PDA

Zobacz pełną wersję : Typer I ligi - kolejka 28.(27-29.04)



Szejdi
22-04-2012, 23:26
http://i41.tinypic.com/1ywaoz.png

BARDZO WAŻNE - PRZED TYPAMI MUSI BYĆ PODANY LP. KTÓRY BIERZECIE Z TABELI PO POPRZEDNIEJ KOLEJCE, TAK JAK NA PRZYKŁADZIE.

WYNIKI I TABELA TYPERA (http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=1001703&postcount=97)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.18
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin


Zasady Typerka:

Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze.
Nie można typować spotkań, które już się zaczęły.
W TRAKCIE SEZONU NIE MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO GRY!

Pozdrawiam,
Shady

(L)ookasch
23-04-2012, 08:57
LP.28
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

Benek
23-04-2012, 09:28
LP.2
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 0-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 0-0
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-3

casual
23-04-2012, 09:47
LP.22
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-0
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

Danoo
23-04-2012, 13:07
LP.36
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-0
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-3
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-0
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

glazek
23-04-2012, 14:34
LP.21
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 2-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 0-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-0
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-1

Angela
23-04-2012, 15:24
LP.31
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 0-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

Rulkoś
23-04-2012, 15:25
LP.24
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 3-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-2

Majkisek
23-04-2012, 23:50
LP.12
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 2-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 0-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-0
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-2

LOL3K
24-04-2012, 02:42
LP.4
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 3-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 0-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-3
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-4
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-3
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

Alek
24-04-2012, 09:53
LP.11
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 3-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

Jedyny
24-04-2012, 15:27
LP.7
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 3-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-2
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-3
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

voytek
25-04-2012, 09:52
LP.17
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 2-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 3-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

gonzo(L)
25-04-2012, 14:17
LP.34
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-2
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-1

Szejdi
25-04-2012, 14:23
LP.18
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-3
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-3
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-0

Luke
25-04-2012, 14:59
LP.30
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 3-2
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 0-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

K.
25-04-2012, 19:31
LP.8

27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 2-2
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-0
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-0
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

Yanks
26-04-2012, 08:37
LP.35
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 2-2
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-0
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-3

Szawar
26-04-2012, 08:59
LP.20
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-0
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-1

Krawczol
26-04-2012, 11:11
LP.25
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 2-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-3
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-1

Hubalczyk
26-04-2012, 12:40
LP.23
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-0
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-1

Adin
26-04-2012, 14:41
LP.28
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 3-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 0-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 2-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-4

księciuniu
26-04-2012, 15:10
LP.1
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 0-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-0

cisza954
26-04-2012, 16:09
LP.19
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 0-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 0-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 3-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-0
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-2
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-1

MałaMi
26-04-2012, 16:16
LP.33
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-1

SirKruszon
26-04-2012, 17:41
LP.10
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 2-0
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-3
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-2
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-2
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-2

siekan
26-04-2012, 18:02
LP.26
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 0-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-2

Aryam
26-04-2012, 19:16
LP.9
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-2

Urban
26-04-2012, 21:39
LP.29
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 2-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 2-0
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-2

Tom Kruz
26-04-2012, 22:22
LP.15

27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 3-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 12-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-1

raafaL
26-04-2012, 22:53
LP.27
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 0-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-2

ŁUKASZ.
26-04-2012, 23:02
LP.13
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 0-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-3
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-0
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-1

maatek
27-04-2012, 00:35
LP.6

27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 3-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-2
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-1
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 3-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

elmoro87
27-04-2012, 09:14
LP.5
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-0
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-1

Mu(L)timaster
27-04-2012, 09:21
LP.16
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 1-1
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-2
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 1-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1-0
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-1
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

Ytong
27-04-2012, 09:34
LP.37
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 3-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-1
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 3-2
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 3-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-2

rey
27-04-2012, 10:24
LP.3
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 2-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1-1
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-0
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1-2
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-0
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 1-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1-1

Orzelek
27-04-2012, 14:53
LP.14
27.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Ruch Radzionków 3-0
28.04.2012 16:30 Flota Świnoujście - Warta Poznań 1-0
28.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0-0
28.04.2012 17:00 Olimpia Elbląg - Termalica Nieciecza 0-2
28.04.2012 17:00 KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
28.04.2012 18:00 GKS Katowice - Wisła Płock 2-1
29.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Polonia Bytom 2-0
29.04.2012 16:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 0-1