PDA

Zobacz pełną wersję : MKS Korona Kielce - Legia Warszawa [26.11.2011 g. 18.00]

Strony : [1] 2

nevermind
24-11-2011, 09:28
http://desmond.imageshack.us/Himg510/scaled.php?server=510&filename=koronakielce.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium

MKS
Korona Kielce

Data założenia: 10 lipca 1973
Data założenia spółki: 1 lipca 2003
Barwy: żółto-czerwone
Adres: Ściegiennego 8, 25-033 Kielce
telefon: (41) 340-34-03, faks: 340-34-15
WWW: http://www.korona-kielce.pl/ (oficj.)
http://www.mks-korona-kielce.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski Arena Kielc (otwarty 1 kwietnia 2006)
pojemność - 15.550 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 1411 lx / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Tomasz Chojnowski (od 24 czerwca 2010)
Trener: Leszek Ojrzyński (od 13 czerwca 2011)

Sukcesy Korony Kielce:

finalista Pucharu Polski - 2006/07
5. miejsce w I lidze - 2005/06
1/4 finału Pucharu Ekstraklasy - 2006/07
wicemistrzostwo Młodej Ekstraklasy - 2007/08
MP juniorów U-19 - 2008
w-ce MP juniorów U-19 – 1997

Historia potyczek Korony i Legii.

O ile podczas pisania zapowiedzi do meczów z Jagiellonią czy Zagłębiem Lubin, twierdziłem, ze mecze miedzy Legią z w/w ekipami mają niezbyt okazałą historie spotkan to coż mam napisać o spotkaniach z kielczanami. Ogółem w oficjalnych rozgrywkach mierzylismy się z Koroną piętnaście razy. Po raz pierwszy w 1983 roku w Pucharze Polski. 21 wrzesnia podopieczny Jerzego Kopy pojechali do Kielc i wygrali 3:4(2xBuncol, Putek i Tomczyk). Na pierwszy mecz w ramach rozgrywek Ekstraklasy kibice Legii i Korony musieli czekac aż 22 lata. 29 pazdziernika 2005 roku przy ul. Łazienkowskiej Korona przegrala swój debiutancki mecz na najbardziej znanym stadionie w Polsce. W ciagu tych piętnastu meczów Legioniści okazywali się lepsi od „Scyzoryków” dziesięć razy. Dwa razy padał remis, a trzy mecze kończyły się wygraną druzyny z Województwa Świętokrzyskiego. Kielczanie byli pieciokrotnie gospodarzami ligowych meczów z Legią. Bilans nie jest zły dla Legii. Zaliczyliśmy dwa zwyciestwa, dwie porazki i jeden remis, jednoczesnie strzelając osiem bramek.

Najlepszym strzelcem jest „Nędza” który pokonał bramkarza Korony czterokrotnie, a najlepszym dorobkiem bramkowym z obecnej kadry może poszczycic się „Radko” który ukuł trzy razy.

Wyniki pięciu ligowych meczów w Kielcach:

2010-10-22 Korona Kielce - Legia Warszawa 1 : 4 (Kucharczyk 7’, Vrdoljak 35’(k), Iwański 65’, Radovic 88’)
2010-04-26 Korona Kielce - Legia Warszawa 0 : 1 (Wawrzyniak 61’)
2007-09-21 Korona Kielce - Legia Warszawa 1 : 0
2006-09-23 Korona Kielce - Legia Warszawa 3 : 1 (Janczyk 53’)
2006-04-29 Korona Kielce - Legia Warszawa 2 : 2 (Choto 49’ Włodarczyk 90’)

Sezon 2011/2012.

Przed sezonem wróżono Koronie szybki i bolesny zjazd do I ligi. A objecie sterów w klubie przez człowieka, który przed praca w Kielcach prowadził II-ligowe Zagłębie Sosnowiec a w swojej karierze jako najwyższy szczebel mogł sobie wpisać „Zaplecze Ekstraklasy” miało po prostu dopełnić tego co było nieuniknione. Jednak w przeciwieństwie do naszego poprzedniego rywala, Korona zaczeła sezon całkiem niezle. Na początek pokonałe Cracovie(która w tamtym momencie miała walczyc o gorna czesc tabeli) 1:2. Przyszły pozniej trzy remisy z Ruchem i Wisłą u siebie i remis z Jagiellonią w Białymstoku. Wydawło się, ze porazka w kolejnych spotkaniach jest nieunikniona, ale natchnieni kielczanie, nie dosyc, ze nie przegrywali to jeszcze w kolejnych trzech meczach zgarneli komplet. 3:2 w Bielsku Białej, i w Kielcach ze Slaskiem 2:1 i Lechia 1:0. Podopieczni Ojrzyńskiego pierwsza porażkę zanotowali na boisku Mistrza Polski z sezonu 2009/2010. Po golu Wojtkowiaka poznański „Kolejorz” wygrał 1:0. Od tamtego meczu Korona zdobyła 2 punkty. Za remisy z Bełchatowem(2:2) i niedzielny podział punktów na Widzewie, pod drodze przegrywając w Lubinie i u siebie z Łódzkim Klubem Sportowym.

Druzyna prowadzona przez byłego trenera m.in. Odry Wodzisław, po 14 spotkaniach zajmuje siódme miejsce z 21 punktami na koncie. Strzelili 16 bramek, puścili piętnaście. Najlepszym strzelcem kieleckiej jedenastki jest Michał Zieliński(4 gole), choc i swoje trzy grosze a raczej trzy gole, dołożył również dobrze nam znany „Aco” ;)

Przed meczem z Legia pauzowac będzie Hernani i Kiercz, którzy w koncówce meczu z Widzewem dali się wykartkować. U nas na 100% niezdolny do gry „Komorra” a i wystep „Radko” pod duzym znakiem zapytania.

Sgt.
24-11-2011, 10:07
Strach wystawiać młodych przeciwko tym bandytom. Wolski czy Kosa powinni ten mecz przesiedzieć - pierwszy za chudy, drugi za mały, łyse pały z Kielc poprzestawiałyby im kości w pierwszych 15 minutach. Rybus, Gol, Rado, Ljubo, na zmianę Kucharczyk, Żyro i, e, nie wiem, Manu? Manu nie szkoda. :D

Skoro sobie Korona wykartkowała środkowych obrońców, to fajnie byłoby im sypnąć parę bramek. 3:0 to ładna passa do podtrzymania.

Na weszło zabawny wywiad z Kiełbem jest - pytają m.in. o to ilu piłkarzy w szatni Korony kibicuje Legii. Sporo by się zebrało ;)

skrzat
24-11-2011, 10:08
Bardzo fajna prezentacja.

Patrząc na statystyki to na dwoje babka wróżyła. Ale patrząc na to co ostatio gra Legia i jak gra Korona to nie mam wątpliwości co do wyniku.

Stawiam na 2:0 dla Legii.

skrzat
24-11-2011, 10:16
Manu nie szkoda. :D

Ale mamy 3 puntky zdobyć!

Łukasz1994
24-11-2011, 10:16
Prezentacja jak od kilkunastu meczy , bardzo fajna :ok:

Co do naszych piłkarzy, to po tym co pokazują od kilku meczy, po tym jak boni kuciak to jestem pewien napisać że nie przegramy (Korona 0:2 Legia).

Bochen9
24-11-2011, 10:18
Czy jest wyjazd do Kielc?

voytek
24-11-2011, 10:18
Jeśli nie powtórzy się podejście z Białegostoku, to pykniemy ich na miękko.

detoxizer
24-11-2011, 10:30
Ja jednak proponowałbym powściągliwość, bo nigdy nie wiadomo, kiedy im coś się odmieni i postanowią przepierdolić mecz. Spokojnie, to tylko polska liga.

Ghost_WD
24-11-2011, 10:47
nie ma co kalkulowac i patrzec na statystyki , jedziemy po 3 pkt i trzeba to mówić głosno ;-)

nict
24-11-2011, 10:52
"Zróbmy Warszawiakom Kieleckie Piekło"
"Wszyscy na młyn" - Pokażmy jak się kibicuje

W takich plakatach obklejone całe miasto :D Widać, że ciśnienie na Legię straszne i zapowiada się, może nie komplet, ale 12tys powinno być...

Co do meczu, może być różnie Korona spina się na Legię i zawsze chce urwać punkty. Biorąc pod uwagę umiejętności tych drwali to delikatnie się obawiam, bo mogą szczelać piszczele. Jeśli zagramy z takim luzem jak wczoraj z Zagłębiem o wynik jestem spokojny. 0:1 przewiduję. Oby Kuciak podtrzymał serię!

marian9871
24-11-2011, 10:53
Jedziemy po 3 pkt i po Lidera

m82
24-11-2011, 11:04
Powiem tak, jak Śląsk przegra z Wisłą to chłopaki się wystraszą i stracą punkty w Kielcach, jeśli Śląsk wygra to i my wygramy :)

daimler
24-11-2011, 11:17
Śląsk nie przegra z Wisłą, nie ma co na to liczyć.

vozny86
24-11-2011, 11:25
http://www.youtube.com/watch?v=RKBKkxFQ1x8&feature=player_embedded#! :l:

skrzat
24-11-2011, 11:45
Jedziemy po 3 pkt i po Lidera

Po 3 punkty i owszem, ale nie wiem jak to będzie z liderem... Śląsk teraz gra z Wisłą, a Wisła ostatnio gra strasznie dziadowsko. No niestety, ale nie liczę na wygraną Wisły - w najlepszym przypadku będzie remis.

nevermind
24-11-2011, 11:50

Nie widze Wisły przegrywajacej 4 mecz z rzedu w lidze.
Slaskowi powinie sie noga w najmniej oczekiwanym momencie
Wisła wygra w meczu gdzie nikt na nią nie bedzie stawiał.

