PDA

Zobacz pełną wersję : Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Yevaud
12-01-2012, 12:09
Coraz wiekszymi krokami nadciaga swieto sportu - Igrzyska Olimpijskie.
Tym razem rozgrywane w Londynie i okolicach.

Typowanie medali na igrzyskach letnich jest znacznie trudniejsze niz na zimowych z racji mnogosci dyscyplin a w ramach roznych dyscyplin pojawia sie mnogosc konkurencji.

Dla ulatwienia podzielilem sobie na kategorie:

Zeglarstwo
Wioslarstwo
Szermierka
Strzelectwo
Sporty zespolowe
Sporty walki
Plywanie
Kolarstwo
Kajakarstwo
Lekka atletyka
Ciezary
Inne

Na zaglach sie nei znam zupelnie- nie odrozniam kokurencji ani lodek.
Kiedys zgarnialismy tu medale - zdjae sie, ze na zaglach kariera trwa dlugo. Tak wiec pewnie jakies medalowe szanse sie pojawia.

Wioslarstwo - kiedys lubilem ogladac. Sam lubie wsiasc w lodeczke i powioslowac troche (ale zupelnie nie sportowo). Tu zawsze jakies medalowe szanse sie pojawilay. Pewbnie i teraz beda.

Kajaki, kajaki gorskie, kanadyjki - podonie, jak wioslarze, tak i kajakarze chyba z kazdej imprezy jakis medal przywozili - licze, ze i teraz tak bedzie.

Szermierka (szabla, floret, szpada) - kiedys Sylwia gruchala z druzyna osiagala sukcesy. W Pekinie za to meska druzyna. Co sie dzieje dalej - nie wiem.

Strzelctwo (lucznikow tez tu dorzucam) - nie sadzilem, ze jest mocna strona polskiego sportu az do Atlanty 1996 i wystepu Renaty Mauer. Druzyna luczniczek niezle sie spisywala 4 lata temu. Jakies osiagniecia, ale chyba nei na IO mial pan Andrzej Glyda w skeecie. Przyzwoite wyniki osiagala Miroslawa Sagun. Czy w 2012 roku wystawimy kogos zdolnego walczyc o medale w trafianiu do celu z broni miotanej?

Sporty zespolowe: Siatkarze sie zakwalifikowali i powinni sie do strefy medalowej zblizyc. A oprocz nich? Pilkarze reczni? Siatkarki? a moze tzw. laskarze jakies ciekawe wyniki osiagna?

Sporty walki: W 1988 w Seulu Wronski zdobywal zloty medal w zapasach. Powtorzyl wyczyn w 1996 roku. W XXI wuieku jakos juz nie slyszalem o dobrych polskich zapasnikach czy to w klasycznym, czy wolnym stylu. Judocy tez jakby w odwrocie. Karatecy?
Bokserzy czem predzej przechodza na zawodostwo a machlojki w boksie amatorskim sa wieksze nizmajstrowanie Hofera z Tepesem przy skokach. Obawiam sie, ze w zadnycm ze sportow walki medalu nie zdobedziemy.

Plywanie - najbardziej irytujaca mnie dyscyplina, poprzez nadmierna ilosc konkurencji. Wielkich sukcesownie mielismy. Kiedys Artur Wojdat wywalczyl braz co bylo sukcesem, byc moze pierwszym. Pozniej pojawila sie utalentowana druzyna z najwieksza gwiazda - Otylia Jedrzejczak i zdobywala medale. Teraz chyba tylko Korzeniowski, a moze Czerniak jest w stanie powalczyc o jakikolwiek medal.

Kolarstwo - szosa - plaska trasa. Ostatnim polskim sprinterem zdolnym powalczyc z najlepszymi byl chyba Jacek Mickiewicz, ktory sie od dawna nei sciga. Specjalsita od wyscigow jednodniowych byl Zbyszek Spruch. Dobrze szlo Wadeckiemu. Ale mysle, ze w Londynie trasa jest pod sprinterow pokroju Cavendisha, a nie "klasykowcow". Najblizej czolowki powinien sie znalezc tak czy siak Golas, ale nie ma co myslec o szansach medalowych. W jezdzie na czas Bodnar moze powalczyc o top 15.
Medalowe szanse sa raczej w kolarstwie gorskim (glownei Wloszczowska) i na torze.

Ciezary: Klejnowska, Kolecki - czy jakies inne szanse medalowe sa?

Krolowa sportu - tyczkarze, mlociarze, kulomioci - to nasze najwieksze szanse. Fajnei by bylo, gdyby i w innych konkurencjach ktos z naszych sie postaral. Najbardziej tesknie za "lisowczykami" - znakomita sztafeta 400metrowcow - wspaniala konkurencja!

Inne - ciezko mi powiedziec. na koniach znam sie jeszcze slabiej niz na zeglrastwie czy strzelctwie. Piecioboj nowoczesny - tu mielismy silne reprezentantki, kiedy piecioboj kobiet nie byl dyscyplina olimpijska. Nie wiem zreszta, czy Paulina Boenisz jeszcze startuje. Dorota Idzi juz nie. Wsrod mezczyzn brylowal Skrzypaszek. Co teraz?
tenis stolowy? W Pekinie furrore robila Natalia Partyka, aczkolwiek w poblize strefy medalowej sie nei dostala. Jakie jeszcze dyscypliny?

R.
12-01-2012, 19:41
Zupelnie zapomnialem, ze to przeciez w tym roku letnie IO. Dobrze, bedzie mozna poemocjonowac sie prawdziwym sportem w te wakacje.
Co do szans medalowych - ciekawe jestem czy uda nam sie troche podniesc po slabym Pekinie. Bedzie to zarazem sprawdzian jak dziala ten "Klub Londyn 2012". Bo z zalozenia jest to pomysl ciekawy no ale wiadomo jak u nas z realizacja takowych.

Postaram sie po kolei tak jak rozpisales podzielic sie moimi spostrzezeniami/nadziejami.

Zeglarstwo - sam jestem ciekaw jak tu wypadniemy bo mamy teoretycznie niezlych zawodnikow. Klepacka, Myszka czy Miarczynski na tyle ile sie orientuja sa chyba w stanie wlaczyc sie w walke o medale. Nie orientuje sie natomiast czy Kusznierewicz bedzie plyal w finie czy w starze z Zyckim. Nalezy tez wspomniec, ze Kusznierewicz oglosil, iz beda to dla niego ostatnie igrzyska. Troche szkoda, bo pamietam jak dzis jak sie czlowiek emocjonowal podczas jego pojedynkow z Benem Ainslie...

Wioslarstwo, kajaki i kajaki gorskie - tu stracilem rozeznanie juz jakis czas temu ale sadze, ze jakies medale powinnismy zdobyc. Jest Michalska, jest czworka podwojna chociaz tam ponoc jakies kontuzje byly) takze powinno byc chyba niezle.

O szermeice tez kompletnie nic obecnie nie wiem.
Floret druzynowy kobiet wraca w Londynie?

W strzelectwie jakis czas temu mielismy chyba jakies zloto na MS ale tez nie pamietam nawet nazwiska. :D

Sporty zespolowe to oczywiscie wielkie nadzieje zwiazane z siatkarzami. Wypadaloby w koncu i na tej imprezie zdobyc medal. Pilkarze reczni to juz chyba nie ten zespol co kiedys, pewna epoka sie konczy. Chociaz zobaczymy jak oslabiona kadra powalczy na zblizajacych sie ME. Medal siatkarek to bylaby duza sensacja, raczej nie liczylbym na to.
Laskarze? Kadre mamy chyba niezla ale czy na walke o czolowe pozycje? Nasi lepiej chyba radza sobie w hali niz na otwartym "trawniku".

Boks, zapasy, judo - tutaj chyba nie ma co nawet marzyc o jakimkolwiek medalu. Straszna posucha, zwlaszcza w boksie czy zapasach. W judo moze jakis Krawczyk znowu wyskoczy(tylko zeby nie skonczyl tak jak on w Pekinie).

Plywanie - Sawrymowicz, Korzeniowski, Czerniak, Kawecki, moze wroci do formy Jedrzejczak.
To obecnie nasi najlepsi zawodnicy. Ktos powinien medal przywiezc do kraju.

Kolarstwo to kompletnie nie moja bajka wiec sie nie wypowiadam.

Ciezary - Kolecki wyleczyl juz kontuzje i jedzie w ogole na IO? O medal pewnie powalczy Marcin Dolega, Adrian Zielinski moze Kasabijew(ponoc duzy talent).

No i krolowa sportu - tutaj chyba w wiekszosci konkurencji rzutowych mamy szanse medalowe. Sa tyczkarki i tyczkarze, ciekaw jestem jak z forma trafia biegacze.
Moze w siedmioboju ponownie trafi sie jakas niespodzianka jak z Chudzik w Pekinie? A jest przeciez jeszcze Karolina Tyminska.

turboptyś
12-01-2012, 20:11
O szermeice tez kompletnie nic obecnie nie wiem.
Floret druzynowy kobiet wraca w Londynie?

szpada - Magda Piekarska. :uklony: + czytałem gdzieś, że floret jak najbardziej. wstępnie w składzie z MŚ'11 w Katanii. :)

Kołecki nie jedzie, szkoda.

glazek
12-01-2012, 22:34
Prześledziliśmy imprezy rangi Mistrzostw Świata w 302 konkurencjach, które zostaną przeprowadzone podczas przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich. Wyniki są interesujące, bowiem wynika z nich, że łupem Polski powinno paść aż 19 medali (w tylu konkurencjach olimpijskich mamy aktualnych mistrzów Świata, lub zawodników z drugich i trzecich miejsc).

Zrodlo: sportowefakty

Szkoda, ze to nie takie proste :P

Neeryng
13-01-2012, 00:13
Boks- dla mnie wielką nadzieją jest Michał Olaś, choć jego wyjazd jeszcze nie jest chyba pewny.

nicole91
13-01-2012, 07:39
Pływanie - Czerniak może powalczyć o medal, może Korzeniowski
Sporty zespołowe - tu liczę na siatkarzy bo bardzo im kibicuje :P
Lekkoatletyka - tu chyba największe szanse mamy w tzw. konkurencjach techniczych - tyczkarze, młociarze itp. tu pewnie jakiś medal się trafi.
Kolarstwo - tu faworytką do medalu jest Włoszczowska (kolarstwo górskie)

Reszta to raczej nie moja bajka, bo nie bardzo się w tym orientuje. Hmm może jeszcze w szermierce i wioślarstwie mamy jakieś szanse na medal.

Playboy
13-01-2012, 11:37
Zeglarstwo - sam jestem ciekaw jak tu wypadniemy bo mamy teoretycznie niezlych zawodnikow. Klepacka, Myszka czy Miarczynski na tyle ile sie orientuja sa chyba w stanie wlaczyc sie w walke o medale.

Myszka pomimo zdobycia wicemistrzostwa świata nie dostał się na Igrzyska, bo Miarczyński (4 na MŚ) miał więcej punktów w Weymouth. A Kusznierewicz już od ładnych paru lat pływa z Życkim tylko w klasie Star.

Jastrząb
13-01-2012, 11:47
Kołecki nie jedzie, szkoda.

to już pewnik?

Mini
14-01-2012, 12:44
Mi wychodzi koło 13 medali

Piłka ręczna – awans mają już Fancuzi, zostaje 7 miejsc – jedno z kwalifikacji europejskich i po 2 w trzech turniejach ogólnoświatowych które w kwietniu będą w Danii, Szwecji i Hiszpanii – liczę że się Polacy załapią, ale wg mnie nasza kadra szczyt możliwości ma za sobą więc medalu nie będzie.

Kajakarstwo górskie – Mateusz Polaczyk w kajakach jest wicemistrzem świata. Polacy startują we wszystkich czterech konkurencjach ale jakoś medalu nie widzę.

Tenis – niestety nie wierzę w to żeby Radwańska lub debliści nastawiali się na Igrzyska Olimpijskie.

Zapasy – W Pekinie brąz zdobyła Agnieszka Wieszczek, w 2009 na MŚ srebro zdobyła Agata Pietrzyk, srebrny medal w 2011 w stylu klasycznym zdobył Damian Janikowski, czyli wygląda na to że coś się dzieje w tej dyscyplinie. Medal wg mnie będzie dużą niespodzianką

Szermierka – w Pekinie medal zdobyli szpadziści ale w Londynie szpada drużynowa mężczyzn nie będzie rozgrywana. Sukcesy poolimpijskie – szpadzistki drugie w 2009 (Dmowska, Bereza, Piekarska, Nelip), florecistki drugie w 2010 (Gruchała, Chlewińska, Kryczało, Rybicka), w 2011 nic. Drużynowo będzie ciężko, indywidualnie bardzo ciężko. Do tego podczas igrzysk w Pekinie na światło dzienne wyszły awantury w związku i nie wiem jak to tam dalej wygląda.

Wioślarstwo – czwórka podwójna po Pekinie, wygrała MŚ w 2009 i się posypała z powodu kontuzji. W czerwcu pojawił się artykuł o ich przygotowaniach do Igrzysk, ale bez Adama Korola. Ciężko powiedzieć jaki będą prezentować poziom. Czwórka wagi lekkiej też w odwrocie – w finale na ostatnich MŚ ich nie było.

Siatkówka – mężczyźni na Pucharze Świata zagrali tak że trzeba ich stawiać w roli kandydatów do medalu. Kobitki wg mnie się nie zakwalifikują bo na razie z Europy awans mają tylko Włoszki i zostało jedno miejsce z europejskich kwalifikacji i 3 miejsca z kwalifikacji światowych które odbędą się oczywiście w Japonii i żółtki na pewno coś odpierdolą. (1)

Kolarstwo – na szosie nie ma na co liczyć bo wyścig będzie ustawiony pod sprinterski finish dla Cavendisha. W górach Maja Włoszczowska i w zasadzie powinniśmy się zastanawiać jakiego koloru będzie medal (2)

Ciężary – Marcin Dołęga na MŚ w 2009 złoto w rwaniu, podrzucie i dwuboju, w 2010 brąz w rwaniu, złoto w podrzucie i dwuboju, w 2011 nie startował z powodu kontuzji - w październiku miał operację barku. Adrian Zieliński w lipcu stracił w wypadku trenera i mówił że ma problemy żeby dojść do siebie i znaleźć motywację do dalszych treningów. W listopadzie w Paryżu zdobył brązowy medal MŚ. (4)

Kajakarstwo – od poprzednich Igrzysk Polacy zdobyli na MŚ 12 medali ale połowę w konkurencjach nieolimpijskich. Marta Walczykiewicz – medal co roku w wyścigu na 200m (2 razy w jedynce, raz w dwójce) – w Londynie wyścig K1 – 200m debiutuje. Piotr Siemionowski – mistrz swiata z 2011 na tym samym dystansie, brązowy medalista z 2010. Ogółem mamy tylko cztery osady w kajakach - K1 200m kobiet i mężczyzn, C1 200m i K2 500m. W tej ostatniej nieśmiertelny duet Pastuszka/Sokołowska czyli dziś Konieczna/Mikołajczyk zdobyły brązowy medal na ostatnich MŚ. Dwa medale to będzie dużo. (6)

Żeglarstwo – Miarczyński, Kusznierewicz & Życki – raz na wozie, raz pod wozem – w Chinach kompletnie nie wyszło, więc teraz pora na rewanż. (7)

Pływanie – MŚ w 2009 jeden medal Korzeniowskiego. MŚ w 2011 jeden medal Czerniaka. MŚ 2010 na krótkim basenie – nic. Nie widzę nic co by mogło przemawiać za medalowymi szansami kogokolwiek spoza Czerniaka i Korzeniowskiego. (9)

Lekkoatletyka – mistrzostwa u żółtków nam nie wyszły – zwalmy to na aklimatyzację – Boltowi też 100m nie wyszło. Majewski, Małachowski, Wojciechowski, Włodarczyk, Lewandowski, Kszczot, Rogowska, Pyrek, Sudoł, Chudzik, Noga – jest z kogo wybierać. Myślę że pierwsza czwórka może mówić że jedzie po medal (13)

Ytong
14-01-2012, 13:04
Jak by nie patrzyć, mamy ciekawą kadrę. Te 13 medali wg. Mini + ewentualne niespodzianki. Nic tylko trzymać kciuki !

Powiśle
14-01-2012, 13:30
Boks- dla mnie wielką nadzieją jest Michał Olaś, choć jego wyjazd jeszcze nie jest chyba pewny.

mówimy o tym zawodniku tajskiego? Miałem przyjemność pare lat temu uczestniczyć w paru treningach z jego udziałem i był zajebisty ale nie wiedziałem że się przekwalifikował na boks. Można jakieś bliższe info prosić?

ropusznik
14-01-2012, 19:22
Prognozy medali olimpijskich Londyn 2012 wg USA Today z 3 stycznia
http://www.usatoday.com/sports/olympics/medal-tracker.htm

Polska 15 medali ( 2+5+8 )

Złote :
Adrian Zieliński
Marta Walczykiewicz

Tom Kruz
14-01-2012, 19:37
Prognozy medali olimpijskich Londyn 2012 wg USA Today z 3 stycznia
http://www.usatoday.com/sports/olympics/medal-tracker.htm

Ciekawe zestawienie, ale żeby Azerbejdżan miał zdobyć aż 7 złotych medali? Poza zapasami, ciężarami i boksem mają jakieś sporty na dobrym poziomie? A może w tych dyscyplinach, które wymieniłem (których nie śledzę na co dzień) aż tak dominują obecnie?

Neeryng
16-01-2012, 00:46
mówimy o tym zawodniku tajskiego? Miałem przyjemność pare lat temu uczestniczyć w paru treningach z jego udziałem i był zajebisty ale nie wiedziałem że się przekwalifikował na boks. Można jakieś bliższe info prosić?

dokładnie o tym, przekwalifikował się na boksera , jak sam twierdził szybciej i łatwiej można coś osiągnąć, no i osiągnął. Miałem okazję trenować z nim boks, jednak i w tym był za dobry dlatego poszedł dalej. Dzisiaj jest zawodnikiem Dolce Gabany ( WSB ) miał w weekend swoją drugą walkę, druga wygrana. Co do kwalifikacji olimpijskiej dużo brakuje, zostało jedno miejsce z Europy i prawdopodobnie już jest sprzedane.....

Yevaud
16-01-2012, 16:16

A ilu sedziow i dzialaczy mamy blisko swiatowej czolowki? Bo jak nie ma nokoutow, to nie wazne, kto i jak walczy, ale kto punkty liczy. Wiec chcoby nawet byl najlepszy to bez wsparcia nie ma szans na wejscie do strefy medalowej.

Adqs
02-07-2012, 20:28
Nom, transmisje w NPremium:

26 LIPCA
21.00 – 23.00 nożna panów: Wielka Brytania – Senegal nPremium HD

28 LIPCA
10.00 – 11.45 kosz pań: Chiny - ??? nPremium4 HD
12.30 – 14.00 siatka pań Chiny – Serbia nPremium3 HD
17.15 – 18.45 ręczna pań: Dania – Szwecja nPremium HD

29 LIPCA
12.15 – 14.00 kosz panów: Brazylia – Australia nPremium4 HD
17.15 – 18.45 ręczna panów: Hiszpania – Serbia nPremium HD
22.15 – 23.45 ręczna panów: Węgry – Dania nPremium3 HD

30 LIPCA
10.00 – 11.45 kosz pań: Chiny - ??? nPremium4 HD
12.30 – 14.00 siatka pań Serbia – Korea nPremium3 HD
17.15 – 18.45 ręczna pań: Francja – Hiszpania nPremium HD

31 LIPCA
10.00 – 11.45 kosz panów: Chiny - ??? nPremium4 HD
12.15 – 13.45 ręczna panów: Korea – Węgry nPremium3 HD
21.00 – 22.45 kosz panów: Francja – Argentyna nPremium HD

1 SIERPNIA
10.30 – 12.00 siatka pań Dominikana – Japonia nPremium4 HD
15.30 – 17.30 nożna panów: Brazylia – Nowa Zelandia nPremium HD
20.30 – 22.00 ręczna pań: Hiszpania – Dania nPremium3 HD

2 SIERPNIA
12.15 – 14.00 kosz panów: Chiny – Angola nPremium4 HD
20.30 – 22.00 ręczna panów: Serbia – Dania nPremium3 HD
22.15 – 23.45 ręczna panów: Szwecja – Islandia nPremium HD

3 SIERPNIA
12.15 – 14.00 kosz pań: Rosja – Australia nPremium4 HD
15.30 – 17.30 nożna pań: ź finału nPremium HD
22.15 – 23.45 ręczna pań: Dania - Norwegia nPremium3 HD

4 SIERPNIA
13.00 – 15.00 nożna panów ź finału nPremium4 HD
18.00 – 20.00 nożna panów ź finału nPremium3 HD
22.15 – 23.45 ręczna panów: Węgry – Hiszpania nPremium HD

5 SIERPNIA
10.00 – 11.45 kosz pań: Rosja - ??? nPremium4 HD
12.30 – 14.00 siatka pań Chiny – Korea nPremium3 HD
22.15 – 23.45 ręczna pań: Dania – Francja nPremium HD

6 SIERPNIA
20.45 – 22.45 nożna pań: ˝ finału. nPremium4 HD

7 SIERPNIA
14.30 – 16.00 ręczna pań ź finału nPremium4 HD
17.15 – 19.00 kosz pań ź finału nPremium3 HD
22.00 – 23.30 siatka pań ź finału nPremium HD

8 SIERPNIA
15.30 – 17.30 ręczna panów: ź finału nPremium4 HD
21.30 – 00.30 boks panów: ź finału lub 22.30 – 00.30 ręczna panów ź finału nPremium HD

9 SIERPNIA
18.00 – 19.30 ręczna pań ˝ finału nPremium HD
20.30 – 22.00 siatka pań ˝ finału nPremium4 HD
22.00 – 00.00 kosz pań ˝ finału nPremium3 HD

10 SIERPNIA
16.00 – 17.10 pływanie synchroniczne finały drużynowe nPremium4 HD
18.00 – 19.30 ręczna panów: ˝ finału (Możliwa dogrywka) nPremium3 HD
21.30 – 00.00 boks panów: ˝ finału lub 22.00 – 00.00 kosz panów: ˝ finału (jeśli nie grają USA) nPremium HD

11 SIERPNIA
14.30 – 16.45 gimnastyka artystyczna finały indywidualne nPremium3 HD
18.00 – 20.00 kosz pań: o 3 miejsce nPremium4 HD
22.00 – 00.00 kosz pań finał nPremium HD

12 SIERPNIA
12.00 – 14.00 ręczna panów: o 3 miejsce nPremium4 HD
14.30 – 16.30 boks panów, finały nPremium HD
16.00 – 18.00 kosz panów finał (jeśli nie grają USA) nPremium3 HD

W TVP również, ale planu jeszcze nie ma ;)

chajtgr
02-07-2012, 20:53
To enka też ma igrzyska ? Kto tam będzie komentował Salak,Ryczel i Jagoda ?

Pan Artysta
03-07-2012, 00:07
hokeiści jadą ?

capital
03-07-2012, 01:22
Nie jadą ani hokeiści ani hokeistki.

Z drużynowych to chyba tylko siatkarze będą.

Senator
03-07-2012, 09:51
To enka też ma igrzyska ? Kto tam będzie komentował Salak,Ryczel i Jagoda ?

Ale co to mają za prawa , jakieś ścieki i bez Polaków. Tvp i eurosport wystarczy ;)

chajtgr
03-07-2012, 10:01
E to dobrze bo już myślałem, że trza się będzie męczyć z tymi komentarzynami

Adqs
03-07-2012, 12:21
No właśnie sam się zdziwiłem... Ale nic Polaków nie pokażą na szczęście.
Ciekawe czy będzie coś takiego jak bło w Pekinie, jakieś Eurovision czy coś - ja na tym oglądałem w Belgii 2 pierwsze dni tamtych IO, ciekawe jak będzie teraz, nie powiem, przydatna opcja, szczególnie bez polskiej TV. A plus taki, że super jakość i brak Jońców itd.

maatek
03-07-2012, 13:10
No właśnie sam się zdziwiłem... Ale nic Polaków nie pokażą na szczęście.
Ciekawe czy będzie coś takiego jak bło w Pekinie, jakieś Eurovision czy coś - ja na tym oglądałem w Belgii 2 pierwsze dni tamtych IO, ciekawe jak będzie teraz, nie powiem, przydatna opcja, szczególnie bez polskiej TV. A plus taki, że super jakość i brak Jońców itd.

Pewnie chodzi Ci o to:

http://www.eurovisionsports.tv/eurovisionsports/site/index.html

W Pekinie, w Vancouver równiez był wybór dyscyplinami - chyba wszystko, co sie działo można było na zywo pooglądać, bez komentatorów, jedynie głos z trybun, areny itp. Zanosi się na to, że z IO w Londynie będzie tak samo :)

Adqs
03-07-2012, 15:57
Pewnie chodzi Ci o to:

http://www.eurovisionsports.tv/eurovisionsports/site/index.html

W Pekinie, w Vancouver równiez był wybór dyscyplinami - chyba wszystko, co sie działo można było na zywo pooglądać, bez komentatorów, jedynie głos z trybun, areny itp. Zanosi się na to, że z IO w Londynie będzie tak samo :)Super, szukałem i znalazłem jeszcze NBC i trzeba będzie z proxy śmigać jesli to by nie działało, bo jest napisane, że in your country.... , ciekawe jak to w Belgii będzie wygladało, niemniej zapamiętam stronę, dzięki.

Somebody
07-07-2012, 15:54
http://sport.wp.pl/kat,42436,title,Londyn-sklad-polskiej-reprezentacji-olimpijskiej,wid,14740379,wiadomosc.html
Skład reprezentacji na IO

Czcibor
07-07-2012, 16:20
Czy skład jest już zamknięty, czy w jakichś jeszcze dyscyplinach sportowych walczą o olimpijskie kwalifikacje ?

Domino KG(L)
07-07-2012, 16:27
Czy skład jest już zamknięty, czy w jakichś jeszcze dyscyplinach sportowych walczą o olimpijskie kwalifikacje ?

