PDA

Zobacz pełną wersję : Cycu wraca do Kiepskich

_Bart
03-12-2003, 19:30
Wygląda na to, że rodzina Kiepskich już wkrótce znów będzie w komplecie. Jak informuje dziennik Fakt Bartek Żukowski, czyli sitcomowy Walduś Kiepski, po rocznym pobycie w Ameryce wróci na łono swojej serialowej rodziny.

Żukowski już pojawił się na planie "Świata według Kiepskich". Jak mówią producenci serialu Waldek po pobycie u wujka w Stanach pozostanie taki sam, jak pamietają go widzowie, niezamerykanizowany.

Żukowski zniknął z serialu, ponieważ chciał trochę odpocząć. W tym czasie zajmował się prowadzeniem dwóch knajpek w Krakowie. Uruchamianie nowego lokalu sprawiło, że aktor nie miał czasu na pracę przy serialu i częste podróże między Krakowem a Wrocławiem.

W tym czasie wystąpił w nagrodzonym w Gdyni filmie Warszawa oraz w Ubu Król, a całkiem niedawno u boku Andrzeja Grabowskiego w komedii "Atrakcyjny pan pozna panią".

Jak czytamy w Fakcie nowe odcinki "Świata według Kiepskich", już z udziałem Bartka Żukowskiego, będzie można oglądać w Polsacie od marca 2004.

kurva no nareszcie ten seerial bez niego przestal byc przezemnie ogladany

http://i.film.wp.pl/f/news/w0054646.jpg

Cycu rulezz :D[/img]

Yankes
03-12-2003, 19:36
kurde to ja nawet nie wiedzialem ze typa nie ma, nie ogladam wogule telewizji

lamia
03-12-2003, 19:45
:fu: gosc, tak samo jak Grabowski, b.dobry aktor a w takim dnie wystepuje... co ta kasa z czlowieka robi :/ chyba ze o oc innego chodzi :hmm:

_Bart
03-12-2003, 19:55
:fu: gosc, tak samo jak Grabowski, b.dobry aktor a w takim dnie wystepuje... co ta kasa z czlowieka robi :/ chyba ze o oc innego chodzi :hmm:

Lamia zart ten serial jest debilny ale jest z drugiej strony zajebisty, pokazuje zycie w Polsce z przymruzeniem oka a to ze graja debili to juz taki scenariusz
patrz na Pazure, tez supcio aktor a robi z siebie debila nie raz

Kawa
03-12-2003, 20:07
Sorka,ale czy on jest aktorem? No jest 8) Skoro nie ma innych propozycji to gra w tym czym moze.

Afgan
03-12-2003, 20:07
Cycu wymiata bez dwoch zdan. :+:

lamia
03-12-2003, 20:10

Lamia zart ten serial jest debilny ale jest z drugiej strony zajebisty, pokazuje zycie w Polsce z przymruzeniem oka a to ze graja debili to juz taki scenariusz
eh... wiem. ale pewne rzeczy mnie przerazaja - m.in. to, ze wiekszosc osob ogladajacych ten serial nie zdaje sobie sprawy z tego co napisales... tylko tekst "cycu jeden" uwazaja za przezabawny co zawiera w sobie "cyca" 8o

ktory Bartek to gej? '8

kamyk
03-12-2003, 20:17
Cycu jest najlepszy i dobrze ze wraca do tego serialu bo bez niego ten serial tracił połwe swojej wartosci!

Dżon Łejn
03-12-2003, 20:17
kurna , a może kuna :rotfl:

Afgan
03-12-2003, 20:23
http://www.virtualmagic.com.pl/kiepscy/images-mozg/d8.jpg

umarlem qrwa :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Afgan
03-12-2003, 20:28
http://kiepscy.atm.strefa.pl/duze/042b.jpg
http://kiepscy.atm.strefa.pl/duze/041b.jpg
http://kiepscy.atm.strefa.pl/images/b5_jpg.jpg
http://kiepscy.atm.strefa.pl/images/k1c_jpg.jpg

typ jest nie do wyjebania :+:

domber
03-12-2003, 20:29
ta a ja naprawde myslalem ze on nie zyje :fu: , kuedys chodzily takie ploty

_Bart
03-12-2003, 20:31

eh... wiem. ale pewne rzeczy mnie przerazaja - m.in. to, ze wiekszosc osob ogladajacych ten serial nie zdaje sobie sprawy z tego co napisales... tylko tekst "cycu jeden" uwazaja za przezabawny co zawiera w sobie "cyca" 8o

ktory Bartek to gej? '8

no raczej nie ja :D

ten z TVN nie wiem jaki tytul mas ten program ale jest zajebiscie zabawny :D

Sezar
03-12-2003, 20:37
:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

cycu na zdjeciach wymiata

Crammer
03-12-2003, 20:39
chyba znowu zaczne ogladac Kiepskich. jak nie bylo Waldusia to nie ogladalem. extra ze wraca

Kempes
03-12-2003, 20:46

Widzisz ale dzięki temu ''dnu'' jakto określiłaś są znani w całej Polsce
Wielu ludziom sie wydaje ,że to podrzędne role
ale niewiele osób zdaje sobie z tego sprawe że zagranie takich ról
również wymaga dużego talentu.

qarton
03-12-2003, 20:48
Heh ja nawet nie widziałem żadnego odcinka z nowym kolesiem! Cieszę się, że Waldek wraca będzie można znowu oglądać! Chyba będą już od marca...

Porter
03-12-2003, 20:53
nie no ***** ... Dajcie spokój , nienawidze tego gówna (kiepskich) , najbardziej pojebany serial jaki zdarzyło mi sie widzieć....
Mnie to nie smieszy nawet jak najarany jestem.. Bez obrazy , program dla idiotów.... nie obczjaam co wy w tym widzicie :hmm: :hmm: :hmm:

Kempes
03-12-2003, 20:55
To program o idiotach 8)
nie dla idiotów.... bo w takim razie ... spooora część polaków to przytoczona grupa :>

lamia
03-12-2003, 21:01
nie no *cenzura* (...) nienawidze (...) gówna (...) pojebany (...) dla idiotów
Twoja argumentacja mnie rozwala :rotfl: tyle celnych uwag w 4 linijkach!

_Bart
03-12-2003, 21:06
nie no *cenzura* ... Dajcie spokój , nienawidze tego gówna (kiepskich) , najbardziej pojebany serial jaki zdarzyło mi sie widzieć....
Mnie to nie smieszy nawet jak najarany jestem.. Bez obrazy , program dla idiotów.... nie obczjaam co wy w tym widzicie :hmm: :hmm: :hmm:

wiesz nie wieze sam pale i wiem jak to jest smieszy cie wszycho

no chyba ze po jaraniu nie rozumiesz tego co tam sie dzieje to mozna ogladac z opadnieta szczeka (wiem jak to jest bo po paleniu ogladam nieraz Discovery, a raz obejrzałem w stanie ujarania Naga Bron i byłem pod wrazeniem efektow specjalnych w tym filmie - np jak typ łapal pilke i leb mu urwało :D)

Porter
03-12-2003, 21:08
ja mam wczute niezłą jak sobie zapale , wiele rzeczy mnie śmieszy (ostatnio reklama żubra :D ) ale Kiepscy nie...

cfc
04-12-2003, 12:18
:) tylko szkoda ze niemam tego gdzie ogladac :(