PDA

Zobacz pełną wersję : Pi....... atmosferka :/

Dżon Łejn
05-12-2003, 13:48
siedze w garażu bo mam robote i żeby coś mi grało włączyłem radio
qrwa jak ja nie cierpie smerfów :P a tak poważnie to tych świątecznych piosenek :grr:
pierdolą w kółko to samo
i już niedługo porządki i ta sztuczna atmosferka--tak jest u mnie :/ FAK!!!!

pierdole święta

za rok już nie będę bo wtedy jest wolne w pracy którą zaczynam w styczniu :/

brevery
05-12-2003, 13:55
Taaa...mnie też to wqurwia.Ten cały nastrój świąteczny :/ Podobałby mi sie i miałoby to sens gdyby wprowadzano go 2-3 dni przed wigilią a nie 30 dni przed!!!Przez to wszystko magia świąt jest dużo mniejsza :(

legart
05-12-2003, 14:04
Lubie święta (wyspać się można i jak rodzinka się nie zwali na głowę jest ok), nie lubię natomiast całej komercyjnej otoczki (cho, chol kup pięć butelek koli, a szóstą z bryloczkiem reniferka dostaniesz za pińć złotych)

kozer
05-12-2003, 14:06
Wszędzie te świąteczne promocje i reklamy aż się człowiek znieczula na to i podchodzi do świąt zupełnie inaczej. Nienawidze takich rodzinnych spotkań gdzie wszyscy udają :fu:

Adam-oldboy
05-12-2003, 14:15
A ja mam w wigilię imieninki i co roku przegrywam z Jezusem i jego urodzinami. Mógłby raz na 2000 lat wyluzować, ale nie co roku to samo. :fu: .

MaxyM_
05-12-2003, 14:16
Po raz pierwszy najem się w Święta - he he - post niet!

Komercja zabija wszystkie święta... Dlatego bojkotujcie typowo komercyjne święta: sick Walentynki i sick Hallowen.

legart
05-12-2003, 14:19
A ja mam w wigilię imieninki i co roku przegrywam z Jezusem i jego urodzinami. Mógłby raz na 2000 lat wyluzować, ale nie co roku to samo. :fu: .

Mniej pretensje do rodziców że chcieli zaoszczędzić na prezentach i dali Ci Adam na imie ;) (gwiazdka i imienimy w jednym) . Na pocieszenie powiem Ci że masz imieniny razem z Małyszem :) .

Adam-oldboy
05-12-2003, 14:21

Mniej pretensje do rodziców że chcieli zaoszczędzić na prezentach i dali Ci Adam na imie ;) (gwiazdka i imienimy w jednym) . Na pocieszenie powiem Ci że masz imieniny razem z Małyszem :) .

No tak ale nie znasz jeszcze daty moich urodzin. Baaaardzo blisko i byłoby 3 w 1.

kamyk
05-12-2003, 14:47
ja powiem tak przez te wszytkie promocie wystawy w sklepach i reklamy w telewizii magia swiąt troszke upadła!

ja się jakś ciesze tymi swietami zblizajacymi się bo ostatnie 3 lata to spedzałem poza domem swięta ( u swojch byłych kobiet) i zapomniałem troszke jak to jest umnie w domciu z rodzinka cała posiedziec i po rozmawiac w pełnym gronie :) wiec ja się ciesze z tych swiąt w tym roku:)

ps.spedziłem swieta w innych domach(2 mojch byłych kobitek) i musze powiedziec ze najlepiej w domu jest spedzic swięta w swojej rodznie niz u kogos innego:)

malinowynos komsbak
05-12-2003, 15:34
pierdole święta

a bo ty ***** innowierca jestes :/ po podpisie poznalem :>

wpadaj do mnie to zobaczysz dopiero zryta atmosfere :/

a tak poza tym to swieta moga byc calkiem dobre dac se na luz olac reklamowa otoczke i spedzic je nie z rodzina lecz z przyjaciolmi i znajomymi :] wtedy daje rade i jest wesolo :]

domber
05-12-2003, 15:51
swieta fajna sprawa te piosenki w radiu co roku takie same filmy tez ale z checia zobecze w tv po raz kolejny "Kewin sam w domu"

Porter
05-12-2003, 16:07
to juz obrasta w rozmiary paranoi.. dizzisiaj dla przykąłdyu piłem winiacza "swiateczny" z reniferem na etykiecie....
Co jak co ale dobree byłmo :D

malinowynos komsbak
05-12-2003, 16:12
gdzie tomozna kupic ?????????????

domber
05-12-2003, 16:17
to juz obrasta w rozmiary paranoi.. dizzisiaj dla przykąłdyu piłem winiacza "swiateczny" z reniferem na etykiecie....
gdzies czytalem ze jakis koles umarl po wypiciu alpagi a jego kolega jest w szpitalu

malinowynos komsbak
05-12-2003, 16:23
gdzies czytalem ze jakis koles umarl po wypiciu alpagi a jego kolega jest w szpitalu

brednie :/ prasa klamie :look: to pewnie fakty byly :box:

wina sa zdrowe :zly:

Grochów
05-12-2003, 16:56
W sumie minus to te dni przed świętami,jakieś jebane przygotowania itp.
Ale już w wigiLie to kozak,najesz się,zbierzesz hajsy,jeszcze coś łykniesz w domciu i na . . PASTERKE :D :pijok:
Nie lubie jeszcze życzeń :/

dyha
05-12-2003, 16:58
W sumie minus to te dni przed świętami,jakieś je*** przygotowania itp.
Ale już w wigiLie to kozak,najesz się,zbierzesz hajsy,jeszcze coś łykniesz w domciu i na . . PASTERKE :D :pijok:
Nie lubie jeszcze życzeń :/
i dzielenia sie opłatkiem :/

Danusia się pyta czy wierzysz w Mikołaja :D

domber
05-12-2003, 17:14

brednie :/ prasa klamie :look: to pewnie fakty byly :box:

wina sa zdrowe :zly:
nie mowie ze nie ale jakos ostatnio przestalem pic pryty

c_zary
05-12-2003, 17:20
Dobre Swieta nie sa zle :)
Najgorsze jest to latanie za prezentami po miescie :/

arczi
05-12-2003, 21:58
Eee tam... A Ja lubię te Święta i całą ich otoczkę. Owszem... Komercja trochę zabiła tą atmosferę, ale i tak miło jest gdy widzi sie ozdobione wystawy sklepowe... ubrane choinki... 100 mikołajów na ulicy i słyszy kolendy w radiu. Zawsze kojarzy mi się to z czymś miłym.. i tak jakoś cieplej mi sie robi.. (ale sie zrobiłem sentymentalny) ;)

Nova
06-12-2003, 00:03

I ze mną '8

kozer
06-12-2003, 00:07
Żeby te święta minęły jak najszybciej. Mam już wszystkiego dosyć jestem zajebiście wkurwiony a na dodatek w tym tygodniu 2 kolosy do tego muszę napisać 2 sprawozdzania, przygotować się do 2 laborek chyba się zajebie w poniedziałek ehhh

c_zary
06-12-2003, 00:16

I ze mną '8
No to szykuje sie niezla imprezka :banan: :nir:

Q_(L)
06-12-2003, 00:17

I ze mną '8
No to szykuje sie niezla imprezka :banan: :nir:

I tak nas pewnie nie zaprosi... :hmm:

ems
06-12-2003, 09:21
Żeby te święta minęły jak najszybciej. Mam już wszystkiego dosyć jestem zajebiście wkurwiony a na dodatek w tym tygodniu 2 kolosy do tego muszę napisać 2 sprawozdzania, przygotować się do 2 laborek chyba się zajebie w poniedziałek ehhh

binarny tydzien :)

arczi
06-12-2003, 10:49
No widzisz kozer. Po co się pchałeś na ten WAT?
Ja juz 5 lat tam się męczę ;)

Ostry
06-12-2003, 10:53
Ja tam bardzo lubię święta i całą otoczkę z nimi związaną.Jak pomyślę o świętach,to od razu mi się milej robi :)

dyha
06-12-2003, 10:55

I ze mną '8też masz na imie adam ?? :rotfl:

kozer
06-12-2003, 12:22
No widzisz kozer. Po co się pchałeś na ten WAT?
Ja juz 5 lat tam się męczę ;)

Bo to szkoła z renomą :rotfl:
To wogóle teraz pierwszy taki zjebany tydzień, do tej pory było spoko.
Zresztą na moim wydziale jest najwięcej głąbów, przykład: wczoraj był kolos z fizyki mieliśmy wszystkie zadania jakie były w poprzednich grupach i wszystko ładnie gotowe, tylko ewentualnie dane zmienić i podstawić do wzorów. No i co wyszło, że 3 osoby zmieniły dane a 17 osób przepisało zupełnie coś innego :buhaha:

Nova
06-12-2003, 21:20

Nie,Robert 8)

Zajacc
06-12-2003, 21:25
No to Maxym zrobil nam na forum pi........ atmosferke :]

Adam-oldboy
08-12-2003, 07:11

Nie,Robert 8)

Wymyśliłem inne pocieszenie:
Sylwester - ten to się nie może od kumpli w imieniny opędzić. '8

Nova
08-12-2003, 10:28
Ale prezenty Sylwester dostale na imieniny a nie:
-Tu masz prezencik na imieninki i od razu na gwiazdke,takie dwa w jednym.Cieszysz się,prawda?
Taa...jak cholera ;)

W sumie to nie o prezenty czy inne chodzi ale o to ze jak się budze 24grudnia rano to nie myśle-O!Mam imieniny :) Tylko-O! Dziś Wigilia,no i mieniny jeszcze mam.
Nie wiem jak to jest mieć imieniny 8o
Pozdro dla wszystkich Adasiów ;)

Adam-oldboy
08-12-2003, 10:35
Hmmm dwa prezenty w jednym. A więc to nie jest tak, że inni dostają po jednej rękawiczce, albo skarpetce, a tylko my jesteśmy szczęściarze? Czyżby mnie tyle lat okłamywano?

Yankes
08-12-2003, 13:29

No tak ale nie znasz jeszcze daty moich urodzin. Baaaardzo blisko i byłoby 3 w 1.

Dzien dobry
Nazywam sie: Adaś ......
Imieniny mam: 24.12.....
urodziny: 1.4.....pima aprylis :/ :/

kto ma gorzej?? ;)
:help:

Adam-oldboy
08-12-2003, 13:40
Adaś, który jest księdzem, bo na dodatek zrywa się do roboty w każde święto na szóstą rano. '8

kozer
08-12-2003, 13:44
A ja mam urodziny 11 wrzesnia i przez te pierdolone WTC nawet moi starzy zapomnieli o moich urodzinach 8o

MaxyM_
08-12-2003, 13:49
::lol::

m84
08-12-2003, 14:17
Dzien dobry

kto ma gorzej?? ;)

hmm mojego kumpla matka ma urodziny 1 listopada<dzień zmarłych>a imieniny 24 grudnia. Więc tęz nie najciekawiej :>

legart
08-12-2003, 14:45

Dzien dobry

kto ma gorzej?? ;)

To by wyjaśniało pare spraw 8)

Nova
08-12-2003, 15:10
Dzien dobry

kto ma gorzej?? ;)

hmm mojego kumpla matka ma urodziny 1 listopada<dzień zmarłych>a imieniny 24 grudnia. Więc tęz nie najciekawiej :>
Ojciec mojej qmpeli ma urodziny w dzień kobiet :buhaha:

Yankes-no Ty masz gorzej ;)

Pzdr :)

Q_(L)
08-12-2003, 15:21
Dzien dobry

kto ma gorzej?? ;)

To by wyjaśniało pare spraw 8)

:rotfl:

lamia
08-12-2003, 15:54
Dzien dobry

kto ma gorzej?? ;)

Ojciec mojej qmpeli ma urodziny w dzień kobiet :buhaha:
ja tez mam w dzien kobiet '8

Dżon Łejn
08-12-2003, 15:59
mam kolege co urodził się 8 marca
inny 14 lutego
a jeszcze inny 1 kwietnia
mówimy na niego śmiechu
sukinkot nawet jak rzyga to się uśmiecha

yusta
08-12-2003, 17:37
Ja mam imieniny i urodziny tego samego dnia. Czasami w tym samym terminie wypada Wielkanoc, więc mam trzy w jednym :(

Wracając do nadchodzących świąt, to atmosfery takiej jak trzeba jeszcze nie widać. Na mieście szaro, pogoda jakas pokręcona, kasy na wszystko mało, a ludzie lecą z roboty do domu i nic u mnie nie kupują ;(

Unico
08-12-2003, 17:44
Ja mam imieniny i urodziny tego samego dnia. Czasami w tym samym terminie wypada Wielkanoc, więc mam trzy w jednym :(

Wracając do nadchodzących świąt, to atmosfery takiej jak trzeba jeszcze nie widać. Na mieście szaro, pogoda jakas pokręcona, kasy na wszystko mało, a ludzie lecą z roboty do domu i nic u mnie nie kupują ;(

Nie kupują? Nie wiem co sprzedajesz, ale zmień branżę na choinkową :> np lamkpi, ozdoby :> Powinno schodzić.

A co do atmosfery świąt to w Krakowie wszędzie pełno Mikołajów i to od dawna.

yusta
08-12-2003, 17:50

Nie kupują? Nie wiem co sprzedajesz, ale zmień branżę na choinkową :> np lamkpi, ozdoby :> Powinno schodzić.

Branża wybitnie podchoinkowa '8 Ruszy się na bank, tylko pewnie jak zwykle 22 i 23 grudzień będzie zapieprz na maksa, jakby sobie nie mogli tego jakoś rozłożyć w czasie. Wszystko na ostatnią chwilę 8)

W centrum Warszawy też są Mikołaje, sprzedają mikołajowe czapki :oho:
Widziałam jeszcze jednego, jak na skuterku sobie pomykał, tyle że nie śnieżnym....

Kempes
08-12-2003, 17:53

Branża wybitnie podchoinkowa '8 Ruszy się na bank, tylko pewnie jak zwykle 22 i 23 grudzień będzie zapieprz na maksa, jakby sobie nie mogli tego jakoś rozłożyć w czasie. Wszystko na ostatnią chwilę 8)

Widziałam jeszcze jednego, jak na skuterku sobie pomykał, tyle że nie śnieżnym....

Na X - lecia mikuś telefony opylał 8)

Unico
08-12-2003, 17:58
Branża wybitnie podchoinkowa '8 [...]

Szopki? ;)))

To pewnie sprowadzane z Krakowa? ;)))

Bo jakby to były prezenty to już dawno powinno się ruszyć. Jeszcze przed 6.12.

yusta
08-12-2003, 18:03
Branża wybitnie podchoinkowa '8 [...]

Szopki? ;)))

To pewnie sprowadzane z Krakowa? ;)))

Bo jakby to były prezenty to już dawno powinno się ruszyć. Jeszcze przed 6.12.

Szopki to ja dopiero zacznę odstawiać jak nie zaczną kupować. Przed 6.12 było jako tako, ale dzisiaj to tragedia na maksa :/

c_zary
08-12-2003, 18:31
ludzie lecą z roboty do domu i nic u mnie nie kupują ;(
Moze powinniscie zaczac prezentowac na wybiegu swoja kolekcje :)

Adiq
08-12-2003, 18:44
Yusta, a nie myślałaś sama o założeniu takiej czapki i okularów przeciwsłonecznych na siebie? Utarg byłby o wiele lepszy... :]

Mrozik
08-12-2003, 19:02
Apropo urodzin, to najbardziej przerąbane urodzić się 29 lutego 8- :buhaha:

yusta
08-12-2003, 22:03

No to chyba mam dla was robótkę chłopaki, bo ja w męskich bokserkach nie pomykam '8

yusta
08-12-2003, 22:04
Yusta, a nie myślałaś sama o założeniu takiej czapki i okularów przeciwsłonecznych na siebie? Utarg byłby o wiele lepszy... :]

Adiq, nie mam w tej chwili okularów 8)

Adiq
08-12-2003, 22:13
Przerzuciłaś się na bardziej undergroundowy handel? '8

c_zary
08-12-2003, 22:16
No to chyba mam dla was robótkę chłopaki, bo ja w męskich bokserkach nie pomykam '8
Sprobuj - nie wiesz co tracisz, bardzo cieple sa :)

yusta
08-12-2003, 22:16

Można to tak nazwać :oho:

c_zary
08-12-2003, 22:23
Chyba raczej underwear'owy ;)

Sharn
08-12-2003, 22:31
inny 14 lutego
mówimy na niego śmiechu

Eeejjj - ja też mam 1 kwietnia, tyle że nie uśmiecham się nigdy bo jestem maczo.. 8o

:D

yusta
08-12-2003, 22:34
inny 14 lutego
mówimy na niego śmiechu

Eeejjj - ja też mam 1 kwietnia, tyle że nie uśmiecham się nigdy bo jestem maczo.. 8o

Urodziny czy imieniny?

Dżon Łejn
08-12-2003, 22:35
inny 14 lutego
mówimy na niego śmiechu

kłamiesz :lo:

Sharn
08-12-2003, 22:39
Urodziny 1-ego imieniny 10-ego. Dziadek mówił, że jestem dzieckiem żartu :) . Dostali z babką telegram w prima aprlis i olali (kiedyś nie było tak łatwo się dodzwonić do szpitala). Dopiero po drugim telegramie przyjechali do Torunia oblukać co się wykluło jako pierwszy wnuk... :D

Dżon Łejn
08-12-2003, 22:41
8- nie przyniusł cię bocian? 8-

yusta
08-12-2003, 22:43
Urodziny 1-ego imieniny 10-ego. Dziadek mówił, że jestem dzieckiem żartu :) . Dostali z babką telegram w prima aprlis i olali (kiedyś nie było tak łatwo się dodzwonić do szpitala). Dopiero po drugim telegramie przyjechali do Torunia oblukać co się wykluło jako pierwszy wnuk... :D

No to spod tego samego znaku jesteśmy :D

Sharn
08-12-2003, 22:43
8- nie przyniusł cię bocian? 8-

Tego nie wiem, ale ojciec się zarzeka że to jego jestem nie bociana... :]

legart
09-12-2003, 08:17

Yusta dobre masz te bokserki 8- (tylko nie białe i nie obcisłe) - ja chodzę tylko w bokserkach 8- (wygodne są)

Adam-oldboy
09-12-2003, 08:34

Yusta dobre masz te bokserki 8- (tylko nie białe i nie obcisłe) - ja chodzę tylko w bokserkach 8- (wygodne są)

To chyba trochę marzniesz, no i ludzie się gapią.

legart
09-12-2003, 08:36

To chyba trochę marzniesz, no i ludzie się gapią.

Ale robię furorę w pracy :P

Unico
09-12-2003, 19:09
Ale robię furorę w pracy :P

Ale masz pracę ;)) że wymagają bokserek... pewnie jesteś... bokserem ;))

yusta
09-12-2003, 19:09

Nie mam białych, ani obcisłych :D Bokserki są całkiem niezłe. Mam takiego co testuje i kilka prań już przeżyły i co najważniejsze - nie rozpadły się '8 Wszystkie są we wzorki, takie różne śmieszne. W metrze w centrum, jest taki sklepik z bielizną i mają tam takie po 28 zł 8-

yusta
09-12-2003, 20:52
Na jednych jest taki motyw: http://www.reedmaan.republika.pl/Simpsons.gif

Adiq
09-12-2003, 20:53
Na jednych jest taki motyw: http://www.reedmaan.republika.pl/Simpsons.gif

Taaa... i nie schodzi taki bajer jak bokserki z animacją? 8-

yusta
09-12-2003, 21:00

Hehehe, animacja jest nieruchoma. Chodzi mi o końcową jej fazę :>
Btw, dzisiaj troszkę się ruszyło, teraz co dzień powinno przybywać kasiorki '8

Adiq
09-12-2003, 21:19

Hehehe, animacja jest nieruchoma.
No co ty... :P

A przymierzają klienci towar? :rotfl:

yusta
09-12-2003, 21:48

Hehehe, animacja jest nieruchoma.
No co ty... :P

A przymierzają klienci towar? :rotfl:

Nie 8o

W ogóle większość kupujących u mnie to kobiety 8)

Mario_w(L)kp
10-12-2003, 00:16
Kur.. , kur.., kur... rzygam świętami. 12 godzin w pracy , 12 godzin włączone radio i WSZYSTKIE dosłownie WSZYSTKIE stacje katują ludzi przebojem pt. "Last christmas". Ja tego nie zniose dłużej :box:

MaxyM_
10-12-2003, 06:06
Gorge Michael ma zawsze w święta swoje 5 minut. ;)

Nagrał jedną piosenkę o świętach i jest nieśmiertelny. 8-

Dziwne, że puszczają piosenkę typa, którego dorwano w miejskim wc chapiącego dzidę. 8o

Beny
10-12-2003, 11:06

Nie mam białych, ani obcisłych :D Bokserki są całkiem niezłe. Mam takiego co testuje i kilka prań już przeżyły i co najważniejsze - nie rozpadły się '8 Wszystkie są we wzorki, takie różne śmieszne. W metrze w centrum, jest taki sklepik z bielizną i mają tam takie po 28 zł 8-

A u Ciebie po ile? Bo jeśli masz duże rozmiary w misie to biorę z pięć par! 8) :)