PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Korona Kielce (06.05.2012 r.; godz. 17.00)

Strony : [1] 2

Bootleg
04-05-2012, 10:42
Po przejebaniu Mistrzostwa Polski, zdobywca Pucharu Polski i tytułu frajerów sezonu zmierzy się z drużyną Korony Kielce. Drużyna gości przegrała swoją szansę na grę w w pucharach przegrywając w 29 kolejce z Widzewem na własnym stadionie. Mecz praktycznie o pietruszkę. Dla matematyków i wróżbitów: istnieje teoretyczna możliwość awansu na miejsce pierwsze pod warunkiem przegranych spotkań przez Lecha, Śląsk oraz Ruch, przy jednoczesnym pokonaniu kielczan. Jako, że jest to istna fantastyka nie ma co się rozwodzić nad tą kwestią.

PS. Prośba o nie powielanie własnych wpisów z innych tematów tj. meczowego z Lechią Gdańsk, czy też na temat bytu Skorży w klubie. Tu piszemy o meczu ostatniej kolejki ;)

Bartas97
04-05-2012, 10:51
Runda niestety nie powiodła się, ale wygrana musi być ! Tylko zwycięstwo (L)egio ! Myśląc optymistycznie, może w niedziele będziemy fetować mistrza :)

madboLs
04-05-2012, 10:53
Ale będą jaja jak zdobędziemy mistrza,co jest oczywiście totalną niemożliwością.A co do meczu to mecz jak mecz znów nasi się będą kopać po czołach zamiast grać w piłkę.Obym się mylił.

arczi
04-05-2012, 10:53
Kolego Bartas, proszę cie. Nie psuj nam koncepcji 8)

Osobiście liczę, że Wisła się podłoży, a reszta topu tabeli także wygra swoje mecze. W dupie mam takiego mistrza. Niech go sobie wsadzą w odbytnicę, choć im to na szczęście (ich) nie grozi. Po tym co rozpoczęli 8 kolejek temu, a zakończyli wczoraj, jedyne na co mam ochotę, to ich bezceremonialnie zbluzgać.

harib
04-05-2012, 10:54
Czekałem na ten mecz już od dawna bo miałbyć to mecz o wszystko a w tym momencie jest o nic... a niech przegraja z nimi wysoko... muszą widocznie dostać jeszcze większego kopa żeby się obudzić... dla mnie to już będzie zwykły sparing... z ******** nastrojem...

brachu
04-05-2012, 10:59
Myślę ,że oni są wypaleni już psychicznie i jakiś fajerwerków bym nie oczekiwał .Bardziej mecz dla Nas aby się wyżyć na tych pizdach emocjonalnie przez całe 90min. Wynik w tym meczu jest dla mnie osobiście bez znaczenia .:bat:

felixxx
04-05-2012, 11:05
Panowie o czym my piszemy? Im się nie chciało zapierdalać w meczu o wszystko z kopaczami z Lechii, a w niedzielę mają zapierdalać jak grają o pietruszkę?

harib
04-05-2012, 11:07
Panowie o czym my piszemy? Im się nie chciało zapierdalać w meczu o wszystko z kopaczami z Lechii, a w niedzielę mają zapierdalać jak grają o pietruszkę?

Dokładnie... najlepiej to wpuścić młodą Legie przynajmniej zobaczymy troche "Piłki Nożnej" ;-)

Grzess
04-05-2012, 11:11
Sie bym nie zdziwił jak by Korona trafiła o tą przysłowiową "bramke więcej".Bo patrząc na to jak wczoraj nasi piłkarze(?) ambitnie walczyli to i tak może być.

Ps:Kolego Bartas w Warszawie mówi sie Mistrz nie majster czy jakoś tak.
Tak gwoli ścisłości;)

SzydeL
04-05-2012, 11:14
Ostatnie nasze 2 mecze obejrzałem sobie daleko po za Warszawą.Po to żeby nie tracić nerwów.Trudno ominął mnie mecz z Jagą, raz na meczu nie być to nie grzech. ;) Ale nie żałuje.Po tym co zobaczyłem ostatniej niedzieli i wczorajszym cyrku na kółkach naprawdę się cieszę, że zrobiłem sobie dłuższą majówkę.
Może po tym co zaraz napiszę uznacie mnie za idiotę, ale ja tak to widzę.
Jak dla mnie brak MP to odgórny rozkaz od wuja łoltera.Dlaczego potrafimy w finale PP zagrać super zaje*isty mecz, a 2-3 dni później remisujemy z ogórkami, których powinniśmy ogolić do zera, a jedziemy na mecz do spadkowicza i udajemy, że gramy w piłkę tracąc mistrza? Ludzie...zimą sprzedajemy dwóch podstawowych zawodników (tłumacząc brakiem kasy), a kto tak robi kto chce wygrać MP? Nikt.Jak dla mnie to dla nich ewidentnie liczy się tylko żeby co roku zdobywać PP, grać w europejskich pucharach, ale tylko nie zdobyć MP, bo łączy się to z premiami, kolejną kasą na wzmocnienia przed LM, a wiemy, że kasa za wygranie ligi tego nie pokryje.Może i jestem itiotą, ale ja tak to widzę.
Co do meczu.To mecz o nic.Kopacze psychicznie są niżej niż Cracovia.Korona i tak nie zagra w europejskich pucharach, my te puchary i tak mamy więc zapowiada się mecz o nic.Chyba, że tylko o kolejną porcję bluzgów.Ja biletu zdążyć nie kupiłem przez tą majówkę i nie wiem czy żałować czy nie.Pozdrawiam w dniu żałoby. :[
E:A i tak jak rzekł mój kumpel, Legia nie zdobędzie mistrza, a Pogoń nie awansuje (z całym szacunkiem do Was bracia). :prawi: Taki to będzie udany sezon.

harib
04-05-2012, 11:18
Dlaczego potrafimy w finale PP zagrać super zaje*isty mecz, a 2-3 dni później remisujemy z ogórkami, których powinniśmy ogolić do zera, a jedziemy na mecz do spadkowicza i udajemy, że gramy w piłkę tracąc mistrza? :[

Dla mnie mecz z Ruchem był także porażka... wygraliśmy bo Ruch poprostu zagrał zajebiście słabo... :) Mecz oglądałem tak jakby był puszczany w zwolnionym tempie :)

księciuniu
04-05-2012, 11:18
Dokładnie... najlepiej to wpuścić młodą Legie przynajmniej zobaczymy troche "Piłki Nożnej" ;-)

Ale chłopaki z ML nie zasłużyli na niedzielny "doping" - nich wyjdą na boisko Ci, którym on się "należy".

Grzess
04-05-2012, 11:21
Ale chłopaki z ML nie zasłużyli na niedzielny "doping" - nich wyjdą na boisko Ci, którym on się "należy".

Dokładnie:prawi:.Po co Młodzi mają słuchać opier**lu za tych leszczy co grali dajmy na to wczoraj.

Sonny
04-05-2012, 11:39
Z Koroną to jestem pewny wpierdolu. Z Widzewem zagrali słabo, a na nas wracają w dodatku wykartkowani i będą chcieli się pokazać. Wpierdol na bank.

Pan Artysta
04-05-2012, 11:49
ma wyjść 11 z Gdańska, a nie ML
:kawa:

e(L)egion
04-05-2012, 12:15
Z Koroną to jestem pewny wpierdolu. Z Widzewem zagrali słabo, a na nas wracają w dodatku wykartkowani i będą chcieli się pokazać. Wpierdol na bank.
Eee tam. Jedni i drudzy nie grają juz praktycznie o nic więc zapowiada się smętne 0-0, no chyba, że Korona zupełnie sobie odpuści ten mecz z racji tego, że oni to już powinni miec zupełne wyjebanie na tę kolejkę i pozwoli nam coś wcisnąć na 1-0. Oczywiście ten wynik nam nic nie da, więc prosze mnie nie posądzać o jakiś optymizm.

Co do trybun to liczę w tym meczu na konkretny "festiwal chamstwa" w kierunku naszych grajków.

nevermind
04-05-2012, 12:18
Nie ma co. ActiveJet ma wyczucie chwili

6 maja na Pepsi Arenie Legia Warszawa zakończy niezwykle emocjonujący sezon ligowy. Z tej okazji główny sponsor klubu, marka ActiveJet, przygotował kilka atrakcji dla kibiców. Poniżej prezentujemy szczegóły konkursów, które zostaną zorganizowane w takcie meczu.

Konkurs "Prawdziwy piłkarz Legii Warszawa"

Na Żylecie, Trybunie Głównej i Trybunie Południowej zlokalizowane zostaną fotostandy ActiveJet imitujące piłkarza Legii Warszawa. Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie i wysłać je później za pomocą aplikacji konkursowej dostępnej na profilu ActiveJet w serwisie Facebook. Przy wysyłce zdjęcia należy dodatkowo odpowiedzieć na pytanie "Jaki powinien być prawdziwy piłkarz Legii?". Do wygrania oryginalne koszulki oraz gadżety Legii. Więcej informacji na www.facebook.com/ActiveJet.

Piękne kibicki Legii czekają na fanów

Kibice z Trybuny Głównej będą mieli dodatkowe możliwości. Na placu pod stadionem postawiona zostanie duża grafika Legii ze zdjęciami po zdobyciu Pucharu Polski. A przy niej spotkać będzie można dwie piękne kibicki stołecznego klubu. Co więcej, każdy będzie mógł sobie zrobić z nimi zdjęcie, a po meczu odebrać je na stoisku ActiveJet na Trybunie Głównej. Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Coś dla najmłodszych...i nie tylko!

Młodzi kibice to przyszłość Legii. Dlatego przy sektorze rodzinnym ActiveJet postawi punkt malowania twarzy, gdzie każdy maluch będzie mógł zupełnie za darmo wymalować sobie dokładnie to, co zechce. Niech twarze najmłodszych kibiców (i tych starszych też) promienieją barwami Legii!

Zrób zakupy i zgarnij gadżety Legii

Jak podczas każdego meczu na kibiców czeka stadionowy sklep z gadżetami i pamiątkami Legii Warszawa. Podczas spotkania z Koroną Kielce do każdego zakupu dodany zostanie legijny gadżet od ActiveJet - gratis! Liczba prezentów ograniczona.

