PDA

Zobacz pełną wersję : Widzew Łódz - Legia Warszawa [15.4.2012 g.18.00]

Strony : [1] 2

nevermind
10-04-2012, 14:55
http://desmond.imageshack.us/Himg443/scaled.php?server=443&filename=widzewd.png&res=mediumhttp://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=mediumhttp://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium

Robotnicze Towarzystwo Sportowe
Widzew Łódź
Rok założenia: 1910
Data założenia spółki: 28 maja 2007
Barwy: czerwono-biało-czerwone
Adres: Aleja Marszałka Piłsudskiego 138, 92-230 Łódź
WWW: http://www.widzew.pl (oficj.)
http://www.widzewiak.pl (nieoficj.)
Stadion: (otwarty 30 maja 1930)
pojemność - 10.500 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 1500 lx / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Marcin Animucki [od 1 listopada 2008]
Trener: Radosław Mroczkowski [od 24 czerwca 2011]

Sukcesy Widzewa:

Mistrzostwo Polski - (4x) - 1980/81, 1981/82, 1995/96, 1996/97
wicemistrzostwo Polski - (7x) - 1976/77, 1978/79, 1979/80, 1982/83, 1983/84, 1994/95, 1998/99
Puchar Polski - 1984/85
finalista Pucharu Ligi - 1977
Superpuchar Polski - 1996
1/2 finału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych - 1982/83

Historia spotkan Legii z Widzewem.

Historia spotkan Legii z Widzewem siega roku 1948 a dokładnie 4 lipca, kiedy po raz pierwszy w swojej historii te dwa kluby rozegraly oficjalne spotkanie. Na stadionie przy ul. Łazienkowskiej, Legia dowodzona przez Edwarda Drabińskiego rozniosła łódzkiego przeciwnika 6:0. Od tamtej pory Warszawiacy z Łodzianami mierzyli się 71 razy(63 razy w lidze, szesc razy w Pucharze Polski, raz w Pucharze ligi i raz w Superpucharze Polski). Z tych 71 meczów Legia wygrała 35 konfrontacji przy 17 remisach i 19 porażkach.

Legionistom w Łodzi nigdy się za dobrze nie grało. Jak dotad 31krotnie Legia jechala na stadion Widzewa po ligowe punkty, i tylko 7 razy inkasowała komplet punktów. Nie jest to na pewno imponujący wynik zwłaszcza ze Widzew z tych 31 potyczek wygrywał 15krotnie. Mimo wyraźnej dysproporcji jaką można zaobserwowac, ostatnia nasza porazka na Widzewie miala miejsce dokładnie 12 lat temu. 14.kwietnia 2000r po golu Gesiora w doliczonym czasie gry Legia przegrała z Widzewem... 2:3. Dołózmy do tego fakt, ze jest to tez ostatnia w ogole wygrana Widzewa z Legią i mamy obraz czym jest w tym momencie Legia a czym jest Widzew.

Ostatnie dziesięc ligowych spotkań rozgrywanych w Łodzi:

2010-10-15 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Vrdoljak 16’]
2008-03-22 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Giza 85’]
2006-10-27 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Roger 22’]
2003-11-07 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Svitlica 69’]
2003-05-17 Widzew Łódź - Legia Warszawa 1 : 3 [Kucharski 64’, Saganowski 68’,79’]
2000-08-12 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 0
2000-04-15 Widzew Łódź - Legia Warszawa 3 : 2 [Czereszewski 19’, Mieciel 58’]
1999-04-18 Widzew Łódź - Legia Warszawa 3 : 2 [Kucharski 60’, Mieciel 68’]
1998-05-20 Widzew Łódź - Legia Warszawa 1 : 0
1996-11-16 Widzew Łódź - Legia Warszawa 1 : 0

Sezon 2011/2012.

Podpieczni Mroczkowskiego po 25 kolejkach zajmuja 10 miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Do tej pory pilkarze naszego najblizszego ligowego rywala uzbierali 33 punkty a na ten stan "majatkowy" złozyło sie 8 wygranych, 9 remisów i 8 porazek. Bilans bramkowy łodzian to 22:24. Widzewiacy na własnych smieciach graja w kratke. Z 12 potyczek rozegranych w Al. Pilsudskiego Widzew wygrał ledwie pieciokrotnie(pokonali m.in. Polonie Warszawa). W sumie łódzianie zdobyli na własnym terenie 19 punktów.

Legionisci jada do Łodzi nie tylko bedac liderem ligi i najpowaznijeszym kandydatem do zgarniecia 10 w swojej historii tytułu Mistrza Polski ale tez jako najlepsza druzyną jesli chodzi o mecze na wyjazdach. Warszawiacy do tej pory zdobyli w delegacji 24 punkty, co przy 13 meczach daje całkiem niezłą srednią punktową(1,84).

W przerwie zimowej doszło do paru istotnych zmian w skladzie łódzkiego klubu.
Sebastian Madera wraz z Piotrem Grzelczakiem beda probowali w tej rundzie ratowac przed spadkiem Lechie Gdansk. Adrian Budka ma pomoc w awansie do elity Pogoni Szczecin a Jagiellonia wykupila Nike Dzalamidze. W miejsca odchodzących z Widzewa zostali sprowadzeni m.in. Marcin Kaczmarek(ŁKS) Mehdi Ben Dhifallah(Stad Tuniesien) i Radosław Matusiak(Tripolis).

Wiecie pilkarzole co macie z nimi zrobić?! Jak nie wiecie to juz wam mowie:

ROZPIERDOLIĆ :zlosliwy:

(L)ukas
10-04-2012, 15:01
Skromne 0:1 i do domu :) Jestem dziwnie spokojny o wynik tego meczu.

Raffi
10-04-2012, 15:19
piszcie Widzew, widzewiaków, łódzkich itp. , a nie jakieś nie wiadomo co ;)

nict
10-04-2012, 15:42
Jestem dziwnie spokojny o wynik tego meczu.

Dziwnie spokojny byłem o wynik meczu z Gryfem...

Jeśli zagrają tak, jak z Ruchem będę w pozytywnym świetle spoglądał na wynik.

Sgt.
10-04-2012, 15:43
Jeśli zagrają tak, jak z Ruchem będę w pozytywnym świetle spoglądał na wynik.

A jak wygrają, ale zagrają jak z ŁKS, to będziesz spoglądał na wynik w świetle negatywnym? :lol2:

nict
10-04-2012, 15:45
A jak wygrają, ale zagrają jak z ŁKS, to będziesz spoglądał na wynik w świetle negatywnym? :lol2:

Chodziło mi o to, że jeśli zagrają podobnie jak z Ruchem, będę pozytywnej myśli :prosze: :)

glazek
10-04-2012, 15:53
Boje, sie, ze nasi pilkarze poczuja sie zbyt pewnie po zwyciestwie nad Ruchem i moze byc jakies marne 0:0..
TFU!!!

barman
10-04-2012, 15:58
Po ostatnim meczu to nasz trener będzie miał spory ból głowy kogo wystawić.
Kiełbik mógłby pograć jeszcze kilka meczy na lewej ale czy Maciek będzie taki odważny.
Wątpię.

Benek
10-04-2012, 16:01
Z jednej strony fajnie by było jakby Maciej ponownie zagrał 1 defensywnym ale z drugiej strony w meczu z Ruchem było tyle strat w środku pola...

Niemniej jednak mam nadzieje, że zagra Kiełbik z Wawrzyniakiem po bokach!

(L)ukas
10-04-2012, 16:07
Tylko niech kto inny wykonuje rzuty rożne i wolne, Kiełbik niestety, ale nie potrafi już tego robić :(

Benek
10-04-2012, 16:10
Czy ja wiem...a bramka Daniela z Gryfem:)

Benek
10-04-2012, 16:15
A to jest forum na którym obowiązują pewne zasady!

(L)ukas
10-04-2012, 16:17

Obejrzyj powtórkę meczu z Ruchem i zwróć uwagę na rzuty rożne. Niestety, ale to już nie te same dośrodkowania co kiedyś.

Buzz
10-04-2012, 16:24

Ze Śląskiem jak już, chyba, że o innym Danielu piszesz. :)

nevermind
10-04-2012, 16:25
Ze Śląskiem jak już, chyba, że o innym Danielu piszesz. :)

Ani Gryfem ani Slaskiem. Chodzi o bramke Ljuboi przy ktorej asystował Kiełbowicz. Wiec bramka z Arką.

Scarface
10-04-2012, 16:31
Jak mają pisać, skoro ta Legia, z która walczyli o mistrza jest ciągle w czołówce, a Widzew co roku broni się przed spadkiem? Ich era dawno się skończyła, więc dowartościowują się pisaniem debilnych postów na ich żydowskim portalu.

Yevaud
10-04-2012, 16:31
Tylko niech kto inny wykonuje rzuty rożne i wolne, Kiełbik niestety, ale nie potrafi już tego robić :(

Rybusa nie ma. A nie bardzo widze kogos innego, ktoby to robil lepiej. Na pewno nie Wolski.
A przypomniec trzeba, ze Kielbowicz mial dluga przerwe w meczach o stawke. I w zasadzie powinien coraz lepiej sie prezentowac w tym elemencie.

Zreszta - Kielbik zaliczyl w ostatnich dwoch spotkaniach dwie asysty. Niech mu dalej tak "nie wychodzi".

Jak mają pisać, skoro ta Legia, z która walczyli o mistrza jest ciągle w czołówce, a Widzew co roku broni się przed spadkiem?(...)

Tak przy okazji - biezacy sezon jest 20 z rzedu, ktory Legia zakonczy w pierwszej 5 (wiadomo, nei nalezy mowic "hop" , ale na 5 kolejek przed koncem 9 punktow przewagi nad 6 druzyna w tabeli chyba juz upowazania do takiego stwierdzenia)
Nieprzerwanie od 20 lat najslabszym wynikiem bylo 5 miejsce w lidze, ktore w tym okresie przytrafilo sie jeden raz, trzykrotnie zas miejsce czwarte. Razem tylko 4 razy poza podium, a w tym czasie 5 x MP i 5 x PP.

nict
10-04-2012, 18:04
Rybusa nie ma. A nie bardzo widze kogos innego, ktoby to robil lepiej. Na pewno nie Wolski.
A przypomniec trzeba, ze Kielbowicz mial dluga przerwe w meczach o stawke. I w zasadzie powinien coraz lepiej sie prezentowac w tym elemencie.

Zreszta - Kielbik zaliczyl w ostatnich dwoch spotkaniach dwie asysty. Niech mu dalej tak "nie wychodzi".

Też na to zwróciłem uwagę. Stałe fragmenty od dłuższego czasu leżą, niestety. Kiełbowicz - jak wspomniałeś miał przerwę, ale to on najlepiej bił rzuty wolne/rożne więc trzeba liczyć na to, że się rozkręci. Na tym bardziej większy szacunek zasługuje, ponieważ nie jest już pierwszej młodości, a zapierdala aż miło. Żyro i spółka powinni brać przykład :prawi:

Z.
10-04-2012, 19:30
# 2010-10-15 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Vrdoljak 16’]
# 2008-03-22 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Giza 85’]
# 2006-10-27 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Roger 22’]
# 2003-11-07 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Svitlica 69’]
# 2003-05-17 Widzew Łódź - Legia Warszawa 1 : 3 [Kucharski 64’, Saganowski 68’,79’]

Latami o czymś takim marzyłem. A masz koniarkowo-szarpakowo-czerwcowo-majakowa gnido! :D

crolick
10-04-2012, 20:38
A masz koniarkowo-szarpakowo-czerwcowo-majakowa gnido!Za wymawianie zestawu tych nazwisk na tym forum powinien być dożywotni ban :kac:
Jak sobie przypomnę te dwa mecze to od razu gula mi skacze...

A gnojenie takiego beznadziejnego jak ostatnio Widzewa, to żadna frajda.

Bonhart
10-04-2012, 20:44
Za wymawianie zestawu tych nazwisk na tym forum powinien być dożywotni ban :kac:
Jak sobie przypomnę te dwa mecze to od razu gula mi skacze...

A gnojenie takiego beznadziejnego Widzewa, to żadna frajda.

A mnie tam wali ich beznadzieja. Elegancki wpierdolik spuszczany im w Lodzi zawsze przyjemnie smakuje :) Szczegolnie jak lata najwiekszej wkretki kibicowskiej przypadaja komus na lata 90te.

Mini
10-04-2012, 21:09
A gnojenie takiego beznadziejnego jak ostatnio Widzewa, to żadna frajda.

a ja bym powtórką z 6-0 i karnym strzelonym przez Kuciaka nie pogardził :lol2:

Tylko niech kto inny wykonuje rzuty rożne i wolne, Kiełbik niestety, ale nie potrafi już tego robić
Sorry ale argument taki jak u Bielsko 'Novo nie potrafi przyjmować piłki'.
Widać było przerwę w grze i brak wyczucia ale z jednego stałego fragmentu gry na drugi widać że jest coraz lepiej także daj mu spokój. Jak widziałem grę obrony Widzewa w derbach to okazji do wrzutek może być sporo w sobotę to się na pewno wstrzeli...

...o ile go nasz genialny strateg wystawi

(L)ukas
10-04-2012, 21:59
Ok, może i nie ma lepszego do wykonywania rożnych, ale do perfekcji jeszcze dużo brakuje. Może rzeczywiście potrzebuje paru meczów. Niech strzeli z wolnego, to już się go nie czepnę ;)

KRA
10-04-2012, 22:22
2010-10-15 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Vrdoljak 16’]
2008-03-22 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Giza 85’]
2006-10-27 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Roger 22’]
2003-11-07 Widzew Łódź - Legia Warszawa 0 : 1 [Svitlica 69’]
2003-05-17 Widzew Łódź - Legia Warszawa 1 : 3 [Kucharski 64’, Saganowski 68’,79’]

Czy mi się tylko wydaje, czy to jest nasza najlepsza seria wyjazdowa z zespołami aktualnie grającymi w e-klasie?

Warto byłoby ją w sobotę przedłużyć. :) Zaiste tak będzie, musi być. Mimo, że to jest cień rywala z połowy lat 90. to mimo wszystko wygrana na Widzewie zawsze smakuje wybornie, a już w kontekście naszej gry o mistrza będzie smakować podwójnie.

casual
11-04-2012, 00:05
Widzew od meczu z Ruchem daje dupy właściwie każdemu, kto jest zainteresowany. Nie dał tylko ŁKSowi, z wiadomych względów. Legii niestety też za darmola dać nie będzie chciał, więc wcale taki spokojny nie jestem. Staną na głowach, zeby tylko dołożyć swoją cegiełkę do tego, by Legia jednak tym Mistrzem nie była.

Oby nasi, bez względu na postawę Łodzian, dali jednak radę.

Po zwycięstwo i... niech się wypełni !

Kijek
11-04-2012, 01:02
Widzew od meczu z Ruchem daje dupy właściwie każdemu, kto jest zainteresowany.

Nie od meczu z Ruchem tylko dużo wcześniej, kiedy to zremisowali u siebie ze Ślaskiem 2:2 a potem wygrali z Bełchatowem 1:0 i zdobyli 32 punkty i w zasadzie zapewnili sobie utrzymanie. ( Co roku 32-33 punkty wystarczają aby się utrzymać).
Potem porażki z: Zagłębie 1:0, Jagiellonia 4:1, Ruch 1:2 z rzędu.

Szymekk
11-04-2012, 15:21
w temacie chyba błąd jest ? mecz jest w sobotę 14.04.2012 godz. 18
przynajmniej tak na oficjalnej stronie podają

nevermind
12-04-2012, 09:21
http://i44.tinypic.com/2v0y6np.jpg

Cacki na meczu Legia - Arka :zlosliwy: Tajemnica poliszynela jest to, ze obaj(jak i ojciec tak i syn) sa prywatnie kibicami Legii. Czyzby wynik sobotniego meczu byl juz ustalony? :zlosliwy:

LioneL
12-04-2012, 09:26
Już po kilkunastu minutach meczu Legii z Arką z urazem mięśnia dwugłowego uda boisko opuścił Michał Żewłakow. Trenerzy niepotrzebnie ryzykowali występ doświadczonego piłkarza, bo na tę dolegliwość narzekał wcześniej. - Obawiam się, że w tym sezonie Michał może już nie zagrać - cytuje trenera Macieja Skorżę "Przegląd Sportowy". Poważnie wygląda też sytuacja z Michałem Kucharczykiem, który po zderzeniu głową z rywalem doznał wstrząśnienia mózgu. - Michał miał problemy ze wzrokiem. Potrzebne są szczegółowe badania lekarskie - mówił trener Legii, którego martwi również kontuzja Michała Żyro. Uraz skrzydłowego Legii najprawdopodobniej i jego wyeliminuje z najbliższego meczu z Widzewem.

http://legia.net/wiadomosci,46402-zewlakow_nie_zagra_do_konca_sezonu.html

No to zajebiście jeśli z Żewłakowem okaże się to prawda. Brawo Skorża :kac:
Kuciaka też wystawił z niedoleczoną kontuzją. Maciej zbyt często wyłącza myślenie.

detoxizer
12-04-2012, 09:27
Czy w takich przypadkach trener nie opiera się na zdaniu lekarza klubowego?

księciuniu
12-04-2012, 09:30
Czy w takich przypadkach trener nie opiera się na zdaniu lekarza klubowego?

Opieranie się na zdaniu naszego lekarza klubowego jest właśnie przejawem wyłączania myślenia. :-/

detoxizer
12-04-2012, 09:34
Opieranie się na zdaniu naszego lekarza klubowego jest właśnie przejawem wyłączania myślenia. :-/

:lol:
Ok, ale nie można winić Skorży za wszystko, bo jednak lekarzem nie jest i po prostu zaufał człowiekowi ze sztabu medycznego. Mam nadzieję, że to nie koniec kariery Michała.

LioneL
12-04-2012, 09:36
detox Ty tak na poważnie?
Na zdaniu doktora M.?

Zrozumiałbym jakby to był mecz o mistrzostwo, lub trzeba byłoby odrabiać straty z Gdyni.
Kuciak w którymś momencie prosił kolegę, aby ten wybił za niego piłkę.
Po co ryzykować zdrowie zawodników w takim meczu?

detoxizer
12-04-2012, 09:46
detox Ty tak na poważnie?
Na zdaniu doktora M.?

Co ma być niepoważnie? Przecież od tego ten klubowy lekarz jest, aby podpowiadał trenerowi. Skoro Skorża usłyszał, że jest ok i może grać to wystawił go na plac gry.

Trener_Jarzabek
12-04-2012, 09:47
Cytat ze Skorży na konferencji pomeczowej

"Żewłakow narzekał na uraz, ale dziś doznał kontuzji mięśniowej drugiej nogi."

tzn że uraz jest w innej nodze niż ta w która bolała.

LioneL
12-04-2012, 09:51
Jarzębowski od tego doktorka też usłyszał co nieco. I nie tylko on.
Skorża wyłączył myślenie i dlatego posłuchał się doktorka.
Samo to, że Kuciak prosił kolegę o wykopanie piłki w pewnym momencie pokazuje, jak bardzo można liczyć na zdanie klubowego lekarza.

detoxizer
12-04-2012, 09:53
Ależ ja nie twierdzę, że Machowski jest dobrym lekarzem, bo akurat może sobie wpisać do swojego bogatego CV kolejną ofiarę- Hubnika.

Sgt.
12-04-2012, 10:55
Machowski Machowskim, ale skoro Żewłak dostał urazu prawej nogi to raczej nie od tego, że go bolała lewa. Ani Skorża, ani znachor nic tutaj nie zawinili. Zresztą to że wystawiał ich kontuzjowanych też nie jest jakimś niezwykłym skandalem, wielu piłkarzy gra z kontuzjami, a zarówno Żewłak jak i Kuciak są na tyle doświadczonymi zawodnikami, że powinni wiedzieć kiedy zgłosić kontuzję uniemożliwiającą im grę. Nie pieśćmy się zresztą tak nad naszymi skórokopami, Jaszka potrafił grać ze złamaną ręką, Petra Majdić wygrała brąz na olimpiadzie z połamanymi żebrami, a piłkarze mieliby nie móc biegać z bolącą nogą? :)

Marek.Only
12-04-2012, 12:04
Machowski Machowskim, ale skoro Żewłak dostał urazu prawej nogi to raczej nie od tego, że go bolała lewa.

Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo mozesz sie mylic. Nie wiem czy to dotyczy Zewlaka bo nie ma szczegolow, ale kazdy fizjoterapeuta Ci potwierdzi ze w momencie oslabienia jednej nogi z powodu kontuzji wieksze obciazenie jest na miesniach i stawach drugiej nogi co czesto wywoluje nastepne problemy.

Lillo
12-04-2012, 12:17
Machowski to z Chinyamy kaleke zrobił.

Sokol
12-04-2012, 12:35
Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo mozesz sie mylic. Nie wiem czy to dotyczy Zewlaka bo nie ma szczegolow, ale kazdy fizjoterapeuta Ci potwierdzi ze w momencie oslabienia jednej nogi z powodu kontuzji wieksze obciazenie jest na miesniach i stawach drugiej nogi co czesto wywoluje nastepne problemy.

Dokładnie.

Masz rozwaloną jedną nogę, to zaczynasz robić wszystko drugą - wybijać się, lądować, startować, iść na przebitkę itd.

KRA
12-04-2012, 13:09
Nie wiem dlaczego ciągle tego znachora trzymają w tym klubie. Przecież tylu co on zawodników spieprzył to aż się w głowie nie mieści. Nie wiem, sztab medyczny chyba powinien dobierać sobie trener, a tu trenerzy się zmieniają, dyrektorzy się zmieniają, prezesi, ba nawet właściciel, a ten patafian jak leczył ziółkami to leczy nadal. Musi mieć mocne plecy, tylko u kogo?

A wracając do tematu, obecność Cacków na ostatnim meczu mnie uspokoiła jeśli chodzi o wynik na Widzewie. ;)

Sgt.
12-04-2012, 14:03
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124557,11523292,Zewlakow_po_badaniach__Uraz_nie_ jest_powazny.html

Żewłak jeszcze w tym sezonie pogra, aczkolwiek z Widzewem raczej go nie obejrzymy. Co akurat wielką stratą nie jest, bo ostatnio Widzew nie umie strzelać bramek nawet jak trenuje na pustym boisku. Choto/Vrdoljak/Astiz powinni spokojnie dać sobie radę.

Yevaud
12-04-2012, 14:28
Żewłak jeszcze w tym sezonie pogra, aczkolwiek z Widzewem raczej go nie obejrzymy. Co akurat wielką stratą nie jest, bo ostatnio Widzew nie umie strzelać bramek nawet jak trenuje na pustym boisku. Choto/Vrdoljak/Astiz powinni spokojnie dać sobie radę.

Kontuzje Astiza i Zewlakowa mcno oslabiaja nasza obrone.
Boje sie zwlaszcza, ze niemal huraoptymizm zaponowal po pokonaniu Ruchu i wejsciu do finalu PP, a to z reguly sygnal, ze zaraz bedzie twarde ladowane...

W zasadzie jednak jeden maly plusik tej sytuacji sie pojawia, a mienoawicie taki, ze pewnie Vrdoljak zagra w obronie, co z koleji ogranicza mozliwosc zagrania 3DM. No chyba, ze wejdzie Lukasik, co tez byloby jakims plusem.

Sgt.
12-04-2012, 14:40
Z uporem maniaka będę to powtarzał - to że pomiędzy skrzydłowymi biega Janusz Gol oznacza że gramy 3 x DM tylko w takim samym sensie, jak to że wystawiając Rzeźniczaka w pomocy oznacza, że gramy dwoma prawymi obrońcami. :)

alfa11
12-04-2012, 15:00
żyd

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000571774522

http://www.facebook.com/WidzewToMy/posts/119507931500312

Bartłomiej Szyszkowski WidzeWski Piotrków i Czerwona Warszawa również! ;)

Scarface
12-04-2012, 16:28
Ljuboja będzie chciał się pokazać i jakąś kołyskę urządzić, wczoraj urodziło mu się 2 dziecko :mama:

Yevaud
12-04-2012, 17:48
Z uporem maniaka będę to powtarzał - to że pomiędzy skrzydłowymi biega Janusz Gol oznacza że gramy 3 x DM tylko w takim samym sensie, jak to że wystawiając Rzeźniczaka w pomocy oznacza, że gramy dwoma prawymi obrońcami. :)

Na to tez kiedys zwracalem uwage, ze de facto gramy 2dm + "niewiadomoco" Rzezniczak. Do porzadnego DM Rzezniczakowi jeszcze sporo brakuje (przedwe wszystkim podania czy strzalu z dystansu), ale ze prawym obronca tez nie jest to przymykam oko.

Biega Janusz Gol - nawiasem mowiac to dobre stwierdzenie.
Od dluzszego czasu powiedziec o Golu: "gra", "rozgrywa pilke" itp o Januszu byloby mocnym nagieciem znaczenia tych slow :)

Szejdi
12-04-2012, 18:17
No i standardowo:

Sędzią meczu Widzew - Legia będzie Dawid Piasecki ze Słupska.

Legia:

Prowadzonych meczów: 14
Wygranych: 8
Remisów: 4
Przegranych: 2
Prowadzonych meczów w tym sezonie: 2
Legia 3-1 Górnik, Bełchatów 0-2 Legia
Ż.K: 26
Cz.K: 2
Karne dla: 1
Karne przeciwko: 4

Widzew:

Prowadzonych meczów: 8
Wygranych: 3
Remisów: 3
Przegranych: 2
Prowadzonych meczów w tym sezonie: 4
Śląsk 1-2 Widzew, Widzew 0-1 ŁKS, Wisła 1-0 Widzew, Polonia 1-2 Widzew
Ż.K: 20
Cz.K: 2
Karne dla: 1
Karne przeciwko: 0

:)

Sgt.
12-04-2012, 20:56
Piasecki to nie jest ten, co Wisłę przekręcił ostro ostatnio?

nict
12-04-2012, 21:09
Ljuboja będzie chciał się pokazać i jakąś kołyskę urządzić, wczoraj urodziło mu się 2 dziecko :mama:

W takim razie hattrick będzie mile widziany :)

Fatman
12-04-2012, 21:35
Novo strzelił pierwszą bramkę, to teraz pójdzie z górki. Nie ma Żyro, czyli w końcu może spróbują pograć coś kombinacyjne:hyhy: Grunt żeby utrzymać dobrą dyspozycję w defensywie, z przodu coś tam musi wpaść.

glazek
12-04-2012, 21:44
Piasecki to nie jest ten, co Wisłę przekręcił ostro ostatnio?

Ostatnio czyli kiedy?
Z Ruchem w PP Borski im sedziowal...

Ed. Chyba, ze chodzi o mecz z Jaga. Ale tam tez jakies przekrety byly?

Co do meczu..
Jak nie beda zby pewni siebie i beda zapierdalac od 1 do 90 minuty to wydaje mi sie, ze nie powinni miec problemow. :P

nevermind
12-04-2012, 21:48
Piasecki sedziował Wisle mecz z Belchatowem(2:2) gdzie nie uznał jednej bramki napewno prawidłowej zdobytej i jednej takiej pol na pol.

I mecz z Jagą gdzie Jadze postawił jakiegos lewego karnego, Pareiko obronił.

:lol3:

Sgt.
12-04-2012, 22:12
O właśnie, to było z Bełchatowem, pamiętam bo oglądałem i stwierdziłem że ostro Piasecki wypaczył wynik. To z Jagą zresztą też pamiętam (z tym że nie zarejestrowałem że to Piasecki), ale tam ten karny w ostatecznym rachunku nie miał żadnego znaczenia, chyba że tylko dla punktacji fantasyligi.

Nie żeby ktoś pomyślał że płaczę po Wiśle z tego względu, oliwa sprawiedliwa - jesienią sporo punktów dostali w prezencie od sędziów. Ale jak tacy sędziowie sędziują, to zawsze jest ryzyko, że coś zawalą na naszą niekorzyść.

gizo
12-04-2012, 23:09
My też nie mamy zbyt dobrych wspomniem z panem Piaseckim.
Mecz z Wisłą - niby karny Machnowskiego, czy ze Śląskiem, uznanie gola ze spalonego.
Chociąz w tym sezonie bilans sędziowania jest dla nas korzystny. Dwa mecze, dwa zwycięstwa.

Z.
12-04-2012, 23:16
I mecz z Jagą gdzie Jadze postawił jakiegos lewego karnego, Pareiko obronił.

:lol3:

Karny ewidentny.

Gregor79
13-04-2012, 00:51
z tym sedziowaniem w Polsce to faktycznie co kolejke jakies wymysły a juz kpina to powrót Lyczmanskiego i znowu jakis karny z kapelusza w meczu Slaska z Bełchatowem ,najperw pokazywał nic nie było ale ze ktos na słuchawce zapodał to gwizdnoł .Paranoja. Kto na siłe trzyma takich słabych sędziów ??? ale jaka liga taki poziom sędziowania

Sgt.
13-04-2012, 13:38
Taka ciekawostka - przeglądając sobie forum Widzewa doczytałem się takiej ciekawostki:

http://widzew.pl/opencms/export/sites/widzew.site/pl/common/resources/img/bilety_jesien2011_hitowe.jpg

Cacki tak bardzo uwielbiają Legię, że nawet ceny widzewskich biletów zbliżają do legijnych...:kawa:

Fatman
13-04-2012, 13:53
Na Widzewie bilety za czasów Cacków zawsze były drogie, no ale to akurat ich problem.
Mnie bardziej martwi to, jak my w sobotę wyjdziemy na boisko. Wawrzyniak, Żewłakow, Kucharczyk, Żyro i Wolski kontuzjowani, Astiz długo nie grał. Może być faktycznie problem z zestawieniem wyjściowej '11'. Skorża zapewne wyjdzie Golem, Vrdoljakiem i Rzeźniczakiem w środku, a to, przy bardzo prawdopodobnym założeniu, że będziemy musieli grać atakiem pozycyjnym, wróży nam kolejne 0-0 po beznadziejnie nudnym meczu:-/ Novo i Radovic na skrzydłach przydaliby się tylko, jeśli mielibyśmy grać z kontry. Wyjściem wydaje się ustawienie Blanco na szpicy i Ljuboji na '10', ale mam poważne obawy czy trenejro będzie aż na tyle odważny:lol3:

Eman
13-04-2012, 18:12
Jak beda zapierda..c tak jak z Ruchem to o wynik mozna byc spokojnym. Mam nadzieje ze w koncu zrozumieli o co graja i ze tylko 450minut dzieli ich od MP... oby nie zaprzepascili tej szansy

e(L) Pichichi
13-04-2012, 21:38
Najprawdopodobniej Wolski,Żyro i Kucharczyk będą do dyspozycji Skorży w Łodzi.Gorzej sytuacja wygląda z Żewłakowem,który tylko truchtał i się rozciągał na ostatnim treningu przed wyjazdem do Łodzi.O ile Wolski i Kucharczyk to wzmocnienie,o tyle Żyro jest kaleczny i lepiej żeby sobie odpoczął. :lol2:

Fatman
13-04-2012, 21:44
Jak dla mnie jutro od początku powinien zagrać Novo. Strzelił bramkę, zagrał dobry mecz z Arką (choć to oczywiście I liga, ale mimo wszystko), a po za tym straszny walczak, co bez takich się w Łodzi nie obejdzie:box:

SzydeL
13-04-2012, 22:14
Mimo tego, że jesteśmy faworytem tego meczu, to ja jednak nie był bym taki pewny zwycięstwa.Oczywiście liczą się tylko 3 pkt. i innej opcji nie widzę, ale spokojnie poczekajmy do jutra do 18.00.Ważne żeby dobrze ułożyć sobie mecz i nie dać wbić sobie bramki.Martwią te kontuzje, ale i z Ruchem potrafili wygrać osłabieni.Chciałbym tylko żeby Maciek wyszedł ustawieniem podobnym co tydzień temu. :modli: Kurde, zagraliśmy wtedy naprawdę nieźle, od początku wysoki pressing na połowie Ruchu i dobrze by było jutro też tak zagrać.No nic, trzeba liczyć, że kopacze zrozumieli, że stawka każdego teraz meczu jest bardzo wysoka.Mamy szansę na dublet od bardzo długich lat i trzeba to wykorzystać.Jutro obowiązkowo 3 pkt. i umacniamy pozycję lidera. ;) Żeby tylko nie było znowu beznadziejnej kopaniny i jakiegoś wymęczonego 0:0.

e(L)egion
13-04-2012, 22:53
Dobra ja się zapytam tylko o jedno. Jak tam boisko na Widzewie, bo podczas ostatniego meczu wyglądało, lekko powiedziawszy, katastrofalnie. Jeśli dalej wygląda tak samo i jutro coś popada to będziemy taplać się w bajorze, a nie grać w piłkę ( nie znam prognozy pogody).

Co do taktyki, meczu itp. to jedynym "zmartwieniem" może być rewelacyjna, jak na nas, passa meczów z Widzewem w Łodzi gdzie ostatnio lejemy ich jak chcemy. Oby ta passa nie zakończyła się jutro, bo to kolejny kluczowy mecz. Teraz wprawdzie pewnie wszystkie takie będą ale ten jest tym najbliższym. Nerwówka gwarantowana ale wierze, że będzie dobrze. Mam nadzieję że Novo zagra tak jak ostatnio. Po prostu ich ograjmy i tyle.

ultra(L)ights
13-04-2012, 23:09
Dobra ja się zapytam tylko o jedno. Jak tam boisko na Widzewie, bo podczas ostatniego meczu wyglądało, lekko powiedziawszy, katastrofalnie. Jeśli dalej wygląda tak samo i jutro coś popada to będziemy taplać się w bajorze, a nie grać w piłkę ( nie znam prognozy pogody).

Co do taktyki, meczu itp. to jedynym "zmartwieniem" może być rewelacyjna, jak na nas, passa meczów z Widzewem w Łodzi gdzie ostatnio lejemy ich jak chcemy. Oby ta passa nie zakończyła się jutro, bo to kolejny kluczowy mecz. Teraz wprawdzie pewnie wszystkie takie będą ale ten jest tym najbliższym. Nerwówka gwarantowana ale wierze, że będzie dobrze. Mam nadzieję że Novo zagra tak jak ostatnio. Po prostu ich ograjmy i tyle.

luzik, będzie dobrze...jutro o tej porze wspomnisz moje słowa...i pijąc piwko pomyśl o wszystkich wierzących kibicach Legi Warszawa

detoxizer
14-04-2012, 09:15
Na pewno wspomnę o świetnej atmosferze w szatni. Bo nawet gdy mi nie szło, to koledzy bardzo mnie wspierali.

Niech to podsumuje wszystkie teorie spiskowe na temat podziałów. :kawa:

Cynamonka
14-04-2012, 10:10

Boisko Widzewa od początku sezonu wygląda katastrofalnie, także nie sądzę aby na dzisiejszy mecz murawa była w dobrym stanie. Tym bardziej pogoda za oknem nie zwiastuje słońca, no ale zobaczymy.
Na wyjazdach jesteśmy bardziej efektywni i mam nadzieję, że Skorża tworząc skład na dzisiejszy mecz rozczaruje nas pozytywnie jak było to w przypadku wyniku meczu z Ruchem :) Liczę na młodych w składzie, których zabrał ze sobą do Łodzi - chociaż znając Skorżę będą to zmiany, a nie pierwszy skład.

aaaaaa
14-04-2012, 10:22
Można jakiegoś linka, jakieś stronki gdzie są mecze Legii w dużej rozdzielczości? Znowu mi się "ulubione" po formacie skasowały :oczko:

meteorjednostrzalowiec
14-04-2012, 11:01
Można jakiegoś linka, jakieś stronki gdzie są mecze Legii w dużej rozdzielczości? Znowu mi się "ulubione" po formacie skasowały :oczko:

W najlepszej rozdzielczości można obejrzeć w na weeb.tv. Jakość jak w tv. Tylko trzeba płacić, ale to na szczęście bardzo małe kwoty.

Breados
14-04-2012, 11:10
Przypomnę tylko, że mecz odbywa się dziś, a nie jak w tytule jest zasugerowane, 15 kwietnia czyli w niedzielę :)

kowallu
14-04-2012, 11:57
no i biletów w kasach nie brakuje... zdjęcie do bazy i wszystko.

Cielo
14-04-2012, 12:05

meczyki.pl i na pewno znajdziesz coś co Ci będzie odpowiadać :look:

Don
14-04-2012, 13:05
Wygraliśmy z Ruchem, Ruch wygrał z Widzewem, więc powinniśmy wygrać z Widzewem, mam nadzieje że nasi nie oleją przeciwnika i wrócimy z 3 pkt

qbastef
14-04-2012, 13:32
Panowie , mam wesele kumpla dzis w konstancinie , chciałbym sie urwac miedzy 18 a 20 w wiadomym celu. czy ktos moze polecic jakis lokal z meczykiem na zywo w konstancinie pod wawą. z gory thx za info

MarceLo
14-04-2012, 13:57
Wygraliśmy z Ruchem, Ruch wygrał z Widzewem, więc powinniśmy wygrać z Widzewem, mam nadzieje że nasi nie oleją przeciwnika i wrócimy z 3 pkt

to chyba nie jest właściwa dedukcja ;>

Yanks
14-04-2012, 14:09
lokal z meczykiem na zywo w konstancinie pod wawą. z gory thx za info

Jak wesele u Stańczyka, to idź do Jurka, może udostępni Ci jakiś pokój. Inna opcja, to takie klimatyczne, obok siebie, dwie speluneczki - 52° 5' 21.81" N 21° 7' 24.88" E. Poza tym, Konstancin piszemy z wielkiej litery, nie wspominając, że są odpowiednie tematy na takie pytania.

Majkisek
14-04-2012, 14:18
Tak tylko w kwestii formalnej, w tytule wątku wpisana jest niewłaściwa data - 15.04 zamiast 14.04 ;)

Danoo
14-04-2012, 14:40
Przypomnę tylko, że mecz odbywa się dziś, a nie jak w tytule jest zasugerowane, 15 kwietnia czyli w niedzielę :)

Tak tylko w kwestii formalnej, w tytule wątku wpisana jest niewłaściwa data - 15.04 zamiast 14.04 ;)

Już wiemy ;)

Jestem ciekawy jak pokażą się dzisiaj zmiennicy.
Niby z Ruchem też grali osłabieni i sobie poradzili, ale brak Żewłakowa, Wawrzyniaka, Wolskiego i Kucharczyka może dać o sobie znać.

Oby zdobyli 3 oczka, nawet po najbrzydszej kopaninie. :)

Fatman
14-04-2012, 14:49
Akurat Wawrzyniak to już chyba zdrowy jest, choć nawet jak nie zagra i tak mamy Kiełbika. Najbardziej szkoda Wolskiego, bo nie będzie miał bardzo kto grą pokierować, a raczej będziemy musieli grać w ataku pozycyjnym. W każdym razie najpewniej będzie to mecz z gatunku nudnych i skończy się wymęczonym 1-0, ale co tam, 3 pkt muszą być:)

Sgt.
14-04-2012, 15:05
Najbardziej szkoda Wolskiego, bo nie będzie miał bardzo kto grą pokierować, a raczej będziemy musieli grać w ataku pozycyjnym.

Wolskiemu najlepiej ostatnio wychodziło kierowanie się do szatni. Nie ma sensu go wystawiać jak jest bez formy, jak ma się ogarniać, to niech to robi na treningach i w MESA.

triqas
14-04-2012, 17:32
Skład Legii:

12. Dusan Kuciak
2. Artur Jędrzejczyk
4. Dickson Choto
15. Inaki Astiz
14. Jakub Wawrzyniak
9. Nacho Novo
21. Ivica Vrdoljak
5. Janusz Gol
32. Miroslav Radović
18. Michał Kucharczyk
28. Danijel Ljuboja

i rezerwowi :
29. Jakub Szumski
11. Tomasz Kiełbowicz
22. Ismael Blanco
25. Jakub Rzeźniczak
27. Rafał Wolski
33. Michał Żyro
35. Daniel Łukasik

hummel
14-04-2012, 17:59
Wreszcie dobry skład wybrał Skorża.
Nie ma to jak bluzgać na Legię przy wyjściu swoich piłkarzy na boisko :D

JimBeam
14-04-2012, 18:00
i przy pustym sektorze gości:klaszcze:

mizal
14-04-2012, 18:10
ładna murawa

miky
14-04-2012, 18:14
Ajjj... Szkoda, że poprzeczka. Brawo Naczos.

Sgt.
14-04-2012, 18:23
Ale akcja zajebistaaaaa!!!!! :D KUCHARCZYK!!!! I kapitalna asysta Wawrzyniaka! :)

miky
14-04-2012, 18:24
Ale akcja zajebistaaaaa!!!!! :D KUCHARCZYK!!!! I kapitalna asysta Wawrzyniaka! :)

Jeszcze jedna bramka by się przydała, żeby spokojnie sobie grać na tym klepisku:)

midzi
14-04-2012, 18:24
Kucharczyk w końcu odżył jak zaczął wchodzić w środek.

Sosen
14-04-2012, 18:26
Bardzo ładna, mimo lekkiej przewagi, kontrolowali sytuacje czego efektem byla bramka. O to chodzi.

Ta murawa to tragedia.

Nazgul
14-04-2012, 18:29
Ta murawa to tragedia.

Od przyszłego sezonu powinni zacząć bezwzględnie wymagać pielęgnacji murawy przez kluby a kogo nie stać - won z ligi.

NA Chomiczówce na osiedlu mieliśmy lepsze boisko :(

MW86
14-04-2012, 18:30
Niedługo będą grali na Orliku, bo na środku zostanie piaszczysty krater. :)

Sosen
14-04-2012, 18:33
Ivica do zmiany po tych 30 minutach. Wraca do "formy".

Kuciak klasa !!!!

Jasper121
14-04-2012, 18:34
Kucio, to jednak Kucio! W tamtym sezonie z nim byśmy ligę wygrali :)

miky
14-04-2012, 18:34
Wybitna interwencja. Oby nie musiał już bronić takich strzałów.

turboptyś
14-04-2012, 18:39
******* jak to jest, jak zawodnik jest jedną nogą za polem karnym, drugą już w nim ale w powietrzu to karny się należy?

GregorAE
14-04-2012, 18:40
Ten komentator to chyba razem z Kaziem Węgrzynem 9 lat czekali na tę bramkę...

hummel
14-04-2012, 18:40
A komentatorek prawie się nie zesrał z radości tego gola dla Widzewa.

nevermind
14-04-2012, 18:41
:lol:

No to teraz widzewiaczki beda trzepać przez 10 lat pod bramke Matusiaka po lewym karnym :lol:

R.
Astiz idiota... Wystawiac noge w akcji, w ktorej byla asekuracja to debilizm do potegi...

miky
Coś mi się wydaje, że nazwa naszego klubu jest częściej wymawiana na trybunach niż "widzew"...

Kempes
14-04-2012, 18:44
Coś mi się wydaje, że nazwa naszego klubu jest częściej wymawiana na trybunach niż "widzew"...

Dla rozluźnienia można sobie przypomnieć stary hicior. ''Naszym klubem RTS'' na youtube i odpowiedni filmik wyskoczy... :piwo:

Jasper121
14-04-2012, 18:44
Na widzewie się chyba nowa zgoda szykuje :zapomnialem:

padre
14-04-2012, 18:46
frajerska bramka de facto z kontry po naszym rzucie rożnym, w sytuacji gdzie mamy ułożony mecz.

no nic, 1-0 to nie jest wynik, o czym się Śląsk dziś przekonał.

gramy dalej, oby coś dla nas jeszcze wpadło.

ps. komentator Żelek niech idzie się przewietrzyć bo mu się ewidentnie korba grzeje pod Widzewek.

miky
14-04-2012, 18:48
frajerska bramka de facto z kontry po naszym rzucie rożnym, w sytuacji gdzie mamy ułożony mecz.

no nic, 1-0 to nie jest wynik, o czym się Śląsk dziś przekonał.

gramy dalej, oby coś dla nas jeszcze wpadło.

Zawsze można się pocieszać, że lepiej stracić gola na 1-1 w pierwszej połowie niż w 93 minucie meczu ;) Walniemy 2 gole po przerwie i będzie pozamiatane. Szczególnie, że teraz będziemy atakować na trawiastej części plaży.

Maczas-MKT
14-04-2012, 18:50
Czemu w C+ pracują tylko ludzie którzy źle życzą Legii? Tego się nie da oglądać normalnie. I kolejny mecz gdzie mają pełno głupich strat... Miejmy nadzieję, że jeszcze coś tam wpadnie i 3pkt powędrują do Warszawy

KRA
14-04-2012, 18:53
Kurva czy każdy mecz Legii musi komentować ten patafian Węgrzyn? To już nie ma innych "ekspertów" w tym kraju?

A bramka frajerska. No nic gramy dalej, ale o ile na początku Legia wyglądała na taką, która wie po co wyszła na boisko to po stracie bramki, straciła póki co pomysł na grę. A i widzewiaczki zaczęły sobie bardziej pozwalać.

arczi
14-04-2012, 18:53
Czemu w C+ pracują tylko ludzie którzy źle życzą Legii?

Boli cię to jakoś specjalnie?

e(L) Pichichi
14-04-2012, 18:55
Nasi bardzo dobrze grają,ładne sytuacje sobie stwarzamy,szkoda tylko tego wydrukowanego karnego bo byłoby nieźle.Grać tak samo dobrze albo jeszcze lepiej po przerwie i wygramy. :)

Huxley
14-04-2012, 18:57
Znowu się szykuje ogórkowy remis...

Sgt.
14-04-2012, 18:59
Karny nie był wydrukowany, szanujmy się. Astiz nieszczęśliwie (chociaż epitety "pechowo", a tym bardziej "głupio" również tu pasują.) kopnął Kaczmarka w nogę tam, ew. stykowe było to, czy było to w polu karnym. Każda decyzja sędziego tutaj by się obroniła tak naprawdę, nie ma co się nad tym rozwodzić.

W sumie nie można powiedzieć, że źle grają, można spokojnie liczyć, że bramki na korzyść Legii padną. Szkoda tego strzału Naczosa, ale z drugiej strony nas musiał ratować Kuciak, więc w setkach też remis. A tak ogólnie, to nawet niezły mecz.

Edit: dajcie spokój z tym komentarzem, słyszałem już gorsze.

Maczas-MKT
14-04-2012, 18:59
Boli cię to jakoś specjalnie?

Specjalnie nie. Płakać na pewno nie będę, ale niestety nie ma mnie w kraju i Legię oglądam tylko w TV. Słuchanie radości tych ekspertów po każdym golu dla drużyny przeciwnej po prostu czasem mnie wku****.

arczi
14-04-2012, 19:00
To wyłącz fonię.

Arked
14-04-2012, 19:01
Komentatorzy zawsze komentują pod słabszą drużynę, to standard ("liga będzie ciekawsza", czekanie na sensacyjny wynik).

Jasper121
14-04-2012, 19:02
Zmiany Novo to ja ni chu** nie rozumie...

NowyKamil
14-04-2012, 19:04
Zmiany Novo to ja ni chu** nie rozumie...
Podbijam, Novo w końcu zaczął grać , a Żyro to drewniak już od dłuższego czasu

miky
14-04-2012, 19:06
Jedyne logiczne wytłumaczenie to kontuzja Novo.
Kucharz ładnie zakręcił obrońcami... Szkoda Rado. Szkoda.

padre
14-04-2012, 19:06
Podbijam, Novo w końcu zaczął grać , a Żyro do drewniak już od dłuższego czasu

Skorża pewnie przed meczem powiedział Janasowi jakie mają być zmiany i kiedy, to się tego trzymają...:kac:

edyta:

kolejny sędzia co sędziować nie umie.

Loko
14-04-2012, 19:19
Tak sobie myślę, że na tej murawie to Widzewiaki chyba kury wypuszczają, żeby sobie trawy poskubały, bo normalnie to dramat.

Kurde, żeby coś wpadło dla nas bo aż żal byłoby nie wykorzystać wpadek Śląska i Korony.

Tuzin
14-04-2012, 19:21
Chyba nie liczycie że facet który ma trzy "ż" w nazwisku będzie w takim meczu kibicował Legii.

detoxizer
14-04-2012, 19:29
Ktoś potrafi racjonalnie wytłumaczyć , dlaczego zszedł Novo?

ZdziCHu
14-04-2012, 19:32
Dobrze ze mamy Kuciaka :), a komentator chyba orgazm miał :)

meraś

no właśnie ***** mać. nic z tego nie będzie dziś...

jajcarz

Słabo bił rożne :lol:

miky
Kuciak... Kuciak... :brawo:

padre
14-04-2012, 19:33

Jedyne racjonalne wytłumaczenie to uraz.

Novo, albo trenera.

Żyro nawet nie doszedł do1/5 jakiejkolwiek groźnej sytuacji...

emeste
14-04-2012, 19:35

Jak widze, że gra ten chvujowy Żyro - na siłę, to tłumacze sobie, że chcą go sprzedać po sezonie, ale w jego formie to szanse marne i przy okazji osłabianie drużyny

miky
14-04-2012, 19:37
Sędzia sobie jaja robi... drukuj... Arab powinien dostać drugie żółtko i wylecieć z boiska. Najpierw wpadł w Kuciaka a teraz dusił Ljubo. MMA normalnie.

EviLmonkey
14-04-2012, 19:41
Kto dał Żyro do wykonywania wrzutek na pole karne?

I jeszcze raz gorąco dziękuję zarządowi za pozbycie się Rybusa. Od początku rundy przeciwnicy nie mają problemu z faulowaniem naszych na 35-40 metrze. I tak wiadomo że będzie chujowa wrzutka.

glazek
14-04-2012, 19:42
Jezeli skonczy sie remisem, to po takiej grze naszych znowu zaczynam bac sie Ruchu...

Sosen
14-04-2012, 19:43
Żyro 4 wrzutka i 4 raz oddana pilka za darmo. Co do jego gry już chyba powiedziano wszystko dzisiaj. Ponownie zamiast odskoczyć na 5 punktów uj. A Widzew jest cienki jak bekon w angielskich sklepach.

e: brawo Wolski

_AS_
14-04-2012, 19:46
ależ oni są ***** słabi... żenująco słabi.

miky
14-04-2012, 19:47
http://www.youtube.com/watch?v=mCYuYfEYC8U

To jest najlepszy komentarz dla tego widowiska...

arczi
14-04-2012, 19:47

Bo był słaby?

Jasper121
14-04-2012, 19:49
Ale to jest wkurwiające jak co chwilę jakiś czerwony kładzie się na piaskownicy i płacze jak dziecko, a nam przepada kontra... Żółty też dzisiaj bardziej czerwony...

R.
14-04-2012, 19:50
No to mozna powiedziec, ze jest mistrzostwo... we frajerskim traceniu punktow...

Byl chociaz jeden celnu strzal w drugiej polowie? Zenada.

Tuzin
14-04-2012, 19:51
Kuciak to jest gość.

Scarface
Nie oddać ŻADNEGO celnego strzału w II połowie, to jest ***** WSTYD

Sosen
Bo był słaby?

Żyro nawet nie jest słaby. Jest prze prze prze słaby.

hummel
Dusan Kuciak - klasa sama w sobie. Nie wiem czy to oni są tak słabi czy ta murawa faktycznie jest nie do grania :]

_AS_
Bo był słaby?i dlatego wpuszcza jeszcze "lepszego"? Przeciez nie od dzis widac ze Żyro jest przechujowy.

ReAl
On był taki słaby, że aż z pięć razy lepszy od Żyro.

Jasper121
14-04-2012, 19:52
4 minuty doliczone, a czerwoni leżą 3minuty...

Ten garbaty nos niech się już zamknie bo się go słuchać nie da...

Remis, czyli miał być kolejny spokojny tydzień, a tu znowu wkurwiony jestem...

Żyro się po prostu nie nadaje... co wrzutka z wolnego to idealnie do bramkarza.

mort
14-04-2012, 19:53
Bo był słaby?

żartujesz chyba

przynajmniej biegał i walczył

Nazgul
14-04-2012, 19:53
I przez jednego gamonia dwa punkty pooooszły!

Xth
14-04-2012, 19:54
Zenujaca banda partaczy.

ZeMario
14-04-2012, 19:54
Novo jest wszędzie pełno, a Żyro nie dość że człapie po tym boisku to psuje większość podań.
Eh, znowu spieprzony wieczór.

Dzamal13
14-04-2012, 19:55
Frajersko stracone punkty.
Żyro i ten jego drybling:jejku:

SPQR
14-04-2012, 19:55
Ja pie*dole! Co za piach!

Na prawdę, jeśli zostaniemy nawet tymi mistrzami, to będzie to jeden z najbardziej wymęczonych tytułów w historii. :]

Mamy szczęście, że cała rywalizacja w lidze wygląda jak wyścig kulawego ze garbatym.

Loko
14-04-2012, 19:56
Cała druga połowa to istna tragedia, o murawie nic więcej nie powiem bo każdy widział co to było, w ogóle wstyd żeby na takim boisku rozgrywać mecze piłki nożnej.

Nasi jak zwykle po straconej bramce robią kupe pod siebie...

voytek
14-04-2012, 19:56
Skorża najsłabszy. Liga się kończy i nadal nic nie gramy.

Tuzin
14-04-2012, 19:57
Generalnie ten sezon, poza masakryczną słabością głównych przeciwników (Wisła, Lech), niczym nie różni się od poprzednich w których przejebywaliśmy mistrza. Znowu w **** potraconych punktów z jakimiś gównami.

beka
14-04-2012, 19:57
zmiana Novo->Żyro (o ile ten pierwszy nie doznał żadnego urazu) to jest nic innego jak przyznanie Legii czerwonej kartki na wniosek sztabu szkoleniowego, bo jak inaczej nazwać wpuszczenie na boisko paralityka, który nie potrafi zrobić NIC

i wstyd, że w tym meczu zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Legii był Kuciak...

brachu
14-04-2012, 19:58
:lol2: liga bedzie ciekawsza . Bieda jak w czapce rumuna na ulicy . Ta drużyna jak sie nie wzmocni na pozycji środkowego pomocnika to ***** osiągnie . Szkoda pisania bo co to zmieni . My sie wkurwiamy a Oni dostają za to kase :mf:

oczkovski
14-04-2012, 19:58
Ja nie wiem po co ten Żyro gra, gościu co chwila strata podania na oślep jakby w panice jakieś był już któryś mecz z rzędu nie pokazuje kompletnie NIC ! moim zdaniem Novo na tą chwile lepszy doświadczony i waleczny a te atuty za nim przemawiają. Kuciak wiadomo prze kot

daimler
14-04-2012, 19:59
Pierdolone kurwy, jebani nieudacznicy, pedały w dupę jebani.
**** im wszystkim do dupy, pierdolone kurwy, *********** z tego klubu pajace bo **** mnie strzela jak na was patrzę.
Temu kto wymyślił zmianę Żyro za Novo trzeba zorganizować nagrodę specjalną od jakiejś fundacji opiekującej się niepełnosprawnymi umysłowo. Won z tym Janasem niech wypierdala do tatusia.

Wszystkie te pedały powinny wracać do Warszawy rejsowym TLK stojąc w przejściu.

Wiem że to czytacie więc
**** WAM ZA TEN MECZ W DUPĘ PEDAŁY JEBANE!!

Jasper121
14-04-2012, 20:00
Ciekawe jest to, że Wolak słaba forma, to od razu ławka, Żyro gra piach od dawna, ale gra zawsze... No nic, w sobotę piłkarzole TYLKO ZWYCIĘSTWO, a potem PUCHAR JEST NASZ!

arczi
14-04-2012, 20:01
żartujesz chyba

przynajmniej biegał i walczył

i tracił prawie wszystkie piłki i źle dośrodkowywał

Owszem, Żyro nic nie wniósł, no ale uczciwie trzeba powiedzieć, że poza poprzeczką i bieganiem, Novo niczego wielkiego nie zrobił. Mnie bardziej zirytowała zmiana Kucharczyka, no ale może chłopak nie miał już siły, albo coś go bolało. Padli w drugiej połowie wszyscy. Raptem stanęli i tak sobie kopali bez składu całe 45 minut licząc że coś im wpadnie. W pierwszej połowie grali momentami po profesorsku i byłem spokojny o wynik. Stracili ważne punkty na własne życzenie. Novo jakby został w drugiej połowie niczego by nie zmienił.

brachu
**** im wszystkim do dupy, pierdolone kurwy, *********** z tego klubu pajace bo **** mnie strzela jak na was patrzę.
Temu kto wymyślił zmianę Żyro za Novo trzeba zorganizować nagrodę specjalną od jakiejś fundacji opiekującej się niepełnosprawnymi umysłowo. Won z tym Janasem niech wypierdala do tatusia.

Wiem że to czytacie więc
**** WAM ZA TEN MECZ W DUPĘ PEDAŁY JEBANE!! :lol2:

P.S Zyro i Wolski to ***** powinni Kiełbika na kolanach prosić ,aby po treningu z nimi zostawał i uczył wrzutek z wolnych.

mort
i tracił prawie wszystkie piłki i źle dośrodkowywał

dobrze dośrodkowywał!

raven
14-04-2012, 20:02

Wiem że to czytacie więc
Trafne podsumowanie, poza końcówką - na przyjemności trzeba zaslużyć...

wolsz17
14-04-2012, 20:03

Wiem że to czytacie więc

dzieki, ze wszystko za mnie napisales i nie musze sie rozipisywac. KUR.WAAAAAAAAA

oczkovski
14-04-2012, 20:03
Oni od dobrych paru lat nie mają kogoś z dobra wrzutką ze stałych fragmentów gry!

Domino23
14-04-2012, 20:04

Wiem że to czytacie więc

10000% racji

Gregor79
14-04-2012, 20:05
w koncówce bałem się o wynik tak te nasze małpy zaczeły grac,w 2 połowie w zasadzie nie stworzyli zagrożenia , chyba oszczedzali się na Seville

mermi
14-04-2012, 20:07

Wiem że to czytacie więc
:prawi::prawi::prawi:
Nic dodać, nic ująć.

junoumi
14-04-2012, 20:07
Podziękujmy niebiosom za Dusana bo bez niego to chyba dzisiaj bylibyśmy tam gdzie Wisła. Ręce opadają jak człowiek ogląda mecz. Póki jeszcze prowadzili to jakoś to wyglądało, stracili bramkę i wszystko poszło w pi*du.

Jak zobczyłem, że zdjęli Novo i wprowadzili drewnianego Żyro to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Oglądając grę Legii to mam wrażenie, że oni nie chcą tego mistrzostwa.

Moim zdaniem Żyro powinien sobie odpocząć w Młodej Ekstraklasie bo poziom Ekstraklasy to dla niego za dużo na teraz. Wolski bez formy to go posadzili, Radović bez formy a w najlepsze gra cały mecz. Coraz bardziej się przekonuję, że poprzednia runda to była runda jego życia, a teraz wrócił do swojej normalnej dyspozycji

Scarface
14-04-2012, 20:08
Edson wróć :modli:

SirKruszon
14-04-2012, 20:09
Wymiana koszulki po końcowym gwizdku przez Choto była naprawdę nie na miejscu :hyy: Szkoda straconych 2 pkt, jak widać pozycja lidera Legia nie służy, zamiast odskoczyć na kilka pkt i umocnić się w czubie tabel to dostosowują się do poziomu reszty drużyn walczących o mistrzostwo.

Gregor79
14-04-2012, 20:09
Ale Skorza wraca na ławke ;) z Lechem to będzie wzmocnienie

padre
14-04-2012, 20:10
Dalej jesteśmy zależni od siebie. Stąpają grajki po bardzo cienkiej linii...

Jeśli przegramy mistrza, to na 99% będzie to po meczu na Ł3...a wtedy nie chciałbym być w ich skórze (abstrahując od tego, że właśnie wygrywanie takich meczów jak dziś decyduje o mistrzostwie).Oby powyższy scenariusz nigdy nie miał miejsca...

Grają padakę, dziś poza pierwszymi 30 minutami, była kupa. Brak Żewłaka z tyłu aż nadto widoczny. Żyro...nawet nie komentuję, bo już wszystko o nim zostalo napisane. Vrdoljak tragedia. Astiz ...wiadomo, bramka jego. Choto...jak zwykle ostatnio - niepewnie.

Lech do nas przyjedzie też na takiej napinie, że cholera wie jak będzie. Tym bardziej, że my musimy wygrywać. Jedyna szansa, że zagrają z nami "otwartą" piłkę.

Huxley
14-04-2012, 20:10
No i jeszcze dwa remisy i po mistrzostwie.

Wystarczy jeden gibki murzyn i Ljuboja nie gra. Jestem w szoku jak przez tydzień z Wolskiego zrobił się anty Wolski i do tego Żyro, który walił takie cepy w pole karne, że aż człowieka kurwica brała....nasi piłkarzole absolutnie nie zasługują na mistrzostwo...widzieliście jakąś agresję, jeżdżenie na dupach w dzisiejszym meczu? Co wyrabiał Vrdoljak tym swoim truchcikiem jednostajnie wstecznym? Jedynie Novo, Ljuboja zapierdalali no i Kuciak, który gra w innej lidze niż reszta kopaczy....szkoda nerwów na tych matołów i paralityków.

bloniaq
14-04-2012, 20:11
Miałem tu wylać swoje wkurwienie, ale daimler napisał wszystko co ja chciałem. Więc powtórzę tylko: **** WAM W DUPE PEDAŁY! Dawno mnie tak żaden mecz nie wkurwił. Przekopywanie na pałę i te ***** "błędy" typu ***** Ljuboja na spalonym, albo karny ***** w powietrzu.

tomekk
14-04-2012, 20:12
Boisko jak w okręgówce(choć ostatnio nawet tam są płyty konkretne) , gra naszych grajków wyglądała tak jak by przyjechali odbębnić swoje i heja do domku-słabizna! Aha a ta czarna sędzina to na szachy niech idzie posędziować bo na tym meczu każde dotkniecie to faul-eh ta nasza piłka.:/

p.s ale i tak jestem pod wrażeniem tego,że po spince na Lige Europejską i zapieprzanie na tych meczach jesteśmy liderami naszej słabej ligii! Odkąd pamietam nasze drużyny grając w Pucharach walczą za 2 a jak przychodzi liga grają żenade!!

nict
14-04-2012, 20:13
Oni od dobrych paru lat nie mają kogoś z dobra wrzutką ze stałych fragmentów gry!

Otóż to, jak mnie to wkur*ia, to jest dramat ze stałymi fragmentami, albo w mur albo za blisko albo za daleko. Po co zmiana Żyro za Novo? Jak ten Żyro gra padakę od początku tej rundy. Wolski stracił forme, a szkoda. Ljuboja dziś też za dużo nie ugrał. Obrona w takiej formacji się sprawdziła moim zdaniem.
Ogromny plus dla Kuciaka :bravo:, pewny punkt drużyny!

Szkoda 2 punktów, bo moglibyśmy spokojniej podejść do meczu z Lechem, a tak trzeba patrzeć z niepokojem za siebie.

Zachowania kibiców Widzewa nie trzeba komentować.

junoumi
14-04-2012, 20:14
. Przekopywanie na pałę i te ***** "błędy" typu ***** Ljuboja na spalonym, albo karny ***** w powietrzu.

Wstyd przyznać ale to akurat sędzia miał prawo gwizdać i to zrobił. To raczej nie jego wina. Nie ma co opie*dalać sędziów bo to na własne życzenie straciliśmy 2 pkt i znów czuć oddech Ruchu na plecach

bloniaq
14-04-2012, 20:15
Rozumiem, że przepisy itd, ale nie zmienia to faktu że mnie to wkurwia, że tam mógłby być gol...

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o spuszczaniu się Kazia nad widzewiakami.

MBWB
14-04-2012, 20:16
Masakra. Jak wyszli to myślałem, że ich ładnie pocisną, ale po karnym uszło powietrze i grali bez energii. *uj trzeba trzymać kciuki za mecz z Lechem. Dobrze, że reszta ligi gra drewno. Kuciak respekt.

jajcarz
14-04-2012, 20:17
Wkurwia to, że oni tracą gola i nie wiedzą co się dzieje.
Po takim karnym to powinni się wkurwić i rozjechać ten Widzew a tutaj całe 1.5 groźnej sytuacji od tego momentu.

Gregor79
14-04-2012, 20:18
Legia naprawdę nie jest mocna ,może zdobędziemy mistrza jakims fuksem z taką grą ,to tylko pokazuje słabosc ligi. I znów zastanawiam się nad Skorżą za czy przeciw?

nst
14-04-2012, 20:19
Takimi meczam sie.... nie, nie napisze :cicho:

Je*** minimalisci... Ciekawe czy sie zepna w meczu z Kuchenkami bo jak nie to karny kazdy wie co... i kazdy wie w co.

nict
14-04-2012, 20:20
I znów zastanawiam się nad Skorżą za czy przeciw?

To w tej chwili nie ma znaczenia, do końca kilka meczy, które po trupach trzeba wygrać. Choć szczerze mówiąc Legia nie zasługuje na MP grając taką padakę, ale z drugiej strony kto zasługuje? :hmm:

michal1090
14-04-2012, 20:21
brak ******* słów

"Janas: Cieszymy się z tego punktu"

ja pierdole :leze::leze::leze:

junoumi
14-04-2012, 20:22
Dzisiaj nie było krótkofalówki i nie było zwycięstwa, na asystenta to może i on się nadaję do prowadzenia treningów ale poprowadzić samodzielnie mecz to już za wysokie progi. Gówno gramy a on drugiego napastnika wpuszcza 10 minut przed końcem :)

Dzamal13
14-04-2012, 20:23
Jedynie Novo, Ljuboja zapierdalali no i Kuciak, który gra w innej lidze niż reszta kopaczy.

No i trzeba dodać Kucharczyka który, co jeszcze kilka tygodni temu było nie do pomyślenia, stał się naszym najlepszym pomocnikiem. Aż czasem miło popatrzeć jak walczy. Niestety, on i Kuciak to jedyne pozytywy tego meczu.

junoumi
14-04-2012, 20:25
Jak dla mnie to Ljuboja dostosował się dzisiaj do poziomu reszty zawodników ceniujących. Pokryli go Bieniuk z Ukahem i nie pograł sobie. W ataku bezproduktywny, znów potwierdział jak dla mnie, że bardziej na ofensywnego pomocnika się nadaję niż na środkowego napastnika.

jarcyś
14-04-2012, 20:27
Z tymi pedałami to przesadzacie

Luke
14-04-2012, 20:30
Takiej padaki to oni nie grali nawet w tej marnej serii trzech remisów. Pierwsze pół godziny przyzwoite, ładny gol, a potem nagle wszystko się zesrało; w drugiej połowie tylko jedna akcja zagrażająca Widzewowi.:poddaje: Oby jutro Zabrze wciągnęło remis, to jakieś marne pocieszenie będzie, że status quo się utrzyma. Echh... szkoda śłow.

Bardzo boję się tego spotkania z Amicą. Przy takiej grze i zaangażowaniu nie będzie ciekawie. Poza tym Wolski się wykartkował na ten mecz.

Z.
14-04-2012, 20:35
Wyjazdowy bilans mamy 7-4-3. Nawet jak przegramy w Gdańsku mamy 7-4-4. Rewelacyjny bilans jak na ligę, w której każdy może wygrać z każdym. Dlatego punkt jest ok. Zwłaszcza, że zdobyty na kuriozalnej murawie, na której wszystko mogło się wydarzyć.

Oczywiście można narzekać na fatalnego Radovica, głupiego karnego, Ljuboję na którym wreszcie zemściło się, że nie wraca ze spalonego, Skorżę, który zdejmuje będącego w ewidentnym gazie Novo i wpuszcza przeciętnego Żyro, Wolskiego, który zdaje się jak Rybus skończył się na dwa najbliższe lata (MEGA rozczarowanie). Nie mniej jednak przez długi czas byliśmy co najmniej o klasę lepsi od Widzewa. Bramek z gry nie tracimy praktycznie wcale, bo mamy najlepszego bramkarza ligi od lat.

Jak Ruch przegra na Polonii (a czuję, że przegra) to nawet przy wygranej z Górnikiem (a czuję, że wygra) do mistrza potrzeba nam 3 wygranych w 4 meczach. Możemy raz wtopić. Z Jagą wygramy, bo ta drużyna umie grać tylko u siebie. Zostaje Korona, Lech i Lechia. Korona w ostatniej kolejce może olać sprawę już i nie mieć o co walczyć. Zostaje Lech i Lechia. Jeden trzeba wygrać, drugi można zlać.

I się wypełni.

Scarface
14-04-2012, 20:38
Nie ma usprawiedliwienia za niewygranie tego meczu, styl gry chujowy, zmiany chujowe, forma chujowa. Jak ty możesz pozytywy widzieć? :zapomnialem:

Z.
14-04-2012, 20:56
Tak, że śledzę dość dokładnie dzieje Legii od 1996 roku (plus mniej dokładnie poprzednie 3) i od tamtego czasu widziałem dwa mistrzostwa, żadnego dubletu. 16 lat!

A teraz jesteśmy liderem na 4 kolejki przed końcem, gramy 3 mecze u siebie, jesteśmy w finale Pucharu Polski. I mamy za sobą najlepsze puchary od 16 lat.

Jak mam nie widzieć pozytywów i przejmować się jakimś remisem na kartoflisku, który koniec końców uzbiera nam..... to co uzbiera:]

jarcyś
14-04-2012, 20:59
dzięki, Z. dokładnie to miałem na myśli pisząc, że przeginacie.

KRA
14-04-2012, 21:02
Proponowałbym przystopować z tymi pedałami, bo za 3 tygodnie niektórym może być głupio. Ja rozumiem wk.urwienie, które również mnie ogarnęło po tym meczu, ale póki co nic się nie dzieje. Ruch i Śląsk też jeszcze punkty potracą, bo nie od dziś wiadomo, że naszą ligę wygrywają drużyny, które nie tyle zdobywają najwięcej punktów co po prostu najmniej ich tracą. ;)

Zostały 4 mecze, 3 u siebie, tego po prostu nie da się spier.dolić, a jak się da to będzie można sobie pofolgować w epitetach.

Edit: A pozytywy po tym meczu są i to jak najbardziej. Jakich to pięknych czasów dożyliśmy, że sukcesem dla Widzewa jest strzelenie u siebie bramki Legii po raz pierwszy od 9 lat, że sukcesem jest ugranie wreszcie remisu (po poprzednich 5 porażkach), nie wspominając nawet, że na wygraną czekają już bodaj 12. :)

Paw(L)ak
14-04-2012, 21:06
Nawet gdy gramy przysłowiową ujnię to zdobywamy punkty: 1 czy 3, nieważne, ale inkasujemy - właśnie tak się zdobywa mistrza. Tak wiem, że to totalny minimalizm, ale zostały nam 4 mecze, w tym 3 u siebie - nasze grajki musiały by być totalnymi, skisłymi kutasinami by tego mistrza teraz spieprzyć.

Mistrzostwo MUSI być nasze. W innym wypadku się wkurw.ię, i pewnie nie tylko ja. Czytajcie to, piłkarze.

E: daimler, z tymi pedałami to się chyba zapędziłeś. Poczekaj do ostatniej kolejki na sądy.

Szawar
14-04-2012, 21:12

Wiem że to czytacie więc

Rozumiem, ze pisałes to pod wpływałem emocji. Ale wg mnie sa one zdecydowanie nie na miejscu. Raz, ze Legia to nie Barcelona, która wszystkich goli, dwa, ze te "pedały" jednak dały nam troche radości w tym sezonie, głównie poprzez dobra gre w europejskich pucharach. Powstrzymał bys sie z takim komentarzem, do konca sezonu ( jesli nie uda sie zdobyc mistrza).
Mamy dobry rozklad do konca sezonu i mimo tego remisu nie zmienia on nic w naszej sytuacji. Nie musimy sie patrzec na inne druzyny.

LioneL
14-04-2012, 21:16
a za niedługo osoby które wyzywają ich od pedałów będą ich fetować jak zdobędą mistrzostwo lub nawet dublet :lol2:

śmieszne i zarazem dziecinne to. Krytyka krytyką, ale umiar powinien być.

SzydeL
14-04-2012, 21:18
Tak, że śledzę dość dokładnie dzieje Legii od 1996 roku (plus mniej dokładnie poprzednie 3) i od tamtego czasu widziałem dwa mistrzostwa, żadnego dubletu. 16 lat!

A teraz jesteśmy liderem na 4 kolejki przed końcem, gramy 3 mecze u siebie, jesteśmy w finale Pucharu Polski. I mamy za sobą najlepsze puchary od 16 lat.

Jak mam nie widzieć pozytywów i przejmować się jakimś remisem na kartoflisku, który koniec końców uzbiera nam..... to co uzbiera:]

Dziwi mnie twój optymizm bracie, ale po dłuższym namyśleniu się w sumie dochodzę do wniosku, że masz rację.Co by nie mówić.Dzisiejsza gra napewno nie zachwycała.Nie było tego czegoś co było z Ruchem.Wtedy umieliśmy usiąść twardo na ich połowie presem, a dzisiaj to tak mizernie strasznie wyglądało.Tradycyjnie nie było stylu, a po strzelonej bramce zamiast jeszcze dobić Widzew to daliśmy im możliwość odpowiedzi.Już jak Kuciak wyjął strzał z główki po dośrodkowaniu z boku, to czułem, że się to źle skończy.I przeczułem.Szkoda, bo mogliśmy dzisiaj wygrać, a tak niepotrzebna strata punktów.Ale dlaczego się z tobą zgadzam? Kurde ludzie Śląsk dzisiaj zremisował, Korona wczoraj przegrała, Ruch też niekoniecznie może jutro wygrać w derbach.To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ta liga padnie w tym sezonie naszym łupem.Już od początku tej rundy żaden zespół nie umie wykorzystać naszego potknięcia i jak uzyskaliśmy tego lidera po którejś tam kolejce, tak zobaczycie, że nie oddamy go do końca sezonu. ;)

No i trzeba dodać Kucharczyka który, co jeszcze kilka tygodni temu było nie do pomyślenia, stał się naszym najlepszym pomocnikiem. Aż czasem miło popatrzeć jak walczy. Niestety, on i Kuciak to jedyne pozytywy tego meczu.

To fakt.Kucharczyk zaczął w końcu coś gra, biegać, walczyć.Kilka meczów temu nie dość, że nic nie grał to i nic nie strzelał.Od meczu z Ruchem dał pozytywny znak i dzisiaj potwierdził, że być może wraca na właściwe tory.I miejmy nadzieję, że ostatnie jego 2 bramki nie są ostatnimi w tym sezonie. :)
Co do Novo.Dzisiaj niestety zdawało mi się, że zagrał ze dwa razy gorzej niż w meczu z Arką, ale jest u niego coś za co można mu to wybaczyć.To ambicja...widać, że chłopak chce, ale nawet jak mu nie wychodzi to i tak zapie*dala do ostatnich sił.A to jedna z ważniejszych rzeczy.Każdemu może nie wyjść mecz, ale najważniejsze żeby zapieprzać wtedy wszystko można wybaczyć. ;)

Nazgul
14-04-2012, 21:18

Jak to niektórym niewiele do szczęścia potrzeba... ;)

Repatriant
14-04-2012, 21:27
Rzadko się wypowiadam w tematach piłkarskich na Waszym forum ale dziś pozwolę sobie na ten jeden wpis. Otóż - mam nadzieję że Wasi piłkarze w tych ostatnich kolejkach zepną się jakoś w sobie i sięgną po Mistrza Polski i tym samym nie dadzą satysfakcji tym kurva skórokopo-opierdalaczom nąszących koszulki mojego klubu. Piszę to będąc przy dobrym zdrowiu i gwarantuję że jestem trzeźwy.

Pozdrawiam

Marecky
14-04-2012, 21:29

Wiem że to czytacie więc

ciekawe co napiszesz jak wygrają mecze z Lechem i Jaga.. a później zdobędą Mistrza.
Na meczu z Widzewem liga się nie kończy. Dobrze że tego nie przeje**li

Lillo
14-04-2012, 21:40
Kuciak przynajmniej kontuzje temu żydowi zrobił.

Szawar
14-04-2012, 21:43

A co w tym fajnego ?

wolsz17
14-04-2012, 21:43
ciekawe co napiszesz jak wygrają mecze z Lechem i Jaga.. a później zdobędą Mistrza.
Na meczu z Widzewem liga się nie kończy. Dobrze że tego nie przeje**li

to jest pierwsza reakcja, też się pod tym podpisałem i w maju możemy mówić co innego. Liczę, że za tydzień nadal będzie 3 nad Śląskiem, 4 nad Ruchem i jeszcze więcej nad innymi. Oby... I będzie dobrze.

Bootleg
14-04-2012, 21:50
Zagadką tego meczu pozostanie dla mnie zmiana Novo. Jemu naprawdę chciało się biegać, walczyć i grać w piłkę... Posadzenie go na ławkę po 45 minutach to jakiś sabotaż. Mam nadzieję, że zostanie u nas na przyszły sezon.

Z.
14-04-2012, 21:55
W tym aspekcie ja mam od kilku dni rozkminkę - od kiedy Bednarz udzielił ciekawego wywiadu PS. Stwierdził mianowicie, że był czas gdy doradzał Walterowi w kwestiach Legii. Niestety nie umieścił tego w żaden sposób w czasie. Biorąc pod uwagę stosunki Bednarza ze Skorżą zastanawiam się czy przypadkiem Novo i Blanco (zwłaszcza Blanco) nie są efektem tego doradztwa.

I wtedy by się zgadzało.

voytek
14-04-2012, 21:55
Bramek z gry nie tracimy praktycznie wcale, bo mamy najlepszego bramkarza ligi od lat.

I to jest klucz. Gramy podobnie jak w ub. sezonie, tylko zamiast Antolovica mamy Kuciaka. Skorża niewiele zmienił. Mistrza i tak wygramy, puchar zapewne też ale Legii gra słabo, bez pomysłu, ciułamy punkty i przy marności tej ligi to wystarczy plus szczęśliwe "losowania" PP.

edit: daimler, dokładnie to był Widzew. Niezależnie od tabeli.

gem
14-04-2012, 21:56
Legia nie wygrała ponad połowy spotkań w tej rundzie (nie mówiąc o całym sezonie), chyba nie myśleliście, że nagle zdarzy się seria 5 wygranych meczów :lol2: Na szczęście inne drużyny również cieniują i tak będziemy wieźli 1 pkt przewagi do ostatniej kolejki.
Zmiana Novo kompletnie niezrozumiała, zszedł drugi najlepszy zawodnik pierwszej połowy, a wszedł najgorszy w meczu.

daimler
14-04-2012, 22:00
Rozumiem, ze pisałes to pod wpływałem emocji. Ale wg mnie sa one zdecydowanie nie na miejscu. Raz, ze Legia to nie Barcelona, która wszystkich goli, dwa, ze te "pedały" jednak dały nam troche radości w tym sezonie, głównie poprzez dobra gre w europejskich pucharach. Powstrzymał bys sie z takim komentarzem, do konca sezonu ( jesli nie uda sie zdobyc mistrza).

ciekawe co napiszesz jak wygrają mecze z Lechem i Jaga

**** mnie to obchodzi. to był mecz z Widzewem. Jeśli tego nie rozumiecie - żałujcie. Ja jestem widocznie z innej epoki. Wy emocjonujcie się dalej pasjonującą walką o "miszcza" :roll:

kowallu
14-04-2012, 22:04
**** mnie to obchodzi. to był mecz z Widzewem. Jeśli tego nie rozumiecie - żałujcie. Ja jestem widocznie z innej epoki. Wy emocjonujcie się dalej pasjonującą walką o "miszcza" :roll:

Kibice sukcesu ???
Czy wogóle ktoś jeszcze pamięta czas jak powstawała flaga LTM ??
Nie sposób się z Tobą w tej kwestii zgodzić.

Przemek_
14-04-2012, 22:04
Fail, Ben to muzułmanin :) I nie będę przypominał, w barwach jakiego klubu grał w ubiegłej rundzie żyd. Widzew to klub ROBOTNICZY, a robotnikami w Łodzi to akurat Polacy byli, co innego z drugiej strony miasta(założyciel spoczywa na cmentarzu żydowskim w Łodzi). No i życzenie piłkarzowi kontuzji...:hyy:

Szawar
14-04-2012, 22:10
Ja jestem widocznie z innej epoki.

Widocznie tak.

Paw(L)ak
14-04-2012, 22:15
Ja rozumiem. I wiem, że remis z Widzewem to minimalizm, ale powiedz: będziesz o tym pamiętał przy ewentualnym mistrzostwie? Wątpię... Więc poczekajmy: jeśli grajki przepie.rdolą to mistrzostwo, będę ich wyklinał ile wlezie razem z tobą, daimler - dlatego mówię: poczekajmy do końca rundy.

wrc
14-04-2012, 22:16
Pokrzyczmy więc, że nic się nie stało.
Najwyżej się zdziwimy w maju :lol:

Daimos 100% racji.

LioneL
14-04-2012, 22:19
ze skrajności w skrajność. Nikt tu nie mówi, żeby nie krytykować, ale pewien umiar by się przydał.

w razie mistrzostwa wrc będziesz fetował tych pedałów. Nie będzie ci głupio fetować PEDAŁÓW?

Tuzin
14-04-2012, 22:22

Jak już to arabusowi.

Ciekawe czy stado skamplejących cieciów wymędzi zawieszenie dla Kuciaka.

padre
14-04-2012, 22:40
Jak już to arabusowi.

Ciekawe czy stado skamplejących cieciów wymędzi zawieszenie dla Kuciaka.

Nie ma szans raczej...i dobrze:lol2:

Sytuacja na styku, wybił najpierw piłkę.

Niech mu udowodnią, że chciał go zniszczyć. Bez przesady.

Sędzia podjął decyzję, może się pomylił, może nie. I tyle. Na szczęście.

Cynamonka
14-04-2012, 22:42
Jakby druga połowa wyglądała jak pierwsza (pomijając czas od karnego) to mecz był do wygrania, ale to gdybanie.
Chciałam napisać o Kuciaku. Same statystyki straconych goli świadczą o jakości i wielkiej pomocy jaką wniósł do drużyny. W dużej mierze jemu zawdzięczamy obecną pozycję. Głównie jednak chciałam się odnieść do jego waleczności w ostatnim meczu w Ruchem i dzisiejszym z Widzewem. Wychodzi zawsze wcześniej, walczy jak oszalały i jest najbardziej poturbowanym zawodnikiem przez piłkarzy przeciwnej drużyny. Najcenniejszy w całym sezonie - moja subiektywna ocena.

Don
14-04-2012, 22:46
W to aż nie chce się wierzyć, sędzia sprzedawczyk a nasi zagrali padake...

Lukasz-001
14-04-2012, 22:50
W to aż nie chce się wierzyć, sędzia sprzedawczyk a nasi zagrali padake...

taa, sędzie ujj, jak masz pisać takie mądre rzeczy to lepiej nic nie pisz.
Chyba większość z nas którzy trochę już poznali naszej kopanej ligi wiedzą jak się skończy ten mecz.

Tuzin
14-04-2012, 22:57
Nie ma szans raczej...i dobrze:lol2:

Sytuacja na styku, wybił najpierw piłkę.

Niech mu udowodnią, że chciał go zniszczyć. Bez przesady.

Sędzia podjął decyzję, może się pomylił, może nie. I tyle. Na szczęście.

Już były takie sytuacje że zawieszano piłkarza po meczu, tak jakby dostał czerwoną na boisku. Ale to były chyba takie akcje bez piłki, że sędzia w ogóle tego nie widział (i nie miał prawa ocenić sytuacji w trakcie meczu).
http://www.wislaportal.pl/14189,Boguski_zawieszony_Nie_zagra_z_Legia_%28vide o%29.html

hatchet
14-04-2012, 22:58

M. Koniarek, R. Czerwiec i ... latające telewizory.
Nienawiść do końca życia i o jeden dzień dłużej. :lw:

Tylko tak się czasem zastanawiam, skoro nasza młodzież nie czuje już "klimatu" meczów z Widzewem. To co dopiero ta zbieranina wyżelowanych gwiazdeczek?

Powinni gryźć piach i zapierdalać żeby po meczu paść. A jak było każdy widział.
Szkoda, mecz ze śmiertelny wrogiem + walka o majstra, a drugie 45 minut, to jakaś kpina w wykonaniu naszym piłkarzyków.

Ciułajmy punkty dalej.

e(L)egion
14-04-2012, 23:04
Wiele tu zostało napisane. Z jednymi się zgadzam z innymi nie. Nieważne.

Dzisiejszy meczy to była praktycznie kopia meczu z Bielska Białej i meczów z Krakowa, z Bełchatowem czy z Ruchem. Niestety ale gramy ciągle tę samą padakę, a nasze liderowanie to zasługa tego że reszta jest jeszcze bardziej żałosna. Dzisiejszy mecz był dramatyczny. Już abstrahując od boiska, ale nie dało się tego na spokojnie oglądać. Ciągle wierzę że te mistrzostwo zdobędziemy, ale gdybym się tak spojrzeć z boku, to będziemy naprawdę mistrzem " z dupy". Tak grająca Legia to dla mnie raczej powód do kurwowania, a nie podziwiania. Nie zmienia to jednak faktu, że chcę tego mistrzostwa jak nigdy wcześniej.

PS. Użytkowniku zizou czy dalej uważasz, że jako zespół gramy coraz lepiej?

daimler
14-04-2012, 23:11
Ja rozumiem. I wiem, że remis z Widzewem to minimalizm, ale powiedz: będziesz o tym pamiętał przy ewentualnym mistrzostwie? Wątpię...
dalej nie rozumiesz. remis z Widzewem to nie minimalizm. Za remis z Widzewem to kiedyś dostawali taką porcję kurew i gwizdów, że spierdalali do szatni nie mając odwagi podnieść wzroku. Dziś pewnie przybiłbyś z nimi piąteczkę, bo przecież remis nie jest zły, a murawa była nierówna... Idź, weź autograf od swojego idola, przyszłego miszcza Polski przecież! Może nawet obalicie Desperadosika w Platynie?

Tylko tak się czasem zastanawiam, skoro nasza młodzież nie czuje już "klimatu" meczów z Widzewem. To co dopiero ta zbieranina wyżelowanych gwiazdeczek?

otóż to. ale przecież walczymy o miszcza! :roll:

LioneL
14-04-2012, 23:25
gdybyśmy nie walczyli o miszcza to też byś się dojebał do nich, że są słabi skoro nie mają na niego szans.

wychodzi na to, że jesteś kibicem bardziej antywidzewa niż Legii. No bo skoro ważniejszy jeden mecz od mistrzostwo no to sorry.

mając do wyboru
wygrana z Widzewem i 2 miejsce w lidze
remis z Widzewem i mistrzostwo

no to wybieram to drugie, bo jestem kibicem przede wszystkim Legii i chcę iść na starówkę po ostatniej ligowej kolejce.

Paw(L)ak
14-04-2012, 23:31
dalej nie rozumiesz. remis z Widzewem to nie minimalizm. Za remis z Widzewem to kiedyś dostawali taką porcję kurew i gwizdów, że spierdalali do szatni nie mając odwagi podnieć wzroku.

Napisałem gdzieś że cieszy mnie ten remis? NIE, więc weź na wstrzymanie daimler, nie nad interpretuj. Ten punkt w Łodzi może nam dać mistrzostwo, jeśli nie: to będę ich KUR*IŁ na każdym kroku, możesz być spokojny.

I NIE: nie mam w tej drużynie idoli. Za stary na takowych jestem. W ogóle, po ki uj, takie insynuacje?

padre
14-04-2012, 23:32
Już były takie sytuacje że zawieszano piłkarza po meczu, tak jakby dostał czerwoną na boisku. Ale to były chyba takie akcje bez piłki, że sędzia w ogóle tego nie widział (i nie miał prawa ocenić sytuacji w trakcie meczu).
http://www.wislaportal.pl/14189,Boguski_zawieszony_Nie_zagra_z_Legia_%28vide o%29.html

Dokładnie tak. Sytuacja gdy sędzia odgwizdał faul i nie dał kartki (tzn. że podjął określoną decyzję) nie może równać się sytuacji w której sędzia określonego zdarzenia w ogóle nie widział. :)

W każdym razie zobaczymy czy ktoś będzie ujadał w tym temacie, ale jak dla mnie to na szczęście marne szanse.

wrc
14-04-2012, 23:37
wychodzi na to, że jesteś kibicem bardziej antywidzewa niż Legii. No bo skoro ważniejszy jeden mecz od mistrzostwo no to sorry.

mając do wyboru
wygrana z Widzewem i 2 miejsce w lidze
remis z Widzewem i mistrzostwo

Czy Ty się człowieku dobrze czujesz?

me(L)u
14-04-2012, 23:52
P wiem, że remis z Widzewem to minimalizm, ale powiedz: będziesz o tym pamiętał przy ewentualnym mistrzostwie? Wątpię...

Ja będę. Będę pamiętał to, że nie wygrali wiosną z zesraną Polonią, ani z ujową Wisłą, ani ze słabym Widzewem. Został jeszcze Lech...

TZD
15-04-2012, 00:01
Tylko, że Lech zaczął ostatnio coś kopać... a pomyśleć, że mistrza można by prawie zaklepać wygrywając te 3-4 *ujowe mecze...

Z.
15-04-2012, 00:04
Za remis z Widzewem to kiedyś dostawali taką porcję kurew i gwizdów, że spierdalali do szatni nie mając odwagi podnieść wzroku.

Istnieje chociaż jedna Legia, która tego uniknęła?

Urbana?

Jaco
15-04-2012, 00:05
Istnieje chociaż jedna Legia, która tego uniknęła?

Urbana?

Vejvody. :]

Z.
15-04-2012, 00:15
No, ale od czasów gdy mecze z Widzewem to są mecze z Widzewem, a nie mecze z ROWem Rybnik. Za Vejvody ani mecze z Widzewem, ani mecze z Lechem nie były MECZAMI. Vejvoda prowadził Legię z Widzewem raz, gdy Widzew różnił się od Niecieczy tym, że był z Łodzi, a nie Niecieczy. No i kolorem koszulek.

midzi
15-04-2012, 00:19
Kogoś to jeszcze dziwi? Mnie już nic nie zdziwi do końca tego sezonu patrząc na tych piłkarzyków i mega trenera. Nie ma takiej możliwości.

Jaco
15-04-2012, 00:22
No, ale od czasów gdy mecze z Widzewem to są mecze z Widzewem, a nie mecze z ROWem Rybnik. Za Vejvody ani mecze z Widzewem, ani mecze z Lechem nie były MECZAMI. Vejvoda prowadził Legię z Widzewem raz, gdy Widzew różnił się od Niecieczy tym, że był z Łodzi, a nie Niecieczy. No i kolorem koszulek.

Wtedy były mecze z Górnikiem Zabrze i ŁKS-em. Taka ciekawostka dla niektórych. :cicho:

Mogę się mylić, bo skleroza przecież. Jeśli ktoś ma odmienne zdanie, niech sprostuje. :]

Z.
15-04-2012, 00:32
+ Ruch Chorzów. I to chyba tyle.

Powiem Ci matko, powiem Ci ojcze,
że hanysy to są folksdojcze :cicho:

Co to za morda i syf na twarzy?
....... Adam Wraży

Albo jakoś tak :D

Jaco
15-04-2012, 00:42
+ Ruch Chorzów. I to chyba tyle.

Powiem Ci matko, powiem Ci ojcze,
że hanysy to są folksdojcze :cicho:

Co to za morda i syf na twarzy?
....... Adam Wraży

Albo jakoś tak :D
Powiedz matko, powiedz ojcze, czy hanysy to folksdojcze.
Tak to prawda drogi synu - trzeba tępić skurwysynów. :cicho:

Morda hycla, syf na twarzy - poznajemy to Jan Wraży

I dla rówieśników:

Kurze jaja!!!!

:imprezowicz:

Z.
15-04-2012, 00:51
Wiedziałem, że coś przekręciłem. A z opowieści o późniejszych czasach to jeszcze jakiś piłkarz Widzewa, który miał nazwisko Marchewa/Marchewka i je zmienił, przez co miał jechane jeszcze ponad to. :lol3:

No i nokaut dokonany przez Nowaka z Wisłą. Wiele bym oddał za materiał filmowy. Rzecz chyba nie do ogarnięcia niestety, pozostaje wiele relacji.

Jaco
15-04-2012, 00:56
A z opowieści o późniejszych czasach to jeszcze jakiś piłkarz Widzewa, który miał nazwisko Marchewa/Marchewka i je zmienił, przez co miał jechane jeszcze ponad to. :lol3:

Jan Marchewka = Jan Jeżewski. :cicho:

beka
15-04-2012, 03:52
Poza tym Wolski się wykartkował na ten mecz.

patrząc na formę Wolskiego w ostatnim czasie akurat jego wykartkowania nie odbierałbym jako specjalne osłabienie

co do ewentualnego mistrza - na koniec zeszłego sezonu była szydera z Wisły, że tak beznadziejnego mistrza nie było od lat. Do wszystkich jarających się naszym liderowaniem - jakoś lepsi od nich zbytnio nie jesteśmy. I tak, z MP cieszyć się będę, ale będę też pamiętać o ich miernej grze i męczeniu buły, przegranych/zremisowanych derby czy dzisiejszym meczu.

Dzisiejszy mecz potwierdził to co zaobserwowałem w kilku ostatnich, mianowicie po sezonie Novo powinien zostać, natomiast Blanco wylecieć z hukiem (czy on w ogóle dotknął piłki chociaż raz przez te kilkanaście minut?)

casual
15-04-2012, 03:55
No ale prawda taka, że biorąc pod uwagę to jak tragicznie zagrał Legia, remis jest sukcesem. Brzmi to jak brzmi, plus wszyscy wiem jak ostatnio grywał Widzew, no ale po tym co nasi pokazali w Łodzi wypada stwierdzić, że cudem wywiezli jakiekolwiek punkty.

Kapitalny mecz Kuciaka.

gizo
15-04-2012, 09:15
Ostatnie 5 spotkań to 4 remisy i jedno zwycięstwo z Ruchem.
Strzeliliśmy 4 gole - Kucharczyk 2, po jednej Wolski i Ljuboja. Nie wygląda to imponująco.
Aż strach pomyśleć jak wyglądałby bilans gdyby nie Kuciak.
Zostało 5 spotkań do końca i jeśli nic się nie zmieni (7 pkt w 5 meczach) - może to nie wystarczyć.
Wpuszczenie Żyro za Novo zupełnie dla mnie niezrozumiałe.

Loko
15-04-2012, 09:16
(czy on w ogóle dotknął piłki chociaż raz przez te kilkanaście minut?)

Właśnie też się zastanawiałem nad tym, może ktoś odpowie kto się lepiej temu przyglądał bo ja na to patrzeć nie mogłem.

A jeszcze co do tej bramki Rado ze spalonego to czy w ogóle był spalony czy pozycja spalona Ljuboji bo też pewny nie jestem?

Edit: Dzamal13, dzięki

Dzamal13
15-04-2012, 09:26
A jeszcze co do tej bramki Rado ze spalonego to czy w ogóle był spalony czy pozycja spalona Ljuboji bo też pewny nie jestem?

Ljuboja był na spalonym kiedy Rado strzelał i później przepuścił piłkę między nogami, czym "absorbował" uwagę bramkarza. Przynajmniej według komentatorów C+

d.a.r.o.
15-04-2012, 09:35
a mnie juz wk..wia nowomowa, którą słyszę gdy Legia gra padakę. Otóż im wieksza ch..nia na boisku tym częściej słyszę na konferencji prasowej że to był mecz walki. Nie mylmy kopaniny z walką.
Prawda jest taka, że tym sezonie włączając w to PP tylko jeden mecz został rozegrany jak na drużynę grającą o mistrza przystało, czyli ze Śląskiem. Reszta nawet tych zakończonych sukcesem mogło zakończyć się kompletnie inaczej i nie było by to zaskoczenie patrząc na grę. Zostały 4 mecze do końca i jak dla mnie możemy zdobyć i komplet punktów jak i zero. Jednym słowem czekają nas 4 mecze"walki".

daimler
15-04-2012, 10:39
Kibic antywidzewa.
*****, co za czasy...

siekan
15-04-2012, 10:45
Zasrana banda c.h.uja

Lillo
15-04-2012, 10:47
Za Żyro to już lepiej jak by Kiełbowicz zagrał.

BlackAdder
15-04-2012, 11:06
Szczerze mówiąc, dopiero teraz wychodzę z szoku... Przypadkiem widziałem RTS w meczu z Ruchem i łodzianie byli tragicznie słabi. Byłem pewien, że wciągniemy ich nosem. Wczoraj łodzianie zagrali niewiele lepiej, a my nie tylko nie potrafiliśmy z nimi wygrać, ale na dodatek gdyby nie Kuciak to byśmy przegrali.
Generalnie nasza gra w tym sezonie przypomina jazdę kolejką górską - obyśmy 6 maja... szczytowali :lol:

crolick
15-04-2012, 11:19
Wtedy były mecze z Górnikiem Zabrze i ŁKS-em. Taka ciekawostka dla niektórych. :cicho:Chyba jeszcze Polonia Bytom?
A mecze z Gwardią?
I co z tym ŁKS - on chyba za czasów Vejvody cieniował (nawet bodajże II liga)? To z Łodzią były animozje juz w latach 70-tych?

Jaco
15-04-2012, 11:25
I co z tym ŁKS - on chyba za czasów Vejvody cieniował (nawet bodajże II liga)? To z Łodzią były animozje juz w latach 70-tych?
Największa kosa. :]