PDA

Zobacz pełną wersję : Craxa - Legia w styczniu

c_zary
06-12-2003, 15:07
Cracovia zagra z Legią

Znany jest już plan przygotowań piłkarzy Cracovii do rundy wiosennej. "Pasy" wyjadą obóz treningowy do Cetniewa, a następnie wylecą do Turcji.
24 stycznia w Krakowie "Pasy" zmierzą się z Legią Warszawa.
- Zaczynamy przygotowania do wiosny pod hasłem "pasiasta zima" - powiedział na konferencji prasowej dyr. sportowy MKS Cracovia SSA Dariusz Mróz. - Jak każe wieloletnia tradycja, zajęcia otworzy trening noworoczny.
(...)
24 stycznia - mecz z Legią Warszawa (Kraków)

m84
06-12-2003, 15:26
Ulala ciekawy meczyk się zapowiada :] Ciekawe jak to będzie kibicowsko wyglądało w taką porę. Pewnie parę osób będzie chciało się wybrać. Swoją drogą Cracovia przygotowuję się jak nic do gry w Ekstraklasie. W sumie wolę zdecydowanie Ich niż np.Polkowice czy nawet Wronki.

ems
06-12-2003, 15:42
pewnie, po co komu Wronki gdzie oglada sie mecz, lepiej poganiac sie troche z siekierami i nozami
to jest futbol, yeah!

domber
06-12-2003, 15:44
24 to Sroda mam nadzieje ze to juz beda ferie

Kawa
06-12-2003, 16:10
24 to Sroda mam nadzieje ze to juz beda ferie
nie feria sa od piątku :]

m84
06-12-2003, 17:54
pewnie, po co komu Wronki gdzie oglada sie mecz, lepiej poganiac sie troche z siekierami i nozami
to jest futbol, yeah!

Nie sądze żeby traktowanie całej Cracovii ogólnikowo było fair. Każdy chyba wie jacy Oni są. Ale nie można powiedzieć że wszyscy fani Craxy latają z siekierami. Moim zdaniem Oni też potrafią zrobić fajną atmosferę na trybunach,mają fajne flagi a przede wszystkim klub z tradycjami.Dlatego napisałem że wolałbym w ekstraklasie Cracovię od Polkowic czy Wronek. Mecze z Nimi byłyby ciekawsze. I wcale nie mam na myśli siekier czy noży.

emde
06-12-2003, 18:15
Przypominam tylko ze w styczniu tego roku tez mial byc sparing z Cracovia i co? Przed meczem Craxa w necie zabila nas juz z 200razy '8 :>

ems
07-12-2003, 12:20
Craxa pod wzgledem ideologii klubu to to samo co KSP u nas..

dlatego ich miejsce jest ponizej I ligi.

Koko
07-12-2003, 12:48
A ja qrwa nie wiem po co ten mecz. Z tego co wiem to pieniadze maja isc na stadioc pasow, a czemu my mamy w tym pomagac. Watpie zeby oni zrobili to dla nas. Poza tym ostatnio mecze z Radomiakiem i Plockiem byly charytatywne, wiec powoli robi sie z nas instytucja charytatywna. Oczywiscie bardzo dobrze ze te mecze sie odbyly bo pomoglismy w ten sposob chorym osobom, ale pomoc dla stadionu Cracovii to chyba przesada. A co do kibicow pasow to sa jacy sa, ale nie wszyscy. Wole Cracovie w pierwszej lidze niz jakies inne zadupia. Mecze z nimi jak najbardziej ale w lidze, a nie towarzyskie dla budowy ich stadionu. No ale to moja opinia, moze bledna.

Brajt
07-12-2003, 19:32
mecz jest w Krakowie, organizatorem meczu jest Cracovia, wiec to Cracovia decyduje, na co przeznaczony jest zysk z meczu. tak jest wszedzie i nie wiem, czemu sie dziwicie. to zupelnie tak, jakbyscie nie jechali na mecz Widzew-Legia, bo przeciez Widzew na tym zarobi. klub moze rownie dobrze nie trabic na lewo i prawo, na co idzie zysk, ale takie sa prawa marketingu.

czy kiedykolwiek spotkaliscie sie z sytuacja, aby przeznaczenie uzyskanych z meczu pieniedzy ustalal ktos inny, niz jego organizator?

Koko
07-12-2003, 19:58
Brajt a mnie ciekawi tylko czy wy byscie byli szczesliwi gdyby dochod z meczu mial isc na nasz stadion. Chyba troche Ci sie w glowie poprzewracalo. Dlaczego mamy wam pomagac w budowaniu stadionu?! :hmm: Dla mnie to jest paranoja troszeczke i gdyby to ode mnie zalezalo to w zyciu bym sie na to nie zgodzil. Sami mamy budowac stadion a mamy wam pomagac ?! Troche dziwne, wolalbym w to miejsce rozegrac mecz np. z Zaglebiem Sosonowiec i niech oni wykorzystaja te pieniadze.

Kempes
07-12-2003, 21:48
Jakoś wątpie ,aby w tym meczu ''poza elektryzującą nazwą Cracovia - Legia '' działo sie coś ciekawego na trybunach... 24 stycznia

Brajt
07-12-2003, 21:50
jesli mecz jest na waszym stadionie, wy go organizujecie, oplacacie ochrone i tak dalej, to co nas to obchodzi, na co wy wydacie zarobione pieniadze?

wolalbys z Zaglebiem Sosnowiec? wspaniale. przekaz to dzialaczom Zaglebia, niech taki mecz zorganizuja. Legia nie prowadzi dzialalnosci charytatywnej, po prostu jedzie na sparing i tyle. chyba nie sadzisz, ze Cracovia powinna sie podzielic pol na pol zyskami z tego meczu?

to nasi dzialacze wystapili z propozycja, oni mecz organizuja i oni potem wydaja pieniadze. jesli jest organizowany sparing Wisla-Lech to pieniadze zarabia Wisla, racja? i czy ktos z Lecha sie obraza na to, co Wisla zrobi potem z tymi pieniedzmi?

kazdy platny mecz, niezaleznie od tego, czy to sparing, czy mecz ligowy, powoduje zysk albo straty pieniezne organizatora. czy pytacie wszystkich swoich sparingpartnerow, z ktorymi gracie na wyjezdzie, na co ida pieniadze przez nich zarobione? i tak samo, czy spowiadacie sie swoim sparingpartnerom, z ktorymi gracie u siebie, z tego na co przeznaczacie swoje zyski? czy odmowicie grania ligowego meczu z Polonia, aby nie dac im zarobic?

czy sprawiloby wam radosc, gdyby zysk z tego meczu poszedl na wyplaty dla pilkarzy, albo na dofinansowanie oprawy? przeciez w cos trzeba zarobione pieniadze zainwestowac. tutaj akurat Cracovia glosno mowi, ze chodzi o stadion, aby zachecic dodatkowo sponsorow do wylozenia pieniazkow na modernizacje.

prawdopodobnie zysk z reszty organizowanych u nas sparingow tez pojdzie na budowe stadionu, ale akurat ten wybrano do celow marketingowych, bo przyznasz ze trudno o bardziej atrakcyjnego przeciwnika.

to jest normalny sparing, ktory przyniesie sportowe korzysci zarowno Cracovii, jak i Legii. a akcja "stadion dla Pasow" to otoczka

Brajt
07-12-2003, 21:55
Kempes: my pewnie przygotujemy oprawe, ale raczej nic wielkiego, bo wczesniej jest jeszcze trening noworoczny, a hajs trzeba odkladac na sezon. co do innych atrakcji to tez watpie, aby cos sie dzialo.