Jak widać, propozycji wspólnej zabawy nie brakuje i każdy znajdzie coś dla siebie. Legia wciąż ma szanse na tytuł mistrzowski i podwójną koronę. Jeśli uda się ją zdobyć, na kibiców czekają jeszcze większe atrakcje!

Moze jeszcze kurva piateczki, autografiki i foteczki z tymi inwalidami?! :zly:

Ja proponuje, wziac te pilkarzyny oblac smołą i posypac pierzem! I niech tak gonią 2-3 godziny wokol boiska... mysle, ze komplet na stadionie gwarantowany...

Pat(L)
04-05-2012, 12:26
Na kolana niech padną i przepraszają!

Benek
04-05-2012, 12:51
Ale z pytanie konkursowym trafili w idealnym momencie:)

"Jaki powinien być prawdziwy piłkarz Legii?"

p kibic
04-05-2012, 12:58
mam tylko nadzieję ze zapadnie decyzja o odpowiednim podziekowaniu tym pilkarzykom - pajacykom za gre... bo oprawa-zabawa-doping na tym meczu to moim zdaniem byla by nasza porazka

Cynamonka
04-05-2012, 13:25
"Jaki powinien być prawdziwy piłkarz Legii?".

Taki jak nasz bramkarz obecny. Dusan Kuciak się nazywa.

W kwestii meczu z Koroną, to ja już nic nie typuje. Remis to ich domena ostatnimi czasy, ale patrząc na wczoraj ciężko mi sobie wyobrazić nawet taki wynik. Co za dzień, pesymizm górą.

Z.
04-05-2012, 13:26
Co roku to samo.

Wielkie zapowiedzi, potem emocje w związku z rozkręcającym się sezonem, następnie przygotowania do rundy wiosennej, jakaś tam gorączka transferowa, pod koniec sezonu rozgrywanie wszelkich możliwych scenariuszy w tabeli i....

Ostatni mecz u siebie kompletnie o nic.

_AS_
04-05-2012, 13:30

maja zagrac ci ktorzy okryli nasz herb hańbą!!! A nie spierdalac jak tchórze.

Jot95
04-05-2012, 13:31
Będąc optymistą Legia wygrywa, Śląsk przegrywa, a Ruch i Lech remisują i jest mistrz...:lol:

Będąc realistami to trzeba przeczekać te 90 minut w niedziele i naubliżać tym darmozjadom jak nigdy dotąd ! :wkurzony:

swoosh
04-05-2012, 13:49
Będąc optymistą Legia wygrywa, Śląsk przegrywa, a Ruch i Lech remisują i jest mistrz...:lol:

Będąc realistami to trzeba przeczekać te 90 minut w niedziele i naubliżać tym darmozjadom jak nigdy dotąd ! :wkurzony:

jeszcze o Lecha i Ruch można się łudzić ale Śląsk .

Puszer
04-05-2012, 13:53
"Jaki powinien być prawdziwy piłkarz Legii?"

Taki, który będzie zapie*** za e(L)kę na piersi. Taki ktoś jak Vuković !

Zylecista
04-05-2012, 13:56
W mojej BARDZO optymistycznej teorii to remisy Ruchu i Lecha wcale nie są aż takie wielce niemożliwe a pozostaje tylko Śląsk - Wisła a tam to wszystko może być.

Co nie znaczy, że grajkom się porządny opieprz nie należy.

A teraz wracamy na ziemię - kolejny rok psu w dupę.

johnsmith
04-05-2012, 15:37
kogo wynik obchodzi w jutrzejszym meczu k***? ogarnijcie sie! :[

i z calym szacunkiem dla Sz. ale jutro powinien ktos inny byc na gniezdzie i jechac z pedalami rowno, samo "co wy robicie" nie wystarcza :bije:

ABS
04-05-2012, 15:42

Jakie czekanie przez 90 minut ? Ogarnijcie się. Po 90 minutach to oni pójdą do szatni i będą mieli nas wszystkich w dupie - wtedy możemy sobie prezentować co o nich myślimy. Oni w tym czasie pójdą na odnowę.

księciuniu
04-05-2012, 15:45
Jakie czekanie przez 90 minut ? Ogarnijcie się. Po 90 minutach to oni pójdą do szatni i będą mieli nas wszystkich w dupie - wtedy możemy sobie prezentować co o nich myślimy. Oni w tym czasie pójdą na odnowę.

Odnowę po meczu to mają profesjonalni piłkarze. Nasi biorą szybki prysznic i lecą do burdelu :-/

Chociaż i ten burdel to pewnie tylko przykrywka, bo jak ktoś nie ma jaj, to może tam być co najwyżej po drugiej stronie "lady" :wdupe:

nict
04-05-2012, 15:53
no chyba, że Korona zupełnie sobie odpuści ten mecz z racji tego, że oni to już powinni miec zupełne wyjebanie na tę kolejkę i pozwoli nam coś wcisnąć na 1-0.

Eee, Korona jeszcze nigdy nie wygrała na Ł3 :prawi: więc będą chcieli tą passę przerwać. I sugerując się tym jak grają "piłkarze" (oczywiście Kuciaka i może ze dwóch jeszcze nie wliczając) można śmiało obstawiać ten meczu u buka.

Jaco
04-05-2012, 16:21
kogo wynik obchodzi w jutrzejszym meczu k***? ogarnijcie sie! :[

i z calym szacunkiem dla Sz. ale jutro powinien ktos inny byc na gniezdzie i jechac z pedalami rowno, samo "co wy robicie" nie wystarcza :bije:
O jakim meczu piszesz? :pokemon:

Pan Artysta
04-05-2012, 17:59
no zakupiłem
idę
może to ostatni mój meczyk liczę sie z 2 latami zakazu :lol:
jak sie to mawia dam wyraz swojemu niezadowoleniu
ps:
niech Vuko coś ustrzeli !

R.
04-05-2012, 18:14
no zakupiłem
idę
może to ostatni mój meczyk liczę sie z 2 latami zakazu :lol:
jak sie to mawia dam wyraz swojemu niezadowoleniu
ps:
niech Vuko coś ustrzeli !

Wyborcza juz smaruje artykul. :lol:

Pan Artysta
04-05-2012, 18:17
Wyborcza juz smaruje artykul. :lol:

oni niech odby.ty smarują bo Michnik złapał ponoć smaka na młode dupiwo :lol:

Mariusz-wawer
04-05-2012, 18:36
A mi się przyśniło, że pojedziemy Koronę 3:0... :jamaica:

Szejdi
04-05-2012, 18:42
Ostatni raz w tym sezonie.

Sędzią meczu z Koroną będzie Paweł Gil z Lublina.

Legia:

Prowadzonych meczów: 31
Wygranych: 21
Remisów: 3
Przegranych: 7
Prowadzonych meczów w tym sezonie: 4
Legia 2-0 Wisła, Legia 2-0 Widzew, Korona 1-0 Legia, Legia 2-1 Arka
Ż.K: 60
Cz.K: 1
Karne dla: 5
Karne przeciwko: 1

Korona:

Prowadzonych meczów: 16
Wygranych: 6
Remisów: 3
Przegranych: 7
Prowadzonych meczów w tym sezonie: 1
Korona 1-0 Legia
Ż.K: 39
Cz.K: 2
Karne dla: 6
Karne przeciwko: 2

Ciekawostka: W sezonie 2006/2007 w 3 meczach Korony podyktowal dla nich.. 4 rzuty karne.

madboLs
04-05-2012, 18:55
A może warto jednak pokazać w niedziele,że ten klub posiada chociaż kibiców którzy nie schodzą poniżej pewnego poziomu, kopacze już swoje dostali...

TNTP
04-05-2012, 18:56
A może warto jednak pokazać w niedziele,że ten klub posiada chociaż kibiców którzy nie schodzą poniżej pewnego poziomu, kopacze już swoje dostali...

no proste, że swoje dostali, niektórzy milion pln za sezon

madboLs
04-05-2012, 18:58
no to swoją drogą ale chodziło mi bardziej o dostanie po dupie

pijak

no przecież Ci Pan Artysta napisał, że ten poziom zostanie tym razem bardzo mocno zaakcentowany... :) na pewno PRZESKOCZYMY "pewien" poziom po raz kolejny

ABS

Rzeźniczak uspokój się.

madboLs
04-05-2012, 19:01
szukamy winy w kopaczach a może warto zacząć od siebie hmm? nie jestem żadnym napinaczam ani nic ale troche dziwnie to wygląda.

nevermind
04-05-2012, 19:02
szukamy winy w kopaczach a może warto zacząć od siebie hmm? nie jestem żadnym napinaczam ani nic ale troche dziwnie to wygląda.

No tak tak. Pewnie im przeszkadzał głosny doping... no bidulki :pokemon:

Dobrze, ze u nas nie pachnie kiełbaskami bo pewnie bysmy spadli z ligi :rotfl:

karakan
04-05-2012, 19:02
Od siebie? Pokurwiło Cie?

To kibice biegali bez sił w Gdańsku?

matador
04-05-2012, 19:03

Rzeźniczak uspokój się.
:lol: próbują zrzucić winę na kibiców

TNTP
04-05-2012, 19:03

że co ja mam być winny, że tym pizdom się nie chciało??
ale co racja, to racja, rozmowę wychowawczą, trzeba było przeprowadzić znacznie wcześniej, bo ta dzisiejsza to była o 3punkty za późna

madboLs
04-05-2012, 19:04
jeżeli na lechu i jadze był głośny doping to widocznie jestem głuchoniemy

Mariusz-wawer
04-05-2012, 19:09
madboLs (Rzeźnik) za często burdele odwiedzasz :)
Może byłeś głuchoniemy... Ja wiem, że na K6 nasz doping nie dochodzi :)

madboLs
04-05-2012, 19:11
nie jestem żadnym rzeźnikiem ani tymbardziej czarnuchem z konfidenckiej.Poprostu zamiast pokazać ,że z Legią się jest na dobre i na złe wy chcecie im jeszcze nóż w plecy wsadzić ? ok można i tak

bemowo 76
04-05-2012, 19:19
nie jestem żadnym rzeźnikiem ani tymbardziej czarnuchem z konfidenckiej.Poprostu zamiast pokazać ,że z Legią się jest na dobre i na złe wy chcecie im jeszcze nóż w plecy wsadzić ? ok można i tak

Legia to My. nalezy rozróżniać to pojęcie od grajkow, ktorym trzeba co ktorys mecz uswiadamiac skad sie bierze kasa na ich zabawki (sponsorow tez nie ma jak nie ma kibicow)
no ile mozna, czy to osrodek specjalnej troski? graja kiepsko to ok za pierwszym dodac otuchy, wesprzec dopingiem. ale osiem meczów i jedno zwyciestwo a Ty chcesz ich dalej glaskac. ogarnij sie.

TNTP
04-05-2012, 19:20
jeżeli na lechu i jadze był głośny doping to widocznie jestem głuchoniemy

hahahaha, ale, że niby jest jakiś obowiązek głośnego dopingu? ***** płacę pół stówy i jeszcze te pizdy hańbiące mój klub mają mieć wobec mnie/nas jakieś żądania.

odiesel
04-05-2012, 19:21

Z Legią jesteśmy na dobre i na złe. Ale nigdy z ludźmi, którzy ją upokarzają:rzut:

Chmielo
04-05-2012, 19:21

Nic im ***** nie muszę udowadniać ani pokazywać.. zawalili sprawę pt. mistrz Polski i spodziewam się odpowiedniej reakcji, choć tak jak napisał TNTP zdecydowanie za późno.

madboLs
04-05-2012, 19:24
wiadomo każdy jest wkurwiony o to co się stało i ja też mam żal,że spieprzyli wszystko po całości ale ja jestem kibicem Legii i zamierzam ją dopingować bez względu na wyniki.

Mariusz-wawer
04-05-2012, 19:24
Dzisiaj nasze panienki miały odnowę biologiczną. Czy to oznacza, że będą sami na siebie zarabiać? :pokemon:
Nie no jaja... Słuchaj Rzeźnik - "Czy zwyciężasz czy nie, ja i tak kocham Cię". Ale to jest jak z rodzicem - jak trzeba to Ci wpierdoli a jak trzeba przytuli ale zawsze Cię kocha. :)

Edit: Oczywiście piszę o (L). :)

nevermind
04-05-2012, 19:25
wiadomo każdy jest wkurwiony o to co się stało i ja też mam żal,że spieprzyli wszystko po całości ale ja jestem kibicem Legii i zamierzam ją dopingować bez względu na wyniki.

A ktos Ci broni kibicowac?! Idz i kibicuj nikt cie za to nie zaszlachtuje(nie zapomnij o piąteczkach ze swoimi bohaterami z Gdanska), ale badz człowiek i daj innym wyrazic swoja dezaprobate dla podejscia i wyników tej druzyny... :]

matador
04-05-2012, 19:25

Przecież będzie doping dla panów piłkarzy w niedzielę :) Skąd ten pomysł , że nie będzie dopingu ? :lol2:

madboLs
04-05-2012, 19:26
może i macie racje

johnsmith
04-05-2012, 19:28
O jakim meczu piszesz? :pokemon:

nerwy Panie nerwy...:cicho:

Maciek
04-05-2012, 19:31
brak koncentracji :lol3:

Kawa
04-05-2012, 19:33
Skąd ten pomysł , że nie będzie dopingu ? :lol2:
Tak się rodzą plotki.

Pan Artysta
04-05-2012, 19:35

tego jeszcze tu nie grali :lol:
ps:
My mamy się czuć winni tego że oni dali du.py ?

detoxizer
04-05-2012, 19:37
:lol::lol::lol:
No tak, Panowie nasza wina. Jak zwykle.

Maciek
04-05-2012, 19:37
Zacząłbym od podniesienia cen biletów i może jakieś biczowanie na wejściu.

triqas
04-05-2012, 19:39
Kopaczy niedola - wina kibola :prawi:

Pan Artysta
04-05-2012, 19:42
madBols albo jesteś z grodziska albo z agory albo z kp
nie wiem skund
ale jedno ci powiem - jesteś za głupi na dobrego trola :lol:

Lukasz-001
04-05-2012, 19:42

Skąd tacy ludzie się biorą?
Chyba z K6.

Ee Artysta za co Ci tu płacą :chytry:
"Pan" powyżej prosi bardzo... :sedzia:

Pan Artysta
04-05-2012, 19:44
Skąd tacy ludzie się biorą?
Chyba z K6.

Ee Artysta za co Ci tu płacą :chytry:
Pan powyżej prosi bardzo... :sedzia:

rodzinnie ci zaraz za.jebie banika na 30 dni
pajacyku :lol:

madboLs
04-05-2012, 19:46
no z grodziska mazowieckiego konkretnie

elmoro87
04-05-2012, 19:48

Grunt, że nie z Wielkopolskiego :)

Lukasz-001
04-05-2012, 19:49
rodzinnie ci zaraz za.jebie banika na 30 dni
pajacyku :lol:

Śmiało już wypinam klatę :zlosliwy:
Pogadam sobie z Rzeźnikiem na fejsie to swój chłop, a nie takie napinacze jak Ty. :fy:

Pan Artysta
04-05-2012, 19:49

to git
ale jedno ci powiem - nie pisz już nic :lol:

madboLs
04-05-2012, 19:50
kumaci górą

Pan Artysta
04-05-2012, 19:50
Pogadam sobie z Rzeźnikiem na fejsie to swój chłop, a nie takie napinacze jak Ty. :fy:

jak masz z nim gadać stringi wdziej :lol:

Pan Artysta
04-05-2012, 19:51
kumaci górą

mongoły przodem :lol:
pozdro

madboLs
04-05-2012, 19:53
jak to mówią pazie narazie :)

Lukasz-001
04-05-2012, 19:54
kumaci górą

Dzieciaku, do kościółka pomodlić się o wynik egzaminu gimnazjalnego.
A nie będziesz tu dorosłym przeszkadzał.
:czerwona:

madboLs
04-05-2012, 19:55
egzamin egzaminem jakoś poszedł,forum dla kumatych więc macie racje znikam.

Kawa
04-05-2012, 19:56
jak to mówią pazie narazie :)

Pewnie często to słyszysz? :D

Paw(L)ak
04-05-2012, 19:57
Nie czytałem, co tam napisaliście, powiem tyle: grajki mają wyjść, przyjąć taką miarę KVRW, na jaką zasłużyli, nie ważne co osiągną (mam na myśli nawet mistrzostwo, zdobyte przy okazji zaćmienia słońca, księżyca i ustawieniu się planet w równym rzędzie), mają się zesrać ze strachu, mają chociaż na chwilę zastanowić się, co to mistrzostwo znaczyło dla nas, pomyśleć co spie*dolili i wygrać ten mecz z Koroną, chociaż niech wiedzą, że to ich nie uratuje.

WSZYSTKICH WOOOOOOOOON!!!
http://splicd.com/adqpJzNxNeM/136/138

Pan Artysta
04-05-2012, 19:57
Pewnie często to słyszysz? :D

nie odpowie :lol:
po chwilowych problemach chyba sytuacja opanowana
wracamy do tematu

Lukasz-001
04-05-2012, 20:04
Ja nie znam takich przekleństw jakimi powinno się obdarować kopaczy w niedzielę.
To co widziałem w ostatnim meczu nadaje się tylko na przełożenie na migowy z pół dystansu. :bije:

Mają po meczu przyjść i przeprosić, jak się nie odważą... to won z Legii !!! :bejsbol:

Fatman
04-05-2012, 20:06
Kur.ew się nałapią, poczłapią po boisku 90 minut, potem szybko do szatni i świętować do burdelu udany sezon. Jak patrzę na tych grajków to mam wrażenie, że nawet totalne bluzgi przez cały mecz przejdą im koło tyłka. Ważne, że suma na koncie się zgadza.:wsciekly:

Pan Artysta
04-05-2012, 20:12
no właśnie suma na koncie mało atrakcyjna
kończąc temat lipnego meczu z Lechią - jak powiedział Żewłakow - za słabi na mistrza
choć patrząc na wyniki L z Ruchem i Śląskiem to wszyscy są za słabi na tego mistrza

Paw(L)ak
04-05-2012, 20:21
Jak patrzę na tych grajków to mam wrażenie, że nawet totalne bluzgi przez cały mecz przejdą im koło tyłka. Ważne, że suma na koncie się zgadza.:wsciekly:
Kilku z nich, tłumaczyć się będzie z ŻYLETĄ, poprzez podejście do niej i gadkę, wytłumaczą co i jak i jest GIT... TAKI WUJ, MÓWIĘ... Mają podejść wszyscy, nie ważne co się stanie. WSZYSCY WOOOON !!!

Grzess
04-05-2012, 20:26
Generalnie jaka dupo....eeee...Ekstaklasa taki Mistrz niestety.Jak do najwyzszej klasy rozgrywek wchodzi taka egzotyka jak Podbeskidzie BB (a i trzeba pamiętać że w blokach czeka Termalica),cuda na kiju sie dzieją już od dłuższego czasu jak np:fuzje dysco-polo czy wręcz nieprawdopodobny fart w ostatnich latach Cracovii w temacie utrzymania jej w lidze to nie ma sie co dziwić poziomowi tych zacnych rozgrywek.

A wracając do niedzielnego meczu.Pewnie na do widzenia sezonu 2011/2012 dostaniemy od betonu jakieś 70 koła kary za "szczególne natężenie bluzgów":lol:

Majkisek
04-05-2012, 20:51
Jak do najwyzszej klasy rozgrywek wchodzi taka egzotyka jak Podbeskidzie BB

Mały offtop ale co masz na myśli mówiąc, że Podbeskidzie to egzotyka? Mają całkiem solidnego sponsora, już teraz (w pierwszym sezonie w e-klasie) stać ich na zakup piłkarzy z Czech czy Słowacji, w planach mają rozbudowę stadionu. Już w tym sezonie namieszali trochę w lidze, środek rozgrywek mieli kapitalny, gdyby nie ostatnie żenujące występy, zakończyliby ligę w górnej połówce. Jak tak dalej pójdzie to zadomowią się tu na dłużej, obecnie w Bielsku wśród małych dzieciaków jest moda na Podbeskidzie, także kto wie czy za lat kilkanaście nie będą stali całkiem przyzwoicie także kibicowsko (zakładając brak spadku). A miasto samo w sobie jest znacznie większe niż Bełchatów czy Lubin, że o Wodzisławiach czy innych Wronkach tudzież wymienionej przez Ciebie Niecieczy nie wspomnę.

Pan Artysta
04-05-2012, 21:36
Mały offtop ale co masz na myśli mówiąc, że Podbeskidzie to egzotyka?

kibolskie zadupie to miał autor na myśli
"ekipa" z tzw.du.pska

R.
04-05-2012, 21:46
"ekipa" z tzw.du.pska

To tak konczac offtopa - w niedziele dupne derby. :lol:

Grzess
04-05-2012, 21:48
"ekipa" z tzw.du.pska

O to to Panie:prawi:

Majkisek
04-05-2012, 22:05
"ekipa" z tzw.du.pska

Yyy post raczej się odnosił do poziomu piłkarskiego a ten raczej przez awans PBB nie ucierpiał. Ale już koniec OT.

Mini
04-05-2012, 22:40
Ja nie znam takich przekleństw jakimi powinno się obdarować kopaczy w niedzielę.

już był jeden taki
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lKQFPahVfOs#t=144s

Gabro
04-05-2012, 23:14
Pamiętam jak dziś to oburzenie wszystkich, kiedy po beznadziejnym meczu z Bełchatowem piłkarze usłyszeli potężne: Co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie! KIBICÓW NIE DA SIĘ OSZUKAĆ! Czy My aż tak wiele wymagamy?! Oczekujemy ZAWSZE pełnego zaangażowania i walki na całym boisku. Umiejętności może brakować, bo to tylko sport. K****, w nadziei na wielkie święto na Ł3 w niedzielę, skróciłem rodzinie atrakcyjną majówkę. Gnałem z powrotem przez pół Europy i ch**. Ale przyjdę w niedzielę tam, gdzie moje serce jest od dwudziestu lat. Podziękować chłopakom za "udany" sezon...

gizo
04-05-2012, 23:51
Tylko Kuciaka, Żewłaka i Ljuboi żal. :niebij:

kalmar
05-05-2012, 00:20
Zeby wygrywac nie wystarczy chciec,trza posiadac jakiekolwiek umiejetnosci.Przygotowanie do sezonu tragiczne.Skorża won.Obiektywnie patrzac na wyniki ostatnich meczow Legii,u buka można było śmiało stawiać na wygraną Lechii.Żadna k.rwa niespodzianka

Gabro
05-05-2012, 00:23
Zeby wygrywac nie wystarczy chciec,trza posiadac jakiekolwiek umiejetnosci.Przygotowanie do sezonu tragiczne.Skorża won.Obiektywnie patrzac na wyniki ostatnich meczow Legii,u buka można było śmiało stawiać na wygraną Lechii.Żadna k.rwa niespodzianka

W sumie masz rację,bo w formie prezentowanej w tej rundzie cudem należałoby nazwać zdobycie przez nas mistrzostwa. Zmylił mnie, a pewnie i wielu z nas, udany finał PP.

barman
05-05-2012, 00:28

Też jestem tego zdania. Jak dla mnie to jedni z nielicznych w tej drużynie, którzy mają umiejętności do grania i wielką ambicję. Wiem, że wielu się ze mną nie zgodzi ale uważam również, że Ljuboi należałoby jakoś podziękować za ten sezon.

EviLmonkey
05-05-2012, 00:28
Nie ma co. ActiveJet ma wyczucie chwili

Cytat:

Konkurs "Prawdziwy piłkarz Legii Warszawa"

Na Żylecie, Trybunie Głównej i Trybunie Południowej zlokalizowane zostaną fotostandy ActiveJet imitujące piłkarza Legii Warszawa. Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie i wysłać je później za pomocą aplikacji konkursowej dostępnej na profilu ActiveJet w serwisie Facebook.

Padłem.

Za wiele z tych standów raczej nie zostanie. Jak znam życie, ochrona będzie zwracała szczególną uwagę przy kontrolach na obecność pisaków wszelkiej maści.

***** sam mecz. Idę wyłącznie pobluzgać w ramach terapii.

e(L)egion
05-05-2012, 10:28
A tym czasem Kubuś Rzeźniczak przez prawie całą rundę udzielający się na fejsie, gdzie zapewniał że wszędzie jadą po 3 pkt i który jeszcze dwa dni temu wydawał się rozumiejącym sytuację facetem, dzisiaj linkuje do artykułu Stanowskiego na Weszło, w którym autor w sporym skrócie uważa, że kibice Legii swoim oburzeniem po ostatnim meczu i żądzą wywalenia Skorży, ośmieszają się, bo jeszcze w sierpniu nosili go i piłkarzy na rękach.

Dziennikarzowi się nie dziwię, bo to dziennikarz, ale Rzeźniczakowi już tak bo ten artykuł to jak dla mnie plucie w twarz kibicowi. Takie pytanie "co się tak oburzacie, przecież wygraliśmy ze Spartakiem".

Gostkowi na fejsie nie raz pisano ostatnio w komentarzach aby darował sobie, przynajmniej do końca sezonu, swoje buńczuczne wpisy przed kolejnymi meczami, bo późniejsze wyniki jeszcze bardziej podkurwiają ludzi. Niestety nie odpuścił sobie, a dzisiaj, jak emocje opadły, to zaczyna jakieś wycieczki pod adresem kibiców. Nie wiem co chciał zyskać "dzieląc" się tym artykułem. ******* człowiek przez cały sezon jest z zespołem chociaż już od połowy marca zaczęli ***** sprawę i rozdawać punkty na prawo i lewo. Z naszego boiska zrobili miejsce skąd nawet największe pazie wywożą punkty i jeszcze ******* pretensja. :roll:

siekan
05-05-2012, 10:31
Jego to już dawno nie powinno być w tym klubie.

Majkisek
05-05-2012, 11:04

A mnie tam wcale nie żal kolesia, który zarabia taki hajs a poziom jego gry/zaangażowania wcale nie jest tak samo proporcjonalnie wyższy jak powinien być ze względu na zarobki. Więc bez przesady.

Cynamonka
05-05-2012, 11:18
Dziennikarzowi się nie dziwię, bo to dziennikarz, ale Rzeźniczakowi już tak bo ten artykuł to jak dla mnie plucie w twarz kibicowi. Takie pytanie "co się tak oburzacie, przecież wygraliśmy ze Spartakiem".

Wydaje mi się, że strach zajrzał w oczy przed jutrzejszym meczem z Koroną i może zdaje sobie sprawę, że jednak są winni naszej obecnej sytuacji (nie mówię bynajmniej o całkowitej świadomości tylko zalążkach). Z tego względu linkuje artykuł, żeby cokolwiek załagodzić, chociaż moją osobę, jeszcze bardziej zdenerwował. Spartaka do końca życia im nie zapomnę, no ale mamy akceptować wszelkie ich porażki w lidze (z groclinem, Lechem, Jagą i Lechią), brak zaangażowania większości na boisku i inne różne pozaklubowe fanaberie jako normalne. Chyba ktoś tu z głupim się na rozum zamienił :roll:

Kadyr
05-05-2012, 11:20
Mówiąc ogólnie to kibiców boli styl gry Legii, ewidentne wrażenie olewania gry przez graczy, zero ambicji ... i nie robią na nas wrażenia pomeczowe upadki, rozpaczliwe machanie rękami... jeśli przez kolejne mecze widać, że im nie zależy, że nie walczą, że nie gryzą trawy...

Ze Spartakiem, z Ruchem na PP udało się i za to była "dziękówa" ...ale runda wiosenna w lidze to obciach .....
Przypuszczam, że gdybyśmy widzieli, że walczą, że im zależy ...a przegrywają .... to frustracja byłaby skierowana na działaczy, na zakupy, na decyzje sędziów... ale tu widać jak wół, że gwiazdy mają w dupie grę.

matador
05-05-2012, 11:37
A tym czasem Kubuś Rzeźniczak przez prawie całą rundę udzielający się na fejsie, gdzie zapewniał że wszędzie jadą po 3 pkt i który jeszcze dwa dni temu wydawał się rozumiejącym sytuację facetem, dzisiaj linkuje do artykułu Stanowskiego na Weszło, w którym autor w sporym skrócie uważa, że kibice Legii swoim oburzeniem po ostatnim meczu i żądzą wywalenia Skorży, ośmieszają się, bo jeszcze w sierpniu nosili go i piłkarzy na rękach.

Rzeźniczak uspokój się.
To chyba naprawdę był Rzeźniczak :lol:

Pan Artysta
05-05-2012, 12:02
To chyba naprawdę był Rzeźniczak :lol:

no to ch@j mu w cyce !

Fatman
05-05-2012, 12:38
Po tej rundzie, to piłkarze powinni być wdzięczni kibicom, że chcą ich opierd.lić, bo przynajmniej widać przez to, że ktoś jeszcze wierzy w możliwość prezentowania przez nich lepszej formy na boisku niż to co ostatnio. Widać Rzeźnikowi strach przed uświadomieniem sobie swojej ****.wości zajrzał w oczy i teraz stara się pokazać, że to grajki mają rację. TAKI CHVJ!

Grzess
05-05-2012, 12:49
Po tej rundzie, to piłkarze powinni być wdzięczni kibicom, że chcą ich opierd.lić, bo przynajmniej widać przez to, że ktoś jeszcze wierzy w możliwość prezentowania przez nich lepszej formy na boisku niż to co ostatnio. Widać Rzeźnikowi strach przed uświadomieniem sobie swojej ****.wości zajrzał w oczy i teraz stara się pokazać, że to grajki mają rację. TAKI CHVJ!

Taaa...bo kto ma ich zjebać ja nie My.Nasz treneiro to wciska im że grają dobrze,że nic sie nie stało i głasze po głowach...:wkurzony:

qwarcu
05-05-2012, 13:19
Czy grajki kiedykolwiek zrozumieją że walki będziemy wymagać od nich zawsze ? Mają przykład Korony Kielce którą wiele osób skazywało na dolną część tabeli, a tam chłopaki w każdym meczu gryzą trawe i jak widać przynosi to efekty. Tak więc nie zdziwi mnie jeśli jutro Korona spuści im wp..ol. Podejrzewam że nawet jakby jutro cud się stał i Śląsk przegrywa, Ruch i Lech remisy to oni nawet z tego by nie skorzystali i nie wygrali by z Koroną :lol3:

EviLmonkey
05-05-2012, 14:57
Rozpieściliśmy nasze gwiazdy pełną wiary postawą po takich meczach jak z Gryfem. Ja osobiście wtedy nie zdzierżyłem i wyszedłem z trybuny jak poleciały podziękowania na dwa głosy "za walkę".

Więc nie ma co się dziwić, że teraz nie rozumieją sytuacji.

Obdarzaliśmy piłkarzoli takim zaufaniem, jakiego doświadczenie życiowe kazałoby się wystrzegać. Oczekiwaliśmy jednocześnie odrobiny przyzwoitości z ich strony i gry na poziomie. Taki chvj.

Wielki Książę Warszawski
05-05-2012, 15:14
Ciekawe co jutro odpierdolą te marne skórokopy...Może się obrażą i nie wyjdą na drugą połowę meczu...A active jet mogłoby zorganizować inne atrakcje dla kiboli, np. losowanie kibica, który za darmochę sprzeda całej drużynie po liściu...

P.S.: awatar L. przypomniał mi Konona i jego "postawcie ten święty krzyżyk":)

detoxizer
05-05-2012, 15:14
Może to akt desperacji, irracjonalny sposób myślenia, ale... ja znowu zacząłem wierzyć. I powiem Wam, że w takich okolicznościach zdobycie tytułu smakowałoby jednak wybornie, bo ta wyśmiewana przez wszystkich wokół Legia sprawia im takiego psikusa. Wysyp kompleksiarzy przez te ostatnie dwa dni robi się powoli męczący. Wyobraźcie sobie miny Węgrzyna, Lenczyka, Mielcarskiego. :)

Ursynów1916
05-05-2012, 15:32
Kursy na zwycięstwo Wisły 7,0 , Widzew-Lech 1x kurs 2,3, Ruch-Lechia x2 kurs 3,1 do tego wygrana Legii 1,75
Z ciekawości po wymnożeniu mamy 87... patrząc liczbowo to jakiś 1% szans wychodzi, do tego musisz wierzyć że pojedynki będą czyste i po stronie zespołów takich jak Wisła Widzew i Lechia będzie należyta motywacja...

No ale zawsze masz ten 1% szans a nie 0 ;) ja tam się nie łudzę...

rudy
05-05-2012, 15:56
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/558702_10150908154134772_273156849771_11729698_667 654344_n.jpg
Legia.net wczoraj wrzuciła taką fotkę.

Fatman
05-05-2012, 15:56
Może to akt desperacji, irracjonalny sposób myślenia, ale... ja znowu zacząłem wierzyć.

Różne cuda w Polsce się działy i jutro może być interesująco, ale nie ma co się łudzić i znowu nadziei robić. Poczekajmy do niedzieli. Ja osobiście straciłem wiarę definitywnie, ale chciałbym się miło rozczarować.
e. A co mi tam, dobre kursy są, to ze 2 dyszki można postawić:)

szymek283
05-05-2012, 16:00
Nawet jakby zdobyli mistrza wjazd za Lechię i Jagielonię się należy:wkurzony:

cffan
05-05-2012, 16:14
Legia.net wczoraj wrzuciła taką fotkę.
I co w związku z tym? bo chyba jeszcze mam kaca po wczoraj i nie bardzo rozumiem. Że tak niby będzie jutro?

Maciek
05-05-2012, 16:15
Miny Mielcarskiego, Węgrzyna były bezcenne, zdecydowanie.

SzydeL
05-05-2012, 16:22
Może to akt desperacji, irracjonalny sposób myślenia, ale... ja znowu zacząłem wierzyć.

Powiem Ci, że nie ty jeden. ;) Skłaniałbym się do aktu desperacji, bo po mimo tego, że ja też tego chcę jak każdy, ale z drugiej wiem, że jest to mało możliwe.W każdym bądź razie wierzę i w kościach czuję, że jutro będę na starówce.Hehe tak na poważnie to już widzę jak Śląsk przegrywa z osłabioną BG.Cóż jutro wszystko się okaże. ;)

E:Co do kuponu.2 zł nie obciąży mojego portfela więc można zagrać. :lol:

casual
05-05-2012, 16:25
Jego to już dawno nie powinno być w tym klubie.

Ale w którym dokładnie klubie? W Enklawie czy w De Lite? Bo ponoć w obu ostatnio bywa regularnie; w tym drugim pił ochoczo Gatorade za wygraną z Lechią, a jego kumpla Hubnika niemal z owego przybytku wynoszono, nieco biedak przesadził z izotonikiem.

Też uważam, że nie powinno go być w tych klubach- innych lokali z płynami dla sportowców w tym mieście nie ma, czy co?

RadO
05-05-2012, 16:33

Widać i Stanowski i Rzeźniczak nie znają pięknego powiedzenia "jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz"... A warto je zapamiętać i wziąć sobie do serca. Zwłaszcza jeśli ostatnie 13 meczów jest poniżej krytyki.

JTH
05-05-2012, 18:37
Zobaczycie jutro będą dziać się cuda...
Wisła 2:1 Śląsk
Ruch 1:1 Lechia
Widzew 1:1 Lech
Legia 2:0 Korona:gol2:
I będziemy mieli mistrza :D:l:

PS. Jeżeli jednak tak się nie stanie, a mistrza będzie miał dajmy na to Ruch, to wyobrażacie sobie, że ten awansuje do LM i będzie grał w grupie np. z Borussią, Olympiakosem i PSG? Bo ja nie mogę sobie tego wyobrazić...:sedzia:

GUłag
05-05-2012, 18:49
Śląsk 1:2 Wisła

PS. Jeżeli jednak tak się nie stanie, a mistrza będzie miał dajmy na to Ruch, to wyobrażacie sobie, że ten awansuje do LM i będzie grał w grupie np. z Borussią, Olympiakosem i PSG? Bo ja nie mogę sobie tego wyobrazić...:sedzia:

Od cudów to był taki facet co po wodzie chodził. Legii na obecną chwilę również sobie nie wyobrażam w takiej teoretycznej grupie. Zostało z.ebane i tyle. Dla poprawki w ryj jutro od Korony i ogarnąć to jakoś w przerwie letniej bo z tej mąki to chlebka nie będzie.

Grzess
05-05-2012, 19:01
Od cudów to nawet i ostatnio był taki jeden :lol:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27369/donald_tusk550.jpeg

detoxizer
05-05-2012, 19:15
Śląsk 1:2 Wisła

:prosze:
Pierwszy cud już jest. Śląsk będzie grał drugi raz u siebie w sezonie z Wisłą.

Kempes
05-05-2012, 19:19
http://www.youtube.com/watch?v=vdzl0OqqE2o

Skorża przychodzi do Lenczyka.. \')

Osiek
05-05-2012, 19:26

Tak się nie stanie, nie mogą być w grupie dwie niemieckie drużyny ;)

JTH
05-05-2012, 20:06
Dobre ;)

..wojtek..
05-05-2012, 20:56
W to ze Śląsk przegra , Lech i Ruch zremisuje jestem jeszcze w stanie uwierzyc ale prawdę mówiąc co nam to da?? Legia i tak przegra i będzie jeszcze większy wstyd!!!

Grzess
05-05-2012, 21:32
W ostatniej kolejce,w ostatniej kolejce
wesoła nowina
Sląsk dostał w dupe,Lech dostał w dupe,Lechia Rucha pogonilaaaaaaa...

Mistrz nam sie rodzi
Macieja ozłoci
nasi już graja
Korone ganiają
cuda cuuuuuda ogłaszaja....

:lol:

niktwazny
05-05-2012, 21:37
"niech się wypełni" kuźwa mać...

(L)ukas
05-05-2012, 21:43
Taaaa... Lechia, która ograła lidera, z Ruchem pewnie dostanie ze 3:0, taka nasza polska piłka.

Fatman
05-05-2012, 21:44
Ta, bo Widzew m meczu o pietruszkę będzie chciał gra na serio. Lechia się utrzymała, zabalowali w czwartek, to z Ruchem nic nie zdziałają. Jedynie Wisła coś może zdziałać. Po za tym jeszcze pamiętajmy o naszych gwiazdorach.

Pan Artysta
05-05-2012, 22:06
skończta już pierd. !

karakan
05-05-2012, 23:31
Tak czy inaczej po meczu feta..

nict
05-05-2012, 23:36

Heh...:[

Magik2501
06-05-2012, 00:43

A masz?

Runi
06-05-2012, 00:49
Haha matematycznie to nawet 4,7 % mamy szans :)

kombinator
06-05-2012, 01:03
Wisła podłoży się Śląskowi na remis albo da mu wygrać przecież te kluby mają zgodę ze sobą, niech niektórzy się ogarną. Bo niestety Śląsk ma mistrza(obym się mylił):wkurzony:

księciuniu
06-05-2012, 01:06
Nie budźcie już nadziei - ile razy można w jednej rundzie przegrywać mistrzostwo :zly:

Daro
06-05-2012, 01:07
rzecież te kluby mają zgodę ze sobą, niech niektórzy się ogarną.

kibice mają ;)

Nie budźcie już nadziei - ile razy można w jednej rundzie przegrywać mistrzostwo :zly:
:prawi:

karakan
06-05-2012, 01:12
A masz?

Na Żylecie zawsze ktoś ma! :chees:

Brylancik
06-05-2012, 08:30
oni mieli zdobyć tego mistrza a nie go dostac od innych patałachów jeszcze słabiej grających

Maciek
06-05-2012, 09:23
A masz?

Sandra załatwi. :lol2:

kriszko
06-05-2012, 09:55
Dla mnie wymarzony scenariusz jest taki:
- Nasi grają padakę przez cały mecz tak jak nas ostatnio przyzwyczaili, ale w końcówce fartem wbijają na 1:0 po zamieszaniu w polu karnym.
- Koniec meczu, Hadaj ogłasza, że zdarzył się cud i mamy mistrza.
- Stadion szaleje, śpiewamy "Mistrzem Polski...", a następnie "Chodźcie do nas".
- Uradowani piłkarze wraz z trenerem podchodzą pod Żyletę i słyszą głośne "Posłuchajcie!". Japy im się cieszą i nasłuchują.
- Cała Żyleta najgłośniej jak potrafi zaczyna ku ich zaskoczeniu skandować "Legia grać, k***a mać!", "Co wy robicie..." oraz "podziękowania" za pracę w Warszawie dla Skorży. Zszokowane grajki i trener uciekają szybko do szatni.
- Żyleta pozdrawia Vuko.

:bravo:

Lillo
06-05-2012, 10:06
Oni mistrza powinni już dawno zdobyć, a łudzenie się że Wisła wygra ze Śląskiem jest bezsensowne.

kiubz
06-05-2012, 10:20
a mi się marzy, że jeśli którykolwiek z tych paziów rzuci koszulkę po meczu w trybuny to kto jej nie złapie, rzuci mu ją z powrotem prosto w twarz a nie uradowany zabierze do domu.

casual
06-05-2012, 11:21
- Nasi grają padakę przez cały mecz tak jak nas ostatnio przyzwyczaili, ale w końcówce fartem wbijają na 1:0 po zamieszaniu w polu karnym.
- Stadion szaleje, śpiewamy "Mistrzem Polski...", a następnie "Chodźcie do nas".
- Uradowani piłkarze wraz z trenerem podchodzą pod Żyletę i słyszą głośne "Posłuchajcie!". Japy im się cieszą i nasłuchują.
- Cała Żyleta najgłośniej jak potrafi zaczyna ku ich zaskoczeniu skandować "Legia grać, k***a mać!", "Co wy robicie..." oraz "podziękowania" za pracę w Warszawie dla Skorży. Zszokowane grajki i trener uciekają szybko do szatni.
- Żyleta pozdrawia Vuko.

Całkiem ładny scenariusz 8)

W ramach ciekawostki: już ponad 1000 zwróconych biletów tylko na trybune Brychczego i Żyletę.

bloniaq
06-05-2012, 11:22
radzę sprawdzić dojazd na stadion, bo dziś asfalt kładą na Rondzie Jazdy Polskiej i jest zamknięte.

Prace mają zakończyć się w poniedziałek nad ranem. Do tego czasu Zarząd Transportu Miejskiego skierował na objazdy autobusy linii 117, 118, 131, 138, 143, 182, 187, 188, 210, 501, 502, 514, 519, 520, 523, 525, N25, N31, N37, N75, N81.

http://www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=2289&l=1

Piszę tutaj bo nie tematu kibicowskiego.

chajtgr
06-05-2012, 11:53
Zazdroszczę co po niektórym wyobraźni i fantazji.Mi niestety takowa się wyczerpała po czwartku. O składzie nie ma chyba co dyskutowac bo co to za różnica czy zagra Wolski Żyro czy Novo jak żaden nie jest w formie...

Loko
06-05-2012, 12:00
Zazdroszczę co po niektórym wyobraźni i fantazji.Mi niestety takowa się wyczerpała po czwartku. O składzie nie ma chyba co dyskutowac bo co to za różnica czy zagra Wolski Żyro czy Novo jak żaden nie jest w formie...

Nadzieja umiera ostatnia, albo inaczej Nadzieja matką głupich ale umiera ostatnia :)

Też się pozbawiłem już złudzeń ale gdzieś w środku tli się taka mała iskierka nadziei.

szymek283
06-05-2012, 12:10
- Żyleta pozdrawia Vuko.

w sumie mam nadzieję że taki scenariusz nas nastanie a teraz trza się na mecz szykować :prawi:

Radzyn69
06-05-2012, 12:18
Dobra nawet jak zdobędą Mistrzostwo to... co to za Mistrz będzie? Jak dla mnie na ten sezon nie powinni nikomu przyznawać Mistrzostwa. Nikt na to nie zasługuje. I obędzie się chociaż wstydu w Europie.

Edit: Chyba nigdy tyle zwrotów biletów nie było.

Pan Artysta
06-05-2012, 12:21
ile wy k@rwa macie lat ?
zamykam bo kaszana jak to ktoś czyta

arczi
06-05-2012, 12:23
Otwieram, bo mimo że kaszana i czytać się nie da tych samych frazesów powtarzanych od kilku dni przez kolejne osoby co to myślą, że coś ciekawego wnoszą do dyskusji, ale mimo wszystko to temat meczowy w dniu meczu. Gumas, daj żyć ;)

Jasper121
06-05-2012, 12:23
Radzyn69 pamiętaj, Mistrz to Mistrz, za niedługo nie będziemy pamiętać w jakim stylu go zdobyliśmy, ale w jakich okolicznościach ;) (oby ;) )

Ale i tak Skorża powinien odejść, ta liga od dwóch sezonów jest najsłabsza od wielu, wielu lat i my nie potrafimy jej wygrać! To jest najwieksza tragedia.

arczi
06-05-2012, 12:26
Tragedią jest to, że wielu z was chce tego mistrza nadal, zwłaszcza po tym jak dostaliśmy kilka razy od tych pajaców po twarzy z liścia i napluto nam w twarz. Zasłużyli tylko na naszą pogardę, a nie na wspólne świętowanie na starówce. Dobrze by było, jakby dziś przegrali, albo zremisowali po kiepskiej grze. Tylko tego dziś chce. Niech czują, że zjebali sezon. Tylko wpierdol sportowy i werbalny ze stadionu może im uświadomić, że są pizdami.

Radzyn69
06-05-2012, 12:34
Tragedią jest to, że wielu z was chce tego mistrza nadal, zwłaszcza po tym jak dostaliśmy kilka razy od tych pajaców po twarzy z liścia i napluto nam w twarz. Zasłużyli tylko na naszą pogardę, a nie na wspólne świętowanie na starówce. Dobrze by było, jakby dziś przegrali, albo zremisowali po kiepskiej grze. Tylko tego dziś chce. Niech czują, że zjebali sezon. Tylko wpierdol sportowy i werbalny ze stadionu może im uświadomić, że są pizdami.

Ja mam nadzieje, że 0:2, 0:3 dla Korony dziś będzie. Taki wynik pozwoli, że wreszcie nadejdą solidne zmiany na Legii. Bo tak wygrają to jeśli Skorża nie złoży dymisji to zostanie na następny rok, zostaną Ci sami piłkarze i za rok znów to samo będzie.

Domino KG(L)
06-05-2012, 12:39
Jeśli do tej pory sobie tego jeszcze nie uświadomili to nawet krzyczenie "piz**" przez cały stadion, po wywołaniu każdego nazwiska im nie pomoże w zrozumieniu tego. Czas sobie tylko zadać jedno pytanie - dlaczego kur.. znowu My ?

trzeci
06-05-2012, 12:40
Ja mam nadzieje, że 0:2, 0:3 dla Korony dziś będzie. Taki wynik pozwoli, że wreszcie nadejdą solidne zmiany na Legii. Bo tak wygrają to jeśli Skorża nie złoży dymisji to zostanie na następny rok, zostaną Ci sami piłkarze i za rok znów to samo będzie.
Nawet jak przegrają, to jaką masz pewność że Skorża złoży dymisję? W Legii wszystko jest możliwe :lol:

canela
06-05-2012, 12:40
Mistrz to Mistrz, za niedługo nie będziemy pamiętać w jakim stylu go zdobyliśmy, ale w jakich okolicznościach ;) (oby ;) )

Ty tak poważnie?
I te okoliczności będą takie wybitnie fantastyczne? Jedni frajerzy dostaną Mistrza od innych p.dałów, nosz k.rwa cudnie i bosko. Gratuluję podejścia do sprawy. Aaaa i piąteczek nie zapomnij jeszcze kopaczom przybić po meczu. :[

Siedemdziesiąty7
06-05-2012, 12:51
Mistrz jest mistrzem. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby go nie chcieć zdobyć i oddać go innym. Liczy się fakt. Tak tworzy się historia. Wasze "mam w dupie takiego mistrza" to brzmi jak dziecięce "zrobię na złość mamie", mimo, że jestem głodny to i tak wyleję zupę na śliniak. Honorowym nie jest zwrot biletów ale już życzenie Legii nie zdobycia mistrzostwa jest?

Mini
06-05-2012, 12:59
Mistrz jest mistrzem. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby go nie chcieć zdobyć i oddać go innym. Liczy się fakt. Tak tworzy się historia. Wasze "mam w dupie takiego mistrza" to brzmi jak dziecięce "zrobię na złość mamie", mimo, że jestem głodny to i tak wyleję zupę na śliniak. Honorowym nie jest zwrot biletów ale już życzenie Legii nie zdobycia mistrzostwa jest?

przeczytaj co napisał Arczi.

Jak dorośniesz to zrozumiesz (może)

canela
06-05-2012, 13:03
Niektórych ochłapy nie radują i mają dosyć mówienia, że pada deszcz kiedy ktoś im w twarz pluje.
Tyle.

casual
06-05-2012, 13:27
Oj coś czuje że dziś będą królowały wszelkiej maści kibolskie wersje hitu "koko koko" :lol2:

I zero litości dla tych darmozjadów- wybluzgajmy ich za wsze czasy.

Siedemdziesiąty7
06-05-2012, 13:44
przeczytaj co napisał Arczi.

Jak dorośniesz to zrozumiesz (może)

Takich odpowiedzi jak Twoja też raczej dorośli nie piszą.. a gówniarzem nie jesteś.

Ja nie mam chęci nikogo fetować po ewentualnie tak zdobytym mistrzostwie co nie znaczy, że mam się bronić rękami i nogami przed zdobyciem tego tytułu. Inaczej mówiąc mojego obecnego stosunku do piłkarzy itd. to mistrzostwo by nie zmieniło. Zmieniłoby natomiast liczbę zdobytych mistrzostw w historii Legii. Inna sprawa jak by taka zmiana nastrojów wpłynęła na ruchy w klubie bo mogłoby się nagle okazać, że jednak pięknie jest i pachnie wszędzie.

Chmielo
06-05-2012, 13:52
I tak w sprawie mistrzostwa w tym roku mamy pozamiatane więc po co się podniecać i ekscytować.

Szawar
06-05-2012, 13:55

Od takich komentarzy az oczy puchną.
Głupota dla mnie jest chodzic na mecze i wyzywac własnych pilkarzy.
Oni dobrze wiedza, ze zjebali ten sezon, a jebanie ich z wysokości trybun, jedynie zwięszky ego osób, które w duzym gronie sobie pokozaczą.

Kawa
06-05-2012, 14:13
Oni dobrze wiedza, ze zjebali ten sezon, a jebanie ich z wysokości trybun, jedynie zwięszky ego osób, które w duzym gronie sobie pokozaczą.

Czyli co idziemy i fetujemy jak Bóg da 3 miejsce bo piłkarzyki wiedzą, że zjebali? Wiesz co mnie (i wieli innych) obchodzi ich samopoczucie?

Szawar
06-05-2012, 14:17
Czyli co idziemy i fetujemy jak Bóg da 3 miejsce bo piłkarzyki wiedzą, że zjebali? Wiesz co mnie (i wieli innych) obchodzi ich samopoczucie?

Nie.... idziemy i dopingujmy Legie z całych sił, zamiast je marnowac na pierdoły.

ABS
06-05-2012, 14:26
No tak w sumie po takich osiągnięciach należy im się doping od pierwszej do ostatniej minuty plus fetowanie kaki.

Zasłużyli przecież swoją postawą

Lech
Widzew
Polonia
+ piękna końcówka sezonu

W sumie należy też wspomnieć występ z zawsze groźnym Gryfem Wejherowo

Z.
06-05-2012, 14:29
Rok temu z Polonią Bytom Skorża był fetowany :]

Piotrase
06-05-2012, 14:29
Szkoda tylko że płaczą na fejsbuku sobie z tego powodu że zjebali...doskonale wiedzieli ze w czwartek mecz byl do wygrania i to na luzie jednak zabrakło chęci? może już tak wierzyli ze będą mistrzem ze sie przeliczyli. maja nauczke ze gra sie do konca jak ma sie oddech rywali na plecach. Pare "cieplych" slow powinni dostac za to co zrobili w czwartek i nie tylko za ten jeden mecz. A co do kibicow to pokazalo to ilu jest kibicow sukcesu ktorzy oddali bilety po przegranej w czwartek.

Mario
06-05-2012, 14:34

Zajechało trochę realo(barcelono)-fanatykiem.

SzydeL
06-05-2012, 14:36
Ale ludzie o co Wam chodzi?
Szawar moim zdaniem ma rację.Czyli co jak cudem zdobędziemy dzisiaj MP to też nie pójdziecie świętować, bo zdobyliśmy go w chu*owym stylu?
Nie wiem jak można nie chcieć MP dla swojej drużyny. :O Niech nawet grają największy piach w lidze to MP to piorytet.Dzisiaj idziemy dopingujemy, można trochę pojechać, że są pizdeuszami, ale co w przypadku jak będzie mistrz? Ci co jechali na nich przez 90 minut zapomną o tym i będą w najlepsze się bawić i fetować? Czy może w ogóle nie będą świętować, bo mamy mistrza, ale po słabej grze? Zadajcie sami sobie pytanie po co dzisiaj idziemy na Koronę i odpowiedzcie mi na pytanie jak można nie chcieć MP dla swojej ekipy, nawet niech to będzie najgorsza piłka w Polsce. :O
Ja osobiście idę śpiewać i pomóc w osiągnięciu cudu, dostanie im się po głowie jak go nie będzie, ale nie rozumiem po co w czasie meczu. ;)
PS.Trzeba wierzyć! Nadzieja umiera ostatnia. ;p

arczi
06-05-2012, 14:40

Moralne problemy są zawsze strasznie skomplikowane dla kogoś bez zasad

ABS
06-05-2012, 14:41
Moralne problemy są zawsze strasznie skomplikowane dla kogoś bez zasad

Szczególnie tak dobrze opłacane niezależnie od wszystkiego moralne problemy.

titeoo053
06-05-2012, 14:43
TIM TRONG GOOGLE " CADO-VN Cå Ðo Online - Cå Ðo Trên Mang - M88 - 12Bet "

huong dan ca do tren ma
ca cuoc tren mang
ca cuoc tren mang
huong dan ca do online
ca do tren mang,
cach dang ky tai khoan ca do online
cach dang ky tai khoan ca do tren mang
cach dang ky tai khoan ca cuoc online
ca dang ky tai khoan ca cuoc tren mang

_AS_
06-05-2012, 14:47
Tragedią jest to, że wielu z was chce tego mistrza nadal, zwłaszcza po tym jak dostaliśmy kilka razy od tych pajaców po twarzy z liścia i napluto nam w twarz.a meczem w gdańsku ordynarnie nasrano na herb! Te pedały na mistrza nie zasługują.

Nie.... idziemy i dopingujmy Legie z całych sił, zamiast je marnowac na pierdoły.nie wyobrażam sobie walczyka.

Żeby było jasne... nie stracona szansa boli ale styl w jakim się zeszmacili w Gdańsku.

Radzyn69
06-05-2012, 15:09
I tak w sprawie mistrzostwa w tym roku mamy pozamiatane więc po co się podniecać i ekscytować.

Czytając komentarze na legionisci to na 100% mamy Mistrza!

:lol:

Piotrase
06-05-2012, 15:11
Żeby było jasne... nie stracona szansa boli ale styl w jakim się zeszmacili w Gdańsku.

To jest sedno sprawy! popieram!

Aryam
06-05-2012, 15:50
12. Dusan Kuciak - 2. Artur Jędrzejczyk, 6. Michał Żewłakow, 4. Dickson Choto, 11. Tomasz Kiełbowicz - 25. Jakub Rzeźniczak, 5. Janusz Gol, 18. Michał Kucharczyk, 27. Rafał Wolski, 33. Michał Żyro - 28. Danijel Ljuboja

Zmiany, których można było się domyślić po meczu z Lechią.

niktwazny
06-05-2012, 16:08
12. Dusan Kuciak - 2. Artur Jędrzejczyk, 6. Michał Żewłakow, 4. Dickson Choto, 11. Tomasz Kiełbowicz - 25. Jakub Rzeźniczak, 5. Janusz Gol, 18. Michał Kucharczyk, 27. Rafał Wolski, 33. Michał Żyro - 28. Danijel Ljuboja

Kurka, ten jeden mecz w sezonie, mógłby zagrać ofensywnie, ale nie, 15 defensywnych pomocników i dziwota, że nie strzelimy bramki :/

Loko
06-05-2012, 16:41

Kurka, ten jeden mecz w sezonie, mógłby zagrać ofensywnie, ale nie, 15 defensywnych pomocników i dziwota, że nie strzelimy bramki :/

No przestań, to się nazywa żelazna konsekwencja :lol2:

Szejdi
06-05-2012, 16:59
Super powitanie :brawo:

e: Jest moc :)

Ciechu
06-05-2012, 17:00
Super powitanie :brawo:

Aż komentator zamilkł :bravo:

e: Dzieje się :)

Grzess
06-05-2012, 17:07
I tak napierdalać aż do walkowera...:raca2:

Bury
06-05-2012, 17:12
No to cała Żyleta na zakazie :D

Szejdi
06-05-2012, 17:24
Po 21 minutach Ruch - Lechia 2:0. A jednak można...

Ytong
06-05-2012, 17:25

Czyli te 5% spadły do 0%

hatchet

Można. Trzeba tylko UMIEĆ i CHCIEĆ.

Jasper121
I to jeszcze gorzej świadczy o naszych piłkarzynach... ogrywamy Ruch gdzie chcemy i jak chcemy, a Ruch z Lechią gra jak na sparingu na luzie...

Legionista1994
06-05-2012, 17:26
I Górno Ślunskie psy beda MP. ;/

e(L)egion
06-05-2012, 17:28
I bardzo dobrze. Ile się można łudzić.

Jeszcze niech tylko Wisła puknie Śląska i Ruch mistrzem. Dla mnie najlepsze na obecną chwilę rozwiązanie. Nie będzie podjarki w Poznaniu i nie będzie podjarki przedstawicieli pewnej triady zgodowej na tym forum.

TZD
06-05-2012, 17:48
Nie zrozumiem ludzi którzy będą cieszyć się po strzelonej bramce czy wygranej...

Loko
06-05-2012, 17:54
I znowu będzie marne 0:0...

TZD
06-05-2012, 17:58
Co to zmieni, czy wygrają 5:0 czy przegrają 0:1. Kucharczyk co ******** głupoty, nie da się tego słuchać... PAJACE JEBANE nie ma na nich innego określenia

felixxx
06-05-2012, 17:58
Co oni grają to katastrofa.... Jedyny Wolak na plus.

(L)ukasz
06-05-2012, 17:59
Zmiany, których można było się domyślić po meczu z Lechią.

To już nawet śmieszne nie jest. No ale coż, asekuracyjny Maciuś musi być asekuracyjny do końca.

nevermind
06-05-2012, 17:59
Wolski co zrobil w tej akcji Kucharczyka to poezja :brawo:

Tuzin
06-05-2012, 18:00
Ljuboja stary dziad, a jeszcze się nie skapował, że będąc jedynym napastnikiem w drużynie jak się cofnie do pomocy i poda sobie w pole karne to to piłki nie zdąży.

Loko
06-05-2012, 18:02
Potrzeba nam jeszcze 3 takich Wolskich w pomocy ,3 Żewłaków w obronie i jednego Ljuboje w ataku jeszcze :D

Grzess
06-05-2012, 18:03
Wolski co zrobil w tej akcji Kucharczyka to poezja :brawo:

Kucharczyk co zrobił po podaniu Wolaka to też poezja...:wkurzony:

hummel
06-05-2012, 18:08
Ljuboja stary dziad, a jeszcze się nie skapował, że będąc jedynym napastnikiem w drużynie jak się cofnie do pomocy i poda sobie w pole karne to to piłki nie zdąży.

Ro.z.j.ebało mnie to " I poda sobie w pole karne to do piłki nie zdąży " haha :D
E. ale jebło :D

(L)ukasz
06-05-2012, 18:13
Rado za Kucharczyka... buahahah

Loko
06-05-2012, 18:19
Ech i Śląsk prowadzi 1:0...

TZD
06-05-2012, 18:32
I co z tego

hummel
06-05-2012, 18:32
Radość Skorży jakby mistrza zdobyli ...

Loko
06-05-2012, 18:33
Jak się Skorża ucieszył, tylko nie wiem z czego :)

Eter
06-05-2012, 18:34
Macius wyskoczyl jakby wyszli z grupy LM

Szejdi
06-05-2012, 18:35
Kasa, misiu, kasa. Za 3 miejsce domyślam się że więcej kasy będzie.

W szoku byłem że Ljuboja zostawił tą piłkę Rafałowi. I super, że trafił. :)

TZD
06-05-2012, 18:36
Może nie znają pozostałych wyników :(

Grzess
06-05-2012, 18:41
A Żylety na stadionie juz nie ma:ok:

Loko
06-05-2012, 18:41
Może nie znają pozostałych wyników :(

I to by tłumaczyło radość Maćka!

Eter
06-05-2012, 18:42
Brawo Zyleta :bat:

Tuzin
06-05-2012, 18:44
Dębiński pedał.

Szejdi
06-05-2012, 18:49
Piękny widok :brawo:

laukas
06-05-2012, 18:59
Macius wyskoczyl jakby wyszli z grupy LM
Może obronił posadę?

Marcin ZŻB
06-05-2012, 19:02
Jebane trzy punkty, jeden ***** mecz :(

TZD
06-05-2012, 19:03
za co oni ***** dostają brawa?

GUłag
06-05-2012, 19:03
Serdeczny palec im w odbyt za zawiedzione nadzieje, zjebane mistrzostwo. Pies im mordę lizał.

hatchet
06-05-2012, 19:05
Dębiński pedał.

A zastanawiałem się kto to komentuje.

Piłkarze są najważniejsi :prawi:

Co za zjeb :kurde:

Kelep
06-05-2012, 19:07
I dostali brawa za to, że jednak podeszli, ja pierdole :lol:

Warszawaaaaaaaaaaaaaaa

felixxx
06-05-2012, 19:07
Piłkarzyki Pajacyki !!!

Układ
06-05-2012, 19:11
Cały mecz jebania, żeby im brawa pobić na koniec. Ja pierdole. Już nie mam siły się wkurwiać nawet...

Pan Kamil
06-05-2012, 19:11

Warszawaaaaaaaaaaaaaaa
podeszło chyba 5, reszta panienek uciekła do szatni (Gol szybko spierdalał). Szacunek dla Żewłakowa, jako nieliczny pokazał jaja w tej sytuacji.

Szawar
06-05-2012, 19:12
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię. W MOIM SERCU LEGIA!!! I NA DOBRE I NA ZŁE

Szkoda zaprzepaszczonej szansy w zdobyciu mistrzostwa, brawa za nie zapomniane chwile w europejskich pucharach i za zdobycie Pucharu Polski.

hummel
06-05-2012, 19:16
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię. W MOIM SERCU LEGIA!!! I NA DOBRE I NA ZŁE

Szkoda zaprzepaszczonej szansy w zdobyciu mistrzostwa, brawa za nie zapomniane chwile w europejskich pucharach i za zdobycie Pucharu Polski.

No właśnie widze , że tak jest że jesteś na forumce :D
Ale mniejsza.. jak można mieć herb w avatarze innego klubu niż Legia czy zgody ... :]

Radzyn69
06-05-2012, 19:16
Tego się bałem, że jednak zacznie się wybaczanie za ten sezon...

Luke
06-05-2012, 19:18

Brawa za PP to mogli dostać w zeszłym przegranym sezonie. Tegoroczny puchar ma dla mnie takie samo znaczenie jak chiński kubek. To co było najważniejsze hańbiąco przegrali.

johnsmith
06-05-2012, 19:26

wlasnie takie pazie potem klaszcza i sobie spiewaja z pilkarzami w najlepsze :sedzia:
szkoda ze jeszcze po kutasach sie nie lizecie...

faktycznie ***** wygralismy PP zajebiscie ***** brawa dla pilkarzy za ogranie Gryfa Arki i Ruchu...

Szawar
06-05-2012, 19:27
O widze, ze jak ktos ma odmienne zdanie od większosci to powoli zaczyna sie pojazd. Spoko.
Radzyn ja nie napisałem nigdzie o wybaczaniu. Przegrali wygrany sezon, ale tez potrafie docenic ich gre na przestrzeni całego sezonu, majac na uwadze gre w pucharach krajowych i europejskich przede wszystkim.
Hummel juz ten temat był przerabiany nie zaprztajmy sobie tym głowy, ale jesli jestes ciekawy dlaczego taki herb a nie inny to zapraszam na priv.

meraś
06-05-2012, 19:28
podeszło chyba 5, reszta panienek uciekła do szatni (Gol szybko spierdalał). Szacunek dla Żewłakowa, jako nieliczny pokazał jaja w tej sytuacji.

Biorąc pod uwagę, że zaprzepaścili mistrzostwo Polski, to powinni na kolanach podbić pod wszystkie trybuny ze spuszczonymi głowami i tatuażem na czole "Przepraszam za spierdolone nadzieje i chujową grę"

wrc
06-05-2012, 19:31
rzeźniczak moderuj fejsbuczka komunisto! :lol:

Mario
06-05-2012, 19:33
Wolski brawo za grę. Żewłakow brawo za postawę. Gol ***********.

MNM
06-05-2012, 19:40
O widze, ze jak ktos ma odmienne zdanie od większosci to powoli zaczyna sie pojazd. Spoko.
Radzyn ja nie napisałem nigdzie o wybaczaniu. Przegrali wygrany sezon, ale tez potrafie docenic ich gre na przestrzeni całego sezonu, majac na uwadze gre w pucharach krajowych i europejskich przede wszystkim.
Hummel juz ten temat był przerabiany nie zaprztajmy sobie tym głowy, ale jesli jestes ciekawy dlaczego taki herb a nie inny to zapraszam na priv.

zlapmy sie za rece i potanczmy w koleczku z usmiechem na twarzy

..... bo liczy sie sport i dobra zabawa .....

masz tam jeszcze w serduszku jaieś inne kluby poza Legia I Liverpolem ?

Szawar
06-05-2012, 19:43
masz tam jeszcze w serduszku jaieś inne kluby poza Legia I Liverpolem ?

Drukarz Warszawa

meraś
06-05-2012, 19:46
Wolski brawo za grę. Żewłakow brawo za postawę. Gol ***********.

ja zawsze będę powtarzał, szacuneczek za Spartak do ***** pana\')

Yevaud
06-05-2012, 19:52
Drukarz Warszawa

Daj spokój, Szawar.
Przecież nie musisz się tłumaczyć.

Sądziłem, że będę miał dziś na wszystko wyebane, po sp.olonym MP, ale jednak, kiedy sie okazało, że jesteśmy wyżej niż Widzew, Wisła, Polonia i przede wszystkim (przede wszystkim, bo się tego nie spodziewałem) Lech, to jednak jakaś drobna satysfakcja się pojawiła.

LOL3K
06-05-2012, 20:00
won pedały z buta na urlopy

potem ładnie rozwiązać kontrakty

zjeby dostali przed meczem i mieli zapewne pełno w gaciach

a dziś balety w platynie :hasao:

MNM
06-05-2012, 20:02
Daj spokój, Szawar.
Przecież nie musisz się tłumaczyć.

Sądziłem, że będę miał dziś na wszystko wyebane, po sp.olonym MP, ale jednak, kiedy sie okazało, że jesteśmy wyżej niż Widzew, Wisła, Polonia i przede wszystkim (przede wszystkim, bo się tego nie spodziewałem) Lech, to jednak jakaś drobna satysfakcja się pojawiła.

Brawo Brawo, aktualnie jestes numerem jeden w nieoficjalnej tabeli pocieszycieli, wyprzedziles L-fana Szawara. Gratulacje.

Kto da wiecej ?

jajcarz
06-05-2012, 20:05
Zaraz ktoś napisze, że jest zajebiście, bo powtórzyli poprzedni sezon, a przecież zespół tak strasznie został osłabiony :lol2:

Jak to niewiele trzeba

Pan Artysta
Dębiński pedał.

co odjebał ?

Pan Artysta
Zaraz ktoś napisze, że jest zajebiście, bo powtórzyli poprzedni sezon, a przecież zespół tak strasznie został osłabiony :lol2:

Jak to niewiele trzeba

u nie radzę :lol:

Pan Artysta
06-05-2012, 20:07

Warszawaaaaaaaaaaaaaaa

to jednak ktoś na Żylecie został ?
:dzizask@rwajapierd@le:

Cielo
06-05-2012, 20:09
co odjebał ?

pierd.olił jakieś kocopoły w stylu, że w klubie najważniejsze są zawsze grajki
pedał jeb.any

glazek
06-05-2012, 20:10
Za co imo brawa dostali? Za pajacowanie w kolejnym meczu? Za kolejna fartowna bramke? Zza zjebany sezon?

pawlik
06-05-2012, 20:13
Za co imo brawa dostali? Za pajacowanie w kolejnym meczu? Za kolejna fartowna bramke? Zza zjebany sezon?

za to, ze pomimo jebania i gwizdow czesc (5 sztuk?) kopaczy nie spierdolila do szatni tylko podeszli, tylko tyle i az tyle.

e(L)egion
06-05-2012, 20:14
u nie radzę :lol:
Ch.uj zaryzykuję.

Jest plus tego sezonu. W tabeli wszechczasów trochę uciekliśmy Wisełce :lol:

Paw(L)ak
06-05-2012, 20:15
Co by było zgodnie z tematem, to napiszę krótko: gra taka jak cały sezon, ładny gol Wolskiego z wolnego i najbardziej kuriozalna sytuacja sezonu (pinball 3 metry od linii bramkowej w polu karnym Korony). Tyle o sportowych wydarzeniach, zresztą nawet to co napisałem to za dużo.

Przechodząc do meritum.
Na szczęście grajki i ITIoci, dostali to na co zasłużyli - oto mi chodziło (brawa dla wschodniej, za głośne dołączanie się do wyrażania dezaprobaty :brawo:). Takiej jazdy po piłkarzykach dawno nie widziałem. Spora ilość szydery również na duży plus (''Nie będzie, nie będzie, nie będzie! Nie będzie! NIE BYŁO!'' :lol:). Do tego jeszcze piro latające ze wszystkich stron i upokorzenie Scyzoryków (bynajmniej nie mam tu na myśli aspektu sportowego, chociaż...).
Podsumowując: kibolsko, bardzo pozytywne spotkanie.

No ale do jasnej... Jak można było klaskać grajkom którzy podeszli po Żyletę? Dostali brawa za to że mieli odwagę podejść? To chyba trochę mało... Jedynym który zasługiwał na ciepłe słowa był Kuciak, który znowu ratował Legii du.pę i tu nie rozumiem wściekłości Leviego, za to że pozdrawialiśmy Duszana :?. Bez tego Słowaka w bramce, o mistrzostwie moglibyśmy zapomnieć już przed meczem z Widzewem.