PDA

Zobacz pełną wersję : Longhorn juz w sprzedazy

c_zary
02-12-2003, 12:05
Na rok przed oficjalną prezentacją przez koncern Microsoft najnowszego komputerowego systemu operacyjnego, opatrzonego nazwą Longhorn, azjatyccy piraci rzucili na rynek kopie programu.

W malezyjskim stanie Johore Baru kopia Longhorna, zapowiadanego przez szefa Microsoftu Billa Gatesa jako przełomowy program nowej generacji, kosztuje około dwu dolarów - podaje korespondent brytyjskiej sieci BBC.

Longhorn ma zastąpić Windows XP i oficjalnie wejdzie na rynek nie wcześniej niż w 2005 roku. Nie wiadomo, w jaki sposób malezyjscy piraci dotarli do programu; sądzi się, że skopiowany został w czasie wstępnej prezentacji na konferencji Microsoftu dla programistów w październiku w Los Angeles.

Producent ostrzegł, iż wersja ta - pozostająca nadal we wstępnej fazie badań - może okazać się niestabilna i zainstalowanie pirackiego programu może uszkodzić twardy dysk komputera, powodując też bezpowrotną utratę bazy danych.

Bill: :lalala:

legart
02-12-2003, 12:13
tak jet 2 dolary to powinno kosztować '8

Q_(L)
02-12-2003, 12:15

Skoro za tyle opłaca się sprzedawać, to jaki jest koszt "producji" :co:

MaxyM_
02-12-2003, 12:16

Ryż dla chińczyka.

legart
02-12-2003, 12:17

koszt produkcji malezyjskich piratów pewnie z dolar 8)

Q_(L)
02-12-2003, 12:18

Ryż dla chińczyka.

:rotfl: Porcja jednodniowa?

MaxyM_
02-12-2003, 12:23
Porcja jednodniowa, jedna miska na jeden barak.

Wczoraj oglądałem program w którym powiedzieli, że Billowi opłaca się schylic po 250$, bo tyle zarabia w sekunde nic nie robiąc.

Beny
02-12-2003, 12:24
Wczoraj oglądałem program w którym powiedzieli, że Billowi opłaca się schylic po 250$, bo tyle zarabia w sekunde nic nie robiąc.

Weź mnie kurczę nie denerwuj, ja nie pamiętam, kiedy pozdwyżkę miałem! 8- :zly:

Adams_
02-12-2003, 16:44
Tez mi nowosc... Longhorna mozna sciagac z netu od wersji prealfa... W tamtej wersji Internet Explorer odpalal sie 15 minut :rotfl:
Longhorn bedzie do uzytku od wersji RC2 a do takowej jeszcze rok czasu pozostal. Poza tym do Longhorna bedzie potrzebna karta graf. z obsluga Dx9.0 min. 512MB Ramu i z 2000MHz CPU.
Mam nadzieje, ze produkt bedzie lepszy niz fucking XP, ktorego nie trawie. Mam taka robote, ze z XP spotykam sie nader czesto.
Jednemu klientowi sprzataczka wyrzucila niechcacy naklejke z serialem. Co na to callcenter Microsoftu? Wytapetuj se pan lazienke faktura, pudelkiem i plytka CD. Nie ma naklejki? Nie ma Windowsa...
Cale szczescie, ze odchodza od durnego pomyslu aktywacji systemu przez internet. Mam na mysli roznice miedzy Office XP i Office 2003. Oby Windows code name Longhorn nie mial tego gownianego zabezpieczenia :)

Mazi
02-12-2003, 18:37
A propo Gates'a .... wiadomo ,ze to najbogatszy obywatel świata ... jak tylko budzi go poranny budzik , jest bogatszy o 20 mln $ ,niz przed pojsciem spać ... .

Jak dla mnie ( dla nas ) rzecz chyba nie do wyobrażenia sobie ...

Adams_
02-12-2003, 19:05
Moglbym byc tez pomyslodawca systemu Amway. Kurna rewela. 0.02% pracownikow zgrania 95% zarobku firmy... firma "zatrudnia" pare dziesiat milionow ludzi na calym Swiecie. Dorwalem "nielegalny" film o Amway... SEKTA!!!

Sharn
02-12-2003, 20:58
No sekta. Kiedyś opracowałem systemy menadżerskie w różnych profilach - Amway = sekta, albo (ostrzej) poprostu piramida finansowa. 8)