Grzywa
07-12-2003, 22:36
Brajt ma racje sytuacja jest taka sama jak przy okazji meczu ligowego jedziecie na wyjazd dajecie zarobić gospodarzom... tylko w tym wypadku jest pytanie czy wam się opłaca jechać na ten mecz? Jechać przez pół Polski by zmarznąć... dać zarobić Craxie... oglądać mecz o nic... i być może chwycić kosę w dupę... Myślę że mecz będzie ale wy nie przyjedziecie...

Kawa
07-12-2003, 23:10
Brajt ma racje sytuacja jest taka sama jak przy okazji meczu ligowego jedziecie na wyjazd dajecie zarobić gospodarzom... tylko w tym wypadku jest pytanie czy wam się opłaca jechać na ten mecz? Jechać przez pół Polski by zmarznąć... dać zarobić Craxie... oglądać mecz o nic... i być może chwycić kosę w dupę... Myślę że mecz będzie ale wy nie przyjedziecie...
Grzywa a moze w ramach dobrych stosunków netowych Wislacy ugosciliby ekpie Legii która ew. wybrałaby sie na mecz '8
Niebijcie zartowałem 8)

branta
08-12-2003, 00:35
Brajt, gdzie Cie już nie widziałem, teraz brylujesz na forum Legii w stolycy.
Co do kasy na stadion, Legia zachowuje się fair, godząc się na mecz.
Oddamy im, kiedy będą potrzebować kasy na kaucję, kiedy dostaną czteryosiem za kibicowanie. :box:

Unico
08-12-2003, 12:00
Grzywa a moze w ramach dobrych stosunków netowych Wislacy ugosciliby ekpie Legii która ew. wybrałaby sie na mecz '8
Niebijcie zartowałem 8)

Taaaa.
No to się nabijam :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Grzywa
08-12-2003, 12:58
Niebijcie zartowałem 8)

Jeżeli przyjedziecie z dużą ilością alkoholu :cheesy: z laseczkami :cheesy: nie będziecie mi chodzić po domu np. w Legijnych majtkach (kobiety w samych szalikach Legii chodzić po domu mogą :cheesy: ) i śpiewać pod prysznicem "Ja kocham Legie" to myślę że was zdzierżę ;) :P Może jakaś laska z forum przyjedzie? :>

Adam-oldboy
08-12-2003, 13:02
Niebijcie zartowałem 8)

Jeżeli przyjedziecie z dużą ilością alkoholu :cheesy: z laseczkami :cheesy: nie będziecie mi chodzić po domu np. w Legijnych majtkach (kobiety w samych szalikach Legii chodzić po domu mogą :cheesy: ) i śpiewać pod prysznicem "Ja kocham Legie" to myślę że was zdzierżę ;) :P Może jakaś laska z forum przyjedzie? :>

A będą na dworcu dziewczęta w krakowskich strojach z chlebem i solą?

Grzywa
08-12-2003, 13:34
Niebijcie zartowałem 8)

Eeeeeee nieeeee :] ale nie daleko dworca są panie ubrane w pewne stroje nie koniecznie Krakowskie :] A chleb i sól przywieźcie ze sobą ;) Nie będę aż tak rozrzutny... bez jaj :cheesy: w końcu Centuś zemnie :>

Adam-oldboy
08-12-2003, 13:42
Czyli bajgle na zakąskę. A sól z Bochni,czy z Wieliczki?

Grzywa
08-12-2003, 13:48
Czyli bajgle na zakąskę. A sól z Bochni,czy z Wieliczki?

Ja ci dam "Bajgle"... 8o Obwarzanki jak już coś :D A sól z Biedronki '8

Adam-oldboy
08-12-2003, 14:04
No dobra centusiu, zniechęciłeś Nas. Pozostaje w takim razie charter po 19.90 zł. od łebka (jak specjal to może ze zniżką) i po meczu startujemy żeby po 2 godzinkach zabawić się w Źródełku. :)

Koko
08-12-2003, 14:18
Sory Brajt ale jak dla mnie mylisz pojecia. Jest roznica pomiedzy meczem towarzyskim a ligowym. Poza tym cel jest okreslony - pieniadze z meczu ida na stadion. Trzeba bylo zaproponowac mecz towarzyski a sprawe pieniedzy przemilczec. Ja osobiscie nie mam zamiaru pomagac wam w budowie stadionu. Ale to jest moje zdanie, moze inni legionisci maja inne.

Kempes
08-12-2003, 15:21
Niebijcie zartowałem 8)

Eeeeeee nieeeee :] ale nie daleko dworca są panie ubrane w pewne stroje nie koniecznie Krakowskie :] A chleb i sól przywieźcie ze sobą ;) Nie będę aż tak rozrzutny... bez jaj :cheesy: w końcu Centuś zemnie :>

Ta wasza dworcowa ochrona , za jaranie szlugów sie przypieprzą ,ale meneli ryczących i plujących sie do ludzi nie ruszą 8-

Brajt
09-12-2003, 00:02
Branta: powaznie? widac Ty tez bywasz w wielu miejscach. a na tym forum wypowiadam sie w temacie o meczu z Cracovia, czyz nie?

Koko: nie myle pojec - w dzisiejszych czasach komercyjne sparingi to rzecz powszechna i pod tym wzgledem niczym sie nie roznia od meczy ligowych. informacja o przeznaczeniu pieniedzy nie jest kierowana do Legii, a do kibicow Cracovii i ewentualnych sponsorow i ofiarodawcow. a pieniadze uzyskane z waszych biletow poszlyby raczej na oplacenie ochrony. tak czy siak mecz sie odbedzie

ems
09-12-2003, 00:20
nie kumasz ze chodzi o to ze nikt z nas nie zyczy sobie aby Legia przyczyniala sie do polepszania warunkow na waszym stadionie ?

szczepan
09-12-2003, 00:59
hehe i pewnie znow licznie pokaze sie polonia '8 :rotfl: :buhaha:

Kawa
09-12-2003, 10:49
hehe i pewnie znow licznie pokaze sie Polonia '8 :rotfl: :buhaha:
Pojada dwa autokary ze stolicy- Legii i Polonii. Po drodze wspolne balowanie na stacjach i w zajazdach 8- ;)

Koko
09-12-2003, 13:32
Dobra Brajt ty masz swoje zdanie ja swoje, a mecz tak jak napisales i tak sie odbedzie, ale ja zdania raczej nie zmienie.

Brajt
10-12-2003, 13:26
ems: spoko, nikt przeciez na wasza obecnosc nie bedzie nalegal

m84
14-12-2003, 01:02
Co do tego sparingu to jestem ciekawy ile pojedzie Legionistów. A jeśli chodzi ogólnie o mecze towarzyskie to fajny meczyk będzie teżz Rakowem Częstochowa a o tym jakby mniej każdy wspomina.

Radio
14-12-2003, 20:04
Na craxę może się wybierzemy (choc styczeń nikogo nie napaw optymizmem) a co do Rakowa to pewnie nie tylko ja nic nie wiem.

A Legia to firma i pewnie jest jakaś kasa za to.

Mery
14-12-2003, 21:14
Niebijcie zartowałem 8)
Ja mogę ugościć :], stadion Pasów widzę z okna :/
Legionista w moim domu to już nie nowość ;)

Raffi
14-12-2003, 21:51
Mecz z Rakowem jest w Szczyrku, co trzeba zaznaczyć

austin_ts
26-12-2003, 04:42
zauwazcie, ze na biletach Widzewa jest cena 13+2 (=15) czyli 2 zł ida na ich oprawe. tez tam nie bedziecie jeździc?? '8

MrÓwA_1906
26-12-2003, 11:26
heh ciekawy mecz :)
mozecie przyjechac zobaczymy jak sie zaprezentujecie....

zycze wam wygranej ;)

Kawa
26-12-2003, 11:29
Mecz z Rakowem jest w Szczyrku, co trzeba zaznaczyć
Kozer, Mini jedziemy? '8

Phoenix
26-12-2003, 22:43
Mecz ciekawie się zapowiadający. Cracovia - wzmocniona Bojarskim, Przytułą, Wróblem i może Piątkiem a wy bez swojego głównego działa.
Wolałbym jednak żebyście zgasili nieco rozpalone czoła pasiastych kibiców.

