PDA

Zobacz pełną wersję : Śląsk Wrocław - Legia Warszawa [26.2.2012 g.14.30]

Strony : [1] 2 3

nevermind
21-02-2012, 12:51
http://desmond.imageshack.us/Himg651/scaled.php?server=651&filename=lskwrocaw.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium

WKS
Śląsk Wrocław
Rok założenia: 1947
Barwy: zielono-biało-czerwone
Adres: Oporowska 62, 53-434 Wrocław
telefon: (71) 722-39-36, faks: 722-39-47
WWW: http://www.slaskwroclaw.pl (oficj.)
http://www.slasknet.com (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski (otwarty 28 października 2011)
pojemność - 42.771 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - zainstalowane / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Piotr Waśniewski ( od 30 października 2008 )
Trener: Orest Lenczyk (od 27 września 2010)

Sukcesy Śląska:

Mistrzostwo Polski - 1976/77
wicemistrzostwo Polski - (3x) - 1977/78, 1981/82, 2010/11
Puchar Polski - (2x) - 1975/76, 1986/87
Superpuchar Polski - 1987
Puchar Ekstraklasy - 2008/09
1/4 finału Pucharu Zdobywców Pucharów - 1976/77
MP juniorów U-19 - 1979
w-ce MP juniorów U-19 – 1977

Rywalizacja Legii i Śląska w przeszłości.

Rok 1964 był początkiem rywalizacji dwóch największych wojskowych klubów w Polsce. 11 pazdziernika tegoż roku we Wrocławiu stanęły na przeciw siebie po raz pierwszy jedenastki Legii i Ślaska. Legia prowadzona przez rumuńskiego szkoleniowcka Virgilla Popescu dosyc łatwo ograła swoich wrocławskich przeciwników. Wynik koncowy brzmiał 1:4 a łupem bramkowym podzielili się Henryk Apostel(trzy) i Lucjan Brychczy. Od tamtej pory na krajowym podwórki spotykaliśmy się ze Slaskiem 71 razy, z czego 65 razy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Bilans ligowy jest korzystniejszy dla „Wojskowych” z Warszawy. 32 razy wygrywaliśmy, 18 razy remisowaliśmy a 15krotnie musieliśmy uznac wyższość rywala z Dolnego Śląska. Co się tyczy występów gościnnych we Wrocławiu, to bilans już nie prezentuje się tak dobrze jak w/w. Z 32 meczów które tam rozegraliśmy, wygraliśmy 11 przy 12 remisach. Bilans bramkowy lekko na korzysc Legionistów 30-22. Legia na wrocławskiej ziemi w starciach na poziomie ligowym jest niepokonana od ponad 10 lat. Ostatnim ligowym zwyciestwem Slaska zakonczyło się spotkanie rozegrane na starcie sezoni 2001/2002. Slask pokonał przyszłego jak się pozniej okazało Mistrza Polski 1:0.

Naszym najlepszym strzelcem jest Kaziu Deyna, który siedmiokrotnie pokonywał bramkarza Slaska.

Dziesięć ostatnich ligowych meczów rozegranych we Wrocławiu:

2010-08-20 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 1 [Rybus 80’]
2009-09-12 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 0
2009-05-23 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1 : 1 [Rzezniczak 15’]
2001-07-21 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1 : 0
2001-05-12 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1 : 1 [Guliano 75’]
1997-05-24 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 3 [Walkower]
1996-05-26 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 0
1993-05-12 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1 : 0
1992-04-04 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 1 [Czykier 43’(k)]
1991-03-23 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 0

Sezon 2011/2012

O ile lokata zajeta w poprzednim sezonie przez ekipe z Dolnego Slaska można uznac za niespodzianke(vicemistrzostwo Polski) o tyle przebieg obecnego sezonu jest mała sensacje. Bo kto sie spodziewał, ze Slask Wrocław po 18 kolejkach prowadzi w ligowej tabeli z przewaga czterech punktów nad druzyną z Konwiktorskiej? Podopieczni Oresta Lenczyka zdobyli już 38 puntktów. Na ten dorobek składa się dwanascie zwyciestw, dwa remisy i cztery porazki. Bilans bramkowy to 32:14. O dziwo lepsze wyniki Slask notuje na wyjazdach. Z 9 meczów jakie rozegrał w delegacji wygrał siedem, i tylko dwa razy poniosł porazke. Troszke gorszy bilans dolnoslazacy notują w meczach u siebie(5-2-2), warto jednak nadmienic fakt iż 6 z 9 domowych spotkan było rozegranych przy Oporowskiej, gdzie pilkarze lidera wykorzystywali atut własnego boiska niemalze perfekcji(4-1-1) Dopiero 28.10.2011r Slask przeniosł się na nowy obiekt, ktory im ewidentnie nie słuzy. Wygrali tylko raz. Na meczu otwarcia i zarazem przyjazni ograli Lechię po kontrowersyjnym golu Voskampa, przegrali z cieniujacą na tamtą chwile Wisłą, i ledwie zremisowali z solidnym Ruchem, a gdyby nie fakt iż sedzia zaliczył im bramke strzelona ewidentnie ze spalonego, mogli by i ostatnie spotkanie również przegrać.

Zimowe okienko tranferowe w wykonaniu naszego najblizszego rywala przebiegło bez rewolucji w składzie. Wrocławian opuscili pilkarze którzy nie mieli wiekszych szans na gre w „11”. Tomasz Szewczuk odszedł do walczacej o awans do I ligi Miedzi Legnica. Przemysław Szuszkiewicz postanowil pomóc w walce o utrzymanie Górnikowi Polkowice. A bramkarz Krzysztof Zukowski zdecydował się podpisac kontrakt z gdyńską Arką.
Co się tyczy transferów „in”, to sklad Slaska wzmocniło dwóch zagranicznych pilkarzy. Z MSK Zilina przyszedł Patrik Mraz, a z Wołynia Łuck Dalibor Stevanovič. Oboje maja już za sobą debiut w barwach Slaska.

Wygramy :pimp:

Slyboots
21-02-2012, 12:53
Zanosi się na ostatni mecz o stawkę, nie licząc Pucharu Polski. :cool:

rey
21-02-2012, 12:57
Zanosi się na ostatni mecz o stawkę, nie licząc Pucharu Polski. :cool:

I LE ;)

Angela
21-02-2012, 13:00
To spotkanie jest za ważne dla naszych grajków. W końcu to mecz poniekąd o głowę Skorży. Może jestem za dużą optymistką ale myślę, że mobilizacja będzie duża.
Plusem jest obecność Rado.

rey
21-02-2012, 13:08
Plusem jest obecność Rado.

No i debiut Novo. Nie wiem jaki będzie wynik, ale zawsze lubię, jak golimy drużyny Lenczyka :fajek:

e(L)egion
21-02-2012, 13:09
Angela, Ty już lepiej nic nie przepowiadaj po ostatnim meczu w Zabrzu ;)

Huxley
21-02-2012, 13:09
To już trzeci dzwonek, jeżeli się nie ogarną to zrobi się 8 pkt., być może dziewczyny odskoczą (tfu!) na 4 pkt., Ruch nas dojdzie i zostanie bój o 2-3 miejsce, Rado wróci, ale w jakiej formie? Dojdzie Novo, ale co pokaże (w Blanco nie wierzę)? Za dużo niewiadomych żeby być optymistą. :-/

Sonny
21-02-2012, 13:22
Dokładnie. Bardzo dużo niewiadomych w tym meczu. Rado wracający po kontuzji i po nieprzepracowanym(?) okresie przygotowawczym, ale przede wszystkim Novo. Może mieć wejście smoka lub zagrać totalny piach i nie zgrać się z drużyną. Ważny mecz dla Nas, myślę że to może być to właśnie ten najważniejszy. Porażka = prawie zerowe szanse na tytuł. Wkurwiłby mnie jeszcze remis tak szczerze mówiąc, bo niby byłaby szansa na mistrzostwo, a i tak pewnie byśmy zajęli 2/3 miejsce i całą wiosnę żyłoby się tą nadzieją. Podsumowując, we Wrocławiu tylko wygrana!

Lillo
21-02-2012, 15:20
Jak się będzie chciało zapi***alać to wygramy.

matx
21-02-2012, 15:22
Jak się będzie chciało zapi***alać to wygramy.

A nie jak strzelimy więcej bramek? :hmm:

EviLmonkey
21-02-2012, 15:37
Pamiętajmy, że to Śląsk będzie faworytem meczu (własny stadion, lider). Wiadomo, że nasi grajkowie czują się niepewnie w roli tych, którzy powinni wygrać. Oni wolą zaskakiwać. ;)

Poza tym do składu wróci wreszcie Rado. Pewną niewiadomą jest Novo, ale umówmy się, że po tym co pokazała nasza pomoc w Zabrzu, gorzej naprawdę być nie może.

A sam Śląsk z Ruchem nie zabłysnął. Pierwszą połówkę jeszcze miał sensowną, ale drugą zupełnie przespali.

Myślę, że Legia we Wrocławiu nie przegra. Może zremisować, może wygrać.

Remis oczywiście będzie idealnym rozwiązaniem dla panienek.

Osobiście bardziej się obawiam kolejnych meczów z drużynami z dołu tabeli, bo nasze gwiazdy po wizytacji wielkich stadionów Europy czują się niekomfortowo na polskim zaścianku. ;)

Senator
21-02-2012, 15:55
To już trzeci dzwonek, jeżeli się nie ogarną to zrobi się 8 pkt.

Można powiedzieć, że 9 pkt bo w przypadku tej samej ilości punktów liczą się mecze bezpośrednie (u siebie przegraliśmy) wiec w przypadku porażki albo remisu aby wyprzedzić ich w tabeli będziemy musieli mieć co najmniej 1 pkt więcej i tym samym robi się 9 pkt straty a w przypadku remisu 6 pkt (bo ciągle będzie gorszy bilans bezpośrednich spotkań)

Praktycznie wszystko już zostało w temacie powiedziane, Rado po dluższej przerwie, Novo niewiadoma, u nich po kartkach wraca Sobota.

Oby nie przegrać...

Buzz
21-02-2012, 17:28
Będzie 0:0 i podobna padaka jak w Poznaniu...

detoxizer
21-02-2012, 17:32
Będzie 0:0 i podobna padaka jak w Poznaniu...

Eeee no to nie ma co oglądać. Dzięki za info.

Buzz
21-02-2012, 17:34
Spoko :) Tak sobie napisałem, jak grali w Zabrzu każdy widział, nie spodziewam się fajerwerków po prostu, byle nie przegrali to będzie dobrze.

patriot
21-02-2012, 18:19
Może się mylę ale wg mnie wynik we Wrocławiu może zależeć od wyniku w Lizbonie. Jak tam będzie ok to na Śląsku jestem jakoś dziwnie spokojny o wynik, jeżeli odwrotnie to cóż....oby się Zabrze nie powtórzyło.

Maks
21-02-2012, 18:30
Wrocławianie w tej rundzie grają z zamkniętym sektorem gości, tak?

turboptyś
21-02-2012, 18:32
Wrocławianie w tej rundzie grają z zamkniętym sektorem gości, tak?

tak.

m82
21-02-2012, 18:33
Może się mylę ale wg mnie wynik we Wrocławiu może zależeć od wyniku w Lizbonie. Jak tam będzie ok to na Śląsku jestem jakoś dziwnie spokojny o wynik, jeżeli odwrotnie to cóż....oby się Zabrze nie powtórzyło.

Chyba wręcz odwrotnie.

Bearpe
21-02-2012, 21:39

Chyba wręcz odwrotnie.

Zdecydowanie odwrotnie. Dlatego może lepiej nabywania już doświadczenia w LE i czas trochę pobiegać ( ostatnio coraz większe wyzwanie dla Żyrek i reszty Zabrzańskiej padaki ) , i powalczyć może jeszcze trochę o tego mistrza?

KubsOne
21-02-2012, 21:43
No ja jakoś nie umiem być optymistą. Niby Rado wróci, ale ch.uj wie w jakiej formie będzie, a przed kontuzją lekko cieniował, Novo niby zagra, ale ch.uj wie jak wejdzie do drużyny, więc na dobrą sprawę wiemy tylko w jakiej formie jest drużyna, a biorąc pod uwagę mecz z Górnikiem nie wróży to niczego dobrego.
Dodajmy do tego fakt, że grają 4 mecz w 2 tygodnie, powrót z Lizbony, co więcej jak sądzę - w Lizbonie zostawią naprawdę sporo sił na boisku i to nie wygląda zbyt dobrze.
Jedyne na co liczę, to, że Kuciak wyciągnie co ma wyciągnąć, a my gdzieś tam z przodu nawet fartem coś ukłujemy. Na piękne zwycięstwo po genialnie rozegranym meczu chyba nie mamy co liczyć.
Remis nie jest dobrym wynikiem, bo prędzej my znowu gdzieś zgubimy punkty niż Śląsk.
Chcę wierzyć, naprawdę chcę. Ale fakty to jedno, wiara to drugie. Mam nadzieję, że zrobią nam niespodziankę.

glazek
21-02-2012, 22:25
Tylko zwyciestwo i tyle w temacie...

Kedar
21-02-2012, 22:40
W dalszym ciągu twierdzę, że o mistrza będziemy walczyć z Polonią. Śląsk pokonamy, nie ma innej opcji. Po meczu z Ruchem widać, że Śląsk nie jest taki straszny :)

ABS
21-02-2012, 22:40
Za to nasi kopacze są zajebiści.

Kedar
21-02-2012, 22:43
Za to nasi kopacze są zajebiści.

Dobrze będzie, trzeba wierzyć w zwycięstwo. Jeden mecz z Górnikiem nie przekreśla całości :)

m82
21-02-2012, 22:43
W dalszym ciągu twierdzę, że o mistrza będziemy walczyć z Polonią. Śląsk pokonamy, nie ma innej opcji. Po meczu z Ruchem widać, że Śląsk nie jest taki straszny :)

Słaby to jest Górnik, a my jeszcze słabsi i nie zapominajmy, że Śląsk ostatnio robi z nami co chce. Jedyna nadzieja w tym, że się Śląsk spali przed własną publicznością, nie mają na razie szczęścia do nowego stadionu.

mic.sz(L)
22-02-2012, 10:29
Śląsk nie wytrzyma rundy rewanżowej. będzie to samo co z Jagiellonią w tamtym sezonie.

wrobel
22-02-2012, 11:15
Póki co powodów do zbytniego optymizmu nie widzę,zwłaszcza po ich pokazie w Zabrzu. Dojdzie Novo i Rado ale nie wiadomo jak się wstrzelą.Jak przejdą Sporting :modli: to poczują się na tyle mocni,że Śląsk ograją bez biegania i zostaną za to skarceni.Generalnie jedna wielka niewiadoma,buka omijać szerokim łukiem:)

Krawczol
22-02-2012, 11:18
Śląsk nie wytrzyma rundy rewanżowej. będzie to samo co z Jagiellonią w tamtym sezonie.

Wytrzymali całą poprzednią wiosenną, kiedy nikt im nie dawał szans na 2 miejsce. Wytrzymali jesienną. Nasi są jak najbardziej w stanie wygrać we Wrocławiu, ale nie wiem czemu Śląsk miałby nie wytrzymać. Jagiellonia opierała się wtedy na duecie Grosicki-Frankowski i jeden z nich odszedł, Śląsk zachował skład i jak dla mnie jest to obok nas główny kandydat do mistrza. Moim zdaniem nasz występ na Śląsku zależy w dużej mierze od wyniku uzyskanego w Lizbonie. Jeśli przejdą Sporting to obawiam się że pójdą w tango i dalej będą się koncentrować na LE. Jeśli Sporting ich pogoni, to mam nadzieję, że się zepną i udowodnią, że jak chcą to są w tej lidze najlepsi.

Jack Danie(L)s
22-02-2012, 11:43
:trans4:Jak będą grać tak jak ze Sportingiem to PUUUUUCHHHHAR JESST NAAAASZZZZ

Loko
22-02-2012, 11:44
Wierze w naszych kopaczy bo na pewno sa w stanie wygrać, choć patrząc na ostatnie mecze we Wrocławiu to tak kiepawo nam szło.
Na pewno też wpływ będzie miałwynik meczy czwartkowego ze Sportingiem, wszystko się może zdarzyć ale musimy wierzyć i być dobrej mysli :trans4:

Benek
22-02-2012, 11:47
Mnie cieszy to, że gramy we Wrocławiu! Po pierwsze Śląsk nie wygrał tam jeszcze chyba żadnego meczu jeżeli się nie myle a po drugie nasi piłkarze zdecydowanie wolą grać przy pełnych trybunach i na normalnym stadionie a nie na placu budowy albo kurniku....

zenon1
22-02-2012, 11:51
nie dramatyzujcie :fajek:.
wygramy 1:3 (Ljubo, Ivica, Rado) :rotfl:

Runi
22-02-2012, 12:03
Mnie cieszy to, że gramy we Wrocławiu! Po pierwsze Śląsk nie wygrał tam jeszcze chyba żadnego meczu jeżeli się nie myle a po drugie nasi piłkarze zdecydowanie wolą grać przy pełnych trybunach i na normalnym stadionie a nie na placu budowy albo kurniku....

Wygrali z Lechią 1:0.

bloniaq
22-02-2012, 12:20

Nie byłbym taki pewien. Mam zupełnie inne odczucia co do Jagiellonii z zeszłego i Śląska z tego sezonu. Śląsk wygląda jak drużyna budowana z jakimś sensem. Poza tym: na pewno się zepną na Legię. Liczę na zwycięstwo, chociaż jak to ostatnimi czasy widać mecze o wszystko zazwyczaj dają wielkie nic...

Benek
22-02-2012, 13:27
Wygrali z Lechią 1:0.
Pierwszy mecz na nowym stadionie, wymęczone zwycięstow. Jak przyjechała Wisła to już nie dali rady. Zresztą sam Leńczyk w wywiadach mówi, że chciałby aby w końcu ich stadion był dla nich plusem a nie minusem...Ja liczę, że się obsrają:)

nict
22-02-2012, 15:50
Poza tym: na pewno się zepną na Legię.

No właśnie, bankowo się zepną na Legię jak 90% naszej ekstraklasy.

Jak ktoś już wcześniej napisał, tylko zwycięstwo - choć kur*a mam dziwny niepokój przed Śląskiem Lenczyka...

Sgt.
23-02-2012, 13:46
Czarnuchami to Wy się tak bardzo nie przejmujcie. Wygrali ze zbieraniną Świra + parę korzystnych wyników w korzystnych okolicznościach mieli wcześniej, wielkie mi halo.

Mogę zrobić slap bet z kimś, że wyżej 4 miejsca nie skończą.

Z.
23-02-2012, 14:52
Mogę zrobić slap bet z kimś, że wyżej 4 miejsca nie skończą.

Mało to komfortowe dla mnie, ale dawaj - jak dla mnie na pewno wyżej niż 4.

Sgt.
23-02-2012, 15:34
Dobra ;) Na koniec sezonu zgadamy się na wypłatę ;) Już raz wygrałem slap bet o czarnuchów, więc mam do nich dobrą (haha) rękę :D

Zabawne, że teraz w sumie powinieneś trzymać za nich kciuki :lol2:

Maciek
23-02-2012, 19:46
Hubert S. będzie sędzią meczu ze Śląskiem. Przez niektórych na forum uwielbiany, ja mu nie zapomnę meczu z Zagłębiem na Ł3.

Drukuj k.... drukuj :bauns:

maatek
24-02-2012, 01:44
Hubert S. będzie sędzią meczu ze Śląskiem. Przez niektórych na forum uwielbiany, ja mu nie zapomnę meczu z Zagłębiem na Ł3.

Kiedy Roger dał mu powody do odgwizdania faulu?

mic.sz(L)
24-02-2012, 11:05
Wytrzymali całą poprzednią wiosenną, kiedy nikt im nie dawał szans na 2 miejsce. Wytrzymali jesienną. Nasi są jak najbardziej w stanie wygrać we Wrocławiu, ale nie wiem czemu Śląsk miałby nie wytrzymać. Jagiellonia opierała się wtedy na duecie Grosicki-Frankowski i jeden z nich odszedł, Śląsk zachował skład i jak dla mnie jest to obok nas główny kandydat do mistrza. Moim zdaniem nasz występ na Śląsku zależy w dużej mierze od wyniku uzyskanego w Lizbonie. Jeśli przejdą Sporting to obawiam się że pójdą w tango i dalej będą się koncentrować na LE. Jeśli Sporting ich pogoni, to mam nadzieję, że się zepną i udowodnią, że jak chcą to są w tej lidze najlepsi.

Nie byłbym taki pewien. Mam zupełnie inne odczucia co do Jagiellonii z zeszłego i Śląska z tego sezonu. Śląsk wygląda jak drużyna budowana z jakimś sensem. Poza tym: na pewno się zepną na Legię. Liczę na zwycięstwo, chociaż jak to ostatnimi czasy widać mecze o wszystko zazwyczaj dają wielkie nic...

chyba bardziej napisałem to z nadzieją w głosie... wiem, że śląsk to nie jagiellonia, ale mam nadzieję, że jednak nie dadzą rady, a my nie damy dupy...

nst
24-02-2012, 12:54
Z jednej strony po meczu ze Sportingiem, z drugiej juz walka tylko na 2 frontach. Ciekawe jak ten mecz sie potoczy.
Czy znowu bedzie problem ze zmotywowaniem, a moze kolejny raz nie bedzie komu strzelic bramki? Slask ostatni mecz mial...cienki, ale Lenczyk ma to do siebie ze u jego druzyn im dalej w sezon tym lepiej.

Novo cos ukąsi i bedzie pięknie ;)

Lillo
24-02-2012, 13:06
Przez jakiś czas mamy tylko ligę, bo z całym szacunkiem ale Gryf nam nie może zagrozić.

Raffi
24-02-2012, 13:28
Blanco nie zdążą zatwierdzić na ten mecz
PS Wyjazdu do Wrocławia nie ma i nie pytajcie o to.

Benek
24-02-2012, 17:27
Z tym Blanco to bym nie był taki pewien. Sam Skorża mówi, że liczy na jego grę w niedziele....

abcxyz
24-02-2012, 19:34
Witam, pierwszy raz pisze, od razu przyznam się, ze jestem z Wrocławia, ale 5 lat mieszkałem pod Warszawą wiec Legia nie jest mi obca. Widzę, że dla was jak i dla nas mecz ten to wielka niewiadoma, to dodaje smaku :D. Od razu powiem, ze nie podoba nam sie także to, że goście nie mogą przyjeżdżać, a to, ze was nie chcą wpuścić to dziwna sprawa, ale ktoś tak zadecydował i koniec, czasem się zdarza. Miło sie czyta tutaj normalnych ludzi bo na Legia.net i komentarza na Legionisci.com sami napinacze którzy obrażają każdego (niestety niektórzy z mojego z miasta też odpieprzają coś)

Repatriant
24-02-2012, 19:52
Witam, pierwszy raz pisze, od razu przyznam się, ze jestem z Wrocławia, ale 5 lat mieszkałem pod Warszawą wiec Legia nie jest mi obca. Widzę, że dla was jak i dla nas mecz ten to wielka niewiadoma, to dodaje smaku :D. Od razu powiem, ze nie podoba nam sie także to, że goście nie mogą przyjeżdżać, a to, ze was nie chcą wpuścić to dziwna sprawa, ale ktoś tak zadecydował i koniec, czasem się zdarza. Miło sie czyta tutaj normalnych ludzi bo na Legia.net i komentarza na Legionisci.com sami napinacze którzy obrażają każdego (niestety niektórzy z mojego z miasta też odpieprzają coś)

:prosze:
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=3018

maatek
24-02-2012, 23:57
Z tym Blanco to bym nie był taki pewien. Sam Skorża mówi, że liczy na jego grę w niedziele....

Liczy = ma nadzieję. Poza tym Skorża to akurat ma tyle do gadania :lol:

KRA
25-02-2012, 00:02
Napiszę krótko, będzie w dupę. I od razu dodam, że chętnie to odszczekam w niedzielę.

swoosh
25-02-2012, 00:18
Ogólnie tego meczu jestem naprawde pewny, Śląsk nie bedzie miał nic do powiedzenia w tem meczu. Wiedzą, że muszą wygrac i o wynik jestem spokojny. Nie ważne czy 0-1 czy 7-8 !!! Na pewno wygrają.

rhg
25-02-2012, 02:04
Jezeli Rado z miejsca bedzie w formie ( a chyba nadal nie jest pewne czy zagra? ) to pchniemy ten mecz do przodu. Bez Rado bedzie ciezko cos strzelic, chyba ze z przypadku, a i remis utrwala bardzo slaby dla nas stan tabeli. Ciekawe czy Macius znowu wystawi Gola i Rzezniczaka przy ew. braku Rado, ja bym chcial zobaczyc od pierwszej minuty Wolskiego.

padre
25-02-2012, 02:36
Rado zagra na bank. Tu już nie ma na co czekać, wszystkie ręce na pokład.:box:

Ten mecz to dla nas ostatnia szansa. Nie zdziwię się, jak tego Blanco też załatwią na niedzielę...może nawet już załatwili - po cholerę Orestowi ułatwiać? Nawet na 15 minut jakby wszedł to mógłby postraszyć.

Wszystko albo nic Panowie, tu już nawet remis jest chujowy. Ma być walka, jak o życie. Chcę widzieć jedenastu typów tak wkurwionych po tej porażce ze Sportingiem, że wręcz zadowolonych, że mogą tak szybko się odkuć.

Btw. mam też nadzieję, że Skorża posadzi Żyro na ławce, czyimkolwiek kosztem.
Czuję (nie wiem dlaczego) że to będzie mecz... Rzeźniczaka :lol:

Głodny
25-02-2012, 09:32
Dziwne, ale mam dobre przeczucia przed tym meczem :) Jakies straty po przeciwnej stronie? Mila zagra?

Trzeba bedzie wstac wczesnie rano zeby meczyk obejrzyc :oczko:
Tylko zwyciestwo!!!!

ziomek1990
25-02-2012, 09:40
Jeżeli wygramy ten mecz jestem pewien ze mistrzostwo powędruje na Ł3! taka siła w ofensywie jaką teraz dysponuje pozwoli nam naprawde na wiele. Novo Blanco do tego Daniel, Rado takiego ataku nikt w lidze nie ma i oceniam to obiektywnie a nie tylko dlatego ze jestem kibicem Legii. Jezeli wygramy we Wrocławiu to będzie dobrze!

Makrel
25-02-2012, 09:52
Jeżeli wygramy ten mecz jestem pewien ze mistrzostwo powędruje na Ł3! taka siła w ofensywie jaką teraz dysponuje pozwoli nam naprawde na wiele. Novo Blanco do tego Daniel, Rado takiego ataku nikt w lidze nie ma i oceniam to obiektywnie a nie tylko dlatego ze jestem kibicem Legii. Jezeli wygramy we Wrocławiu to będzie dobrze!

Nie zgodzę się z Tobą. To, że wygramy ze Śląskiem nie oznacza, że mamy już mistrza. Jeżeli my z Górnikiem nie mogliśmy wygrać, Podbeskidziem, z Cracovią to nie bedzie tak łatwo. Nie lekceważmy Ruchu, który wczoraj rozbił Lecha i pewnie pozbawił Bakero pracy. :oczko:

Luke
25-02-2012, 09:53
Ten mecz koniecznie trzeba wygrać, bo w przypadku porażki mistrzostwo stanie się celem 2013, a remis nie zmieni dość przeciętnej sytuacji. Poza tym trzeba się odkuć za dwie ostatnie wtopy ze Śląskiem.
Ciekawi mnie jak taktycznie Skorża ustawi Ljuboję, Novo i Rado. Uważam, że Danijel i Miro będą grać za trochę wysuniętym Novo, aczkolwiek częsta rotacja tej trójki może spowodować pogubienie się defensywy Śląska. Jeszcze niech ktoś ogarnięty wyjdzie na skrzydle, bo Żyro ostatnio gra straszną padlinę. Kucharczyk niewiele lepiej, a Żurek jeszcze nieograny. Zapewne Novo i Radović będą na przemian schodzić do boku.

casual
25-02-2012, 09:57
Tu ani Rado ani Nacho nie są niezbędni jutro. Jak zagrają dokładnie na takim poziomie jak w Lizbonie, to na Śląsk wystarczy to z nawiązką.

voytek
25-02-2012, 10:08
Są niezbędni. Strzelanie bramek idzie jak po grudzie, co pokazały mecze w Zabrzu i Lizbonie. Egzekutorzy na plac.

blaise101
25-02-2012, 10:19
Tu ani Rado ani Nacho nie są niezbędni jutro. Jak zagrają dokładnie na takim poziomie jak w Lizbonie, to na Śląsk wystarczy to z nawiązką.

niestety, ale wątpię. Jak wyjdą takim zestawieniem jak na Sporting to przy lepiej zorganizowanej ekipie Śląska od Lwów będą bić głową w mur..
Czyli to co zwykle, bo umówmy się - Skorża trenerem ofensywnym jest jednym z najgorszych chyba w lidze. W tym sezonie to lepiej wygląda przez indywidualności, ale jak my w 11 na 10 z Cracovią nie potrafiliśmy akcji zrobić?
Do pewnego momentu dobrze wygląda to, odbiór szybki, podanka krótkie, ale potem pod polem karnym nie wiedzą co zrobić.. Może powinien Maciek wziąć sobie coacha od ofensywy?:D

Optymalny skład na Ślunsk to:
Kuciak
Rzeźnik Żewłak Astiz Wawrzyn
Vrdoljak Gol
Novo Rado Wolski
Ljuboja

ale się właśnie nie zdziwię ustawienia ze wszystkich dotychczas rozegranych meczów tylko z przodu z tercetem Novo Rado Danijel.

ziomek1990
25-02-2012, 10:26
Nie zgodzę się z Tobą. To, że wygramy ze Śląskiem nie oznacza, że mamy już mistrza. Jeżeli my z Górnikiem nie mogliśmy wygrać, Podbeskidziem, z Cracovią to nie bedzie tak łatwo. Nie lekceważmy Ruchu, który wczoraj rozbił Lecha i pewnie pozbawił Bakero pracy. :oczko:

po 1 nie powiedzialem ze jak wygramy to mamy mistrza tylko ze wszystko bedzie na dobrej drodzie...

po 2 taki mecz jak z Górnikiem moze sie kazdej druzynie trafić i dobrze ze trafilo sie to przy remisie Slaska i przy 1 meczu w rundzie.

po 3 uwazam ze teraz bedziemy grali z klasycznym napastnikiem, takim sępem na bramki a Daniel bedzie gral cofniętego tam gdzie teraz gral Rado(moim zdaniem) czyli juz nie bedzie musial sie cofac i nie bedzie komu z przodu grac. Kolejny argument jest taki ze prawa strona bedzie mocniejsza jak zagramy tak mysle

Makrel
25-02-2012, 10:27
po 1 nie powiedzialem ze jak wygramy to mamy mistrza tylko ze wszystko bedzie na dobrej drodzie...

po 2 taki mecz jak z Górnikiem moze sie kazdej druzynie trafić i dobrze ze trafilo sie to przy remisie Slaska i przy 1 meczu w rundzie.

po 3 uwazam ze teraz bedziemy grali z klasycznym napastnikiem, takim sępem na bramki a Daniel bedzie gral cofniętego tam gdzie teraz gral Rado(moim zdaniem) czyli juz nie bedzie musial sie cofac i nie bedzie komu z przodu grac. Kolejny argument jest taki ze prawa strona bedzie mocniejsza jak zagramy tak mysle

Tu masz tację, bo wkońcu bedziemy mogli zagrać tzw. klasycznym napastnikiem, który już nie będzie musiał cofać sie po piłkę. :oczko:

Orzech
25-02-2012, 10:40
Jak malinowe nosy zagrają taki antyfutbol jak grali nie raz z zespołami z czołówki, to nie liczcie na cokolwiek. Wypada tylko mieć nadzieje, że tamtejsza "fanatyczna" publicznośc tego typu zapędy skwituje gwizdami(albo obrzuci ich racami:lol:)

ziomek1990
25-02-2012, 10:44
Jak malinowe nosy zagrają taki antyfutbol jak grali nie raz z zespołami z czołówki, to nie liczcie na cokolwiek. Wypada tylko mieć nadzieje, że tamtejsza "fanatyczna" publicznośc tego typu zapędy skwituje gwizdami(albo obrzuci ich racami:lol:)

oni anty futbol grali Twoim zdaniem z druzynami z czołowki i maja 1 miejsce w tabeli my gralismy anty futbol z przecietnym górnikiem i podbeskidziem w tamtej rundzie

Mario
25-02-2012, 10:52
Mając takich zawodników w ofensywie Skorża nawet nie powinien myśleć o wystawieniu w jutrzejszym meczu trójki defensywnych pomocników. Zresztą Rzeźniczakowi daleko do określenia go mianem defensywnego pomocnika, a Gol ostatnio słabiutko gra.

To jest spotkanie w którym trzeba postawić na atak, bo jak wszyscy wiemy, najlepszą obroną jest atak.

ziomek1990
25-02-2012, 10:54
Mając takich zawodników w ofensywie Skorża nawet nie powinien myśleć o wystawieniu w jutrzejszym meczu trójki defensywnych pomocników. Zresztą Rzeźniczakowi daleko do określenia go mianem defensywnego pomocnika, a Gol ostatnio słabiutko gra.

To jest spotkanie w którym trzeba postawić na atak, bo jak wszyscy wiemy, najlepszą obroną jest atak.

Za Gola to bym Wolskiego widzial... Gosc bardziej ofensywy, kreatywny potrafi indywidualnie coś zagrac a Janusz nie oszukujmy sie tego nie potrafi chociaz caly mecz moze grac piach a 90minucie dac 1 super podanie

Playboy
25-02-2012, 10:55
Postawimy na atak, a Śląsk jak zwykle na autobus. Wyprowadzą kontrę, dwie, jakiś stały fragment i wygrają.

Makrel
25-02-2012, 10:56
Za Gola to bym Wolskiego widzial... Gosc bardziej ofensywy, kreatywny potrafi indywidualnie coś zagrac a Janusz nie oszukujmy sie tego nie potrafi chociaz caly mecz moze grac piach a 90minucie dac 1 super podanie

Nie wiem czy Wolski to zawodnik na pełne 90 minut :hmm:

Orzech
25-02-2012, 10:57
oni anty futbol grali Twoim zdaniem z druzynami z czołowki i maja 1 miejsce w tabeli my gralismy anty futbol z przecietnym górnikiem i podbeskidziem w tamtej rundzie
My antyfutbol graliśmy nie z uwagi na zalecenia trenera tylko z uwagi na minimalizm, ewentualnie brak umiejętności.

ziomek1990
25-02-2012, 11:00
My antyfutbol graliśmy nie z uwagi na zalecenia trenera tylko z uwagi na minimalizm, ewentualnie brak umiejętności.

to nie jest taniec z gwiazdami czy skoki narciarskie ze za styl dostaje sie pkt...tu mozesz kopac caly czas do przodu , nic nie grac a wygrac 1;0 i dostajesz 3pkt... tu chodzi o zwyciestwa a nie styl

miszszczu
25-02-2012, 11:02
Nie wiem czy Wolski to zawodnik na pełne 90 minut :hmm:

W poprzedniej kolejce Śląsk zagrał 3 środkowymi pomocnikami, bez klasycznych skrzydeł.
Jeśli na legię wyjdą podobnie ustawieni, to wg mnie konieczne jest 2 defensywnych pomocników, żeby nas za mocno nie klepali w środku
Osobną kwestią jest to czy Pan Orest zdecyduje się na takie ustawienie przy naszej sile ofensywnej. Wydaje się że mecz z Ruchem to był właśnie taki swoisty test tego ustawienia przed meczem z nami.
Jeśli nie będzie skrzydeł w Śląsku, to kluczowe wydaje się być ofensywne usposobienie naszych bocznych obrońców i właśnie dlatego na boku widziałbym Rzeźniczaka a nie Jędrzejczyka - jest zdecydowanie lepszy w ofensywie, a w meczach w których grał jako defensywny pomocnik za często bawił się w dryblingi, jego straty w środku pola bywały bardzo irytujące

didanek2
25-02-2012, 11:13
Mimo wszystko widziałbym na boisku Wolaka zamiast któregoś z trójki defensywnych pomocników, głównie żeby porozgrywał od spółki z Vrdoljakiem, któremu to ostatnio, trzeba przyznać, wychodzi. Licze na Novo, oby zagrał, ale Rado nie widzę jeszcze od pierwszej minuty w tym meczu. Dopiero niedawno zaczął trenować z pełnym obciążeniem, bedę zadowolony jeśli zagra pół godziny. A w Wrocławiu tylko zwycietwo :)
I ważne aby obrońcy zwracali uwagę na Sobotę -p potrafi chłopak zamieszać, i to porządnie.

Mario
25-02-2012, 11:21
W poprzedniej kolejce Śląsk zagrał 3 środkowymi pomocnikami, bez klasycznych skrzydeł.

A Mila i Cetnarski nie grali na skrzydłach? Bo w środku pola ustawieni byli Elsner, Stefanović i Kaźmierczak.

Playboy
25-02-2012, 11:28
Niestety rozchorował nam się Dickson Choto i prawdopodobnie nie będzie bramy pod uwagę w meczu ze Śląskiem.

Po co nam koleś po 30 z dużym kontraktem, który grzeje ławę, a jak już go potrzeba to i tak nigdy nie można na niego liczyć, bo ciągle coś mu dolega.

miszszczu
25-02-2012, 11:29
A Mila i Cetnarski nie grali na skrzydłach? Bo w środku pola ustawieni byli Elsner, Stefanović i Kaźmierczak.
wydaje mi się że 2 defensywnych Elsner + kazimierczak
przed nimi 3 pomocników zmieniających pozycję - Mila, Cetnarski i Stefanovic
Żadnego z nich klasycznym skrzydłowym nie można nazwać i nawet jeśli któryś zbiegł na skrzydło to strasznej krzywdy rywalowi nie zrobił
Znamienna była bramka dla śląska w meczu z ruchem, dorzucał Kazimierczak a w polu karnym byli i Mila i Cetnarski

blaise101
25-02-2012, 11:43
dokładnie tak to wyglądało. Trio to wymieniało się pozycjami, czasem fajnie coś dwójkowo zagrał Mila ze Słoweńcem, ale ogólnie to tylko pojedyncze akcje. Ofensywa w całym spotkaniu wyglądała dosyć miernie.
Na pewno tak nie wyjdą na nas. Prawdopodobnie, jeśli będzie w pełni sił, wyjdzie Sobota na skrzydle. Nie zdziwiłbym się też jakbym zobaczył Voskampa zamiast Diaza..

Lillo
25-02-2012, 11:47
Gol grał ostatnio ch**owo bo grał ofensywnego pomocnika którym nie jest.

Playboy
25-02-2012, 11:48
Gol już taki jest zagra jeden mecz dobry, potem 4 złe, 2 mecze dobre i 7 złych. Dobry zmiennik i nic więcej.

miszszczu
25-02-2012, 11:55
Gol grał ostatnio ch**owo bo grał ofensywnego pomocnika którym nie jest.
dokładnie
strata piłki przez defensywnego jest bardziej bolesna, bo z reguły jest on tylko przed obrońcami, jak straci to piłka jest w pobliżu pola karnego i przy dobrze zorganizowanym przeciwniku owa strata szybciutko może być zamieniona na bramkę - dlatego zwykle defensywni pomocnicy mają nie podejmować ryzyka, nie bawić się w dryblingi itp
Co innego ofensywny czy rozgrywający. Taki zawodnik często ma za zadanie jednym podaniem roz...ć system, zmylić obronę, wykiwać przeciwnika, stąd ryzyko podejmowane jest zdecydowanie wyższe i strat jest więcej. Generalnie strata też powinna być mniej bolesna, bo więcej zawodników jest za przed linią piłki, przez co ewentualna kontra może być zastopowana

Dlatego nie można mówić że Gol gra ch...wo bo traci, nie analizując gdzie gra i gdzie te piłki traci.
Nawet w meczu z Górnikiem strata Gola była w takim sektorze, że obrońcy i pomocnicy powinni zażegnać niebezpieczeństwo, więc zrzucanie całej Winy na Janka jest nie tete.
Stracił piłkę w bocznych sektorach środkowej części boiska, ktoś to powinien zaasekurować

BlackAdder
25-02-2012, 12:36
Jutro mecz o być albo nie być w walce o Mistrzostwo Polski. W związku z tym panowie piłkarze chcę zobaczyć u was co najmniej takie zaangażowanie, jak w meczach pucharowych. Inaczej nabiorę podejrzeń, że z przyczyn promocyjnych i finansowych w pucharach bardziej wam się chce, a walkę o najważniejsze dla każdego kibica trofeum, czyli Mistrzostwo Kraju, traktujecie po macoszemu. A od nabrania takich podejrzeń do stwierdzenia, że nie jesteście piłkarzami, tylko też na "p" (i nawet się rymuje) droga jest bardzo krótka. A chyba lepiej przejść do historii jako drużyna porównywalna z drużyną Wójcika, Janasa, czy Okuki, a nie drużyna "p", nieprawdaż?

blaise101
25-02-2012, 12:42
e tam nieprawda. Gol był w narożniku prawie i miał miejsce do dośrodkowania, gdy większość zespołu była pod polem karnym Górnika. Glupiec zaczął się cofać, cofać i stracił przy połowie boiska, gdy było przed Makumbą tylko 2 stoperów.

To tak samo jakby powiedzieć, że pierwszy gol stracony ze Steauą w sparingu to nie wina Koseckiego, bo to obrona zastawia pułapkę ofsajdową..

ReAl
25-02-2012, 13:22
Jutro mecz o być albo nie być w walce o Mistrzostwo Polski. W związku z tym panowie piłkarze chcę zobaczyć u was co najmniej takie zaangażowanie, jak w meczach pucharowych. Inaczej nabiorę podejrzeń, że z przyczyn promocyjnych i finansowych w pucharach bardziej wam się chce, a walkę o najważniejsze dla każdego kibica trofeum, czyli Mistrzostwo Kraju, traktujecie po macoszemu. A od nabrania takich podejrzeń do stwierdzenia, że nie jesteście piłkarzami, tylko też na "p" (i nawet się rymuje) droga jest bardzo krótka. A chyba lepiej przejść do historii jako drużyna porównywalna z drużyną Wójcika, Janasa, czy Okuki, a nie drużyna "p", nieprawdaż?

Teraz się nie mówi na p teraz się mówi waginosceptyk :leze:

e(L)egion
25-02-2012, 15:26
Się nie zdziwię jak jutro Lenczyk, mimo grania u siebie i bycia liderem, ustawi swój zespół defensywnie z takimi tuzami w składzie jak Wasiluk czy Sztylka. Obaj chyba nie grali w pierwszym składzie tydzień temu ale coś czuje że jutro mogą zagrać. Czemu?

Ano dlatego że przewiduję iż Śląsk odda nam pole abyśmy sobie rozgrywali piłkę, a oni sobie staną z tyłu i będą czekali na kontry (wraca po kartkach Sobota) lub na stałe fragmenty gry (stąd Wasiluk w składzie na boku obrony). Środek trzeba maksymalnie zagęścić i tutaj drwal typu Sztylka może się przydać, chociaż przecinaki w stylu Kaźmierczaka czy Elsnera mogą wystarczyć, zwłaszcza że są lepsi w ofensywie. Już pierwszy mecz w Zabrzu pokazał że w ataku pozycyjnym dalej wyglądamy blado, a Śląsk bronić się umie. Tenże sam mecz w Zabrzu ale i oba ze Sportingiem pokazały że przy wszelkich rogach czy wolnych z boku pola karnego, można liczyć na spore zamieszanie w polu karnym nad którym nie panują ani nasi obrońcy, ani co gorsza, bramkarz. Obie te rzeczy (kontry i stałe fragmenty gry) wchodziły Sląskowi jesienią bardzo dobrze. W meczu z Ruchem wyglądało to gorzej ale po to wraca Sobota i jest ewentualnie Wasiluk aby to poprawić. Co jeszcze przemawia za defensywną taktyką? To, że w przeciwieństwie do nas, Śląsk wygrać nie musi. Owszem czarnuchy się pewnie zbliżą do nich po dzisiejszym meczu na jeden punkty ale w jakiej formie Legia by nie była to wymiana ciosów z nami rzadko jest dobrym pomysłem. Mecze z Portugalczykami pokazały, że nie musimy być takimi ogórami jak w Zabrzu. W razie porażki Śląsk ma za plecami i nas i czarnuchów, a w przypadku remisu tylko czarnuchów i bezpieczną przewagę nad nami. We Wrocławiu mogą założyć że kolejek będzie coraz mniej i może lepiej nie ryzykować za bardzo i spróbować sobie zostawić na koniec jednego rywala niż się odkryć i mieć dwóch. To oczywiście takie luźne dywagacje bo kolejek i tak zostanie sporo ale wiadomo że każdy jeszcze coś tam straci, a Śląsk ma przewagę 4 pkt. nad drugim zespołem więc może kalkulować. Oczywiście zwycięstwo to dla nich w takiej sytuacji to super sprawa i może nie będą kalkulować, jednak nie sądzę aby się tak podpalali.

No i na koniec osoba samego trenera. Odnoszę wrażenie że Lenczyk uwielbia z nami grać właśnie defensywnie. Pamiętam ostatnie mecze Śląska w Warszawie ale i też np. Cracovie w Warszawie, gdzie po bodajże 3-ech porażkach wywieźli od nas 1 punkt. Zawsze siedzieli z tyłu wybijali nas z rytmu, zmuszając do gry długą piłką, a mając 2-3 drwali z tyłu spokojnie wygrywali wszystkie pojedynki główkowe. W tamtym sezonie na Oporowskiej wprawdzie udało się wygrać ale bardziej to wymęczyliśmy bo Śląsk znowu grał tę swoją "ciężką" piłkę, a Diaz zmarnował bodajże jedną albo dwie "setki".

Reasumując obym się mylił, bo "otwarty" Śląsk to łatwiejszy Śląsk ale na to bym zbytnio nie liczył, bo taktyka taka jak powyżej napisałem i to w dodatku u siebie, jest na nas dosyć skuteczna. Lenczyk to wie bo nie raz nas ostatnio tak załatwił, więc zdziwiłbym się gdyby zagrał inaczej.

Z.
25-02-2012, 15:33
Krótka piłka: gdybyście byli trenerem drużyny X (np. Śląska) i grali z Legią/Wisłą to jak ustawilibyście drużyne?

Wystarczy prześledzić mecze Legii/Wisły. Jak dostają trochę miejsca (zwłaszcza Legia) to piłeczka pięknie chodzi w trójkącie Rado(Wolski/Gol) - Vrdoljak - Rzeźniczak (Gol) plus dwa ofensywne skrzydła i Ljuboja.

Natomiast jak Legia ma mało miejsca (czyli 8-9 stoi na własnej połowie) to nie gra prawie nic jak zresztą każda polska drużyna. Tak grał Górnik, na pewno tak zagra całkiem niedługo Podbeskidzie. Zapewne tak samo zagra Śląsk.

Jedyną metodą na to jest szybko strzelony gol. Natomiast stracony gol na 1-0 praktycznie w każdym momencie meczu to prawie zawsze kaplica. (pokazał to Górnik, nawet Sporting).

Zabawne to jest to, że trener który to 'wymyśli' uchodzi za geniusza taktyki. Dlatego też nie wróżę jednak zbyt wielkiej kariery Hajcie, bo jak widać facet chce pograć piłką.

W naszej lidze to grać piłką mogła Legia z LM i Wisła Kasperczaka.

P.S. Podbeskidzie. Ta drużyna nic nie gra. Jej cała taktyka to beznadziejni piłkarze, niezłe wybieganie, agresywny pressing, 8 na własnej połowie i szybkie kontry. No i są przed Wisła i Lechem na 5 miejscu. Jak ktoś z nimi próbuje grać piłka to oczywiście ma szanse (o ile pierwszy strzeli przedzierając się przez podwójne zasieki), ale większe prawdopodobieństwo jest jednak, że traktorzyści zmiotą gwiazdki (i w tym sensie piłkarzem kluczowym jest Vrdoljak), strzelą na 1-0 i nie wyjdą więcej z własnego pola karnego.

Liga polska.

Marru
25-02-2012, 17:00
Ano dlatego że przewiduję iż Śląsk odda nam pole abyśmy sobie rozgrywali piłkę, a oni sobie staną z tyłu i będą czekali na kontry (wraca po kartkach Sobota) lub na stałe fragmenty gry (stąd Wasiluk w składzie na boku obrony).

Dziewczyny już odczuły tę "myśl trenerską". Śląsk kompletnie nic nie grał i strzelił 4 bramki. 3 ze stałych fragmentów + rajd obrońcy przez całe boisko.

kristof
25-02-2012, 17:58
Aż tak dobrze to Śląsk nie będzie miał. Grają u siebie przy 42 tyś widzów. Nie zaparkują autobusu w bramce, bo u siebie mają wygrywać. Pewnie dlatego zdecydowaną większość złych wyników zbierają na własnym stadionie ;)

((L))ukasz
25-02-2012, 18:10
oj zaparkują, zaparkują, mecz strasznie ważny, może najważniejszy w rundzie, i jakoś nie chce mi sie wierzyć ze Leńczka będzie obchodziło 40k widzów. Będzie się liczył wynik, a nie styl.

Runi
25-02-2012, 18:30
Tunezyjczyk z Widzewa potrzebował 16 minut żeby w debiucie coś strzelić dziewczynom:) Czas żeby Novo go pobił;)

Lillo
25-02-2012, 18:43
ksp przegrywa 2:0, trzeba jutro wygrać.

Makrel
25-02-2012, 18:44
ksp przegrywa 2:0, trzeba jutro wygrać.

Miejmy nadzieje, że wbiją im jeszcze ze 2 :hyhy:

didanek2
25-02-2012, 19:17
Tak trzymać :mpiwo:

Domino KG(L)
25-02-2012, 19:55
Tydzień temu też inne sobotnie wyniki nam pasowały ale ... Właśnie.

detoxizer
25-02-2012, 20:12
Jutrzejsza porażka może spowodować niezłe zamieszanie w klubie. Swoją drogą, przeglądam terminarz i mamy na 11 pozostałych ( po Śląsku) meczów: aż 7 u siebie i tylko 4 na wyjeździe.

padre
25-02-2012, 20:20
W miarę korzystne dla nas wyniki w innych meczach...nie napawają optymizmem.:poddaje:

Sgt.
25-02-2012, 20:21
Z ważniejszych: u siebie z czarnuchami, z Amiką i z Ruchem, z Wisłą na wyjeździe. Chociaż akurat o te mecze się martwię mniej, najbardziej to się boję wyjazdu do Podbeskidzia.

hummel
25-02-2012, 20:33
Z ważniejszych: u siebie z czarnuchami, z Amiką i z Ruchem, z Wisłą na wyjeździe. Chociaż akurat o te mecze się martwię mniej, najbardziej to się boję wyjazdu do Podbeskidzia.

Z Ruchem i Lechem gramy u siebie ...
Ps. Pierw sprawdz co piszesz.
Ps2. Ja tam wyjazdu na Podbeskidzie akurat się nie boję , cokolwiek by się nie działo :D:D
Ps.3 sgt następnym razem pisz wyraźniej .. bo po uju idzie Cie zrozumiec..
Ps.4 Jestem pod wpływem , więc moge nie doczytać ! haha :D

jajcarz
25-02-2012, 20:40
Ps2. Ja tam wyjazdu na Podbeskidzie akurat się nie boję , cokolwiek by się nie działo :D:D

:lol:

Sgt.
25-02-2012, 21:01
Ps2. Ja tam wyjazdu na Podbeskidzie akurat się nie boję , cokolwiek by się nie działo
Ps.4 Jestem pod wpływem , więc moge nie doczytać ! haha

Leżę!!! :lol::lol::lol:

Zdrówko Hummel! :pijemy:

Makrel
25-02-2012, 21:03
Ps.4 Jestem pod wpływem , więc moge nie doczytać ! haha :D

hummel jesteś Wielki :lol:

Runi
25-02-2012, 21:29
I co ten cały Blanco będzie mógł jutro wystąpić czy nie?? tylko niech odpowie ktoś kto wie.

FiBa
26-02-2012, 00:38
Wygrajmy wejdźmy:modli: na drugie miejsce i miejmy tylko 2 pkt straty do Śląska, tylko o to proszę.

midzi
26-02-2012, 01:03
Jutro wygrywamy, bo inaczej kończę pędzić bimber we wsi.

Szyde(L)
26-02-2012, 01:13
Wygrajmy wejdźmy:modli: na drugie miejsce i miejmy tylko 2 pkt straty do Śląska, tylko o to proszę.

Nie ty jeden o to prosisz. ;) Prawda jest taka, że albo jutro, a właściwie to dzisiaj wywieziemy przynajmniej punkt, albo w tydzień czasu przegramy to na co pracowaliśmy od początku sierpnia. :prawi: Ja osobiście liczę na zwycięstwo choć wiem, że łatwo nie będzie, ale pocieszam się, że kiepscy też grają padlinę.:D znaczy się nie grają tak jak na jesieni :)

Głodny
26-02-2012, 05:12
Ja osobiście liczę na zwycięstwo choć wiem, że łatwo nie będzie, ale pocieszam się, że kiepscy też grają padlinę.

Oni nigdy nie grali pięknie, ale za to zawsze skutecznie...

Damy radę :)

padre
26-02-2012, 05:27
Kadra Śląska na mecz z nami:

Bramkarze: Rafał Gikiewicz, Marian Kelemen.

Obrońcy: Piotr Celeban, Jarosław Fojut, Patrik Mraz, Dariusz Pietrasiak, Tadeusz Socha, Marek Wasiluk.

Pomocnicy: Mateusz Cetnarski, Sebastian Dudek, Rok Elsner, Przemysław Kaźmierczak, Łukasz Madej, Sebastian Mila, Waldemar Sobota, Dalibor Stevanović.

Napastnicy: Cristian Diaz, Johan Voskamp.

Trzeba przyznać, że solidnie się prezentuje na papierze. Najsłabsza formacja to chyba paradoksalnie obrona, choć jako cały zespół bronią dobrze. Ćwielong się nie załapał niestety - wiadomo, niedziela, 14, pogoda do gry też nie zachęca...

Ciekawe że u nas zero informacji o kadrze, może szykują tego Blanco od początku,co by Orestowi zrobić niespodziankę...:)

Głodny
26-02-2012, 05:40
Ciekawe że u nas zero informacji o kadrze, może szykują tego Blanco od początku,co by Orestowi zrobić niespodziankę...:)

I prawidłowo :zly: Nie ma co im ułatwiać roboty, skład pewnie podadzą na godzine przed meczem i finito ;)

padre
26-02-2012, 05:45
Niby tak, ale czy u nas takie wielkie niespodzianki mogą być? Kwestia zasadnicza - czy zagra ten zorro - jak nie, to mamy jasność. Astiz za Komora i Novo za Rybusa. Do tego powrót Rado. Tyle. Maciek raczej prochu nie wymyśli, tym bardziej, że ciężko w kontekście jego przygody trenerskiej z Legią myśleć, że nagle zaszaleje jakimś np. 4-4-2.

TNTP
26-02-2012, 05:53
nie łapmy paranoi to tylko polska liga, więc raczej wątpię, żeby fakt zgłoszenia jednego, czy dwóch zawodników o których de facto nie wiadomo jak grają, mógłby zaważyć na losach tego spotkania.
Witam kolejnego forumowicza z juesej :)

padre
26-02-2012, 06:00
nie łapmy paranoi to tylko polska liga, więc raczej wątpię, żeby fakt zgłoszenia jednego, czy dwóch zawodników o których de facto nie wiadomo jak grają, mógłby zaważyć na losach tego spotkania.
Witam kolejnego forumowicza z juesej :)

bez paranoi, jasne, aczkolwiek już bym chętnie zasiadł przed tv z piwkiem i obejrzał jak ogrywają Lenczyka i jego świtę :mpiwo:

Co do zgłoszenia/niezgłoszenia Blanco to wg. mnie pozycja na jakiej występuje - co by nie mówić newralgiczna dla nas, co widać od dawna - powoduje, że jednak by się zdeeeecydowanie przydał. Oczywiście ze skutecznością z AEK.

Również witam Legionistę zza oceanu :prosze:

Głodny
26-02-2012, 07:10
Kolejnego ? :)
To ktos jeszcze jest oprocz mnie ? Dajcie jakis namiar ;)

Ehh trzeba isc spac zeby rano wstac na meczyk!

szymek283
26-02-2012, 09:15
Jaka jest kadra na mecz?

Adqs
26-02-2012, 10:44
Postawimy na atak, a Śląsk jak zwykle na autobus. Wyprowadzą kontrę, dwie, jakiś stały fragment i wygrają.

Tak samo to widzę ;( :joint:
Piszemy o taktyce Śląska, ja jestem pewien, że będziemy zmuszeni do klepania piłą, naprawdę co ma im przeszkadzać gwizdanie kibiców czy coś? Gówno. Oby tylko Rado znalazł się tak jak zwykł się znajdywać: z Rapidami, z Spartakami czy innymi Hapoelami. Miro zagra w "11", o tym pisze L.com. O ciekawym wariancie ewentualnego postawienia Ivo z Żewłakiem też piszą. Jest także info, o Żyro na lewym skrzydle... :evil:
Mój typ na ten mecz to 0:0, co jednak przyjmę z kwaśnym uśmiechem. Pamiętajmy, że Śląsk teraz będzie miał równie mocno nastawionych rywali co my, wiemy, że za tydzień jedzie do Widzewa. Jeśli będzie remis, to szansa na mistrza jeszcze jakaś pozostanie. I o ile myslalem wcześniej, że tylko wygrana nas zadowala, tak teraz myślę, że remis również nie będzie zły. Boję się wyrachowania Śląska, i słynnej taktyki z czterema drwalami (dwóch stoperów + dwóch DP) w środku, z czego pójdą jakieś kontry (Waldek, Diaz) albo stałe fragmenty (Mila, Kaz, Celeban).. No, będzie cięzko.

_karol
26-02-2012, 10:58
Jaka jest kadra na mecz?

Nie słyszałeś o świetnych transferach ITI?:hmm:

;)

Jasper121
26-02-2012, 11:05
Jaka jest kadra na mecz?
Tak zauważyłem, że nigdzie nie podają naszej kadry na mecz ostatnio.

Dobra, to dzisiaj mecz de facto o 4punkty. Trzeba dzisiaj wygrać i to najlepiej strzelając przynajmniej 2 bramki, żeby w bezpośrednim meczu ich wyprzedzić. Mam nadzieję, że dzisiaj nasi zaczną grać lepiej w ofensywie po wzmocnieniu ofensywy Bratko, Novo oraz Blanco(?). Najważniejsza będzie postawa w tym meczu Śląska, o wiele łatwiej będzie się nam grało jak Śląsk będzie się starał atakować. Gorzej jak się będą starać grać jak większość naszych ostatnich przeciwników (no oprócz Sportingu).

detoxizer
26-02-2012, 11:12
Jasper, ależ znając Lenczyka to ten zapewne ustawi zespól na kontry. Ma do tego idealnych wykonawców.

PS. Tak przy okazji- ciekawe jakie wizje złapie Andersen z Wrocławia. :lol3:

Jasper121
26-02-2012, 11:18
Jasper, ależ znając Lenczyka to ten zapewne ustawi zespól na kontry. Ma do tego idealnych wykonawców.

No pewnie tak zagrają, ale grają u siebie, to w końcu będą musieli zagrać ofensywnie. Nasi się gubią niestety jak nie mogą swobodnie rozgrywać w okolicach 16, nasze wrzutki wołają o pomstę do nieba, a nawet jak jakieś wyjdzie to nie ma nikogo, kto strzeli bramkę. No ale nic, trzeba wejść, wygrać, wyjść i w dobrych humorach wrócić do Warszawy.

detoxizer
26-02-2012, 11:47
Nie byłbym tego taki pewien. Dla nich liczy się dobry wynik i przynajmniej zachowanie takiego dystansu, który jest między nami. To my mamy zagrać otwarcie i tego trochę się można obawiać.

Domino KG(L)
26-02-2012, 11:59
Ciśnienie rośnie coraz bardziej. Lenczyk może zrobić wiele rzeczy i różnie ustawić zespół. Jego sprawa co wykombinuje. To jednak na naszych gwiazdach leży konieczność atakowania i tam zdobycia 3 pkt. i na tym skorża powinien się skupić.

Sgt.
26-02-2012, 12:09
To my mamy zagrać otwarcie i tego trochę się można obawiać.

Bez przesady. Jeżeli ktoś w tym piłkarsko zacofanym kraju potrafi grać otwarcie, to my. Poza tym wyjazdy nam idą stosunkowo nieźle, więc liczę na powtórkę z Bukaresztu jeżeli chodzi o grę i powtórkę z Lubina jeżeli chodzi o wynik ;)

Kiepscy są kiepscy. Zrobił się ostatnio jakiś wielki mit super-mocnego Śląska, ale prawda jest taka że oni dobre 9 punktów wygrali na farcie. Są dobrze zorganizowani obronnie i wytrzymali fizycznie, to wszystko. To jest ekipa na miejsca 4-8 i ich obecne miejsce w tabeli nie zmienia mojego zdania ;)

Mini
26-02-2012, 12:19
Maciek raczej prochu nie wymyśli

:lol: :lol: :lol: to masz jak w banku

Lenczyk przy nim to mistrz nad mistrze jeśli chodzi o taktykę i przygotowanie drużyny pod kątem konkretnego przeciwnika i dlatego....

detoxizer
26-02-2012, 12:30
Czyli dzisiaj 3 defensywnych? :lol2:

Maciek
26-02-2012, 12:31
Kuciak - Jędrzejczyk, Astiz, Żewłakow, Wawrzyniak - Rzeźniczak, Vrdoljak - Novo, Radović, Wolski - Ljuboja

Stewie
26-02-2012, 12:32
To z fejsbuka Rado, prawda? Bo oficjalnego info nie znalazłem nigdzie.

Maciek
26-02-2012, 12:33
Zgadza się, ale zdziwię się jak zagramy innym składem. To jest najlepszy skład jaki może na ten mecz wystawić Skorża. W kolejnych meczach zapewne Blanco za Wolskiego i ewentualnie zmiany defensywnych pomocników.

Stewie
26-02-2012, 12:34
Czyli wychodzi na to, że certyfikat Blanco nie doleciał.

Jasper121
26-02-2012, 12:40
No to jesteśmy nastawieni ofensywnie, pewnie Novo z Ljuboją będą się wymieniać pozycjami. Cieszy brak Gola, cieszy Wolak od pierwszej ;)

Kawa
26-02-2012, 12:42
Czyli wychodzi na to, że certyfikat Blanco nie doleciał.

Koleś świeżo po wyjściu z samolotu i maks jednym treningiem z drużyną chyba średnio się nadaje do pierwszego składu.

Neg
26-02-2012, 12:42
Kuciak - Jędrzejczyk, Astiz, Żewłakow, Wawrzyniak - Rzeźniczak, Vrdoljak - Novo, Radović, Wolski - Ljuboja

Niesamowicie to wygląda, skład najlepszy z możliwych, oby tylko Rzezniczak nie odpierdalał piruetów. O Novo jestem jakoś spokojny, jego pierwszy mecz, myślę, że bedzie chciał się bardzo pokazać, wraca Rado, pewnie głodny gry, Ljuboja ostatnio 3 mecze i pierdolił takie setki, że wreszcie musi się odblokować a Wolski na pewno lepszy niż Żyro.

ivan
26-02-2012, 12:45
Mam nadzieję że zgred Orest nie fiknie dziś koziołka , trzeba powtórzyć to co we Wrocławiu na jesieni zrobiła Wisła . Porażka to niestety koniec emocji , remis jeszcze da nadzieję choć wiadomo czyją ona jest matką . Mimo tego czuję że będzie dobrze . W razie gdybym się jednak mylił to pozostanie kopanie się z Groclinem o drugie miejsce .

Danoo
26-02-2012, 12:50
Mam nadzieję że zgred Orest nie fiknie dziś koziołka

Przysłowiowy pitbull w kurnik ma być dziś grany :chees:

Zajebiście cieszy Wolski w pierwszym składzie i bardziej ofensywny skład.
Nie pamiętam kiedy ostatnio Skorża zagrał mniej niż 3 defensywnymi. :)

Mini
26-02-2012, 12:53

chyba prędzej tak ustawieni:

Rzeźniczak, Vrdoljak, Wolski - Radović, Novo - Ljuboja

maatek
26-02-2012, 12:53

e? mniej niż 3 defensywnymi? No chyba każdy mecz z Rado w składzie już się kwalifikuje.

chyba prędzej tak ustawieni:

Rzeźniczak, Vrdoljak, Wolski - Radović, Novo - Ljuboja

trójka Wolski-Rado-Novo wymienna między sobą + Ljubo z przodu. Od kiedy Rzeźnik z Ivim będą grać razem z Wolskim?

didanek2
26-02-2012, 12:55
Skład super, dobrze że Ivica nie gra na środku obrony bo na pomocy super teraz gra. I oby na początku strzelili szybko gola aby Śląsk musiał się odkryć, bo jeśli stracimy gola zbyt szybko to potem to będzie przypominać walenie głową w mur, tylko że ten mur będzie ostatecznie od czasu do czasu kontrował. Ale coś jestem dobrej myśli, że Novo, Rado i Wolak odpalą od początku

Maciek
26-02-2012, 12:56
Zrobienie z Wolskiego defensywnego pomocnika byłoby grzecznie mówiąc głupotą.

twarog1987
26-02-2012, 12:57

Przysłowiowy pitbull w kurnik ma być dziś grany :chees:

Zajebiście cieszy Wolski w pierwszym składzie i bardziej ofensywny skład.
zamiast tak pisać ,zastanów się czy miał wykonawców do bardziej ofensywnego ustawienia,bo z przodu przed tymi 2 transferami wyglądaliśmy mizernie.

Mini
26-02-2012, 12:58
Od kiedy Rzeźnik z Ivim będą grać razem z Wolskim?

od 14.30 8)

detoxizer
26-02-2012, 12:59
od 14.30 8)

:lol::lol:
Dobra odpowiedź. :D

maatek
26-02-2012, 13:01
od 14.30 8)

wystawianie Wolskiego po to, żeby grał z tyłu, to chyba tylko Maciek może wymyśleć. Poczekajmy, może nie popełni tego błędu :look:

Sgt.
26-02-2012, 13:02
wystawianie Wolskiego po to, żeby grał z tyłu, to chyba tylko Maciek może wymyśleć. Poczekajmy, może nie popełni tego błędu

Gdzie wyczytałeś że Wolski ma grać z tyłu?

Zresztą z drugiej strony, odnośnie tego że Skorża wystawia trzech defensywnych pomocników - nawet jak trzema teoretycznie defensywnymi pomocnikami graliśmy, to i tak jeden z nich grał rolę ofensywnego pomocnika. Już to kilka razy pisałem - to że skrzydłowy zostanie wystawiony na szpicy nie znaczy, że gramy 3 skrzydłowymi bez napastnika. To że defensywny pomocnik zostanie wystawiony jako kreatywny z przodu nie znaczy, że gramy trzema middefami. Jak Vrdoljak był ustawiany jako środkowy obrońca, to przecież nie graliśmy systemem 3-6-1.

Muha
26-02-2012, 13:10
Radović, który grał genialnie w środku, znowu zostaję przesunięty na prawą stronę. :strach:

maatek
26-02-2012, 13:13
Gdzie wyczytałeś że Wolski ma grać z tyłu?

Popatrz na wymianę zdań z uż. Mini. On to zasugerował i stąd się do tego odniosłem :)

Co do drugiej części posta - wiadomo, poza tym gadanie, że Skorża ciągle gra 3 defensywnymi to jakaś piramidalna bzdura, pamiętając, że nie mieliśmy prawie nikogo z przodu do grania po kontuzji Rado.

Jak Radovic na prawa stronę? Przecież ta trójka za Ljuboją ma mieć za zadanie wymienność pozycji. Do tego idealnie nadaje się właśnie Novo, który na skrzydle potrafi zagrać i również wejść (podobnie jak Rado) w wolne miejsce, kiedy Ljuboja zejdzie na bok. To, że Radovic rozpocznie na prawej, nie oznacza, że wiele razy nie będzie grał w środku.

Sgt.
26-02-2012, 13:17
No właśnie. Tak naprawdę, gdyby ten skład zagrał, to według takiego toku rozumowania gramy dwoma prawymi obrońcami, jednym defensywnym pomocnikiem, dwoma środkowymi ofensywnymi, bez skrzydłowych i z dwoma napastnikami :lol:

gizo
26-02-2012, 13:19
Radović, który grał genialnie w środku, znowu zostaję przesunięty na prawą stronę. :strach:

Nie robiłbym z tego tragedii.

ŻbiQ
26-02-2012, 13:26
A jednak wyjdziemy takim składem: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Kucharczyk, Rzeźniczak, Gol, Wolski, Novo - Ljuboja

Niestety słaby Kucharczyk i słaby Gol, zamiast Ivicy i Rado:/

Chociaż znając życie obaj będą na przekór najlepsi na boisku :)

rumun1990
26-02-2012, 13:27
Nie robiłbym stego tragedii.

:poddaje:

Muha
26-02-2012, 13:29
A jednak wyjdziemy takim składem: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Kucharczyk, Rzeźniczak, Gol, Wolski, Novo - Ljuboja

Ja pierdolę. Gdzie jest Ivica z Radoviciem? Co robi Kucharczyk na DM? Po meczu przeczytamy, że Radović i Vrdoljak przejdą do Tierieka...

Maciek
26-02-2012, 13:32
Można się domyślić, że Rado nie jest gotowy na pełne 90 minut, natomiast co z IV? Kontuzja? To ustawienie na papierze, wiadomo, że Kucharczyk nie zagra na DM. Kucharczyk i Novo skrzydła, Wolski ofensywny pomocnik i Ljubo na szpicy, ja bym to tak widział.

Orzech
26-02-2012, 13:32

Niestety słaby Kucharczyk i słaby Gol, zamiast Ivicy i Rado:/

Chociaż znając życie obaj będą na przekór najlepsi na boisku :)

Jak masz pisać głupoty to lepiej nic nie pisz.

12. Dusan Kuciak
2. Artur Jędrzejczyk
15. Inaki Astiz
6. Michał Żewłakow
14. Jakub Wawrzyniak
25. Jakub Rzeźniczak
21. Ivica Vrdoljak
9. Nacho Novo
32. Miroslav Radović
27. Rafał Wolski
28. Danijel Ljuboja

Jasper121
26-02-2012, 13:33
12. Dusan Kuciak
2. Artur Jędrzejczyk
15. Inaki Astiz
6. Michał Żewłakow
14. Jakub Wawrzyniak
25. Jakub Rzeźniczak
21. Ivica Vrdoljak
9. Nacho Novo
32. Miroslav Radović
27. Rafał Wolski
28. Danijel Ljuboja

Z oficjalnej, nie siać fermentu niepotrzebnie!

odiesel
Ja pierdolę. Gdzie jest Ivica z Radoviciem? Co robi Kucharczyk na DM? Po meczu przeczytamy, że Radović i Vrdoljak przejdą do Tierieka...

Nie na DM, wychodzi że gramy 4-4-2, a więc Kucharczyk na PP

djlullegionista
Możę sie myle ale Skorża coś mówił że w tej rundzie będzie szybciej reagował, zmieniał taktyke więc może Ivica i Rado od 46min na boisku. Raczej oby

Maciek
26-02-2012, 13:34
Akurat ten skład podała oficjalna na FB, więc informacja mogła wydawać się pewna.

Muha
26-02-2012, 13:34

12. Dusan Kuciak
2. Artur Jędrzejczyk
15. Inaki Astiz
6. Michał Żewłakow
14. Jakub Wawrzyniak
25. Jakub Rzeźniczak
21. Ivica Vrdoljak
9. Nacho Novo
32. Miroslav Radović
27. Rafał Wolski
28. Danijel Ljuboja

Na Facebooku napisali, że mała poprawka. Właśnie na nim napisali, że Radović i Vrdoljak nie zagrają.

maatek
26-02-2012, 13:37
Maciek robi zasłonę dymną :lol3:

ŻbiQ
26-02-2012, 13:37

12. Dusan Kuciak
2. Artur Jędrzejczyk
15. Inaki Astiz
6. Michał Żewłakow
14. Jakub Wawrzyniak
25. Jakub Rzeźniczak
21. Ivica Vrdoljak
9. Nacho Novo
32. Miroslav Radović
27. Rafał Wolski
28. Danijel Ljuboja

To samo mogę napisać Tobie.

Sonny
26-02-2012, 13:38
12. Dusan Kuciak
2. Artur Jędrzejczyk
15. Inaki Astiz
6. Michał Żewłakow
14. Jakub Wawrzyniak
25. Jakub Rzeźniczak
21. Ivica Vrdoljak
9. Nacho Novo
32. Miroslav Radović
27. Rafał Wolski
28. Danijel Ljuboja

Z oficjalnej, nie siać fermentu niepotrzebnie!

Zajebisty skład, dość ofensywnie. Na tę chwilę według mnie najlepszy jaki może być. Brawo i obym po meczu to samo mówił.

Dziś zaczynamy odrabiać straty !:joint:

Zohan
26-02-2012, 13:40
Skład z fejsa z Kucharczykiem za Rado i z Golem za Ivicę.
Wie ktoś ocb?

triqas
26-02-2012, 13:40
Na oficjalnej już poprawili :

12. Dusan Kuciak
2. Artur Jędrzejczyk
6. Michał Żewłakow
15. Inaki Astiz
14. Jakub Wawrzyniak
9. Nacho Novo
5. Janusz Gol
25. Jakub Rzeźniczak
27. Rafał Wolski
18. Michał Kucharczyk
28. Danijel Ljuboja

84. Wojciech Skaba,
4. Dickson Choto
11. Tomasz Kiełbowicz
21. Ivica Vrdoljak
32. Miroslav Radović
33. Michał Żyro
38. Bartosz Żurek

nst
26-02-2012, 13:44
Mialo byc studio od 13:XX ale nie widze :D Ktos ma namiar? Kablowej nie mam od tygodnia ( *** Aster City :D ).

Sonny
Gdzie jest IV i Rado? Już tak kolorowo nie jest :/

teges
Rzeźniczak z Golem w pierwszym no żesz kur ja pier ten Skorża jest jebnięty

Slyboots
26-02-2012, 13:47
Kontuzja Vrdoljaka na rozgrzewce - innej możliwości nie widzę. Bardziej martwi obecność Kucharczyka.

Ataman
26-02-2012, 13:48
Rzeźniczak z Golem w pierwszym no żesz kur ja pier ten Skorża jest jebnięty
Jak okazało się, że w Moskwie zagra Kuciak, to pisano dokładnie tak samo.
Skorża ich widzi codziennie na treningach, rozmawia w szatni. widocznie z jakichś powodów IV i Rado nie grają od pierwszej minuty. Cośtam sobie wykombinował w głowie... Boisko wszystko pokaże.

voytek
26-02-2012, 13:49
Skorża chce do Lecha.

Czekam na konferencje prasowa, i mam nadzieję że logicznie wytłumaczy brak Vrdoljaka. Kontuzja, ok, w przeciwnym przypadku brak słów. Najlepszy grajek na wiosnę na ławie.

PS oby to była tylko zasłona dymna :zly:

Adqs
26-02-2012, 13:49
Wątpię, żeby rozgrzewka już trwała.

Lillo
26-02-2012, 13:51
Może będziemy grali trójką napastników :niebij:

Sonny
26-02-2012, 13:51
Jeśli IV jest na ławce, to znaczy, że coś mu dolega i nie jest gotowy na 100%, bo w meczach ze Sportingiem najlepszy na boisku czy nawet Górnikiem . Oby Kucharczyk zagrał wreszcie na poziomie, bo ostatnie jego wejścia z ławki były dość przeciętne i widać, że nadal nie jest w formie.

nevermind
26-02-2012, 13:53
Plus ze nie ma w "11" Zyry. Oby mu to pomogło sie ogranąć bo ostatnimi czasy to bida z nim była. I jezeli faktycznei jezeli ktorys z młodych ma grac to niech gra Kucharczyk gorzej być chyba nie moze :lol3:

midzi
26-02-2012, 13:56
No to faktycznie ciekawe ustawienie będzie na boisku. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praniu. Wóz, albo przewóz. Remis, ani branie zakładników nie wchodzi w grę w tym spotkaniu.

Adqs
26-02-2012, 13:56
Nie mogę tego tetryka słuchać.

adus1994
26-02-2012, 13:58
***** mać ! Rzeźniczak w pierwszym składzie z Golem, a Rado z Ivicą na ławie :( Polak mądry po szkodzie...

Adqs
26-02-2012, 13:59
4-6-0 mają rozmach skurwensyny :D

maatek
26-02-2012, 14:03
Już skończcie ten lament. Występ Rado to tykająca bomba, nie wiadomo w ogóle co i jak. A z Ivim nie wiadomo, grał ciągle, więc może nie jest na 100% przygotowany. Nie wiecie, to przynajmniej już nie pieprzcie głupot, tylko siedźcie i czekajcie, jak wyjdzie czemu nie gra.

soltys
26-02-2012, 14:05
Ogólnie wygląda na to, że Legia zagra trzema napastnikami, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało na boisku. Dziwić może brak Vrdoljaka w pierwszym składzie, bo rzeczywiście póki co najlepszy zawodnik Legii na wiosnę. Rado wejdzie w 2 połówce i bankowo coś ukłuje :)

e(L)egion
26-02-2012, 14:15
Kurde kiepsko to wygląda. Kucharczyk póki co pokazał się fatalnie, Gol może nie fatalnie ale poza pierwszym meczem ze Sportingiem, tak sobie, Wolski... no zobaczymy, na wiosnę też nie zachwycił.

Lenczyk środek pola maksymalnie zagęścił i postawił na samotnego Sobotę w ataku. Wprawdzie nie ma przewidywanych przeze mnie drwali Wasiluk, Sztylka ale zapowiada się kontrowanie czyli nie ma co się spodziewać kreacji gry.

Z drugiej strony przy takim ustawieniu Lenczyka opcja z Golem i Wolskim może wypalić. Oby tylko obaj zagrali tak jak się od nich oczekuje, to mogą nieźle klepać. Gorzej to wygląda pod względem fizycznym. Niestety ale Kaźmierczak czy Elsner tego naszego "Wolaka" pewnie będę niemiłosiernie kopać. Z naszej strony nie ma Vrdoljaka czyli osoby, która mogłaby ich trochę przytemperować. No i ten Kucharczyk....

No nic może nas miło zaskoczą.

teges
26-02-2012, 14:17
Jak okazało się, że w Moskwie zagra Kuciak, to pisano dokładnie tak samo.
Skorża ich widzi codziennie na treningach, rozmawia w szatni. widocznie z jakichś powodów IV i Rado nie grają od pierwszej minuty. Cośtam sobie wykombinował w głowie... Boisko wszystko pokaże.

hehe ja ich widzę(niestety) w każdym meczu i zawsze są najgorsi na boisku

Skuter
26-02-2012, 14:19
Przyszliście chamy dlatego, że my tu gramy...:prawi:

Szyde(L)
26-02-2012, 14:19
Ja również nie rozumiem braku Vrdoljaka. :zdziwiony: Narazie nasz najlepszy zawodnik, a grzeje beton. :jejku: Jeszcze to, że Rado siedzi to rozumiem, bo ma niemałe zaległości więc na 90 minut może nie wytrzymać, a jak wejdzie na podmęczonych w 60-70 minucie to może coś wpakuje. :prawi: Pocieszenie, że nie ma Żyry, bo chłop musi przemysleć swoją grę. :D Liczę też na Kucharza. ;) Ma potencjał, ale z formą nie najlepiej dlatego mam nadzieję, że dziś wystrzeli.I Skorża módl się, alby to twoje ustawienie się sprawdziło, bo inaczej nie będzie za wesoło. :>
PS.Aha czyli IVO problem z łydką.Oby nic poważnego i mam nadzieję, że w drugiej połowie go zobaczymy ;)

maatek
26-02-2012, 14:20
Ivi problemy z łydką.

Neg
26-02-2012, 14:24
Ivicia siedzi bo pewnie złapał jakąś kontuzje, już bez przesady... absencje Rado też można zrozumieć, widocznie nie jest gotowy na 100%. Szkoda.

Szyde(L)
26-02-2012, 14:25
Lenczyk środek pola maksymalnie zagęścił i postawił na samotnego Sobotę w ataku.

To w sumie dla nas dobrze. :hmm: Mamy więcej miejsca na skrzydle i trzeba liczyć, że Novo i Kucharczyk pokażą na co ich naprawdę stać ;)

Jazda Legio!!! :raca: Po zwycięstwo !!! Ale mam nerwa :l:

didanek2
26-02-2012, 14:29
No to chyba nastawił się na kontry(Sobota i Stefanović w ataku)

Do boju Legio:box:

FiBa
26-02-2012, 14:31
Goooooooooooooool! <3

rumun1990
Janusz Gol Na Przekor Wszystkim !

turboptyś
to jest to. :D

Homer
26-02-2012, 14:32
Gooool :D

ZeMario
haha, to mi się podoba:oczko::hyhy:

_karol
janusz gol allez allez! hihi

kowallu
Gooooooooooooool

Jasper121
W Końcu Wyszli Jak Pitbull W Kurnik!

Sosen
Brawo !!!!!! Jedziemy z ku.rwami !!!!

Efcia
Ale początek:hyhy:

Skuter
Jazda z ku.wami!

Adqs
Janusz Gol :D

Kowal244
takie początki to ja luubie :)

Szyde(L)
:gol2:

Janusz Gol alezz alezz

Ytong
Janusz Gol !!!!!!!!

ps

Gdzie te oprawy hucznie zapowiadane :lol:

ŻbiQ
Heh, mówiłem na przekór :zlosliwy:

LioneL
26-02-2012, 14:33
No to Śląsk będzie musiał się otworzyć, autobus im nic nie da.

Reksio_1916
26-02-2012, 14:34
Janusz Gol !!!!!!!!

ps

Gdzie te oprawy hucznie zapowiadane :lol:

Wymarzony początek !! :ok:

ivan
26-02-2012, 14:34
To się ***** spóźniłem . Orest dziadu PKS do zajezdni .

pu(L)on
26-02-2012, 14:37
Ruszyli jak nigdy :ucieka:

FiBa
26-02-2012, 14:38
jest oprawa

Kubal
26-02-2012, 14:39
Jest i oprawa,chociaż nie widać co przedstawia...

Ytong

To przez realizatora nie widać co przedstawia, ale ich doping...:poddaje:

Reksio_1916
Ruszyli jak nigdy :ucieka:

Ja tez nie poznaje tej drużyny !!

Układ
26-02-2012, 14:40
Gniazdowy przed mutacją wymiata :lol:

Reksio_1916
26-02-2012, 14:41

"Partzancka armio wyklęta. Śląsk Wrocław o was pamieta"

turboptyś
26-02-2012, 14:42
szacun za oprawę. :brawo:

e: Janusz sobie odbija. :D

FiBa
26-02-2012, 14:43
Było widać przez ułamek sekundy oprawę, było też widać już piłkę w naszej bramce. Sektorówka może i ładna ale jak szła w lewo to paskudnie to wyglądało.

rumun1990
JANUSZ GOL HAHA x2 !!

Ytong
GOoooooooooooooooooool !!!

kowallu
gOOOOOOOOOOOLL

pu(L)on
:o

FiBa
Janek!!!!!!!!!!!!!! ***** Zajebiscie!!!!!!!!!1

(L)ukas
26-02-2012, 14:44
Jaaannnuusszzz Goooolll!!! :d

Kubal
Tak kurva!!!

Reksio_1916
2:0 !!!!!!! Janek !! :D

nevermind
!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja Pierdole!!

Efcia
Janusz Gooooooollllllllllll!!!!

ZeMario
Janusz Gol:bauns:

Sosen
Hahahahaha piękna niedziela !!!! :raca:

AUTO
Mecz życia Gola? :D

Jasper121
Wybacz Janusz wybaczam za to co mówiłem przed meczem! A i świetny różny :D

Muha
Ja się pytam co się dzieje? :&gt;

Gol x2:gwiazda:

Szyde(L)
26-02-2012, 14:45
:gol2:

No to jest kużwa nie możliwe ;) hahahah Janusz Gol ;)
Jazda z ku*wami hej Legio jazda z ku*wami !!!

Fa(L)angista
Co się dzieje dzisiaj ^^...

rumun1990
Gdzie wszyscy Ci którzy przekreślali przed meczem skład jaki Skorża wystawił i to że Janusz nadal w pierwszej 11 ?!

Jack Danie(L)s
Gooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllll! !!!!!!!!!

ivan
26-02-2012, 14:46
Dziadu ! Co ? Dwa zero !

symbicort
Nie wierze, kurva nie wierzę :o Brawo Janek !

mcichocki2
Gol jak Gol.. tzn mowie o Januszu ale Nachos tez daje rade... :pijemy:

Bonhart
Przy bramce fajnie strzelil Novo, technicznie, a nie na pale. Pewnie min. dzieki temu mamy bramke a nie aut bramkowy :)

Kubal
"Partzancka armio wyklęta. Śląsk Wrocław o was pamieta"

Dzięki,bardzo dobre hasło.

ŻbiQ
Zawsze już będę krytykował Gola przed meczem i zapowiadał, że zagra słabo, żeby on robił mi na złość: :fy:

Ytong
26-02-2012, 14:47
Co ja oglądam :look:

lans
26-02-2012, 14:47
Niedziela, niedziela, co ten Janek odpierdziela? :lol:

(L)ukas
26-02-2012, 14:48
Trzyy, czte-ry...! 0:2 :D

Reksio_1916
26-02-2012, 14:48
Przy bramce fajnie strzelil Novo, technicznie, a nie na pale. Pewnie min. dzieki temu mamy bramke a nie aut bramkowy :)

Pierwszy kwadrans ładny w wykonaniu tego zawodnika. Dwa odbiory i strzał na bramke. Ładnie sie zapowiada !! :D

MaCieJeWski
26-02-2012, 14:49
Piękny dzień cała, rodzina patrzy na mnie jak na wariata

JESZCZE JEDEN ......

ZdziCHu
26-02-2012, 14:53
ciekawe czy po meczu Lenczyk też będzie robił koziołki :rotfl:

Reksio_1916
26-02-2012, 14:54
ciekawe czy po meczu Lenczyk też będzie robił koziołki :rotfl:

o tym samym myslałem :D haha :rotfl3:

FiBa
26-02-2012, 14:56
gniazdowy mnie rozpierdala " la la la la " tym swoim głosikiem po kastracji

(L)ukas
26-02-2012, 14:56
Taka refleksja. Niestety, ale MP nie wygrywa się meczami z Wisłą, Lechem czy Śląskiem, ale z Zabrzem, Podbeskidziem, itd. No ale chłopaki pokazali jaja, że potrafią u lidera wjechać w kurnik :)

Adqs
26-02-2012, 14:58
Pograjmy piłką trochę.

KMR
26-02-2012, 14:58
Również cieszę się z prowadzenia, ale trzeba zachować trochę pokory. 90. minuta jeszcze daleko. :)

ZdziCHu
26-02-2012, 15:00
nie ma chvja :D , wygramy! Ruchu Chorzów z poprzedniego sezonu nie powtórzymy ;)

el majoneze
26-02-2012, 15:01
myślałem, że po przeprowadzce z Oporowskiej zrobią coś z tym nagłośnieniem, ale cały jest jak na festynie.

W końcu mamy farta na boisku. To plus walka i mistrza powinniśmy mieć w cuglach.

(L)ukas
26-02-2012, 15:01
Coś czuję że Nacho dzisiaj ukąsi ;)