PDA

Zobacz pełną wersję : Opóźnienie jak na PKP

bydlak
09-11-2011, 21:15
Może ktoś z Was będzie wiedział jak to ogarnąć bo problem jest dość złożony, a właściwie problemy są dwa.

Niezależnie od tego jakiej przeglądarki używam do przeglądania LFF nie wyświetla mi się większość wrzuconych tu zdjęć. Filmy z Youtube działają ale o tym, że w tym konkretnym miejscu powinien być jakiś obrazek informuje mnie kolorowa ikonka albo pusta ramka.

Druga sprawa jest bardziej irytująca bo Forum działa ze sporym opóźnieniem. Internet Explorer jest mniej więcej na bieżąco ale Opera której zazwyczaj używam ma spory poślizg. Wygląda to tak, że pomimo tego iż widzę, że ostatni post został dodany przez użytkownika X o godzinie np. 20 gdy wbijam w temat najświeższe posty są z godziny 16. Z zalogowaniem na Operze też mam problem… :?
Jak to ustawić nie wiem, nie znam się. Ale może ktoś, coś?

Chmielo
10-11-2011, 10:55
Ja korzystam z Opery i mam problem z filmami. Tzn. jak ktoś wrzuci bezpośrednio link z Youtube to mam pustą ramkę i nie mogę go włączyć. Kiedy zmienię na IE to wyświetla się normalnie. Nie wiem czemu się tak dzieje.

Ze zdj nie mam problemu, no chyba że wchodzę w "kibolski światek - foto" to wiadomo, że się długo buforuje.