Kawa
26-12-2003, 22:45
Mecz ciekawie się zapowiadający. Cracovia - wzmocniona Bojarskim, Przytułą, Wróblem i może Piątkiem a wy bez swojego głównego działa.

A co ktos od nas odszedł :hmm: Wojtaś? :oho:

Phoenix
26-12-2003, 22:54

Taki jesteś pewny, że Svitlica wróci??

Kawa
26-12-2003, 22:59

A ty taki pewno ze nie wroci?
ps. wali mnie to ja sie do piłkarzy nie przywiazuje.

Phoenix
26-12-2003, 23:02

A ty taki pewno ze nie wroci?
ps. wali mnie to ja sie do piłkarzy nie przywiazuje.

Ja też nie...zwłaszcza, że to nie moja drużyna :D

Pab(L)o
26-12-2003, 23:41
Przejrzałem ten wątek i chciałbym uściślić, że 24 stycznia to sobota, a nie środa. A sobota nawet w styczniu jest zasadniczo dniem wolnym. Jechać można.
Co do płacenia za bilety obcym klubom, to jednak nie przesadzajmy. Sam pamiętam, jak w Katowicach płaciłem 20 zł plus kilka na oprawę Gieksy. No, nieładnie z ich strony, ale... srajmy na to. Jeździmy dla kogoś, czy nie jeździmy przeciw komuś?

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!

rkwa
27-12-2003, 06:12
Przejrzałem ten wątek i chciałbym uściślić, że 24 stycznia to sobota, a nie środa. A sobota nawet w styczniu jest zasadniczo dniem wolnym. Jechać można.
Co do płacenia za bilety obcym klubom, to jednak nie przesadzajmy. Sam pamiętam, jak w Katowicach płaciłem 20 zł plus kilka na oprawę Gieksy. No, nieładnie z ich strony, ale... srajmy na to. Jeździmy dla kogoś, czy nie jeździmy przeciw komuś?

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!

BRAWO WIELKIE.

Pieprzenie o tym ze 'nie jade bo nie bede placil na stadion Craxy' to tylko i wylacznie wymowka.To chyba norm ze jak ktos zarabia hajc to robi z nim co chce a wszedzie trzeba [powinno sie ;)]wykupic bilet zeby zobaczyc Legie.Sam jeszcze nie wiem czy pojade ale wkurwia mnie taka asekuracja-zajebisty wyjazd a Wy swirujecie i sami problemy wymyslacie. :/

!FrAnKiE!
27-12-2003, 17:59

Dobrze gada wódki mu dać... 8)

szczepan
28-12-2003, 02:10

Dobrze gada wódki mu dać... 8)

spokojnie Wasze jest tam gdzie ich :P :D 8) :buhaha: :> '8

ems
28-12-2003, 20:12

nadal nie kumasz

mowie o druzynie

szefowie po raz kolejny daja komus zarobic dzieki marce Legii, ktorej zreszta wszyscy nam odmawiaja... nasi pilkarze pomoga wam rozbudowac sobie stadion, a wszyscy tak czy siak beda powtarzac swoim dzieciom ze "Legia to ***** bo tak"

bemowiak
28-12-2003, 20:26
Sory że nie na temat

Kolporter Korona Kielce będzie rywalem Legii Warszawa w ostatnim przed rozpoczęciem rundy wiosennej meczu kontrolnym. - Spotkanie zaplanowaliśmy na 6/7 marca i prawdopodobnie odbędzie się ono na stadionie przy ul. Łazienkowskiej - powiedział Dariusz Kubicki, trener warszawskich piłkarzy

rkwa
30-12-2003, 03:33

nadal nie kumasz

mowie o druzynie

szefowie po raz kolejny daja komus zarobic dzieki marce Legii, ktorej zreszta wszyscy nam odmawiaja... nasi pilkarze pomoga wam rozbudowac sobie stadion, a wszyscy tak czy siak beda powtarzac swoim dzieciom ze "Legia to *cenzura* bo tak"

Nie wiem moze ja niekumaty jestem ale sory mi tu zajezdza 'psem ogrodnika' :/

ems
30-12-2003, 04:40
po krotce?

nam nikt nigdy nie pomoze

rkwa
30-12-2003, 15:37
po krotce?

Wg mnie to zadna pomoc.Kazdy sparing jest na okreslonych warunkach.Skoro Legia sie zgodzila to znaczy ze te warunki az tak tragiczne chyba nie sa.Po za tym z kims trzeba przeciez zagrac - z rezerwami mamy grac?

rkwa
02-01-2004, 01:43
???

Grochów
02-01-2004, 02:15
Też nie wiem,co komuś przeszkadza,że ten hajs włożą w budowe stadionu ? :hmm:
I tak jak mówi Rkwa [ pozdro. :D ] ,że podjeżdża tu psem ogrodnika,poza tym Legia nie jedzie tam za darmo,bo jest bogata ma kaprys zbudować Cracovii stadion :buhaha: ,też mamy pewnie jakiś zysk z tego,poza przygotowaniem do sezonu.
Cracovia to też raczej dobry sparingpartner z którym dawno nie graliśmy , a jeszcze patrząc od strony kibicowskiej też nie ma na co narzekać . . . :> ;]

b3nito
05-01-2004, 06:34
ja sie ciesze z tego meczu i napewno pojade 8)

...a kto sie jeszcze wybiera? :>

Grochów
06-01-2004, 14:21

A wiesz chociaż gdzie jechać? :D ;)

PRASKI
06-01-2004, 16:35
po krotce?

[...]Kazdy sparing jest na okreslonych warunkach.Skoro Legia sie zgodzila to znaczy ze te warunki az tak tragiczne chyba nie sa[...]

na wszystko inne zarząd sie zgadza i jakoś cudownie to chyba nie jest :/
niby sie na wszystkim znaja, sa profesjonalistami i wszystko zalatwiaja a premii i mistrza ni ch :* uja
:fu:

PS. a na mecz i tak pojade :D

b3nito
06-01-2004, 16:40

A wiesz chociaż gdzie jechać? :D ;)

24 stycznia godz 12.00 stadion CRACOVII :> 8)

fenixpasy
06-01-2004, 20:15
Panowie i panie, niestety kibice przyjezdni ( czytaj: kibice Legii) nie zostaną wpuszczeni na stadion Cracovii. Zaważyły na tym kwestie bezpieczeństwa.
Przykro mi:(, niestety to jest info PEWNE.

Pozdro w pasy!

Mery
06-01-2004, 23:08
Panowie i panie, niestety kibice przyjezdni ( czytaj: kibice Legii) nie zostaną wpuszczeni na stadion Cracovii. Zaważyły na tym kwestie bezpieczeństwa.

Pozdro w pasy!
No ja się wcale nie dziwię, u was warunki do zadymy są wsam raz :]

Sharn
07-01-2004, 00:33

Pozdro w pasy!

Jeśli to prawda to dlatego wstrzymywałem się z komentarzem. Taki mecz i Legia tam to prawdopodobieństwo siagi. A to ani nam ani im nie jest potrzebne.

ems
07-01-2004, 19:03

Pozdro w pasy!

rkwa, grochow, pies ogrodnika ?

