PDA

Zobacz pełną wersję : Zdzisław Kręcina - uczciwy człowiek ofiarą nagonki medialnej!

Strony : [1] 2

mort
30-11-2011, 19:07
Wpisujcie miasta z poparciem dla Pana Zdzisława!!!

Może nas zacytuje teraz Wyborcza jak tak lubi :zly:

Niech każdy wpisze jakie pamięta i zna zasługi Pana Zdzisława dla polskiej piłki, polskiego sportu, naszego kraju oraz zjednoczonej Europy i pokoju na świecie!

syrokomla
30-11-2011, 19:13
Zbigniew Kręcina przysłużył się polskiemu przewoźnikowi narodowemu, niezawodnym liniom LOT, sławiąc catering i napitek w salonikach vip:

Późnym popołudniem udało nam się poznać wersję samego sekretarza. Kręcina przyznaje, że rzeczywiście miał lecieć do Warszawy, ale tuż przed startem zmienił zdanie i sam wyszedł z maszyny. Zanim jednak udaje nam się to ustalić, rozmowa nie należy do najłatwiejszych.

- Ale o co chodzi? - dopytuje sekretarz PZPN. - Chodzi o to, czy był pan pod wpływem alkoholu przed wylotem do Warszawy z lotniska we Wrocławiu i został przed startem wyproszony z samolotu? - Nie rozumiem, o co panu chodzi. I skąd pan w ogóle dzwoni tu do mnie?

- Jestem dziennikarzem tvn24.pl i próbuję się od pana dowiedzieć, czy była taka sytuacja?

- Ale jaka sytuacja?

- Czy był pan pod wpływem alkoholu i został wyprowadzony z samolotu?

- Nie no ale, o czym pan... Nie za bardzo rozumiem.

- Próbuję dociec...

- Ale dlaczego pan docieka?

- Bo chcę się dowiedzieć, czy był pan pod wpływem alkoholu.

- Ale gdybym był, to bym nie został wpuszczony w ogóle...

- Czyli pan nie był? Nie pił pan alkoholu na lotnisku?

- Dziękuję panu bardzo.

- Panie sekretarzu, proszę odpowiedzieć na moje pytanie.

- Bardzo panu dziękuję.

Sekretarz zakończył rozmowę.

PZPN: To jego prywatna sprawa

Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN nie słyszała o zdarzeniu. – To prywatna sprawa Zdzisława Kręciny – ucięła.

- Jest mi wstyd, że w miejscu publicznym, taki człowiek, w takim stanie, w ten sposób reprezentuje polską piłkę – mówi tvn24.pl świadek zdarzenia.

Budyń
30-11-2011, 19:28
Jego uposażenie zwiększało nam PKB ! :prawi:

Bemowo pamięta :lol:

hasor
30-11-2011, 19:30
"dobry chłopak był i mało pił":pokemon:

mort
30-11-2011, 19:31
zaszczuli chłopa... dziennikarzole.....

ormo
30-11-2011, 19:38
A on chciał tylko synowi mieszkanie załatwić... Chłop miał dobre intencje, a oni go odjebali :jejku:

Budyń
30-11-2011, 19:41
Koledzy ! Nie pozostawajmy bezduszni !

Serce mi się kraje jak pomyślę o tym biednym człowieku...

Pomogliśmy Rumunom, pomóżmy i Zdzichowi !

Proponuję wydanie okolicznościowych koszulek z tym motywem np....

http://i40.tinypic.com/2nredu9.jpg

Magicy od fotek mogą poprawić lub dopisać jakieś hasło, np. forever alone :hasao:

Parasol44
"dobry chłopak był i mało pił":pokemon:

:bravo:

Na zawsze w mojej pamięci, trzymaj się Zdzisiu:raca2:

cisza954
Ostatni mąż stanu w polskim związku
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6ifxYV81gSi1aUqnpWVQr-fDwWW5qo-cuWqGcZhtxee6mRtPV8w

mort
30-11-2011, 19:43
ehhh...serce się kraje człowiekowi gdy patrzy jak media szargają autorytety :-/

raafaL
30-11-2011, 19:43
4DJJze5Zl0M

Po co pisać, skoro widać i słychać jak na dłoni, że Zdzisiu przygotowywał. Bez niego nie będzie niczego.

ormo
30-11-2011, 19:45
I czystą walił bez popity... Swój chłop...

http://www.wprzerwie.pl/g/Wprzerwie.3.aspx/620/0/Wprzerwie/045dfe23-8470-4934-9ebb-a51aad883eac_20111130090351_6w8d3086.jpg

Jaco
30-11-2011, 19:55
Dzwonił Zdzich. Mówił z uśmiechem, że temat mu się podoba:

http://files.gadu-gadu.pl/zdzislaw_krecina-e0f96c7cca3197e76e81116885df6bdcb8d0cee2.jpg

Cielo
30-11-2011, 19:56
Ja słyszałem, że nawet jak kadra grała u nas - na Legii to chciał przemycić dla innych kibiców własny alkohol :)
Swój chłop!

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26077/zdzislaw_krecina_wodka_newspix_styczen_2011_500.jp eg

http://szybki.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/300/0/faktonline/634509145649260002.jpg

http://republika.pl/blog_mm_4816301/7398820/tr/krecina.jpg

Ma chłop zdrowie!

StefanMW
30-11-2011, 19:56
Z facebooka Legionisci.com:
http://i41.tinypic.com/359essi.jpg

Eman
30-11-2011, 20:02
Panie Zdzislawie,

Caly Nowy Jork jest z Panem! Razem zwyciezymy!!

hasor
30-11-2011, 20:04
Z facebooka Legionisci.com:
http://i41.tinypic.com/359essi.jpg

niedługo raczej będą pozdrowienia do więzienia :(

Najgorsze jest to że ostateczny cios w plecy zadali mu przyjaciele z PZPN-u, dla których tyle zrobił, z którymi tyle wypił..."Et tu Brute contra me".

***** nie wierzę... nie będzie Zdzisia w PZPN-nie...jak żyć?:ucieka:

Cielo
30-11-2011, 20:35
http://babol.pl/kat,1025465,title,Pozegnanie-Kreciny-i-Legia-PSV-na-zywo,wid,14038522,wiadomosc.html?_ticrsn=5&ticaid=5d79e

:lol:

Danoo
30-11-2011, 21:07
A to wszystko przez tego pana po prawej... to on złożył wniosek o odwołanie Zdzisia:grr:

http://i43.tinypic.com/r87djc.jpg

mort
30-11-2011, 22:29
za fejsbukiem Pana Zdzisława (polecam - redaktor jest przekotem szydery :lol:)

Pierwsze godziny bez sekretarza Kręciny i proszę spojrzeć na wynik Legii w pucharach. Doszły mnie słuchy, że morale piłkarzy drastycznie się obniżyło, kiedy usłyszeli o mojej rezygnacji, ponoć nie chcieli nawet wyjść na rozgrzewkę...:lol: :lol: :lol:

Szejdi
30-11-2011, 22:31
Śmierć konfidentą

Ździsiu Ząbki 100% są z tobą!!!! Trzym się chłopaku!!!!

IX14
30-11-2011, 23:14
No chyba coś na ''odchodne '' postawi. Szacunek za dobrze pełnioną służbę:)

Magik2501
30-11-2011, 23:22
Zdzisław Kręcina - ostatni płomień zgasł!
Ofiara dziennikarskich kłamstw!

Eman
30-11-2011, 23:27
Czy aby to byl Perrier?
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/320179_1712809880230_1837664871_1116380_2325884_n. jpg

Cynamonka
30-11-2011, 23:34
Jak można było wyrzucić człowieka, który wspierał polski biznes gastronomiczny i przemysł alkoholowy - i to na taką skalę :foch: Trzeba będzie przejść do porządku dziennego z tą smutną nowiną.

P.S. Może by jaka petycja ws. powrotu na poprzednio zajmowane stanowisko ? Trzeba próbować każdej możliwości, aby poprawić wizerunek Zdzichowi :lol3:

lans
30-11-2011, 23:34
Wychodź panie szlachcic, bo mi do tego knura spieszno.

Kijek
30-11-2011, 23:40
piłka nożna dla Kręciny !

Eman
30-11-2011, 23:47
Zgodzicie sie ze mna ze ksiazka ze wspomnienia z 23 lat pracy w PZPN bylaby prawdziwym bestsellerem

Panie Zdzislawie do roboty

Kubal
30-11-2011, 23:48
Tyle lat hajsem obracał,że się to obruciło przeciwko niemu...jak to tak.Oj Zdzichu,brać trzeba było te metraże na Narowodym a nie się na Wilanów pchać,no ale kto by pomyślał,widzisz,tam na Wilanowie chcieli zaśpiewać że on wciąż pięknieje,bo same k i złodzieje,a tu Cię pognali i cały misterny plan w pizdu.

mort
30-11-2011, 23:59
Pan Zdzisław ZAWSZE działał dla dobra polskiego sportu!

Póki ja będę tu moderatorem nie dam na tego jakże zasłużonego, uczciwego i rzetelnego człowieka złego słowa powiedzieć!!!

PS. Powyższy wpis jakbyscie mieli wątpliwości wyznacza ramy naszej dyskusji :prawi:

kokolino
01-12-2011, 00:01
Przecież to jasne, że cała afera jest sterowana przez PiS żeby odwrócić uwagę od prawdziwego raka t(ł)oczącego polską piłkę.
Premierze nie odpuszczaj tym bantytą z trybun, co tam jakieś drobne parę groszy w porównaniu z dilerami ztrybun, racami i wrodzonym kibolskim 'patriotyzmem'.
Niby tacy obyci w polityce, a tego nie wiecie...

nevermind
01-12-2011, 00:03
Proponuje zmienic szate graficzną forum na załobną. Tak na 2 dni.

Bugi B.
01-12-2011, 00:09
Proponuje zmienic szate graficzną forum na załobną. Tak na 2 dni.

2 dni ? Obrażasz Zdzisia! Czym on sobie biedak zasłużył na taką jałmużne? Powinien dostać specjalne konto(heh:D) wraz z adminem !:bounce:

matx
01-12-2011, 00:15
Jestem w głębokim szoku.. odkąd do mnie dotarła ta wiadomość nie potrafię znaleźć sobie miejsca, piwo nie smakuje tak samo, woda jest jakby mniej mokra, a powietrze zawiera jakby mniej tlenu.. To wszystko jest wręcz nieprawdopodobne!
Co na to obiektywne media? Gdzie jest Gazeta Wyborcza? Czy TVN24 nadaje specjalny program? Rozumiem, że Pan Zdzisław będzie honorowym gościem, bardzo honorowym, w najbliższym programie u Tomasza Lisa. Mamy XXI wiek, a traktuje się uczciwego człowieka jak zwykłego przestępce, średniowiecze normalnie. Proces Kafki to nic, ja widzę, ze tutaj szykuje się nam powtórka z Salem!
Nie wiem już sam, no po prostu tak się nie godzi..

Dedes
01-12-2011, 00:17
Mi brakuje w temacie ankiety: "Czy Zdzisław Kręcina wg Ciebie został ofiarą nagonki medialnej?":hmm:

A odpowiedzi to 1.Tak 2.Oczywiście, że tak:lol:

casual
01-12-2011, 00:48
Jeden z najprzyzwoitszych ludzi, o jakich miałem okazje słyszeć.

Dziękuje mort, że założyłeś ten temat.

Mam łzy w oczach gdy pisze te słowa.

PS: Panie Zdzisławie. Prosze sie trzymać. Po burzy ZAWSZE przychodzi słońce.

PS 2: Lato Ty degeneracie moralny bez serca

Fort11
01-12-2011, 04:55
Przecież to jasne, że cała afera jest sterowana przez PiS żeby odwrócić uwagę od prawdziwego raka t(ł)oczącego polską piłkę.
Premierze nie odpuszczaj tym bantytą z trybun, co tam jakieś drobne parę groszy w porównaniu z dilerami ztrybun, racami i wrodzonym kibolskim 'patriotyzmem'.
Niby tacy obyci w polityce, a tego nie wiecie...

Nie zapominajmy o zwulgaryzowaniu języka na trybunach

mort
01-12-2011, 05:17
Mi brakuje w temacie ankiety: "Czy Zdzisław Kręcina wg Ciebie został ofiarą nagonki medialnej?":hmm:

A odpowiedzi to 1.Tak 2.Oczywiście, że tak:lol:

jest i ankieta :D

Nicpoń
01-12-2011, 07:40
I szaman wyszedł z jurty...........Spojrzał na obecnych gości z dalekiej Polski.....
- czy już - cicho zapytał Michał
- wielka moc w tym człowieku jest uwięziona.....
Wiatr zatańczył na zwłokach 12 kóz i 14 wołów które złożyli w ofierze.
I szaman zawył , podniósł rękę i zaczął szeptać..........

Nawet najbardziej wytężona twórczość nie może się dokonywać, jeśli brak jest środowiska, w którym będzie się ona spełniać. Jednak nawet to środowisko, aby absolutna twórczość mogła się dokonać, musi być absolutnie podatne i plastyczne. Oprócz tego, środowisko to powinno być pozbawione jakiejkolwiek inicjatywy własnej, powinno w tylko wtórować i podążać za impulsami twórczości, w stanie całkowitego wyrzeczenia się samego siebie. Jednocześnie jednak nie może ono być słabe, gdyż nie zdoła wtedy dokonać tego, co jest zamierzeniem twórczym.

Jeśli Zdzisław to Niebo, Światłość, Doskonały człowiek, to PZPN jest Ziemią, Ciemnością, Szlachetnym człowiekiem, słuchającym wskazań Doskonałego człowieka i spełniającym je. Właśnie PZPN przypadnie tu w udziale działanie w imię spełnienia wskazań Doskonałego człowieka. Dlatego też, gdyby począł on działać nie według tych wskazań, a z własnej inicjatywy, to mógłby jedynie pobłądzić. I tylko postępując zgodnie ze wskazaniami swojego rozkazodawcy, może on go znaleźć. Tak więc, w tej sytuacji szlachetny człowiek najlepiej zrobi, jeśli utraciwszy podobnych do siebie towarzyszy, pozyska stojącego wyżej przyjaciela, który swoimi zaletami uzupełni jego braki.

ON jeszcze wróci, silniejszy niż teraz.........

Bado
01-12-2011, 07:45
Niech te, jakże prorocze słowa towarzyszki pisarki Szymborskiej dodadzą Panu Zdzisławowi otuchy...

"Pytania brzmią ostro,
ale tak właśnie trzeba
bo wybrałeś życie komunisty
i przyszłość czeka
twoich zwycięstw".

RadO
01-12-2011, 07:57
Cóż...

Panie Zdzisławie czasami trzeba upaść na dno żeby się od niego odbić i wrócić w glorii chwały. Ja Pana widzę jako następce Donka. Pier.....ne medialno-komunistyczne sługusy utopiły najuczciwszego z ludzi.

syrokomla
01-12-2011, 08:08
Zdzisław Kręcina - ostatni płomień zgasł!
Ofiara dziennikarskich kłamstw!

Racja, racja. Słyszałem, że Hess powiedział mu kiedyś: "Gdybym miał syna, to chciałbym, żeby był taki jak Ty".

Mini
01-12-2011, 08:19
I z czego on biedny będzie teraz żył ?
Jakaś zbiórka ogólnonarodowa chyba będzie potrzebna, bo może jakieś zaskórniaki z tej głodowej pensji związkowej udało mu się odłożyć, ale na jego podstawowe :pije: potrzeby to z pewnością o wiele za mało.
Dostał chociaż jakąś odprawę ?

RadO
01-12-2011, 08:21
Mini, przemawia przez Ciebie polaczkowatość w najgorszym wydaniu :(

Na każdą złotówkę swej marnej pensji Pan Zdzisław uczciwie zapracował!

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 08:26
Dziękuję za gorące słowa wsparcia! Naprawdę w tych trudnych dla mnie chwilach to dla mnie bardzo wiele znaczy!

PS. teraz śmiało mogę powiedzieć!

http://i31.tinypic.com/2vuzbx2.jpg

Mini
01-12-2011, 08:27
Mini, przemawia przez Ciebie polaczkowatość w najgorszym wydaniu :(

Na każdą złotówkę swej marnej pensji Pan Zdzisław uczciwie zapracował!

a gdzie ja napisałem że nie zapracował i nie zasłużył ? no gdzie ? no gdzie ?
harował bidak jak mógł, płacili mu marne grosze ledwo ponad minimalną pensję, a teraz go jeszcze wywalili za cudze grzechy. A że dużo pije ? - no lepiej jak wspiera polski monopol spirytusowy niż jakby miał waciki kupować

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 08:32
A że dużo pije ? - no lepiej jak wspiera polski monopol spirytusowy niż jakby miał waciki kupować

a wypraszam sobie. Czysty spirytus pije mój serdeczny przyjaciel Kazimierz Janecki.

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28077/kazimierz_janecki_pzpn_fakt4_640.jpeg

http://babol.pl/kat,1025465,title,Ma-72-lata-Dziala-w-PZPN-Lubi-sobie,wid,14036444,wiadomosc.html

arczi
01-12-2011, 08:52
PZPN bez Zdzicha, to jak Trylogia bez Zagłoby :/

Chmielo
01-12-2011, 09:00
PZPN bez Zdzicha, to jak Trylogia bez Zagłoby :/

Jak "M jak Miłość" bez Hanki. :prawi:

gonzo(L)
01-12-2011, 09:18
ankieta mnie rozjebała na łopatki :lol: :lol: :lol:

RadO
01-12-2011, 09:30
a gdzie ja napisałem że nie zapracował i nie zasłużył ? no gdzie ? no gdzie ? harował bidak jak mógł, płacili mu marne grosze ledwo ponad minimalną pensję, a teraz go jeszcze wywalili za cudze grzechy. A że dużo pije ? - no lepiej jak wspiera polski monopol spirytusowy niż jakby miał waciki kupować

a tp przepraszam, źle zrozumiałem. Ale dzisiejszy poranek jest dla mnie ciężki... Jak i dla Zdzisława zapewne.

ŁukaszD
01-12-2011, 09:34
Panie Zdzisławie nie damy o Panu zapomnieć! Będzie Pan dla nas zawsze wzorem uporu, siły i wytrwałości! To Pan jako jedyny był na tym stanowisku od zawsze zmieniały się zarządy zmieniali się prezesi a Pan trwał... za tak tytaniczną pracę spotkał Pana los odtrąconego! to się nie godzi! co jest obrzydliwe to to, że właśnie teraz przed świętami gdzie ma Pan do kupienia mieszkanie młodemu to nie tylko dramat Pana to dramat kolejnych pokoleń młodych Kręcinek łączę się bólu proszę przekazać również młodemu wyrazy współczucia.

Buziek_LG
01-12-2011, 09:39
Naprawdę wy tutaj śmichy chichy, a tam żona dzieci płaczą. Człowiek zaliczył tragedię, a wy jakieś podśmiechujki urządzacie. Wstydźcie się!

księciuniu
01-12-2011, 09:43
Naprawdę wy tutaj śmichy chichy, a tam żona dzieci płaczą. Człowiek zaliczył tragedię, a wy jakieś podśmiechujki urządzacie. Wstydźcie się!

Ale dlaczego płaczą, bo Pan Zdzisław będzie teraz częściej w domu :pije: pracował ??

Jest jeszcze dla nich nadzieja - wczoraj u Kraśki na pytanie, co teraz będzie robił powiedział: "Czas trochę odpocząć ... idą święta ... może z rodziną"

cyryl
01-12-2011, 09:45
Panie Zdzisławie, jeśli pan to czyta, zapewniam iż Podkarpacie STANOWCZO odcina się w tym momencie zarówno od Grzegorza Laty jak i Kazimierza Grenia, który maczał w tym swoje zawistne, przepełnione zazdrością palce! ZDZISŁAW KRĘCINA CIEBIE NIKT NIE ZATRZYMA! Jul newer łok elołn panie Zdzisku!

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 09:48
Panie Zdzisławie, jeśli pan to czyta, zapewniam iż Podkarpacie STANOWCZO odcina się w tym momencie zarówno od Grzegorza Laty jak i Kazimierza Grenia, który maczał w tym swoje zawistne, przepełnione zazdrością palce! ZDZISŁAW KRĘCINA CIEBIE NIKT NIE ZATRZYMA! Jul newer łok elołn panie Zdzisku!

Oczywiście, że czytam.
Szacun za te słowa.

matx
01-12-2011, 09:52
Panie Zdzisławie nie damy o Panu zapomnieć! Będzie Pan dla nas zawsze wzorem uporu, siły i wytrwałości! To Pan jako jedyny był na tym stanowisku od zawsze zmieniały się zarządy zmieniali się prezesi a Pan trwał...

Prawdziwy pozytywista! :prawi:
Takich ludzi właśnie nam w kraju brakuje. Na pierwszy rzut oka widać, ze robił to z powołania, a nie dla pieniędzy, zaszczytów, slawy, czy też taniego poklasku..

Jaco
01-12-2011, 10:05
Oczywiście, że czytam.
Szacun za te słowa.
A komu kibicujesz, beczko spirolu? :ucieszony:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 10:13
A komu kibicujesz, beczko spirolu? :ucieszony:

Cieszę się, że Pan spytał.
Otóż ta kwestia jest bardzo prosta.
Kibicuję Bendżaminom Franklinom
http://www.meritum-news.com/FINANSE/wp-content/uploads/2009/05/1-maja-dolar-resimleri.jpg

To jest właśnie to, co mnie kręci co podnieca.

Zapraszam Państwa do zadawania pytań. Bardzo chętnie na nie odpowiem, nawet jeśli będą niewygodne dla mojej osoby!

matx
01-12-2011, 10:16
Zapraszam Państwa do zadawania pytań. Bardzo chętnie na nie odpowiem, nawet jeśli będą niewygodne dla mojej osoby!

Ile jest prawdy w plotce, że aktualnie jest Pan przymierzany do objęcia strategicznego satnowiska w PLL LOT?

Jaco
01-12-2011, 10:19
Jaki jest Twój stosunek do Odry Wodzisław? :>

Senator
01-12-2011, 10:21
Ach Ci ludzie, to brudne świnie
Co napletli o Zdzichu Kręcinie
Jakieś bzdury o jego nałogach
To po prostu litość i trwoga
Tak to bywa gdy ktoś zazdrości
Kiedy brak mu własnej miłości
Plotki płodzi, mnie nie zaszkodzi żadne obce zło
Na mój sposób widzieć go

Na głowie PZPN'u ma wianek :prawi:

Krzywdę robią Zdzisiowi Kręcinie
Opluć chcą go podli zboczeńcy
Utopić go w morzu zawiści
Paranoicy, podli sadyści
Utaplani w brudnej rozpuście
A na gębach fałszywy uśmiech
Byle zagnać do swego bagna, ale wara wam
Ja go przecież lepiej znam !

Na głowie PZPN'u ma wianek :prawi:

Hej śpiewamy, wskakujemy na stoły i tańczymy hej, hej :hasao:

Hej Olejkowska nalej piwa !!!

Albo nie nalewaj z dzbana będziem pić !!! Hej tańczymy na stołach, hej, hej :hasao:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 10:21
Ile jest prawdy w plotce, że aktualnie jest Pan przymierzany do objęcia strategicznego satnowiska w PLL LOT?

Kolejne bardzo dobre pytanie.
Mając teraz więcej wolnego czasu, jestem w stanie poświęcić go na inne istotne sprawy. Niewątpliwie jedną z nich jest praca w dziale cateringowym firmy LOT. Moje zadanie polegałoby na pracy testera lunch'ów dla business & economy class. Oczywiścia byłaby to praca non-profit wykonywana z prawdziwą pasją.

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 10:24
Jaki jest Twój stosunek do Odry Wodzisław? :>

Powiedziałbym, że ją pier.dolę, jednak tak poważnemu, słownemu, oświeconemu i przystojnemu człowiekowi jakim niewątpliwie jestem nie wypada używać tak kolokwialnych słów. Powiem zatem, że ruchałbym ją.

Buziek_LG
01-12-2011, 10:26
Toć przecież Kręcina Zdzisław najlepsza zgoda Odry Wodzisław... Coś się tu nie zgadza

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 10:30
Toć przecież Kręcina Zdzisław najlepsza zgoda Odry Wodzisław... Coś się tu nie zgadza

Zgoda upadła. Leśne dziadki ze śląskiego PZPNu nie wytrzymały mojego tempa i diety 'wóda-piwsko-faja' i skończyli pod stołem. Z amatorami się nie zadaję.

Tuzin
01-12-2011, 10:45
I tak nic nie pobije Kręciny z jakiejś przebitki podczas mordobicia w PP Legia-Lech, jak siedział z Gierszem i jakimiś paziami z UEFA na honorowej :D

StefanMW
01-12-2011, 11:06
Wtedy jeszcze nie wiedział, że Grzegorz L. go wydyma...
http://legionisci.com/photos11w/11lech3_f154.jpg

wrobel
01-12-2011, 11:10
Panie Zdziśku Pan się nie boi,cały światek kibolski murem za Panem stoi:chuligan:

księciuniu
01-12-2011, 11:14
jesień wasza, wiosna nasza, lato wypierd.alaj !

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 11:18
Jeśli dostanę wyrok, będziecie mi państwo słać również pozdrowienia do więzienia?
Słyszałem, że Pablo mógł na was liczyć.

ŁukaszD
01-12-2011, 11:22
http://i44.tinypic.com/qr0iro.jpg

mieszkanie dla młodego...mieszkanie dla młodego...mieszkanie dla młodego....

Kasztan
01-12-2011, 11:57
http://www.polskatimes.pl/dodatki/rozmaitosci/339746,internauci-wygrali-kevin-sam-w-domu-zagosci-w-swieta-na,id,t.html

Jest spora szansa, że przy odpowiednim nacisku internautów pan Zdzisiek powróci na należne stanowisko, który zakłada grupę na FB? :bauns:

SpideyPL
01-12-2011, 12:08
Zdzisiu mordeczko korzystając z okazji że wpadłeś na forum, pochwal się co to była za impra?

http://img20.imageshack.us/img20/4473/30788431049581897705610.jpg

RadO
01-12-2011, 12:10
Wtedy jeszcze nie wiedział, że Grzegorz L. go wydyma...
http://legionisci.com/photos11w/11lech3_f154.jpg

Widać, że Pan Zdzisław tutaj ewidentnie rwie się do walki.

szewczyk dratewka
01-12-2011, 12:12
Panie Zdzisławie, jak już mam ten zaszczyt o coś Pana spytać na tym forum, czy może Pan potwierdzić plotki, które są rozsiewane po Warszawie, że dostał Pan propozycję udziału w nowej edycji Tańca z Gwiazdami?

Cała kibolska Polska słałaby eski! :hasao:

Zdzisław Kręcina, tej siły nic nie powstrzyma!

rhg
01-12-2011, 12:14
Czy ktos juz proponowal, zeby na nastepnym meczu zrobic zbiorke na mieszkanie dla mlodego? Ode mnie leci dyszka w kazdym razie.

ŁukaszD
01-12-2011, 12:15
http://i40.tinypic.com/15pj48h.jpg

E: Panie Zdzisławie widzę, że tych imprezek przebieranych to więcej było ? :>

Svitlica_Stanko
01-12-2011, 12:16
ja proponuje zakupić mu "bańkę" (na mleko) i wysłac http://1.bp.blogspot.com/_E3jYG9NPGf0/SF6oLO8olUI/AAAAAAAAAEU/P_Yz9sBQIWo/s400/banka.jpg

Jaco
01-12-2011, 12:30
Zdzichu, czy prawdą jest, że używasz takich kielonów?:

http://kielpiniec.pl/wp-content/uploads/2011/05/Zdj%C4%99cie1050.jpg

casual
01-12-2011, 12:33
Zdzisiu widzę, że tym imprezek przebieranych to więcej było ? :>

Dla Ciebie (i dla wszystkich zresztą) Pan Zdzisław.

Zdzisia to sobie pod sklepem z piwem poszukaj.

Troszeczke szacunku. Na który kto jak kto, ale Pan Zdzisław zasługuje.

Pan Artysta
01-12-2011, 12:34
dokładnie kvrwa
Zdzichu pamiętaj do końca i nie wpier.dalaj sałatki rękami po pijaku bo ci to będą wypominać przez kolejne lata :lol:

ivan
01-12-2011, 12:35
Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.http://kucza.republikafutbolu.pl/files/2008/10/080612pyk028.jpg

cobson
01-12-2011, 13:02
Zdzisiu głowa do góry,w końcu nie puścili Ciebie z torbami i oprócz odprawy
dostałeś 150 tys.Koszulek,pogonisz żonę i swojego nygusa to przed Jełro doszyjeta co trzeba,a że masz znajomości zajmiesz się dystrybucją i marketingiem to ze dwa mieszkanka z tego będą.A na Jełro wszyscy razem pokrzyczą gdzie jest Zdzicho! I wrócisz jak Orzeł:pociesza:

hasor
01-12-2011, 13:30
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/lata-melanzy-i-dekady-w-branzy-pl-ffffff

arczi
01-12-2011, 13:53
http://i39.tinypic.com/a2u00p.jpg

Svitlica_Stanko
01-12-2011, 14:04
http://www.facebook.com/pages/Zdzis%C5%82aw-Kr%C4%99cina/172037999521297

Marru
01-12-2011, 14:15
Z orłem się udało to teraz:

GDZIE JEST ZDZISŁAW ?!

Sosen
01-12-2011, 14:58
A 28 listopada Zdzisław miał imieniny. Marzył o innym prezencie niż zjebanie go z wygodnego stołka w PZPN. Przecież młody musi mieć dom :)

Bez Ciebie druhu, kolego, towarzyszu nie będzie już tak samo. Trzymaj się i nie daj się :) Zemsty nadejdzie czas - Jihad Zdzisław !!

maatek
01-12-2011, 15:24
Niektórzy ludzie wbijają mu szpilki. To nie ludzie ,to wilki.

chlac
01-12-2011, 15:28
Zdzisław Kręcina, go kocha cała rodzina. ;)
Ja to nie wiem, jak można tak wybitną postać, przesłużoną dla polskiej piłki tak po prostu wyrzucić... Przecież osoba z tak porządnym nazwiskiem nie może nic kręcić!

Luke
01-12-2011, 15:35
Ja nie rozumiem... jak tak można?! Żeby niewinnego człowieka?! Druga Korea Północna...

Panie Zdzisławie - kibole zawsze z Panem.

Czaruś
01-12-2011, 15:49
Przecież on był za dobry do tej roboty w pzpnie

Slyboots
01-12-2011, 15:54
Na pewno nie była to postać bez skazy ( lubił wypić, no ale kto nie lubi w dzisiejszych czasach), ale patrząc na całokształt jego pracy i poświęcenia dla rodzimej piłki - z pewnością najbardziej zasłużona postać dla polskiego sportu.

Bez niego nie byłoby EURO, nie byłoby nowoczesnych, bezpiecznych stadionów. Obawiam się że całe rodziny z dziećmi po odejściu pana Zdzisia znów będą bały się przychodzić na mecze.

Ot, taki nasz mały polski Jules Rimet. No, może nie taki mały :D

matx
01-12-2011, 15:56
Przecież on był za dobry do tej roboty w pzpnie

Ja też jestem zdania, ze Pan Zdzisław się w tej instytucji najzwyczajniej marnował. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie jego niewątpliwe talenty i umiejętności będą mogły zostać wykorzystane dla dobra, nie boję się pójść tak daleko, całej ludzkości. Świat w dobie nadchodzącego kyzysu potrzebuje właśnie takiego męża stanu. Panie Zdzisławie - do dzieła!
Wszyscy na Pana liczą!

:brawo:

księciuniu
01-12-2011, 16:02
Kto jeszcze nie oddał głosów w temacie na 10 najwybitniejszych Polaków XX i XXI w. ma szansę przyczynić się do tego, aby sprawiedliwości stało się zadość 8)

cisza954
01-12-2011, 16:07
Na pewno nie była to postać bez skazy ( lubił wypić, no ale kto nie lubi w dzisiejszych czasach)

Nie nazywałbym tego przywarą, to był smakosz wina wyraźnie widać na wszystkich zdjęciach, że Pan Zdzisław pije wino w kieliszkach( ot taki fetysz:D), a inne trunki to raczej rzadkość na specjalne okazję.

księciuniu
01-12-2011, 16:11
I jeszcze jedno - teraz jak już Pana Zdzisława zaszczuli i wyrzucili to, jak przysłowiowe grzyby po deszczu, pojawiać się będą kolejne dowody jego wielkości, kreatywności i tytanicznej pracy :prosze:

Polska federacja otrzymała wyróżnienie w ramach konkursu UEFA Marketing Awards za "nowe inicjatywy i kreatywność"

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 listopada podczas warsztatów w Paryżu, gdzie - jak czytamy na stronie UEFA - futbolowe federacje "wymieniają swoje doświadczenia dla ogólnego dobra europejskiej piłki nożnej". Spotkanie takie miało zwrócić uwagę związków na to, jak ważne dla nowoczesnego futbolu są działania marketingowe, które pozwalają identyfikować się kibicom z reprezentacją narodową. Działania naszego związku w tym zakresie musiały zrobić wielkie wrażenie, bo PZPN otrzymał nagrodę specjalną. Za "nowe inicjatywy i kreatywność" - czytamy w wyjaśnieniu.

Jury szczególnie spodobało się nowe logo oraz "rozwój programu lojalnościowego dla kibiców", czyli wprowadzenie tzw. Klubu Kibica Reprezentacji Polski.

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 16:50
Zdzisiu mordeczko korzystając z okazji że wpadłeś na forum, pochwal się co to była za impra?

http://img20.imageshack.us/img20/4473/30788431049581897705610.jpg

Zlot kolorowej niepodległej. Walczyłem wtedy o pozyskanie nowego sponsora dla młodego co by miał wygodniejsze życie.

http://i40.tinypic.com/15pj48h.jpg

E: Panie Zdzisławie widzę, że tych imprezek przebieranych to więcej było ? :>

Dokładnie to na co wygląda. Konwent fanów Star Wars. Niestety kostium Jabba Hutt'a był na mnie za mały.

Zdzichu, czy prawdą jest, że używasz takich kielonów?:

http://kielpiniec.pl/wp-content/uploads/2011/05/Zdj%C4%99cie1050.jpg

Cieszę się, że pytasz. Tak, używam, ale nie jako kielonek tylko jako miskę na ziemnioki. Mój kielonek wygląda tak:

http://4.bp.blogspot.com/_-dEFSPw0zQc/RvPLL-snHQI/AAAAAAAAAgI/DO_Top9BfeI/s400/koryto.jpg

Dla Ciebie (i dla wszystkich zresztą) Pan Zdzisław.

Zdzisia to sobie pod sklepem z piwem poszukaj.

Troszeczke szacunku. Na który kto jak kto, ale Pan Zdzisław zasługuje.

Z tego miejsca dziękuję za okazany mi należyty szacuneczek.

dokładnie kvrwa
Zdzichu pamiętaj do końca i nie wpier.dalaj sałatki rękami po pijaku bo ci to będą wypominać przez kolejne lata :lol:

Wiem wiem, przepraszam, ale ciężko zmienić nawyki wyniesione z domu.

IX14
01-12-2011, 17:21
Zdzisław Kręcina to kawał jest .....dobrego działacza!

Bootleg
01-12-2011, 18:16
pamiętajmy o nim przy codziennym lunchu :prawi: Twoje Zdrowie Zdzisławie!

Zdzisiek
01-12-2011, 18:55
Gdziekolwiek by nie pojechał, lub ktokolwiek, cokolwiek mówił i tak wiedziano, że Z.K. interesuje się dogłębnie sportem.

o czym świadczyła jego fizjonomia, i konta bankowe
:o

mort
01-12-2011, 19:03
wspaniały człowiek!

cóż za szacunek dla fanów - niewielu idoli decyduje się na interaktywny kontakt przez forum! :prawi:

tysiąc
01-12-2011, 19:10
Proponuje zorganizować marsz poparcia dla Pana Zdzisława!

Zdzisiek
01-12-2011, 19:14
http://i44.tinypic.com/10gmxcj.jpg

:prosze:

zoool
01-12-2011, 19:17

http://www.youtube.com/watch?v=nhEiw07Vqoc

mort
01-12-2011, 19:18
Proponuje zorganizować marsz poparcia dla Pana Zdzisława!

Panie Zdzisławie - mamy Pana błogosławieństwo?

wrc
01-12-2011, 19:25
Głupie pytanie. Jeden użytkownik ze Szczecina już na szkolenie pojechał do Warszawy w tej sprawie!
Będziemy się bić za Zdziśka!

Eman
01-12-2011, 19:29
Panie Zdzislawie zgodzilby sie Pan zostac ojcem chrzestnym mojego pierworodnego?

Mario
01-12-2011, 19:33
http://i33.tinypic.com/2z3vwc3.gif

tysiąc
01-12-2011, 19:34
czekając na błogosławieństwo Pana Zdzisława, zacznijmy przygotowywać transparenty i trase przemarszu! :)

mort
01-12-2011, 19:35
runda sie kończy, NS beda mieli wiecej czasu wiec liczę na okolicznosciową oprawę marszu!

Kawa
01-12-2011, 19:37
Panie Zdzislawie zgodzilby sie Pan zostac ojcem chrzestnym mojego pierworodnego?

Co tak skromnie, taka postać zasługuje żeby zostać biologicznym ojcem!

Zdzisiek
01-12-2011, 19:46
Nie Pepsi Arena, a Zdzisław Arena !!!

Eman
01-12-2011, 20:07
Co tak skromnie, taka postać zasługuje żeby zostać biologicznym ojcem!

Jak przygarnie moja stara to czemu nie! Maja moje blogoslawiestwo!

Jebć Media
01-12-2011, 20:09

http://i43.tinypic.com/vz9emr.jpg

:hyhy:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 20:41
Panie Zdzisławie - mamy Pana błogosławieństwo?

Jak nie jak tak normalnie!
http://www.youtube.com/watch?v=pdMfqiRugxQ

Jeśli uda zorganizować mi się dwa bańki euro dla dwóch młodych to oczywiście, że tak.
Więcej osób cmokających mój sygnet zawsze się przyda.

Nie Pepsi Arena, a Zdzisław Arena !!!

Młody?! Co Ty tutaj wyprawiasz?

mort
01-12-2011, 20:54
Panie Zdzisławie - a czy ma Pan moze jakąś dorosłą córkę tudzież chrześnicę stanu wolnego?

ormo
01-12-2011, 20:59
Jeśli ma to na pewno bardzo dobrze o nią dba, tak jak chciał zadbać o młodego. Panie Zdzisławie, jest pan przykładem dobrego i oddanego ojca, a dzisiejsi tatusowie mogą się uczyć od Pana jak dbać o swe pociechy.

Peace
01-12-2011, 21:03
Panie Zdzisławie - a czy ma Pan moze jakąś dorosłą córkę tudzież chrześnicę stanu wolnego?
Rozumiem, że pytanie o urodę i inteligencję jest zbędne?:hyhy:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 21:04

Grubsza ode mnie, więc oczywystym jest fakt iż waćpanna wolna.
Chociaż kupiłem jej ostatnio motocykl, żeby się tak nie ociągała.
Przedstawiam Państwu mą dumę:

Isia Kręcina a'ka mój malutki "Robaczek Wpierdalaczek".
http://www.motobracia.pl/forum/files/gruba_baba_na_motorze_106.jpg

nevermind
01-12-2011, 21:05
Panie Zdzisławie, nie wyparłbyś sie jej. Jak dwie krople wody.

Rozumiem, ze córka objęta programem ochrony jak orki?

Net
01-12-2011, 21:08
Przed wklejaniem zdjęć tego typu bym się mocno zastanowił. Było już tu paru co w avatarach gościli rubensowskie, pawiujące kształty :lol::lol:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 21:11
Przed wklejaniem zdjęć tego typu bym się mocno zastanowił. Było już tu paru co w avatarach gościli rubensowskie, pawiujące kształty :lol::lol:

Tak, znam tą historię.

Moja Isia ma jednak tatusiowy a nie rubensowski kształt więc nie martwię się o nic.

ormo
01-12-2011, 21:16
Panie Zdzisławie, a jak to było z tą podróżą LOT-em gdzie podobno wyprosili Pana za bycie pod wpływem? To prawda? Mi się nie chce wierzyć, że ktoś taki jak Pan mógł dopuścić się czegoś takiego...

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 21:25
Nie chcę wdawać się w zbędne szczegóły, bo kominy nie śpią, a wjazd na chatę o 6 rano i skucie mnie przy płaczących dzieciach oraz żonie i kochance byłoby co najmniej nie na miejscu.
Mogę powiedzieć tylko, że jestem niewinnym człowiekiem, a w firmie LOT pracują sami amatorzy* nie znający realiów świata dzisiejszego.

* nie dotyczy Pana pilota Wrony, mojego serdecznego przyjaciela z Żywca.

Fort11
01-12-2011, 21:27
Gdziekolwiek by nie pojechał, lub ktokolwiek, cokolwiek mówił i tak wiedziano, że Z.K. interesuje się dogłębnie sportem.

o czym świadczyła jego fizjonomia, i konta bankowe
:o

To są tendencyjne i niepotwierdzone pomówienia. Moim skromnym zdaniem dowody zostały sfabrykowane.

mort
01-12-2011, 21:29
Pani Zdzisławie - a jak to było z tym lądowaniem na Okęciu przy pomocy kapitana Wrony? Naprawdę jego wkład jako asystenta był tak znaczny jak wykreowały to media?

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 21:41
Pani Zdzisławie - a jak to było z tym lądowaniem na Okęciu przy pomocy kapitana Wrony? Naprawdę jego wkład jako asystenta był tak znaczny jak wykreowały to media?

Jego wkład to jakieś 5-10%.
Wy kibice wiecie najlepiej jaką wodę z mózgu potrafią zrobić mainstreamowe media.

Pan Artysta
01-12-2011, 21:44
Wy kibice wiecie najlepiej jaką wodę z mózgu potrafią zrobić mainstreamowe media.

i dokładnie wiemy co moze zrobić człowiek po 0,5 nie mówiąc o 0,7 na łba :lol:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 21:45
i dokładnie wiemy co moze zrobić człowiek po 0,5 nie mówiąc o 0,7 na łba :lol:

Chodzi Panu o popołudniowy aperitif jak mniemam ?

mort
01-12-2011, 21:49
:lol: :lol: :lol:

Zdzisiek
01-12-2011, 21:51
To są tendencyjne i niepotwierdzone pomówienia. Moim skromnym zdaniem dowody zostały sfabrykowane.

1.Wielce oświecony pan Kręcina, nie jest tłustym wieprzem, tylko nadzwyczaj super wyglądajacym
dzentelmenem, który dobrze i super wyglada...

2. Jest skromnym kulturalnym ex-sekretarzem generalnym któremu (pewnie)
Boniek i spułka wciskali na siłę sałatki w ryło paluchami, i częstowali trunkami wyskokowymi dla ośmieszenia takiej znakomitości jak pan Zdzisław !!!

StefanMW
01-12-2011, 21:54
Czy można się spodziewać filmu dokumentalnego na Pana temat? Coś w stylu: "Zdzisław Kręcina- prawdziwy Ojciec polskiej piłki i sportu"?

ormo
01-12-2011, 21:54

Czy mamy rozumieć, że to pan miał największy udział w tym co zrobił kpt. Wrona?

mort
01-12-2011, 21:55

To chyba oczywiste!

Zdzisiek
01-12-2011, 21:56

To chyba oczywiste!

bana mu !!!
z zakresu braku znajomości tematu, i orientacji

mort
01-12-2011, 21:57
uznajmy ormo za ofiarę mainstreamu - młody, naiwny... trzeba edukowac :prawi:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 22:00
Czy można się spodziewać filmu dokumentalnego na Pana temat? Coś w stylu: "Zdzisław Kręcina- prawdziwy Ojciec polskiej piłki i sportu"?

Kontaktował się ze mną Andrzej Wajda. Napominał coś, że widziałby mnie w swojej najnowszej produkcji.
Po krótkich negocjacjach zapewnił mnie, że oddzwoni kiedy ustali ze śląską "Hutą Pokój" koszt wyprodukowania dla mnie zacnej zbroi. Nie jest to łatwa sprawa, ponieważ w celu pozyskania materiałów toczy się spór o rozebranie hali supermarketu Tesco. Wiadomo również, że Biedronka włączyła się w wyścig o wygranie tego przetargu.

Proszę nie zadawać retorycznych pytań. Szanujmy się.

ormo
01-12-2011, 22:03
Panie Zdzisławie przepraszam za brak wiary... To wszystko wina profesorków, którzy wpajają, że to wszystko kpt. Wrona.

Mogłem się domyślić, że tak na brzuchu mógł wylądować tylko Pan :uklony:

mort
01-12-2011, 22:03
trzymamy kciuki Panie Zdzisławie

zastanawia mnie tylko jedno - warto sie rozdrabniać? Grac u jakiegos tam Wajdy? Wróble na mieście ćwierkają, że Hoolywood rownież ostrzy sobie zęby... mógłby Pan uchylić rąbka tajemnicy?

maatek
01-12-2011, 22:06
Czy to prawda, że tak naprawdę to Pan przeskoczył mur w 89'?

Zdzisiek
01-12-2011, 22:09
a propos, czy ukazał się już czterdziesty tom z serii "Dzieł Zdzisława Kręciny",
którymi trzeba edukować "zagubionych" ???

bo nie wiem, czy już ustawiać namiot pod Empikiem ?

mort
01-12-2011, 22:09

to i w Berlinie Pan Zdzisław skakał? :brawo::brawo::brawo::brawo:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 22:11
trzymamy kciuki Panie Zdzisławie

zastanawia mnie tylko jedno - warto sie rozdrabniać? Grac u jakiegos tam Wajdy? Wróble na mieście ćwierkają, że Hoolywood rownież ostrzy sobie zęby... mógłby Pan uchylić rąbka tajemnicy?

Faktycznie jest coś na rzeczy. Mój serdeczny przyjaciel Snoop Dogg kontaktował się ze mną w tej sprawie, napominając, że poruszał temat nakręcenia mojej biografii razem z Georgem Lucasem.
Jak wspominałem wcześniej, tak naprawdę nie był to konwent, ale wstępne zdjęcia.
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/4d65fa24f1bacb44877f4a7d4a0a3207.jpg?1311253876
Premiera jest przewidziana na trzeci kwartał 2012. Kibole z forum wjazd free. Reszta 5zł/os.
W niedziele zakaz wjazdu w strojach sportowych, reszta dni pozostaje bez zmian.

Nie tylko mur. To ja obaliłem komunizm pokonując również bramę stoczni gdańskiej.

Zdzisiek
01-12-2011, 22:11

a myślisz, że "Zatoka Świń" to kto ?

StefanMW
01-12-2011, 22:12
Tak wszyscy piszą o wódce pitej przez Pana. Zapytam zatem która z nich najbardziej Panu pasuje Panie Zdzisławie? Czy są to trunki wyższej półki czy jednak nie gardzi Pan takimi trunkami jakie my, kibole, pijemy- czyli np. Żołądkowa Gorzka Czysta de Luxe?

maatek
01-12-2011, 22:12

zburzył miało być, coś mi się pojebao :cicho:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 22:14
Tak wszyscy piszą o wódce pitej przez Pana. Zapytam zatem która z nich najbardziej Panu pasuje Panie Zdzisławie? Czy są to trunki wyższej półki czy jednak nie gardzi Pan takimi trunkami jakie my, kibole, pijemy- czyli np. Żołądkowa Gorzka Czysta de Luxe?

Zależy kto stawia.

StefanMW
01-12-2011, 22:15
Pytam, bo nie wiem co na bankiet na premierze przynieść.

Lord
01-12-2011, 22:16
Panie Zdzisławie, rozumiem, że w łamaniu szyfru Enigmy również brał Pan udział? Naprawdę jestem pod wrażeniem, taki wspaniały człowiek, renesansu chciałoby się rzecz, a taki skromny. Ośmielę się stwierdzić, że wydarzenia ostatnich dni wyjdą Panu na dobre, wszak teraz, jak nie przeszkadzają Panu już "koledzy" z PZPNu, mogą wyjść na światło dzienne niezliczone Pańskie zasługi. Naprawdę, ogromne brawa i podziw dla Pana.

Fort11
01-12-2011, 22:18
1.Wielce oświecony pan Kręcina, nie jest tłustym wieprzem, tylko nadzwyczaj super wyglądajacym
dzentelmenem, który dobrze i super wyglada...

2. Jest skromnym kulturalnym ex-sekretarzem generalnym któremu (pewnie)
Boniek i spułka wciskali na siłę sałatki w ryło paluchami, i częstowali trunkami wyskokowymi dla ośmieszenia takiej znakomitości jak pan Zdzisław !!!

Robienie złośliwych uwag pod adresem fizycznej powierzchowności jest chwytem poniżej pasa - jak by powiedziała posłanka biedroń. To jawna dyskryminacja - dodała by niedoszła poseł legierska.

buklak
01-12-2011, 22:18
Zależy kto stawia.
Najpewniej podatnicy.

Pan Artysta
01-12-2011, 22:19
Chodzi Panu o popołudniowy aperitif jak mniemam ?

gdzie dla nas jest sufit dla pana podłoga :lol: czy jakoś tak

Lord
01-12-2011, 22:25
Pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanie. Panie Zdzisławie, jaki jest Pana stosunek do Górnego Śląska i klubów piłkarskich z tamtego regionu? Wszak nie od dziś znana jest przyśpiewka "Nawet Pan Zdzisław pierniczy Odrę Wodzisław!". Moim zdaniem jest to bezczelny atak wymierzony w Pana przez osoby zawistne, zazdroszczące Panu obycia w świecie, wykształcenia, inteligencji i nietuzinkowego poczucia humoru. W końcu Pan, jako człowiek o wielkim sercu, kochający futbol, zwłaszcza w polskim wydaniu, nie mógłby pozwolić sobie na uczucie nienawiści do jakiegokolwiek klubu piłkarskiego. Czy mam rację?

Edit: Dziękuję, znalazłem już odpowiedź na swoje pytanie i zarazem przepraszam, że przed zadaniem go nie prześledziłem dokładnie tego wątku. Obiecuję poprawę. Pozdrawiam

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 22:27
Pytam, bo nie wiem co na bankiet na premierze przynieść.

Dwie oranżady i skrzynkę wódki. Słyszałem, że hitem na rynku jest ostatnio Starogardzka.

Panie Zdzisławie, rozumiem, że w łamaniu szyfru Enigmy również brał Pan udział? Naprawdę jestem pod wrażeniem, taki wspaniały człowiek, renesansu chciałoby się rzecz, a taki skromny. Ośmielę się stwierdzić, że wydarzenia ostatnich dni wyjdą Panu na dobre, wszak teraz, jak nie przeszkadzają Panu już "koledzy" z PZPNu, mogą wyjść na światło dzienne niezliczone Pańskie zasługi. Naprawdę, ogromne brawa i podziw dla Pana.

Nie było łatwo. Musiałem zjeść wcześniej dwa U-booty zanim załoga trzeciego zdradziła mi szyfr.

gdzie dla nas jest sufit dla pana podłoga :lol: czy jakoś tak

Doskonale znam to powiedzenie. Jako osoba skromna śmiało mogę się z tym zgodzić.

Pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanie. Panie Zdzisławie, jaki jest Pana stosunek do Górnego Śląska i klubów piłkarskich z tamtego regionu? Wszak nie od dziś znana jest przyśpiewka "Nawet Pan Zdzisław pierniczy Odrę Wodzisław!". Moim zdaniem jest to bezczelny atak wymierzony w Pana przez osoby zawistne, zazdroszczące Panu obycia w świecie, wykształcenia, inteligencji i nietuzinkowego poczucia humoru. W końcu Pan, jako człowiek o wielkim sercu, kochający futbol, zwłaszcza w polskim wydaniu, nie mógłby pozwolić sobie na uczucie nienawiści do jakiegokolwiek klubu piłkarskiego. Czy mam rację?

Proszę cofnąć się kilka stron w tym temacie. Ta kwestia została już wyjaśniona.

Zdzisiek
01-12-2011, 22:27
Robienie złośliwych uwag pod adresem fizycznej powierzchowności jest chwytem poniżej pasa - jak by powiedziała posłanka biedroń. To jawna dyskryminacja - dodała by niedoszła poseł legierska.

przepraszam, teraz się tego co napisałem wstydzę

p.s.

http://i43.tinypic.com/vym4uo.jpg

pan to musi być DZEDAJ !!!

Belit
01-12-2011, 22:29
http://stawiam.com/beta/dom/gfx/image/krecina.jpg

Czy ten projekt jest dalej aktualny i będzie Pan maskotką EURO 2012? Czy może jednak po pożałowania godnym zachowaniu PZPNu zrezygnował Pan z udziału w tym projekcie?

ormo
01-12-2011, 22:30
W 2015 podczas wyborów prezydenckich ma Pan mój głos :prawi:

gonzo(L)
01-12-2011, 22:31

:lol: :lol: :lol:

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 22:32
http://stawiam.com/beta/dom/gfx/image/krecina.jpg

Czy ten projekt jest dalej aktualny i będzie Pan maskotką EURO 2012? Czy może jednak po pożałowania godnym zachowaniu PZPNu zrezygnował Pan z udziału w tym projekcie?

Wzór walki z wszelakimi przeciwnościami życiowymi - Marcin Testosteron Najman nie zawiódł swoich fanów. Ja również mimo wszelkich waśni i nieporozumień na wysokim szczeblu nie mogę zawieść swoich.

W 2015 podczas wyborów prezydenckich ma Pan mój głos :prawi:

Dziękuję, aczkolwiek nie wiem czy będzie jeszcze coś wart. W ciągu najbliższego półrocza zamierzam wprowadzić w kraju monarchię i obwołać się samozwańczym władcą. Zapowiadam walkę o inflanty.
Król Zdzisław Kręcina Prawdomówny. To brzmi nieźle.

Luke
01-12-2011, 22:41
Szanowny Panie Zdzisławie, czy nie myślał Pan może o pracy społecznej? Dokładnie mówiąc mam na myśli obecną sytuację gospodarczą i ratowanie świata przed kryzysem. Osoba tak obyta i znająca polskie oraz światowe realia, w stopniu wybitnym, bardzo pomogłaby uratować upadającą gospodarkę. Obecnie jest Pan osobą bez pracy ( w pzpn marnował się Pan!) i uważam, że zasugerowana przeze mnie działalność uratuje świat, a Pańskie nazwisko na zawsze zapisze się na kartach historii.

PS. A czy to prawda, że USA wynajęła Pana do zlokalizowania i zabicia Husseina oraz Bin Ladena?

pleba
01-12-2011, 22:50
http://www.youtube.com/watch?v=wZ_GOwLJH1Y

Rozumiem Panie Zdzisławie, że i w tej kwestii Lato nie miał nic do gadania?

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 22:52
Szanowny Panie Zdzisławie, czy nie myślał Pan może o pracy społecznej?
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4PdLuvhK_ApDkOttOSs8oIsQr0DImR yh6TryimGC6LnMngPVm_WUzpV6y

Dokładnie mówiąc mam na myśli obecną sytuację gospodarczą i ratowanie świata przed kryzysem. Osoba tak obyta i znająca polskie oraz światowe realia, w stopniu wybitnym, bardzo pomogłaby uratować upadającą gospodarkę. Obecnie jest Pan osobą bez pracy ( w pzpn marnował się Pan!) i uważam, że zasugerowana przeze mnie działalność uratuje świat, a Pańskie nazwisko na zawsze zapisze się na kartach historii.

PS. A czy to prawda, że USA wynajęła Pana do zlokalizowania i zabicia Husseina oraz Bin Ladena?

To akurat pomówienia. Ja tylko dostarczyłem USA broń chemiczną w postaci moich gazów.

http://www.youtube.com/watch?v=wZ_GOwLJH1Y

Rozumiem Panie Zdzisławie, że i w tej kwestii Lato nie miał nic do gadania?

Grzegorz zawsze opierdalał się jeśli chodzi o te kwestie. Mój rekord to sekunda. RAZ!
Właśnie piję wyśmienitego drinka. Kamikaze z czystej wódki. 8 lufek na jedno tempo: raz raz raz raz raz raz raz raz.

Fort11
01-12-2011, 22:52
przepraszam, teraz się tego co napisałem wstydzę

p.s.

http://i43.tinypic.com/vym4uo.jpg

czyż nie jest to dowód na to, że Pan Zdzisław robił wszystko żeby jakoś siebie i innych w Piłkarskiej Federacji wyżywić?

Luke
01-12-2011, 23:00
Widzę, że nie jest pan wtajemniczony w moją propozycję. Nie wiem czy Pan wie, ale przysłużyłby się Pan ludzkości oraz przy okazji kupił Hawaje dla młodego.;) Taka praca stwarza olbrzymie możliwości.

A i dla szanownej córki znalazłaby się niezgorsza wyspa.

Zdzisław Kręcina
01-12-2011, 23:09
http://img822.imageshack.us/img822/7392/emotmqd.jpg

casual
01-12-2011, 23:47
Szanowny Panie Zdzisławie. W innym temacie jeden z użytkowników forum zadał nastepujące pytanie innemu użytkownikowi:

A załatwisz nową wątrobę?

Moim zdaniem jednyną osobą, która jest wstanie coś w tej sprawie zrobić, jest Pan.

Liczne kontakty oraz spore doświadczenie w załatwianiu różnych rzeczy czynią z Pana osobę, jak mniemam, bardzo kompetnetną do pomocy w tej sprawie.

Panie Zdzisławie. Głupio mi maluczkiemu prosić o to kogoś takiego jak Pan, ale... gdyby się okazało, ze może Pan załatwić dwie wątroby, to porsze też pamiętać o mojej skromnej osobie.

Jednocześnie serdecznie przepraszam, że zawracam Panu głowę takimi drobiazgami.

Kłaniam się i życzę dobrej nocy oraz kolorowych snów.

bloniaq
01-12-2011, 23:58
Zdzisław Kręcina to wzór jest chłopina

pamiętajcie :prawi: tacy jak On nie piją na butelki. Oni piją na półki.

lans
02-12-2011, 00:07
Haha mimo wszechwładzy pana Zdzisia, to jednak nie sądzę, żeby załatwił nową wątrobę. Wątróbka z cebulką, to jest to, co takie niedźwiedzie lubią najbardziej :lol:

casual
02-12-2011, 00:23
Haha mimo wszechwładzy pana Zdzisia, to jednak nie sądzę, żeby załatwił nową wątrobę. Wątróbka z cebulką, to jest to, co takie niedźwiedzie lubią najbardziej :lol:

Małej wiary człowiekiem jesteś.

Widać masz dość blade pojęcie o potencjale Pana Zdzisława. Wydaje mi się, że jest on jednym z nielicznych (jeśli nie jedynym) człowiekiem w tym kraju, który jest w stanie załatwić wszystko.

Zresztą poczekajmy na jego oficjalne stanowisko w tej sprawie. Teraz śpi po całym dniu tytanicznej pracy dla Polski, ale jutro zapewne ustosunkuje się do rzeczonego zagadnienia.

Zdzisław Kręcina
02-12-2011, 00:32
Uruchomiłem kontakty na Bliskim Wschodzie. Azjatyckie nerki i wątroby jadą do nas w złotym samochodzie!

Mr Kev
02-12-2011, 00:35
Panie Zdzisławie,

Byłem z Panem po tej okropnej nagonce medialnej:

GgfwokStXks&feature=related

jestem i teraz. Obydwa ataki na Pana osobę stały się zaraz po zamieszkach w Bydgoszczy, po tym jak wstawił się Pan za nami ! Wszyscy pamiętamy Pana wolę walki tamtego dnia, jak dzielnie próbował Pan pomóc w walce z siłami mundurowymi. Dzielnie stał Pan w loży, jako ta statua, pomnik, głaz, tytan marmurowy, prawdziwy Mąż Stanu, swym wzrokiem otaczając opieką nas maluczkich. Byłeś wtedy z nami, dziś my jesteśmy z Tobą.

AVE Kręcina!

casual
02-12-2011, 00:37
Tradycyjnie stanął Pan na wysokości zadania, co mnie specjalnie nie zaskoczyło. Dziękujemy.

Dziękujemy równiez za kolejną przepracowaną noc, którą poświęca Pan Ojczyznie. Czy Pan w ogóle czasem kładzie się spać?

Głupio Ci teraz, lans? Dwa razy się zastanów jak coś równie mądrego napiszesz :-/ Dwa razy.

Slyboots
02-12-2011, 00:42
Muszę zweryfikować listę top 10 Polaków. Pan Zdzisław, generał Jaruzelski, Lech Wałęsa. Chyba taka kolejność jest optymalna i obiektywna.

Zdzisław Kręcina
02-12-2011, 00:44
Jestem zawsze otwarty na prośby moich rodaków. Nie dziękujcie.
Pewnego dnia, może nigdy nie nadejdzie, poproszę was o przysługę. Ale póki co, dam wam tę satysfakcję jako prezent.

matx
02-12-2011, 01:27
runda sie kończy, NS beda mieli wiecej czasu wiec liczę na okolicznosciową oprawę marszu!

Przepraszam bardzo, że się wtrącę, ale dostałem właśnie info telefoniczne (wiecie, rozumiecie..), że nie da rady aby ktokolwiek otrzymał zgodę na zorganizowanie czegokolwiek, na tak dużej i jednocześnie znakomitej - rozumie się samo przez się - przestrzeni.. także raczej, chyba, na 200% ni chu chu.. ) :?:

Slyboots
02-12-2011, 01:38
Jestem zawsze otwarty na prośby moich rodaków. Nie dziękujcie.
Pewnego dnia, może nigdy nie nadejdzie, poproszę was o przysługę. Ale póki co, dam wam tę satysfakcję jako prezent.

Przepraszam bardzo, że się wtrącę, ale dostałem właśnie info telefoniczne (wiecie, rozumiecie..), że nie da rady aby ktokolwiek otrzymał zgodę na zorganizowanie czegokolwiek, na tak dużej i jednocześnie znakomitej - rozumie się samo przez się - przestrzeni.. także raczej, chyba, na 200% ni chu chu.. ) :?:

Beznadziejna wymówka. Dla pewnych jednostek robi się wyjątek. Po prostu.

TNTP
02-12-2011, 03:30
weźcie nie róbcie Panu Sekretarzowi, koło dupy. A to ktoś chce się fraternizować i pisze do Pana Sekretarza po imieniu, a to ktoś inny chce mu się wżenić w rodzinę.
W innym temacie, ktoś oszczerczo napisał, że Pan Kręcina śpi, jak go znam, to nie śpi, tylko ciężko pracuje.
Gdyby nie tacy ludzi jak Pan Sekretarz, nie byłoby polskiej piłki, napiszę więcej, nie byłoby Legii (a w każdym razie, takiej jaką kochamy), ba napiszę jeszcze więcej nie byłoby też pewnie i tego forum.

Z dedykacją dla Pana Sekretarza

Nastał nowy czas, czas bezprawia pacyfizmu,
Nikogo nie obchodzi już! Mądrość, fizyczna tężyzna
Gdzie jest teraz tamten człowiek, co za Polskę przelewał gorzałę?
Jego Honor i Duma Są w nas po dziś dzień.

Ref.
Niezwyciężony żyje zawsze w naszych sercach...
Z Miodowej, ponad dziennikarskie bzdury...
Niezwyciężony żyje zawsze w naszych sercach
Nie zapomnimy o nim Nigdy!!

Zmieniały Się Epoki zmieniali się Wrogowie
A on stał ciągle na straży naszych granic,
Nikt tak jak on nie walczył, tak wielu nieprzespanych nocy,
Byśmy dzisiaj mogli żyć w naszej ukochanej ojczyźnie

Ref.
Niezwyciężeni żyją zawsze w naszych sercach...
Nie zapomnimy o nich Nigdy!!

Dzisiejsze Ulice.. Narkomania i Homoseksualizm,
Czy właśnie o to walczył?! Czy po to, przelewał gorzałę?!
Powinien jeszcze wrócić, chociaż na jakiś czas
Waleczny i nie ugięty! Duma naszego Narodu!!

Ref.x2
Niezwyciężony żyje zawsze w naszych sercach...
Nieeeeeeee..................

Hubalczyk
02-12-2011, 06:09
Jesteśmy zawsze tam, gdzie Pan Zdzisław kieliszek ma :]

Panie sekretarzu,
Chciałbym wyrazić swoje ubolewanie nad Pańskim i Pana familii losem. Cały czas jestem w szoku, że tak zasłużonego dla PZPN-u działacza potraktowano w taki sposób. Nie przystoi odbierać posady osobie tak bystrej, elokwentnej, doświadczonej i okraszonej niebywałym kunsztem do załatwiania spraw jak Pan. Mam nadzieję, że Pański start w wyborach prezydenckich nie jest zagrożony i będę miał zaszczyt oddać swój głos na Pana.
Z kibolskimi pozdrowieniami,
Wierny Fanatyk

lans
02-12-2011, 06:46
Tradycyjnie stanął Pan na wysokości zadania, co mnie specjalnie nie zaskoczyło. Dziękujemy.

Dziękujemy równiez za kolejną przepracowaną noc, którą poświęca Pan Ojczyznie. Czy Pan w ogóle czasem kładzie się spać?

Głupio Ci teraz, lans? Dwa razy się zastanów jak coś równie mądrego napiszesz :-/ Dwa razy.

Pan Zdzisław to faktycznie Człowiek z Zasadami. Kajam się pokornie. Dwa razy. :dziekuje:

Svitlica_Stanko
02-12-2011, 08:08
Zdzisiek ma dziś pewnie wielkiego gula, że nie pojechał wczoraj z Latom do Kijowa, dziś by miał pewnie wielkiiego kaca :)

matx
02-12-2011, 08:27
Zdzisiek ma dziś pewnie wielkiego gula, że nie pojechał wczoraj z Latom do Kijowa, dziś by miał pewnie wielkiiego kaca :)

Za takie oszczerstwa to powinien być dożywotni ban i zakaz barowy!. :foch:

a-d-a-m
02-12-2011, 08:37
Mógłby ktoś kumaty ogarnąć jakieś projekty koszulek cegiełek, z których całkowity dochód byłby przeznaczony na dofinansowanie zakupu mieszkania dla młodego?

e: dałoby radę jeszcze przed jutrzejszym kiermaszem?

Parasol44
02-12-2011, 08:42

Pan Zdzisław nigdy nie ma kaca. To są oszczerstwa i pomówienia.

Gdzie jest Moderator, czerwona kartka dla tego prowokatora:wkurzony:

arczi
02-12-2011, 08:45
Stanko, jesteś obserwowany.
Przeproś i leć do monopola po tantiemy dla naszego wodza.

Oli_choto
02-12-2011, 08:48
Pan Zdzisław na face

Ja nie z takich co się obrażają. W końcu zwycięstwa same się nie załatwią. Co prawda zaspałem trochę ale w porę mnie obudzono, wykonałem pare telefonów i makarony na kolanach.

przekocur

gizo
02-12-2011, 08:48
Pan Zdzisław nigdy nie ma kaca. To są oszczerstwa i pomówienia.

Gdzie jest Moderator, czerwona kartka dla tego prowokatora:wkurzony:

Przestańcie, o jakim kacu mówicie?. Pana Zdzisława kac nie ma szans dogonić. Nasz guru to długodystansowiec.:kac:

legart
02-12-2011, 09:09
Przestańcie, o jakim kacu mówicie?. Pana Zdzisława kac nie ma szans dogonić. Nasz guru to długodystansowiec.:kac:

dobrze leczony kac moze potrwać nawet 3 tygodnie....

Podróżnik
02-12-2011, 09:42
Mógłby ktoś kumaty ogarnąć jakieś projekty koszulek cegiełek, z których całkowity dochód byłby przeznaczony na dofinansowanie zakupu mieszkania dla młodego?

e: dałoby radę jeszcze przed jutrzejszym kiermaszem?
Wy tu dla młodego robicie zbiórki na mieszkanie a Zdzichu załatwia już dla Podbeskidzia mistrza :foch:

...Zdzisław Kręcina prezesem beniaminka T-Mobile Ekstraklasy? Taka plotka krąży po Bielsku-Białej. W Podbeskidziu zaprzeczają.

Piszą o tym dziennikarze tamtejszej "Gazety Wyborczej". W czwartek Kręcina oficjalnie przestał być sekretarzem generalnym Polskiego Związku Piłki Nożnej i natychmiast pojawiły się na południu kraju informacje, że wesprze Podbeskidzie. Działacz pochodzi z Żywca, środowisko z regionu wyraża się o nim ciepło. Jest znany jako dobry organizator. Ponoć pomagał klubowi uzyskać licencję na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Tymczasem Podbeskidzie zmieniło ostatnio prezesa. Jerzego Wolasa zastąpił Marek Glogaza, ale jest to opcja tylko maksymalnie na trzy miesiące. Potem trzeba poszukać nowego sternika.

- Pierwsze słyszę. Raczej traktuję tą informację w kategoriach żartu. I dementuję - powiedział "Gazecie" Glogaza.

Tymczasem portal sportslaski.pl dowiedział się, że niedawny członek zarządu Podbeskidzia Władysław Szypuła ma szansę trafić do zarządu PZPN. ....

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,128234,title,Krecina-prezesem-Podbeskidzia,wid,14043019,wiadomosc.html

księciuniu
02-12-2011, 09:48
To jak z sędzią Laguną na prezesa Czarnych Zabrze.

Może się zgodzi ... dla dobra polskiej piłki :)

casual
02-12-2011, 12:31
Panie Zdzisławie. Wiem, że nie jest Pan przezwyczajony do płacenia za cokolwiek, ale... czy mógłby Pan kupić Legię?

Jak Pan może wie, Legia ma aktualnie właściciela, zarząd i ogólnie osoby decyzyjne jakie ma, ergo: jak koń jest każdy widzi.

Gdyby Pan kupił Legię wszystko by było inaczej. Zostałby Pan właścicielem, prezesem oraz trenerem w jednej osobie. I zawojowałby Pan z Legią świat.

Zrobił Pan tak wiele dla Ojczyzny, że zdobycie z Legią Ligi Mistrzów będzie dla Pana przysłowiowym pryszczem.

Świetlana przyszłość Legii zależy od Pana decyzji w tej sprawie.

Tak ja, jak i rzesze i tak już wdzięcznych Panu za wszystko kibiców Legii, oczekujemy na Pańskie stanowisko w tej sprawie.

RadO
02-12-2011, 12:49
Panie Zdzisławie, kolega Casual powiedział głośno to o czym od lat jedynie nieśmiało marzyliśmy... Panie Zdzisławie, Pan się nie boi, cała Żyleta murem za Panem stoi. I stać będzie.

Panie Zdzisławie... dla dobra polskiej piłki...

daro1948
02-12-2011, 12:50
Ździsławie tak wielki, że spodnie nosisz na szelki.
Pod płaszczem codzienności skrywasz wiele niewycenionych wartości.
Lato, Bugdoł, Piechniczek, Olkowicz i Bednarek, do wiatru Cię wystawili.
Oni jeszcze nie wiedzą jak bardzo się sparzyli.
Docenią twoje wartości, bo ***** się znają na kreatywnej księgowości.
Betonem nazywany byłeś, może przez worek cekolu co z przodu nosiłeś.
Dbałeś o pzpn jak o własną rodzinę, dzieliłeś się zyskiem, z Latem czy synem.
Wirus filipiński w Locie złapałeś lecz jak Olek do bagażnika się nie pakowałeś.
Człowiekiem pełnej kultury i przykładnego opanowania,
stosujesz buteleczkę czystej do obiadu, kolacji i śniadania.
Szlacheckie jest twe pochodzenie,
jakiś paź Lato powinien padać przed twym obliczem na ziemię.
Czas trudny przed tobą Ździsławie,
lecz wiem że w chomiczych polikach schowałeś odpowiedniej ilości strawę.
Wyrazy dozgonnej wdzięczności dla Wodza polskiego sportu.
Naród

Parasol44
02-12-2011, 12:53
Panie Zdzisławie, kolega Casual powiedział głośno to o czym od lat jedynie nieśmiało marzyliśmy... Panie Zdzisławie, Pan się nie boi, cała Żyleta murem za Panem stoi. I stać będzie.

Panie Zdzisławie... dla dobra polskiej piłki...

VIP-y i Pikniki też:konfetti:

Chmielo
02-12-2011, 14:16
http://d.polskatimes.pl/k/r/14/f3/2c/48d6a6ad34353_k2.jpg

Ale piłka mu przy nodze nie przeszkadzała

capital
02-12-2011, 14:22
http://d.polskatimes.pl/k/r/14/f3/2c/48d6a6ad34353_k2.jpg

Ale piłka mu przy nodze nie przeszkadzała

"Jako piłkarz występował w latach 1969–1982 w drużynie Koszarawy Żywiec." (wiki) :prawi:

kbls
02-12-2011, 14:36
To musiało się tak skończyć:

Kibice bronią ofiary medialnej nagonki (http://www.weszlo.com/news/8715-Kibice_bronia_ofiary_medialnej_nagonki)

Zdzisiek
02-12-2011, 15:10
http://i40.tinypic.com/2qir685.jpg

Zdzisław Kręcina, szybszy od wiatru lepszy od Maradony !!!

Eman
02-12-2011, 15:13
Z serii "100 twarzy Pana Zdzislawa"

http://cdn4.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/142440/zdzislaw_krecina_640x360_crop_rozmiar-niestandardowy.jpg

http://www.wprzerwie.pl/g/Wprzerwie.3.aspx/620/0/Wprzerwie/aecd3da1-9959-40c0-a333-faaa2aeaadd2_20111118091145_081214chw053.jpg

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634491720002637744.jpg

http://pressfocus.pl/system/zdjecia/prev/2009/07/30/20090228LUK442.JPG

eR_
02-12-2011, 15:18
szubidubikendens!

http://i42.tinypic.com/110a9i1.jpg

Zdzisław Kręcina
02-12-2011, 15:31
Panie Zdzisławie. Wiem, że nie jest Pan przezwyczajony do płacenia za cokolwiek, ale... czy mógłby Pan kupić Legię?

Jak Pan może wie, Legia ma aktualnie właściciela, zarząd i ogólnie osoby decyzyjne jakie ma, ergo: jak koń jest każdy widzi.

Gdyby Pan kupił Legię wszystko by było inaczej. Zostałby Pan właścicielem, prezesem oraz trenerem w jednej osobie. I zawojowałby Pan z Legią świat.

Zrobił Pan tak wiele dla Ojczyzny, że zdobycie z Legią Ligi Mistrzów będzie dla Pana przysłowiowym pryszczem.

Świetlana przyszłość Legii zależy od Pana decyzji w tej sprawie.

Tak ja, jak i rzesze i tak już wdzięcznych Panu za wszystko kibiców Legii, oczekujemy na Pańskie stanowisko w tej sprawie.

Przed godziną incognito dotarłem do Kijowa. Widzę tutaj wiele poważnych osobistości z różnych środowisk. Da się zauważyć nawet niby nie mających związku z temat szejków płacących za wszystko swoimi petro$dolarami. I to właśnie oni przykuwają moją największą uwagę. Wszyscy chcą ze mną rozmawiać przy wiaderkach dobrego alkoholu. Postaram się wybrać najlepszego finansjera. Jeśli transakcja doszłaby do skutku, miałbym do Państwa tylko jedną prośbę.
Zawsze chciałem zaintonować jedną przyśpiewkę stojąc na gnieździe (spokojnie, podnośnik umożliwiający mi znalezienie się na nim, zorganizuję sam). Chodzi mi oczywiście o "Je*** PZPN".

Bardzo dziękuję za wsparcie moderatorów i pozostałych użytkowników.
To naprawdę wiele dla mnie znaczy.

Kibice bronią ofiary medialnej nagonki (http://www.weszlo.com/news/8715-Kibice_bronia_ofiary_medialnej_nagonki)

Chciałbym podziękować Panu redaktorowi Olkiewiczowi za zainteresowanie się sprawą oraz za pomoc w jej nagłaśnianiu!

casual
02-12-2011, 16:26
Panie Zdzisławie. Wiem, że zna Pan juz rywali polskiej kadry w zblizających się wielkimi krokami Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Zna Pan ich z pierwszej ręki (dosłownie), bo sam Pan ich rozlosował dziś rano, bez kamer i błysku fleszy (a "oficjalne" losowanie, które zaczyna się za nieco ponad pół godziny, jest ustawione- ot rozrywka dla nierozumnego motłochu, niech mają).

Dotarły do mnie pewne przecieki z porannego losowania, o których skomentowanie serdecznie Pana proszę. Czy to prawda, że Polska, w wyniku Pańskiego losowania, zagra w grupie z Kongo, Jamajką oraz Wenezuelą?

Zdzisiek
02-12-2011, 16:40
Panie Zdzisławie. Wiem, że zna Pan juz rywali polskiej kadry w zblizających się wielkimi krokami Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Zna Pan ich z pierwszej ręki (dosłownie), bo sam Pan ich rozlosował dziś rano, bez kamer i błysku fleszy (a "oficjalne" losowanie, które zaczyna się za nieco ponad pół godziny, jest ustawione- ot rozrywka dla nierozumnego motłochu, niech mają).

Dotarły do mnie pewne przecieki z porannego losowania, o których skomentowanie serdecznie Pana proszę. Czy to prawda, że Polska, w wyniku Pańskiego losowania, zagra w grupie z Kongo, Jamajką oraz Wenezuelą?

Czasami mam wrażenie, że sz.p. Zdzisław ma więcej "prześmiewców" niż popleczników.

W dzisiejszych mediach pan Prezydent Bronisław Komorowski mimo, że (jak to ujęły media) na piłce się nie zna, ale mile by widział nas w grupie z Anglią hmmmmmm. :fajek:

Senator
02-12-2011, 16:46
Chciałbym podziękować Panu redaktorowi Olkiewiczowi za zainteresowanie się sprawą oraz za pomoc w jej nagłaśnianiu!

Panie Zdzisławie, dymać weszło, Krzycha i jego młodocianych giermków-pismaków. Oni by Pana sprzedali, My nigdy !

A tak na marginesie to mam taką małą prośbe. Jest Pan teraz w Kijowie a ja potrzebuje po dobrej cenie 3 palety brzozowego Nemiroffa. Da Pan rade przywieżć ? :uklony:

Zdzisław Kręcina
02-12-2011, 16:57
Czasami mam wrażenie, że sz.p. Zdzisław ma więcej "prześmiewców" niż popleczników.

Dziękuję, ja naprawdę nie toleruję sarkazmu i wszelkiego rodzaju szydery.
Naszymi rywalami będą kolejno: Niemcy, Chorwaci i Francuzi.

Panie Zdzisławie, dymać weszło, Krzycha i jego młodocianych giermków-pismaków. Oni by Pana sprzedali, My nigdy !

A tak na marginesie to mam taką małą prośbe. Jest Pan teraz w Kijowie a ja potrzebuje po dobrej cenie 3 palety brzozowego Nemiroffa. Da Pan rade przwieżć ? :uklony:

Możliwe, jednak jeśli chodzi o wspólną sprawę liczy się każdy głos wsparcia.
Co do 3 palet, jeśli zmieszczą się w wynajmowanym przeze mnie TIRze to przywiozę.

eR_
02-12-2011, 17:38
SKANDAL! dlaczego Zdzichu nie wyciąga kul?!

dostojny kocur
02-12-2011, 17:38
Nie będzie prostej grupy na Euro, bo Pan Zdzisław nie pojechał i nie załatwił, a tak po słowiańsku ugościłby i ogarnął sprawę.

mort
02-12-2011, 17:47

widać nie tylko nam nie jest obojętne dobro polskiego sportu i pomyślność Ojczyzny, o któe któż tak zadba jak Pan Zdzisław :prawi:

dla nieczytających "weszło":

Pisaliśmy już o tym, że Zdzisław Kręcina, choć nie pozbawiony „drobnego elementu” cwaniactwa, jest zwyczajnie sympatycznym gościem. Nawet delegaci związkowi z całej Europy dopytują się podczas losowania gdzie jest kochany Zdzisiu. Nie doceniliśmy jednak potęgi herosa z Miodowej. Kręcina robi furorę wśród kibiców Legii oraz na swoim własnym profilu facebookowym.

”Zdzisław Kręcina – uczciwy człowiek ofiarą nagonki medialnej!” – właśnie w tym temacie kibice warszawskiej Legii wyrażają poparcie dla skrzywdzonego przez telewizyjno-prasową machinę działacza. Profil facebookowy byłego już sekretarza związku lubi niemal 2000 osób, a fanatycy talentu negocjacyjnego Kręciny planują serię inicjatyw mających na celu pomoc dla pierwszej ofiary afery w PZPN-ie.

Fanatycy z Warszawy są jednak podzieleni w ocenie Zdzisława Kręciny. Dominują dwa stanowiska, co potwierdza internetowa ankieta: 42% sądzi, że działacz to „ofiara oszustów zawistnych o sukces uczciwego człowieka”, niewiele mniej (40%) – „ofiara komunistycznych i medialnych kłamstw”. Małą popularnością cieszy się z kolei teza, iż Kręcinę strącić ze świecznika chcieli politycy, zazdrośni o rosnącą sympatię działacza (około 17% ankietowanych). Wszyscy zgadzają się co do jednego – mamy do czynienia z grubą aferą, która miała na celu zakończenie błyskotliwie rozwijającej się kariery ulubieńca kibiców.

http://i40.tinypic.com/wwan41.jpg (http://tinypic.com/?ref=wwan41)

W temacie wymieniane są zasługi Kręciny dla polskiego przemysłu spożywczego, ale i dla linii lotniczych, które promował nie gorzej niż kapitan Wrona. Tzw. lunche w samolotach LOT-u zachęciły do podróży wielu nowych pasażerów. Kibice dyskutują również o sposobach pomocy dla poszkodowanego w aferze działacza – padła m.in. propozycja złożenia petycji do PZPN-u z prośbą o przywrócenie Kręciny na stanowisko sekretarza. Masowo powstają piosenki podtrzymujące Zdziśka na duchu. Forum zaszczycił również swoją obecnością sam działacz, który chętnie odpowiada na pytania kibiców.

- Mając teraz więcej wolnego czasu, jestem w stanie poświęcić go na inne istotne sprawy. Niewątpliwie jedną z nich jest praca w dziale cateringowym firmy LOT. Moje zadanie polegałoby na pracy testera lunch'ów dla business & economy class. Oczywiście byłaby to praca non-profit wykonywana z prawdziwą pasją – komentuje forumowy „Kręcina” zapytany o współpracę z liniami lotniczymi.

Kibice nie ograniczają się jednak do pisania hymnów pochwalnych i petycji - padły pomysły, by zorganizować marsz poparcia dla Zdzisława oraz sprzedaż koszulek – cegiełek, z których cały dochód przeznaczony byłby na mieszkanie dla młodego. Nieśmiało przebąkuje się również o zmianie nazwy Pepsi Arena na Zdzisław Arena, lecz ten pomysł nie przypadł do gustu samemu „Kręcinie”, który jak zawsze pozostaje skromny. Bardziej konkretne są za to plany filmowego ujęcia życia i twórczości działacza, które sfilmować ma Andrzej Wajda, gdy tylko skończy pracę nad obrazem Lecha Wałęsy. Temat na forum jest od niedawna, więc wciąż pozostaje sporo nierozwiniętych wątków – rola Kręciny w obalaniu komunizmu, czy też łamaniu kodu Enigmy.

Tymczasem Zdzisław jest obecny również na Facebooku. „Kręcina” za pomocą tego medium przypomniał, że porażka Legii z PSV dziwnym przypadkiem zbiegła się z jego dymisją. Potwierdził również, że dzisiejsze zwycięstwo siatkarzy z Włochami miało pewien związek z porannym telefonami działacza. TUTAJ (http://www.facebook.com/pages/Zdzis%C5%82aw-Kr%C4%99cina/172037999521297) profil pana Zdzisława w serwisie Facebook.

RadO
02-12-2011, 17:50
Nie będzie prostej grupy na Euro, bo Pan Zdzisław nie pojechał i nie załatwił, a tak po słowiańsku ugościłby i ogarnął sprawę.

Pan Zdzisław nie z tych co się obrażają i jednak zadziałał.

Zdzisław Kręcina
02-12-2011, 17:56

jeszcze jakieś wątpliwości?

eR_
02-12-2011, 17:57
z FB:

Zdzisław Kręcina

losowanie dla nas zakończone, pół dnia podgrzewałem te piłęczki. PROSZĘ.

dzięki Zdzisiek, sorry, że zwątpiłem

raafaL
02-12-2011, 17:58
Świetnie podgrzane piłeczki Otyły Panie :foto:

mort
02-12-2011, 18:00
dzięki, po prostu wielkie dzięki Panie Zdzisławie :prawi:

Parasol44
02-12-2011, 18:03
Panie Zdzisławie, bardzo dziękuję, jestem pod wrażeniem:hasao:

meraś
02-12-2011, 18:12
Dziękujemy Zdzisławie Kręcina - nie zostawiasz narodu w potrzebie ! Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy ! Jeszcze raz dzięki Kręcina - jeszcze jeden taki numer rodem z medialnej nagonki i ban! mort

Zdzisław Kręcina
02-12-2011, 18:15
Dziękujemy Zdzisławie K. - nie zostawiasz narodu w potrzebie ! Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy ! Jeszcze raz dzięki K.

Pan Prokurator nie postawił mi żadnych zarzutów. Proszę mnie nie oczerniać skracając moje nazwisko do jednej literki.
Szanujmy się, w porządku?

Danoo
02-12-2011, 18:18
W takim razie musi Pan zmienić avatar \')

Według pewnych pogłosek to właśnie na jachcie magnata, Hrihorija Surkisa zapadły decyzje, po których prawo organizacji finałów mistrzostw Europy przyznano Polsce i Ukrainie. W przededniu losowania finałowych grup odbyło się przyjęcie podsumowujące okres przygotowań. Stoły uginały się pod jedzeniem i piciem. Kulisy przyjęcia zdradził na łamach "Przeglądu Sportowego" były prezes PZPN, Michał Listkiewicz..

- Hrihorij Surkis urządził bankiet z wielkim przepychem, na którym byli przedstawiciele wszystkich federacji biorących udział w losowaniu - przyznał "Listek", który od pewnego czasu przymierzany jest do zastąpienia Grzegorza Laty na stołku szefa PZPN.

Czwartkowej imprezy nie można określić jako tradycyjnego, sztywnego posiedzenia. - Była muzyka, tańce, nawet Zbyszek Boniek z Michelem Platinim ruszyli podbijać parkiet. Zresztą Zbyszek jak zwykle wpadł trochę spóźniony, akurat wszedł wtedy, gdy skierowano na niego reflektory - dodał Michał Listkiewicz.

Skoro był alkohol, jedzenie i dobra zabawa to brakowało... Zdzisława Kręciny, który został niedawno odwołany z funkcji sekretarza generalnego PZPN. - Faktycznie, wszyscy pytali, co się stało ze Zdziśkiem Kręciną. Musiałem delikatnie to tłumaczyć. Zdzisiek jest bardzo lubiany przez przedstawicieli innych federacji, wiadomo, jaki ma temperament, żyje w kuluarach. Wszyscy kazali go pozdrowić.

Zdzisław Kręcina
02-12-2011, 18:19
W takim razie musi Pan zmienić avatar \')

Ale to moje takie okulary przeciwsłoneczne.

mort
02-12-2011, 18:20
Pan Prokurator nie postawił mi żadnych zarzutów. Proszę mnie nie oczerniać skracając moje nazwisko do jednej literki.

Panie Zdzisławie - zainterweniowałem!

Danoo
02-12-2011, 18:21
No, że ja nie zauważyłem... głupi ja :kurde:

Panie Zdzisławie prowadź :kowboi:

StefanMW
02-12-2011, 18:36
Teraz chcą ponownie się wkupić w Pańskie łaski Panie Zdzisławie. Tworzą kolejne fanpejdże na popularnym serwisie z pod znaku twarzoksiążki.
https://www.facebook.com/pages/Przywr%C3%B3ci%C4%87-Zdzicha-Kr%C4%99cin%C4%99-za-wynik-losowania-EURO-2012/123071314473399

Zdzisław Kręcina
02-12-2011, 18:37
Panie Zdzisławie - zainterweniowałem!

To się nazywa odpowiedzialność. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Dziękuję Morteratorze.

mort
02-12-2011, 18:41
To się nazywa odpowiedzialność. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Dziękuję Morteratorze.

komplement od Pana rekompensuje mi wszystkie lata działania na trudnym odcinku dbania o poziom forum.

Jak pomyślę na ilu odpowiedzialnych odcinkach Pan musi działać to jestem dumny, że mogłem choćby w małej sprawie wesprzeć tak wielkiego człowieka :prawi:

(L)egionek
02-12-2011, 18:46
Pierdole takie podgrzewanie piłeczek Panie Kręcina. Albo Pan nie te piłeczki podgrzewał, albo ktoś w rękawiczkach losował i nie czuł różnicy. Czemu nie mamy szwabów?

Luke
02-12-2011, 18:48
W ramach wyników losowania ojro proponuję, żeby Pan Zdzisław otrzymał tytuł honorowego administroatora forum. To tylko formalność, bo już samą swoją obecnością na forum wprowadza ład i porządek.

Zdzisiek
02-12-2011, 18:53
Pierdole takie podgrzewanie piłeczek Panie Kręcina. Albo Pan nie te piłeczki podgrzewał, albo ktoś w rękawiczkach losował i nie czuł różnicy. Czemu nie mamy szwabów?

Bo pan Zdzisław ma inne plany !!!

wystarczy ?

casual
02-12-2011, 18:56

:roll: :roll: :roll:

Kolego sympatyczny. Widzę że nie zrozumiałeś. A przy tym nie doszukałeś się drugiego, ukrytego dna w mojej wypowiedzi. Trudno, zebym na pół godziny przed "oficjalnym" losowaniem (oficjalnym tylko z nazwy- prawdziwe losowanie odbyło się w godzinach porannych a losującym był Pan Zdzisław Kręcina) podawał na ogólnopolskim forum nazwy wylosowanych drużyn.

Gdybym je podał, prawdopodobnie, niczego nieświadomy, właśnie otwierałbym drzwi pukającemu w nie funkcjonariuszowi CBŚ lub przy gorszych wiatrach oglądałbym aktualnie świat zza krat.

Z tej przyczyny zastosowałem pewien żartobliwy a przy tym specyficzny szyfr, znany tylko mnie, mojemu informatorowi oraz Panu Zdzisławowi Kręcinie. I tak pod nazwą "Kongo" w rzeczywistości kryli się Czesi, pod nazwą "Jamajka" Grecy a pod nazwą "Wenezuela" Rosjanie. Nazwy były nieprzypadkowe- tak Kongo i jak i Jamajka czy wreszcie Wenezuela zdecydowanie nie słyną z wysokiego poziomu piłki. Tymi nazwami określiłem więc najsłabszych potencjalnych rywali naszej kadry.

Informacje mojego informatora jak widać okazały się być słuszne.

Panie Zdzisławie. Po raz enty stanął pan na wysokości zadania. Dziękujemy.

Eman
02-12-2011, 18:57
Panie Zdzislawie to sobowtor czy rodzina?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/310167_1761763062617_1795296070_1153793_1216485347 _n.jpg

Zdzisław Kręcina
02-12-2011, 19:03
Dobrze, wróciłem już samolotem do domu i wraz z jednym z użytkowników tego forum, który namówił mnie na założenie tego konta udaję się na spotkanie biznesowe przy ulicy Górczewskiej.
Na pozostałe pytania odpowiem zapewne jutro.
Oddaję głos do studia. Halo Warszawa!

meraś
02-12-2011, 19:11

Szacunek jak najbardziej Panie Zdziśku, "okulary" mnie zmyliły - nie jestem na bieżąco z telewizorem.

Jeszcze raz dzięki za losowanie !

Zdzisiek
02-12-2011, 19:12
casual, Dzięki takim posunięciom, jeszcze piłka nożna nie "sflaczała" !!! ........bo wielu już zwątpiło.

A myślisz, że na czyją cześć noszę login Zdzisiek ?

.....no właśnie !!!

ivan
02-12-2011, 19:18
Surkisa nie było stać na pańskie usługi panie Zdzisławie ?\')

Vito de Vito
02-12-2011, 19:19
[QUOTE=Eman;909869]Panie Zdzislawie to sobowtor czy rodzina?

Znowu szyderant i prześmiewca, ale niechcący trafił w sedno sedno!
Panie Zdzisławie, przed Panem olbrzymia ilość obowiązków, Zbawco, że pozwolę sobie na pewną poufałość... Ilu sobowtórów będzie Pan potrzebował?

Z pobieżnych obserwacji, że w tej chwili potrzebują Pana:
1. PZPN (żeby zrobić porządek z przewalaczami)
2. Legia Warszawa (żeby wyprowadzić Klub na światowe wyżyny a także podnieść jakość przyśpiewek i zdynamizować piro)
3. Polmosy i światowy przemysł spirytusowy, jego obrót i marketing (oczywista oczywistość, odstępuję od uzasadniania)
4. SLD - Sekretarz Generalny z doświadczeniem nie spalony u czerwonych!
5. Kinematografia - Konsultant u Wajdy (Wałęsa gra Kręcinę, Kręcina Wałęsę albo jakoś tak, Mistrz Wajda jeszcze się nie zdecydował)
(...)
15290 PLL LOT Prezes, Wiceprezes ds. Sytuacji Trudnych, Pierwszy Pilot etc...

Jeden człowiek tego nie obskoczy, a WSZYSCY czekają. Róbmy casting na sobowtórów!!!!
:prawi:

Jak Pan ocenia, ilu potrzebujemy?

Lord
02-12-2011, 19:25
Panie Zdzisławie, na Pańską cześć nawet malują już samochody! Ani się Pan obejrzy jak otrzyma zaproszenie do Tańca z gwiazdami!
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201111/1322679431_by_Jezuita_500.jpg

Zdzisiek
02-12-2011, 19:47
Jakbyście nie wiedzieli, pan Zdzisław jest psychoterapeutą i doktorem nauk. Zdobył sławę na polu medycyny niekonwencjonalnej, pomaga zagubionym jako hipnotyzer.

Bez najmniejszych ogródek, postanowił pomóc wam wszystkim w waszych życiowych problemach, takich jak zajście w ciąże, problemy z analizą
szans polskich orłów w Euro 2012. Rozwiazuje problrmy ze stawami, alkoholem, stresem, kleptomanią, agresją, dilerką stadionową , daleko posuniętą homofobią itd.

Do tego potrzebna jest tylko chwila uwagi...

1.... 2.... 3.......
patrzymy się głęboko w oczy pana Zdzisia....
wypowiadamy życzenie i......

http://i44.tinypic.com/29atzl2.jpg

gotowe. !!!
dziękuje dobranoc

Senator
02-12-2011, 19:56
Dobrze, wróciłem już samolotem do domu

Już ? A co z moimi paletami wódy, ani słowa o nich ? Nie tak się chyba umawialiśmy. Czyżby tira zatrzymali na granicy :hmm:

Panie Zdzisławie liczyłem na Pana, zaufałem Panu :prawi: i się zawiodłem :roll:

Wiem że po tym co powiem narażam się na bana ale powiem to co mi się ciśnie teraz na usta: Oby młody nigdy nie miał swojego mieszkania :foch:

:ucieka:

hasor
02-12-2011, 20:03
jak tak można...
Bo pan Zdzisław nie jest takim egoistą jak Ty i poza wódką ma także na względzie interes ojczyzny i polskiego sportu. Poza tym jak znam życie to na granicy była jakaś prowokacja celników i Zdzisław nie mógł dowieźć całego towaru.

RadO
02-12-2011, 20:06
Senator - hańba ci!

Przecież chyba nie oczekujesz od Pana Zdzisława, że jeszcze tiry bedzie prowadził?

Wynajął tiry z kierowcami i pewnie jadą... Pan Zdzisław ma wystarczająco dużo zajęc i czasami musi skorzystać z pomocy innych...

Senator
02-12-2011, 20:10
Wybaczcie , poniosło mnie. Emocje :[

Przepraszam.

casual
02-12-2011, 20:11
Wybaczcie , pomiosło mnie. Emocje :[

Przepraszam.

Dwa razy się zastanów zanim napiszesz tu coś równie mądrego. Dwa razy.

Masz sporo szczęście, że mort akurat jest na wódce z Panem Zdzisławem.

Senator
02-12-2011, 20:17
Niedzwiedz jak wróci to się może zdenerwować :jejku:

Panie Zdzisławie, tamtego złego wpisu nie było :nie:

A jak będzie trzeba to młodemu sam to mieszkanie wybuduje, własnymi rękoma i zębami :klaszcze:

Mario
02-12-2011, 20:24
Panie Zdzisiu, ja w interesach
http://bi.gazeta.pl/im/5/5478/z5478895X.jpg

Viola
02-12-2011, 20:42
Pan Zdzisław to człowiek wielki i prawy, zmuszona jestem wyrazić słowa wielkiego szacunku i uznania dla jego osoby. Jest wielki, mądry, dobroduszny i taki przedsiębiorczy. Sto lat i wiele sukcesów na drodze walki o honor bohatera Panie Zdzisławie.

P.S.
Moderatorze mort - broń dalej honoru szanownego Pana Zdzisława na forum, gdyż ten człowiek jest tego wart.

(L)ookasch
02-12-2011, 20:46
Zdzisław to nie imię to styl życia

Bootleg
02-12-2011, 21:02
Myślę że w tym roku wypadałoby zrobić osobną kategorię w Marvinach i przeznaczyć jedną statuetkę dla Pana Zdzisława w kategorii: "Za całokształt twórczości" :prawi: Do statuetki proponowałbym dorzucić od forumowiczów drobny aperitif; w postaci beczki spirytusu gorzelnianego ;)

raafaL
02-12-2011, 21:17
"Zdzisiek": "Sprawa dojrzała na tyle, że jestem na etapie kupna mieszkania Zidane'owi".

:brawo:

kubek
02-12-2011, 21:32
Wczoraj zostałem szczęśliwym tatusiem, to chyba jasne jak będzie miała na imię moja córeczka...\')

Szawar
02-12-2011, 21:50
Wczoraj zostałem szczęśliwym tatusiem, to chyba jasne jak będzie miała na imię moja córeczka...\')

Zdzisława ? :zapomnialem:

księciuniu
02-12-2011, 21:54
Może lepiej: Kręcinka :)