Dziś w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie) odbywa się Mityng Przedolimpijski.Panie rywalizować będą w następujących konkurencjach: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 ppł., 3000 m z przeszkodami, w skoku w dal, w trójskoku, w skoku wzwyż i rzucie oszczepem. Natomiast konkurencje panów to: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 400 ppł., 3000 m z przeszkodami, w skoku w dal, w trójskoku i rzucie oszczepem. Być może odbędzie się również skok o tyczce pań. Zawody rozpoczną się o godz. 18.00 skokiem w dal kobiet, w którym wystartują Teresa Dobija (w roku ubiegłym 6,78 m w Białogardzie) i Anna Jagaciak. Pozostałe konkurencje rozpoczną się o godz. 19.00. Ciekawie będzie wyglądała rywalizacja w biegu na dystansie 400 m panów. Trzej najlepsi na bieżni białogardzkiej pojadą do Londynu!!! Trener Lisowski ma już trzech pewnych zawodników do sztafety 4x400 m i o trzy pozostałe miejsca w Białogardzie walczyć będą inni czołowi biegacze na tym dystansie.

ArtuRDZ
07-07-2012, 18:29
Szanse na występ w Igrzyskach mają jeszcze Rogowska, Tymińska i Wojciechowski.

Fatman
07-07-2012, 19:13
Szanse na występ w Igrzyskach mają jeszcze Rogowska, Tymińska i Wojciechowski.

A dlaczego Rogowska i Wojciechowski nie mają kwalifikacji? Jakieś kontuzje?

Alek
07-07-2012, 19:38
A dlaczego Rogowska i Wojciechowski nie mają kwalifikacji? Jakieś kontuzje?

nie uzyskali minimum krajowego , mają czas do 30.07

capital
08-07-2012, 23:05
nie uzyskali minimum krajowego , mają czas do 30.07

IO zaczynają się 27 lipca, także ciekawe zwyczaje.

Mini
09-07-2012, 09:55
Jak dla mnie to wymaganie minimum (krajowego które jest wyższe od tego co MKOL/IAAF wymagają) od Wojciechowskiego i Rogowskiej to jakiś idiotyzm.
Aktualni mistrz świata oraz halowa mistrzyni świata (mająca na koncie siedem medali wielkich imprez przez ostatnie osiem lat) muszą wypełniać jakieś dziwne minimum zamiast w spokoju się wyleczyć i przygotować do IO. Oni mogą medal zdobyć - większość z tych co jadą NIE. Jak ktoś powie że liczy się udział, a nie wynik to tym bardziej - Mistrz Świata zasługuje na udział.

IO zaczynają się 27 lipca, także ciekawe zwyczaje.
LA zaczyna się w drugim tygodniu, więc może stąd ta data :?

Bąbel 1987
09-07-2012, 16:35
Agnieszka Radwańska chorążym polskiej reprezentacji olimpijskiej. Moim skromnym zdaniem to bardzo dobry wybór. Osobiście widziałbym w tej roli Anetę Konieczną, ale pewnie ostatni sukces Radwańskiej w Wimbledonie zadecydował.

chajtgr
09-07-2012, 16:55
Słyszałem ,że pierwszym wyborem miał być Kusznierewicz, ale odmówił bo musi się skupić na starcie.

Adqs
10-07-2012, 14:11
Rozmowa z Radwańską była już od początku tamtego tygodnia, zatem nie Wimbledon zdecydował, a jej rozpoznawalność i w ogóle. Poprzednio mieliśmy chorążych de facto bez szans na medal. Kizierowski, Twardowski, to nie byli kandydaci na medale, bo drugi nie był w 2008 w specjalnie wysokiej formie. A Kizierowski raz ugrał jakiś medal, ale poza tym raczej to był pływak tak na miejsce w finale maks.
Koniecznej raczej wątpię by ktokolwiek kojarzył, ja akurat chyba wiem, ale myślę, że na bycie pierwszą kobietą z polską flagą, Isia zasłużyła. Jej stary jednak mówi, że wypadnie jej jakoś wcześnie mecz (podobno grają od 10, wie ktoś coś??) w sobotę, to zrezygnuje z ceremonii.

Luke
10-07-2012, 14:15
http://en.wikipedia.org/wiki/Football_at_the_2012_Summer_Olympics_%E2%80%93_Men %27s_team_squads

Składy najważniejszych ekip już podane i wydaje się, że walka o złoto rozegra się między Hiszpanią, a Brazylią. Trochę nazwisk ze światowego topu jest, niestety podobnie jak drużyn słabych, dla których sukcesem jest udział.
Osobiście liczę na Urugwaj, bo też ma niezły skład, z Cavanim i Suarezem na czele.:)

A wie ktoś kiedy będą ogłoszone składy na kosza?

ormo
10-07-2012, 14:21
A wie ktoś kiedy będą ogłoszone składy na kosza?

Z tego co wiem to większość reprezentacji potwierdziła już swoje składy. Poza USA (nie zdobycie złota w takim składzie w jakim jadą będzie gigantyczną sensacją roku) i Hiszpanią to nie widać innych kandydatów do medali. A Grecja? Sensacyjnie odpadła z Nigerią parę dni temu podczas turnieju kwalifikacyjnego.

Luke
10-07-2012, 17:37
TUTAJ (http://london2012.fiba.com/pages/eng/fe/12/olym/p/asid/6232,6229,7915,5195,5203,7526,5210,8509/eid/6232/gender/m/lid//rid//sid/6232/team-search.html#BUKWA_6232) są wszystkie składy. Faktycznie USA raczej nie do przebicia, ale zastanawia mnie czemu w Hiszpanii nie ma Rubio? Cieniuje ostatnio czy może jest kontuzjowany? :hmm:

A wracając do kwalifikacji naszych lekkoatletów to zastanawia mnie po kiego wała istnieje minimum B, skoro i tak nawet najbardziej utytułowani nie mogą z niego skorzystać aby pojechać na igrzyska.

uho
10-07-2012, 17:44
TUTAJ (http://london2012.fiba.com/pages/eng/fe/12/olym/p/asid/6232,6229,7915,5195,5203,7526,5210,8509/eid/6232/gender/m/lid//rid//sid/6232/team-search.html#BUKWA_6232) są wszystkie składy. Faktycznie USA raczej nie do przebicia, ale zastanawia mnie czemu w Hiszpanii nie ma Rubio? Cieniuje ostatnio czy może jest kontuzjowany? :hmm:

Rubio od marca leczy się po zerwanym więzadle :kawa:

http://www.enbiej.pl/2012/03/11/ricky-rubio-nie-zagra-do-konca-sezonu/

Tom Kruz
10-07-2012, 23:50
Rogowska wykonała zadanie.

Już w swoim pierwszym starcie w sezonie letnim mistrzyni świata z Berlina Anna Rogowska uzyskała na zawodach we francuskim Sottevile wymaganą przez PKOL normę olimpijską pokonując poprzeczkę ułożoną na wysokości 4,70m. Ale .....

Rogowska rozpoczęła konkurs od wysokości 4,45 m, którą pewnie pokonała w pierwszej próbie. Kolejna wysokość, 4,60 m, oznaczała bilet do Londynu, który udało się zdobyć za trzecim razem.
Również wysokość 4,70 m została pokonana w trzecim podejściu, również ze skróconego rozbiegu.Także na razie forma mistrzowska to nie jest. Pocieszający jest fakt, iż tegoroczne wyniki w tyczce pań nie są zbyt imponujące (rekord sezonu 4.77 Fabiana Maurer), przy czym 4.71 i więcej miało 5 zawodniczek. Trzeba mieć nadzieję, że forma Rogowskiej będzie szła w górę, bo o jej odporność psychiczną i waleczność możemy być raczej spokojni.

midzi
10-07-2012, 23:54
Jeśli z marszu skoczyła 4.70m to jest to dobry prognostyk. Przecież czasem bywało, że 4,5 metra nie mogła przeskoczyć, a dopiero jak szła poprzeczka wyżej to się mobilizowała.

Dziewczyna ma możliwości i na pewno powalczy.

Senator
12-07-2012, 14:41
Każdy start polskiego zawodnika - czy w eliminacjach, czy fazie pucharowej bądź finałowej - będzie pokazany "na żywo" na antenie otwartej TVP1/TVP1 HD, TVP2 / TVP2 HD. Jeśli rywalizacja "Biało-czerwonych" będzie się pokrywać - wtedy zawody będzie można także oglądać w TVP Info bądź TVP Sport. Zresztą kanał sportowy Telewizji Polskiej w czasie igrzysk zamieni się w kanał olimpijski - od rana do wieczora będą tylko programy związane z olimpiadą w Londynie, przede wszystkim transmisje. TVP Sport pokaże nie tylko starty Polaków, lecz także najciekawsze mecze w rywalizacjach drużynowych. Relacje z IO Londyn 2012 przewidywane są także w TVP HD - ok. godz. 19.15 i 23.40.

Relacje z igrzysk będą obecne na pięciu antenach TVP: TVP1/TVP1 HD, TVP2/TVP2 HD, TVP INFO, TVP Sport i TVP HD - łącznie około 750 godzin transmisji. Ponad 1600 godzin relacji będzie można bezpłatnie oglądać także na stronie sport.tvp.pl.
Ramowy plan transmisji w antenach otwartych:
09.30 - 11.45 TVP1/TVP1 HD
11.45 - 15.20 TVP2/TVP2 HD
15.20 - 16.45 TVP1/TVP1 HD (1, 3, 6 i 10.8 do 18.40)
16.45 - 20.15 TVP2/TVP2 HD (1, 3, 6 i 10.8 od 18.40 do 22.45)
20.15 - 22.45 TVP1/TVP1 HD

Komentatorzy Telewizji Polskiej:
Włodzimierz Szaranowicz (szef ekipy TVP): ceremonie otwarcia i zamknięcia, lekka atletyka
Przemysław Babiarz - ceremonie otwarcia i zamknięcia, pływanie, lekkoatletyka
Piotr Dębowski -siatkówka, tenis stołowy
Waldemar Heflich - żeglarstwo
Bartłomiej Heller - siatkówka plażowa
Maciej Iwański - piłka ręczna, piłka nożna
Jacek Jońca - tenis, tenis stołowy
Marek Jóźwik - lekka atletyka, kajakarstwo górskie
Jacek Laskowski - siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna
Ryszard Łabędź - szermierka, koszykówka, łucznictwo
Ireneusz Nawara - gimnastyka sportowa
Janusz Pindera - boks
Piotr Sobczyński - ceremonie otwarcia i zamknięcia, koszykówka, triathlon, hokej na trawie
Bogusław Solecki - zapasy, judo
Sebastian Szczęsny - podnoszenie ciężarów
Dariusz Szpakowski - kajakarstwo, wioślarstwo, piłka nożna
Mariusz Szyszko - siatkówka
Marek Rudziński - lekkoatletyka, koszykówka
Krzysztof Wyrzykowski - kolarstwo
Reporterzy: Justyna Szubert-Kotomska, Aleksander Dzięciołowski, Bartosz Heller, Grzegorz Mędrzejewski i Sebastian Parfjanowicz.

Mecze siatkarzy:
29 lipca (niedziela) - godz. 21.00: Włochy - Polska
31 lipca (wtorek), godz. 12.30: Polska - Bułgaria
2 sierpnia (czwartek), godz. 17.45: Polska - Argentyna
4 sierpnia (sobota), godz. 12.30: Polska - Wielka Brytania
6 sierpnia (poniedziałek), godz. 10.30: Polska - Australia
8 sierpnia (środa), godz. 15, 17, 20.30 lub 22.20 - 1/4 finału
10 sierpnia (piątek), godz. 16.00 i 20.30 - 1/2 finału
12 sierpnia (niedziela), godz. 10.30 - mecz o brązowy medal
12 sierpnia (niedziela), godz. 14.00 - mecz o złoty medal

Kiedy startują polscy kandydaci do medali?

