PDA

Zobacz pełną wersję : Bilety na mecz Polska Portugalia

mbw
25-02-2012, 13:54
Witam,
chciałbym wybrać się na mecz Polska Portugalia, niestety wczoraj nie dałem rady kupić biletu,
na Legii już nie ma, na kupbilet.pl też. Nie wiecie gdzie można dostać jeszcze? Ewentualnie kto się chciałby pozbyć tych biletów? Byłbym zainteresowany 2-3 biletami.

Szejdi
25-02-2012, 13:59
To ktoś chce to jeszcze oglądać? :zdziwiony:

Danoo
25-02-2012, 14:00
Uf jakie szczęście, że wyrobiłem Kartę Klubu Kibica Piłkarskiej Reprezentacji Polski
i nie muszę martwić się o bilety :imprezowicz:

;)

casual
25-02-2012, 14:29
Uf jakie szczęście, że wyrobiłem Kartę Klubu Kibica Piłkarskiej Reprezentacji Polski
i nie muszę martwić się o bilety :imprezowicz:

No, szczęście jak ch.uj.

Danoo
25-02-2012, 14:36
Dodam w tamtym poście emota, może będzie bardziej zrozumiałe :lol:

;)

Paw(L)ak
25-02-2012, 14:43
A ja cholera, zaspałem z biletami i nie będę miał okazji fetować Cristiano na BEZPIECZNYM stadionie :jejku:, gdzie panowie policjanci mają świetną łączność na każdym poziomie, co by mnie obronili przed chuliganami, co będą chcieli psuć wizerunek Polski przed EURO 2012.

casual
25-02-2012, 15:08
Dodam w tamtym poście emota, może będzie bardziej zrozumiałe :lol:

;)

Tera panimaju :D

Jerzman
25-02-2012, 15:14
Ja się przejdę, chce poczuć atmosferę tego wielkiego piłkarskiego święta. W towarzystwie cywilizowanych, kulturalnych ludzi, dmuchać w wuwuzele. Już się nie mogę doczekać, nie wiecie czy będzie można pod stadionem twarz pomalować? Ktoś wie czy będzie oprawa?

Paw(L)ak
25-02-2012, 15:25
Ktoś wie czy będzie oprawa?

Będzie taki baner na całą trybunę z Błaszczykowskim i Lewandowskim na tle Polskiej flagi i Ronaldo oraz Pepe na tle Portugalskiej z napisem u dołu ''Feel the friendship, feel the EURO'', info telefoniczne od jednego ze steward'ów, więc na 100% pewne.

E: A tego motywu z Biedronką to nie wiedziałem. W każdym razie: Wara od Biedronki, międzynarodowe cipuszki - ''Biedronka jest nasza, Biedronka do nas należy! Nie damy nikomu, nikomu nie damy! Biedronka do Legii należy!''

turboptyś
25-02-2012, 15:27
i sektorówka z Biedronką + transparent ' Codziennie niskie ceny - my KIBICE tego chcemy!'.

PeCe
25-02-2012, 15:29
Uważajcie. Juve Leo ma przyjechać w 4 tysiące grubej ekipy i robić odwet :box:

jednostrzałowiec
25-02-2012, 15:36

Po pierwsze to co ma Juventus do tego meczu? Po drugie: są jeszcze bilety na Żyletę?Po trzecie: po ile tam są hot-dogi?

Paw(L)ak
25-02-2012, 15:39

Foto plissssss :slucha:.

:lol: Ciach bajera.

Preparat
25-02-2012, 16:19
Szykują się emocjonujące zawody sportowe. :ok:

Mam nadziej że nie będzie wulgaryzmów i tych dymiących fajerwerków.

:konfetti: Polska gola ,Polska gola taka jest kibiców wola!!

ivan
25-02-2012, 16:21
Wszystkie bilety sprzedane , widać naród posłuchał selekcjonera i jednoczy się przed katastrofą .

Alek
25-02-2012, 16:23
Gramy u siebie Polacy gramy u siebie :bauns:

TNTP
25-02-2012, 16:36
***** wiecie a się wypowiadacie.
na otwarcie stadionu ma przyjechać triada bardzo konkretną bandą, bankowo będzie też Wisła - oni nie mają problemu z transportem, przebukowali sobie tylko autokary z Superpucharu (czyli pewnie będzie z nimi też Śląsk i Lechia).

Od nas też się wybiera doborowa ekipa, bo koleżka z Tarchomina pracuje w drukarni gdzie drukowali te bilety i ogarnął kilka arkuszy.

Tak, że szykuje się lepsze widowisko niż na SP i jak ktoś oczekuje pikniku, to nich lepiej zostanie tego dnia przed telewizorem, tym bardziej, że ani psy, ani dziennikarki gw nie ogarnęły tego tematu.

ps. dla zainteresowanych w 50 minucie ma być oprawa KMWTW

sasza
25-02-2012, 16:43
Kolesiostwo i kumateria!

Dlaczego zwykli kibice nie mogą wiedzieć co jest na oprawie? Później znów będzie że oprawa nie wejdzie bo jej policja nie zaakceptuje. Nie wrzucę już ani złotówki do puszek! Mam dość KMWTW i kpiny z tą zasadą związaną. Każdy kibic powinien mieć wpływ na to co będzie na oprawie.

OPRAWY DLA NORMALNYCH KIBICÓW!

TNTP
25-02-2012, 16:47
zgadzam się z Tobą, od dłuższego czasu marzy mi się reaktywacja niekumatych, którzy z legionem żabowolskim i błędowskim przygotowywaliby wystrzałowe oprawy fetujące naszych piłkarzy.
to co konkretnie miałoby na nich być, można by było wybrać w sondzie na forum.

((L))ukasz
25-02-2012, 17:05
mam nadzieje ze kiboli nie będzie stać na bilety, i nie zepsują mi oni świeta piłki nożnej z kiełbasa i cocacola. pośpiewamy na 3 tempa,a potem zrobimy fale przy 0:3 w plecy, pozdrowimy grzesia late i bedzie ekstra !

Bonhart
25-02-2012, 17:36
Kto wygra mecz?
Polska!
Kto?
Polska!
Kto?
Polska...
(rzesiste brawa)

Ze tez ludzie wydaja kase zeby ogladac ten chlam. Jeszcze w zimnie, na niewygodnym krzeselku i bez lacznosci. Brrrr...

ivan
25-02-2012, 18:00
Ja również :) Myślę że to będzie bardzo fajne widowisko. Ciekawe jak się zaprezentuje stadion w pełni okazałości udekorowany kompletem fanów rzecz jasna.

Widowisko to będzie jak JW wynajmie go na wasze mecze . Komplet widzów murowany .:lol2:

Podróżnik
29-02-2012, 17:48
Witam,
chciałbym wybrać się na mecz Polska Portugalia, niestety wczoraj nie dałem rady kupić biletu,
na Legii już nie ma, na kupbilet.pl też. Nie wiecie gdzie można dostać jeszcze? Ewentualnie kto się chciałby pozbyć tych biletów? Byłbym zainteresowany 2-3 biletami.
Teraz kolego możesz sobie kupić ile chcesz biletów na kupbilet cały czas sprzedają :)

Magik2501
29-02-2012, 17:49
A będzie S.? Bo nie wiem czy kupować.

Yanks
29-02-2012, 17:54
Powiem więcej, Bobo będzie, ... na pewno!

Jarson23
29-02-2012, 20:07
z perspektywy tv atmosfera na meczu marna na maxa, od kiedy "prawdziwi" kibice przestali chodzić na mecze reprezentacji to jest dramat :/ 58tyś i co?

nie ten temat, post do kasacji.

Kioteras76
29-02-2012, 20:20
Nie ma coś ciekawego. Nudny mecz, a wolę oglądać przy Legii. Legia rulez!

PS. Mieszkam na Saskiej Kępie, to nie jestem zadowolony z powodu zamykanie ulic i dużo neoZOMO. Czy mecz jest ważniejszy? Szkoda gadać.