PDA

Zobacz pełną wersję : Typer I ligi - kolejka 25.(13-14.04)



Szejdi
08-04-2012, 10:06
http://i41.tinypic.com/1ywaoz.png

BARDZO WAŻNE - PRZED TYPAMI MUSI BYĆ PODANY LP. KTÓRY BIERZECIE Z TABELI PO POPRZEDNIEJ KOLEJCE, TAK JAK NA PRZYKŁADZIE.

WYNIKI I TABELA TYPERA (http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=993880&postcount=77)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.13
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz


Zasady Typerka:

Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze.
Nie można typować spotkań, które już się zaczęły.
W TRAKCIE SEZONU NIE MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO GRY!

Pozdrawiam,
Shady

(L)ookasch
08-04-2012, 10:30
LP.21
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-2
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 0-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

Majkisek
08-04-2012, 19:45
LP.24
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-0
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 0-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-1
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-0
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-1

Angela
08-04-2012, 21:41
LP.31
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 0-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 0-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 0-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-0

Rulkoś
08-04-2012, 21:49
LP.19
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-0
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 0-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-3
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 3-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 0-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-0

Szejdi
08-04-2012, 22:33
LP.13
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-0
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-2
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-3
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-1

glazek
09-04-2012, 02:27
LP.14
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 0-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-2
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

Zobaczymy jak idzie po pijaku :P

Yanks
09-04-2012, 08:23
LP.39
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 3-1
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 2-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 3-0

elmoro87
09-04-2012, 09:20
LP.7
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 3-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

Mu(L)timaster
09-04-2012, 09:22
LP.22
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-2
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 1-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-0
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-0

Jedyny
09-04-2012, 09:39
LP.23
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 1-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-0

Luke
09-04-2012, 18:51
LP.33
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-2
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-2
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 0-0
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

gonzo(L)
09-04-2012, 19:06
LP.30
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-2
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

casual
09-04-2012, 20:16
LP.34
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-0
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-2
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 3-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-2
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 3-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 2-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 4-1

cisza954
10-04-2012, 09:12
LP.10
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 0-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

voytek
10-04-2012, 09:19
LP.3
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 3-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 3-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-0

Aryam
10-04-2012, 09:39
LP.9
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-0

Benek
10-04-2012, 12:17
LP.28
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 0-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-1
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 3-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-3
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 3-0

Danoo
10-04-2012, 12:30
LP.35
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-0
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-2
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

Hubalczyk
11-04-2012, 06:55
LP.12
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-0
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 0-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-0
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 0-0

Krawczol
11-04-2012, 11:43
LP.15
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 0-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-0

Alek
11-04-2012, 12:05
LP.5
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-2
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

gonzo(L)
11-04-2012, 14:19
LP.30
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-0
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

Szawar
12-04-2012, 07:16
LP.19
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 3-0

MałaMi
12-04-2012, 07:21
LP.38

13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-2
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

Ytong
12-04-2012, 08:12
LP.37

13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 3-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 3-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 3-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 2-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 4-0

Adin
12-04-2012, 08:45
LP.27

13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 0-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

LOL3K
12-04-2012, 12:37
LP.11
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 0-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 3-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 1-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 4-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-0
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

Orzelek
12-04-2012, 13:07
LP.19
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-0
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 0-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 0-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-0

SirKruszon
12-04-2012, 16:19
LP.2
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 3-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-1
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 3-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-0
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-0

K.
12-04-2012, 19:58
LP.8

13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-0
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 3-0

maatek
12-04-2012, 21:07
LP.1
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 1-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 3-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 2-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-1

ŁUKASZ.
12-04-2012, 21:48
LP.16
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 3-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-1
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-1

Tom Kruz
13-04-2012, 12:44
LP.25

13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 3-1
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-3
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-1

raafaL
13-04-2012, 12:55
LP.17
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 2-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 3-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 2-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-1

Kujawiak
13-04-2012, 13:24
LP.36
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 3-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0[/QUOTE]

rey
13-04-2012, 13:32
LP.6
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 1-0
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-0
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 2-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

księciuniu
13-04-2012, 16:09
LP.4
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 3-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 0-0
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 3-1
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1-1
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 2-2
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 3-1

Kijek
13-04-2012, 18:03
LP.26
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2-1
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-0
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 1-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 1-0
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 1-1
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 0-0
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1-0

siekan
14-04-2012, 08:05
LP.29
13.04.2012 19:00 Piast Gliwice - Termalica Nieciecza
14.04.2012 16:00 Ruch Radzionków - Polonia Bytom 1-1
14.04.2012 16:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2-1
14.04.2012 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
14.04.2012 17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 2-1
14.04.2012 18:00 Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice 2-0
14.04.2012 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2-0
14.04.2012 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1-1
14.04.2012 19:00 Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 2-1