De facto jutrzejszy mecz jest idealny do tego, zeby postawić czyściutką "2" ;)

Najbardziej ucieszyłoby mnie mimo wszystko zwyciestwo Wisły. Bo juz nie moge patrzec na tych nadętych bufonów z Wrocławia. Kuzwa pierwszy raz od 30 lat chyba sa liderem po tylu kolejkach i palma odbija totalnie. A nie pamietaja jak 5 czy 6 lat temu jeszcze mierzyli sie ze Swowornica Czarnowasy lub przegrywali z Polonią Słubice.

m82
24-11-2011, 11:53
Ja już postawiłem, nieźle płacą ;) Ale nie rozmywajmy to temat o meczu Korona - Legia :)

Andrés
24-11-2011, 12:02

Dlaczego? Piłkarsko są bardzo solidni, to fakt. Ale do tej pory praktycznie nie mieli udanych meczów, w których trzeba udźwignąć presję.
Z Rapidem zawalili, z Lechią na inauguracje nowego stadionu wygrali ledwo, ledwo.
Teraz znów pełny stadion, a to jak sami wiemy, na początku raczej ciąży niż pomaga, do tego czują nasz oddech na plecach. No i jednak Wisła do ogórków jeszcze :) się nie zalicza.
Także w piątek będzie dobrze - tak czuję i na to liczę.
Choć remis też biorę w ciemno i nawet nie wiem, czy nie byłby lepszy...

padre
24-11-2011, 12:13
Choć remis też biorę w ciemno i nawet nie wiem, czy nie byłby lepszy...

Ja uważam, że zdecydowanie lepszy remis dla nas (w kontekście liderowania w tabeli, co mi osobiście jest obojętne - byle by być liderem po 30 kolejce) , pod warunkiem oczywiście, że wygramy w Kielcach. Wtedy i tak bylibyśmy liderem - od tego sezonu przy nierozegraniu dwóch bezpośrednich meczów między drużynami przy ustalaniu tabeli bierze się najpierw pod uwagę różnicę bramek - tą byśmy mieli lepszą. Przy tym Wisła kolejne -2 pkt, co w ich sytuacji byłoby już dużym gwoździem do trumny. Ale to tylko niewiele warte dywagacje. Boisko wszystko zweryfikuje.

Chmielo
24-11-2011, 12:29
To jest temat Korona - Legia. Przenieście się do Ekstraklasa, jak chcecie gadać o Śląsku i Wiśle.

A co do meczu w Kielcach to liczę na pewne trzy punkty. Korona gra agresywnie i coś czuję, że nie dotrwają w jedenastu na boisku przy dobrej grze Legii. Żeby się tylko nie powtórzył taki wyjazd jak do Białegostoku albo Chorzowa, gdzie nasi grali chodzonego.

Huxley
24-11-2011, 12:38
Coś tam Rado przebąkuje, że może nie zagra z Koroną, bo coś ma z mięśniem. Dzisiaj ma mieć badania i będzie wiadomo co i jak, gdyby nie zagrał to nietęgo się robi...Korona będzie gryzła trawę i jeździła na tyłkach...wszystko zależy od tego jak nasi podejdą do meczu, jeżeli z mocą do będzie do przodu, a jeżeli tak, że rozpykamy ich grą piętkami to będzie w plecy.

Szejdi
24-11-2011, 12:52
RKBKkxFQ1x8 :)

e(L)egion
24-11-2011, 13:10
To jest temat Korona - Legia. Przenieście się do Ekstraklasa, jak chcecie gadać o Śląsku i Wiśle.

A co do meczu w Kielcach to liczę na pewne trzy punkty. Korona gra agresywnie i coś czuję, że nie dotrwają w jedenastu na boisku przy dobrej grze Legii. Żeby się tylko nie powtórzył taki wyjazd jak do Białegostoku albo Chorzowa, gdzie nasi grali chodzonego.
No oby ten Białystok się nie powtórzył, bo jedyne czego nam teraz brakuje to jakiś frajerskich wyjazdowych remisów. Trzeba tego Śląska gonić, a nie tylko dochodzić. Boje się trochę o Rado bo sie tam wczoraj masował pod tyłkiem ale może wyjdzie. Jeśli nie to mamy problem, bo chyba nie bedzie Żyry i wtedy zostajemy tylko z Kucharczykiem, który mimo wszystko nie błyszczy i z Manu, a to jeszcze gorzej.

Ytong
24-11-2011, 13:18
Jak przedstawił mistrz w zapowiedziach meczowych Nevermind, mecze z Koroną są wyrównane. Jak będzie się im chciało grać, np tak jak wczoraj, to z łatwością pokonamy Koronę. Mam wielką nadzieję, na potknięcie się Śląska, taki zimny prysznic dla nich.

Chmielo
24-11-2011, 13:23
No oby ten Białystok się nie powtórzył, bo jedyne czego nam teraz brakuje to jakiś frajerskich wyjazdowych remisów. Trzeba tego Śląska gonić, a nie tylko dochodzić. Boje się trochę o Rado bo sie tam wczoraj masował pod tyłkiem ale może wyjdzie. Jeśli nie to mamy problem, bo chyba nie bedzie Żyry i wtedy zostajemy tylko z Kucharczykiem, który mimo wszystko nie błyszczy i z Manu, a to jeszcze gorzej.

Zastanawiam się jakby wyglądał Kosecki od pierwszej minuty z Koroną. W dwóch meczach, w których wszedł z ławki, prezentował się dość korzystnie. Chyba, że ci drwale by go poprzestawiali.. Lisowski nie przebiera w obronie.

Rado by się przydał do poklepania. Ewentualnie Wolski może grać ofensywnego pomocnika, Ryba z lewej.. i wtedy zostaje ta prawa strona. Kucharczyk po kontuzji gra kiepsko i dla mnie od początku to jest bardziej napastnik niż pomocnik. O Manu nawet nie chcę myśleć, zostaje Kosecki.

Lillo
24-11-2011, 13:47
Jeżeli Rado będzie nadal kontuzjowany to jego miejsce zajmie Kucharczyk albo Gol.

gniewko
24-11-2011, 13:57
Po Koseckim troche brakuje ogrania ale fajnie ze go Skorza wpuszcza na koncowki.
Za Rado (odpukac gdyby nie mogl zagrac) wolalbym Kucharczyka lub Zyro. Gdyby gral Gol to znowu 3 defensywnych i do tego Wolski co by tlok w srodku powodowalo.

m82
24-11-2011, 14:00
Za Rado (odpukac gdyby nie mogl zagrac) wolalbym Kucharczyka lub Zyro. Gdyby gral Gol to znowu 3 defensywnych i do tego Wolski co by tlok w srodku powodowalo.

Nie tłok, a przewagę liczebną w środku boiska :lol:

Mario
24-11-2011, 14:45
Przed nami kolejne spotkanie w Ekstraklasie i kolejne ważne trzy punkty do zdobycia, Korona będzie osłabiona, u nas bardzo prawdopodobne, że nie zagra Radovic ale myślę, że Kosecki może spokojnie dostać szansę w tym meczu. Komplet punktów trzeba przywieźć do Warszawy jednocześnie ściskając kciuki za Wisłę (jak to dziwnie brzmi).

a-d-a-m
24-11-2011, 14:50
Jeżeli nie będzie można wystawić Rado to jestetm za tym, żeby przed dwójką defensywnych zagrał Wolski, a na skrzydle Kucharczyk... ale jak zanam życie to przewciwko kieleckim rugbystom przed przewodnictwem Vuko, Maciek wystawi trzech defensywnych Byrysiuka, Vrdoljaka i Gola

pleba
24-11-2011, 16:12
A ja się boję o wynik mając w pamięci mecz w Białymstoku. Wczoraj gra wyglądała zajebiście, jeśli zagramy na tym poziomie, to 3 pkt będą nasze. Korona na pewno zbytnio się nie otworzy, dlatego szybka bramka bardzo by nam pomogła i wtedy byłoby z górki.

Co do Rado, jeśli nie zagra, myślę, że warto dać szansę Koseckiemu. Reszta bez zmian. Nie ma co patrzeć na Śląsk, trzeba konsekwentnie wygrywać, a będzie dobrze.

KRA
24-11-2011, 16:21
Legia wygrała tam w zeszłym chujo*** sezonie więc czemu nie miałaby tego zrobić w tym? ;)

Tylko 3 pkt, zresztą nie ma innej opcji. Skorża sam powiedział, że w ostatnich 5 meczach interesuje nas tylko 15 pkt i ja się z nim zgadzam. ;)

e(L) Pichichi
24-11-2011, 18:15
Musimy w nich wjechać jak pitbull w kurnik.O ile jeszcze niedawno miałbym co do tego wątpliwości,o tyle teraz widać że chłopaki jeżdżą na tyłkach i nie odpuszczają.O wynik jestem spokojny,bo umiejętnościami jesteśmy o klasę lepsi od Korony.Liczę na kolejny mecz bez puszczonego gola Kuciaka i wynik w granicach 0-2,3. :)

shifu
24-11-2011, 20:54
Najważniejsze są oczywiście 3pkt.wyniesione z meczu i oczywiście przytrzymanie dobrej formy Duszana :prawi:

ivan
24-11-2011, 21:08
Szkoda że nie ma już w Kielcach Mielcarza , tak fajnie kopał słupki po puszczonych bramkach i do tego ta twarz debila . Co do meczu i formy obu drużyn to faworyt jest tylko jeden . W drodze po mistrzostwo takie mecze trzeba bezwzględnie wygrywać zwłaszcza że środek obrony Korony nie będzie należał do monolitów i podopieczni Skorży powinni ich kilka razy ładnie rozklepać . Jedyne zagrożenie jakie mi się nasuwa to ewentualny idiota z gwizdkiem .

vozny86
24-11-2011, 21:53
Legia wygrała tam w zeszłym chujo*** sezonie więc czemu nie miałaby tego zrobić w tym? ;)

Nie wiem może dla przekory?
;)

jajcarz
25-11-2011, 00:29
Szkoda że nie ma już w Kielcach Mielcarza , tak fajnie kopał słupki po puszczonych bramkach i do tego ta twarz debila . Co do meczu i formy obu drużyn to faworyt jest tylko jeden . W drodze po mistrzostwo takie mecze trzeba bezwzględnie wygrywać zwłaszcza że środek obrony Korony nie będzie należał do monolitów i podopieczni Skorży powinni ich kilka razy ładnie rozklepać . Jedyne zagrożenie jakie mi się nasuwa to ewentualny idiota z gwizdkiem .

Jest za to inny cwaniaczek.

swknJdIqKJk

Gregor79
25-11-2011, 00:42
Zgadzam się ze szybka bramka rozluzniłaby szeregi Korony ,wszystko zalezy jak Legia podejdzie skoncentrowana do meczu a Korona będzie ostro kopac zapewne.Nie mozna powtórzyc błędu z Jagi ,gdzie nie grał Radovic zobaczymy czy tu zagra. W perspektywie mecz z Psv oby się nie oszczędzali podswiadomie ,chyba ze sobie tak mecz ułożą po swojej mysli.

ultra(L)ights
25-11-2011, 10:41
Oczekuję 3:0 z Koroną!. Jak nie będzie to zacznę znów domagać sie transferów ;)

mcichocki2
25-11-2011, 10:59
Mam taka optymistyczna teorie, że biorąc pod uwage że mamy w składzie kilku kopaczy którzy nóg nie odstawiaja to jeśli Korona narzuci ostry i agresywny styl gry a to lubi, to nasi sie zepna i ich przejada bo umiejętności im nie zabraknie. Po prostu muszą sie przekonać że nie wolno drażnić pitbula :D

Poza tym chyba wiedzą że przy korzystnych okolicznościach mogą w tej kolejce wskoczyć na lidera więc wiedzą o co naprawdę jest ten mecz. Maciek chyba im już zaszczepil że do końca rundy ma być komplet punktow. Chociaż z drugiej strony przed derbami też wiedzieli o co.grali...

Szejdi
25-11-2011, 12:34
Sędzią będzie Paweł Gil.
Sędziował do tej pory 29 spotkań Legii, z których 20 wygrała Legia, 3 razy był remis i 6 razy Legia przegrała, strzelając 47 goli i tracąc 17. Gil pokazał Legionistom łącznie 56 żółtych kartek i 1 czerwoną.

:)

voytek
25-11-2011, 12:38
Lekki offtop. Za legia.net
Fajna sprawa.
Teraz po przeciwnych stronach.

http://i41.tinypic.com/e9j2us.jpg

mcichocki2
25-11-2011, 12:47
Ale dzieciak. Dobra fota.

a-d-a-m
25-11-2011, 18:01
Rado jednak pojechał do Kielc, więc chyba będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu

padre
25-11-2011, 18:24
Musimy tam zagrać swoje, nie dać Koronie narzucić ich "stylu" młócki ale też nie speniać. Po tym co ostatnio pokazali jestem spokojny. Z drugiej strony jednak na wyjeździe jest trochę inaczej.

Wygląda na to że nasze grajcary są ostatnio mega pewni siebie i dobrze. Mają świadomość, że mogą i przede wszystkim chcą tego Śląska przegonić jeszcze w tym roku. Będzie dobrze.

edyta: Rado pewnie zagra na blokadzie od początku albo będzie gotowy na ławce gdyby coś niedobrego się działo.

wprpoland
25-11-2011, 19:49
Rado jednak pojechał do Kielc, więc chyba będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu

Skorza mówi ze na 40% jest gotowy Rado więc może lepiej odpuścić bo znając drużyne z Kielc łagodnie nie będzie traktowany Miro.
Lepiej postawić na środku na Wolskiego a na boku na Kucharczyka..
Zebyśmy nie stracili Rado na dłuzej przez głupią kontuzje

ziomek1990
25-11-2011, 19:58
dramat;/ w moim miescie nie ma FC jest za to wielu fanatykow ktorzy chcieli by pojechac tez na wyjazd ale nie ma opcji bo co to jest 70sztuk? wiadomo ze reszta co ma SKLW idzie dla "swoich" ludzi... i jak tu ruszyc na wyjazd?!

Buzz
25-11-2011, 20:02
O wynik się nie boję, będzie do przodu, nawet bez Rado, 2:0 dla nas powinno być. Oby tylko nie złapać głupiej kartki albo ciężkiej kontuzji na dłużej.

Ytong
25-11-2011, 20:38
dramat;/ w moim miescie nie ma FC jest za to wielu fanatykow ktorzy chcieli by pojechac tez na wyjazd ale nie ma opcji bo co to jest 70sztuk? wiadomo ze reszta co ma SKLW idzie dla "swoich" ludzi... i jak tu ruszyc na wyjazd?!

Dla swoich? Proszę cie...SKLW bilety rozdaje z tego do grup kibicowskich gdzie są już dalej sprzedawane. Wiadomo, komuś nie z Warszawy jest trudniej jeździć na wyjazdy.

((L))ukasz
25-11-2011, 20:47
Dla swoich? Proszę cie...SKLW bilety rozdaje z tego do grup kibicowskich gdzie są już dalej sprzedawane. Wiadomo, komuś nie z Warszawy jest trudniej jeździć na wyjazdy.

ja od 2 lat próbuje i narazie moge zapisać 1 wyjazd :wkurzony:
nie ważne co robie, biletu nie załatwię...

Bary89
25-11-2011, 21:18

Po pierwsze, to chyba nie ten temat na takie rozkminy czyż nie?

Po drugie, w tej rundzie spokojnie się ogarniało bilety na Kraków,Chorzów,Bukareszt a i na inne mecze jak ktoś pochodził to nie było problemu, ale nie łam się zbliża się Lubin, idealna okazja żebyś mógł się wykazać:ok:

Ytong
25-11-2011, 21:37

Ja mieszkając 400km pojechałem na finał w Bydgoszczy i zapewne nie było by problemu pojechać na inne mecze. Jak byś pogadał z kimś na forum, ro na bank by Tobie pomógł. Od 2 lat próbujesz...chyba strasznie słabo się starasz...ale powodzenia.

padre
25-11-2011, 22:26

\')

jutro tylko 3 punkty!:hasao:

Bootleg
25-11-2011, 22:26
Pany nie spierdolcie tego ;) taka mała prośba od fanów... jutro mamy sobie zaśpiewać w okolicach godziny 20... mamy lidera w Warszawie mamy lidera :fajek:

ultra(L)ights
25-11-2011, 23:08
Pany nie spierdolcie tego ;) taka mała prośba od fanów... jutro mamy sobie zaśpiewać w okolicach godziny 20... mamy lidera w Warszawie mamy lidera :fajek:

i w środę równierz... po meczu z PSV lider w grupie :)

BlackAdder
25-11-2011, 23:14
Zatem jutro gramy pod zwiększoną presją. Bo kiedy my ostatnio byliśmy liderem...?
Ale chłopaki są w takim gazie, że powinni dać radę ;)

Buzz
25-11-2011, 23:18
Bo kiedy my ostatnio byliśmy liderem...?

Hmm, w marcu tego roku, przez 20 minut w trakcie meczu ze Śląskiem, po bramce Borysiuka w 8 minucie, aż do wyrównania Kaźmierczaka w 30-którejś.

padre
26-11-2011, 00:00
Hmm, w marcu tego roku, przez 20 minut w trakcie meczu ze Śląskiem, po bramce Borysiuka w 8 minucie, aż do wyrównania Kaźmierczaka w 30-którejś.

bez jaj:lol:

nie wiem kiedy ostatni raz byliśmy liderem ale chyba za Jasia Urbana - ta passa 7 meczów wygranych na początku sezonu. niech mnie ktoś poprawi

co do mistrza jesieni to ostatni raz byliśmy nim ...w sezonie 1995/1996 (też się zdziwiłem).:hmm:

BlackAdder
26-11-2011, 00:17

Nieco naciągana teoria :lol:
Mam nadzieję, że dzisiaj nie będziemy liderować w taki ultraepizodyczny sposób :oczko:

LOL3K
26-11-2011, 02:16
Dawać lidera, innej możliwości nie widzę :D

Mini
26-11-2011, 02:29
Nieco naciągana teoria :lol:

aj tam - nawet zdążyliśmy to zaśpiewać \')

Senator
26-11-2011, 07:50
Będzie lider :hasao: :hasao: :hasao:

ziomek1990
26-11-2011, 08:23
Ja mieszkając 400km pojechałem na finał w Bydgoszczy i zapewne nie było by problemu pojechać na inne mecze. Jak byś pogadał z kimś na forum, ro na bank by Tobie pomógł. Od 2 lat próbujesz...chyba strasznie słabo się starasz...ale powodzenia.

masz u siebie w miescie FC?

nevermind
26-11-2011, 08:43

Uwierz mi, ze znam osoby ktore nie posiadaja zadnego FC a sa w stanie sobie załatwić bilet ;>

A co do meczu. Oby wygrali. Moga nawet 1:0, ale zeby byly trzy punkty.

ziomek1990
26-11-2011, 08:46
Uwierz mi, ze znam osoby ktore nie posiadaja zadnego FC a sa w stanie sobie załatwić bilet ;>

A co do meczu. Oby wygrali. Moga nawet 1:0, ale zeby byly trzy punkty.

nie wiem jak to robisz:ts2: moj kolega siedzi w wwa jego znajomy zna ludzi z SKWL i tez ma problemy bilet dostac
wiadomo ze prawie wszystkie bilety ida dla kumatych ale ciezko sie wykazac w naszym miescie. Jest nas zbyt malo zeby zaistniec i założyć FC, moze wtedy latwiej by bylo dostac bilet

Ytong
26-11-2011, 08:51

Póki co na Dolnym Śląsku, nie ma FC, co nie świadczy to, że mam jakaś utrudnioną sprawę z biletami. Jak ktoś chce, to sobie załatwi. TYLKO TRZEBA CHCIEĆ!

e: To jak dziś mistrz jesieni ? Fajnie by było, ja bym tam chciał mistrza w maju ;) Zobaczymy co będzie, póki co jesteśmy na fali i możemy Koronę spokojnie pokonać. Ja dziś wierzę w 3 pkt ;)

wiara
26-11-2011, 09:05
Jak dobrze liczę...mamy 13 meczów bez porażki za sobą...
I obawiam się, że klątwa 13-nastki może dzisiaj dać o sobie znać...

Bangoo
26-11-2011, 09:08
nie wiem jak to robisz:ts2: moj kolega siedzi w wwa jego znajomy zna ludzi z SKWL i tez ma problemy bilet dostac
wiadomo ze prawie wszystkie bilety ida dla kumatych ale ciezko sie wykazac w naszym miescie. Jest nas zbyt malo zeby zaistniec i założyć FC, moze wtedy latwiej by bylo dostac bilet

ee panie, Wiara Lecha to nie tutaj :lol:

ŁukaszD
26-11-2011, 09:15

tfu tfu tfu! nie można tak krakać! :> w razie w mamy winna ! \')

Ytong
26-11-2011, 09:26

Co ty gadasz, nie ma co wierzyć w jakieś trzynastki ;)

Mini
26-11-2011, 09:31
Co ty gadasz, nie ma co wierzyć w jakieś trzynastki ;)

chyba że w 13-0 dla nas \')

wiara
26-11-2011, 09:41
Takiej możliwości niestety nie ma, no chyba że Koronie kibicujesz\')

e. co nie zmienia faktu, że mimo czarnych myśli i tak postawię resztki "majątku" na zwycięstwo Legii:D

Ytong
26-11-2011, 09:42

O to to, by było dobre, podczas derbów :D

jajcarz
26-11-2011, 09:43
Takiej możliwości niestety nie ma, no chyba że Koronie kibicujesz\')

wyraźnie napisał dla NAS, wygrywasz na wyjeździe 2-0 , po usłyszeniu pytania o wynik 99% odpowie 2-0 dla nas, a nie 0-2...

