PDA

Zobacz pełną wersję : Wybiegamy w przyszłosc...

brevery
20-05-2003, 08:27
Pewnie powiecie, ze troche za daleko wybiegam myślami ale mnie to troche zaniepokoiło.Mianowicie we wczorajszych wiadomościach TVP 1 pan Listkiewicz mowił, ze od przyszłego sezonu wszystkie kluby przystępujace do rozgrywek ekstraklasy beda musiały przedstawić budżet ktory ma pokryc wszystkie wydatki klubu.O stadionie nie wspominam bo tu na szczescie miescimy sie w wymaganych normach.Wiec jesli Legia nie poprawi swojej sytuacji finansowej do sierpnia to moga byc dłuze kłopoty z przypuszczeniem nas do rozgrywek o mistrzostwo Polski. No i co o tym sadzicie?Bo ja sam już niewiem :hmm: Pzdr

bemowiak
20-05-2003, 08:33
nie sądze żeby taka sytułacja miała miejsce.Praktycznie każdy mecz Legii pokazuje C+ więc jak by Legii nie było w lidze to i C+ by pewnie przemyślał sens dalszej współpracy a gdyby odszedł to by padło większość klubów,więc mam nadzieje że nic takiego sie nie stanie

takie jest moje zdanie :)

kamyk
20-05-2003, 08:46
nio niezle ale listkiewicz nie posunal by sie do takiego stopnia bo nasza liga to 50% wartosc przedstawia legia w tej lidze wiec nie bedzie nawet takiej mozliwosci bo pupada jeszce gorzej ta liga niz teraz jest!

Yevaud
20-05-2003, 08:54
Listek dużo zapowiada. Walczy o licencje, jak lew! Muszą być zadaszone trybuny! - krzyczy niczym trybun ludowy. A potem siada na Polonii pod dachem ( :buhaha: ) i udaje, że wszystko ok.

Legia domknie budżet. Więcej forsy od C- , ewentualnie mniejsze wypłaty dla piłkarzy (np. Vukovicowi bym po tym sezonie obnizył pobory). i jedziemy.

A wybiegając w przyszłość - oto skład, jaki sobie wyobrażam:
Boruc - Golański-Magiera-Jarzębowski-Szala - Wróblewski-Surma-Zganiacz-Sokołowski - Saganowski-Kucharski.

Pozdrawiam

Jawor_CDR
20-05-2003, 10:07
hmm... wygląda to nie ciekawie bo jesli to prawda to faktycznie, znalezienie kasy na wszystko w tak krotkim terminie, to bedzie problem dla dzialaczy Legii. Jednak nie tylko Legia miala by z tym problemy, tylko pewnie z pól ligi, wiec mysle ze jak na razie przepis bedzie "w zawieszeniu", tylko na papierze.

MaxyM
20-05-2003, 10:25
Ja po zeszłotygodniowym Sportowym Forum też się nad tym zastanawiałem. W tej chwili nie ma paniki, więc prawdopodobnie wszystko zostanie uregulowane do końca sezonu, zresztą nie wierzę by Legia została zdegradowana, zawsze ktoś się znajdzie (chodzi mi o sponsora), który pomorze naszej drużynie, długi nie są jak w Barcelonie. Zresztą chyba w razie czego Zajarczyk odsprzeda akcje, bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, by nie odsprzedał i z premedytacją by tym samym zdegradował Legię za długi.

Kawa
20-05-2003, 10:28
Boruc - Golański-Magiera-Jarzębowski-Szala - Wróblewski-Surma-Zganiacz-Sokołowski - Saganowski-Kucharski.

No niewiem czy dobrze byśmy skonczli :hmm: Obrona dość słaba, Wróbel niezbyt pewny, Zganiacz bez doświadczenia.

Wątplwe żeby nie dopuścili Legii do rozgrywek.Poza tym to gdyby Legia nie mogła zagrać w przyszłym sezonie w "ekstraklasie" to także połowa klubów w tym kochana Polonia.

C@mo
20-05-2003, 14:44
Poza grodziskiem, wislami z kraka i plocka amica i lubinem , lechem to wszyscy maja klopoty z kasa.... a przecie polowy ligi nie zdegradują

szczepan
20-05-2003, 15:47
Wiele zalezy od tego ktore miejsce zajmiemy i czy bedziemy grac w pucharze UEFA! Bo jezeli tak to napewno znajdzie sie jakis dobry pozadny sponosor ktory na dzien dobry bedzie mial reklame w p.uefa a to pomoze przy budowaniu druzyny ktora walczylaby o LM!
ja wciaz licze na jakis browar... :D

swierqu
20-05-2003, 15:48
Listkiewicz duzo mowi, bo mowic musi a w sierpniu wszystko i tak przejdzie (no moze z wyjatkiem krytej na poloni :buhaha: ). Przeciez nie zdegraduja polowy ligi za brak budzetu na caly sezon. A co do ligi to uwazam ze w Polsce powinno byc 18 zespolow pierwszoligowych, a nie 16 czy 12. Na budowe i modernizacje stadionow pieniazki powinien (chociaz w czesci ) wylozyc totolotek, ktory w ostatnich latach budowal tylko baseny, lodowiska i skocznie w wisle :buhaha: .

aaadamm
20-05-2003, 17:52
Dla mnie ta wypowiedz Listka byla bardziej taka pod publiczke...ze bedzie super...swietnie...stadiony bezpieczne....gramyw Lidze Mistrzo...takei gadanie bez celu, aby cos powiedziec

Yevaud
21-05-2003, 10:41

No niewiem czy dobrze byśmy skonczli :hmm: Obrona dość słaba, Wróbel niezbyt pewny, Zganiacz bez doświadczenia.

Wątplwe żeby nie dopuścili Legii do rozgrywek.Poza tym to gdyby Legia nie mogła zagrać w przyszłym sezonie w "ekstraklasie" to także połowa klubów w tym kochana Polonia.

Alez to jest skład na przyszłość! Za dwa lata, zakładając, że do wielkich rewolucji w składzie nie dojdzie.
Obrona mądrzejsza doświadczeniem będzie mocniejsza. Wróbel przestanie łapać kontuzje i wyleczy Krzynówka i Kosowskiego z marzeń o grze na lewym skrzydle reprezentacji Polski, Zganiacz będzie też już bardziej doswiadczony, a może nawet będzie dostawał szanse w reprze.
W ataku obok Sagana (pierwszej gwiazdy naszej ekstraklasy) występował będzie Kucharski, którego w końcówkach zastepować bedzie Kruczek (rocznik 85 - kilka bramek dla Legii II). Rozmarzyłem się....
(mozne jeszcze dodać, że asystentem trenera będzie Jacek Zieliński, albolepiej niech Zielek szkoli młodych obrońców)