają nic. Zero szybkości, zero wyjść na pozycję...a bardziej boli brak przyspieszenia i brak schematów. Kosę wprowadzić bo nie widzę żadnej innej możliwości by to chociaż zremisować... JEST DRAMAT.

PS:
:ts:

Skw_
26-02-2013, 19:03
kvrwa, co ten Urban zrobił z tą drużyną...

ra4319
26-02-2013, 19:05
qy03EDdDsBw

Lillo
26-02-2013, 19:05
Gol to jest dramat, na **** on tą ciotę wystawia.

nevermind
26-02-2013, 19:06
To przestaje byc smieszne :]

Sagitarius
26-02-2013, 19:07
Oj, przypomina się drużyna Jasia u schyłku jego kariery w Legii. Oby się w końcu obudzili z tego zimowego snu i zaczęli prosto kopać piłkę.

Loko
26-02-2013, 19:08
Wyglada to słabo a nawet bardzo słabo, zobaczymy czy jakoś odmnienią swoją grę w II połowie. W przecinwym razie naprawdę Janek może pójść w ślady Maciusia...

Breados
26-02-2013, 19:10
Na Legię wystarczy dziś kapka umiejętności i minimalna doza motywacji jaką każdy profesjonalnie wykonujący zawód piłkarz powinien mieć w sobie. Ja nie wierzę, że przez okres przygotowawczy ktoś im skradł czysto piłkarskie umiejętności, więc jedyny problem to CHĘĆ ZAPIERDALANIA, to znaczy jej brak znaczy się. Obudzimy się z ręką w nocniku szybciej niż się to może zdawać.

nict
Urban nie ma farta do początków, nic nie grają. Gola oddać za darmo.

W drugiej połowie mają ich rozjechać.

Bootleg
nie wiem co się z nimi dzieje, ale wygląda to bardzo słabo... i nawet jeśli w 2 połowie strzelą cokolwiek, to zdania nie zmienię...

skrzat
26-02-2013, 19:12
No japier*ole... 1-0 w pierwszej połowie. Co ten Urban wyprawia.
Nasi kopacze powinni zdobyć 3 brameczki w pierwszej połowie i 3 w drugiej.
Do ch*ja z taką grą i takim podejściem.
Zawsze ku*wa tak się jebie. Zarabiają 100k PLN na miesiąc i nie potrafią objechać ogórasów.
Się oplułem od faków...

(L)ukaszns
26-02-2013, 19:16
:cenzura: czy to sie dzieje naprawde,jak sie nic nie zmieni to trzeba bedzie sie nawalic we wtorek :wsciekly:

Przemyś(L)1916
26-02-2013, 19:16
chyba ktoś za niedługo pożegna się z posadą jak tak dalej będzie

Pag
26-02-2013, 19:17
Widocznie za mało zarabiają... może Walter coś sypnie przy Świętach?

lukasz9209
26-02-2013, 19:19
Obawiam się, że ten zespół jest tragicznie przygotowany do rundy, zero jakichkolwiek akcji, same niedokładności a o przygotowaniu fizycznym to już szkoda mówić. W Kielcach nasi byli 2 razy wolniejsi i dziś też na tle 1ligowca też cudów nie ma. Oby to co napisałem nie było prawdą, bo ani nie ma kogo lepszego teraz zatrudnić na trenera, ani też nie ma czasu coś zmienić. Urban chłopie ogarnij tych kolesi bo szlak człwoieka trafia!
WALCZYĆ TRENOWAĆ ... :zly:

symbicort
Przecież to kurva woła o pomstę do nieba :lol: Boże widzisz i nie grzmisz. Niespodziewałem się tego, że Gol jest aż taką pokraczną ciotą :poddaje:

Bonhart
Co wy z tym Urbanem? Olimpie Grudziadz to oni powinni rozjechac majac na lawce tesciowa magazyniera!

Jasper121
26-02-2013, 19:22
Furman do zmiany, fatalnie dzisiaj gra

Skw_
26-02-2013, 19:24
Co wy z tym Urbanem? Olimpie Grudziadz to oni powinni rozjechac majac na lawce tesciowa magazyniera!

Przecież oni doskonale realizują nową-starą taktykę Urbana-Maciusia, czyli długie utrzymywanie się przy piłce w środkowej części boiska. Nie widzisz jak pięknie Astiz do Jodłowca podaje?

E: końcu pierwsza sensowna akcja w tym meczu i bramka

ZdziCHu
26-02-2013, 19:25
nooo w końcu....

lukasz9209
26-02-2013, 19:26
Sagan! :prosze:

detoxizer
Dwaliszwili dzisiaj najlepszy, a ta asysta to potwierdza.

nict
Jedyny plus z dziś to dobre rokowania na duet Dwaliszwili Sagan.

E: Gol...co ten człowiek robi?

skrzat
Dzięki Bogu za Sagana... 1-1

Xtreme
Gruzin narazie jedyny który zasługuje na tą swoją pensyjke..

Efcia
26-02-2013, 19:27
Przecież oni doskonale realizują nową-starą taktykę Urbana-Maciusia, czyli długie utrzymywanie się przy piłce w środkowej części boiska. Nie widzisz jak pięknie Astiz do Jodłowca podaje?

Za Jodłowca gra Żewłakow 8)

Rulkoś
Lado robi dobrą robotę, z GKS od początku powinien już zagrać

Razjel
Gol to *** to co robi dziś Furman to tragedia.

(L)ukaszns
26-02-2013, 19:30
Jedynie chyba Gruzinowi i Saganowi chce sie grac,Furman i i Gol bez komentarza...

B.O.
26-02-2013, 19:32
Urban nie ma farta do początków, nic nie grają. Gola oddać za darmo.

W drugiej połowie mają ich rozjechać.

Jak nikt go nie będzie chciał to dorzucić jeszcze dopłatę!:sedzia:

Stout
26-02-2013, 19:32
Jeśli Urban w kolejnym meczu zrezygnuje z duetu gruzin-sagan to odbiore to jako sabotaż .
I taka refleksja:większość piłkarzy powinna przejść takie problemy zdrowotne jak Sagan.Wtedy by może mieli taka chęć do gry jak on.Oprócz Gola .Tragiczny gość .

detoxizer
26-02-2013, 19:33
Co tutaj się oszukiwać, wygląda to FATALNIE, jak do tej pory.

(L)ukaszns
26-02-2013, 19:35
Wiekszosc naszych zawodnikow to wyglada jakby wrocili po tygodniu biegania po gorach...

skrzat
26-02-2013, 19:37
Radović nieźle gra... wciągu minuty podanie pod nogi obrońców Olimpii i strzał w niebo.

Edit: Troche strasznie wyglądą jak obrońcy Olimpii czytają Radovica

nevermind
26-02-2013, 19:38

:lol2:

nst
Jędza <3 :)

PS: Opierdol i tak Was czeka.

Efcia
To jeszcze ze dwa

Skw_
15 minut biegania i dwie bramki, ale oczywiście nie dało się tak od początku

B.O.
Tylko Gol zlazł z pola gry i nagle wpadł gol. :]

lukasz9209
26-02-2013, 19:40
Szarpiemy strasznie, dobrze że są te stałe fragmenty to może jakoś to się pozytywnie skończy, bo z ackji to cięzko sobie wyobrazić

Jasper121
26-02-2013, 19:42
:lol2:

Szkoda, że nie było chętnych :chytry:

Jeszcze 2 i do Grudziądza może Młoda Legia pojechać ;)

(L)ukaszns
26-02-2013, 19:53
No coz pewnie szykujemy szczyt formy na maj :humorek:

lukasz9209
26-02-2013, 19:54
jak to jest w tym pucharze PL? liczą się bramki wyjazdowe tak jak w LM? tzn jak się skonczy 2-1 i w rewanzu bedzie 1-0 dla Grudziąca to out?

Pigeon
26-02-2013, 20:00
jak to jest w tym pucharze PL? liczą się bramki wyjazdowe tak jak w LM? tzn jak się skonczy 2-1 i w rewanzu bedzie 1-0 dla Grudziąca to out?

Dokładnie tak

nevermind
26-02-2013, 20:05
Na Mareczka zawsze mozna liczyc :raca:

E: Lado 4:1 :D

Efcia
26-02-2013, 20:06
i nie można tak było od początku

kris_jadanek
26-02-2013, 20:06
dobra
kolejna runda pucharu nasza

Ale nie odpowiada ten mecz na pytanie co z tą Legią - pierwsza połowa z serii Podbeskidzie, Piast itd

lukasz9209
26-02-2013, 20:07
należało się Lado jak mało komu dziś :)

Kamilos
26-02-2013, 20:07
Można ku... ? Można. Miejmy nadzieje że limit kpiny z ich strony skończył się w dniu dzisiejszym w 45 min. i teraz już tylko do przodu będzie.

Pigeon
26-02-2013, 20:08
Tak na szybko po meczu.

Dwaliszwili jak najszybciej do pierwszej "11".

Gol jak najszybciej na trybuny.

Obrona cały czas słabo.

tomeck3145
26-02-2013, 20:09
dobra
kolejna runda pucharu nasza

Ale nie odpowiada ten mecz na pytanie co z tą Legią - pierwsza połowa z serii Podbeskidzie, Piast itd

Jak co? 2 do przerwy i zwycięstwo na handicapie 0:2 :P

Jasper121
26-02-2013, 20:10
Tak na szybko po meczu.

Dwaliszwili jak najszybciej do pierwszej "11".

Gol jak najszybciej na trybuny.

Obrona cały czas słabo.

Trzeba będzie wyjść Saganem i Gruzinem w ataku i Ljuboją za nimi i strzelamy więcej niż tracimy :prawi:

Na rewanż mogą rezerwy jechać

jajcarz
26-02-2013, 20:10
Jak co? 2 do przerwy i zwycięstwo na handicapie 0:2 :P

HT/FT - 2/1 po @29.00 chodziło :?

(L)ukaszns
26-02-2013, 20:11
Niech tylko w wyjsciowym skladzie na Belchatow nie zobacze Sagana i Dwaliszwiliego :dziekuje:

nict
26-02-2013, 20:11
Mam nadzieję, że ten mecz pokazał Urbanowi jak ma wyglądać atak w Legii.

Druga połowa lepsza, fragmentali cisnęli, generalnie bez szału.

Antares
26-02-2013, 20:12
A czemu z Koroną graliśmy bez napastnika mając dwa czołgi idealne na tamtych rzeźników? Tak jak w drugiej połowie Legia powinna wyglądać, rywal nawet nie zbliża się do naszego pola karnego, wpadają 4 bramki, a bramkarz najlepszym zawodnikiem rywala.

uho
26-02-2013, 20:12
Pierwsza połowa tragedia, za to w drugiej pełen ogień. Taką Legię chcę się oglądać. To co grał Dwaliszwili z Rado :ucieka:

Pigeon
26-02-2013, 20:13
Niech tylko w wyjsciowym skladzie na Belchatow nie zobacze Sagana i Dwaliszwiliego :dziekuje:

Raczej nie zobaczysz gdzie wtedy Ljuboja ?

((L))ukasz
26-02-2013, 20:15

za nimi, i pewnie by mu to pasowało, pozycja wg mnie super dla niego... a siła rażenia takiego napadu..:)

(L)ukaszns
26-02-2013, 20:16

Dwaszwili na skrzydle,Sagan w ataku a Ljuboja podwieszony pod Sagana ewentualnie lawka moze czas w koncu skonczyc z jego nietykalnoscia jesli chodzi o pierwszy sklad...

Pigeon
26-02-2013, 20:16
za nimi, i pewnie by mu to pasowało, pozycja wg mnie super dla niego... a siła rażenia takiego napadu..:)

Dwoma napastnikami i za nimi Ljuboja ? Nie za Urbana.

Antares
26-02-2013, 20:17

Tam gdzie jego miejsce, czyli za napastnikiem.

Saganowski
Kosecki Ljuboja Dwaliszwili

Tym bardziej, że Rado pauzuje.

detoxizer
26-02-2013, 20:17
Jak tak patrzyłem na pierwszą połowę to miałem skojarzenia z Singapurem... :roll:

Breados
26-02-2013, 20:18
Dwa nazwiska: Dwaliszwili i Sagan, ten duet chcę oglądać na wiosnę i oby w takiej postaci jak w drugiej połowie. Niech Ljuboja w końcu zrozumie, że jest konkurencja w zespole i czas na spięcie dupska.

Loko
Pytanie tylko czemu nie mogli tak zagrać od pierwszej minuty. I tak bura się nalezy za ta padlinę w pierwszej połowie. Wynik dobry, sama gra to szału nie ma, choć w drugiej połowie wygladało to o niebo lepiej.

Antares
Trzeba też dodać, że celność i skuteczność strzałów Furmana niczym Borysiuk. Jeden na 20 mu wyjdzie, a próbuje, próbuje i próbuje.

vois
26-02-2013, 20:19
Oby wszystkie mecze wyglądały jak ta druga połowa.
Brawo dla Urbana za zmiany, szybko pozbywał się najsłabszych ogniw :)
Wawrzyn i Gol ławka i to na długo, a Jodłowiec niech sobie posiedzi na trybunach i poczuje atmosferę, bo chyba mu guma w majtach nie wytrzymała ciśnienia

Luke
26-02-2013, 20:19
Śmiesznie jest poczytać Wasze posty sprzed i z przerwy, a już po 45 minutach niektórzy snują wielkie plany zniszczenia Bełchatowa.:lol2:

Tak jak w drugiej połowie miało być przez 90 minut, a przy okazji do zera.

Pigeon
26-02-2013, 20:21
Tam gdzie jego miejsce, czyli za napastnikiem.

Saganowski
Kosecki Ljuboja Dwaliszwili

Tym bardziej, że Rado pauzuje.

no tak zapomniałem że Rado pauzuje. Jednak miejsce Gruzin to atak.

I pamiętajcie że dziś to był tylko pierwszoligowiec.

detoxizer
26-02-2013, 20:22
W zasadzie tak jak Bełchatów.

cheatman
26-02-2013, 20:23
oczywiście Lado i Sagan, ale chciałbym zwrócić uwagę na postawę Furmana. Odważnie wbiegał pomiędzy obrońców i walczył o każdą piłkę. Szkoda tylko, że nie strzelił bramki.
Cieszy asysta Brzyskiego, lecz grał trochę zbyt statycznie. Za mało pokazywał się kolegom i nie startował do piłek

Antares
26-02-2013, 20:25
Jest Brzyski to jest nadzieja, że w końcu będziemy mieli użytek z masy wolnych i rożnych. Przy dobrej wrzutce komu z głowy strzelić jest. Niech błyśnie z Bełchatowem, bo Wawrzyniak znowu będzie nas raczył swoimi zagraniami w stylu "ups nie zauważyłem rywala wybiegającego mi zza pleców".

Bootleg
26-02-2013, 20:25
Dzisiejsze pozytyw numer jeden to zdecydowanie Dwaliszwili - będą z niego ludzie :brawo:

Sagan też na plus... i to by było na tyle dzisiejszego komentarza.

Antares
26-02-2013, 20:29
A Jędrzejczyk jak zawsze w tej ofensywie niby się włącza, ale żadnych konkretów z jego akcji nie ma. Jak na polskie warunki bardzo dobry w defensywie, bardzo przydatny przy stałych fragmentach. Urodzony stoper.

Domino KG(L)
26-02-2013, 20:31
Mieli wygrać znaczną róznicą bramek aby pewnie jechać na rewanż. To zrobili. Zrobili swoje. Taka ich rola i nie ma co się podniecać tą wygraną. Na plus duuuży Gruzin i Sagan :D

Loko
26-02-2013, 20:33
A co ma niby robić, skoro nie ma do kogo podać?
Trzeba też brać pod uwagę z jakiej pozycji i w jakim meczu próbuje.
Gwarantuję Ci, że jeżeli będzie miał do wyboru strzelić, czy podać do partnera, to raczej zawsze wybierze opcję korzystniejszą dla zespołu.

Spokojnie Dominik, nastepnym razem strzelisz tego Ci zyczymy wszyscy :)

Antares
26-02-2013, 20:34
Gwarantuję Ci, że jeżeli będzie miał do wyboru strzelić, czy podać do partnera, to raczej zawsze wybierze opcję korzystniejszą dla zespołu.

Tak dla przykładu z dzisiejszego meczu akcja w której wkurzył się Urban. Ładnie na prawym skrzydle pokazuje się Radović, a ten strzela 10 metrów obok bramki.

Martwi też Kosecki, bo po wejściu na boisku tak jak w sparingach i w meczu z Koroną (pomimo bardzo ładnej bramki) niewidoczny.

norullez
26-02-2013, 20:38
Wygrali, ale w pierwszej polowie pokazali, ze mistrz rozstrzygnie sie dopiero w maju. :zdziwiony:

Tu powinna byc miazga juz w pierwzych 30 minutach, a cała pierwsza połowa, to jakiś sabotaż :niebij:

Pag
26-02-2013, 20:41
Pierwsza połowa pod buków :) przecież transfery muszą się zwrócić :)

LioneL
26-02-2013, 20:41
czemu niektórzy przypieprzyli się do Ljubo? Dał ku temu podstawy? Koleś w każdym meczu dawał z siebie wdzystko, ZAWSZE pokazuje się do gry, a wręcz jej szuka, a tu pojazdy po nim, że musi spiąć dupę. Z jego nazwiskiem i kasą jaką zarabia to aż dziwne, że mu się chce grać w polskiej kopanej.

Chyba, że niektórzy nie rozumieją, że nie jest to typ pilkarza, który bedzie biegł tyle i tak szybko jak Sagan czy Dwiali.

wprpoland
26-02-2013, 20:51
Dzisiaj trzeba pochwalić szczególnie Sagana i nasz nowy nabytek Dwaszwilego który pokazał że ma ogromny potencjał i będzie dużym wzmocnieniem.
Ciekawe było ustawienie z Saganem,Gruzinem i cofnietym Ljuboją na skrzydłach Rado i Kosa.

I połowa - tragedia
II połowa - tak powinno wyglądać nasza gra.

Antares
26-02-2013, 20:53
Widocznie tez dostał polecenie od trenera, aby próbować strzałów z daleka. No ale nie za wszelką cenę. I tu się zgadzamy.

Po meczu powiedział, że przez pół roku nie będzie próbował strzałów z dystansu:oczko:

R.
26-02-2013, 21:00
Jodłowca już dopadł efekt Machowskiego? ;)

Kijek
26-02-2013, 21:19
Brzyski i Dwaliszwili - super.
Jodłowiec, Gol :lol:

Niestety z takimi piłkarzami jak Gol czy Jodłowiec wyżej nie podskoczymy. Tak jak widać, że Dwaliszwilii to kazał piłkarza to Jodłowiec w obronie nic nie zmienia.