Konrad Czerniak (pływanie, 100 m stylem motylkowym): Eliminacje, półfinały (2.8 ), finał (3.8 )
Marcin Dołęga (podnoszenie ciężarów, 105 kg ): 6.8
Paweł Fajdek (LA, rzut młotem): Eliminacje (3.8 ), finał (5.8 )
Magdalena Fularczyk, Julia Michalska (wioślarstwo; dwójka podwójna):Eliminacje (30.7), repasaże (31.7), finał (3.8 )
Sylwia Gruchała (szermierka, floret indywidualnie): 28.7
Sylwia Gruchała, Karolina Chlewińska, Martyna Synoradzka, Małgorzata Wojtkowiak (szermierka, floret drużynowo): 2.8
Damian Janikowski (zapasy, styl klasyczny, 84 kg): 6.8
Radosław Kawęcki (pływanie, 200 m stylem grzbietowym):Eliminacje, półfinały (1.8 ), finał (2.8 )
Marek Kolbowicz, Adam Korol, Konrad Wasielewski, Michał Jeliński (wioślarstwo, czwórka podwójna): Eliminacje (28.7 ), repasaże (30.7 ), półfinały (1.8 ), finał (3.8 )
Paweł Korzeniowski (pływanie, 200 m stylem motylkowym):Eliminacje, półfinały (30.7), finał (31.7)
Adam Kszczot, Marcin Lewandowski (LA, 800 m): Eliminacje (6.8 ), półfinały (7.8 ), finał (9.8 )
Mateusz Kusznierewicz, Dominik Życki (żeglarstwo, Star): 1 i 2. wyścig (29.7), 3. i 4. (30.7), 5. i 6. (31.8 ), 7. i 8. (2.8 ), 9. i 10. (3.8 ), wyścig medalowy (5.8 )
Tomasz Majewski (LA, pchnięcie kulą):Eliminacje i finał (3.8 )
Piotr Małachowski (LA, rzut dyskiem): Eliminacje (6.8 ), finał (7.8 )
Przemysław Miarczyński (żeglarstwo, RS:X): 1 i 2. wyścig (31.7), 3. i 4. (1.8 ), 5. i 6. (2.8 ), 7. i 8. (4.8 ), 9. i 10. (5.8 ), wyścig medalowy (7.8 )
Karolina Michalczuk (boks, waga musza): 1/8 finału (5.8 ), 1/4 finału (6.8 ), półfinały (8.8 ), finał (9.8 )
Łukasz Michalski (LA, skok o tyczce): Eliminacje (8.8 ), finał (10.8 )
Zofia Noteci-Klepacka (żeglarstwo, RS:X): 1 i 2. wyścig (31.7), 3. i 4. (1.8 ), 5. i 6. (2.8 ), 7. i 8. (4.8 ), 9. i 10. (5.8 ), wyścig medalowy (7.8 )
Mateusz Polaczyk (kajakarstwo górskie): Eliminacje (29.7), półfinał (31.7), finał (31.7)
Agnieszka Radwańska (tenis):I runda (28-29.7), II (30.7-1.8 ), III (1.8 ), 1/4 finału (2.8 ), 1.2 finału (3.8 ), finał (4.8 )
Anna Rogowska (LA, skok o tyczce): Eliminacje (4.8 ), finał (6.8 )
Piotr Siemionowski (kajakarstwo, 200 m): Eliminacje (10.8 ), półfinał (10.8 ), finał (11.8 )
Marta Walczykiewicz (kajakarstwo, 200 m): Eliminacje (10.8 ), półfinał (10.8 ), finał (11.8 )
Anita Włodarczyk (LA, rzut młotem): Eliminacje (8.8 ), finał (10.8 )
Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie): 11.8
Adrian Zieliński (podnoszenie ciężarów, 85 kg): Finał (3.8 )
Nadieżda Zięba, Robert Mateusiak (badminton, gra mieszana):Faza grupowa (28-31.7), 1/4 finału (1.8 ), półfinały (2.8 ), finał (3.8 )

Olimpiada będzie też pokazywana przez Eurosport.

midzi
12-07-2012, 14:51
Niezłe wakacje w Londynie się szykują.

Mini
12-07-2012, 17:40
Kiedy startują polscy kandydaci do medali?

Nadieżda Zięba, Robert Mateusiak (badminton, gra mieszana)

:lol: :lol: :lol:

Senator
12-07-2012, 17:59
Może im się uda :prawi: :lol3:

wklejałem jak szło :popcorn:

http://media2.pl/media/94034-Igrzyska-Olimpijskie-w-TVP-Wykaz-komentatorow-i-startow-polskich-zawodnikow.html

księciuniu
12-07-2012, 20:39
Jakby nie patrzeć tegoroczni mistrzowie Europy :kowboi:
Chociaż oczywiście mam świadomość, że Europa w badmintonie to trzeci świat.

Mini
12-07-2012, 20:45
Jakby nie patrzeć tegoroczni mistrzowie Europy :kowboi:
Chociaż oczywiście mam świadomość, że Europa w badmintonie to trzeci świat.

Trzeci świat to może nie, bo poza Azją to właśnie Europa jakoś w to gra (głównie Dania), ale Indonezja, Chiny i Korea są wg mnie poza zasięgiem, także ćwierćfinał to max co mogą osiągnąć i wymienianie ich przez jakichś dziennikarzy jako kandydatów do medalu to chyba (wiel)błąd

księciuniu
12-07-2012, 20:48
No ale właśnie tym Duńczykom tyłki skopali.
Cóż, jako że swojego czasu sam trochę odbijałem (a im miałem jedynie okazję sędziować :lol: ) to będę naiwnie trzymał kciuki :)

Mini
12-07-2012, 20:56
Bo tak wogóle to zajebista gra. Jak rok temu spróbowałem po x latach przerwy to z początku trochę ciężko, ale potem jak z jazdą na rowerze - się nie zapomina

tylko ręka napierdalała strasznie

maatek
12-07-2012, 23:29
Ogląda się fajnie, jeśli się lubi w to grać. Po prawie rocznej przerwie prawie odciski na rękach :( W Powsinie dość tanio można siatkę i rakietki wynająć, są słupki - nic tylko jechać i grać :o

A jeśli to byłyby ME, to pewnie kandydatami do medalu by byli. Azja również moim zdaniem poza zasięgiem.

księciuniu
13-07-2012, 09:02
Phiii, na dworzu to se można w kometkę pograć, a nie w badmintona :efoch:
;)

Senator
13-07-2012, 10:53
i te rozwalające się lotki i wkładany w środek kamień zalepiany plasteliną , stare piękne czasy :( :oczko:

Jaco
21-07-2012, 20:45
Kolarstwo - tu faworytką do medalu jest Włoszczowska (kolarstwo górskie)

http://londyn.wp.pl/title,Start-Wloszczowskiej-na-IO-stanal-pod-znakiem-zapytania,wid,14780805,wiadomosc.html

:-/

R.
21-07-2012, 23:48
Ja pierdole, co za pech. :jejku:
Nie dosc, ze mamy malo szans medalowych to jeszcze takie historie...
Wojciechowski nie zdobyl dzis minimum. Ciekawe co z nim zrobia. Chociaz widac, ze ew. wyjazd chyba by;by wycieczka bo po kontuzji nie ma formy.

nicole91
23-07-2012, 10:16
Ja pierdole, co za pech. :jejku:
Nie dosc, ze mamy malo szans medalowych to jeszcze takie historie...
Wojciechowski nie zdobyl dzis minimum. Ciekawe co z nim zrobia. Chociaz widac, ze ew. wyjazd chyba by;by wycieczka bo po kontuzji nie ma formy.

Nie wypełnił minimum to nie pojedzie. Faktycznie w formie nie jest więc może byłaby to tylko dla niego wycieczka. Co do Włoszczowskiej to fatalna historia i pech :/

Fatman
23-07-2012, 10:27
Szans medalowych mało, jak nigdy. Wygląda na to, że szykują się najsłabsze igrzyska od lat dla naszej reprezentacji, acz złoto siatkarzy osłodziłoby mi nawet największe niepowodzenia w Londynie:)
Dziś ma być wiadomo, co z Włoszczowską.

Alek
23-07-2012, 12:39
Właśnie na tvp 3 wywiad z Mają . Sama mówi , że już nie marzy o starcie na IO , a nawet jak wystartuje to przerwa zrobi swoje . Szkoda dziewczyny :/

Benek
23-07-2012, 13:30
Może i szkoda Maji ale przynajmniej Gorycka pojedzie a należało jej się bardziej niż Dawidowicz...To w jaki sposób wybrali dwójke na IO to jakaś komedia!

Oli_choto
23-07-2012, 15:27
Może i szkoda Maji ale przynajmniej Gorycka pojedzie a należało jej się bardziej niż Dawidowicz...To w jaki sposób wybrali dwójke na IO to jakaś komedia!

Nie znam się na kolarstwie górskim. Przybliżysz, na czym ta komedia polegała? Rodzina? Łapówki :) ?

Benek
23-07-2012, 15:49
W skrócie. Na IO mogą jechać dwie dziewczyny. Wiadomo, że pierwszą była Majka a co do drugiej były nieścisłości...Związek ustalił wstepnie, że będa brane wyniky z czterech ostatnich wyścigów PŚ.Wszytsko byłoby okej gdyby nie fakt, że Gorycka nie ma ukończone 23 lat i nie może brać udziału w tych zawodach...Następnie Zarząd ustalił z trenerem Goryckiej (Andrzej Piatek0były trener Włoszczoskiej a teraz Pauliny), że na IO pojedzie Paulina jeżeli na MP wygra z Dawidowicz przynajmniej z przewagą 1 minut!!!!!!!!!! NO ale jak się okazało, Dawidowicz w ogóle nie przyjechała na MP(Paulina zdobyła złoto) . Zarząd zaczął tłumaczyć się tym, że nie było takich ustaleń....

Najgorsze w tym wszytskim jest, że dziewczyny cierpią na tym, iż Zarząd prowadzi prywatną wojnę z trenerem Piatkiem....

R.
23-07-2012, 19:15
Wojciechowski dostal jednak dzika karte i jedzie na IO. I bardzo dobrze, od razu powinni mu ja dac jako mistrzowi swiata. Nie raz juz byly takie przypadki, ze ledwo kwalifikujacy sie zawodnicy zdobywali medale. A mozliwosci Pawel ma duze.

Benek
23-07-2012, 19:24
To już chyba było pewne od dawna. Też się ciesze, że jedzie ale m,imo wszytsko uważam, że powinien osiągnąć minimum...

midzi
23-07-2012, 19:29
Przy takiej nędzy medalowej jaka się zapowiada to jedyny słuszny ruch.

Benek
23-07-2012, 19:32
Skąd ten pesymizm??

midzi
23-07-2012, 19:46
Nie pesymizm, a realizm.

Benek
23-07-2012, 19:52
Myślę, że się miło zaskoczysz:)

nicole91
23-07-2012, 20:01
To że Wojciechowski jedzie jest jak najbardziej słuszną decyzją, choć myślałam, że jeśli nie wypełnił minimum to po prostu nie dostanie dzikiej karty. Ma potencjał i to że nie udało mu się osiągnąć minimum nie musi o niczym świadczyć. Jeśli chodzi o nasze szanse medalowe to najbardziej liczę na Siatkarzy, którym kibicuję już od wielu lata :)

midzi
23-07-2012, 20:02
Można już się zakładać, że więcej niż 6-9 medali nie zdobędziemy, a nawet 8-9 to może być za dużo jak na naszą obecną kadrę.

Mini
23-07-2012, 20:04
To że Wojciechowski jedzie jest jak najbardziej słuszną decyzją, choć myślałam, że jeśli nie wypełnił minimum to po prostu nie dostanie dzikiej karty.

Jakby wypełnił minimum to na co by mu ta dzika karta była :look:

Fatman
23-07-2012, 21:11
Dzika karta należała mu się za zasługi. Dla sportowca występ na Igrzyskach to najważniejsze wydarzenie w sportowej karierze. Chciałbym być miło zaskoczonym i zobaczyć medalowy występ w jego wykonaniu, ale w tak krótkim czasie zbudować formę jest niezwykle trudno.

Yevaud
24-07-2012, 12:45
W skrócie. Na IO mogą jechać dwie dziewczyny. Wiadomo, że pierwszą była Majka a co do drugiej były nieścisłości...Związek ustalił wstepnie, że będa brane wyniky z czterech ostatnich wyścigów PŚ.Wszytsko byłoby okej gdyby nie fakt, że Gorycka nie ma ukończone 23 lat i nie może brać udziału w tych zawodach...Następnie Zarząd ustalił z trenerem Goryckiej (Andrzej Piatek0były trener Włoszczoskiej a teraz Pauliny), że na IO pojedzie Paulina jeżeli na MP wygra z Dawidowicz przynajmniej z przewagą 1 minut!!!!!!!!!! NO ale jak się okazało, Dawidowicz w ogóle nie przyjechała na MP(Paulina zdobyła złoto) . Zarząd zaczął tłumaczyć się tym, że nie było takich ustaleń....

Najgorsze w tym wszytskim jest, że dziewczyny cierpią na tym, iż Zarząd prowadzi prywatną wojnę z trenerem Piatkiem....

PZKol nie pierwszy raz sie wyglupia.
W zeszlym roku rzucila mi sie podczas TdP w oczy informacja, ze Wloszczowska (chyba mama Mai) ubierala reprezentacje Polski. To by w jakis sposob tez dawalo do zrozumienia, czemu prywatne zatargi miedzy Andrzejem Piatkiem a Maja Wloszczowska maja przelozenie na decyzje PZKol. Ten zwiazek jest jeszcze gorzej zarzadzany niz PZPN.

Dla przykladu - Sylwester Szmyd (obecnie czynny zawodowo jest tylko jeden kolarz ktory ukonczyl wiecej Wielkich Tourow niz Sylwek) co raz byl informowany, ze do kadry narodowej sie nie zalapie, bo nie startowal w MP.
Jak wystartowal, to sie dowiedzial, ze jakiegos wniosku formalnego nie dopelnil.

Ten sam zwiazek uznal, ze kolarki nominowane do kadry wogole w MP startowac nei musza.
:rzyg:

Zastanawiam sie ile medali przywiaza zeglarze.
Siatkarze ze zlotem - to bylaby bomba!
Lekkoatleci?
Sporty walki (zapasy,judo?)
Kajaki i wiosla
szermierze
Radwanska (jak bedzie miala takie szczescie jak podczas Wimbledonu, kiedy mocne rywalki zostaly sprzatniete przez te z nizszej polki).

Troche tych medali mozna zdobyc.
Nie sadze, zeby te IO byly specjalnie gorsze od Pekinskich

Benek
24-07-2012, 13:17
Ja liczę na wszytskie dyscypliny wodne:) Kajakarze górscy, Kuszniereiwcz, Klepacka...

ZwolSon
24-07-2012, 13:32
Mnie z kolei najbardziej interesować będzie kto wygra w BMX http://www.youtube.com/watch?v=XXIDYn4H_1A . Polacy prędko nie będą reprezentować nas w tym sporcie, ale z racji zainteresowań czekam na finały. ;)

Czara Mara
24-07-2012, 14:46
Stawiam na polskich wioślarzy i siatkarzy.

Benek
24-07-2012, 16:35
"W poniedziałek przed południem dokonano losowania olimpijskiego turnieju badmintona.

Polscy zawodnicy nie byli rozstawieni, nie mogli więc liczyć na ominięcie w pierwszej fazie turnieju groźnych rywali.
Jako pierwszy swojego przeciwnika poznał Przemek Wacha. Zmierzy się z rozstawionym z numerem 4 byłym mistrzem świata Chińczykiem Chen Jinem, z którym ma ujemny bilans dotychczasowych spotkań 0:3. Na pocieszenie pozostaje fakt, że Polak zdołał raz urwać Chińczykowi seta. Losowanie Wachy trudno uznać za pomyślne: grup było 16, więc w kilku innych można było napotkać słabszych (zapewne nie tylko teoretycznie, lecz również praktycznie) rywali niż kandydat do medalu, a może i złota — Chen Jin.
Kamila Augustyn została dolosowana do rozstawionej z numerem 5 Dunki Tine Baun, która także jest zaliczana do faworytek do medali. Wprawdzie Kamila może pokusić się o zwycięstwo nad trzecią zawodniczką grupy G — Anastazją Prokopienko (Rosja), ale o wyjście z grupy będzie ciężko (w singlu awansuje jedna zawodniczka).
Losowanie Polaków w grach podwójnych jest nieco bardziej obiecujące. Wprawdzie debel Adam Cwalina/ Michał Łogosz ma w grupie bardzo silnych rywali, zwłaszcza z Korei (Ko Sung Hyun / Yoo Yeong Seong, 4) i Indonezji (Mohammad Ahsan / Bona Septano), również aspirujących do medali, ale mikst Robert Mateusiak/ Nadia Zięba nie trafił na pewno do "grupy śmierci". Zico i Nadia mają jednak w grupie rywali, z którymi ich bilans przedstawia się ujemnie (1:2 z Duńczykami, 0:2 z Japończykami). Na pewno jednak mają dużą szansę na rewanż.
"

A miałem nadzieje, że Wach coś ugra...

księciuniu
24-07-2012, 16:56
http://i49.tinypic.com/10fxnqw.jpg

:lol2:

Czcibor
25-07-2012, 21:30
Posrało ludzi z tą poprawnością polityczną do reszty :

Greczynka Voula Papachristou została wycofana z reprezentacji na igrzyska w Londynie - poinformował szef misji olimpijskiej tego kraju Isidoros Kouvelos. To kara za rasistowski komentarz, jaki lekkoatletka zamieściła na swoim koncie na Twitterze.
23-letnia Papachristou, która specjalizuje się w trójskoku, napisała na Twitterze, że "przy takiej liczbie imigrantów z Afryki w Grecji, przynajmniej komary z Zachodniego Nilu jedzą domowe jedzenie". Wpis od razu wywołał falę negatywnych komentarzy. Zawodniczka szybko go skasowała i przeprosiła.

- Proszę o wybaczenie moich przyjaciół i innych sportowców, jeśli moje zachowanie ich uraziło. Przepraszam też wszystkich kibiców. Igrzyska były moim marzeniem. Przez lata robiłam wszystko, by znaleźć się w Londynie - powiedziała Papachristou.

Koniec z igrzyskami

Jednak Grecki Komitet Olimpijski podjął decyzję o usunięciu zawodniczki ze składu reprezentacji. - Popełniła błąd, a za nie trzeba płacić. Nie uszanowała podstawowych wartości olimpijskich i niestety nie wystąpi na igrzyskach - wytłumaczył postanowienie Greckiego Komitetu Olimpijskiego Kouvelos.

Giorgos Pomaski, trener zawodniczki, stwierdził, że decyzję zaakceptuje, ale wydaje mu się, że to zbyt surowa kara za "dowcip spod budki z piwem".

Politycy domagali się rezygnacji

Usunięcia zawodniczki z reprezentacji domagali się m.in. politycy, w tym przedstawiciel jednej z rządzących partii.

Papachristou to młodzieżowa mistrzyni Europy w trójskoku z Kowna (2009) i z Ostrawy (2011). W MŚ juniorów w Bydgoszczy w 2008 roku wywalczyła w tej konkurencji brąz. Na ME seniorów rozgrywanych na przełomie czerwca i lipca w Helsinkach zajęła 11. miejsce.

Fatman
25-07-2012, 21:35
Nie tyle rasistowska wypowiedź, co nie odpowiadająca greckiej wizji świata. W Helladzie tematem tabu jest mówienie, że istnieją tam jakieś mniejszości narodowe czy etniczne. Wszyscy tam to Grecy i już:ucieszony:

Jaco
25-07-2012, 21:39
Zakazy beda dla wystepujacych w bialych strojach.: wymioty:

Kempes
26-07-2012, 11:57
Dziś zaczyna się piłeczka - rozkład jazdy:

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/igrzyska-olimpijskie-londyn/2012/pilkarze-rozpoczynaja_sto3361643/story-london.shtml

Szkoda że Brazylia gra w trakcie Legii

chajtgr
26-07-2012, 12:28
No turniej piłkarski zapowiada się ciekawie.Brazylia i Hiszpania mają mocne paki.Ciekaw jestem też postawy brytyjczyków.Groźne będą pewnie zespoły z Ameryki(Meksyk i Urugwaj).

Adqs
26-07-2012, 13:02
Radwanska Ula z Mona Barthel
e: Cibulkowa i Hantuchowa z Radwanskimi
Droga Kubota do 1/4: :lol:
Simon/Kukuszkin i Seppi/Young/Dodig/Del Potro
Fyrstenberg/Matkowski-Ferrer/Lopez

Bootleg
26-07-2012, 14:54
podczas poprzednich igrzysk w Pekinie na jakiejś stronie była fajna rozpiska kiedy będą uczestniczyć Polacy, data transmisji - dyscyplina - nazwisko naszego reprezentanta/reprezentantki. Kojarzy ktoś coś takiego? Szukałem czegoś na podobę dotyczącego obecnych igrzysk ale nigdzie nie znalazłem

midzi
26-07-2012, 15:03
No to Urszula pograła. Serenka w drugiej rundzie :D

Benek
26-07-2012, 15:20
Jest plan transmisji i każdego dnia masz info kto z polaków startuje.

http://sport.tvp.pl/inne/imprezy/igrzyska-olimpijskie-londyn-2012/aktualnosci/londyn-2012-sprawdz-plan-transmisji-tvp/8031331

Bootleg
26-07-2012, 15:56
ok dzięki za link tego szukałem :) btw musieli nie dawno to zrobić bo zagladałem na stronę tvp i nie było tego; bądź też pokracznie szukałem :roll:

Benek
26-07-2012, 16:55
mam to od tygodnia w zakładce Ulubione:) NO ale od czego jest forum:)

BKS_BIELSKO
27-07-2012, 09:51
Jest gdzieś transmisja łucznictwa? o 10 się zaczyna...

mam trzy stacje które pokazują IO i na każdej z nich zamiast na żywo dać łucznictwo to oni wolą pokazywać powtórki piłki noznej....:rzut:

Fatman
27-07-2012, 10:39
No łucznictwo zbyt widowiskowym sportem nie jest, a telewizje muszą jakoś na reklamach zarobić.

Jaco
27-07-2012, 12:29
Jakies linki do ogladania na netbooku z Androidem mozna prosic?

Benek
27-07-2012, 12:30
Jest gdzieś transmisja łucznictwa? o 10 się zaczyna...

mam trzy stacje które pokazują IO i na każdej z nich zamiast na żywo dać łucznictwo to oni wolą pokazywać powtórki piłki noznej....:rzut:

Jesteś pewien, że dziś...

ormo
27-07-2012, 12:36
Jak najbardziej dziś.

Tom Kruz
27-07-2012, 13:08
Nie dość, że dziś, to jeszcze Polak ustanowił rekord Polski w kwalifikacjach, co dało mu 14 miejsce przed dalszą rywalizacją.
Oczywiście na medal nie ma w zasadzie szans bo Koreańce strzelają tak, że Robin Hood mógłby im buty czyścić, ale jak zawodnik ustanawia życiówkę na igrzyskach, która dodatkowo jest rekordem kraju to czego chcieć więcej? Oby tak dalej.

Jaco
27-07-2012, 13:15
Ponawiam prosbe o link do transmisji na netbooka z androidem. :piwko:

daimler
27-07-2012, 13:41
Urywa dupsko!

Imnc1XKtRs4

Adqs
27-07-2012, 18:33
Nie bylo transmisji z lukow dzisiaj w ogole, dlatego tez bez cisnien :)

Jutro o 12:00 mamy mecz plazowki, ok 15-16 mlodsza Radwanska i Kubot graja debla, a wiecej to poza badmintonem polskiego sie nie dzieje, sporo eliminacji plywackich, ale bez naszej czolowki
e: jeszcze nasi reprezentanci w ping-pongu :) Ale kiedy ci graja, to nie wiem

BKS_BIELSKO
27-07-2012, 18:41
Nie bylo transmisji z lukow dzisiaj w ogole, dlatego tez bez cisnien :)

Jutro o 12:00 mamy mecz plazowki, ok 15-16 mlodsza Radwanska i Kubot graja debla, a wiecej to poza badmintonem polskiego sie nie dzieje, sporo eliminacji plywackich, ale bez naszej czolowki
e: jeszcze nasi reprezentanci w ping-pongu :) Ale kiedy ci graja, to nie wiem

Wang Zeng Yi gra w ping ponga :D - farbowany lis, ale chociaż po polsku mówi i ma żonę Polkę :>

Loko
27-07-2012, 20:50
Ja osobiście najbardziej oczekuję na wioślarzy i na naszą złotą czwórkę :)

Fatman
27-07-2012, 21:47
27mln funtów za ceremonię otwarcia:ucieka: Ja pierdo.le, mają rozmach:strach:

glazek
27-07-2012, 21:55
Ja osobiście najbardziej oczekuję na wioślarzy i na naszą złotą czwórkę :)

Nasza zlota czworka ma ponoc zajebiscie mocnych rywali juz w eliminacjach.. Osobiscie, oprocz naszych, nie kojarze zadnej z osad..
Tylko, ze jakby byli mocni, to nie obawialiby sie eliminacji..

casual
27-07-2012, 22:44
Oglądam ceremonie otwarcia- absolutny kosmos :ucieka:

Rozmach niesamowity.

R.
27-07-2012, 22:50
Fasola. :lol:

Czcibor
27-07-2012, 22:53
Przepraszam bardzo za stwierdzenie, ale nasuwa się ono od razu.

Ja pierd***, ale kosmos ta ceremonia :bauns:

ma_ch
27-07-2012, 23:08
kosmos?
zaraz usnę, festiwal jakiś a nie otwarcie idź pan w uj:kawa:

Cielo
27-07-2012, 23:14
Oglądam ceremonie otwarcia- absolutny kosmos :ucieka:

Rozmach niesamowity.

Z Królową i spadochronem im się udało :lol:

Fatman
27-07-2012, 23:23
Świetnie to wygląda, każda część lepsza od poprzedniej. Jedyne co mnie wkvrwiało, to ględzący komentatorzy- po co prawie non stop nawijali?

mizal
27-07-2012, 23:28
ceremonia otwarcia - grubo

Nicpoń
27-07-2012, 23:45
To ja chyba jestem jedynym malkontentem w gronie olimpijskich wyjadaczy.
Za takie hajsy to bym wystrzelił z armaty Sosena w Piasecznie a lądowałby w akompaniamencie armeńskich skrzypaczek i zastępów elfów na Krakowskim Przedmieściu.

Slyboots
28-07-2012, 00:37
Brakło jakiegoś akcentu z Monty Pythona :foch:

R.
28-07-2012, 00:42
Brakło jakiegoś akcentu z Monty Pythona :foch:

Włączać telewizory panowie, beka większa niż w Monty Pythonie, murzyn XIX wiecznym przemysłowcem we fraku i cylindrze! :lol2:

PeCe
28-07-2012, 01:03
]
Za takie hajsy to bym wystrzelił z armaty Sosena w Piasecznie a lądowałby w akompaniamencie armeńskich skrzypaczek i zastępów elfów na Krakowskim Przedmieściu.
Odpokutował wczoraj, dobrze się zachował :prawi: :D
Chociaż z drugiej strony chciałbym zobaczyć Sosena z elfami :lol:

Luke
28-07-2012, 01:53
Ceremonia całkiem spoko, a z pewnością o wiele lepsza niż ta pekińska.

Ma ktoś może link/zdjęcie stroju Czechów z parady? Bo wymietli konkurencję i to ostro :lol:

e: dobra, znalazłem, fotki od 29 do 32 :imprezowicz: http://oh.idnes.cz/foto.aspx?r=olympiada-londyn-2012&c=A120727_191641_zoh-dalsi-zpravy_ot

Tom Kruz
28-07-2012, 09:46
Dzisiejsze starty Polaków:

9:15 Strzelectwo kobiet - karabinek pneumatyczny 10 m - kwalifikacje (Paula Wrońska, Sylwia Bogacka)

9.30 Badminton, gra mieszana - faza grupowa (Nadieżda Zięba, Robert Mateusiak)

10:00 Siatkówka plażowa mężczyzn - runda eliminacyjna (Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel - od 12.00)

10:50 Wioślarstwo kobiet - czwórki podwójne - kwalifikacje (Joanna Leszczyńska, Sylwia Lewandowska, Natalia Madaj, Kamila Soćko)

11:00 Kolarstwo mężczyzn - wyścig ze startu wspólnego - finał (Maciej Bodnar, Michał Gołaś, Michał Kwiatkowski)

11:10 Wioślarstwo mężczyzn - ósemki - kwalifikacje (Krystian Aranowski, Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Rafał Hejmej, Piotr Hojka, Piotr Juszczak, Zbigniew Schodowski, Michał Szpakowski, Daniel Trojanowski)

11:26 Pływanie kobiet - 100 m styl motylkowy - kwalifikacje (Otylia Jędrzejczak)

11:45 Pływanie mężczyzn - 400 m styl dowolny - kwalifikacje (Mateusz Sawrymowicz)

12:00 Strzelectwo kobiet - karabinek pneumatyczny 10 m - Finał

12:00 Wioślarstwo mężczyzn - czwórki wagi lekkiej - kwalifikacje (Miłosz Bernatajtys, Łukasz Pawłowski, Paweł Rańda, Łukasz Siemion)

12:30 Wioślarstwo mężczyzn - czwórki podwójne - kwalifikacje (Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Adam Korol, Konrad Wasielewski)

12:30 Tenis ziemny kobiet - debel - 1 runda (Klaudia Jans-Ignacik, Alicja Rosolska)

12:50 Szermierka kobiet - floret indywidualnie - 1/16 finału (Sylwia Gruchała, od 13.20)

12:52 Pływanie mężczyzn - 100 m styl klasyczny- kwalifikacje (Dawid Szulich)

13:00 Wioślarstwo mężczyzn - dwójki - kwalifikacje (Jarosław Godek, Wojciech Gutorski)

13:30 Wioślarstwo mężczyzn - jedynki - kwailifikacje (Michał Słoma)

Ok. 14:30 Tenis ziemny kobiet - singiel - 1 runda (Urszula Radwańska)

Ok. 14:30 Tenis ziemny mężczyzn - debel - 1 runda (Marcin Matkowski, Mariusz Fyrstenberg)

15:10 Szermierka kobiet - floret indywidualnie - 1/8 finału

16:30 Szermierka kobiet - floret indywidualnie - 1/4 finału

Ok. 16:30 Tenis ziemny mężczyzn - singiel - 1 runda (Łukasz Kubot)

19:00 Szermierka kobiet - floret indywidualnie - 1/2 finału

20:40 Pływanie kobiet - 100 m styl motylkowy - 1/2 finału

20:45 Szermierka kobiet - floret indywidualnie - finał

20:49 Pływanie mężczyzn - 400 m styl dowolny - finał

21:30 Pływanie mężczyzn - 100 m styl klasyczny- 1/2 finału

MaCieJeWski
28-07-2012, 09:57
http://oh.idnes.cz/foto.aspx?r=olympiada-londyn-2012&c=A120727_191641_zoh-dalsi-zpravy_ot

Zdjęcie nr. 26 Królowa ze stoperami w uszach :lol:

Adqs
28-07-2012, 09:58
O 22:15 Natalia Partyka w tenisa stolowego z Dunka lub z Egipcjanka

W chwili obecnej 21:18 i 3:2 dla polskiego miksta w badmintonie :spoko: http://www.london2012.com/badminton/event/mixed-doubles/match=bdx002b06/index.html

Tom Kruz
28-07-2012, 10:00
W chwili obecnej 21:18 i 3:2 dla polskiego miksta w badmintonie :spoko: http://www.london2012.com/badminton/event/mixed-doubles/match=bdx002b06/index.html

Nawet Eurosport transmitował ten mecz przez całe 3-4 minuty ;).

Adqs
28-07-2012, 10:06
A w TVP podobno z odtworzenia, jak to dobrze, ze nie jestem w Polsce:)

Jakie sa szanse Gruchaly, na powtorzenie wyniku z Aten np.?

pawlik
28-07-2012, 10:11
a TVP oczywiście nie na żywo... nie ogarniam

Tom Kruz
28-07-2012, 10:14
Na żywo nadaje TVP Sport, ale niestety ten sam przekaz, co na Eurosporcie póki co.

Już nie ;)

Fatman
28-07-2012, 10:32
Ile oni meczów muszą wygrać by zdobyć medal w badmintonie? I jakie są mniej więcej ich szanse?

Tom Kruz
28-07-2012, 10:43
Ile oni meczów muszą wygrać by zdobyć medal w badmintonie? I jakie są mniej więcej ich szanse?

W turnieju jest 16 mikstów w 4 grupach. Po 3 meczach dwa najlepsze miksty z grupy wchodzą do ćwierćfinału. Polska para to aktualni mistrzowie Europy, także ogórkami nie są, ale wiadomo, że to południowo - wschodnia Azja dominuje w tym sporcie. W następnym meczu graja z Duńczykami, którzy są w rankingu na 4 miejscu za dwoma mikstami chińskimi i Indonezyjczykami. Ten mecz odpowie na pytanie o szanse medalowe polskiego miksta.

Za to Sylwia Bogacka wygrała eliminacje w strzelectwie i weszła do ośmioosobowego finału, w którym wyniki z eliminacji są zaliczone. Oby się nie spaliła psychicznie, a może będzie trochę radości.

Edit. Jednak mecz z Duńczykami jest trzecim w grupie.

Ytong
28-07-2012, 10:48
Czyli co olimpiadę można oglądać na TVP ( TVP1,TVP Sport), Eurosport i N-sport

Czcibor
28-07-2012, 11:03
Tak + niemiecki ZDF, jeśli wkurzą Cię gadające głowy ze studia na Woronicza ;)

Tom Kruz
28-07-2012, 11:10
W tej chwili nie wygląda to najgorzej jeśli chodzi o transmisje. Na każdym z polskojęzycznych kanałów inny przekaz, także można wybierać.

Popatrzyłem trochę w internecie i okazuje się, że Bogacka zdobywając 399 pkt uzyskała ich tylko o 1 mniej, niż wynosi rekord świata i rekord olimpijski w eliminacjach w tej konkurencji także szacuneczek. Finał ponoć około 12.

mafioso
28-07-2012, 11:33
Można śledzić też tutaj http://londyn2012.tvp.pl/ Jest możliwość oglądania konkretnej dyscypliny, trzeba tylko jakąś wtyczkę zainstalować.

Fatman
28-07-2012, 11:34
Ale jaja. Laslo Czech nie wszedł do finału 400m zmiennym, a Phelps z ostatniego miejsca się zakwalifikował. Pokazuje to tylko, że nie ma co kombinować w eliminacjach.

Ytong
28-07-2012, 11:36
W tej chwili nie wygląda to najgorzej jeśli chodzi o transmisje. Na każdym z polskojęzycznych kanałów inny przekaz, także można wybierać.

Popatrzyłem trochę w internecie i okazuje się, że Bogacka zdobywając 399 pkt uzyskała ich tylko o 1 mniej, niż wynosi rekord świata i rekord olimpijski w eliminacjach w tej konkurencji także szacuneczek. Finał ponoć około 12.

Wcześniej była brana pod uwagę, jeżeli chodzi o medal ?

chajtgr
28-07-2012, 11:42
TVP już mnie wkurza więcej gadania i reklam jak samego sportu i jeszcze z opóznieniem wchodzą

Tom Kruz
28-07-2012, 11:46

Co prawda była już w finale w Pekinie, ale teraz przed igrzyskami już więcej mówiło się o tej młodej Wrońskiej, która jednak dziś nie dała rady. Także chyba jednak medal byłby przyjemną niespodzianką.

Jaco
28-07-2012, 11:55
Czyli co olimpiadę można oglądać na TVP ( TVP1,TVP Sport), Eurosport i N-sport
Olimpiada to jest okres miedzy Igrzyskami Olimpijskimi. :prawi:

FCB
28-07-2012, 12:06
Ceremonia całkiem spoko, a z pewnością o wiele lepsza niż ta pekińska.

Ma ktoś może link/zdjęcie stroju Czechów z parady? Bo wymietli konkurencję i to ostro :lol:

e: dobra, znalazłem, fotki od 29 do 32 :imprezowicz: http://oh.idnes.cz/foto.aspx?r=olympiada-londyn-2012&c=A120727_191641_zoh-dalsi-zpravy_ot

czy oprócz mnie zauważył ktoś podczas przemarszu niemieckich sportowców ujęcie trybuny gdzie jakiś stary dziadek wykonywał pozdrowienie rzymskie :D

brachu
28-07-2012, 12:19
Szkoda tego strzału :zly:

brachu
28-07-2012, 12:24
Brawo :prosze:

Maciek
srebro mamy. brawo!!

pawlik
brawo Sylwia!! :)

Fatman
28-07-2012, 12:25
Szkoda trochę, że nie złoto, bo brakowało niewiele, ale i tak wielki sukces, bo tego medalu mało kto się spodziewał. Brawo:konfetti:

RadO
28-07-2012, 12:27

Nie przez "ekspertów".

Brawo!

Esk
28-07-2012, 12:33
Nie przypuszczałam, że strzelanie może być takie emocjonujące :D

Nie przez "ekspertów".

Rozumiem, że w środowisku liczono na jej medal ?
Ale w tej konkurencji czy strzelaniu z wielu pozycji ?
( Ja też jestem "ekspertem" więc proszę o wyrozumiałość :) )

Tom Kruz
28-07-2012, 12:35
Po eliminacjach marzyła się powtórka z Renaty Mauer w Atlancie, ale jednak skośna to mistrzyni i rekordzistka świata, także sukces jest ogromny i różnica 0,7 pkt nie taka mała. Ostatni strzał, w którym zawiodły druga Chinka i amerykańska Czeszka genialny :bravo:.

Benek
28-07-2012, 12:50
Szkoda tej przedostatniej rundy...Ale i tak wielki sukces:):)

PS. Sądziłem, że Prudel i Fijałek są w lepszej formie...

Benek
28-07-2012, 12:52
( Ja też jestem "ekspertem" więc proszę o wyrozumiałość :) )

Jej koronną konkurencją jest strzelanie z 3 pozycji więc pewnie nikt się nie spodziewał medalu:)

Tom Kruz
28-07-2012, 12:54
Szkoda tej przedostatniej rundy...Ale i tak wielki sukces:):) .

Raczej 8 rundy.
Trzeba jednak przyznać, że Chinka jako jedyna w finale nie zeszła ponizej 10,00 także pokazala klasę.

midzi
28-07-2012, 13:15
W końcu to rekordzistka świata.

Mimo wszystko mamy naprawdę świetny początek Igrzysk. W innych konkurencjach nie wygląda to jakoś za specjalnie, ale może ktoś jeszcze zaskoczyli przed lekkoatletyką. Może Gruchała?

GregorAE
28-07-2012, 14:08
Szkoda tej przedostatniej rundy...Ale i tak wielki sukces:):)

PS. Sądziłem, że Prudel i Fijałek są w lepszej formie...

Oni już odpadli czy grają w jakiejś grupie?

Tom Kruz
28-07-2012, 14:18
Oni już odpadli czy grają w jakiejś grupie?

Grają w grupie.
Florecistki, jak na razie straszliwy łomot dostają. Trudno o optymizm przed walką Gruchały w kontekście medalu.

GregorAE
28-07-2012, 14:23
O której mają kolejny mecz i czy można go gdzieś obejrzeć bo na TVP nie ma pewnie co liczyć.

Tom Kruz
28-07-2012, 14:27
O której mają kolejny mecz

Poniedziałek. Godz. 21.00.

Ytong
28-07-2012, 14:55
Sędziowie, trochę nie oszukali Gruchały ? Kurde szkoda, że nie będzie walczyła indywidualnie.

Alek
28-07-2012, 15:09
czy oprócz mnie zauważył ktoś podczas przemarszu niemieckich sportowców ujęcie trybuny gdzie jakiś stary dziadek wykonywał pozdrowienie rzymskie :D

http://www.youtube.com/watch?v=8CMKaqH7MH8

to chyba to

jajcarz
28-07-2012, 15:11
O której mają kolejny mecz i czy można go gdzieś obejrzeć bo na TVP nie ma pewnie co liczyć.

TVP SPORT dziś miało plażówkę.

Buzz
28-07-2012, 15:51

Pozdrowienie rzymskie prawą ręką jest, nie lewą.

P.S. Strasznie wkur.....ce są te chińciki i chinki, wszędzie tego dziadostwa pełno, w każdej dyscyplinie, i na dodatek wygrywają, żenada :poddaje:

Benek
28-07-2012, 15:55

P.S. Strasznie wkur.....ce są te chińciki i chinki, wszędzie tego dziadostwa pełno, w każdej dyscyplinie, i na dodatek wygrywają, żenada :poddaje:

Tak samo na trybunach...Myślałem, że w Londynie będzie ich mniej ale nie oni sa wszędzie!

gonzo(L)
28-07-2012, 16:06
Tak samo na trybunach...Myślałem, że w Londynie będzie ich mniej ale nie oni sa wszędzie!

gdzie jak gdzie, ale w Londynie chińczyków jest od zajebania.

matikyo
28-07-2012, 16:10
macie może link z samym otwarciem igrzysk?? :) niestety nie było mi dane oglądnąć

Ytong
28-07-2012, 16:13

Raz Chińczycy, dwa co chwila reklamy czy to TVP, Eurosport czy N sport

Buzz
28-07-2012, 16:48
Też prawda.

Puścił Uran Winokurowa, dał mu to wygrać. Na koniec kariery zasłużył na to. A co niech ma.

Mini
28-07-2012, 16:53
Puścił Uran Winokurowa, dał mu to wygrać. Na koniec kariery zasłużył na to. A co niech ma.

dlaczego miałby go puszczać ?
nie ma z nim nic wspólnego, ma szansę na życiowy sukces i puszcza jakiegoś podstarzałego dopingowicza ?
Ciekawe po co (w chwili ataku) patrzył się w lewo jadąc przy lewej bandzie - dla mnie frajersko przegapił atak

Tom Kruz
28-07-2012, 16:56
Puścił Uran Winokurowa, dał mu to wygrać.

Złotego medalu IO się tak po prostu nie puszcza zawodnikowi innej narodowości, to nie ''zwykłe'' wyścigi. Popełnił błąd taktyczny i już Kazacha nie dogonił, a widząc, że nie ma szans odpuścił ostatnie metry. Cieszy mnie porażka Brytyjczyków, którzy po TdF poczuli się niczym bogowie kolarstwa.

P.S. Szkoda, że Phelps nie znalazł się poza finałem A ;).

Ytong
28-07-2012, 17:02
Też prawda.

Uran się oglądał za siebie, a w tym czasie Vinokurow poszedł dzidą do przodu...przegrał taktycznie. Tak zapowiadani Brytyjczycy trochę, dziś się nie popisali.

BKS_BIELSKO
28-07-2012, 17:02
Brawo Vino piękne ukoronowanie kariery szkoda tylko że po przygodach z dopingiem :kowboi:

R.
28-07-2012, 17:05
Uran się oglądał za siebie, a w tym czasie Vinokurow poszedł dzidą do przodu...przegrał taktycznie. Tak zapowiadani Brytyjczycy trochę, dziś się nie popisali.

Nie tylko oni. Gdzie Amerykanie, Niemcy czy Australijczycy? :)

Mini
28-07-2012, 17:13
Nie tylko oni. Gdzie Amerykanie, Niemcy czy Australijczycy? :)

Amerykanin był czwarty, a Australijczyk szósty 8)

Buzz
28-07-2012, 17:19

Gadali ze sobą tuż przed dzidą Winokurowa, więc wszystko możliwe. Z resztą co za różnica...

daimler
28-07-2012, 17:53
Pierwszy dzień Igrzysk i całkowita kompromitacja TVP.
Więcej pierdolenia w studiu, niż transmisji z wydarzeń sportowych.

Dno!

Mini
28-07-2012, 18:04
Pierwszy dzień w wykonaniu Polaków prawie za nami - Kulesza czeka na wyniki innych, więcej nikt już nie startuje... przynajmniej wg tej niepełnej rozpiski, którą ktoś wrzucił (florecistki poza Gruchałą i jedna pływaczka się nie załapały).

Strzelectwo (2 zawodniczki) - medal + odległe miejsce w eliminacjach
Badminton (2 starty) - zwycięstwo, porażka
Wioślarstwo (6 osad) - 3 awanse, 3 w repasażach
Tenis (4 osoby/pary) - 1 wygrana, 3 porażki
Gimnastyka (1 zawodnik) - ?? (wg mnie nie awansuje do finału)
Siatkówka plażowa (1 para) - porażka
Kolarstwo (3 zawodników) - Kwiatkowski i Bodnar hen daleko, Gołaś nie ukończył
Pływanie (4 zawodników) - wszyscy odpadli
Szermierka (3 zawodniczki) - 3 porażki

Razem 26 startów - 6 na plus, 20 na minus - medal super, wielkie brawa dla Bogackiej :brawo: rekompensuje beznadzieję w basenie, na planszy i na kortach

e. mała poprawka w kolarstwie
e2. jeszcze Natalia Partyka dzisiaj

BKS_BIELSKO
28-07-2012, 18:09
Pierwszy dzień Igrzysk i całkowita kompromitacja TVP.
Więcej pierdolenia w studiu, niż transmisji z wydarzeń sportowych.

Dno!
polecam eurosport :)

daimler
28-07-2012, 18:17
Ta, eliminacje gimnastyków zamiast finałów judo. brawo, zajebiście :roll:

Ytong
28-07-2012, 18:23
Ta, eliminacje gimnastyków zamiast finałów judo. brawo, zajebiście :roll:

Może pójdą po rozum w końcu ;/ bo to tak ciekawe, ze szok.

Mini
28-07-2012, 18:37
lepsze niż jeździectwo którym katowali ludzi bodajże w Atenach jak pomiędzy porannymi i wieczornymi finałami się nic nie działo

RadO
28-07-2012, 18:50
Nie przypuszczałam, że strzelanie może być takie emocjonujące
A widzisz :D
Bo eliminacje są nudne, dlatego wymyślono takie właśnie finały... A od nowego roku mają być jeszcze ciekawsze...

Tak...
Problemem jest "rozległość" czołówki. W strzelectwie w każdej konkurencji jest ok. 20 zawodników strzelających na podobnym poziomie. Dużo zależy od głowy w danym dniu... A Sylwia charakter ma... oj ma :lol:

Nazywamy to "trzy postawy" ;)
I to jej koronna konkurencja... Ale zobaczymy...

A narazie cieszę się osobiście z tego, że paru osobom zamknęła ryja...

Jaco
28-07-2012, 19:22
A ***** Moro-Figurska, tak tak, zona tego Figurskiego nawet nie potrafila przeczytac prawidlowo nazwiska srebrnej medalistki. :niebij:

daimler
28-07-2012, 19:32
lepsze niż jeździectwo którym katowali ludzi bodajże w Atenach jak pomiędzy porannymi i wieczornymi finałami się nic nie działo
*****, dziś były dwie najbardziej widowiskowe kategorie judo, czyli te najlżejsze.
Cud miód i orzeszki, ale nie, bo pewnie nikt tam nie potrafiłby tego skomentować...

Bootleg
28-07-2012, 19:44
*****, dziś były dwie najbardziej widowiskowe kategorie judo, czyli te najlżejsze.
Cud miód i orzeszki, ale nie, bo pewnie nikt tam nie potrafiłby tego skomentować...

Najlepsze :) "yuko", "wazari", "ippon" no i nieśmiertelna koka :hyhy:

glazek
28-07-2012, 19:45
Jesli chcecie ogladac wiecej i to co was bardziej interesuje to w serwisie tvp.pl jest duzo wiecej transmisji na zywo, dobra jakosc i bez komentarza :D

maatek
28-07-2012, 19:55
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/epg/index.html

Tu program, a tu:

http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html

W live feeds macie kanały (w programie są numery, gzie co jest) i leci wszystko albo prawie wszystko :)

Tom Kruz
28-07-2012, 20:33
Oglądając mecz ping ponga polskiego Chińczyka dowiedziałem się, że w reprze Szwecji gra jeszcze Joergen Persson. Szok :o

Ytong
28-07-2012, 20:37
A tym czasem w pływaniu lekka sensacja...Koniec ery Phelpsa ?

Szawar
28-07-2012, 20:38
A tym czasem w pływaniu lekka sensacja...Koniec ery Phelpsa ?

Pewnie tak, ale rosnie znakomity następca. :zszokowany:

maatek
28-07-2012, 21:01
Oglądając mecz ping ponga polskiego Chińczyka dowiedziałem się, że w reprze Szwecji gra jeszcze Joergen Persson. Szok :o

46 lat :zagubiony:

To, że Lochte wygrał, to nie jest żadna sensacja, ale że Phelps bez medalu? Raz jedyny na Igrzyskach był poza podium - w Sydney jak miał 15 lat :protestuje:

daimler
28-07-2012, 21:25
Najlepsze "yuko", "wazari", "ippon" no i nieśmiertelna koka
po pierwsze waza ari.
po drugie koki już nie ma od jakiegoś czasu.

Fatman
28-07-2012, 22:44
Pindera komentuje pingpong? Nie wiedziałem:D Szkoda mi Phelpsa. Widać, że chyba powoli zaczyna kończyć się okres jego dominacji. Miałem nadzieję, że będzie on tą osobą, która pobije wszystkie medalowe rekordy, ale, niestety, prawdopodobnie nie da rady:(

e. Szkoda, że mężczyźni grają w tenisa tylko do 2 setów. Może to sprawić, że medale zdobędą przypadkowe osoby.

maatek
28-07-2012, 22:48
HAHA, oczywiście jak Partyka zaraz rozpocznie swoje spotkanie, to oni nie mają czasu i puszczają w TVP Sport, czyli pewnie połowa płacących abonament nie zobaczy tego. Co za idioci pracują w tym TVP

mafioso
28-07-2012, 23:18
Tu masz live bez debilnych komentatorów:
http://londyn2012.tvp.pl/7808438/singiel-1-runda-m-singiel-2-runda-k

jajcarz
28-07-2012, 23:49
Partyka pięknie.
Dunka dobrze z tego fh strzelała.
Nasza mocną ma dyńkę.

Tom Kruz
29-07-2012, 00:00
Tu masz live bez debilnych komentatorów

Chyba nie miałeś na myśli Pindery ;).

Mecz Natalii o niebo bardziej widowiskowy, niż mecz tego Chińczyka w barwach Polski z tym brazylijskim (chyba) Japończykiem. W tamtym jedynie sama końcówka mogła się podobać, gdzie ''Polak'' wyciągnął z 8:10 na 12:10. Tutaj obie panny od początku ofensywnie i agresywnie. No i wyciągnięcie z 1:5 w ostatnim secie przez Natalię robi wrażenie.

P. S. Okazuje sie, że Saive i Primorać również nadal jeszcze grają :o. Wraca człowiek do oglądania ping ponga po ładnych paru latach a tu tyle znajomych nazwisk jeszcze z ery Grubby ;).

R.
29-07-2012, 00:01

Mecz Natalii o niebo bardziej widowiskowy, niż mecz tego Chińczyka w barwach Polski z tym brazylijskim (chyba) Japończykiem. W tamtym jedynie sama końcówka mogła się podobać, gdzie ''Polak'' wyciągnął z 8:10 na 12:10. Tutaj obie panny od początku ofensywnie i agresywnie. No i wyciągnięcie z 1:5 w ostatnim secie przez Natalię robi wrażenie.

P. S. Okazuje sie, że Saive i Primorać również nadal jeszcze grają :o. Wraca człowiek do oglądania ping ponga po ładnych paru latach a tu tyle znajomych nazwisk jeszcze z ery Grubby ;).
Ten chinol w barwach Polski gra z jakims chinolem w barwach Hiszpani, ktory ma 50 lat. :o

Tom Kruz
29-07-2012, 00:04
Ten chinol w barwach Polski gra z jakims chinolem w barwach Hiszpani, ktory ma 50 lat. :o

To Persson, Saive i Primorać to jeszcze młodzieniaszkowie są przy nim hehe.

mafioso
29-07-2012, 00:08

Nawet nie wiedziałem, że Pindera komentuje dla TVP. W stosunku do niego oczywiście cofam swoje słowa. Ale tych których da się słuchać jest bardzo niewielu: Pindera, Wyrzykowski, Łabędź i mimo wszystko Babiarz.

Fatman
29-07-2012, 00:17
Tak odnośnie komentatorów. to jutro Dębowski czy Laskowski komentują mecz z Włochami?

matikyo
29-07-2012, 00:24
wg http://londyn2012.tvp.pl/8022794/niedziela-29-lipca komentuje Dębowski

Luke
29-07-2012, 00:49
Szkoda mi Phelpsa. Widać, że chyba powoli zaczyna kończyć się okres jego dominacji. Miałem nadzieję, że będzie on tą osobą, która pobije wszystkie medalowe rekordy, ale, niestety, prawdopodobnie nie da rady:(

Co według Ciebie znaczy "nie da rady" lub "medalowe rekordy"? Bo wydaje mi się, że jedynym rekordem, który mu został do pobicia jest liczba olimpijskich krążków; Łatynina ma 18, a Phelps 16. To że dziś przegrał w niezbyt lubianej przez siebie konkurencji nie ma znaczenia. W startach na krótszych dystansach i sztafetach zapewne znów zgarnie worek medali, choć niekoniecznie wszystkich złotych. Nie napiszę, że jest najlepszym sportowcem w historii, bo sprawa do długiej dyskusji, ale niepodważalne jest to, że jest to najwybitniejszy olimpijczyk.

Zgadzam się z głosami jadącymi po tvp. Pomimo, że widziałem tylko końcówkę wieczornej sesji pływania to realizacja cieniutka. Wydali tyle pieniędzy podatników na bardzo dobry produkt, a niszczą go niesamowicie. Dobór niektórych komentatorów również pozostawia wiele do życzenia.

Kolodont
29-07-2012, 08:56
adam24 nudzi ci się? tak? to zapraszam na Borussię, daj innym normalnie forum przejrzeć...