Pab(L)o
10-01-2004, 22:21
Czy ktoś ma jakieś pewniejsze informacje o niewpuszczaniu nas na stadion? Bo ta przerwa w rozgrywkach zaczyna mnie mierzić... A na Craxe pojechać... ulala :> (bez awantur ofkorz :rotfl: )

Raffi
10-01-2004, 22:29
Nie martw się, tego samego dnia grają mecz koszykarze, z SKSem Starogard :>

Pab(L)o
10-01-2004, 22:52
Na SKS chodziłem chętnie... w podstawówce. Teraz jestem dorosły i wolę podróżować ;)

Slash
13-01-2004, 18:54
Nie wpuszczają przyjezdnych, dobre, a do ekstraklasy awansować chcą. Ciekawe gdzie wtedy chcą grać... Ale pewne jest że prędzej będą grać na Łazienkowskiej niż na Reymonta '8

Kempes
13-01-2004, 22:33
Taaa :>

Polonia ich przygarnie...wkońcu to wielka zgoda jest :buhaha:

Menel
14-01-2004, 10:41
mnie się zdaje, jak znam moich sąsiadów zza miedzy, że ten szczytny cel i wybranie akurat Legii to jest wyrachowana gra imć pana Misiora...

ale to według spiskowej teorii dziejów...

a według historii najnowszej to po prostu zwykły sparing... ;)

ciekawe czy tv to pokaże... bo ja chętnie takie cóś zobaczę...

kibicuję sędziemu :oho: ;)

cóż... na mojej gębie pojawi się szelmowski uśmieszek jak jedna z drużyn wpakuje drugiej przynajmniej 4 bramki... :> (trzymam kciuki za Boruca) ;)

-mati-
18-01-2004, 21:54
Nie wpuszczają przyjezdnych, dobre, a do ekstraklasy awansować chcą.

Raczej nasza kochana POLICJA....jak był mecz Pasów z Arką... to nie chcieli wpuścić Arkowców :D:D:D

jacy oni są chorzy.... :P:P:P policja oczywiście!

PS. Pozdrowienia z Gdyni ;]

Ewelina
20-01-2004, 22:01
ja się nie wybieram poniewaz w tym czasie bede w Warszawie. A jesli byłabym w Krakowie to i tak bym nie poszła i Wam tez nie radze jechac. Jakies awantury na pewno beda :/

Mery
21-01-2004, 19:33
Na mieście już palakty są :>
Mecz towarzystki CRACOVIA KRAKÓW- LEGIA W-WA
i oczywście napis: akcja "stadion dla Pasów"

ems
21-01-2004, 19:52
ja się nie wybieram poniewaz w tym czasie bede w Warszawie. A jesli byłabym w Krakowie to i tak bym nie poszła i Wam tez nie radze jechac. Jakies awantury na pewno beda :/

8- :wnogi: :rotfl:

fenixpasy
22-01-2004, 15:54
Sparing Cracovia -Legia został przełożony z g. 12 na g. 11. Info 100%.
To info dla tych, którzy wybierają się na meczyk do miasta Kraka.
Ps.Zmiany godziny rozpoczęcia meczu zażyczyła sobie Legia.

CRACOVIA PANY!!!!

Beny
23-01-2004, 10:21
23 stycznia 2004, 1:57:25 - mogiel

Cracovia na dwa składy

Dzisiaj i jutro piłkarze Cracovii rozegrają mecze. Część ekipy pod wodzą trenerów Wojciecha Wojciechowskiego i Roberta Jończyka udała się już wczoraj do Poznania na turniej do Areny. Pojechali tam: Zachariasz, Piątek, Świstak, Kolasa, Baster, Szczoczarz, Dudziński, Czerwiec, Ankowski, Makuch, Lizak, Drąg, Ciągwa, Pomorski.

Robert Drąg to piłkarz pozyskany z IV-ligowego Malinexu Kobylanka, Dawid Pomorski to testowany zawodnik Gryfa Wejherowo, król strzelców III ligi, Ciągwa jest zawodnikiem rezerw. W sobotę zaś na boisku przy ul. Kałuży o godz. 11, a nie jak błędnie informują plakaty - o godz. 12, dojdzie do sparingu z Legią Warszawa. Ma ona przyjechać w najmocniejszym składzie ze Svitlicą, Saganowskim, Surmą, Vukovicem, Zielińskim. Warszawianie przyjadą prosto z obozu w Szczyrku.
Oto skład, który przeciwko nim wystawi Cracovia: Cabaj, Olszewski, Wacek, Węgrzyn, Skrzyński, Radwański, Bojarski, Przytuła, Baran, Nowak, Bania, Wróbel, Giza.
Wczoraj drużyna miała najpierw rozbieganie wokół Błoń, a później wewnętrzną gierkę - dwa razy pół godziny.

