PDA

Zobacz pełną wersję : Typer I ligi - kolejka 26.(18.04)



Szejdi
14-04-2012, 21:59
http://i41.tinypic.com/1ywaoz.png

BARDZO WAŻNE - PRZED TYPAMI MUSI BYĆ PODANY LP. KTÓRY BIERZECIE Z TABELI PO POPRZEDNIEJ KOLEJCE, TAK JAK NA PRZYKŁADZIE.

WYNIKI I TABELA TYPERA (http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=997304&postcount=79)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.21
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg


Zasady Typerka:

Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze.
Nie można typować spotkań, które już się zaczęły.
W TRAKCIE SEZONU NIE MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO GRY!

Pozdrawiam,
Shady

Szejdi
14-04-2012, 22:01
LP.21
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-2
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 0-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-0
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 0-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

(L)ookasch
14-04-2012, 22:03
LP.23
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 0-1

Majkisek
14-04-2012, 22:03
LP.8
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 2-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 0-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 0-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-0

casual
15-04-2012, 02:59
LP.37
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 0-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 0-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 2-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-2
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 0-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 1-0

Yanks
15-04-2012, 09:06
LP.39
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 2-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-0
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 1-1

Luke
15-04-2012, 09:46
LP.35
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 3-2
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

Danoo
15-04-2012, 10:29
LP.38
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 0-0
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 0-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

Benek
15-04-2012, 17:46
LP.18
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 0-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 2-2
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-0
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 4-0

Orzelek
15-04-2012, 22:55
LP.13
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 0-0
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-0
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-0

LOL3K
16-04-2012, 00:09
LP.3
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 4-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 0-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 5-1

elmoro87
16-04-2012, 07:52
LP.7
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

Mu(L)timaster
16-04-2012, 07:53
LP.24
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 2-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 2-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-0
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-1

Rulkoś
16-04-2012, 09:25
LP.22
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 3-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 0-2
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 0-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 3-0
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-0

Ytong
16-04-2012, 10:05
LP.31

18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-3
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 3-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 3-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-3
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 0-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-2
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-1

voytek
16-04-2012, 10:10
LP.9
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 2-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 3-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-0
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-2

Alek
16-04-2012, 12:43
LP.6
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 2-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-0
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 0-2
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-1

Szawar
16-04-2012, 13:00
LP.33
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 2-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 2-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-0
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-1

cisza954
16-04-2012, 15:04
LP.20
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-2
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 0-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-2
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-2
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

siekan
16-04-2012, 17:41
LP.27
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 0-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-2
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-2
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 0-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

glazek
16-04-2012, 19:29
LP.19
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 0-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-0
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 3-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-0
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-1

SirKruszon
16-04-2012, 21:23
LP.2
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-3
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-2
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 2-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 0-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 2-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 3-2
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 0-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-0

MałaMi
17-04-2012, 06:36
LP.36
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 2-3
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 3-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-2
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-1

rey
17-04-2012, 08:21
LP.10
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-0
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-3
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

Jedyny
17-04-2012, 15:22
LP.17
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 3-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-2
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-1

K.
17-04-2012, 15:35
LP.14
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-0
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 2-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-3
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 0-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 0-2
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 0-0
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

Tom Kruz
17-04-2012, 19:51
LP.4

18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 2-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 3-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-1

gonzo(L)
17-04-2012, 20:18
LP.26
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 2-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

ŁUKASZ.
17-04-2012, 21:54
LP.12
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 2-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 0-0
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

Aryam
17-04-2012, 21:57
LP.15
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-1
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 1-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 1-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

maatek
17-04-2012, 23:01
LP. 1
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 3-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 2-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 2-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 4-1

raafaL
17-04-2012, 23:55
LP. 25
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 0-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 3-1
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-2
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-1
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 2-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-0

Urban
18-04-2012, 09:16
LP. 34
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-0
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 3-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 0-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 3-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2-2
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-1

księciuniu
18-04-2012, 13:06
LP.5
18.04.2012 15:30 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 2-2
18.04.2012 16:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2-1
18.04.2012 16:00 Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1-0
18.04.2012 16:30 Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin 1-1
18.04.2012 16:30 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1-0
18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 2-1
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2-0
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 0-0
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

Kujawiak
18-04-2012, 15:41
LP. 28

18.04.2012 17:00 KS Polkowice - GKS Katowice 2-0
18.04.2012 17:00 Bogdanka Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 1-1
18.04.2012 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 1-1
18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 2-0

Adin
18-04-2012, 17:09
LP.29

18.04.2012 18:00 Piast Gliwice - Olimpia Elbląg 3-2