Mini
29-07-2012, 09:21

Ja tylko napisałem że gimnastyka jest ciekawsza od jeździectwa. Do judo nie śmiałbym porównywać bo to obraza dla judo.
Te gnoje z telewizji od Atlanty kiedy walczył Nastula to chyba z 10 walk nie pokazali przez 3 kolejne Igrzyska

Bootleg
29-07-2012, 10:02
po pierwsze waza ari.
po drugie koki już nie ma od jakiegoś czasu.

pisane z pamięci ;) zapamiętane po Atlancie i Nastuli. Co do koki to wiem, dla tego "nieśmiertelna" :paker:

daimler
29-07-2012, 10:26
Co do Chinowal w barwach Polski, to nie zrównujcie go z farbowanymi lisami Smudy.
On po Polsku mówi lepiej niż połowa naszych rodaków, ma żonę Polkę i dorobili się już nawet córki.
Do tego on nie dostał obywatelstwa tylko po to, żeby wystąpić w naszych barwach na Igrzyskach. 10 lat temu jak tu przyjeżdżał zapewne o Igrzyskach nie myślał.

5t_S59HV6P8

Tom Kruz
29-07-2012, 10:43
W ramach renesansu zainteresowania ping pongiem ;) przejrzałem listy rankingowe i ustaliłem, że:
- aktualnie Natalia Partyka ma 68 miejsce, podczas, gdy jej wczorajsza rywalka jest 76;
- następna rywalka Natalii holenderska Chinka to już 28 numer rankingu, także nasza tenisistka wydaje się nie mieć zbyt wielkich szans (swoją drogą mecz powinien wyglądać inaczej, niż z Dunką, bo ta Chinka ponoć ma defensywny styl gry) - mecz dziś około 18.00;
- Wang Zengyi jest w rankingu 87, zaś Hugo Hoyama 217, więc wczoraj powinien go wciągnąć nosem, tymczasem ledwo wygrał;
- zażywny chińsko - hiszpański 50 latek, który czeka na niego w następnej rundzie He Zhiwen jest w rankingu 68, także z taką grą jak wczoraj nasz Chińczyk awansować nie powinien;
- nasza najlepsza reprezentantka Li Qian to nr 30 rankingu - dziś około 20.00 gra z zawodniczką z Tajwanu, sklasyfikowaną w rankingu o 14 miejsc niżej.

Mini
29-07-2012, 10:57
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/epg/index.html

Tu program, a tu:

http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html

W live feeds macie kanały (w programie są numery, gzie co jest) i leci wszystko albo prawie wszystko :)

o dzięki Ci :)
obejrzałem 5 walk judo i emocji wiecej niż przez cały wczorajszy dzień

Bonhart
29-07-2012, 11:01
Dzieki daimler, ubiegles mnie.
Akurat Wang Zeng Yi to klasyczny przyklad naturalizowanego Polaka, nie budzacy zadnych zastrzezen.

R.
29-07-2012, 11:48
W judo do 66kg Zagrodnik pokonal Brazylijczyka i awansuje do 1/4. Brawo. Zwlaszcza, ze startem na IO ryzykuje powazna kontuzja.

Tom Kruz
29-07-2012, 11:50
A na TVP 2 retransmisja ze znaczkiem ''na żywo'' ;).

Już zmienili hehe.

Kijek
29-07-2012, 11:54
już się chyba zorientowali, zniknęło :)

Szawar
29-07-2012, 12:03
W pierwszym meczu polskiej grupy siatkarze Wielkiej Brytanii ulegli 0:3 Bułgarom. Bułgarzy nie grali porywająco, może przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale z taka grą Polacy powinni sobie z nimi poradzić.

chajtgr
29-07-2012, 12:05
studioooo reklamki troche sportu studio reklamki troche sportu reklamki i tak w koło już mam dość ;(

maatek
29-07-2012, 12:06
Bułgaria osłabiona brakiem podstawowego rozgrywającego i przyjmującego (Zekow i Kazijski) z racji afer wokół związku. O kolejności w naszej grupie zadecyduje dzisiejszy mecz - nie ma co się oszukiwac, sądzę, że będzie widać różnicę między nasyzmi i Włochami a resztą.

brachu
29-07-2012, 13:09
Brawo ZAgrodnik :bravo:

Kepke
29-07-2012, 13:12
W judo do 66kg Zagrodnik pokonal Brazylijczyka i awansuje do 1/4. Brawo. Zwlaszcza, ze startem na IO ryzykuje powazna kontuzja.

Wtedy jeszcze do 1/8 ;) Teraz już pokonał Ormianina i jest w 1/4.

E: Co robią te osły w tvp to jest ostra przeginka. W połowie to oni mogą puszczać Owsiaka.

Domino KG(L)
29-07-2012, 13:25
Zobaczymy jak Radwańska się ogarnie. Na razie jakoś tak średnio 1-2 z Niemką Goerges. Niby dwa razy jak dotąd ją pocisnęła. Oby i tak dziś było.

BenasBrodnica
29-07-2012, 13:29
Gdzie można zobaczyć walkę ćwierćfinałową naszego judoki ?

R.
29-07-2012, 13:35
Klatwa chorazego chyba dziala. :]

Domino KG(L)
29-07-2012, 13:44
Oby się już Niemra wystrzelała :D

siekan
29-07-2012, 13:49
Czy dla pani królowej tenisa byłoby wielkim dyshonorem gdyby miała strój bardziej kojarzony z naszym krajem i, przede wszystkim, z godłem na piersi?

To, co wyprawia TVP przy transmisji to już przegięcie. Co gem to reklama, poyeby.

R.
29-07-2012, 13:58
Co ona wyprawia. :lol: :lol: :lol:

Edit: Zagrodnik przegral z Wegrem i musi czekac na jego nastepna walke. Jak wygra to Polak wystapi w repasazach o brazowy medal.

brachu
29-07-2012, 13:59
Co ona wyprawia. :lol: :lol: :lol:
Smecz najwyższych lotów :bat:

Domino KG(L)
29-07-2012, 14:00
Czy dla pani królowej tenisa byłoby wielkim dyshonorem gdyby miała strój bardziej kojarzony z naszym krajem i, przede wszystkim, z godłem na piersi?

.

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Rozumiem , że ma swojego sponsora Lotto , ale kolory - niebieski i różowy... I bez Godła, tylko napis na plecach... żenada - tak jak gra bardzo często.

R.
29-07-2012, 14:34
Ja pierdole, jak ten szwab serwuje. :o

Domino KG(L)
29-07-2012, 14:37
Za to komentarz na jakim wypasie! Chyba bym wolał nawet młodego Tomaszewskiego ...

Fatman
29-07-2012, 14:40
Perspektywa tie-breaka bardzo mi się nie podoba. Może być ciężko, za dobrze Goerges serwuje:(

e. albo i nie:D

Kepke
29-07-2012, 14:40
Przecież ona nie chce tego wygrać, wszak o medal dla Polski chodzi. Niemka rozbija ją na boki, a ta oddaje dokładnie tam gdzie jej przeciwniczka.

Danoo
29-07-2012, 14:45
Coś się zaczyna dziać :popcorn:

gonzo(L)
29-07-2012, 14:53
Chyba bym wolał nawet młodego Tomaszewskiego ...

ja tam bardzo lubię oglądać tenis jak on siedzi za mikrofonem. ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, i co najważniejsze nie pierdo.li jak potłuczony. ale za to z ojcem tworzą mieszankę wybuchową :lol:

E: kto komentuje mecze siatkarzy?

Domino KG(L)
29-07-2012, 14:56
Jońca z Fibakiem odetchnęli z ulgą po drugim secie jak by nasza walczyła o złoto. Płena podnieta. A takie pieprzenie, że Radwańska czeka na końcówkę bo jest mocniejsza psychicznie to paranoja! Ciekawe ile Fibak sobie życzy za gadanie takich kacapołów?

R.
29-07-2012, 14:59
Jońca z Fibakiem odetchnęli z ulgą po drugim secie jak by nasza walczyła o złoto. Płena podnieta. A takie pieprzenie, że Radwańska czeka na końcówkę bo jest mocniejsza psychicznie to paranoja! Ciekawe ile Fibak sobie życzy za gadanie takich kacapołów?

No juz sie tak nie przywalaj o wszystko. Polka gra to jak maja komentowac? W grobowym klimacie?

Domino KG(L)
29-07-2012, 15:02
No juz sie tak nie przywalaj o wszystko. Polka gra to jak maja komentowac? W grobowym klimacie?

Przyjąłem konstruktywną krytykę. jak powiedział Jońca - oby zakończyło się happy endem :ok:

Szawar
29-07-2012, 15:05
To, co wyprawia TVP przy transmisji to już przegięcie. Co gem to reklama, poyeby.

Całkiem prawdopodobne ze Radwanska i siatkarze cieszyć sie bedą największą oglądalnościa, stad ciągłość reklam.

Co do samego meczu straszne męczarnie, ale wyglada to lepiej niz na początku.

R.
29-07-2012, 15:28
No nie wierze jak mozna miec takiego farta...

pawlik
29-07-2012, 15:28
i Fibak doszedł :lol:

Szawar
29-07-2012, 15:29
No nie wierze jak mozna miec takiego farta...

Fart czy nie, zajebicie to zrobiła. :brawo:

Fatman
29-07-2012, 15:31
I chvj:zly:

e. Ale co by nie było, Niemce trzeba oddać, że zagrała naprawdę kapitalny mecz.

Danoo
29-07-2012, 15:31
I cały plan w pizdu.:look:

Domino KG(L)
29-07-2012, 15:32
No to pierwszy nadmuchany balon pier...dolnął !

e. za to kolejny reprezentant w tenisa stołowego pyka...

Szawar
Balonik pękł. :poddaje:
Takie przeciwniczki Radwanska powinna wciagac nosem.
Wstyd.

Kepke
Balon yebnał.

Fatman
Nadzieja w siatkarzach

matikyo
29-07-2012, 15:33
należało się...

Jerzman
29-07-2012, 15:35
Kurde, te igrzyska w XXI wieku to pasmo klęsk dla Polski, chcę powrotu złotych czasów z XX wieku. A Radwańska, należało jej się, za szacunek dla barw narodowych. Wiadomo, że Igrzyska ma w chuju, w Pekinie było podobnie.

Zohan
29-07-2012, 15:36
Klątwa chorążego to chyba jednak nie bajeczka :hmm:

nevermind
Ojej. Jakos mi jej nie zal :lol2:

daimler
Klątwa chorążego to chyba jednak nie bajeczka

http://www.awf.gda.pl/tl_files/olimpijczycy/legien/Waldemar_Legien_001.jpeg

jeszcze chcesz coś dodać? :look:

Kolodont
29-07-2012, 15:37
Kobiety są jakieś dziwne...

Domino KG(L)
29-07-2012, 15:37
Co sobie będzie dziewcze wakacje psuło. Flagę poniosła, mecz zagrała. Pańszczyznę odwaliła. A tak słabego meczu w jej wykonaniu to nie pamiętam.

Szawar
29-07-2012, 15:38
należało jej się, za szacunek dla barw narodowych.

Pazurki były wymalowane. :zdziwiony:

pawlik
29-07-2012, 15:39
Klątwa chorążego to chyba jednak nie bajeczka :hmm:

:lol:
raczej klątwa dużych imprez :pociesza:

a sorry, zapomniałem 2 rakieta świata była w finale ostatnio ;)

Zohan
29-07-2012, 15:39
jeszcze chcesz coś dodać? :look:

No właśnie Legień był ostatnim chorążym, który zdobył medal. A od 1992 roku nic. Wyjątek potwierdzający regułę :)

Zohan
29-07-2012, 15:41
A tak na poważnie ... to pokazała gdzie ma te całe Igrzyska, barwy narodowe, itd.
Po prostu nie ta pula nagród żeby się spinać :)

Huxley
29-07-2012, 15:42
Prowadzić 3-1 w trzecim secie i tak zjebać!!! Rozumiem, że można przegrać podanie rywalki, ale wygrywając swoje byłoby 4-2 i z górki...za taką nieudolność płaci się taką cenę. Inna sprawa, że Radwańska wyglądała dzisiaj jakby ostro wczoraj zapiła, zero energii, zero walki, zero zadziorności, takie snucie się po korcie, a Niemce wchodziło dzisiaj wszystko, co do milimetra, mecz życia. Idę o zakład, że następny mecz przegra i to wysoko. Wydaje mi się, że Radwańska potraktowała Olimpiadę jak wakacje.

Qhar
29-07-2012, 15:43
A Radwańska, należało jej się, za szacunek dla barw narodowych. Wiadomo, że Igrzyska ma w chuju, w Pekinie było podobnie.
Identycznie pomyślałem, a po kolejnych peanach Fibaka na temat siły jej spokoju, charekteru i opanowaniu przełączyłem na Eurosport.
Szybko pękł balonik naszej nadziei medalowej.

Zohan
29-07-2012, 15:48
Zagrodnik powalczy o brązowy medal ! :)

R.
29-07-2012, 15:48
Brawa dla Pawla Zagrodnika. Wygral pierwsza walke w repasazach i w nastepnej powalczy o braz. :modli:

Szawar
29-07-2012, 15:50
Brawa dla Pawla Zagrodnika. Wygral pierwsza walke w repasazach i w nastepnej powalczy o braz. :modli:

Wiadomo o której i z kim ?

pawlik
29-07-2012, 15:52
Polska - Hiszpania na tvp1 w pingla

może i obaj mają obywatelstwo długo ale śmiesznie to wygląda :lol: