Craxa - Legia w styczniu

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • c_zary
    Legionista
    • 05.2003
    • 5412

    Craxa - Legia w styczniu

    Zamieszczone przez interia.pl
    Cracovia zagra z Legią

    Znany jest już plan przygotowań piłkarzy Cracovii do rundy wiosennej. "Pasy" wyjadą obóz treningowy do Cetniewa, a następnie wylecą do Turcji.
    24 stycznia w Krakowie "Pasy" zmierzą się z Legią Warszawa.
    - Zaczynamy przygotowania do wiosny pod hasłem "pasiasta zima" - powiedział na konferencji prasowej dyr. sportowy MKS Cracovia SSA Dariusz Mróz. - Jak każe wieloletnia tradycja, zajęcia otworzy trening noworoczny.
    (...)
    24 stycznia - mecz z Legią Warszawa (Kraków)
    ...
  • m84
    Legionista
    • 09.2003
    • 1253

    #2
    Ulala ciekawy meczyk się zapowiada Ciekawe jak to będzie kibicowsko wyglądało w taką porę. Pewnie parę osób będzie chciało się wybrać. Swoją drogą Cracovia przygotowuję się jak nic do gry w Ekstraklasie. W sumie wolę zdecydowanie Ich niż np.Polkowice czy nawet Wronki.
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

    Komentarz

    • ems

      #3
      pewnie, po co komu Wronki gdzie oglada sie mecz, lepiej poganiac sie troche z siekierami i nozami
      to jest futbol, yeah!

      Komentarz

      • domber
        Legionista
        • 10.2003
        • 337

        #4
        24 to Sroda mam nadzieje ze to juz beda ferie

        Komentarz

        • Kawa
          Legionista
          • 05.2003
          • 8265

          #5
          Zamieszczone przez domber
          24 to Sroda mam nadzieje ze to juz beda ferie
          nie feria sa od piątku
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


          Bynajmniej to nie przynajmniej!

          Komentarz

          • m84
            Legionista
            • 09.2003
            • 1253

            #6
            Zamieszczone przez ems
            pewnie, po co komu Wronki gdzie oglada sie mecz, lepiej poganiac sie troche z siekierami i nozami
            to jest futbol, yeah!
            Nie sądze żeby traktowanie całej Cracovii ogólnikowo było fair. Każdy chyba wie jacy Oni są. Ale nie można powiedzieć że wszyscy fani Craxy latają z siekierami. Moim zdaniem Oni też potrafią zrobić fajną atmosferę na trybunach,mają fajne flagi a przede wszystkim klub z tradycjami.Dlatego napisałem że wolałbym w ekstraklasie Cracovię od Polkowic czy Wronek. Mecze z Nimi byłyby ciekawsze. I wcale nie mam na myśli siekier czy noży.
            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

            Komentarz

            • emde
              Legionista
              • 05.2003
              • 750

              #7
              Przypominam tylko ze w styczniu tego roku tez mial byc sparing z Cracovia i co? Przed meczem Craxa w necie zabila nas juz z 200razy '8 :>
              Legia To MY

              Komentarz

              • ems

                #8
                Craxa pod wzgledem ideologii klubu to to samo co KSP u nas..

                dlatego ich miejsce jest ponizej I ligi.

                Komentarz

                • Koko
                  Legionista
                  • 10.2003
                  • 1101

                  #9
                  A ja qrwa nie wiem po co ten mecz. Z tego co wiem to pieniadze maja isc na stadioc pasow, a czemu my mamy w tym pomagac. Watpie zeby oni zrobili to dla nas. Poza tym ostatnio mecze z Radomiakiem i Plockiem byly charytatywne, wiec powoli robi sie z nas instytucja charytatywna. Oczywiscie bardzo dobrze ze te mecze sie odbyly bo pomoglismy w ten sposob chorym osobom, ale pomoc dla stadionu Cracovii to chyba przesada. A co do kibicow pasow to sa jacy sa, ale nie wszyscy. Wole Cracovie w pierwszej lidze niz jakies inne zadupia. Mecze z nimi jak najbardziej ale w lidze, a nie towarzyskie dla budowy ich stadionu. No ale to moja opinia, moze bledna.
                  Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

                  Komentarz

                  • Brajt
                    Legionista
                    • 12.2003
                    • 5

                    #10
                    mecz jest w Krakowie, organizatorem meczu jest Cracovia, wiec to Cracovia decyduje, na co przeznaczony jest zysk z meczu. tak jest wszedzie i nie wiem, czemu sie dziwicie. to zupelnie tak, jakbyscie nie jechali na mecz Widzew-Legia, bo przeciez Widzew na tym zarobi. klub moze rownie dobrze nie trabic na lewo i prawo, na co idzie zysk, ale takie sa prawa marketingu.

                    czy kiedykolwiek spotkaliscie sie z sytuacja, aby przeznaczenie uzyskanych z meczu pieniedzy ustalal ktos inny, niz jego organizator?
                    Cracovia Krakow - najstarszy klub, najpiekniejsza tradycja

                    Komentarz

                    • Koko
                      Legionista
                      • 10.2003
                      • 1101

                      #11
                      Brajt a mnie ciekawi tylko czy wy byscie byli szczesliwi gdyby dochod z meczu mial isc na nasz stadion. Chyba troche Ci sie w glowie poprzewracalo. Dlaczego mamy wam pomagac w budowaniu stadionu?! Dla mnie to jest paranoja troszeczke i gdyby to ode mnie zalezalo to w zyciu bym sie na to nie zgodzil. Sami mamy budowac stadion a mamy wam pomagac ?! Troche dziwne, wolalbym w to miejsce rozegrac mecz np. z Zaglebiem Sosonowiec i niech oni wykorzystaja te pieniadze.
                      Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

                      Komentarz

                      • Kempes
                        Legionista
                        • 06.2003
                        • 8032

                        #12
                        Jakoś wątpie ,aby w tym meczu ''poza elektryzującą nazwą Cracovia - Legia '' działo sie coś ciekawego na trybunach... 24 stycznia
                        Jesteś panem własnego losu.

                        Komentarz

                        • Brajt
                          Legionista
                          • 12.2003
                          • 5

                          #13
                          jesli mecz jest na waszym stadionie, wy go organizujecie, oplacacie ochrone i tak dalej, to co nas to obchodzi, na co wy wydacie zarobione pieniadze?

                          wolalbys z Zaglebiem Sosnowiec? wspaniale. przekaz to dzialaczom Zaglebia, niech taki mecz zorganizuja. Legia nie prowadzi dzialalnosci charytatywnej, po prostu jedzie na sparing i tyle. chyba nie sadzisz, ze Cracovia powinna sie podzielic pol na pol zyskami z tego meczu?

                          to nasi dzialacze wystapili z propozycja, oni mecz organizuja i oni potem wydaja pieniadze. jesli jest organizowany sparing Wisla-Lech to pieniadze zarabia Wisla, racja? i czy ktos z Lecha sie obraza na to, co Wisla zrobi potem z tymi pieniedzmi?

                          kazdy platny mecz, niezaleznie od tego, czy to sparing, czy mecz ligowy, powoduje zysk albo straty pieniezne organizatora. czy pytacie wszystkich swoich sparingpartnerow, z ktorymi gracie na wyjezdzie, na co ida pieniadze przez nich zarobione? i tak samo, czy spowiadacie sie swoim sparingpartnerom, z ktorymi gracie u siebie, z tego na co przeznaczacie swoje zyski? czy odmowicie grania ligowego meczu z Polonia, aby nie dac im zarobic?

                          czy sprawiloby wam radosc, gdyby zysk z tego meczu poszedl na wyplaty dla pilkarzy, albo na dofinansowanie oprawy? przeciez w cos trzeba zarobione pieniadze zainwestowac. tutaj akurat Cracovia glosno mowi, ze chodzi o stadion, aby zachecic dodatkowo sponsorow do wylozenia pieniazkow na modernizacje.

                          prawdopodobnie zysk z reszty organizowanych u nas sparingow tez pojdzie na budowe stadionu, ale akurat ten wybrano do celow marketingowych, bo przyznasz ze trudno o bardziej atrakcyjnego przeciwnika.

                          to jest normalny sparing, ktory przyniesie sportowe korzysci zarowno Cracovii, jak i Legii. a akcja "stadion dla Pasow" to otoczka
                          Cracovia Krakow - najstarszy klub, najpiekniejsza tradycja

                          Komentarz

                          • Brajt
                            Legionista
                            • 12.2003
                            • 5

                            #14
                            Kempes: my pewnie przygotujemy oprawe, ale raczej nic wielkiego, bo wczesniej jest jeszcze trening noworoczny, a hajs trzeba odkladac na sezon. co do innych atrakcji to tez watpie, aby cos sie dzialo.
                            Cracovia Krakow - najstarszy klub, najpiekniejsza tradycja

                            Komentarz

                            • Grzywa
                              Wiślak
                              • 05.2003
                              • 2392

                              #15
                              Brajt ma racje sytuacja jest taka sama jak przy okazji meczu ligowego jedziecie na wyjazd dajecie zarobić gospodarzom... tylko w tym wypadku jest pytanie czy wam się opłaca jechać na ten mecz? Jechać przez pół Polski by zmarznąć... dać zarobić Craxie... oglądać mecz o nic... i być może chwycić kosę w dupę... Myślę że mecz będzie ale wy nie przyjedziecie...

                              Komentarz

                              Pracuję...