PDA

Zobacz pełną wersję : Kogo chcecie w pucharach?

rkwa
06-12-2003, 23:17
Zamula ogorkowa wiec mozna pospekulowac. :)

Ja bym chacial tak:

Moskwa - pare klubow z kibicami,w miare tani wyjazd,tania vodka ;),moglo by byc ciekawie.

Belgrad - chyba slowa sa zbedne,wyjazd kozacki.

Split - rowniez wmiare niedrogo,dobrzy kibice.

Turcja,Grecja - Ferenbace,Olimpiakos - drogo,ale chcialbym zobaczyc ten fanatyzm.

Banik Ostrava - Na pewno bylo by ciekawie,ostatnio Banik pojechal w 4.tys do Pragi.[zgoda z Gieksa],tanie piwko.;)

Holandia - klub nie ma znaczenia.

ems
06-12-2003, 23:20
Zamula ogorkowa wiec mozna pospekulowac. :)

Ja bym chacial tak:

Moskwa - pare klubow z kibicami,w miare tani wyjazd,tania vodka ;),moglo by byc ciekawie.

Belgrad - chyba slowa sa zbedne,wyjazd kozacki.

Split - rowniez wmiare niedrogo,dobrzy kibice.

Turcja,Grecja - Ferenbace,Olimpiakos - drogo,ale chcialbym zobaczyc ten fanatyzm.

Banik Ostrava - Na pewno bylo by ciekawie,ostatnio Banik pojechal w 4.tys do Pragi.[zgoda z Gieksa],tanie piwko.;)

Holandia - klub nie ma znaczenia.

Ruskich juz nie chce, Belgrad sie zgodze, Turkow omijam z daleka, Grecy spoko ;) Split to picze, wole Dinamo Zagrzeb (chociaz nie wiem, wolalbym ich nie wylosowac, za bardzo ich lubie ;) ), do Czech wszedzie... oprocz tego San Siro i AC Milan !

Mazi
06-12-2003, 23:23
Najpierw sie zakwalifikujmy ;) .

Na pewno NIE chciałbym jakiś Kazachstanu , Turcji i Izraela ( mecze z tymi ostatnimi pewnie będą grane gdzieś na Cyprze ) .

Angielskich druzyn tez nie chcę .

Split ??? JAK NAJBARDZIEJ !!!
Belgrad ??? Również ciekawie .
Klub grecki tez byłby fajny .

Może Portugalia ??? Chociaż tam troche jest tych km ...

Porter
06-12-2003, 23:25
jak komuś się trudno zdecydować to zapraszam do przeglądniecia "To my kibice Plus" nowego :+:
-> mówi samo za siebie :D

c_zary
06-12-2003, 23:54
Ja to przede wszystkim chcialbym sie do nich zakwalfikowac...

rkwa
07-12-2003, 00:46
Ja to przede wszystkim chcialbym sie do nich zakwalfikowac...

'Wiara czyni cuda'.Nie wyobrazam sobie nastepnego sezonu bez pucharow.Ja juz teraz mam cisnienie na wyjazd zagraniczny.
Trzeba wierzyc w umiejetnosci Kubickiego i szczescie.:)

Jeszcze dodam ze Maribor moglby byc albo Ujpest jak dla mnie.:)

Grochów
07-12-2003, 01:58
No od pyty jest takich klubów ! Do pucharów napewno się zakwalifikujemy,nie zakładam innej myśli ! Też bym sobie gdzieś pojechał,może Cię wezme pikniku :D
Napewno w pucharqch nie chce klubów hiszpańskiech,włoskich itp.
Tak na szybko myśląc to klub z Rosji<Moskwa najlepiej>,Czołówka Czech<Ostrava,Opawa -Czachor to menel :rotfl: >, Hajduk,Maribor,UTRECHT,coś z Niemiec może dobrego ,jakaś Ukraina,żeby się taniej wódeczki napić ,hehe . . .
No od pyty tego . . . Sram za te Włochy i inne Hiszpanie,gdzie na trybunach popcorn colą popijają :P

Sharn
07-12-2003, 01:59
Moskwa, całe Czechy, Budapeszt, Dortmund, Holandia i Belgia, Francja też wporzo. Izrael też fajnie - nawet bym flagę zabrał taką jedną :D (btw - czemu oni są w UEFA jak to już nie Europa? Kasa misiu kasa... Pejsy w mordę... :box: )

Generalnie nie chciałbym skandynawów i krajów w stąd w pizdu - Portugalia,Hiszpania czy Grecja.

rkwa
07-12-2003, 02:12
No od pyty jest takich klubów ! Do pucharów napewno się zakwalifikujemy,nie zakładam innej myśli ! Też bym sobie gdzieś pojechał,może Cię wezme pikniku :D
Napewno w pucharqch nie chce klubów hiszpańskiech,włoskich itp.
Tak na szybko myśląc to klub z Rosji<Moskwa najlepiej>,Czołówka Czech<Ostrava,Opawa -Czachor to menel :rotfl: >, Hajduk,Maribor,UTRECHT,coś z Niemiec może dobrego ,jakaś Ukraina,żeby się taniej wódeczki napić ,hehe . . .
No od pyty tego . . . Sram za te Włochy i inne Hiszpanie,gdzie na trybunach popcorn colą popijają :P

Z Dojczlandu tylko Werder bym chcial,ewentualnie Schtutgard.
Opava - jak naajbardziej.
Wloch i Hiszpani rowniez nie chce - drogo,pikniki i w koncu trudne druzyny.Francj raczej tez nie,chyba ze cos z trojki - PSG,Marseille,AS Saint Etienne.

rkwa
07-12-2003, 02:16
w stąd w pizdu -.

Fajny zwrot,to z tego 'wypasionego slownika mlodej Polszczyzny?;)

Tez nie chce dalekich i drogich wyjazdow - proste.

Mazi
07-12-2003, 12:10
A mi sie przypomniało ,ze jest takie miasto jak Glasgow ...

Fajnie by było z Celticem lub Rangersami zagrać ...

Koko
07-12-2003, 12:23
Turcja - najlepiej Fenerbahce, ale moze byc cokolwiek
Izrael - cokolwiek '8
Niemcy - Dortmund, Werder
Anglia - Chelsea
Holandia - Ajax, Utrecht, Feyenoord
Chorwacja - Hajduk, Dinamo
Serbia - Crvena, Partizan
Francja - PSG, Marsylia, Nantes

a oprócz tego cos z Czech, Slowacji, Rosji i Dynamo Kijów

Maku
07-12-2003, 12:45
Anglia-Chelsea,Liverpool.
Francja-PSG,Marsylia.
Grecja-Olympiakos,Panathinaikos.
Holandia-Ajax,Utrecht,Feyenoord,PSV.
Hiszpania-Barca,Valencia.
Niemcy-Dortmund,Schalke,Stuttgart,Werder.
Rosja-Moskwa.
Serbia-Partizan.
Turcja-Fenerbache,Galata.
Ukraina-Dynamo.

Z niektórymi z tych drużyn nie ma szans zagrać ze względu na ich pozycje w lidze ale chciałbym :) :) :) A najbardziej to chciałbym żebyśmy do tych pucharów weszli...ale jak nie sprzedadzą Stanko to spoko....oby :) Nie wyobrażam sobie innej opcji.

Maku
07-12-2003, 12:46
aha i jeszcze Szkocja-Celtic i Rangersi...też mają super kibiców.:)

Mini
07-12-2003, 13:04
:look: avatar :banan:

kamyk
07-12-2003, 13:14
a ja bym chciał znowu wyloswac kogos z Holandii fajnie by było! ale nie obraził bym się jak bysmy rawili na jakis zespoł z CHorwacij lub Serbii!

MTP
07-12-2003, 13:18
Francja-PSG,Marsylia,Lens
Grecja-Olympiakos,Panathinaikos,PAOK
Holandia-Ajax,Utrecht,Feyenoord,PSV.
Hiszpania-Barca,Valencia,Atletico
Niemcy-Dortmund,Schalke,Stuttgart,Werder.
Serbia-Partizan.Cverna
Turcja-Fenerbache,Galatasaray,Besiktas
Ukraina-Dynamo.
Włochy-Inter,Milan,Lazio,Roma(merda)
Szkocja-Glasgow

Koko
07-12-2003, 15:17
No wlasnie pominalem Wlochow tzn. Juventus, Milan, Roma, Sampdoria, Napoli. Nie chcialbym Lazio, Interu i Parmy bo z nimi grala Wisla i juz ich widzialem w konfrontacji z Polakami.

No Celtic lub Rangersi tez by moglo byc.

Maku
07-12-2003, 15:44
Hehe też zapomniałem całkiem o Włochah no to tak:
Juve,Inter,Milan,Lazio.

Kawa
07-12-2003, 15:55
Widze, że niketórzy to chca szybko odpaśc :> :buhaha:

Mario_w(L)kp
08-12-2003, 00:35
Fajnie by było trafić jakiś klub z Francji . Jakoś tak polskie kluby omijają ostatnio Francje w losowaniach . Zadowolony bym był jakby trafił się jakiś klub z greckiej czołówki , też by było ciekawie:-) Natomiast na pewno nie chciałbym zeby Legia trafiła na Hiszpanów , nie dość że sportowo za silni to kibice tez jacyś tacy "nijacy".

Jawor_CDR
09-12-2003, 08:23
Jak dla mnie Anglia :romeo: , Szkocja :piwo4: , Francja :szampan: , Turcja :armia: oraz Grecja :zgody:

Adis
09-12-2003, 09:41
Fajnie by bylo gdyby wpadl nam "w rece" jakis klubik z Anglii, Chorwacji, Francji, Czech... 8)

Adam-oldboy
09-12-2003, 09:50
Chciałbym po odpadnięciu z fazy grupowej LM, spotkać się w UEFA z Wisełką '8 .

Mazi
09-12-2003, 14:11
Chciałbym po odpadnięciu z fazy grupowej LM, spotkać się w UEFA z Wisełką '8 .

A ja np. za nic nie chciałbym takiego scenariusza !!!

Po 1 - nie chce odpadać już w fazie grupowej LM :D

Po 2 - Puchary europejskie są dla mnie po to , by grać z druzynami z innych krajów . Wisłe mamy na co dzień, taki dwumecz z nią ,to raczej nie byłoby coś ekscytującego , tak samo jak mecz z inną polską drużyną ...

Czekam na Chorwatów i Szkotów :D .

Tupcia
09-12-2003, 19:17
Chciałbym po odpadnięciu z fazy grupowej LM, spotkać się w UEFA z Wisełką '8 .A może Groklajnem :> :buhaha:

Nie no - ja to bym chciała Czechy, w zsadzie Niemcy, żeby dużo osob od nas bylo... a tak w ogole to oprócz tego HOlandia:D:D

Ale narazei to i tak tylko gdybanie...;))
Narazie to ja bym chciała, zebysmy traili na Jagę;))

Włóczykij
09-12-2003, 22:02
Ja mam dwie druzyny : jakas druzyne niemiecka na dobrym poziomie ultras '8 a druga to koniecznie PSG i tylko oni mnie interesuja reszta wypad do Krakowa ;)

MaK_ŁuKóW
13-12-2003, 21:59
niemcy-shalke choć przetarte szlaki to ci co byli maja dobre wspomnienia pokazlibysmy sie ze strony ULT(L)RAS a pilkarze dokopaliby im '8 ,borussia
włochy-teraz jest to nie mozliwe ale moze w przyszlosci-SSC Napoli,a tak
poza tym jest duzo ekip np. inter,milan,moze byc juve,lazio i moja ulubiona roma
francja-olimpique marsylia,PSG,bordeaux
grecja-panathinakos
holandia-kosy Den Haagu
hiszpania-barca,real
szwecja-AIK
serbia-crvena lub partizan
anglia-ManU,sunderland,chelsea
rosja-obojetnie
czechy-sparta praga

BBB
13-12-2003, 23:37
klub ktoregos z naszych poludniowych sasiadow Czechow lub Slowakow,bo blisko,najazd by pewnie byl i chlansko,a poza tym sa do ogrania.Moga byc tez jacys Wegrzy.
Ale jak ktos juz stwierdzil najpierw sie zakwalifikujmy 8)

b3nito
26-12-2003, 08:53
Olimpique-Marseille... '8 podobno-my-pod-wzgledem-Ultras-prezentujemy-poziom-Bastii-czy-Ajaccio...Swierczewski-by-sie-w-koncu-przekonal :rotfl:

Talar
26-12-2003, 19:48
Ja chcialbym trafic na Crvene Zvezde przynajmniej ACO by sie zmobilizowal i walczyl by jak lew :)

Pab(L)o
26-12-2003, 23:21
Była Jugosławia - bardzo chętnie. Biednie, ale fanatycznie. Tylko nie jakieś farfocle w rodzaju Branika. Niech będzie Hajduk, Crvena, Partizan, albo Dinamo Zagrzeb.

Holandia - tam nawet wieśniaki mają porządne ekipy.

Czechy - blisko, więc byłaby piękna inwazja (ale kibicowsko to jeszcze sporo im brakuje).

Dortmund, Marsylia, PSG i każdy inny klub, który ma fanatycznych kibiców, a nie tylko "sponsorów".

Dżon
27-12-2003, 00:03
Holandia, Holandia i jeszcze raz Holandia!!! Najlepiej ajax. Wiadomo dlaczego :)

rkwa
27-12-2003, 02:15
Holandia, Holandia i jeszcze raz Holandia!!! Najlepiej ajax. Wiadomo dlaczego :)

W Amsta wcale nie jest tak zajebiscie jak to mowia,znacznie lepiej jest w Hadze. :>

Mazi
27-12-2003, 12:48
hyhyhy , a co powiedzielibyście na wyjazd do Litwy ? :P

Tak se własnie myslalem ,ze też egzotycznie by było :D.

Najlpiej FBK Kowno albo Żalgiris Wilno :P:P .

Ciekawie by było :P

Sharn
27-12-2003, 12:56
Moskwa, całe Czechy, Budapeszt, Dortmund, Holandia i Belgia, Francja też wporzo. Izrael też fajnie - nawet bym flagę zabrał taką jedną :D (btw - czemu oni są w UEFA jak to już nie Europa? Kasa misiu kasa... Pejsy w mordę... :box: )

Generalnie nie chciałbym skandynawów i krajów w stąd w pizdu - Portugalia,Hiszpania czy Grecja.

Dorzucę jednak cos dalekiego - Split i Zagrzeb. Turcję też chcę. Lepsze niż pizd na bungie... :oho:

Niko
28-12-2003, 23:41
A ja sie zgodzę z Mazim - najlepiej byłoby trafić sąsiadów ze wschodu. Nie narzekałbym na Kowno, Liepawe czy szczególnie Wilno! A tak najbardziej najbardziej to bym chciał Białoruś! To by były klimaty! Takie Grodno na gracnicy polskiej, czy Minsk. Z Wawy to wyjazd jak do Poznania, stadiony mają tam postsocjalistyne, więc gości wjdzie bez ograniczeń. Myślę,że 2000 by pękły. A jak byśmy przeszli tych to możemy grać z Europą - San Siro, Westfalenstadion, Celtic Park czy Elland Road.

pzdr
*JKL*

Kawa
29-12-2003, 10:11
Ta białorus piekna sprawa, zle spojrzysz na milicjanta i nie wrócisz ;)

Skanda(L)
05-04-2004, 10:44
Millwall '8
ale tylko wtedy jak nie bedziemy grali w lidze mistrzow
bo oni w nastepnym sezonie beda grali w uefa.

Harcerz
05-04-2004, 14:54
Wegry albo Bulgaria

Wyjazd do Budapesztu :)

Walek_C.Z.K
05-04-2004, 15:04
Ukraina.. Wódka tańsza od popitki '8 Oj działoby sie ;)

CywiL
05-04-2004, 15:44
Ja najchętniej Feyenord albo PSG!!!

Kawa
05-04-2004, 15:46
Eee Czechy albo Słowacja tam by sie działo, pozniej to moze być holandia albo Belgia

kud(L)aty68
06-04-2004, 00:31
Ja mam dwie druzyny : jakas druzyne niemiecka na dobrym poziomie ultras '8 a druga to koniecznie PSG i tylko oni mnie interesuja reszta wypad do Krakowa ;)
Pierwsza opcja ok - nie ma to jak pogonic szkopow :)
Ale z PSG to nie, wole OM - skopac cztery litery brudasom, to byloby cos.

bonkez
10-04-2004, 10:28
JA SIĘ MODLIŁEM, I WYMODLIŁEM! MILWALL ZAGRA W PUCHARACH!!!
NIECH LEGIA Z NIMI ZAGRA!!! NIENAWIDZE TEJ DRUŻYNY NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE, I PAMIETAM JAK BYŁEM MAŁY I MIESZKAŁEM W ANGLII, MOJE BÓJKI Z ICH MAŁYMI KIBICAMI W SZKOLE. PO CHELSEA, MILWALL MA NAJLEPIEJ ZORGANIZOWANĄ CHULIGANKE W ANGLII. ICH SZTANDAROWA EKIPA- HEAD HUNTERS REAKTYWUJE SIĘ POPRZEZ NAUCZYCIELI I MAKLERÓW- W ANGLII TO ONI DEMOLKI ROBIĄ BO TO ONI MAJĄ KASĘ. JAK NA MILWALL NIE TRAFIMY, TO CHCĘ BY LEGIA ZAGRAŁA Z REALEM, BO WIERZĘ ŻE LEGIA ICH JAK POLONIĘ ROZGROMI!!!

MaxyM_
10-04-2004, 11:04
Bonkez pisz małymi literami!

Nationalist
10-04-2004, 11:08
bonkez z tego co mi wiadomo Head Hunters są bojówką Chelsy i mają układ z naszymi Teddkami.A tak w temacie:

1.Partizan Belgrad/Czerwona Gwiazda

2.CSKA/Spartak Moskwa

3.Hajduk/Dynamo Zagrzeb

dyha
10-04-2004, 12:44
Mi najbardziej pasowałaby jakas druzyna niemiecka lub włoska.

Włóczykij
10-04-2004, 13:23
Ja mam dwie druzyny : jakas druzyne niemiecka na dobrym poziomie ultras '8 a druga to koniecznie PSG ;)
Pierwsza opcja ok - nie ma to jak pogonic szkopow :)
Ale z PSG to nie, wole OM - skopac cztery litery brudasom, to byloby cos.

Okey OM tez mi pasuje ;) na meczu u nas moglibysmy liczyc na delegacje Arki '8

Dżon
10-04-2004, 15:27

W Amsta wcale nie jest tak zajebiscie jak to mowia,znacznie lepiej jest w Hadze. :>
Właśnie o to chodzi że Den Haag nie zagra w pucharach i fajnie byłoby grać a ajaxem - ich największą chyba kosą 8)

Kiub
10-04-2004, 16:35
najlepiej by było zagrać w Copa Libertadores i trafić na jakiś team pokroju Boca Juniors................... '8

klekot
14-04-2004, 16:53
1.OL MARSYLIA - zajebisty pojedynek Ultrasów obu drużyn.
2.JUVENTUS - dzieki kontaktom chłopaków z hagi,
mozna by niezłą zgódkę zklecić.
3.PARTIZAN - pojedynek z Grabarzami na niwie Ultras.
4.HAJDUK SPLIT - porachunki do wyrównania.
5.BESIKTAS - bitwa murowana
6.Żadnych Ruskich, Rumunów i Ż.......

Bajor
15-04-2004, 01:09
z tym Juve to calkiem niezla opcja!! :+:

KoNsUmEnT
17-04-2004, 10:55
Sparta Praga: piekne miasto, dobre piwo, stosunkowo niedaleki wyjazd.
Milan: piłkarsko bardzo dobry przeciwnik, kibicowsko mecz marzen.
mogloby byc jeszcze cos z Francji, Holandii z wiadkomych powodow...

szczepan
17-04-2004, 10:58
jezeli w LM to grupa z:

Milanem, PSG i albo Galatasaray albo Fenerbache :D

Gutek
17-04-2004, 11:27
W LM :
Juve , Ajax , Olimpique Marsylia (Sorki nie wiem jak to sie pisze) i oczywiście Legia :)

Mazi
17-04-2004, 15:30
Mi by się taka grupka marzyła :

Ajax Amsterdam ,Sparta Praga, AIK Sztokholm ...

cfc
01-05-2004, 03:09
a ja wlasnie chce jaka angielska druzyne :P np fulham :P hehe

CywiL
01-05-2004, 23:29

Właśnie o to chodzi że Den Haag nie zagra w pucharach i fajnie byłoby grać a ajaxem - ich największą chyba kosą 8)

Ja pierdolę ale mecz.... :+:
Nastukany na legalu najlepszym stuffem na kontynencie ,popijasz Heinekena... :> '8

Mrozik
01-05-2004, 23:38
Tylko o jednym :rotfl: ;)

Adam-oldboy
31-05-2004, 12:20
Dla miłośników hardcorowych wyjazdów:

W Pucharze UEFA wystąpi zdobywca Pucharu Rosji - drugoligowy Terek Grozny. Czeczenia - tego jeszcze nie było :o

Beny
31-05-2004, 12:22

W Pucharze UEFA wystąpi zdobywca Pucharu Rosji - drugoligowy Terek Grozny. Czeczenia - tego jeszcze nie było :o

Luzik, w radio 94 rano mówili, że starają się na grę w Moskwie. :D

Putin się ucieszy. :/

mOFMC
31-05-2004, 12:27
Ja na poczatek bym chcial Vaalerenge :niedobry: :rotfl:

Raffi
31-05-2004, 12:49

Luzik, w radio 94 rano mówili, że starają się na grę w Moskwie. :D

Putin się ucieszy. :/
NA finale kibicowało im 18000 CZeczenów :>

Beny
31-05-2004, 13:02
(...)
(...)

Aha, to na pucharze UEFA będzie tylu ze Specnazu, czy innej Alfy. :o

A w temacie, to oczywiście jakiś ogórków na początek, no a później to, hmm... ciekawych pod względem kibicowskim. :> Np. Południowców, do Czech też nie daleko. ;)

Jaco
31-05-2004, 13:18
(...)
(...)

Aha, to na pucharze UEFA będzie tylu ze Specnazu, czy innej Alfy. :o

A w temacie, to oczywiście jakiś ogórków na początek, no a później to, hmm... ciekawych pod względem kibicowskim. :> Np. Południowców, do Czech też nie daleko. ;)
Karpaty Lwów :niedobry:

Beny
31-05-2004, 13:19
Karpaty Lwów :niedobry:

Przełom września i października?

To zajdą tak daleko?

Jedziem! :mistrz:

pusty
31-05-2004, 14:09
Fajnie by było kogoś z Grecji. Są tam super kibice i z przejściem do następnej rundy nie było by tak trudno. :>

arczi
31-05-2004, 14:39
Ja chce pepików.

Pokazemy im jak sie ultrasuje.

Ze 3 koła moze by pojechalo

:transparent:

Adam-oldboy
31-05-2004, 14:43
Ja chce pepików.

Pokazemy im jak sie ultrasuje.

Ze 3 koła moze by pojechalo

:transparent:

A kto by powagę utrzymał, jakby coś krzyczeli albo śpiewali :rotfl:
Ja bym wszędzie widział i słyszał "ośmieszki"

Sharn
31-05-2004, 21:35
jezeli w LM to grupa z:

Milanem, PSG i albo Galatasaray albo Fenerbache :D

Lepiej nie. Niewiadomo czy byśmy przeszli dalej, więc warto by zaliczyć kilka fajnych wyjazdów, czyli np. jeden droższy, dwa tańsze ale blisko i fajnie. Czyli PSG, Sparta, i np. Niemcy. Tylko z tą LM to musimy rok poczekać, więc jest przynajmniej powód do odkładania w świnkę... :D

:)

DeMon
03-06-2004, 11:39
Ciekawa będzie teraz forma tego pucharu UEFA. Pierwszy wyjazd to pewnie jakiś Luksemburg lub Cypr. Drugi już może być ciekawszy. Ja osobiście chciał bym jakiś Wiedeńczyków bądź Litwinów. A w fazie grupowej jedna silna drużyna (Francja, Hiszpania itp.) i dwa średniaki. Może powtórkę z rozrywki w postaci Utrechtu :niedobry:
Tak koniecznie Holandia :D
Ja osobiście planuje pojechać na dwa mecze. Pod warunkiem, że jeden będzie blisko i jak najtaniej bo po wizycie w Utrechcie via. Haga, długi spłacałem przez 3 miesiące ;(
A wy jak planujecie? :niedobry:

VANAHAIM72
03-06-2004, 11:53
Jakieś Dojczlandy - miło jest patrzeć na te "charakterystyczne i specyficzne" twarze w momencie, kiedy przegrywa ich drużyna :D A tak serio - Holandia, Belgia, może Francja. Byle nie Rosja, Ukraina - ciężko się z nimi gra, a i sam wyjazd za bardzo hardcore'owy. No i raczej bez Włoch czy też Hiszpanii albo Anglii (oprócz Milwall) - wiadomo dlaczego.

VASCO
03-06-2004, 14:47
Zdecydowanie Crvena Zvezda, ewentualnie jakis klubik blisko : Austria, Czechy.... Może być też np. Grecja, tam jest cieawie....

żyła
04-06-2004, 23:14
Banik, Węgry, AIK Sztokholm, Hajduk Split, Belgrad, Celtic Glasgow, St.Etienne

Herman
04-06-2004, 23:44
Celtic Glasgow :dzieki:

cg
06-06-2004, 15:18
a tak wlasciwie to od ktorej rundy w pucharze UEFA moga zmierzyc sie druzyny z tego samego kraju ??
no , bo moze np. w 4 rundzie czeka nas mecz Legia - Lech :tak:
tylko nie wiem , czy tak daleko dojdziecie ... :D :niedobry:

pozdrawiam i oby polskie druzyny graly jak najdluzej w rozgrywkach europejskich... :)

szczepan
06-06-2004, 15:20
tylko nie wiem , czy tak daleko dojdziecie ... :D :niedobry:

lepiej zajmij sie szukaniem jakiegos sponsora dla Lecha bo moze byc cienko w tych pucharach a o Nas sie nie martw :P :bauns:

batijo86
06-06-2004, 15:52
a mi sie marzy mecz z jakimiś Turkami , z tego co wiem to sami fanatycy - ultrasowo, dopingowo, wyjazdowo dobrze zorganizowani ... może by tak rewanż z Besiktasem :D a mecz z Lechem mile widziany....... najlepiej w Finale :tak: a mecz rozegrany w Częstochowie :klask:

zlef
06-06-2004, 17:52
fajnie by bylo nie trafic na druzyny ze wschodu brrr wizy i tluc sie po miasteczkach których stanowilibysmy jedyną atrakcje, miło by bylo pojechac ne meczyk do Rumunii albo na Węgry, u nich sie sporo dziej na trybunach a Legia dawno nie grała w tych rejonach

ciekawy byłby tez meczyk z FC Brugge poprzez ich kontakty z Den Haag

miło by bylo zagrac na Czechach bo duzo polskich druzyn ma zgode z miejscowymi fanami, jadąc tam dużą paką pewnie szczeki by im opadly :vw:

Porter
06-06-2004, 19:35
no własnie tak sobie dzisiaj pomyślałem czytając TMK+ , że możnaby wpaść na Słowacje Węgry albo Czechy

arczi
06-06-2004, 19:39
Ja chce Lecha!

:boks:

:bauns2:

jarcyś
06-06-2004, 19:58
Ja chce Lecha!

:boks:

:bauns2:

to byłby niezły numer

Pan Artysta
07-06-2004, 12:53
Polska - Lech a potem Wisła z Krakowa (zemsta jest słodka) :pomylony: :mistrz:

legart
07-06-2004, 13:08
Millwall chce :]

Beny
07-06-2004, 13:15

W kolejności ćwierćfinał i półfinał. :D

Tylko, czy taka "drabinka" nawet przy rozgrywkach grupowych jest możliwa?

Pan Artysta
07-06-2004, 13:23

W kolejności ćwierćfinał i półfinał. :D

Tylko, czy taka "drabinka" nawet przy rozgrywkach grupowych jest możliwa?

Jeżeli półfinał i finał to całkiem możliwe (czy Wisła awansuje do LM) a nawet jak tak to też jest możliwe

Adam-oldboy
08-06-2004, 11:24
Przez zajęcie drugiego miejsca w lidze, piłkarze Legii wezmą udział w rozgrywkach Pucharu UEFA od drugiej rundy. W tej fazie legioniści mogą zmierzyć się z takimi zespołami jak: IF Elfsborg, Hammarby IF, FC Petrzalka, Ujpest Budapeszt, Kispest Honved Budapeszt, Zeljeznicar Sarajevo, Bohemians Dublin, Omonia Nikozja, Haka Valkeakoski, Birkirkara, FK Ventspils, Metalurg Liepaja, Allianssi Vantaa, FK Modrica, Dinamo Tbilisi, Sloga Skopje, Sileks Kratovo, Żaligiris Wilno i Ekranas Panevezys.
Losowanie par odbędzie się 30 lipca o godzinie 14:00 w Nyonie. Natomiast mecze tej rundy zostaną rozegrane 12 i 26 sierpnia.
Autor: Fumen
Na podstawie: Nasza Legia

Na początek to chyba Wilno i Budapeszt najfajniej wyglądają :klask:

Arni
08-06-2004, 14:07
Chyba najfajniej byłoby spotkać sie w tej rundzie z Ujpestem, lub też z Żalgrisem Wilno.

Kawa
08-06-2004, 14:19
Węgry albo Litwa, tanio w miare blisko zyć nie umierac:)

Nilmaker
08-06-2004, 14:34
A ja chce tą Patrzałke :niedobry: To Czechy są?

pavlini
08-06-2004, 15:35
A ja chce tą Patrzałke :niedobry: To Czechy są?

Słowacja :)

Lakers
11-06-2004, 12:58
najlepiej by wyjazd był taki letni wakacyjny ciepły do jakis cieplych krajów :)

Harcerz
11-06-2004, 14:33
najlepiej by wyjazd był taki letni wakacyjny ciepły do jakis cieplych krajów :)

Moze Islandia ? :D

Mini
11-06-2004, 15:07
Lakers do ciepłych krajów to w zimie w lato i tak jest goraco wiec moze być jakiś mniej atrakcyjny pogodowo kurort :>

Herman
11-06-2004, 16:07
ktoś z Anglii,Holandii,Norwegii.

albo ktoś z sąsiadów.

byle nie Hiszpania,Włochy.

Zajacc
11-06-2004, 16:10
Najpierw moze być coś zza wschodniej granicy, potem zza południowej a potem zza zachodniej :P

superneo
11-06-2004, 16:46
Belgrad i Split niw wymaga chyba komentarza tak samo jak Fenenbace czy Olimpiakos. A Banik Ostrava ze względu na GKS

Nilmaker
11-06-2004, 17:19
To ja chce najpierw Patrzałke... Potem Banica... Potem coś z Holandii... :mistrz:
No i Valerenge... ale chyba niegra w pucharach?

Szuwar
11-06-2004, 17:22
Ja kcem Zalgiris Wilno!
Blisko, mile miasto, tani alkohol, a jak rano idziesz na kacu do supermarketu po nocy spedzonej na podlodze to na twoj widok babka daje ci sok za darmo - sprawdzone! :)

Herman
12-06-2004, 00:09
bardzo bym chciał jakiś Madziarów trafić :dzieki:

Zgred
13-06-2004, 15:32
Zdecydowanie kluby angielskie,co do Włochów,to my byśmy do nich pojechali ale oni mają Polaków głęboko w poważaniu(Wisła-Lazio) i by na Łazienkowską przyjechali w śladowych ilościach

żyła
12-07-2004, 19:32
Przez zajęcie drugiego miejsca w lidze, piłkarze Legii wezmą udział w rozgrywkach Pucharu UEFA od drugiej rundy. W tej fazie legioniści mogą zmierzyć się z takimi zespołami jak: IF Elfsborg, Hammarby IF, FC Petrzalka, Ujpest Budapeszt, Kispest Honved Budapeszt, Zeljeznicar Sarajevo, Bohemians Dublin, Omonia Nikozja, Haka Valkeakoski, Birkirkara, FK Ventspils, Metalurg Liepaja, Allianssi Vantaa, FK Modrica, Dinamo Tbilisi, Sloga Skopje, Sileks Kratovo, Żaligiris Wilno i Ekranas Panevezys.
Losowanie par odbędzie się 30 lipca o godzinie 14:00 w Nyonie. Natomiast mecze tej rundy zostaną rozegrane 12 i 26 sierpnia.

to chciałbym Ujpest. tylko, że kogo byśmy nie wylosowali wielu(większość?) z nas mecz zobejrzy w tv...

B 84
12-07-2004, 22:39
Ja osobiście z miłą chęcią obrałbym kierunek wschodni. Takie Dinamo Tbilisi to byłby prawdziwy hardcore.

BBB
13-07-2004, 10:51

to chciałbym Ujpest. tylko, że kogo byśmy nie wylosowali wielu(większość?) z nas mecz zobejrzy w tv...

Mam pytanie,bo juz sie troche pogubilem z kim mozemy grac.W NL numer 26 jest napisane , ze potencjalni rywale Legii to:FC Wil ,Rubin Kazan,FC Petrzalka,SV Pasching,Terek Grozny,Ujpest oraz zwyciezcy par:
Ilcziwiec Mariupol-Banants
Szamkir -FC Tbilisi
Bate Borysow-Dinamo Tbilisi
Szirak -Sheriff Tyrasopl
Nistru-Szachtior Soligorsk
Mika Asztrak-Kispest Honved
Dukla Banska Bystrzyca-Karabach

wiec ktora z tych wersji potencjalnych rywali jest w koncu prawdziwa i wymienia wszystkie kluby z ktorymi mozemy grac?

Mazi
13-07-2004, 10:59
Fajne by było Hammarby 8) .

Petrzalka to chyba Słowacja ,wiec tez mogliby być , drużyny z Budapesztu ? - jak najbardziej ,albo Dublin , albo Litwini .

żyła
13-07-2004, 13:08
żyła napisał:
Cytat:

Mam pytanie,bo juz sie troche pogubilem z kim mozemy grac.W NL numer 26 jest napisane , ze potencjalni rywale Legii to:FC Wil ,Rubin Kazan,FC Petrzalka,SV Pasching,Terek Grozny,Ujpest oraz zwyciezcy par:
Ilcziwiec Mariupol-Banants
Szamkir -FC Tbilisi
Bate Borysow-Dinamo Tbilisi
Szirak -Sheriff Tyrasopl
Nistru-Szachtior Soligorsk
Mika Asztrak-Kispest Honved
Dukla Banska Bystrzyca-Karabach

wiec ktora z tych wersji potencjalnych rywali jest w koncu prawdziwa i wymienia wszystkie kluby z ktorymi mozemy grac?

a to nie wiedziałem, że są dwie różne listy:/