Czepiasz się szczegółów albo w Karola Strasburgera próbujesz się bawić ostatnio ;p

Sgt.
26-11-2011, 09:49
Ty nie miałeś przypadkiem odpocząć sobie od forum, bo jakiś tam zakład przegrałeś? :-/

jajcarz
26-11-2011, 09:51
Ty nie miałeś przypadkiem odpocząć sobie od forum, bo jakiś tam zakład przegrałeś? :-/

No z Tobą na najgłupszego posta roku. Niestety wygrałeś.

e: Sorka Wiara nie było tematu.

wiara
26-11-2011, 09:54
.
Co Ty się tak spinasz, przecież moja wypowiedź nie miała na celu jakiegokolwiek faktycznego czepiania się i wiem o co mu chodziło.
Przepraszam, skoro tak bardzo Cię uraziłam:wdupe:

e. ktoś tu ewidentnie lewą nogą wstał...

dev80
26-11-2011, 10:41
Korona to nieprzewidywalna drużyna, która gra ostatnio nieco gorzej. Mimo niezbyt imponującego składu, jak na razie, trzyma się bardzo dobrze. Co jak co, ale kielczanie to jedna z najambitniej grających drużyn w lidze. Łatwo nie będzie, ale głęboko wierzę w trzy punkty!

Aryam
26-11-2011, 10:53
Jeśli sędzia będzie rzetelnie prowadził to spotkanie i dzielił 'normalnie' kartki to wygramy to spotkanie. Z każdą upływającą minutą meczu będzie grało się nam swobodniej.
Nie można dopuścić do sytuacji takiej, że Korona zdobędzie pierwsza bramkę. Wówczas będzie pokaz 'ambitnej' (częściej brutalnej) i prowokacyjnej gry z ich strony. A wtedy może skończyć się źle.

rey
26-11-2011, 10:57
Wygrać mają i tyle. Gdyby powtórzyli zeszłosezonowy wynik z Kielc, to bym się nie obraził... :fajek:

Ytong
26-11-2011, 11:02
Wygrać mają i tyle. Gdyby powtórzyli zeszłosezonowy wynik z Kielc, to bym się nie obraził... :fajek:

Jeśli mnie pamięć nie myli, zagrali w tedy na wielkim luzie, a wiadomo tamten sezon katastrofa. Zagrali lekko i było 4:0 ??

Aryam
26-11-2011, 11:03
1:4 dokładnie ;)

Space Jam
26-11-2011, 11:04
Jestem spokojny o grę Legionistów. Zaryzykuję kilka srebrników na ich WIN! Jest niepowtarzalna szansa na lidera i trzeba to wykorzystać!

Junior89
26-11-2011, 12:00
1:4 dokładnie ;)

Kuciak na zero :prawi:

Cynamonka
26-11-2011, 12:05
O rekord Kuciaka jestem dzisiaj spokojna :) Najważniejsze są 3 punkty, także dla mnie wynik 1:0 będzie bardzo dobry - nie ma co być wybrednym.

PabloMag
26-11-2011, 13:43
Czy ten mecz można zobaczyć gdzieś w telewizji? Jakiś kanał transmituje?

Buzz
26-11-2011, 13:46
Czy ten mecz można zobaczyć gdzieś w telewizji? Jakiś kanał transmituje?

Canal +

BlackAdder
26-11-2011, 13:47
C+

PabloMag
26-11-2011, 13:49
Dzięki. Spojrzałem na typowo sportowe kanały C+ i się zmartwiłem

Danoo
26-11-2011, 13:55
Dzięki. Spojrzałem na typowo sportowe kanały C+ i się zmartwiłem

Następnym razem nie masz co się martwić, bo wszystkie mecze kolejki są transmitowane ;)

Buzz
26-11-2011, 14:14
Nadarza się wyśmienita okazja, żeby wskoczyć na to upragnione i wyczekiwane 1 miejsce. Mam nadzieję, że nasi piłkarze wiedzą o tym i podejdą do tego meczu z pełnym wyrafinowaniem i pewnością siebie, tym bardziej, że trzeba bezwzględnie wykorzystać porażkę Śląska. Jak zagrają tak jak w dwóch ostatnich meczach, to o wynik jestem spokojny. Nie przyjmuję do wiadomości innej opcji niż tylko zwycięstwo. Wygrywając, będziemy mieć 1 pkt więcej niż Śląsk i bardziej milszy terminarz: wyjazd do Lubina i u siebie Cracovię, a wrocławian czeka wyjazd na Górnik i ŁKS.

sportowiec303
26-11-2011, 15:29
http://cksport.pl/korona/wiadomosci,zachwycil_pilkarska_polske_w_kielcach_c hce_znowu_trafic,4586.html

Fajny wywiad z Rafałem Wolskim

shifu
26-11-2011, 15:58
Zadowolony byłbym z wyniku 2-0:klaszcze:

Asiulaa
26-11-2011, 16:51
będzie dobrze, Rado w pierwszej 11 :)

Fanatyk1993
26-11-2011, 16:57
Policja podobno nie chce wpuścić oprawy Legionistów...

sportowiec303
26-11-2011, 17:15
http://cksport.pl/korona/wiadomosci,scyzorykiem_wyryte_korona_kielce_-_legia_warszawa_%28na_zywo%29,4593.html

Relacja live kieleckiego portalu, wrzucają tam dźwięki i fotki na bieżąco podczas meczu, nieźle prowadzona, stawiam 0-3 :)

Orzeł
26-11-2011, 17:43
Kto wie gdzie obejrze mecz na Cyfrze?
Podobno jest na CANAL + PREMIUM... Na którym to jest kanale do cholery?

KubsOne
26-11-2011, 17:50
Na zwykłym Canale+ jest. Nie sportowych.

Asiulaa
26-11-2011, 17:50

kanał 258 :)

Orzeł
26-11-2011, 17:51
Dzięki panowie, za te info od prowadzacych Górnik : Zagłębie to powinni w łeb dostać za wprowadzanie w błąd.

Parasol44
26-11-2011, 17:53

U mnie kanał 20

turboptyś
26-11-2011, 18:25
ech.. ***** Vrdoljak, idź Pan w ****...:humorek:

ormo
Brawo Vrdoljak...

Sosen
No i ****. Kurwaaaaaaaaaaaa

Kawa
Jak ten Wawrzyniak może być nominowany do piłkarza roku to ja nie wiem.

(L)ukas
Kur.a. jak ten Vrdoljak wybił piłkę :/

Ytong
26-11-2011, 18:26
Ehh szkoda, tej bramki, szkoda rekordu Kuciaka ;(

wiara
26-11-2011, 18:28
Dokładnie, tak niewiele mu brakowało:(

Kur***!!!

Kawa
Mielcarski jaki podniecony :lol:

Snoopy
Na **** nam ten rekord to nie wiem, tylko dodatkowa niepotrzebna presja. Oby szybko strzelili.

(L)ukas
szkoda rekordu Kuciaka ;(

4 minuty :/

nevermind
26-11-2011, 18:30
Mielcarski jaki podniecony :lol:

Wegrzyn chyba ;>

Cztery minuty kurva mać... :klnie:

Kawa
26-11-2011, 18:30
Wegrzyn chyba ;>

;)

Ytong
26-11-2011, 18:33
Nie wiem czy się bardziej zdenerwowałem ze straconej bramki czy o to, że Kuciakowi zabrakło 4 minut

(L)ukas
26-11-2011, 18:33
Dawać Wolskiego w II połowie :D

SirKruszon
26-11-2011, 18:35
a bramka dla Korony po akcji ex-Legionistów (Vuko-Korzym) :p

Sosen
26-11-2011, 18:37
Było widać w meczu z Jagą, że w przypadku gry z drużyną wysoko i twardo grającą Legii gra się trudno. A szkoda no sytuacje jak Rybusa trzeba wykorzystywać.

odiesel
26-11-2011, 18:37
Kucharczyk na razie tragedia :roll:

Każda piłka do niego to strata

TZD
26-11-2011, 18:41
Vrdoljak do zmiany, masa strat i niedokładnych podań, Kucharczyk który jest tak drewniany po kontuzji, że nie przypomina tego chłopaka który strzelił bramke Lechowi, niech wchodzi Wolski. Jeszcze ukochany Wawrzyniak który ewidentnie zawalił już z 6-7 bramkę w tym sezonie odpuszczając krycie.

ormo
26-11-2011, 18:41
W ogóle czemu go Skorża dziś wystawił?

Ytong
26-11-2011, 18:43
Wolski nie wszedł, ponieważ nie poradził by sobie z obrońcami Korony hmmm. Co do Kucharczyka... to tyle ;)

ŻbiQ
26-11-2011, 18:43
Wolski za Kucharczyka i Gol za Vrdoljaka od początku drugiej połowy.

TZD
26-11-2011, 18:44
Chyba dlatego, że Wolski za techniczny na takich drwali

detoxizer
Nie wiem czasami o co chodzi Skorży.

Parasol44
W ogóle czemu go Skorża dziś wystawił?

Bo Wolski za delikatny.

SpideyPL
Kur*wa jaki Kucharczyk jest teraz czerstwy!

ormo
26-11-2011, 18:48
Wawrzyniak i jego wolny podsumowały 1 połowę.

detoxizer
26-11-2011, 18:48
Jeżeli nie zaczną grać szybciej w II połowie to mecz w plecy.

Nazgul
26-11-2011, 18:49
Kur*wa jaki Kucharczyk jest teraz czerstwy!

Vrdoljak tez, bramka jego.

pleba
26-11-2011, 18:51
Pierdole, nie dość, że mecz będzie w plecy, to 2,5 stówki. Na razie nie wygląda to za dobrze :( Kucharczyk bezproduktywny, jak dla mnie także Gol za Vrdoljaka.

GRUDZIADZANIN24
26-11-2011, 18:51
co to za imbecyl komentuje na C+ ,przecież tego nie da się słuchać

Parasol44
26-11-2011, 18:52
Wawrzyniak i jego wolny podsumowały 1 połowę.

:wkurzony: wszystko w temacie :wkurzony:

mermi
Kucharczyk technicznie jest na poziomie nieociosanego klocka... Aż żal patrzeć. Jedyne co potrafi to jebut piłę do przodu i ścigać się z obrońcą.
Vrdoljaka przemilczę, bo to hańba tak zawalić bramkę.

Sagitarius
Spokojnie, korona spuchnie w drugiej połowie :P

justBLAZE
Ma ktoś linka który w miarę działa?

pleba
26-11-2011, 18:54
http://kibol.info/tv/viewpage.php?page_id=1

SirKruszon
26-11-2011, 18:55
Ma ktoś linka który w miarę działa?

http://www.stopstream.tv/ch6.html ;)

wiara
26-11-2011, 18:56
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-6360.html

Polecam, dobrze działa i prawie w ogóle nie tnie...

Oj coś moje przeczucia się ostatnio sprawdzają:?

A Kucharczyk to nigdy grać nie umiał i zawsze wszystko tracił albo strzały pieprzył.

padre
26-11-2011, 19:00
Na **** nam ten rekord to nie wiem, tylko dodatkowa niepotrzebna presja.

dokładnie, jeszcze ten pajac Olbrycht ******** jak potłuczony zamiast skupić się na meczu.

od samego początku mnie zastanawiało po co tyle gadać o rekordach i innych duperelach.

co do meczu - zimny prysznic. dziś ewidentnie nie idzie, kvrwa...:wkurzony:

Skorża musi coś zmienić. Jak dla mnie Vrdoljak powinien zostać w szatni, nie poznaję faceta. I bramka jego. Komorowski, Wawrzyniak, Kucharczyk też kiepskawo. Duet serbski bezproduktywny póki co.

zapomniałbym - sędzia nie ma najlepszego dnia, z tym że myli się w obydwie strony.
Panowie, 3mamy kciuki mimo to. Zaciskać zęby i zapierdalać. Nie spierdolcie tego.:respekt::bat:

justBLAZE
26-11-2011, 19:00
Dzieki!

Gol za Kucharczyka

KMR
26-11-2011, 19:01
Kucharczyk (...) zawsze wszystko tracił
Nieprawda, nie przeinaczaj faktów tylko po to, by pasowały do Twojej tezy.

Breados
Kuciak traci rekord, Legia traci szansę na lidera, ku*wa mać, jak nie Mistrz w tym roku to kiedy? Trzeba ogrywać takich leszczy, bo to jest parodia co dzisiaj chłopaki grają, deja vu z meczu z Jagiellonią, tyle że dzisiaj naprzeciwko jest drużyna, której zależy na zwycięstwie.

nevermind
Spokojnie, wymeczymy 1:2 ;) Na przekor wszystkim Wawrzyniak i Vrdoljak po brameczce wbiją ;)

A jak nie to sie wkurwie :chytry:

Snoopy
26-11-2011, 19:03
Cała nadzieja w Janku.

holek
26-11-2011, 19:03
A Kucharczyk to nigdy grać nie umiał i zawsze wszystko tracił albo strzały pieprzył.

Bez przesady, przed kontuzją zdarzały mu się całkiem niezłe mecze, dziś gra fatalnie.
Vrdoljak i Gol pierwsi do zmiany...

(L)ukas
26-11-2011, 19:04
i Gol pierwsi do zmiany...

Jeszcze piłki nie dotknął, a już do zmiany ;)

holek
26-11-2011, 19:06
Jeszcze piłki nie dotknął, a już do zmiany ;)

heh sorry miało być Vrdoljak i Kucharczyk :) Gol miał wejść :)

Parasol44
26-11-2011, 19:06
Bez przesady, przed kontuzją zdarzały mu się całkiem niezłe mecze, dziś gra fatalnie.
Vrdoljak i Gol pierwsi do zmiany...

Gol dopiero wszedł:?

Marru
26-11-2011, 19:08
Janek obudź się.

(L)ukas
26-11-2011, 19:08
Beznadziejnie przesuwa się środek pomocy. Straszna dziura się robi po stracie.

R.
26-11-2011, 19:11
Kopia z Bialegostoku. znowu mnostwo niecelnych podan. Zaczyna sie robic problem na wyjazdach...

padre
26-11-2011, 19:11
póki co nie oddajemy żadnych celnych strzałów.

dajmy szansę chociaż się jakoś pomylić temu Małkowskiemu...

(L)ukas
26-11-2011, 19:14
Jaka chu.jowa ta Korona, tylko jeb do przodu na aferę. Tym bardziej wkurza, to że przegrywamy.

E. Wolski :D

ormo
26-11-2011, 19:17
Jaka chu.jowa ta Korona, tylko jeb do przodu na aferę. Tym bardziej wkurza, to że przegrywamy.

Chu.jowa to na razie Legia jest, nie oszukujmy się. Korona przynajmniej coś osiąga taką grą.

Ytong
W końcu Wolski i to za kogo ;)

justBLAZE
Jest Wolski, mam nadzieje ze będzie takim wybawicielem jak go malują.

(L)ukas
Chu.jowa to dziś Legia jest,

To na pewno też. Oby Wolski coś ukąsił :)

wiara
26-11-2011, 19:18
I zszedł "cudowny" kapitan:D

Wolski strzeli, ja Wam mówię:)

ŻbiQ
26-11-2011, 19:19
I zszedł "cudowny" kapitan:D

Wolski strzeli, ja Wam mówię:)

Oby tym razem Twoje przewidywania okazały się trafne :pociesza:

amstaf
26-11-2011, 19:20
może ktoś korzysta z transmiji z bardzo słabo jakoscią ale pewnoscia ze nie scina? Jesli tak to prosilbym link

GRUDZIADZANIN24
26-11-2011, 19:21
tyle że w grze naszych kopaczy nie widać żadnego zaangażowania niestety, ostatnie mecze było widać że im się chce a teraz to nie za bardzo, jeśli będą plecy to szkoda okazji na lidera .

Slyboots
26-11-2011, 19:24
Głową w mur. Przegrają to jak nic.

Pan Artysta
26-11-2011, 19:24
i karnego nie ma :kvrwa:

Efcia
26-11-2011, 19:25
Tego Węgrzyna nie daje się słuchać:protestuje:

klinton
26-11-2011, 19:26
Jaka nędza...

Pan Artysta
26-11-2011, 19:26
Tego Węgrzyna nie daje się słuchać:protestuje:

ten chvj nigdy nie ukrywał że Nas nie cierpi
ja oglądam bez głosu :lol:

justBLAZE
26-11-2011, 19:27
Borys ucierpial po starciu z Aco, wchodzi Moshe.

Snoopy
26-11-2011, 19:27
Moshe ukąsi bo reszta ma dzis wyjebane

(L)ukas
26-11-2011, 19:28
Borys ucierpial po starciu z Aco, wchodzi Moshe.

Poczekajmy :)

Pan Artysta
26-11-2011, 19:29
Moshe ukąsi bo reszta ma dzis wyjebane

bez jaj latają jak poparzeni

daimler
26-11-2011, 19:29
Bicie głową w mur od samego początku.
Nie grają tragicznie, ale brakuje dokładności.

klinton
26-11-2011, 19:30
Szybkość reakcji Gola rozpierdala mnie od środka...

Sosen
26-11-2011, 19:32
Widać w tym meczu ducha poprzedniego sezonu.

SpideyPL
26-11-2011, 19:36
Jędrzejczyk i jego dośrodkowania wołają o pomstę do niebios. :jejku:

Ytong
26-11-2011, 19:36
Kurde, nie dobrze :(

SpideyPL
26-11-2011, 19:38
W sumie to remis nie byłby taki zły ;)

RKS1926
26-11-2011, 19:39
Grają , grają ale gorzkie żale. A macie taką okazję objąć lidera...

ŻbiQ
26-11-2011, 19:39
W sumie to remis nie byłby taki zły ;)

Remis? Bez strzału na bramkę przeciwnika?

(L)ukas
26-11-2011, 19:40
Autobus Korony zaparkowany, skończy się jeszcze 2:0 po kontrze :/ <tfu tfu tfu>

RKS1926
Młody Kosa na boisku. Ciekawe jak z formą.

klinton
Korona jest chujowa, jak szpak. A my? To już w ogóle tragedia. Zero pomysłu, mało ruchu. Żadnego polotu i finezji. Chujnia...

adrian199430
26-11-2011, 19:41
co to za czasy zeby remis z korona nie był taki zły :[

Mini
26-11-2011, 19:42
Nie grają tragicznie, ale brakuje dokładności.

Oddają to co dostali od losu wymieniając dziesiątki celnych podań piętą w ostatnich meczach.
Do Białegostoku bym tego nie porównywał, ale szału nie ma...i ten nędzny Wawrzyniak :roll:

R.
26-11-2011, 19:47
Byla taka szansa ja pierdole... Tylko jebnac piescia w biurko...

klinton
26-11-2011, 19:47
Jak taka Korona może grać w ekstraklasie? Antyfutbol po całości.

E: Ja już kilka razy jebnąłem pięścią w ścianę...

Ytong
26-11-2011, 19:48
No cóż dziś tak zwany zimny prysznic, ta jak Śląsk wczoraj miał :/

(L)ukas
26-11-2011, 19:48
A jak nasze gwiazdki, które tyle zarabiają, nie potrafią przez 90 minut oddać celnego strzału? ŻAL.

GRUDZIADZANIN24
26-11-2011, 19:49
jazda na dupie Radovica oddaje przebieg meczu z naszej strony, niestety cóż byle do wiosny

Sosen
26-11-2011, 19:51
Do ***** z taką grą. Co to ***** ma być. Jestem mega wkur.wiony na ten piach co graja. W dupach się poprzewracało. Z kim wygrywać jak nie z takimi ogórkami. Niech nie pierdola, że trudny mecz.

daimler
26-11-2011, 19:52
Niektórzy to powinni sobie odpuścić pisanie, bo jeszcze wczoraj pełni euforii pisaliście o tym, że nikt nas nie zatrzyma. Dziś już piszecie że na **** się nadają.
Jebnijcie się w czaszkę.

Trzeba przyznać, że Korona taktycznie zagrała dziś perfekcyjnie. Od 1 do 90 minuty realizowali nakreślony plan. Błysk geniuszu Vuko dał im zwycięstwo.

Szkoda. Ale nie dramatyzujcie tak, bo się ośmieszacie.

ormo
26-11-2011, 19:53
Może niektórzy przyhamują z tą "małą Barceloną" po dzisiejszym spotkaniu :kawa: Znając życie przyjedzie w środę PSV, Legia zagra jak z bajki i porażka z Koroną pójdzie w zapomnienie, zamiast wyciągać z tego jakiekolwiek wnioski :|

GRUDZIADZANIN24
26-11-2011, 19:54
dziękuje za zj****ie takiego meczu!!chociaż może taki prysznic się przyda że na stojąco się nie wygrywa .

R.
Eh. Trzy mecze wyjazdowe bez zwycieztwa i bramki. Skala sie odwrocila od tego co bylo na poczatku. Niepokoic zaczyna ta slaba gra na wyjazdach. W Bialymstoku i Kielcach niemal bez celnuych strzalow i grozniejszych akcji...

Pan Artysta
Remis? Bez strzału na bramkę przeciwnika?

ale z karnym nie podyktowanym

Ytong
26-11-2011, 19:55
No cóż szkoda, nie zawsze się wygrywa. Śląsk wczoraj poległ i my dziś. Nie wiem jak można strzelić nie oddając jednego strzału w drugiej połowię? Zimny prysznic przed PSV. SZKODA rekordu Kuciaka

oczkovski
Wszystkie dzisiejsze wrzutki to jakieś niedoloty nie wiem czy to wina zmęczenia czy słabej koncentracji ale zaczyna sie to co w tamtym sezonie szkoda tego meczu. Korona moim zdaniem kapitalnie taktycznie zagrała nie dała swarzać sytuacjii twarda ostra obrona . Legia imponowała posiadaniem piłki i chyba tylko tyle :)

(L)ukas
Jeszcze w tym roku może być lider :)

Dla poprawy humoru proponuję pooglądać sobie nasz debel w tenisie, który walczy o finał :)

m82
26-11-2011, 19:56
Powiem tak, jak Śląsk przegra z Wisłą to chłopaki się wystraszą i stracą punkty w Kielcach, jeśli Śląsk wygra to i my wygramy :)

Hm... zacytuje sam siebie ;(

adrian199430
26-11-2011, 19:56
Ku*rwa a miało być tak pięknie :wsciekly: ch*j z wynikami

Rumcajs
26-11-2011, 19:59
Przegrali zasłużenie.
Korona zagrała na 120% ,nie tyle umiejętności co ambicji i woli walki.
U nas bicie głową w mur ,0 celnych strzałów w naszym wykonaniu jest całym komentarzem do tego meczu.

wiara
26-11-2011, 20:00
:?

Ytong, nie przeżywaj tak tego rekordu:) Młody jest, jeszcze nie jedną szansę będzie miał:P

Diplofaza
26-11-2011, 20:01
Macie swojego Ivice Vrdoljaka :nie:!! Buahahaha, cudowna hokejwa asysta, i pozniej widac jak chciał naprawic swój błąd baaardzo ale to bardzo agresywnie atakując Vuko! To jest to o czym mówiłem! Wawrzyn też nie wiem co tam robił w tym polu karnym... Korona sie cofnela, zeby nie ten gol mysle ze mogło by byc roznie!

JimBeam
26-11-2011, 20:02
nie ma co rozpaczać, kolejna drużyna drwali która broni się w 11, nie wyszło i tyle. Nie ma co się brać za krytykowanie bo jeszcze w środę chłopaków na rękach nosiliśmy, sezon trwa a takie mecze się zdarzają bez nich piłka byłaby nudna, taki styl jak pokazuje Podbeskidzie czy Korona poprostu nam nie leży. Mamy jeszcze słabe Zagłębie i Cracovie więc pewne punkty będą a lider... niech będzie 6 maja :raca2:

pawlik
26-11-2011, 20:02
Niektórzy to powinni sobie odpuścić pisanie, bo jeszcze wczoraj pełni euforii pisaliście o tym, że nikt nas nie zatrzyma. Dziś już piszecie że na **** się nadają.
Jebnijcie się w czaszkę.

Trzeba przyznać, że Korona taktycznie zagrała dziś perfekcyjnie. Od 1 do 90 minuty realizowali nakreślony plan. Błysk geniuszu Vuko dał im zwycięstwo.

w pełni się zgadzam.

Czytając te posty mam wrażenie, że 0-6 przegraliśmy... Widać, że Rado dziś na pół gwizdka, przemęczony czy co nie wiem - a jak nie ma Radovicia to i Ljuboji, który miał podwójny plaster dziś. Korona zagrała bardzo dobrze taktycznie - ci co mieli być kryci nie oddychali, strzelili bramę mecz im się ułożył. Druga połowa to autobus i na aferę, a że Legia nie potrafi grać przeciwko drużynom które się tylko bronią...

"Była taka szansa..." Na co??? na mistrze jesieni? o *****... panowie bądźmy poważni. Rozjebiemy ich następnym razem :)

Mini
26-11-2011, 20:03
:?

Ytong, nie przeżywaj tak tego rekordu:) Młody jest, jeszcze nie jedną szansę będzie miał:P

obecna trwa 65 minut ;)

Breados
26-11-2011, 20:04
Jebnijcie się w czaszkę.

Dlatego ani po Lechii, ani po Zagłębiu się niczym specjalnym nie emocjonowałem, zwłaszcza patrząc po tych drugich i m.in. dzisiejszym wpier.dolu od Górnika, to na takie zwycięstwa przymykać trzeba oko. Mi do tej pory mecze z Lechem i Jagiellonią z głowy wyjść nie mogły, a dziś się tylko przekonałem, że nie bez przyczyny tak się dzieje. Się jeszcze nie zdziwię jak znów przebudzi się Wisła i znów bez specjalnego wysiłku sięgnie po mistrzostwo :)

Ytong
obecna trwa 65 minut ;)

Minuta do minuty i będzie dobrze ;)

mitur
ten mecz to wyglądał jak by od ślaka co po niektórzy niezłe pieniądze wzieli:(

Gregor79
No i mamy polskich profesjonalistów , na stojąco nikt jeszcze nie wygrał,jedynie z Psv mogą zmazac plame, 0 strzałow celnych ale wstyd ,gdzie ta Legia wyjazdowa? Od 3 meczy zero bramek !!!!

nevermind
obecna trwa 65 minut ;)

Phi, jeszcze 697 minut :prosze:

Znajac zycie to z PSV wygramy 2:0 i wszystko wroci do normy :chytry:

Robq13
26-11-2011, 20:08
Tak przyznam się, pisałem po środowym meczu same pochwały co do piłkarzy, gry ale dzisiaj można podsumować tylko ten mecz tak: Wszyscy co zajebiście zagrali w środę, dzisiaj zagrali całe gów**! Korona postawiła autobus w obronie, nasi nie mogli się przebić, ba oddać ani jednego celnego strzału. Trzeba ćwiczyć dokładność w podaniach, bo z tym jest bardzo kiepsko!
A Rybus doskonale w wypowiedzi po meczowej odzwierciedla to co dzisiaj nasi pokazali "Podeszliśmy chyba za luźno do tego spotkania". Oj "Rybka" Tragedia!

"Walczyć trenować, Legia musi panować!"

Cynamonka
26-11-2011, 20:08
0 strzałów celnych ? Ale mnie nosi po tym meczu :wkurzony: Rybus po meczu powiedział, że podeszli za bardzo na luzie do meczu - tyle kończąc temat.

Nazgul
26-11-2011, 20:10
Korona nie pozwoliła im na nic i tyle. A oni z kolei liczyli, że dadzą radę wjechać z piłką do bramki. trudno. Gramy dalej :)

Pan Artysta
26-11-2011, 20:10
jedynie z Psv mogą zmazac plame,

jaką plamę że tak zapytam ?

padre
26-11-2011, 20:11
Pojechali tam po lidera, ale chyba w pewnym momencie uwierzyli, że mecz się sam wygra. No i się zesrali niestety. Jak można nie oddać celnego strzału w meczu który się chce wygrać? Na pewno nie jesteśmy tak słabi jak dzisiaj zagraliśmy, ale i tak mocni jak z Zagłębiem i Lechią też nie.

Niestety, z jednej strony mamy super mecze u siebie, jak się spinali żeby dogonić Śląsk na 2 punkty, z drugiej strony mamy fatalny styl w ofensywie i wyniki w ostatnich dwóch meczach wyjazdowych. Dzisiaj już koło 70 minuty naprawdę ciężko było uwierzyć w to, że coś w końcu strzelą. Wiadomo, ze się wierzy, ale dzisiaj to była kaszana. Z przodu zero, z tyłu indywidualne błędy (Komorowski..., Vrdoljak tym meczem zasłużył na ławkę, Gol - wszedł i wyglądał jak mimoza przez 30 minut, ogólnie wszyscy oprócz Żewłaka i Kuciaka zagrali słabiej niż ostatnimi czasy.)

Lodu na głowę, większość Polski ma radość w domach, ale w maju będzie tam cichosza:oczko:

Trzeba wzmocnić ofensywę w zimie. Sam serbski duet + młodzi nie wystarczy.

Aryam
26-11-2011, 20:11
Macie swojego Ivice Vrdoljaka :nie:!! Buahahaha, cudowna hokejwa asysta(...)

Oj takie błędy nie powinny się nam przytrafiać. Bramka podarowana. Przypomniało mi się jak Ivica przychodził do nas, kibice Dinamo Zagreb cieszyli się, że odchodzi właśnie ze względu na takie podarunki.

1916TaFu
26-11-2011, 20:12
Niestety dzisiaj nędza straszna.. Szczególnie Vrdoljak i Gol. Środek przez co cała drużyna. Grali jak nieprzytomni. Jak wcześniej pisaliście - głową w mur.
Tylko nie piszcie takich tekstów, że Korona grała anty futbol, bo takie ,,płacze'' są żałosne. Raz się wygrywa, raz się przegrywa.
Szkoda wyniku i szansy na pierwsze miejsce, ale szkoda też Kuciaka. Dwoi się i troi na bramce a czterech minut zabrakło..:[

mermi
Niektórzy z nich grają w Legii od dobrych 5 lat i dalej się nie nauczyli, że na luzie podchodząc do meczów wyjazdowych 90% z nich kończyło się tak żenująco jak dzisiaj.

Chmielo
A **** z tym rekordem, kogo to obchodzi. Trzeba było się nie podniecać porażką Śląska tylko wyjść, zagrać i udowodnić swoje ambicje. Co by nie mówić o tym meczu.. zagraliśmy do dupy, a brak celnych strzałów na bramkę wystarcza za cały komentarz.

Straciliśmy gola bo stracie Vrdoljaka. Nie miał kto pociągnąć Legii w dzisiejszym meczu, taka prawda. Jak Rado, Rybus grali słaba to na efekt nie trzeba było długo czekać.

Moim zdaniem po raz kolejny obrywa się za zachowawczą grę. Zamiast od początku dać szansę Wolskiemu czy Koseckiemu to się zaczyna zabawa z Kucharczykiem bez formy itd.

Nie ma co robić tragedii ale cieszyć też się nie ma z czego. Po 10 minutach drugiej połowy widać było, że przejebiemy ten mecz i to martwi. O ile na Łazienkowskiej Legia gra fajną piłkę to na wyjazdach to już tak fajnie nie jest.

Obawiam się, że bez żadnych wzmocnień będzie ciężko o końcowy sukces. Kolejny mecz, gdzie chujowo gra Ljuboja, słabo Rado, nie mamy prawej pomocy i nie ma kto wejść odmienić meczu.

Ehh zjebany weekend.

Mistarz
26-11-2011, 20:14
Czyli balowanie Ljuboji i Radovica po Zaglębiu jednak nie pomogło... mam nadzieję, że modelki były warte grzechu.

Edit: Astiz lepiej prezentował się niż Komor po przerwie. Mało rotacji jak na ten mecz.

Breados
26-11-2011, 20:16
W ogóle sam fakt, że padł "aż" jeden celny strzał w czasie całego meczu bawi mnie niesamowicie. Co do Kucharczyka to mam taką refleksję, że chłopak może skończyć jak Paluchowski, świetne wejścia w pierwszych meczach a potem równa pochyła w dół. Obym się mylił i jego słabsza forma była spowodowana jedynie kontuzją, a po czasie znów wróci na swój poziom.

Huxley
26-11-2011, 20:18
Tak jak napisałem w swoim wcześniejszym poście, że jak podejdą do meczu na luzie to przegrają...wychodzi po meczu Rybus i co mówi?!! Nosz k....krew człowieka zalewa!!
Skorża też dał dupy, po raz kolejny z ogórami (Podbeskidzie, Polonia) nie potrafi zmobilizować zespołu, bo wszyscy wiemy, że mistrzostwa nie zdobywa się w meczach z Wisłą i Lechem tylko właśnie z taką Koroną, Pobeskidziem i innymi cieniasami.
Kolejny kubeł? A ja się pytam ile jeszcze tych kubłów musi być wylanych??? Wszystko potrafią spier.dolić!

mermi
26-11-2011, 20:19
Mam wrażenie, że jedyne co go odróżnia od Paluchowskiego to większa szybkość. Technicznie obaj bardzo drewniani.

Gregor79
26-11-2011, 20:19
jaką plamę że tak zapytam ?

a ta porażka i gra dzis to jak nazwiesz?

Z.
26-11-2011, 20:24
Zagrali tak jak.... z Lechią i Zagłębiem. Wiem, że dla niektóych to będą herezje, ale dla mnie tamte mecze nie były 'wielkie' i 'rewelacyjne'. Były dokładnie takie same męczarnie jak dziś i dopiero od 1-0 poszło, gdy przeciwnik przestał grać dziesięcioma ludźmi na 30 metrze (świetny mecz Vuko). Gol Vrdoljaka z Lechią w 45 minucie był na ten przykład chyba pierwszym strzałem celnym.

Dzisiaj wpadło najpierw Koronie i mecz się nie otworzył tak jak się nam otworzył z Lechią i Zagłębiem, piłkarze nie mieli dodatkowych 10 metrów i nie było miejsca na zagrania bezpośredniego podania z wypuszczeniem.

Natomiast multum złych decyzji w ofensywie (za mocno, za słabo, w lewno nie w prawo, w górę, nie w dół etc) powtarza się już któryś kolejny mecz - w końcu musiało się zwalić.

Pozostaje wrócić do dwóch moich śpiewek:

1) Nie da się grać w 11 ludzi tylu meczów na tym poziomie, polskim klubem. Dzisiaj co najmniej jeden z podstawowej jedenastki się kompletnie nie nadawał (Kucharczyk), a zmiany gówno dały obalając mityczną ławkę rezerwowych. Wolski jest świetnie rokującym juniorem, ale nie stać go na pewno na przechylenie szali wygranej na wyjeździe z 10 tysiącami kibiców gospodarzy. Gol grał bardzo słabo (generalnie wszyscy mieli chyba szczyt formy w bukareszcie, a teraz jadą na rękawach). Kosecki przez 10 min nie dotknął piłki. Gra za nazwisko. To sobie trzeba szczerze powiedzieć. Gra na poziomie Górskiego, jakoś nikomu nie przychodzi do głowy, by Górski grał.

Zresztą to w ogóle jest słabe i znowu świadczy o działaczach, że Skorża w obliczu 0-1 na wyjeździe musi wpuścic Koseckiego i się łudzić, że to on coś zmieni.

2) Jest dobrze. Naprawdę dobrze. W pucharze jesteśmy praktycznie w półfinale. W LE gramy najlepiej od 16 lat, w lidze mogliśmy zdobyć PIERWSZE OD 16 lat pierwsze miejsce po rundzie. Mistrz cały czas jest możliwy. Mamy za sobą nasze najgorsze wyjazdy (Poznań, Białystok, Kielce, Chorzów) z raptem JEDNĄ porażką (polecam to zwłaszcza tym, którzy narzekali na 0-0 w Białym - tam mogło być dokładnie jak dziś 0-1 po golu Franka i potem męczenie buły w stylu Urbana przez 70 minut). Jak się nie da wygrać trzeba umieć zremisować i dzisiaj niestety tego zabrakło. Co nie zmienia faktu, że gdyby w czerwcu jakiś czarodziej zaproponował taką rundę to brałbym w ciemno. Więcej w 11 osiągnąć się w tych realiach nie da.

Pan Artysta
a ta porażka i gra dzis to jak nazwiesz?

plama to podbeskidzie
dziś normalna porazka ligowa

SirKruszon
Szkoda wyniku i szansy na pierwsze miejsce
Nie teraz to za tydzień ;) Legia w Lubinie zdobędzie 3 pkt, Śląsk straci je z dobrze grającym ostatnio Górnikiem i będzie lider. Co się odwlecze to nie uciecze :prawi:

adus1994
26-11-2011, 20:27
Dobrze, że nie oglądałem. Pamiętajcie dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ;) Szkoda rekordu Kuciaka...

ormo
plama to podbeskidzie
dziś normalna porazka ligowa

Artycha, a takie podejście do meczu to nie plama? To co mówił Rybus w C+, że skoro Śląsk przegrał to oni podeszli do tego spotkania na zbyt dużym luzie?

E:
Rybus z kolei błysnął wypowiedzią, że chyba niepotrzebnie wraz z kolegami już przed meczem poczuł się liderem.

Diplofaza
LUDZIE!! Tu nie chodzi o samą stratę Vrdoljaka bo to sie może zdarzy kazdemu! Ale po tej stracie on mial totalnie w dupie co zrobi Vuko! Nawet sie do niego nie ruszyl! Tu chodzi o fakt o ktory tu juz sie spierałem kilka tygodni temu przez co zostałem opluty! Chodzi o to w jaki sposob on atakuję zawodnika ktory ma piłke. Podbiega na 1 metr (tutaj nawet nie podbiegł na dwa metry) i nic nie robi! Zupełnie nic. Przyklad Komorowskiego - techniki zero ale chlopak ma taka ambicje ze jak straci to gryzie głebe przez co zasluguje na gre. A Vrdoljak! Tak jak pisalem zero ambicji zeby grac w Legii. Zaraz napiszecie ze zwracam uwage na jego wady! Tak zwracam uwage na wady, co z tego ze zagrał dwa dobre (srednie?) mecze skoro tutaj gra (tak jak zawsze?) i to musiało nastąpic czyli przez jego postawe tracimy bramke i przegrywamy mecz. Poza tym to jest Kapitan ? pffff kapitan opuszcza boisko w 60min. Tyle w temacie!

Pozatym: LUDZIE I TAK JEST ZAJEBISCIE :D Gramy na trzech frontach w Pucharze UEFA mamy awans to pierwsza porazka od 13 meczy wiec glowa do gory i gwarantuje wam ze mecz z PSV bedzie zupelnie inny! :D

czy wygrywasz czy nie...

Z.
26-11-2011, 20:28
A i zapomniałem. Karny był dla nas ewidentny (myślę, że nawet Vuko go nam podarował z premedytacją, bo wbił w pole kare z wyprostowaną ręką) i to co opowiadali komentatorzy to, że z bliska bla bla bla to gówno prawda.

BlackAdder
26-11-2011, 20:28
Mecz niestety pokazał, że psychicznie rzecz biorąc naszym grajkom ciężko będzie udźwignąć walkę o mistrzostwo. Jak w tunelu przed drugą połową zobaczyłem te przerażone twarze, to aż mi się ich żal zrobiło :(

Football Highlights
26-11-2011, 20:29
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/wp-content/themes/videozoom/scripts/timthumb.php?src=http://fbhl.pl/wp-content/uploads/2011/11/4ed13811d8869_o1.jpg&h=160&w=228&zc=1
Korona Kielce - Legia Warszawa (skrót meczu) (http://fbhl.pl/korona-kielce-10-legia-warszawa-26-11-2011/)

Orzech
26-11-2011, 20:36
Pierdolenie. Na pewno nie można powiedzieć, że przeszli obok tego meczu, i nie walczyli. Korona była bardziej agresywna, no ale trzeba pamiętać, że nasi mają w nogach sezon jak na Polskie warunki bardzo obfity. Zdecydowało zbyt dużo strat i niewymuszonych błędów. Słabszy dzień może się każdemu zdarzyć. Trzeba walczyć dalej, dobrze przygotować się do wiosny, a będzie dobrze. Śląsk ma na wiosne wyjazdy do dziewczyn i na Lecha, w sytuacji gdy my gramy z nimi u siebie.

LOL3K
26-11-2011, 20:39
Wiara to wszystko przez Ciebie :lol2:
Mecz grali jak cały poprzedni sezon, do chvja…
Chyba wczoraj oglądając Wisłę ze Śląskiem pochlali.
Naprawdę myśleliście, że będą golić wszystkich po 3:0 :lol: ? Że są super mega zajebiści? Zimny prysznic im się przyda.
Macie swoją „małą Barcelonę”, która nie umie oddać 1 CELNEGO strzału :lol3:
Korona fantastycznie wykonała plan taktyczny. Zdobyli bramę nastawili się na kontry. Żadna nowość w meczach kogokolwiek z Legią…
Ktoś pisał o karnym. Takich karnych się nie gwiżdże. Metr od siebie byli i do tego widać było na powtórce (przynajmniej ja zwróciłem uwagę) jakby Wawrzyniak akurat w nią celował ;)
Chvj z tym rekordem, po co on komu?

Wpuszczanie Koseckiego, który nadaje się tylko do ojczulka do kosy to jakaś kpina jak się przegrywa 1:0. Z Lechią i Zagłębiem wszedł przy pewnym wyniku i tak uważam, że dla niego to za dużo :lol:

Kucharczyk udowodnił, że jako młody w poprzednim sezonie chciał się pokazać, w sumie jak każdy młody. Teraz wrócił na poziom Świtu i jak tak dalej pójdzie to tam wróci.

Nie ma co dramatyzować, mają być pierwsi po 30 kolejce.

ŁukaszD
26-11-2011, 20:41
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/wp-content/themes/videozoom/scripts/timthumb.php?src=http://fbhl.pl/wp-content/uploads/2011/11/4ed13811d8869_o1.jpg&h=160&w=228&zc=1
Korona Kielce - Legia Warszawa (skrót meczu) (http://fbhl.pl/korona-kielce-10-legia-warszawa-26-11-2011/)

tak samo ch.ujowa jakość jak po Zagłębiu?

Mini
26-11-2011, 20:45
A i zapomniałem. Karny był dla nas ewidentny i to co opowiadali komentatorzy to, że z bliska bla bla bla to gówno prawda.

bo na zabranie ręki było za mało czasu, ale na ściągnięcie nią piłki wystarczyło :lol:

BlackAdder
26-11-2011, 20:52
Pierdolenie. Na pewno nie można powiedzieć, że przeszli obok tego meczu, i nie walczyli. Korona była bardziej agresywna, no ale trzeba pamiętać, że nasi mają w nogach sezon jak na Polskie warunki bardzo obfity. Zdecydowało zbyt dużo strat i niewymuszonych błędów. Słabszy dzień może się każdemu zdarzyć. Trzeba walczyć dalej, dobrze przygotować się do wiosny, a będzie dobrze. Śląsk ma na wiosne wyjazdy do dziewczyn i na Lecha, w sytuacji gdy my gramy z nimi u siebie.

No właśnie. Jeśli mogąc być liderem znowu będą wychodzić ze spętanymi nogami jak dzisiaj, to nie ważne, z kim będą grać. Wystarczy, że będzie to drużyna grająca ambitnie i taka, która może wygrać, ale nie musi. Jestem przekonany, że jakbyśmy mieli 5 punktów straty do Śląska, to byśmy dziś Koronę powieźli. A nic nie wskazuje, żeby nasi piłkarze nagle mieli doznać psychicznej odmiany. Bo Skorża raczej nie wzbudzi w nich mentalności zwycięzców...
Na marginesie przypomnę, że grając z Rapidem pierwszy mecz (po prostu o punkty), zagrali bardzo dobrze. A grając drugi (o definitywne wyjście z grupy) zagrali tragicznie. Szczególnie wtedy, gdy wyjście było tuż tuż, a więc po strzeleniu pierwszej bramki...

rutek19851
26-11-2011, 20:55
Też już kilka tygodni temu mówiłem,że CAPITAN to tylko zwykły człapak ostatnio troszkę mi ten obraz zamydlił,ale wyszło szydło z worka. Tak prawdę mówiąc porażka boli,ale klasyk mówi liga będzie ciekawsza:p Strata mała przewaga większa Puchar Polski gramy na wiosnę wciąż w europie,więc zostaje nam tylko wygrać dwa ostatnie mecze ligowe i będzie można udać się na sen zimowy. Niema co wprowadzać paniki po pierwszym przegranym meczu od chyba 8 spotkań

vozny86
26-11-2011, 20:55
...Od moczu żółta od krwi czerwona w barwach tampona.... emocje u mnie już biorą górę, cóż niestety przyszedł czas na zderzenie z drwalami z Kielc...może to i dobry moment na delikatne otrzeźwienie....

Eman
26-11-2011, 20:57
ktos gdzies sporo zarobil wczoraj 0-1 i dzis 0-1, i Wisla dalej sie liczy...:zszokowany:

detoxizer
26-11-2011, 21:04
Jak się nie próbuje w takich meczach strzelać sprzed pola karnego, to takie potem są efekty. Należało bombardować i tyle. Szczególnie, że Małkowski to nie jest jakiś mega bramkarz i błąd mógłby popełnić.

jajcarz
26-11-2011, 21:07
Szkoda i tyle.
Korona drużyna która ma problem wymienić kilka podań. Wyszła akcja padła bramka i po części ten mecz się zamknął .Równie dobrze mogło być 1-0 dla nas po dośrodkowaniu Rybusa z lewej strony, po wolnym minimalnie minęła słupek.

Szkoda przyda się zimny prysznic. Szkoda, że rok i dwa lata temu wygrywało się tam w miarę łatwo, a dziś ważny mecz i w papę.

Co się stało z Kucharczykiem?
Gdzie ten chłopak który rok temu prowadził Legię do zwycięstwa?

Pozdrowienia dla Macieja dobre :brawo:
Szczęsny pedał Legię sprzedał.

Nic tylko się zalać, dobranoc

księciuniu
26-11-2011, 21:13
Niby biegali, niby sie starali, niby kombinowali ... ale celnego strzału nie oddali. To jednak o czymś świadczy.
Miałem wrażenie, że tam każdy chce zrobić wszystko - skrzydłowi w środku, napastnik pod linią środkową, rozgrywający (o ile taki był) w polu karnym. Gdyby wygrali można by się zachwycać wymiennością pozycji, a tak to ... był burdel.
Pieprzyć mistrza jesieni, ale chociaż jeden punkt z Kielc to warto by przywozić.

Mecz pokazał, że na porównywanie obecnej Legii z tą z połowy lat '90 to jednak za wcześnie (a były takie głosy), że Wolski to jeszcze nie Messi, że nie tylko utrzymanie obecnej, ale wzmocnienie kadry, a szczególnie skrzydeł by się jednak przydało.

P.S. Nad Kucharczykiem pastwić się nie będę, pewnie to wina kontuzji - ale niech do fromy wraca gdzieś indziej niż w pierwszym składzie Legii.

detoxizer
26-11-2011, 21:24
Tak jak napisałem- zamiast pchać się na siłę do bramki, wystarczyło strzelać z dystansu. Martwi strasznie sposób gry na wyjazdach. Jesteśmy kompletnie bezradni.

Yanks
26-11-2011, 21:26
ktos gdzies sporo zarobil wczoraj 0-1 i dzis 0-1, i Wisla dalej sie liczy...:zszokowany:

... było do przewidzenia. Normalka. Nikt nie chce być mistrzem jesieni ... proste jak konstrukcja cepa ... ktoś zarobił, to pewne ... :kopwjaja:

voytek
26-11-2011, 21:33
P.S. Nad Kucharczykiem pastwić się nie będę, pewnie to wina kontuzji - ale niech do fromy wraca gdzieś indziej niż w pierwszym składzie Legii.

Ku przestrodze zarządu, nie warto podnosić pensji po jednej dobre rundzie młodego zawodnika, tylko dlatego że menadżer rozpuszcza ploty o rzekomym zainteresowaniu jego zawodnikiem. Kucharz po prostu zatrzymał się w rozwoju, a sama szybkość już nie wystarczy. Na jego obronę dodam, że najlepiej grywa w ataku a nie na skrzydle i Skorża robi mu niedźwiedzią przysługę wystawiając go na boku. Ale podać prosto można na każdej pozycji...

Popastwię się nad Vrdoljakiem. Od początku rundy przechodzi obok meczów, i na opaskę z takim podejściem do gry nie zasługuje. Gol, chyba za wcześnie uwierzył że jest gwiazdą, a możne Warszawa mu nie służy. Nie wiem, ale oprócz kapitalnych podań które ratują go w ostatnich meczach jest zupełnie bez formy a i zaangażowaniem nie grzeszy.

Cała drużyna zagrała jak zagrała. 0 celnych strzałów. W przeciwieństwie do Z. twierdze że mamy kilku zawodników do rotacji i trzeba to wykorzystywać. Dziś mamy powtórkę z rozrywki.

Jeśli nie powtórzy się podejście z Białegostoku, to pykniemy ich na miękko.

Wg mnie, powtórzyło się, o czym wspomniał Rybus w wywiadzie zaraz po meczu dla C+.

Z.
26-11-2011, 21:50
W przeciwieństwie do Z. twierdze że mamy kilku zawodników do rotacji i trzeba to wykorzystywać.

Kogo? Wymień jednego zawodnika, który mógł dziś wejść i odwrócić los meczu.

KRA
26-11-2011, 21:57
No i w pizdu wylądowali...

Nie chcę się nad nimi pastwić, bo i tak wiele radości przynieśli mi i nam wszystkim w tej rundzie, ale po prostu tak czysto po ludzku jestem wkur***ny. Nie tak mieli zagrać i nie taki miał być wynik. Wyjazdy to nie jest nasza domena tak od ilu lat? 7, czy więcej?

voytek
26-11-2011, 22:00
Kogo? Wymień jednego zawodnika, który mógł dziś wejść i odwrócić los meczu.

Wymień mi kogoś z wyjściowej 11, kto dziś mógł i odmienił losy meczu? Dziś to tylko Messi coś by tutaj wskórał.

Pisałem o całej rundzie. Kontuzje też robią swoje. Nie twierdzę, że zespół nie potrzebuje wzmocnień, ale bez przesady. Nikt nie zabronił Skorży rotować zawodnikami a jest kim i pisałem o tym w wątku o Ekstraklasie (http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=901379&postcount=7953). To że Ljuboja oddycha rękawami nie jest jego winą. Przecież można go zmieniać a nie męczyć pełne 90 minut w każdym meczu.

PS ta drużyna mentalnie nie dorosła do mistrzostwa. Obym w maju to odszczekał. Mistrz jesieni jest mało ważny, ale każda możliwość objęcia prowadzenie w tabeli kończy się tak jak dziś.