PDA

Zobacz pełną wersję : Fejsikowe akcje kibolowe czyli info gdzie wysmiewać bałwaństwa "ałtorytetów" dziennikarskich :)

Strony : [1] 2

ku(L)fon
21-06-2012, 15:34
http://i45.tinypic.com/y164w.png
http://www.facebook.com/pages/Rafa%C5%82-Bryndal/151549654928992?ref=pb

Kolejny "ekspert" od kibolstwa uważa, że za zamieszki uliczne odpowiada...pzpn :)

mort
21-06-2012, 17:31
Ostatnio modne na forum jest wrzucanie najrózniejszych bałwaństw wypisywanych przez "ałtorytety" a następnie zazwyczaj w ciagu kilku minut od wrzucenia linka na forum dyskusja odwraca sie o 180 stopni :lol:

zakładam jeden temat,żeby nie trzeba było biegać po 100 tematach ;)

Z.
21-06-2012, 17:39
Bryndal jest kibolem Czarnych? Bo w ostatnim przeglądzie jest jego mała fotka w czarno czerwonym szaliku?

:cool:

Pan Artysta
21-06-2012, 17:55
tak jest czarna kurw@

ku(L)fon
21-06-2012, 18:01
Jakby nie było, niby głupie ale takie akcje na fejsbuku mogą wymusić na "ofierze" nie kontrolowane reakcje np. takie jak u Roberta :* http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-lukasza-adamskiego/30869-jak-dlugo-mozna-tolerowac-histerie-biedronia-tym-razem-posluzyl-sie-dzieckiem-w-walce-z-homofobia

mort
22-06-2012, 05:45
redaktor Bryndal chyba nie odpowie :lol:

taki sam jak Olejnikowa lub Newsweek, odpisują tylko na głosy zachwytu :D

Esk
22-06-2012, 07:11
Wojewódzki i Figurski tym razem o gwałceniu Ukrainek. Prezes Eska ROCK: Oni tylko obnażają stereotypy

Kolejny skandal ze słynnym radiowym duetem w roli głównej. Kuba Wojewódzki i Michał Figurski na antenie Radia Eska ROCK pozwolili sobie wczoraj na kilka bardzo niewybrednych żartów pod adresem Ukrainek po wtorkowym meczu Ukrainy z Anglią. Internauci zawiązali na Facebooku grupę sprzeciwiającą się "chamstwu" dziennikarzy.

Związek Ukraińców w Polsce w sprawie "skandalicznej wypowiedzi" Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego złożył skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz, pełnomocniczki rządu ds. równego traktowania. Do prokuratury miało też trafić doniesienie o popełnieniu przestępstwa - podało Radio Wnet.

"Gdyby była ładniejsza, tobym ją zgwałcił"

A poszło o środową audycję "Porannego WF-u" na antenie Radia Eski ROCK, w której dziennikarze w niewybrednych słowach skomentowali wtorkową przegraną Ukrainy z Anglią:

Wojewódzki: A wiesz co ja wczoraj zrobiłem po tym meczu z Ukrainą?
Figurski: No?
W: Zachowałem się jak prawdziwy Polak...
F: Kopnąłeś psa.
W: Nie, wyrzuciłem swoją Ukrainkę.
F: A to dobry pomysł... Mi to jeszcze nie przyszło...
Wiesz co? Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę.
W: Wiesz co, to ja swoją przywrócę, odbiorę jej pieniądze i znowu wyrzucę.
F: Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił.
W: Eee... Ja to nie wiem, jak moja wygląda, bo ona ciągle na kolanach.

Oburzeni internauci założyli także grupę na Facebooku "Powiedz chamstwu Wojewódzkiego i Figurskiego: NIE". A na niej opisali, jak dziennikarze "dali piękny pokaz chamstwa w stosunku do ludzi narodowości ukraińskiej i braku szacunku do kobiet, których ciężka sytuacja materialna zmusiła do pracy w charakterze pomocy domowej w Polsce".

"Nie poniżyli kobiet - wręcz przeciwnie"

W obronie swoich pracowników tymczasem stanął prezes Radia Eska ROCK SA Bogusław Potoniec. W oświadczeniu, przytoczonym przez jednego z działaczy grupy na Facebooku, Potoniec tłumaczy, że "prezenterzy często wcielają się w różne role, aby obnażyć i wyśmiać małostkowość niektórych Polaków oraz krzywdzące schematy, którymi się kierują".

"Rozmowa prowadzących nie miała na celu obrażania i poniżania kobiet pochodzących z Ukrainy, wręcz przeciwnie - miała na celu obnażenie i poddanie krytyce funkcjonujących w części polskiego społeczeństwa (i na szczęście tylko w nikłej części) niesprawiedliwych stereotypów na temat Ukrainek" - podkreślał szef radiostacji.

EviLmonkey
22-06-2012, 08:04
Figurski! Co?!!! RESPECT!

:rotfl2:

Haha No i mamy błazna z Narodowego w pełnej krasie. ;) Ale o tym jakoś nikt nie pisze, że koleś "reprezentował" polską myśl rozrywkową na euro hehe

Esk
22-06-2012, 08:14
W związku z rasistowskim zachowaniem dziennikarzy Eski ROCK " chciałam jeszcze raz zaapelować do polskiego wymiaru sprawiedliwości, aby potraktować "banditierkę medialną" odpowiednio i surowo. Nie potrzeba zmieniać prawa, proszę prokuratury i sądy o surowe potraktowanie tego typu przestępstw "

:]

casual
22-06-2012, 08:32
Totalne zbydlecienie tych dwóch pseudogwiazdorów W. i F.

Gdyby ktoryś sam popracował z raz w życiu fizycznie czy musiał osobiscie pozcierać na kolanach kurze w domu, to może by docenił prace tych ludzi w Polsce. Dla przyjemności tu nie przyjezdzają.

Co za buce jebane, no po prostu nie mieści mi sie w głowie jak mozna być taką zdemoralizowana kurwą.

A zresztą na marginesie- Ukrainki są pięknymi i przesympatycznymi kobietami. Kto byl z wizytą np. we Lwowie, ten potwierdz (to bez większego znaczenia dla tej sprawy, ot na marginesie).

karakan
22-06-2012, 08:47
Czego wymagacie od synalków prokuratora w PRL i dyrektora FOZZ?

casual
22-06-2012, 08:52
Czego wymagacie od synalków prokuratora w PRL i dyrektora FOZZ?

Od nich nic, wiadomo- jaki ojciec taki syn.

Ale sprawe trzeba nagłośnić jaki się da, również przez akcje na fb, tu link:

http://www.facebook.com/events/401274876577033/

Pózniej takie szczury są idolami malolatów- to jest realny problem.

Peace
22-06-2012, 10:06
Oni chyba bardziej chcieli wrzucić tym których najbardziej nienawidzą i z których najczęściej się naśmiewają przy rechocie gawędzi:

Wojewódzki: A wiesz co ja wczoraj zrobiłem po tym meczu z Ukrainą?
Figurski: No?
W: Zachowałem się jak prawdziwy Polak...(nawiązanie do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o dzieleniu narodu na prawdziwych Polaków, która naprawdę nigdy nie padła i za którą Zalewska musiała przeprosić, czyli kolportowanie fałszywego obrazu rzeczywistości)
F: Kopnąłeś psa. (w sensie, że PiSowiec kopnął psa i dalej też bohaterem jest wstrętny PiSowiec)
W: Nie, wyrzuciłem swoją Ukrainkę.
F: A to dobry pomysł... Mi to jeszcze nie przyszło...
Wiesz co? Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę.
W: Wiesz co, to ja swoją przywrócę, odbiorę jej pieniądze i znowu wyrzucę.
F: Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił.
W: Eee... Ja to nie wiem, jak moja wygląda, bo ona ciągle na kolanach.

... sęk w tym, że w tle jeszcze wrzucili kobietom(a tak walczą z dyskryminacją i równouprawnieniem) i całemu narodowi ukraińskiemu, ale tak naprawdę zaprezentowali 'stały poziom'.

casual
22-06-2012, 10:09
Tradycyjnie nie spadnie im zapewne włos z głowy, jak zwykle zero konsekwencji, no ale tak jak mówię- warto sprawe naglośnić. Nie pierwszy to i nie ostatni zapewne wybryk tego głupkowatego duetu.

ku(L)fon
22-06-2012, 10:10
Od nich nic, wiadomo- jaki ojciec taki syn.

Ale sprawe trzeba nagłośnić jaki się da, również przez akcje na fb, tu link:

http://www.facebook.com/events/401274876577033/

Pózniej takie szczury są idolami malolatów- to jest realny problem.

Lepiej tu:

K.Wojewódzki (swoją drogą nie wiedziałem, że ma tylu fanów na fb ) : http://www.facebook.com/pages/Kuba-Wojew%C3%B3dzki/29836597868?ref=pb

M.Figurski: http://www.facebook.com/pages/Micha%C5%82-Figurski/121559874535883

Peace
22-06-2012, 10:19
K.Wojewódzki (swoją drogą nie wiedziałem, że ma tylu fanów na fb )Ja niestety wiedziałem.

Jest to jeden z najpopularniejszych profili w Polsce.

Doskonale pokazuje jak 'inteligentny' mamy naród.

Repatriant
22-06-2012, 11:00
Ja niestety wiedziałem.

Jest to jeden z najpopularniejszych profili w Polsce.

Może tego nie wiesz ale w tym narodzie są jeszcze tacy którzy pierdolą te fejsbunie a zwłaszcza kretynów udzielających się tam. W związku z tym nie generalizowałbym:cinkciarz:

Parasol44
22-06-2012, 11:16

To doskonale pokazuje jak Naród był indoktrynowany pod hasłem "róbta co chceta", więc robią. Inteligencja w tym konkretnym przypadku nie ma nic do rzeczy. Tu chodzi o zasady, wartości.

karakan
22-06-2012, 11:38
Nie bardzo rozumiem te oburzenie na post Peace.

Kogo Wy oszukujecie?Siebie chyba..

Cynamonka
22-06-2012, 11:50
Można tak powiedzieć, że para Wojewódzkiego z Figurskim to już od dawna z obrażania innych uczyniła sobie stałe źródło dochodu. Kwestia, że jest na to "popyt" pokazuje jakie mamy społeczeństwo - taka jest rzeczywistość. Jedna ich sprawa dot. obrażania uczuć religijnych została umorzona przez prokuraturę, a następna dot. tego murzyna znajdzie swój finał w sądzie, bo chyba wniesiono akt oskarżenia. Pytanie, tylko jaki będzie wyrok.
Mnie zastanawia jedno, jak do tej pory nie było mowy o odpowiedzialności cywilnej tych panów, a dobra osobiste nie jednej osoby naruszyli. Widać, niektórym wolno więcej.

księciuniu
22-06-2012, 11:54
Bo to wszystko zależy kogo obrażają.
Za jazdy po pisowcach czy katolach zbiorą tylko pochwały, za murzyna już coś tam im sie oberwało, a jakby spróbowali zażartować z lewicującego homoseksualisty semickiego pochodzenia... :nie:

casual
22-06-2012, 11:55
Warto też pamietać jak Ci dwaj zachowywali sie po Smoleńsku.

Cynamonka
22-06-2012, 12:02
Bo to wszystko zależy kogo obrażają.
Za jazdy po pisowcach czy katolach zbiorą tylko pochwały, za murzyna już coś tam im sie oberwało, a jakby spróbowali zażartować z lewicującego homoseksualisty semickiego pochodzenia... :nie:

W przypadku obrażania swojego środowiska nie są specjalnie aktywni :look:

Parasol44
22-06-2012, 12:06
Nie bardzo rozumiem te oburzenie na post Peace.

Ja się nie oburzam, tylko takie zachowanie nie ma nic wspólnego z inteligencją, tylko wychowaniem. Co ma inteligencja to bycia przyzwoitym człowiekiem, nic. Wojewódzki i Figurski to wychowawcy młodych , nowoczesnych Polaków, przecież robią to od zawsze. Po to zostali stworzeni i wymyśleni.

karakan
22-06-2012, 12:09
Zawsze mi się wydawało ,że ludzi inteligentni nie mogą być stadnym bydłem, które idzie zgodnie z przekazem medialnym.

Parasol44
22-06-2012, 12:16
Ale oni już nigdzie nie idą, tylko tak zostali wychowani. To jest ich.

koolherc
22-06-2012, 12:17
U lizusa w papierowym wydaniu 25/2012 artykuł pt: "Tłumienie kibola" autorstwa Violetty Krasnowskiej - Sałustowicz.
Przytoczę mały fragment ;)
"Różnicę między kibicami widać najlepiej 12 czerwca, w czasie meczu Polski z Rosją. W strefie kibica w Warszawie młode pary, kobiety i dzieci. Za dwuipółmetrowym płotem na Marszałkowskiej i w Alejach Jerozolimskich kibole: ogoleni, w bluzach z kapturami, groźne napisy, miecze, zaciśnięte pięści. Tłuką się z policją. "

karakan
22-06-2012, 12:23
Ale oni już nigdzie nie idą, tylko tak zostali wychowani. To jest ich.

Idą idą..cały czas.

Czyli wg Ciebie Ci ludzie są inteligentni?

KBK
22-06-2012, 13:09
Problem w z tymi dwoma pedałami nie leży w ich chamskich żartach. Mnie to zupełnie nie rusza, zdarzało mi się widzieć dużo bardziej chamskie żarty, również wśród kibolskiej braci, więc oburzenie niektórych niezbyt do mnie przemawia.

Problem leży w porażającej hipokryzji. Za żarty choćby trochę ocierające się o poziom W i F osoba o prawicowej proweniencji była by z mediach totalnie zniszczona, a spora część prawicy przyłączyła by się do krytyki. Widać wyraźnie różnicę w tym na co mogą sobie pozwolić osoby publiczne w zależności od środowiskowego pochodzenia.
Dlatego warto to nagłaśniać i wywierać presje, ale nie przez krzyczenie o rasizmie i dyskryminacji kobiet, uderzanie w takie polit poprawne tony przez część prawicy budzi moje politowanie i niechęć. Nie akceptuje tego odrzucania PC poza momentami kiedy jest dla nas wygodne.
Ich zachowanie to chamstwo, w dodatku suto opłacane, to powinno wystarczyć do krytyki.

Inna kwestia to ta jego popularność na facebooku. Też sobie nie zdawałem sprawy, nie mam tam bardzo wielu "znajomych", ale aż 21% z nich(obliczyłem ;) ) to jego fani. Patrzę po osobach i poza naprawdę nielicznymi wyjątkami, są to ludzie których raczej nie mogę zaliczyć do ponad przeciętnie inteligentnych czy mających jakąś nietuzinkową osobowość, raczej przeciętniaki. To jest właśnie jego target.
Patrzę na jego wpis, pajac przyrównuje się do filmów Almodovara i pisze, że blisko mu do Gombrowicza i Mrożka. Och, ale inteligent, na poziomie ale też na luzie, nie to co jego krytycy, warto go lubić - myślą sobie przeciętniacy, a w prawie każdej jego wypowiedzi są jakieś wątki antyprawicowe lub antypatriotyczne. I tak to się kręci.

karakan
22-06-2012, 13:11
Mylisz żart wśród kolegów z żartami na antenie radia.To jest spora różnica.

KBK
22-06-2012, 13:22
Zdaje sobie sprawę, że co innego publiczna wypowiedź a co innego żarty wśród kumpli. Chodzi mi jednak o to, że samemu nie będąc świętym jeśli chodzi o górnolotne żarty, nie mogę wykrzesać w sobie wielkiego oburzenia na żarty z Ukrainek tylko dlatego, że zrobiła to postać której nie lubię. Podobnie miałem przy okazji Hindusa z PiSu.

Większym problemem w tych przypadkach jest dla mnie to co opisałem niżej, czyli totalna hipokryzja mainstreamu i fanów KW.

Inna sprawa w tym kontekście, to na jakie żarty sobie pozwala Kubuś w swoim towarzystwie. To dopiero byłoby oburzonko opinii publicznej.

Maksi
22-06-2012, 13:47
Ciekawe ilu naszych kibicow glosowalo na jednego z większych wrogów wewnętrznych naszego kraju - kurwę Palikota co Ruskim marsze w Polsce organizuje a Polakom blokuje.....

to tak w ramach moich 3 groszy dotyczących "bydła", "sterowania" ,"oglupiania" itp

ku(L)fon
22-06-2012, 13:49
Jest i on!! każdy powinien mieć go w znajomkach http://www.facebook.com/andrzej.bobowski?sk=info

Ruch Poparcia Palikota (chyba ma najwięcej "znajomych" na fb ze wszystkich partii)http://www.facebook.com/NowoczesnaPolska?ref=ts

a tu PO (jeszcze jest możliwość dodawania komentarzy nieprzychylnych :) ) http://www.facebook.com/PlatformaObywatelska

Joanna Mucha http://www.facebook.com/joannamucha

oraz ktoś na czasie .... http://www.facebook.com/KubaBlaszczykowski , polecam nie które posty np. "Drogi Kubo!
Zarówno Ja, jak i moja koleżanka Joanna ( szczególnie ona) jestesmy Twoimi wielkimi fankami. Joasia od dziecka jest wierną fanką piłki nożnej. Miłość do footballu zaszczepił w Niej Jej ojciec. W zwiazku z powyższym uprzejmie proszę o autografy wszystkich członków Naszej Reprezentacji. Dla Asi byłaby to wielka niespodzianka i najpiękniejszy prezent, jaki mogłaby sobie wyobrazić, natomiast dla mnie byloby wielka przyjemnością zobaczyć radość na Jej twarzy i nieprawdopodobne szczęście. Ta dziewczyna ma gołębie serce i zasługuje na taki niecodzienny prezent. Z całego serca proszę o spełnienie tego Jej wielkiego marzenia.
Pozdrawiam, Monika
Mój e-mail: monika.dziewiecka@op.pl"

SPQR
22-06-2012, 22:19
Już samo posiadanie konta na facebooku to przejaw zatajonego lewactwa i odchylenia komunistycznego ... . :]

A na serio.

Ludziom się w dupach popierdoliło. Te wszystkie kliki, pościki i inne gówna są absolutnie nic warte. Nie szkoda wam czasu, aby się w to bawić? Tyle mówimy o tym, że nie wolno ufać mediom (bo łżą jak psy... chociaż ja tam nigdy załganego psa nie spotkałem i raczej powinno się mówić "łżą jak dziennikarze"). A sami się dajecie wkręcać w to, że jakaś kretyńska grupa na fb, jakieś kliknięcie guziczka coś kogoś obchodzi i może coś zmienić. To część kampanii promowania tego portalu.

Lepiej po prostu robić swoje, a na debili, choćby takich jak duet W-F zwyczajnie olewać. Im się będzie o nich mówić, tym lepiej. Jak dla mnie, nazwać któregoś z nich dziwką, to ... obraza dla wszystkich dziwek.

radman
22-06-2012, 22:27
(...)
Inna kwestia to ta jego popularność na facebooku. Też sobie nie zdawałem sprawy, nie mam tam bardzo wielu "znajomych", ale aż 21% z nich(obliczyłem ;) ) to jego fani. Patrzę po osobach i poza naprawdę nielicznymi wyjątkami, są to ludzie których raczej nie mogę zaliczyć do ponad przeciętnie inteligentnych czy mających jakąś nietuzinkową osobowość, raczej przeciętniaki. To jest właśnie jego target.

Zmień znajomych, w sensie te 21%;)

MaCieJeWski
22-06-2012, 23:46
oraz ktoś na czasie .... http://www.facebook.com/KubaBlaszczykowski , polecam nie które posty np. "Drogi Kubo!
Zarówno Ja, jak i moja koleżanka Joanna ( szczególnie ona) jestesmy Twoimi wielkimi fankami. Joasia od dziecka jest wierną fanką piłki nożnej. Miłość do footballu zaszczepił w Niej Jej ojciec. W zwiazku z powyższym uprzejmie proszę o autografy wszystkich członków Naszej Reprezentacji. Dla Asi byłaby to wielka niespodzianka i najpiękniejszy prezent, jaki mogłaby sobie wyobrazić, natomiast dla mnie byloby wielka przyjemnością zobaczyć radość na Jej twarzy i nieprawdopodobne szczęście. Ta dziewczyna ma gołębie serce i zasługuje na taki niecodzienny prezent. Z całego serca proszę o spełnienie tego Jej wielkiego marzenia.
Pozdrawiam, Monika
Mój e-mail: monika.dziewiecka@op.pl"

To pewnie ta sama http://www.forum.legionisci.com/member.php?u=58828

ku(L)fon
23-06-2012, 09:08
Już samo posiadanie konta na facebooku to przejaw zatajonego lewactwa i odchylenia komunistycznego ... . :]

A na serio.

Ludziom się w dupach popierdoliło. Te wszystkie kliki, pościki i inne gówna są absolutnie nic warte. Nie szkoda wam czasu, aby się w to bawić? Tyle mówimy o tym, że nie wolno ufać mediom (bo łżą jak psy... chociaż ja tam nigdy załganego psa nie spotkałem i raczej powinno się mówić "łżą jak dziennikarze"). A sami się dajecie wkręcać w to, że jakaś kretyńska grupa na fb, jakieś kliknięcie guziczka coś kogoś obchodzi i może coś zmienić. To część kampanii promowania tego portalu.

Lepiej po prostu robić swoje, a na debili, choćby takich jak duet W-F zwyczajnie olewać. Im się będzie o nich mówić, tym lepiej. Jak dla mnie, nazwać któregoś z nich dziwką, to ... obraza dla wszystkich dziwek. A ja myślę, że warte co pokazał przykład Biedronia, który takich ataków nie wytrzymuje i się nie kontroluje przez co traci.

spotter_spotterow
23-06-2012, 15:50
Cała ta osoba Jakuba W. została przywołana tylko dlatego, żeby pokoleniu 85+ najebać we łbach przed wyborami 2005. Taka michnikowszczyzna dla najmłodszych.

Jak by nie było, to kiedy tak mówiłem przed 2005 wielu idiotów mnie miało za idiotę ;) Teraz wszyscy drą mordy "je*ać TVN". :lol:

tylkoontamstoi
23-06-2012, 16:06
Zdaje sobie sprawę, że co innego publiczna wypowiedź a co innego żarty wśród kumpli. Chodzi mi jednak o to, że samemu nie będąc świętym jeśli chodzi o górnolotne żarty, nie mogę wykrzesać w sobie wielkiego oburzenia na żarty z Ukrainek tylko dlatego, że zrobiła to postać której nie lubię. Podobnie miałem przy okazji Hindusa z PiSu.

No właśnie.

Żebym ja nie musiał przypominać wam waszych pojazdów po niewinnych Rumunach przy okazji meczu z Rapidem. :lol:

ku(L)fon
24-06-2012, 11:54
Stokrotka w obronie Kubusia http://i50.tinypic.com/sovf3t.png
http://www.facebook.com/pages/Monika-Olejnik/155449451181502

Peace
24-06-2012, 12:21
Miłość bywa ślepa :lol2: (http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179169_380877108638734_1721079272_n.jpg)

ku(L)fon
25-06-2012, 08:30
Ultras nr 1 polskiej kadry narodowej ! T.Zimoch http://www.facebook.com/tzimoch?sk=wall

casual
25-06-2012, 08:34
Mylisz żart wśród kolegów z żartami na antenie radia.To jest spora różnica.

Do-kła-dnie.

Prywatnie to niech sobie gadają co chcą. Na antenie radiowej pewnych granic przekraczać jednak nie powinni, a robią to regularnie.

ku(L)fon
27-06-2012, 20:24
http://www.facebook.com/events/410223219028488/

a tu mu można skrobnąć co nie co :) http://www.facebook.com/TomaszZimochfunpage

Wojciech Pobrotyń
Panie Nadredaktorze, wspaniały pomysł z flagą na Narodowym. Z słowami Dziękuję też super. Ja bym słowa te we wszystkich językach drużyn, które grały na EURO + mniejszą czcionką innymi językami Europy. :)
Będę na Półfinale będę miał wymalowną twarz z jednej strony flagą niemiecką, z drugiej włoską a koszulkę i flagę będę miał BIAŁO-CZERWONĄ.

Panie Tomku, a co Pan powie na to, żebyśmy niczym Irlandczycy "The Fields of Athenry" mieli jakąś piosenkę, która po prostu fajnie brzmi, a niekoniecznie ma piłkarski tekst, która wiązałaby się z dopingiem reprezentacji Polski tak naturalnie, że 20, 30, 50 tysięcy kibiców potrafiłoby ją zaśpiewać? "Deszcze niespokojne" mają w refrenie fajny tekst, ale chyba nie będą robić odpowiedniego wrażenia. Siatkarze mają "Pieśń o małym rycerzu", może warto pójść w takim kierunku?

P. Tomaszu a może teraz (po sukcesie z mega flagą) zajmie sie Pan stroną muzyczną? może jak kibice siatkarzy kibice piłkarzy mogliby coś poza Polacy biało czerwoni i Polacy nic sie nie stało? gdzieś zniknęło spoko koko ale sa cudne przeróbki błagam proszę się zabrac za tę stronę kibicowania pozdrawiam i gratuluję cudnie na radiwy przekaz ukazywanych i przenoszonych emocji stadionowych. tak trzymac

Pan Artysta
27-06-2012, 21:12
Zimoch bałwan nie podjął walki :(
szkoda - coś napisał ale skasował - lipa

ku(L)fon
27-06-2012, 21:13
mnie zablokował :/ i usunął nie wygodne posty m.in. filmiki z sektorówkami z wcześniejszych meczów kadry

Pan Artysta
27-06-2012, 21:17
:lol:

ku(L)fon
27-06-2012, 21:29
Tomasz Zimoch Traktuję Panią poważnie i dlatego rozpocząłem dyskusję, ale widzę, że Pani poważnie nie chce rozmawiać. Nie lubię plotek i fałszywych informacji. Nikt nie zwracał się do kibiców Śląska z prośba o wypożyczenie narodowej flagi, choćby dlatego że jej nie mają. Proponowałem i polecałem PZPNowi, by skorzystać z doświadczenia kibiców, by oni - także grupa niepełnosprawnych kibiców pomagała w rozwijaniu flagi. I zainteresowani wiedzą, jak potoczyły się losy takiej inicjatywy. :)

odiesel
27-06-2012, 21:44
:)

Już usunął niewygodne posty :)

i jeszcze skomentował to, że sektorówki są na meczach ligowych:

Proszę, pokazać mi, która drużyna ma sektorówkę z atestem niepalności
:zlosliwy:
cyt z pamieci

Paw(L)ak
27-06-2012, 21:47
Panie Tomku, a co Pan powie na to, żebyśmy niczym Irlandczycy "The Fields of Athenry" mieli jakąś piosenkę, która po prostu fajnie brzmi, a niekoniecznie ma piłkarski tekst, która wiązałaby się z dopingiem reprezentacji Polski tak naturalnie, że 20, 30, 50 tysięcy kibiców potrafiłoby ją zaśpiewać? "Deszcze niespokojne" mają w refrenie fajny tekst, ale chyba nie będą robić odpowiedniego wrażenia. Siatkarze mają "Pieśń o małym rycerzu", może warto pójść w takim kierunku?

To jak już chcą jakąś melodię z serialu czy z filmu, to ja ma propozycję godną uwagi: może piosenka Big Cyca ze ''Świata według Kiepskich''? Tekst idealnie oddaje wszystko, co aktualnie dzieje się wokół kadry - począwszy od niektórych piłkarzy, sztabu szkoleniowego, wyników na ''kibicach'' kończąc. Poza tym, każdy zna tekst, wiec gdy 50 tysięcy ludzi ryknie ''W kiepskim świecie, kiepskie sprawy...'' to ciary jak przy ''Fields od Athenry'' gwarantowane!

A na serio.
Gdzie rodzą się tacy debile... Irole i siatkarskie pikniki mają nas uczyć atmosfery... Tak wiem - stara śpiewka, ale za każdym razem, gdy sobie o tym pomyśle to straszne wku*wienie mnie ogarnia.

Jaco
27-06-2012, 21:47
Proszę, pokazać mi, która drużyna ma sektorówkę z atestem niepalności
Napiszcie mu, że Promień Żary i Iskra Kielce. :oczko:

ku(L)fon
27-06-2012, 21:50
****** chooj najpierw wdał się w polemike z pewną kumatą Panią i po kilku zdaniach został "rozjechany" argumentami po czym... usunął wątek.

rey
28-06-2012, 07:15
Napiszcie mu, że Promień Żary i Iskra Kielce. :oczko:

Że też Wam się chce z debilem rozmawiać...

Pan Artysta
28-06-2012, 10:37
zakończył jak każdy 10 latek jak już brakuje argumentów :lol:

... a na ilu meczach EURO Pan był? Nie widziałem Pana, a szkoda... ----> Kaszpirowski ? nie zna ludzi a ich widzi lub nie :lol:

Pan Artysta
28-06-2012, 10:39
a tu koronny argument w dyskusji, coś jak Hitler też nie zabujał :lol:

A czy ci co byli pierwszy raz na meczu - jak to Pan określa, są gorsi? Nie mają prawa do kibicowania? Czy kibicowanie zarezerwowane jest tylko dla Pana?

ku(L)fon
04-07-2012, 14:05
Anna Grodzka
3 lipca 2012.

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że opublikowany 3 lipca w Gazecie Polskiej odpisany przez Dorotę Kanię, artykuł zatytułowany „Wielka Mistyfikacja” jest paskudnym nadużyciem wymierzonym w moje dobre imię. Sugerowanie, dokonywanie aluzji, na podstawie fałszywie wyinterpretowanych faktów jakichkolwiek moich związków ze służbami specjalnymi PRL, jest polityczną hucpą.
Sugerowanie, że brak opublikowania na stronach IPN wyniku badania mojego oświadczenia lustracyjnego, zamiast o mojej „czystej karcie”, świadczy zdaniem autorki o moich powiązaniach ze służbami specjalnymi jest nadużyciem i przeczy zdrowemu rozsądkowi. Natomiast sugestia, że w podobnym celu przeszłam „długotrwałe przeszkolenie wojskowe” idiotyzmem. Jedyne „przeszkolenie wojskowe” jakie przeszłam to (sic!) Szkoła Podchorążych Rezerwy (SPR), czyli obowiązkowa służba wojskowa po studiach, z której nie „wyreklamował” mnie mój ojciec – rzeczywiście żołnierz Wojska Polskiego (mianowany na oficera przed II wojną światową przez Prezydenta Mościckiego – w czasie wojny walczył na froncie wraz z II Armią Wojska Polskiego)
Natomiast jedyne „szefowanie ważnym przedsięwzięciom gospodarczym w czasach Polski Ludowej” to praca od 1983 roku jako Redaktor Naczelny, a potem Dyrektor w Studenckiej Oficynie Wydawniczej ZSP Alma-Press Zrzeszenia Studentów Polskich wydającej głównie tłumaczoną i Polską literaturę piękną. Stąd większość służbowych wyjazdów zagranicznych w owym czasie.
Jestem dumna, ze swojej pracy w SOW ZSP Alma-Press, w SZSP i potem ZSP, co potwierdzam swoim członkostwem w stowarzyszeniu „Ordynacka” zrzeszającym członków SZSP i ZSP wszystkich pokoleń, jak również z późniejszej pracy w lewicowych partiach politycznych. Całe życie działałam zgodnie ze swoimi socjaldemokratycznymi lewicowymi przekonaniami i czynię tak do tej pory.
Gazeta Polska i autorka tekstu po raz kolejny pokazała do jakich obrzydliwych manipulacji jest zdolna.

Anna Grodzka Myślę,że można Pana Grodzkiego pocieszyć komentarzami http://www.facebook.com/annagrodzka.polityk

i Radzio Sikorski http://www.facebook.com/radeksikorski

ZwolSon
04-07-2012, 14:48
https://www.facebook.com/radeksikorski/posts/338151392930060 Radek S. najglupszy w Polsce jest! Najglupszy w Polsce jest!

Nicpoń
04-07-2012, 15:50
rozumiem że gdybym w komentarzach pod tym wpisem napisał że ten skorskii to kurw..a i skończona menda to było by karalne ?
jeśli tak to nie napiszę ........

ku(L)fon
04-07-2012, 16:16
Gdzieś czytałem o sytuacji gdzie psy chciały IP osoby, która była podejrzana o jakieś poważne przestępstwo i go ... nie dostały.(serwery chyba leżą w USA)

NowyKamil
04-07-2012, 16:19
rozumiem że gdybym w komentarzach pod tym wpisem napisał że ten skorskii to kurw..a i skończona menda to było by karalne ?
jeśli tak to nie napiszę ........
Ja wyraziłem swoje zdanie na temat tego kmiota , bez żadnych ogródek i cenzury. W końcu mamy demokrację ? Więc chyba mogę napisać , że moim zdaniem Radzio to kmiot , prostak i zwykła świnia z chlewa ?

ku(L)fon
09-07-2012, 11:25
Prezydent Bronisław Komorowski w telefonicznej rozmowie z Agnieszką Radwańską pogratulował tenisistce awansu do finału turnieju na kortach Wimbledonu i wyraził uznanie za postawę podczas całego turnieju, w szczególności za ambitną walkę w meczu finałowym z Sereną Williams. Prezydent podkreślił, że swoją grą przysporzyła ona wielu emocji i wzruszeń kibicującym jej Polakom i życzył dalszych sukcesów – przede wszystkim podczas zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Londynie. http://www.facebook.com/KomorowskiBronislaw

Dziś pewnie rozmowa telefoniczna z siatkarzami. Spec od "bulu" widać na każdym sporcie się zna.

Peace
09-07-2012, 12:40
E tam akurat nie widzę w tym nic złego :)

Trzeba mu raczej pogratulować odwagi, że rozmawiał z PiSowcem, w dodatku mądrzejszym od siebie, ile on się stresu musiał najeść przed wykręceniem numeru? Zuch chłopak :)

Kadyr
12-07-2012, 12:51
taka inicjatywa na pejsie...w związku z przeprowadzką "krytyki politycznej"...

http://autonom.pl/images/koniecswiata.jpg

PeCe
14-07-2012, 21:14
http://www.facebook.com/pages/Piotr-Staruch-Staruchowicz/189577167764119

Chyba się komuś w głowie poje bało :klnie: Zgłaszajcie masowo to może skasują.

casual
14-07-2012, 23:36
http://www.facebook.com/pages/Piotr-Staruch-Staruchowicz/189577167764119

Chyba się komuś w głowie poje bało :klnie: Zgłaszajcie masowo to może skasują.

Już chyba usunięte; mi się nic nie wyświetla.

Homer
20-07-2012, 15:15
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.422846821087767.92027.114079178631201&type=1

Warto zwrócić uwagę na komentarze pod zdjęciami, bo krucjata "antynaziolska" trwa...

Łysol
20-07-2012, 15:39
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.422846821087767.92027.114079178631201&type=1

Witamy SERDECZNIE :jejku:

I jeszcze "Polska dla wszystkich", tolerancyjne lewaki.

Homer
20-07-2012, 15:40
Hmm, za merytoryczny argument dostałem bana. Fajnie...

Grzess
20-07-2012, 16:07
Jak dla mnie to chłopaki z Legionowa powinni uderzyć teraz ze zdwojoną siłą.
W dupach sie poprzewracało tamtejszym radnym czy ch*j wie komu.

A tak na marginesie to powinni dostać po mandaciku za wandalizm.Wszak że żyjemy w kraju równouprawnienia:zlosliwy:

Doni
20-07-2012, 23:40
Hmm, za merytoryczny argument dostałem bana. Fajnie...

Ja też. W końcu trzeba siać ziarno propagandy usuwając niewygodne komentarze.

ku(L)fon
23-07-2012, 13:10
Zdjęcie tygodnia:) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151058336659653&set=a.208428164652.131261.176114889652&type=1&relevant_count=1

Cielo
23-07-2012, 13:14
Ładne lemingi..

casual
23-07-2012, 13:30
Zdjęcie tygodnia:) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151058336659653&set=a.208428164652.131261.176114889652&type=1&relevant_count=1

Komentarze pod fotką prawidłowe :]

Sosen
24-07-2012, 14:20
https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=313409582089512&set=a.214422018654936.46853.214328725330932&type=3&theater

ja pie.dole żal.pl

Cielo
24-07-2012, 14:26
z tego co maja w opisie

Informacje
STYL SMAK SEKRET
Opis
Vogule Poland to nie nośnik linków, tabloid ani ściana płaczu nad kondycją kultury. Jesteśmy dalekowzrocznymi tropicielami absurdu o zacięciu detektywa Rutkowskiego. Vogule o mediach, modzie, nienaturalnej urodzie i postmodernistycznej kulturze… ***** hipsterów!
to jest to jakiś sarkastyczny profil i teraz tylko nie wiem czy oni to wrzucili, bo myśleli, że jest śmieszne czy co.

ku(L)fon
24-07-2012, 16:06
Miss sejmu <3 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=330451530374383&set=a.117976654955206.28973.100002286178639&type=1&relevant_count=1

Szejdi
24-07-2012, 16:14
http://www.facebook.com/events/134618226678812/ :poddaje:

A ten kurvviszon to roznosi http://www.facebook.com/rysharda.rajzer

i drugi http://www.facebook.com/sebastian.inbecki

Maciek
24-07-2012, 16:14
Miss sejmu <3 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=330451530374383&set=a.117976654955206.28973.100002286178639&type=1&relevant_count=1

chyba mister :lol:

Młoda Legia
24-07-2012, 16:23

Że coś takiego może mieszkać w Polsce.

Szejdi
24-07-2012, 16:26
Że coś takiego może mieszkać w Polsce.

I to w Warszawie...

Cielo
24-07-2012, 16:27

Skoto ta ***** lubi rzeczy tego typu https://www.facebook.com/pages/%D0%92%D0%94%D0%92/184419611613812 to nie dziwne, że tak odpier.dala.
A drugi z Wrocławia jest pedał.

Sosen
24-07-2012, 16:27
Gościu lubi ROŻ w Polsce więc czemu tu się dziwić.

Doni
24-07-2012, 16:28

Piszmy komentarze i zgłaszajmy to masowo. Może to coś pomoże.

Uhuhu. Nawet Cielo mi komenta zlajkował :)

paleczka
24-07-2012, 16:39
Ja pierdolę, co za patologia Ci ludzie. Co jeden to lepszy. Wolę chyba nie czytać, nie oglądać, żeby mieć wrażenie, że jednak żyje w innym kraju.

Danoo
24-07-2012, 16:42
Uhuhu. Nawet Cielo mi komenta zlajkował :)

Szacun.

Ytong
24-07-2012, 16:42
Timon Terkaszon
Przez nich mam chujowy komputer.

https://www.facebook.com/timon.terkaszon

Ulubiona drużyna Legia...

:poddaje:

Doni
24-07-2012, 16:44
Szacun.

Wiem, aż sobie print screena zrobiłem. Będe się potem wnukom chwalił :D

NowyKamil
24-07-2012, 16:49
ja nie myślałem , że takie k*stwo jest możliwe . Trzeba to stępić , każdy jak może .

Młoda Legia
24-07-2012, 16:56
http://scr.hu/71b/e7pus
Może ktoś z Woli przeprowadzi z nim rozmowę żeby się ogarnął bo mu się posrało w głowie.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003088624705 Weźmie udział, ale w sumie wystarczy spojrzeć na jego klub.

Doni
24-07-2012, 17:02
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100003970951899

Oni chyba ten profil zrobili specjalnie, żeby było więcej kliknięć na ten ich marsz zasrany

Doni
24-07-2012, 17:06
http://www.facebook.com/profile.php?id=100003088624705 Weźmie udział, ale w sumie wystarczy spojrzeć na jego klub.

Ulubione zajęcia: Marsz Niepodległości
Więcej o Piotr: oczytany nazista :leze::rotfl3:

Edit: Sorry, że post pod postem

Młoda Legia
24-07-2012, 17:17
Jacy wyszczekani przez neta tego Sebusia może ktoś z Wrocławia trafi.

NowyKamil
24-07-2012, 17:22
Dorwiemy szmaty , pedalskie ryje są specyficzne . Ale ciśnienie śmiecie podnieść potrafią

Młoda Legia
24-07-2012, 17:23
Jak coś to pw mordeczko bo mam taka samą ochotę.

Doni
24-07-2012, 20:49

Jaka napinka tam jest z lewakami, to dawno nie widziałem.

kraroryfer
24-07-2012, 22:54

Akurat "Deszcze niespokojne" to pieśń, która śpiewana na stadionie robi bardzo duże wrażenie.

Łysol
24-07-2012, 23:19

O kurw* :zdziwiony:

Nie wierzę w to co tam czytam, zatkało mnie. Skąd się tacy skurwiele biorą :zagubiony:

ku(L)fon
27-07-2012, 13:47
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=422876604430336&set=a.422876571097006.100956.197316460319686&type=1&relevant_count=1&ref=nf

vozny86
27-07-2012, 14:08
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=422876604430336&set=a.422876571097006.100956.197316460319686&type=1&relevant_count=1&ref=nf

Tańczący palikotowiec z Bydgoszczy studiujący w Bydgoszczy na Collegium Medicum. Typowy palikotowy noobtroll. http://www.youtube.com/watch?v=yhvO_XuiTow

Sama akcja Wiplera zasługuje na pochwałę.:look:

AbbaPater
01-08-2012, 15:24
https://www.facebook.com/events/134618226678812/

nie wiem czy się śmiać czy płakać...

ku(L)fon
05-08-2012, 10:26
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152012749770241&set=a.246095180240.281098.214363450240&type=1&relevant_count=1

jayjay88
05-08-2012, 10:40
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152012749770241&set=a.246095180240.281098.214363450240&type=1&relevant_count=1

Typowy Brudstok

Kujawiak
13-08-2012, 18:05
http://www.facebook.com/JPszlugi

Przerzucam do odpowiedniego działu.

arni87
14-08-2012, 08:36
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2887560367603&set=a.1209611419928.24847.1818012267&type=3&theater

Darex13
14-08-2012, 09:42
http://i46.tinypic.com/20z1lra.jpg

To ona? https://www.facebook.com/christina.rajzer

Maksi
14-08-2012, 12:03
A co powiecie na to?

http://www.facebook.com/pages/Leszek-Warszawa/412467722122052

trzeba być naprawdę odpornym widząc co jebane lewactwo wyprawia w tym internecie... plucie i obrzydzanie wszystkiego co nie po ich "tolerancyjnej" mysli produkuje kolejne zjebane wykolejone jednostki - na szczescie (jeszcze) tylko w internecie chociaz to bydlo juz zdazylo wyjsc z niego (pod Krzyz)

BKS_BIELSKO
14-08-2012, 19:55
http://www.facebook.com/pages/Kremuwki-pedofilskje/267188516718464
http://www.facebook.com/pages/Jeba%C4%87-Polsk%C4%9/209487992407709

:paker:

Doktor Burski
14-08-2012, 21:00
Artysta "Leszek" jak dostanie oklep w czasie akcji street-artowej, to raz dwa przejdzie mu wena twórcza. Wieje ASP na kilometr.

BTW takich stuningowanych eLek jest nieco, na ul. JP2 i w okolicach szpitala MSWiA, chociaż tutaj ograniczono się "tylko" do postawienia dwóch kropek sprayem.

ku(L)fon
16-08-2012, 13:05
http://www.facebook.com/partiadialogu :))

Szejdi
16-08-2012, 23:04
Ale co? :?

ku(L)fon
19-08-2012, 23:29
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=435440309828666&set=a.144934148879285.23115.133482470024453&type=1 żal.pl!

Lodbrook
20-08-2012, 07:42
http://i46.tinypic.com/20z1lra.jpg

To ona? https://www.facebook.com/christina.rajzer

Chyba tak. Na swojej stronie umieściła na fejs zbuku w ulubionych Sashę Grey gwiazdeczkę porno. Cóż kvrva do kvrvy ciągnie.

Doktor Burski
21-08-2012, 18:00
http://www.facebook.com/katarzyna.borosiuk WTF???

miaski
21-08-2012, 18:40
http://www.facebook.com/katarzyna.borosiuk WTF???

to chyba jakieś lewe konto, bo nie wierzę, że można mieć taką sieczkę z mózgu

jayjay88
21-08-2012, 19:16
kurva mać, a to widzieliście:

https://www.facebook.com/antifalegia

Porter
21-08-2012, 19:22
kurva mać, a to widzieliście:

https://www.facebook.com/antifalegia

"Antifa Legia melduje się na turnieju kibiców w Białej Podlaskiej. Razem rozgonimy koncert Zjednoczonego Ursynowa, a także rozniesiemy nełofaszystowzkje grupy Old Fashion Man Club i SKLW. CUM ON! "

To jakiś idiotyzm przecież...zresztą jak cały ten temat :slucha:

Buzz
21-08-2012, 19:26
Prowokatorzy i tyle. Nie ma co tego komentować.

Foxx
21-08-2012, 19:54
"Antifa Legia melduje się na turnieju kibiców w Białej Podlaskiej. Razem rozgonimy koncert Zjednoczonego Ursynowa, a także rozniesiemy nełofaszystowzkje grupy Old Fashion Man Club i SKLW. CUM ON! "

To jakiś idiotyzm przecież...zresztą jak cały ten temat :slucha:
Ależ oni nas właśnie roznieśli :]

http://zyleta.info/?p=3960

mort
21-08-2012, 20:15
temat na początku był nawet fajny bo masowe kibolskie wjazdy i masakrowanie dosłownie mądrosci Lisa, Olejnikowej i tym podobnych było dość zabawne :D

niestety jak ostatnio czesto bywa odbiły go nam "pokemony", które teraz postanowiły wrzucac tu jakies fejkowe czy prowokacyjne, lipne profile. Juz nie jest zabawnie i chyba nawet nikomu sie juz nie chce tu zaglądać bo i po co....

Adqs
27-08-2012, 11:39
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=403982139660942&set=a.314971701895320.74022.100001474798752&type=1&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=196209243843587&set=oa.178110408988279&type=1&theater o kurva mać :o

norullez
27-08-2012, 16:33
szkoda komentować i szargać sobie nerwy... :ucieka:

SPQR
27-08-2012, 16:40
Cieszę się, że nie tracę czasu na takie gówniane portale jak fb ... a zobaczywszy ten syf o powstaniu, za który autor powinien zostać nabity na pal z całą rodziną, oraz słit focie Rzeźnika, to zaczynam się zastanawiać czemu tyle osób ma konto na tym beznadziejnym serwisie?

Przecież to poziom intelektualny fotki.pl!

Sharn
27-08-2012, 20:21
Mam wrażenie, że poziom intelektualny serwisu społ. wyznaczają użytkownicy nie sam serwis?
Taki FB jacy ludzie tam likujacy.

Viola
27-08-2012, 21:19
A przynajmniej większość z nich.

ku(L)fon
30-08-2012, 07:58
Kubuś dalej pokazuję z kim trzyma,a kogo z kogo trzeba się naśmiewać http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151034660372869&set=a.427198387868.206302.29836597868&type=1&relevant_count=1

i niektóre wpisy jego fanów:

Kasia Guziak tak, popieram, wyjebać wszystkich PISiorów na księżyc, nie jestem również za PO, ale jeżeli mam do wyboru, to po prostu wybieram mniejsze zło, gdyby PIS znów zaczął rządzić, to mówiliby tylko o Smoleńsku, zamachu na tupolewa i **** raczy wiedzieć o czym więcej, Polska byłaby skłócona ze wszystkimi krajami, no po za kilkoma dalekimi, które na grzyba są potrzebne-typu Gruzja... No ale krzyża, jako symbolu narodowego raczej już bym w to nie mieszała, chociaż fakt, PIS uwielbia się zasłaniać za kościołem, może lepiej byłoby wypierdolić pewnych pacanów z kościoła, wielbicieli PISu, kościół od razu na nogi by stanął i w Polsce nie byłoby mieszania polityki z kościołem, bo to jest żenujące.

jayjay88
30-08-2012, 08:12
przecież to nic nowego, a wojewódzki mówił już wiele razy gorsze rzeczy. nie zaskoczyło mnie. zreszta u niego po jego słowach o Dmowskim nic mnie nie zaskoczy w jego wypowiedziach

daimler
31-08-2012, 13:31
Albo mi się zdaje, albo Michaś Żyro usunął dziś swój fanpage :lol:
Zdążyłem wczoraj zauważyć, że dostał lekki pojazd i widać nie wytrzymał ciśnienia :lol:

Oczywiście ma też swój profil, gdyby ktoś chciał go zaprosić do znajomych :lol3:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001126386431

twarog1987
31-08-2012, 13:41
Albo mi się zdaje, albo Michaś Żyro usunął dziś swój fanpage :lol:
Zdążyłem wczoraj zauważyć, że dostał lekki pojazd i widać nie wytrzymał ciśnienia :lol:

Oczywiście ma też swój profil, gdyby ktoś chciał go zaprosić do znajomych :lol3:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001126386431
wpis z 24 sierpnia odnośnie tej Róźyńskiej ,bajera na piłkarza widzę działa haha

ku(L)fon
23-09-2012, 11:15
Okładka nowego Nwesweeka http://www.facebook.com/photo.php?fbid=448146345224729&set=a.136457759726924.12910.133482470024453&type=1&relevant_count=1

Domino KG(L)
23-09-2012, 11:21
Lis całkiem przegina...

maro85
25-09-2012, 20:20
http://oi45.tinypic.com/10ynz2p.jpg
bydlę kuźniar

Dzihadowiec
25-09-2012, 20:31
Dziwie sie,ze jeszcze na pejsie nie ma jakiejs godnej stronki o tym idiocie ;)

jayjay88
25-09-2012, 20:42
jest coś takiego, tylko mało popularne:

https://www.facebook.com/pages/Wkurwia-mnie-Jaros%C5%82aw-Ku%C5%BAniar/184076938369663

RavasLegia
25-09-2012, 22:07
http://oi45.tinypic.com/10ynz2p.jpg
bydlę kuźniar

cwel

ku(L)fon
26-09-2012, 17:01
I Palikot podłapał już temat podmienienia zwłok i jego "zwolennicy" http://www.facebook.com/pages/Janusz-Palikot/191495590897988

vozny86
27-09-2012, 20:14
Dobra mamy samowolkę fejsikową, bodaj pierwszą w historii. :efoch: http://www.facebook.com/events/414066151994724/414067221994617/?notif_t=event_mall_reply

ku(L)fon
28-09-2012, 07:52
Wrzucajcie link z wczorajszego programu "Bliżej" na takie profile jak (mnie zablokowali na 15 dni) :

http://www.facebook.com/tokfm

http://www.facebook.com/gazetapl?ref=ts

http://www.facebook.com/wyborcza

http://www.facebook.com/NewsweekPolska

http://www.facebook.com/pages/Monika-Olejnik/155449451181502

http://www.facebook.com/KancelariaPrezesaRadyMinistrow

http://www.facebook.com/PlatformaObywatelska

yhmov
11-10-2012, 20:13
https://www.facebook.com/events/340715492691619/ ja pierdole... :jejku:

ZwolSon
16-10-2012, 11:23
http://www.facebook.com/TomaszZimochfanpage/posts/236786196448304

ku(L)fon
18-10-2012, 11:36
Jest i szeryf, 0 litości ! http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151125370858740&set=a.135192188739.111196.102931488739&type=1&relevant_count=1

Śródmieście Płd.
18-10-2012, 12:14
Napierdalamy komentarze na temat hipokryzji premiera!

http://www.facebook.com/KancelariaPrezesaRadyMinistrow/posts/474953509193833?notif_t=share_reply

ku(L)fon
31-10-2012, 19:10
Oczywiście pupilek PO też musiał coś wrzucić http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151120137087869&set=a.427198387868.206302.29836597868&type=1&relevant_count=1

Angela
02-11-2012, 20:33
Nie wiem czy było, ale jeśli chodzi o zdjęcie w avatarze to brak słów... Zgłaszać!
http://www.facebook.com/Rock.Niepodleglosci

amanda
03-11-2012, 09:04
Nie wiem czy było, ale jeśli chodzi o zdjęcie w avatarze to brak słów... Zgłaszać!
http://www.facebook.com/Rock.Niepodleglosci

ROCK Niepodległości odpowiedź: http://rockniepodleglosci.pl/?page_id=1479

yhmov
04-11-2012, 21:44
Może nie do końca w temacie ale rzecz warta wysiłku. Empik zaczął sprzedawać w swoich sklepach wpinki z wizerunkami Lenina i Che Guevary i ONR na swoim pejsbuku zorganizował akcje wysyłania maili protestów. WArto się przyłączyć

obsluga.klienta@empik.com

"Jestem bardzo oburzony/a, na to, jaki asortyment pojawił się ostatnio w państwa sklepach. Mowa tutaj o wpinkach z wizerunkiem Lenina, jak również innego komunistycznego mordercy Che Guevary.
Nie wiem czy pojawienie się w sprzedaży takich wpinek (z Leninem) wynika z państwa niewiedzy historycznej na temat tej postaci, czy jest to może celowo propagowana postać i idee, które były z nią związane. Postać Lenina jest w Polsce, szczególnie znana i bardzo negatywnie odbierana przez społeczeństwo, gdyż to pod jego rządami, nasza ojczyzna została napadnięta przez armię bolszewicką w 1919 roku. A stało się to tuż po odzyskaniu przez nas niepodległości, którą uzyskaliśmy 11 listopada 1918 roku. W wojnie zginęło wiele tysięcy Polaków, którzy dzielnie walczyli w obronie nie tylko własnego kraju, ale i całej Europy! Dlatego apeluję o wycofanie wszelkiego asortymentu z wizerunkiem Lenina, przynajmniej ze sklepów waszej sieci w Polsce, gdyż postać ta nie jest pozytywnie odbierana przez Polaków i budzi bardzo negatywne emocje. Przypominam również, że propagowanie treści totalitarnych, jest w Polsce karane: Art. 256 kodeksu karnego: Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Mam nadzieję, że zrozumiecie państwo swój błąd i wszystko wróci do normy, a sprawy nie trzeba będzie nagłaśniać, ponieważ to mogłoby przyczynić się do ogromnych strat finansowych i wizerunkowych waszej firmy."

jayjay88
05-11-2012, 09:28
też im napisałem na fb, dostałem odpowiedź:

empik.com:

Witamy. Przypinki z wizerunkami Lenina i Che Guevary znalazły się w ofercie części salonów Empik w wyniku dostarczenia przez producenta błędnych wzorów do magazynu i ich automatycznej dalszej dystrybucji. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy, że te produkty trafiły do sprzedaży. Zdecydowaliśmy o ich natychmiastowym wycofaniu z naszej oferty.

akcja udana, produkt z komuchami wycofany.

Sosen
05-11-2012, 13:18
Dostałem identyczną odpowiedź. Jak zwykle to była pomyłka, ubolewamy ble ble ble.

Mają delikatną nauczkę i teraz być może pomyślą zanim zrobią coś w podobnym stylu.

Szejdi
05-11-2012, 16:15
Pamiętacie tę kur.wę Ryszardę Rainer czy co tam? Wiadomo, że nikt taki nie istnieje, ale ciekawe kto kryje się pod tym profilem. Możecie jej komentarze poczytać na tym wydarzeniu o zbiórce kasy dla chłopaka który miał wypadek (na pewno to prawda bo widziałem praktycznie na własne oczy).
https://www.facebook.com/pages/POMoC-DLA-Patryka/183531768451129

ku(L)fon
08-11-2012, 17:58
Bronka ofensywa na FB zachęcająca na "Marsz Komoruskiego" http://www.facebook.com/KomorowskiBronislaw

hmB.
09-11-2012, 22:00
polecam komentarz pod wpisem o lądowaniu amerykanów :)

http://www.facebook.com/radeksikorski?fref=ts

ku(L)fon
12-11-2012, 16:27
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=447792425258699&set=a.117826124921999.7881.113077252063553&type=1&relevant_count=1

vozny86
12-11-2012, 23:03
O kuźwa...brak słów http://www.facebook.com/photo.php?fbid=304354453013384&set=a.113961615386003.18082.100003164960507&type=1&ref=nf

Dzihadowiec
17-11-2012, 13:02
Chlopaki,przy sobocie proponuje uswiadomienie tego idioty Grasia,ze internet jest ostatnim wolnym medium :cinkciarz:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=460738177302146&set=a.197515396957760.47830.176958269013473&type=1

PeCe
20-11-2012, 11:11
http://www.facebook.com/pages/Monika-Olejnik/155449451181502?fref=ts Wiecie co robić ;)

R.
23-11-2012, 08:40
http://www.facebook.com/GwalcicielRoman
Zgłaszajcie facebookowi, niech to wypierdolą... :jejku:

rey
23-11-2012, 08:52
Ku.rw.a, co trzeba mieć zryty beret, żeby takie coś założyć... :zly:

swiety1916
23-11-2012, 10:18
http://www.facebook.com/GwalcicielRoman
Zgłaszajcie facebookowi, niech to wypierdolą... :jejku:

Ten profil o RD pierwszy raz widzę :jejku:

Ale czy zgłaszanie coś daje nie wiem, bo o Janie Pawle II chyba już dawno ktoś tutaj wrzucał, a jak widać nadal to gówno istnieje. Niemniej jak ktoś ma konto na tym całym FB, warto próbować i podjąć ofensywę.

Mat
28-11-2012, 08:13
https://www.facebook.com/pages/Monika-Olejnik/155449451181502

Monika "Pierwsza męczennica" Olejnik rozpacza nad planami Brunona odnośnie jej likwidacji....how sad;(

ku(L)fon
29-11-2012, 19:24
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=444171358975353&set=a.403575799701576.101109.100001474798752&type=1&relevant_count=1

Hubal
30-11-2012, 09:19
bez komentarza....

http://77400.pl/index.php/aktualnoscimenu/3758-armand-z-partii-pali-kotaglupa

vozny86
08-01-2013, 16:55
Dobra panowie * i panie, sprawa robi się poważna. Niejaka strona na pejsie nazywająca się "Tęczowym okiem Saurona" wypowiedziała wojnę prawicowym i chrześcijańskim portalom tamże(właściwie to zajmuje się tylko tym). Działają niestety bardzo skutecznie, siejąc swój homopropagandoterror gdzie tylko można. Zorganizowana więc została kontrakcja mająca na celu eksterminację tegoż dziwoląga.

Ogólnie kto ma pejsa niech zgłasza stronę administratorom fb jako nękanie. Rozpowszechniajcie gdzie się da, bo ten rak toczy pejsa z niespotykaną wczesniej zajadłością, a jest to jedyne wyjście z tej sytuacji

Adres strony: http://www.facebook.com/oko.saurona?fref=ts

e. zapomniawszy

P.S. Pod adresem https://www.facebook.com/events/1479...ent_mall_reply można zapoznać się ze szczegółami akcji.

eR_
15-01-2013, 00:28
https://www.facebook.com/pages/Piwnica-u-Fritzla/487859417918742

Sitek
18-01-2013, 16:43
kolejna strona do zgłoszenia:

http://www.facebook.com/GwalcicielRoman?fref=ts

ku(L)fon
18-01-2013, 16:47
Jest i śpiewnik, który będzie obowiązywał na sektorze kibica podczas meczu z Ukrainą! http://www.facebook.com/events/482278871795346/

kraroryfer
18-01-2013, 18:05
Tańczymy labada labada labada! Tańczymy labada małego walczyka! HEJ! Tańczą go kibice, kibice, kibice! Tańczą go kibice kadry Fornalika!:ok:

To ja proponuje jeszcze: "moja jedyna miłość to jest Kuba..." albo "Lewandowski ole, Lewandowski ole, Robert Lewy aejaooo lalalalalalal". :raca:

KTO NIE SKACZE - Z UKRAINY! HEJ! HEJ! HEJ! Taka ksenofobiczna i faszystowska przyśpiewka na Narodowym?:nienormalny: Nie lubię tego:foch:

PeCe
18-01-2013, 19:12
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151251649420745&set=a.10151196810255745.452562.286929750744&type=1&theater :klnie: :klnie: :klnie:

Jastrząb
25-01-2013, 14:51
https://www.facebook.com/PanBukPS

zgłaszac skurwysyna - adminem jest ten cwel ryfiński

Bulson
25-01-2013, 18:27
To ścierwo już było wrzucane ale nadal nie zdjęli http://www.facebook.com/JPszlugi?ref=ts&fref=ts
Kto może niech zgłasza to do administracji fb!

arni87
25-01-2013, 19:20
https://www.facebook.com/pages/Jan-Pawe%C5%82-Drugi-Gwa%C5%82ci%C5%82-Papugi/420714821308310?ref=ts&fref=ts

Jeszcze gorsze!!!!! Chyba tego samego pajaca strona.

https://www.facebook.com/Jezus.byl.z.in.vitro?fref=pb

ra4319
25-01-2013, 20:29
https://www.facebook.com/pages/Jan-Pawe%C5%82-Drugi-Gwa%C5%82ci%C5%82-Papugi/420714821308310?ref=ts&fref=ts

Jeszcze gorsze!!!!! Chyba tego samego pajaca strona.

https://www.facebook.com/Jezus.byl.z.in.vitro?fref=pb
nie linkujcie tutaj stron tych gimbusów z karachana, im zależy tylko na rozgłosie, jak nikt nie będzie tych stron oglądał to im się to znudzi

gizo
25-01-2013, 22:54
Lewackich stron, niezależnie od ilości protestów, nikt nie usunie. Qrwa Qrwie łba nie urwie.

arczi
28-01-2013, 09:37
Cały ich świat zwalił im się na łeb 8)
Mnie akurat cieszą takie pęknięcia tak jakby w jednym obozie. Artykuł rzecz jasna jest tylko mało istotnym wybrykiem, skokiem w bok od naturalnego ich środowiska, które z nim, czy bez niego śmierdzi gównem na kilometr, ale cieszy, zwłaszcza czytając komentarze ich wyznawców, ociekające braterską miłością i pozbawione języka nienawiści 8)

Traper
30-01-2013, 10:59
Jego ********** jest mniej wulgarne niż nasze do iti?

Mściwy
30-01-2013, 11:59
trolling nowego fanpejdża Jakuba W. trwa w najlepsze, nawet osobne wydarzenie powstało https://www.facebook.com/events/581545995192708/ :prosze:
"Nowy start, nowy początek, bez ludzi hałaśliwych, sekt smoleńskich, kiboli i wszystkich którzy chcą zrobić szum wokół siebie" :D

Peace
01-02-2013, 11:59
Ten "nowy" profil Wojewódzkiego nie jest założony przez niego.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kuba-wojewodzki-walczy-ze-swoimi-falszywymi-profilami-na-facebooku

DZIEWAN
01-02-2013, 13:11
Kolejna strona do wyjebania z facebook'a!

http://www.facebook.com/pages/Umyj-okna-dla-Jezusa/210134055685584

ku(L)fon
01-02-2013, 14:11
http://www.facebook.com/pages/Piotr-%C5%BBy%C5%82a-Official/419219738138922

R.
01-02-2013, 15:11
http://www.facebook.com/pages/Piotr-%C5%BBy%C5%82a-Official/419219738138922

I przepraszam co w związku z tym? :poddaje:

ku(L)fon
01-02-2013, 15:13
GóWno

R.
01-02-2013, 15:14
Tak myślałem. Powinieneś dostać bana w tym temacie.

ku(L)fon
01-02-2013, 15:28
to złóż donos na mnie :/

R.
01-02-2013, 15:52
temat na początku był nawet fajny bo masowe kibolskie wjazdy i masakrowanie dosłownie mądrosci Lisa, Olejnikowej i tym podobnych było dość zabawne :D

niestety jak ostatnio czesto bywa odbiły go nam "pokemony", które teraz postanowiły wrzucac tu jakies fejkowe czy prowokacyjne, lipne profile. Juz nie jest zabawnie i chyba nawet nikomu sie juz nie chce tu zaglądać bo i po co....

Nie trzeba. Widać moja opinia nie jest odosobniona.

ra4319
01-02-2013, 16:07
to gówno polubiło już 3 tys ludzi..
http://www.facebook.com/ZwiazkiPartnerskieNieSaDlaNasZagrozeniem?fref=ts

Grzess
01-02-2013, 18:08
ku(L)fon

Fejsikowe akcje kibolowe czyli info gdzie wysmiewać bałwaństwa "ałtorytetów" dziennikarskich :)

Taki oto tytuł tego tematu dla przypomnienia.A nie co,kto,jak,gdzie,po co i dlaczego wpie***lił sie w pejsbuka.

hmB.
01-02-2013, 19:20
Kulfon - taka dobra, rada: dwa razy więcej czytaj, dwa razy mniej pisz.

ku(L)fon
01-02-2013, 22:07
Ten temat powstał głownie dzięki ...mnie!!!

Idźcie stąd jak wam nie pasuje !;/

Yanks
02-02-2013, 04:14
Ten temat powstał głownie dzięki ...mnie!!!

Tak słusznie. Jak człowieka przyprze to zapomina o regulaminie.

Walerianę polecam ... i też nie jarzę o co cho z tym linkiem w tym temacie.

nict
02-02-2013, 08:15
Generalnie całe to gówno zwane facebookiem nadaje się do usunięcia.

ku(L)fon
20-02-2013, 15:18
wrócił jako...król TVN :/
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=529581120427498&set=a.529136950471915.127312.529133257138951&type=1&relevant_count=1

Młd
03-03-2013, 21:34
Czy aby tu ktoś nie przycina hajsu na Powstaniu Warszawskim? Może się mylę, jeśli tak to poprawcie mnie.

https://www.facebook.com/theBlackpaws

Viola
03-03-2013, 21:50
Serio pytam... kotwica jest symbolem zastrzeżonym?

Kusza
03-03-2013, 22:01
Serio pytam... kotwica jest symbolem zastrzeżonym?

Zastrzeżony nie jest ale swego czasu Związek Kombatantów mocno działał na rzecz zastrzeżenia tegoż, bo często jakies baranie łby robią sobie z niego biznes itp.

Viola
03-03-2013, 22:04
Dzięki za dokształcenie :)

Jurij
11-03-2013, 18:29
o 20 czat z Michałem Karnowskim http://www.facebook.com/gazetawsieci

html
02-04-2013, 12:13
W poniedziałek na kilka godzin kontrolę nad facebookowym profilem „Gazety Wyborczej” przejął haker. W efekcie na fanpage’u pojawił się wpis: „GÓWNO PRAWDA, mówi prezes RZĄDU”.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gowno-prawda-prezesa-rzadu-wpadka-gazety-wyborczej-na-facebooku
http://www.fronda.pl/a/go-prawda-mowi-prezes-rzadu-wlamanie-na-facebooka-wyborczej,27264.html

Szejdi
03-04-2013, 14:17
https://www.facebook.com/RuchNarodowySekcjaBoluDupy?group_id=0

Nie radze oglądać, po prostu wejdź - zgłoś - wyjdz...

Usmarkany_Pod_Nosem
15-04-2013, 19:44
Wojciech Wilk Marcin: u mnie w pracy jest 4 kibicow Legii Warszawa, zarabiaja jak wszyscy ok.4 tys na reke, praca po 8 godzin a jak trzeba zostac to potem sie dostaje wolne ale w ciagu ostatniego roku kazdy z nich przynamniej raz mial sprawe w sadzie o pobicie, kradziez, rozboje... Niestety wymog mamy w pracy ze trzeba byc nie karanym wiec jak znajda ludzi na ich miejsce to ich zwolnia. Bydlo zawsze bedzie budlem!
Z profilu R.Biedronia, który dziś oficjalnie zapowiedział : Wypowiadam wojnę chuliganom!

http://www.facebook.com/RobertBiedron

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=W94Qjx2vvhE

spotter_spotterow
15-04-2013, 20:34
https://www.facebook.com/RuchNarodowySekcjaBoluDupy?group_id=0

Nie radze oglądać, po prostu wejdź - zgłoś - wyjdz...

Niektóre obrazki pochodzą ze stronki "JPSzlugi", być może autorzy ci sami?

https://www.facebook.com/JPszlugi

VTGZrBLUIdk

W każdym razie nie wiem czy klikanie coś da, teraz na FB wpisują sobie na początku [Controversial Humour] i im stron nie zamykają nawet jak jest milion minusów.

Jebć Media
15-04-2013, 21:08
Sorry, nie zauważyłem..

Del.

karakan
16-04-2013, 06:28
Trzy posty wyżej..

casual
16-04-2013, 11:24
Gdyby ktoś nie wiedział- Olejnikowa znowy szczeka na fejsie (napisała "Dwa wybuchy- w Bostonie, a nie w Smoleńsku"), osoby wypowiadające się na fb proszonę o odpowiedni komentarz.

vozny86
16-04-2013, 14:09
Co za tempa szczała... jak zwykle wszystko to wina PiSu. No po prostu ręce opadają...

Pająk
16-04-2013, 14:48
https://www.facebook.com/pages/Nie-kibicuje-komunie/495132893858339 przypadkowo znalazłem taki wynalazek :/

Unii E. mówiący NIE !!!
17-04-2013, 08:02
Gdyby ktoś nie wiedział- Olejnikowa znowy szczeka na fejsie (napisała "Dwa wybuchy- w Bostonie, a nie w Smoleńsku"), osoby wypowiadające się na fb proszonę o odpowiedni komentarz.

"Internauci zareagowali natychmiast. Na profilu dziennikarki błyskawicznie pojawiło się niemal 400 negatywnych komentarzy. Poniżej publikujemy niektóre z nich:

- Pani Moniko, trzy osoby nie żyją. Komentarz po prostu chory. I to w wykonaniu tak wybitnego biegacza facebookowego jak Pani – pisał jeden internauta.

- są ofiary śmiertelne a Pani robi sobie jaja... - dodawał kolejny.

- Nie ma chyba w języku osób cywilizowanych słów, które w sposób dostatecznie obelżywy mogły by opisać ten żart Stokrotko – głosił inny wpis."

http://niezalezna.pl/40415-monika-olejnik-tym-razem-przesadzila-zartuje-z-bostonu-i-smolenska

arczi
17-04-2013, 20:01
Jest sobie na fejsie profil "Gówno prawda". Pewnie wielu Legionistów ma ich w lajkach, bo też generalnie poglądowo są zbieżni z naszą linią i to na wielu płaszczyznach. Do dziś.
Wpis bezmózgiego jak się właśnie okazało admina sprzed godzinki:

Info za oficjalnym portalem Legły - sprawozdanie z wizyty piłkarzy w ośrodku dla dzieci niewidomych w Laskach:

"Na zakończenie spotkania piłkarze chętnie rozdawali zdjęcia młodym kibicom, a wychowankowie ośrodka życzyli im powodzenia w najbliższym meczu z Pogonią Szczecin."

Piłkarze Legły Warszawa rozdawali zdjęcia niewidomym dzieciom. Czy to jest ***** jakiś żart, czy oni faktycznie są tak bezdennie głupi? A może w Warszawie to standard?

Jak ktoś lubi Igrzyska, to wiecie co macie z nimi zrobić 8)

https://www.facebook.com/GownoPrawda?fref=ts

Pan Artysta
17-04-2013, 20:26
Mielony ruLeSS :lol:

Tysh
17-04-2013, 20:30
7 min temu

"W napinki klubowe bawić się nie chcę, nie wiem też w jakim celu [fk] zamieścił tamten wpis,tym bardziej z niesprawdzoną informacją.

[ro]"

Pan Artysta
17-04-2013, 20:48
7 min temu

"W napinki klubowe bawić się nie chcę, nie wiem też w jakim celu [fk] zamieścił tamten wpis,tym bardziej z niesprawdzoną informacją.

[ro]"

cel był jasny tylko chyba nie liczyli się z takim odzewem :)

Tysh
17-04-2013, 21:18
cel był jasny tylko chyba nie liczyli się z takim odzewem :)

ch*joszki :D
Ciekawa jestem ilu z moich znajomków na fejsie lubiących tę stronę ogarnęło akcję ;)

casual
19-04-2013, 17:20
W paru miejscach widziałem, że kibicom Polonii bardzo zależy na strefie FanZone na ich meczu z Bełchatowem. Trwa w tej sprawie głosowanie w internecie i aktualnie są na pierwszym miejscu. Warto zatem postarać się, aby strefa FanZone była jednak na innym meczu, na przykład Lechia- Podbeskidzie (brakuje im do Polonii jednego procenta głosów).

Tu głosowanie: http://www.t-mobile-trendy.pl/t-mobile_ekstraklasa,fanzone.html

Drobna rzecz, ale wkurwi ich- strasznie się tym FanZonem podniecają (sic! :lol:) i internetowo mobilizują, zeby głosować, więc można im nieco popsuć plany.

MaCieJeWski
19-04-2013, 17:27
Już jest remis :lol3:

casual
19-04-2013, 17:37
Już jest remis :lol3:

Lechia już prowadzi :( Pewnie to robota kana7arzy :(

swoosh
19-04-2013, 19:10
Lechia już prowadzi :( Pewnie to robota kana7arzy :(

Jak zawsze wszystko przez Legie, dla Legii, z Legią i jeszcze robią jakąś zgodę przy pomocy sponsora ligi z Lechią lub Podbeskidziem o zgrozo, :poddaje:

Fiona
19-04-2013, 19:17
Jak zawsze wszystko przez Legie, dla Legii, z Legią i jeszcze robią jakąś zgodę przy pomocy sponsora ligi z Lechią lub Podbeskidziem o zgrozo, :poddaje:
Oj tam, oj tam :) Casual zrobił nam fajną zabawę "tuż przed łikendową" 36 do 33 % poooooszło :lol:

RalF
19-04-2013, 19:37
37 do 32 :D

casual
20-04-2013, 10:57
Podbijam, drobna akcja, a cieszy ;)

Makrel
20-04-2013, 12:50
Poszło:leze:

Yanks
20-04-2013, 12:56
Podbijam, drobna akcja, a cieszy ;)

Podbijaj z linkiem ...

http://www.t-mobile-trendy.pl/t-mobile_ekstraklasa,fanzone.html

:prosze:

TNTP
20-04-2013, 15:02
Gdańsk Warszawa wspólna sprawa :D

gonzo(L)
25-04-2013, 06:21
Stokrotka na pejsie wrzuca zdjęcia z zakrytą mordą i piszę coś o Radwańskiej. O co się rozchodzi?

Kusza
25-04-2013, 06:57
Stokrotka na pejsie wrzuca zdjęcia z zakrytą mordą i piszę coś o Radwańskiej. O co się rozchodzi?

Radwańska powiedziała że bojkotuje TVN i że mają dożywotni zakaz wstępnu na jej konferencje prasowe. Mimo że Radwańska to ogólnie chyba dosyć kumata dziewczyna, to nie ma co się egzaltować bo słowa te ogłosiła w wyborczej :oczko:

gonzo(L)
25-04-2013, 11:02
dzięki dzięki. Ale po co zakrywa mordę na tych zdjęciach? Ma to chyba coś oznaczać, bo nie wierzę że dopiero teraz się zorientowała że ma lekko niewyjściowy ryj :oczko:

RalF
29-04-2013, 14:11
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=383461785015275&set=a.289374541090667.83074.289360084425446&type=1&theater

Makrel
29-04-2013, 15:42
Co to kvrwa jest?:ucieka:

ZwolSon
03-05-2013, 12:26
http://www.t-mobile-trendy.pl/t-mobile_ekstraklasa,fanzone.html wiecie co z tym robić :D
Ps. Gdańsk wygrywa ;)

Usmarkany_Pod_Nosem
19-05-2013, 11:40
Monika Olejnik :
"A ty, lemingu, co myślisz o Tusku?"

I jeden z wpisów:

Robert Ciuk Wizja rządów PISu każe mi głosować na mniejsze zło czyli Tuska... W tej chwili nie ma partii na którą chciał bym zagłosować, za to jest jedna przeciwko której czuję się w obowiązku oddać głos...
https://www.facebook.com/pages/Monika-Olejnik/155449451181502?fref=ts

casual
20-05-2013, 18:24
Kolejna internetowa inicjatywa sąsiadek. Ponoć są w tym głosowaniu na niezłym miejscu, więc warto im plany nieco pokrzyżować.

Polonijny Ośrodek Kibice Razem bierze udział w głosowaniu mieszkańców na najlepszą zeszłoroczną inicjatywę pozarządową w Warszawie i znajduje się w ścisłym finale tego plebiscytu! Zwycięstwo oznaczałoby nie tylko prestiż dla całego środowiska kibiców Polonii, ale byłoby też dodatkowym atutem w zbliżających się rozmowach o dofinansowanie naszego biura na przyszły rok.

Nie trzeba być z Warszawy, a maszyna przepuszcza kilkakrotne głosowaniu z tego samego IP co kilka godzin. Zostało mało czasu - do 26 maja.

Klikamy w poniższego linka, zaznaczamy Kibice Razem, klikamy głosuj, w zależności czy chcemy wziąć udział w losowaniu gadżetów zaznaczamy tak lub nie, po czym klikamy wyślij.
I po sprawie. Namawiajcie też znajomych!

http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs-s3ktor/s3ktor-2012/glosowanie-mieszkancow

Zatem do dzieła !

irasiad
20-05-2013, 18:55
warto im plany nieco pokrzyżować.
Jednocześni wpierając inną zacną inicatywę. Proponuję oddać głos na
Saski 2018
realizator: Stowarzyszenie Saski 2018

Mr Kev
20-05-2013, 20:38
Jednocześni wpierając inną zacną inicatywę. Proponuję oddać głos na
Saski 2018
realizator: Stowarzyszenie Saski 2018

Ja także. Zacna inicjatywa.

casual
21-05-2013, 21:08
Może być i Saski 2018, nie ma problemu :D

Głosujemy!

ZwolSon
29-05-2013, 11:32
https://www.facebook.com/CANALplussport/app_172824979545949 nie tyle wyśmiewcze co po prostu najlepszy klub tego roku powinien mieć też najlepszą bramkę :D

Homer
03-06-2013, 22:13
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=585061578192233&set=a.148659621832433.28621.147096448655417&type=1&theater

Barany od palikota znalazły sobie "fajny" sposób na promocję...

ObsranyNaUstawce
06-06-2013, 18:53
http://niezalezna.pl/42090-podstepna-partia-tuska-sztucznie-zyskuje-fanow-na-facebooku

seba(L)1916
12-06-2013, 01:13
http://www.youtube.com/watch?v=rR2Ks3z0KXg
zaje**lbym skur**syna

Abu Musab az-Zarkawi
12-06-2013, 21:22
Poczytajcie komentarze tych ludzi ;)
https://www.facebook.com/pages/Nie-lubi%C4%99-PiS-u/155394177869961?fref=ts

gonzo(L)
14-08-2013, 11:19
stanowski szoł na tłiterze.

Preparat
19-08-2013, 16:31
Poprawna politycznie masa chce przepraszać Meksykańców....:efoch:

https://www.facebook.com/PRZEPRASZAMYWAS?notif_t=fbpage_fan_invite

Benek
19-08-2013, 16:33
Poprawna politycznie masa chce przepraszać Meksykańców....:efoch:

https://www.facebook.com/PRZEPRASZAMYWAS?notif_t=fbpage_fan_invite

Dobra kilka słów prawdy (pierwszy raz z mojej strony na tym profilu).

Plan był taki:
Chcieliśmy założyć akcję protestacyjną na fali wszelkiej maści przeprosin za "polaczkowatość", aby przyciągnąć tu wszystkich zakompleksionych, tępych idiotów, trochę potrollować aż w końcu dokonać wyjścia z szafy i napisać esej o tym, jacy są żałośni. Trochę się tu nawet zebrało.

Od początku wierzyliśmy w wersję kibiców Ruchu (mimo iż sami za Ruchem nie przepadamy). I uważamy, że zachowali się tak, jak my byśmy zachowali się na ich miejscu.

Wszystkie wypowiedzi i historyjki o jalapenos są zmyślone.

Niestety meksykańskie ochlejusy były na tyle durne, że robiły to wszystko przed kamerami.

Trzeba bardziej uważać następnym razem. Bo gdybyśmy częściej mieli z Meksykańskimi marynarzami do czynienia wiedzielibyśmy, że to aż takie imbecyle.

Pozdrawiam wszystkich, którzy strzępili sobie na nas nerwy, a "lajkujących" na serio chciałem poinformować, że są skończonymi debilami.

eR_
14-11-2013, 00:35
https://www.facebook.com/pages/Agnieszka-Gozdyra-stronnicza-pseudodziennikarka/235209893305288?ref=stream&hc_location=stream

!!!

Mr Kev
14-11-2013, 10:34
https://www.facebook.com/pages/Agnieszka-Gozdyra-stronnicza-pseudodziennikarka/235209893305288?ref=stream&hc_location=stream

!!!
Tamto usunięto. Pewnie na wniosek samej dziennikarzyny bo nawet sama "straszyła".
https://www.facebook.com/pages/Beka-z-Agnieszki-Gozdyry/668073193227340

Abu Musab az-Zarkawi
15-11-2013, 17:47
z fb dupy Koseckiego :

Ola Chlebicka
Przykro mi, że dzisiejszy program w DD TVN z moim udziałem w tak tendencyjny sposób pokazał życie kobiety piłkarza - jako tej, ktora nic nie robi, ma pstro w głowie, a jej głównym zajęciem sa wizyty u kosmetyczki i w centrach handlowych. Tym bardziej jest mi przykro, że z materiału, ktory przygotowywaliśmy cały dzień wycięto tekst o moich planach zawodowych, studiach, stosunku do wielu ważnych kwestii, a zostało pięć zdań, wyciągniętych z kontekstu odnoszących sie do mało istotnych spraw... Shame on me.......:( https://www.facebook.com/ola.chlebicka.3

juby
15-11-2013, 17:57
z fb dupy Koseckiego :
https://www.facebook.com/ola.chlebicka.3
Ale powiedz mi, jaki to ma związek z tematem? I co mamy, Twoim zdaniem, zrobić w tej dramatycznej sytuacji? :?

Cielo
18-12-2013, 21:52
https://www.facebook.com/papieszchuj

ja pierd0le, wezcie to zgłaszajcie

Cielo
19-12-2013, 14:10
https://www.facebook.com/papieszchuj

ja pierd0le, wezcie to zgłaszajcie

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_WZUX81n8fVEHAVtCdqFxVABCzvKp1G5e,w400.jpg :)

vozny86
28-04-2014, 00:26
https://www.facebook.com/SzyderczyHalas2?fref=photo
Do odstrzału. Chore do potęgi.

jezyk1553
28-04-2014, 10:06
Skąd ci debile się biorą

arni87
21-06-2014, 20:13
https://www.facebook.com/pages/Jeba%C4%87-Polsk%C4%99/209487992407709

Zgłaszać!!!!!

Tuzin
25-06-2014, 13:12
Taka tam ankieta z prawej: http://prawo.rp.pl/artykul/757739,1120720-Szkola-to-prywatna-sprawa-radcy--ale-zarobki-juz-nie.html

Kawa
25-06-2014, 14:36
https://www.facebook.com/pages/Jeba%C4%87-Polsk%C4%99/209487992407709

Zgłaszać!!!!!

Dziękujemy za poświęcenie czasu na zgłoszenie treści, które Twoim zdaniem naruszają nasze Standardy społeczności. Zgłoszenia takie jak to przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na Facebooku i stwarzania tu przyjaznego miejsca. Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie z powodu zawierania treści lub symboli propagujących nienawiść, ale stwierdziliśmy, że nie narusza ona dokumentu Standardy społeczności.

Sosen
25-06-2014, 21:22
https://www.facebook.com/goldbaum.daze/posts/464718476997519

wiecie co macie zrobić :wleb: