PDA

Zobacz pełną wersję : Karty PZPN

Gutek
08-12-2003, 12:06
Wie ktos skad moglbym sciagnac formularz o karte wyjazdową PZPN-u oraz ile to kosztuje ?

Raffi
08-12-2003, 12:27
www.iticket.pl
http://www.iticket.pl/formularz.pdf

Nie wiem, czy są jeszcze darmowe (różnie słyszałem, włącznie z ceną), ale wg stanu na 24.11 (2 tygodnie) temu poszły 3942 egzemplarze, zatem niby jeszcze tysiąc darmowych powinien być.

Mrozik
08-12-2003, 12:53
Po Legii (1009) Lechu (974) i Wiśle (766) 4 drużyną pod względem wydania kart jest... Groclin 8- (250). Widzew dopiero piąty - tylko 181 kart. Hmmm zdziwiło mnei że GKS ma 140 wydanych kart a u nas tylko w 6 osób się pojawili :hmm:

Gutek
08-12-2003, 12:55
A to pdf trza w acrobacie readerze otworzyc skad to sciagnac ?

Fester
08-12-2003, 13:00
Po Legii (1009) Lechu (974) i Wiśle (766) 4 drużyną pod względem wydania kart jest... Groclin 8- (250).

:oho:

na pamiatke sobie robia :)

Raffi
08-12-2003, 13:03
http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

Gutek
08-12-2003, 13:07
Thx Raffi :+:

dyha
08-12-2003, 14:21
Gutek a slyszales o tym , ze przed meczem wyjazdowym muszą Ci bilecik na karte wstukac w Warszawie , i to tak za kazdym raazem :] Napisalem w tej sprawie maila , czekam na odp.

kamyk
08-12-2003, 14:34
te karty to oni w dupe niech sobie w sadzą! bede musiał sobie te badziestwo wyrobic bo w Łecznej na sketor Legii nie wejde!

Yankes
08-12-2003, 14:57
chyba trzebva to złożyć osobiście w klubie wiec jak by co to konbinujcie
ile sie teraz czeka na ten wynalazek XX| wieku??

Mrozik
08-12-2003, 15:00

kilka tygodni :P

szczepan
08-12-2003, 17:02
Gutek a slyszales o tym , ze przed meczem wyjazdowym muszą Ci bilecik na karte wstukac w Warszawie , i to tak za kazdym raazem :] Napisalem w tej sprawie maila , czekam na odp.

a na ilu stadionach sa odpowiednie bramki?!

na to poczekamy dluzej niz na same karty

Raffi
08-12-2003, 17:27
no, nie byłbym tego pewien 8o

dyha
08-12-2003, 17:41
Moj Mail :

Witam.
Pisze w jednej bardzo ważnej dla mnei sprawie . Tyczy się to kart wyjazdowych . Mianowicie jestem kibicem Legii Warszawa , lecz mieszkam 500 km. od Warszawy . Karte mam wyrobioną lecz dowiedzial;em się , ze by jechac na emcz , trzeba kupic i wpisac bilet na karte w kasach klubowych . Co w takim wypadku mam robic ? Bo przecierz nie będe jeździł do Warszawy za kazdym razem , by pojechać na mecz wyjazdowy . Czy PZPN przewidział jakies rozwiązanie ?
Pozdrawiam .

Odpowiedź :

Witam,
System zaklada mozliwosc zakupu biletu na stadionie, na ktorym odbywa
sie mecz, ale ze wzgledow bezpieczenstwa najprawdopodobniej takie
rozwiazanie nie bedzie realizowane lub pozostanie dostepne jedynie w
kilku klubach. Dlatego postanowilismy zaproponowac mozliwosc zakupu
poprzez internet lub w wybranych punktach np. biura podrozy lub
hipermarkety. Sprawa jest w toku, ale postaramy sie by do poczatku rundy
wiosennej już wszystko dzialalo, a informacja o tym byla dostepna nie
tylko na stronie systemu: www.iticket.pl

Pozdrawiam

Rafal Gromek

jacek
08-12-2003, 20:20
Nie trzeba osobiście składać tych formularzy ja wysłałem z kserowanym dowodem tożsamości i z druga zaadersowana koperta ze znaczkiem zeby mi ta karte przysłali z powrotem

jacek
08-12-2003, 20:26
Moj Mail :

Witam.
Pisze w jednej bardzo ważnej dla mnei sprawie . Tyczy się to kart wyjazdowych . Mianowicie jestem kibicem Legii Warszawa , lecz mieszkam 500 km. od Warszawy . Karte mam wyrobioną lecz dowiedzial;em się , ze by jechac na emcz , trzeba kupic i wpisac bilet na karte w kasach klubowych . Co w takim wypadku mam robic ? Bo przecierz nie będe jeździł do Warszawy za kazdym razem , by pojechać na mecz wyjazdowy . Czy PZPN przewidział jakies rozwiązanie ?
Pozdrawiam .

Odpowiedź :

Witam,

Pozdrawiam

Rafal Gromek
Dyha ja mam taki sam problem jak ty ja tez wysłałem takie pisemko ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi ja myśle że zrobią coś w tej sprawie rozsądnego

Gutek
08-12-2003, 22:01
Ale hujnia 8o

Porter
09-12-2003, 09:27
Moj Mail :

Witam.
Pozdrawiam .

Odpowiedź :

Witam,

Pozdrawiam

Rafal Gromek
Dyha ja mam taki sam problem jak ty ja tez wysłałem takie pisemko ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi ja myśle że zrobią coś w tej sprawie rozsądnego

miejmy nadzieje.... :( pierdolony pzpn :box:

Tuzin...
09-12-2003, 16:28
Witam,

Pozdrawiam

Rafal Gromek

Jassssssssssssssne :zly:

Tupcia
09-12-2003, 19:06
Ejj.. a tak w ogole co Wy mi radzicie??
Jako że jestem pikniorsem i na każdy wyjazd na pewno nie bede jezdzic, poza tym nie wiem jak z rodziną itp, ale chcialabym sobie skoczyc na np... 3-4 mecze... to mam sobie robic tą kartę?? Myslicie, że to w ogle będzie egzekwowane?? Czy ja, jako baba, mimo wszystko eni bede mogla jechac bez karty?? BO ja juz kurna nic nie wiem o co z tym wszystkim chodzi;/ bez kitu.

domber
09-12-2003, 19:14
ja napewno wszystkich wyjazdow nie zalicze ale wole sobie to wyrobic w przerwie wydac te pare groszy i miec swiety spokuj nie mam zamiru klucic sie potem z ochrona i do ostatniej minuty nie wiedziec czy wejde

c_zary
09-12-2003, 19:17
Czy ja, jako baba, mimo wszystko eni bede mogla jechac bez karty??
8- Ktos tu kiedys cos o rownouprawnieniach mowil :rotfl:

Tupcia
09-12-2003, 20:32
Czy ja, jako baba, mimo wszystko eni bede mogla jechac bez karty??
8- Ktos tu kiedys cos o rownouprawnieniach mowil :rotfl:

Oj nie no, nei o to chodzi - wiem wiem, wyszłam na głąba i pałę.. Ale chodzi o to, że dziewczyny wygladają (i zazwyczaj tak jest) na spokojniejsze, baby żadko bywaja hooliganami, a chyba głównie o to chodzi w tych kartach, zeby tępić ludzi niebezpiecznych. Tzn nei tępić, ale w jakis tam sposób kontrolowac... Ja tam mam zamiar sobei karte wyrobić, tylko czy jest ich jakiś limit, czy cos? Zebym komus bardziej hardcorowemu miejsca nie zabrała, o to chodzi...

Jestem za rownouprawnieniem, dlatego nawet jakbym nei musiala, to bym sobie karte wyrobila. Poza tym m.in. dlatego uwazam, że nie powinno byc darmowych biletow na żadnym stadionie, ale to juz nie na temat.
Dobra, neiwazne, Tylko winny sie tłumaczy 8o

Adiq
09-12-2003, 21:00
Ejj.. a tak w ogole co Wy mi radzicie??
Jako że jestem pikniorsem i na każdy wyjazd na pewno nie bede jezdzic, poza tym nie wiem jak z rodziną itp, ale chcialabym sobie skoczyc na np... 3-4 mecze... to mam sobie robic tą kartę?? Myslicie, że to w ogle będzie egzekwowane?? Czy ja, jako baba, mimo wszystko eni bede mogla jechac bez karty?? BO ja juz kurna nic nie wiem o co z tym wszystkim chodzi;/ bez kitu.
Na pewno się to opłaci, bo jeśli ktoś nieprzychylnie będzie patrzył na obecność kibiców gości, to na pewno zarząda tych kart. W tej rundzie może być tak np. z Wisłą Kraków.

BTW: Z resztą polecam ci też kupno karnetu na Żyletę. :>

domber
09-12-2003, 21:05
czy jest ich jakiś limit, czy cos? Zebym komus bardziej hardcorowemu miejsca nie zabrała, o to chodzi...
nie ma zadnego limitu, a co do tych kart to pewnie taka sama lipa jak z identyfikatorami normalnie czeski film

Włóczykij
11-12-2003, 20:13
Ja tam zlozylem swoj formularz w lipcu i do tej pory mojej karty nie ma a co ze zdjeciem tego nie wiem. Wielkie dzieki dla naszego kochanego PZPN-u :+: :rotfl:

szczepan
11-12-2003, 23:06
Ja tam zlozylem swoj formularz w lipcu i do tej pory mojej karty nie ma a co ze zdjeciem tego nie wiem. Wielkie dzieki dla naszego kochanego PZPN-u :+: :rotfl:

dziwne wiesz bo nawet moj kumpel co skladal w sieprniu juz ma...

tak samo jak ja i jego brat a obaj skladlismy w lipcu

Tupcia
11-12-2003, 23:11
Na pewno się to opłaci, bo jeśli ktoś nieprzychylnie będzie patrzył na obecność kibiców gości, to na pewno zarząda tych kart. W tej rundzie może być tak np. z Wisłą Kraków.

BTW: Z resztą polecam ci też kupno karnetu na Żyletę. :>

Jak dyskretnie, już nawet w innym temacie mnie na zyletę namawiasz :> :> Ale nie no.. nie dam się 8) Kryta Fans Hooligans:D

Dobra, postanowiłam sobie kartę wyrobić... Może przd nastepna runda mi wydadzą... Postanawiam również jexdzić! I tak mi dopomóz Bóg... 8)

jacek
14-12-2003, 12:50
Amba a pytałeś sie o karte w kasach na Legii?? Ja tez składalem w sierpniu i już mam od 2 tygodni

MaK_ŁuKóW
20-12-2003, 21:20
ja jestem dosc mlodym(ale bardzo kochajacym Legię)kibicem i jesli zamierzam sie wybrac na Łęczną musze miec tę kartę? :hmm:

Norbas
22-12-2003, 15:20
doszły mnie słuchy że karty nie są już gratisowe :>
że już tyle ich wydali że trzeba za nie płacić

Thomas
23-12-2003, 13:40
Z tego co się dowiedziałem to tydzień temu była jeszcze pula darmowych kart.

Norbas
24-12-2003, 19:56
aha, dzięki

Siekier
25-12-2003, 12:07
Witam mnie tu troche czasu nie było (komp się zwalił) !!! i mam proźbe mógłby ktoś mi napisać od początku do końca jak tą karte mam sobie wyrobić !!!??? '8

Raffi
25-12-2003, 12:33
Pobierasz. (www.iticket.pl/formularz.pdf)
Wypełniasz.
Idziesz do klubu (osoby spoza Wwy wysyłają formularz+fotkę+kopertę zwrotną, pocztą na adres klubu:Legia Warszawa SSA
ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa), zanosisz tam wypełniony formularz + 1 fotkę. Potem czekasz parę tygodni i idziesz do klubu spytać się, czy już nie doszło z powrotem

L U Z N Y
25-12-2003, 19:52
Mnie sie zdaje ze wymog tych kart szybciej zostanie zawieszony niz wejdzie calkowicie w zycie....
Jak wszyscy wiemy nie na wszystkich stadionach jest wymagany a do czasu az bedzie wymagany na wszystkich Pzpn sam dojdzie do wniosku ze to nie ma sensu....

ems
25-12-2003, 21:46
nie byl wymagany DO TEJ PORY, od nastepnej rundy juz bedzie.

retinger1
25-12-2003, 21:51
Taaak PZPN zrobi wszystko żeby nam "umilić" życie :fu:

Długi123
26-12-2003, 00:20
A swoją drogą to PZPN taki mądry powinien Legii zwrócić min. 4500 zł by miało przyjechać 300 kibiców GKS-u co oznacza właśnie taką sumę pieniędzy i to w najgorszym wypadku.Tacy mądrzy sa tam na stołkach a kluby przez nich pieniądze tracą!

Gutek
16-01-2004, 21:48
Pobierasz. (www.iticket.pl/formularz.pdf)
Wypełniasz.
Idziesz do klubu (osoby spoza Wwy wysyłają formularz+fotkę+kopertę zwrotną, pocztą na adres klubu:Legia Warszawa SSA
ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa), zanosisz tam wypełniony formularz + 1 fotkę. Potem czekasz parę tygodni i idziesz do klubu spytać się, czy już nie doszło z powrotem
Oki rozumiem a wie ktos co z tymi biletami gdzie moglbym wbic na karte bilecik na groklajn ? Aha i jeszcze jedno to jak ja wysylam do klubu formularz i teraz są podobno platne to ile musze dac kasy czy nie są platne bo juz nic nie kumam

Raffi
16-01-2004, 23:02
Nikt jeszcze tego nie wie, bo nikt nie płacił.....Może za pobraniem, może inaczej..może trzeba zadzwonić do klubu i się spytać (?)