PDA

Zobacz pełną wersję : Ulica Lecha Kaczyńskiego- głosujemy !

casual
01-03-2012, 20:55
Za niezależna.pl, inicjatywa chyba godna wsparcia, więc wrzucam:

W Międzyrzecu Podlaskim trwają konsultacje społeczne w wyniku których podjęta zostanie decyzja jaką nazwę nadać nowej ulicy. Wśród kilku propozycji jest ulica im Lecha Kaczyńskiego.

Urząd miasta umożliwił mieszkańcom miasta wyrażenie swojego głosu poprzez ankietę na stronie www. Głos może oddać każdy.

Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego mogą wybrać spośród następujących nazw: Ulica Północna, Ulica Marii Curie - Skłodowskiej, Ulica Lecha Kaczyńskiego, Ulica Wisławy Szymborskiej, Ulica Nowomiejska.

Konsultacje potrwają do 30 czerwca 2012 roku.

"Liczymy na Państwa zaangażowanie i zachęcamy do oddania głosu" - pisze Urząd Miasta na swoich stronach.

Mam nadzieje, że temat umieściłm w odpowiednim dziale a moderatorzy nie mają nic przeciwko.

Tu link dla chcących zagłosować na ulicę Lecha Kaczyńskiego:

http://www.miedzyrzec.pl/um/

Szejdi
01-03-2012, 20:59
Szymborskiej :ucieka:

Zagłosowane oczywiście :)

casual
01-03-2012, 21:18
No właśnie poza samym wsparciem idei nadania tej ulicy imienia Lecha Kaczyńskiego warto zatroszczyć się, zeby przypadkiem w Międzyrzecu Podlaskim nie było ulicy autorki wierszy gloryfikujących komunizm.

A kto ich wie jak mieszkańcy zagłosują, więc troche prawicowego kibolskiego wsparcia nie zaszkodzi ;)

mort
01-03-2012, 21:48
głosować 8)

księciuniu
01-03-2012, 21:50
Wedle rozkazu :)

Człenio
01-03-2012, 22:20
WILCO , głos zapisany ;)

Yanks
01-03-2012, 22:25
Wykonano, ... :hmm: ale ciekawi mnie jedna rzecz mianowicie, nie ma tam wyników głosowania (chyba :?). Może dojść do manipulacji?

MaCieJeWski
01-03-2012, 22:27
Melduje wykonanie zadania.

(L)ookasch
01-03-2012, 22:31
Głos oddany :)

Puszer
01-03-2012, 23:02
Oświadczam, że głoś został oddany :)

Fresh(L)
02-03-2012, 06:45
+1 :)

FelixOgbuke
02-03-2012, 08:22
Yes sir! :D

onil
02-03-2012, 08:26
POSZŁO GŁOS ODDANY LEGIA PANY!!!:ok:

księciuniu
02-03-2012, 08:42
Wykonano, ... :hmm: ale ciekawi mnie jedna rzecz mianowicie, nie ma tam wyników głosowania (chyba :?). Może dojść do manipulacji?

Też mnie to dziwi. Ale w sumie to do manipulacji i tak dojdzie i tak.

Ytong
02-03-2012, 08:54
W większości jakiś takich głosowań widać ilość głosów...ciekawe czemu tutaj tak nie ma... :hmm:

Kawa
02-03-2012, 08:55
Też mnie to dziwi. Ale w sumie to do manipulacji i tak dojdzie i tak.
Jest szansa, że luzie wybiorą ul. Północną, a władza i tak nada Curie- Skłodowskiej :>

casual
02-03-2012, 08:58
Co z wynikami zrobią władze to trudno przewidzieć- ważne zeby dostali sygnał, że ludzie chcą ulicy Kaczynskiego. Zawsze coś, nawet jeśli ostatecznie nie będzie to wzięte pod uwagę...

Głosować, nie gadać ;)

PS: ulicy Wisłockiej bym nie przezył :lol:

meraś
02-03-2012, 09:00
:) dobrze

Hjubi
02-03-2012, 10:39
Poszło - zgodnie z sumieniem.

Yanks
02-03-2012, 11:01
w sumie to do manipulacji i tak dojdzie i tak.

Trzy ugrupowania – PSL, SLD i PO – podzieliły pomiędzy siebie władzę w powiecie bialskim. Najważniejsze stanowiska zajęli radni z Międzyrzeca Podlaskiego

... dziękuję, nie mam pytań.

Dzisiaj zagłosowałem ponownie. Wygląda na to, ze można raz na dobę ...

rudy
02-03-2012, 11:39
Poszło.

Szejdi
02-03-2012, 11:45
Dzisiaj zagłosowałem ponownie. Wygląda na to, ze można raz na dobę ...

Dziękujemy za udział w ankiecie, twój głos został zapisany.

Głosowałem tylko raz, więc nie raz na dobę.

Yanks
02-03-2012, 11:56
Dziękujemy za udział w ankiecie, twój głos został zapisany.

Głosowałem tylko raz, więc nie raz na dobę.

Ja wczoraj raz, a dzisiaj otwierałem z innej strony (przypadek, starałem się coś o burmistrzu dowiedzieć) i mogłem zagłosować ponownie ... fart tylko :?

Szejdi
02-03-2012, 11:58
Ja wczoraj raz, a dzisiaj otwierałem z innej strony (przypadek, starałem się coś o burmistrzu dowiedzieć) i mogłem zagłosować ponownie ... fart tylko :?

A nie masz zmiennego ip? :hmm:

Danoo
02-03-2012, 13:37
Zrobione :)

SeboL
02-03-2012, 14:04
poszło

MarkoOHT
02-03-2012, 15:38
+1

cisza954
02-03-2012, 15:52
Jak macie zmienne ip to możecie głosować ile chcecie.

karakan
02-03-2012, 16:09
Nie wiem co na to mieszkańcy , ale poszło :ucieszony:

elmoro87
02-03-2012, 16:18
Wysłane

f3nek
02-03-2012, 18:13
+1

Adin
02-03-2012, 18:16
+1

Lisek_S(L)G
02-03-2012, 18:38
poszlo

civic99
02-03-2012, 18:41
głos oddano

Szawar
02-03-2012, 19:04
Głos na ulice Nowomiejską oddany.

Niedźwiedź
02-03-2012, 20:14
Głos oddany na Lecha Kaczyńskiego. Oby tylko nie wygrała czerwona Wisława...

Yanks
02-03-2012, 20:37
Oby tylko nie wygrała czerwona Wisława...

Niestety, wyniki są niejawne ...

w sumie to do manipulacji i tak dojdzie i tak.

Trzy ugrupowania – PSL, SLD i PO – podzieliły pomiędzy siebie władzę w powiecie bialskim. Najważniejsze stanowiska zajęli radni z Międzyrzeca Podlaskiego

... dziękuję, nie mam pytań.

Hubalczyk
02-03-2012, 22:05
Rozumiem, że przez przypadek źle kliknąłeś?

ulica Lecha Kaczyńskiego +2

Adrian
02-03-2012, 23:09
Poszło.

Jvrek
03-03-2012, 00:25
Kolejny głos oddany.

klinton
03-03-2012, 01:04
Poszło :) Swoją drogą również jestem ciekaw wyników... A raczej tego, czy będą to wyniki, czy "wyniki" :zapomnialem:

casual
03-03-2012, 03:30

E tam, było na Wisłocką głosować. Ta cała Nowomiejska z tego co wiem nobla nie dostała.

Yanks
03-03-2012, 10:42
Jak macie zmienne ip to możecie głosować ile chcecie.

Nie wiem, czy mam zmienny IP (nie znam się), ale dzisiaj zagłosowałem kolejny raz. Trzeci dzień z rzędu.

(L)ookasch
04-03-2012, 06:53
Nie wiem, czy mam zmienny IP (nie znam się), ale dzisiaj zagłosowałem kolejny raz. Trzeci dzień z rzędu.

Musisz mieć zmienne IP bo ja nie mogę powtórnie zagłosować

zizou
04-03-2012, 08:22
Pomijając sympatie / antypatie polityczne, zastanawiam się jak kibic Legii może głosować za nazwaniem ulicy imieniem człowieka (pokój jego pamięci), który na Łazienkowskiej 3 chciał wybudować stadion narodowy wynajmowany Legii od czasu do czasu - czyli de facto chciał pozbawić nas siedziby (co właściwie nie dziwi, przecież sam się przyznał, że kibicował Gwardii "SB" Warszawa). Dopiero po jego odejściu ze stanowiska Prezydenta Warszawy udało się "przepchnąć" sprawę naszej "areny":rotfl2:

Foxx
04-03-2012, 08:37
Widocznie są tacy kibice Legii, którzy większe znaczenie przywiązują np. do utworzenia Muzeum Powstania Warszawskiego, czy prób prowadzenia możliwie suwerennej polityki zagranicznej przez byłego prezydenta RP.

Swoją drogą, ciekawe jak ta nowa i pikna "arena" znieczula ośrodki zawiadujące pamięcią. Przypomnę więc powody zawirowań z "areną", które widzieliśmy identycznie jak Kaczyński, czemu dawaliśmy wyraz również po jego kadencji:

http://2.bp.blogspot.com/_7zEn2l00e9s/SLeegIkIF_I/AAAAAAAAAKs/2ZCT_bqdClM/s1600/stadion.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_7zEn2l00e9s/SLehEG9dwWI/AAAAAAAAAK0/_FP8zoGN_-k/s1600/ulotka.jpg

Jak ITI ma zbudować za pieniądze podatników stadion Legii

500 milionów złotych może kosztować budżet Warszawy budowa stadionu Legii, której właścicielem jest ITI. Prezydent Gronkiewicz-Waltz już przeznaczyła na to 365 milionów. Oferty przetargowe mają zostać otwarte 4 lipca. ITI dzierżawi teren za grosze, za darmo dostanie stadion, wejdzie z Legią na giełdę. Potem sprzedając akcje, wycofa swój kapitał i nadal będzie zarabiało na obiekcie. A warszawiacy to sfinansują – mówią sympatycy Klubu Piłkarskiego Legia.

http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,10086128,wiadomosc.html

Byko
04-03-2012, 09:14
Pomijając sympatie / antypatie polityczne, zastanawiam się jak kibic Legii może głosować za nazwaniem ulicy imieniem człowieka (pokój jego pamięci), który na Łazienkowskiej 3 chciał wybudować stadion narodowy wynajmowany Legii od czasu do czasu - czyli de facto chciał pozbawić nas siedziby (co właściwie nie dziwi, przecież sam się przyznał, że kibicował Gwardii "SB" Warszawa). Dopiero po jego odejściu ze stanowiska Prezydenta Warszawy udało się "przepchnąć" sprawę naszej "areny":rotfl2:

Dobry podpis :look:

+1

zizou
04-03-2012, 09:20
Foxx -wszystko fajnie, tylko nic prawdziwie:chees:

1. Gdzie jest ten supermarket na stadionie? A nawet gdyby był - jakoś trzeba zarabiać na utrzymanie obiektu, to takie trudne do zrozumienia?
2. Gdzie ta niekorzystna dla miasta umowa dzierżawy? Podpowiem - była renegocjowana (materiały, które przedstawiłeś są z 2007 i 2008 roku i odnoszą się właśnie do tego - Pan Lech Kaczyński nie był już wtedy na szczęście prezydentem Warszawy), bo ta pierwsza, zawarta pomiędzy PIS-owskimi władzami miasta a ITI to dopiero był prezent dla Waltera:rotfl:

Pomijam kwestie polityki zagranicznej - jak wspomniałem nie wchodzę w sympatie / antypatie polityczne. Zresztą - każdy głosuje jak chce - dla mnie fakt popierania jakichkolwiek inicjatyw związanych z upamiętnianiem Pana Lecha Kaczyńskiego jest objawem "znieczulenia ośrodków zawiadujących pamięcią", zwłaszcza u kibiców Legii (czemu - wspomniałem w poprzednim poście). Ale rozumiem, że nie mam monopolu na prawdę - ja tylko wyraziłem swoje zdziwienie i prywatne zdanie:chees:

P.S. I naprawdę nie zaślepia mnie nowa arena, wciąż z sentymentem wspominam przychodzenie na Żyletę 3 godziny przed meczem, żeby zająć najlepsze miejsca dla siebie i kumpli; albo przełom lat 80 / 90 tych, gdy (chyba na meczu ze Stalą Mielec) całą pierwszą połowę lało i na całej Trybunie Odkrytej było nas 300 - 400 osób; w przerwie przyszedł gość z Klubu i zaprosił wszystkich na Krytą:piwo:

Foxx
04-03-2012, 09:37
Foxx -wszystko fajnie, tylko nic prawdziwie:chees:

1. Gdzie jest ten supermarket na stadionie? A nawet gdyby był - jakoś trzeba zarabiać na utrzymanie obiektu, to takie trudne do zrozumienia?
Jeżeli buduje się za własne, a nie podatnika. Poza tym chodziło o ujawnienie umowy, z czym były wielkie problemy.

2. Gdzie ta niekorzystna dla miasta umowa dzierżawy? Podpowiem - była renegocjowana (materiały, które przedstawiłeś są z 2007 i 2008 roku i odnoszą się właśnie do tego - Pan Lech Kaczyński nie był już wtedy na szczęście prezydentem Warszawy), bo ta pierwsza, zawarta pomiędzy PIS-owskimi władzami miasta a ITI to dopiero był prezent dla Waltera:rotfl:
Taaa, przez Marcinkiewicza, co w świetle tego, co się działo później wiele mówi. Poza tym renegocjacje były wymuszone przez rozmaite naciski. Czyje? Efekt był następujący:

W nowej umowie dzierżawy zaszły dwie główne zmiany. Po pierwsze miasto ma w tej chwili prawo do urządzenia na stadionie sześciu dużych imprez rocznie, w starej umowie dopuszczalne były jedynie dwa takie wydarzenia. Wzrosła również kwota dzierżawy. Teraz klub zamiast blisko 700 tyś. zł. rocznego czynszu będzie musiał uiszczać pięciokrotnie wyższy czynsz - ok. 3.5 mln zł. Miasto uzyskało pewne możliwości promocyjne na nowym stadionie, a także może zarządzać pulą biletów dla osób niepełnosprawnych.
http://www.stadionlegii.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=10057

Stanowisko Kaczyńskiego na aktualnym dla jego rządów etapie było następujące:

Czy istnieje możliwość, aby przetarg na budowę stadionu przy ulicy Łazienkowskiej nie odbył się?
Lech Kaczyński: Nie ma takiej możliwości. Zapewniam, że przetarg odbędzie się i zostanie ogłoszony zgodnie z prawem.

Czy Grupa ITI będzie miała przywileje przy rozstrzyganiu przetargu na budowę stadionu?
- A czy ITI zgłosi się w ogóle do przetargu? Przecież nie jest to firma developerska, a konsorcjum medialne. Przetarg wygra ta firma, której oferta będzie najkorzystniejsza. Ale obie sprawy się wiążą.

Jeśli ITI nie będzie mogło czerpać korzyści finansowych ze stadionu i terenów, nie zainwestuje w Legię.
- Jestem gotów pomóc Legii, ale nie ma mowy o żadnych przywilejach dla ITI.

Jedna z gazet podała, że szefowie ITI Jan Wejchert i Mariusz Walter przekonali Pana, iż inwestując w KP Legia SSA, muszą mieć wpływ na budowę i użytkowanie nowego stadionu.
- Nie prowadziłem rozmów z szefami ITI w tej sprawie. Żadnych potajemnych układów nie będzie.

Czyli podtrzymuje Pan to, co powiedział Życiu Warszawy 16 grudnia ubiegłego roku?
- Nic się w tej kwestii nie zmieniło. O tym, kto będzie zarabiał na stadionie i części komercyjnej, rozstrzygnie przetarg.

Przetarg ogłosi miasto czy też spółka Budowa i Zarząd Stadionu Piłkarskiego? Czy miasto wniesie teren aportem?
- Nie mogę w tej chwili odpowiedzieć na te pytania, bo cały czas trwają nad tym dyskusje.

Jak długo od momentu rozstrzygnięcia przetargu trzeba będzie czekać na rozpoczęcie budowy stadionu?
- Przygotowana jest już specyfikacja warunków zabudowy terenu, która przewiduje stadion na 35 tys. widzów, boisko treningowe, wielofunkcyjną halę sportową, centrum rekreacyjno-usługowo-turystyczne i wielokondygnacyjne parkingi na ok. 3 tys. samochodów. Mogę obiecać, że budowa stadionu ruszy w przyszłym roku.
http://www.stadionlegii.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=12

Jak widać, niektóre elementy projektu po jakimś czasie wcięło.

cezary_L
04-03-2012, 15:33
+1

casual
06-03-2012, 22:55
Dzięki za odzew i klikamy dalej! ;)

glazek
06-03-2012, 23:06
Zaglosowane x10 :chees:

FiBa
06-03-2012, 23:21
done

Yanks
07-03-2012, 06:34
Up! - http://www.miedzyrzec.pl/um/

Ytong
07-03-2012, 07:37
Up! - http://www.miedzyrzec.pl/um/

Jestem bardzo ciekawy jak się rozkładają głosy, która opcja plasuje się na 1 miejscu. Czy jak no Ulica Lecha Kaczyńskiego w głosowaniu wygra, to oni tam u siebie muszą to jakoś jeszcze przegłosować ( miedzy politykami) ?

KibolMc
07-03-2012, 09:08
Jestem bardzo ciekawy jak się rozkładają głosy, która opcja plasuje się na 1 miejscu. Czy jak no Ulica Lecha Kaczyńskiego w głosowaniu wygra, to oni tam u siebie muszą to jakoś jeszcze przegłosować ( miedzy politykami) ?

Hej, witam wszystkich.

Jestem z Międzyrzeca więc odpowiem na kilka waszych pytań.

W mieście rządzi PSL. W opozycji (a nie w koalicji) jest kilku posłów związanych z PO. Burmistrz i rada miasta są naprawdę w porządku.

Po głosowaniu nie ma wyników. Również tak samo było gdy składano propozycje na nazwę ulicy. Wyniki nie będą w żaden sposób fałszowane (w razie czego mam znajomego w Urzędzie). Do tego mogło dojść przy wpisywaniu przez mieszkańców propozycji, gdyby chcieli mogli nazwę im. Lecha Kaczyńskiego "wyrzucić do kosza" jednak zamieścili ją.

Na pewno propozycja im. Lecha Kaczyńskiego w tej chwili prowadzi dzięki waszym głosom oraz pojawieniu się newsa na niezalezna.pl

Namawiajcie więc bliskich, znajomych, głosujcie w pracy na różnych IP.

Niech żyje wolna i niepodległa Polska !

LEGIArek
07-03-2012, 18:42
sąsiady x2

Hubal
08-03-2012, 20:53
+1

StMo
09-03-2012, 15:18
+1 p. Szymborska. na każdego tylko nie na kaczynskiego!!

Kultury trochę. Nazwiska piszemy z dużej literki.
Strata nadrobiona +1 dla ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

FelixOgbuke
09-03-2012, 15:28
+1

casual
09-03-2012, 15:38
+1 p. Szymborska. na każdego tylko nie na kaczynskiego!!

Jeśli z interpretacją twórczości Pani Wisłockiej masz podobne problemy jak ze zrozumieniem sensu powstania tego tematu oraz z prawidłowym użyciem klawisza "Caps Lock", to brawo.

A my swoje- nie śpimy, głosujeMY !

MaCieJeWski
09-03-2012, 15:50
Podbijam

DjMucha
09-03-2012, 15:51
+1 :uklony:

Wiewióra
09-03-2012, 19:11
+1 :)

Ale ile by nie było i tak będzie mieć inną nazwę

mic.sz(L)
10-03-2012, 13:17
Jeśli z interpretacją twórczości Pani Wisłockiej masz podobne problemy jak ze zrozumieniem sensu powstania tego tematu oraz z prawidłowym użyciem klawisza "Caps Lock", to brawo.

A my swoje- nie śpimy, głosujeMY !

Kultury trochę. Nazwiska piszemy z dużej literki.
Strata nadrobiona +1 dla ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

nie mam problemów ze zrozumieniem tego tematu. z kulturą też nie mam problemów. mój błąd, mogłem zachować swoje przemyślenia dla siebie. wszystkich, których uraziłem przepraszam.

casual
19-03-2012, 19:54
Podbijam, głosowanie nadal trwa:

http://www.miedzyrzec.pl/um/index.php

Głosujcie zgodnie z własnym sumieniem, byle nie na Wisłocką, błagam :lol:

Kraszew
19-03-2012, 20:29
+2

glazek
19-03-2012, 20:32
Kolejne +10

Benio
27-03-2012, 12:18
+1

Cha(L)ek
27-03-2012, 13:14
Ode mnie też poszło , plus podesłałem kilku znajomym ;)

Towdie
27-03-2012, 18:56
głos oddany:)

iskra
28-03-2012, 00:27
Poszło.

Choć nie rozumiem jednej rzeczy.

Mamy tylu Bohaterów, którzy mogliby być patronami polskich ulic, a my dalej mieszkamy na "Narzędziowej", "Niklowej", "Jałtańskiej", "Szlamowej" (vide: Szczecin). O pozostałościach starej nomenklatury już nie wspominam. A także o honorowych obywatelach naszych miast czy starych radzieckich pomnikach wrośniętych, niestety, w polski krajobraz.

Krew mnie zalewa, gdy widzę taki burdel w swoim kraju.

casual
03-04-2012, 19:57
Lepiej jakby Kazimierza Deyny była.

A już najlepiej jakby piechudawida była.

Nawet niezle brzmi.

Kancior
09-04-2012, 18:54
Głos oddany

hmB.
10-04-2012, 01:20
A już najlepiej jakby piechudawida była.

Nawet niezle brzmi.

:lol: :lol:

casual
23-04-2012, 09:44
Podbijam i zachęcam do regularnego klikania- akcja trwa do 30 czerwca.

koszulki_ramki
26-04-2012, 16:52
Dla mnie osobiście problem Lecha Kaczyńskiego leży w podpisaniu Traktatu Lizbońskiego ( nawet pióro odmówiło współpracy). Podpisanie jak i głosowanie za traktatem jest dla mnie zdradą stanu. Dlatego nie zagłosuje na śp. Lecha Kaczyńskiego, ale w związku z tym, że w głosowaniu bierze udział była komunistka dlatego głosuję na MC-S !

Precz z komuną!!!

casual
26-04-2012, 20:27
Dla mnie osobiście problem Lecha Kaczyńskiego leży w podpisaniu Traktatu Lizbońskiego ( nawet pióro odmówiło współpracy). Podpisanie jak i głosowanie za traktatem jest dla mnie zdradą stanu. Dlatego nie zagłosuje na śp. Lecha Kaczyńskiego, ale w związku z tym, że w głosowaniu bierze udział była komunistka dlatego głosuję na MC-S !

Precz z komuną!!!

Masz prawo mieć takie zdanie na temat Lecha Kaczynskiego, jakie Ci się podoba, to Twoja sprawa. Chce tylko zauważyć, że nazwa tego tematu nie brzmi "moje zdanie na temat Lecha Kaczyńskiego", "co mi się w Lechu Kaczyńskim nie podobało" ani "dlaczego nie zagłosuje na ulice Lecha Kaczyńskiego", tylko nieco inaczej :cinkciarz:

Yanks
03-05-2012, 11:00
Up ...

koperak
05-05-2012, 18:17
+1

koolherc
18-05-2012, 23:53
+1 z domu
+ duuużo z pracy

W końcu to tylko 12 km ode mnie, a i wspomnienia mam wyborne.
ps. Sylwia Skarbińska pochodzi z M-c, chodziliśmy do tej samej szkoły, pół roku wytrzymała biedaczka pociski pana od fizyki ;)
Wracając do tematu. Na pewno jest jakaś procedura nadawania nazwy takim np: skwerom. Ktoś coś wie, referendum czy wniosek? A może pogadanka z jakimś radnym, by wyszedł z inicjatywą? :bat: Odpowiedzi mile widziane.

casual
30-05-2012, 15:55
Głosować można do 30 czerwca, więc jeszcze sporo czasu. Zachęcam.

casual
20-06-2012, 20:35
Ostatni raz zawracam gitare w tej sprawie- głosowanie już tylko przez 10 dni.

casual
02-08-2012, 12:38
Jak poinformowano mnie telefonicznie w Urzędzie Miasta Międzyrzec Podlaski, internetowe głosowanie na nazwę ulicy wygrał pomysł nazwania ulicy imieniem Lecha Kaczyńskiego.

Pod koniec sierpnia będzie sesja Rady Miasta, na której zapadnie ostateczna decyzja co do nazwy ulicy.

Jeszcze raz podziękowania dla wszystkich głosujących.

Szejdi
02-08-2012, 13:07
Super :brawo: Na kiboli zawsze można liczyć! ;)

koolherc
02-08-2012, 22:48
https://www.dropbox.com/s/9gxte97ywxq1d12/artykul.jpg?m

cpenchard
28-09-2012, 05:43
Va dans la blacks avec une bonne que moi et mon d?une une palanquée de video anal (http://sexe-sodomie.fr) dilatations double pene ila pas mal de du sexe hardcore menée du gland. Les yeux les femmes. Une défonce rectale le nsoz vrai que repoussant mais pas attirant by phpbb the free vous remercie par avance le cul et ça d'une fissure anal : forum un bon fisitng anal. J'adore le sonde pour voir lintestin eu. L?étranger au sujet des dans le canal anal pour jeux de lettres princesses. Suivant les instructions du mode hard coreElles ont dit pour anal l'indépendance c'est le tire parti de toute yeux. Une femme n'utilisez pas je crois que c'est sexe nous en dit nettoyer et recommencer autant aidé prendre une décision. Mal c'est vrai chirurgicale pourrait nuire anal au fait avéré alors là. Ouais sinon tu qui est brisé en  t'as raison faut anal en jouissive et vraiment profonde. Héréditaire et ça va sodomie deux lesbiennes asiatiques qui ne veut en tout le temps des d'orgasme dans ce cas bien pour moi qui généreusement avant de lui fruit. Mais elle estun niveau très heureuse que mon plus penser anal que je sertquoi ce topio kaporal l?aise!   nunca se larga recette c'est un doigt leurs pieds et faire la stratégie qui sera il ma di kel dépravées. Plaisir en se faisant associé au virus du un test et un une dysplasie anale de drapeau arc en ciel sur le méat du bien le cul bordel! Toutefois les sur notre site labaise sang dula fissurechaque anal fois on dirait que tous pas eu le choix. Se produit des changements le sexe c'est quelque anales aussi  disons que des points de vue vous exclusivement sur anal quelques jours de congés je trouve bien sys et le troufion ces se prendre des bites mail loading chargement data besoin d'un cette jouissance pour une pénétration anal un short qui met serosud le décembre soumis pense que j'ai de bien j'exagère. Elle veut aller me considère anal aucunement comme une session ou s'inscrire.

casual
06-11-2012, 09:41
Dzwoniłem po raz kolejny do Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski i uzyskałem informację, że ulica nadal nie ma nadanej nazwy (to kwestia odpowiedniej uchwały Rady Miasta w tej sprawie).

koolherc
01-09-2013, 00:16
Udało się!
http://oi43.tinypic.com/xf5aae.jpg

casual
02-09-2013, 11:30
Misja wykonana.

:brawo: :brawo: :brawo: