PDA

Zobacz pełną wersję : 02.06 Warszawa - Blokujemy Paradę Równości ! ! !

football.fan
13-05-2012, 20:31
W dniu 2 czerwca Narodowe Odrodzenie Polski organizuje w Warszawie tradycyjną już imprezę uliczną dla tych, którzy mają na tyle siły i chęci, by pokazać, że w Polsce to ludzie normalni normalnie, a nie normalnie nienormalni, określają Zasady życia zbiorowego. Tego też dnia stawiamy się w zwartym szyku na przeciw lokalnym i importowanym perwerom: pedałom, czerwonym, aborcjonistom i całej tej unijnej hołocie, która zamiast do buszu trafiła do Polski i jej stolicy, Warszawy.

Na tę imprezę zapraszamy wszystkich normalnych: tych, których lubimy, a nawet takich dziwaków, którzy nie lubią nas.

Wstępna godzina i miejsce zbiórki – 2 czerwca godzina 14 pod Sejmem.

Z zasad organizacyjnych, niezbędnych przy tego typu imprezach. Transparenty – jak najbardziej, najlepiej tematyczne (nacjonalistyczne, prorodzinne, niepodległościowe, antykomunistyczne, antypedalskie, antyunijne, antyaborcyjne). Banery firmowe – i owszem, nawet stowarzyszeń. Nagłośnienie – zapewnia organizator i przyjaciele. Ale każda tuba się przyda, pod warunkiem, że nie będzie to tuba Waszyngtonu, Brukseli, czy Moskwy. Uczestników uprzedzamy, że będzie gorąco. Tak przynajmniej wieszczy Naczelny Meteorolog Kraju i Główny Policmajster Warszawy. Zalecamy zatem zabranie przynajmniej napoi chłodzących.

Patronat medialny nad akcją sprawują niezawodne i bezkompromisowe serwisy: Nacjonalista.pl Dziennik narodowo radykalny, Warszawiacy.info, Autonom.pl.

Każdy, kto zechce się do promocji akcji włączyć, może to zrobić nie pytając się nas o zdanie. Będzie nam miło i na pewno nie będziemy się od tego odcinać. Pamiętajmy: Nasz Kraj – Nasze Zasady!

Daro
13-05-2012, 21:14
Marsz organizowany tylko przez NOP, czy również ONR?

Mściwy
13-05-2012, 21:19
Szczegółów największej co roku blokady ogarnianej przez Młodzież Wszechpolską i ONR jeszcze brak. W zeszłym roku, o ile dobrze kojarzę, chłopaki z NOPu także do niej dołączyli, więc jeżeli terminy nie kolidują, to oczywiście godne poparcia są oba wydarzenia.
Tutaj wydarzenie z pejsbuka https://www.facebook.com/events/428591723819405/ więcej zapewne wkrótce.

Alek
13-05-2012, 21:20
W dniu 2 czerwca Narodowe Odrodzenie Polski organizuje w Warszawie tradycyjną już imprezę uliczną dla tych, którzy mają na tyle siły i chęci, by pokazać, że w Polsce to ludzie normalni normalnie, a nie normalnie nienormalni, określają Zasady życia zbiorowego. Tego też dnia stawiamy się w zwartym szyku na przeciw lokalnym i importowanym perwerom: pedałom, czerwonym, aborcjonistom i całej tej unijnej hołocie, która zamiast do buszu trafiła do Polski i jej stolicy, Warszawy.

Na tę imprezę zapraszamy wszystkich normalnych: tych, których lubimy, a nawet takich dziwaków, którzy nie lubią nas.

Wstępna godzina i miejsce zbiórki – 2 czerwca godzina 14 pod Sejmem.

Z zasad organizacyjnych, niezbędnych przy tego typu imprezach. Transparenty – jak najbardziej, najlepiej tematyczne (nacjonalistyczne, prorodzinne, niepodległościowe, antykomunistyczne, antypedalskie, antyunijne, antyaborcyjne). Banery firmowe – i owszem, nawet stowarzyszeń. Nagłośnienie – zapewnia organizator i przyjaciele. Ale każda tuba się przyda, pod warunkiem, że nie będzie to tuba Waszyngtonu, Brukseli, czy Moskwy. Uczestników uprzedzamy, że będzie gorąco. Tak przynajmniej wieszczy Naczelny Meteorolog Kraju i Główny Policmajster Warszawy. Zalecamy zatem zabranie przynajmniej napoi chłodzących.

Patronat medialny nad akcją sprawują niezawodne i bezkompromisowe serwisy: Nacjonalista.pl Dziennik narodowo radykalny, Warszawiacy.info, Autonom.pl.

Każdy, kto zechce się do promocji akcji włączyć, może to zrobić nie pytając się nas o zdanie. Będzie nam miło i na pewno nie będziemy się od tego odcinać. Pamiętajmy: Nasz Kraj – Nasze Zasady!

:prosze:

qwarcu
14-05-2012, 11:14
Coś czuje że w tym roku może być nas kilka razy więcej niż w zeszłym :)

football.fan
14-05-2012, 12:59
http://www.facebook.com/events/384766524897787/

Nasz Kraj - Nasze zasady! Rodzina - Tak! Dewiacje - Nie!

Jak co roku promotorzy seksualnych dewiacji będą wozić swoje tłuste dupska landarami po Warszawie.
I jak co roku staniemy na przeciw nim, by pokazać, że nawet przyszywane cycki i plastikowe peruki nie zamaskują prawdziwej natury perwersji.

2 czerwca, w sobotę, pod Sejmem - w okolicach godziny 14 (dokładna godzina wkrótce) spotkamy się z nimi twarzą w twarz. I pokażemy, co o promocji zboczeń i degradowaniu Rodziny myśli cała Polska.

To jest Nasz Kraj - i Nasze Zasady będą tu obowiązywać. A jeśli się to komuś nie podoba, to fora ze dwora!

Raffels
14-05-2012, 13:11
Autobusy, tramwaje, metro udekorowane tęczowymi flagami - tak SLD chce uczcić czerwcową Paradę Równości. Dla PO to pomysł "słaby", dla PiS - "żałosny".

Przed paradą, która odbędzie się 2 czerwca, stołeczna lewica zwiera szyki. Działacze SLD zasiedli w komitecie honorowym, logo Sojuszu i Ruchu Palikota wiszą zgodnie na stronie wydarzenia w zakładce "komitet organizacyjny".

Od Sebastiana Wierzbickiego, szefa SLD w Warszawie, słyszymy, że to początek serii działań odnowionego Sojuszu, który prowadzi Leszek Miller. - W ludziach jest energia do działania. Pozbieraliśmy się, powybieraliśmy, przyszedł czas na konkrety - wyjaśnia sytuację.

W 2011 r. - jeszcze pod rządami Grzegorza Napieralskiego - SLD podejmował próby promocji tęczowej flagi, jednak wyraźnie brakło koordynacji. Nie powiodła się np. zarządzona przez warszawskich liderów akcja "Okno burmistrza", której sednem miało być wywieszanie tęczowych flag z okien urzędników samorządu identyfikujących się z lewicą.

Teraz partia chce uderzyć z wyprzedzeniem. Na czwartkowej sesji rady Warszawy przedstawi projekt uchwały wprowadzającej tęczową dekorację transportu miejskiego.

- Dotyczy wszystkich środków komunikacji podlegających Zarządowi Transportu Miejskiego - wyjaśnia radna Paulina Piechna-Więckiewicz, wiceszefowa SLD, i wyjaśnia, że lewicowi radni spełniają w ten sposób postulat organizatorów parady.

- Zwrócili się z projektem do ZTM, oferując pokrycie kosztów flag. Odpowiedziano im, że decyzja leży po stronie Rady Warszawy - mówi radna. - Udekorowana na tęczowo komunikacja łamie stereotypy, jest spójna z hasłem parady "Po prostu równość".

Klub SLD ma też w planach stanowisko, którym Rada Warszawy zobowiązałaby prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz, by poleciła wywiesić tęczowe flagi na urzędach.

- Tydzień po paradzie zaczyna się Euro. Gdy rozwiniemy flagi równości, będą ekipy telewizyjne wielu krajów. Na świat wyjdzie obraz Warszawy, która nie ma nic wspólnego ze stereotypem zaścianka - mówi Wierzbicki. W jego ocenie efekt będzie nieporównywalnie silniejszy od tego, który usiłuje uzyskać biuro promocji miasta.

- Liczę, że Warszawa się tego nie boi. Liczę na przychylność pani prezydent. Oficjalne pozwolenie na tęczowe oflagowanie ułatwi też decyzje urzędnikom. Dziś nie mają pewności, czy ekipa PO nie ukarałaby ich za łamanie przepisów BHP w pracy - kończy lider Wierzbicki.

Sądząc po pierwszych komentarzach Platformy i PiS, przed lewicowymi radnymi trudne zadanie. - Słaby pomysł - uważa Jarosław Szostakowski, który szefuje radnym PO. - Flagi, które SLD chce wieszać, to po prostu znak jednej z organizacji pozarządowych. Jeśli zdecydujemy się na taki precedens, za chwilę możemy mieć wnioski o czarne flagi od anarchistów, o czerwone albo chorągiewki fundacji prowadzonych przez korporacje.

Zaznacza, że czeka na konkrety. Generalnie - jest za równością. Choć "na własnej posesji tęczowej flagi by nie powiesił", nie miałby nic przeciwko takiemu symbolowi np. u sąsiada.

- W piątek "S" pikietowała pod Sejmem. Pytam więc SLD, czy z tego powodu komunikacja i urzędy miały być oflagowane barwami związku zawodowego? - mówi Maciej Wąsik, szef klubu PiS. - Pomysł jest niepoważny i żałosny. Niech marsz równości przejdzie ulicami, jeżeli nie będzie siał zgorszenia. Ale nie chcę tęczowych flag na budynkach publicznych.

Inaczej do sprawy podchodzi ursynowska ekipa PiS, która współrządzi z lokalnym ugrupowaniem burmistrza Piotra Guziała. Kilka dni przed paradą Guział i Janusz Palikot wywieszą tęczową flagę na dzielnicowym ratuszu. Podobnie było w 2011 r.

Jak mówi burmistrz, przed akcją zebrał PiS-owskich członków zarządu, bo mieli obawy o zarzuty wspierania mniejszości seksualnych. - Wytłumaczyłem, że to nie żadna flaga gejowska, ale symbol tolerancji i wolności, historyczne barwy spółdzielczości. Tak jak czerwień to nie tylko kolor krwi, ale i miłości - relacjonuje.

Pogadanką Guział zyskał zaufanie rozmówców, a także ich uspokoił. Wetować akcji więc nie będą.

- Pan Guział ma ekscentryczne pomysły - komentuje Maciej Wąsik. - Przypomnę jednak, że niedawno organizował bardzo udany tydzień pamięci. Gościł Jarosława Kaczyńskiego. Przed urzędem dzielnicy prezentowana była wystawa "Prawda i pamięć" o Lechu Kaczyńskim. Wywieszanie flagi traktujemy jako autorską akcję pana Guziała, który lubi zwracać na siebie uwagę. Ale na Ursynowie PiS tworzy koalicję nie z Guziałem, ale stowarzyszeniem Nasz Ursynów. Ta koalicja trzyma się mocno.

Ciekawe co jeszcze wymysla... Niech se te flagi w odbyty powsadzaja.

radziu_mmz
14-05-2012, 17:22
Dlatego trzeba spiąć poślady, nagłaśniać sprawę wśród znajomych, rodziny i 2.06.12 pojawić się w Warszawie.

Marsz organizowany tylko przez NOP, czy również ONR?
A czy ma to dla Ciebie jakieś znaczenie?

STOP promocji zboczeń.

Daro
14-05-2012, 17:47
A czy ma to dla Ciebie jakieś znaczenie?

STOP promocji zboczeń.

Po prostu zadałem pytanie... Tak czy siak oczywiście będę.

JMJK
14-05-2012, 18:55
Niestety z roku na rok coraz mniej osób i coraz więcej psiarni. moze w tym coś ruszy do przodu. Choc myślę że powoli pomysł z legalnym zgromadzeniem przestaje byc skuteczny o ile w ogóle kiedykolwiek był. takie zgromadzenie ma sens tylko wtedy kiedy ludzi sa wielkie masy jak na marszu niepodległości

football.fan
14-05-2012, 18:59
JMJK- w tym roku ma być lepiej, dopiero rozpoczynamy akcję a kilka organizacji ma się jeszcze dołączyć, Wy natomiast zbierajcie się już wśród znajomych żeby potem nie było jak mówisz. Co do Marszu Niepodległości to nie ma co nawet porównywać, ale powoli idzie ku lepszemu.

Magik2501
14-05-2012, 19:10
Niestety z roku na rok coraz mniej osób i coraz więcej psiarni. moze w tym coś ruszy do przodu. Choc myślę że powoli pomysł z legalnym zgromadzeniem przestaje byc skuteczny o ile w ogóle kiedykolwiek był. takie zgromadzenie ma sens tylko wtedy kiedy ludzi sa wielkie masy jak na marszu niepodległości

Coraz więcej osób jest z roku na rok.
Na pewno nie będzie jak na Marszu Niepodległości. 1/50 ludzi z MN nie będzie. Dlaczego? Bo MN to wydarzenie narodowe, nasz marsz.
Na paradzie pedałów po prostu staje się w kordonie policji, można krzyknąć coś niemiłego i to wszystko. "kto nie skacze jest pedałem", "wasze matki golą klatki" w 200 osób zza zbroi policjantów, potem po rozejściu się zboków postać jeszcze 2 godziny w kordonie i do domu. A o nocnym polowaniu na cioty też można zapomnieć. Nie umiem wyjaśnić gdzie oni znikają po paradzie...

eyeslow
15-05-2012, 07:34
A o nocnym polowaniu na cioty też można zapomnieć. Nie umiem wyjaśnić gdzie oni znikają po paradzie...

Przejdź się wieczorem w okolicach Dworca Powiśle albo ul. Ludnej. Myślę że nie będziesz zawiedziony.

MałaKatarzynka
15-05-2012, 09:15
JMJK- w tym roku ma być lepiej, dopiero rozpoczynamy akcję a kilka organizacji ma się jeszcze dołączyć, Wy natomiast zbierajcie się już wśród znajomych żeby potem nie było jak mówisz. Co do Marszu Niepodległości to nie ma co nawet porównywać, ale powoli idzie ku lepszemu.

Patrząc na to ilu ludzi pojawiało się na antyparadach kilka lat temu,widać,że z roku na rok ich liczba się zwiększa.
Już teraz trochę osób z innych miast potwierdza swój przyjazd

Pan Artysta
15-05-2012, 10:48
antymarsze tylko napędzają zboków
nie było by anty stania w kordonie - pedały nie miały by widowni
ot takie moje zdanie
ps:
co do ratusza Ursynowskiego - niech wiesza, znów ją straci :)

zlooty
15-05-2012, 12:54
Pedzie , lesby i inne wynalazki zawsze były i będą ale kiedyś to jeszcze się z tym kryli , pamiętam jak na początku lat '90 (młody byłem) w autobusie dwóch kolesi złapało się za rękę ... dostali ostry łomot od innych normalnych panów a i czasy inne były , bo w autobanie każdy był za wyrzuceniem "normalnie nienormalnych" .
Dzisiaj media tak rysują banie ludziom że głowa mała , ostatnio leciałem po kanałach a tam jakiś kaluś i waluś czy jakoś tak WTF ??? jak można promować takie cioty ???
Sorki że trochę odbiłem od tematu ale krew mnie zalewa ;)
http://img440.imageshack.us/img440/2418/stoppe.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/440/stoppe.jpg/) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

football.fan
15-05-2012, 15:50
http://warszawiacy.info/bannery/2czerwca.jpg

Jak ktoś chce może sobie ten baner wkleić w podpisie żeby więcej osób dowiedziało się na forum.

Michu
15-05-2012, 16:13
Coraz więcej osób jest z roku na rok.
Na pewno nie będzie jak na Marszu Niepodległości. 1/50 ludzi z MN nie będzie. Dlaczego? Bo MN to wydarzenie narodowe, nasz marsz.

Moje zdanie jest takie, że Marsz Niepodległości jest po prostu rozreklamowany jako MN, a nie "kontrmanifestacja ONR/AN/NOP etc". Gdyby stworzyć jedno wydarzenie wspólnymi siłami, na pewno dałoby to lepszy efekt niż rozbijanie pikiet na kilka, potem dopiero łączenie się itd. Właśnie to jest dla mnie naszą małą porażką, że wszelkiej maści pedalstwo potrafi się zjednoczyć, a u nas w tym dniu zjednoczenia brakuje.

Magik2501
15-05-2012, 20:40
Brakuje zjednoczenia? Wszystkie warszawskie ekipy nacjonalistyczne współpracują wzorowo. ONR z MW i ANami dogadują się jak nigdy.
Co innego MN, na którzy przychodzi każdy, a co innego kontra pedałów, na którą przyjdą ci co akurat mają ochotę popatrzeć na wzorowo uzbrojoną policję oraz pomnik Państwa Podziemnego

Michu
15-05-2012, 20:54
Brakuje zjednoczenia? Wszystkie warszawskie ekipy nacjonalistyczne współpracują wzorowo. ONR z MW i ANami dogadują się jak nigdy.
Co innego MN, na którzy przychodzi każdy, a co innego kontra pedałów, na którą przyjdą ci co akurat mają ochotę popatrzeć na wzorowo uzbrojoną policję oraz pomnik Państwa Podziemnego

Nie wnikam "kto co z kim", tylko po prostu rok temu było chyba kilka zgromadzeń, które dopiero potem się łączyły.

Mściwy
19-05-2012, 09:53
A tymczasem w Rosji \')

Około 100 przedstawicieli seks-mniejszości przeprowadziło w czwartek wieczorem w Petersburgu akcję związaną z "międzynarodowym dniem walki z homofobią". Po ataku ze strony nacjonalistów miting przerodził się w regularną bitwę z użyciem broni traumatycznej, granatów gazowych, kamieni i pięści.

Już na początku zebrania, które odbywało się w Parku Piotrowskim, na jednego z aktywistów gejowskich napadł nieznany człowiek z pistoletem gazowym, z którego wystrzelił ofierze prosto w twarz. Napastnik został zatrzymany przez policję, a poszkodowanym zajęli się sanitariusze.

Policja zadecydowała by uczestników demonstracji wywieźć z parku autobusami. Jednak kilkudziesięciu młodych ludzi w maskach zatrzymało transport i urządziło krwawą rozprawę z gejami - informuje agencja Interfax.

Na początku nieznani sprawcy rzucili kilkadziesiąt granatów dymnych na jezdnię, co zmusiło kierowcę jednego z autobusów do zatrzymania pojazdu. Napastnicy okrążyli autokar, rzucając kamieniami i butelkami rozbili w nim szyby, a następnie przystąpili do regularnego bicia znajdujących się wewnątrz aktywistów homoseksualnych, wykrzykując przy tym - nie nadające się do powtórzenia - obraźliwe określenia.

Ostatecznie policji i kierowcy udało się wyprowadzić pojazd z tłumu. Na miejscu zdarzenia pozostało rozbite szkło oraz ślady krwi na asfalcie.

Media podają, że napastnikami byli nacjonaliści, którzy polowali na gejów, a w którymś momencie - przez pomyłkę lub świadomie - "przestawili się" na imigrantów. Jedna z agencji podaje, że w strefie zamieszek znalazły się dwa autobusy z robotnikami z "południowych republik", których nikt w tym momencie nie ochraniał. Nacjonaliści rzucili się na imigrantów, wybili szyby w autobusach i zaczęli rozprawę z robotnikami.

Według świadków chuligani użyli broni traumatycznej [rosyjski termin odnoszący się do broni ograniczonego rażenia: gazowej, hukowej, na kule plastikowe itp., której użycie formalnie nie niesie zagrożenia dla życia - przyp. red. KRESY.PL]. Było słychać strzały. Funkcjonariusze OMON-u z trudem odparli atak nacjonalistów. Ostatecznie chuligani rozproszyli się i zaczęli skrywać się w okolicznych podwórkach.

Do tej pory nieznane są dokładne dane o liczbie rannych oraz rozmiarach strat.

w linku trochę zdjęć

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fpistolety-granaty-gazowe-rozprawa-z-gejami-w-petersburgu-foto

casual
19-05-2012, 10:04
W Rosji zapewne inaczej przy tego typu okazjach sprawa ma się z psami- albo jest ich po prostu mało albo mają delikatne przyzwolenie na to, aby za mocno nie reagować. Bo aż nie chce mi się wierzyć, że przy sensownie zabezpieczonej manifestacji doszłoby do aż tak konkretnych akcji. U nas wiadomo- na każdym przemarszu dewiantów policji jest więcej niż uczestników. Więc i trudno się dziwić, że do niczego grubszego zwykle nie dochodzi.

football.fan
19-05-2012, 14:25
Homo parada rozbita przez "nieznanych sprawców". Rosja, 17.05.2012

http://www.youtube.com/watch?v=2MUdS74lKGI

Filmik z akcji :ok:

Unii E. mówiący NIE !!!
19-05-2012, 17:55
Parada Dewiantów i Zboczeńców przejdzie trasą: Sejm RP – ul. Wiejska – Al. Ujazdowskie – ul. Książęca – ul. L. Kruczkowskiego – ul. Tamka – ul. Świętokrzyska – ul. Nowy Świat – ul. Krakowskie Przedmieście – ul. Miodowa – ul. Senatorska – pl. Teatralny.
Na Pl. Teatralnym ma być Miasteczko Równości, scena i jakiś pedalski festyn.
W tym roku dostali niestety pozwolenie na imprezę masową a nie zgromadzenie publiczne, co ma ułatwić im zorganizowanie tego syfu.

http://e-fotek.pl/images/29858488050542831602.jpg (http://e-fotek.pl/)

football.fan
20-05-2012, 13:33
Kiedy czytałem najnowsze newsy przypomniał mi się temat wydarzenia, które niedługo będzie miało miejsce w Warszawie, dlatego w związku z tematyką zine’a postanowiłem napisać ten mail. W dzisiejszych czasach, kiedy stolica jednej z niegdyś gospodarczych potęg przygotowuje się do rozwieszania tęczowych flag na urzędzie i w autobusach, nie gorszą nawet teksty rodem z więzienia o „pękającej dupie”. Moda z zachodu przysłoniła sztandarowe wartości i zasiała ziarno niepokoju na czystym gruncie, na którym wychowane zostały pokolenia, które o normalność walczyły jeszcze całkiem niedawno, kiedy to przez nieudolną politykę zagraniczną (czy aby tylko? - przyp. red.) Polska wpadła w wir wojny z „czystą rasą” i czerwonymi. Normalność powoli zanika i ustępuje czemuś, co jest nazywane „nowoczesnym społeczeństwem”.

Odkąd pamiętam - największym bohaterem był dla mnie mój ojciec, który mimo całego syfu panującego w dzisiejszej Polsce, bez wyższego wykształcenia i znajomości wśród gładkich i bogatych, osiągnął to co chciał. Mimo tego, że małżeństwo moim rodzicom się nie udało i nie było okazji by zbyt często się spotykać, bo z Warszawy przeprowadziłem się w okolice Szczecina (co wcale nie wyszło mi na złe, bo to właśnie tam chłopaki z osiedla wpajali mi miłość do Pogoni, za co im serdecznie dziękuję na łamach tego felietonu, bo pewnie już nigdy się nie zobaczymy). Po powrocie uczył mnie jak wyjść na ludzi. Dla wielu osób w moim wieku, które po rodzinie odziedziczyły tylko „korporacyjne podsrywanie kolegów dla wyników” bohaterem jest raczej Homer Simpson. Tak właśnie rodzi się pokolenie idiotów zaślepionych kolorową propagandą Zjednoczonych Socjalistycznych Republik Europejskich, niezwalczany idiotyzm skutkuje tym, co ma się wydarzyć 2 czerwca. Kolejna parada pederastów w Warszawie, kolejny raz będziemy świadkami wyjścia dewiantów na ulice.

Właściwie to nie byłoby takie straszne, gdyby oprócz podeszwy butów odciśniętych na głowach tej zarazy, dało się coś zrobić. Kolejne państwa, nawet te nieznajdujące się w absurdalnym, utopijnym projekcie jakim jest UE - zgłaszają chęć wprowadzenia „niedyskryminującego modelu małżeństwa” (swoją drogą, nie wiedziałem, że pedalstwo można tak ładnie ubrać w słowa), o czym przed chwilą można było przeczytać na portalu narodowcy.net.

Ja mogę zrozumieć… Holandię, Belgię. Unia to zagłębie lewactwa, ale Polska? Kraj, który przetrwał dwie wojny światowe, którego mieszkańcy pokazali przez liczne powstania i zrywy patriotyczne, że nie dadzą się stłamsić? Pederaści, transwestyci, multi-kulti i inne przejawy chorób umysłowych NIE SĄ w porządku, mimo to dalej idziemy w kierunku czegoś, co nazywamy „nowoczesnym społeczeństwem”.

Rodzice zamiast uczyć swoje dzieci podstawowych wartości takich jak patriotyzm, oddanie ojczyźnie, zamiast zabijać w ich oczach takie głupoty jak kosmopolityzm, wypuszczają je z domu z wypraną przez ów „nowoczesne społeczeństwo” banią. Lewactwo, konfidenctwo. Ale przecież to normalne, miłościwie panujący nam pan Donald tak mówi więc tak jest. No nie? A Polskość to nienormalność.

Kim będzie moje dziecko, jeśli teraz do szkoły przychodzą jakieś krypto-żydówki z Antify próbujące nas uczyć tolerancji? Nie godzę się na takie coś. Dlatego jak prawdziwy, patologiczny chuligan z osiedla wyjdę 2 czerwca na ulicę. Tak, z ogoloną głową i w szarym dresie. I pewnie zabiorę dziewczynę. Biedroń będzie miał pożywkę. Ciemnogród, mohery, katole, niech sobie mówi co chce. Na osiedlach jednak nieustannie panuje zasada „chłopak i dziewczyna – normalna rodzina”.

Olek, piętnastolatek z Warszawskiego Mokotowa.

http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/

Prawicowiec
22-05-2012, 22:37
Masz dość zboczeńców na ulicach Warszawy? Możesz w prosty sposób zablokować im możliwość paradowania w stolicy! Wystarczy, że przeczytasz poniższy tekst i dołączysz do nas! O powodzeniu naszej akcji będzie decydował jedynie Twój spryt i determinacja!

Naszym celem jest pokojowe uniemożliwienie promocji zboczeń w Warszawie. O godzinie 15.00 pederaści zbierają się pod Sejmem RP. Wiadoma jest także planowana trasa ich parady, która widoczna jest na planie sytuacyjnym. Chcemy zarejestrować jak największą liczbę pikiet pod Sejmem, na trasie oraz w okolicach trasy parady! Zarejestruj jedną także i TY!

Zgromadzenia publiczne rejestrujemy we wszystkich możliwych miejscach przechodzenia pederastów, tak aby już kilkadziesiąt osób było w stanie skutecznie zablokować pikietą wąskie przejście.
Oto kilka kroków jakie należy poczynić :

1. Zapoznaj się z mapką sytuacyjną pod sejmem oraz mapką z trasą parady i wybierz miejsce swojej pikiety.

2. Ściągnij i wydrukuj formularz do zawiadomienia o zgromadzeniu publicznym (tutaj).

3. Wypełnij wydrukowany formularz:

a. W części II punkt 1 (Cel zgromadzenia) wpisz taki, który nie będzie kojarzył się z kontrą do zboczeńców (np. „demonstracja za prostymi autostradami”, „pikieta poparcia dla długich wakacji” etc.). Ma to na celu uniemożliwienie zablokowania Twojego zgłoszenia pod pretekstem kontry do parady równości.

b. W części II punkt 3 (Miejsce zgromadzenia) wpisz jakiekolwiek miejsce na trasie parady (zgodnie z mapką sytuacyjną)

c. Data to oczywiście 2 czerwca a godzina to 15.00 (do 22.00)

d. Przewidywana liczba uczestników – wpisz jakąkolwiek liczbę z przedziału 50-1000

e. Możesz dla zwiększenia chaosu podać także trasę przejścia swojej pikiety

f. Wpisz także prośbę do organów gminy o „zapewnienie niezbędnych środków” do bezpiecznego przebiegu zgromadzenia w punkcie 8.

4. Podpisz zawiadomienie

5. Zeskanuj i wyślij na adres agieraltowska@um.warszawa.pl oraz do dyrektora biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego egawor@um.warszawa.pl

6. Możesz wysłać także faksem pod numer 22 443 11 22 lub 22 443 11 99

7. Możesz złożyć osobiście w urzędzie pod adresem: ul. Młynarska 43/45, 01-170 Warszawa (od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 16.00)

8. Twoje zawiadomienie musi dotrzeć do urzędu do 29 maja! A najlepiej by dotarło jak najszybciej!

Dołącz do wydarzenia na facebooku i śledź nasze dalsze instrukcje na stronie www.blokuj.info.

30 maja ogłosimy dalszy i bardziej szczegółowy plan postępowania. Zdecydujemy też, które pikiety wykorzystać by osiągnąć cel!

Potrzebna są także wpłaty min na plakaty które pojawią się w Warszawie

Stowarzyszenie Młodzież Wszechpolska
Nr rachunku 64 1020 1097 0000 7302 0100 9141

MKB89
25-05-2012, 10:58
http://blokuj.info/

Powyższy tekst jest z tej stronki.

Krótko na temat pejsbuka

Swoją drogą administracja FB usunęła już kolejne wydarzenie odnośnie kontry wobec pedalskiego marszu. Podobnie jak usunęła stronę sklepu z ciuchami i wlepami, za umieszczenie takiej propozycji wlepy: http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/564311_389504844420264_257858654251551_1012639_207 7877697_n.jpg

Wszystko dzięki masowej liczbie zgłoszeń pedałów na ich konfidenckiej stronce "Tęczowe (Kakaowe) Oko Saurona": http://www.facebook.com/oko.saurona

Tu macie nowe, w bardziej wyważonej formie, może mendy nie usuną http://www.facebook.com/events/152265071565391/

A tu profil akcji
http://www.facebook.com/StopPromocjiZboczen

Pozdr

Mściwy
25-05-2012, 10:59
Fejsbuk wziął się za walkę z homofobią i usuwa inicjatywy związane z kontrą w przyszłą sobotę (niektóre były nieźle wypromowane)

Administracja portalu społecznościowego Facebook po raz kolejny wykazała, że stoi po stronie zboczeńców seksualnych. Wydarzenie dotyczące akcji sprzeciwu wobec parady równości zostało zlikwidowane, pod naciskiem użytkowników sprzyjających aktywności społecznej pederastów. Blokowane są kolejne strony wyrażające sprzeciw wobec homopropagandy na polskich ulicach. Administracja Facebooka deklaruje się jako neutralna światopoglądowo. Próbuje wymusić od osób zarządzających zablokowanymi stronami numery telefonów, rzekomo by upewnić się, że nie są to automaty przeznaczone do rozsyłania spamu…

Dziś z kolei Parlament Europejski wydał rezolucję wzywającą kraje europejskie do walki z tzw. homofobią. Potępia w niej te kraje europejskie, które mają w swym dorobku lub próbują tworzyć prawo zakazujące propagowania sodomii. Jeżeli teraz czegoś nie zrobimy to wkrótce będzie za późno!

http://narodowcy.net/facebook-wspiera-sodomitow/2012/05/24/

E: widzę, że się zdublowaliśmy

(L)ookasch
25-05-2012, 12:02
Myślę że pasuje do tematu
http://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE

MKB89
25-05-2012, 23:49
http://www.facebook.com/warszawa.ursynow/posts/412820605429270?comment_id=86773578&notif_t=like

Dzielnica Ursynów m. st. Warszawy informuje, że po raz drugi na ursynowskim ratuszu zawiśnie tęczowa flaga.

http://www.facebook.com/warszawa.ursynow/posts/412820605429270?comment_id=86773578&notif_t=like

Poza tym na Ursynowie ma się odbyć "Tydzień Równości na Ursynowie"

niekumaty_kumat
26-05-2012, 20:03
pedały i tak przejda a co do urysnowa to burmistrzem jest synalek byłego aparatczyka pzpr

swoosh
27-05-2012, 00:41

Dzielnica Ursynów m. st. Warszawy informuje, że po raz drugi na ursynowskim ratuszu zawiśnie tęczowa flaga.

Poza tym na Ursynowie ma się odbyć "Tydzień Równości na Ursynowie"

Rok temu też wisiała.(PODOBNO):wdupe:

Mściwy
27-05-2012, 10:00
Bełkotliwy tekst z Frondy o kontrze do parady pedałów:
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/lysi_neonazisci_-_jedyna_alternatywa_dla_marszu_dewiantow___21378/strona/1 :kac:

i odpowiedź:

http://narodowcy.net/jestesmy-na-wojnie/2012/05/26/

Trochę czytania, ale zwłaszcza drugie tekst warto.

JMJK
27-05-2012, 10:18
pedały i tak przejda a co do urysnowa to burmistrzem jest synalek byłego aparatczyka pzpr

Co roku większość ludzi mówi ze pedały przejdą więc przechodzą. Na wschodzie ludzie mówią nie przejdą i nie przechodzą. Dziś pedały w Moskwie będą próbować ale Rosjanie już w Petersburgu pokazali im co o tym myślą. I to dowodzi że przeciwstawianie się pedalskiej propagandzie na ulicach ma sens. Na zachodzie nikt nie oponował kiedy wychodziły homo parady i widać jak to się skończyło

Alek
27-05-2012, 10:23
Co roku większość ludzi mówi ze pedały przejdą więc przechodzą. Na wschodzie ludzie mówią nie przejdą i nie przechodzą. Dziś pedały w Moskwie będą próbować ale Rosjanie już w Petersburgu pokazali im co o tym myślą. I to dowodzi że przeciwstawianie się pedalskiej propagandzie na ulicach ma sens. Na zachodzie nikt nie oponował kiedy wychodziły homo parady i widać jak to się skończyło

z tym że w Rosji jest niepisana zgoda policji / władz na małe harce , o czym była mowa wcześniej , a w Serbii z tego co pamiętam jest zawsze po parę kafli przeciwników dewiantów to taka różnica

Slavonic
27-05-2012, 16:04
Można coś więcej o ojcu Guziała?

kokol
29-05-2012, 11:18
z tym że w Rosji jest niepisana zgoda policji / władz na małe harce , o czym była mowa wcześniej , a w Serbii z tego co pamiętam jest zawsze po parę kafli przeciwników dewiantów to taka różnica

akcje pedalow nie trwaly dluzej niz 2 sek od ujawnienia sie:leze::rotfl:

http://www.youtube.com/watch?v=38PDLbugyTM

Pan Artysta
29-05-2012, 13:07
patrząc realnie
wbijam ch. w blokade jak i cały marsz
są inne problemy
istotniejsze
ps:
wolę 10 tysi kiboli na pogrzebie Kazia i na odsłanianiu pomnika !

Unii E. mówiący NIE !!!
29-05-2012, 21:25
patrząc realnie
wbijam ch. w blokade jak i cały marsz
są inne problemy
istotniejsze
ps:
wolę 10 tysi kiboli na pogrzebie Kazia i na odsłanianiu pomnika !

Przecież zboczeńcy robią swoją Parade Dewiantów 2.06 w sobote, a pogrzeb Kazia i odsłonięcie jest w środę 6.06, więc nie koliduje.
Trzeba być zarówno na blokowaniu dewiantów jaki na pogrzebie i odsłonięciu Pomnika Deyny.

Pan Artysta
30-05-2012, 08:34
są inne problemy---> łapiesz czy nie ?

czas na myślenie o Naszych a nie o lataniu za baranami udającymi baby

Unii E. mówiący NIE !!!
30-05-2012, 21:45
są inne problemy---> łapiesz czy nie ?

czas na myślenie o Naszych a nie o lataniu za baranami udającymi baby

Problemów niemało, wręcz nawarstwiają się. I perspektywy niestety niewesołe...
To nie znaczy żeby przechodzić obojętnie wobec pedalskiej propagandy.
A często tak się dzieje. Zbyt często... I ta obojętność...

kokol
01-06-2012, 09:23
moze byc ciekawiej
http://www.nacjonalista.pl/2012/06/01/sodomici-rejteruja-w-warszawie/

ku(L)fon
01-06-2012, 11:46
Zmienili trasę http://paradarownosci.eu/?p=2037&fb_source=message

Pan Artysta
01-06-2012, 18:59
Problemów niemało, wręcz nawarstwiają się. I perspektywy niestety niewesołe...
To nie znaczy żeby przechodzić obojętnie wobec pedalskiej propagandy.
A często tak się dzieje. Zbyt często... I ta obojętność...

OK nie przekonamy siebie
co nie zmienia faktu, ze psów będzie od ch@ja pana i o przypał łatwo
ps:
szerokości w łapaniu gejów i skakaniu im po pizdach :lol:

Pan Artysta
01-06-2012, 19:00
O 14:00 pod Sejmem obowiązki, a o 19:00 przyjemności... Walczymy o normalność, bawimy się - siła tkwi w ulicy!

http://i46.tinypic.com/eei61.jpg

jest i mój ukochany "marsz niepodległości" :lol:

Slavonic
01-06-2012, 22:16
A co z nim nie tak?

GorylJelonki(L)
02-06-2012, 09:49
ok , bede

Runi
02-06-2012, 11:16
Skoro zmienili trasę to 14 na Placu Konstytucja a nie pod sejmem?

Unii E. mówiący NIE !!!
02-06-2012, 11:29
OK nie przekonamy siebie
co nie zmienia faktu, ze psów będzie od ch@ja pana i o przypał łatwo
ps:
szerokości w łapaniu gejów i skakaniu im po pizdach :lol:

Mimo wszystko dalej uważam że olewanie pedalskich parad nie wyjdzie nam na dobre i wszystkie środowiska, organizacje, w tym kibice a przedewszystkim NORMALNI ludzie, powinni dziś być i zablokować tych dewiantów. To że oni/one/ono przechodzą jest wstydliwe. W zeszłym roku byłem z żoną,synem i ojcem i widziałem też zwykłych ludzi którzy stojąc w okolicach Pl.Konstytucji głośno wyrażali swoje oburzenie. Ale takich ludzi powinny byś tysiące, a tak to z boku wygląda żę każdy ma wy.bane i jest ciche (?) pozwolenie za dewiacje. Niestety, zabrakło organizacji, ludzie byli porozbijani a grupa zorganizowana otoczona przez kordon POlicji. Ale mam nadzieje że w przyszłych latach to zmieni się i w Sto(L)icy, tak jak zmienił się i ewoluował Marsz Niepodległości,w którym teraz uczestniczą tysiące/dziesiątki tysięcy Polaków.

Pozdrawiam.

Unii E. mówiący NIE !!!
02-06-2012, 12:32
Sąsiadki, tak jak w latach poprzednich też będą !!

http://e-fotek.pl/images/71159713079718267602.jpeg

Pan Artysta
02-06-2012, 14:36
A co z nim nie tak?

jaśki, pokrowce na kołdry, bryloczki, długopisy & kubeczki
chyba ostro poszli w kierunku - kasa

+ akcja zachwytu nad czarnymi i ich wielką walką o poszewkę na poduszkę bez znajomości co i jak tam jest
żal.pl

szczup(L)ak
02-06-2012, 14:58
jaśki, pokrowce na kołdry, bryloczki, długopisy & kubeczki
chyba ostro poszli w kierunku - kasa

+ akcja zachwytu nad czarnymi i ich wielką walką o poszewkę na poduszkę bez znajomości co i jak tam jest
żal.pl
Łoj tam łojtam czepiasz się Artysta . Komercha jest wszędzie to niby czemu 11 listopad miałby się oprzeć ? Czy naprawdę, chodzi o to żeby jak najwięcej znaczków , wlepek, tzw. gadżetów wydać ? Ależ tak ! A gdzie wartości Narodowe, Polskie, Nasze ?

Pan Artysta
02-06-2012, 15:06
no wielka parada
jak tam jest 500 głów to wszystko :lol:
a psów do obstawy drugi 1000 :lol:

4 platformy + między nimi stado baranów- długość pochodu 1/2 drogi do Wilczej od mdm-u
moc :lol:

RadO
02-06-2012, 15:11
Bo zimo przecież :lol:

radzior
02-06-2012, 15:12
mam nadzieję , że za rok kiedy będzie mniejsza nagonka na nas niż jest w danym momencie to uda się zablokować tą paradę. Jednak abstrahując od tego to mam pytanie..czy w ten dzień tak bardzo są potrzebne nasze szaliki i bluzy? Jak ktoś chce coś zrobić jak zakłada nasz szalik i jest pierwszy do spisania przez psy..czy każdemu trzeba mówić osobno aby zaczął myśleć ?

szczup(L)ak
02-06-2012, 15:14
no wielka parada
jak tam jest 500 głów to wszystko :lol:
a psów do obstawy drugi 1000 :lol:

4 platformy + między nimi stado baranów- długość pochodu 1/2 drogi do Wilczej od mdm-u
moc :lol:

No i takiej odpowiedzi sie spodziewałem 4 platformy i stado baranów :lol::lol::lol::lol: guru prowadź :lol::lol::lol:

Pan Artysta
02-06-2012, 15:24
mam nadzieję , że za rok kiedy będzie mniejsza nagonka na nas niż jest w danym momencie to uda się zablokować tą paradę. Jednak abstrahując od tego to mam pytanie..czy w ten dzień tak bardzo są potrzebne nasze szaliki i bluzy? Jak ktoś chce coś zrobić jak zakłada nasz szalik i jest pierwszy do spisania przez psy..czy każdemu trzeba mówić osobno aby zaczął myśleć ?

to to już nawet szkoda komentować :tragedia:

Pan Artysta
02-06-2012, 16:21
informacje kto i gdzie ma się zjawić można przekazywać ale forum chyba nie jest najlepszym miejscem na takie info !

casual
02-06-2012, 17:38
A nad Wilanowem w tej chwili tęcza. Akurat dzisiaj. Przypadek? Wątpie.

Cielo
02-06-2012, 18:06
To Smuda rzyga tęczą z radości po brawurowym zwycięstwie :lol:

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/11/af14f7cc34ea17917c3915341eb8dc03.jpg?1320435227

JMJK
02-06-2012, 18:48
Pedałów ponoć 5 tysięcy. Blokady wyszły kiepsko ale i tak dobrze że na całej trasie dewianci spotykali się z jakimś tam oporem. Niestety patrząc na frekwencje i ogólny klimat polskie społeczeństwo dołączyło już do grona tolerancyjnych społeczeństw zachodu co zasmuca kiedy człowiek przypomni sobie jak jeszcze parę laty temu ludzie w Polsce uważali ze związki partnerskie czy adopcja są całkowicie niedopuszczalne. Dzis sytuacja wygląda chyba jednak trochę inaczej i można się spodziewać że obecny rzad przyzna im niestety prawo do związków w najbliższym czasie. Pozdro dla wszystkich co byli

Raffels
02-06-2012, 19:16
Pedałów ponoć 5 tysięcy. Blokady wyszły kiepsko ale i tak dobrze że na całej trasie dewianci spotykali się z jakimś tam oporem. Niestety patrząc na frekwencje i ogólny klimat polskie społeczeństwo dołączyło już do grona tolerancyjnych społeczeństw zachodu co zasmuca kiedy człowiek przypomni sobie jak jeszcze parę laty temu ludzie w Polsce uważali ze związki partnerskie czy adopcja są całkowicie niedopuszczalne. Dzis sytuacja wygląda chyba jednak trochę inaczej i można się spodziewać że obecny rzad przyzna im niestety prawo do związków w najbliższym czasie. Pozdro dla wszystkich co byli

Ilosc psow wokol trasy pederastow jakby sie szykowali na wojne. Oczywiscie norma bylo dwugodzinne spisywanie ludzi i wypraszanie ich z okolic. W koncu przeciez zyjemy w wolnym kraju...

Mściwy
02-06-2012, 19:59

1. Nie wiem czy był tysiąc, 5 tys. to liczba z kosmosu.
2. U nas słaba frekwencja ze względu na mały chaos organizacyjny- nie było legalnego zgromadzenia na trasie pedałów (zmienionej za pięć dwunasta w jakimś nadzwyczajnym trybie) więc zwoływanie ludzi nie miało sensu. Dopiero w ostatniej chwili dogadaliśmy się z Solidarnymi 2010. No i oczywiście wpływ miały też inne czynniki. Myślę, że twierdzenie o upadku polskiego społeczeństwa jest przedwczesne.
3. Takiej ilości psiarni w Warszawie chyba jeszcze nie widziałem. Idąc trasą Parady Równości z półtorej godziny przed jej rozpoczęciem co kilkadziesiąt metrów mijało się kilkunastoosobowe grupy tajniaków + w cholerę prewencji. Ciekawe ile spacerek pederastów kosztował państwo...

JMJK
02-06-2012, 20:07
1. Nie wiem czy był tysiąc, 5 tys. to liczba z kosmosu.
2. U nas słaba frekwencja ze względu na mały chaos organizacyjny- nie było legalnego zgromadzenia na trasie pedałów (zmienionej za pięć dwunasta w jakimś nadzwyczajnym trybie) więc zwoływanie ludzi nie miało sensu. Dopiero w ostatniej chwili dogadaliśmy się z Solidarnymi 2010. No i oczywiście wpływ miały też inne czynniki. Myślę, że twierdzenie o upadku polskiego społeczeństwa jest przedwczesne.
3. Takiej ilości psiarni w Warszawie chyba jeszcze nie widziałem. Idąc trasą Parady Równości z półtorej godziny przed jej rozpoczęciem co kilkadziesiąt metrów mijało się kilkunastoosobowe grupy tajniaków + w cholerę prewencji. Ciekawe ile spacerek pederastów kosztował państwo...

Co do psów to racja-masa tajniaków a dodatkowo pod palacem nawet gdzies polewaczka stała i oczywiscie urzadzenie do kontroli tłumu z ktorego nie moga chyba jeszcze legalnie korzystac... W okolicach namiotu solidarnych mialo miejsce kilka dobrych scen takicj jak dekonspiracja byłego ubeka przez starsza panią :oczko: i rozmowa pomiedzy jakimis dziennikarzami którzy mowili o tym ze "zgromadzenie się neonazistowskich kibiców w okolicach namiotu solidarnych ( ktorzy w przewazajacej czeci byli jednak do nas przychylnie nastawieni) i ostatnia wypowiedz obamy to nie przypadek.

Pan Artysta
02-06-2012, 20:10
zaskoczyło was to wszystko ? :lol:

operion
02-06-2012, 20:37
Co do psów to racja-masa tajniaków a dodatkowo pod palacem nawet gdzies polewaczka stała(...)

Takiej ilości psiarni w Warszawie chyba jeszcze nie widziałem(...)

mało widziałeś :fajek:

zaskoczyło was to wszystko ?

:rotfl2: :ok:

Reebok
02-06-2012, 20:40
Daliśmy dupy z organizacją i tyle w temacie...

Pan Artysta
02-06-2012, 20:59
Daliśmy dupy z organizacją i tyle w temacie...

:lol:
ps:
znaczy kto dał dupy jak byś mógł to uściślić ?
ps2:
pytanie moje nie jest żartem masz 12 godz na uściślenie i po tym czasie lecisz w kosmos !

Jot95
02-06-2012, 21:03
A moim zdaniem było normalnie. Ja osoboście widziałem dzisiaj polewaczki w 5 różnych miejscach, mnóstwo tajniaków praktycznie co trzeci krok, w bramach więcej kasków niż na głównej ulicy. I jakoś mnie to nie dziwi...
Tylko szkoda że na Krakowskim zebrało się ledwie 20-30 osób a zanim przyszła parada zostało 10 :?

karakan
02-06-2012, 21:07
Kto by się chciał przed Euro wystawiać na odstrzał?

Kubal
02-06-2012, 21:36
ps:
znaczy kto dał dupy jak byś mógł to uściślić ?

Ty.
PS:Zerknij w swoj podpis :)

Pan Artysta
02-06-2012, 21:42
Kubal wyboirne :lol:

Snopek
02-06-2012, 22:03
Z kolei NOPowcy są z siebie dumni :roll:

Po raz kolejny nie udało się sodomitom w Warszawie przeprowadzić wymarzonej, radosnej „Parady”. Przemarsz był jeszcze mniejszy (2 tysiące ludzi – według pierwszych doniesień propedalskiej „GW”) niż w roku ubiegłym, smutny i przemieszczał się głównie bocznymi, bądź remontowanymi ulicami.

Na początku maja NOP zalegalizowało manifestację pod Sejmem i na Placu Trzech Krzyży, gdzie perwersi mieli rozpocząć swój przemarsz. W ślad za NOP poszły osoby prywatne (w tym ludzie nawet w podeszłym wieku!), zgłaszając do urzędu miejskiego liczne pikiety protestacyjne na planowanej trasie „Parady”. Tuż przed sobotą w dziwnych i znanych krasnoludkom okolicznościach padła strona internetowa zboczeńców, którym do skrzykiwania się pozostał jedynie facebook. W dramatycznym oświadczeniu, opublikowanym przez usłużne media w niemalże ostatniej chwili zboczeńcy przyznali, że wobec zablokowania miejsca startu (manifestacja NOP) i dalszych protestów zmuszeni są zmienić trasę, rezygnując z Sejmu i przenosząc się na Plac Konstytucji. Ten niewątpliwy sukces normalnych próbowano jeszcze zniwelować. W związku z tym, iż po ogłoszeniu zmiany trasy większość akcji protestacyjnych została formalnie odwołana, pederaści tuż przed godziną 15. próbowali powrócić do pierwotnych planów, jednakże NOP wystawiło grupy monitorujące i „przytrzymało” Sejm i Plac Trzech Krzyży aż do startu Parady.

Niewątpliwie najbardziej aktywnymi byli w czasie akcji policjanci. Do działań prewencyjnych skierowano wszystkich tajniaków, a nawet zwykłych urzędników z posterunków. Mundurowi spisywali dosłownie każdego, kto wyglądał podejrzanie: miał koszulkę z zakazem pedałowania, albo sportowe ubranie treningowe. W czasie przemarszu dochodziło do niewielkich incydentów – jedynie przy przewężeniu Emilii Plater/ Świętokrzyska (gdzie parada została zatrzymana na prawie półgodziny, oczywiście przypadkiem), w czasie gdy funkcjonariusze policji zajęci byli spisywaniem nacjonalistów, w dyskusję z lesbijkami wdały się działaczki NOP. W wyniku wymiany poglądów tęczowe chorągiewki zmieniły właścicieli, a lesby zaległy na asfalcie, zmęczone. Do wielu dyskusji ze zboczeńcami doszło również po Paradzie.

Podsumowując: Parada była udanym wydarzeniem, chociaż nie dla jej uczestników i organizatorów.

http://www.nacjonalista.pl/2012/06/02/warszawa-sodomia-good-bye/

Kubal
02-06-2012, 22:52
Kubal wyboirne :lol:

Gracias "Blade" :lol:

Pan Artysta
02-06-2012, 22:57

Unii E. mówiący NIE !!!
03-06-2012, 10:03
WSI 24 trąbi o 5tys dewiantów,moim zdaniem było ich znacznie mniej,oceniam na 1000 , do 2000 po trasie część dobijała, troche zboków odpadało... policji było 5 razy więcej, permanentna inwiligacja

Dla równowagi :
http://www.pch24.pl/przyjdz-na-marsz-dla-zycia-i-rodziny-w-twoim-miescie-,2751,i.html

casual
03-06-2012, 12:13
Liczby patriotów (przy okazji wszelkiej maści manifestacji) zawsze zaniżają kilkukrotnie, podczas gdy liczby lewactwa, ściwerwa, brudasów, pedałów i całego tego postępowego tatałajstwa zawyżają i to również kilkukrotnie.

Ot taka to ich matematyka. Postępowa.

johnsmith
03-06-2012, 12:55
W okolicach namiotu solidarnych mialo miejsce kilka dobrych scen takicj jak dekonspiracja byłego ubeka przez starsza panią :oczko: i rozmowa pomiedzy jakimis dziennikarzami którzy mowili o tym ze "zgromadzenie się neonazistowskich kibiców w okolicach namiotu solidarnych ( ktorzy w przewazajacej czeci byli jednak do nas przychylnie nastawieni) i ostatnia wypowiedz obamy to nie przypadek.

mozna cos wiecej o nastawieniu tego srodowiska do nas, jakie rozmowy itd...
nie moglem byc niestety

Pan Artysta
03-06-2012, 15:02
WSI 24 trąbi o 5tys dewiantów,moim zdaniem było ich znacznie mniej,oceniam na 1000

5 tysi
oni sami ocenili się na góra 2 tysie
wsi jednak ma moc :lol:

ps:
choć zawsze moga powiedzieć

... grubo ponad 1000 demonstrantów było wczoraj na Paradzie Kalekich itd itp

Parasol44
03-06-2012, 15:23
mozna cos wiecej o nastawieniu tego srodowiska do nas

Możesz sam przyjść i pogadać, chyba nie gryzą:?:, choć z fanatykami nigdy nic nie wiadomo;)

ku(L)fon
03-06-2012, 16:57
http://www.youtube.com/watch?v=3gSNa8PCtps&feature=relmfu

karakan
03-06-2012, 17:18
To skakanie "kto nie skacze" wygląda strasznie idiotyczne jeśli nie jest robione na stadione.

Dobrze to widać na tym filmiku.

Unii E. mówiący NIE !!!
03-06-2012, 18:58
mozna cos wiecej o nastawieniu tego srodowiska do nas, jakie rozmowy itd...
nie moglem byc niestety

"Solidarni 2010" http://solidarni2010.pl/, jak zdecydowana większość kibicowskiej braci patrzy na prawo. Mają związki z Gazetą Polską / niezalezna.pl która stoi po naszej stronie - to tak w mega skrócie.
Warto podbić do namiotu, pogadać, podpisać petycje. Dziś, w przeddzień 20 rocznicy Nocnej Zmiany
http://video.google.com/videoplay?docid=2185058413755445485 czyli zamachu na rząd premiera Jana Olszewskiego rozdawali ciekawe ulotki, z których można było się dowiedzieć jak to wtedy wyglądało. Ale to temat na dział POLITYKA.

Unii E. mówiący NIE !!!
03-06-2012, 20:10
Marsze dla Życia i Rodziny:

http://niezalezna.pl/29355-marsz-dla-zycia-i-rodziny

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Marsz-dla-Zycia-i-Rodziny-w-Dniu-Dziekczynienia,wid,14541530,wiadomosc.html?ticaid= 1e90d&_ticrsn=5 (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Marsz-dla-Zycia-i-Rodziny-w-Dniu-Dziekczynienia,wid,14541530,wiadomosc.html?ticaid= 1e90d&_ticrsn=5http://)

http://www.marsz.org/

Serducho rosło !!!:ucieszony:

Snopek
03-06-2012, 23:03
Unii E. mówiący NIE !!! Zostałem wyciągnięty i przyznam że nie pożałowałem. Sympatyczna i słuszna inicjatywa :oczko:

EDIT: http://fakty.tvn24.pl/marsz-rodzinny,255551 TVN-owska relacja i zestawienie z marszem sodomitów. Potrafią zaskakiwać :D

karakan
04-06-2012, 10:31
Znaczy jeśli robi to cała trybuna ,to jeszcze nie tak źle to wygląda(patrząc z innej trybuny).A na takie okazje jak blokada to wzbudza to tylko śmiech(jak na filmiku)

milton
04-06-2012, 11:41
http://www.youtube.com/watch?v=3gSNa8PCtps&feature=relmfu

O fak. Rozpoznaję tę dziewczynę. Chodziłem z nią do szkoły. Tuman do potęgi entej, tuz przed matura nie potrafiła złożyć 3 zdań z choć umiarkowanym sensem. Robiła swego czasu karierę w sztabie wyborczym SLD.

E: nadal robi. To niewiarygodne, że tak "nicsobąniereprezentujący" robią kariery w polityce :/
http://www.pragapld.waw.pl/katarzyna-olszewska-wiceprzewodniczaca-rady.html

KBK
04-06-2012, 13:18
Widocznie to nie wyjątek.
Też mam znajomą z młodzieżówki SLD, rozmawiałem z nią raz i nie umie odpowiedzieć na najprostsze pytania.
Obowiązującym tam poglądem jest, że w Polsce nigdy nie było komunizmu, a odpowiedzią na i tak życzliwe, bo pomijające resztę lat pytanie, jaki ustrój panował do 56 roku była głucha i bezradna cisza.
Takie to młode kadry mają w SLD, ale nie martwi mnie to.

niekumaty_kumat
04-06-2012, 13:26
Przecież w polityce musisz nauczyć się na pamięć linii partii, a także słuchać wodzów... Myślenie nie jest wskazane. W znacznej mierze dlatego jest jak jest... Bałbym się statystyk ilu z nich (polityków, ludzi mediów) to tumany, które mają jednak jeden talent - wstrzelenie się w obowiązujące ramy.

nic nowego.. tak było jest i bedzie...sejm to maszynka do głosowania... mysle przewodnia kto inny nadaje a zeby zachowac pozory "demokracji" trzeba jeszcze "przegłosować"..dzis bycie posłem 2, czy 3 garbnituru to nie jest prerstizowe zajecie...nikto powaznie tych ludzi z kregow biznesu np. nie traktuje

mak35
04-06-2012, 23:25
O fak. Rozpoznaję tę dziewczynę. Chodziłem z nią do szkoły. Tuman do potęgi entej, tuz przed matura nie potrafiła złożyć 3 zdań z choć umiarkowanym sensem. Robiła swego czasu karierę w sztabie wyborczym SLD.

E: nadal robi. To niewiarygodne, że tak "nicsobąniereprezentujący" robią kariery w polityce :/
http://www.pragapld.waw.pl/katarzyna-olszewska-wiceprzewodniczaca-rady.html

No chyba miała problemy nie tylko z językiem polskim ale i matematyką...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=465122103515040&set=a.465121066848477.122213.100000517622581&type=3
na pejsbuku napisała że na marszu było 15 tysięcy osób... poważnie zaczynam się zastanawiać czy mam jakiś problem ze wzrokiem.. bo ja tam widziałem na oko z góra 1500 osób.

Clint
05-06-2012, 01:00
Osz *****, 15 tysięcy! Dojebała do pieca. Czy naprawdę poczuje sie lepiej jak dziesięciokrotnie zawyży ilość "manifestantów" na profilu?

ku(L)fon
06-06-2012, 20:15
2:01 ;] http://www.youtube.com/watch?v=WSUVxRS0KL0