- Drąg to piłkarz, którego widzieliśmy podczas test-meczu jaki odbył się w zeszłym roku, Pomorski bierze udział w treningach. Na obozie mamy jedno miejsce dla piłkarza z trójki: Drąg, Pomorski, Ciągwa. Potwierdzam zainteresowanie Tomaszem Pawlakiem z Polaru Wrocław, ale na razie nie jest z nami i na obozie na pewno nie będzie.

Cracovia pozyskała młodego bramkarza Glinika/Karpatii Gorlice Rafała Brzeziańskiego, zawierając 5-letnią umowę i od razu wypożczy go do innego klubu - zawodnik trenuje z Zagłębiem Sosnowiec.

Mecz z Legią już jutro, ściągnięto śnieg, ale miejscami wychodzi lód, co grozi kontuzją. Decyzja o rozegraniu spotkania zostanie podjęta przed meczem. :look: W niedzielę krakowska część ekipy udaje się na obóz do Cetniewa, 31 stycznia zagra z Arką Gdynia, do Krakowa powróci 3 lutego.

źródło: Gazeta Krakowska

Jaco
24-01-2004, 11:56
Do przerwy 0:0.

Mery
24-01-2004, 12:25
Do przerwy 0:0.
I narazie bez zmian 8)
Koniec meczyku, wynik kołowy :>

Raffi
24-01-2004, 13:24
Dudi palec u ręki złamał; pewnie wywalił się na lodzie :/

szczepan
24-01-2004, 13:41
Dudi palec u ręki złamał; pewnie wywalił się na lodzie :/

:/

ciekawe czy bedzie mogl grac :/

Raffi
24-01-2004, 13:45
Korekta : nie złamał :D

Chociaż coś mu się tam stało w ten palec, ale chyba nic poważnego

fenixpasy
24-01-2004, 14:28
Witam:)!
Ale było na mezcyku zimno, brrr, palce mi zmarzły na amen:).
Widzów około 3 tys.. Nieźle wg. mnie jak na porę rozgrywamnia meczu - g.11 i przenikliwe zimno.

W 1 połowie lekką przewagę miała Legia . Saganowski strzelił w słupek. W sumie niezły mecz jak na takie warunki. Drug a połowe nie oglądałem całej więc się nie wypowiadam ;).
Do zobaczenia za rok w I lidze:).
HEJ HEJ CRACOVIA!!!!!

Nazgul
24-01-2004, 17:15
Jak się zaprezentował Gmitrzuk?

Grzywa
24-01-2004, 21:02
Witam:)!
Ale było na mezcyku zimno, brrr, palce mi zmarzły na amen:).
Widzów około 3 tys.. Nieźle wg. mnie jak na porę rozgrywamnia meczu - g.11 i przenikliwe zimno.

W 1 połowie lekką przewagę miała Legia . Saganowski strzelił w słupek. W sumie niezły mecz jak na takie warunki. Drug a połowe nie oglądałem całej więc się nie wypowiadam ;).
Do zobaczenia za rok w I lidze:).
HEJ HEJ CRACOVIA!!!!!

3 tyś.. taaa (daje wam 2) no i doping cienki tyle tylko mogłem zaobserwować z miejsca mojego pobytu... ale cały czas was obserwowałem i wsłuchiwałem się w to co się dzieje na boisku :]

Tupcia
25-01-2004, 21:41
I w koncu wpuscili jaksi Legionistów?? Bo wiem że kilku się wybrało, nei wiem tylko z jakim rezultatm :hmm: