PDA

Zobacz pełną wersję : Adasiomania czyli A. Malysz aus Osterreich

Porter
01-12-2003, 20:58
Ano właśnie , jaki jest Wasz stosunek do Adasia M. ???

yusta
01-12-2003, 21:03
Nie sadzicie ze go troszke przereklamowali ?

:help:

Przereklamowana to była swego czasu Wisła i kilku jej grajków, Adaś co roku potwierdza swoją klasę i do tego nadal jest skromnym gościem więc za cholerę nie kumam skąd takie pytanie strzeliło Ci do łba :hmm:

Gruby
01-12-2003, 21:07
Wezcie, w ogole nie rozumiem czym sie ludzie jaraja, przeciez te skoki sa nudniejsze od brydza sportowego....

emde
01-12-2003, 21:07
Ja szanuje bardzo Malysza ze osiagnal najwyzszy poziom w sowim zawodzie, jest geniuszem w swoim fachu ale ta cala malyszomania mnie troche meczy/drazni. Media chcia Malysza zrobic jakas wizytowka polskiego sportu czy sam juz nie wiem.

Porter
01-12-2003, 21:11
Nie sadzicie ze go troszke przereklamowali ?

:help:

Przereklamowana to była swego czasu Wisła i kilku jej grajków, Adaś co roku potwierdza swoją klasę i do tego nadal jest skromnym gościem więc za cholerę nie kumam skąd takie pytanie strzeliło Ci do łba :hmm:

ano patrz poniżej :

Wezcie, w ogole nie rozumiem czym sie ludzie jaraja, przeciez te skoki sa nudniejsze od brydza sportowego....

jak widzisz nie kazdy ma takie samo zdanie , po prostu ciekawi mnie to , ostatnio w **** o nim słysze i ludzie mają różne reakcje

Nova
01-12-2003, 21:14
Małyszowi nie można odmówić talentu.Urodził się z darem,jest pracowity,skromny i nie uderzyła mu sodówa-to się chwali.Ale skoki mnie troszke nudzą.Nie odbieram im uroku ale to sport nie dla mnie ;) A ludzie sie jarają Małyszem bo zawsze mozna na niego liczyć a taki idol jest Polakom potrzebny.

yusta
01-12-2003, 21:18
jak widzisz nie kazdy ma takie samo zdanie , po prostu ciekawi mnie to , ostatnio w ch** o nim słysze i ludzie mają różne reakcje

Dobra ale Ty piszesz, że go przereklamowali. Czyli kopcą się nim a on jest cienki jak dupa węża - tak rozumiem przereklamowanie.

Można nie lubić skoków, można nie lubić Małyszomanii, ale gościa bronią wyniki i w żadnym wypadku nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że jest przereklamowany.

No i chyba nie dziwne, że teraz dużo o nim słychac skoro własnie rozpoczał się sezon, a on jest liderem w klasyfikacji PŚ.

c_zary
01-12-2003, 21:19
Ja Media chcia Malysza zrobic jakas wizytowka polskiego sportu
Malysz sam sie juz dawno zrobil wizytowka polskiego sportu i media nie maja tu nic do rzeczy. Taka prawda.
Jesli mamy w Polsce zawodnika z najwyzszej swiatowej polki to nie widze w tym nic zlego, ze mozna go znalezc nawet w mojej lodowce. Dla mnie zupelnie normalna rzecz.

Porter
01-12-2003, 21:20
jak widzisz nie kazdy ma takie samo zdanie , po prostu ciekawi mnie to , ostatnio w ch** o nim słysze i ludzie mają różne reakcje

Dobra ale Ty piszesz, że go przereklamowali. Czyli kopcą się nim a on jest cienki jak dupa węża - tak rozumiem przereklamowanie.

Można nie lubić skoków, można nie lubić Małyszomanii, ale gościa bronią wyniki i w żadnym wypadku nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że jest przereklamowany.

No i chyba nie dziwne, że teraz dużo o nim słychac skoro własnie rozpoczał się sezon, a on jest liderem w klasyfikacji PŚ.

Dobra , sorry , źle sformuowałem pytanie... Ja nie uważam że jest przereklamowany , chciałem po prostu się dowiedzieć opinii na jego temat od innych , zwracam honor :krol: :ganja:

*PRZEMO*
01-12-2003, 21:30
pamietam jak kiedys małysz był 18 i to ył najlepszy wynik 8- polskiej ekipy..

teraz dobrze ze wygrywa, przynajmniej człowiek oglada te skoki z wieksza przyjiemnoscia niz gdyby nie było polskiej załogi

lubie skoki, dosc ciekawe sa moim zdaniem. i nie podzielam opinni Grubego 8)

a cała małyszomania... to przecie "jedyny" sportowiec z polska co osiagnał naprawde wysokie noty,
polacy byli głodni zwyciestw polskiego sportu no i objawiło sie to małyszomania..

dobre czy złe?
a no nie wiem. wydaje mi sie ze raczej dobre.. wszysscy na tym zarabiaja, ze małysz dobrze skacze,

a swoja droga to czasami tez mam dosc słuchania o nim.. denerwuje mnie nie on ale ludzie co szaleja za nim..

Zajacc
01-12-2003, 21:38
Przemo, shift Ci się zje*ał, czy jak? :help:

kozer
01-12-2003, 21:40
Mnie to wkurwia tylko jedno Małysz dobrze skacze to jest gites, ale jak np. ma chwilowy brak formy co się zdarza to ludzie odrazu gadają, że już się skończył i pierdolą, że jest kiepski, potem jak forma wraca to znowu go wychwalają. W takich chwilach media powinny wspierać człowieka a nie jeszcze bardziej pogrążać wywołując coraz większą presję.
Lubię oglądać Małysza, aż przyjemnie ogląda się jego skoki i patrzy jak wygrywa.

Nazgul
ja tam skoki bardzo lubię - są wbrew powyższym opiniom bardzo emocjonujące i co tu dużo gadać - wypełniają skutecznie zimową bezligową pustkę. Małysz? Krótko: Król. Od trzech lat nie ma na niego bata. To będzie polski Jens Weissflog, zobaczycie. Do samej emerytury najlepszy. Z twarzy nawet podobny :D

Ce
dobrze że wygrywa. dobrze że reprezentuje poziom poniżej którego narazie nie schodzi. przynajmniej ponad pół polski ma sie z czego cieszyć.

mnie skoki nudzą i nawet nie chce mi sie tego oglądać. jedynie w pierwszym sezonie "sukcesów" jakoś mnie to przycigało przed TV. zainteresowanie i niedowierzanie, że polak potrafi. a teraz wole zimowe oglądanie pileczki na hali.

WOJNA WOJNA WOJNA .....8- hehehehe

--------------

chmielo: ten twój adaś jakiś nawciągany chyba.

domber
01-12-2003, 22:11
chyba duzo ludzi zaczelo sie interesowac skokami od czasu kiedy Adam tak dobrze skacze mi osobiscie te skoki tak sobie podobaja ale chcialbym raz w zyciu byc na nich tak ja na MŚ ale troche przesadzili z tymi Małyszowymi znaczkami pocztowymi

Joker
01-12-2003, 22:38
Małysz jest ok. Jest prawdziwym mistrzem w swojej dyscyplinie sportu. Ale moim zdaniem prawdziwy boom na niego juz minał. Na pewno bedzie mial wiecej spokoju i bedzie mniej szumu wokoł jego osoby, w końcu zdobył juz wszystko, co powinno sie odbic dobrymi wynikami. Juz teraz widze ze nie podniecaja sie nim wszyscy tak jak kiedys. I bardzo dobrze. A Malysz niech wygrywa. Cięzko mu bedzie pozostac na szczycie.

zgadzam sie iz skoki sa nudne. Ja z calego konkursu ogladam zwykle tylko skoki Adama M.

Dżon Łejn
01-12-2003, 22:41
nie sapać mi tu do Adasia :zly:
nawet nie ruszam mnie już jego voyagerowy wąsik
Lećććććććććććć Adaś leććććććććććććććć

sqrzany
01-12-2003, 23:00
Amerykańce maja Michaela "Air" Jordana a my mamy Adama"Air"Małysza :D

Dziubek
01-12-2003, 23:07
Nie rozumiem jak wogóle można nie lubić i nie interesować sie skokami?

Co to za porównanie że jest nudniejsze od Brydża Sportowego 8-
No sory ale nic tak od 4 sezonó nie przyciąga do TV jak Adaś!!!
I nadal jest skromny, chwali sie gdzieś że se dom postawił jeździ czym chce, robi co chce? Nie bo jest bardzo skromnym i prostym chłopakiem po zawodówce!!! Nie byłpromowany na siłę jak Wisła po prostu pokazał klase co przypieczętował 3 z rzędu zwycięstwem w PŚ i zanosi sie na 4!!!
A więc pozostaje nam pioseneczka:
Adam Małysz jest super SPORTOWIEC...

ems
01-12-2003, 23:08

8-

yusta
01-12-2003, 23:09

8-

yyyy... a na jaką melodię, że tak sobie zapytam?

Nova
01-12-2003, 23:10

8-
Nie rozumiem jak można wogóle lubić i interesowac się skokami.
:buhaha:

ems
01-12-2003, 23:10

8-

ti ti ti tirirititi
:rotfl:

Afgan
01-12-2003, 23:15
Małysz jest jednym ze sportowcow, nielicznych ktorzy cos osiagneli w zyciu. :+: wielu moglo by sie od niego uczyc co tzn byc dobrym sportowcem :>

MaxyM_
01-12-2003, 23:27
Sadaś ceć - muistrzu blisko! :+:

yusta
01-12-2003, 23:40
Sadaś ceć - muistrzu blisko! :+:

Sadaś..... hmm..... takiej ksywki jeszcze nie słyszałam :buhaha:

No i co on miałby cedzić? Sorry, cecić :oho:

Dziubek
01-12-2003, 23:43

8-

Nie znasz tego 8-
Przecież to leciało z tysiąc pięćset razy jak Małysz wracął z jakiś waznijeszych imprez. A tak dla jasności to taka góralska przyśpiewka, więc sie domyśl...

Grzywa
02-12-2003, 09:33

Dokładnie zgadzam się w 100%

i patrzy jak wygrywa.

I tu jest pies pogrzebany my Polacy naród zakompleksiony jak cholera leczymy swoje kompleksy w żałosny sposób a mianowicie oglądając gościa latającego na nartach z Pedalskim kolczykiem w uchu oraz pedalskim wąsem pod nosem... przez to czujemy się lepsi od innych i dlatego też robimy z skoków narciarskich nasz narodowy sport... Kto jeszcze 4 lata temu słyszał o Małyszu czy też go obchodziły skoki narciarskie? garstka ludzi teraz codziennie wchodząc dajmy na to na Onet z 9 wiadomości 5 jest o Małyszu... Ludzie to są tylko skoki narciarskie... 8- Zastanawiam się czy gdyby tak Adam Małysz w dzieciństwie zamiast skoków wybrał saneczkarstwo to czy dziś wchodząc na onet widział bym 5 wiadomości o saneczkarstwie? Może i nadepnąłem niektórym na trzeci symbol rzeczpospolitej (1. Orzeł Biały, 2. Jan Paweł II 3. Adam Małysz) ale prawda jest taka że do Małysza jako człowieka prawie nic nie miałem przed tym boomem... śmiałem się tylko gdy go widziałem i tyle :] Teraz rzygam Małyszem i Małyszomanią ******** mnie jak skakał i czy w locie go uwierał szew w dupsko czy też nie i jaki przelicznik miało to na długość jego lotu... Nie jestem typem człowieka który się będzie podniecał byle sukcesem tylko po to żeby się dowartościować cieszyłem się gdy weszliśmy do Nato, Wygraliśmy Eliminacje MŚ czy też Polacy zagłosowali na Tak w referendum Europejskim "Adasiem" się podniecać nie mam zamiaru... Tak apropo gdy stare babcie w autobusie zaczynają rozmawiać o punkcie K to w naszym kraju jest naprawdę źle... ;)

Porter
02-12-2003, 09:33
chmielo: ten twój adaś jakiś nawciągany chyba.

przed konkursem w Finlandii przyjechał do Lublina na małego buha , dlatego tak skakał :ganja:

Adam-oldboy
02-12-2003, 09:43

Dokładnie zgadzam się w 100%

i patrzy jak wygrywa.

I tu jest pies pogrzebany my Polacy naród zakompleksiony jak cholera leczymy swoje kompleksy w żałosny sposób a mianowicie oglądając gościa latającego na nartach z Pedalskim kolczykiem w uchu oraz pedalskim wąsem pod nosem... przez to czujemy się lepsi od innych i dlatego też robimy z skoków narciarskich nasz narodowy sport... Kto jeszcze 4 lata temu słyszał o Małyszu czy też go obchodziły skoki narciarskie? garstka ludzi teraz codziennie wchodząc dajmy na to na Onet z 9 wiadomości 5 jest o Małyszu... Ludzie to są tylko skoki narciarskie... 8- Zastanawiam się czy gdyby tak Adam Małysz w dzieciństwie zamiast skoków wybrał saneczkarstwo to czy dziś wchodząc na onet widział bym 5 wiadomości o saneczkarstwie? Może i nadepnąłem niektórym na trzeci symbol rzeczpospolitej (1. Orzeł Biały, 2. Jan Paweł II 3. Adam Małysz) ale prawda jest taka że do Małysza jako człowieka prawie nic nie miałem przed tym boomem... śmiałem się tylko gdy go widziałem i tyle :] Teraz rzygam Małyszem i Małyszomanią ******** mnie jak skakał i czy w locie go uwierał szew w dupsko czy też nie i jaki przelicznik miało to na długość jego lotu... Nie jestem typem człowieka który się będzie podniecał byle sukcesem tylko po to żeby się dowartościować cieszyłem się gdy weszliśmy do Nato, Wygraliśmy Eliminacje MŚ czy też Polacy zagłosowali na Tak w referendum Europejskim "Adasiem" się podniecać nie mam zamiaru... Tak apropo gdy stare babcie w autobusie zaczynają rozmawiać o punkcie K to w naszym kraju jest naprawdę źle... ;)

Święta prawda. To nie jest koleś z mojej bajki i tyle. Drażni mnie te 10 mln. ekspertów od skoków.

P.S. Może one o punkcie G rozmawiały?

Dżon Łejn
02-12-2003, 09:44
Grzywa ty innowierco
Małysz ma moc
zawsze czekam aż podniesie 2 palce do góry

Raffi
02-12-2003, 10:06
Machina reklamowa to jedna rzecz, a wyniki sportowe to inna A jeszcze w 1994 był problem żeby znaleźć jakiegokolwiek sponsora dla reprezentacji, bo PZN - jak zwykle - nie miał/nie chciał dać, a wszyscy starsi skoczkowie (Jan Kowal, Z. Klimowski) praktycznie pokończyli kariery. Była to zresztą repra jednoosobowa w skladzie:
1. Wojciech Skupień.

A Małysza dochrapaliśmy się tylko dlatego, że jeden przedsiębiorca budowany z Zakopca , Józio Pawlikowski, oplacił przejazd Skupnia do Trondheim, a jak ten zdobył tam parę punktów, to na następne. W ten sposób Skupień wszedł w strefę ekonomiczną(top 55 czy top 45 bodajże) i FIS zaczął sam opłacać jego starty, a znalazło się miejsce dla drugiego skoczka.....Miasto postanowiło zlecić Józiowi renowację W. Krokwi i w ten sposó została dostosowana do organizacji imprez międzynarodowych najwyszej rangi, na parę lat przynajmniej. Znaleźli się kolejni sponsorzy i tak....Adaś wtedy jeszcze był blotką, ale już za rok-dwa stawał na podium w USA, w Iron Mountain...

Jak sobie przypomnimy i porównamy z sytuacją obecną, to aż chce się śmiać. Niestety inne dyscypliny (kombinacja-Ustupski, biegi-Ruchała, Bocek, Kwaśny) w których mieliśmy wówczas lepsze wyniki, nie miały tyle szczęścia...... 8o

Grzywa
02-12-2003, 10:18
P.S. Może one o punkcie G rozmawiały?

Brrrrr wyobraziłem sobie :/ aż mnie przetrzepało :lol: Nie na pewno o punkcie K :>
Tak na marginesie to sformułowanie "punkt G" zawsze mi się kojarzy z jakimś punktem który odnalazł pan Grzywa 8) :rotfl: W końcu sama nazwa może sugerować że została ona nadana na moją cześć :P

Grzywa ty innowierco
Małysz ma moc
zawsze czekam aż podniesie 2 palce do góry

Może on jakaś czarodziejka z księżyca jest... ;) albo co gorsza :>
http://www.poland.pl/photodb/184/137/31.zoom.jpg
:lol: Adaś na prezydenta :help:

Tak na marginesie zajebisty Avatar :P

Dżon Łejn
02-12-2003, 10:27

właśnie włączyłem się do walki o wolną Palestynę

http://viva.palestyna.pl/postcards/cards/mini2/intifada05.jpg

Beny
02-12-2003, 10:27

Mossad Cię dopadnie...

Grzywa
02-12-2003, 10:45

Mossad Cię dopadnie...

Albo Jude Gang :buhaha: :>

Pozdro dla kumatych

Raffi
02-12-2003, 10:50

I zajebiście duży. Oj, będzie cięte :P

...albo pomniejszane :>

Dżon Łejn
02-12-2003, 10:55
mosadu nie boje się Adaś obroni mnie

domber
03-12-2003, 15:14
dzisiaj ma urodziny ( 26 )

c_zary
04-12-2003, 12:06
Mimo wielkich sukcesów Adama Małysza, nie wszyscy jeszcze wiedzą jakiej narodowości jest skoczek z Polski.

Czytelnicy zapoznający się z relacją z inauguracyjnych konkursów skoków w Kuusamo w poniedziałkowym numerze magazynu "The Times" dowiedzieli się, że Adam Małysz jest Austriakiem...

Pod zdjęciem przedstawiającym Adama Małysza w locie widniał podpis: "Adam Malysz, the World Cup ski jumping champion from Austria".

http://img.interia.pl/sport/nimg/spr403876.jpg
8- A to chuje :/

cfc
04-12-2003, 12:17
a to akurat czytalem, jechalem autobusem do szkoly i lezala gazeta i co mi sie zadawalo ze wlasnie on jest . no to czytama tam ze jest austriakiem :box: :/