PDA

Zobacz pełną wersję : Typer I ligi - kolejka 29.(4-5.05)



Szejdi
30-04-2012, 07:35
http://i41.tinypic.com/1ywaoz.png

BARDZO WAŻNE - PRZED TYPAMI MUSI BYĆ PODANY LP. KTÓRY BIERZECIE Z TABELI PO POPRZEDNIEJ KOLEJCE, TAK JAK NA PRZYKŁADZIE.

WYNIKI I TABELA TYPERA (http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=1004748&postcount=101)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.18
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże

Zasady Typerka:

Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze.
Nie można typować spotkań, które już się zaczęły.
W TRAKCIE SEZONU NIE MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO GRY!

Pozdrawiam,
Shady

casual
30-04-2012, 08:10
LP.27
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1:0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 0:0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2:0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1:1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2:0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 3:1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 3:1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 0:1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2:1

Majkisek
30-04-2012, 09:25
LP.13
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 2-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 2-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 0-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-0
__________________

glazek
30-04-2012, 09:52
LP.22
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 0-2
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-0
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 0-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-0
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-1

voytek
30-04-2012, 11:02
LP.19
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 2-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 2-0
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 3-1
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-0

Benek
30-04-2012, 11:13
LP.2
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1:1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1:1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1:2
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1:1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1:0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2:0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1:1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1:1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1:0

Rulkoś
30-04-2012, 11:22
LP.23
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 0:2
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1:0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 3:1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0:2
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1:0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2:2
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1:0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 0:1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2:1

Krawczol
30-04-2012, 12:44
LP.16
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 2-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-1

Luke
30-04-2012, 13:17
LP.31
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-2
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-3
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 3-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-2

księciuniu
30-04-2012, 14:46
LP.1
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 2-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 3-2
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-0
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 3-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 0-0

Ytong
30-04-2012, 15:07
LP.25
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 3-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 2-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 0-0

siekan
30-04-2012, 19:06
LP.26
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-1
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-2
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-0

MałaMi
30-04-2012, 20:30
LP.32
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 2-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-2
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-0
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 3-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-0

Urban
30-04-2012, 22:00
LP.29
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 2-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 2-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-0

Angela
30-04-2012, 22:08
LP.30
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 0-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-2
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 0-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-0

Szejdi
30-04-2012, 22:17
LP.18
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-2
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-3
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 0-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-0

gonzo(L)
30-04-2012, 22:22
LP.34
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 0-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-0
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-1
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 2-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-1

(L)ookasch
01-05-2012, 08:50
LP.28
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-2
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-2
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-3
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-0
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-0

Danoo
01-05-2012, 08:54
LP.33
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 2-0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 3-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-0
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 0-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 0-2

Mu(L)timaster
01-05-2012, 11:10
LP.5
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 0-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-0

elmoro87
01-05-2012, 11:17
LP.12
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 0-0
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-1

Yanks
01-05-2012, 14:47
LP.36
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1:0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 2:0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2:1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 2:2
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2:0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1:1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2:1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1:2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2:0

Jedyny
01-05-2012, 19:25
LP.4
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 2-0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-2
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-0

Adin
01-05-2012, 19:57
LP.38
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 0-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 5-1

cisza954
01-05-2012, 21:56
LP.24
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-2
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-3
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 0-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-0

Alek
01-05-2012, 22:04
LP.10
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 2-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-2
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 2-0
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 3-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 0-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-1

Szawar
02-05-2012, 10:23
LP.20
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 2-0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-2
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-1

Aryam
02-05-2012, 11:42
LP.11
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 2-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-1
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-0

K.
02-05-2012, 17:45
LP.7

04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 2-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 0-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-3
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 2-3
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-0

Orzelek
02-05-2012, 21:50
LP.14
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-0
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 3-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-0
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 3-0

LOL3K
03-05-2012, 02:18
LP.8
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 2-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 3-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-4
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 0-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-3
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-1

SirKruszon
03-05-2012, 11:15
LP.15
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 2-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1-2
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-0
__________________

ŁUKASZ.
03-05-2012, 21:45
LP.17
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 2-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 3-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 0-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-1

raafaL
04-05-2012, 00:23
LP.25
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-1
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 3-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-0

Tom Kruz
04-05-2012, 13:56
LP.9

04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-2
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 2-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-2
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 3-1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-0
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-1
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-1

MałaMi
04-05-2012, 14:31
LP.32
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 1-0
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 2-1
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 3-0
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 0-2
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 1-3
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2-1
__________________

Hubalczyk
05-05-2012, 07:39
LP.21
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2-0
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 2-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-2
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 1-0

maatek
05-05-2012, 11:42
LP.6
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2:1
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1:1
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2:2
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1:3
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 2:0

rey
05-05-2012, 20:32
LP.3
04.05.2012 17:00 Olimpia Elbląg - KS Polkowice 10-1
04.05.2012 18:00 Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1-10
04.05.2012 19:00 Piast Gliwice - Flota Świnoujście 10-1
04.05.2012 19:00 Polonia Bytom - Bogdanka Łęczna 1-10
05.05.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 0-1
05.05.2012 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 1-0
05.05.2012 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 2-1
05.05.2012 19:00 Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz 1-0
05.05.2012 20:00 Pogoń Szczecin - Kolejarz Stróże 3-1