PDA

Zobacz pełną wersję : Typer I ligi - kolejka 27.(21-22.04)



Szejdi
18-04-2012, 21:06
http://i41.tinypic.com/1ywaoz.png

BARDZO WAŻNE - PRZED TYPAMI MUSI BYĆ PODANY LP. KTÓRY BIERZECIE Z TABELI PO POPRZEDNIEJ KOLEJCE, TAK JAK NA PRZYKŁADZIE.

WYNIKI I TABELA TYPERA (http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=999548&postcount=90)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.17
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki


Zasady Typerka:

Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze.
Nie można typować spotkań, które już się zaczęły.
W TRAKCIE SEZONU NIE MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO GRY!

Pozdrawiam,
Shady

Szejdi
18-04-2012, 21:07
LP.17
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-3
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-2

glazek
18-04-2012, 21:22
LP.18
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 0-2
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 3-1
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-2
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 0-0

Yanks
18-04-2012, 21:27
LP.39
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-2
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 3-1
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-0
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 0-0

(L)ookasch
18-04-2012, 21:51
LP.28
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 0-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 1-1
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-2

Alek
18-04-2012, 21:54
LP.5
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-2
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 3-1

casual
18-04-2012, 21:55
LP.23
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 3-1
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 1-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 0-0
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 2-1

Mu(L)timaster
19-04-2012, 05:42
LP.21
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 1-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-0
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-0

elmoro87
19-04-2012, 05:59
LP.6
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-1
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 1-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-1

Urban
19-04-2012, 06:33
LP.19
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-1
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-1

voytek
19-04-2012, 06:57
LP.13
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 3-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 2-1

Szawar
19-04-2012, 07:08
LP.22
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-0
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-0

Benek
19-04-2012, 10:21
LP.1
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-1
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-1

Majkisek
19-04-2012, 12:43
LP.9
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-1
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 2-1

rey
19-04-2012, 13:30
LP.12
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-1
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 4-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 1-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-1

Jedyny
19-04-2012, 14:55
LP.11
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 3-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 3-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-2

cisza954
19-04-2012, 15:20
LP.19
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-3
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-2
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-2
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-2
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-1

Danoo
19-04-2012, 15:24
LP.38
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 0-2
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 0-1

MałaMi
19-04-2012, 17:50
LP.36
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-3
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 3-2
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 3-1

Angela
19-04-2012, 18:03
LP.31
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 1-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 0-1

siekan
19-04-2012, 18:39
LP.29
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-1
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 0-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 0-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-0
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 2-0

Rulkoś
19-04-2012, 18:44
LP.25
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 3-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 3-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 3-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 0-1

SirKruszon
19-04-2012, 19:23
LP.8
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 2-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 3-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-2
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 3-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-2

K.
19-04-2012, 20:43
LP.15
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 3-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-0
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 1-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 0-1

Luke
19-04-2012, 22:35
LP.35
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-2
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-2
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 0-1

maatek
19-04-2012, 22:53
LP.7
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 2-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 4-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 1-1
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 3-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 0-0

Aryam
19-04-2012, 23:01
LP.16
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-0
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-1

LOL3K
20-04-2012, 00:37
LP.2
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 0-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 3-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 3-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-2
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 4-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-1

Krawczol
20-04-2012, 09:20
LP.24
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 2-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-1
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-1
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 2-1

Hubalczyk
20-04-2012, 10:34
LP.20
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-0
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 2-1
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-1
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-2

Orzelek
20-04-2012, 13:11
LP.14
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-0
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 3-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-0
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 3-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-0

raafaL
20-04-2012, 14:34
LP.27
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 2-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-1
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-2
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 3-1

Kujawiak
20-04-2012, 16:00
LP.32
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 1-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-2
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 3-1

księciuniu
20-04-2012, 20:34
LP.4
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-1
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-0
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 3-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 2-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-0
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-1

ŁUKASZ.
20-04-2012, 21:01
LP.10
21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-1
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 2-0
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 2-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 1-0

Tom Kruz
21-04-2012, 10:15
LP.3

21.04.2012 16:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 1-2
21.04.2012 17:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1-1
21.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1-0
21.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 2-0
21.04.2012 19:00 Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 2-1
22.04.2012 11:30 Termalica Nieciecza - KS Polkowice 1-0
22.04.2012 12:30 Warta Poznań - Ruch Radzionków 1-1
22.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Grudziądz 2-1
22.04.2012 18:00 Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 2-1