PDA

Zobacz pełną wersję : Koniec...

Koń Rafał
16-05-2012, 00:53
Zabrali nam stary stadion z duszą, postawili srepsi arenę, przeżyliśmy, nie jest źle.
Za pirotechnikę na meczu można teoretycznie dostać 5 lat więzienia, trudno, dajemy radę, pali się dalej.
Wyjazdy w sezonie możemy policzyć na palcach jednej ręki, to zakaz tam zakaz, trudno jakoś sobie radzimy - całe życie na zakazie!
Psy podsłuchują, inwigilują, wyrok za wyrokiem za absurdy, nic nie poradzimy - musimy walczyć ale to co się kur wa stało w ostatnich dniach przerosło najczarniejsze koszmary największych pesymistów...

Są pewne świętości, których naruszać nie wolno, po prostu nie wolno.
Coś co było z nami od niepamiętnych czasów, zniknęło, coś co zakorzeniło się w nas najzwyczajniej zniknęło.
Coś co było świadkiem, smutków, radości, glorii i chwały całych pokoleń Legionistów zostało zbezczeszczone !

Każdy z odrobiną własnego zdania i rozsądku wie kto za tym stoi !

http://i50.tinypic.com/mvnvpd.jpg

BAJOR ZNIKNĘŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Cielo
16-05-2012, 01:09
Po przeczytaniu tekstu WTF?, a potem chyba ludzi ze śmiechu w mieszkaniu pobudziłem jak zjechałem myszką na dół :lol:

Jakim cudem oni to zrobili? Przecież gdybyśmy mieli tutaj dubajski klimat to bajoro by to przetrwało :(

Calgon
16-05-2012, 01:25
Ale, ale....jak to?! To bajoro odpowiadalo żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To bylo bajoro na skale naszych mozliwosci. Michal Bajor wniosl nazwisko do urzedu patentowego?:) Swiat sie konczy, Majowie mieli racje, i jeszcze to trzesienie ziemi w Kaliszu.:hmm:
e: Ile tam pokolen nauczylo sie plywac/brodzic :(

TNTP
16-05-2012, 01:32
nie wszystko stracone, jak widać na załączonym zdjęciu bajoro nie zniknęło tylko czasowo zmniejszyło swoją powierzchnię
sądzę, że wspólnymi siłami uda nam się przywrócić prasłowiański bagienno-błotnisty charakter Źródełka
wszak
My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się !!!! :)

eR_
16-05-2012, 01:44
Jezuuuu byleby tylko kostką nie wyłożyli :/ ach te wszystkie napoleońskie plany przedarcia się na drugą stronę suchą stopą:mistrz:

LOL3K
16-05-2012, 01:49
Trzeba usunąć to kretyńskie betonowisko!!!!!!

Nie oddamy błota!

hasor
16-05-2012, 05:03
spoko, po Euro rozbiorą :pokemon:

RadO
16-05-2012, 05:16
Zniknięcie tego bajora spowodowało niemały zamęt. Jest to jednak zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy lep jakiej propagandy stoi za tymi nićmi :prawi:

gizo
16-05-2012, 06:26
Jak mawiał klasyk, woda ma to do siebie, że się zbiera a potem spływa.
W tym wypadku będzie odwrotnie, spłynęła a potem się wzbierze.
Oni po prostu uregulowali koryto bajora.
To skandal, gdzie są zieloni, gdzie greenpeace?:trans3:

Kawa
16-05-2012, 07:03
To już nie będzie to samo, jednak obstawiam, że chodnik będzie stał zalany wodą bo go trochę za mało podnieśli.

matx
16-05-2012, 07:29
Brawo! Kolejna świetna decyzja zarządu. Widać, że klub jest na jak najlepszej drodze, aby już wkrótce stać się absolutnym europejskim topem. Rozmawiałem dzisiaj z Markiem, wybierał się właśnie dopinać transfer fachowca, który odpicuje ten chodnik tak, że nie pozostanie absolutnie nic z tego kibolskiego bajora. Najdalej jutro powinien wylądować na Okęciu. Jego nazwisko na wielu zrobi naprawdę ogromne wrażenie. Tak trzymać panowie!

:lol3:

bloniaq
16-05-2012, 07:29
Podstępnie likwidują naturalny walor obronny źródełka jakim było bajoro. Strona wschodnia zawsze była ubezpieczona bajorem, nikt się tamtędy nie mógł wedrzeć, a teraz...

legart
16-05-2012, 07:35
Jak kto :/ , a już myslałem że założą tam rezerwat ptaków wodnych

Bąbel 1987
16-05-2012, 08:00
Bojkotuję ten chodnik ! Na mecz będę chodził dłuższą drogą.

księciuniu
16-05-2012, 08:05
Against modern pavements ! :bukmacher:

daimler
16-05-2012, 08:05
Dojebali krawężniki, **********...

ReAl
16-05-2012, 08:47
Były suchary Strasburgera - bajoro stało w najlepsze
Były 2 miesiące suszy - bajoro szyderczo szczerzyło zęby

Nic Go nie zmogło, było jak ten prastary dąb Bartek - symbol niezłomnej postawy i wiary że "o jeden dzień dłużej"...

a teraz ? teraz to już naszych biorą ..i nic już nie będzie takie jak przedtem.

Mini
16-05-2012, 08:47
sakreble :foch:

księciuniu
16-05-2012, 08:51
Ja się pytam dlaczego Źródeł z Opravą temu nie zapobiegli ?? :protestuje:

Człenio
16-05-2012, 08:52
ku..wa , a już miałem plan żeby je zarybić

operion
16-05-2012, 08:55
A było tak pięknie :[ jak teraz ludzie z piłeczki będą wracali? a co gorsze jak będą się tłumaczyli w domu? (idąc za przykładem znanej reklamy)

qnfZLoCJLSc

http://www.youtube.com/watch?v=qnfZLoCJLSc

arczi
16-05-2012, 09:04
Myślę, że czas wezwać na pomoc Zdzicha. Trzeba puścić na niebie świetlny znak z symbolem kieliszka.

Co prawda nieżyczliwe mu osoby twierdzą, że Kręcina sam wypił bajorko, gdyż biedaka suszyło, ale to nie ludzie, to wilki.

BladaTwarz
16-05-2012, 09:05
Bajorko nigdy nie zginie!

Huxley
16-05-2012, 09:07
Bajoro na zawsze w Naszych sercach!!

Neeryng
16-05-2012, 09:14
pewnego pięknego dnia nie mogąc pozbierać się po wyjściu ze Źródełka wpieprzyłem się do wody, oprzytomniałem w kilka chwil...

c_zary
16-05-2012, 09:37
Ciekawe kto oplacil UNESCO, Green Peace oraz naszych pseudo ekologow, ze obylo sie bez zadnych protestow?

wrobel
16-05-2012, 09:47
Dokładnie, w końcu Dolina Bajora była równie urodziwa co Dolina Rospudy:prawi:

Paw(L)ak
16-05-2012, 09:51
Ciekawe kto oplacil UNESCO, Green Peace oraz naszych pseudo ekologow, ze obylo sie bez zadnych protestow?

ITI. Wiedzieli że to bajoro ma potencjał by stać się źródłem poważnych dochodów dla ''złych kiboli''. Wystarczyło by, że ''źli kibole'' kupili by sobie tę część chodnika, trochę to ogarnęli i można tam było założyć łowisko wędkarskie, aquapark czy hodowle bocianów i ciągnąć zyski z turystów. Na wpieprzenie się w sprzedaż pamiątek przez ABJ (jak to zrobiła GW ze sklepikiem Widzewa), KP nie ma sposobu - to pomyśleli przyszłościowo i mamy takie, a nie inne efekty :wkurzony:

ITI SPIERD@LAJ!

Ytong
16-05-2012, 09:56
Ciekawe co na to greenpeace...tam mogły żyć jakieś organizmy żywe ;(

Barojo R.I.P !

Mr Kev
16-05-2012, 10:05
"Nigdy nie zginie ! Bajorko nigdy nie zginie !"

Nie martwcie się ! Znając realia polskich wykonawców, daję jezdni 2 lata do zapadnięcia się. Poprzedzi to:
- już w tym roku pierwsze osuwiska skarpek od strony bajorka w czasie jesiennych deszczów
- przyszłoroczne wysadziny po zimie
- dziury i zapadnięcia w lato przyszłego roku
- za dwa lata regularne wylewanie bajorka oraz dziury z zastoiskami wody.

Swoje spostrzeżenia zweryfikuje po wizji lokalnej ;)

Rafalski'89
16-05-2012, 10:07
Przecież to bajoro miało swoją własną, niepowtarzalną florę i skrywało zapewne niejedną tajemnicę w swej otchłani, a Bóg jeden raczy wiedzieć jak było głębokie :D

ogólnie to jeb.. cały ten greenpeace ! na pandy to jest komu hajs zbierać, a bajorkiem się nie zainteresowali... :D

panzer77
16-05-2012, 10:13
I komu to przeszkadzało. Nowe gatunki w bajorze już było o krok od wynalezienia koła. :?

Pan Artysta
16-05-2012, 10:34
od tygodnia walczą z tym kawałkiem drogi :lol:
jak tak budują autobany to nie dziwota że chujni@
ps:
wiem co ich boli
parkowało tam z 20-30 samochodów
nie mogli postawic parkometru
utwardzą drogę i postawią ze 2 parkometry
HWDParkometry

Alek
16-05-2012, 10:53
pamiętam jak przed pseudoderbami pieski transporterem się wje.bały w to błotko i nie mogły wyjechać :lol2:

szkoda szkoda ;(

maciej_KO
16-05-2012, 11:09
tam będzie kostka... jedne pomeczowe urodziny w Źródełku i bajorko wróci :chees:

Slavonic
16-05-2012, 11:37
Spokojnie, na środku chodnika widać, że bajoro walczy i już sie przebija samo. Dźwigowa sobie nie radzi z żywiołem a jakiś zjebany chodnik miałby wygrać z bajorkiem?

Francais
16-05-2012, 12:09
Już nic nie ma sensu...

qwarcu
16-05-2012, 12:12
i już nic nie będzie takie samo.. mam nadzieje że bajorko powalczy i nie podda się tak łatwo :)

R.
16-05-2012, 12:37
Znajac fachowosc "fachowcow" to tam niedlugo nie bedzie bajora tylko bajorsko. :lol:

Danoo
16-05-2012, 12:39
25C8xGm-Pl4

Tak nie może być... powoli zabierają nam wszystko co najlepsze...

Jakich ja czasów dożyłem :ucieka:

Kawa
16-05-2012, 12:42
Jakich ja czasów dożyłem :ucieka:
Na starej Żylecie to byłoby nie do pomyślenia, tam każdy dopingował przez 88 minut!

Homer
16-05-2012, 13:47
"Kilka chwil przeminie, bajorko wypłynie..."

Na następnym meczu BOJKOT!!! PUSTY CHODNIK!!! Tylko tak możemy coś zdziałać.

CW(L)KS
16-05-2012, 14:28
Nieeeee !! ;( Dlaczego nam to robicie itioci, czy naprawde musicie zabierać nam wszystko co najlepsze ?? Przecież to jest cios poniżej pasa, musimy coś z tym zrobić ! :chuligan::awantura:

Zdzisiek
16-05-2012, 14:42
Jak kto :/ , a już myslałem że założą tam rezerwat ptaków wodnych

...był czas, że "szuwary" sięgały do pasa ! :lol:

Zdzisław Kręcina
16-05-2012, 14:51
Myślę, że czas wezwać na pomoc Zdzicha. Trzeba puścić na niebie świetlny znak z symbolem kieliszka.

Co prawda nieżyczliwe mu osoby twierdzą, że Kręcina sam wypił bajorko, gdyż biedaka suszyło, ale to nie ludzie, to wilki.

Jako, że zostałem po części wywołany do tablicy, pozwolę sobie na skromny komentarz ze swojej strony.

Drodzy Kibole i Kibolki. Ludzie pracy, studenci, studenki, chlory.

Oczywiście plotki i pomówienia na temat wypicia tak wielbionego przez nas bajorka rozpowiada zazdrosny kapucyn Kosmala. Nie od dziś wiadomo, że klubowe piwnice i ogromna niechęć udostępniania podziemnych klubowych pomieszczeń naszym ultrasom ma swoje drugie dno. Kiedy ostatnim razem podczas meczu towarzyskiego naszej kochanej kadry PZPN, nieświadomie z 5 litrami wódki chciałem wjechać na teren klubu Legia Warszawa i zostałem na tym poniekąd przyłapany, to właśnie ex prezes Kosmala szukając jeszcze wtedy we mnie przyjaciela polecił mi zostawienie w depozycie vipowskim moich trunków, ponieważ sam posiada podziemną bimbrownię.
Kiedy w przerwie zaprowadził mnie na podziemną wycieczkę krajoznawczą, oczom moim ukazała się ogromna destylarnia, etykietarnia, drożdżowarnia. Na pytanie skąd czerpie te ogromne ilości wody potrzebne do wyprodukowania takiej ilości trunków, zdradził mi swój sekret. Otóż właśnie podpiął się ogromną rurą do tak wielbionego przez wszystkich tutaj bajorka i zaczął systematycznie podciągać i kraść najwyższej jakości wodę. Na początku powolutku, ale wiadomo, że apetyt rośnie w miarę picia, więc w końcu odpompował praktycznie wszystko co tam zostało. Kiedy dowiedziałem się o jego planach, nie mogłem w to uwierzyć. Zagroziłem, że jeśli nie przestanie, opowiem o wszystkim kibicom! Ten przerażony myślą kolejnych protestów i bojkotów obiecał zaprzestania swoich tajemnych praktyk. Wychodząc z pomieszczenia puścił jedynie oczko do Błędowskiego. Tutaj powinna zapalić mi się lampka ostrzegawcza. Ten stary SBek zrobił na mnie bezczelnie teczkę! Na mnie! Prawego człowieka! Skrzywdzoną niewinność!
I tak właśnie po takim czasie zaczęły wychodzić na wierzch pewne brudy, których w żaden sposób nie jestem częścią. Mam nadzieję, że moje słowa rozwiewają wszystkie wątpliwości i teraz już wiadomo kto, co jak był.
Aha, dzwoniłem do Źródła i Opravy, powiedzieli, że już wynajęli prawników i tak tego nie zostawią.

Z kibolskim pozdrowieniem,
Wasz Zdzisław.

marian1916
16-05-2012, 14:57
Hańba! Jak można było w taki nikczemny sposób zniszczyć nasz piękny Park Krajobrazowy Źródełko prawem (ulicy) chroniony?! Hańba!!! :wkurzony:

casual
16-05-2012, 19:41
Hańba. Co tym z ITI bajorko przeszkadzało? Jaki będzie następny ruch naszych postępowych działaczy? Przerobienie Źródełka na Starbucksa? Brzmi mało realistycznie? Oj nie wiem- kto wie co w tych komuszych głowach jeszcze się zrodzi. I którą naszą świętość jeszcze zdepczą i oplują.

PS: Wojna !

StefanMW
16-05-2012, 20:37
A miałem dziewczynę nad jezioro zaprosić...

szweju
17-05-2012, 07:46
Przed pierwszym meczem na Ł3 w nowym (oby mistrzowskim) sezonie proponuję, aby każdy bywalec Żródełka przyniósł ze sobą wiaderko/baniak z wodą i po jednej rybce hodowlanej. Razem przywróćmy bajorku jego dawny b(L)ask!!!

qwarcu
17-05-2012, 11:45
Moja noga na tym chodniku nie postanie ! BOJKOT !

casual
17-05-2012, 13:43
Jeśli ten chodnik będzie wyłożony kostką, to jeszcze pół biedy. Pierwsza lepsza awantura i rozmontujem do ostatniej kosteczki niechciany chodnik. A od rozmontowania chodnika do powrotu bajorka juz tylko krok.