PDA

Zobacz pełną wersję : Żądam wyciągniecia natychmiastowych konsekwencji...

Zdzisław Kręcina
07-12-2011, 07:52
.. wobec tej osoby w postaci BANA.

Bliżej nieokreślony osobnik Łukasz1994 znany również jako Bartoszek czy też Kosiasty nie potrafi się zachować.

weź zamknij się już irytujący psi ryju i przestań się błaźnić _/

voytek
07-12-2011, 07:58
Haha, lepsze niż poranna kawa w robocie! :dziekuje:

Zdzichu, banuj!

karakan
07-12-2011, 08:00
Niech liże Zdziśkowi pachę po treningu squash-a! :lol2:

matx
07-12-2011, 08:04
.. wobec tej osoby w postaci BANA.

Bliżej nieokreślony osobnik Łukasz1994 znany również jako Bartoszek czy też Kosiasty nie potrafi się zachować.

Panie Zdzisławie, oddałem głoś na "NIE". Zamiast bana proponuję skierowanie do jakiegoś ośradka zajmującego się pracą z trudną młodzieżą (jeżeli to nie pomoże to wtedy ewentualnie jakieś kamieniołomy). Jaki Bartoszek jest każdy widzi. Banując Bartoszka zamiatamy problem pod dywan, zrzucamy z siebie odpowiedzialność i godzimy się na to, żeby taka jednostka nadal funkcjonował w społeczeństwie, nic z tym nie robiąc.
Nie idźmy tą drogą! :prawi:
Takie Bartoszki jakkolwiek kuriozalnie by to miało nie brzmieć są solą tej ziemii i przyszłoscią tego narodu.. :lol2:

BlackAdder
07-12-2011, 08:14
Panie Zdzisławie, oddałem głos na tak. Co prawda postać Bartoszka vel Kosiastego nie jest mi znana, a Łukasz1994 też żadnym szczególnym postem nie zaprząta mojej pamięci, jednakże uważam, że naraził na szwank zdrowie tak ważnej dla tego forum osoby jak Pan Zdzisław. Albowiem użył sformułowania "irytujący psi ryju", co musiało spowodować, że Pan Zdzisław mało nie umarł ze śmiechu.
Gdyby użył sformułowania "wk#rwiający psi ch#ju", to głosowałbym na nie, bo takie sformułowanie Pan Zdzisław na pewno by zrozumiał. Przy czym ja proponuję, żeby ban był w zawieszeniu, niech chłopak ma szansę się poprawić poprzez puszczenie wiąchy, jakiej nawet Pan Zdzisław jeszcze nie słyszał :lol2:

a-d-a-m
07-12-2011, 08:25
A kto będzie robił na Pańską emeryturę jak nie Bartoszek? Banując Bartoszka strzelamy sobie w stopę....
Proponuję zawarcie ugody - Bartoszek zamieści publiczne przeprosiny, Pan łaskawie wybaczy i wszyscy zapomnimy o tym hańbiącym zachowaniu tego młodego cżłowieka :dziekuje:

casual
07-12-2011, 08:27
Odpowiedz może być tylko jedna- wygnać nygusa z forum.

Ale co ja widzę, Panie Zdzisławie- już 5 osób zagłosowało na "nie". Apeluje o ujawnienie ich personaliów.

:-/

gizo
07-12-2011, 08:40
Dla tej jednostki nie widzę szans na resocjalizację. Kto tyka Zdzicha, ten z forum znika!!!!

wiara
07-12-2011, 08:42
Ja również oddałam głos na NIE. Decyzję swą motywuję tym, że Łukasz1994 jest osobą niepełnoletnią, w związku z czym nie posiada pełnej zdolności do czynności prawnych (co skutkuje także i tym, że nie może ponosić tak drastycznej odpowiedzialności za swoje zachowania, które nie zawsze są odpowiedzialne czy przemyślane). Takich osób nie można wykluczać ze społeczeństwa, trzeba im pomagać:prawi:
Wnoszę więc o ubezwłasnowolnienie całkowite Łukaszka, albowiem istnieją uzasadnione obawy, że nie jest on w stanie należycie pokierować swoim postępowaniem. Proszę o orzeczenie ubezwłasnowolnienia do momentu rocznikowego ukończenia przez Łukaszka 18 lat, tj. do dnia 1.01.2012r.
Zaznaczyć należy, iż każdy człowiek zasługuje na odrobinę szczęścia. Do Łukaszka też powinien przyjść Mikołaj, on także powinien mieć prawo do szczęśliwych świąt. Proszę wiec o prezent gwiazdkowy dla Łukaszka w postaci możliwości swobodnego wypowiadania się w 3 wybranych tematach w dniach 24-26.12.2011r.

edit. jak po tym czasie się nie ogarnie- wypie*** dyscyplinarnie:prawi:;)

Szawar
07-12-2011, 09:15
Ja również oddałem na NIE, bo wkurwia mnie postac Zdzisława Kręciny.

arczi
07-12-2011, 09:16
:popcorn:

Sosen
07-12-2011, 09:46
Wk.rwia nie wk.rwia ale sezon zimowy się zbliża i czas trzeba będzie jakoś wypełnić :fajek:

Zresztą ludzie tym żyją :lol2:

E: głos na tak, a jak niepełnoletni to ubezwłasnowolnić do końca :pociesza:

RadO
07-12-2011, 10:11
Odpowiedz może być tylko jedna- wygnać nygusa z forum.

Tak jest!

Ale co ja widzę, Panie Zdzisławie- już 5 osób zagłosowało na "nie". Apeluje o ujawnienie ich personaliów.

Już 9. HAŃBA!

matx
07-12-2011, 10:46
Już 9. HAŃBA!

10 vs 30. Od początku głosowania proporcje kształtują się na poziomie 25% do 75%. Jak widać podczas stosunkowo niedługiego stażu na forum Bartoszek dorobił się 25% "twardego elektoratu". :)

BladaTwarz
07-12-2011, 10:48
Zdzisław coś KRĘCIszNAm na forumce

księciuniu
07-12-2011, 10:52
10 vs 30. Od początku głosowania proporcje kształtują się na poziomie 25% do 75%. Jak widać podczas stosunkowo niedługiego stażu na forum Bartoszek dorobił się 25% "twardego elektoratu". :)

Chyba, że to jest - aż boję się o tym pomyśleć i nie chce mi to przejść przez klawiaturę - elektorat negatywny Pana Zdzisława :niebij:

Sosen
07-12-2011, 11:12

Pan Zdzisław nie jest z tych co sieją fałsz i zakłamanie na forum.

casual
07-12-2011, 11:22

Tak, zwal całe zło świata na Pana Bogu Ducha Winnego Zdzisława Kręcine :wsciekly:

Jedyną osobą, która jątrzy i dzieli forumowiczów jest Łukasz1994.

LOL3K
07-12-2011, 11:49
W końcu ktoś wziął się za porządki!
Zdzisiu oby tak dalej!
Gdzie się nie pojawisz tam czyścisz wszystko :D

hasor
07-12-2011, 12:02
Gdzie się nie pojawisz tam czyścisz wszystko
szkła w szczególności :prawi:

Szawar
07-12-2011, 12:14
Ten czerwonawy avatar też mnie wkurwia

Mnie wkurwiaja ludzie, którzy do zatłoczonej komunikacji miejskiej maja na plecach plecaki i sie rozpychaja.
Na pewne rzeczy, nie mamy wpływu. :poddaje:

Kawa
07-12-2011, 12:34
Mnie wkurwiaja ludzie, którzy do zatłoczonej komunikacji miejskiej maja na plecach plecaki i sie rozpychaja.

Jeszcze rowerzyści w metrze, brrr jak chce taki pedałować (sic!) to nie robi to w samotności.

Mini
07-12-2011, 12:51

też się rozpychaj :prawi:

Sosen
07-12-2011, 13:29
Co do komunikacji: Święta idą - luźniej będzie :)

BlackAdder
07-12-2011, 13:44

Jejku... aż zimny pot mnie zalał... Łudzę się jednak, że nie miałeś na myśli Pana Zdzisława?

Alek
07-12-2011, 14:17
Mnie w autobusach wkurzają emerytki zwłaszcza w przepełnionych autobusach ,bo gdy się wbija do takiego pojazdu to się okazuje ,że zapchane są okolice drzwi, a na dodatek jest kilka miejsc siedzących wolnych. Już nie będę przypominał o wózkarzach ze złomem ,jak tarasują pół autobusu ,bądź tramwaju. Ale apokalipsa i tak jest z żulami . Naprawdę współczuję im niedoli ,ale gdy takowy %%% osobnik załatwia się pod siebie ,to wtedy nie jest już przyjemnie.

księciuniu
07-12-2011, 14:24
Ale to wszytsko a'propos Bartoszka czy Zdzisława ?
;)

Snoopy
07-12-2011, 14:25
Jejku... aż zimny pot mnie zalał... Łudzę się jednak, że nie miałeś na myśli Pana Zdzisława?
http://i42.tinypic.com/6sw4gj.jpg
:hmm:

Francais
07-12-2011, 14:26
Zaznacze ze liczba pokemonów na forumce musi sie zgadzać wiec zostawcie Bartoszka :kawa:

milton
07-12-2011, 14:27
Mnie wkurza, jak w skrajnie zatłoczonym metrze (albo autobusie) pasażer wsiada jednymi drzwiami i koniecznie w trakcie podróży pomiędzy stacjami (przystankami) musi pokonać dystans do kolejnych drzwi bo np. będzie miał bliżej do właściwego wyjścia ze stacji (albo do miejsca docelowego po wyjściu z autobusu). Czy Pan, Panie Zdzisławie tak robi? :]

Sosen
07-12-2011, 14:28
btw. do tematu o zbieraczach

Wczoraj zamnknąłem jedengo wyławiacza w śmietniku po wyrzuceniu śmieci. Zatrzasnąłem drzwi za sobą a nie wiedziałem, że nie ma klamki. Dopiero ochroniarz jak wracałem ze sklepu mnie uświadomił. Z rozmowy z ochroniarzem wynikało, że nie byłem pierwszy :o

cisza954
07-12-2011, 15:26
Szykuje się rewolucja 27% przeciwko P. Zdzisławowi, ale wierny elektorat pozostanie. Bartoszek ma 17 lat czyli za wypicie browara na dworze płaci mandat, więc nie widzę powodu i sytuacji łagodzących. Niech spierdala

Kasztan
07-12-2011, 16:21
To pełnoletni nie płacą? :D

Cielo
07-12-2011, 16:38
To pełnoletni nie płacą? :D

Pełnoletnim US wchodzi na konto :pokemon:

Marek1987
07-12-2011, 16:48
Pragnę tylko zauważyć, iż wszelkie oskarżenia kierowane w kierunku użytkownika Łukasza1994 vel Bartoszka vel Kosiastego dotyczące karygodnych, skądinąd, słów względem nieodżałowanego Kręciny Zdzisława mogą okazać się zupełnie bezpodstawne gdyż "z konta korzysta także Jego brat" :prawi:

Acz to tylko moje przypuszczenia.

Bugi B.
07-12-2011, 17:31
Tak jak Pan Zdzisław padł ofiarą medialnej nagonki, tak Bartoszek vel Kosiasty padł ofiarą forumowej nagonki ! Dziwi mnie, że prowodyrem zajścia jest wielce szanowany użytkownik tego forum - Pan Zdzisław. Przecież On sam doskonale wie, jak człowiek czuje się w takiej ciężkiej sytuacji i jak człowiekowi wmawiają rzeczy, których nie zrobił !. Dlatego zagłosowałem na nie ! Bartoszek - JLB !

Maciek
07-12-2011, 17:44
Mnie wkurza, jak w skrajnie zatłoczonym metrze (albo autobusie) pasażer wsiada jednymi drzwiami i koniecznie w trakcie podróży pomiędzy stacjami (przystankami) musi pokonać dystans do kolejnych drzwi bo np. będzie miał bliżej do właściwego wyjścia ze stacji (albo do miejsca docelowego po wyjściu z autobusu). Czy Pan, Panie Zdzisławie tak robi? :]

Pan Zdzisław to se może wybierać którym wyjściem wyjść, ale z limuzyny (ewentualnie z samolotu), a nie z autobusu czy metra. Trochę szacunku dla człowieka, który swoją ciężką pracą dorobił się majątku i prestiżu :prawi:

Zdzisław Kręcina
08-12-2011, 10:41

:lol:

Pan Zdzisław to se może wybierać którym wyjściem wyjść, ale z limuzyny (ewentualnie z samolotu), a nie z autobusu czy metra. Trochę szacunku dla człowieka, który swoją ciężką pracą dorobił się majątku i prestiżu :prawi:

:brawo: