PDA

Zobacz pełną wersję : KKS Lech Poznan - Legia Warszawa [30.10.2011 g. 17.00]

Strony : [1] 2

nevermind
24-10-2011, 23:07
http://desmond.imageshack.us/Himg804/scaled.php?server=804&filename=lechpoznan.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium

KKS
Lech Poznań
Data założenia: 19 marca 1922
Rok założenia spółki: 2006
Barwy: niebiesko-białe
Adres: Bułgarska 17, 60-320 Poznań
telefon: (61) 886-30-00, faks: 886-30-10
WWW: http://www.lechpoznan.pl/index.php (oficj.)
http://www.lechpoznan.com (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski (otwarty 23 sierpnia 1980)
pojemność - 41.609 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 1890 lx / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Andrzej Kadziński (od maja 2006)
Trener: José María Bakero (od 3 listopada 2010)

Sukcesy „Kolejorza”:

Mistrzostwo Polski - (5x) - 1982/83, 1983/84, 1989/90, 1991/92, 2009/10
Puchar Polski - (5x) - 1981/82, 1983/84, 1987/88, 2003/04, 2008/09
finalista Pucharu Polski - (2x) - 1979/80, 2010/11
1/2 finału Pucharu Ligi - 1977
Superpuchar Polski/Ekstraklasy - (4x) - 1990, 1992, 2004, 2009
MP juniorów U-19 - (2x) - 1987, 1995
w-ce MP juniorów U-19 - (2x) - 2009, 2010
MP juniorów U-17 – 2009

Historia spotkań Legii z poznańskim Lechem.

19 czerwca 1948r był dniem kiedy oficjalny pierwszy pojedynek Legii z Lechem stał się faktem. Na boisku w Poznaniu Legia pod wodzą Edwarda Drabińskiego przegrała z jedenastką z Poznania 4:5. Strzelcami bramek w tamtym meczu dla stołecznej druzyny byli Stanisław Grządziel(dwie), Stanisław Cyganik i Aleksander Szymański. Wliczając inauguracyjne spotkanie „Wojskowi” z „Kolejorzem” stawali naprzeciw siebie aż 106 razy.W tę liczbe wliczamy 96 spotkan ligowych, 9 meczów na szczeblu Pucharu Polski i jeden mecz o Superpuchar Polski. 44 spotkania kończyły się zwycięstwami Legii, 32 razy górą byli poznaniacy a 30 spotkan nie zostało rozstrzygniętych. W bramkach górujemy nad „Kolejorzem” 146:100.

Poznań do dnia dzisiejszego 48 razy był areną zmagań piłkarzy Lecha i Legii na poziomie Ekstraklasy. Lepszą statystyka tych spotkan może poszczycić się druzyna ze stolicy Wielkopolski nie dając się pokonać aż 35 razy, w tym 21 razy pokonując Legię. „Wojskowi” ograli poznańską lokomotywe tylko 13 razy. Jednak mimo, że na koncie Lecha widnieje zdecydowanie wiecej zwycięstw to w golach strzelonych na przestrzeni całej historii ligowej, ustepujemy im tylko jednym trafieniem[57:58].

Legionistą, po którego strzałach najczęściej kapitulował bramkarz Lecha jest Lucjan Brychczy. W sumie nasza chodząca legenda dwunastokrotnie pokonywała golkipera „Kolejarza”(9 razy w lidze, 3 razy w Pucharze), za to w obecnym składzie Legii najwięcej bramek poznańskiej Lokomotywie zaaplikował Tomek Kiełbowicz(dwie)

Najświeższa historia naszych potyczek na Bułgarskiej, nie jest niestety najlepsza. Ostatni razy wygraliśmy w Poznaniu 3 kwietnia 2004 po bramce „Nędzy”, a ostatnią bramke jaka udało nam się tam strzelić to 17 maj 2007, która była też autorstwa nieodżałowanego[;)] Piotrka Włodarczyka.

Ostatnie dziesięć ligowych spotkan rozgrywanych na Bułgarskiej:

2011-04-16 Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 0
2010-04-03 Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 0
2008-10-05 Lech Poznań - Legia Warszawa 0 : 0
2007-10-06 Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 0
2007-05-17 Lech Poznań - Legia Warszawa 3 : 1(Piotr Włodarczyk 59’)
2005-09-30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 0
2004-10-03 Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 1(Marek Saganowski 9’)
2004-04-03 Lech Poznań - Legia Warszawa 0 : 1(Piotr Włodarczyk 54’)
2002-11-03 Lech Poznań - Legia Warszawa 0 : 0
2000-03-25 Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 2(Bartosz Karwan 83’, Michał Goliński 88’(s))

Sezon 2011/2012.

Mistrz Polski z sezonu 2009/2010 rozgrywki rozpoczął z wysokiego C. Poza drugą kolejką gdzie zremisował w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem, w pierwszych czterech spotkaniach zdobył komplet oczek, jednoczenie wbijając rywalom 11 bramek(5 ŁKSowi a po trzy Ruchowi i GKSowi Bełchatów). Pierwszą druzyna, która pokonała poznaniaków był zabrzanski Górnik.

Po jedenastu seriach spotkan „Duma Wielkopolski” zajmuje 4 miejsce z 20 oczkami. Do tej pory Lech wygrał sześć meczów, dwa zremisował i trzy przegrał. W meczach rozgrywanych na Bułgarskiej „Kolejorz” wygrał trzy spotkania[Ruch 3:0, Jagiellonia 4:1, Korona Kielce 1:0]. Natomiast rywalizacja z krakowską Wisłą zakończyła się dla ekipy z Poznania porażką 0:1. Najlepszym strzelcem Lecha jest Artjoms Rudnevs, który w tym sezonie już czternastokrotnie pokonywał golkipera przeciwników.

Patrzac na ostatnie wyniki w Poznaniu(majac na dodatek trzy dni pozniej mega wazny mecz z Rapidem), można odniesc wrażenie, ze będzie mega ciezko, aczkolwiek mam dla Was dwie przesłanki wg których my ten mecz… wygramy 8)

Przesłanka pierwsza.
W ciagu swojej całej „kariery” na tym forum, założyłem(nie licząc tego) 6 tematów meczowych. W sezonie 2008/2009 był to temat o meczu z Wisłą w Warszawie. Wygrany przez Legie 2:1. W zeszłym sezonie, mecz z Lechem i Widzewem(odpowiednio 2:1 i 1:0 dla Legii) W tym sezonie tematy o Ruchu i Widzewie (1:0 i 2:0 dla e(L)ki). Jedyny mecz który nie zakończył się wygrana Legii odbył się na Konwiktorskiej za kadencji Białasa(1:0 dla paziów). Aczkolwiek wtedy kazdy lał Legie to jeszcze był to mecz o pietruche wiec... sie nie liczy 8)

Przesłanka druga.
Lech w zeszłym sezonie bezpośrednio przed meczem z Man.City w Lidze Europy grał u siebie z Wisłą. Wygrał 4:1.
W tym sezonie Wisła pojechała do Poznania, bezpośrednio przed meczem z Odense. Wygrała 1:0.
Legia jedzie do Poznania bezposrednio przed meczem z Rapidem.

Dodam fakt, ze mecze Lecha z Man.City i Wisły z Odense były grane w Polsce. My z Rapidem też gramy u siebie.

Czyli wychodzi na to, ze powinniśmy w niedziele wkoncu wygrać na Bułgarskiej 8)

Breados
24-10-2011, 23:11
Trochę za dużo optymizmu tu widzę :D Ja do tego meczu podchodziłbym tak jak do Ruchu, remis biorę w ciemno.

matx
24-10-2011, 23:16
Trochę za dużo optymizmu tu widzę :D Ja do tego meczu podchodziłbym tak jak do Ruchu, remis biorę w ciemno.

Tylko zwycięstwo! :paker:

R.
24-10-2011, 23:19
Biorac pod uwage fakt, ze na wyjazdach dobrze nam idzie, i ze do Poznania jada chyba w najlepszej formie od lat - mozna z lekkim optymizmem patrzyc na ten mecz.

Playboy
24-10-2011, 23:26
Też brałbym remis w ciemno (przyznam, że brałem też z Rapidem), ale z drugiej strony 7 lat od ostatniego zwycięstwa na Bułgarskiej to już trochę długo. Od ponad miesiąca tak pięknie jest to może i tutaj się uda? Na Cichej też przez 10 lat nie wygrali.

Patrząc na to jak Lech grał z tymi mocniejszymi (Śląsk i głównie Wisła) gdzie na Bułgarskiej od Krakowian był o klasę gorszy to można być optymistą. Oby tylko nasi nie zlali tego spotkania i podeszli do niego tak zmotywowani jak do meczu w Bukareszcie.

Liczę na przebudzenie Ivicy z zeszłego sezonu. Wtedy na Ł3 po raz pierwszy pokazał tak naprawdę, że to nieprzeciętny grajek. Obawiam się jedynie sędziego, którego wyznaczą na to spotkanie. Oby nie był to Małek przez którego przecież przegraliśmy w poprzedniej rundzie. Jakim cudem wtedy Kotorowski czerwonej nie dostał?

Co do składu to zapewne będzie identyczny jak z Rapidem. Tylko na tego Stilića trzeba uważać Ariel go tam musi na początku meczu ładnie po kostkach ustawić.

Sgt.
24-10-2011, 23:58
No właśnie, przełamaliśmy Cichą, to i Bułgarską dobrze by było przełamać. Zwycięstwo byłoby czymś dla naszej sytuacji w lidze fenomenalnym, bo mimo straty punktowej Lecha do nas w tej chwili, w nich upatruję jednego z najmocniejszych kandydatów do walki o MP. W dodatku apetyty rozbuchane, seria bardzo dobra, gra niczego sobie, z mocniejszymi już ekipami na wyjeździe wygrywaliśmy...

Jednocześnie amikowcy niewątpliwie potrafią grać bardzo ładnie, Rudniev strzela gole jak wariat, generalnie porażka na tym terenie by mnie nie zaskoczyła. Każdy wynik jest możliwy, choć na pewno nie jedziemy tam jako faworyt, raczej do walki jako równy z równym.

Powiedzmy tak: porażka wliczona w koszty, ale i tak TYLKO ZWYCIĘSTWO!:box:

Na plus:
+ Kuciak w bramce.
+ Brak mocnych skrzydeł w Amice, a u nas bokami obrony najlepiej wchodzą akcje.
+ Mocny środek pola, szansa na zneutralizowanie Stilića i odcięcie Rudnieva od podań.
+ Zdrowa kadra.
+ Solidna forma strzelecka, zawsze znajdzie się ktoś, kto wepchnie bramę.

Na minus:
- Rudniev potrafi strzelać gole z niczego, w dodatku fenomenalnie obchodzi obrońców w starciach 1 na 1.
- Cholernie trudny teren.
- Zmęczenie serią meczy co 3 dni.
- W niemal wszystkich meczach nie potrafimy zagrać dwóch solidnych połów. Dominacja w jednej, wycofka w drugiej - Lech może to boleśnie wypunktować.

Naszą chyba największą szansą jest zdominowanie środka pola, co wyraźnie potrafimy, pod warunkiem że nasze kopacze się zdobędą na tę energię, by w środku powalczyć. Trzeba ich trzymać z dala od naszej bramki i cisnąć ile wlezie, póki jesteśmy w gazie.

pleba
25-10-2011, 00:26
Dobrze by było wywieźć jakiekolwiek punkty, ale nawet jeśli przegramy, dramatu chyba nie będzie. Mimo to, liczę na niezły mecz i co najmniej remis.
Ciężko więcej powiedzieć, bo przed nami nie mniej istotny mecz z Widzewem w PP i do tego czasu kilka spraw się może nieco zmienić. Ewentualna wygrana stawia nas w rewelacyjnej sytuacji w tabeli (jeśli dobrze liczę, to przy wygranej w meczu z Zagłebiem będziemy mieli nad nimi 7 pkt, a to już pokaźna zaliczka). Właściwie to chyba ostatni z poważniejszych rywali ligowych w tej rundzie, więc warto się postarać o punkt(y), bo potem będzie już tylko z górki :)

Kamilos
25-10-2011, 00:30
Dobrze by było żeby w środę w Pucharze Polski zagrali głównie zmiennicy wtedy pierwszy skład przed tym meczem będzie mógł się trochę zregenerować więcej. Jak na razie na wszystkich frontach idzie nam naprawdę dobrze więc można by było to podtrzymać i do kolejnego czwartku 3 zwycięstwa zainkasować :) Co do spotkania z Lechem to oczekuje wyrównanego dobrego meczu. Zarówno oni jak i nasi grajkowie są w gazie. Zwycięstwo nasze byłoby super nie dość że jednemu z głównych rywali byśmy trochę odskoczyli w tabeli to jeszcze by się niekorzystna seria na Bułgarskiej zakończyła. Mam tylko nadzieje że wyniku tego meczu w jakiś dziwny sposób nie wypaczy sędzia prowadzący zawody. Bo ci coś ostatnio w formie są jeśli chodzi o odgwizdywanie absurdalnych sytuacji...:kawa:

Towdie
25-10-2011, 08:45
A propo sędziów to nie wiem czy zauważyliście ostatnio, ale to oni są bohaterami meczy :) Co do meczu LEGIA - Kolejorz to myślę że padnie remis 1:1, a najwązniejsze żeby był to Cieakwy mecz.

rolnik
25-10-2011, 09:07
Nie, nie zauważyliśmy :kawa:

a-d-a-m
25-10-2011, 09:11
A propo sędziów to nie wiem czy zauważyliście ostatnio, ale to oni są bohaterami meczy :) Co do meczu LEGIA - Kolejorz to myślę że padnie remis 1:1, a najwązniejsze żeby był to Cieakwy mecz.

:modli:
1) meczów, bo meczy to owca
2) ogarnij się i kup sobie jakiś słownik ortograficzny, albo chociaż pisz w wordzie, a później wklejaj tekst
3) mecz może być nudny, a najważniejsze żeby Legia wygrała

Beny
25-10-2011, 09:25
Pierwszy raz od kilku sezonów można oczekiwać na mecz w Poznaniu z optymizmem. Formę chłopaki mają niezłą, Lech mimo miejsca w czołówce nie goli frajerów jakoś przekonywująco. Spokojnie można ich ograć. Będzie dobrze :look:.

TytusPullo
25-10-2011, 09:27
Prawda jest taka że i Legia i Lech w tej chwili grają najładniejszą piłkę w tej lidze, jest w tym jakaś myśl, do tego wykonawcy są jak na ogólny poziom tej ligi wyżej niż przeciętni, i coś mi się wydaje że właśnie pomiędzy tymi dwoma drużynami rozstrzygnie się kwestia MP. W niedzielę oczekuję wielkiego meczu z obu stron. Faworyta wskazać trudno, trochę mi śmierdzi remisem no ale wiadomo co serce podpowiada ;) W zasadzie każda formacja wygląda na remis, wszystko może się rozstrzygnąć w środkowej strefie, u nas nie zagra Injac, w jego miejsce albo Kriviec albo młody Drygas, może też Bakero zaskoczy i wystawi od początku Toneva i Wilka (obaj się bardzo dobrze pokazali w Gdańsku). No i jest Artiom, myślę że skoro nie trafił w 2 kolejnych meczach to może się szykować kumulacja ;) (już w tym sezonie raz tak było). Do tego warto jeszcze śrubować passe z Wami bez porażki. Już dawno nie pamiętam meczu gdzie tak trudno byłoby wskazać faworyta.
Z Kolejorskim pozdrowieniem :)

WESOŁY DIABEŁ
25-10-2011, 10:05
W Poznaniu zawsze gra się nam w ch.j trudno, dla miejscowych to mecz sezonu i spinają się wyjątkowo, ja też chciałbym remis, ale jak nie teraz to kiedy mamy tam wygrać? W Lechu jest Rudniev i to jest właściwie jedyny powód do zmartwienia. Liczę na dominację w środku pola i bramkę dla odmiany Radovica!:oczko:

milton
25-10-2011, 10:13
skromne zwycięstwo biorę w ciemno

ivan
25-10-2011, 10:14
Sytuacja trochę przypomina tą z zeszłej jesieni , kiedy wybieraliśmy się do Krakowa . Kila udanych meczów w lidze i wielkie nadzieje a potem niestety solidny oklep na Reymonta . Mam nadzieję że teraz się to nie powtórzy i wreszcie Bułgarska będzie zdobyta . Jeżeli dadzą radę i pokonają Lecha to mistrzostwo jesieni będzie na wyciągnięcie ręki . Jeśli zagrają na takim poziomie jak w Bukareszcie i z taki zaangażowaniem to spokojnie przywiozą 3 pkt .

Cynamonka
25-10-2011, 10:39
Wiadomo jak to bywało w zeszłym sezonie, ale jednak gra naszych prezentuje się zdecydowanie lepiej teraz i można być optymistą chociażby umiarkowanym i liczyć na zwycięstwo. Inna kwestia, że Lech w takim klasowym spotkaniu zepnie się bardziej, ale to nie oznacza, że jesteśmy bez szans. Przede wszystkim czujność zwiększona przy Rudnevie i konsekwencja w grze. O Kuciaka się nie martwię ;)

nevermind
25-10-2011, 10:45
Trochę za dużo optymizmu tu widzę

Bez przesady ;) Ja tez remis biore w ciemno. Jezeli Rudnevs znów nie strzeli bramki po spalonym to bedzie dorbze 8)

detoxizer
25-10-2011, 10:47
Bez przesady ;) Ja tez remis biore w ciemno. Jezeli Rudnevs znów nie strzeli bramki po spalonym to bedzie dorbze 8)

Ja po prostu liczę na dobry mecz :)

nevermind
25-10-2011, 10:50
Ja po prostu liczę na dobry mecz :)

Zalezy co masz na mysli piszac "dobry mecz". Dla mnie moga grac pytę, ale zeby na Łazienkowską komplet oczek przywiezli jednoczesnie hamując zapedy Lecha odnosnie tytułu. i wtedy to bedzie dla mnie dobry mecz. Bo jezeli przegrają, to nawet jakby mieli pierdyliard strzalów na bramke a pilke w posiadaniu okolo 98% to dla mnie bedzie to "zły mecz" ;)

Sgt.
25-10-2011, 11:51
No właśnie. W takiej formie i z takim potencjałem, to "zaangażowaniem i walką" w przegranych meczach niech się jarają widzewiacy albo czarnuchy, bo ich ekipy grają padakę. Nie ważne jaka gra, mają być punkty! :D :ultras:

legia_land
25-10-2011, 11:55
Niestety na Bułgarskiej nam się nie wiedzie, choć ostatnio mogliśmy wygrać 3:0 to Małek drukarz sprawił że przegraliśmy 1:0. Nie wygraliśmy tam od 7 lat, wielkopolska drezyna zawsze mobilizuję się na nas mocno przez ich kompleksy jest to dla nich najważniejszy mecz w sezonie. Lech drużynę ma niezłą ale na pewno gorszą od obecnej Legii. Na naszą niekorzyść mogą wpłynąć batalie co 3 dni, no i że po pyrusach mamy LE więc Legioniści będą myśleć pewnie o czwartkowym spotkaniu. W obecnej formie Legia może pokonać każdego ale dużo zależy od dyspozycji dnia czy motywacji co pokazały mecze ze Śląskiem, Podbeskidziem czy dyskopolo. Naszych kibiców tam nie będzie to kolejny minus który może wpłynąć na motywacje naszych grajków. Mimo to nadzieja umiera ostatnia wierze że Legia wygra, ale obiektywnie mówiąc z naszym szczęściem na Bułgarskiej to wygra Amika.

Łukasz1994
25-10-2011, 12:21
Oj te mecze na Bułgarskiej coś nam nie idą, ale coś mam przeczucie że tym razem nasza niezwyciężona Legia, wróci z 3 pkt do Warszawy i obejmiemy fotel lidera naszej ligi. Licze na 0:2.

TytusPullo
25-10-2011, 12:27
Heh, śmiałe tezy z tym porównywaniem potencjału obu drużyn, na dziś ewidentnie trudno powiedzieć kto ma lepszy skład, Wy macie Radovica, Ljuboje, będącego w formie Gola, Rybusa, u nas są Rudniev, Murawski, Stilic, wchodzący coraz lepiej Tonev, z jednej i drugiej strony młode wilki jak Żyro, Wolski czy Drygas albo Mozdżeń. O wszystkim decydować będzie zapewne tzw. dyspozycja w danym dniu. Owszem, obecna postawa Legii budzi uznanie, natomiast forma Lecha też nie daje powodów do narzekań. A co do kompleksów, tak chętnie przez niektórych nam wypominanych, jakoś nie mamy powodu do nich, zgoda że jest to jeden z najważniejszych meczów dla nas w sezonie, zawsze taki był, no ale któryś przeciwnik musi mieć ten nr 1, nie mamy derbów, jakoś padło na Was ;) Wiadomo ze wszędzie znajdą się barany dla których spinka na Was jest wydarzeniem roku, no ale tak jest w każdym mieście, głupków nie sieją :) Jedyne czego zabraknie to Waszej obecności na Bułgarskiej, wtedy mielibyśmy piłkarskie święto na 100%. Mam kumpli wśród Legionistów, już teraz zaczyna się wzajemne dogadywanie, ciekawe tylko kto komu będzie w przyszłym tyg obiad stawiał (ot taka świecka tradycja), choć patrząc po ostatnich latach to raczej w ciemno kolega z W-wy odkładał kasę na po meczu u nas, ja odwrotnie :)

e(L)egion
25-10-2011, 13:04
Dobrze że ktoś przypomniał ubiegłoroczny mecz w Krakowie. Oby się to nie powtórzyło, choć optymizm i nastawienie widzę bardzo podobne do tego sprzed roku.

Jeszcze wczoraj brałem remis w ciemno ale dzisiaj olewam ten remis i niech się dzieje co chce. Wiadomo że będzie ciężko ale tak samo miało być w Bukareszcie i wygraliśmy. Taktyka i skład powinny być takie same. My nic nie musimy. Spokojnie powinniśmy ustawić się na swojej połowie i niech Lech się martwi. Parę okazji na kontrę na pewno się trafi i wtedy trzeba poszukać gola. Najlepiej by było zdominować środek pola. Wtedy można by ich było trzymać w miarę na dystans albo zmusić do "dzidy do przodu". Mam nadzieję że na ich środku obrony dalej bedzie grał ten Kamiński, bo to chłopak młody i na takiej pozycji w takim wieku jeszcze łatwo o klopsa, zwłaszcza że kibice będą pewnie trochę hałasować.

Senator
25-10-2011, 13:36
Mam nadzieję że na ich środku obrony dalej bedzie grał ten Kamiński, bo to chłopak młody i na takiej pozycji w takim wieku jeszcze łatwo o klopsa, zwłaszcza że kibice będą pewnie trochę hałasować.

W rzeczy samej licze na to samo :)

Potencjały drużyn, formacje są na podobnym poziomie ale jak już szukac ich słabszych punktów to właśnie ich obecny środek obrony. Gdyby ten mecz odbył się za miesiąc to możliwe że ich obrona by wyglądała Kikut, Wojtkowiak, Arboleda, Henriquez a tak młody Kamiński grający na Ljuboje może sobie jeszcze nie poradzić, oby :chees: Do tego Wołąkiewicz to przeciętniak więc wygramy a na pewno nie przegramy :pijemy:

Jeszcze tylko odciąć Rudnieva od podań Stilica i gotowe :fajek:

LioneL
25-10-2011, 13:38
Heh, śmiałe tezy z tym porównywaniem potencjału obu drużyn, na dziś ewidentnie trudno powiedzieć kto ma lepszy skład

E tam trudno. Wiadomo, że Legia ma zawsze lepszy skład, niezależnie co się dzieje :prawi:

Kujawiak
25-10-2011, 14:42
Jeśli rywal twierdzi że mamy równe zespoły, to znaczy że nasz jest lepszy.
Przecież powiedzmy sobie szczerze, nikt tutaj nie jest obiektywny. ;)
Tylko zwycięstwo!

E: Znam takich co brali w ciemno remis zarówno w Chorzowie jak i w Bukareszcie. Jeśli kogoś satysfakcjonują remisy to chyba pomylił kluby. To jest Legia i tutaj trzeba wygrywać.

Mario
25-10-2011, 15:53
Jeden bardzo ważny mecz w tej rundzie wygraliśmy (mam na myśli Wisłę), teraz czas na pokonanie drugiego przeciwnika w walce o tytuł mistrzowski. Mecz będzie bardzo ciężki, szczególną uwagę trzeba zwrócić na Stilica i Rudnevsa, bo już w tym sezonie udowodnili, że bardzo dobrze się rozumieją i potrafią stworzyć bardzo groźne akcje. Liczę, że jutro z Widzewem nie zagra przede wszystkim Ljuboja i Radovic, bo widać po nich zmęczenie, a w Poznaniu to na nich opierać się będzie nasza siła ofensywna (indywidualne umiejętności).

księciuniu
25-10-2011, 15:56
... Mecz będzie bardzo ciężki, szczególną uwagę trzeba zwrócić na Stilica i Rudnevsa, bo już w tym sezonie udowodnili, że bardzo dobrze się rozumieją i potrafią stworzyć bardzo groźne akcje....

No to ich rozgryzłeś i teraz już będzie z górki :D

matador
25-10-2011, 15:59
Mario powinien z Janasem i Magierą rozpracowywać rywali :hyhy:

ivan
25-10-2011, 16:03
Porównując składy na jednej pozycji mamy bezwzględną przewagę , to oczywiście obsada bramki . Prezes Vaslui jest prawdziwym debilem że odpuścił takiego grajka przez zaległości finansowe . Bardzo mu za to dziękuję . :dziekuje:

TytusPullo
25-10-2011, 16:14
No Kuciak robi wrażenie, u nas też na pewno plusem jest to ze nie ma człowieka-firany na bramce czyli Kotora, jakoś z Jasiem Buricem wygląda to nieco lepiej, i może nawet nie dlatego że Kotor jest słabym bramkarzem, on ma po prostu niewiarygodne "szczęście" do puszczania spektakularnych bram, typu komuś wyszedł strzał życia, jakiś rykoszet, kasta za kołnierz itd. :)

Luke
25-10-2011, 17:53
Jeżeli nasi wyjdą tak zorganizowani jak na Wisłę czy Rapid to jestem spokojny. Oczywiście nie ma co się podpalać, bo wiadaomo jak to się potem kończy, ale też nie ma co jechać do Poznania jak na ścięcie. Spokojnie możemy powalczyć o 3 punkty. W tym meczu zrozumiem Skorżę jeżeli wystawi trzech defensywnych pomocników (ale czy Gol to jeszcze defensywny pomocnik...):)
Lecha nie można się obawiać, bo pomimo, że Rudnev strzela bramkę za bramką już kilka drużyn pokazało, że można ich zatrzymać. Np. od Górnika, który tego dokonał słabsi na pewno nie jesteśmy.
Tak więc osobiście podchodzę do tego meczu z umiarkowanym optymizmem, jednak żaden wynik mnie nie zdziwi.

Diplofaza
25-10-2011, 18:08
W Poznaniu zawsze gra się nam w ch.j trudno, dla miejscowych to mecz sezonu i spinają się wyjątkowo, ja też chciałbym remis, ale jak nie teraz to kiedy mamy tam wygrać? W Lechu jest Rudniev i to jest właściwie jedyny powód do zmartwienia. Liczę na dominację w środku pola i bramkę dla odmiany Radovica!:oczko:

Powiedziałeś tutaj słowa które ja również wypowiedziałem po tym jak widziałem jak Legia gra! KIEDY jak nie TERAZ ? :D To samo mowiłem przed Spartakiem i to samo przepowiadam wam teraz bracia :prawi: Na zero z tyłu! Obstawiam 0:2! :D

Ytong
25-10-2011, 18:12
Póki co Legia jest na fali i trzeba do konsekwentnie wykorzystać w Poznaniu. Co do samego Rudnieva, fakt strzela dużo bramek, ale: Kuciak w bramce + dobra postawa obrońców może powstrzymać Amice przed strzelaniem bramek. Strzelamy więcej bramek niż rok temu, do tego młodzi zaczynają strzelać. Nie ma innego wyjścia jak tylko wygrać!

blabaiv94
25-10-2011, 18:20
Może to być , a nawet będzie ciężki mecz. Piłkarze napewno musza byc zmeczeni po tylu rozgrywkach... Chyba że Skorża jakieś zmiany wprowadzi.

Chaber
25-10-2011, 19:14
jaka telewizja transmituje ?

siekan
25-10-2011, 19:16
Nie.

BlackAdder
25-10-2011, 19:40
"Mistrzostwo Polski - (5x) - 1982/83, 1983/84, 1989/90, 1991/92, 2009/10"

@Nevermind :dziekuje:

Zawsze nam się tam gra ciężko, podobnie jak im u nas. Ale w tym sezonie na wyjazdach gramy na tyle perfekcyjnie, że jest nadzieja nawet na zwycięstwo ;). Co cieszy mnie tym bardziej, że od 93r. wyjątkowo KKS nienawidzę :wsciekly:.

egyptlion
25-10-2011, 20:41

BBC, CNN, Discovery Channel, a powtórki będą na TRWAM.

Homer
25-10-2011, 20:53
Ty sobie nie żartuj tylko powiedz nam jaki będzie skład.

Adin
25-10-2011, 20:57
Bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVN Turbo

egyptlion
25-10-2011, 21:02
Bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVN Turbo

Nie przeprowadzi.

egyptlion
25-10-2011, 21:05
Ty sobie nie żartuj tylko powiedz nam jaki będzie skład.

Silny będzie. Zajebiście silny!

mcichocki2
25-10-2011, 21:09
egyptlion: Nienawidzi(my) wszystkich !!! :ok:

egyptlion
25-10-2011, 21:24
egyptlion: Nienawidzi(my) wszystkich !!! :ok:

:raca2::raca2::raca2:

Huligani :hyhy:

Mario
25-10-2011, 21:29
Zbanujcie w końcu tego pajaca.

Yanks
26-10-2011, 08:05
Zbanujcie w końcu tego pajaca.
Sam polazł ...

To ja poproszę do końca roku, bo sam się zastanawiam, po co ja to TUTAJ wszystko piszę.

szyszkownik_kilkujadek
26-10-2011, 12:11
Jeśli kopacze wygrają przy Bułgarskiej to chyba będę skłonny zapomnieć na chwilę o 11 porażkach w zeszłym sezonie i 3 w obecnym. Niemniej jednak nadal nie wierzę do końca w regularność drużyny Skorży, choć nie da się ukryć, że mamy wyjątkowo piękny październik w tym roku.

Szejdi
27-10-2011, 18:06
Nie ma do tego tematu, więc napiszę tutaj.

Rado w kadrze Serbii :raca: :D

Z.
27-10-2011, 18:18
Niemożliwe nie istnieje :D

Chmielo
27-10-2011, 18:31
Injac po dobrych występach w Lidze Europy też był powoływany, czyli z polskiego klubu dobrą grą też można trafić do kadry.

Co do meczu z Lechem to liczę na zwycięstwo. Z kim byśmy nie grali trzeba sobie stawiać wysokie cele. Gra Kolejorza nie wygląda źle ale wydaje mi się, że gramy dojrzalej i jest realna szansa na 3 punkty. Tym bardziej, że mamy obrońców, którzy mogą poradzić sobie z Rudnievem.. a poznańska obrona nie jest monolitem i popełnia błędy.

Jak będą grali tak jak w poprzednich meczach o wynik jestem spokojny.

zinger
27-10-2011, 19:11
Przy okazji chciałem wyjaśnić, że nie podszedłem podziękować za doping po ligowym meczu z Widzewem bo byłem wściekły na siebie, na niewykorzystaną doskonałą sytuację w samej końcówce. Wzięły górę emocje i nerwy. Postaram się aby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła – wyjaśnił „Radko”.
I zagadka wyjaśniona

Huxley
27-10-2011, 19:20
Jeżeli będzie jak z Rapidem to pyry nie mają szans.

RDorosz75
27-10-2011, 20:02
Injac po dobrych występach w Lidze Europy też był powoływany, czyli z polskiego klubu dobrą grą też można trafić do kadry.

Co do meczu z Lechem to liczę na zwycięstwo. Z kim byśmy nie grali trzeba sobie stawiać wysokie cele. Gra Kolejorza nie wygląda źle ale wydaje mi się, że gramy dojrzalej i jest realna szansa na 3 punkty. Tym bardziej, że mamy obrońców, którzy mogą poradzić sobie z Rudnievem.. a poznańska obrona nie jest monolitem i popełnia błędy.

Jak będą grali tak jak w poprzednich meczach o wynik jestem spokojny.

Szkoda tylko że Lech będzie miał dwunastego "zawodnika" na stadionie a Legia nie. Z tego co piszą tak zwane media na Lechu będzie około trzydziestu tysięcy niebieskich. Szkoda, że sektor gości jest "jakoś niedostępny inaczej" ... Tak czy inaczej będzie dobrze.

Misha75
27-10-2011, 20:31
Nie ma do tego tematu, więc napiszę tutaj.

Rado w kadrze Serbii :raca: :D

ZASŁUŻYŁ ! JEDYNIE SZKODA ŻE TAK DALEKIE MECZE , POMĘCZĄ CHŁOPAKA

norullez
27-10-2011, 21:53
Nie możemy sie satysfakcjonować remisem... Jesli chcemy tego mistrza, to takie mecze musimy wygrywac, i nie ma co patrzec na to, ze bedzie 30 tysiecy zakompleksionych poznaniaków, ze nie bedzie naszych kibiców, ze bedzie zimno, a murawa bedzie za sliska...

Wychodzimy, wpier**lamy sie w nich jak pitbull w kurnik, strzelamy gola, i gramy sobie mecz z kontry tak jak lubimy...

Tak jak wczesniej panowie napisali: "Jak nie teraz to kiedy?"

W 2038 przełamiemy ten Poznan? :oczko:

Bedzie dobrze... Podchodze jakos bez spiny... Czuje ze tym razem wykopki bedą udane :pijemy:

Maciek
27-10-2011, 23:41
A sędzią meczu będzie znienawidzony przeze mnie, chwalony przez niektórych Hubert S. O ile się na mylę to on wraca po jakiejś dłuższej nieobecności.

Playboy
27-10-2011, 23:44
Ja co do niego mam zupełnie inne odczucia. Wrócił po kontuzji i w Krakowie świetnie poprowadził zawody. Jeden z lepszych sędziów w Polsce.

Najważniejsze, że nie Wałek.

adus1994
27-10-2011, 23:54
Najważniejsze, że nie Wałek.

Dokładnie. Jedyne czego oczekuję to sprawiedliwego sędziowania, bez pomocy gospodarzom.

Lillo
28-10-2011, 07:55
A sędzią meczu będzie znienawidzony przeze mnie, chwalony przez niektórych Hubert S. O ile się na mylę to on wraca po jakiejś dłuższej nieobecności.

Akurat Siejewicz to dobry sędzia, jeden z najlepszych w Polsce.

TytusPullo
28-10-2011, 08:47
Siejewicz już kiedyś sędziował mecz Lech-Legia (kwiecień 2010), kiedy nie zauważył ewidentnej podcinki w polu karnym na Lewym, zamiast wywalić z czerwienią Muchę i podyktować 11 dał żółtko Lewemu...Dobrze że później Stilic strzelił. Siejewicz widział swój błąd-w Lidze+ oficjalnie przepraszał za niego. A Małek jest zarezerwowany do sędziowania milicyjnym z Krakowa ;)

casual
28-10-2011, 10:02
Mogą dziać się cuda. Możemy wygrać, a równie dobrze dostać w dupe 3:0. Trudno tu cokolwiek przewidzieć. Dla piłkarzy i kiboli Lecha to najwazniejszy mecz w roku (taka prawda). Mogą przegrać wszystko co sie da, ale nie mogą przegrać u siebie z Legią.

Na szczęsie Legia jest w gazie. Grają bardzo pewnie. Cały ten sezon dodał im pewności siebie- wygrane w dwumeczu z Turkami, Ruskimi, pokonanie Happoelu czy Rapidu oraz bardzo przyzwoita postawa w lidze (szczególnie w ostatnim czasie)- to wszystko wzmacnia morale drużyny.

Szkoda tylko, że w tym wszystkim nie dane bedzie uczestniczyć kibicom Legii. Tym bardziej, jesli nasi wygrają- widok tysiecy wściekłych Poznaniaków musi być bezcenny.

Bonhart
28-10-2011, 10:54
Kluczowa bedzie forma obrony, bo jak przod bedzie gral tak jak ostatnio to na bank cos wcisna. Chlopaki sa w sztosie, do tego ich ostatnie wyniki wynikaly tylko i wylacznie z dobrej gry i oni dobrze o tym wiedza. Jesli nie wydarzy sie jakis "slizg Wawrzyniaka" czy cos w ten desen to co najmniej o 1-0 jestem spokojny.

Edit: oczywiscie 1-0 dla nas :)

kristof
28-10-2011, 12:23
Mogą dziać się cuda. Możemy wygrać, a równie dobrze dostać w dupe 3:0.

Te czasy minely. Mam nadzieje ze bezpowrotnie. Teraz nalezy sie takiej gry jak z Rapidem na wyjezdzie. Kontrolowanie gry w srodku pola i spokojne wyprowadzanie akcji zza podwojnej gardy. Tak gralismy ostatnio tez z Ruchem i Widzewem w lidze, tylko ze przeciwnicy parkowali autobusy i tak efektowanie to nie wygladalo. Lech raczej nic parkowal nie bedzie ;)

Wymarzony bylby taki mecz jak pierwsza polowa z Rapidem i ukluc Poznan tak z 0:3, ale wysokie wygrane w tym meczu sa raczej malo prawdopodobne.

Neg
28-10-2011, 14:32
O ile się nie mylę to tego samego oczekiwaliśmy po meczu ze Spartakiem na meczu z Polonią :).

Przegraliśmy z Podbeskidziem, przez co nie jesteśmy dziś liderami w lidze a Lech to nie są jakieś pierniki do bicia.
Widzew mimo iż nic nie grał to potrafił sobie stworzyć w meczu ligowym w pewnym momencie parę okazji z czego jedną setkę, tak więc Lech z lepszymi graczami może jeszcze więcej.

Taki mecz jak z Rapidem może się już nigdy nie powtórzyć, więc nie ma co rozpamiętywać i pisać, że powinniśmy zagrać tak jak w meczu z.

e(L)egion
28-10-2011, 14:52
Szkoda tylko, że w tym wszystkim nie dane bedzie uczestniczyć kibicom Legii. Tym bardziej, jesli nasi wygrają- widok tysiecy wściekłych Poznaniaków musi być bezcenny.
Obym miał okazję się o tym przekonać, gdyż w niedzielę będę w stolicy ziemniaka i mecz planuję obejrzeć w jakiejś knajpie na ich rynku. Pewnie nie bedzie ich tam tysiąc ale zawsze kilku :) Kumpel już mi życzył decydującego gola dla Legii w doliczonym czasie gry... :imprezowicz:

kplpsn
28-10-2011, 15:49
czym dla was jest mecz lech legia???

arczi
28-10-2011, 15:55
Czymś trochę mniej skomplikowanym niż naciskanie przez Ciebie Shiftu

MinusClub
28-10-2011, 16:18
Osoby chętne na oglądanie meczu w pubie w centrum Warszawy zapraszamy do nas - dla osób w szalikach/ koszulkach Legii i zgód duże piwo po 6 PLN!

TytusPullo
28-10-2011, 16:26
Osoby chętne na oglądanie meczu w pubie w centrum Warszawy zapraszamy do nas - dla osób w szalikach/ koszulkach Legii i zgód duże piwo po 6 PLN!
Czy promocja też obowiązuje gdy się przyjdzie w szalu/koszulce Lecha bądź zgody? ;)

księciuniu
28-10-2011, 16:34
Czy promocja też obowiązuje gdy się przyjdzie w szalu/koszulce Lecha bądź zgody? ;)

To powinno być nagradzane promocyjnym ... Desperados ;)

Cielo
28-10-2011, 16:36
Był już tam taki jeden, który spytał co by się stało jakby przyszedł w szaliku KSP :lol:

Ytong
28-10-2011, 16:38

yyy...no comment. Przyjdź tak wyjdziesz goły...lub nie wyjdziesz ;)

To powinno być nagradzane promocyjnym ... Desperados ;)

Desperados'a dla kogoś takiego w koszulce Lecha...szkoda takiego piwa ;D

detoxizer
28-10-2011, 16:44
Czat z Rybusem- znalezione na stronie z PS:
"Ola89: Jaki jest Twój ideał kobiety?
Maciej Rybus: Wydaje mi się, że znalazłem już swój ideał. Mam dziewczynę Natalię i na inne nie zwracam uwagi."

:lol::lol::lol::lol:
W sumie on tylko ruchał.

Aryam
28-10-2011, 16:46
Czy promocja też obowiązuje gdy się przyjdzie w szalu/koszulce Lecha bądź zgody?

Przyjdź i się przekonaj :lol:

Desperados to nie piwo więc nie szkoda :popcorn:

Ytong
28-10-2011, 16:51
Maciej Rybus: Wydaje mi się, że znalazłem już swój ideał. Mam dziewczynę Natalię i na inne nie zwracam uwagi."

W sumie on tylko ruchał.

Na inne nie zwracam uwagi...chyba jego dziewczyna musi Macieja bić :D

Majkisek
28-10-2011, 16:51

Ma rację, wydaje mu się :lol2:

legia_land
28-10-2011, 17:05
Tak może by piłkarzy pożegnać przed wyjazdem do Poznania coś w stylu Ruchu przed WDŚ???? To tylko pomysł by zmobilizować piłkarzy i brać kibicowską. Zaznaczam to tylko pomysł!!!!

Chmielo
28-10-2011, 17:41
Tak może by piłkarzy pożegnać przed wyjazdem do Poznania coś w stylu Ruchu przed WDŚ???? To tylko pomysł by zmobilizować piłkarzy i brać kibicowską. Zaznaczam to tylko pomysł!!!!

Daj spokój.

TytusPullo
28-10-2011, 18:27
yyy...no comment. Przyjdź tak wyjdziesz goły...lub nie wyjdziesz ;)

No wiesz, wypraszam sobie! ....Kogoś takiego.... :efoch:

legia_land
28-10-2011, 20:31
No wiesz, wypraszam sobie! ....Kogoś takiego.... :efoch:

Nie powinieneś być na swoim forum.....

Mini
28-10-2011, 21:11

nie powinieneś iść spać ?

Raffi
28-10-2011, 21:24

3...2...1.... do widzenia kolego

lans
28-10-2011, 21:28

W sumie on tylko ruchał.

W dupę to nie zdrada :lol:

Marru
28-10-2011, 21:34
No raczej, przecież widział tylko plecy :D

((L))ukasz
28-10-2011, 21:36
W dupę to nie zdrada :lol:

a co najważniejsze to za ojczyznę, po pokonaniu ruskich !

arczi
28-10-2011, 21:42
a może zaczniecie pisać na temat?

Breados
29-10-2011, 13:02
Rudnev zapowiada, że nadchodzi pora rewanżu, ciekawe tylko rewanżu za co, bo możliwości skopania tyłków kacapom, kebabom czy rumunom to sobie nie odbiorą :lol:

detoxizer
29-10-2011, 13:15
Uwielbiam te wszystkie wywiady przedmeczowe :roll: Wyjdzie na boisko, pokażcie dobry futbol, a potem udzielajcie wywiadów...

szczup(L)ak
29-10-2011, 18:56
Na piłce nożnej, się specjalnie nie znam. Ale myślę sobie, że jeżeli Legia zagra, tak jak ze Spartakiem czy Rapidem to Lecha rozjebją w pył. Czego Wam wszystkim, i sobie życzę.:fajek:

TytusPullo
29-10-2011, 19:13
Na piłce nożnej, się specjalnie nie znam. Ale myślę sobie, że jeżeli Legia zagra, tak jak ze Spartakiem czy Rapidem to Lecha rozjebją w pył. Czego Wam wszystkim, i sobie życzę.:fajek:

Taa, a jak Lech zagra z Legią tak jak grał z Juventusem czy Man City to wygra z pińć do jaja ;) Jak ja lubię takie gdybania, zwłaszcza takich co się jak sami przyznają "na piłce się specjalnie nie znają". Na wynik jak to zwykle bywa ma wpływ 100 różnych czynników, począwszy od legendarnej "dyspozycji dnia", poprzez długość korków kluczowego piłkarza, a na wrodzonej ślepocie sędziego skończywszy. Będzie jak będzie (choć wiadomo że to Lech wygra :)

rydzuuu
29-10-2011, 19:15
poleca ktoś jakieś miejsce z transmisją jutrzejszego spotkania w okolicach wydziału zarządzania uw?

arczi
29-10-2011, 20:20
będą punkty za robienie tu onetowej pyskówki

Diplofaza
29-10-2011, 20:53
Będzie jak będzie (choć wiadomo że to Lech wygra :)

Nie zamknąłeś nawiasu... to chyba zwiastun :lol:

Fa(L)angista
29-10-2011, 22:33
Aż mnie ciekawi jaki będzie wynik meczu. Wiadomo, w naszym przypadku wygrana by smakowała podwójnie - w Pyrlandii jak i 3 pkt. Myślę iż jeżeli chłopaki będą silni psychicznie to pojedziemy Lecha, ale łatwo to nie będzie. Lech to nie Widzew a i z Podbeskidziem też mieliśmy niespodziankę... Ja liczę na wygraną.

Mistarz
29-10-2011, 23:22
Musimy wygrac bo Śląsk nam odskoczy... a mamy na to duże szanse... oglądałem naszych kopaczu jak zachowywali się bez piłki na meczu z Widzewem... i jestem bardzo podbudowany. Przypatrzcie się jak uzupełniają krycie, jak sobie wzajemnie pomagają. Moim zdaniem weszli na kolejny poziom i chciałbym aby poniżej niego już nie schodzili.

Zwycięstwo rozpocznie marsz o mistrza jesieni.

KRA
29-10-2011, 23:27
Ja, tak jak kilku przedmówców, remis brałbym w ciemno, ale z drugiej strony jak nie teraz to kiedy ku**a?!

Patrząc na ten mecz w kontekście MP to wygrana utorowałaby nam drogę do mistrza jesieni i dała naprawdę niezłą pozycję wyjściową na wiosnę. Bez wątpienia jedno z kluczowych spotkań w walce o mistrza. Ale tu też jest druga strona medalu. Popatrzyłem sobie trochę w historię naszych spotkań z Lechem przy Bułgarskiej w sezonach, w których sięgaliśmy po tytuł. Brałem pod uwagę tylko lata 90. i ostatnią dekadę.
92/93 - remis
93/94 - remis
94/95 - wygrana
01/02 - Lech II liga
05/06 - porażka

Jak widać wychodzi na zero. ;) Traktując lekko te statystyki wychodzi, że w zasadzie w ostatnich dekadach wynik na Bułgarskiej nie miał bezpośredniego przełożenia na zdobycie przez Legię tytułu. Jak wiemy ostatnie zwycięstwo w 2004 też takowego nie przyniosło w ostatecznym rozrachunku. Także mecz ważny, ale nie ma co przeceniać jego roli. ;) Jeszcze dłuuga droga przed nami i dużo punktów do zdobycia, aczkolwiek wygrana jutro będzie smakować wybornie. :)

Playboy
30-10-2011, 00:03
Musimy wygrac bo Śląsk nam odskoczy... a mamy na to duże szanse... oglądałem naszych kopaczu jak zachowywali się bez piłki na meczu z Widzewem... i jestem bardzo podbudowany. Przypatrzcie się jak uzupełniają krycie, jak sobie wzajemnie pomagają. Moim zdaniem weszli na kolejny poziom i chciałbym aby poniżej niego już nie schodzili.
.

Ja się Śląskiem nie przejmuje. Tym swoim antyfutbolem w końcu przestaną zdobywać punkty po stałych fragmentach. Co za dużo farta to niezdrowo.

Majkisek
30-10-2011, 00:14
Typuję 2:1 dla Lecha ,obym się mylił.

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13143

ja123
30-10-2011, 02:59
To będzie tydzień, który zadecyduje o reszcie jesieni. Lech, Rapid, Jagiellonia. Przy 3 zwycięstwach nic nas nie zatrzyma, przy 3 porażkach - morale strasznie spadnie.

Golec
30-10-2011, 07:40
poleca ktoś jakieś miejsce z transmisją jutrzejszego spotkania w okolicach wydziału zarządzania uw?

Polecam Ci urwać się godzinę wcześniej z wykładów i jechać do ulubionego pubu tak jak ja to robię ;)

e(L)egion
30-10-2011, 10:30
Ja się Śląskiem nie przejmuje. Tym swoim antyfutbolem w końcu przestaną zdobywać punkty po stałych fragmentach. Co za dużo farta to niezdrowo.
A ja bym nie radził ich lekceważyć. Już w tamtym sezonie się wydawało że w końcu kiedyś pękną i się skończy ich dobre granie. Jednak sezon zakończyli na sensacyjnym drugim miejscu. Teraz znowu grają tak samo topornie ale punktują i widać że są mocniejsi niż rok temu. Dlatego trzeba się ich trzymać. Dlatego też, mimo że dzisiejszy mecz o niczym jeszcze nie przesądzi, to najlepiej by było go wygrać, bo na koniec sezonu każdy punkt się będzie liczył.

arczi
30-10-2011, 11:00
Poważnie, zaraz będę wlepiał bany za obstawianie tu wyników. Nikogo to nie interesuje. Chcecie bawić się w bukmacherkę, to idźcie do odpowiedniego działu.

detoxizer
30-10-2011, 11:21
Generalnie to będzie dziś bardzo ciężko. Mam nadzieję, że nasi nie pękną i szybko uda się uciszyć Bułgarską. Ostatnie dwa mecze w Poznaniu pokazują, że należy bardzo uważać w ostatnim kwadransie...

hummel
30-10-2011, 11:28
Jak zagrają z takim poświęceniem jak w lidze europy to jestem spokojny :)

amstaf
30-10-2011, 12:04
Zwycięzca meczu będzie wiceliderem, a wiadomo że Śląsk długo takiej skuteczności nie utrzyma. Jak grała wczoraj Wisła zainteresowani wiedzą. Ten mecz jest kluczowy jeśli chodzi o rundę jesienną i liczy się pełna pula.

Ytong
30-10-2011, 12:08
Generalnie to będzie dziś bardzo ciężko. Mam nadzieję, że nasi nie pękną i szybko uda się uciszyć Bułgarską. Ostatnie dwa mecze w Poznaniu pokazują, że należy bardzo uważać w ostatnim kwadransie...

Tak jest, Lech gra do końca. Nie widzieć czemu dziś jestem bardzo spokojny o wynik. Dobra postawa Kuciaka w poprzednich meczach jak i obrony, może sprawić, że z tyłu zagramy na zero. Natomiast na szpicy jest całkiem dobrze młodzi się rozstrzelali, Radko w super formie. Nie ma co dziś trzeba uciszyć Bułgarską ... !

Diplofaza
30-10-2011, 12:31

W tym sezonie to oni muszą się nas bać w ostatnim kwadransie :D

Polecam ten link: http://www.lechpoznan.pl/news/legia,w,liczbach,20111028173515

wirt15
30-10-2011, 12:39
17:00 30.10.2011 Lech Poznań-Legia Warszawa
T-Mobile Ekstraklasa w necie Piłka Nożna
http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewtopic.php?t=1056

johnflower
30-10-2011, 13:26
Zdziwi mnie wygrana Lecha, remis 0:0 raczej nie. Wydaje mi się, że jeśli KKS nam coś strzeli to będzie to bardzo przypadkowy rykoszet i wyjątkowy pech, mamy za silną obronę i Kuciaka w dobrej formie.
Na pewno z ewentualnego remisu nie będę zadowolony, bo Lech, podobnie jak każda drużyna Ekstraklasy jest w zasięgu Legii, a mecze takie jak ten trzeba wygrywać, żeby liczyć się w walce o mistrzostwo.
Oby naszym się chciało, a Siejewicz nic nie odpierdolił.

Luke
30-10-2011, 16:33
Legia: Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović, Ivica Vrdoljak, Janusz Gol, Ariel Borysiuk, Maciej Rybus - Danijel Ljuboja

ławka rezerwowych: Wojciech Skaba, Michał Kucharczyk, Inaki Astiz, Jakub Rzeźniczak, Rafał Wolski, Michał Żyro, Moshe Ohayon

Czyżby Manu był aż tak beznadziejny, że nawet na ławkę się nie załapał:hmm:

Aryam
30-10-2011, 16:57
Komentuje Murawski :niebij:

Ytong
30-10-2011, 17:02
Się już pyry napinają by im mundurki nie jeb*y :lol:

Rulkoś
30-10-2011, 17:10
Komentuje Murawski :niebij:

może jeszcze się wyrobi chłopak :chees:

((L))ukasz
30-10-2011, 17:10
Czyżby Manu był aż tak beznadziejny, że nawet na ławkę się nie załapał:hmm:

smuci Cię to ze się nie załapał:uciekaj:. alleluja Skorża nareszcie zobaczył ze to dziki jezdzieć bez głowy:piwo:

Bary89
30-10-2011, 17:11
Widzę że nasi trochę bojaźliwie na początku, ale wierzę że złapią zaraz trochę luzu i na spokojnie pogramy tak jak z Rapidem

mcichocki2
30-10-2011, 17:11
Dobrze jadą i jedni i drudzy. Równo z trawa i uszami :)

Rulkoś
30-10-2011, 17:24
Kuciak to jest PRZEKOT

syrokomla
30-10-2011, 17:27
Słabo to wyglada, a obstawiłem w typerku 0-10 ;(

Rulkoś
30-10-2011, 17:29
Vrdoljak póki co dobry mecz, pozytywne zaskoczenie

Sosen
30-10-2011, 17:31
Więcej się spodziewałem po tym początku. Za duzo pola oddali Lechowi. Słabo Gol.

No i teraz ta setka :(

Łukasz1994
30-10-2011, 17:31
O *****, co on zrobił?!

Pag
30-10-2011, 17:32
No co? Ołów w kończynach.

matx
30-10-2011, 17:33
Szkoda tej zmarnowanej setki, bo Lech póki co lepszy.

Bonhart
30-10-2011, 17:36
Bez kitu, niektorzy to powinni ogladac tylko Barce.
Przeciez oni graja to samo co z Ruchem, podwojna garda i kontry. Obrona gra na razie bez pudla, jesli to utrzymaja wystarczy jedna dobra akcja, a ostatnio ze stwarzaniem sytuacji nie bylo problemu. Lech gra u siebie i frajerami nie sa, wiec jesli ktos sie spodziewal dominacji naszych to gratuluje optymizmu.

KMR
30-10-2011, 17:43
OK, w setkach 1:1.

Sosen
30-10-2011, 17:44
Gol do zmiany.

Rulkoś
30-10-2011, 17:47
tak nas rozpieszczali i wszyscy chcą żeby od razu 3:0 do przerwy, pierwsza połowa słaba czyli teraz jazda z Lechem:modli:

R.
30-10-2011, 17:49
To mogla byc pilka meczowa, obym sie mylil...

Ytong
30-10-2011, 17:50
No cóż, Lech minimalnie lepszy obiektywnie patrząc. W drugiej połowie myślę, że Legia wyjdzie bardziej zmotywowana. Jak zawsze w meczach, gramy dużo lepiej jedną połówkę, pierwsza byłą jaka byłą, więc druga powinna być już lepsza. Nie ma co dziś 3 pkt muszą pojechać do Warszawy !

e: szkoda tej akcji Gola, mogło być 0:1

Aryam
30-10-2011, 17:50
Gol do zmiany.

Nie przesadzaj, setkę zjebał ale miał też kilka odbiorów i fajnych podań. Do zmiany może i tak ale nie na już w połowie.

Przeciez oni graja to samo co z Ruchem, podwojna garda i kontry. Obrona gra na razie bez pudla, jesli to utrzymaja wystarczy jedna dobra akcja, a ostatnio ze stwarzaniem sytuacji nie bylo problemu. Lech gra u siebie i frajerami nie sa, wiec jesli ktos sie spodziewal dominacji naszych to gratuluje optymizmu

Dokładnie. Nie gramy u siebie, rozbijajmy ataki Lecha i liczmy że coś uda się strzelić z kontry. Jakby Gol strzelił to mówilibyśmy o super Kuciaku, dobrej obronie i świetnej kontrze. Trzeba próbować dalej. Na pewno nie ma co się odkrywać bo dostaniemy bramę i wtedy już będzie sytuacja beznadziejna.

Daro
30-10-2011, 17:51
Ładna gra Kuciaka. Nie jestem rasista ale ten poznański murzyn mnie denerwuje...

niktwazny
30-10-2011, 17:52
Ładna gra Kuciaka. Nie jestem rasista ale ten poznański murzyn mnie denerwuje...

Brakuje kogoś pokroju Wojtka Szali żeby mu jakiegoś soczystego łokcia wypłacić :)

Łukasz1994
30-10-2011, 17:53

Nie jesteś sam, cała Legia zawsze razem!

tylkoontamstoi
30-10-2011, 17:54
Na razie wygląda to tak sobie. Ale znając ich możliwości obstawiam że druga połowa będzie nasza.

Obecnie mamy najlepszą drużynę w lidze i myśle że warto byłoby to pokazać. Tym bardziej że Wisła wyłożył się z Podbeskidziem więc to świetna okazja żeby im odskoczyć.

Fa(L)angista
30-10-2011, 17:56
Wow... ta sytuacja Janka... już się cieszyłem...

Angela
30-10-2011, 17:56
Weźmy też pod uwagę, że zazwyczaj po słabej pierwszej połowie, druga wygląda lepiej i to wtedy zdobywamy gole ;)

Luke
30-10-2011, 17:57
Jak na razie mecz wyrównany. Widać, że Lech jest mocno zmotywowany i gra na 100%. Brakuje mi trochę, żeby Rado więcej pokazywał się na środku, bo na skrzydle to nie ma z niego wielkiego pożytku. Poza tym Vrdoljak pozytywnie mnie zaskakuje; bardzo ładnie trzyma środek.

Tyler_Durden
30-10-2011, 17:58
Ja bym ich Manu postraszył, na Toneva go!

Fa(L)angista

Rasizm nie ma tu nic do rzeczy, murzyn po prostu nie panuje nad emocjami :kowboi:, ale powiem Wam szczerze ze Lech dzisiaj tak płacze, taki chłopiec do bicia jak zaczynamy agresywniej przyciskać ich - machanie rękoma, żale.

Angela
Manu się nawet na ławkę nie załapał. A w sumie przydałaby się jego szybkość.

meraś
30-10-2011, 17:59
Lech dostał zadyszki, ciekawe czy odpoczną w przerwie - nie jest źle, na moje to oni wykonują w większości założenia taktyczne. Vrdoljak dobra gra. Gola bym nie zmieniał, potrafi się zabrać z piłką - coś ugra w drugiej połowie.

Breados
30-10-2011, 18:00
Przeciez oni graja to samo co z Ruchem, podwojna garda i kontry. Obrona gra na razie bez pudla, jesli to utrzymaja wystarczy jedna dobra akcja, a ostatnio ze stwarzaniem sytuacji nie bylo problemu. Lech gra u siebie i frajerami nie sa, wiec jesli ktos sie spodziewal dominacji naszych to gratuluje optymizmu.

:ok: Dokładnie.

Pyry rozgrywają raz w roku mecz na który spinają się na 200% i nikomu nie trzeba przypominać o jakie to wydarzenie chodzi, Lech powiózł u siebie City, Bragę czy Salzburg, więc zapędy marzycieli na dominację na ich terenie i przynajmniej 3 bramki, śmieszą niemiłosiernie.

pryncypialny
30-10-2011, 18:01
Pierwsza połowa za nami ,tak jak mogliśmy się spodziewać mecz walki chodź po Legii spodziewałem się więcej ,niestety za dużo pozwalają pyrom brakuje mi tej gry pressingiem z meczy Spartak,Wisła,Rapid . Niepokoi mnie dziś gra Rybusa jak na razie słabiutki mecz.Janek Gol się nie popisał niestety w takim meczu taką akcje trzeba wykorzystać .
Podsumowując pierwszą połowę nie jest żle ale mogło być lepiej;) więcej zimnej krwi, więcej kreatywności w ataku i może coś wpadnie :D

Tuzin
30-10-2011, 18:02
Pewnie znowu będzie pierwszy strzał celny w okolicach 80 minuty.

Space Jam
30-10-2011, 18:06
Nie ma co biadolić. Czuję w moczu, że to wygramy! Nie takie Pyry straszne jak je malują, a Artek Rudniewski jakiś taki dziś obły!

Rulkoś
30-10-2011, 18:13
Rudnev jezcze gorzej niż Gol

Bary89
30-10-2011, 18:14
Kuciak nie dość że jest dobry, to jeszcze ma niesamowitego farta bo Rudniev w tym sezonie się jeszcze tak nie pomylił

pryncypialny
30-10-2011, 18:18
Ja pierd... co oni graja ???

Ytong
30-10-2011, 18:18
hmmm 2 połowa jeszcze gorsza w naszym wykonaniu, potrzeba coś strzelić by to uspokoić !

(L)ukas
30-10-2011, 18:19
Jak czegoś nie strzelimy to będzie jak rok temu, wpadnie jakiś farfocel w ostatnich minutach :/

meraś
30-10-2011, 18:21
W kontekście dzisiejszego meczu mogę powiedzieć, że zajebiście mieć Kuciaka

Rulkoś
30-10-2011, 18:22
tak jak chcieliście Gol schodzi

Daro
No i znowu ten murzyn.... Kuciak fenomenalnie :)

Breados
Mówiłem, że remis będę brać w ciemno. Beznadziejnie dzisiaj Skorża ustawił zespół, spodziewał się chyba Lecha z meczu z Wisłą, mina mu raczej nieco zrzedła.

adrian199430
30-10-2011, 18:23
co oni robią ;/ tylko Kuciak najlepszy

Bary89
30-10-2011, 18:23
Ech Ljuboja nie gra dziś kompletnie nic:(

Rulkoś
30-10-2011, 18:24
Ech Ljuboja nie gra dziś kompletnie nic:(

zazwyczaj jak nic nie gra to bramki strzela :oczko:

edit: Wawrzyniaka dzisiaj nie widać

pryncypialny
30-10-2011, 18:27
Luboja,Rybus ,Rado jak dla mnie poniżej oczekiwań ,niestety Lechici nie popełniają żadnych błedów w obronie ,będzie ciężko o jakiekolwiek pkt :(

Tuzin
30-10-2011, 18:32
No, to zaczynamy jak zwykle krytyczne ostatnie 15 minut.

bkt
30-10-2011, 18:33
widze, ze w Poznaniu to juz tradycja - robic flagi i oprawy w naszych barwach:)

Rulkoś
30-10-2011, 18:33
żeby dowieźli 0-0 będzie dobrze:pijemy:

Ytong
30-10-2011, 18:40
Kuciak i długo długo nikt...Radko, Ljuboja i jeszcze słaby mecz. Oby coś ustrzelić i 3 pkt dla nas !

Breados
30-10-2011, 18:41
Radović gra dziś zero... kompletne ZERO. Mała pauza mu nie zaszkodzi, może nawet będzie to dla niego swojego rodzajem catharis.

Rulkoś
30-10-2011, 18:42
Ljuboja pierzwy raz zmieniony?? Dobrze widzę?? Rado żółta bez komentarza

((L))ukasz
30-10-2011, 18:45
co to ***** bylo?

darekforest
Nie wierze :/

Sosen
kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(L)ukas
Kuuuuu*********

Daro
kto tam chwalil Ivica?!:hmm:

ZeMario
Nie wierzę, *****.

Fa(L)angista
30-10-2011, 18:46
Ja pier*** kolejna 100%! Już było...

Rulkoś
30-10-2011, 18:46
odwołuje wszystko o Ivicy. Widziałem różne sytuacje sam na sam z bramką ale z tak bliska to nie wiem jak można nie trafić to jest możliwe w ogóle???

adrian199430
30-10-2011, 18:47
***** jak on to zrobił ;/

Ytong
30-10-2011, 18:50
Cały mecz oglądam i pod koniec relacja mi się zjeb***a :/

pryncypialny
30-10-2011, 18:50
Dziękujmy Bogu że mamy Kuciaka :D

(L)ukas
30-10-2011, 18:51
Lech - Kuciak 0:0.

Daro
brawa dla Wawrzyniaka za obrone przed golem dla Lecha, ale klaniam sie w pół pas dla Kuciaka... ogólnie mecz kiepski w wykonaniu Legii...

Tuzin
To pudło Radovicia to bankowo będzie w jakichś kompilacjach na jutiubie.

Łukasz1994
Ostatnie 3 minuty spotkania były lepsze niż całe 90 minut, Kuciak!

Fa(L)angista
Ale żal, powinno być 2:0 dla nas. Gol jeszcze ok chociaż żal ale Vrdojlak z 2 metrów nad bramką?...

Rulkoś
30-10-2011, 18:52
z jednej strony żal bo były dwie setki ale szczerze mówiąc to Lech panował na boisku i trzeba cieszyć się z tego co jest. ale w to ze Vrdoljak nie trafił to nie wierzę

((L))ukasz
jakby było 2:0 czy 0:2 to nikt by nie mógł mówić ze niezasłużenie.

Kuciak prze kot, to co ten chłop robi to kosmiczny kosmos

R.
Mimo tego jak ten mecz wygladal jestem wkurwiony na maxa tym strzalem z 5m do pustej bramki, ze az mnie nosi...

rumun1990
To pudło Radovicia to bankowo będzie w jakichś kompilacjach na jutiubie.

Vrdoljaka

adrian199430
co oni robili Kuciak daje 1pkt

ZeMario
Całe szczęście, że mamy Kuciaka. Z jednej strony szkoda tych dwóch setek, ale z drugiej to Lech był wyraźnie lepszy i z remisu można się cieszyć

Playboy
Z przebiegu meczu to dobry wynik dla nas. Kolejny mecz na zero, Lech nam nie odskoczył. Jest dobrze.

Homer
30-10-2011, 18:53
Pod koniec meczu transmisja zaczęła się ciąć i reklamy zaczęły wyskakiwać. Praktycznie pół meczu to stuprocentowe sytuacje, po obu stronach.

Szejdi
Można było wygrać, można było przegrać więc 0:0. Kuciak piłkarz meczu.

hummel
0-0 dobry wynik :) Kuciak szacunek ! Żyro i Wolski na duży plus. Vrdoljak super mecz prócz tego pudła :D
Ogólnie jestem zaaaaaadowolooony !

Breados
30-10-2011, 18:54
I co to w ogóle za obściskiwanie się z piłkarzami Lecha, uśmiechnięte twarze i piątki? No kierwa. Mecz katastrofa, niby powinniśmy się cieszyć z tego 0-0, ale takich dwóch setek nie wykorzystać... Zawsze to jednak ten jeden punkt przed Wisłą.

tylkoontamstoi
Mecz zjebanych sytuacji.

bkt
krótki komentarz do Żyra, z całym szacunkiem ale jak sie biega 20 minutę i nie chce sie po nieudanej akcji w Poznaniu wracać to po **** w ogole wchodzi sie na boisko? Legia zagerała ogólnie gorzej, spieprzyla 100% akcje i bardzo szkoda...
Po raz kolejny przekonalem sie, nawet tego nie chcac, jak nas tam nie nawidzą :D
Jesli chodzi o boisko to dzis najlepiej zaprezentowal sie Kuciak z Legii i Murawski z Lecha.
Szkoda, ze nie 0:1.

matx
30-10-2011, 18:55
No niestety, biorąc pod uwagę całokształt, to trzeba się z tego punktu cieszyć. Nie zmienia to jednak faktu, że przez te dwie zmarnowane setki, a zwłaszcza tą w samej końcówce, pozostaje niedosyt.

Brawo Kuciak! :brawo:

daimler
Lech był lepszy, nie na co gadać. My mieliśmy setkę Gola, oni mieli ze dwie-trzy setki.
Ale to my mieliśmy dwusetkę. Już wyskoczyłem w górę krzycząc "Jest!" by po chwili krzyknąć "Ja pierdolę!" Spojrzenie kobiety bezcenne :lol:

Nie wiem jak Vrdoljak to zrobił, nie wiem... :roll: Ale warto podkreslić ładną akcję Żyry i dogranie na nos. *****, jak on przestrzelił???...

Groszek 135
Kuciak zajebisty!

Ale ta oferma vrojdlak to niech już wiecej nie gra. Menel spod żabki by to strzelił.

Zjebał mi weekend...

MKB89
30-10-2011, 18:57
Kuciak dał nam 1pkt. Szkoda okazji Gola i Vrdoljaka...trudno zrozumieć te drugie pudło, eh.

Mario
Dawno nie widziałem tak dobrego i emocjonującego meczu, żal zmarnowanych szans Gola i Vrdoljaka, bo mogliśmy spokojnie wygrać to spotkanie. Dzięki Bogu na bramce mamy Kuciaka, który prezentuje ogromne umiejętności i każdy strzał Lecha spokojnie bronił, bardzo pewny punkt naszej drużyny. Wynik mimo wszystko dobry, bo przynajmniej jeden punkt na koncie.

Murawa na tym stadionie to jest jakaś masakra, piłka nie jest w stanie gładko sunąć, musi podskakiwać przez te nierówności.

lukasz_os
Jak dla mnie dobrze się skończyło. Dwie setki bolą ale z drugiej strony to co robił Kuciak - stadiony świata. Brawa dla Wawrzyniaka za interwencję w samej końcówce i dla Żyro za to zagranie do Vrdoljaka. Wykończenia akcji nie skomentuje.

Lech 0:0 Kuciak :)

nevermind
30-10-2011, 18:58
Jak mozna taka okazje sytuacje zjebać.... :(

Aczkolwiek, remis brałem w ciemno, wiec nie ma biedy...

Angela
Wawrzyniak będzie impotentem ale nas uratował :D

arczi
Pies ich jebał. Obsrali się.

Żadnego jasnego punktu w polu.
Żadnego celnego strzału.
Nawet nie umieli wymienić dwóch, trzech celnych podań między sobą. Cały czas dwa, trzy kroki za Lechem. Wolni i ospali. Środek oddany bez walki. Zagrali jak juniorzy, zwłaszcza ci, na których najbardziej liczyliśmy. Cała ofensywa poza zmiennikiem Żyro zagrała najgorsze spotkanie w rundzie. Radović powinien nie wychodzić na boisko w drugiej połowie.
Wszyscy się obsrali. Skorża też się obsrał. Nie zasłużyli nawet na punkt. Powinni dostać 0-3 i usłyszeć po powrocie do Warszawy same kurwy i chuje.

midzi
Dzisiejszy meczy na sporej adrenalince :D

Tak naprawdę to my wygraliśmy ten mecz remisując, a pyry przegrały. W sumie nie ma co rozliczać Gola, ani Vrdoljaka za te strzały, bo jeden i drugi grali całkiem niezły mecz, a że nie wpadło... nic na to już nie poradzimy. Dobry, aczkolwiek prawie bezbolesny prysznic na otrzeźwienie.

bLady-po-100sunku
http://3.bp.blogspot.com/-xdOMvLf7yj4/TcfjI4zeiDI/AAAAAAAAAF8/sHHIGHLhCZE/s1600/Krecik.jpg

Powinien być maskotką Lecha.

Playboy
30-10-2011, 19:01
Spokojnie z tym Kuciakiem bronił dobrze, ale bez przesady, że Lech tak bombardował bramkę. Sporo zdrowia zostawili na boisku, żeby się to na Rumunach nie odbiło.

Radović dzisiaj zagrał na -1. Już z Rapidem grał słabo, ale bramka go uratowała. I do tego ta bezsensowna kartka eliminująca go z trudnego meczu w Białymstoku. Z drugiej strony może to i lepiej, że sobie odpocznie. Niepotrzebne tylko te powołanie do reprezentacji.

Fa(L)angista
30-10-2011, 19:02
W drugiej połowie nas zepchnęli do defensywy i przez ostatnie 20 minut widać było ze Lech cisnął, co nie zmienia faktu ze Vrdojlak z dwóch metrów nie trafił do pustej bramki, to jest po prostu niewyobrażalne po zawodniku z takim doświadczeniem, Gol tez zjebał ale Vrdojlak? P.S. Czy mi się wydaje czy Ljuboja (duet Ljuboja-Radovic) powoli zaczyna wysiadać? Tak mu się przyglądam od jakiś 3,4 meczy i widzę totalnego olewusa...

Krawczol
30-10-2011, 19:02
Nie jest źle, punkt na wyjeździe w meczu który mógł się skończyć w obie strony, ja nie narzekam, 3 punkty do Śląska i mecz zaległy, konsekwetnie wygrywać do końca u siebie, bo rywale zbyt trudni nie są, nie przegrywać na wyjeździe i do wiosny przystąpimy w dobrych humorach.

Breados
30-10-2011, 19:06
Dawno nie widziałem tak dobrego i emocjonującego meczu

Dobrze Ci się oglądało ten mecz? Serio pytam, bo mnie ten dzisiejszy piach tylko wkurwił nieziemsko.

Arczi dobrze napisał, jak dziś tylko spojrzałem na twarz słit Rybusa, to gównem w gaciach wiało od niego na kilometr. Przed takimi meczami to jednak zawsze powinna się wybrać na trening jakaś ekipa mobilizacyjna, bo chłopcom często zdaje się zapominać o jaką stawkę mecz grają. Dziś ogólnie chcieli z Lechem zagrać jak z Ruchem, no ku..a, oni nie oglądali meczów w których Lech w tym sezonie wychodził jako przegrany? Że trzeba po prostu w nich wjeżdżać, nie dawać rozgrywać piłki, a pyry od razu zaczynają się gubić i cały misterny plan w pizdu? Jest też teoria, że te mityczne zmęczenie nastąpiło, ale ja jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że profesjonalny piłkarz nie jest w stanie zagrać więcej niż dwa spotkania w ciągu tygodnia.

Majkisek
30-10-2011, 19:07

Żadnego celnego strzału.
Nawet nie umieli wymienić dwóch, trzech celnych podań między sobą. Cały czas dwa, trzy kroki za Lechem. Wolni i ospali. Środek oddany bez walki. Zagrali jak juniorzy, zwłaszcza ci, na których najbardziej liczyliśmy. Cała ofensywa poza zmiennikiem Żyro zagrała najgorsze spotkanie w rundzie. Radović powinien nie wychodzić na boisko w drugiej połowie.
Wszyscy się obsrali. Skorża też się obsrał. Nie zasłużyli nawet na punkt. Powinni dostać 0-3 i usłyszeć po powrocie do Warszawy same kurwy i chuje.

Zgadzam się, że zagrali do dupy, że ciężko było na to patrzeć, że suma sumarum remis jest jak najbardziej szczęśliwy dla nas. Weź jednak pod uwagę, że ostatnimi czasy grają co 3 dni praktycznie non stop i w końcu jakiś słaby mecz musiał się przydarzyć. Szkoda, że akurat trafiło na Lecha, jednak uważam, że nie możemy oczekiwać cały czas wysokiej formy (vide Wisła czy Lech rok temu grające w LE).

P.S. Kuciak :brawo:

Jasper121
Też zauważyłem co kolega wyżej, szczególnie Rado w kilku ostatnich meczach spuścił z tonu, chyba go wszyscy za bardzo po dupie go zaczęli całować. Dobry mecz, szkoda tych dwóch sytuacji. Może to lepiej, że w następnej kolejce zabraknie Rado? Na wielki plus według mnie młodzież, nie spodziewałem się, że Żyro potrafi jednak ciekawie zagrać i minąć przeciwnika. Szkoda, że nie mamy drugiego napastnika, dałbym czas wyleczyć kontuzje Danielowi, jak sam mówi że boi się mocno uderzyć z dystansu, to coś jest na rzeczy. Oby w czwartek wygrali i potem tylko liga!

Slyboots
Remisować stykowe mecze które do niedawna (za Urbana seryjnie po 0-1) przegrywali - może się tego nauczyli.

Mario
30-10-2011, 19:10
Dobrze Ci się oglądało ten mecz? Serio pytam, bo mnie ten dzisiejszy piach tylko wkurwił nieziemsko.

Naprawdę był to bardzo dobry mecz według mnie, zabrakło kropki na i ale to już wina Vrdoljaka. Bardzo słabo Radovic i Ljuboja, bardzo dobrze, że Miro nie zagra z Jagiellonią, bo otwiera się szansa przed Wolskim, a odpoczynek dobrze zrobi Serbowi.

Jarson23
30-10-2011, 19:10
przecież widać, że spinają się na LE, dobrze że nie przegraliśmy!
Lech cały czas cisną, ale nie strzelił, a z naszej strony szkoda zmarnowanych okazji (Gol, Vrdoljak)

Sgt.
30-10-2011, 19:11
Murawa na tym stadionie to jest jakaś masakra, piłka nie jest w stanie gładko sunąć, musi podskakiwać przez te nierówności.

I to może tłumaczyć pudło Vrdoljaka. Zresztą to co się z piłką tam działo, to dramat i kryminał. Lech jest przyzwyczajony, to im szło, ale dla mnie to jest niemalże nielegalny handicap. Co druga piłka po ziemi zmieniała prędkość lub kierunek...

0:0 może być. Im potrzebny był jakiś zimny prysznic na rozpalone głowy, to ten był niemalże idealny - chyba najtrudniejszy teren w lidze i jednak punkt zabieramy do domu. Szkoda, że tracimy 2 pkt. do Śląska, ale Wiśle, Jagiellonii i Koronie (warto ją jeszcze w ogóle brać pod uwagę? Chyba nie...) odskakujemy, a Lech traci mecz u siebie z nami.

Wkurwiony jestem maksymalnie po tym pudle Vrdoljaka, ale co by nie mówić - to Lech powinien był ten mecz wygrać, a gol Vrdoljaka powinien był być honorowy... Czyli 0:0 w sumie spoko. Fajnie, że Kuciak podtrzymuje passę bez puszczonego gola, i co by nie mówić, okrasza ją FENOMENALNYMI interwencjami. To co dzisiaj robił, to już nawet nie była bramkarska profesura, on został Bramkarzem Królem, albo chociaż Bramkarzem I Sekretarzem ;)

nil
Gra słaba i to trzeba sobie powiedzieć. Przy farcie można było wygrać ten mecz. Można było i przegrać i nie mieć pretensji do nikogo tylko do siebie.

Taki prysznic przed Rapidem wskazany, bo w głowach by im się poprzewracało.

KUCIAK :dziekuje: Brawo!
Ivica ........... rugby union!

Ytong
Jedno z dzisiejszego meczu może cieszyć, że nie straciliśmy bramki. Reszta zbędne pisanie. Kuciak !!!!

pleba
30-10-2011, 19:12
1 pkt przed meczem brałem w ciemno dlatego jestem zadowolony. Mecz średni, ale końcówka nieziemska. Kuciak wiadomo, klasa.

Vrdoljak pięknie zjebał tą piłkę meczową.

Cynamonka
0 strzałów celnych na 90 minut ? Pokazuje ta statystyka jak mecz wyglądał, aż człowiek cały chodzi po tym meczu - Lech nas tak zepchnął, że szkoda słów. Padam na kolana przed Kuciakiem, jako jedyny zasłużył na pochwały :brawo:

Luke
Po obejrzeniu meczu można śmiało stwierdzić, że 0-0 to dobry wynik. Trzeba wziąć pod uwagę, że graliśmy w 10, bo anonsowany Radović nie pojawił się na boisku...

Do tej nieszczęsnej sytuacji oceniałem Vrdoljaka dobrze, ale jeżeli ktoś wyjaśni co zrobił te 2 metry przed bramką to proponuję przyznać Nobla. Od lat nie widziałem takiego pudła.

Kuciak :brawo:

mermi
Brawo Kuciak.
To powinien być cały komentarz, bo zagrali żenująco słabo. Już nawet poprzednim razem mimo porażki 100 razy lepiej wypadli w Poznaniu.

PoProstuJa
30-10-2011, 19:13
Ja pierdole Skorża to niech da wolne Vrdoljakowi :|

Z.
30-10-2011, 19:13

Żadnego celnego strzału.

Przesadzasz. Mogli dostać konkretnie w japę ale mogli też na farcie wywieźć 1-0. Od kilku lat w Poznaniu jest lipa - a to Stilic strzela wolnego, a to Rudnews strzela w 75 minucie. Teraz mamy korzystny remis. Jak się gra sezon w 12 czy 13 chłopa to się trzeba czymś takim zadowolić. W rewanżu ich pojedziemy.

nevermind
30-10-2011, 19:14
Obsrali sie czy nie, niewazne.

Minimum jakie z Poznania mieli przywiezć, przywiezli. Sory, to własnie te punkty beda decydowac kto wywalczy tytuł a nie komisja ktora bedzie oceniac styl gry poszczegolnych druzyn. Takze, ten remis to porazka Lecha, nie nasza. Tyle.

arczi
30-10-2011, 19:16
Zgadzam się, że zagrali do dupy, że ciężko było na to patrzeć, że suma sumarum remis jest jak najbardziej szczęśliwy dla nas. Weź jednak pod uwagę, że ostatnimi czasy grają co 3 dni praktycznie non stop i w końcu jakiś słaby mecz musiał się przydarzyć. Szkoda, że akurat trafiło na Lecha, jednak uważam, że nie możemy oczekiwać cały czas wysokiej formy (vide Wisła czy Lech rok temu grające w LE).

Jebie mnie to.
W Poznaniu wymagam pełni zaangażowania. To nie był byle mecz o pietruszkę w pierdziszewie, który można sobie zagrać na 60%. Dzisiaj prawie wszyscy przeszli obok meczu. Nie widziałem woli walki jak w poprzednich spotkaniach. Często odstawiali nogi, nie asekurowali się, nie wracali tak chętnie, nie byli agresywni. No i byli irytująco wręcz wolni. Jeśli faktycznie byli zmęczeni, to już rola w tym Skorży, żeby odpowiednio zareagować i dostrzec te braki na treningach. Rado miał same straty, Rybus i Gol niewiele lepiej. Ljuboja może ze trzy niezłe kontakty z piłką. Czyli cała ofensywa gówno warta. Nie odczuwam po tym meczu niedosytu, odczuwam wkurwienie. Czuję się oszukany. Zagrali może na 20% tego co potrafią. Akurat dzisiaj. Nie mieli kiedy.

padre
30-10-2011, 19:20
Przesadzasz. Mogli dostać konkretnie w japę ale mogli też na farcie wywieźć 1-0. Od kilku lat w Poznaniu jest lipa - a to Stilic strzela wolnego, a to Rudnews strzela w 75 minucie. Teraz mamy korzystny remis. Jak się gra sezon w 12 czy 13 chłopa to się trzeba czymś takim zadowolić. W rewanżu ich pojedziemy.

Zgadzam się. Nie możesz wygrać, zremisuj. Nie strzeliliśmy dwóch setek, Lech miał też swoje okazje, z gry był dziś lepszy. Co nie zmienia faktu, że:

1)nie przegrali
2)znowu nie stracili bramki (Kuciak:ucieka:)

Nie jesteśmy tacy słabi jakby to dzisiaj wynikało z gry, ani tacy mocni żeby na Lechu wygrywać zawsze i bez problemów.

Śląsk ma nad nami przewagę ale mają jeszcze mecz np. z Wisłą, a my musimy wygrać to co zaległe i będziemy minimum na 2 miejscu przed przerwą zimową (choć ja obstawiam że skończymy rundę jako lider).

Wszyscy na Rapid!

Fa(L)angista
30-10-2011, 19:20
A i jeszcze jedno, ta murawa w Pyrlandii to rzeczywiście jak gdyby krowy przed meczem wypasali :lol2:. W pewnym momencie Kuciak wciskał w ziemie spory kawałek trawy. Masakra.

Sgt.
30-10-2011, 19:21
Arczi, wszystko można powiedzieć, ale nie że zagrali bez zaangażowania. Jeśli już, to asekuracyjnie i zza podwójnej gardy - szkoda, ale gdyby się odsłonili, to mógł na tym Lech bardziej skorzystać niż my.

1916TaFu
30-10-2011, 19:22
Tak grać i wywieść 1pkt. z Poznania.. . Z gry zero. To samo co w tamtym sezonie. Piłka do obrońcy i dzida do przodu! Gdzie spaceruje sobie Ljuboja, któremu chyba przygoda z Legią już się znudziła, albo nie zna rangi tego meczu dla kibiców. Mieliśmy swoje dwie setki (nie wiem jakim cudem:|..) ale nic nie wpadło. To, że od 46 do 70 minuty Legia nie straciła bramki to jest cud. Jedynie dobrze, że w obronie coś chciało im się walczyć, bo inaczej by były srogie baty. Lech grał na podwójnym gazie. Dodatkowo zmotywowany. To, że nie wygrali tego meczu i jeden punkt mogą traktować tak naprawdę jak porażkę.

Ale za to ,,W Warszawie mamy Kuciaka!..'':hyhy: Nie zdziwię się jak po sezonie sprzątną nam Go do Anglii..
http://img6.imageshack.us/img6/2958/4649e1fe7f341b0b774a0f6.jpg:hyhy:

b.
30-10-2011, 19:24
meczu nie widziałem, ale remis w Poznaniu ok

jak nie można wygrać, to trzeba zremisować

i kolejny mecz na zero z tyłu:)

Mario
30-10-2011, 19:25
Arczi, wszystko można powiedzieć, ale nie że zagrali bez zaangażowania. Jeśli już, to asekuracyjnie i zza podwójnej gardy - szkoda, ale gdyby się odsłonili, to mógł na tym Lech bardziej skorzystać niż my.

Dokładnie, większe otwarcie gry na tak trudnym terenie mogło skończyć się tragicznie. A remis w tak trudnym i zaciętym spotkaniu to dobry rezultat, a gdyby ta 200% okazja zostałaby wykorzystana to byłoby pięknie.

Playboy
30-10-2011, 19:25
Zawodnik meczu to Kuciak i bardzo pozytywnie Komorowski. Tego Jodłowca to on na śniadanie połyka. Bardzo pozytywne wejście Żyro i gdyby nie Ivica miałby kolejną świetną asystę.

Te boisko to naprawdę straszne kartoflisko.

arczi
30-10-2011, 19:27

Być może. Ale też ja inaczej definiuję pełnię zaangażowania. Legia zagrała dziś tak jak w zeszłym sezonie. Bez jaj, bez charyzmy. Gdyby nie ostatnia kapitalna seria i gra taka, że wszyscy przecieraliśmy oczy ze zdziwienia, to bym się ucieszył z dzisiejszego 0:0. A tak.. dziś przyszedł wyraźny kryzys. Po prostu szkoda wielka, że akurat w tak prestiżowym meczu. Stąd ta złość i niedosyt.

Chmielo
30-10-2011, 19:30
Jebie mnie to.
W Poznaniu wymagam pełni zaangażowania. To nie był byle mecz o pietruszkę w pierdziszewie, który można sobie zagrać na 60%. Dzisiaj prawie wszyscy przeszli obok meczu. Nie widziałem woli walki jak w poprzednich spotkaniach. Często odstawiali nogi, nie asekurowali się, nie wracali tak chętnie, nie byli agresywni. No i byli irytująco wręcz wolni. Jeśli faktycznie byli zmęczeni, to już rola w tym Skorży, żeby odpowiednio zareagować i dostrzec te braki na treningach. Rado miał same straty, Rybus i Gol niewiele lepiej. Ljuboja może ze trzy niezłe kontakty z piłką. Czyli cała ofensywa gówno warta. Nie odczuwam po tym meczu niedosytu, odczuwam wkurwienie. Czuję się oszukany. Zagrali może na 20% tego co potrafią. Akurat dzisiaj. Nie mieli kiedy.

Jestem tego samego zdania. Wynik z przebiegu meczu dobry ale gra po chuju i nie ma się z czego cieszyć. Moim zdaniem wyszli żeby ten mecz odbębnić i tyle. Większej woli walki nie widziałem u żadnego z zawodników.. no może Vrdoljak się starał i Jędrzejczyk dawał radę. Reszta stała i czekała na koniec meczu.

Skorża już w przerwie powinien zmienić Radovića i Ljuboję ale czekał nie wiem na co. Lech praktycznie dominuje i zamiast wpuścić Żyrę i Wolskiego żeby powalczyć przyklaskuje temu minimalizmowi.

Dla mnie wyszli ewidentnie na remis. Nie pokazali woli walki w tak ważnym meczu. Jak arczi napisał obsrali się, zadowolili tym co mają i koniec. Mecz bez rewelacji.

syrokomla
30-10-2011, 19:31
Słaby mecz Legii, liczę, że w czwartek to się nie powtórzy. Ale jak znam naszą drużynę to raczej bessa potrwa do końca rundy :klnie:

nevermind
30-10-2011, 19:32
Ale jak znam naszą drużynę to raczej bessa potrwa do końca rundy

Po Podbeskidziu tez tak mialo być :klnie:

Mario
30-10-2011, 19:35
Niektórzy chyba troszkę tutaj przesadzają, poczekajmy na kolejne mecze.

Huxley
30-10-2011, 19:35
Nie było takiej agresji jak w meczu z Rapidem, ba w ogóle jej nie było. Dali się stłamsić, a Lech nie dawał się łatwo kontrować i plan Skorży poszedł się j.bać.
Vrdoljak całą ch.uj.owatość swojej gry w tym meczu przypieczętował kopnięciem się w czoło przy tryliardprocentowej sytuacji bramkowej.
Lech był lepszy, bo jeździł na dupach i orał to kartoflisko do dziesięciu warstw ziemi w dół.
Źle to świadczy o drużynie, która twierdzi, że idzie na mistrza, że jej najlepszym zawodnikiem jest bramkarz.

To co dzisiaj odjebał Żewłakow....skoro on był zesrany to co dopiero mówić o innych...Lech sam sobie winien, że nie wygrał, bo mógł spokojnie nam wpierd...ze 3 gole.
Może ten mecz trochę chłopaków otrzeźwi i przypomni, że bez zapierdalania nie ma wygrywania.

KRA
30-10-2011, 19:36
Remis brałem w ciemno więc nie mogę narzekać. Nawet więcej, po tak fatalnym meczu remis u pyraków trzeba uznać za sukces i nie ma co się oszukiwać.

Co do sytuacji Vrdoljaka to... ku**a będzie mi się ta sytuacja śniła po nocach.

Nie biadolmy bracia, mamy jeszcze mecz zaległy, a i rewanż z Lechem u siebie, także nie jest źle.

Mi ten mecz przypomniał nieco 0:0 w Krakowie na jesieni 2005 r. Też wymęczony i szczęśliwy remis. Nomen omen sędzią tamtego meczu był również Siejewicz. ;) Sytuacja w tabeli też podobna i oby zakończenie tego sezonu było również takie samo jak w 2006 r. :)

Majkisek
30-10-2011, 19:38
Może ten mecz trochę chłopaków otrzeźwi i przypomni, że bez zapierdalania nie ma wygrywania.

Wątpię aby 0-0 na wyjeździe z Lechem podziałało jak otrzeźwienie. Przychylam się do opinii, że ten właśnie remis w pełni ich zadowalał.

Daro
30-10-2011, 19:40
Zgadzam się, należało przynajmniej z 5 razy zakończyć ten spektakl, i w tym kontekście przegraliśmy, choć przy Waszych dwóch sytuacjach jaja mi się spociły.
Ale w pewnym sensie wygrały obie drużyny, stworzyły świetne widowisko, choć z wyraźnym wskazaniem na Lecha:ucieszony
Ciężko mi to pisać, ale muszę się z tym zgodzić...

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91839,10564160,Vrdoljak_pudluje_z_trzech_metrow _.html

bkt
30-10-2011, 19:41
nie oszukujmy sie tez, rotacja w naszym skladzie jest jakby nieco za mala:) ile mozna grac bez przerw na 100%?

Z.
30-10-2011, 19:41
Niektórzy chyba troszkę tutaj przesadzają, poczekajmy na kolejne mecze.

Dokładnie. Jest ich 12-13, Lech gra mniej meczów. Spokojnie. Jest cel w postaci mistrza, awansu do wiosennej edycji pucharów i wygranie PP. Na razie wszystko elegancko realizują ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu. :cicho:

P.S. Zielone koszulki, czarne spodenki! :brawo:

Huxley
30-10-2011, 19:43
Wątpię aby 0-0 na wyjeździe z Lechem podziałało jak otrzeźwienie. Przychylam się do opinii, że ten właśnie remis w pełni ich zadowalał.

Chodzi mi o to, że Lech trochę im wybił z głowy tą domniemają zajebistość, chociażby tym, że nie mogli sobie wymienić 3 podań, bo taki był pressing (którego oczywiście nie było w drugą stronę).

Chmielo
30-10-2011, 19:45
Jak zaczeli zapierdalać i z jajem wchodzić w każde spotkanie to były wyniki. Dziś odpuścili i nie ma wyniku, najgorsze że w tak prestiżowym meczu.

Taka Wisła nic nie gra, a mimo tego (pomijam wszelkie okoliczności) będzie miała (oby) tylko 4 punkty mniej niż my. Ciekaw jestem co będzie kiedy nas dopadnie kryzys, większa liczba kontuzji, zmęczenie. Dlatego tak ważna jest wola zwycięstwa w każdym meczu żeby wypracować sobie jakąś niewielką przewagę.

kristof
30-10-2011, 19:49
Ahahahaha 0:0 z Lechem ktore wszyscy by brali w ciemno, ale tylko narzekanie, bo noty za styl za niskie.

Lech moze mial dwa razy wiecej sytuacji i 60% posiadania pilki, ale po piersze wymienial sobie te pilki glownie na kole srodkowym i sytuacje mial glownie gdy mogli skontrowac nas po naszych kontrach, a po drugie my mielismy dwie absolutnie 100% sytuacje. Gdyby Gol trafil pierwsza setke, to by sie moglo i 0:3 skonczyc.

Playboy
30-10-2011, 19:54
Spokojnie panowie chyba nie tyle piłkarzy za bardzo uwierzyli w swoją wielkość co kibice. Lech w tym momencie obok nas to najlepsza drużyna w Polsce i nie jest obciążony graniem w pucharach. A jakie to ciężkie zadanie mogli się przekonać w zeszłym roku. Remis to bardzo dobry rezultat jeszcze nie jesteśmy tak zajebiści, żebyśmy bez względu na rywali rozpierdalali całą ligę w pył.

Wiem, że dawno nie było okazji pokrytykować, ale naprawdę spokojnie. :kowboi:

kristof
30-10-2011, 19:55
Ciekaw jestem co będzie kiedy nas dopadnie kryzys, większa liczba kontuzji, zmęczenie.

Nas juz przeciez dopadl kryzys. Seria porazek Podbeskidzie, PSV, Polonia.