PDA

Zobacz pełną wersję : 1.05.2012 Manifestacja antylewacka i antysystemowa w Warszawie.

aaaaaa
05-04-2012, 18:14
http://i40.tinypic.com/2j514yu.jpg

1 maja 2012 będzie dla nacjonalistów inny niż poprzednie, bo nie będziemy tym razem robić jakichś kontr przeciwko grupie czerwonych dziadków, którzy cały czas pamiętają piękne dla nich czasy PRLu... Po pierwsze – mamy swoje hasła, a po drugie – na ulice wyjdą również nasi młodsi przeciwnicy światopoglądowi… W 2012 roku prócz dziadków- niedobitków wychodzi na ulice Ruch Poparcia Palikota, a wraz z nim jego „postępowy” elektorat… Nie muszę chyba dodawać, że uprawiają oni politykę z antypatriotycznymi hasłami na ustach, a kraj jaki proponują ma być rajem dla zboków… Może też wyłoni się jakaś inna lewica? Kto wie… My wychodzimy na swoją trasę z hasłem „Młodzież potrzebuje alternatywy”. Chcemy pokazać, że nie wszyscy młodzi zgadzają się z takim „postępem” jaki proponują nam politycy typu Palikot. Tak więc manifestacja jest antylewacka i antysystemowa.
Organizatorem akcji są warszawscy Autonomiczni Nacjonaliści. Jak pisze portal autonom.pl:

„ To właśnie w tym dniu, przed ośmioma laty, Polska utraciła resztki suwerenności wstępując do Unii Europejskiej. To również w tym dniu, dokładnie przed rokiem, rynki pracy m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii czy Francji otworzyły się na zarobkowych emigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej, wytwarzając sytuację masowej imigracji pracowników o niższych wymaganiach płacowych, powodując tym samym obniżenie się pensji rodzimych pracobiorców. Wśród zarobkowych emigrantów, którzy od 1 maja 2011 roku zalewają zachodnie rynki pracy, niechlubne pierwsze miejsce pod względem liczby zagranicznych wyjazdów momentalnie objęli Polacy”.

http://www.autonom.pl/index.php/news/kraj/1636-warszawa-nacjonalistyczny-1-maja-zaproszenie

Wg rządzących mamy chyba być dumni, że możemy sobie wyjechać dorobić na Wyspy Brytyjskie… Tymczasem chcielibyśmy poprawy sytuacji w naszej Ojczyźnie!
Spotykamy się 1 maja w Warszawie, na Placu Na Rozdrożu (pomnik R. Dmowskiego) o godzinie 14:00. Mile widziane są flagi Polski, a także proporce ze stricte nacjonalistycznymi symbolami (czarne flagi, krzyż celtycki, falanga, szczerbiec). Przyjezdni z innych miast, a także posiadacze banerów proszeni są o rozkładanie ich po bokach, wzdłuż kolumny demonstrantów.

Pierdolisz system? Wyjdź z nami na ulice Warszawy! GNLS!

KBK
05-04-2012, 18:58
Czemu akurat 1 maja? Chodzi o akcentowanie akcesji do UE?
Tradycyjnie ta data nie kojarzy się najlepiej...

Zialu
05-04-2012, 19:02
Marsz lewaków jest tego dnia (miler&palikot).

Marek1987
05-04-2012, 19:04
Czemu akurat 1 maja? Chodzi o akcentowanie akcesji do UE?
Tradycyjnie ta data nie kojarzy się najlepiej...

Bardziej pewnie chodzi o święto pracy. W tym roku czerwone s*****yny zamierzają powrócić do prlowskiej tradycji i promować tym samym czerwone, ideologiczne lewactwo. O ile w ubiegłych latach miało to marginalny charakter o tyle w tym roku tak jak pisze Łukasz pójdą ramię w ramię z palikociarnią.

Pan Artysta
05-04-2012, 19:05
powiem tak:

marsz jako anty marsz tylko zrobi im reklamę
olać i nikt by nie zauważył
a tak znów - oszołomy, faszole i katole

ps:
jak ktoś chce moze pobiegac za lewusami ale Marsz w tym tylko przeszkadza a nie pomaga

KBK
05-04-2012, 19:12
Czyli mam rozumieć, że jest to głównie marsz "anty", wymierzony w lewice? Oczywiście założenia szczytne, ale czy oficjalny pochód właśnie bardziej nie przeszkadza w takich atrakcjach?
Poza tym w opisie akcent położony jest bardziej na swoje własne postulaty.

A zwykli ludzie kojarzący ten dzień z przymusowymi obecnościami za komuny pewnie wrzucą wszystkich do jednego wora z napisem "ekstremiści"

aaaaaa
05-04-2012, 20:44
I tak "bieganie za lewusami" jest w takich dniach w centrum mocno ograniczone... Chodzi o przeprowadzenie akcji pod antylewackimi haslami (a takze zaznaczenie watku emigracyjnego w sprawie pracy w dzisiejszej Europie) i też (w związku z tym) o integrację ekstremistów :oczko:

arczi
05-04-2012, 21:25
Inicjatywa rzecz jasna chwalebna i godna nagłośnienia, ale osobiście odnoszę wrażenie, że ostatnio mocno nadużywa się w naszym środowisku zjawiska demonstracji i przemarszów. Za dużo tego. Ludzi niestety ciężko jest wyciągnąć z domów na ulice, ale lepiej niech już wyjdą raz, niż pięć razy pozostaną w domu. Skończy się na stu-dwustu osobach "tych co zawsze". Jeśli o to chodzi to ok.

Viclav
05-04-2012, 21:37
To nie jest żaden marsz anty, tylko pro. Święto Pracy przez lata było zagarnięte przez komuchów i wreszcie nadszedł czas to zmienić. Ludzie Pracy nie są skazani na lewicę i trzeba to zademonstrować. Wreszcie nacjonaliści wychodzą do ludzi, zamiast tylko rocznic. Inicjatywa słuszna w 100% :)

Alek
05-04-2012, 21:57
Palikot z Millerem wspólnego przemarszu raczej robić nie będą , bo o coś tam się pokłócili i sam Ruch Palikota będzie organizował .

Poza tym manifestacja o której jest temat nie będzie jedyną antylewacką w Warszawie , gdyż Fundacja Republikańska miała organizować blokadę o nazwie " Komuna Nie Przejdzie " .

Na przełomie grudnia i stycznia było o tym głośno ale teraz temat ucichł .

Peace
05-04-2012, 22:17
Palikot z Millerem wspólnego przemarszu raczej robić nie będą , bo o coś tam się pokłócili i sam Ruch Palikota będzie organizował .

Poza tym manifestacja o której jest temat nie będzie jedyną antylewacką w Warszawie , gdyż Fundacja Republikańska miała organizować blokadę o nazwie " Komuna Nie Przejdzie " .

Na przełomie grudnia i stycznia było o tym głośno ale teraz temat ucichł .Nieprawda.

FR nic takiego nie miała zamiaru organizować, mowa o czymś takim jak "ruch Nowi Republikanie". Uprzedzając pytania - nie mam pojęcia co to, oprócz tego że sobie wzięli, pewnie specjalnie, podobną nazwę co FR.

IX14
05-04-2012, 22:38
Durne miernoty tolerancji organizują to od grudnia, bo są żałośnie słabi.
Mam nadzieję ,że 1 maja będzie burza śnieg grad itd.

aaaaaa
06-04-2012, 07:18
Inicjatywa rzecz jasna chwalebna i godna nagłośnienia, ale osobiście odnoszę wrażenie, że ostatnio mocno nadużywa się w naszym środowisku zjawiska demonstracji i przemarszów. Za dużo tego. Ludzi niestety ciężko jest wyciągnąć z domów na ulice, ale lepiej niech już wyjdą raz, niż pięć razy pozostaną w domu. Skończy się na stu-dwustu osobach "tych co zawsze". Jeśli o to chodzi to ok.

Wiadomo jak ludzie podchodzą gdy trzeba się ruszyć, ale to środowisko powinno być uczone częstszego udzielania się poza domem niż raz do roku... A nie, że 11 listopada i "nara". "Maszerujemy cały rok"!
pzdr

Parasol44
06-04-2012, 08:29
Zgadza się, Polskę w jakiej chce się żyć trzeba „wychodzić”. Innej możliwości nie ma. Zważywszy na to co robili młodzi ludzie dla Polski jeszcze kilkadziesiąt lat temu to takie maszerowanie to jest, za przeproszeniem, nic. Powodzenia.

legart
06-04-2012, 08:36
Ja tylko z ciakawości apropos plakatu, co złego jest w dolarach?

A_S_1984
06-04-2012, 08:43
Jak na moje to symbol dolara = symbol komercjalizacji, konsumpcjonizmu i upadku wartości moralnych na rzecz pieniądza, no i chyba najbardziej rozpoznawalny znak pieniądza na świecie... także chyba nie chodzi o samego dolara, a o to co ten znak oznacza... ja tak to widzę.

Kioteras76
06-04-2012, 09:11
Bo dolary zawiera symboli masońskie i też syjonistyczne dlatego, a jeśli masz dolara to wystarczy sprawdź dokładnie

aaaaaa
06-04-2012, 09:59
Jak na moje to symbol dolara = symbol komercjalizacji, konsumpcjonizmu i upadku wartości moralnych na rzecz pieniądza, no i chyba najbardziej rozpoznawalny znak pieniądza na świecie... także chyba nie chodzi o samego dolara, a o to co ten znak oznacza... ja tak to widzę.

Otóż to + otóż to Parasol :oczko:

Wiemy, że się nie chce , ale trzeba pracować - przede wszystkim nad sobą. Wiemy, że rewolucji po tym marszu nie będzie... Uczmy się jednak żyć Polską.

lans
06-04-2012, 10:14
Tym bardziej, że na Marszu Niepodległości było dużo ludzi, którzy na tego typu manifestacje jak ten antylewacki marsz 1 maja po prostu nie chodzą. Z różnych powodów. 11 listopada byli z ciekawości, z nagłej potrzeby serca, czy też jak kilku moich znajomych po prostu z powodu wkurwienia na coraz śmielszą lewacką propagandę(mimo konserwatywnych, a nie nacjonalistycznych poglądów). Ten marsz ma charakter specyficzny, jest skierowany do znacznie węższego grona amatorów różnego rodzaju niecodziennych wrażeń. Takich akcji może być więc sporo, bo raczej potencjalni uczestnicy to trochę inna grupa ludzi, niż ci z 11 listopada. Będą ci, co mają być i tyle. :)

Maksi
06-04-2012, 11:28
Panowie, ta czerwona hołota pozwala sobie na coraz więcej i więcej w niszczeniu wszystkich wartości także nie ma się co rozdrabniać tylko trzeba wspólnie ją odeprzeć...to co piszą w mediach nie powinno mieć dla nas absolutnie zadnego znaczenia bo i tak w obecnie lansowanym modelu Polski(tzn dla nas Polski dla nich europejskiej prowincji) to my bedziemy tymi zlymi a oni tymi dobrymi

ps. nigdy nie bylo mi tak blisko do srodowisk ogranizujacych te wydarzenie jak dzis

Pan Artysta
06-04-2012, 11:39
Bo dolary zawiera symboli masońskie i też syjonistyczne dlatego, a jeśli masz dolara to wystarczy sprawdź dokładnie

ta i ufo porywa krowy na Mazurach :lol:

Foxx
06-04-2012, 11:51
O syjonistycznych nic nie wiem, natomiast z masońskimi sprawa jest dość znana:

http://wolnomularstwo.pl/images/stories/dol1.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/United_States_one_dollar_bill%2C_reverse.jpg/800px-United_States_one_dollar_bill%2C_reverse.jpg

Na banknocie jednodolarowym pojawiają się symbole masońskie: piramida z wszechwidzącym okiem, pieczęć Salomona, symbolika liczbowa związana z liczbą 13.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dolar_ameryka%C5%84ski

KBK
06-04-2012, 11:59
Mnie tylko zastanawia ten 1 maja. To nie było święto zagarnięte przez komuchów tylko zawsze był to dzień wszelkiej maści socjalistów i komunistów, ustanowiony przez II międzynarodówkę, a nacjonaliści przed wojną zwalczali pierwszomajowe pochody.

Jeśli tak jak pisze Viclav jest to marsz pro, sprzeciwiający się "zawłaszczeniu przez komuchów", tzn. że ideą jest przejęcie czerwonego święta? Narodowe obchody święta pracy?

aaaaaa
06-04-2012, 12:38
A nad czym tu się zastanawiać? Od wielu lat 1 maja komuniści i wszelkiej maści lewactwo zalewają ulice stolicy swoimi pochodami. Kilka razy odbyły się w gruncie rzeczy nic nie wnoszące kontrmanifestacje, które na dobrą sprawę tylko ośmieszyły przeciwników lewactwa (swoją liczbą, okrzykami czy ogólną prezencją). Najwyższa pora, aby zagrać im na nosie w sposób, który nieco bardziej ich dotknie - organizując własną "alternatywną" demonstrację pod swoimi hasłami, jednocześnie zmieniając wymiar "ich święta" i przy okazji wyprowadzając na ulice zorganizowane grupy nacjonalistów i "antylewicowców". W demonstracji chodzi o zaprezentowanie swoich poglądów na poszczególne kwestie - i w sumie dobrze, że wybrano w tym celu akurat 1 maja, być może dzięki temu chociaż w tym roku uda się w jakimś stopniu zmazać z tego dnia czerwone piętno, które krąży nad nim od wielu lat.

Piekutoszczak
06-04-2012, 12:43
Mnie tylko zastanawia ten 1 maja. To nie było święto zagarnięte przez komuchów tylko zawsze był to dzień wszelkiej maści socjalistów i komunistów, ustanowiony przez II międzynarodówkę, a nacjonaliści przed wojną zwalczali pierwszomajowe pochody.

Nie rozumiem dlaczego tak się nad tym zastanawiasz, a jednocześnie sobie odpowiadasz...? Według mnie pierwszy post i link do strony autonom.pl wyjasnia wszytsko.... To tak jakbyś się zastanawiał dlaczego np. w zeszłym roku w 11 czerwcu miała miejsce pewna demostracja na Urysnowie. Według mnie 1 maja to jedna z lepszych dat na demonstrację pod takimi hasłami.

KBK
06-04-2012, 16:03
Piekutoszczak, nie jest tak jak piszesz, bo jedna z osób wcześniej się wpisujących wyraźnie napisała, że nie jest to manifestacja "anty", w podobnym tonie jest post lukasza_l.

W demonstracji chodzi o zaprezentowanie swoich poglądów na poszczególne kwestie - i w sumie dobrze, że wybrano w tym celu akurat 1 maja, być może dzięki temu chociaż w tym roku uda się w jakimś stopniu zmazać z tego dnia czerwone piętno, które krąży nad nim od wielu lat.

Tyle, że to pseudoświęto z zasady jest czerwone, czerwoni je wymyślili i czerwoni je kultywowali, czerwoni też je nam oficjalnie narzucili po wojnie. Zdecydowana większość Polaków zawsze miała je gdzieś i kojarzyła z przymusowymi obecnościami za komuny.
Podobnie też kojarzyłem je ja, z pojawiającymi się oficjalnie tego dnia czerwonymi dinozaurami i innymi dziwolągami.

Dlatego dziwi mnie, że teraz nagle mamy wyjść z oficjalną narodową manifestacją która ma "zmazać czerwone piętno" z czerwonego przecież w swej istocie święta.
Pytam więc, bo nie rozumiem po co przejmować czerwone obchody, które nikogo oprócz nich nigdy nie interesowały.

No chyba, że manifestacja ma mieć charakter, jak to się teraz nazywa, socjalnarodowy, ale nikt tego wprost nie mówi.

Magik2501
06-04-2012, 17:01
ta i ufo porywa krowy na Mazurach :lol:

Akurat to, że na dolarach są symbole masońskie to chyba oczywista oczywistość. "Ojcowie Założyciele" należeli do lóż i nie wiem czemu z tego szydzisz.
Chociaż naturalnie nie dlatego znak dolara jest przekreślony...

To nie jest żaden marsz anty, tylko pro. Święto Pracy przez lata było zagarnięte przez komuchów i wreszcie nadszedł czas to zmienić. Ludzie Pracy nie są skazani na lewicę i trzeba to zademonstrować. Wreszcie nacjonaliści wychodzą do ludzi, zamiast tylko rocznic. Inicjatywa słuszna w 100% :)

No jak przejęli? Wprowadzili. Bodajże II Międzynarodówka zarządziła takie święto.

aaaaaa
06-04-2012, 19:56
KBK strasznie nieelastyczny jesteś :) . Co z tego kto to kultywował, manifestacja jest antylewacka (patrz plakat) więc nawet z tego powodu... Bo kiedy mamy wyjść, 1 stycznia?

KBK
06-04-2012, 20:16
Heh, nie spodziewałem się takiego zarzutu z strony NR :)

Piszesz, że manifestacja jest antylewacka, rozumiem, dlatego na jako takiej, mimo zastrzeżeń, tam pewnie będę.

A wyjść można by też już...3 maja, w polskie narodowe święto związane z naszą historią, nie trzeba długo czekać a ja jakoś osobiście czuję się z tym bardziej związany niż z II międzynarodówką ;) Ale to tylko moje subiektywne zdanie.
Pzdr.

BN81
07-04-2012, 11:54
A co z akcją Biało – Czerwona Defilada!? Odbędzie się w Warszawie, bo coś ten temat ucichł? Wie ktoś coś na ten temat? Miała odbyć się 2 maja...

http://narodowcy.net/najserdeczniejsze-zyczenia-i-zaproszenie/2011/12/24/

DominoNR
07-04-2012, 20:26
Film zapraszający na manifestację:
http://www.youtube.com/watch?v=R39f_MPcMUM

kokol
08-04-2012, 00:09
Bardziej pewnie chodzi o święto pracy. W tym roku czerwone s*****yny zamierzają powrócić do prlowskiej tradycji i promować tym samym czerwone, ideologiczne lewactwo. O ile w ubiegłych latach miało to marginalny charakter o tyle w tym roku tak jak pisze Łukasz pójdą ramię w ramię z palikociarnią.

a co ma wspolnego palikot z prl?

kokol
08-04-2012, 00:21
Ja tylko z ciakawości apropos plakatu, co złego jest w dolarach?

mi sie wydaje ze to autonymy wrzucily tu przekreslonego dolara. Gdyz jest to ich forma walki z kapitalizmem, tj. razem przeciwko systemowi... I bardzo dobrze :)

Foxx
08-04-2012, 07:42
a co ma wspolnego palikot z prl?

Urban stoi przy Palikocie, Palikot stoi przy Tusku. O Komorowskim nie wspominam, to w końcu znana wszystkim, stara przyjaźń

http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/2b/7a/2b7aa99c503ff8816816ed8c7abacd89.jpg

Są zdjęcia-symbole opisujące naszą najnowszą historię. Już drugi raz występuje na takim Jerzy Urban - postać tyleż obleśna, co żałosna. Pierwszy raz trafiło mu się gdy w 1993 roku z wielkim szampanem fetował w sztabie SLD parlamentarne zwycięstwo tej partii. A 9 października 2011 roku dał buzi Palikotowi.

Ten główny ostatnio komentator polityczny TVN 24 od lat pracowicie buduje wizerunek milutkiego, cynicznego grubaska. Łatwo mu to przychodzi, bo w mediach zajętych dorzynaniem moherowych beretów (żeby było zabawniej większość tych modnie ubranych reporterów ma takie właśnie babcie) nikt nie pyta o rzeczy podstawowe. O rolę w zduszeniu "Solidarności", przywileje w czasie gdy społeczeństwo wepchnięto w upadlające kolejki, morderstwo księdza Jerzego Popiełuszki i innych kapłanów, o setki ludzi złamanych przez esbecję, pobitych w czasie demonstracji. Dziesięć zmarnowanych lat.

Ale nie dajmy się nabrać - tam gdzie przychodzi Urban, tam pojawia się nie tylko duch tamtych czasów. Pojawiają się także sieci powiązań postesbeckich. To naprawdę nie jest miły starszy emeryt, ale reprezentant tej części komunistycznych panów PRL, którzy w III RP ustawili się najlepiej.

Mamy więc Urbana stojącego przy Palikocie. A przy kim stoi Palikot? No dobrze, niech dzieci wierzą w wielki rów pomiędzy nową gwiazdą polskiej polityki a Donaldem Tuskiem. Ja nie tylko nie wierzę, ja wiem, że tego rowu nie ma. Palikot nigdy realnie w Tuska nie uderzył. Tusk nie zrobił nic by kiedykolwiek naprawdę powstrzymać Palikota w rozkręcaniu przez niego przemysłu pogardy, który w istotny sposób przyczynił się do tragedii smoleńskiej. A potem, po 10 kwietnia 2010 roku, zadanie było nowe, ale również jasne - urwać głosy lewicy.

Zadanie zostało, panie premierze, wykonane. Prędzej czy później to zobaczymy. Na zdjęciu, w głosowaniu lub usłyszymy w opowieści o wspólnym winku.

Mamy więc logiczny układ: Urban przy Palikocie, Palikot przy Tusku. O Komorowskim nie wspominam, bo w końcu stara przyjaźń nigdy nie została odwołana.

Aha, jaki tytuł miała książka Donalda Tuska sfinansowana w 2005 roku przez Janusza Palikota? A tak - "Solidarność i duma". A czyim człowiekiem jest Bronisław Komorowski? A tak, człowiekiem "Solidarności".

I tak sobie teraz będą w czwórkę, z Urbanem pośrodku, rządzili.
http://wpolityce.pl/dzienniki/jak-jest-naprawde/16363-urban-stoi-przy-palikocie-palikot-stoi-przy-tusku-o-komorowskim-nie-wspominam-to-w-koncu-znana-wszystkim-stara-przyjazn

hmB.
10-04-2012, 01:32
Pozwolę sobie podbić :>

aaaaaa
19-04-2012, 15:06
Nowy tekst na autonomie, dotyczący 1wszego maja:

http://autonom.pl/index.php/artykuly/publicystyka/1656-ogolnie-o-pierwszomajowej-manifestacji

kokol
19-04-2012, 23:05
http://zsp.net.pl/1-maja-przeciw-wladzy-panstwa-i-kapitalu

Wychodzi na to że Wa-wę czeka 5 demonstracji na 1.V! Wcześnie rano (ok. 9-10) zbierają się neokomuniści Ikonowicza (jednak nie robią manify wspólnie z brudasami), potem jest marsz SLD i OPZZ, następnie kongres i marsz Palikmiotów i wreszcie demo anarchistów oraz nacjonalistów. [:D] 5 marszów w centrum! Sic! [:D]

Prawicowiec
24-04-2012, 15:56
Akcja zdecydowanie na plus.Trochę osób z Łodzi się wybiera(jeśli fundusze pozwolą to też przyjade) Jak i z wielu innych miast Polski.Frekwencja powinna być bardzo dobra i co więcej to 1 tak duża manifa organizowana w klimacie AN :))

BógHonorOjczyzna
24-04-2012, 18:51
Panowie tylko lepiej, żeby obyło się bez petard. Race są spoko,ale z petardami jest za dużo problemu ;)

StefanMW
24-04-2012, 19:34
Nie wierzę w to co czytam :lol:

JMJK
24-04-2012, 19:50
i wszyscy w garniturach!

BógHonorOjczyzna
24-04-2012, 20:11
Wiele marszy też jest czymś pozytywnym. Oczywiście nic nie przebije Marszu Niepodległości, ale Marsz dla serbskiego Kosowa, czy ten o Żołnierzach Wyklętych też były spoko :raca2:

Alek
24-04-2012, 20:13
http://pl.wiktionary.org/wiki/marsz

:prosze:

Pan Artysta
24-04-2012, 22:06
:lol:

Parasol44
27-04-2012, 22:01
Polacy nie mogą być "normalnymi Europejczykami". Powinni być raczej "Izraelczykami"

Całość:

http://wpolityce.pl/artykuly/27524-polacy-nie-moga-byc-normalnymi-europejczykami-powinni-byc-raczej-izraelczykami

JMJK
29-04-2012, 19:14
tak apropos majówki:
lewaccy konfidenci wykazując się "czujnością rewolucyjną" doprowadzają do odwołania patriotycznej imprezy
http://cia.media.pl/warszawa_nie_bedzie_drugim_bialymstokiem_oswiadcze nie_warszawskiej_akcji_antyfaszystowskiej

może organizatorzy zdementują

Jot95
29-04-2012, 20:28
Na serwisie fotka.pl możecie się spodziewać reklamy zapraszającej na 1 maja niestety na strone lewacka... :wkurzony: plus bilbordy palikota na miescie o tej samej tematyce .

Cinuś
29-04-2012, 21:25
bilbordy palikota na miescie o tej samej tematyce .

W większości zniszczone przez dobrych ludzi ;)

kokol
30-04-2012, 15:14
tak apropos majówki:
lewaccy konfidenci wykazując się "czujnością rewolucyjną" doprowadzają do odwołania patriotycznej imprezy
http://cia.media.pl/warszawa_nie_bedzie_drugim_bialymstokiem_oswiadcze nie_warszawskiej_akcji_antyfaszystowskiej

może organizatorzy zdementują

niestety to prawda

Ale organizatorzy juz zalatwiaja alternatywne miejsce :)

Tak czy inaczej 2 maja bedzie sie dzialo ;]

Prawicowiec
30-04-2012, 17:26
Nowe miejsce już jest : Klub Park Al.Niepodległości 196 godz 13.30-20.30
http://www.youtube.com/watch?v=JY3ii6_ttgo&feature=youtu.be

bloniaq
30-04-2012, 18:03
Na ten koncert jest wstęp wolny czy bilety ?

Prawicowiec
30-04-2012, 18:20
Bilet cena 10 zł do nabycia na miejscu

A.R.E.S.
30-04-2012, 22:40
Czyli ten nasz marsz 1 będzie czy nie bo trochę się pogubiłem?

Homer
30-04-2012, 22:47
Będzie, nie było nawet żadnego info, że miałoby go nie być.

A.R.E.S.
30-04-2012, 23:04
Będzie, nie było nawet żadnego info, że miałoby go nie być. dzięki wielkie coś mi się pokręciło

syrokomla
01-05-2012, 10:54
takie info do mnie dotarło

Komunikat prasowy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Narodowa majówka

2 maja w klubie Hybrydy miała odbyć się patriotyczna majówka, organizowana przez nasze Stowarzyszenie. Wynajęcie klubu na komercyjnych zasadach zostało uzgodnione z przedstawicielami Fundacji Uniwersytetu Warszawskiego wiele tygodni wcześniej. W planie imprezy znajdowały się następujące wydarzenia:

- podsumowanie i omówienie prawnych aspektów akcji „Ściągamy flagi unijne z urzędów”, polegającej na pisaniu maili do przedstawicieli administracji publicznej z apelem, by 2 maja, w święto Flagi Rzeczpospolitej, na polskich urzędach wisiały wyłącznie flagi narodowe
- spotkanie z młodymi Polakami z Wileńszczyzny
- projekcja filmu „Niepodlegli”
- koncert zespołów: Zjednoczony Ursynów, No Smoki, Arkan Koalicja i Tadka z Firmy

Niestety, w piątek 27 kwietnia oznajmiono nam że, pomimo wcześniejszych uzgodnień, impreza 2 maja nie odbędzie się w „Hybrydach”. Jako powód podano planowane omówienie akcji skierowanej przeciwko obecności flag unijnych na budynkach polskiej administracji publicznej.

Uniwersytet Warszawski jako ideologiczne politbiuro?

Decyzję o wymówieniu lokalu, wypływającą najprawdopodobniej z nacisków idących od władz uczelni, uznajemy za skandaliczną. Uniwersytet (jak również jego agendy), powołany do służenia nauce, do odkrywania prawdy o otaczającej nas rzeczywistości w procesie badania i wolnej wymiany myśli, okazuje się być narzędziem służącym promocji wybranych ideologii.

Co sądzić o decyzyjnych gremiach najważniejszej uczelni stolicy naszego kraju, jeśli apel o szczególne uhonorowanie flagi narodowej w dniu poświęconego jej święta, wzbudza w gremiach decyzyjnych UW opór i jest przyczyną podjęcia decyzji o zablokowaniu patriotycznej imprezy?

Czy Uniwersytet Warszawski, na którym wciąż pracują naukowcy kojarzeni z pseudonauką opartą o marksizm-leninizm, stał się ponownie narzędziem krzewienia określonej ideologii, ideologii kosmopolityzmu czy, jak określił to prezydent Vaclav Klaus, europeizmu? Czy taka postawa ma jeszcze cokolwiek wspólnego z autentyczną troską o naukę, debatę publiczną, promocję samodzielnego myślenia?

Precz z lewacką cenzurą!

Pomimo wymówienia lokalu w ostatniej chwili, narodowa majówka odbędzie się. Zapraszamy wszystkich patriotów do udziału w niej, do świętowania Dnia Flagi Rzeczpospolitej i Dnia Łączności z Polakami za Granicą razem z Marszem Niepodległości – zaczynamy o godzinie 13:30 2 maja w Klubie „Park”, Al. Niepodległości 196. Do zobaczenia!

JMJK
01-05-2012, 11:36
***** lewackich konfidentów, kto może niech idzie na marsz! już za półtorej godziny

Mro
01-05-2012, 13:42
http://gfx.mmka.pl/newsph/411604/1048652.3.jpg
:roll:

Jerzman
01-05-2012, 17:48
Z punktu widzenia niezaangażowanego obserwatora.
Zameldowałem się na Placu Konstytucji koło 15.30. Nie wiem, jak wcześniej, ale o tym czasie w tym miejscu demonstracja nie wyglądała zbyt okazale. Wszyscy uczestnicy mieścili się w półkolu o promieniu 10 metrów, zgromadzeni pod postumentem latarni, z którego przemawiali różni prelegenci. Nagłośnienie bardzo słabe. Z odległości 20 metrów od "mównicy" nic nie było słychać. Fajnie prezentowały się flagi niepodległej Białorusi( jeden z mówców był Białorusinem). Zatrważająca liczba psów-było ich więcej niż demonstrantów. Ogólnie szału nie było.

Fort11
01-05-2012, 18:39
W pierwszych chwilach przemarszu nieco z tyłu niemal przy wejściu do Parku Ujazdowskiego został popędzony jakiś typek :bat:. Sytuacja rozegrała się dość dynamicznie i ze szczęściem dla niego, bo paru krewkich chłopaków miało ochotę chyba na coś więcej niż tylko pogonienie. Milicja czy lewatywa?
Plus piękna kontra o ssaniu pały w reakcji do okrzyków "faszyści" na de Gaull e'a.
Ogólnie cholerny skwar, sporo ludzi na Marszałkowskiej wybrało zacieniony chodnik.

MaKoW84
01-05-2012, 18:53
Bardzo udana manifestacja, ludzi całkiem sporo, rzeczywiście na Pl. Konstytucji już się porozchodziło część osób i miernie to wyglądało. Ale taki chyba był zamysł tej manifestacji - Ci co mieli być Ci byli, nikt chyba tu nie nastawiał się na nie wiadomo jaki tłum. Sporo osób spoza Warszawy się pofatygowało. Bardzo fajne przemówienia - w końcu stricte głos nacjonalistyczny, typowy głos ludzi myślących bez jakiejkolwiek politycznej poprawności. Mądre słowa Białorusi. W końcu jak najbardziej pozytywnie spędzony 1 maja.
PS.
Po tym co pierdolą w wiadomościach to ręce opadają jak łatwo manipulować ludźmi - Tylko idiota głosuje na Palikota...

Śwwięty
01-05-2012, 18:55
Było bardzo konkretnie. Lepiej niż się spodziewałem.

JMJK
01-05-2012, 19:11
Przemówienia bardzo na plus. Sam marsz wyszedł bardzo fajnie pomimo terminu, lepsza taka aktywność niż picie browara na kwadracie

nst
01-05-2012, 20:14
http://www.youtube.com/watch?v=Ho8Rv1xnZ8k :wkurzony:

Jerzman
01-05-2012, 20:21
http://www.youtube.com/watch?v=Ho8Rv1xnZ8k :wkurzony:

I mówi to facet, którego wnuczka chodzi/chodziła do prywatnej szkoły w której czesne wynosi drobne 40 000pln per year:popcorn:.
Karakan, teraz jest ok.

karakan
01-05-2012, 20:22
Trochę przesadziłeś z tym 30 tyś..

syrokomla
01-05-2012, 20:26
A ja podbiłem na Rozdroże, ale jak zobaczyłem te pogańskie gówna w rodzaju Niklota, to mi ręce opadły i zawinąłem do domu, wyjść z dzieckiem na spacer.

bloniaq
01-05-2012, 21:46
A może ktoś w skrócie przedstawić o czym mówił Białorusin? Jakoś wyjątkowo cicho mówił.

tradycyjnie: może być na priv

kokol
01-05-2012, 21:50
A ja podbiłem na Rozdroże, ale jak zobaczyłem te pogańskie gówna w rodzaju Niklota, to mi ręce opadły i zawinąłem do domu, wyjść z dzieckiem na spacer.

niklot mimo iz jest antyreligijny to jest narodowy...
natomiast jesli chodzi o sama manife to dla mnie ch.jowa byla... duzo wiecej sie spodziewalem po niej
mam nadzieje ze antypedalska 02.6'12 bedzie bardziej konkretna ;)

Yanks
01-05-2012, 22:01
natomiast jesli chodzi o sama manife to (...)

manifa ... to chyba nazwa własna jest, jeśli się nie mylę. Nie mylić nazw/pojęć ... ludzie !!! Qrwa !!!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Manifa

warszawiacy.info
01-05-2012, 22:38
http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_01.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_02.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_03.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_04.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_05.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_06.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_07.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_08.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_09.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_10.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_11.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_12.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_13.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_14.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_15.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_16.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_17.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_18.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_19.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_20.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_21.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_22.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_23.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_24.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_25.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_26.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_27.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_28.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_29.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_30.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_31.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_32.jpghttp://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_33.jpg http://www.warszawiacy.info/foto/albums/z/reportaz/01_05_2012/thumb_34.jpg (http://www.warszawiacy.info/foto/thumbnails.php?album=15)

Antisocial
02-05-2012, 12:10
niklot mimo iz jest antyreligijny to jest narodowy...
natomiast jesli chodzi o sama manife to dla mnie ch.jowa byla... duzo wiecej sie spodziewalem po niej
mam nadzieje ze antypedalska 02.6'12 bedzie bardziej konkretna ;)

Niklot nie jest antyreligijny...sa rodzimowiercami. mamy w Polsce katolikow, prawoslawnych, muzulmanow, zydow, mamy tez i rodzimowiercow ;)

Tuzin
02-05-2012, 12:30
manifa ... to chyba nazwa własna jest, jeśli się nie mylę. Nie mylić nazw/pojęć ... ludzie !!! Qrwa !!!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Manifa

Może mu chodziło o to że manifa w tym roku chujowa była - same feministki i pedały itd.
:]

Robson1916
02-05-2012, 13:44
Manifestacja udana, choć pogoda nie rozpieszczała :), widziane ekipy ŁKS-u Łomży i Anwilu

jednostrzałowiec
02-05-2012, 14:11
http://gfx.mmka.pl/newsph/411604/1048652.3.jpg
:roll:

Czy można zrobić zdjęcie lewackiej demonstracji, na którym nie było by jakiegoś "rodowitego"...:? Bo jak dla mnie to druga osoba od prawej to bardzo znana dysko-polowa persona, chyba że się mylę i to jego brat bliźniak:leze:

Jot95
02-05-2012, 16:27
Moim zdaniem temat manifestacji na plus jak i to że się pokazaliśmy w niezłej liczbie. Niestety na minus dominacja zdecydowana policji (zakaz odpalania pirotechniki) oraz banda matołów z kartonami przy rondzie do których jak się zrobiło kroczek to odrazu trzech mundurowych na głowe... :)

KBK
03-05-2012, 12:33
Najlepsze zdjęcie jest na profilu Antifa Polonia.
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/400223_161467390635760_161039407345225_246764_1136 491515_n.jpg

Podpisane "Z trybuny".

Hehehe, nie mogę...ktoś od nas przerobił im flagę w jakimś programie, a ci się jarają, że mają antyfaszystowską flagę na trybunie.

Parasol44
03-05-2012, 16:54
Z punktu widzenia niezaangażowanego obserwatora.

Też jestem niezaangażowany, do młodzieży już nie należę, ale dla mnie manifestacja jak najbardziej na plus. Młodzi ludzie wyszli na ulice, powiedzieli to co mają do powiedzenia i o to chodzi. Ja mam siedemnastoletnią młodzież w domu i mi, rodzicowi, taka alternatywa dla mojego dzieciaka pasuje.
Widziałem sporo osób, które przystawały, patrzyły z zaciekawieniem, jakoś nikt nie uciekał ze strachu przed „faszystami” jak przedstawiają to media. Dlatego uważam, że takich manifestacji powinno być więcej, nie tylko z okazji rocznic czy świąt, żeby „zwykli zjadacze chleba” mogli zobaczyć, posłuchać i „oswoić” się z młodzieżą myślącą inaczej niż mainstreamowe media. Słyszałem sporo głosów „niech idą i pogonią tego Palikota” Jest sporo sympatii w Narodzie dla bezkompromisowych, nie pękających młodych ludzi. Tylko, że ludzie nic nie wiedzą, dlatego trzeba wychodzić, tak jak 1 maja do ludzi, pokazywać się i będzie git.
Nie wiem jaki miał być ten "szał".

Pan Artysta
03-05-2012, 19:30
Najlepsze zdjęcie jest na profilu Antifa Polonia.
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/400223_161467390635760_161039407345225_246764_1136 491515_n.jpg

Podpisane "Z trybuny".

Hehehe, nie mogę...ktoś od nas przerobił im flagę w jakimś programie, a ci się jarają, że mają antyfaszystowską flagę na trybunie.

nie ktoś tylko Ja :lol:

qwarcu
03-05-2012, 19:40
nie ktoś tylko Ja :lol:

I w ten oto sposób roześmiałem się pierwszy raz po skompromitowaniu naszego klubu przez tą bande kopaczy :lol::lol:

Pan Artysta
03-05-2012, 20:05
i to dobre 3-4 lata temu
necik żyje własnym życiem :lol:

Slavonic
04-05-2012, 03:06
Nie wiem jak niektórzy patrzyli, skoro widzieli "mało osób". Było ok. 500 osób i biorąc pod uwagę, że jest to majówka i gorące popołudnie to jest i tak bardzo dobrym wynikiem. Jak ktoś pisze, że było słabo to wypadałoby napisać dlaczego ;)

Kilka fot obrazujących marsz m.in. przy pl. Konstytucji:
http://autonom.pl/images/1maja2012/dsc_0317.jpg
http://autonom.pl/images/1maja2012/dsc_0338.jpg
http://autonom.pl/images/1maja2012/dsc_1577.jpg