PDA

Zobacz pełną wersję : Co bym zrobił, będąc właścicielem Legii?

yzerman
04-12-2003, 10:33
takiego tematu jescze nie widzialem ale mozemy poscic wodze fantazji chyba?? to tak na sezon ogórkowy :) pozdro z Dębicy!!

Joker
04-12-2003, 11:52
Pierwszą rzecza jaka bym zrobił to wyp... Trylnika i Zarajczyka i Olędzkiego i tak mozna wymienic jeszcze pare nazwisk. wprowadziłbym jasne struktury zarzadzania 1 prezes odpowiedzialny za wszystko. oddłuzyłbym klub.

A potem to wiadomo ...nowy piekny stadion, wspaniałe transfery, mistrzostwa Polski co roku... echhh. :) :) :)

Beny
04-12-2003, 12:05
Pierwszą rzecza jaka bym zrobił to wyp... Trylnika i Zarajczyka i Olędzkiego i tak mozna wymienic jeszcze pare nazwisk. wprowadziłbym jasne struktury zarzadzania 1 prezes odpowiedzialny za wszystko. oddłuzyłbym klub.

A potem to wiadomo ...nowy piekny stadion, wspaniałe transfery, mistrzostwa Polski co roku... echhh. :) :) :)

Taaa Joker, tylko czemu Zarajczyk nie robi tego będąc właścicielem, co robiłbyś Ty? :> Republika kolesi? Ukryte cele? Brak pojęcia o tego typu
działalności?
Oddłużenie fajnie, ale za Twoje właścicielskie pieniądze. Stadion - niewiele zależy od Legii (miasto, przetargi etc). Coroczny majster - nie takie rzeczy już obiecywano (np. Daewoo)...

PS. Traktuj powyższe z przymróżeniem oka. :) Niecierpię sezonu ogórkowego! :zly: I takich tematów też. :/

marecci
04-12-2003, 12:08
(...) oddłuzyłbym klub (...)

hehe, to faktycznie odkrywcza myśl :+:
no ale ciekaw jestem jak byś go oddłużył...?

Koko
04-12-2003, 15:28
Ja bym zainwestowal w mlodziez i sbudowal porzadny sklep z pamiatkami. To z tych realnych.

A z tych mniej to przeprowadzilbym porzadne transfery, zbudowal stadion, znalazl sponsora itd. No coz pomarzyc zawsze mozna ;)

Yevaud
04-12-2003, 16:49
1. Pozegnanie z Trylnikiem.
2. Pożegnanie z kilkoma piłkarzami, tymi z roczników 77 i starszych, którzy nie łapią się do podstawowej jedenastki, która dla mnie wygląda teraz nastepująco (zakładając, że wszyscy zdrowi):
Boruc - Jarzębowski, Zieliński, Choto - Wróblewski, Surma, Vukovic, Magiera, Sokołowski I - Svitlica, Saganowski.
W razie kontuzji skład uzupełniają juniorzy.

TO oznacza rezygnację z walki o majstra w tym sezonie. Ale też oddłużenie klubu - ze sprzedaży zawodników forsa (Jóźwiaka za 10.000 do Nowego Dworu można upłynnić). A też mniejsze wypłaty co miesiąc.

W następnym sezonie to samo.
Nowy zawodnik w klubie musi być graczem do pierwszej jedenastki, albo < 21 lat. Gdy do pierwszego składu wchodzi nowy zawodnik, to ten, który miejsce traci natychmaist zostaje sprzedany.

Jak widac drugi taki sezon konczymy broniąc się przed spadkiem. Ale też finansowo klub wyjdzie na prostą. Zespół bez długów. Wejście na giełdę. połowa akcji u mnie, reszta w obrocie. Pieniadze ze sprzedaży połowy akcji przeznaczam na wykupienie terenów stadionu i wokół niego.
Tam sklepik klubowy, kawiarenka, bar, parkingi itd.

To wszystko zaczyna przynosić zyski. Można więc zacząć budowę silnego zespołu - opartego na legijnej młodzieży, która przez dwa lata uczyła się grać zastępując kontuzjowanych zawodników z pierwszego składu.

Krzpac
04-12-2003, 20:06
Yevaud wyjasnij mi twój podpis bo go nie rozumiem

MTP
04-12-2003, 21:39
Zostajesz nowym właścicielem to jak możesz byłego wyrzucić(posty typu "pierwsze co bym zrobił to wyp..Zarajczyka") skoro by już go w klubie nie było.A nawet bys nie kupił wszystkich akcji tylko część to bys mógł się zesrać za przeproszeniem a go nie wyp... .Ludzie a myślicie że to jest opłacalne wydac pare milionów dolarów żeby mieć długi w kilkunastu?.Jak by POL-MOT nie wziął akcji Daewoo to Legia by dziś grała z Tłokami Gorzyce itp.Legię to by każdy kupił ale zawsze znajdą się powody że nie.A jak chcecie być właścicielami klub zza miedzy szuka bogatych ludzi a co tam będziecie mieli 50 właścicieli i każdy będzie chciał rządzić,to jest dobre ale w mniejszej skali.

Odnośnie tematu to ja na razie(?) :-) nie mam tyle kasy by byc właścicielem i współczuje wszystkim właścicielom poza Drzymałą.

Joker
05-12-2003, 08:54
(...) oddłuzyłbym klub (...)

hehe, to faktycznie odkrywcza myśl :+:
no ale ciekaw jestem jak byś go oddłużył...?

Jak bym miał od pyty kasy, a bedąc włascicielem musiałoby tak byc to po prostu spłaciłbym te długi. Przykład Romana Abramowicza jest na miejscu. Gołodupcy nie powinni sie pchać do Legii. Gołodupcy teraz rządza i to jest problem.

legart
05-12-2003, 08:59
Yevaud wyjasnij mi twój podpis bo go nie rozumiem

Od pół roku ciekawiło mnie kiedy Kprzac to zobaczy 8) . A jak by człowiek był Abramowiczem to pare milionów długu nie było by dla niego problemem.

Joker
05-12-2003, 09:06
Zostajesz nowym właścicielem to jak możesz byłego wyrzucić(posty typu "pierwsze co bym zrobił to wyp..Zarajczyka") skoro by już go w klubie nie było.A nawet bys nie kupił wszystkich akcji tylko część to bys mógł się zesrać za przeproszeniem a go nie wyp... .

A normalnie za chabety i przez drzwi. I ujawniłbym wszytskie machlojki jakie robił do tej pory. Bo to ze on mówi ze chce sprzedac Legie to kłamstwo. jakbys czytał uwaznie inne tematy to bys wiedział ze on sie chce na Legii dorobic i ze chodzi mu o grunty, a nie o dobro Legii. Chce po prostu zrobic kase. Legii jest potzrebny taki własciciel który ma juz mnostwo kasy i dla ktorego piłka to hobby.

Ludzie a myślicie że to jest opłacalne wydac pare milionów dolarów żeby mieć długi w kilkunastu?.Jak by POL-MOT nie wziął akcji Daewoo to Legia by dziś grała z Tłokami Gorzyce itp.Legię to by każdy kupił ale zawsze znajdą się powody że nie.

Nikt im nie kazał kupowac akcji Legii. A co do dalszej czesci twojej wypowiedzi to "gdyby babcia miała wąsy...."

A jak chcecie być właścicielami klub zza miedzy szuka bogatych ludzi a co tam będziecie mieli 50 właścicieli i każdy będzie chciał rządzić,to jest dobre ale w mniejszej skali.

NIe, nie chcemy. Chyba zeby go doprowadzic do upadku. Zreszta jak widac sami daja sobie w tym rade.

Bonhart
05-12-2003, 13:12
Uwazam, ze pierwsza realna rzecza jaka nalezy zrobic, to dogadac
sie z CWKS odnosnie wykorzystania logo Legii. Wojskowe sekcje leza w tej chwili finansowo, wiec mysle ze daloby sie ulozyc korzystna dla obu stron umowe. A wtedy wreszcie powstalby sklep z pamiatkami z prawdziwego zdarzenia.

Druga rzecza byloby drukowanie plakatow informacyjnych przed kazdym meczem Legii.

A po trzecie kupilbym sobie fajna fure :rotfl: :buhaha:
_to oczywiscie taki maly zarcik ;) )

arczi
06-12-2003, 11:05
A Ja bym sobie kupił nowy samochód.

Aha. I wszystkim Cyberom zagwarantowałbym darmowe wejściowki na wszystkie mecze. I darmowe piwo w pubie... Aaa.. i w ogóle niech robią co chcą ;)

dyha
06-12-2003, 11:11
to moze takie inne pytani :

Jakbys wygral w lotka grubą kase , ile z tego przeznaczyłbys na Legie '8

MTP
06-12-2003, 14:01
Zostajesz nowym właścicielem to jak możesz byłego wyrzucić(posty typu "pierwsze co bym zrobił to wyp..Zarajczyka") skoro by już go w klubie nie było.A nawet bys nie kupił wszystkich akcji tylko część to bys mógł się zesrać za przeproszeniem a go nie wyp... .

A normalnie za chabety i przez drzwi. I ujawniłbym wszytskie machlojki jakie robił do tej pory. Bo to ze on mówi ze chce sprzedac Legie to kłamstwo. jakbys czytał uwaznie inne tematy to bys wiedział ze on sie chce na Legii dorobic i ze chodzi mu o grunty, a nie o dobro Legii. Chce po prostu zrobic kase. Legii jest potzrebny taki własciciel który ma juz mnostwo kasy i dla ktorego piłka to hobby..

Co do innych tematów to jeżeli dla ciebie forum jest żródłem inforamcji to życze szczęścia.A z wyrzuceniem to chodziło mi jak można kogoś wyrzucić kogo juz by nie było.Myśle że największe machlojki to że sciągnął Vuko,Stanko,Surme,Sagana.Też brzydko postąpił że załatwił przesunięcie rozpoczęcia meczu w Kielcach.Teraz nie którzy płaczą że nie ma sponsora a pamiętają oni jak np kiedyś wszyscy wyszli z Żylety po 10 miutach wracają ze śpiewem J.... Daewoo j.... .Kto by nie był prezesem czy właścicielem to żle.

kud(L)aty68
06-12-2003, 15:11

A ile to ta gruba forsa?

dyha
06-12-2003, 15:16

A ile to ta gruba forsa?
powiedzmy po kulminacji 8 000 000 :]

Joker
06-12-2003, 21:42
Co do innych tematów yo jeżeli dla ciebie forum jest żródłem inforamcji to życze szczęścia.A z wyrzuceniem to chodziło mi jak można kogoś wyrzucić kogo juz by nie było.Myśle że największe machlojki to że sciągnął Vuko,Stanko,Surme,Sagana.Też brzydko postąpił że załatwił przesunięcie rozpoczęcia meczu w Kielcach.Teraz nie którzy płaczą że nie ma sponsora a pamiętają oni jak np kiedyś wszyscy wyszli z Żylety po 10 miutach wracają ze śpiewem J.... Daewoo j.... .Kto by nie był prezesem czy właścicielem to żle.

Primo) Na forum czesto sa wlepiane róznego rodzaju informacje np.
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=3190
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=3158 NIe chce mi sie wlepiac wszystkiego bo jest tego mnóstwo i byłoby to rozmywanie.
secundo) nie wiem co chcesz wykazac tymi przykładami transferów czy Kielcami?? Czyzby to ze jest takim świetnym prezesem??? To jego psi obowiazek by dbać o wzmonienia i o kibiców.
tertio) jak skonczyło z Daewoo wszyscy wiemy. Mi sie wydaje ze kibice Legii chca wreszie noormalnego bogatego własciciela a nie gołodupców. Nadal twierdze ze Zarajczyk chce sie dorobic, i zrobic interes swego życia a nie sponsorowac klub i w tym jest problem

MTP
07-12-2003, 12:04
Primo) Na forum czesto sa wlepiane róznego rodzaju informacje np.
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=3190
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=3158 NIe chce mi sie wlepiac wszystkiego bo jest tego mnóstwo i byłoby to rozmywanie.
secundo) nie wiem co chcesz wykazac tymi przykładami transferów czy Kielcami?? Czyzby to ze jest takim świetnym prezesem??? To jego psi obowiazek by dbać o wzmonienia i o kibiców.
tertio) jak skonczyło z Daewoo wszyscy wiemy. Mi sie wydaje ze kibice Legii chca wreszie noormalnego bogatego własciciela a nie gołodupców. Nadal twierdze ze Zarajczyk chce sie dorobic, i zrobic interes swego życia a nie sponsorowac klub i w tym jest problem[/quote]

Jakby się chciał dorobic to napewno ne wybrałby klubu piłkarskiego.Prywatnie pewnie ma kupe kasy,nie wiem.To nie jest obowiązkiem właściciela a mangerów i trenerów.A po za tym jest to właściciel a nie prezes to jest róznica.Kibice chcą ale normalny bogaty właściciel bedzie chcial mieć grunty i każdy bedzie chciał zarobić.Legia to ne Chelsea że przyszedł ruski i wysypał hajs.Tak właśnie kiedys przyszło Daewoo tyle że dawali póki nie zbankrutowali.I co trzeba bylo płacic bajeczne kontrakty z niczego i wtedy poprosili o pomoc Pol-mot.

branta
07-12-2003, 23:38
Kupiłbym sznur i poszukał zdrowego konara. :buhaha:

Raffi
07-12-2003, 23:40
Cóż za błyskotliwy dowcip :> ::upomnienie::
PS Witam na forum :]

czeniu
13-12-2003, 22:48
Jesli mialbym duzo kasy i zostalbym prezesem pomyslalbym bardziej tez o polepszeniu wizerunku klubu oraz staral zarobic na jego medialnosci. Sprobowal bym np. zalozyc TV Legia. Oczywiscie nie byla by to telewizja w pelnym tego slowa znaczeniu. Na przyklad na poczatku bylby to 2 godziny 2,3 razy w tygodniu ( tak w USA dzialaja np. telewizje polonijne). Prawdziwi kibice mogliby odnalesc tam informacje na temat klubu, moze jakies konkursy czy tez programy z udzialem pilkarzy, trenerow. Wplywy moznaby czerpac z reklam a wedlug mnie w rekach mialoby sie wtedy mozliwosc blyskawicznej reakcji na np. doniesienia prasowe czy telewizyjne z innych stacji ( a bywaja one rozne ). Druga rzecza zalozenie np. fundacji ktorej fundusze przeznaczone bylyby dla sportowcow ktorych kariery przerwaly kontucje itp. ( caly czas pracowalbym nad wizerunkiem Legii ) to przyciagaloby potencjalnych sponsorow, a takze pozwalalo zmieniac stereotyp kibica w Polsce. Nie pisze o stadionie, transferach bo to oczywiste sprawy.

Gacek
14-12-2003, 19:01
Co bym zrobił, będąc właścicielem Legii?

Sprzedał klub i poszedł sie najebać:)

Kawa
14-12-2003, 19:26
Co bym zrobił, będąc właścicielem Legii?

Sprzedał klub i poszedł sie najebać:) 8-

Gacek
14-12-2003, 20:46
ejejejejej to był dowcip<hahaha>

b3nito
16-12-2003, 17:22
po-pierwsze-kazalbym-trenerwoi-wystawiac-mnie-w-pierwszym-skladzie...napastnik '8

po-drugie-ustalilbym-wysokie-premie-dla-pilkarzy-z-1-jedenastki '8

po-trzecie-wybudowalbym-piekny-stadion-i-nazwal-wlasnym-imieniem '8

po-czwarte-przekazywalbym-spore-pieniadze-na-oprawe-meczow..(jedna-kartoniada-na-runde-musialaby-przedstawiac-moj-wizerunek) '8

zrobilbym-bilety-po-5-zeta....w-zamian-kibice-musieliby-spiewac-o-mnie-piesni-pochwalne '8

umiescilbym-na-koszulkach-napis-Fuck-USA '8

...ale-sie-rozmarzylem:D