PDA

Zobacz pełną wersję : Eat me baby one more time [ drastyczne ]

Adams_
04-12-2003, 02:52
Szokujące wyznania kanibala

42-letni informatyk Armin Meiwes przyznał przed sądem w Kassel w Niemczech, że zamordował i zjadł człowieka. Zaszokowani sędziowie, widzowie i dziennikarze usłyszeli od niego, że ofiara - 43-letni berlińczyk - sama go o to prosiła.

Prokuratura zarzuca "kanibalowi z Rotenburga" - jak nazwały go media - zabójstwo i profanację zwłok.

Oskarżony już w śledztwie przyznał się do winy. Przed sądem jeszcze raz powiedział, że poćwiartowane ciało ofiary trzymał w zamrażalniku i stopniowo je zjadał, w sumie zjadł ok. 20 kg ludzkiego mięsa.

"Z każdym zjedzonym kawałkiem go wspominałem - powiedział Meiwes na procesie. - To było jak komunia".

Do zbrodni doszło w marcu 2001 r. w domu oskarżonego, w Rotenburgu nad Fuldą (Hesja). Sprawca nagrał na taśmę wideo przebieg zbrodni, dokonanej za pomocą noża kuchennego w specjalnie urządzonym pomieszczeniu, przypominającym rzeźnię. Meiwes twierdzi, że jego ofiara, którą poznał za pośrednictwem Internetu, sama pragnęła śmierci.

"Powiedział mi, że już od dzieciństwa pragnął być zaszlachtowany i zjedzony - wyznał na procesie. - To był człowiek o dużej inteligencji i bez jakichkolwiek oznak odchyleń od normy".

Zamordowany mężczyzna był jedną z 430 osób, które odpowiedziały na skierowane do młodych mężczyzn ogłoszenie Meiwesa: "Przyjdź do mnie, a zjem twoje pyszne ciało". Niektóre z tych osób będą świadkami na procesie.

Do zatrzymania kanibala doszło w grudniu 2001 roku. Stało się to możliwe dzięki wskazówkom osoby, która widziała internetowe ogłoszenie i skojarzyła je z Meiwesem.

Film z zapisem zbrodni być może zostanie pokazany na procesie. Z relacji obrońców wynika, że widać na nim m.in., jak ofiara prosi o obcięcie członka, a Meiwes spełnia tę prośbę. "To sprawiło mu przyjemność" - powiedział na procesie.

Zeznał też, że już jako uczeń, w wieku 8-12 lat, wyobrażał sobie, że zabija i zjada kolegów. W czasie tych fantazji odczuwał podniecenie seksualne.

Zdaniem mediów, wynik procesu jest "całkowicie otwarty". Biegli psychiatrzy uznali, że Meiwes może przed sądem ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. Prokuratura żąda dożywocia. Obrona wniosła o uznanie zbrodni za "zabójstwo na życzenie", zagrożone karą do pięciu lat więzienia.

To pierwszy tego typu proces w historii RFN. Niemiecki kodeks karny nie uwzględnia kanibalizmu.

Kuchwa jego mac... "Milczenie Owiec" i "Siedem" razem wziete! Jak ten film trafi do internetu ... ups.
Jeszcze jeden film mi sie przypomnial, wlasciwie dwa.
"Bilboard" i "Osiem milimetrow".

Co z takim debilem zrobic?
- Dozywocie? (IMO szkoda podatkow)
- Kara smierci? (IMO wkoncu idiota unicestwil drugiego idiote, o jednego debila mniej)
- 5 lat pierdla? (IMO a co to da?)
- Uniewinnic? (IMO zostawic typa w spokoju, nie politycznie)
- Skazac na dozywocie i zlikwidowac po cichu (IMO najlepsze rozwiazanie)

Sezar
04-12-2003, 06:25
czytalem o tym z rok temu ::8::

legart
04-12-2003, 07:24

Tylko że wczoraj chyba proces się zaczął tego kanibala.

MaxyM_
04-12-2003, 07:28
Słowo swaine nabiera innego znaczenia. :hehehe:

Mazi
04-12-2003, 11:18
Ja pierdolę , co za odchyły ... :fu:

pedofilstwo , nekrofilstwo , zoofilstwo ...
k

***** , teraz dochodzi jakieś ***** zjadanie człowiek i sie ***** podnieca koleś przy tym ... :fu:

ja pierdole , co za czasy ...

homoseksualizm to pikuś przy tym :oho: :oho: :oho:

Adams_
04-12-2003, 13:43

Nie chwal sie :P

ems
04-12-2003, 13:45
:) :hmm: jak tak mozna, czytac o tym rok temu !?

Nova
04-12-2003, 13:46
:) :hmm: jak tak mozna, czytac o tym rok temu !?
Bo Sezar z przyszłości przybył 8-

ems
04-12-2003, 13:47
nie, to MaxyM !

MaxyM_
04-12-2003, 14:00
Rotfl!

Sezar
04-12-2003, 16:34
czytalem o wydarzeniu a nie procesie :P

Adams_
04-12-2003, 16:38

Czujesz klimat? Panna mowi w ekstazie:
- zjedz mnie Wojtus...a Ty bach tasakiem w leb i na patelnie 8-

MaxyM_
04-12-2003, 16:39
No i wątroba już z nadzieniem.

Sezar
04-12-2003, 16:40
pozostane konserwatysta...jak dupcze to nie jem :buhaha:

lamia
04-12-2003, 16:43
a bita smietana, lody, paczki ( :rotfl: )? '8

Adams_
04-12-2003, 16:45
a bita smietana, lody, paczki ( :rotfl: )? '8

OWOCE! Yeeeahhh

ems
04-12-2003, 16:47

Czujesz klimat? Panna mowi w ekstazie:
- zjedz mnie Wojtus...a Ty bach tasakiem w leb i na patelnie 8-

jeszcze pomysl nad jej mina jak wyciagasz tasak

"Zaraz, nie o too... [masakra]"

malinowynos komsbak
04-12-2003, 18:34
no a on k..wa ucial mu fiuta i goi uzmazyl i zjedli go razem a potem zeznawal ze byl zylasty czy jakos tak czytalem to latem i jeszzce byly zdjecia jego mieszkania itp. normalnie masakra :box:

ale o gustach sie nie gada 8o

Sharn
04-12-2003, 22:32
Juz w życiu sobie nie pomyślę w autobusie jakbym to schrupał tą maniurkę naprzeciwko.

8-

Takich gości to do tureckiego psychiatryka wsadzić i niech sobie gniją... 8-

Nazgul
07-12-2003, 16:42
Pierdołami sie zajmujecie koleżani i koledzy... A tam nasi piłkarze kasy nie dostają...

Nova
07-12-2003, 17:37
Pierdołami sie zajmujecie koleżani i koledzy... A tam nasi piłkarze kasy nie dostają...
Przepraszam!
Już wstaje od kompa i pędze robić zbiórke! 8-

Jaco
07-12-2003, 17:56
Kurna, no nie przy jedzeniu :fu:

Mrozik
07-12-2003, 18:26
Jak to sie ma do tego tematu :hmm:

malinowynos komsbak
07-12-2003, 19:07
a to ajk sie ma ?? http://www.zion.sk/smazky/gallery/0000115.jpg 8)

Unico
07-12-2003, 19:50
[...]
Co z takim debilem zrobic?
[...]

Najlepiej jakby go jakiś inny kanibal zeżarł :rotfl:

Uher
07-12-2003, 23:08
Ja cie nie ....... :* przecież taki człowiek jest zagrożeniem dla innych.
Powinni go unicestwić :> Takie jest moje zdanie.

Nazgul
12-12-2003, 20:00
Jak to sie ma do tego tematu :hmm:

No że pierdołami się zajmujecie :D Takimi jak ten temat na przykład :D

Nazgul
12-12-2003, 20:20
Ja cie nie ....... :* przecież taki człowiek jest zagrożeniem dla innych.
Powinni go unicestwić :> Takie jest moje zdanie.

No zaraz chwila. Stało WYRAŹNIE napisane, że zjadł tego kolesia na jego WYRAŹNE życzenie. Więc o co chodzi?