PDA

Zobacz pełną wersję : Kibiców Legia Warszawa, proszę o pomoc tego holenderskiego studenta!

S.A.F
26-01-2012, 12:25
Witam fanów Legia Warszawa,

Nazywam się Stephan, student z Uniwersytetu w Tilburgu (Holandia). W celu studiów, piszę pracę magisterską na temat korzystania z piłkarzy w reklamach.

Ponieważ Polska będzie gospodarzem EURO 2012, Jestem zainteresowany różnice kulturowe między Polakami i Holendrów. Ja po wynikach swoich badań w tym wątku.

Udział trwa 10 minut swojego czasu, ale proszę tylko o wypełnienie ankiety, jeżeli:
1. Jesteś mężczyzną.
2. Twój poziom języka angielskiego jest średni / dobry.
3. Masz konto na Facebooku.

Link do ankiety: www.thesistools.com/surveyadvertisements

Nie znam niestety polskich. Miałem ten tekst przetłumaczony, więc badanie jest w języku angielskim. W przypadku pytań, prosimy o kontakt na surveytilburguniversity@gmail.com.

Dziękujemy! Na zdrowie!

http://i41.tinypic.com/f3sw91.jpg
:gwiazda:

S.A.F
11-02-2012, 10:52
Dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy pomogli mi już. Potrzebuję tylko 10 więcej fanów wypełnić moją ankietę, więc dziękuję bardzo, jeśli chcesz mi pomóc zbyt.

Ankieta ma 35 pytań, ale proszę tylko uczestniczyć, jeśli jesteś gotów, aby wypełnić go całkowicie. To zajmie 10-15 minut twojego czasu. To bardzo ważne dla mojego dyplomu. Dziękujemy! Na zdrowie!