PDA

Zobacz pełną wersję : Ruch kibiców stadionowych

cielak90
09-06-2012, 17:04
Jestem studentem na kierunku socjologii. Przeprowadzam badania na temat kibiców piłkarskich. Pozwoliłem sobie ją umieścić w tym dziale, bowiem badanie porusza tematy związane z aktualnymi problemami kibiców, a także dotyczy zorganizowanej aktywności fanów poza stadionem (marsze, protesty, manifestacje).

Jeśli rzeczywiście chodzisz na mecze swojego klubu, proszę wypełnij ankietę, pomożesz mi tym samym dokończyć studia ;) Czas wypełniania to około sześć minut, badanie jest w pełni anonimowe. Z góry dzięki za pomoc.

http://www.ebadania.pl/e5a340e426742f41

sasza
09-06-2012, 17:13
Temat i tak pójdzie do wyjebania bo jak najbardziej zasługuje, ale czy ty chcesz z nas debili zrobić? Pytania typu jaką rocznice obchodzimy 13 grudnia albo czy OZSK chce wprowadzenia alkoholu są prymitywne.

Usuń ten temat i wypier.dalaj

Paw(L)ak
09-06-2012, 17:18
Niech główny zainteresowany, po prostu powie czy ma zgodę któregoś z administratorów na publikację swojej ankiety i jaki ma w niej cel (w tym temacie, prawo mamy restrykcyjne), jeśli tak - może ktoś wypełni, jeśli nie - temat i użytkownik, raczej leci w kosmos. Czekamy na odpowiedź.

E: Wysłałeś priva do któregoś z modów, z wytłumaczeniem po co ci wyniki z tej ankiety? Krótka odpowiedź.
E2: Skoro tak, to po prostu zwróć się do któregoś z nich i daj odpowiedź czy dał ci swoje błogosławieństwo. W wypadku sprawdzonych użytkowników nikt by nie miał wątpliwości, ale zrozum - zarejestrowałeś się w czerwcu 2012, jesteś nowy i od razu zakładasz temat z ankietą - trochę sporo jak na debiut. Jako admina docelowego polecam Pana morta, który jest w szampańskim nastroju w związku z Ojro, albo Pana Artystę, bo szybko powie ''tak'' albo ''nie''.

cielak90
09-06-2012, 17:18
Nie chcę z Was debili zrobić, niektóre pytania są oczywiste dla kibiców, jak sam zauważyłeś swoim oburzeniem.

Ale te pytania sprawdzają czy respondent wypełniający moją ankietę rzeczywiście jest kibicem, czy ma te absolutne minimum wiedzy. Coś co dla Ciebie i dla mnie jest oczywistością, dla byle janusza z sektora piknikowego nie będzie już takie oczywiste ;) pamiętaj o tym.

Co do restrykcyjnego prawa nt. ankiet, nie byłem świadomy że takowe u Was obowiązuje. Moja ankieta nie godzi w nikogo, jedynie bada pewne zjawiska, które na stadionach stały się powszechne, jest dobrowolna, nie zawiera haczyków, czy jakiegoś podwójnego dna, przez które ktokolwiek mógłby czuć się wykorzystany, czy oszukany

cielak90
09-06-2012, 17:58
Sprawa zgłoszona, czekam na odpowiedź, Pawlak dzięki za pomoc.

mort
09-06-2012, 18:00
kto chce niech wypełnia ;)

Sasza - byc może to jest clue ankiety te dla nas prymitywne pytania ;)

Bo może sie okazać,że kibolom wręcz one uwłaczają a np. PO-wscy "młodzi, wykształceni i z duzych ośrodków" nie znają odpowiedzi ;)

cielak90
09-06-2012, 18:02
jak widać sprawa załatwiona ;) zachęcam do wypełniania, choć po wynikach widzę, że wielu Legionistów już się skusiło

Paw(L)ak
09-06-2012, 18:25
Nie ma za co dziękować, po prostu podałem ogóle ustalenia. Wypełniłem i powiem standardową formułkę: ''proszę, niech idzie na zdrowie''.

Danoo
09-06-2012, 18:38
Wypełnione :prosze:

bloniaq
09-06-2012, 18:49
A ja nie wypełnię bo wkurza mnie nabijanie debilnych postów. Wchodzę na forum i w każdym temacie jaki przeglądam jest nowy post, wchodzę więc w tematy a tu wszędzie jakieś kocopały nic-nie-wnoszące. Ot taki mój prywatny protest. Wolno mi. :wleb:

:lol:

Matti95
09-06-2012, 18:56
Poszło :D

qwarcu
09-06-2012, 19:06
Poszło, chociaż niektóre pytania to troche jak test wiedzy ;)

proNsua
09-06-2012, 19:12
:prosze:

Kawa
09-06-2012, 19:19
A ja nie wypełnię bo wkurza mnie nabijanie debilnych postów. Wchodzę na forum i w każdym temacie jaki przeglądam jest nowy post, wchodzę więc w tematy a tu wszędzie jakieś kocopały nic-nie-wnoszące. Ot taki mój prywatny protest. Wolno mi. :wleb:

:lol:

Dla mnie za długa, dużo czytania, ogarniam maks 5 pytań na ankietę... :(

Ćwirek
09-06-2012, 19:25
done ;)

NGA
09-06-2012, 19:37
poszło

jednostrzałowiec
09-06-2012, 19:45

Ja to myślałem, że kolejny zacznie agitować, żeby kibole Legii obroni Warszawę przed ruskimi....:nienormalny: a tu tylko temat z ankietą, więc i tak nie jest źle:)

arni87
09-06-2012, 20:57
:prosze:

Fresh(L)
09-06-2012, 22:06
Poszło :)

sasza
10-06-2012, 10:13
Widzę że wraz z "radością że mamy erło" poziom akceptacji na naszej forumce się zwiększa (szczególnie u bezwzględnych do tej pory morteratorów) 8)

Tylko nie popłyńcie za bardzo bo boję się tylko że jakby to erło z pół roku potrwało to Stec by sobie ankietki tu zaczął robić:lol: